kerstergenissenquote:Op maandag 14 december 2009 16:11 schreef Deezertje het volgende:
Grrrrr... mensen die met een goudglitterende gelpen het adres op een envelop zetten, of mensen die met een blauwe pen op een donkerblauwe envelop gaan schrijven...
En denken mensen soms dat het goedkoper is om zo'n klein rot kerstkaartje te versturen? Je kan beter een normale versturen, kost even veel
Concentratie, ook zo iets waar ik te weinig van hebquote:Op maandag 14 december 2009 15:49 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk ook niet zomaar te leren. Ik heb het weleens geprobeerd, maar het is echt enorm lastig en je moet heel goed kunnen concentreren. Anyways, succes met leren.
Ik heb deze week geen school meer, dus ik kan mooi de hele week werken. Heb vooralsnog heel veel zetwerk en weinig bestelling.
Ik denk dat die kleine kerstkaartjes toch wel op no.1 staan in de top kerstergernissen.quote:Op maandag 14 december 2009 16:11 schreef Deezertje het volgende:
Grrrrr... mensen die met een goudglitterende gelpen het adres op een envelop zetten, of mensen die met een blauwe pen op een donkerblauwe envelop gaan schrijven...
En denken mensen soms dat het goedkoper is om zo'n klein rot kerstkaartje te versturen? Je kan beter een normale versturen, kost even veel
bij netwerk zeiden ze vorige week dat ik deze week 500zoveel poststukken zou hebben, samen 97,7 kiloquote:Op dinsdag 15 december 2009 14:26 schreef blckbb het volgende:
En ik ga volgende week beginnen bij Netwerk VSP
Zijn bij mij gemiddeld 430 poststukken op zo'n 250 adressen zij ze aan de telefoonquote:Op dinsdag 15 december 2009 15:06 schreef sbientje het volgende:
[..]
bij netwerk zeiden ze vorige week dat ik deze week 500zoveel poststukken zou hebben, samen 97,7 kilo! Inmiddels is het teruggebracht naar 75 kilo, en 480 stukken ofzo... scheelt toch weer iets!
bij mij zijn het gemiddeld ong. 400 denk ik idd, maar het is nu al 3 weken wat drukker... volgende week op dinsdag al de postquote:Op dinsdag 15 december 2009 15:40 schreef blckbb het volgende:
[..]
Zijn bij mij gemiddeld 430 poststukken op zo'n 250 adressen zij ze aan de telefoon
Tis dat voor wijk dan? Een villa- of buitenwijk waar de huizen ver uit elkaar staan? Dan moet je inderdaad trucjes leren waarbij je op je fiets kunt blijven zitten. Misschien een mand voorop waarin je telkens een bundel post legt. Bovendien zou bij een buitenwijk de HAH tussen de post moeten worden gezet, anders is het vet onhandig.quote:Op dinsdag 15 december 2009 15:30 schreef kelgo het volgende:
Zojuist mijn eerste werkdag gehad bij de TNT post. Moest gewoon bezorgen. Moest samen met een ervaren vrouw de wijk doen, we hadden blokker & gamma als HAH en verder de normale post en kerstkaarten.
Maar damn wat was ik traag, elke keer huisnummers zoeken, blijkt dat het huis er niet meer staat.. onhandig de post uit de tassen pakken, onhandig lopen etc..
Iemand nog tips om de post sneller te kunnen rondbrengen? Ik stapte bij elk huis zo'n beetje af, maar die vrouw zei dat je dat juist niet moest gaan doen maar juist op de fiets blijven zitten, maar dat lijkt me juist onhandig? Vooral met smalle paden enzo
Naja nog veel te leren dus haha :p maar vond het wel leuk om te doen ondanks de kou
Klopt, juist wel handig ivm kerstquote:Op dinsdag 15 december 2009 15:47 schreef sbientje het volgende:
[..]
bij mij zijn het gemiddeld ong. 400 denk ik idd, maar het is nu al 3 weken wat drukker... volgende week op dinsdag al de post
wat valt precies onder vossen?quote:Op dinsdag 15 december 2009 17:47 schreef xxiessiexx het volgende:
Is er trouwens een bepaald trucje met vossen? Dat je naar de letters van een postcode kijkt ofzo? Of moet je echt alle straten uit je hoofd weten?
Da's dat werk dat ze om 6 uur 's ochtends doenquote:
Het gaat om postcode + letters.quote:Op dinsdag 15 december 2009 17:47 schreef xxiessiexx het volgende:
Is er trouwens een bepaald trucje met vossen? Dat je naar de letters van een postcode kijkt ofzo? Of moet je echt alle straten uit je hoofd weten?
Trucje? Je moet gewoon naar de postcode kijken, 11A doe je in het vakje van 11A, 11B in het vakje van 11B, 11C in het vakje van 11C, etc. Ons BG telt iets van 50 wijken (dus 50 vakjes), maar je hoeft dus niet de straten te weten.quote:Op dinsdag 15 december 2009 17:47 schreef xxiessiexx het volgende:
Is er trouwens een bepaald trucje met vossen? Dat je naar de letters van een postcode kijkt ofzo? Of moet je echt alle straten uit je hoofd weten?
Ja, ik word binnenkort wss opgeleid voor het vossen, maar ik had daar dus altijd het idee bij dat je alle straten uit je hoofd moest kennen. Tot ik laatst ineens een ingeving kreeg van "Hee, je kan misschien ook wel alleen naar de postcode kijken!" en dat blijkt dus zo te zijnquote:
Nja, niet overal dus schijnbaarquote:Op dinsdag 15 december 2009 18:56 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Tot ik laatst ineens een ingeving kreeg van "Hee, je kan misschien ook wel alleen naar de postcode kijken!" en dat blijkt dus zo te zijn![]()
quote:Op dinsdag 15 december 2009 20:47 schreef Linker_Onderlip het volgende:
Oh ja...mijn bundel nog laten vallen omdat iemand zo vriendelijk was geweest een aantal emmers water over de stoep uit te gooien terwijl het vroor![]()
Denk wel dat het hier zo is. Woon maar in een simpel dorpjequote:Op dinsdag 15 december 2009 20:33 schreef Ohrpolster. het volgende:
[..]
Nja, niet overal dus schijnbaar
Maar het is wel de post he, dus erg moeilijk kan het nooit zijn
Nou, als de doos niet dikker is dan 3,2 cm mag hij met de brievenbuspost in de envelop. Ik ga ervan uit dat hij niet zwaarder is dan 3 kg. Aantal postzegels:quote:Op dinsdag 15 december 2009 22:53 schreef Row-1 het volgende:
Kvoel me best dom nu, ik ben zelf postbode bij TNT. Maar ik weet me god niet hoe ik nou het beste dit kan versturen ( [TK]Uitstekende Difrnce Mp4 4GB speler te koop! ). Moet het in een doosje of kan het in zo'n grote envelop? En hoeveel moet ik er voor betalen? Dus hoeveel postzegels? Of moet ik een pakketzegel gebruiken? Kan iemand me helpen?
Ok, bedankt, het doosje is 4cm hoog, dus dat zal denk ik niet gaan met de brievenbus postquote:Op dinsdag 15 december 2009 23:03 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Nou, als de doos niet dikker is dan 3,2 cm mag hij met de brievenbuspost in de envelop. Ik ga ervan uit dat hij niet zwaarder is dan 3 kg. Aantal postzegels:
http://www.tntpost.nl/voorthuis/brieven-en-kaarten/tarieven/
Anders wordt het pakketpost en dus ong. 7 euro. Ik heb zelf wel eens een boek verzonden dat 3,6 cm dik was met de brievenbuspost omdat ik het vertikte die pakketkosten te betalenHij kwam wel gewoon aan, maar dat is wel op eigen risico
Wel als je écht wil.quote:Op dinsdag 15 december 2009 23:09 schreef Row-1 het volgende:
[..]
Ok, bedankt, het doosje is 4cm hoog, dus dat zal denk ik niet gaan met de brievenbus post
Bappen zegt mij dan weer niks, waar staat dat dan voor?quote:Op dinsdag 15 december 2009 22:52 schreef Troeta het volgende:
Ik snap ook werkelijk waar niet hoe je moet vossen op postcode...wij doen het via straatnaam.....of hebben jullie het over splitsen/bappen?
Het woord 5positiepostcodegebied is me ook totaal onbekend,haha
Ja, maar het doosje van het product ZELF is al 4cm, en dan moet het nog in een ander doosjequote:Op dinsdag 15 december 2009 23:18 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Wel als je écht wil.
Met wat gepast geweld wordt het doosje vast wel smaller![]()
Nja ik zie in je advertentie dat de ontvanger de verzendkosten sowieso betaalt dus voor jouw rekening komt t iig nietquote:Op dinsdag 15 december 2009 23:57 schreef Row-1 het volgende:
[..]
Ja, maar het doosje van het product ZELF is al 4cm, en dan moet het nog in een ander doosje(het pakket-doosje)
Oei, en toen viel je zeker op je linker onderlip?quote:Op dinsdag 15 december 2009 20:47 schreef Linker_Onderlip het volgende:
Oh ja...mijn bundel nog laten vallen omdat iemand zo vriendelijk was geweest een aantal emmers water over de stoep uit te gooien terwijl het vroor![]()
Daar heb je toch kennisgevingen voor?quote:Op woensdag 16 december 2009 00:41 schreef Peterselieman het volgende:
Had zaterdag ook een pakketje dat niet door de brievenbus kon. Bewoners kwamen er gelukkig net aanrijden, dus ik heb het maar op de stoep gelegd. Anders had ik wat anders moeten verzinnen
Klopt, maar dat was in dit geval gelukkig niet nodig, omdat de bewoners er net aan kwamen. En ja ik ken ze wel, zoals ik zoveel mensen in mijn wijk kenquote:Op woensdag 16 december 2009 02:04 schreef TokenW het volgende:
[..]
Daar heb je toch kennisgevingen voor?
Ik neem het dan altijd mee terug naar t depot (als het brievenbuspakketjes zijn), dan bezorgen ze het maandag wel.quote:Op woensdag 16 december 2009 00:41 schreef Peterselieman het volgende:
Had zaterdag ook een pakketje dat niet door de brievenbus kon. Bewoners kwamen er gelukkig net aanrijden, dus ik heb het maar op de stoep gelegd. Anders had ik wat anders moeten verzinnen
Eerst de buren en als dat niet lukt dan breng ik het naar het servicepunt. Kon daar op het eind van de route toch langsquote:Op woensdag 16 december 2009 12:14 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ik neem het dan altijd mee terug naar t depot (als het brievenbuspakketjes zijn), dan bezorgen ze het maandag wel.
Ik heb eerlijk gezegd nooit zo gelet op de postcodes. Bij ons zijn de vakjes ook niet genummerd als 1A, 1B, etc. Bij ons hebben de wijken een nummer wat bestaat uit de laatste 2 cijfers van de postcode. Vervolgens komt het nummer van de wijk, de eerste wijk is 01, dan 02, etc, t/m 12. Bij middagwijken is de telling begonnen bij 40 (om onduidelijke redenen). Zo zou een ochtendwijk in het postcodegebied 3063XX de volgende code kunnen hebben: 6301. Een middagwijk in 3061 is dan bijvoorbeeld 6147.quote:Op dinsdag 15 december 2009 20:25 schreef Ohrpolster. het volgende:
Je hoeft helemaal geen postcodes of straatnamen te onthouden (niet bij ons tenminste)...
De 'lopen' / wijken bij ons zijn allemaal gelijk aan de eerste vijf posities van de postcode (dus xx11A, xx11B, xx12A, xx13C etc. zijn de wijken / vakjes op de kast / bakken op de container). Slechts in sommige gevallen zijn ze in 2en gedeeld (xx11AA t/m xx11AM is dan één wijk en xx11AN t/m xx11AZ is één wijk), of samengevoegd. Je hoeft dan in principe alleen maar naar de cijfers en de eerste letter van de postcode te kijken om te weten in welk vakje die moet, en geen straatnaam of iets te weten...maar zoals ik al zei, het kan wel handig zijn om die te weten
Maar bij jullie is dat dus anders? Bestaan de lopen / wijken dan uit (stukjes uit) verschillende vijfpositie-postcodegebieden? Of hoe moet ik anders verklaren dat jullie per se moeten weten welke straatnaam bij welke loop hoort...?
Ik formuleer het wel anders.quote:Op woensdag 16 december 2009 19:05 schreef sbientje het volgende:
ik begrijp er niets van ...
Omdat ik daar vaak aan het werk ben, maar ik heb geen deurbel gehoord..quote:Op woensdag 16 december 2009 19:13 schreef xxiessiexx het volgende:
Waarom heb je je nieuwe adres niet doorgegeven als je toch met de verzender hebt gesproken?
10, weg met die rommel.quote:Op woensdag 16 december 2009 19:21 schreef WammesWaggel het volgende:
Goed ik heb ook weer een bijbaantje voor de vakantiedagen
Vraagje: als er op 1 adres (dus ook 1 brievenbus) tien bedrijven zitten (10 bellen) hoeveel folders laat je dan achter in die brievenbus?
1 of 10?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
0, want bedrijven krijgen geen folders.quote:Op woensdag 16 december 2009 19:21 schreef WammesWaggel het volgende:
Goed ik heb ook weer een bijbaantje voor de vakantiedagen
Vraagje: als er op 1 adres (dus ook 1 brievenbus) tien bedrijven zitten (10 bellen) hoeveel folders laat je dan achter in die brievenbus?
1 of 10?
Bij bedrijven inderdaad helemaal geen een, maar als het een gewoon huis is met tien deurbellen hoef je volgens mij maar 1 folder erin te gooien. Dat doe ik in ieder geval en dan klopt het wel met het aantal folders dat ik in totaal krijg. Anders moet je het even navragen bij je teamcoachquote:Op woensdag 16 december 2009 19:21 schreef WammesWaggel het volgende:
Goed ik heb ook weer een bijbaantje voor de vakantiedagen
Vraagje: als er op 1 adres (dus ook 1 brievenbus) tien bedrijven zitten (10 bellen) hoeveel folders laat je dan achter in die brievenbus?
1 of 10?
Hoe grondig controleren ze dat nou echt bij TNT of je dat wel echt aflevert in de brievenbus van zo'n bedrijf?quote:
Dus bij een afvocatenkantoor geen folder gooien... oke maar nu heb ik iedere dag twee fietstassen vol met folders over, ik lever ze in en die teamcoach kijkt vol verbazingquote:Op woensdag 16 december 2009 19:28 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Bij bedrijven inderdaad helemaal geen een, maar als het een gewoon huis is met tien deurbellen hoef je volgens mij maar 1 folder erin te gooien. Dat doe ik in ieder geval en dan klopt het wel met het aantal folders dat ik in totaal krijg. Anders moet je het even navragen bij je teamcoach
Bij bedrijven niet dus, maar bij huizen willen ze nog wel eens controleren. Sinds hier een keer wat is voorgevallen (een medewerker vond het nodig al zijn folders in de papierbak te kiepen, wat iemand heeft gezien en die heeft toen TNT op de hoogte gesteld) is de controle hier best wel streng. Ze bellen gewoon mensen op met de vraag of er HAH ontvangen is.quote:Op woensdag 16 december 2009 19:29 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Hoe grondig controleren ze dat nou echt bij TNT of je dat wel echt aflevert in de brievenbus van zo'n bedrijf?
Veel van die bedrijven zitten echt niet te wachten op die folder van de Gamma, en ik sleep ze liever ook niet mee
Het is ook leuk rijden in zo`n bussie, vooral als je de route kent dan kan je lekker gaan scheuren.quote:Op woensdag 16 december 2009 11:33 schreef rub3n het volgende:
Gisteren 2e dag in opleiding gehad. Uiteraard moest ik gisteren rijden. Best wel leuk in zo'n bussie!Haha, misschien kon ik vanavond alleen!
i know :S Ik moet morgen netwerkvsp-en. Hoop alles morgen af te krijgen, maar vrees dat dat niet gaat lukken als het echt gaat sneeuwen. Nou ja, dan is het ook geen probleem, maar toch. met die zware tassen is het toch wel risky, als het echt glad is. Je ligt zo op je bakkes...quote:
Kijk maar goed uit danquote:Op donderdag 17 december 2009 12:16 schreef rub3n het volgende:
Vanavond voor de 2e keer alleen met de bus de lichting route doen. In de sneeuw dus!haha
Zolang niemand het ziet vind ik dat soort dingen nooit zo ergquote:Op donderdag 17 december 2009 16:55 schreef Sapphira het volgende:
Stomme sneeuw.Ik reed naar het depot en ik moest een bochtje maken, glij ik gewoon op de grond met die fiets.
![]()
Gelukkig was dat de enige keer dat ik gevallen was vandaag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |