Jack was daar wel weer supersnel. Dat zijn echt toffe Jack Bauer momenten. Net zoals dat hij die vrouw in haar been schoot, dat was echt tof.quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:12 schreef Merkie het volgende:
Trouwens, die gozert die dat nerve gas in CTU heeft losgelaten was wel dom bezig. Beetje Sjek proberen neer te schieten, dat is natuurlijk schier onmogelijk.
Stel je niet zo stom aan. Je weet net niks nou.quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:11 schreef TC03 het volgende:
[..]
Neh, "Initiate lockdown." Bedankt voor het spoileren trouwens.
Helemaal niet.quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:17 schreef Smithers.83 het volgende:
[..]
Stel je niet zo stom aan. Je weet net niks nou.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ten percent faster with a sturdier frame
quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:18 schreef TC03 het volgende:
[..]
Helemaal niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:20 schreef Smithers.83 het volgende:
[..]Oh oké dan, gelukkig maar.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ten percent faster with a sturdier frame
quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:20 schreef Smithers.83 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
Idd. Jack proberen af te troeven = je eigen doodvonnis tekenen.quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:21 schreef Richardfun het volgende:
Bah, ik protesteer tegen deze TT. Had het volgende moeten zijn
"Edgar:...Chloe...?"
En dat die vent idd Jack probeerde neer te schieten, dumbass. Je zou verwachten dat de bad guys in de wereld van 24 een soort van nieuwsbrief zouden instellen, "Terrorist weekly" of zo. Zodat tenminste iedereen weet dat ze niet moeten proberen te sollen met Jack Bauer.
Die TT's zijn te spoilerig denk ik hoor. Erg vervelend voor mensen die echt niks willen weten, en daar zijn er heel veel van! Waaronder ik.quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:21 schreef Richardfun het volgende:
Bah, ik protesteer tegen deze TT. Had het volgende moeten zijn
"Edgar:...Chloe...?"
En dat die vent idd Jack probeerde neer te schieten, dumbass. Je zou verwachten dat de bad guys in de wereld van 24 een soort van nieuwsbrief zouden instellen, "Terrorist weekly" of zo. Zodat tenminste iedereen weet dat ze niet moeten proberen te sollen met Jack Bauer.
Bij dat laatste kan je een vermoeden hebben. Ik zelf zou dan denken dat er iets met Chloe gebeurt ofzo.quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:27 schreef Richardfun het volgende:
Uuhmmm, sorry hoor, maar Initiate Lockdown is gewoon uit de ep van de afgelopen week. En als je wacht op de dvd's of zo, en je dus niets van s5 hebt gezien, dan zal je echt geen idee hebben wat de TT betekent, of het nou "Initiate Lockdown" is of "Edgar:...Chloe...?"
Dat ben ik met je eens hoor, maar de TT kan je ook zien als je niet S5 volgt.quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:27 schreef Richardfun het volgende:
En als je wel gewoon s5 volgt, maar bijvoorbeeld op dinsdag nog niet de ep hebt gezien, dan moet je gewoon niet in dit topic komen. Dat doe ik ook gewoon...
Nee maar mensen denken het dan te weten en dat is gewoon vervelend.quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:30 schreef Richardfun het volgende:
En dat is niet het geval, dus er zou niets gespoiled zijn TC03.
Nah ik denk gewoon dat het te spoilerig is.quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:34 schreef Richardfun het volgende:
TC03, nu zit je gewoon te praten om maar te praten. Je weet dat je laatste post nergens op slaat, als mensen een verkeerd idee krijgen van wat er misschien zou kunnen gaan gebeuren, eventueel, dan valt dat in mijn ogen toch echt niet onder het kopje 'spoilers'
quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:41 schreef Richardfun het volgende:
Let's just agree to disagree then.......and do things my way
Heb je trouwens het woord 'destruction' expres verkeerd gespeld in je sig?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |