abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_48202576


Welkom bij het topic over de beste serie ooit: 24!
In dit topic volgen wij de Amerikaanse uitzendingen van 24, dus als je 24 op de Nederlandse TV bekijkt kan je dit topic beter vermijden!

24, wat is dat?
Hoewel het bijna ongmogelijk is dat je nog nooit van 24 hebt gehoord, hier even een kleine introductie van de serie. 24 is een actieserie met in de hoofdrol Jack Bauer (gespeeld door Kiefer Sutherland*), en vindt real-time plaats. Elke aflevering komt vertoont de gebeurtenissen van één uur gedurende die dag (het seizoen). Het seizoen heeft 24 afleveringen, dus er wordt precies één dag vertoond. De serie staat bekend om het goede acteerwerk, de veelal zeer goede scripts en verhaallijnen en natuurlijk het stoerste personage uit de TV-geschiedenis. Bauer's gedrag kenmerkt zich vooral door zijn 'doing the right thing'-houding. Jack schroomt er niet voor het nodige geweld te krijgen om getuigen aan de praat te krijgen, en ook orders van zijn meerderen bij CTU (Counter Terrorist Unit) wil hij weleens negeren als hij het daarmee niet mee eens is. Tot nu toe zijn er vijf seizoenen van 24 verschenen die allemaan van zeer hoge kwaliteit staan. Elke 24-kijker zal het beamen dat elk seizoen weer een enorm spannende thriller is die je aan het beeldscherm gekluisterd houden!
* Sommigen beweren dat Jack Bauer eigenlijk de rol van Kiefer Sutherland vertolkt. Hoewel hier sterke aanwijzingen voor zijn, is er helaas geen feitelijk materiaal die deze bewering ondersteunt.

Seizoen 1 - In dit seizoen is Jack Bauer hoofd van CTU. Er zijn sterke aanwijzingen dat men de presidentskandidaat, de zwarte David Palmer, wil vermoorden. Maar alles gaat niet zoals gewild, als ook zijn familie in gevaar komt. Jack omschrijft het aan het begin van elk seizoen het beste: "Right now, terrorists are planning to assassinate the presidential candidate, my wife and daughter have been kidnappend, and people that I work with may be involved in both. I'm federal agent Jack Bauer, and today is the longest day of my life."

Seizoen 2 - Jack Bauer wordt weer opgeroepen, want er is nood aan de naam. Terroristen hebben een zogeheten 'dirty bomb' Los Angeles binnen gesmokkeld, en willen deze vandaag laten ontploffen. Miljoenen mensen kunnen sterven. Aan Jack Bauer om Los Angeles te redden. Ondertussen komt ook zijn dochter Kim in gevaar. David Palmer is ondertussen president.

Seizoen 3 - Weer werkzaam bij CTU is Jack Bauer bezig met het opsporen van een zeer dodelijk en besmettelijk virus. Wanneer een terrorist deze in handen krijgt, dreigt er een enorm gevaar voor de bevolking van LA. Ook David Palmer heeft de nodige problemen op zijn kantoor, wat tot de nodige politieke spanningen leidt.

Seizoen 4 - Na een aantal jaar zwaar werk bij CTU is Jack een wat rustiger baantje begonnen. Hij werkt nu bij Department of Defense, met als directe baas Secretary of Defense James Heller. Hij is 'toevallig' ook de vader van zijn vriendin, Audrey Raines. Wanneer James Heller een bezoekje brengt aan Los Angeles loopt alles mis, en moet Jack alsnog stevig aan de bak.

Seizoen 5 - Jack Bauer geniet rustig van zijn anonieme leventje in een afgelegen gebied. Als David Palmer plotseling vermoord wordt en ook zijn oude collega's niet ongedeerd blijven, helpt Jack CTU met het zoeken van de moordenaars. Tijdens zijn onderzoek komt er echter iets veel groters aan het licht...

Seizoen 6 - Jack Bauer komt terug uit China als hij wordt gevraagd zichzelf op te offeren. Dit gaat niet helemaal zoals gewenst en de hel breekt los.

De cast van seizoen 6


Jack Bauer






Bill Buchanan


Chloe O'Brian


Curtis Manning


Morris O'Brian


Milo Pressman


Nadia Yassir


Wayne Palmer


Sandra Palmer


Thomas Lennox


Karen Hayes


Abu Fayed


Ahmed


Hamir Al-Assad


Waleed


Not Fade Away
Edgar Stiles, Tony Almeida, Michelle Dessler en David Palmer


Vorige topics
24: Baanbrekende serie, realtime gefilmd
24: Baanbrekende serie, realtime gefilmd (2nd )
"24" seizoen 2 [Pas op: spoilers!]
24 seizoen 3 (pas op, spoilers!)
24 seizoen 3 - topic #2
24 seizoen 3 topic #3 (Spoilers)
24 seizoen 3 topic #4 (Spoilers)
24 season 4 (plus napraat s3)
24 season 4 (deel 2)
24 season 4 (deel 3) de spanning is ondraagelijk!
24 Season 4 (deel 4) Bauer, Jack Bauer
24 Season 4 (deel 5)
24 Season 4 (deel 6!)
24 season 4 (deel 6) Nog 3 afleveringen
24 (Amerika) deel 7
24 (Amerika) deel 8: Then day 5 began...
24 (VS) Rise and Shine, a new day has begun! Day 5
24 (USA) deel 9 - "Relax, he's really good at this."
24 (USA) deel 10 - "I'm not CTU!"
24 (USA) deel 11 - "That is equivalent to a coup d'etat"
24 (USA) deel 12 - You don't wanna go down this road with me
24 (USA) deel 13 - Just smile and wave...
24 (USA) part 14 in a flank one position, i repeat...
24 (USA) deel 15 - Initiate lockdown...
24 (USA) Deel 16 : She's gone Jack :'(
24 (USA) Deel 17 : Are you alright? - No
24 season 5 (USA) Deel 18 : Our only lead.
24 (VS) deel 19 - "And now I'm... upset."
24 (VS) deel 20 - "Bill, I'm scared."
24 (VS) deel 21 - 'The people of CTU are heroes'
24 (VS) deel 22 - "Do you understand what this means ?!"
24 (VS) deel 23 - "Keep your eyes open and watch your back"
24 (VS) deel 24 - "The truth will cripple this nation"
24 (VS) deel 25 - We've got plenty time!
24 (VS) deel 26 - It's kinda pathetic
24 (VS) deel 27 - 'Just say what needs to be said'
24 (VS) deel 28 - "Full immunity is worthless"
24 (VS) deel 29 - "I have a message from the White House"
24 (VS) deel 30 - Seizoen 5 napraattopic.
24 (VS) deel 31 - You're far too valuable Mr. Bauer
24 (VS) deel 32 - Wachten tot januari...
24 (VS) deel 33 - Jack Bauer Power Hour starts in January
24 (VS) deel 34 - Jack Bauâh Powâh S6-Trailâh 25 oktober!
24 (VS) deel 35 - Is it January yet?
24 (VS) deel 36 - January Jack Maand
24 (VS) deel 37 - "...Trust me, I'm not"
24 (VS) deel 38 - Jack's back!
24 (VS) deel 39 - "Tell your men to empty their pockets!"
24 (VS) deel 40 - "I don't know how to do this anymore."
24 (VS) deel 41 - "Not until you let go of that man!"
24 (VS) deel 42 - Not Good Enough
24 (VS) Deel 43 - Disaster in L.A.
24 (VS) Deel 44 - "Jack, you're hurting me NOW!"
24 (VS) deel 45 - "I think your dead wife would agree."
24 (VS) deel 46 - "We're running out of time"
24 (VS) #47: "You pull that trigger and that option is gone"
24 (VS) #48: "Open eens een nieuw deel smeerlappen"
24 (VS) #49: "Sjarrel _O_ Craig Montgomery _O_"
24 (VS) #50 (geen jubileum): Wachten op seizoen 7

Audio Tracks
Seizoen 3:
Michelle die die ene meneer in het hotel neerschiet die wil vluchten:
S3 Episode 16
En de inval van Chase en Baker:
S3 Episode 18

Seizoen 5:
S5 Episode 08
S5 Episode 10
S5 Episode 12
S5 Episode 13
S5 Episode 14
S5 Episode 15
S5 Episode 17
S5 Episode 24 Helikopter sequence
S5 Episode 24 President Logan's afgang
S5 Episode 24 SEASON FINALE
S5 Episode 24 Monoloog Jack

Links
Officiele 24 site
24LA.net
Previews seizoen 6s

BELANGRIJK: SPOILERS!
  • Elke aflevering die in de VS is uitgezonden mag zonder spoilers besproken worden! Dus niet dinsdags in dit topic kijken en dan zeuren dat er geen spoilertags zijn!
  • Alles over previews van afleveringen die nog niet uitgezonden zijn: SPOILERTAGS!

    Wallpapers
    Billy Buchanan 1280x1024
    Billy Buchanan 1280x800
    Billy Buchanan 1024x768

    Wallpaper 1 - 1024*768
    Wallpaper 1 - 1280*800
    Wallpaper 1 - 1280*1024

    Wallpaper 2 - 1024*768
    Wallpaper 2 - 1280*800
    Wallpaper 2 - 1280*1024

    Wallpaper 3 - 1024*768
    Wallpaper 3 - 1280*800
    Wallpaper 3 - 1280*1024

    Jack is de coolste!
    Natuurlijk! Mocht je dat willen laten zien, gebruik dan de [img]-tags uit het volgende bestandje!
    Jackplaatjes.txt

    Voor topicopeners
  • Open topics met de volgende naam (voor de overzichtelijkheid): 24 (VS) deel xx - [leuke subtitel]
  • De openingspost is hier te vinden.
  • pi_48202597
    Laatste post vorige topic:

    Spoilers over de komende afleveringen hoe alles gaat (af)lopen (HUGE spoiler alert). Zeer betrouwbaar. Heb het per ongeluk gelezen, heb er spijt van maar wil het toch delen

    LEZEN OP EIGEN RISICO.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Zo gaat het dus de komende afleveringen en wellicht loopt het ook zo af.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    pi_48202881
    goeie titel

    en die spoilers lees ik niet, wat is er dan nog leuk aan om te kijken
    pi_48203150
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 01:52 schreef planethugo het volgende:
    goeie titel

    en die spoilers lees ik niet, wat is er dan nog leuk aan om te kijken
    Ik moet zeggen dat het mijn kijkplezier niet echt bederft, ben toch altijd wel benieuwd naar hoe of wat. Ik zit ook vaak op andere 24 forums te neuzen en daar hebben ze geen spoiler tags en staan dingen als bovenstaand gewoon overal tussen, dat is echt vervelend. De nieuwsgierigheid wint het meestal.
    pi_48203564
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 02:19 schreef drGoeroe het volgende:

    [..]

    Ik moet zeggen dat het mijn kijkplezier niet echt bederft, ben toch altijd wel benieuwd naar hoe of wat. Ik zit ook vaak op andere 24 forums te neuzen en daar hebben ze geen spoiler tags en staan dingen als bovenstaand gewoon overal tussen, dat is echt vervelend. De nieuwsgierigheid wint het meestal.
    Je bent gewoon zwak
    pi_48203944
    Jack ownde weer een beetje net als het einde van seizoen 1 in ze eentje
      woensdag 11 april 2007 @ 08:37:31 #7
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48204700
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 07:18 schreef dapluiz het volgende:
    Jack ownde weer een beetje net als het einde van seizoen 1 in ze eentje
    Inderdaad. Is altijd goed voor succes, zulk soort scènes.
    2000 light years from home
    pi_48204889
    Damn, Jack rulez the place. Geweldige episode.
    Clarkson: Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary... That's what gets you.
    pi_48205639
    Meh dat gedoe met audrey was best voorspelbaar, maar goed, blijft een goede serie
      woensdag 11 april 2007 @ 09:32:42 #10
    142400 RedFever007
    Schoenbekooievaar beste ooieva
    pi_48205791
    Meestal lees ik spoilers wel maar deze niet gelezen. Zal me benieuwen wat er de komende afleveringen nog gaat gebeuren.
    pi_48205863
    Vanavond de aflevering van maandag bekijken..... pff stage
    Op zondag 26 juli 2009 15:19 schreef The_Dean het volgende:
    Wat ben je ook een klier :D
      woensdag 11 april 2007 @ 09:42:07 #12
    82552 Bullet-tooth
    H.K.A.S. Groningen
    pi_48206041
    Jack is back!
    Henk Knaagt Aan Schenen
    Hij Kijkt Aapjes Soms
    pi_48206596
    http://www.bauercount.com/v3/index.php/season/show/6

    In totaal 23 dooien dit seizoen al.
    Clarkson: Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary... That's what gets you.
      woensdag 11 april 2007 @ 10:52:29 #14
    12888 Skull-splitter
    your selection of the finest
    pi_48208173
    Jack was weer lekker bezig, maar verder, qua verhaal, was het echt een embarmelijke aflevering... Niet dat ze veel te kiezen hadden, het seizoen heeft echt gewoon de kromste verhaallijn ooit in een 24 seizoen...
    I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
    Steam: Skullsplitter
    Origin-naam:013skullsplitter
    pi_48208299
    mja klopt.. alhoewel deze aflevering het niveau weer wat opkrikte
    pi_48208362
    Vuile China boys

    Wel heerlijk om die Fayed te zien doodgaan hehe, maar vond het best een goede aflevering

    Al was het allemaal wel van te voren te verwachten, behalve dat op het laatste dan.
      woensdag 11 april 2007 @ 11:08:47 #17
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48208698
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 10:52 schreef Skull-splitter het volgende:
    Jack was weer lekker bezig, maar verder, qua verhaal, was het echt een embarmelijke aflevering... Niet dat ze veel te kiezen hadden, het seizoen heeft echt gewoon de kromste verhaallijn ooit in een 24 seizoen...
    Ben ik het niet mee eens hoor, de aflevering zelf was juist slim geschreven.
    2000 light years from home
    pi_48208730
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 11:08 schreef Merkie het volgende:

    [..]

    Ben ik het niet mee eens hoor, de aflevering zelf was juist slim geschreven.
    Ja, al had ik verwacht dat er toch nog 1 gast levend was en Jack en de boms meenam, maar niet dus

    Het leek trouwens alsof Fayed 1 bom aan wilde zette
      woensdag 11 april 2007 @ 11:13:01 #19
    12888 Skull-splitter
    your selection of the finest
    pi_48208818
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 11:08 schreef Merkie het volgende:

    [..]

    Ben ik het niet mee eens hoor, de aflevering zelf was juist slim geschreven.
    Ik zag letterlijk ALLES aankomen, en dan ook nog met Raines aan komen kutten... Nee, 24 graaft zijn eigen graf...
    I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
    Steam: Skullsplitter
    Origin-naam:013skullsplitter
    pi_48209249
    Ach, ik ben na deze aflevering wel weer positief gesteld. Het was in ieder geval vele malen beter dan alle shit hiervoor

    En omdat die zo mooi is:


    Waleed komt trouwens ook weer terug
    Amen.
    pi_48209348
    24 vind ik wel een erg goede serie (tenminste, de eerste 3 seizoenen ), maar nu wordt het me toch echt wat te voorspelbaar en saai... Met seizoen 6 slaan ze de plank mis.
    #winning
      woensdag 11 april 2007 @ 12:03:38 #22
    12888 Skull-splitter
    your selection of the finest
    pi_48210573
    Ik wil weer interne verdenkingen op meer dan 1 persoon, ala s1...
    I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
    Steam: Skullsplitter
    Origin-naam:013skullsplitter
      woensdag 11 april 2007 @ 12:33:49 #23
    16082 Wytze
    ...Confidential
    pi_48211612
    Goeie plot twist, ik zag alweer aankomen dat ze dat busje onderschept ging worden met fayed erin. Maar toen dat undercover CTU bleek te zijn, was ik impressed.

    Dat muziekje toen Jack iedereen neer knalde, ook heel wijs Evenals de ent scene met Fayed.

    Ben benieuwd hoe het nu met Audrey gaat aflopen. Jack vs. China . Wooohoo
    "Trust me; when I make things disappear, they stay buried."
      woensdag 11 april 2007 @ 12:37:21 #24
    12888 Skull-splitter
    your selection of the finest
    pi_48211736
    Toen EN jack EN Doyle neer gingen, beiden droegen immers vesten, zat ik wel te grijnzen "Clever" maar meer ook niet.
    I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
    Steam: Skullsplitter
    Origin-naam:013skullsplitter
    pi_48213142
    Ik had toch wel een foutje toen Fayed die truck in ging dacht ikJack gaat achterop staan maar hij ging eronder liggen
    pi_48218108
    Ongelofelijk wat een stoere aflevering. Hopelijk worden die bommen achter slot en grendel gezet en gebeurt daar niks meer mee, 24 is veel spannender als het gevaar zich richt op de characters ipv een miljoen mensen.
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48222689
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
      woensdag 11 april 2007 @ 18:28:12 #28
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48224707
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 12:03 schreef Skull-splitter het volgende:
    Ik wil weer interne verdenkingen op meer dan 1 persoon, ala s1...


    Hoe kan ik jouw voorgaande kritiek nou serieus nemen als je zoiets uitgemolken wenst .
    2000 light years from home
    pi_48224724
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 17:24 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Beter !
    It's no use crying over spilt milk... Unless that was Jack Bauer's milk. Oh you are so screwed.
    pi_48225258
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 17:24 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    pi_48225325
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 18:45 schreef -Mo- het volgende:

    [..]
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    [spoilers]Boone ook[/spoiler[

    Oh verkeerd topic hahaahaa
    Amen.
    pi_48225570
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 18:47 schreef Jivis het volgende:

    [..]

    [spoilers]Boone ook[/spoiler[

    Oh verkeerd topic hahaahaa
    Nu verpest je voor de mensen de S3 cliffhanger dat het eiland zúlks goede genezende krachten heeft dat ze zelfs de dood kunnen fixen.
      woensdag 11 april 2007 @ 19:04:59 #33
    128069 RenzoBrad
    Niet meer actief
    pi_48226079
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 11:25 schreef Jivis het volgende:

    En omdat die zo mooi is:
    [afbeelding]
    Geniaal!
    pi_48226138
    Nu gaat Jack in zijn eentje de resterende afleveringen Chinezen vermoorden
      woensdag 11 april 2007 @ 19:07:35 #35
    12888 Skull-splitter
    your selection of the finest
    pi_48226200
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 18:28 schreef Merkie het volgende:

    [..]



    Hoe kan ik jouw voorgaande kritiek nou serieus nemen als je zoiets uitgemolken wenst .
    Nee, weapons of arse destruction kennen we nog niet onderhand? Grapjas.
    Ik hoop dat betreft echt dat er meer inventiviteit bij komt kijken...
    I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
    Steam: Skullsplitter
    Origin-naam:013skullsplitter
      woensdag 11 april 2007 @ 19:10:24 #36
    73750 superhaagie
    Music is the answer
    pi_48226323
    Deze ep beloofd wat voor de komende afleveringen
    Komt helemaal goed hoop ik met s6
    ''The only reason that you are still on concious is that I don't want to carry you''
    pi_48226678
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 19:07 schreef Skull-splitter het volgende:

    [..]

    Nee, weapons of arse destruction kennen we nog niet onderhand? Grapjas.
    Ik hoop dat betreft echt dat er meer inventiviteit bij komt kijken...
    Je bent wel leuk met je woordspelingen he?
    pi_48226734
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 19:06 schreef kreischer2000 het volgende:
    Nu gaat Jack in zijn eentje de resterende afleveringen Chinezen vermoorden
    Als die ze allemaal wil vermoorden kunnen ze nog wel wat seizoenen vullen
    Amen.
    pi_48226776
    Hoeveel macht heeft die Cheng eigenlijk nou precies? Het lijkt me niet dat hij dit doet zonder enige steun uit China, zoals die Russische consul deed, maar ik vraag me toch af hoe hoog zijn positie is.
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48227035
    Volgensmij werkt die gewoon in dienst van de Chinese regering. Toen Jack dat kereltje van de Chinese ambassade overhoop had geschoten verscheen Cheng ten tonele om de dingen recht te zetten.
    Amen.
    pi_48227263
    Mja, in S4 noemt hij zichzelf 'Head of security for the Chinese Consulate'.
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48227287
    Echt?
    pi_48227434
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 19:32 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    Echt?
    Jep.

    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48227457
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 19:35 schreef Myers het volgende:

    [..]

    Jep.

    [afbeelding]
    Jij hebt al een oude avatar gek
    pi_48227612
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 19:36 schreef Ranja_Ranja het volgende:

    [..]

    Jij hebt al een oude avatar gek
    Jij hebt er niet eens eentje van Jack
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48227930
    "Brad Bellick, I'm with the Bureau "
    Amen.
    pi_48228285
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 19:46 schreef Jivis het volgende:
    "Brad Bellick, I'm with the Bureau "
    Aight
    pi_48228304
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 11:25 schreef Jivis het volgende:
    Ach, ik ben na deze aflevering wel weer positief gesteld. Het was in ieder geval vele malen beter dan alle shit hiervoor

    En omdat die zo mooi is:
    [afbeelding]

    Waleed komt trouwens ook weer terug
    Mortal Kombat
    Op zondag 26 juli 2009 15:19 schreef The_Dean het volgende:
    Wat ben je ook een klier :D
      woensdag 11 april 2007 @ 19:57:43 #49
    12888 Skull-splitter
    your selection of the finest
    pi_48228335
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 19:07 schreef Skull-splitter het volgende:

    [..]

    Nee, weapons of arse destruction kennen we nog niet onderhand? Grapjas.
    Ik hoop dat betreft echt dat er meer inventiviteit bij komt kijken...
    Macht der gewoonte...
    I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
    Steam: Skullsplitter
    Origin-naam:013skullsplitter
    pi_48228775
    Het hele Chinezengedoe heb ik eigenlijk nooit interessant gevonden. Ik vond het eigenlijk al jammer dat ze er aan het eind van S5 op terugkwamen en nu in S6 alweer.

    Ik hoop in ieder geval wel dat na dit seizoen klaar is met China.
    pi_48231075
    Ik vind het juist wel tof, eindelijk een beetje een doorlopende verhaallijn
    pi_48234186
    Liever Chinezen dan de zoveelste Arabische terrorist.
    Amen.
    pi_48234903
    Waarom vecht Jack nieten Belgen of Fransen
      woensdag 11 april 2007 @ 22:16:08 #54
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48235287
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 21:56 schreef Jivis het volgende:
    Liever Chinezen dan de zoveelste Arabische terrorist.
    Inderdaad, Mr. Cheng is cult.

    "Good aftelnoon Mistel Bauel"
    Ten percent faster with a sturdier frame
      woensdag 11 april 2007 @ 22:19:44 #55
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48235485
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 10:52 schreef Skull-splitter het volgende:
    Jack was weer lekker bezig, maar verder, qua verhaal, was het echt een embarmelijke aflevering... Niet dat ze veel te kiezen hadden, het seizoen heeft echt gewoon de kromste verhaallijn ooit in een 24 seizoen...
    Erbarmellijk, totáál niet! Soms snap ik mensen in dit topic echt niet. De voorgaande afleveringen waren inderdaad erbarmerlijk, maar deze aflevering was grandioos geschreven. Geloofwaardig, snel, cool, je raakte er als kijker behoorlijk bij betrokken. Zelfs de Palmer scènes waren spannend en vet. En dan die actie met Fayed die er ingeluist wordt. Deze aflevering had niet beter gekund.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48235629
    Zonde dat Sandra geen grotere rol heeft in dit seizoen.
      woensdag 11 april 2007 @ 22:23:08 #57
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48235669
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:22 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    Zonde dat Sandra geen grotere rol heeft in dit seizoen.
    Ten percent faster with a sturdier frame
      woensdag 11 april 2007 @ 22:24:58 #58
    28390 FritsFlits
    Ik heet geen Frits
    pi_48235773
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:22 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    Zonde dat Sandra geen grotere rol heeft in dit seizoen.
    Als lijk
    "The greatest distance in the universe is that between two minds"
    pi_48235906
    Ach, misschien volgend seizoen als Sandra door de Ethiopiërs wordt ontvoerd
    pi_48236049
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:22 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    Zonde dat Sandra geen grotere rol heeft in dit seizoen.
    Het lijkt me niet meer dan logisch dat zij in seizoen 7 president is.
      woensdag 11 april 2007 @ 22:32:46 #61
    73750 superhaagie
    Music is the answer
    pi_48236157
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:19 schreef TC03 het volgende:

    [..]

    Erbarmellijk, totáál niet! Soms snap ik mensen in dit topic echt niet. De voorgaande afleveringen waren inderdaad erbarmerlijk, maar deze aflevering was grandioos geschreven. Geloofwaardig, snel, cool, je raakte er als kijker behoorlijk bij betrokken. Zelfs de Palmer scènes waren spannend en vet. En dan die actie met Fayed die er ingeluist wordt. Deze aflevering had niet beter gekund.
    Eens, en zo waren er meer snelle en doordachte acties.
    Zoals de actie om Fayed op het verkeerde spoor te zetten door een fake overname van CTU
    Natuurlijk weet je dat Jack nooit de pijp uit gaat... maar t het kwam tot het moment dat jack zo verfrist opstond echt geloofwaardig over dat Fayed en zijn vriendjes hem weer terug hadden genomen.

    Maar was het niet dat Audrey dood was? In een eerdere aflevering.
    Zal wel opgezet zijn dan...
    Ben echt benieuwd naar het vervolg, meer dan ooit
    ''The only reason that you are still on concious is that I don't want to carry you''
    pi_48236230
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:32 schreef superhaagie het volgende:
    Je moet écht eens een Jack waardige avatar nemen, dit kan ECHT niet.
    pi_48236388
    Ik vind hem wel artistiek. Zo'n mooi groezelig effectje
    Amen.
    pi_48236464
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:36 schreef Jivis het volgende:
    Ik vind hem wel artistiek. Zo'n mooi groezelig effectje
    Ik vind die van ons mooier.
    pi_48236786
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:30 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Het lijkt me niet meer dan logisch dat zij in seizoen 7 president is.
    Waarbij ze in episode 13 wordt afgezet door amendement 25.
    pi_48237114
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:44 schreef drGoeroe het volgende:

    [..]

    Waarbij ze in episode 13 wordt afgezet door amendement 25.
    En dan wordt KEITH Palmer of NICOLE Palmer president.
      woensdag 11 april 2007 @ 22:53:00 #67
    73750 superhaagie
    Music is the answer
    pi_48237188
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:34 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Je moet écht eens een Jack waardige avatar nemen, dit kan ECHT niet.
    haha
    Hoezo, Jacko staat er op, stoer en met n gun
    Ok hij is wat wazig
    Zal is kijken als ik zin heb n leukere te zoeken
    ''The only reason that you are still on concious is that I don't want to carry you''
      woensdag 11 april 2007 @ 22:53:31 #68
    73750 superhaagie
    Music is the answer
    pi_48237213
    typ me de pleures n bericht gaat ie zeiken over n avatar :p
    ''The only reason that you are still on concious is that I don't want to carry you''
      woensdag 11 april 2007 @ 22:53:54 #69
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48237230
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:53 schreef superhaagie het volgende:

    [..]

    Ok hij is wat wazig
    'Wat wazig' zegt ie dan.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48237311
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:53 schreef TC03 het volgende:

    [..]

    'Wat wazig' zegt ie dan.
    pi_48237497
    We hebben hier te maken met een MSN-er
      woensdag 11 april 2007 @ 23:01:11 #72
    73750 superhaagie
    Music is the answer
    pi_48237519
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:53 schreef TC03 het volgende:

    [..]

    'Wat wazig' zegt ie dan.
    Jij hebt helemaal geen Jack in je avatar dus jij kan helemaal niks zeggen
    Hehe.
    of doe je lenzen in
    ''The only reason that you are still on concious is that I don't want to carry you''
    pi_48238251
    Jack Bauer
    George Mason
    Alberta Green
    Ryan Chappelle
    Jamey Farrell
    Nina Myers
    Andre Drazen
    Mike Novick
    Waar is Mike btw
      woensdag 11 april 2007 @ 23:22:54 #74
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48238509
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 23:01 schreef superhaagie het volgende:

    [..]

    Jij hebt helemaal geen Jack in je avatar dus jij kan helemaal niks zeggen
    Hehe.
    of doe je lenzen in
    Heb ik in. En hij is niet wazig, maar: lelijk, uit verhouding, lage kwalteit, etc.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48238691
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 23:16 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    Jack Bauer
    George Mason
    Alberta Green
    Ryan Chappelle
    Jamey Farrell
    Nina Myers
    Andre Drazen
    Mike Novick
    Waar is Mike btw
    In mijn avatar.
      woensdag 11 april 2007 @ 23:28:08 #76
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48238721
    Meho Neho.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48238761
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 23:28 schreef TC03 het volgende:
    Meho Neho.
    http://www.youtube.com/watch?v=9JQBsNpMO70

    Één van de beste 24 momenten ooit he?
    pi_48238821
    Mike Novick lijkt op Moffel de Mol.

    Hij is geweldig
    Amen.
      woensdag 11 april 2007 @ 23:30:55 #79
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48238837
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 23:29 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    http://www.youtube.com/watch?v=9JQBsNpMO70

    Één van de beste 24 momenten ooit he?
    Klasse.

    Maar ik vind deze net iets mooier.

    http://www.youtube.com/watch?v=qG444TMIAl4
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48238874
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 23:30 schreef TC03 het volgende:

    [..]

    Klasse.

    Maar ik vind deze net iets mooier.

    http://www.youtube.com/watch?v=qG444TMIAl4
    OHH NOESS!111 NOT TEH PHOENIXX!!
      woensdag 11 april 2007 @ 23:34:44 #81
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48238965
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 23:32 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    OHH NOESS!111 NOT TEH PHOENIXX!!
    'Cold start erase'. Ik sta soms nog versteld van waar de schrijvers elke keer mee op de proppen komen. Wat een helden.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48239401
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 23:34 schreef TC03 het volgende:

    [..]

    'Cold start erase'. Ik sta soms nog versteld van waar de schrijvers elke keer mee op de proppen komen. Wat een helden.
    Innovatieve schrijverts.
      donderdag 12 april 2007 @ 00:06:49 #83
    73750 superhaagie
    Music is the answer
    pi_48240161
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 23:22 schreef TC03 het volgende:

    [..]

    Heb ik in. En hij is niet wazig, maar: lelijk, uit verhouding, lage kwalteit, etc.
    Komt wel goed
    ''The only reason that you are still on concious is that I don't want to carry you''
      donderdag 12 april 2007 @ 00:10:32 #84
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48240287
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 00:06 schreef superhaagie het volgende:

    [..]

    Komt wel goed
    oke
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48242465
    Ik heb de 24-topics wat diagonaal zitten lezen en dat gezaag over het al dan niet slechte seizoen begin ik een beetje vervelend vinden. Ga wat Prison Break of Heroes kijken. Eens zien wat die series ons nog zullen zeggen na 5 seizoenen... Als echte 24-fan geef ik toe dat er af en toe een minder spannende aflevering in zat met ook wat mindere acteerprestaties. Toch blijft het 24, veel beter dan de gemiddelde serie en altijd onvoorspelbaar. Ik ben er zeker dat als je dit seizoen later eens aandachtig opnieuw zou bekijken dat je het veel beter vindt, dat gevoel heb ik althans. Denk eens terug aan wat er al allemaal gebeurt is dit seizoen! Het is bijlange zo 'bagger' niet!

    Ontopic: Ik was bijna zeker dat de chinezen nog zouden terugkomen maar wat is de verklaring daarvoor? Wayne betaalde toch een "very high price" voor Jack's vrijlating? Zal volgende aflevering wel duidelijk worden zeker...
      donderdag 12 april 2007 @ 03:19:42 #86
    16701 scanman01
    Today's a good day
    pi_48243233
    Ik had graag de titel "Now we're gonna have some fun" gezien voor dit nieuwe topic.
    Maar goed, te laat dus.
    De aflevering was wel spannend. Een aantal dingen zag je wel aankomen, maar als je iets ziet aankomen maakt het dat niet automatisch minder leuk. Dit was gewoon een vrij sterke aflevering. Het verhaal is in feite afgerond. Dat is dan wel weer jammer. Ze plakken er gewoon nog iets bij aan om het seizoen vol te maken, zo lijkt het.
    My soul is painted like the wings of butterflies
      donderdag 12 april 2007 @ 09:54:29 #87
    19542 SilverGun
    Wort wort wort!
    pi_48246054
    Eps 16 en 17 hebben het seizoen zeker wat overeind getrokken. Toffe, vrij sterk geschreven ontwikkelingen en een leuke twist. De personages komen wat meer tot leven - zelfs Palmer doet het momenteel best prima. Het suitcase nuke plotje is gelukkig afgerond en ik ben benieuwd wat de laatste akte van het seizoen gaat brengen.
    You'll think I'm dead but I sail away on a wave of mutilation
      donderdag 12 april 2007 @ 10:34:47 #88
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48247367
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 03:19 schreef scanman01 het volgende:
    Ik had graag de titel "Now we're gonna have some fun" gezien voor dit nieuwe topic.
    Maar goed, te laat dus.
    De aflevering was wel spannend. Een aantal dingen zag je wel aankomen, maar als je iets ziet aankomen maakt het dat niet automatisch minder leuk. Dit was gewoon een vrij sterke aflevering. Het verhaal is in feite afgerond. Dat is dan wel weer jammer. Ze plakken er gewoon nog iets bij aan om het seizoen vol te maken, zo lijkt het.
    Ik vond die uitspraak zo cheesy .
    2000 light years from home
      donderdag 12 april 2007 @ 10:44:26 #89
    128069 RenzoBrad
    Niet meer actief
    pi_48247735
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 10:34 schreef Merkie het volgende:

    [..]

    Ik vond die uitspraak zo cheesy .
    En niet te vergeten: 'Say hello to your brother"
    pi_48248388
    quote:
    Op woensdag 11 april 2007 22:32 schreef superhaagie het volgende:

    Maar was het niet dat Audrey dood was? In een eerdere aflevering.
    Nee, Audrey is na seizoen 5 Jack gaan zoeken in China, waarna er niets meer van haar vernomen is en men haar voor dood aannam. Niemand heeft ook maar enig bewijs gezien dat ze echt dood was, er werd alleen vanuit gegaan

    *EDIT: WAAR DE NEUK IS PHILIP BAUER
    The king is dead! LONG LIVE THE KING!
    score +3 Fok! movie trivia
    pi_48251327
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 11:01 schreef Unabombertje het volgende:

    [..]

    *EDIT: WAAR DE NEUK IS PHILIP BAUER
    Die heeft zich teruggetrokken met zijn big.

    Amen.
    pi_48251512
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 12:16 schreef Jivis het volgende:

    [..]

    Die heeft zich teruggetrokken met zijn big.

    [afbeelding]
    dat moet in spoilertags vind ik
    pi_48252794
    hij is ook nog tijdelijk president van de US geweest zie ik

    http://images.allmoviepho(...)of_all_fears_017.jpg
    The king is dead! LONG LIVE THE KING!
    score +3 Fok! movie trivia
    pi_48253493
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 12:56 schreef Unabombertje het volgende:
    hij is ook nog tijdelijk president van de US geweest zie ik

    http://images.allmoviepho(...)of_all_fears_017.jpg
    LOOK THERE A NIGGER! HE'S A NIGGER! HE'S A NIGGER!

    Morgan Freeman...man that guy is in everything!
      donderdag 12 april 2007 @ 18:38:16 #95
    20343 SnuggLe
    Drs. Betweter
    pi_48263148
    Wat een kansloos einde van de laatste episode.
    Echt een hele 'toevallige' timing natuurlijk...ga toch weg.
    pi_48270533
    jammer van het einde van de ep
    maarja er moesten nog 7 eps volgemaakt worden heh

    helaas is seizoen 6 toch echt de zwakste van allemaal
      donderdag 12 april 2007 @ 21:41:49 #97
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48270724
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 21:37 schreef Mip1988 het volgende:
    jammer van het einde van de ep
    maarja er moesten nog 7 eps volgemaakt worden heh

    helaas is seizoen 6 toch echt de zwakste van allemaal
    Nah, een omslag qua verhaallijn is misschien een beetje gek, maar het zou seizoen 6 wel beter maken.
    2000 light years from home
    pi_48272231
    Als Merkie post in TV kijk ik altijd gauw. Die jongen staat garant voor kwaliteit
    Hulde
      donderdag 12 april 2007 @ 22:19:02 #99
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48272435
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 22:14 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    Als Merkie post in TV kijk ik altijd gauw. Die jongen staat garant voor kwaliteit
    Hulde
    Noted. Je zult rijkelijk beloond worden zodra ik de baas ben van Fox en het budget van 24 verdrievoudig.
    2000 light years from home
    pi_48272625
    Ik hoorde net dat Hitler in seizoen 9 de bad guy is, omdat de nazi's in 1944 in het geniep een tijdmachien uitgevonden hebben, en Onkel Addie wil Venezuela!
    The king is dead! LONG LIVE THE KING!
    score +3 Fok! movie trivia
      donderdag 12 april 2007 @ 22:36:15 #101
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48273180
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 22:23 schreef Unabombertje het volgende:
    Ik hoorde net dat Hitler in seizoen 9 de bad guy is, omdat de nazi's in 1944 in het geniep een tijdmachien uitgevonden hebben, en Onkel Addie wil Venezuela!
    Dat slaat echt nergens op, Hitler is al lang dood en een tijdmachine is natuurlijk pure onzin. Daarnaast wordt het script per seizoen geschreven, ze zijn nog niet eens aan seizoen 7 begonnen.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48274902
    In seizoen 8 gaat Jack naar agent Baker op zoek. Hij schijnt ergens op een eiland verstopt te zitten.
    pi_48274962
    En waars Josh
    pi_48275339
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 22:23 schreef Unabombertje het volgende:
    Ik hoorde net dat Hitler in seizoen 9 de bad guy is, omdat de nazi's in 1944 in het geniep een tijdmachien uitgevonden hebben, en Onkel Addie wil Venezuela!
    Alsof Hitler slecht is.
    pi_48275401
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 23:31 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Alsof Hitler slecht is.
    Hitler bouwde wegen, zette de Volkswagen op de kaart en introduceerde de levensverzekering. Dus niets slecht
    pi_48275423
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 23:33 schreef Ranja_Ranja het volgende:

    [..]

    Hitler bouwde wegen, zette de Volkswagen op de kaart en introduceerde de levensverzekering. Dus niets slecht
    Kijk...jij snapt het.
      donderdag 12 april 2007 @ 23:35:58 #107
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48275477
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 23:31 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Alsof Hitler slecht is.
    Erg kortzichtig idd.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48275739
    Ga eens ontopic mensen
      vrijdag 13 april 2007 @ 00:12:00 #109
    173788 Unabombertje
    kanker kachel
    pi_48276605
    ontipoc: JACK ROXOR LAL
    The king is dead! LONG LIVE THE KING!
    score +3 Fok! movie trivia
      vrijdag 13 april 2007 @ 00:18:10 #110
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48276750
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 22:19 schreef Merkie het volgende:

    [..]

    Noted. Je zult rijkelijk beloond worden zodra ik de baas ben van Fox en het budget van 24 verdrievoudig.
    Zorg je er dan ook voor dat ze de landen van moslimterroristen bij hun naam noemen?
    Amen.
      vrijdag 13 april 2007 @ 00:56:28 #111
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48277554
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 00:18 schreef Jivis het volgende:

    [..]

    Zorg je er dan ook voor dat ze de landen van moslimterroristen bij hun naam noemen?
    Ja, allemaal netjes uit de VAE laten komen.
    2000 light years from home
    pi_48277569
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 00:56 schreef Merkie het volgende:

    [..]

    Ja, allemaal netjes uit de VAE laten komen.
    Weet jij trouwens waarom Donald Sutherland niet de vader van Jack speelt?
      vrijdag 13 april 2007 @ 01:03:14 #113
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48277679
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 00:57 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Weet jij trouwens waarom Donald Sutherland niet de vader van Jack speelt?
    Geen idee, had me wel de ideale acteur geweest voor die rol eigenlijk . Hij lijkt echt veel op Jack Bauer . Hij zou zo de vader van Kiefer kunnen zijn in 't echt .
    2000 light years from home
    pi_48277723
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 01:03 schreef Merkie het volgende:

    [..]

    Geen idee, had me wel de ideale acteur geweest voor die rol eigenlijk . Hij lijkt echt veel op Jack Bauer . Hij zou zo de vader van Kiefer kunnen zijn in 't echt .
    Misschien kende ze Donald niet, niet iedereen kent die acteur.
      vrijdag 13 april 2007 @ 01:08:30 #115
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48277800
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 01:05 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Misschien kende ze Donald niet, niet iedereen kent die acteur.
    Ik wel . Gemene boeventronie heeft die vent, perfect voor de rol van vader der JB. Maar ja.
    2000 light years from home
      vrijdag 13 april 2007 @ 01:14:21 #116
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48277928
    Zou Jack ook een evil moeder hebben?
    Amen.
    pi_48278389
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 01:14 schreef Jivis het volgende:
    Zou Jack ook een evil moeder hebben?
    Het zou wel een seizoen 6 waardige story-arc zijn.
    pi_48297407
    Jack Bauer
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48298549
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 16:49 schreef Myers het volgende:
    Jack Bauer
    Heb je een nieuwe avatar
    pi_48299350
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 17:29 schreef Ranja_Ranja het volgende:

    [..]

    Heb je een nieuwe avatar
    Je mag m'n oude wel hebben , hoef je niet meer met die vieze Brellick rond te lopen, met die puist op z'n wang .
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48300075
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 17:58 schreef Myers het volgende:

    [..]

    Je mag m'n oude wel hebben , hoef je niet meer met die vieze Brellick rond te lopen, met die puist op z'n wang .

    Komt u maar
    pi_48300330


    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
      vrijdag 13 april 2007 @ 18:49:02 #123
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48300520
    Ten percent faster with a sturdier frame
      vrijdag 13 april 2007 @ 23:49:51 #124
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48310510
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 16:49 schreef Myers het volgende:
    Jack Bauer
    Op een of andere manier krijg ik nu een Jazzy New Orleans feeling bij je avatar...
    Amen.
      vrijdag 13 april 2007 @ 23:50:25 #125
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48310530
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 18:41 schreef Myers het volgende:
    [afbeelding]

    Oh my god, Jack is doing his sexface
    Amen.
    pi_48320600
    Done
      zaterdag 14 april 2007 @ 15:52:10 #127
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48323877
    quote:
    Op zaterdag 14 april 2007 13:14 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    Done
    Eindelijk.
    2000 light years from home
      zaterdag 14 april 2007 @ 16:10:57 #128
    12888 Skull-splitter
    your selection of the finest
    pi_48324228
    quote:
    Op vrijdag 13 april 2007 23:50 schreef Jivis het volgende:

    [..]

    Oh my god, Jack is doing his sexface
    Ik wilde zeggen poepgezicht, maar dat telt dan weer niet...
    I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
    Steam: Skullsplitter
    Origin-naam:013skullsplitter
    pi_48325670
    quote:
    Op zaterdag 14 april 2007 16:10 schreef Skull-splitter het volgende:

    [..]

    Ik wilde zeggen poepgezicht, maar dat telt dan weer niet...
    Jack poept niet
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
      zaterdag 14 april 2007 @ 17:29:25 #130
    12888 Skull-splitter
    your selection of the finest
    pi_48325853
    Jack verlengt zijn rug, ook goed...
    I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
    Steam: Skullsplitter
    Origin-naam:013skullsplitter
    pi_48325921
    Ik vind hm VET stoer!!!
      zaterdag 14 april 2007 @ 17:33:58 #132
    36796 Morpheus2002
    Radio 49 | DJ.Morph
    pi_48325958
    Jack Bauer!

    Al bekend wanneer ze beginnen aan seizoen 7?
    Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
    pi_48326297
    quote:
    Op zaterdag 14 april 2007 17:33 schreef Morpheus2002 het volgende:
    Jack Bauer!

    Al bekend wanneer ze beginnen aan seizoen 7?
    Dat zal wel weer januari worden.
    pi_48327008
    Wanneer gaan ze nou verder met Morris verhaallijn? Ik wil dat ze het uit de doeken doen of hij wel of geen alcohol heeft gebruikt
    pi_48327067
    Ik wil weten of hij z'n echte sponsor wel heeft gebeld
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48327126
    om nou te zeggen dat het niveau hoger word hier.
    pi_48329067
    quote:
    Op zaterdag 14 april 2007 18:15 schreef Myers het volgende:
    Ik wil weten of hij z'n echte sponsor wel heeft gebeld
    dat lijkt me ook wel spannend ja, ook is het spannend of nadia wel echt verliefd is op die ene gast, ben z;n naam ff kwijt, dat is voor mij toch wel het hoofdthema van S6
      zaterdag 14 april 2007 @ 22:18:34 #138
    48288 Mikkie
    Mastermind.
    pi_48334565
    - Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

    [ Bericht 89% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 16:56:47 ]
    Zerg schreef:
    1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
    pi_48334725
    Zo, ik dan ook maar een nieuwe avatar. Van de een-na-coolse persoon die nu in 24 zit
    Amen.
    pi_48334743
    quote:
    Op zaterdag 14 april 2007 22:18 schreef Mikkie het volgende:

    [..]

    Mylo.
    Milo.
    Amen.
      zaterdag 14 april 2007 @ 22:33:34 #141
    48288 Mikkie
    Mastermind.
    pi_48335026
    - Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

    [ Bericht 91% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 16:56:48 ]
    Zerg schreef:
    1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
      zaterdag 14 april 2007 @ 22:33:49 #142
    48288 Mikkie
    Mastermind.
    pi_48335035
    - Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

    [ Bericht 89% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 16:56:48 ]
    Zerg schreef:
    1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
    pi_48337339
    Bill
    Milo
    pi_48337434
    Milo valt wel mee.
    Alleen ik heb nu zo'n raar beeld van 'm omdat die in softporn speelt.
    Amen.
      zaterdag 14 april 2007 @ 23:57:55 #145
    48288 Mikkie
    Mastermind.
    pi_48337508
    - Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

    [ Bericht 85% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 16:56:48 ]
    Zerg schreef:
    1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
      zondag 15 april 2007 @ 00:10:07 #146
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48337876
    quote:
    Op zaterdag 14 april 2007 23:57 schreef Mikkie het volgende:

    [..]

    Ja.
    Amen.
    pi_48338304
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 00:10 schreef Jivis het volgende:

    [..]

    Ja.
    Ik heb zijn piem0l gezien.
      zondag 15 april 2007 @ 00:28:03 #148
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48338350
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 00:26 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Ik heb zijn piem0l gezien.
    Sterkte dude.
    Amen.
    pi_48339303
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 00:28 schreef Jivis het volgende:

    [..]

    Sterkte dude.
    Heb je de Billy Buchanan wallpaper uit de OP eigenlijk al? Die had ik toentertijd speciaal voor jou gemaakt.
      zondag 15 april 2007 @ 02:40:29 #150
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48340376
    quote:
    Op zaterdag 14 april 2007 22:23 schreef Jivis het volgende:
    Zo, ik dan ook maar een nieuwe avatar. Van de een-na-coolse persoon die nu in 24 zit
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48341288
    Nou, dit was in ieder geval een niet zo heel slechte aflvering. Wayne was tenminste een echte president zoals het hoort in 24. Jack was tenminste eens in beeld.
    Dat is eens wat anders...
      zondag 15 april 2007 @ 13:48:03 #152
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48346536
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 01:09 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Heb je de Billy Buchanan wallpaper uit de OP eigenlijk al? Die had ik toentertijd speciaal voor jou gemaakt.
    Werken niet meer
    Amen.
    pi_48346926
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
      zondag 15 april 2007 @ 15:10:10 #154
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48348762
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 14:03 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Amen.
    pi_48348782
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 15:10 schreef Jivis het volgende:

    [..]

    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
      zondag 15 april 2007 @ 15:13:18 #156
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48348830
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 15:10 schreef Ranja_Ranja het volgende:

    [..]
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Amen.
      zondag 15 april 2007 @ 15:51:07 #157
    18158 Mr.CeeJay
    music is the answer
    pi_48349759
    Weet iemand of de serie vanaf seizoen 5 nog uitgezonden gaat worden op een Nederlands net ?
    Goedaardig konijntje zoekt lief konijntje om mee door het bos te wippen
      zondag 15 april 2007 @ 15:54:28 #158
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48349851
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 15:51 schreef Mr.CeeJay het volgende:
    Weet iemand of de serie vanaf seizoen 5 nog uitgezonden gaat worden op een Nederlands net ?
    Denk het niet, seizoen 5 is al uitgezonden.
    2000 light years from home
    pi_48350958
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 15:51 schreef Mr.CeeJay het volgende:
    Weet iemand of de serie vanaf seizoen 5 nog uitgezonden gaat worden op een Nederlands net ?
    Zondag 6 mei begint RTL5 weer met 24. Ik weet niet welk seizoen, maar het lijkt me dat dat gewoon seizoen 6 gaat worden.
    pi_48351870
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 16:32 schreef Symer het volgende:

    [..]

    Zondag 6 mei begint RTL5 weer met 24. Ik weet niet welk seizoen, maar het lijkt me dat dat gewoon seizoen 6 gaat worden.
    Lijkt me raar dat ze zó vroeg al met S6 beginnen. Verder zou dat betekenen dat ze 24 nog uitzenden in de zomer, zelfs al zouden ze 2 afleveringen per week doen.

    (Maar ja...er kijkt toch niemand. )
      zondag 15 april 2007 @ 17:08:53 #161
    48288 Mikkie
    Mastermind.
    pi_48352139
    - Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

    [ Bericht 91% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 16:56:49 ]
    Zerg schreef:
    1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
    pi_48352615
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 17:00 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Lijkt me raar dat ze zó vroeg al met S6 beginnen. Verder zou dat betekenen dat ze 24 nog uitzenden in de zomer, zelfs al zouden ze 2 afleveringen per week doen.
    Het blijkt idd seizoen 6 te zijn wat op 6 mei begint, ze gaan 1 aflevering per week uitzenden en het wordt niet herhaald op RTL7 zoals vorig seizoen.
    pi_48353172
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 17:22 schreef Symer het volgende:

    [..]

    Het blijkt idd seizoen 6 te zijn wat op 6 mei begint, ze gaan 1 aflevering per week uitzenden en het wordt niet herhaald op RTL7 zoals vorig seizoen.
    Wow, wat een mongolen . RIP aan de mensen die 24 via de Nederlandse TV kijken en nu niet meer op vakantie kunnen.
      zondag 15 april 2007 @ 17:43:16 #164
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48353378
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 17:36 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Wow, wat een mongolen . RIP aan de mensen die 24 via de Nederlandse TV kijken en nu niet meer op vakantie kunnen.
    2000 light years from home
      zondag 15 april 2007 @ 22:08:27 #165
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48362613
    quote:
    Op donderdag 12 april 2007 23:31 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Alsof Hitler slecht is.
    Inderdaad, hij haalt het niet bij Habib Marwan.

    Ik denk dat dat vooral kwam omdat Hitler geen B-plan had maar zichzelf gewoon om zeep hielp toen z'n plan A mislukte.
    Amen.
    pi_48362966
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 22:08 schreef Jivis het volgende:

    [..]

    Inderdaad, hij haalt het niet bij Habib Marwan.

    Ik denk dat dat vooral kwam omdat Hitler geen B-plan had maar zichzelf gewoon om zeep hielp toen z'n plan A mislukte.
    Zulks een scherpe analyse.
    pi_48363617
    Groetjes terug
      zondag 15 april 2007 @ 22:35:24 #168
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48363755
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 22:08 schreef Jivis het volgende:

    [..]

    Inderdaad, hij haalt het niet bij Habib Marwan.

    Ik denk dat dat vooral kwam omdat Hitler geen B-plan had maar zichzelf gewoon om zeep hielp toen z'n plan A mislukte.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48363863
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 22:32 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    Groetjes terug
    Oke Myers. :D:D
    pi_48363908
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 22:37 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Oke Myers. :D:D

    ik ben geen Myers gekkie
    pi_48364101
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 22:38 schreef Ranja_Ranja het volgende:

    [..]


    ik ben geen Myers gekkie
    Dat weet ik, maar je avatar zegt van wel.

    [ Bericht 13% gewijzigd door -Mo- op 15-04-2007 23:59:09 ]
    pi_48364194
    Vandaar
    pi_48364208
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 22:42 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Dat weet ik, maar je avatar zegt van wel.
    Dat is toch alleen maar goed voor z'n seksleven.
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48364548
    Maar hijs wel stoer
      zondag 15 april 2007 @ 23:50:46 #175
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_48367127
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 16:32 schreef Symer het volgende:

    [..]

    Zondag 6 mei begint RTL5 weer met 24. Ik weet niet welk seizoen, maar het lijkt me dat dat gewoon seizoen 6 gaat worden.
    Wordt wel lullig zo, dan moet ik mijn TV-gids weer aanpassen of moet ik 24 opnemen. Komt wel een beetje ongunstig de eerste weken, maar aangezien ik niet echt op vakantie ga ben ik wel voornemens om alle afleveringen te bekijken.
    pi_48367446
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 23:50 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Wordt wel lullig zo, dan moet ik mijn TV-gids weer aanpassen of moet ik 24 opnemen. Komt wel een beetje ongunstig de eerste weken, maar aangezien ik niet echt op vakantie ga ben ik wel voornemens om alle afleveringen te bekijken.
    Koop/huur/leen dvd's.



    [ Bericht 7% gewijzigd door -Mo- op 16-04-2007 00:12:35 ]
      maandag 16 april 2007 @ 00:08:19 #177
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_48367753
    Ik maak gebruik van KPN Mine, ik kan in feite elke aflevering bekijken, onder voorbehoud.
      maandag 16 april 2007 @ 00:09:07 #178
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48367780
    quote:
    Op zondag 15 april 2007 23:59 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Koop/huur/leen dvd's.

    Nice sig man.
    Amen.
      maandag 16 april 2007 @ 00:10:01 #179
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48367811
    Of whatever het is
    Amen.
      maandag 16 april 2007 @ 00:10:18 #180
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48367823
    Overmorgen weer.


    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48367863
    Kut, hij is een beetje kaput.
    Edit: nu niet meer.
      maandag 16 april 2007 @ 00:13:33 #182
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48367926
    quote:
    Op maandag 16 april 2007 00:11 schreef -Mo- het volgende:
    Kut, hij is een beetje kaput.
    Edit: nu niet meer.
    [[url=http://www.primeserver.nl/media-archive/uploads/90588379.gif]afbeelding][/url]
    Bij mij ook niet. Sjek


    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48367968
    Hmmm...
    24 (VS) #51 - Damn Jack! daar wordt mijn sig niet veel groter, maar bij die post eronder van mij weer wel.

      maandag 16 april 2007 @ 00:16:13 #184
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48368003
    quote:
    Op maandag 16 april 2007 00:15 schreef -Mo- het volgende:
    Hmmm...
    24 (VS) #51 - Damn Jack! daar wordt mijn sig niet veel groter, maar bij die post eronder van mij weer wel.

    [[url=http://www.primeserver.nl/media-archive/uploads/90588379.gif]afbeelding][/url]
    Meer enters.


    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48368013
    Oke..
      maandag 16 april 2007 @ 00:24:11 #186
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48368205
    quote:
    Op maandag 16 april 2007 00:11 schreef -Mo- het volgende:
    Kut, hij is een beetje kaput.
    Edit: nu niet meer.
    Er staat een Jack in mijn post
    Amen.
    pi_48368240
    quote:
    Op maandag 16 april 2007 00:24 schreef Jivis het volgende:

    [..]

    Er staat een Jack in mijn post


    Haal 'm weg!
    pi_48368290
    Edit: dubbel
      maandag 16 april 2007 @ 00:30:02 #189
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48368355
    Fok is weer fucking traag btw
    Amen.
      maandag 16 april 2007 @ 11:57:58 #190
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48376707
    Morgen weer!

    Ben benieuwd of we Philip Bauer nog terugzien dit seizoen trouwens. Weet iemand eigenlijk waarom Donald Sutherland niet Jack's vader speelt? Was echt de ultieme mogelijkheid geweest.
    Amen.
      maandag 16 april 2007 @ 13:25:15 #191
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48379419
    Inderdaad, erg zonde Jivis.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48380203
    Ja.

      maandag 16 april 2007 @ 14:32:52 #193
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48381371
    Snap het ook niet, zulks een fijne boeventronie heeft die Donald.


    2000 light years from home
      maandag 16 april 2007 @ 15:24:52 #194
    48288 Mikkie
    Mastermind.
    pi_48382851
    - Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

    [ Bericht 92% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 16:56:49 ]
    Zerg schreef:
    1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
      maandag 16 april 2007 @ 15:34:09 #195
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48383120
    Jij kijkt 24 's nachts?
    Amen.
      maandag 16 april 2007 @ 15:39:38 #196
    161559 PizzaSalami
    Hey poeplap.
    pi_48383274
    Net seizoen 1 afgekeken .

    Wel aardig, maar ik geloof het voor de rest wel. Seizoen 2 lijkt me niet zo boeiend.
    Secrets never die. Only people.
      maandag 16 april 2007 @ 15:53:33 #197
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48383722
    quote:
    Op maandag 16 april 2007 15:39 schreef PizzaSalami het volgende:
    Net seizoen 1 afgekeken .

    Wel aardig, maar ik geloof het voor de rest wel. Seizoen 2 lijkt me niet zo boeiend.
    Kneus.
    Amen.
      maandag 16 april 2007 @ 15:59:44 #198
    161559 PizzaSalami
    Hey poeplap.
    pi_48383959
    .

    Is seizoen 2 beter dan seizoen 1?
    Secrets never die. Only people.
    pi_48384086
    Ik vind S2 de beste van allemaal.
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
      maandag 16 april 2007 @ 16:25:53 #200
    173788 Unabombertje
    kanker kachel
    pi_48384675
    nee, seizoen 4 was DA best, 3 ook met hector
    The king is dead! LONG LIVE THE KING!
    score +3 Fok! movie trivia
      maandag 16 april 2007 @ 16:27:58 #201
    118904 Vector_SLD
    Carpe noctem
    pi_48384719
    quote:
    Op maandag 16 april 2007 16:25 schreef Unabombertje het volgende:
    nee, seizoen 4 was DA best, 3 ook met hector
    Dat vond ik eigenlijk de minste , 4 dan.
    Dwalen kan iedereen, maar alleen dwazen volharden in hun dwaling.
    pi_48384835
    Seizoen 5 was toppertje!
    Twee ook wel hoor.
    pi_48384959
    Ik vind S1 en S5 de beste
      maandag 16 april 2007 @ 23:40:17 #204
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48401301
    Ik vond 3 het best denk ik, vooral de afleveringen met die twee Mexicaanse broers.
    Amen.
      maandag 16 april 2007 @ 23:54:08 #205
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48401742
    quote:
    Op maandag 16 april 2007 23:40 schreef Jivis het volgende:
    Ik vond 3 het best denk ik, vooral de afleveringen met die twee Mexicaanse broers.
    Dat vond ik juist zo slecht en irritant.
    2000 light years from home
      maandag 16 april 2007 @ 23:59:08 #206
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48401908
    quote:
    Op maandag 16 april 2007 23:40 schreef Jivis het volgende:
    Ik vond 3 het best denk ik, vooral de afleveringen met die twee Mexicaanse broers.
    Inderdaad een rare smaak Jivis. Je cultureel geweten, wat doe je.
    Ten percent faster with a sturdier frame
      dinsdag 17 april 2007 @ 00:00:43 #207
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48401964
    Oh kut, zit m'n broertje weer onder mijn username te posten
    Amen.
      dinsdag 17 april 2007 @ 00:01:51 #208
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48402004
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 00:00 schreef Jivis het volgende:
    Oh kut, zit m'n broertje weer onder mijn username te posten
    Ten percent faster with a sturdier frame
      dinsdag 17 april 2007 @ 00:02:03 #209
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48402006
    De vuilak .
    2000 light years from home
      dinsdag 17 april 2007 @ 00:03:34 #210
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48402053
    Ik heb hem met een schop onder z'n kont naar bed gestuurd. Tsk.
    Amen.
    pi_48402102
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 00:03 schreef Jivis het volgende:
    Ik heb hem met een schop onder z'n kont naar bed gestuurd. Tsk.
    Je hoort 'm te martelen, zoals je goede vriend Jack altijd doet.
      dinsdag 17 april 2007 @ 00:06:25 #212
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48402160
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 00:04 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Je hoort 'm te martelen, zoals je goede vriend Jack altijd doet.
    [afbeelding]
    En hem te controleren op taalfouten, zoals je goede vriend Jack altijd doet.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48402219
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 00:06 schreef TC03 het volgende:

    [..]

    En hem te controleren op taalfouten, zoals je goede vriend Jack altijd doet.


      dinsdag 17 april 2007 @ 00:21:25 #214
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48402649
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 00:04 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Je hoort 'm te martelen, zoals je goede vriend Jack altijd doet.
    I don't have the guts
    Amen.
    pi_48403659
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 00:04 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Je hoort 'm te martelen, zoals je goede vriend Jack altijd doet.
    [afbeelding]
    nee en dan blijkt je vader er uiteindelijk achter te zitten
    pi_48405758
    Redelijke aflevering, maar waar ik zoveel moeite mee heb is dat het weer moet draaien om zo'n bullshit component. Echt, een 30 jaar oude nuke, waar zogenaamd een chipje in zit dat het complete defense netwerk van Rusland blootlegt. Kom op man, de ongeloofwaardigheid straalt er van af . Dus dat verpest het voor mij enigszins wel.

    Verder verwacht ik wel een hoop ouderwetse Jack pwnage, maar dat vind ik niet genoeg om dit wederom belachelijke plot te compenseren. Triest gesteld met het schrijfwerk dit seizoen.
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48410793
    Ben het eens met Myers. Die suitcase nukes stammen op z'n minst uit het einde van de Koude oorlog, jaren 80 dus. Het gaat er bij mij toch niet in dat Rusland al 20 jaar of meer dezelfde ' defense algorithms' gebruikt, en het lijkt me al helemaal als dat soort materiaal 'weg' blijkt te zijn dat er dan wel protocollen klaar liggen om de boel radicaal om te gooien.

    Ook de instorting van Palmer, erg voorspelbaar. Zodra hij zei dat hij op tv het volk wilde toespreken zag ik de bui al hangen. De eerste vier eps waren monsterlijk, maar ik ben toch bang dat ik s6 na s4 het minste seizoen van allemaal vind. Te weinig fantasie toch, te voorspelbaar...
    Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
    Is he able, but not willing? then he is malevolent.
    Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
    Is he neither able nor willing? Then why call him God?
    pi_48412013
    ja jongens! zometeen kijken!
      dinsdag 17 april 2007 @ 11:57:22 #219
    67174 Dos37
    Come on Twente
    pi_48412400
    quote:
    Op maandag 16 april 2007 23:40 schreef Jivis het volgende:
    Ik vond 3 het best denk ik, vooral de afleveringen met die twee Mexicaanse broers.
    seizoen 3 was het beste
    Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
    Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
    [b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
    pi_48413253
    Die promo voor volgende week

    Deze week was het een beetje een voorspelbare filler, maar opzich wel vermakelijk.
      dinsdag 17 april 2007 @ 12:34:54 #221
    67174 Dos37
    Come on Twente
    pi_48413678
    Saaie aflevering vandaag zeg
    Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
    Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
    [b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
    pi_48414057
    Ik vond het best nog een goeie ep naar seizoen 6 normen. Ik begin mij serieus af te vragen wat de meesten hier onder 'saai' begrijpen. Er kan toch niet elke episode een nuke ontploffen net zoals er niet elke episode een groots vuurgevecht kan ontstaan... Niettegenstaande er weinig gebeurt was mijn inlevingsvermogen toch zeer groot deze ep. Jack's opoffering voor Audrey, de foto van David die Wayne in z'n handen heeft...
      dinsdag 17 april 2007 @ 12:46:49 #223
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48414063
    Nogal saai ja. En het ouderwetse 'under the radar' gedoe wordt ook nogal saai. Denk inderdaad dat het ook een filler was, hopelijk wordt het volgende week wel tof.
    2000 light years from home
    pi_48414371
    BTW: promo van volgende week
      dinsdag 17 april 2007 @ 13:11:23 #225
    82552 Bullet-tooth
    H.K.A.S. Groningen
    pi_48415037
    Matige aflevering vergeleken met die van vorige week.
    Henk Knaagt Aan Schenen
    Hij Kijkt Aapjes Soms
      dinsdag 17 april 2007 @ 13:14:15 #226
    19529 Fendy
    True Spirit
    pi_48415134
    Ik zit hem nu te kijken...best spannend
    Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
    Je hebt gelijk Fen.
      dinsdag 17 april 2007 @ 13:37:52 #227
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48416064
    Aardige aflevering.
    Dat van Palmer was alleen wel erg voorspelbaar...
    Amen.
    pi_48417394
    Goeie aflevering, tof dat hij nu ook weer zonder toestemming dit soort dingen moet doen, dat is veel meer 24 dan met toestemming.
      dinsdag 17 april 2007 @ 15:25:11 #229
    92771 Un4
    War....
    pi_48420875
    Vond hem ook wel goed hoor. Jack gaat weer eens rogue, en krijgt nu dus Doyle achter zich aan.

    Wat ik trouwens niet snap, waarom maakt Lennox die recording niet openbaar? Dan is Daniels zo weg lijkt me zo. En Daniels pakt Lennox echt nog wel terug als hij het niet doet.
    ...war never changes
    XBL Gamertag: Un4 NL
      dinsdag 17 april 2007 @ 17:07:06 #230
    6990 golfer
    Ouwe jongere
    pi_48425840
    Zeer voorspelbare aflevering.
    Dat van Palmer zag je al van te voren aankoemen, evenals het uiteindelijk niet indienen van het ontslag van Daniels.
    Chloë is nu dus weer Jacks hulpje omdat ze door Buchanan buitenspel is gezet.
    There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
    Poef.....gone! ©golfer
    pi_48430194
    Ik kan deze nieuwe plotline nu echt niet serieus nemen, de motivatie van de Chinezen is echt te belachelijk voor woorden, en dat gaat ongetwijfeld ontaarden in nog meer saai politiek gezeik over WO3.

    Het enige goede hieraan is dat Jack van plan is om Cheng in de grond te stoppen.
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
      dinsdag 17 april 2007 @ 19:16:35 #232
    36796 Morpheus2002
    Radio 49 | DJ.Morph
    pi_48430457
    Zo HR versie omgezet naar DVD, Engelse subs erbij, klaar om te gaan kijken
    Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
      dinsdag 17 april 2007 @ 19:17:30 #233
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48430499
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 19:16 schreef Morpheus2002 het volgende:
    Zo HR versie omgezet naar DVD, Engelse subs erbij, klaar om te gaan kijken
    TV-out of omgebouwde Xbox, scheelt je een hoop omzetwerk.
    2000 light years from home
      dinsdag 17 april 2007 @ 19:21:47 #234
    36796 Morpheus2002
    Radio 49 | DJ.Morph
    pi_48430682
    Ach die 45 min. maakt ook niet zoveel uit. En ik wil perse DD5.1.... weet niet zeker of dat lukt via TV-out...
    Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
    pi_48431085
    Wel een gave ep
      dinsdag 17 april 2007 @ 19:45:22 #236
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48431814
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 12:46 schreef 3ddfreak het volgende:
    Ik vond het best nog een goeie ep naar seizoen 6 normen. Ik begin mij serieus af te vragen wat de meesten hier onder 'saai' begrijpen. Er kan toch niet elke episode een nuke ontploffen net zoals er niet elke episode een groots vuurgevecht kan ontstaan... Niettegenstaande er weinig gebeurt was mijn inlevingsvermogen toch zeer groot deze ep. Jack's opoffering voor Audrey, de foto van David die Wayne in z'n handen heeft...
    Ja, een nuke ontploffende nuke maakt een aflevering meteen spannend.
    Ten percent faster with a sturdier frame
      dinsdag 17 april 2007 @ 19:50:13 #237
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48432043
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 05:52 schreef Myers het volgende:
    Redelijke aflevering, maar waar ik zoveel moeite mee heb is dat het weer moet draaien om zo'n bullshit component. Echt, een 30 jaar oude nuke, waar zogenaamd een chipje in zit dat het complete defense netwerk van Rusland blootlegt. Kom op man, de ongeloofwaardigheid straalt er van af . Dus dat verpest het voor mij enigszins wel.

    Verder verwacht ik wel een hoop ouderwetse Jack pwnage, maar dat vind ik niet genoeg om dit wederom belachelijke plot te compenseren. Triest gesteld met het schrijfwerk dit seizoen.
    Ik vind het juist de betere kant op gaan. Het seizoen begon gewoon al triest met 'America under attack', en dan die nuke die verder niks aan het verhaal toevoegde. Serieus, de eerste vier afleveringen waren helemaal niet zo goed als iedereen zegt. Niet veel beter dan de rest van seizoen 6 iig.

    Deze laatste storyline vind ik juist wel leuk. Natuurlijk het is allemaal al eens eerder gedaan, maar dat is met alles dit seizoen. Laat Jack maar weer lekker op z'n eentje de boel op stelten gaan zetten, dat is altijd leuk. Dat het weer om zo'n bullshit dingetje draait slaat inderdaad nergens op, maar ach het hele seizoen slaat nergens op. Nu kijk ik tenminste nog met plezier naar 24, omdat ik het idee heb naar 24 te kijken in plaats van Techno-Action IV ofzo.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48432198
    De resterende afleveringen zullen het inderdaad echt moeten gaan hebben van Jack en zijn coole acties. Toen hij Doyle onder schot hield en dat vertelde van Curtis kreeg ik wel een beetje kippevel trouwens .
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
      dinsdag 17 april 2007 @ 19:54:24 #239
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48432244
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 19:53 schreef Myers het volgende:
    De resterende afleveringen zullen het inderdaad echt moeten gaan hebben van Jack en zijn coole acties. Toen hij Doyle onder schot hield en dat vertelde van Curtis kreeg ik wel een beetje kippevel trouwens .
    Ik vond die scène met Palmer mooi. Echte 24-kwaliteit. 'Mr. President, you owe me.'
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48432627
    Al die mensen die alles achteraf voorspelbaar vinden
      dinsdag 17 april 2007 @ 20:04:22 #241
    36796 Morpheus2002
    Radio 49 | DJ.Morph
    pi_48432687
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 19:54 schreef TC03 het volgende:

    [..]

    Ik vond die scène met Palmer mooi. Echte 24-kwaliteit. 'Mr. President, you owe me.'
    Idd! Kippenvel!

    Goede aflevering wederom!
    Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
    pi_48433411
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 19:53 schreef Myers het volgende:
    De resterende afleveringen zullen het inderdaad echt moeten gaan hebben van Jack en zijn coole acties. Toen hij Doyle onder schot hield en dat vertelde van Curtis kreeg ik wel een beetje kippevel trouwens .
    Oh, dat was het dus, ik zat de hele tijd te denken: 'welke vriend heeft ie dan in godsnaam doodgeschoten'. ;(
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 12:46 schreef 3ddfreak het volgende:
    Jack's opoffering voor Audrey, de foto van David die Wayne in z'n handen heeft...
    Ach ja...Jack Bauer offert zich elke aflevering op en die foto van David Palmer hebben we nu ook al 3x gezien dit seizoen.
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 12:46 schreef Merkie het volgende:
    Nogal saai ja. En het ouderwetse 'under the radar' gedoe wordt ook nogal saai. Denk inderdaad dat het ook een filler was, hopelijk wordt het volgende week wel tof.
    Ik hoop met je mee.
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 13:37 schreef Jivis het volgende:
    Aardige aflevering.
    Dat van Palmer was alleen wel erg voorspelbaar...
    True that.
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 14:09 schreef Repeat het volgende:
    Goeie aflevering, tof dat hij nu ook weer zonder toestemming dit soort dingen moet doen, dat is veel meer 24 dan met toestemming.
    Mhaw, van mij hoeft dat niet zo nodig. Meestal vraag ik me dan af waarom ze Jack niet supporten. ;'(
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 19:10 schreef Myers het volgende:
    Ik kan deze nieuwe plotline nu echt niet serieus nemen, de motivatie van de Chinezen is echt te belachelijk voor woorden.
    True.
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 19:17 schreef Merkie het volgende:

    [..]

    TV-out of omgebouwde Xbox, scheelt je een hoop omzetwerk.
    Of anders een simpele Xvid-speler.
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 20:02 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
    Al die mensen die alles achteraf voorspelbaar vinden
    Mensen die overduidelijke gebeurtenissen niet zien aankomen.

      dinsdag 17 april 2007 @ 20:23:02 #243
    126836 Super7fighter
    Obedience brings victory.
    pi_48433535
    Die draai met de Chinezen is idioot en om te huilen. De beweegredenen van de Chinezen om zo te handelen is te belachelijk voor woorden. En als de Chinezen zo goed op de hoogte waren van de suitcase nukes, waarom hebben ze dat moderne component (dat vastzit aan een bom van 20 jaar terug?) dan niet eerder en zelf extracted? Ze wisten zelfs dat Jack een moment eerder de nukes afgepakt had.
    Zelfs de Chinezen zijn niet zo stoutmoedig om de politieke en mogelijk militaire consequenties niet onder ogen te zien. De inspiratie was kennelijk op en moest toch de volle 24 afleveringen af maken, zo lijkt het.

    O, en die terugblik zag je duidelijk dat Abu Fayed maar al te graag met zijn nek om een ketting wilde. Hij brengt zichzelf in de goede positie.
    We will export death and violence to the four corners of the earth in defence of our great nation.
      dinsdag 17 april 2007 @ 20:27:21 #244
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48433697
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 20:23 schreef Super7fighter het volgende:
    Die draai met de Chinezen is idioot en om te huilen. De beweegredenen van de Chinezen om zo te handelen is te belachelijk voor woorden. En als de Chinezen zo goed op de hoogte waren van de suitcase nukes, waarom hebben ze dat moderne component (dat vastzit aan een bom van 20 jaar terug?) dan niet eerder en zelf extracted? Ze wisten zelfs dat Jack een moment eerder de nukes afgepakt had.8)7
    Zelfs de Chinezen zijn niet zo stoutmoedig om de politieke en mogelijk militaire consequenties niet onder ogen te zien. De inspiratie was kennelijk op en moest toch de volle 24 afleveringen af maken, zo lijkt het.

    O, en die terugblik zag je duidelijk dat Abu Fayed maar al te graag met zijn nek om een ketting wilde. Hij brengt zichzelf in de goede positie.:')
    Het slaat nergens op, net zoals de rest van alle plottwists dit seizoen. Ben blij dat het temminste een plottwist is die nog enig zicht geeft op leuke afleveringen.
    Ten percent faster with a sturdier frame
      dinsdag 17 april 2007 @ 21:08:47 #245
    118904 Vector_SLD
    Carpe noctem
    pi_48435319
    Mijn theorie:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Dwalen kan iedereen, maar alleen dwazen volharden in hun dwaling.
    pi_48435389
    Erg plausibel.
      dinsdag 17 april 2007 @ 21:45:41 #247
    87936 Rossdale
    #MaximumAttack
    pi_48437019
    Ik verwacht niet dat Wayne dit seizoen nog wakker wordt.
    Please sir. When moon? When Mustang?
    pi_48437198
    Was een redelijke filler episode.
    Volgende week ziet er goed uit!
      dinsdag 17 april 2007 @ 21:52:51 #249
    36796 Morpheus2002
    Radio 49 | DJ.Morph
    pi_48437423
    Iemand een linkje naar de Preview van Ep 19?
    Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
    pi_48437429
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 20:20 schreef -Mo- het volgende:
    Mensen die overduidelijke gebeurtenissen niet zien aankomen.
    Waarom zeggen jullie al die dingen dan niet voor de aflevering maar pas erna ?
    pi_48437837
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 21:53 schreef The-Brahma-Bull het volgende:

    [..]

    Waarom zeggen jullie al die dingen dan niet voor de aflevering maar pas erna ?
    Omdat wij voor de aflevering nog niet weten dat Palmert een speech gaat geven. Dat kan je wel lullen: 'ja, maar dan wist je het voor de aflevering nog niet'. Das dan bullshit die er niet toe, omdat het dan wel gaandeweg de aflevering voor het moment suprême overduidelijk wordt. Ergo: voorspelbaar dus. En dat getuigt van weinig creativiteit
    pi_48437967
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 21:52 schreef Morpheus2002 het volgende:
    Iemand een linkje naar de Preview van Ep 19?
    Men blijft het maar vragen hé. Let eens op of check de OP eens.
      dinsdag 17 april 2007 @ 22:06:37 #253
    128069 RenzoBrad
    Niet meer actief
    pi_48438143
    Laten we hopen dat het seizoen wel even in stijl afsluit, met veel scenes zoals in de aflevering van vorige week. Dan is het seizoen in ieder geval gered!
      Moderator dinsdag 17 april 2007 @ 22:16:07 #254
    42184 crew  DaMart
    pi_48438652
    Erg goede aflevering. Nu die nukes min of meer uit beeld zijn, wordt het weer de Jack Bauer Show. Ik kan niet wachten tot de volgende aflevering.
      dinsdag 17 april 2007 @ 22:16:56 #255
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48438689
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 22:06 schreef RenzoBrad het volgende:
    Laten we hopen dat het seizoen wel even in stijl afsluit, met veel scenes zoals in de aflevering van vorige week. Dan is het seizoen in ieder geval gered!
    Nee hoor, dat is al lang verpest. Eén zeer goede aflevering tegenover 17 matige afleveringen.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48440549
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 22:01 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Omdat wij voor de aflevering nog niet weten dat Palmert een speech gaat geven. Dat kan je wel lullen: 'ja, maar dan wist je het voor de aflevering nog niet'. Das dan bullshit die er niet toe, omdat het dan wel gaandeweg de aflevering voor het moment suprême overduidelijk wordt. Ergo: voorspelbaar dus. En dat getuigt van weinig creativiteit
    Ik bedoel het in het algemeen trouwens, niet speciaal dat Palmer voorbeeld dus. Iedereen hier "voorspellen" allemaal dingen, die nooit kloppen, en na de aflevering roept iedereen, erg voorspelbaar was het. Je praat dus gewoon onzin
      dinsdag 17 april 2007 @ 23:17:28 #257
    16701 scanman01
    Today's a good day
    pi_48441655
    Mooie aflevering en wat mij betreft was er niets voorspelbaar. Lennox zal nog wel in actie komen met zijn opname van Daniels. Zo niet, dan gaat dit voor Jack natuurlijk nooit goed aflopen, dus het kan haast niet anders.
    My soul is painted like the wings of butterflies
      dinsdag 17 april 2007 @ 23:35:39 #258
    133369 Jivis
    Critikut
    pi_48442382
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 19:50 schreef TC03 het volgende:

    [..]

    Ik vind het juist de betere kant op gaan. Het seizoen begon gewoon al triest met 'America under attack', en dan die nuke die verder niks aan het verhaal toevoegde. Serieus, de eerste vier afleveringen waren helemaal niet zo goed als iedereen zegt. Niet veel beter dan de rest van seizoen 6 iig.
    Het feit dat iedereen die eerste vier zo goed vond komt denk ik vooral omdat de meesten die uitgelekte afleveringen achter elkaar hebben gezien. Dat maakt het een stuk meer verdraagzaam dan als je elke keer een week moet wachten.
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 19:50 schreef MEHOOOOO het volgende:

    [..]

    Ach ja...Jack Bauer offert zich elke aflevering op en die foto van David Palmer hebben we nu ook al 3x gezien dit seizoen.
    Ja, als Sjek meldt dat die zich gaat opofferen kijk ik al niet meer op, hij overleeft het toch wel.
    En echt cheap dat de 24-crew volgensmij een oude promofoto van David Palmer gebruikt

    Anyway, in ieder geval zit er weer een beetje vaart in het verhaal. De voorgaande afleveringen kabbelden maar wat voort. Wat die vader van Jack nou precies heeft toegevoegd aan het seizoen, behalve de lead naar Logan, snap ik echt niet. En waar is Philip überhaupt, hij lijkt van de aardbodem verdwenen Weet iemand trouwens waarom Donald Sutherland de vader van Jack niet speelt, was een vette mogelijkheid geweest...
    Van Logan hebben we trouwens ook niets meer gehoord, die is gewoon dood ofzo?

    Nou ja, als Jack volgende week wat Chinezen gaat pwnen ben ik weer blij. Al kan dat het seizoen niet meer redden. Thankgod geen Nadia/Milo story arc deze aflevering

    [ Bericht 1% gewijzigd door Jivis op 17-04-2007 23:44:07 ]
    Amen.
      woensdag 18 april 2007 @ 00:07:53 #259
    6990 golfer
    Ouwe jongere
    pi_48443421
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 22:52 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
    Iedereen hier "voorspellen" allemaal dingen, die nooit kloppen, en na de aflevering roept iedereen, erg voorspelbaar was het. Je praat dus gewoon onzin
    Oh ja?

    Kijk goed naar de datum van deze post:
    quote:
    Op dinsdag 10 april 2007 17:16 schreef golfer het volgende:

    Ben benieuwd wat de eisen van de Chinezen zullen zijn.
    Zal Jack gedwongen worden weer verraad te plegen of de nukes alsnog aan de Chinezen te overhandigen in ruil voor Audrey?
    Vrijwel goed voorspeld toch?
    There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
    Poef.....gone! ©golfer
      woensdag 18 april 2007 @ 00:13:46 #260
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48443576
    Golfer zou je mij even kunnen uitleggen wat deze aflevering precies gebeurd is?
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48443668
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 00:07 schreef golfer het volgende:

    [..]

    Oh ja?

    Kijk goed naar de datum van deze post:
    [..]

    Vrijwel goed voorspeld toch?
    Zoals ik daarvoor al zij, ik bedoel geen specifiek voorbeeld 90% is gewoon fout en daarna roept iedereen dat ze het al wisten. En trouwens Jack heeft de nukes helemaal niet nodig alleen maar een chip. Toch heel iets anders lijkt mij.
      woensdag 18 april 2007 @ 00:22:03 #262
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48443811
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 00:17 schreef The-Brahma-Bull het volgende:

    [..]

    Zoals ik daarvoor al zij, ik bedoel geen specifiek voorbeeld 90% is gewoon fout en daarna roept iedereen dat ze het al wisten. En trouwens Jack heeft de nukes helemaal niet nodig alleen maar een chip. Toch heel iets anders lijkt mij.
    Ja, heel anders.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48444036
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 00:22 schreef TC03 het volgende:

    [..]

    Ja, heel anders.
    Want? Een nuke om iets op te blazen of een chip waar info op staat vind ik een groot verschil namelijk
    pi_48444057
    Cheng gaat die chip in een PSP stoppen om de authenticiteit te checken.
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
      woensdag 18 april 2007 @ 01:13:17 #265
    13148 Shogo
    Psycho...
    pi_48444826
    Een aardige episode weer, niet echt actievol maar beter dan de meeste anderen (en de jack bag is weer een beetje terug ).
      woensdag 18 april 2007 @ 11:51:57 #266
    53267 TC03
    Catch you on the flipside
    pi_48454630
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 00:31 schreef The-Brahma-Bull het volgende:

    [..]

    Want? Een nuke om iets op te blazen of een chip waar info op staat vind ik een groot verschil namelijk
    Een nuke brengen of een chip die bij de nuke zat brengen, lekker boeiend. Komt op hetzelfde neer.
    Ten percent faster with a sturdier frame
    pi_48460938
    vond het een vermakelijke aflevering.
    Er wordt hier wel erg gezeikt aangezien het voor 24 begrippen absoluut geen slechte aflevering was, men doet net alsof het in andere seizoenen allemaal zo onvoorspelbaar en realistisch was. Ok dit is zeker niet het beste seizoen maar overdrijven is ook een kunst.

    Gelukkig zijn The Sopranos weer begonnen, ga dat eens kijken als je top kwaliteit wil zien
    pi_48461079
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 14:12 schreef planethugo het volgende:
    vond het een vermakelijke aflevering.
    Er wordt hier wel erg gezeikt aangezien het voor 24 begrippen absoluut geen slechte aflevering was, men doet net alsof het in andere seizoenen allemaal zo onvoorspelbaar en realistisch was. Ok dit is zeker niet het beste seizoen maar overdrijven is ook een kunst.

    Gelukkig zijn The Sopranos weer begonnen, ga dat eens kijken als je top kwaliteit wil zien
    24 en The Sopranos vallen niet te vergelijken.
    Amen.
    pi_48461335
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 14:15 schreef Jivis het volgende:

    [..]

    24 en The Sopranos vallen niet te vergelijken.
    dat klopt, maar das wel een serie waar eigenlijk vrijwel nooit iets aan de kwaliteit op aan te merken is en zo een serie kunnen er hier wel een aantal gebruiken als ik het zo lees hier
      woensdag 18 april 2007 @ 14:21:11 #270
    36796 Morpheus2002
    Radio 49 | DJ.Morph
    pi_48461345
    Idd maar dan nog is 24 vele malen beter natuurlijk
    Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
    pi_48462161
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 14:20 schreef planethugo het volgende:

    [..]

    dat klopt, maar das wel een serie waar eigenlijk vrijwel nooit iets aan de kwaliteit op aan te merken is en zo een serie kunnen er hier wel een aantal gebruiken als ik het zo lees hier
    Als je een serie wilt kijken met alleen maar vette eps moet je The Shield proberen. Korte seizoenen, 12 eps per seizoen ongeveer, maar die show is echt geweldig.
    Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
    Is he able, but not willing? then he is malevolent.
    Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
    Is he neither able nor willing? Then why call him God?
      woensdag 18 april 2007 @ 14:41:31 #272
    92771 Un4
    War....
    pi_48462310
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 14:38 schreef Richardfun het volgende:

    [..]

    Als je een serie wilt kijken met alleen maar vette eps moet je The Shield proberen. Korte seizoenen, 12 eps per seizoen ongeveer, maar die show is echt geweldig.
    En dat kan ik beamen. The Shield legt de lat sowieso al hoog maar de laatste seizoenen zijn echt geweldig. Denk ook dat The Shield het meeste 24 publiek wel zal liggen.
    ...war never changes
    XBL Gamertag: Un4 NL
    pi_48462531
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48462716
    quote:
    Dat was een vet moment inderdaad
    Amen.
    pi_48464103
    Dat moment met Assad was idd cool, die maken het seizoen toch nog best acceptabel
    pi_48466624
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 14:41 schreef Un4 het volgende:

    [..]

    En dat kan ik beamen. The Shield legt de lat sowieso al hoog maar de laatste seizoenen zijn echt geweldig. Denk ook dat The Shield het meeste 24 publiek wel zal liggen.
    Ga dadelijk 5 seizoenen kijken !
    5x13 epis.... Ook al heeft seizoen 3 er 15.... maar goed.

    En 24 hadden ze dit seizoen beter 17 kunnen laten heten. Wat een teleurstelling.
    Ik kijk nu 24 in 24 minuten, wat een geblaat.

    En ik denk dat de schijvers iets teveel hangen in "Deus Ex Machina".
    It's no use crying over spilt milk... Unless that was Jack Bauer's milk. Oh you are so screwed.
      woensdag 18 april 2007 @ 16:29:32 #278
    126836 Super7fighter
    Obedience brings victory.
    pi_48466827
    24 kan niet tippen aan the Shield.
    We will export death and violence to the four corners of the earth in defence of our great nation.
    pi_48467897
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 14:51 schreef The J-Man, die eigenlijk Sjek Bauer op Hyves is het volgende:
    http://www.youtube.com/watch?v=iRlCzBOzykc&mode=related&search=

    Bill
    Bill! Wat een held. Zonde zeg, dat ze zijn overwinningstoespraak van deze aflevering niet helemaal uitzonden. Het klonk alsof hij weer lekker opdreef was.
    quote:
    Ja, als Sjek meldt dat die zich gaat opofferen kijk ik al niet meer op, hij overleeft het toch wel.
    En echt cheap dat de 24-crew volgensmij een oude promofoto van David Palmer gebruikt
    Ja, zo'n season 3 promo pic.

    Overigens vond ik het weer ridicuul waarom dat van Chloe op Morris' computer weer zo lang moest duren.
    pi_48467932
    Oh, en The Shield is een heldenserie.
    pi_48468051
    The Shield heb ik nog nooit gezien
    pi_48468147
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 16:56 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    The Shield heb ik nog nooit gezien
    Foei, kijken die shizzle!
    Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
    Is he able, but not willing? then he is malevolent.
    Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
    Is he neither able nor willing? Then why call him God?
    pi_48468882
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 14:38 schreef Richardfun het volgende:

    [..]

    Als je een serie wilt kijken met alleen maar vette eps moet je The Shield proberen. Korte seizoenen, 12 eps per seizoen ongeveer, maar die show is echt geweldig.
    Die staat op een m'n lijstje ja. Ben bijna klaar met Sleeper Cell en dan ga ik aan The Shield beginnen. Zowiezo series met kortere seizoenen vind ik beter, dan heb je meestal geen afleveringen waar zinloos in gerekt wordt om het seizoen maar vol te krijgen zoals bij 24, Prison Break etc... wat de kwaliteit ten goede komt. HBO series zijn daar imo het beste voorbeeld van, ook omdat daar alles kan wat betreft geweld, sex etc. Dat blijft toch jammer aan 24, wil Jack weleens FUCK'N COCKSUCKER horen zeggen tegen een bad-guy
    pi_48469967
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 16:56 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    The Shield heb ik nog nooit gezien
    Gewoon in 1x die dvd's kopen. Kosten maar 15 euro per seizoen. Ik had het ook nooit gezien, kocht gewoon de dvd's...nooit spijt van gekregen.
    pi_48470037
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 17:15 schreef planethugo het volgende:

    [..]

    Die staat op een m'n lijstje ja. Ben bijna klaar met Sleeper Cell en dan ga ik aan The Shield beginnen. Zowiezo series met kortere seizoenen vind ik beter, dan heb je meestal geen afleveringen waar zinloos in gerekt wordt om het seizoen maar vol te krijgen zoals bij 24, Prison Break etc... wat de kwaliteit ten goede komt. HBO series zijn daar imo het beste voorbeeld van, ook omdat daar alles kan wat betreft geweld, sex etc. Dat blijft toch jammer aan 24, wil Jack weleens FUCK'N COCKSUCKER horen zeggen tegen een bad-guy
    Ik ben alleen een voorstander van functioneel naakt . Bij Sleepert Cell meeten ze telkens in een stripbar zodat ze gewoon weer tieten in beeld kunnen brengen. Zwaar kansloos, mijns inziens.
    pi_48470238
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 17:46 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Gewoon in 1x die dvd's kopen. Kosten maar 15 euro per seizoen. Ik had het ook nooit gezien, kocht gewoon de dvd's...nooit spijt van gekregen.
    Ik download eerst S1 wel en als ik het waard vind koop ik die shit
      woensdag 18 april 2007 @ 18:04:44 #287
    109614 Haunter
    Frusciantastic
    pi_48470624
    Bauâh had gewoon al getrouwd moeten zijn met Kate Warner
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    pi_48472426
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 17:48 schreef -Mo- het volgende:

    [..]

    Ik ben alleen een voorstander van functioneel naakt . Bij Sleepert Cell meeten ze telkens in een stripbar zodat ze gewoon weer tieten in beeld kunnen brengen. Zwaar kansloos, mijns inziens.
    functioneel naakt my ass
    wat is er mis met af en toe een tiet in een serie
    pi_48472802
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 18:04 schreef Haunter het volgende:
    Bauâh had gewoon al getrouwd moeten zijn met Kate Warner
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Neee, Audrey is vervelend maar die Kate Warner was echt een rampenmens.

    Terwijl ik i.t.t. tot ongeveer iedereen Kim helemaal niet zo irritant vond in de serie (behalve dan haar korte comeback in S5)
    pi_48472871
    quote:
    Op dinsdag 17 april 2007 12:54 schreef 3ddfreak het volgende:
    BTW: promo van volgende week
    Link?
      woensdag 18 april 2007 @ 18:58:41 #291
    109614 Haunter
    Frusciantastic
    pi_48472872
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 18:57 schreef thettes het volgende:

    [..]

    Neee, Audrey is vervelend maar die Kate Warner was echt een rampenmens.

    Terwijl ik i.t.t. tot ongeveer iedereen Kim helemaal niet zo irritant vond in de serie (behalve dan haar korte comeback in S5)
    Ze waren beide vervelend, maar werden steeds liever

    Kim vind ik vaak wel vervelend...
    pi_48473383
    Kate was echt fucking lauw
    Ze belde toch nog op in het seizoen daarna in de 1e episode?
      woensdag 18 april 2007 @ 19:25:34 #293
    148493 Scofield
    No One Likes Us..We Do'nt
    pi_48474049
    Even een snelle post, daarna kom ik hier weer als ik net zover als jullie ben. Zit nu nog in S3 episode 15, net 14 gekeken.. Damn Nina Myers was terug....wat is ze lekker! maar nu is ze dood. Goed ik ga nu verder met 15 en maak S3 vandaag nog af... morgen en overmorgen S4 Dan ben ik denk ik volgende week bij. (verslaafd???? JA!) President Palmer Ruleszzz
    ,, Michael? "........ Why?
    - I''m getting you out of here!
    ,, It's impossible.
    Not if you designed the place, it isn't!
    pi_48474235
    Jaaa Palmer
    pi_48474717
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 19:10 schreef Ranja_Ranja het volgende:
    Kate was echt fucking lauw
    Ze belde toch nog op in het seizoen daarna in de 1e episode?
    Jep! Omdat hij zijn jas bij haar had laten liggen en of hij die op wou komen halen. Maar Jack is zo stoer, die liet iemand anders dat doen voor hem.
    Bauer's Law: "Whatever CAN go wrong, WILL be resolved in a period of 24 hours."
    pi_48475394
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 19:39 schreef Myers het volgende:

    [..]

    Jep! Omdat hij zijn jas bij haar had laten liggen en of hij die op wou komen halen. Maar Jack is zo stoer, die liet iemand anders dat doen voor hem.
    Serieus? ep1 van seizoen 3 dus?
    pi_48476924
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 19:55 schreef keijz het volgende:

    [..]

    Serieus? ep1 van seizoen 3 dus?
    Yup, hij zit dan met Chase in de auto, volgens mij op weg naar de gevangenis om met Salazar te keuvelen.
    Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
    Is he able, but not willing? then he is malevolent.
    Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
    Is he neither able nor willing? Then why call him God?
      woensdag 18 april 2007 @ 21:17:52 #298
    123869 Merkie
    Surprisingly contagious
    pi_48479110
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 16:58 schreef Richardfun het volgende:

    [..]

    Foei, kijken die shizzle!
    Één aflevering gezien, vond het stom .
    2000 light years from home
    pi_48479276
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 18:48 schreef planethugo het volgende:

    [..]

    functioneel naakt my ass
    wat is er mis met af en toe een tiet in een serie
    Voor tieten ga je maar porno kijken . Het staat zo triest: 'even tieten laten zien voor de wankers onder onze kijkers' . En bij Sleeper Cell was het bijna elke week wel...hebben ze helemaal niet nodig.
    pi_48479290
    quote:
    Op woensdag 18 april 2007 21:17 schreef Merkie het volgende:

    [..]

    Één aflevering gezien, vond het stom .
    Jíj bent stom.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')