quote:Op vrijdag 11 december 2009 18:24 schreef tntster het volgende:
zo is het bij ons dus niet gegaan..Niet diegene met de hoogste nummers vandaar dat het bij wat mensen denk ik wel rauw op hun dak viel..
HAH zetten? Dus er zijn morgen echt 2 stuks HAH weer?quote:Op vrijdag 11 december 2009 22:51 schreef Peterselieman het volgende:
Vandaag ook mijn kerstpakket gekregen.
Werd vanochtend gebeld of ik kon werken. Heb me vanuit Groningen naar het kantoor gehaast voor zover dat mogelijk was. Daarna met rennen en vliegen van 12:30 tot 16:30 gewerkt.
Morgen om 8:00 beginnen. Eerst HAH zetten en daarna wil ik als een razende mijn wijken voorbereiden. Na het zetten eerst naar huis om wat te eten en dan hopen dat ondertussen de post gearriveerd is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gisteren werd ik trouwens aangesproken door een oude man. Hij begon het levensverhaal van zijn zoon aan mij te vertellen (die zou al 40 jaar bij TNT Post werken) en voor ik het wist stond ik doodleuk 5 minuten op de stoep dat verhaal aan te horen. Ik dacht dat alleen de echte postbodes dat kon overkomen maar als je een autodienst rijdt ben je ook niet veilig voor een spontaan praatje.
Tok.
Hoeveel tassen heb je normaal dan?quote:Op zaterdag 12 december 2009 11:33 schreef Peterselieman het volgende:
Heb nu even pauze. Heb mijn eigen wijk inclusief reclame met moeite in zes tassen weten te vrotten
Ja ik vind echt dat dat verboden moet worden.quote:Op zaterdag 12 december 2009 16:34 schreef sbientje het volgende:
wat een belachelijk kleine kerstkaarten heb je tegenwoordig trouwens! postzegelformaat
idd, zaag gewoon een gat in je deurquote:Op zaterdag 12 december 2009 17:36 schreef MissSpooky het volgende:
Dat mensen zoveel uitgeven voor een brievenbus.
meestal een stuk of 4 als ze tot de nok gevuld worden.quote:Op zaterdag 12 december 2009 12:51 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Hoeveel tassen heb je normaal dan?
Me2quote:Op zaterdag 12 december 2009 18:04 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
meestal een stuk of 4 als ze tot de nok gevuld worden.
quote:Op zaterdag 12 december 2009 19:00 schreef Saekerhett het volgende:
Ik kom altijd langs een huis waar zo'n kutkeffertje in zijn mand ligt te pitten vlak naast de voordeur. Dat beest wordt helemaal leip als ik langskom, vliegt naar de brievenbus, blaft als een gek en scheurt alles kapot wat ik naar binnen gooi. Meestal hou ik de post nog effe vast, beter helemaal doormidden dan alleen een hoekje eraf toch
Kutbeesten zijn het.
Nouja, je hebt wel meteen een spagetti bewaarbus en een sla couvert (dat is die schaal met lepels voor salades:P) voor je uitzet!quote:Op zaterdag 12 december 2009 21:50 schreef gelebeer het volgende:
Tsja, dat kerstpakket. Het heeft een mooie inhoud, maar om nou te zeggen dat ik, als scholier, er blij van word...
Hier staan kasten waar in de bodem van de bovenste vakken gaatjes zitten, speciaal voor kleine mensen. Echt vet handig.quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:05 schreef MissSpooky het volgende:
Aahja, vooral de wat hogere vakjes, waar ik als klein meisje bijna voor moet gaan springen om te zien of er iets in ligt.
Ik had een kerstkaartje "per ongeluk" laten vallen en meteen het muntstuk opgeraapt.quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:23 schreef kip_zonder-kop het volgende:
Vandaag moest ik de post ophalen bij een postkantoor. Opeens viel mijn blik op een mooi muntje van 2 euro dat op de grond lag. Uiteindelijk heb ik het muntje met pijn in mijn hart laten liggen, het was nogal druk en het getuigt niet echt van professionaliteit als iemand ziet dat notabene de postbode snel met het geld er vandoor gaat, hoe klein dat bedrag ook is.Als ik daar niet in TNT kleding ronddwaalde had ik snel mijn voet erop gezet en het muntje gepakt, zo aardig steek ik wel in elkaar.
Ik laat die postzegel-formaat kaartjes sowieso om de haverklap vallen... Dus ik had nog niet eens hoeven doen alsof denk ikquote:Op zaterdag 12 december 2009 23:56 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Hier staan kasten waar in de bodem van de bovenste vakken gaatjes zitten, speciaal voor kleine mensen. Echt vet handig.![]()
[..]
Ik had een kerstkaartje "per ongeluk" laten vallen en meteen het muntstuk opgeraapt.
Nee, het was bij ons meer iets als "succes en fijn weekend"quote:Op zondag 13 december 2009 09:58 schreef sbientje het volgende:
Wensen jullie je collega's altijd een "fijne bestelling" ?
Zag dat gister in t filmpje, klonk zo gekunsteld.
quote:Op zondag 13 december 2009 12:43 schreef sbientje het volgende:
nou dat is bij ons niet hoorik zeg altijd maar netjes goedemorgen enzo tegen iedereen, maar sommigen zeggen echt amper wat terug. De wat ouderen zijn altijd vriendelijk, maar dej ongere garde dus niet echt...
wij wel iigquote:Op zondag 13 december 2009 12:55 schreef Dionysiou het volgende:
[..]Oke.
Bij ons echt allebei. Is wel leuk
Hebben trouwens alle sorteercentra gratis warme dranken tot X januari?
Lekker warme choco als je naar buiten gaan en als je de brom weer terug brengt
De lege enveloppen moet je gewoon bestellen volgens de regelsquote:Op zondag 13 december 2009 09:08 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Ik laat die postzegel-formaat kaartjes sowieso om de haverklap vallen... Dus ik had nog niet eens hoeven doen alsof denk ik
Ik had trouwens een envelop gisteren waar helemaal geen kaart meer in zatKheb m wel besteld, maar die mensen zullen ook wel gedacht hebben
Hier ook. Vielen zat scheldwoorden in de kantinequote:Op zondag 13 december 2009 18:55 schreef gelebeer het volgende:
Precies hetzelfde hier, rode bakken waren ongeveer 3 kwartier te laat.
wij kregen een hele kar blauwe bakken met andere steden. almere, amsterdam, zat echt vanalles tussenquote:Op zondag 13 december 2009 19:19 schreef silliegirl het volgende:
Same here. Daarnaast was de machine kennelijk ook helemaal de kluts kwijt; d'r zaten echt wel 50 brieven tussen die niet eens voor dezelfde stad waren als waar ik loop..
Bereid je maar voor op een groot zooitjequote:Op zondag 13 december 2009 21:17 schreef Bloemhof het volgende:
Zaterdag was ik lekker vrij, ben benieuwd hoe druk het volgende week druk word. Ik denk vlak voor de kerst heel druk.
http://en.wikipedia.org/wiki/Speed_readingquote:Op maandag 14 december 2009 15:30 schreef xxiessiexx het volgende:
Ben aan de ene kant toch wel blij dat ik niet kan werken deze week, het is echt verrekte koud ineens!![]()
Maar 1500 pagina's leren is ook niet alles
Daar heb ik geen tijd voor om dat te lerenquote:Op maandag 14 december 2009 15:36 schreef Viper86 het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Speed_reading
Dat is eigenlijk ook niet zomaar te leren. Ik heb het weleens geprobeerd, maar het is echt enorm lastig en je moet heel goed kunnen concentreren. Anyways, succes met leren.quote:Op maandag 14 december 2009 15:38 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Daar heb ik geen tijd voor om dat te lerenBovendien durf ik dat niet, straks sla ik belangrijke delen over.
kerstergenissenquote:Op maandag 14 december 2009 16:11 schreef Deezertje het volgende:
Grrrrr... mensen die met een goudglitterende gelpen het adres op een envelop zetten, of mensen die met een blauwe pen op een donkerblauwe envelop gaan schrijven...
En denken mensen soms dat het goedkoper is om zo'n klein rot kerstkaartje te versturen? Je kan beter een normale versturen, kost even veel
Concentratie, ook zo iets waar ik te weinig van hebquote:Op maandag 14 december 2009 15:49 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk ook niet zomaar te leren. Ik heb het weleens geprobeerd, maar het is echt enorm lastig en je moet heel goed kunnen concentreren. Anyways, succes met leren.
Ik heb deze week geen school meer, dus ik kan mooi de hele week werken. Heb vooralsnog heel veel zetwerk en weinig bestelling.
Ik denk dat die kleine kerstkaartjes toch wel op no.1 staan in de top kerstergernissen.quote:Op maandag 14 december 2009 16:11 schreef Deezertje het volgende:
Grrrrr... mensen die met een goudglitterende gelpen het adres op een envelop zetten, of mensen die met een blauwe pen op een donkerblauwe envelop gaan schrijven...
En denken mensen soms dat het goedkoper is om zo'n klein rot kerstkaartje te versturen? Je kan beter een normale versturen, kost even veel
bij netwerk zeiden ze vorige week dat ik deze week 500zoveel poststukken zou hebben, samen 97,7 kiloquote:Op dinsdag 15 december 2009 14:26 schreef blckbb het volgende:
En ik ga volgende week beginnen bij Netwerk VSP
Zijn bij mij gemiddeld 430 poststukken op zo'n 250 adressen zij ze aan de telefoonquote:Op dinsdag 15 december 2009 15:06 schreef sbientje het volgende:
[..]
bij netwerk zeiden ze vorige week dat ik deze week 500zoveel poststukken zou hebben, samen 97,7 kilo! Inmiddels is het teruggebracht naar 75 kilo, en 480 stukken ofzo... scheelt toch weer iets!
bij mij zijn het gemiddeld ong. 400 denk ik idd, maar het is nu al 3 weken wat drukker... volgende week op dinsdag al de postquote:Op dinsdag 15 december 2009 15:40 schreef blckbb het volgende:
[..]
Zijn bij mij gemiddeld 430 poststukken op zo'n 250 adressen zij ze aan de telefoon
Tis dat voor wijk dan? Een villa- of buitenwijk waar de huizen ver uit elkaar staan? Dan moet je inderdaad trucjes leren waarbij je op je fiets kunt blijven zitten. Misschien een mand voorop waarin je telkens een bundel post legt. Bovendien zou bij een buitenwijk de HAH tussen de post moeten worden gezet, anders is het vet onhandig.quote:Op dinsdag 15 december 2009 15:30 schreef kelgo het volgende:
Zojuist mijn eerste werkdag gehad bij de TNT post. Moest gewoon bezorgen. Moest samen met een ervaren vrouw de wijk doen, we hadden blokker & gamma als HAH en verder de normale post en kerstkaarten.
Maar damn wat was ik traag, elke keer huisnummers zoeken, blijkt dat het huis er niet meer staat.. onhandig de post uit de tassen pakken, onhandig lopen etc..
Iemand nog tips om de post sneller te kunnen rondbrengen? Ik stapte bij elk huis zo'n beetje af, maar die vrouw zei dat je dat juist niet moest gaan doen maar juist op de fiets blijven zitten, maar dat lijkt me juist onhandig? Vooral met smalle paden enzo
Naja nog veel te leren dus haha :p maar vond het wel leuk om te doen ondanks de kou
Klopt, juist wel handig ivm kerstquote:Op dinsdag 15 december 2009 15:47 schreef sbientje het volgende:
[..]
bij mij zijn het gemiddeld ong. 400 denk ik idd, maar het is nu al 3 weken wat drukker... volgende week op dinsdag al de post
wat valt precies onder vossen?quote:Op dinsdag 15 december 2009 17:47 schreef xxiessiexx het volgende:
Is er trouwens een bepaald trucje met vossen? Dat je naar de letters van een postcode kijkt ofzo? Of moet je echt alle straten uit je hoofd weten?
Da's dat werk dat ze om 6 uur 's ochtends doenquote:
Het gaat om postcode + letters.quote:Op dinsdag 15 december 2009 17:47 schreef xxiessiexx het volgende:
Is er trouwens een bepaald trucje met vossen? Dat je naar de letters van een postcode kijkt ofzo? Of moet je echt alle straten uit je hoofd weten?
Trucje? Je moet gewoon naar de postcode kijken, 11A doe je in het vakje van 11A, 11B in het vakje van 11B, 11C in het vakje van 11C, etc. Ons BG telt iets van 50 wijken (dus 50 vakjes), maar je hoeft dus niet de straten te weten.quote:Op dinsdag 15 december 2009 17:47 schreef xxiessiexx het volgende:
Is er trouwens een bepaald trucje met vossen? Dat je naar de letters van een postcode kijkt ofzo? Of moet je echt alle straten uit je hoofd weten?
Ja, ik word binnenkort wss opgeleid voor het vossen, maar ik had daar dus altijd het idee bij dat je alle straten uit je hoofd moest kennen. Tot ik laatst ineens een ingeving kreeg van "Hee, je kan misschien ook wel alleen naar de postcode kijken!" en dat blijkt dus zo te zijnquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |