Ding ding ding ding, we hebben een winnaar!quote:
Ik ben trots op je, kom je nu ook op naailes? Dan kun je de rest van het kledingstuk er ook bij maken.quote:Op vrijdag 11 april 2008 20:49 schreef nietzman het volgende:
Ik heb een knoop aangenaaid. *trots.
M'n colbert sluiten!quote:Op vrijdag 11 april 2008 20:55 schreef Inkomen het volgende:
[..]
Nee, ik ben op dieet.
Wat is de functie van die knoop?
En dan zeker al die huisvrouwen van me afslaan!quote:Op vrijdag 11 april 2008 20:50 schreef maok het volgende:
Ik ben trots op je, kom je nu ook op naailes? Dan kun je de rest van het kledingstuk er ook bij maken.
Haha, ja zie je wel dat ie er echt is?quote:Op vrijdag 11 april 2008 19:09 schreef Peterselieman het volgende:
@Matje: Vandaag de man met de bever ook weer gezien
Ik denk inderdaad wel dat iedereen zich op je gaat stortenquote:Op vrijdag 11 april 2008 20:57 schreef nietzman het volgende:
[..]
En dan zeker al die huisvrouwen van me afslaan!.
Dat wist ik al lang.quote:Op vrijdag 11 april 2008 21:03 schreef Matje-1989 het volgende:
[..]
Haha, ja zie je wel dat ie er echt is?
quote:Op vrijdag 11 april 2008 21:03 schreef maok het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad wel dat iedereen zich op je gaat storten, je zou de enig man zijn
.
Er zijn trouwens geen huisvrouwen maar wel veel meiden van een jaar of 18, nog geen intresse?![]()
Dan ben jij wel het enige lid van die clubquote:Op vrijdag 11 april 2008 21:11 schreef Matje-1989 het volgende:
[..]
* Zullen we een "man-met-de-bever-fanclub" oprichten?
Pak een naald en een stuk draad, proleet!quote:Op vrijdag 11 april 2008 21:06 schreef Inkomen het volgende:
Naai je ook knopen op bestelling, d.w.z. een carrièreswitch?
Jij en niet willen naaien?quote:Op vrijdag 11 april 2008 21:12 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]T is dat ik niet kan en wil naaien
Proleet.quote:Op vrijdag 11 april 2008 21:15 schreef nietzman het volgende:
[..]
Pak een naald en een stuk draad, proleet!
Bepaalde zorgkosten kunnen worden afgetrokken van de belastingquote:Op vrijdag 11 april 2008 21:18 schreef Inkomen het volgende:
[..]
Proleet.![]()
Ik outsource mijn kledingreparaties liever. Of, ethischer gezegd: ik heb vertrouwen in de mensheid om mij heen. Of, suïcidaler gesteld: ik vertrouw mijn handen & armen niet in de buurt van scherpe voorwerpen.
Ik ook want ik dans de Koloquote:Op vrijdag 11 april 2008 21:32 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik ben blij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |