quote:Op maandag 19 september 2005 21:31 schreef caradoc het volgende:
Kut john, je blijft van m'n grotwijf af!
quote:Op maandag 19 september 2005 21:31 schreef caradoc het volgende:
Kut john, je blijft van m'n grotwijf af!
En dat ie zich de ogen uit zijn kop mag schamen.quote:Op maandag 19 september 2005 21:32 schreef tong80 het volgende:
John spant de kroonWat een eikel die zit nu gezellig met de familie te kijken
Lijkt me stug, want hij heeft zijn vrouw en 4 kinderen 10 jaar geleden verlaten.quote:Op maandag 19 september 2005 21:32 schreef tong80 het volgende:
John spant de kroonWat een eikel die zit nu gezellig met de familie te kijken
en ik snap nu waarom....quote:Op maandag 19 september 2005 21:33 schreef Stranger het volgende:
[..]
Lijkt me stug, want hij heeft zijn vrouw en 4 kinderen 10 jaar geleden verlaten.
quote:Op maandag 19 september 2005 21:27 schreef Bayswater het volgende:
Douwe deed alsof die ging gooien, en toen gooide die niet![]()
Ik mod niet in andermans fora, dus laat dat wel aan een SHO-modje over.quote:Op maandag 19 september 2005 21:34 schreef Lu_uK het volgende:
Zou een mod de TT kunnen veranderen in ExpeditieRobinson #6:john, en nog iets ergs er achter
En dan te bedenken dat ik 'm eerst wel geinig vond. Maar in deze aflevering slaat ie volledig om. kan 't niet hebben dat ER een spelletje met hem (en de rest) speelt en HOPPAAAA gooi het maar op de nieuweling als zondebok. "En ik geloof ook niet dat ze in die grot heeft gezeten".quote:Op maandag 19 september 2005 21:32 schreef cptmarco het volgende:
John gaat door met jammeren...
Een kleuter is er werkelijke niets bij....
wegpesten heet ditquote:Op maandag 19 september 2005 21:37 schreef Maerycke het volgende:
Dit is in de Expeditie Robinson geschiedenis nog nooit gebeurd hoor dat expeditieleden een persoon echt pushten om weg te gaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |