quote:Op woensdag 8 juni 2011 17:48 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]heb ik meer tijd
en tot hoe lang blijft de salsa?
Inderdaad. Echt jammer.quote:Op woensdag 8 juni 2011 18:01 schreef robinmos het volgende:
Ff serieus kan iemand me vertellen waarom we geen Angus burgers hebben hier bij de mac?? Hebben ze wel in amerika en zijn goddelijk
In Amerika hebben ze wel meer producten die we hier ook zouden moeten hebbenquote:Op woensdag 8 juni 2011 18:01 schreef robinmos het volgende:
Ff serieus kan iemand me vertellen waarom we geen Angus burgers hebben hier bij de mac?? Hebben ze wel in amerika en zijn goddelijk
http://www.mcdonalds.com/us/en/food/full_menu/sandwiches.htmlquote:Op woensdag 8 juni 2011 18:35 schreef JustinK het volgende:
[..]
In Amerika hebben ze wel meer producten die we hier ook zouden moeten hebben
quote:
Dat gaat nog even durenquote:
Ik denk het haast wel, die verschijnt overal in Europaquote:
Op naar Duitsland....quote:Op donderdag 9 juni 2011 22:48 schreef PluisigNijntje het volgende:
De eerstvolgende keer dat ik naar de MacDonalds ga, zal zijn wanneer de McRib terugkomt.
Tot die tijd hou ik me er ver vandaan.
Jij gaat ontslag nemen?quote:Op zaterdag 11 juni 2011 00:53 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Oh ja vanaf begin augustus iets wat jullie leuk zullen vinden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 11 juni 2011 11:55 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
Jij gaat ontslag nemen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hint!?quote:Op zaterdag 11 juni 2011 00:53 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Oh ja vanaf begin augustus iets wat jullie leuk zullen vinden
Ik moet je uit de droom helpen.. helaasquote:Op zaterdag 11 juni 2011 12:46 schreef FutureFairytale het volgende:
ik denk of de Chili Chicken of de McRib
quote:Op zaterdag 11 juni 2011 00:53 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Oh ja vanaf begin augustus iets wat jullie leuk zullen vinden
en waarom vinden we dat leukquote:Op zaterdag 11 juni 2011 12:07 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Vanaf begin augutus dus weer pita broodjes
italie special ofzo
En dat is in?quote:Op maandag 13 juni 2011 00:38 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Er komt een Mac in de buurt van waar ik woon.
Laatste, zelfde gemeente althans.quote:Op maandag 13 juni 2011 00:53 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
En dat is in?
Amsterdam, Arnhem, Berkel&Rodenrijs?
Die staan niet in de krant, die krijg je bij de reclame. En als je geen reclame ontvangt kun je ze vinden op mcdonalds.nl.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 19:44 schreef RickoKun het volgende:
Hey, in welke krant(en) staan die kortingsbonnen van de Mac wel eens?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:53 schreef JustinK het volgende:
Nog iemand interesse in gratis hamburgers?dus met een elektrische fiets/scooter/snorfiets mag je er ook door heenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ga daar maar niet van uitquote:Op woensdag 15 juni 2011 23:26 schreef FutureFairytale het volgende:
Van mij mag de Salsa vast in het assortiment ipv de Sensation. Op de Salsa zit veel meer
http://www.outofhome-shop(...)ghalen-bij-mcdonaldsquote:Favoriete burger terughalen bij McDonald's
NIEUWVEEN - McDonald’s bestaat dit jaar 40 jaar in Nederland en komt daarom met een speciale actie voor haar klanten. Zij kunnen hun favoriete hamburger terughalen in het restaurant door te stemmen op één van de zestien die op de speciale site worden genoemd.
Van fondu tot McBBQ, en van McAfrica tot California Classic; op allemaal kan worden gestemd. Wie stemt krijgt een korting op het menu van de winnende burger en maakt kans op een hoofdprijs: een eetfeest bij McDonald’s, waar je met 40 vrienden je de winnende burger kan komen proeven. Mensen moeten hun stem overigens bevestigen via Hyves, Facebook of Twitter.
Wilde 'm net posten, leuke actiequote:Op vrijdag 17 juni 2011 11:22 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
http://www.outofhome-shop(...)ghalen-bij-mcdonalds
http://www.yourburger.nl/#/home
Je kan ook in een McDonald's stemmen, dan heb je dat niet nodigquote:Op vrijdag 17 juni 2011 12:10 schreef Melleyn het volgende:
Ik wil de El Nacho terugIk had wel willen stemmen, maar blijkbaar heb je daar weer zo'n sociaal netwerk profiel voor nodig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |