Het gaat niet om "arabisch gedoe" TS plaatst een foto en verbaggert het topic. Interesseert me verder helemaal niks over welke bevolkingsgroep het gaat. Van mij mag jij je op een normale manier overal aan ergeren.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 22:48 schreef Kakpizza het volgende:
Waarom mogen we wel altijd topics maken over kampers, sjonnies en Christenen, en niet over Arabisch gedoe?
Wat bazel jij dombo? Er is geen woord gelogen in die OP. Dat jij een treurig leven hebt hoef je niet te projecteren op mij hoor.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 15:20 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
TS mag weer ophouden met het zuigen uit zijn dikke duim.
Je zou zeggen dat de geposte reacties wel een soort beeld gevormd hebben over hoe jouw topic in elkaar steekt. Jou is het nog niet helemaal duidelijk? Het is dus een kuttopic.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 15:35 schreef Jajong het volgende:
[..]
Wat bazel jij dombo? Er is geen woord gelogen in die OP. Dat jij een treurig leven hebt hoef je niet te projecteren op mij hoor.
Die grote smoel geef je maar tegen je moeder, diklip. KLB zit niet te wachten op je puberale dagboekverhaaltjes.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 15:35 schreef Jajong het volgende:
Wat bazel jij dombo? Er is geen woord gelogen in die OP. Dat jij een treurig leven hebt hoef je niet te projecteren op mij hoor.
Doe maar niet zo dapper hoor, dat je naampje blauw is op het internet betekent niet dat je de shit bent ofzo, gare noob. En KLB is een fucking baggerpoel, en dan ga je mijn topics sluiten terwijl 90% van alle topics compleet nergens over gaan. Door falende noob-mods zoals jij is FOK! nu een grote verzameling faalhazen, tegenover de epicness van een aantal jaar geleden.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 17:00 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Die grote smoel geef je maar tegen je moeder, diklip. KLB zit niet te wachten op je puberale dagboekverhaaltjes.
Ik heb helemaal niet gezegd dat ik 't dan ook mag. Begrijpend lezen is moeilijk of niet. Hou eens op mijn woorden in mijn mond te leggen. Ik probeer speciaal voor jou in Jip en Janneke-taal te praten maar schijnbaar begrijp je het nog niet.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 17:11 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Leuk hoor, die kleuter redenatie. "Zij mogen het dus ik ook, nanana"Doet mijn buurmeisje van vijf ook.
Dagboek verhalen zijn ongewenst, staat gewoon in de Regels voor Klaagbaak.
Als een ander topic je niet bevalt dan zet je maar een topicreport in plaats van er nu over te gaan zitten janken.
Goede reply.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 17:13 schreef Jajong het volgende:
[..]
Ik heb helemaal niet gezegd dat ik 't dan ook mag. Begrijpend lezen is moeilijk of niet. Hou eens op mijn woorden in mijn mond te leggen. Ik probeer speciaal voor jou in Jip en Janneke-taal te praten maar schijnbaar begrijp je het nog niet.
Gare rookie.
Dat ben ik met je eens. Als ik die topics zie gaan ze ook gewoon dicht. De manier waarop JaJong hier zijn punt meent te moeten maken helpt niet echt mee.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 17:50 schreef stevenmac26 het volgende:
Ergens ben ik het JaJong eens, die topics van amenth en co komt iedereen zijn strot uit en blijven gewoon open.
Elk topic heeft ook dan telkens dezelfde posts zoals chanant enzo.
Het gaat ook altijd over hetzelfde zoals gestolen petjes of blackberry's of uitgaan in de holly
Klopt wel, maar verdere verbaggering maakt het er niet echt beter op of welquote:Op zaterdag 9 juli 2011 17:50 schreef stevenmac26 het volgende:
Ergens ben ik het JaJong eens, die topics van amenth en co komt iedereen zijn strot uit en blijven gewoon open.
Elk topic heeft ook dan telkens dezelfde posts zoals chanant enzo.
Het gaat ook altijd over hetzelfde zoals gestolen petjes of blackberry's of uitgaan in de holly
Is weg. Jij mag je per DM overigens ook normaal gedragen.quote:Op zondag 10 juli 2011 11:17 schreef Spacevietnamees het volgende:
Een DM mag je toch niet posten?
Maat opgepakt op zijn verjaardag
Panzermaus.
Ok, maar die onwetende .... kunnen het niet laten om te spotten met mijn ex.quote:Op zondag 10 juli 2011 11:21 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Is weg. Jij mag je per DM overigens ook normaal gedragen.
Kap dan ook met dat getrol. Al je topics ontsporen. Ben er wel een beetje klaar mee.quote:Op zondag 10 juli 2011 11:27 schreef Spacevietnamees het volgende:
Ok, maar die onwetende .... kunnen het niet laten om te spotten met mijn ex.
Ik trol niet, kan er niks aan doen behalve dat ik geen topic meer zal openen omdat ik toch nooit word geloofd.quote:Op zondag 10 juli 2011 12:18 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Kap dan ook met dat getrol. Al je topics ontsporen. Ben er wel een beetje klaar mee.
wise decision, my young padawanquote:Op zondag 10 juli 2011 12:21 schreef Spacevietnamees het volgende:
Ik trol niet, kan er niks aan doen behalve dat ik geen topic meer zal openen omdat ik toch nooit word geloofd.
Topic is inmiddels al dicht. Ik heb de downloadlink verwijderd.quote:Op zondag 10 juli 2011 23:28 schreef tuut-chips het volgende:
Top Gear nog steeds niet online
Topgear -> publieke omroep =/= illegale content.
Ik wist niet dat je zo'n gevoelig kereltje was Ritmoquote:Op maandag 11 juli 2011 13:57 schreef Ritmo het volgende:
Jeuk aan je anus in het openbaar
Kan dit ranzigetopic a.u.b. dicht?
Voor vrouwen die dergelijke ranzige taal uitslaan (en ook voor mannen trouwens) ben ik gevoelig ja. Op een negatieve manier dan he? Maar thx!quote:Op maandag 11 juli 2011 14:01 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Ik wist niet dat je zo'n gevoelig kereltje was RitmoHet topic voegt inderdaad niet veel toe. Dicht.
Vecht dat soort dingen vooral per PM/DM uit. Zo makkelijk en origineel ook dat bashen op Socios.quote:Op maandag 11 juli 2011 21:02 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Waarom is mijn Socios-diss verwijderd @ Sigaretten inmiddels 5,20 ? Staat het een keer zwart-op-wit, wordt het gedelete. Nu is m'n sig ook waardeloos
.
Ik: met je voorliefde voor treinenquote:Op maandag 11 juli 2011 21:06 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Vecht dat soort dingen vooral per PM/DM uit. Zo makkelijk en origineel ook dat bashen op Socios.
Je hebt al een DM gehad. We zetten de discussie daar verder.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 14:51 schreef Ritmo het volgende:
Waarom is hier vinden wat iedereen in de echte wereld normaal vindt, trollen? Je moet het niet om gaan draaien.
Nee.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 16:49 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Android zuigt cock
Oprechte klacht. Slotje openmaken aub. Dank
quote:Op dinsdag 12 juli 2011 16:51 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee.
Er zijn genoeg Android/Apple topics en dit ging helemaal nergens over.
Is nu dicht.quote:Op woensdag 13 juli 2011 18:06 schreef Fascination het volgende:
Wat een kut weer.
Waarom is dit open?
Alsof dat uitmaakt.quote:Op zaterdag 16 juli 2011 11:24 schreef postmortum het volgende:
ie ik net een zwarte langslopen , het ging over katten he
Dan nog was het een waardeloos topic wat nergens over ging. En stop volgende keer wat meer moeite in de OP.quote:Op zaterdag 16 juli 2011 11:24 schreef postmortum het volgende:
ie ik net een zwarte langslopen , het ging over katten he
Het grote kleine klachten topic [Centraal] Kleine Klachten Topic #5quote:Op zondag 17 juli 2011 10:43 schreef Spacevietnamees het volgende:
Shit ik heb een klacht waardig onderwerp maar ik heb gezegd geen topic meer te openen.
Om wat er bij te zetten?quote:Op zondag 17 juli 2011 18:12 schreef OeJ het volgende:
Welke helder licht heeft bedacht om er in dit topic: Mensen in de bios die gingen huilen [spoilers over einde HP]
bij te zetten?...Nou, ben benieuwd hoor!
Nadat er verschillende klachten binnenkwamen hebben we de OP inderdaad in spoilers gezet inclusief waarschuwing in de TT. Wat is het probleem?quote:Op zondag 17 juli 2011 18:12 schreef OeJ het volgende:
Welke helder licht heeft bedacht om er in dit topic: Mensen in de bios die gingen huilen [spoilers over einde HP]
bij te zetten?...Nou, ben benieuwd hoor!
quote:Op zondag 17 juli 2011 23:54 schreef Spacevietnamees het volgende:
Gisteren toen ging ik drinken samen met wat vrienden en een meid die mij al een hele tijd leuk vindt en haar beste vriendin. Ze heeft dus over mij gehoord dat ik een seksrelatie met een blondje heb.
Gingen zij en haar beste vriendin dus continu lopen zeiken over dat het niet normaal is om zo'n relatie te hebben. Telkens als ik mijn telefoon pakte zeiden ze: "Oo ga je .... bellen?"
Ik zei van: "Luister het is alleen maar seks en wij zijn gewoon normale mensen met behoeftes, als we samen zijn en we hebben zin dan doen we dat gewoon."
Toen ging ik hun afzeiken over hun troluiterlijk en toen kwamen er nog meer opmerkingen van: "Met haar is het natuurlijk perfect en moet je nagaan hoe zij eruit ziet" Mijn blondje ziet er 10x zo goed uit als hen.Uiteindelijk kreeg ik een platte hand in mijn gezicht van die beste vriendin toen keek ik haar aan zei ze: "Dat moest gewoon ff" Toen antwoordde ik dat ze geluk had dat ze een meisje is en als ze een jongen was dat ik haar van de kruk af zou slaan.
Voor de rest van de avond genegeerd maar fakkk dat was gewoon echt triest
Ja het moest in het kleine klachten topic, heb het ff daarin gezet.quote:
Het is prima zo.quote:Op zondag 17 juli 2011 23:59 schreef Spacevietnamees het volgende:
[..]
Ja het moest in het kleine klachten topic, heb het ff daarin gezet.
Of zal ik toch een topic openen![]()
Nee, dat topic gaat niets worden.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 20:09 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Moslim gezeik
Oprechte klacht uit de grond van mijn hart. Slotje eraf aub.
Lijkt me duidelijk. OP bestaat uit een korte regel tekst die nergens op slaat. En verder zou het alleen maar een bashtopic kunnen worden, daar doen we ook niet aan.quote:
Ok kan me er iets bij voorstellen. Als ik mijn rust heb hervonden en er zin aan heb zal ik eens een mooie klacht ervan maken die hopelijk wel door de basiscriteria heenkomt.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 20:18 schreef gamezz het volgende:
[..]
Lijkt me duidelijk. OP bestaat uit een korte regel tekst die nergens op slaat. En verder zou het alleen maar een bashtopic kunnen worden, daar doen we ook niet aan.
Eens. Dicht.quote:Op woensdag 20 juli 2011 16:42 schreef Nikmans het volgende:
Het volgende hoofdstuk in de 'retorbrapi op zoek naar e-fame en FOK!-status' is er, gooi maar dicht 14.gif
Trucje ontdekt (bij mods)
Klopt.quote:Op woensdag 20 juli 2011 17:28 schreef DrDentz het volgende:
Mensen die Sabine Uitslag geen goede politica vinden.
Apart slotje, dat topic waarnaar gelinkt wordt is gesloten.
Klopt. Ik heb het topic opgeschoond.quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:36 schreef Ritmo het volgende:
Sitdown moments
Kan er wat aan die TROLLscience gedaan worden, die met z'n kut muzieksmaak het topic probeert te verkloten?
En gelieve niet het topic te sluiten, dat zou lullig voor de TS zijn want het is verder een prima OP en klacht.
quote:Op donderdag 21 juli 2011 14:44 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Klopt. Ik heb het topic opgeschoond.
Linkdump, verder niets toevoegend. Leuk voor in je dagboek.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 20:16 schreef Ypmaha het volgende:
Botergeile telefoon besteld maar 3 dagen wachten :')
mag ik een reden voor het sluiten van dit topic?
De rest van de topics wel? 75% is ook bagger, lekker consequentquote:Op vrijdag 22 juli 2011 20:17 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Linkdump, verder niets toevoegend. Leuk voor in je dagboek.
Ah. Het aloude "zij doen het dus ik mag het ook argument"quote:Op vrijdag 22 juli 2011 20:56 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
De rest van de topics wel? 75% is ook bagger, lekker consequent![]()
![]()
Het eerste topic wat ik aanklikte: Verticale snee in m'n vinger.
en dat blijft wel open?
mag het een onsje meer zijn?quote:Op vrijdag 22 juli 2011 21:04 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Ah. Het aloude "zij doen het dus ik mag het ook argument"Ik heb geen TR's van je gezien?
Ga toch fietsen kerel. En het verschil tussen jouw topic en dat topic waarnaar je verwijst?
-Jouw topic, Een regeltje en een youtube fimpje. Verder niets, geen (poging) tot humor. Gewoon het oninteressante dagboekverhaaltje van een kleuter die niet kan wachten en wil pimpen met zijn nieuwe aanwinst. Gaat alleen maar uitlopen op een 1001ste mijn telefoon is beter discussie.
-Andere topic is in ieder geval wat werk van gemaakt. Er zit humor in verwerkt, is herkenbaar, begrijpelijk en lokt uit tot grappige reacties.
Je vergelijking slaat dus als een tang op een varken en geeft vooral aan dat je geen zak van KLB begrijpt.
Zo. Anders nog iets?
Je hebt een probleem met begrijpend lezen ofzo? Probeer het nog eens een keer. Als dat niet helpt nog een keer.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 22:52 schreef Paul het volgende:
SBS 6 die alle afleveringen van probleemwijken van youtube verwijdert
waarom slotje dit is echt wel een klacht waard
Opgesomde klachten en verwachte reacties doen we niet aan. Lokt alleen bagger uit. Het onderwerp is inmiddels ook vaak genoeg voorbij gekomen. En wat Opa zegt.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 22:52 schreef Paul het volgende:
SBS 6 die alle afleveringen van probleemwijken van youtube verwijdert
waarom slotje dit is echt wel een klacht waard
Dat het duidelijk is betekent niet dat het terecht is.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 23:01 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Je hebt een probleem met begrijpend lezen ofzo? Probeer het nog eens een keer. Als dat niet helpt nog een keer.
De sluitpost lijkt me toch volkomen duidelijk. Daarnaast loopt er al een topic over deze klacht. Kees kachel niet meer op youtube.
Bemoei je er eens niet mee.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 23:04 schreef bascross het volgende:
Dat het duidelijk is betekent niet dat het terecht is.
Omdat het totaal niet relevant is. Dan had je er zelf over moeten beginnen hier of een TR moeten zetten.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 23:05 schreef bascross het volgende:
Waarom zou ik mijn mening niet mogen geven?
Ik zou even een bakje koffie inschenken en nog eens goed kijken.quote:Op zondag 24 juli 2011 10:27 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Er lijken wat posts te zijn weggehaald?
renault twingo van me neef
Done. Maar ik volg er nog steeds geen jota vanquote:Op zondag 24 juli 2011 10:34 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Ik zou even een bakje koffie inschenken en nog eens goed kijken.
renault twingo van me neefquote:Op zondag 24 juli 2011 10:38 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Done. Maar ik volg er nog steeds geen jota van
Dank je.quote:Op zondag 24 juli 2011 17:31 schreef Saisai het volgende:
Ze moeten verbieden om oude vrouwen seks te laten hebben
Sluitpost lijkt me duidelijk. Die OP slaat totaal nergens op. Alsof allochtonen schuld hebben aan zulke incidenten.quote:Op maandag 25 juli 2011 00:38 schreef Madame_Paon het volgende:
De tragedie in Noorwegen zou Europa wakker moeten schudden
Waarom is dat ^ topic nou weer gesloten?
Ja, nogal onduidelijk. Maar het gaat vooral om die laatste zin.quote:Op maandag 25 juli 2011 00:44 schreef Madame_Paon het volgende:
Ok.
Ik heb de OP niet echt begrepen omdat die zo onduidelijk was.
het is vast ironisch bedoeld.quote:Op maandag 25 juli 2011 00:41 schreef gamezz het volgende:
[..]
Sluitpost lijkt me duidelijk. Die OP slaat totaal nergens op. Alsof allochtonen schuld hebben aan zulke incidenten.
Gezien zijn andere posts niet. Maar dan nog zou dat niets veranderen, het blijft een kuttopic.quote:
als het ironisch is dan is het kunst man. hele topic doorgelezen en volgens mij is het gewoon ironisch / trol. dit soort aanslagen voorkomen door maar toe te geven aan de ideeen van degeen die de aanslag pleegt is imo nml zo onlogisch als het maar kan.quote:Op maandag 25 juli 2011 01:02 schreef gamezz het volgende:
[..]
Gezien zijn andere posts niet. Maar dan nog zou dat niets veranderen, het blijft een kuttopic.
poep pies plas.quote:Op maandag 25 juli 2011 11:33 schreef DutchErrorist het volgende:
Wat zijn dit voor grappen, waarom wordt mijn topic met wijze les gesloten?
Nou moet je niet zo negatief reageren, we weten best dat jij inmiddels incontinent bent, en ook onder de douche poept. Maar je hoeft je niet te schamen zelfs volwassen mannen en vrouwen doen het (ja ik heb ze betrapt).quote:Op maandag 25 juli 2011 11:36 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
poep pies plas.Misschien hebben ze op www.kleuterforum.nl nog wel een accountje voor je over.
Je andere drie topics lopen alledrie niet. Een vierde is dan totaal overbodig dunkt me.quote:Op maandag 25 juli 2011 11:37 schreef DutchErrorist het volgende:
Nou moet je niet zo negatief reageren, we weten best dat jij inmiddels incontinent bent, en ook onder de douche poept. Maar je hoeft je niet te schamen zelfs volwassen mannen en vrouwen doen het (ja ik heb ze betrapt).
Nee even serieus, waarom mag mijn topic niet open blijven?
Het is een wijze les die hoeft niet te lopen!quote:Op maandag 25 juli 2011 11:38 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Je andere drie topics lopen alledrie niet. Een vierde is dan totaal overbodig dunkt me.
Vertel die wijze les dan maar tegen je buurtkindertjes. Of heb je nog steeds een straatverbod?quote:Op maandag 25 juli 2011 11:39 schreef DutchErrorist het volgende:
Het is een wijze les die hoeft niet te lopen!
Nee is die van jou al opgeheven dan?quote:Op maandag 25 juli 2011 11:40 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Vertel die wijze les dan maar tegen je buurtkindertjes. Of heb je nog steeds een straatverbod?
Nog drie maanden en ik mag weer van de reclassering in de buurt van de kleuterscholen komen.quote:Op maandag 25 juli 2011 11:45 schreef DutchErrorist het volgende:
Nee is die van jou al opgeheven dan?
Dat maak ik zelf wel uit meneer de mod.quote:Op maandag 25 juli 2011 11:46 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Nog drie maanden en ik mag weer van de reclassering in de buurt van de kleuterscholen komen.
Maar genoeg slowchat nu.
Zoals ook al in je DM staat. Ongevraagd foto's plaatsen doen we niet aan. Zeker niet als het alleen maar als doel heeft te bashen.quote:Op maandag 25 juli 2011 17:59 schreef Ypmaha het volgende:
Volslanke dame die het niet echt goed begrepen heeft
leg uit
+1quote:Op maandag 25 juli 2011 20:04 schreef .Henk. het volgende:
Zieke grappen over noorwegen ==> Niet cool http://forum.fok.nl/topic/1688011
Bedankt. Topic is dicht.quote:Op maandag 25 juli 2011 20:04 schreef .Henk. het volgende:
Zieke grappen over noorwegen ==> Niet cool http://forum.fok.nl/topic/1688011
Dat dit blanken zijn met een Europees uiterlijkquote:Op maandag 25 juli 2011 20:14 schreef Ouqz het volgende:
[..]
Ok. Wat maakt dit precies anders dan de grappen over Japan des tijds?
Gastslotje (met een T) is als een mod van een ander forum iets slotquote:Op dinsdag 26 juli 2011 00:34 schreef Madame_Paon het volgende:
Nu vraag ik me wel af wat een gasslotje is.
Ja, duh.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 00:35 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Gastslotje (met een T) is als een mod van een ander forum iets slot
Je was me voorquote:Op dinsdag 26 juli 2011 00:36 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ja, duh.
Maar er staat gasslotje.
Inderdaad. Die grappen zijn gewoon smakeloos en niet gewenst.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 00:30 schreef Nikmans het volgende:
Hoewel dit natuurlijk een dieptepunt is
Mensen die iemand anders niets gunnen
Ze is even van het forum verdwenen.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 14:07 schreef linpunt het volgende:
Ranzige collega
Sanasoufi loopt nu ook al andermans topic te verpesten omdat ze niet genoeg kwijt kan in haar eigen zeiktopics.
Omdat het een belachelijke uitspraak is.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 20:30 schreef skrn het volgende:
Waarom word ik gemodereerd?
Links dat Wilders probeert zwart te maken dmv aanslagen Noorwegen
Als je het op die manier had geplaatst had je in ieder geval een punt gehad, Of de betreffende user dan 'na 2 zinnen afhaakt' is niet zo relevant, er zijn genoeg users die wel de moeite nemen om een hele post te lezen. Je had dan op z'n minst de kans dat een van die users een serieuze discussie aan zou gaan.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 20:49 schreef skrn het volgende:
Waarom? Ik wilde aangeven dat er genoeg mensen in Nederland zijn die Wilders' woorden over strijd tegen de Islam en tegen links letterlijk kunnen gaan nemen. Daar gaat het in mijn ogen ook om. De PVV is de enige main-stream partij die het regelmatig heeft over strijd en oorlog. Er zijn genoeg politici en opiniemakers de laatste jaren bedreigd (met de dood) zodra ze wat negatiefs over Wilders hadden lopen praten. De volgende stap is dus daadwerkelijk een fysieke aanval.
Dus mijn reactie kwam echt niet uit de lucht vallen. Alleen, ja, hij was persoonlijk gericht. Maar als ik het bovenstaande verhaal uiteenzet, ben ik bang dat men al bij twee zinnen al afhaakt.
Ik zal het de volgende keer laten. Goed?
Ik heb je topic opgeschoond en verplaatst naar General Chat.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 12:09 schreef obsama het volgende:
poster/schilderij kopen
Kun je deze naar algemeen plaatsen ? Bedankt alvast
Daar ga ik niet over. Stuur maar een mail naar de forumadmins op forum(at)fok.nlquote:Op vrijdag 29 juli 2011 20:17 schreef mocroboy014 het volgende:
he opa bakkebaard kent da gij mij unbannen alsjeblieft
Dit: [Centraal] Het blije, kleine grote vreugdetopic #4 ?quote:Op vrijdag 29 juli 2011 22:01 schreef linpunt het volgende:
Het KLB-kleine-happy-moments ding in centraal is weg?
Dan is dat het..quote:Op vrijdag 29 juli 2011 22:10 schreef Lithia het volgende:
[..]
Dit: [Centraal] Het blije, kleine grote vreugdetopic #4 ?
Misschien is hij gewoon nog niet centraal gemaakt.
Done.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 22:12 schreef linpunt het volgende:
[..]
Dan is dat het..
Lieve, lieve mods, willen jullie dat doen?
Goed om te weten wat jij er van vindt.quote:Op zondag 31 juli 2011 22:28 schreef Nikmans het volgende:
îk_vòél_mè_eéñzãám_éñ_ålléen_v ândäág_wíl_íèmånd_mét_me_prätè n?
Wat mij betreft een terechte klacht aangezien de TT precies de tekst is die onder die youtubefilmpjes wordt gepost, inclusief accenten en duizenden upvotes.
Geen idee waar dit over gaat en frankly I don't give a damn. Doe het via PM ofzo.quote:Op maandag 1 augustus 2011 12:30 schreef Pallas-Athene het volgende:
Elke dag dronken is ook een geregeld leven.
Maar om te zeuren hier in FB dat zo'n topic gesloten is?????
Misschien was dit topic in ONZ wel open gebleven.
KLB wordt met de dag triester....
Ik heb wel wat beters te doen. Hou gewoon eens op met die slowchat hier.quote:Op maandag 1 augustus 2011 13:04 schreef Pallas-Athene het volgende:
Zeg dan niks.
Tip: lees eens de postings daarvoor.
Dat tronen topic?quote:Op maandag 1 augustus 2011 12:30 schreef Pallas-Athene het volgende:
Elke dag dronken is ook een geregeld leven.
Maar om te zeuren hier in FB dat zo'n topic gesloten is?????
Misschien was dit topic in ONZ wel open gebleven.
KLB wordt met de dag triester....
Kwaliteitstopics ja.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 02:35 schreef linpunt het volgende:
Mijn god, al die loze klachten van de TS van dit topic..
honden op verboden plaatsen
1/10 is topic waardig, de rest kan gewoon in kleine klachten topic dacht ik zo..
Het is trouwens "bij dezen".quote:
Klagen over topics of users kun je hier doen, daar hoef je in dit geval geen nieuw topic over te openen. Daarnaast werkt die TT sowieso al als rode lap op een stier.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:02 schreef Rivalo het volgende:
Marokkanen en turken
Wat een onnozele ondoordachte sluitpost. Zo zou je elk topic te niet kunnen doen met: "er zit een knop op je tv” "je kunt ze ook negeren"
Als we bij elk topic de keutel moeten intrekken kun je beter KLB opheffen anders valt nergens meer over te klagen.
Ik zie voornamelijk kutreacties, ook de tweede keer dat ik het doorneem. En jij die nog een klacht, welke totaal niet in verband met de TT staat, probeert te deponeren.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:08 schreef Rivalo het volgende:
Niet ongericht kunnen lezen![]()
Als je meer gelezen had dan de eerste regels zag je juist dat het een algemeen topic was niet speciaal gericht op topics of users.
Aan die kutreacties kan ik ook niks doen. Maar goed met die rode lap reactie van jou, maar daarmee bedoelde je zeker dat als ik het over Duitsers of Grieken had dat het dan niet uitmaakt omdat er dan niet zo'n ophef over ontstaat? Lijkt me dan juist een terechte klacht in dat het zo veel los maakt bij mensen maar goed ik ben natuurlijk weer een kortzichtige racistquote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:13 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Ik zie voornamelijk kutreacties, ook de tweede keer dat ik het doorneem. En jij die nog een klacht, welke totaal niet in verband met de TT staat, probeert te deponeren.
Ik heb het woord "racist" nooit gebruikt, dus die opmerking slaat nergens op. Verder lezen Grieken en/of Duitsers hier over 't algemeen niet mee en ontstaat er dus geen confrontatie. Dat topic gaat alleen maar ontaarden in een bashtopic en daar zitten we niet op te wachten.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:30 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Aan die kutreacties kan ik ook niks doen. Maar goed met die rode lap reactie van jou, maar daarmee bedoelde je zeker dat als ik het over Duitsers of Grieken had dat het dan niet uitmaakt omdat er dan niet zo'n ophef over ontstaat? Lijkt me dan juist een terechte klacht in dat het zo veel los maakt bij mensen maar goed ik ben natuurlijk weer een kortzichtige racist
Je kunt beter een TR doen.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:39 schreef Rivalo het volgende:
Topics van een fasist die de aanslagen op Oslo prijst blijven nog langer open als die van mij
Denk dat dat best meeviel.quote:
Werkt dat op android?quote:
rechtsboven je reageerveld, kwam ik ook net achter.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:45 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Werkt dat op android?
Naar goed ik ga niet meer verder in discussie. Plaatjes van Mohammed posten mag niet en plaatjes van Jezus zeker wel? Ik ken menig christen die zich daarvan ook beledigd voelt. Maar goed dan moeten we zeker aanpassen
Jij roept op om een topic vol te spammen met plaatjes.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:45 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Werkt dat op android?
Naar goed ik ga niet meer verder in discussie. Plaatjes van Mohammed posten mag niet en plaatjes van Jezus zeker wel? Ik ken menig christen die zich daarvan ook beledigd voelt. Maar goed dan moeten we zeker aanpassen
Je onderbouwt weinig dus kortzichtig lijkt me iig juistquote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:30 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Aan die kutreacties kan ik ook niks doen. Maar goed met die rode lap reactie van jou, maar daarmee bedoelde je zeker dat als ik het over Duitsers of Grieken had dat het dan niet uitmaakt omdat er dan niet zo'n ophef over ontstaat? Lijkt me dan juist een terechte klacht in dat het zo veel los maakt bij mensen maar goed ik ben natuurlijk weer een kortzichtige racist
Jij sluit een topic met als reden dat ik maar moet stoppen met lezen en niet zo moet klagen, een quote van een troll user die bijvoorbeeld in het ramadan topic nog vele malen verder trollt als ik.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:48 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Jij roept op om een topic vol te spammen met plaatjes.
Ah je geeft toe te trollen. Ban. Klaarquote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:52 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Jij sluit een topic met als reden dat ik maar moet stoppen met lezen en niet zo moet klagen, een quote van een troll user die bijvoorbeeld in het ramadan topic nog vele malen verder trollt als ik.
En als je het te heet onder de voeten wordt doe je het af als een potentieel bashtopic.
Iedereen in dat topic trolltquote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:53 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ah je geeft toe te trollen. Ban. Klaar
Heeft niets met het heet onder mijn voeten worden te maken. Die potentiële bashtopics horen niet op FOK! tenzij je een degelijke OP weet te schrijven waardoor het bashen achterwege blijft en er gewoon op een volwassen manier gediscussieerd kan worden. Maar of je dat dan in KLB moet proberen, ik betwijfel het.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:52 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Jij sluit een topic met als reden dat ik maar moet stoppen met lezen en niet zo moet klagen, een quote van een troll user die bijvoorbeeld in het ramadan topic nog vele malen verder trollt als ik.
En als je het te heet onder de voeten wordt doe je het af als een potentieel bashtopic.
Gelovigen op een feestjequote:Op woensdag 3 augustus 2011 01:00 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Heeft niets met het heet onder mijn voeten worden te maken. Die potentiële bashtopics horen niet op FOK! tenzij je een degelijke OP weet te schrijven waardoor het bashen achterwege blijft en er gewoon op een volwassen manier gediscussieerd kan worden. Maar of je dat dan in KLB moet proberen, ik betwijfel het.
Goede op. En we hebben het hier over jou. Niet over de wereldvrede.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 01:03 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Gelovigen op een feestje
Nou doe er wat aan.
Speciaal voor jou laat ik die open. Klaar hier nu.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 01:03 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Gelovigen op een feestje
Nou doe er wat aan.
Kut, te laat.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 01:04 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Speciaal voor jou laat ik die open.
quote:Klaar hier nu.
Waarom is ie dichtquote:Op woensdag 3 augustus 2011 01:03 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Gelovigen op een feestje
Nou doe er wat aan.
Er stonden meerdere reacties met alleen terechte klacht en / of alleen smileys onder elkaar. Die zijn verwijderd.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 15:07 schreef Dastan het volgende:
Rookverbod.
Waarom is mijn bericht verwijderd? Mag je tegenwoordig ook al niet schrijven dat je het eens bent met de klacht?
Een smiley alleen voegt net zo weing toe als al die terechte klachten en quote's daarvan.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 17:22 schreef Dastan het volgende:
Enkel een smiley voegt inderdaad nauwelijks wat toe, een reactie met een goed- of afkeuring van de klacht wel natuurlijk.
Je andere topic is gesloten. Jij kiest er bewust voor om dan toch een nieuw topic te openen, met een klaagzang over het slotje op je vorige topic, en komt nu vragen om een slotje op je nieuwe topic?quote:Op woensdag 3 augustus 2011 18:33 schreef minister. het volgende:
mensen zonder respect
kan deze verwijdert worden tegenwoordig kunnen mensen niet meer begrijpend lezen.
deze heeft wel redelijke inhoudquote:Op woensdag 3 augustus 2011 18:39 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Je andere topic is gesloten. Jij kiest er bewust voor om dan toch een nieuw topic te openen, met een klaagzang over het slotje op je vorige topic, en komt nu vragen op een slotje op je nieuwe topic?
Tikkeltje belachelijk wel, nietwaar?
Dat valt allemaal best mee.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 18:42 schreef minister. het volgende:
deze heeft wel redelijke inhoud![]()
maar de reacties niet
Ik had het topic al ontdaan van het meeste geneuzel. In KLB kan je hater reacties verwachten natuurlijk.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 12:00 schreef Splackavellie02 het volgende:
Bumper beschadigt iPhone, verkoper ontkent
Krijg alleen bullshit-reacties van haters. Gooi het maar dicht.
Ik heb hetzelfde topic in WGR geopend. Deze is dus overbodig.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 12:03 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Ik had het topic al ontdaan van het meeste geneuzel. Ik KLB kan je hater reacties verwachten natuurlijk.
Ik zie dus ook geen reden om het topic te sluiten.
Ik kijk 't nog even aan.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 12:03 schreef Splackavellie02 het volgende:
Ik heb hetzelfde topic in WGR geopend. Deze is dus overbodig.
Hebben we dit soort extremisten nou echt nodig?quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 19:37 schreef Nyck het volgende:
Het blijft moeilijk voor jullie. "Gewoon weggaan". Wat is daar nu moeilijk te verstaan aan. Wat begrijp je niet uit deze 2 woorden.
Nee.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 19:43 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Hebben we dit soort extremisten nou echt nodig?
quote:
Niet overdrijven.quote:Op zondag 7 augustus 2011 02:00 schreef Gary_Oak het volgende:
'volwassen' Chinezen trappen hand Oeigoerse moslim jongetje kapot
HAAL DIE PLAATJES VAN DIE SPINNEN WEG!
Ik ben het met hem eens.quote:Op zondag 7 augustus 2011 02:00 schreef Gary_Oak het volgende:
'volwassen' Chinezen trappen hand Oeigoerse moslim jongetje kapot
HAAL DIE PLAATJES VAN DIE SPINNEN WEG!
Mods kunnen niet bannen en volgens mij geven ze ook geen notes, dit doen Forum Admin (donderblauw) en/of Admins (rood). Het topic waar je het over hebt staat geloof ik niet in KLB, dit feedback topic is uitsluitend daarvoor, zo heeft ieder subforum een eigen feedback topic, algemenere klachten kunnen hier:quote:Op maandag 8 augustus 2011 02:39 schreef Madame_Paon het volgende:
Bedankjes mogen hier toch ook?
Bij deze wil ik dan de mods bedanken dat ze mij geen ban of notes hebben gegeven voor mijn reacties in een bepaald topic.
Ik was toen namelijk écht heel erg boos, en terecht.
Ik ga geen link naar het topic posten, omdat ik wel zeker weet dat mensen daar dan op door zullen gaan.
Ik ben blij dat jullie het in ieder geval begrepen(in tegenstelling tot bepaalde users
).
Dan bedoelde ik de (forum)admins. En het was wel een topic in KLB.quote:Op maandag 8 augustus 2011 03:00 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Mods kunnen niet bannen en volgens mij geven ze ook geen notes, dit doen Forum Admin (donderblauw) en/of Admins (rood). Het topic waar je het over hebt staat geloof ik niet in KLB, dit feedback topic is uitsluitend daarvoor, zo heeft ieder subforum een eigen feedback topic, algemenere klachten kunnen hier:
Feedback
Ah okee dan heb ik niks gezegd, wel nog een goed bedoeld adviesje: maak je niet al te druk hè. Er zullen altijd wel mensen zijn die het met je oneens zijn, je verkeerd begrijpen en tot slot de categorie die dit opzettelijk doen om je op te naaien. It's all part of the game en met name in KLBquote:Op maandag 8 augustus 2011 03:02 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Dan bedoelde ik de (forum)admins. En het was wel een topic in KLB.
En ik weet van het bestaan van feedbacktopics in de verschillende fora.
Maar het ging over een KLB-topic; daarom post ik het hier.
Het desbetreffende topic ging helaas over wel meer dan een simpel meningsverschil, maar over een heel serieus onderwerp.quote:Op maandag 8 augustus 2011 03:08 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ah okee dan heb ik niks gezegd, wel nog een goed bedoeld adviesje: maak je niet al te druk hè. Er zullen altijd wel mensen zijn die het met je oneens zijn, je verkeerd begrijpen en tot slot de categorie die dit opzettelijk doen om je op te naaien. It's all part of the game en met name in KLB
Begrijpelijk, maar dat willen ze juist en boos worden heeft verder toch geen zin, je kan mensen hier echt geen manieren bijbrengen, ze doen het de volgende keer gewoon weer. Ik ga er verder ook maar niet op door, daar is een feedbacktopic namelijk ook weer niet voor bedoeld, ik dacht ik geef je even een goedbedoeld advies, zie maar wat je ermee doetquote:Op maandag 8 augustus 2011 03:11 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Het desbetreffende topic ging helaas over wel meer dan een simpel meningsverschil, maar over een heel serieus onderwerp.
En daar kan ik echt heel boos om worden; als mensen op een bepaalde manier praten over serieuze onderwerpen.
Voor de echt serieuze onderwerpen zijn andere fora op FOK! mogelijk meer geschikt. In KLB zitten veel users die, zoals Heer_van_Bartolhoven ook al zegt, erop gericht zijn je uit je tent te lokken, je op de kast te krijgen en je tot uitspraken te verleiden die mogelijk policy overschrijdend zijn.quote:Op maandag 8 augustus 2011 03:11 schreef Madame_Paon het volgende:
Het desbetreffende topic ging helaas over wel meer dan een simpel meningsverschil, maar over een heel serieus onderwerp.
En daar kan ik echt heel boos om worden: als mensen op een bepaalde manier praten over serieuze onderwerpen.
dude, why, omdat je dan naar je fb wordt geleid? Zoals de rest? Maar het is wel een baggertopic. Niemand kent je fb hoor, je hoeft niet sad panda te zijn.quote:Op maandag 8 augustus 2011 20:31 schreef Gravedigger het volgende:
Fokker zoekt ruzie
Leuk om het topic te sluiten, maar haal ook even de Facebooklink weg? Daar ben ik niet zo blij mee!
Je bent erin getuind dus. Het is een grapje. Iedereen komt bij zijn eigen facebook profiel uit via die link.quote:Op maandag 8 augustus 2011 20:31 schreef Gravedigger het volgende:
Fokker zoekt ruzie
Leuk om het topic te sluiten, maar haal ook even de Facebooklink weg? Daar ben ik niet zo blij mee!
quote:Op maandag 8 augustus 2011 20:31 schreef Gravedigger het volgende:
Fokker zoekt ruzie
Leuk om het topic te sluiten, maar haal ook even de Facebooklink weg? Daar ben ik niet zo blij mee!
Gastquote:Op maandag 8 augustus 2011 20:37 schreef Gravedigger het volgende:
Van de huidige generatie FOK!ers kent idd niemand mij irl.
quote:Op donderdag 11 augustus 2011 16:21 schreef Maanvis het volgende:
Apple Josti's.
het was niet mijn bedoeling om apple af te zeiken, eerder om de actie van apple af te zeiken
Nu snap ik waarom er een misverstand was.quote:
Even goed loopt zo'n topic gewoon uit op over en weer gebash tussen de fanboys en haters.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 16:21 schreef Maanvis het volgende:
Apple Josti's.
het was niet mijn bedoeling om apple af te zeiken, eerder om de actie van apple af te zeiken
Klopt. Volgende keer open ik het wel ergens anders, waar KLB niet komt.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 16:24 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Even goed loopt zo'n topic gewoon uit op over en weer gebash tussen de fanboys en haters.
Goed plan.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 16:30 schreef Maanvis het volgende:
Klopt. Volgende keer open ik het wel ergens anders, waar KLB niet komt.
Is dicht.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 00:11 schreef Fascination het volgende:
Ik heb vanavond Tineke Schouten in elkaar geslagen.
Bagger.
Topic is weer open inmiddels.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 11:08 schreef LompeHork het volgende:
KLB in de Donald Duck brievenbus
De oude is wel dicht toch?
edit: ja: KLB in de Donald Duck brievenbus
die allang verdwenen had moeten zijnquote:
Oh nee, ze is terug! Gaan ze haar nou nog een keer bannen of niet?quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:09 schreef Nikmans het volgende:
Shahd Barmada is pro Bashar Al-Assad
Niemand geeft een neuk en
[..]
die allang verdwenen had moeten zijn
Edit: Dat ging even foutquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:11 schreef Rezania het volgende:
[..]
Oh nee, ze is terug!Gaan ze haar nou nog een keer bannen of niet?
Dat het van een troll komt en niemand een ruk geeft om een of andere Marokkaanse zangeres waarvan letterlijk niemand in KLB ooit gehoord zal hebben.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:16 schreef GGMM het volgende:
Ik zie niet zo goed wat er nou mis is met dat topic. Je hoeft het niet per se te lezen btw.
Als je er nooit van gehoord hebt en je geen ruk geeft, waar maak je je dan druk om?quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:17 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Dat het van een troll komt en niemand een ruk geeft om een of andere Marokkaanse zangeres waarvan letterlijk niemand in KLB ooit gehoord zal hebben.
Duidelijke trolls die gewoon nog topics mogen openen zijn een doorn in mijn oogquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:18 schreef GGMM het volgende:
[..]
Als je er nooit van gehoord hebt en je geen ruk geeft, waar maak je je dan druk om?
Weet je wel niet hoeveel zinloze topics zij heeft geopend? Haar vorige topic ging over dat ze arm en bang was en dan in ene gedraagt ze zich als een rijke narcist. Het is net alsof ze schizofrenie heeft.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:18 schreef GGMM het volgende:
[..]
Als je er nooit van gehoord hebt en je geen ruk geeft, waar maak je je dan druk om?
Geen idee, maar als ik dit topic zo bekijk dan zie ik niet een directe noodzaak om het te sluiten.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:20 schreef Rezania het volgende:
[..]
Weet je wel niet hoeveel zinloze topics zij heeft geopend?
Ik zie het al, 50% posts van TS zelf, 45% verwensingen en ous die twee keer ontopic post. Goed dat dit soort kwaliteitsusers behouden blijvenquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:20 schreef GGMM het volgende:
[..]
Geen idee, maar als ik dit topic zo bekijk dan zie ik niet een directe noodzaak om het te sluiten.
Ik vind het zelf ook een hele prestatie van mezelf. Dank je wel voor de waardering.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:22 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Ik zie het al, 50% posts van TS zelf, 45% verwensingen en ous die twee keer ontopic post. Goed dat dit soort kwaliteitsusers behouden blijven
Triest dat 45% verwensingen zijn idd, pleur gewoon op als je niks bij te dragen hebt.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:22 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Ik zie het al, 50% posts van TS zelf, 45% verwensingen en ous die twee keer ontopic post. Goed dat dit soort kwaliteitsusers behouden blijven
Leuk, maar misschien ligt het aan de kwaliteit van het topic?quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Triest dat 45% verwensingen zijn idd, pleur gewoon op als je niks bij te dragen hebt.
Kwalitatief niks mis mee, niet hoogstaand, maar geen bagger. Het enige waar je om zeurt is dat het jou niet kan boeien, dan reageer je gewoon niet voortaan. Opgelost.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:25 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Leuk, maar misschien ligt het aan de kwaliteit van het topic?
Ik sluit me niet aan bij de islamisering, maar wel aan bij het feit dat Sanasoufi echt een troll is.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:30 schreef DrDentz het volgende:
De islamisering van FOK! is wel een feit met al die sanasoufi topics.
Leuk allemaal maar volgens mij kom ik feedback leveren, waar dit topic voor bedoeld isquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Kwalitatief niks mis mee, niet hoogstaand, maar geen bagger. Het enige waar je om zeurt is dat het jou niet kan boeien, dan reageer je gewoon niet voortaan. Opgelost.
Niemand houdt je tegen om feedback te geven, maar ingrijpen is niet altijd nodig. Afgezien van de beperkte doelgroep zie ik niet wat het probleem is met dat topic. Vind je het niet interessant, klik dan gewoon weg. Loopt het uit de hand dan is het een ander verhaal, maar dat is tot nu toe niet het geval.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:34 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Leuk allemaal maar volgens mij kom ik feedback leveren, waar dit topic voor bedoeld isDat je het vervolgens wegzet als gezeur is een beetje jammer en 'dan reageer je toch niet' is wel een hele erge dooddoener.
Maar het zal allemaal welIk dacht dat het de bedoeling was dat we met een topic als dit KLB leesbaar hielden (want het was een baggerbende) en ik wil alleen zeggen, dat als je je werk als moderator zou doen en dat topic zou opschonen en bar weinig van overbleef en dat op zichzelf al laat zien dat het geen bestaansrecht heeft
In eerste instantie vond ik het geen gezeur, maar je blijft er over doorzeuren nadat ik heb aangegeven dat ik het er niet mee eens ben, je kwam ook alleen met argumenten dat het niemand boeit en dat TS trollt. Dat het jou niet boeit daar kan ik niet zoveel mee. Zoals ik al heb aangegeven. Uit de OP valt niet direct op te maken dat het topic als troll bedoeld is. Blijkt ook verder uit het verloop van het topic niet.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:34 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Leuk allemaal maar volgens mij kom ik feedback leveren, waar dit topic voor bedoeld isDat je het vervolgens wegzet als gezeur is een beetje jammer en 'dan reageer je toch niet' is wel een hele erge dooddoener.
Mwa, topic loopt inmiddels wel aardig, dus ik vind het wel meevallen allemaal. Nogmaals; ik zie geen directe aanleiding om het topic te sluiten.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:34 schreef Nikmans het volgende:
Maar het zal allemaal welIk dacht dat het de bedoeling was dat we met een topic als dit KLB leesbaar hielden (want het was een baggerbende) en ik wil alleen zeggen, dat als je je werk als moderator zou doen en dat topic zou opschonen en bar weinig van overbleef en dat op zichzelf al laat zien dat het geen bestaansrecht heeft
Ze is ondertussen wel weer aan het trollen en is dus haar eigen topic aan het verpesten.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 04:05 schreef Rezania het volgende:
Ik was gewoon bang dat ze weer ging trollen, zoals ze eerder deze nacht al had gedaan. Ik zie er nu dan ook geen probleem meer met het topic en ik realiseer me ook dat ik wel zeer overdreven reageerde.
Echt waar? En ik me nog verontschuldigenquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 04:06 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ze is ondertussen wel weer aan het trollen en is dus haar eigen topic aan het verpesten.
Ze noemde me gewoon een PVV'er.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 04:07 schreef Rezania het volgende:
[..]
Echt waar? En ik me nog verontschuldigenaan haar en hier
Zij is ook maar een raar figuur hoor. Eerst klaagt ze dat ze bang is dat ze haar rijlessen niet kan betalen en dan stellen wij voor dat ze gaat werken. Dan roept ze dat ze genoeg geld heeft en te mooi is om te werkenquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 04:11 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ze noemde me gewoon een PVV'er.En waarom? Geen idee.
Als er iemand een hekel aan de PVV heeft, ben ik het wel.
En het topic staat vol met linkdumps.
Wat een kwaliteitstopic ...
Er is een verschil tussen slowchat en constructief zijn vriend.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 04:24 schreef gamezz het volgende:
Blijf er dan ook niet op reageren en lok geen reacties uit. Klik gewoon weg als het je niet boeit.
Nu klaar hier met de slowchat.
Een kloontje van een MOD mag natuurlijk alles....quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 13:31 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen slowchat en constructief zijn vriend.
Wat me opvalt is dat topics met zo weinig inhoud vroeger dichtgeflikkerd werden met 'koop een dagboek' maar nu blijkbaar onder het mom van 'dan klik je toch niet' gewoon blijven staan.
Idd, of een dagboektopic van een mod die gewoon open blijft.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 14:39 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Een kloontje van een MOD mag natuurlijk alles....
Wat wil je nu eigenlijk nog bereiken? Topic is dicht, ga verder met je leven. Gisteren is duidelijk uitgelegd waarom het topic niet direct op slot ging.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 13:31 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen slowchat en constructief zijn vriend.
Wat me opvalt is dat topics met zo weinig inhoud vroeger dichtgeflikkerd werden met 'koop een dagboek' maar nu blijkbaar onder het mom van 'dan klik je toch niet' gewoon blijven staan.
Wat ik wil bereiken is dat KLB leesbaar blijftquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 14:55 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wat wil je nu eigenlijk nog bereiken? Topic is dicht, ga verder met je leven. Gisteren is duidelijk uitgelegd waarom het topic niet direct op slot ging.
Succesquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 15:03 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Wat ik wil bereiken is dat KLB leesbaar blijft
Linkje?quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:45 schreef Haifisch het volgende:
Oke, ik heb een vraagje.. waarom is mijn topic over mijn vader gesloten? Het is een serieuze klacht, u (of jullie als meerdere mods dit tegelijk lezen) snapt toch wel dat ik niet hier de hyve van mijn vader ga posten?
Link?quote:Op zondag 14 augustus 2011 12:07 schreef RolStaart-Beer het volgende:
Sinds wanneer mogen er weer reeksen in KLB?
Is al weg.quote:Op zondag 14 augustus 2011 13:59 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Die moslims met de kopvodden
http://forum.fok.nl/user/history/353204
Raar figuur.
Mwa, een vervolg moet kunnen, zal geen langlopende reeks gaan worden.quote:Op zondag 14 augustus 2011 15:31 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Mensen die iets tegen Limburg hebben
Ik zou ff een screenshot maken en doorsturen aan een FA.quote:Op zondag 14 augustus 2011 17:36 schreef Pallas-Athene het volgende:
Even een vraagje, ik weet niet of ik hier goed ben.
Ik krijg steeds DM's van ene Gulmez met onzin over mijn kontje.
Kan ik die blokkeren?
Ik heb hier namelijk geen zin in, om van een opgewonden puber dat per DM te ontvangen.
Omdat hij onterecht nog niet genote was, blijkbaar.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:00 schreef Broder het volgende:
Waarom de neuk krijg ik een note voor een post in een topic dat meer dan een jaar oud is, dat wordt gekicked door een spamuser die een dag lid is, door een mod die bijna twee maanden mod is.
Ja maar posts kunnen verjaren.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:02 schreef GGMM het volgende:
[..]
Omdat hij onterecht nog niet genote was, blijkbaar.
Mwa, nee. Maar vooruit.quote:
Done.quote:Op zondag 14 augustus 2011 19:19 schreef kree het volgende:
Kan een mod even deze twee koppelen, had het systeem nog niet helemaal door:
Het leven van een student
Het leven van een student [2]
thx
ik heb al een linkje gegeven...quote:
Je klacht gaat nergens over en de reacties daarna ook niet. Wat verwacht je nog van het topic?quote:Op maandag 15 augustus 2011 16:41 schreef Haifisch het volgende:
Ik snap niet waarom? Mag ik niet klagen over mijn vader?
quote:
Er waren dingen gebeurd nadat ik dat over het slotje had geplaatst.quote:Op maandag 15 augustus 2011 16:57 schreef gamezz het volgende:
[..]
Je klacht gaat nergens over en de reacties daarna ook niet. Wat verwacht je nog van het topic?
Bovendien vraag je zelf om een slotje:
[..]
Je klacht is nogal onzinnig geformuleerd, dat hij niet zou reageren op 'Neger alsjeblieft'.quote:Op maandag 15 augustus 2011 20:21 schreef Haifisch het volgende:
[..]
Er waren dingen gebeurd nadat ik dat over het slotje had geplaatst.
Ik snap niet waarom vaders die rare dingen op hyves plaatsen een klacht is die nergens op slaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |