quote:Op maandag 15 augustus 2005 19:21 schreef BliksemSchigt het volgende:
NSE - de Talpa variant van Boulevard. loopt beter.
NSE dicht?
quote:Op maandag 15 augustus 2005 20:35 schreef Copycat het volgende:
We zijn achter de schermen hierover in overleg met de FTR mods, BliksemSchigt.
Wordt vervolgd, dus.
Ons ook, maar we willen daar eerst consenus over bereiken met de mods van FTRquote:Op maandag 15 augustus 2005 20:42 schreef BVO het volgende:
NSE lijkt mijzelf trouwens meer iets voor FTR.
quote:Op maandag 15 augustus 2005 20:57 schreef Svensational het volgende:
TVP.
quote:Op dinsdag 22 maart 2005 22:43 schreef static het volgende:
Extra toevoeging: tvp's worden weggehaald; het topic verschijnt toch wel in je MyAT's.
bronquote:Op zondag 8 mei 2005 23:30 schreef static het volgende:
[..]
Update: Voor alle users die TVP's gebruik(t)en.
Jij kon alleen maandagquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 16:19 schreef PeRi het volgende:
Dag Duif.
Waar was je vanmiddag, je plek op het terras was leeg.
Geen groetjes, Peer.
Euh? Dat meen ik dus serieus.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 00:20 schreef Copycat het volgende:
Let jij er dan ook op dat je zelf geen olie op het vuur gooit?
RTL Boulevard #3: Nu met Daphne Bunskoek!![]()
Btw: ik snap je opmerking niet helemaal. Omdat ik mijn interesse in Boulevard heb verloren is dat oilie op het vuur gooien?quote:Op donderdag 18 augustus 2005 00:20 schreef Copycat het volgende:
Let jij er dan ook op dat je zelf geen olie op het vuur gooit?
RTL Boulevard #3: Nu met Daphne Bunskoek!![]()
Voor het echt slapen gaan:quote:Op donderdag 18 augustus 2005 00:36 schreef static het volgende:
Leg eens uit.
Had dat dan even erbij gemeld, heeft vrij weinig zin zo'n korte periode volgens mij.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 16:02 schreef Duiveltja het volgende:
Het interview kregen we maandag onverwachts op woensdag aangeboden.
Yvonne:quote:En wie zegt dat het alleen op de FP komt?
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 07:04 schreef yvonne het volgende:
De vragen zijn verzameld, topic mag dicht.
Interview volgt binnenkort op
de FP. Bedankt allemaal!!
En toch zijn er meer dan 50 reacties.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 16:13 schreef static het volgende:
Had dat dan even erbij gemeld, heeft vrij weinig zin zo'n korte periode volgens mij.
Waarvan 80% bagger.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 16:17 schreef Svensational het volgende:
[..]
En toch zijn er meer dan 50 reacties.
Yvonne lult maar het komt ook hier op het forum net zoals alle andere bn-er interviewsquote:Op woensdag 24 augustus 2005 16:13 schreef static het volgende:
[..]
Had dat dan even erbij gemeld, heeft vrij weinig zin zo'n korte periode volgens mij.
[..]
Yvonne:
[..]
Dat dan weer wel.quote:
quote:
Joehoe right back atcha!quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 12:51 schreef BVO het volgende:
Joehoe: GTST #145: Vaarwel lieve Yasmin...
Maar niet iedereen weet dat er al een vierde serie is geweestquote:Op donderdag 1 september 2005 16:03 schreef Copycat het volgende:
Lijkt mij eigenlijk best logisch aangezien de laatste serie al weer even is afgelopen... Maar ik maak 't wel even duidelijker. Gaat toch om serie 4, hè?
Dan open jij de nieuwe SC maar.quote:
Blijkbaar verschillen we dan van mening, Static.quote:Op donderdag 1 september 2005 23:24 schreef static het volgende:
Je hoeft niet zo rigoureus te deleten hoor CC.
Dat topicreport heb je net een uurtje geleden geplaatst. Hold your horses, dus.quote:Op zondag 4 september 2005 20:25 schreef Adelante het volgende:
ja hoi, had al een TR gepost of jullie het terra incognita topic enigszins willen aanpassen, maar misschien moet ik hier eerst een fot van m'n lul posten, zodat het sneller gaat? B_)bedankt dames
Hmmm....blijkbaar is mijn sig niet duidelijk genoeg.quote:Op zondag 4 september 2005 20:25 schreef Adelante het volgende:
ja hoi, had al een TR gepost of jullie het terra incognita topic enigszins willen aanpassen, maar misschien moet ik hier eerst een fot van m'n lul posten, zodat het sneller gaat? B_)bedankt dames
Had ik inderdaad al gedaanquote:Op zondag 4 september 2005 23:14 schreef Duiveltja het volgende:
OP aangepast, het veranderen van de titel...
quote:Op woensdag 7 september 2005 14:00 schreef coz het volgende:
jup , maak er alvast maar artikelen voor
voeg dan toe in het artikel (voor sho dus) [[Categorie:SHO]]
de werkwijze die Slarioux aan wil houden is dat de mods het zelf opzetten
maar ik zou zeggen , laat de mods bedenken welke artikelen in ieder geval erbij moeten
en bedenken welke info er op de hoofdpagina moet komen, en die info alvast uitwerken plus die artikelen geheel of gedeeltelijk maken.
dan ben ik wel bereid om met hun de hoofdpagina te maken (ik weet ondertussen feilloos de structuur en plekken wel ) (in eerste instantie op een overleg pagina van een van de mods ,totdat het klaar is) . en ben de minste niet , wil hen ook wel eea uitleggen over het systeem .. allemaal het wiel opnieuw uitvinden lijkt mij iig geen zinnige bezigheid
als dan de hoofdpagina klaar is en 'online' gezet wordt dan moet alleen Slarioux hem nog even toevoegen aan de linker balk
als het goed is hebben jullie dan als users ook nog wat extra content gemaakt, en komen die er netjes bij te staan ( door die [[Categorie:SHO]])
(copy dit even naar de SHO feedback als je wilt, ben nu zelf eigenlijk druk, maar kan het niet laten om af en toe even te spieken op fok![]()
![]()
en laat een van hen dan even contact opnemen met mij ofzo )
![]()
quote:Op woensdag 7 september 2005 19:42 schreef Euc- het volgende:
De "gasten" zijn ingehuurd, is al een tijdje bekend.Gordon Ramsay: gedonder in de keuken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb de hele serie al gezien
Kloterig gespoiler.
[ Bericht 5% gewijzigd door Copycat op 08-09-2005 08:50:34 (Spoilertags toegevoegd) ]Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
Bannen. Personen die het plezier voor anderen zo verpesten moeten aan de galg gehangen worden.quote:Op donderdag 8 september 2005 08:51 schreef Copycat het volgende:
Gezien, getagt, gewaarschuwd.
Jij bent goedquote:Op vrijdag 9 september 2005 23:00 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Ik wou net zeggen, hij klopt zo toch?
Neuh, de ONM-tournaments lopen nooit zo goed. Zitten pas op pagina 2 dus we gaan gewoon vrolijk verder in hetzelfde topic.quote:Op donderdag 15 september 2005 17:05 schreef Copycat het volgende:
Kan sowieso op slot toch?
Toch geen TT-changequote:
Neeuh... laat het maar zo joh... tenzij jij vindt dat het echt moetquote:
quote:Op maandag 19 september 2005 21:34 schreef Lu_uK het volgende:
Zou een mod de TT kunnen veranderen in ExpeditieRobinson #6:john, en nog iets ergs er achter
Ik zie nu dat het een haattopic is en geen ER#6 topicquote:Op maandag 19 september 2005 23:01 schreef Svensational het volgende:
ER2005: Kots hier op John moet dicht. Waarom?
[ER2005] Maxime-haattopic is toch ook gewoon nog open
Nee, want dan gaat iedereen dáár zeuren dat ze m'n tieten willen zien. Dat hou ik toch liever centraal in een occasional r&p sc topicquote:
Ik zal eens een kijkje gaan nemenquote:Maar goed, dan maar hier: stemmûh!!!!
Ziet er goed uit, zie het nu pas voor het eerst.quote:Op woensdag 7 september 2005 14:07 schreef BVO het volgende:
Ik wilde iets in de SHO-Wiki zetten (de gehouden tournaments hier, zie http://wiki.fok.nl/index.php/SHO-tournaments ) maar toen bleek er dus nog geen apart SHO-deel te zijn.. Is dat niet handig?? Voor die tournaments dus, SC-OP, andere OP's...
Moest dit even copy/pasten:
[..]
Au!quote:Op zondag 25 september 2005 22:53 schreef Duiveltja het volgende:
Ik por Cc ff
quote:Op maandag 26 september 2005 08:51 schreef PeRi het volgende:
Diuveltja vozelt achter mijn rug om met CC?![]()
![]()
quote:Op zondag 25 september 2005 23:46 schreef BVO het volgende:
Duiveltjka
quote:Op maandag 26 september 2005 08:51 schreef PeRi het volgende:
Diuveltja
Goede keus, Cc.quote:Op maandag 26 september 2005 08:48 schreef Copycat het volgende:
Een jongen gaat als Bupatih door het leven.
Het staat niet in het juiste forum. Overleden regisseurs komen in FTR.quote:Op dinsdag 27 september 2005 13:33 schreef Tamagotchi het volgende:
Mike, waarom moet Willem vd Sande Bakhuyzen overleden dicht?
Het staat in het juiste forum en was eerder.
Weet je wat? Lamaar.quote:Op dinsdag 27 september 2005 13:34 schreef Mike het volgende:
Het staat niet in het juiste forum. Overleden regisseurs komen in FTR.
Ik zal even kijken of het eerder was en dan open ik 'm wel weer, maar verplaats 'm dan wel naar FTR.
Het staat op behind (zie rechtsboven op www.hind.nl), maar daar moet je je voor registreren, gratis dan.quote:Op dinsdag 27 september 2005 22:02 schreef Copycat het volgende:
Ik heb er niets over gehoord, ga eens checken.
Heb je trouwens een link? Kan niets vinden op hind.nl.
quote:Op kantoor van mijn management vond er een korte persdag plaats.
14:30 - 15:00: Veronica FAQ-you
15:00 - 15:30: Vriendin
15:30 - 16:00: Fok.nl
16:00 - 16:30: Spits
....
Van wie kwamen de vragen dan?quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:18 schreef Copycat het volgende:
Het interview was voor een albumreview.
Het interview is door Jerruh afgenomen ivm met de release van Hind's nieuwe album en zijn review daarvan.quote:
Ja, maar dat heeft toch niets met het Forum in het algemeen en SHO in het bijzonder te maken?quote:Op donderdag 29 september 2005 00:56 schreef static het volgende:
Volgens mij moest alles via het o zo kundige PR team wat dit betreft.
Check nog eens DuchessX.quote:Op zondag 9 oktober 2005 01:35 schreef DuchessX het volgende:
IDOLS III: Voorproefje *)
Ik heb geen postrechten voor Idols III...
En?quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 17:36 schreef Copycat het volgende:
Hebben we over een paar dagen nog geen antwoord, dan vind ik het vroeg genoeg voor een reminder.
En?quote:Op maandag 26 september 2005 14:48 schreef Duiveltja het volgende:
Morgen heb ik tijd om eens goed naar die Wiki (de viking?) te kijken![]()
quote:
Er staan momenteel geen interviewaanbiedingen openquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 17:36 schreef Copycat het volgende:
static, we hebben achter de schermen in het betreffende topic de vraag neergelegd.
Zodra er wat bekend is, krijg je het hier te lezen.
Zijn we mee bezigquote:
En de reden daarvoor is? Niemand benaderen? Gewoon afwachten totdat iemand zich kandidaat stelt? Volgende interview zou op die wijze ergens in 2059 plaats kunnen vinden.quote:Op maandag 10 oktober 2005 01:00 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
[..]
Er staan momenteel geen interviewaanbiedingen open
[..]
Nee, maar daar werk je wel mee samen. Of niet zoals nu blijkt.quote:Op maandag 10 oktober 2005 01:13 schreef Duiveltja het volgende:
De reden zou ik niet weten, ik ben dan ook niet van de PR hier op FOK!
Ik ben forummod van SHO, PR is niet mijn pakkie an. De mensen op PR zijn daar niet voor Piet Snot neergezet.quote:Op maandag 10 oktober 2005 01:32 schreef static het volgende:
[..]
Nee, maar daar werk je wel mee samen. Of niet zoals nu blijkt.
Zet je eens in man.![]()
quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:18 schreef Copycat het volgende:
Het interview was voor een albumreview.
Check de fp dus regelmatig. Alhoewel ik daar nu dus niet op kom
Ik kijk elke dag.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 20:56 schreef Copycat het volgende:
http://frontpage.fok.nl/review.fok
Hij staat er inderdaad niet tussen.
Maar via bovenstaande link kun je dat dus zelf ook checken.
Ik zal het Jerruh ook wel vragen voor je.
Niet nu, want nu ga ik verder met Desperate Housewives kijken.
Ik dacht al even dat jij Duiveltja's account gehacked hadquote:
>> R&P.quote:Op woensdag 9 november 2005 18:23 schreef Zhenar het volgende:
Cc...?
Dit zit mij al een tijd onwijs dwars:
Jamaar dit topic is speciaal om tegen haar tequote:
quote:
Nee... sorry Zhenar... om je heel eerlijk te zeggen ken ik heel Battus' Opperlandse Taal & Letterkunde niet. Ben niet zo van de palindromen...quote:Op woensdag 9 november 2005 18:23 schreef Zhenar het volgende:
Cc...?
Dit zit mij al een tijd onwijs dwars: was jij degene die ooit in SC uit Battus - Opperlands quotte? Het stukje "Ze streken elkaar kak in de ogen" ???
Och, we komen soms uit hetzelfde schuitje.quote:Op woensdag 9 november 2005 23:48 schreef Copycat het volgende:
Dit klinkt té toevallig, maar tóévállig hadden Duiveltja en ik het pasgeleden nog over de nieuwe editie van de SHO awards.
echt waar!
*taxi belt*quote:
Dit was een verkapte hoe-staat-het-ermee postquote:
Allang gefixed.quote:Op zondag 20 november 2005 21:58 schreef Dizer het volgende:
ShowChat #541: In welke hokje pas jij? Homo, Hetero, Paard?
spelvoud.. is duidelijk te zien, kan iemand TT fixxen..
Ik ben er ook en ik zie niets door de vingers!quote:Op zondag 20 november 2005 22:04 schreef Duiveltja het volgende:
Ik was aanwezig Bupa, maar ik zal het door de vingers zien deze keer
Maar ik was (weer eensquote:Op zondag 20 november 2005 22:04 schreef Duiveltja het volgende:
Ik was aanwezig Bupa, maar ik zal het door de vingers zien deze keer
Graag.quote:Op zondag 20 november 2005 22:06 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ben er ook en ik zie niets door de vingers!
Bupa @!!%$*** tih!!!!
![]()
Achter de schermen, nu!
Pak jij je Tarzan! Ik jam het wel erinquote:Op zondag 20 november 2005 22:06 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ben er ook en ik zie niets door de vingers!
Bupa @!!%$*** tih!!!!
![]()
Achter de schermen, nu!
Oh ja, da's waar ook, daar doe je het gewoon om!quote:
Daar is Tarzan mij veel te dierbaar voor! Een winterpeen kan Buup krijgen!quote:Op zondag 20 november 2005 22:09 schreef Duiveltja het volgende:
Pak jij je Tarzan! Ik jam het wel erin
quote:
Dit is serieuze moderator-bizniz ja. Daar moet jij als onbeduidend usertje gewoon outbutten!quote:Op zondag 20 november 2005 22:16 schreef Svensational het volgende:
*kuch* ShowChat #541: In welke hokje pas jij? Homo, Hetero, Paard? *kuch*
Ik zou een goede mod zijn hequote:
Zou ik ook zeggen zo voor de SHO awardsquote:
Neen.quote:Op zondag 20 november 2005 22:25 schreef Svensational het volgende:
[..]
Ik zou een goede mod zijn he?
Dat ligt niet aan mij natuurlijkquote:Op zondag 20 november 2005 22:26 schreef Duiveltja het volgende:
Anders zou je al blauw zijn.
Nee, dat ligt aan al die anti-stemmen backstagequote:Op zondag 20 november 2005 22:29 schreef Svensational het volgende:
Dat ligt niet aan mij natuurlijk!!
Ik vind die anti-stemmen stom. Ik wil pro-stemmem enzoquote:Op zondag 20 november 2005 22:30 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee, dat ligt aan al die anti-stemmen backstage.
Als static het zegt, moeten we wel stoppen hierquote:
Nu welquote:
Remy?quote:Op zondag 20 november 2005 22:41 schreef Copycat het volgende:
[..]
Oh ja stat: wie is die vent van jouw award?
Aha, je bedoelde de categorie Lekkerste user !quote:
Moet ik even een filmpje van hem uploaden?quote:Op zondag 20 november 2005 22:59 schreef Copycat het volgende:
Ja.. er ging iets fout.
Ben jij ook een keer sneller.
Mag ...quote:Op zondag 20 november 2005 23:02 schreef static het volgende:
Moet ik even een filmpje van hem uploaden?
Niet zo brutaal, hè?quote:Op zondag 20 november 2005 23:06 schreef Svensational het volgende:
Wat heeft zo'n vent met SHO te maken?
Zeikerd.quote:Op maandag 28 november 2005 21:10 schreef Dizer het volgende:
GTST #161: Dian kan er wat van
Vanaf hier begint het spam en offtopic... kan daar wat aan gedaan worden?
quote:Op maandag 28 november 2005 21:12 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik zeik niet, ik gedraag me als een dramaqueen
Was niet vrolijk bedoeldquote:
Dude.quote:
Nee, dat kan niet, want dat gaan we over ons maandquotum te openen topics heen!quote:Op zondag 4 december 2005 20:51 schreef Duiveltja het volgende:
Is in het vervolg een slotje en een nieuw topic niet overzichtelijker?
Oh ja, da's waar...quote:Op zondag 4 december 2005 20:53 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee, dat kan niet, want dat gaan we over ons maandquotum te openen topics heen!
Denk toch eens na!
MUWHAHAHAHAHAHA MUWHAHAHAHAHHA MUWAHAHAHAHAHAHA MUWAHAHAHHAHA MUHAHAHAHAHAHA NMUWAHAHAHAHAHHAquote:Op zondag 4 december 2005 21:00 schreef Duiveltja het volgende:
Stomme Dizer ook die me op verkeerde ideeen brengt
quote:Op dinsdag 6 december 2005 22:15 schreef Copycat het volgende:
NEEEEEEEE!!!!!!
quote:Op zondag 4 december 2005 17:23 schreef Dizer het volgende:
NOU DAT NIET HOOR :R R: R::R:ER;e R;$$ $:![]()
:4P R;4 ;; R; $;
: 9: 9;9
9;9: 99 ( 9
![]()
;r : r
Ik zo 1, 2, 3 ook niet...quote:Op dinsdag 13 december 2005 16:58 schreef Lienekien het volgende:
Copycat, wees maar gerust. Ik kan geen dikkere celeb bedenken dan Solomon Burke.![]()
Met welke reden?quote:Op vrijdag 16 december 2005 23:48 schreef Dada het volgende:
Nou Duif, wees eens lekker consequent en sluit dat Howard topic ook maar.
Ach gossie, is het zo onduidelijk? Jij wilt dus eigenlijk zeggen dat je gewoon topics mag openen waarin je zonder bron (als je zelf de bron bent is dat niet genoeg) de raarste "onthullingen" kunt doen over BNers? Prima, heb heel veel meegemaakt met al die bekende Nederlanders....quote:Op vrijdag 16 december 2005 23:53 schreef Duiveltja het volgende:
Met welke reden?
Ja.quote:Op zondag 18 december 2005 20:58 schreef Dada het volgende:
[..]
Ach gossie, is het zo onduidelijk? Jij wilt dus eigenlijk zeggen dat je gewoon topics mag openen waarin je zonder bron (als je zelf de bron bent is dat niet genoeg) de raarste "onthullingen" kunt doen over BNers? Prima, heb heel veel meegemaakt met al die bekende Nederlanders....
Misschien handig voor als je weer met zoiets wilt komenquote:Op zondag 18 december 2005 21:43 schreef Bupatih het volgende:Misschien handig, D. (Althans, voordat je je bericht editte...)
quote:Op zondag 18 december 2005 21:51 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Misschien handig voor als je weer met zoiets wilt komen
Is idd onduidelijk zo, het is aangepastquote:Op woensdag 21 december 2005 13:29 schreef SCH het volgende:
Rob de Nijs en Belinda Meuldijk uit elkaar
Kan je dat andere topic dan even een andere titel geven?
Die post zie ik nu pas.quote:Op woensdag 21 december 2005 13:32 schreef Copycat het volgende:![]()
Ik had ook gezegd dat ik al aan het werk was...
Ben nu echt weg!
quote:Op woensdag 21 december 2005 18:38 schreef BVO het volgende:
Hey, m'n TT is voor de helft weggevallen.
Had dus staan:
"Tóch Expeditie Robinson "All Stars"-editie".
quote:
En verander het even, lief tongetjetachtig.quote:Op donderdag 22 december 2005 20:28 schreef Copycat het volgende:
Moest wel erg lachen om "De grote finale van RTL Boulevard".
Nog even.
Nu in januari - september?quote:Op woensdag 21 december 2005 00:46 schreef static het volgende:
Kan deze: Afscheid van de sterren: januari-juni 2005. gewijzigd worden in januari - juni?
Waarom dan zo'n moeite om het van de grond te krijgenquote:Op woensdag 28 december 2005 17:50 schreef static het volgende:
Nee.
Ja, okee, maar je zei eerst wel dat je mee ging doen.quote:Op woensdag 28 december 2005 18:28 schreef static het volgende:
Zoveel moeite was dat niet hoor. En buiten dat participeer ik niet in alles, ook al start ik het zelf.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |