Nou ik bedoel quotes van Wilders zoals 'minder Europa' en 'minder vluchtelingen'. Ik denk dat 75% van de mensen het daar zonder context weel mee eens is.Geldt voor Trump ook als hij zegt dat Irak een grote vergissing was. Ja, met de kennis van nu hadden ze dat anders aan moeten pakken. Dat maakt de retoriek zo makkelijk. Maar blijkbaar vallen mensen daar wel voor.quote:Op woensdag 2 maart 2016 21:52 schreef Monolith het volgende:
[..]
Waar niemand op tegen kan zijn? Je kunt veel zeggen van het geschreeuw van Trump of Wilders, maar zeker niet dat 'niemand er tegen is'.
Valt wel mee. Dat zijn wellicht wel de op het moment wat populairdere standpunten, maar zeker de Irak oorlog wordt bijvoorbeeld onder de Republikeinse achterban echt niet als een gigantische vergissing gezien en veel Republikeinen staan er nog gewoon achter.quote:Op woensdag 2 maart 2016 22:08 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Nou ik bedoel quotes van Wilders zoals 'minder Europa' en 'minder vluchtelingen'. Ik denk dat 75% van de mensen het daar zonder context weel mee eens is.Geldt voor Trump ook als hij zegt dat Irak een grote vergissing was. Ja, met de kennis van nu hadden ze dat anders aan moeten pakken. Dat maakt de retoriek zo makkelijk. Maar blijkbaar vallen mensen daar wel voor.
En Abe Lincoln een van de populaire presidenten, bekend van de slavenemancipatie, was een Republikein in een tijd dat Democraten om dat heikele punt uit de Verenigde Staten wilden treden. Partijen, beleidsmakers en breed gedragen standpunten veranderen. Dat moge niet al te veel verbazen.quote:Op woensdag 2 maart 2016 21:54 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het grappigste van alles: Obamacare is een Republikeins plan. Jawel, dit plan komt uit de koker van het clubje van Raegan. Zo zie je maar weer een bevestiging van het feit dat de Democraten van nu de Republikeinen van de jaren 80 zijn.
Oh, nu het toch over artskeuze gaat. Kunnen we in Nederland alsjelieft eens kappen met de onzin dat je enkel naar een huisarts kan gaan waarbij je ingeschreven bent en dat je slechts bij 1 huisarts tegelijkertijd ingeschreven mag zijn?
Als het onder de streep op hetzelfde neer komt dan, namelijk de beperking van de artsenkeuze, dan zie ik dat verschil eerlijk gezegd niet zo.quote:Op woensdag 2 maart 2016 21:54 schreef Monolith het volgende:
[..]
Er zit echter een belangrijk verschil tussen een situatie waarbij de overheid vrije artsenkeuze zou beperken en eentje waarbij de markt een grote verscheidenheid aan verzekeringen biedt waaronder pakketten die de consument geen volledige vrijheid geven.
Jij misschien niet, maar voor de Republikeinen is dat een heel cruciaal verschil. Het is een ideologisch punt. Een absoluut verbod of juist gebod van de overheid op dat punt is een schandalige inperking van de vrijheid voor de Republikeinen. Dat de vrijheid er in theorie is, maar niet bereikbaar voor een significant deel van de bevolking omdat ze het zich niet kunnen veroorloven, dat maakt de Republikeinen natuurlijk geen hol uit. Moet je maar beter je best doen. American dream enzo.quote:Op woensdag 2 maart 2016 22:23 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Als het onder de streep op hetzelfde neer komt dan, namelijk de beperking van de artsenkeuze, dan zie ik dat verschil eerlijk gezegd niet.
En pas de OP aan door Carson te verschuiven naar het lijstje met afgevallen kandidaten.quote:Op woensdag 2 maart 2016 22:05 schreef Monolith het volgende:
Als je dan zo nodig een nieuw topic wil, verwerk dan wel even het vertrek van Carson in de OP.
Inderdaad, ik zat al mobiel te klooien om die OP bij te werken, maar kreeg bij het aanmaken van het nieuwe deel de melding dat iemand me al voor was. Geen ramp, maar steek er dan wel even dat kleine beetje moeite in.quote:Op woensdag 2 maart 2016 22:31 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
En pas de OP aan door Carson te verschuiven naar het lijstje met afgevallen kandidaten.
De dag die je wist dat ging komen, trouwens.
Bedankt. Kun je wellicht de topictitel ook nog aanpassen? Doe maar iets leuks met Ben Carson of zo. Bijvoorbeeld: Operatie Ben Carson voorbijquote:
Voilà.quote:Op woensdag 2 maart 2016 22:45 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Bedankt. Kun je wellicht de topictitel ook nog aanpassen? Doe maar iets leuks met Ben Carson of zo. Bijvoorbeeld: Operatie Ben Carson voorbij
Nou het verschil is dat wij in Europa de gevolgen van het interventiebeleid van de republikeinen mogen ondergaan middels een gedestabiliseerd midden oosten. Daarom is het niet minder dan terecht dat we ons ermee bemoeien.quote:Op woensdag 2 maart 2016 19:21 schreef Royyy het volgende:
[..]
En trek die logica nu eens door naar alle posts hier op het forum die de Republikeinen afbranden. Wie zou er beter kunnen oordelen of de Republikeinen goede plannen hebben, de Amerikanen of wat mensen die in Nederland achter hun pc wat grafiekjes zitten op te zoeken?
Argumenten zou wel kunnen zeker als hij in debatquote:Op woensdag 2 maart 2016 20:11 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Klopt,het werkt averechts.
http://www.theguardian.co(...)ew-white-supremacistquote:Donald Trump Jr, the eldest son of the Republican presidential frontrunner and one of his political surrogates, has granted a 20-minute radio interview to a prominent white supremacist who broadcasts what has been dubbed as “the primary radio nexus of hate in America”.
The younger Trump will be featured as guest of honor in Saturday’s broadcast of the Political Cesspool, according to the producers of the three-hour program that lists among its objectives, “to grow the percentage of Whites in the world relative to other races.” The show is presented by James Edwards, an avowed white nationalist who is pro-slavery and whose previous guests include the former grand wizard of the Ku Klux Klan David Duke as well as a raft of Holocaust deniers and neo-Nazis.
Donald jr. heeft een vriend die een neef heeft die getrouwd is met een meisje die vroeger een relatie met een neger heeft gehad, dus die is helemaal niet racistisch!quote:Op woensdag 2 maart 2016 23:28 schreef Gambetta het volgende:
[..]
http://www.theguardian.co(...)ew-white-supremacist
Zo bereik je wel je hele achterban zullen we maar zeggen.
Zijn zus is joods dus het zijn in ieder geval niet de antisemieten tegen wie hij aanschurkt.quote:Op woensdag 2 maart 2016 23:31 schreef Monolith het volgende:
[..]
Donald jr. heeft een vriend die een neef heeft die getrouwd is met een meisje die vroeger een relatie met een neger heeft gehad, dus die is helemaal niet racistisch!
Ik verwacht dat "The blacks love me, they love me so much" binnenkort ook weer z'n opwachting maakt.quote:Op woensdag 2 maart 2016 23:31 schreef Monolith het volgende:
[..]
Donald jr. heeft een vriend die een neef heeft die getrouwd is met een meisje die vroeger een relatie met een neger heeft gehad, dus die is helemaal niet racistisch!
quote:Op woensdag 2 maart 2016 23:31 schreef Monolith het volgende:
[..]
Donald jr. heeft een vriend die een neef heeft die getrouwd is met een meisje die vroeger een relatie met een neger heeft gehad, dus die is helemaal niet racistisch!
Helaas.... Het was gewoon een foutje: Gilmore haalde maar 2 stemmen.quote:Op woensdag 2 maart 2016 04:23 schreef L3gend het volgende:
Gilmoregod wint een county in Massachusetts![]()
De juiste uitslag:quote:If the voting results coming out of Chelsea Tuesday looked too good to be true for erstwhile GOP presidential candidate Jim Gilmore, that’s because they were.
Waarom denk je dat? Volgens Monolith is er bijna geen kans dat hij het wordt. Hij weet er best veel van zegt ie dus waarom denk je nu dat Trump misschien president wordt? Hillary heeft toch meer support onder de blacks etc..?quote:Op donderdag 3 maart 2016 04:07 schreef Beathoven het volgende:
ik hou 't voor gezien met de Amerikaanse verkiezingen. Ik ben redelijk Trump-moe aan het worden, en het interessante is er inmiddels wel af. Het wordt nog wat wereldwijd als die er straks 4 jaar zit. 4 jaar in mineur.
Zoveel afro-Amerikanen zijn er nou ook weer niet en wie zegt dat die niet vatbaar zijn voor het populisme van Trump? Als je straks debatten krijgt tussen een energieke, grappige, charismatische Trump en grijze muis Clinton in haar eeuwige broekpak dan zal je zien dat de steun voor Trump toeneemt. De hispanics en afro-amerikanen hebben het de laatste jaren ook moeilijk gehad. Kiezen ze dan weer voor 8 jaar hetzelfde of willen ze verandering?quote:Op donderdag 3 maart 2016 05:40 schreef Koskesh het volgende:
[..]
Waarom denk je dat? Volgens Monolith is er bijna geen kans dat hij het wordt. Hij weet er best veel van zegt ie dus waarom denk je nu dat Trump misschien president wordt? Hillary heeft toch meer support onder de blacks etc..?
Waarom? Die gasten moeten ergens op stemmen. Werd het alle vorige presidenten ook kwalijk genomen als racisten of communisten of elk ander verderfelijk groepje een voorkeur had?quote:Op donderdag 3 maart 2016 06:29 schreef OMG het volgende:
De huidige white power aanhang is een behoorlijke turn off voor die groepen, naast z'n eigen achterlijke uitspraken uiteraard.
Dat is ook wat overdreven. De odds zijn de laatste tijd zo'n 65/35 in het voordeel van de Democraten. Dat is niet kansloos. Ik zie wel een duidelijk voordeel voor de Democraten en Trump is absoluut niet de 'unifying candidate' die hij beweert te zijn natuurlijk. Er is natuurlijk nog wel flink wat tijd voordat het november is.quote:Op donderdag 3 maart 2016 05:40 schreef Koskesh het volgende:
[..]
Waarom denk je dat? Volgens Monolith is er bijna geen kans dat hij het wordt. Hij weet er best veel van zegt ie dus waarom denk je nu dat Trump misschien president wordt? Hillary heeft toch meer support onder de blacks etc..?
Dat zwarte Amerikanen slechts 10-15% van het electoraat zijn betekent niet dat ze niet belangrijk zijn. Zeker niet in een WTA systeem per staat een met demografische pieken in belangrijke swing states. Maar nog belangrijker is natuurlijk dat Democraten die groep al sinds de jaren '60 winnen met minimaal 80% van de stemmen en in de laatste verkiezing zelfs met 95%.quote:Op donderdag 3 maart 2016 06:12 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Zoveel afro-Amerikanen zijn er nou ook weer niet en wie zegt dat die niet vatbaar zijn voor het populisme van Trump? Als je straks debatten krijgt tussen een energieke, grappige, charismatische Trump en grijze muis Clinton in haar eeuwige broekpak dan zal je zien dat de steun voor Trump toeneemt. De hispanics en afro-amerikanen hebben het de laatste jaren ook moeilijk gehad. Kiezen ze dan weer voor 8 jaar hetzelfde of willen ze verandering?
Afro-Amerikanen hebben het vaak zwaarder dan de rest. Ook hun willen veranderingen. W. Bush is ook op de een of andere manier verkozen (na 8 jaar Clinton). Ik denk nog steeds dat Trump een goede kans maakt door de behoefte aan verandering en door zijn presentatie.quote:Op donderdag 3 maart 2016 08:09 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat is ook wat overdreven. De odds zijn de laatste tijd zo'n 65/35 in het voordeel van de Democraten. Dat is niet kansloos. Ik zie wel een duidelijk voordeel voor de Democraten en Trump is absoluut niet de 'unifying candidate' die hij beweert te zijn natuurlijk. Er is natuurlijk nog wel flink wat tijd voordat het november is.
[..]
Dat zwarte Amerikanen slechts 10-15% van het electoraat zijn betekent niet dat ze niet belangrijk zijn. Zeker niet in een WTA systeem per staat een met demografische pieken in belangrijke swing states. Maar nog belangrijker is natuurlijk dat Democraten die groep al sinds de jaren '60 winnen met minimaal 80% van de stemmen en in de laatste verkiezing zelfs met 95%.
Zoals ik al vaker aan heb gegeven had G.W. Bush een significant percentage van de stemmen van de hispanics, een groep die grosso modo Trump's bloed wel kan drinken. Dat je denkt dat zwarte Amerikanen 'behoefte hebben aan verandering' geeft wel aan hoe weinig je er van weet. Die zijn juist het meest positief over het presidentschap van Obama. Dat jij Trump ziet zitten betekent natuurlijk niet dat dit voor Amerikanen geldt. Dat blijkt ook wel uit zijn favorability ratings.quote:Op donderdag 3 maart 2016 08:23 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Afro-Amerikanen hebben het vaak zwaarder dan de rest. Ook hun willen veranderingen. W. Bush is ook op de een of andere manier verkozen (na 8 jaar Clinton). Ik denk nog steeds dat Trump een goede kans maakt door de behoefte aan verandering en door zijn presentatie.
Ik hoorde Clinton gisteren nog de rechten van homo's, lesbiennes en transgenders verdedigen. Mijn zegen heeft ze maar denk je dat dat ook goed valt bij de katholieke hispanics? Denk je ook niet dat Trump straks een wat gematigder geluid laat horen waardoor er meer mensen op hem gaan stemmen? Er werd me hier maanden geleden al verteld dat Trump geen enkele kans maakte om de kandidaat voor de republikeinen te worden terwijl ik het tegendeel beweerde. We zullen zien of ik er weer zo finaal naast zit als Trump tegen Clinton strijdt voor het presidentschap. Jij onderschat het belang van het uiterlijk vertoon in de VS. Jij overschat het inschattingsvermogen en het korte termijn geheugen van de Amerikaan.quote:Op donderdag 3 maart 2016 08:57 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zoals ik al vaker aan heb gegeven had G.W. Bush een significant percentage van de stemmen van de hispanics, een groep die grosso modo Trump's bloed wel kan drinken. Dat je denkt dat zwarte Amerikanen 'behoefte hebben aan verandering' geeft wel aan hoe weinig je er van weet. Die zijn juist het meest positief over het presidentschap van Obama. Dat jij Trump ziet zitten betekent natuurlijk niet dat dit voor Amerikanen geldt. Dat blijkt ook wel uit zijn favorability ratings.
De enige manier waarop ik Trump echt zie winnen is door een significante stijging in de 'blue collar white voters' in hogere mate naar de stembus te trekken en wellicht ook weg te trekken bij de Democraten. Al denk ik dat hij ook nog eens het probleem heeft dat hij daar veel kiezers afschrikt.
quote:Mitt Romney will speak Thursday on “the state of the 2016 presidential race and the choices facing the Republican Party and the country,” not to make an endorsement but to directly take on Trump, a source close to Romney told the Boston Globe.
http://www.realclearpolit(...)every_direction.html
De "loser" van 4 jaar geleden die Trump aanvalt; ergens heb ik het idee dat dat weinig indruk gaat maken.quote:
Dat ben ik met je eens. Heeft het partijkader/Romney dan niet door dat je door zo naar buiten te treden Trump alleen maar extra over laat komen als anti-establishmentkandidaat?quote:Op donderdag 3 maart 2016 09:46 schreef Reya het volgende:
[..]
De "loser" van 4 jaar geleden die Trump aanvalt; ergens heb ik het idee dat dat weinig indruk gaat maken.
Dat deed Obama ook en die won Latino's beide keren met grofweg 70%. Als er bovendien iemand laat zien hoe irrelevant die vermeendequote:Op donderdag 3 maart 2016 09:36 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ik hoorde Clinton gisteren nog de rechten van homo's, lesbiennes en transgenders verdedigen. Mijn zegen heeft ze maar denk je dat dat ook goed valt bij de katholieke hispanics?
Dat kan, maar hij heeft straks een campagne tegenover zich die niet te beroerd is om de kiezers daaraan te herinneren. Ironisch genoeg is Trump wat dat betreft vooralsnog in de Republikeinse race echt enorm buiten schot gebleven omdat de establishmentkandidaten zich vooral op elkaar richtten. Zo langzaamaan begint daar verandering in te komen, maar voor het Republikeinse establishment is het waarschijnlijk too little, too late. Daarbij vergeet je dat veel van die extreme uitspraken juist een centraal punt in zijn campagne zijn. Daar kan hij moeilijk op terug gaan komen en je ziet ook dat zijn Mexicaanse muur en het deporteren van 11 miljoen illegalen. Dat soort punten blijken in peilingen onder latino's bijvoorbeeld ook enorme breekpunten te zijn.quote:Denk je ook niet dat Trump straks een wat gematigder geluid laat horen waardoor er meer mensen op hem gaan stemmen?
Trump heeft het inderdaad beter gedaan dan verwacht, dat klopt inderdaad. Maar zijn succes is bovenal het falen van het Republikeinse establishment. Vergeet niet dat Trump tot dusver gemiddeld genomen 'slechts' iets van 34% van het Republikeinse electoraat achter zit weet te krijgen en onder zowel de Republikeinse achterban als het gehele electoraat veruit de meest negatieve net favorability heeft. En tenzij Bloomberg plots nog een kamikaze-actie in petto heeft of Bernie besluit independent mee te gaan doen (wat ie uiteraard niet zal doen) gaat de 'twee honden vechten om een been'-strategie niet op.quote:Er werd me hier maanden geleden al verteld dat Trump geen enkele kans maakte om de kandidaat voor de republikeinen te worden terwijl ik het tegendeel beweerde. We zullen zien of ik er weer zo finaal naast zit als Trump tegen Clinton strijdt voor het presidentschap.
Ik denk eerder dat jij het vermogen van de Clinton-campagne om mensen te herinneren aan, of zelfs bewust te maken van, alle extreme opvattingen van Trump onderschat. Ook denk ik dat jij juist het hele demografische probleem van de Republikeinen onderschat. Zoals gezegd wint Bush weliswaar met redelijke Latino support in 2000, maar hij verloor de popular vote en wist vooral via een nogal dubieus handelen van Jeb en de SC de winst in de wacht te slepen.quote:Jij onderschat het belang van het uiterlijk vertoon in de VS. Jij overschat het inschattingsvermogen en het korte termijn geheugen van de Amerikaan.
Hmm, dat kan nog van alles betekenen. Gaat hij het land doortrekken om 'anti-Trump speeches' te houden? Gaat hij proberen de Republikeinse nominatie winnen middels een brokered convention? Gaat hij als indepedent mee doen bij een Trump nominatie?quote:
Gast ga weg.quote:Op donderdag 3 maart 2016 02:38 schreef OMG het volgende:
Trump supporters. Wat een helden, zeg.
http://talkingpointsmemo.(...)ed-trump-rally-video
Mensen die dit iedere keer maar weer opbrengen. Jullie weten dat Byrd ontzettend veel spijt heeft getoond voor het feit dat hij zich in de jaren 60 met de KKK heeft geaffilieerd, en dat hij in woorden en daden daarna volledig is veranderd qua politiek?quote:Op donderdag 3 maart 2016 03:36 schreef Beathoven het volgende:
http://www.snopes.com/clinton-byrd-photo-klan/
True op Snopes
[ afbeelding ]
CLAIM: A photograph shows Hillary Clinton with former Ku Klux Klan member Robert Byrd.
En in een video is ze lovend over deze man.
Nu Bernie het bijna 100% zeker niet wordt, dacht ik dat Hillary beter was dan Trump of niets.. maar na dit hierboven denk ik dat het toch beter is dat er geen president komt. Wat heb ik een medelijden met iedereen die een beetje redelijk is opgeleid in Amerika en straks tussen Hillary en Trump moet kiezen. In andere woorden.. tussen bedorven kaviaar en een handgranaat zonder pin.
Zo werkt de media niet.quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:35 schreef Monopoly_Man het volgende:
[..]
Mensen die dit iedere keer maar weer opbrengen. Jullie weten dat Byrd ontzettend veel spijt heeft getoond voor het feit dat hij zich in de jaren 60 met de KKK heeft geaffilieerd, en dat hij in woorden en daden daarna volledig is veranderd qua politiek?
Mail schandaal is verre van over dus wie weet wat we de komende maanden gaan krijgen. Ze heeft tot nu toe geen enkele dreun gehad van Sanders, maar als de republikeinen hun kandidaat hebben gekozen kan het pas echt beginnen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 03:36 schreef Beathoven het volgende:
http://www.snopes.com/clinton-byrd-photo-klan/
True op Snopes
[ afbeelding ]
CLAIM: A photograph shows Hillary Clinton with former Ku Klux Klan member Robert Byrd.
En in een video is ze lovend over deze man.
Nu Bernie het bijna 100% zeker niet wordt, dacht ik dat Hillary beter was dan Trump of niets.. maar na dit hierboven denk ik dat het toch beter is dat er geen president komt. Wat heb ik een medelijden met iedereen die een beetje redelijk is opgeleid in Amerika en straks tussen Hillary en Trump moet kiezen. In andere woorden.. tussen bedorven kaviaar en een handgranaat zonder pin.
Misschien eerder averechts inderdaad.quote:Op donderdag 3 maart 2016 09:46 schreef Reya het volgende:
[..]
De "loser" van 4 jaar geleden die Trump aanvalt; ergens heb ik het idee dat dat weinig indruk gaat maken.
Megyn spraak laatst nog opvallend positief over Trumpquote:Op donderdag 3 maart 2016 13:08 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Misschien eerder averechts inderdaad.
Is Megyn Kelly d'r ook weer bij binnenkort?
Deze video is ook een jaar of 60 nadat Byrd de KKK afzwoor als een jeugdzonde. Hij heeft de rest van zijn keven spijt betuigt. Dat praat het nog steeds niet goed, maar dat de secretary pf state bij het overlijdenvan de langst zittende senator ooit het dan over niets dan goeds heeft, lijkt me niet de grootste blunder die Hillary ooit gemaakt heeft.quote:Op donderdag 3 maart 2016 03:36 schreef Beathoven het volgende:
http://www.snopes.com/clinton-byrd-photo-klan/
True op Snopes
[ afbeelding ]
CLAIM: A photograph shows Hillary Clinton with former Ku Klux Klan member Robert Byrd.
En in een video is ze lovend over deze man.
Nu Bernie het bijna 100% zeker niet wordt, dacht ik dat Hillary beter was dan Trump of niets.. maar na dit hierboven denk ik dat het toch beter is dat er geen president komt. Wat heb ik een medelijden met iedereen die een beetje redelijk is opgeleid in Amerika en straks tussen Hillary en Trump moet kiezen. In andere woorden.. tussen bedorven kaviaar en een handgranaat zonder pin.
Tja, het is een beetje alsof je iedereen die prins Claus een warm hart toedraagt associeert met de NSDAP, omdat Claus lid is geweest van de Hitlerjugend.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:13 schreef thijsdetweede het volgende:
[..]
Deze video is ook een jaar of 60 nadat Byrd de KKK afzwoor als een jeugdzonde. Hij heeft de rest van zijn keven spijt betuigt. Dat praat het nog steeds niet goed, maar dat de secretary pf state bij het overlijdenvan de langst zittende senator ooit het dan over niets dan goeds heeft, lijkt me niet de grootste blunder die Hillary ooit gemaakt heeft.
ALs hij die haalt geloof ik dat hij inderdaad gewoon de nominee is.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:18 schreef zarGon het volgende:
- Mocht Trump genoeg delegates bij elkaar sprokkelen, mag GOP dan nog steeds iemand anders kiezen?
- Als iemand uit de race stapt (zoals bijv. Bush of Carson), kunnen zij dan nog steeds genomineerd worden?
- Zo te zien is Rubio uitgespeeld (behalve als Trump niet genoeg binnenhaalt), en lijkt Cruz de enige alternatief voor Trump?
Feitelijk maakt de GOP zelf de regels, dus er is niets dat ze tegenhoudt om alsnog een andere kandidaat te nomineren volgens mij. Afgezien van het feit dat ze door de kiezer worden afgeslacht als ze dat doen natuurlijk. Ook kun ze feitelijk iedereen nomineren die ze willen. Sterker nog. Ook de delegates van Trump zijn op geen enkele wijze (juridisch) gebonden om hun stem ook daadwerkelijk op Trump uit te brengen voor zover ik weet.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:18 schreef zarGon het volgende:
- Mocht Trump genoeg delegates bij elkaar sprokkelen, mag GOP dan nog steeds iemand anders kiezen?
- Als iemand uit de race stapt (zoals bijv. Bush of Carson), kunnen zij dan nog steeds genomineerd worden?
- Zo te zien is Rubio uitgespeeld (behalve als Trump niet genoeg binnenhaalt), en lijkt Cruz de enige alternatief voor Trump?
Wat heeft het getal 1237 dan voor nut, als dit toch niet bindend is?quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:31 schreef Monolith het volgende:
[..]
Feitelijk maakt de GOP zelf de regels, dus er is niets dat ze tegenhoudt om alsnog een andere kandidaat te nomineren volgens mij. Afgezien van het feit dat ze door de kiezer worden afgeslacht als ze dat doen natuurlijk. Ook kun ze feitelijk iedereen nomineren die ze willen. Sterker nog. Ook de delegates van Trump zijn op geen enkele wijze (juridisch) gebonden om hun stem ook daadwerkelijk op Trump uit te brengen voor zover ik weet.
Het idee dat alleen Cruz nog een bedreiging zou vormen en Rubio uitgespeeld zou zijn is er één dat Cruz graag verkoopt, maar wel een beetje bezijden de waarheid is. Feitelijk was Super Tuesday Cruz vrij gunstig gezind. Er komen nog veel staten aan die hem een stuk minder gunstig gezind zijn, terwijl juist voor Rubio het omgekeerde het geval is. Sowieso heeft 15 maart flink wat belangrijke staten met een WTA systeem. Dat zou een aardig verschil kunnen maken, maar dat vereist wel een niet al te waarschijnlijke comeback vergeleken met de huidige peilingen in die staten. De bookmakers achten de kansen van Cruz natuurlijk niet voor niets zo goed als verwaarloosbaar. De kansen van Rubio zijn natuurlijk ook nog niet best, maar wel iets beter, 14 tegen 6 procent kans op de nominatie.
Gezien decennia aan intensieve aandacht voor en haat van die familie ben ik erg benieuwd met wat voor nieuws ze dan zouden moeten gaan komen. Al die schandalen rondom Hillary zijn flink uitgemolken. Dat gedonder over Benghazi heeft haar zelfs eerder goedgedaan dan beschadigd.quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:47 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Mail schandaal is verre van over dus wie weet wat we de komende maanden gaan krijgen. Ze heeft tot nu toe geen enkele dreun gehad van Sanders, maar als de republikeinen hun kandidaat hebben gekozen kan het pas echt beginnen.
Inderdaad, zelfs Carson heeft gewoon nog 500.000 votes gehaaldquote:Op donderdag 3 maart 2016 13:35 schreef Heilwasser het volgende:
Qua popular vote is de Republikeinse partij toch wel erg verdeeld. Het WTA-systeem verneukt de verliezer natuurlijk, maar de voorsprong van Trump is voor een groot deel schijn.
quote:Op donderdag 3 maart 2016 10:52 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Gast ga weg.
Dit doet ze erom, je ziet er gewoon lachen en op haar mobieltje zitten, omdat ze weet dat mensens zoals jij dit weer gaan gebruiken.
Klopt, dit mag inderdaad niet en je ziet een filmpje van nadat ze wordt weggehaald, het is inderdaad zeer jammer dat de rest niet is gefilmd of bewust niet is upgeload.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:38 schreef OMG het volgende:
[..]. Dus je mag geen rallies bijwonen, ook niet als je het niet eens bent met de kandidaat? Protesteren mag ook niet (iets wat ik er ook niet zie doen)?
Dat meisje zou die nazis die te handtastelijk worden aan moeten klagen voor assault.
Om jou naar even te quoten; Hihi je gaat het nog verdedigen ook.
Het zijn de huidige regels voor de primaries, maar de partij kan die regels vrij eenvoudig wijzigen. Maar iets hoeft niet per se juridisch bindend te zijn natuurlijk. De regels niet eerbiedigen en wijzigen staat natuurlijk gewoon gelijk aan politieke zelfmoord. Vergeet niet dat dit slechts de 'lijsttrekkerverkiezingen' zijn van een partij. Niets staat een populaire kandidaat in de weg om alsnog deel te nemen aan de verkiezingen als onafhankelijke kandidaat.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:34 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Wat heeft het getal 1237 dan voor nut, als dit toch niet bindend is?
Net zoals dit waarschijnlijk een grote scheur zou betekenen voor de republikeinse partij, wanneer trump dit aantal zou halen. Of bijna dit aantal mijlenver voor op Rubio en toch voor Rubio kiezen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:44 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het zijn de huidige regels voor de primaries, maar de partij kan die regels vrij eenvoudig wijzigen. Maar iets hoeft niet per se juridisch bindend te zijn natuurlijk. De regels niet eerbiedigen en wijzigen staat natuurlijk gewoon gelijk aan politieke zelfmoord. Vergeet niet dat dit slechts de 'lijsttrekkerverkiezingen' zijn van een partij. Niets staat een populaire kandidaat in de weg om alsnog deel te nemen aan de verkiezingen als onafhankelijke kandidaat.
Dat een theoretische mogelijkheid bestaat, betekent natuurlijk niet dat er in de praktijk gebruik van gemaakt gaat worden. Het staatshoofd mag in Nederland feitelijk ook weigeren een wetsvoorstel te tekenen, maar dat zou hoogstwaarschijnlijk wel het einde van de constitutionele monarchie betekenen.
Die gozer met dat rode petje is blijkbaar een White nationalist, heeft niks met de bewaking te maken, en ging behoorlijk fysiek tekeer.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:41 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Klopt, dit mag inderdaad niet en je ziet een filmpje van nadat ze wordt weggehaald, het is inderdaad zeer jammer dat de rest niet is gefilmd of bewust niet is upgeload.
Diegene die haar wegduwd is van de bewaking. Als ze dat niet hadden gedaan was ze opgepakt, dat wilden ze bewust voorkomen.
https://www.facebook.com/(...)4&id=150225644999812
Lees anders dit maar even eerst door.
Verder niets te reageren op die post?quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:53 schreef OMG het volgende:
[..]
Die gozer met dat rode petje is blijkbaar een White nationalist, heeft niks met de bewaking te maken, en ging behoorlijk fysiek tekeer.
Maar goed, lul het maar recht. Trump als mongool weet wel medemongolen aan te trekken blijkt wel weer.
Een lulverhaal van de politie over mensen die daar het recht hadden te mogen zijn. Nergens reden voor racistische halve zolen om daar dan zo mee om te gaan, maar goed, blijkbaar kunnen ze niet anders. Bij Trump gaat het er helaas vaker fysiek aan toe dan dat er argumenten worden gebruikt.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:55 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Verder niets te reageren op die post?
Een paar duwden inderdaad veel te hard en geweld, zeker naar vrouwen is niet goed te praten. Hadden ze dit zien aankomen en was dit ook de insteek, dat zeker.
Mochten ze dus toch voor Cruz of Rubio willen gaan, moeten die twee het verschil met Trump zo klein mogelijk houden. Anders zie ik de afslachting al voor me, ja.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:31 schreef Monolith het volgende:
[..]
Feitelijk maakt de GOP zelf de regels, dus er is niets dat ze tegenhoudt om alsnog een andere kandidaat te nomineren volgens mij. Afgezien van het feit dat ze door de kiezer worden afgeslacht als ze dat doen natuurlijk. Ook kun ze feitelijk iedereen nomineren die ze willen. Sterker nog. Ook de delegates van Trump zijn op geen enkele wijze (juridisch) gebonden om hun stem ook daadwerkelijk op Trump uit te brengen voor zover ik weet.
Ik kwam dit tegen over Rubio:quote:Het idee dat alleen Cruz nog een bedreiging zou vormen en Rubio uitgespeeld zou zijn is er één dat Cruz graag verkoopt, maar wel een beetje bezijden de waarheid is. Feitelijk was Super Tuesday Cruz vrij gunstig gezind. Er komen nog veel staten aan die hem een stuk minder gunstig gezind zijn, terwijl juist voor Rubio het omgekeerde het geval is. Sowieso heeft 15 maart flink wat belangrijke staten met een WTA systeem. Dat zou een aardig verschil kunnen maken, maar dat vereist wel een niet al te waarschijnlijke comeback vergeleken met de huidige peilingen in die staten. De bookmakers achten de kansen van Cruz natuurlijk niet voor niets zo goed als verwaarloosbaar. De kansen van Rubio zijn natuurlijk ook nog niet best, maar wel iets beter, 14 tegen 6 procent kans op de nominatie.
http://www.theguardian.co(...)4b19e4b0a02aed205bb4.quote:So, is it all over for Rubio? Probably.
To get the 1,237 delegates needed to win the Republican nomination, Rubio would need to average around 50% in the remaining primaries. Polling suggests he’s nowhere near that. Take Florida for example where 99 delegates are available in a winner-takes-all voting system: Real Clear Politics polling averages currently suggest that Trump has a 20 percentage point lead on Rubio in Florida. It’s a similar story in Ohio where 66 delegates are available and where polls show Rubio getting just 13% of support.
Technically, Rubio’s not done yet - but his chances of being nominee are now so slim you need a calculator and pair of binoculars to see them.
Lachwekkend.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:59 schreef OMG het volgende:
[..]
Een lulverhaal van de politie over mensen die daar het recht hadden te mogen zijn. Nergens reden voor racistische halve zolen om daar dan zo mee om te gaan, maar goed, blijkbaar kunnen ze niet anders. Bij Trump gaat het er helaas vaker fysiek aan toe dan dat er argumenten worden gebruikt.
Een Bernie had ze trouwens gewoon aan het woord gelaten. Het kan dus wel normaal. Trump. Trump supporters
.
Dat is het goedpraten ervan zeker.quote:
Volgens mij kunnen ze dan alsnog wel iemand anders nomineren, maar valt de partij uit elkaar.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:18 schreef zarGon het volgende:
- Mocht Trump genoeg delegates bij elkaar sprokkelen, mag GOP dan nog steeds iemand anders kiezen?
- Als iemand uit de race stapt (zoals bijv. Bush of Carson), kunnen zij dan nog steeds genomineerd worden?
- Zo te zien is Rubio uitgespeeld (behalve als Trump niet genoeg binnenhaalt), en lijkt Cruz de enige alternatief voor Trump?
zou het niet kunnen dat de republikeinse partij misschien al lang uit elkaar gevallen is? begon met de opkomst van de Tea-Party,quote:Op donderdag 3 maart 2016 14:07 schreef studentje7.1 het volgende:
[..]
Volgens mij kunnen ze dan alsnog wel iemand anders nomineren, maar valt de partij uit elkaar.
Waarom moet je perse zo nodig in de bres springen voor zo'n strontvervelende BLM protestor die naar die rally's gaat om te zieken. Die domme rednecks moeten verder inderdaad hun klauwen thuishouden maar je moet het ook niet gaan overdrijven want ze heeft precies gekregen waar ze voor kwam.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:59 schreef OMG het volgende:
[..]
Een lulverhaal van de politie over mensen die daar het recht hadden te mogen zijn. Nergens reden voor racistische halve zolen om daar dan zo mee om te gaan, maar goed, blijkbaar kunnen ze niet anders. Bij Trump gaat het er helaas vaker fysiek aan toe dan dat er argumenten worden gebruikt.
Een Bernie had ze trouwens gewoon aan het woord gelaten. Het kan dus wel normaal. Trump. Trump supporters
.
Neu, maar 't maakt 't allemaal wel redelijk duidelijk dat minderheden niet welkom zijn bij een Donald. Ze mocht daar gewoon zijn, nergens hoeft men te beginnen met duwen en trekken.quote:Op donderdag 3 maart 2016 14:51 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Waarom moet je perse zo nodig in de bres springen voor zo'n strontvervelende BLM protestor die naar die rally's gaat om te zieken. Die domme rednecks moeten verder inderdaad hun klauwen thuishouden maar je moet het ook niet gaan overdrijven want ze heeft precies gekregen waar ze voor kwam.
Pure onzin. Genoeg minderheden die bij trump rallies hebben gezeten zonder problemen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:05 schreef OMG het volgende:
[..]
Neu, maar 't maakt 't allemaal wel redelijk duidelijk dat minderheden niet welkom zijn bij een Donald. Ze mocht daar gewoon zijn, nergens hoeft men te beginnen met duwen en trekken.
#MakeAmericaHateAgain, toch?
Da's een reden om iemand maar rond slingeren? Dat een protesterend persoon / groep door bewaking wordt afgevoerd is één ding, dat het publiek er op los gaat zonder dat de Donald er iets van zegt is toch wel wat anders.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:09 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Pure onzin. Genoeg minderheden die bij trump rallies hebben gezeten zonder problemen.
BLM die hier extra olie op het vuur gooit zorgt voor extra haat.
"Erop losgaan"quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:18 schreef OMG het volgende:
[..]
Da's een reden om iemand maar rond slingeren? Dat een protesterend persoon / groep door bewaking wordt afgevoerd is één ding, dat het publiek er op los gaat zonder dat de Donald er iets van zegt is toch wel wat anders.
#MakeAmericaWhiteAgain
Jij vindt 't serieus normaal dat 1 meisje zo behandeld wordt bij een politieke bijeenkomst?quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:21 schreef skysherrif het volgende:
[..]
"Erop losgaan"
Ze duwden haar terug naar buiten en terwijl dat gebeurde had ze gewoon de tijd om op haar mobiel iets te tweeten of whappen.
Erop losgaan is meer wat er gebeurd als pownews verslag doet bij antifa.
Ik had haar zelf niet zo geduwd nee. Dat je het in deze setting kan verwachten en dat ze hoopte op deze reactie leek me duidelijk.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:24 schreef OMG het volgende:
[..]
Jij vindt 't serieus normaal dat 1 meisje zo behandeld wordt bij een politieke bijeenkomst?.
Wat leek je duidelijk? Dat minderheden beter bij Trump, z'n supporters, en bijeenkomsten weg kunnen blijven?quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:30 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ik had haar zelf niet zo geduwd nee. Dat je het in deze setting kan verwachten en dat ze hoopte op deze reactie leek me duidelijk.
Afijn, dit verstoort de discussie verder. JIj en ik zullen het niet eens worden.
Netjes, Sanders behaalde er slechts een gelijkspel.quote:Op donderdag 3 maart 2016 03:56 schreef Elfletterig het volgende:
De Republikeinse gouverneur van Massachusetts zegt dat hij onder geen beding op Trump stemt, mocht Trump de Republikeinse presidentskandidaat worden: http://talkingpointsmemo.(...)r-never-donald-trump
Opvallend detail is trouwens dat Trump nergens zo dik won als in Massachusetts. Hij behaalde daar maar liefst 49 procent van de stemmen.
Sanders doet het vooral goed in de swing states toch.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:36 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Netjes, Sanders behaalde er slechts een gelijkspel.
Sanders verloor er van Clinton. Overigens haalde hij wel bijna hetzelfde percentage stemmen als Trump.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:36 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Netjes, Sanders behaalde er slechts een gelijkspel.
1 gedelegeerde, volgens mij valt dat voor dat aantal gedelegeerden nog onder een gelijkspel (statistische significantie en zo).quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:41 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Sanders verloor er van Clinton.
Sorry hoor, maar waarom ga je ook naar een Trump rally waar mensen komen om naar hem te luisteren en ga je protesteren. Dan ben je gewoon aan het uitlokken en verwacht je zo een reactie.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:18 schreef OMG het volgende:
[..]
Da's een reden om iemand maar rond slingeren? Dat een protesterend persoon / groep door bewaking wordt afgevoerd is één ding, dat het publiek er op los gaat zonder dat de Donald er iets van zegt is toch wel wat anders.
#MakeAmericaWhiteAgain
Ben geen Trump supporter, maar let op mij woorden Trump gaat nog veel zwarte stemmen binnenhalen in de GE.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:35 schreef OMG het volgende:
[..]
Wat leek je duidelijk? Dat minderheden beter bij Trump, z'n supporters, en bijeenkomsten weg kunnen blijven?
Dat maakt z'n "Black people love me" des te lachwekkender.
Aangezien het 't zoveelste incident is bij een Trump bijeenkomst vond ik 't toch redelijk on topic.
Dat kan wel wezen maar blijkbaar heeft Trump Drumpf moeite met de vrijheid van meningsuiting.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:44 schreef studentje7.1 het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar waarom ga je ook naar een Trump rally waar mensen komen om naar hem te luisteren en ga je protesteren. Dan ben je gewoon aan het uitlokken en verwacht je zo een reactie.
Waar baseer je dat op?quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:45 schreef studentje7.1 het volgende:
[..]
Ben geen Trump supporter, maar let op mij woorden Trump gaat nog veel zwarte stemmen binnenhalen in de GE.
Ook ik ben geen Drumpf-supporter maar een deel van mij hoopt dat hij wint van Hillary als het tussen hen zou gaan.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:45 schreef studentje7.1 het volgende:
[..]
Ben geen Trump supporter, maar let op mij woorden Trump gaat nog veel zwarte stemmen binnenhalen in de GE.
De gorilla's van de Secret Service blijken weer eens erg losse handjes te hebben.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:44 schreef studentje7.1 het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar waarom ga je ook naar een Trump rally waar mensen komen om naar hem te luisteren en ga je protesteren. Dan ben je gewoon aan het uitlokken en verwacht je zo een reactie.
Excuus dit ging om de press, heel gek inderdaad wat hier gebeurde. Man zouden ze moeten ontslaan.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:54 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
De gorilla's van de Secret Service blijken weer eens erg losse handjes te hebben.
, in de 3de minuut.
Kunnen ze Clinton nog wat doen mocht ze gekozen worden als President?quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:55 schreef martijnde3de het volgende:
Justitie geeft ex-medewerker Clinton immuniteit in e-mailaffaire
http://www.volkskrant.nl/(...)ailaffaire~a4256152/
Ja, hij is duidelijk totaal ongeschikt voor deze baan. Hetzelfde als bij de politie (ik verwijs nu niet eens naar de problemen die je daar hebtquote:Op donderdag 3 maart 2016 15:56 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Excuus dit ging om de press, heel gek inderdaad wat hier gebeurde. Man zouden ze moeten ontslaan.
Ik vind het een creatieve poging om een gelijkspel te suggeren, maar het is natuurlijk gewoon een pijnlijke nederlaag voor Sanders. Clinton won met 1,5 procentpunt voorsprong. En dat in een staat die direct grenst aan Vermont, de thuisstaat van Sanders.quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:43 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
1 gedelegeerde, volgens mij valt dat voor dat aantal gedelegeerden nog onder een gelijkspel (statistische significantie en zo).
+ dat er mogelijk ook toestanden waren zoals in Iowah waar Sanders op papier met 2 gedelgeerden verloor maar waarbij Hillary meer geluk had met de toss dan dat verreweg de meeste van de bezoekers van een casino hebben aan de roulettetafel.
Dat het een pijnlijke nederlaag is voor Sanders bestrijd ik niet, hij had daar niet alleen moeten winnen, hij had daar ruim moeten winnen (60+%), dat stelde ik een paar dagen voor 1 maart trouwens al: "als hij daar niet gaat winnen dan ziet het er slecht uit voor zijn kansen om genomineerd te worden voor de DP".quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:09 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik vind het een creatieve poging om een gelijkspel te suggeren, maar het is natuurlijk gewoon een pijnlijke nederlaag voor Sanders. Clinton won met 1,5 procentpunt voorsprong. En dat in een staat die direct grenst aan Vermont, de thuisstaat van Sanders.
Ik geloof best dat die incidenten zijn voorgekomen. Waarschijnlijk vloeit dat voor uit ervaringen waar het wel fout ging en ze preventief werden verwijderd.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:05 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ja, hij is duidelijk totaal ongeschikt voor deze baan. Hetzelfde als bij de politie (ik verwijs nu niet eens naar de problemen die je daar hebt), je moet stevig kunnen ingrijpen wanneer het nodig is maar net zo zeer beheersing tonen wanneer er weinig of niets aan de hand is. In dit geval had je het prima zonder geweld kunnen oplossen door die man te verzoeken om binnen het vak te blijven, doet hij dat niet dan pak je met twee man een arm vast en begeleid je hem naar buiten toe, stribbelt hij dan te veel tegen dan kan je misschien een polsklem gebruiken. Niet direct dit lompe gedrag.
Maar goed, het punt was dat er bij de Trump-bijeenkomsten rare dingen gebeuren. Zo werden er ook donkergekleurde meisjes (studentes aan de universiteit waar hij sprak!) verwijderd omdat ze recht gingen staan zonder dat ze iets zeiden en werd een meisje verwijderd omdat werd gedacht dat zij iets had geroepen terwijl zij dat niet deed (ook te zien bij TYT).
Of dat hij zijn boekje ver te buiten ging is maar de vraag, je kan gemakkelijk een stap buiten zo'n vak zetten. Dat doet me aan het voetbal denken waarin de trainers dat vaak overkwam (soms met opzetm aar ook vaak per ongeluk) toen het trainersvak werd ingevoerd omdat een klein aantal trainers zich slecht gedroeg.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:15 schreef skysherrif het volgende:
De man vanaf 3 minuten ging zijn boekje ver te buiten en als zoiets ook was gebeurd bij dat donkere meisje had ik daar ook heel sterk op gereageerd.
Chokeslams zijn fout, maar 1 meisje fysiek lastigvallen, er een ongepaste mosh pit van maken EN haar ook nog eens allerlei racistische leuzen naar haar hoofd slingeren, dat moet kunnen. Check.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:15 schreef skysherrif het volgende:
[..]
De man vanaf 3 minuten ging zijn boekje ver te buiten en als zoiets ook was gebeurd bij dat donkere meisje had ik daar ook heel sterk op gereageerd.
Een ziek land...nieuwste schandaalquote:Op donderdag 3 maart 2016 16:21 schreef skysherrif het volgende:
Dan ga je dus toch je boekje te buiten?
Of bedoel je meer dat dit een structureel probleem is bij de autoriteiten in Amerika.
Dit gaat geen effect hebben, maar leuk geprobeerd om Trump te stoppen na zelf geprofiteerd te hebben van demagogie van de Republikeinse partij.quote:"Donald Trump is a phony, a fraud. His promises are as worthless as a degree from Trump University. He's playing the American public for suckers: He gets a free ride to the White House and all we get is a lousy hat," according to the prepared remarks published by Bloomberg Politics.
(...)
"His domestic policies would lead to recession. His foreign policies would make America and the world less safe. He has neither the temperament nor the judgment to be president. And his personal qualities would mean that American would cease to be a shining city on a hill," he said in his prepared remarks.
http://talkingpointsmemo.(...)trump-speech-excerpt
Ben wel benieuwd naar de context.quote:
Is romney dan zo weggevallen uit de populariteit na zijn verlies?quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:27 schreef Montov het volgende:
Speech van Romney:
[..]
Dit gaat geen effect hebben, maar leuk geprobeerd om Trump te stoppen na zelf geprofiteerd te hebben van demagogie van de Republikeinse partij.
Na deze vraag blijft het doorgaans angstvallig stil. Ik heb hier nou al wel een dozijn keer uitgelegd waarom het vrij onwaarschijnlijk is dat Trump opeens dit tij gaat keren:quote:
Laat ik duidelijk zijn dat ik nooit heb gezegd en denk dat hij ineens een sloot AA stemmers erbij gaat krijgen. Dat is nooit mijn insteek geweest van die opmerkingen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:33 schreef Monolith het volgende:
[..]
Na deze vraag blijft het doorgaans angstvallig stil. Ik heb hier nou al wel een dozijn keer uitgelegd waarom het vrij onwaarschijnlijk is dat Trump opeens dit tij gaat keren:
[ afbeelding ]
Zijn favorability onder de zwarte Amerikanen is bovendien dramatisch.
Het enige wat ik de, doorgaans ietwat simpele, Trump fanboys hoor aandragen zijn argumenten van het niveau 'ik keek een keer naar beelden van een rally en toen zag ik drie negers, dus zwarte Amerikanen gaan en masse op Trump stemmen. Trump zegt zelf ook dat hij populair is bij de zwarte Amerikanen dus dan is het waar'.
Trump has a great relationship with the blacks. Duh!quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:33 schreef Monolith het volgende:
[..]
Na deze vraag blijft het doorgaans angstvallig stil. Ik heb hier nou al wel een dozijn keer uitgelegd waarom het vrij onwaarschijnlijk is dat Trump opeens dit tij gaat keren:
[ afbeelding ]
Zijn favorability onder de zwarte Amerikanen is bovendien dramatisch.
Het enige wat ik de, doorgaans ietwat simpele, Trump fanboys hoor aandragen zijn argumenten van het niveau 'ik keek een keer naar beelden van een rally en toen zag ik drie negers, dus zwarte Amerikanen gaan en masse op Trump stemmen. Trump zegt zelf ook dat hij populair is bij de zwarte Amerikanen dus dan is het waar'.
Wat gebeurde daar net voor 1964?quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:33 schreef Monolith het volgende:
[..]
Na deze vraag blijft het doorgaans angstvallig stil. Ik heb hier nou al wel een dozijn keer uitgelegd waarom het vrij onwaarschijnlijk is dat Trump opeens dit tij gaat keren:
[ afbeelding ]
Zijn favorability onder de zwarte Amerikanen is bovendien dramatisch.
Het enige wat ik de, doorgaans ietwat simpele, Trump fanboys hoor aandragen zijn argumenten van het niveau 'ik keek een keer naar beelden van een rally en toen zag ik drie negers, dus zwarte Amerikanen gaan en masse op Trump stemmen. Trump zegt zelf ook dat hij populair is bij de zwarte Amerikanen dus dan is het waar'.
quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:37 schreef PolitiekGeaard het volgende:
[..]
Wat gebeurde daar net voor 1964?
http://blackdemographics.com/culture/black-politics/.quote:It was the association of civil rights legislation with John F Kennedy and Lyndon Banes Jonson that solidified Black loyalty to the Democratic Party for good. JFK proposed and LBJ signed the Civil Rights Act of 1964 which outlawed public discrimination. LBJs Republican opponent, Barry Goldwater, opposed it garnering Johnson 94% of the black vote that year, which was a record until 2008. Johnson later signed the 1965 Voting Rights Act.
Ik weet niet of dit geen effect gaat hebben..... Het is niet zomaar een Republikein, het is de man die in 2012 de presidentskandidaat was - en dus de voorganger van Trump, of wie de genomineerde ook moge worden.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:27 schreef Montov het volgende:
Speech van Romney:
[..]
Dit gaat geen effect hebben, maar leuk geprobeerd om Trump te stoppen na zelf geprofiteerd te hebben van demagogie van de Republikeinse partij.
quote:I'm enjoying the irony of American Sanders supporters lecturing me, a former Soviet citizen, on the glories of Socialism and what it really means! Socialism sounds great in speech soundbites and on Facebook, but please keep it there. In practice, it corrodes not only the economy but the human spirit itself, and the ambition and achievement that made modern capitalism possible and brought billions of people out of poverty. Talking about Socialism is a huge luxury, a luxury that was paid for by the successes of capitalism. Income inequality is a huge problem, absolutely. But the idea that the solution is more government, more regulation, more debt, and less risk is dangerously absurd.
Het is meer vergelijkbaar met een Dijkstal die dit zegt over Wilders of Verdonk.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:47 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik weet niet of dit geen effect gaat hebben..... Het is niet zomaar een Republikein, het is de man die in 2012 de presidentskandidaat was - en dus de voorganger van Trump, of wie de genomineerde ook moge worden.
Stel je eens voor dat Job Cohen in zulke termen over Diederik Samsom of Lodewijk Asscher sprak. Of dat Balkenende of Verhagen op zo'n manier tekeergaat tegen Sybrand van Haersma Buma.
Een fraai staaltje begripsverwarring inzake sociaaldemocratie, socialisme en de dictatuur van het proletariaat.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:51 schreef skysherrif het volgende:
Wat vinden jullie van deze uitspraak?
https://www.facebook.com/GKKasparov/posts/10154026469573307
Van schaker Kasparov
[..]
Dat vind ik niet, want dit speelt binnen de eigen partij. Wilders en Verdonk zijn mensen die uit hun partij zijn gezet of zelf zijn opgestapt. Trump pretendeert een Republikein te zijn en zegt ook hardop dat hij iedereen binnen de partij wil verenigen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:55 schreef Montov het volgende:
[..]
Het is meer vergelijkbaar met een Dijkstal die dit zegt over Wilders of Verdonk.
Verdonk is misschien een beter voorbeeld aangezien Trump binnen de Republikeinse partij opereert terwijl Wilders zijn eigen partij koos. Misschien was het de strakke partijleiding waardoor Verdonk van het toneel is verdwenen terwijl de establishment van de GOP niet eenduidig is.
Mja, vooral een gevalletje cultuur- / taalverschil, vermoed ik. Het zogenaamde 'socialisme' van Sanders heeft meer weg van de Noord- / West-Europese sociaaldemocratie. Het is een beetje als een Nederlander die zou fulmineren tegen Amerikaanse liberals omdat hij jarenlang onder het juk van de VVD heeft moeten leven.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:51 schreef skysherrif het volgende:
Wat vinden jullie van deze uitspraak?
https://www.facebook.com/GKKasparov/posts/10154026469573307
Van schaker Kasparov
[..]
Veel oud-kandidaten die uit de race zijn gestapt, wagen zich helemaal niet aan een endorsement. Bush heeft nog geen endorsement afgeven. Ik las gisteren - hoe onbeduidend ook - dat Gilmore expliciet zegt dat hij geen endorsement afgeeft.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:55 schreef skysherrif het volgende:
Wie denken jullie trouwens dat de endorsement gaat krijgen van Carson.
Ik gok wel op Trump eigenlijk.
Nou nee... als ik de verdere opmerkingen van Kasparov lees, begrijpt hij het verschil tussen sociaaldemocratie en socialisme wel. Hij reageert even verderop op een user:quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:59 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Een fraai staaltje begripsverwarring inzake sociaaldemocratie, socialisme en de dictatuur van het proletariaat.
Zou jeb niet gewoon voor rubio kiezen als het een 3 way strijd wordt? Beide establishment (of zegt dat weinig?) en het zou een sneer zijn naar Trump. Kan me voorstellen dat Jeb graag ziet dat Trump meer tegenstand krijgtquote:Op donderdag 3 maart 2016 17:04 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Veel oud-kandidaten die uit de race zijn gestapt, wagen zich helemaal niet aan een endorsement. Bush heeft nog geen endorsement afgeven. Ik las gisteren - hoe onbeduidend ook - dat Gilmore expliciet zegt dat hij geen endorsement afgeeft.
Carson zal - lijkt me - niet snel kiezen voor Cruz, hoewel dat ook een zeer gelovige kandidaat is. De streek van Cruz in Iowa is Carson vast nog niet vergeten. Carson is ook niet zo van het Washington-establishment. Blijven alleen Trump en Kasich over.
Bush zie ik trouwens ook alleen Kasich nog steunen, als hij al z'n steun uitspreekt voor iemand. NB: Graham schaarde zich achter Bush. Geen idee of Graham nu ook nog weer een andere endorsement doet.
Ik lees alleen dit stukje, en aangezien ik wel een beetje een beeld heb bij de standpunten van Sanders, slaat hij de plank gewoon mis. Daarnaast vergeet hij ook ook nog eens dat het succes van het kapitalisme niet het succes van het huidig kapitalisme is, maar die 'luxe' bestaat dankzij het kapitalisme van Roosevelt, Eisenhower en Kennedy. Met Reagan is het grote interen begonnen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:07 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Nou nee... als ik de verdere opmerkingen van Kasparov lees, begrijpt hij het verschil tussen sociaaldemocratie en socialisme wel. Hij reageert even verderop op een user:
https://www.facebook.com/(...)2tn%22%3A%22R9%22%7D
Volgens mij zinspeelt hij ook in zijn 2e reactie op jouw laatste stukje betreffende kapitalisme.quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:11 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik lees alleen dit stukje, en aangezien ik wel een beetje een beeld heb bij de standpunten van Sanders, slaat hij de plank gewoon mis. Daarnaast vergeet hij ook ook nog eens dat het succes van het kapitalisme niet het succes van het huidig kapitalisme is, maar die 'luxe' bestaat dankzij het kapitalisme van Roosevelt, Eisenhower en Kennedy. Met Reagan is het grote interen begonnen.
De tactiek van Trump is zo vaak als mogelijkheden dat hij van donkere mensen houdt. Hetzelfde doet hij bij Mexicans. I love the Mexicans. En dat dan het liefst 2-3 keer in één antwoord.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:36 schreef Montov het volgende:
[..]
Trump has a great relationship with the blacks. Duh!
Exact dezelfde redenen, waarom mijn familie niet op Sanders stemmen, maar op Clinton. En zo denken veel mensen die voor het socialisme en communisme zijn gevluchtquote:Op donderdag 3 maart 2016 16:51 schreef skysherrif het volgende:
Wat vinden jullie van deze uitspraak?
https://www.facebook.com/GKKasparov/posts/10154026469573307
Van schaker Kasparov
[..]
Alleen is Sanders geen socialist natuurlijk ... Bij ons zou die totaal niet links in het spectrum staan ...quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:37 schreef L3gend het volgende:
[..]
Exact dezelfde redenen, waarom mijn familie niet op Sanders stemmen, maar op Clinton. En zo denken veel mensen die voor het socialisme en communisme zijn gevlucht
Ah weer iemand die wil even voor anderen willen bepalen wat ze wel en niet zijn. Hij noemt zichzelf een socialist, is dat niet genoeg?quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:47 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Alleen is Sanders geen socialist natuurlijk ...
Na de eerste 3 verhalen heb ik het gevoel dat dat artikel mijn tijd verspeeld.quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:35 schreef Disana het volgende:
http://www.theguardian.co(...)-speak-out?CMP=fb_gu
Ik vond dit een interessant artikel omdat het inzicht geeft in de beweegredenen om op Trump te stemmen. Deze mensen hebben erover nagedacht.
Als Bush voor Rubio kiest, is dat in de eerste plaats een persoonlijke afgang voor hem. Niet alleen is het zijn leerling, hij heeft ook fanatiek campagne gevoerd tegen Rubio. In één van de eerste debatten is Bush al eens genadeloos op z'n plaats gezet door Rubio, die zoiets zei als: "Je uit nu alleen kritiek op mij omdat mensen je hebben verteld dat dat een goed idee is."quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:08 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zou jeb niet gewoon voor rubio kiezen als het een 3 way strijd wordt? Beide establishment (of zegt dat weinig?) en het zou een sneer zijn naar Trump. Kan me voorstellen dat Jeb graag ziet dat Trump meer tegenstand krijgt
Carson is wel een paar keer door Trump gesteund (denk aan dat incidentje waar iedereen doorliep toen carson aan het slapen was terwijl zijn naam werd genoemd).
Hij zou zeker links in Nederland zijn, misschien niet zo links als de SP, maar zeker zo links als de PVDA. Hij noemt zich (democratische) socialist en heeft plannen die naar het socialisme ruiken. En dat is voldoende voor mij en mijn familie en zeker groot aantal minorities om voor Clinton te kiezen en geen Sanders.quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:47 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Alleen is Sanders geen socialist natuurlijk ... Bij ons zou die totaal niet links in het spectrum staan ...
Dit. Heb het een stukje gelezen, maar moest na die 3e toch wel een beetje huilen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:51 schreef Montov het volgende:
[..]
Na de eerste 3 verhalen heb ik het gevoel dat dat artikel mijn tijd verspeeld.
Het begint met iemand die tegen politieke correctheid is omdat er onderwerpen in het nieuws zijn die hem niet zint. Daarna iemand die zowel Sanders als Trump steunt maar toch voor Trump kiest vanwege zijn angst voor radicale moslims, en daarna een socialist die hoopt dat Trump het land verneukt zodat mensen gaan inzien hoe verkeerd het is?
Dit lijken mij geestelijk niet erg rationeel nadenkende mensen, sorry.
Graham zei dat de keuze tussen Cruz en Trump "It's like being shot or poisoned"quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:07 schreef OMG het volgende:
Graham heeft al gezegd dat mogelijk de enige manier om Trump te verslaan achter Cruz scharen is (iets waarvan ie zelf ook niet had gedacht 't te zeggen). Geen idee of daar ook echt een endorsement uit komt.
Als je denkt dat gratis onderwijs en zorg en een minimumloon van vijftien dollar hier niet links zou zijn, dan weet ik het eerlijk gezegd ook niet meer inderdaad. Hooguit is zijn standpunt op het gebied van wapenbezit wat ongebruikelijk, maar dat is ook wel een vrij typisch Amerikaans fenomeen dat hier veel minder speelt.quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:55 schreef L3gend het volgende:
[..]
Hij zou zeker links in Nederland zijn, misschien niet zo links als de SP, maar zeker zo links als de PVDA. Hij noemt zich (democratische) socialist en heeft plannen die naar het socialisme ruiken. En dat is voldoende voor mij en mijn familie en zeker groot aantal minorities om voor Clinton te kiezen en geen Sanders.
Het is een keuze van Sanders, en dat respecteer ik hem. Hij is daarmee zeer succesvol met white liberals, maar aan de andere kant stoot je wel wat minorities vote mee.
Ah, dat zie ik inderdaad ook niet gebeuren. Dat gezicht van Jeb overigens weer in het eerste filmpje, krijg haast weer medelijden.quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:54 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Als Bush voor Rubio kiest, is dat in de eerste plaats een persoonlijke afgang voor hem. Niet alleen is het zijn leerling, hij heeft ook fanatiek campagne gevoerd tegen Rubio. In één van de eerste debatten is Bush al eens genadeloos op z'n plaats gezet door Rubio, die zoiets zei als: "Je uit nu alleen kritiek op mij omdat mensen je hebben verteld dat dat een goed idee is."
Ik denk dat je daar ook gewoon niet vanuit moet gaan bij mensen die iets in Trump zienquote:Op donderdag 3 maart 2016 17:51 schreef Montov het volgende:
[..]
Na de eerste 3 verhalen heb ik het gevoel dat dat artikel mijn tijd verspeeld.
Het begint met iemand die tegen politieke correctheid is omdat er onderwerpen in het nieuws zijn die hem niet zint. Daarna iemand die zowel Sanders als Trump steunt maar toch voor Trump kiest vanwege zijn angst voor radicale moslims, en daarna een socialist die hoopt dat Trump het land verneukt zodat mensen gaan inzien hoe verkeerd het is?
Dit lijken mij geestelijk niet erg rationeel nadenkende mensen, sorry.
Hoezo? Clinton wil het minimumloon verhogen van $7,25 naar $12 terwijl volgens Trump de lonen nu al te hoog zijn, om maar wat te noemen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 18:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik denk dat je daar ook gewoon niet vanuit moet gaan bij mensen die iets in Trump zienMaar bijvoorbeeld het argument dat Clinton er niet voor de middenklasse is, daar heeft zo iemand toch wel een punt.
Je moet nog maar zien dat ze dat er ook door krijgt. Maar ik begrijp dat men bedoelt dat ze zich laat financieren door Wall Street. Daar is de gewone burger niet echt gek op.quote:Op donderdag 3 maart 2016 18:24 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Hoezo? Clinton wil het minimumloon verhogen van $7,25 naar $12 terwijl volgens Trump de lonen nu al te hoog zijn, om maar wat te noemen.
twitter:SenJohnMcCain twitterde op donderdag 03-03-2016 om 18:10:23I share my friend @MittRomney's concerns - hope American ppl think hard about who they want as Commander-in-Chief: https://t.co/yP6NqRDM17 reageer retweet
Wat een Soapquote:Op donderdag 3 maart 2016 18:30 schreef borisz het volgende:
twitter:SenJohnMcCain twitterde op donderdag 03-03-2016 om 18:10:23I share my friend @MittRomney's concerns - hope American ppl think hard about who they want as Commander-in-Chief: https://t.co/yP6NqRDM17 reageer retweet
zoek op wikipedia Barry Goldwater(soort Ted Cruz)quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:37 schreef PolitiekGeaard het volgende:
[..]
Wat gebeurde daar net voor 1964?
Trump begint steeds meer op Catastrofus de intrigant te lijkenquote:Op donderdag 3 maart 2016 18:32 schreef martijnde3de het volgende:
Straks gaat Christie spreken. Volgens bronnen gaat hij Romney keihard aanvallen.
McCain, de Gerrit Zalm tijdens de Verdonk-crises.quote:
Alles voor zijn toekomstige baan als Attorney General.quote:Op donderdag 3 maart 2016 18:32 schreef martijnde3de het volgende:
Straks gaat Christie spreken. Volgens bronnen gaat hij Romney keihard aanvallen.
Hier nog een anti-Trump conservatief, die hoopt dat Cruz en Rubio openlijk gaan samenwerken om Trump te verslaan. De winnaar van de 2 kan dan presidentskandidaat worden en de andere VP:quote:Neocons declare war on Trump
Prominent Republican hawks are debating whether to hold their noses and vote for Clinton instead.
(...)
“Hillary is the lesser evil, by a large margin,” said Eliot Cohen, a former top State Department official under George W. Bush and a strategic theorist who argues for a muscular U.S. role abroad. Trump's election would be “an unmitigated disaster for American foreign policy," Cohen said, adding that "he has already damaged it considerably.”
(...)
Alarm brewing for months in GOP foreign policy circles burst into public view last week, when Robert Kagan, a key backer of the Iraq War and American global might, wrote in the Washington Post that a Trump nomination would force him to cross party lines.
“The only choice will be to vote for Hillary Clinton,” Kagan warned. “The party cannot be saved, but the country still can be.”
(...)
Read more: http://www.politico.com/s(...)220151#ixzz41rZaz9bC
Klinkt redelijk, behalve dat samenwerking bestaat uit compromissen, en laat dat nu juist een van de kenmerken zijn van de nieuwe Republikeinse partij en waarom de GOP steeds radicaler wordt. Kortom, onrealistisch.quote:How Ted and Marco Can Save the GOP and the Country
(...)
In the wake of Tuesday’s primary results, however, another and easier path to defeating Trump has arisen; it can be Plan A. It basically relies on the patriotism, good sense, and rational self-interest of two men: Ted Cruz and Marco Rubio. The plan is simple: Each candidate publicly pledges to support for president whichever of them has the most delegates to the Republican convention. In return, the winner will make the other one his running mate.
(...)
Read more at: http://www.nationalreview.com/article/432261/ted-cruz-marco-rubio
quote:Op donderdag 3 maart 2016 18:48 schreef Montov het volgende:
Een aantal neocons zien Trump zo erg niet zitten dat ze liever Clinton stemmen. Niet echt positief nieuws vor Clinton om zulke mensen achter je te hebben...
[..]
Hier nog een anti-Trump conservatief, die hoopt dat Cruz en Rubio openlijk gaan samenwerken om Trump te verslaan. De winnaar van de 2 kan dan presidentskandidaat worden en de andere VP:
[..]
Klinkt redelijk, behalve dat samenwerking bestaat uit compromissen, en laat dat nu juist een van de kenmerken zijn van de nieuwe Republikeinse partij en waarom de GOP steeds radicaler wordt. Kortom, onrealistisch.
quote:Op donderdag 3 maart 2016 18:48 schreef Montov het volgende:
Een aantal neocons zien Trump zo erg niet zitten dat ze liever Clinton stemmen. Niet echt positief nieuws vor Clinton om zulke mensen achter je te hebben...
[..]
Hier nog een anti-Trump conservatief, die hoopt dat Cruz en Rubio openlijk gaan samenwerken om Trump te verslaan. De winnaar van de 2 kan dan presidentskandidaat worden en de andere VP:
[..]
Klinkt redelijk, behalve dat samenwerking bestaat uit compromissen, en laat dat nu juist een van de kenmerken zijn van de nieuwe Republikeinse partij en waarom de GOP steeds radicaler wordt. Kortom, onrealistisch.
Verliezen tijdens de GE kan nog wel eens de effectiefste manier zijn om Trump te lozen en een gekaapte partij voorkomen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 18:48 schreef Montov het volgende:
Een aantal neocons zien Trump zo erg niet zitten dat ze liever Clinton stemmen. Niet echt positief nieuws vor Clinton om zulke mensen achter je te hebben...
[..]
Hier nog een anti-Trump conservatief, die hoopt dat Cruz en Rubio openlijk gaan samenwerken om Trump te verslaan. De winnaar van de 2 kan dan presidentskandidaat worden en de andere VP:
[..]
Klinkt redelijk, behalve dat samenwerking bestaat uit compromissen, en laat dat nu juist een van de kenmerken zijn van de nieuwe Republikeinse partij en waarom de GOP steeds radicaler wordt. Kortom, onrealistisch.
Maar daarmee riskeren ze niet alleen het presidentschap, maar ook de senaat en het huis. En scotus. Ze hebben veel te verliezen en Trump gaat daar gretig gebruik van maken om 'eenheid' te forceren.quote:Op donderdag 3 maart 2016 18:51 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Verliezen tijdens de GE kan nog wel eens de effectiefste manier zijn om Trump te lozen en een gekaapte partij voorkomen.
Wel Trump nu. Die gaat reageren op Romney.quote:Op donderdag 3 maart 2016 19:23 schreef JimmyDean het volgende:
John Kasich gaat een persconferentie geven?
edit - al geweest, geen zinnige inhoud verder. Die kan er beter meteen mee stoppen.
"Worst candidate ever, he begged for my endorsement"quote:Op donderdag 3 maart 2016 19:30 schreef Eppie_NL het volgende:
[..]
Wel Trump nu. Die gaat reageren op Romney.
Is pizza ook goed, ik zit klaarquote:Op donderdag 3 maart 2016 19:51 schreef Nintex het volgende:
Donald Trump heeft zijn healthcare reform bekend gemaakt.
https://www.donaldjtrump.com/positions/healthcare-reform
Over het algemeen zijn de pundits positief verrast door een stukje inhoudelijke policy uit het Trump kamp.
Trump straks live
Verwachting is dat hij direct de aanval opent op Romney. Zet de popcorn maar alvast klaar.
Vrij braaf standaard establishment riedeltje, weinig bijzonders.quote:Op donderdag 3 maart 2016 19:51 schreef Nintex het volgende:
Donald Trump heeft zijn healthcare reform bekend gemaakt.
https://www.donaldjtrump.com/positions/healthcare-reform
Over het algemeen zijn de pundits positief verrast door een stukje inhoudelijke policy uit het Trump kamp.
Trump straks live
Verwachting is dat hij direct de aanval opent op Romney. Zet de popcorn maar alvast klaar.
...quote:Op donderdag 3 maart 2016 18:55 schreef Monolith het volgende:
Ik kwam deze longread nog tegen uit the Atlantic die uitstekend beschrijft waar de Republikeinse partij mee geconfronteerd wordt:
http://www.theatlantic.co(...)lican-revolt/419118/
Ben je nu zo dom of?quote:
quote:
Ik raad van harte aan om naar dit drie kwartier durende interview te kijken. Hier wordt uitgelegd hoe het komt dat je elke week weer minstens 1 nieuw ernstig incident met politiegeweld hebt in de USA. Overal gaat het wel eens verkeerd met de politie (hier hadden we een jaar geleden die moord door verstikking en eerder dat politiewicht wat bleef inschoppen op een zwerver die roerloos op de grond zat) maar daar gaat het heel erg vaak verkeerd, ook als je normaliseert voor het aantal inwoners.quote:Op donderdag 3 maart 2016 16:29 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd naar de context.
Ik zie in het Europese spectrum Sanders eerder ergens bij de christen-democraten ofzo landen eigenlijk ...quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:55 schreef L3gend het volgende:
[..]
Hij zou zeker links in Nederland zijn, misschien niet zo links als de SP, maar zeker zo links als de PVDA. Hij noemt zich (democratische) socialist en heeft plannen die naar het socialisme ruiken. En dat is voldoende voor mij en mijn familie en zeker groot aantal minorities om voor Clinton te kiezen en geen Sanders.
Het is een keuze van Sanders, en dat respecteer ik hem. Hij is daarmee zeer succesvol met white liberals, maar aan de andere kant stoot je wel wat minorities vote mee.
Massachusetts ligt ten zuiden van New Hampshire, dus MA is going to pay that wall?quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:26 schreef Frutsel het volgende:
Heroin nr 1 problem in new hampshire and its coming from our southern border and we gonna build a wall there. You know that.
Gaat nu al een tijdje over romney.
Nee, de linkervleugel van de PvdA. Onze VVD kan zich trouwens aardig meten met de Republikeinen, binnen Europa is dat behoorlijk rechts. Gelukkig voor de Nederlanders moeten ze altijd dealtjes sluiten met andere partijen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:33 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Ik zie in het Europese spectrum Sanders eerder ergens bij de christen-democraten ofzo landen eigenlijk ...
Naar Amerikaanse normen is hij een socialist idd, maar de 'liberals' in de VS zijn toch ook niet bepaald wat de 'liberalen' bij ons zijn, niet ?quote:Op donderdag 3 maart 2016 17:49 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ah weer iemand die wil even voor anderen willen bepalen wat ze wel en niet zijn. Hij noemt zichzelf een socialist, is dat niet genoeg?
quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:34 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Naar Amerikaanse normen is hij een socialist idd, maar de 'liberals' in de VS zijn toch ook niet bepaald wat de 'liberalen' bij ons zijn, niet ?
De term liberaal is in Nederland behoorlijk verkracht, het is geclaimd door de VVD en de D66 maar dat heeft een totaal andere betekenis dan wat het bijv. in de USA heeft.quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:34 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee, de linkervleugel van de PvdA. Onze VVD kan zich trouwens aardig meten met de Republikeinen, binnen Europa is dat behoorlijk rechts. Gelukkig voor de Nederlanders moeten ze altijd dealtjes sluiten met andere partijen.
Hahaha ja inderdaad.quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:34 schreef Montov het volgende:
[..]
Massachusetts ligt ten zuiden van New Hampshire, dus MA is going to pay that wall?
Nee, want christen democraten pleiten voor een flinke verhoging van het minimumloonquote:Op donderdag 3 maart 2016 20:33 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Ik zie in het Europese spectrum Sanders eerder ergens bij de christen-democraten ofzo landen eigenlijk ...
Met 12 USD ben je er helaas ook nog niet.quote:Op donderdag 3 maart 2016 18:24 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Hoezo? Clinton wil het minimumloon verhogen van $7,25 naar $12 terwijl volgens Trump de lonen nu al te hoog zijn, om maar wat te noemen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
Niet alleen zou Sanders in Nederland minstens bij de PvdA zitten, hij zou zeer duidelijk tot de linkervleugel van de partij behoren. Clinton zou ik bij de D66 rangschikken, de doorsnee Republikein zou zich goed thuisvoelen bij de VVD, de rechtervleugel van het CDA en de SGP. De Republikeinen zijn nog extremistischer dan de VVD maar binnen Europa is de VVD zo rechts als dat je kan vinden.quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:41 schreef L3gend het volgende:
[..]
Nee, want christen democraten pleiten voor een flinke verhoging van het minimumloon. Het CDU in Duitsland was zelfs tegenstander van het minimumloon. Ik zie het CDA in Nederland niet pleiten voor gratis onderwijs of gratis zorg.
Ik zie Sanders als PVDA, Clinton als CDA/D66 en republikeinen als VNL/SGP
Leuk filmpje.quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:54 schreef Bram_van_Loon het volgende:
God, wat een karakter die Trump. Klagen dat de Chinezen betere treinen hebben en dat ze in het Midden-Oosten betere luchthavens hebben (waar niet?) maar niet inzien dat dit komt doordat ze in de USA sinds de jaren 80 te weinig belasting heffen bij de rijkste 10% en met name de rijkste 1%.
En nu ook nog klagen dat het leger van de USA "depleted" is.
Nu het opnemen voor de veteranen maar hij stal het geld van de veteranen.
En dit na 3 minuten kijken, we kunnen zo nog lang doorgaan.
Zien die Americanen die op hem stemmen niet in dat hij uit zijn nek kletst?
Niet dat ik er aan twijfel dat Hillary - indien zij wordt genomineerd en zij de enige tegenstandster is (een mens mag hopen zolang de wedstrijd nog niet is afgelopenquote:Op donderdag 3 maart 2016 16:33 schreef Monolith het volgende:
[..]
Na deze vraag blijft het doorgaans angstvallig stil. Ik heb hier nou al wel een dozijn keer uitgelegd waarom het vrij onwaarschijnlijk is dat Trump opeens dit tij gaat keren:
[ afbeelding ]
Zijn favorability onder de zwarte Amerikanen is bovendien dramatisch.
Het enige wat ik de, doorgaans ietwat simpele, Trump fanboys hoor aandragen zijn argumenten van het niveau 'ik keek een keer naar beelden van een rally en toen zag ik drie negers, dus zwarte Amerikanen gaan en masse op Trump stemmen. Trump zegt zelf ook dat hij populair is bij de zwarte Amerikanen dus dan is het waar'.
Ik denk dat het doel van dit filmpje was om de gespleten tong van Trump te etaleren. Het is natuurlijk niet netjes dat het geld wat voor veteranen wordt gedoneerd door barmhartige samaritaanen niet direct voor 100% (ok, na aftrek van lasten die hiermee gepaard gaan) naar de veteranen toe gaat.quote:Op donderdag 3 maart 2016 21:04 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Leuk filmpje.
Inhoudelijk klopt het natuurlijk van geen kanten, maar ik geef toe TYT maakt leuke filmpjes.
Dat gedeelte ook over de wounded veterans, zonder enige verdere context.quote:Op donderdag 3 maart 2016 21:13 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik denk dat het doel van dit filmpje was om de gespleten tong van Trump te etaleren. Het is natuurlijk niet netjes dat het geld wat voor veteranen wordt gedoneerd door barmhartige samaritaanen niet direct voor 100% (ok, na aftrek van lasten die hiermee gepaard gaan) naar de veteranen toe gaat.
Zat ook eerst op YT te kijken, maarhet werd ook op CNN uitgezonden.quote:Op donderdag 3 maart 2016 21:24 schreef Federer-fan het volgende:
Weet niet waar iedereen kijkt, maar ik kwam dit tegen:
Oké, hield ik al rekening mee, maar dan had ik helemaal mijn tv aan moeten zetten.quote:Op donderdag 3 maart 2016 21:26 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zat ook eerst op YT te kijken, maarhet werd ook op CNN uitgezonden.
[/quote]quote:Op donderdag 3 maart 2016 21:27 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Oké, hield ik al rekening mee, maar dan had ik helemaal mijn tv aan moeten zetten.![]()
[...]
quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:46 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Met 12 USD ben je er helaas ook nog niet.
http://www.huffingtonpost(...)00bee4b041136f1760eb
Een medewerkster die een doorsnee baan heeft, in de buurt van de Bay Area woont (hele hoge huizenprijzen) en niet eens genoeg geld overhield om van te eten. Als ik me niet vergis dan is het minimumloonsalaris daar 11 USD per uur.$12 minimumloon betekent natuurlijk niet dat bepaalde steden en staten waar de prijzen veel hoger zijn niet een hoger minimumloon in kunnen voeren. $15 kan misschien wel werken in San Franciscio maar zou natuurlijk een enorme klap zijn voor de werkgelegenheid in rural Alabama, dat werkt niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is waar, het ging mij nu vooral om het perspectief dat een minimumsalaris van 12 USD per uur nog best wel zuinig is. In Nederland ligt het helaas nog lager: onder de 10 euro per uur. Een belangrijke reden dat we in Nederland vast zitten aan zorgtoeslag en huursubsidie, bedenk dat 2 euro meer per uur voor hen meer dan 300 euro extra per maand op zou leveren, zouden ze dat halen met de de zorgtoeslag en de huursubsidie?quote:Op donderdag 3 maart 2016 21:38 schreef Gambetta het volgende:
[..]
$12 minimumloon betekent natuurlijk niet dat bepaalde steden en staten waar de prijzen veel hoger zijn niet een hoger minimumloon in kunnen voeren. $15 kan misschien wel werken in San Franciscio maar zou natuurlijk een enorme klap zijn voor de werkgelegenheid in rural Alabama, dat werkt niet.
Het verhogen van het minimumloon met 2 euro gaat verder namelijk ook niet leiden tot hogere prijzen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 22:03 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat is waar, het ging mij nu vooral om het perspectief dat een minimumsalaris van 12 USD per uur nog best wel zuinig is. In Nederland ligt het helaas nog lager: onder de 10 euro per uur. Een belangrijke reden dat we in Nederland vast zitten aan zorgtoeslag en huursubsidie, bedenk dat 2 euro meer per uur voor hen meer dan 300 euro extra per maand op zou leveren, zouden ze dat halen met de de zorgtoeslag en de huursubsidie?
Yikes, zelfs hier ontsnap je niet aan de spammaffia.quote:
Toon eerst maar eens aan dat de prijzen hoger liggen in landen waarin er een hoger minimumsalaris is.quote:Op donderdag 3 maart 2016 22:08 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het verhogen van het minimumsalaris met 2 euro gaat verder namelijk ook niet leiden tot hogere prijzen.
Nee, zo werkt het niet. Aan jou de eer om aan te tonen dat bedrijven hun hogere loonkosten niet gaan doorrekenen in de consumentenprijzen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 22:11 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Toon eerst maar eens aan dat de prijzen hoger liggen in landen waarin er een hoger minimumsalaris is.
Internationale concurrentiepositie, het feit dat je meer verkoopt doordat mensen meer te besteden hebben?quote:Op donderdag 3 maart 2016 22:12 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee, zo werkt het niet. Aan jou de eer om aan te tonen dat bedrijven hun hogere loonkosten niet gaan doorrekenen in de consumentenprijzen.
Ze hebben niet meer te besteden. Of nou ja, na aftrek van de vaste lasten en de boodschappen niet meer.quote:Op donderdag 3 maart 2016 22:39 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Internationale concurrentiepositie, het feit dat je meer verkoopt doordat mensen meer te besteden hebben?
Ik heb ook al uitgelegd dat de VS geen popular vote systeem heeft, maar een WTA systeem per staat, waarbij de zwarte bevolking sterk vertegenwoordigd is in een aantal cruciale staten.quote:Op donderdag 3 maart 2016 21:11 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Niet dat ik er aan twijfel dat Hillary - indien zij wordt genomineerd en zij de enige tegenstandster is (een mens mag hopen zolang de wedstrijd nog niet is afgelopen) - zou winnen van Trump maar om het even in perspectief te plaatsen, de groep AA's maakt volgens schattingen 16,3% uit van de bevolking in de USA. Dan nog is het natuurlijk gigantisch fijn als 90-100% van hen op iemand van de DP stemt.
Hoe zounwat precies in het voordeel van Trump moeten gaan werken? Je vorige claim in dit topic ging volgens mij over Clinton en die claim was wat bijzonder. Dus ben erg benieuwd naar je onderbouwing.quote:Op donderdag 3 maart 2016 22:49 schreef KingRoland het volgende:
@Toespraak van Romney
Dit gaat zwaar in het voordeel van Trump werken. Wat een mafkezen van de GOP en van Romney zelf![]()
als dat al niet waren
Wel een backstab actie zeg.
De reacties van Romney's eigen aanhang spreken voor zichzelf. Kijk eens op zijn eigen Facebook pagina en de reacties op zijn toespraak.quote:Op donderdag 3 maart 2016 22:55 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Hoe zounwat precies in het voordeel van Trump moeten gaan werken? Je vorige claim in dit topic ging volgens mij over Clinton en die claim was wat bijzonder. Dus ben erg benieuwd naar je onderbouwing.
Facebook is natuurlijk open voor iedereen. Beetje lastig om dat te bepalen. Ben het wel met je eens dat dit gezichtsverlies is voor GOPquote:Op donderdag 3 maart 2016 23:00 schreef KingRoland het volgende:
[..]
De reacties van Romney's eigen aanhang spreken voor zichzelf. Kijk eens op zijn eigen Facebook pagina en de reacties op zijn toespraak.
Dit geeft Trump natuurlijk nog meer aandacht. Als zo een persoon als Romney zo over hem praat dan kan dit toch kansen bieden voor de overige kiezers die tegen de GOP zijn.quote:Op donderdag 3 maart 2016 23:03 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Facebook is natuurlijk open voor iedereen. Beetje lastig om dat te bepalen. Ben het wel met je eens dat dit gezichtsverlies is voor GOP
Stemden die niet sowieso al voor Trump?quote:Op donderdag 3 maart 2016 23:09 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Dit geeft Trump natuurlijk nog meer aandacht. Als zo een persoon als Romney zo over hem praat dan kan dit toch kansen bieden voor de overige kiezers die tegen de GOP zijn.
Andere kantquote:Op donderdag 3 maart 2016 23:09 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Stemden die niet sowieso al voor Trump?
Dit is - denk ik - een flinke domper voor Kasich, die Michigan beschouwt als één van de staten waar hij goed kan scoren.quote:Op donderdag 3 maart 2016 18:13 schreef Monolith het volgende:
Louisiana en Michigan hebben ook weer wat peilingen:
Louisiana Republican Presidential Primary Magellan Strategies (R)
Trump 41, Cruz 21, Rubio 15, Kasich 9, Carson 5
Trump +20
Louisiana Democratic Presidential Primary Magellan Strategies (R)
Clinton 61, Sanders 14
Clinton +47
Michigan Republican Presidential Primary FOX 2 Detroit/Mitchell
Trump 39, Rubio 19, Cruz 14, Kasich 12, Carson 9
Trump +20
Michigan Democratic Presidential Primary FOX 2 Detroit/Mitchell
Clinton 61, Sanders 33
Clinton +28
Ik denk dat het zuurder voor hem is dat hij in de recente Ohio polls door Trump voorbij is gestreefd.quote:Op donderdag 3 maart 2016 23:22 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Dit is - denk ik - een flinke domper voor Kasich, die Michigan beschouwt als één van de staten waar hij goed kan scoren.
Ongeveer wel. De VVD is qua economie/guns/benefits ver links van de Democraten, op sociale punten zijn ze ongeveer gelijk.quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:34 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Naar Amerikaanse normen is hij een socialist idd, maar de 'liberals' in de VS zijn toch ook niet bepaald wat de 'liberalen' bij ons zijn, niet ?
Kun jij me even laten zien waar D66 pleit voor gratis onderwijs en zorg en een minimumloon van tegen de 14 euro wil invoeren?quote:Op donderdag 3 maart 2016 23:50 schreef studentje7.1 het volgende:
[..]
Ongeveer wel. De VVD is qua economie/guns/benefits ver links van de Democraten, op sociale punten zijn ze ongeveer gelijk.
Bernie zou in Nederland een D66'er zijn.
Ik heb het over een gemiddelde. D66 pleit dan niet voor gratis onderwijs, maar is wel voorstander van goede sociale woningbouw of goede bijstandsuitkeringen waar ze dus linkser is dan Bernie. En laten we eerlijk zijn, onderwijskosten voor studenten in Nederland zijn al erg bescheiden vergeleken met die in de VS.quote:Op donderdag 3 maart 2016 23:51 schreef Monolith het volgende:
[..]
Kun jij me even laten zien waar D66 pleit voor gratis onderwijs en zorg en een minimumloon van tegen de 14 euro wil invoeren?
Hoe kom je er bij dat Bernie niet voor dat soort zaken zou zijn? De man gaat stukken verder dan D66. De Pavlov-reflex over 'links in de VS is centrum rechts in Nederland' gaat al een tijdje niet meer op, maar toch blijven sommige mensen de bewering hardnekkig uitbraken.quote:Op donderdag 3 maart 2016 23:55 schreef studentje7.1 het volgende:
[..]
Ik heb het over gemiddeld gezien. D66 pleit dan niet voor gratis omderwijs, maar is wel voorstanders van goede sociale woningbouw of goede bijstandsuitkeringen waar ze dus linkser is dan Bernie. En laten we eerlijk zijn, onderwijskosten voor studenten in Nederland zijn al erg bescheiden vergeleken met die in de VS.
Daar gaat het helemaal niet om. De gehele politieke koers die Trump vaart, ervaren veel mensen als bevrijdend. Het is een man die geen blad voor de mond neemt en keihard zegt wat hij denkt over bepaalde issues.quote:Op donderdag 3 maart 2016 20:54 schreef Bram_van_Loon het volgende:
God, wat een karakter die Trump. Klagen dat de Chinezen betere treinen hebben en dat ze in het Midden-Oosten betere luchthavens hebben (waar niet?) maar niet inzien dat dit komt doordat ze in de USA sinds de jaren 80 te weinig belasting heffen bij de rijkste 10% en met name de rijkste 1%.
En nu ook nog klagen dat het leger van de USA "depleted" is.
Nu het opnemen voor de veteranen maar hij stal het geld van de veteranen.
En dit na 3 minuten kijken, we kunnen zo nog lang doorgaan.
Zien die Americanen die op hem stemmen niet in dat hij uit zijn nek kletst?
Ook dat ja. Maar Michigan is een soort "tussenstation" voor Kasich, op weg naar Ohio. Het is de enige staat waarvan het leek dat hij er iets in de melk te brokkelen had, voordat er in Ohio verkiezingen zijn.quote:Op donderdag 3 maart 2016 23:29 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik denk dat het zuurder voor hem is dat hij in de recente Ohio polls door Trump voorbij is gestreefd.
Trump wil een einde maken aan de politiek van de lobbyistjes, spindokters en de gebroeders Koch en geloof het of niet, een einde aan door CIA bedachte regime change. Neem bijvoorbeeld McCain, die vond Trump gevaarlijk, maar zingt zelf vrolijk dat we Iran moeten bombarderen en stond gezellig op de foto met Oekrainse Neo Nazi's en IS leiders:quote:Op vrijdag 4 maart 2016 00:37 schreef Bart2002 het volgende:
http://www.nu.nl/verkiezi(...)rd-donald-trump.html
Weet niet of ie al gespot was. Maar er worden wat mensen wakker. En gelukkig maar.
Men moet er toch niet aan denken dat zo een idioot 1 van de meest invloedrijke mensen ter wereld wordt. Dat willen we toch niet?
Aldus Trump.quote:Trump daarentegen was tegen de Irak-oorlog
http://www.factcheck.org/2016/02/donald-trump-and-the-iraq-war/quote:BuzzFeed reports that Trump indicated his support for war in a radio interview with shock jock Howard Stern on Sept. 11, 2002 — a little more than six months before the war started.
Stern asked Trump directly if he supported going to war with Iraq, and Trump hesitantly responded, “Yeah, I guess so.”
https://www.washingtonpos(...)-opposition-in-2003/quote:Further, another recording obtained by Buzzfeed casts further doubt on Trump’s assertion that he opposed the invasion in 2003.
The newly published audio recording is an interesting twist to Trump’s long-held assertion that he opposed the Iraq War ahead of the invasion in 2003. Still, Trump continues to repeat his false claim that his opposition made “headlines” in 2003. In an interview with Fox News, which appears to be the same interview we cited in our fact-check, Trump called the invasion “a tremendous success from a military standpoint”
http://www.politifact.com(...)osition-iraq-war-wa/quote:On the Iraq war, Trump said, "I said it loud and clear, 'You'll destabilize the Middle East.' "
Maybe Trump felt this way privately, but he made no publicly reported comments in the lead-up to the Iraq War that reflect this sentiment. He certainly did not say it "loud and clear."
Waarom attenderen bijv andere kandidaten daar niet op?quote:Op vrijdag 4 maart 2016 03:27 schreef Baszh het volgende:
Wel hard op Trump maar Cruz zijn 500 miljard wordt niet kritisch belicht?
Iedereen wil Trump kapot krijgen; FOX News doet gewoon mee.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 03:27 schreef Baszh het volgende:
Wel hard op Trump maar Cruz zijn 500 miljard wordt niet kritisch belicht?
Ja, Cruz zette Trump goed klem. Maar alles lijkt van hem af te glijden.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 03:32 schreef OMG het volgende:
Wat een kut antwoord. Best een aardige vraag van Cruz.
Z'n stem klinkt lager dan normaal. Aan het kuchje net voor zijn antwoord te horen, is hij gewoon wat verkouden.quote:
quote:Op vrijdag 4 maart 2016 03:37 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Straks komt zn pilletje let maar op
Hou het op amper slaap. Oververmoeidheid.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 03:40 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Z'n stem klinkt lager dan normaal. Aan het kuchje net voor zijn antwoord te horen, is hij gewoon wat verkouden.
Ik weet nog dat Balkenende op een bepaald moment heel geforceerd laag ging praten om mannelijker te klinken. Rubio heeft dat probleem ook wel een beetje, met zijn hoge stemmetje. Vandaar dat ik twijfelde of hij dit expres deed of dat hij verkouden was. Ik houd het op het laatste.
Belangrijker nog, zag je de reactie van de crowdquote:Op vrijdag 4 maart 2016 03:51 schreef OMG het volgende:
Ah, claimt Trump nou echt het leger illegale dingen te laten doen?
Eens, maar enige figuur in dit hele spel die niet triest is, is Kasichquote:
2 jochies die de grote man aanvallen, terwijl Kasich poogt om beter over te komen door daar boven te staan.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 04:23 schreef Elfletterig het volgende:
Gek genoeg maakt Kasich best een goede indruk met de weinige dingen die hij zegt. Veel applaus vanuit de zaal, weinig tot geen wanklank.
Cruz probeert ook heel krampachtig de president uit te hangen.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 04:24 schreef Baszh het volgende:
[..]
2 jochies die de grote man aanvallen, terwijl Kasich poogt om beter over te komen door daar boven te staan.
De onderliggende gedachte is echter, hij doet er niet toe.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 04:23 schreef Elfletterig het volgende:
Gek genoeg maakt Kasich best een goede indruk met de weinige dingen die hij zegt. Veel applaus vanuit de zaal, weinig tot geen wanklank.
quote:Op vrijdag 4 maart 2016 04:52 schreef Elfletterig het volgende:
Ik krijg nu zelfs Nederlandse reclame tussendoor, tijdens het kijken via foxnews.com....
Volgens mij is Kasich de enige die baat bij deze avond kan hebben. De andere drie komen er in mijn optiek niet sterker uit dan ze erin gingen.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 04:54 schreef skysherrif het volgende:
Zo ontzettend zonde dat Kasich er praktisch uitligt.
HIj had mijn vote.
Maar maakt hij nog enige kans?quote:Op vrijdag 4 maart 2016 04:55 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Volgens mij is Kasich de enige die baat bij deze avond kan hebben. De andere drie komen er in mijn optiek niet sterker uit dan ze erin gingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |