Gefixt.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 11:23 schreef Lips het volgende:
Ja daar zijn we weer!! Zie dat er een plaatje uit de OP dood is
Cult & Tumult! Lips, kom je uit de buurt?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 11:30 schreef Lips het volgende:
Wel lekker ook want september is druk met festivals (Appelpop en Cult en Tumult) dus veel tijd voor taart is er dan niet
Ik kom uit Veldhovenquote:Op woensdag 19 augustus 2009 12:34 schreef Taartje het volgende:
[..]
Cult & Tumult! Lips, kom je uit de buurt?![]()
En weer ontopic, gaaf zeg dat je zoveel opdrachten krijgt! Dat is mij nog niet gelukt, geen interesse in de omgeving denk ik haha. Wel veel mensen die m'n taarten leuk vinden, maar nog niemand die er ook daadwerkelijk één heeft besteld. Ach ja, voor de hobby is ook leuk!
Die berekening had ik online ook al gevonden, maar ik vind het zo veel! Ik weet niet of ik mijn taartjes wel zoveel waard vindquote:Op woensdag 19 augustus 2009 21:50 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik zou denk ik ongeveer een euro per cm vragen. Dus 15 euro.
Dat weet ik wél hoor Taartje. Gewoon doen, er zit heel wat tijd in zo'n taart. Als het nou lelijke taarten waren, dan zou ik er ook geen 15 euro voor durven vragen, maar de jouwe zijn het echt waard.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 22:01 schreef Taartje het volgende:
[..]
Die berekening had ik online ook al gevonden, maar ik vind het zo veel! Ik weet niet of ik mijn taartjes wel zoveel waard vind![]()
Dankjewel voor dat indirecte compliment, ik ga er gewoon van blozenquote:Op woensdag 19 augustus 2009 22:11 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Dat weet ik wél hoor Taartje. Gewoon doen, er zit heel wat tijd in zo'n taart. Als het nou lelijke taarten waren, dan zou ik er ook geen 15 euro voor durven vragen, maar de jouwe zijn het echt waard.
zorg er dan iig voor dat je je ingredienten terugverdient.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 10:59 schreef DevilsAndDust het volgende:
2 uur? Zeg maar gerust een uur of 4, denk ik.. Maar goed, een uurloon vragen voor je hobby vind ik sowieso een beetje gek.
Dat ben ik met je eens, maar heeft met een uurloon niets te maken.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 11:07 schreef devlinmr het volgende:
[..]
zorg er dan iig voor dat je je ingredienten terugverdient.
Ik denk dat er bij mij in een beetje taart al snel 8 tot 10 uur zit!quote:Op donderdag 20 augustus 2009 10:59 schreef DevilsAndDust het volgende:
2 uur? Zeg maar gerust een uur of 4, denk ik.. Maar goed, een uurloon vragen voor je hobby vind ik sowieso een beetje gek.
Ik snap niet zo goed wat je wilt vragen... Sorry maar jou taart (hoe mooi ook) is niet te vergelijken met het soort taarten dat ik maak. Natuurlijk kan je er wel voor kiezen om fruit als vulling te gebruiken maar het blijft een wereld van verschil...quote:Op donderdag 20 augustus 2009 11:07 schreef devlinmr het volgende:
btw, waarom werken jullie niet met fruit? Vind het persoonlijk lekkerder, en het is nog enigzins gezond te noemen.
Ik maak voor kinderfeestjes meestal zoiets (maar dan met biscuit)
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |