Hij is erg gaaf! Welke bakvorm(en) zijn hiervoor gebruikt en hoe krijg je het biscuit in de vorm van het vogelhuisje?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 18:29 schreef SV-tje het volgende:
Vandaag een workshop gevolgd bij Zoete Kunst in Rosmalen, met dit als resultaat:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het was een leuke en leerzame workshop met een leuk eindresultaat helemaal
Die ken ik! Maar de hobbywinkel deed het kennelijk goed, anders verhuizen ze niet naar een groter/nieuwer pand. Voor die tijd was er wel een groot verloop in specifiek dat pandje inderdaad.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 18:32 schreef Beardy het volgende:
Op Het Plateau in Spijkenisse is een hobbywinkel verhuisd (grotere nieuwe ruimte) en waar ze eerst zaten, daar zit nu een brownies en taarten decoratie artikelen winkel die ook workshops doet. Gezien wat er, qua winkels, daar (d.w.z. in dat winkelcentrumpje) de afgelopen jaren over de kop gegaan is en zo, vraag ik me ernstig af hoe lang ze het gaan volhouden.
quote:Op zondag 20 februari 2011 12:44 schreef Franneh het volgende:
Dat vogelhuis! Echt onwijs lief.
Ben een tijdje taartmaakloos en cupcakemaakloos geweest.. maar heb er weer helemaal zin in om verder te proberen. Wil eind deze maand even kijken voor workshops/cursus. Loop nog tegen zoveel dingen aan en het lijkt me erg leuk.
Laatst wel een taart gemaakt voor een verjaardag en wat muffins versierd.
Ik vond het toch best goed gelukt ondanks dat ik nog veel moet oefenen.
[ afbeelding ]
Muffins met marsepein met vanille botercreme.
'Taart en cake decoraties' van Paris Cutler.quote:Op donderdag 24 februari 2011 01:19 schreef sita55 het volgende:
wat voor basisboek heb je gekocht (titel)?
quote:Op donderdag 24 februari 2011 08:05 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]Hoe heb je die kleurtjes in die toefjes gekregen? Kleurstof?
Wat mooiquote:Op zaterdag 19 februari 2011 18:29 schreef SV-tje het volgende:
Vandaag een workshop gevolgd bij Zoete Kunst in Rosmalen, met dit als resultaat:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het was een leuke en leerzame workshop met een leuk eindresultaat helemaal
Dankje! Zijn dat die Wilton icing kleurstofjes?quote:Op donderdag 24 februari 2011 19:19 schreef Franneh het volgende:
[..]
Kleurstof doosje van Wilton. Allemaal kleine potjes kleurstof.
Ahh, dankjequote:Op zondag 27 februari 2011 20:29 schreef SV-tje het volgende:
Dit kan gewoon met elke kleurstof, ligt eraan welk merk je hebt hoe het verpakt zit. Americolors of Spectrum zitten bijvoorbeeld in een soort van knijpflesje.
WOWquote:Op zondag 27 februari 2011 20:05 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Dankje! Zijn dat die Wilton icing kleurstofjes?
Ik wil namelijk een x zoiets maken:
maar dat lijken tubetjes? Bij de beschrijving van Wilton staat iets over gel eruit halen met een sateprikker? Of kan ik dat spul ook doen zoals op het filmpje (3:56)?![]()
volgens mij kan het wel het is maar net of je zo een toef erop wil maken dat zou ik op het laatst doen.quote:Op zondag 6 maart 2011 17:33 schreef Miezziej het volgende:
Ik ben best wel een noob... Maar ik wil dus binnekort een keer cupcakes maken met botercrème. De bedoeling is dat ik ze zondag in de namiddag/avond maak en dan maandagochtend/middag meeneem.
Maar ik lees dus verschillende dingen over het bewaren ervan... sommige zeggen dat het wel kan, anderen niet... Of dat de cupcakes wel kan bewaren, maar niet als ze al gedecoreerd zijn...
Wie o wie kan mij uit de brand helpen?
Tegenwoordig kun je ook allerlei dingen (fondant, marsepein, biscuitmix, vormpjes etc.) kopen bij Pipoos. Misschien heb je daar een winkel van in jouw buurt, Lithia?quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:18 schreef Lithia het volgende:
Is het materiaal (kleurstoffen / fondant / whatever) ook ergens te krijgen in een winkel?
Prachtig!quote:Op woensdag 9 maart 2011 09:32 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik zie ineens dat dat andere topic vol was, en dat er dus al een nieuwe was! SV-tje wat een prachtig vogelhuisje!![]()
Gisteren heb ik een Hello Kitty taart gemaakt:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zal ik vanavond doen!quote:Op woensdag 9 maart 2011 16:39 schreef Ooi86 het volgende:
[..]
Prachtig!
Zou je eens bij zo'n prachtige creatie je tools ook op de foto willen zetten? Ik ben erg benieuwd wat je daar nou allemaal voor gebruikt.
Dat blijkt. Gelukkig heeft mijn vriend dat gemeld voordat ik daar naar toe ging.quote:
Ik kende de winkel niet, dus ik wist dat helemaal niet.quote:Op woensdag 9 maart 2011 19:16 schreef YskaFredriksson het volgende:
Oh dacht dat dat wel algemeen bekend was en dat iedereen wel iemand in zijn omgeving heeft met een pasje.
Ah, super! Zo kan ik zien wat ik nog eens moet halen om zo'n mooie creatie te makenquote:Op woensdag 9 maart 2011 21:09 schreef Spuuglokje het volgende:
Ooi86, dit is wat ik voor de Hello Kitty taart nodig had.( Nu ik die foto bekijk: water, maatlepels, keukenmachine, oven, suikerbakkerspoeder, Crisco, zeef en taartsnijder staan niet op de foto.)
[ afbeelding ]
De belangrijkste tools voor deze taart zijn een FMM sierrand uitsteker, FMM Funky Alphabet tappits (upper en lower case) en een PME cutting wheel (onderaan de foto) en PME flower blossom plunger cutters. Linksonder zie je het Hello Kitty figuurtje liggen. Dat plaatje heb ik uitgeprint en in losse kleurdeeltjes uitgeknipt. Zo weet je wat je precies moet uitsnijden met je cutter wheel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |