SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GEDRAGSREGELS IN DIT TOPICSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat ook maar een trainer zonder uitstraling begint met een minnetje. Wil je ook niet hebben.quote:Op maandag 8 juni 2026 17:06 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Je bedoelt dat een trainer moet presteren.
Met Jaap Stam kwam er tenminste iemand binnenquote:Op maandag 8 juni 2026 17:12 schreef bbuddybb het volgende:
[..]
Dat ook maar een trainer zonder uitstraling begint met een minnetje. Wil je ook niet hebben.
Kijk naar Benitez bij Madrid.
Sommige Oostenrijkers hebben een behoorlijke uitstraling en een wat hardere stem.quote:Op maandag 8 juni 2026 17:42 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Met Jaap Stam kwam er tenminste iemand binnen
Maar je hebt gelijk hoor, uitstraling is heel belangrijk bij een trainer. Als je met een onzeker zacht stemmetje wat gaat uitleggen over active pressing dan ben je iedereen snel kwijt.
Of als je een huddle doet met de boys.
Trauner heeft juist een heel zacht stemmetje.quote:Op maandag 8 juni 2026 18:48 schreef fetX het volgende:
[..]
Sommige Oostenrijkers hebben een behoorlijke uitstraling en een wat hardere stem.
Dat zo’n magere Belgische dertiger binnenkomt bij Feyenoord, en na drie samenvattingen terugkijken dé Robin van Persie bij het grofvuil zet ondanks het behalen van Champions League voetbal, en nog toegejuicht wordt ook.quote:Op maandag 8 juni 2026 15:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ook, maar deze Belg komt binnen en ontslaat binnen een weekje Van Persie.
Amai, dan heb je kloten en durf je wel gewoon met je pieleke op tafel te slaan.
ESPN zette opmerkelijke uitspraken op een rijtje en dat waren lang niet alle.quote:Op maandag 8 juni 2026 19:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat zo’n magere Belgische dertiger binnenkomt bij Feyenoord, en na drie samenvattingen terugkijken dé Robin van Persie bij het grofvuil zet ondanks het behalen van Champions League voetbal, en nog toegejuicht wordt ook.
Dan is ons cluppie klaarblijkelijk toch niet meer zo conservatief als voorheen! Of heeft vPersie zich echt als een teringmongool gepresenteerd afgelopen halfjaar.
Die heb ik ook gezien. Ongekend en het waren er slechts 10quote:Op maandag 8 juni 2026 19:09 schreef Caland het volgende:
[..]
ESPN zette opmerkelijke uitspraken op een rijtje en dat waren lang niet alle.
Blijft vooral bizar dat hij dit seizoen mocht blijven zitten
De meest nutteloze mening der nutteloze meningen is uit!quote:Op maandag 8 juni 2026 19:09 schreef Caland het volgende:
[..]
ESPN zette opmerkelijke uitspraken op een rijtje en dat waren lang niet alle.
Blijft vooral bizar dat hij dit seizoen mocht blijven zitten
Nu jij nog opsodemieteren en Klaas terug en Fok! is financieel gered van de ondergang.quote:Op maandag 8 juni 2026 19:01 schreef GGMM het volgende:
Ik vind het écht gezellig dat Gurney er weer is
quote:
quote:
Wat dubbelzinnig weer.quote:
Als je 100 euro doneert zal ik Klaas unbannen.quote:Op maandag 8 juni 2026 19:27 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Nu jij nog opsodemieteren en Klaas terug en Fok! is financieel gered van de ondergang.
Ze werd vast niet nat door de capuchon.quote:Op maandag 8 juni 2026 19:28 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
[..]
[..]
Wat dubbelzinnig weer.
Ik bedoel nadat hun verhaal deelden, was ik bloedserieus
En daar zaten nog een paar goede uitspraken tussen. Maar zeker door Krabby en Gouka liet hij zich iedere keer zo opfokkenquote:Op maandag 8 juni 2026 19:13 schreef fetX het volgende:
[..]
Die heb ik ook gezien. Ongekend en het waren er slechts 10. Hardop gelachen.
Crowdfundingquote:Op maandag 8 juni 2026 19:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Als je 100 euro doneert zal ik Klaas unbannen.
Mooie gozer.quote:Op maandag 8 juni 2026 19:14 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Nu kan iedereen even genieten:
Bekijk deze YouTube-video
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op maandag 8 juni 2026 20:22 schreef Alaphilippe_ het volgende:
https://www.soccernews.nl(...)-wil-verder-bij-nec/
@:Caland
Hangt van de Duitse prestaties op het WK af hoe serieus dat wordt. Denk eerder dat Franken of Geeraerts binnengefietst worden. Of nee, Hein Vanhazebrouck hahahahaquote:Op maandag 8 juni 2026 21:21 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Al drie keer de naam Alfred Schreuder voorbij zien komen.
quote:Ondertussen volgen de gesprekken en de analyses met betrokkenen. Volgens ingewijden wordt intern ook het ‘Insights Discovery-model’ gehanteerd. Dat moet inzicht geven in gedragsvoorkeuren. Een kleur – rood, geel, groen of blauw – vertelt hoe je communiceert, beslissingen neemt en reageert onder stress. Het kan de dynamiek van het samenwerken in teamverband in kaart brengen.
Deze werkwijze is nu juist het paradepaardje van Van Persie. Hij vertelde er gedurende de afgelopen anderhalf jaar met regelmaat en vol enthousiasme over. „Hoe wij hier samenwerken, dat maakt mij echt trots”, zei hij dan.
Maar de perceptie van de trainer is lang niet altijd de perceptie van zijn omgeving. De aanvaring met Quinten Timber in de rust van de thuiswedstrijd tegen Sparta is volgens Van Persie bijvoorbeeld een ‘stevige woordenwisseling’, waarbij hij vooral geïrriteerd raakt omdat Timber hem durft te onderbreken. Zelfs de voorvechters van de trainer, die lijfelijk bij het incident aanwezig waren, omschrijven de scène echter als ‘heel ordinair’.
Ach, Robinquote:Op 15 maart redt Ayase Ueda zijn trainer in de Kuip tegen Excelsior. Het is een week na de 3-3 tegen NAC in Breda, waar Van Persie op de persconferentie om zich heen mept en mild oordeelt over de zoveelste mislukte middag.
Midweeks wordt er in een oefenwedstrijd verloren van FC Twente (1-3) en in de derby tegen Excelsior staan Feyenoord en Van Persie halverwege met 1-0 achter door een treffer van Zagré. In de kleedkamer is Van Persie woedend. „Noem het maar buiten zinnen”, omschrijft een speler zijn trainer die middag off the record.
dan nog liever een huddlequote:Op maandag 8 juni 2026 22:26 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Ach, Robin
Communiceer jij op een rode of groene manier? @:maxi-mus
quote:Op maandag 8 juni 2026 22:26 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Ach, Robin
Communiceer jij op een rode of groene manier? @:maxi-mus
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op maandag 8 juni 2026 22:26 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Ach, Robin
Communiceer jij op een rode of groene manier? @:maxi-mus
Walgelijke kleurentest wordt helaas bloedserieus genomen door meer branches dan je denkt.quote:Op maandag 8 juni 2026 22:26 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Ach, Robin
Communiceer jij op een rode of groene manier? @:maxi-mus
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die formulieren hangen werkelijk óveral in overheidsgebouwen.quote:Op maandag 8 juni 2026 23:48 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Walgelijke kleurentest wordt helaas bloedserieus genomen door meer branches dan je denkt.
Maar Van Persie voelt erg "rood".
Het ergste is dan dat mensen dat kleurenprofiel gaan aangrijpen om hun gedrag of tekortkomingen goed te praten.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 06:47 schreef XSbig het volgende:
[..]
Die formulieren hangen werkelijk óveral in overheidsgebouwen.
Ja, @Caland zei het al geloof ik.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 07:30 schreef TweedeKlum het volgende:
Zit Van der Kraan ook al in het Van Persiekamp? Stokerig stukje in de Televaag dat Rico helemaal niet geanalyseerd heeft.
Die twee zijn ook vrienden inderdaad, nu ook weer dat Geertruida gerucht dat van hem komtquote:Op dinsdag 9 juni 2026 07:44 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, @:Caland zei het al geloof ik.
Vd Kraan is meen ik mede organisator van dat Van Persie toernooi afgelopen weekend.
Ik zeg niet dat je van Persie moet aanhouden maar goed kan me ook wel voorstellen dat men wat mort als er een of andere omhooggevallen scout met zachte g de koers meent te moeten bepalen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 07:30 schreef TweedeKlum het volgende:
Zit Van der Kraan ook al in het Van Persiekamp? Stokerig stukje in de Televaag dat Rico helemaal niet geanalyseerd heeft.
Ik denk dat er geen voetbalvolger is die positief is over Van Persie als trainer. Dat kon op een gegeven moment echt niet meer.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 08:04 schreef bbuddybb het volgende:
Marcel ging de afgelopen maanden ook niet mee met alle negativiteit rondom Van Persie.
Valt me op dat Valentijn, die normaal zo uitgesproken negatief is, zich ook wel inhield.
Denk dat dat ook komt door de status van Bob als voetballer. Want wat was ie een sierraad voor het voetbal.
Ach ja, zo zal elke journalist wel zijn voorkeuren hebben. Martijn Krabbendam bijvoorbeeld wel weer erg negatief als het op Van Persie aankomt. Die houdt ook gewoon zijn bek dicht tijdens de persconferenties. Vind ik ook wel wat van.
KEIN GELOELquote:Op maandag 8 juni 2026 17:03 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ohja, laten we trainers afwijzen op basis van accent en uiterlijk.
Discriminatie op basis van kleurquote:Op maandag 8 juni 2026 23:48 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Walgelijke kleurentest wordt helaas bloedserieus genomen door meer branches dan je denkt.
Maar Van Persie voelt erg "rood".
‘Robin, je bent wel vurig rood, maar dit elftal heeft meer groen nodig’ is wel een mooie manier om te zeggen dat hij een lul is die naar niemand luistert.quote:Op maandag 8 juni 2026 23:48 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Walgelijke kleurentest wordt helaas bloedserieus genomen door meer branches dan je denkt.
Maar Van Persie voelt erg "rood".
Dat Geertruida gerucht was zo doorzichtigquote:Op dinsdag 9 juni 2026 07:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Die twee zijn ook vrienden inderdaad, nu ook weer dat Geertruida gerucht dat van hem komt
[ afbeelding ]
Dit was afgelopen zondag
Blijkbaar had Geertruida op zondag wel oren naar een overstap terwijl Van Persie vrijdag al is ontslagen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 08:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat Geertruida gerucht was zo doorzichtig
En compleet belachelijk natuurlijk, die kan naar de halve Premier League volgens mij.
quote:Op dinsdag 9 juni 2026 02:48 schreef Stoner12 het volgende:
zoek uw favoriet uit het verlanglijstjeAch word weer weken lang geruchten, en uiteindelijk staat Danny Buys voor de groepSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nouja, hopelijk komt die belg met wat leuks op de proppen.
De enige 2/3 spelers die echt blij met hem waren zitten in de WK voorbereiding.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 08:56 schreef Caland het volgende:
De stilte vanuit de spelersgroep valt ook wel op, zelfs Priske werd nog bedankt (op instagram bijvoorbeeld) door een deel van de selectie.
Priske was dan ook een goede en aardige kerel die het wel opnam voor zijn selectie.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 08:56 schreef Caland het volgende:
De stilte vanuit de spelersgroep valt ook wel op, zelfs Priske werd nog bedankt (op instagram bijvoorbeeld) door een deel van de selectie.
GROEN!quote:Op dinsdag 9 juni 2026 12:02 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Priske was dan ook een goede en aardige kerel die het wel opnam voor zijn selectie.
Bij Heerenveen was hij uiteindelijk ook wel ontslagen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 12:47 schreef snabbi het volgende:
van persie heeft de pech dat hij te snel zich heeft laten strikken om trainer bij feyenoord te worden. hij had gewoon lekker bij heereveen en daarna nog een club als utrecht ofzo wat ervaring op moeten doen.
Ik moet nog steeds lachen om die geweldige wedstrijd tegen Bayern waar uitlekte dat Priske ontslagen zou gaan worden. Na de derde goal nam de camerman het volledige bestuur van Feyenoord in beeld. De enige vier mensen in die zee van gejuich die keken alsof ze zojuist failliet waren gegaanquote:Op dinsdag 9 juni 2026 12:02 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Priske was dan ook een goede en aardige kerel die het wel opnam voor zijn selectie.
Ja daar liep iedereen ook de polonaise toen hij vertrok, ze hebben daar wel veel geduld altijd zeker met zo'n grote naam natuurlijk. Maar die had daar nu ook niet meer gezeten nee werd in alle geledingen uitgekotst.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 12:48 schreef Caland het volgende:
[..]
Bij Heerenveen was hij uiteindelijk ook wel ontslagen.
Of wellicht kan @:maxi-mus ons van de juiste informatie daaromtrent voorzien
quote:Op dinsdag 9 juni 2026 13:34 schreef raptorix het volgende:
Misschien dat dit een mooie kans is om Robin bondscoach van oranje te worden, Robin en Nigel zijn toch goed met elkaar?
Ik krijg steeds meer vertrouwen in de Belg en Eenhoorn. Het wegsturen van RvP getuigt van durf. Ze hadden ook een paar maanden kunnen wachten. Erg blij dat ze het op dit goede moment deden. Heb het sterke vermoeden dat het lijstje met mogelijke opvolgers al redelijk klaar was.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 10:53 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Ach word weer weken lang geruchten, en uiteindelijk staat Danny Buys voor de groep![]()
Nouja, hopelijk komt die belg met wat leuks op de proppen.
Ik zou het ook vreemd vinden als ze na 1 week deze gewaagde beslissing nemen, om dan met een lulletje rozenwater van een nieuwe trainer aan te komen zetten.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 15:24 schreef Rocket Ride het volgende:
[..]
Ik krijg steeds meer vertrouwen in de Belg en Eenhoorn. Het wegsturen van RvP getuigt van durf. Ze hadden ook een paar maanden kunnen wachten. Erg blij dat ze het op dit goede moment deden. Heb het sterke vermoeden dat het lijstje met mogelijke opvolgers al redelijk klaar was.
Zou een Belg voor jou dat per definitie zijn?quote:Op dinsdag 9 juni 2026 15:33 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik zou het ook vreemd vinden als ze na 1 week deze gewaagde beslissing nemen, om dan met een lulletje rozenwater van een nieuwe trainer aan te komen zetten.
Eigenlijk wel, maar ben niet op de hoogte van Belgische trainers dus ik blijf neutraal en positief.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 15:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Zou een Belg voor jou dat per definitie zijn?
Ik ben nog steeds groot voorstander van Big Ange, makker.quote:
Ik mag toch hopen dat ze Arteta los gaan weken.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 15:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds groot voorstander van Big Ange, makker.
Wat jij?
Laten we erop vertrouwen dat de nieuwe leiding niet bang is om buiten de eredivisie paden te gaan kijken.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 10:53 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Ach word weer weken lang geruchten, en uiteindelijk staat Danny Buys voor de groep![]()
Nouja, hopelijk komt die belg met wat leuks op de proppen.
Nu doe je Walid Regragui wel tekort hoor. Speelde uitstekend voetbal met Marokkoquote:Op dinsdag 9 juni 2026 19:13 schreef Qarrad het volgende:
https://www.fcupdate.nl/v(...)okkaanse-succescoach
Lol. Aan het arsenaal tactische ingrepen wordt straks handdoekje jatten toegevoegd
Totaal niet serieus te nemen natuurlijk, maar hij kan op het lijstje met geruchten @:Stoner12
Natuurlijk, maar die gênante vertoning met die handdoeken zal altijd over hem blijven hangen en ik denk dat dit op geen enkele manier serieus te nemen is. Als ie toch komt en ons net zo leuk laat spelen als het Marokkaans elftal: haske leuk natuurlijk.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 19:15 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Nu doe je Walid Regragui wel tekort hoor. Speelde uitstekend voetbal met Marokko
quote:Op dinsdag 9 juni 2026 19:17 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar die gênante vertoning met die handdoeken zal altijd over hem blijven hangen en ik denk dat dit op geen enkele manier serieus te nemen is.
Wat een heerlijke schijtpot om mee te beginnen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 18:39 schreef Caland het volgende:
We beginnen het seizoen met Sparta uit om 12.15
Laat me raden: jij vond dat wel gezond gedrag? Volwassen mannen die handdoekje van andere mannen gaan stelen om in hun hoofd te komen?quote:
Het is wel een groot voordeel dat je de zwaarste wedstrijd in de eredivisie komend seizoen niet hoeft te spelen. De kaarten zijn ons gunstig geschud wat dat betreftquote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:28 schreef fetX het volgende:
[..]
Wat een heerlijke schijtpot om mee te beginnen.
Meteen winst en anders de trainer eruit @:Rigaux
Welke wedstrijd is dat dan?quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Het is wel een groot voordeel dat je de zwaarste wedstrijd in de eredivisie komend seizoen niet hoeft te spelen. De kaarten zijn ons gunstig geschud wat dat betreft
NAC uit.quote:
Wat heeft dat met de ex bondscoach van Marokko te maken..??quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:38 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Laat me raden: jij vond dat wel gezond gedrag? Volwassen mannen die handdoekje van andere mannen gaan stelen om in hun hoofd te komen?
Het is algemeen bekend dat ze in delen van Senegal,Congo,Nigeria en andere Afrikaanse landen zwarte magie/voodoo beoefenenquote:
Achja, nee dan snap ik het helemaal. Logisch hoor.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:02 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Het is algemeen bekend dat ze in delen van Senegal,Congo,Nigeria en andere Afrikaanse landen zwarte magie/voodoo beoefenen
Door die video besefte ik dat ik al een halfjaar geen interviews meer keek van vPersie.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:51 schreef Caland het volgende:
[..]
NAC uit.
Die uitspraak heeft het overigens niet gehaald in de compilatie van opmerkelijke uitspraken van Van Persie die een uur duurde, maar dat geheel terzijde
Alleen van Uedaquote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:08 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Hopelijk heeft niemand een voodoo poppetje van mij gemaakt.
quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:08 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Hopelijk heeft niemand een voodoo poppetje van mij gemaakt.
Heel interessant.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 22:18 schreef PSVCL het volgende:
degene die zich een paar jaar geleden hebben laten ¨vaccineren¨ zijn digitale voodoo poppetjes , zie: BNW / Mind-controlled slaves/transhumanism
quote:Op dinsdag 9 juni 2026 22:18 schreef PSVCL het volgende:
degene die zich een paar jaar geleden hebben laten ¨vaccineren¨ zijn digitale voodoo poppetjes , zie: BNW / Mind-controlled slaves/transhumanism
Op naar Paraguay!quote:Op dinsdag 9 juni 2026 22:18 schreef PSVCL het volgende:
degene die zich een paar jaar geleden hebben laten ¨vaccineren¨ zijn digitale voodoo poppetjes , zie: BNW / Mind-controlled slaves/transhumanism
Ik bedenk me nu opeens dat ik wel altijd bleef zitten voor de persco's van Oh Arne. Met een notitieblokje bij de hand uiteraard.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Door die video besefte ik dat ik al een halfjaar geen interviews meer keek van vPersie.
Ik werd er altijd licht ongemakkelijk van. Helemaal in zijn parallelle universum, het nét niet helemaal begrijpen maar toch heel zeker van zijn zaak, en dan heel boos worden als Gouka of Krabby een net iets te kritische vraag stelde.
Tied voor de 0-1 tegen Sparta een club uit Rotterdam.quote:Op woensdag 10 juni 2026 11:57 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Wilde ik net posten... Ah well; Reeds besproken dus.
Welke, zelfs nu al, meer dan verdiend isquote:Op woensdag 10 juni 2026 12:21 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Tied voor de 0-1 tegen Sparta een club uit Rotterdam.
Japanners hebben gemiddeld dan ook niet echt veel praktijkervaring met een ongelofelijke lulquote:Op woensdag 10 juni 2026 20:40 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Zeker bij een Japanner had je niet hoeven verwachten dat hij zou roepen dat het een ongelofelijke lul was en het top is dat ie weg is.
Ah, we hebben de jood onder de PSV'ers gevonden. Gefeliciteerd; u gaat door voor de opblaaspop naar keuze.quote:Op woensdag 10 juni 2026 20:59 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Lastige indeling hebben jullie , vooral het einde. Bij PSV weer prima in evenwicht #28
Ja nee.quote:Op woensdag 10 juni 2026 23:01 schreef HMFuckyouall het volgende:
Is die dombo die met Japan obsessieve knutdeijsbeer
Ineens vallen er puzzelstukken op hun plaats
Er zit wel een verschil in hoor. PSVCL is er weer zo een uit Brabant die heel graag wil dat zijn clubje relevant gevonden wordt door de rest en dat iemand zich er druk om maakt wat daar allemaal gebeurt. De Randstadmedia moet zich schamen dat er te weinig aandacht is voor PSV, ze worden altijd benadeeld met het speelschema, dat soort sentimenten.quote:Op woensdag 10 juni 2026 23:22 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Ah, we hebben de jood onder de PSV'ers gevonden. Gefeliciteerd; u gaat door voor de opblaaspop naar keuze.
Waarom?quote:Op donderdag 11 juni 2026 07:25 schreef H.FR het volgende:
Aparte keuze
https://www.fr12.nl/trans(...)lg-charles-vanhoutte
In principe heb je middenvelders genoeg. Dat is geen linie waar je er iets bij hoeft.quote:
Je hebt alleen Taghi op die plekquote:Op donderdag 11 juni 2026 07:52 schreef H.FR het volgende:
[..]
In principe heb je middenvelders genoeg. Dat is geen linie waar je er iets bij hoeft.
De leeftijdscategorie.
En Moder kan daar ook prima spelen. En dan heb je daarvoor nog Hwang, Zechiël, Valente en Steijn. En dan heb je ook Kraaijeveld en Vd Elshout.quote:
Dat is het hele probleem van dit middenveld, het zijn eigenlijk allemaal dezelfde types en niemand (behalve Taghi) kan echt op 6quote:Op donderdag 11 juni 2026 08:04 schreef H.FR het volgende:
[..]
En Moder kan daar ook prima spelen. En dan heb je daarvoor nog Hwang, Zechiël, Valente en Steijn. En dan heb je ook Kraaijeveld en Vd Elshout.
En dan moet je daarnaast Zerrouki nog kwijt, die er ook nog bijkomt als dat niet lukt.
Is dat dan de plek waar je als eerste geld moet gaan uitgeven?
Maargoed, misschien is er dusdanig veel geld dat we ook nog op andere posities vooraf al flink kunnen spenderen
Dat zal ik niet ontkennen. Maar je moet wel heel veel zelfvertrouwen hebben in je verkoopkunsten om te beginnen met aankopen op het middenveld.quote:Op donderdag 11 juni 2026 09:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is het hele probleem van dit middenveld, het zijn eigenlijk allemaal dezelfde types en niemand (behalve Taghi) kan echt op 6
Hwang als eerste lozen svp
De transfermarkt is vaak ook gewoon een kwestie van wie is wanneer beschikbaar. Lijstjes afwerken op basis van prio heeft vaak geen enkele zin.quote:Op donderdag 11 juni 2026 09:46 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat zal ik niet ontkennen. Maar je moet wel heel veel zelfvertrouwen hebben in je verkoopkunsten om te beginnen met aankopen op het middenveld.
En het is niet alsof ze transfers één voor één doen. Er lopen vaak meerdere trajecten tegelijk, maar de één gaat wat sneller dan de ander en niet alles lekt uit.quote:Op donderdag 11 juni 2026 09:57 schreef Caland het volgende:
[..]
De transfermarkt is vaak ook gewoon een kwestie van wie is wanneer beschikbaar. Lijstjes afwerken op basis van prio heeft vaak geen enkele zin.
Zou Hwang niet een stuk beter kunnen? Onder Priske was dat een heel goede speler tot het potje op kunstgras bij MVV.quote:Op donderdag 11 juni 2026 09:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is het hele probleem van dit middenveld, het zijn eigenlijk allemaal dezelfde types en niemand (behalve Taghi) kan echt op 6
Hwang als eerste lozen svp
Hwang is een prima speler als je met de punt naar achter speelt en hij de vrijheid heeft om een beetje over het veld te zwerven. Maar daar hebben we er al teveel van en hij is fysiek te onbetrouwbaar. Ik zou het niet erg vinden als ie vertrekt, wel erg jammer want ik was echt fan aan het begin.quote:Op donderdag 11 juni 2026 10:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zou Hwang niet een stuk beter kunnen? Onder Priske was dat een heel goede speler tot het potje op kunstgras bij MVV.
Steijn, Zechiël, Moder, Valente, Hwang en Taghi vind ik eigenlijk voldoende mogelijkheden voor iedere wedstrijd, ook als er een of twee geblesseerden zijn. Terwijl je Stengs en Zerrouki ook nog moet dumpen.
Dat deed die bolle knakker ons wel geloven maar ik denk niet dat dit altijd het geval hoeft te zijn. Paixao was ook niet beschikbaar totdat ze zijn pa naar Frankrijk hadden gehaald.quote:Op donderdag 11 juni 2026 09:57 schreef Caland het volgende:
[..]
De transfermarkt is vaak ook gewoon een kwestie van wie is wanneer beschikbaar. Lijstjes afwerken op basis van prio heeft vaak geen enkele zin.
Hwang is echt in niks een zes.quote:Op donderdag 11 juni 2026 10:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zou Hwang niet een stuk beter kunnen? Onder Priske was dat een heel goede speler tot het potje op kunstgras bij MVV.
Steijn, Zechiël, Moder, Valente, Hwang en Taghi vind ik eigenlijk voldoende mogelijkheden voor iedere wedstrijd, ook als er een of twee geblesseerden zijn. Terwijl je Stengs en Zerrouki ook nog moet dumpen.
Ik hoop juist vooral dat ze niet weer de keuze maken om de hele selectie te laten herbeoordelen door een nieuwe trainerquote:Op donderdag 11 juni 2026 10:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat deed die bolle knakker ons wel geloven maar ik denk niet dat dit altijd het geval hoeft te zijn. Paixao was ook niet beschikbaar totdat ze zijn pa naar Frankrijk hadden gehaald.
Je zal op bepaalde posities toch een paar toptargets moeten hebben, dat zijn nu linksbuiten, lcv en eventuele vervangers van Ueda, Moussa en Read lijkt mij. Alhoewel Rigaux en een nieuwe trainer dan ook het materiaal moeten beoordelen wat we nog hebben, zoals Sauer, vPersie, Borges en Tengstedt. Dat maakt deze transferwindow wel iets lastiger, je hebt zo’n 40/45 man waarvan een deel misschien best bruikbaar is met een betere trainer.
Onze beste Europese wedstrijd van de afgelopen vierentwintig jaar was met een uitblinkende Hwang op zes.quote:
Ik vind het een uitstekend voorteken dat ze specifiek iemand achter Taghi zoeken, want zo’n type mis je wel echt.quote:Op donderdag 11 juni 2026 10:22 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Onze beste Europese wedstrijd van de afgelopen vierentwintig jaar was met een uitblinkende Hwang op zes.
Ik vind hem overigens ook geen zes hoor, maar met zijn niveau van het eerste halfjaar is ie daar prima bruikbaar. Net als Moder. Tenzij je met twee backs speelt die naar voren vliegen zoals vPersie vaak deed, dan heb je een Taghi nodig die tussen de CV’s inzakt. Maar die kan maar weinig met een bal.
Beetje onoverkomelijk zonder technische staf. Of moet Rigaux op basis van wat beelden en de mening van de ballenpomper gaan doorselecterenquote:Op donderdag 11 juni 2026 10:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik hoop juist vooral dat ze niet weer de keuze maken om de hele selectie te laten herbeoordelen door een nieuwe trainer
#ALLESWEG
Moder ligt ook vaker in de lappenmand dan dat hij speelt.quote:Op donderdag 11 juni 2026 10:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vind het een uitstekend voorteken dat ze specifiek iemand achter Taghi zoeken, want zo’n type mis je wel echt.
Wat mij betreft zou je elke middenvelder op Valente en Taghi ook wel kunnen verkopen als daar een redelijk bod op binnenkomt. Daar moet echt iets gebeuren wil het meer complementair worden imo.
Maar houdt hij ook rekening met Kuipvrees?quote:Op donderdag 11 juni 2026 11:47 schreef Slobeend het volgende:
Erg mooi dat we weer een kokende TD hebben.
Ik mis de eerste twee thuispotjes, antigenot. Pas rond speelronde 7 in de Kuip om deze frisse wind te aanschouwen. En door een bruiloft in de VS mis ik ook de laatste speelronde, dus hopelijk zijn we een beetje op tijd kampioenquote:Op donderdag 11 juni 2026 11:45 schreef fetX het volgende:
Er gaat echt een heel ander Feyenoord staan in september. Genot.
quote:Op donderdag 11 juni 2026 11:45 schreef fetX het volgende:
Er gaat echt een heel ander Feyenoord staan in september. Genot.
quote:
#ALLESWEG (behalve de ballenpomper)quote:John de Wolf blijft voorlopig wel op zijn plek in Rotterdam.
MaAr HiJ iS eEn OnDeRdEeL vAn De CuLtUurquote:Op donderdag 11 juni 2026 12:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
[..]
#ALLESWEG (behalve de ballenpomper)
ga wegquote:Op donderdag 11 juni 2026 12:57 schreef GGMM het volgende:
Ik wil wel trainer worden anders
Lijkt me best leuk
Wtfquote:
In de Brian Pinas-rol? Beetje op het scherm kijken en niks doenquote:Op donderdag 11 juni 2026 13:00 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wtf
Ik had jou nog wel op oog als assistent
Man naar mijn hart ditquote:Op donderdag 11 juni 2026 10:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik hoop juist vooral dat ze niet weer de keuze maken om de hele selectie te laten herbeoordelen door een nieuwe trainer
#ALLESWEG
quote:Op donderdag 11 juni 2026 12:57 schreef GGMM het volgende:
Ik wil wel trainer worden anders
Lijkt me best leuk
1 kool per 4 wedstrijden in de Jupiler League is nou niet om over naar huis te schrijvenquote:
Misschien moeten we toch maar proberen om Haaland binnen te hengelen.quote:Op donderdag 11 juni 2026 14:17 schreef Elan het volgende:
[..]
1 kool per 4 wedstrijden in de Jupiler League is nou niet om over naar huis te schrijven
Vagner Love.quote:Op donderdag 11 juni 2026 14:17 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Misschien moeten we toch maar proberen om Haaland binnen te hengelen.
15 miljoen bieden op Gimenez leek mij een beter plan.quote:Op donderdag 11 juni 2026 14:17 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Misschien moeten we toch maar proberen om Haaland binnen te hengelen.
Hadidiland is al binnenquote:Op donderdag 11 juni 2026 14:17 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Misschien moeten we toch maar proberen om Haaland binnen te hengelen.
quote:Op donderdag 11 juni 2026 17:32 schreef Gert het volgende:
Feyenoord doet bod op middenvelder Nice, aast op spits Westerlo en denkt aan Spaanse trainer (AD)
quote:De Belg Charles Vanhoutte moet de nieuwe nummer zes worden in de Kuip. Om ruimte te maken is een vertrek van Hwang en Moder bespreekbaar.
[...]
Ook de Spaanse spits Nacho Ferri wordt gevolgd. De 21-jarige jeugdinternational speelde afgelopen seizoen voor KVC Westerlo.
[...]
Mocht Ferri tekenen dan krijgt hij mogelijk een landgenoot als trainer. Carlos Vicens staat op een lijstje bij Feyenoord. De 43-jarige Spanjaard haalde met Braga afgelopen seizoen de halve finale van de Europa League en was eerder assistent van Guardiola bij Manchester City.
NordVPN nemen.quote:Op donderdag 11 juni 2026 19:18 schreef De_Kraam het volgende:
Ik ga Michel van Egmond's imitatie van Rene Hake wel missen. Dat meen ik echt hè.
Ik ook, geniaal.quote:Op donderdag 11 juni 2026 19:18 schreef De_Kraam het volgende:
Ik ga Michel van Egmond's imitatie van Rene Hake wel missen. Dat meen ik echt hè.
Dat zou nou een echte versterking zijn. Niet dat ik denk dat ie haalbaar is (Inter had hem eerder al op de korrel), maar dit is geen koekenbakker van de categorie God zegene de greep.quote:Op donderdag 11 juni 2026 11:52 schreef Irritatie100 het volgende:
Er is blijkbaar ook geïnformeerd naar de keeper van Cagliari. Ik denk niet dat Rico op vakantie naar Mexico is.
Mooiquote:Op donderdag 11 juni 2026 22:08 schreef Gert het volgende:
Historisch besluit: Feyenoord en De Kuip zijn nu officieel één (AD)
Ik hoop echt dat allemaal dit soort snel te verkopen spelers vlammen op het WKquote:
Onderaan de streep ga je waarschijnlijk minder betalen dan je nu doet qua huur.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 06:42 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
41 miljoen in een bodemloze put gooien. Wordt nooit wat met Feyenoord zo.
In het bericht gisteren dat Feyenoord de Kuip overneemt las ik het volgende:quote:Op vrijdag 12 juni 2026 07:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Onderaan de streep ga je waarschijnlijk minder betalen dan je nu doet qua huur.
Feyenoord zou de reguliere huurbetalingen blijven voldoenquote:Daarnaast heeft Feyenoord toegezegd de komende tien jaar jaarlijks drie tot vijf miljoen euro te investeren in onderhoud en verbeteringen. In totaal gaat het om een financiële impuls van 41,5 miljoen euro, exclusief de reguliere huurbetalingen die de club blijft voldoen.
Een dag na het nieuwsartikel dat Feyenoord hem op zich wel wil verkopen. Prima.quote:
Is maar 100-120 euro extra per SCC per jaar. Dat hebben we toch wel voor niet lekkende wc's en warme kroketten de club over?quote:Op vrijdag 12 juni 2026 06:42 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
41 miljoen in een bodemloze put gooien. Wordt nooit wat met Feyenoord zo.
Ik heb ook het idee dat ie zich voor Feyenoord steeds minder kon motiveren. Hoe speel je sinds maart niet en dan ineens heel goed op het WKquote:Op vrijdag 12 juni 2026 07:50 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Een dag na het nieuwsartikel dat Feyenoord hem op zich wel wil verkopen. Prima.
Alhoewel dat ie er al anderhalf jaar niks van bakt misschien ook een beetje aan de trainer lag.
Ik denk dat ik hoger op dit lijstje zou moeten staan. Aangezien Gimenez op de bank wordt gehouden door een 35 jarige waarvan het een godswonder is dat hij überhaupt nog voetbalt.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 09:38 schreef GGMM het volgende:
Jullie mogen Dombo wel je excuus aanbieden die had het dus wel degelijk goed gezien met Hwang
Yup maar zoals Gurney al terecht stelde, dat zou best wel eens aan de trainert hebben kunnen liggen.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 09:41 schreef De_Pel het volgende:
Dombo was met name lyrisch over die andere dooie aziaat, ik snap dat je ze door elkaar haalt.
Ongeveer iedereen weet dat Hwang goed kan voetballen, maar ook dat het er al lange tijd veel te weinig uit komt.
En fitheid. Heeft ook lang met pijntjes gespeeld.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 09:45 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Yup maar zoals Gurney al terecht stelde, dat zou best wel eens aan de trainert hebben kunnen liggen.
Blijft bijzonder dat ze bij Nederlandse topclubs een dozijn blessures hebben en je ze regelmatig met de tong op de schoenen lopen na zestig minuten.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 09:52 schreef De_Pel het volgende:
[..]
En fitheid. Heeft ook lang met pijntjes gespeeld.
Feyenoord heeft Stadion Feyenoord, aan wie het de huur blijft betalen, nu zelf in bezit (95% van de aandelen). Die huur is vestzak-broekzak dus. Daar bovenop volgen nog enkele tientallen miljoenen aan investeringen. Met als doel dat De Kuip geld op gaat leveren voor de club ipv dat jaarlijks huur moest worden betaald die in een bodemloze put verdween.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 07:43 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
In het bericht gisteren dat Feyenoord de Kuip overneemt las ik het volgende:
[..]
Feyenoord zou de reguliere huurbetalingen blijven voldoen
In dat geval schiet je er in eerste instantie niet veel mee op lijkt mij.
Enige kanttekening is dat die tientallen miljoenen achterstallig onderhoud is en de toko alsnog einde economische levensduur nadert.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 10:05 schreef Gert het volgende:
[..]
Feyenoord heeft Stadion Feyenoord, aan wie het de huur blijft betalen, nu zelf in bezit (95% van de aandelen). Die huur is vestzak-broekzak dus. Daar bovenop volgen nog enkele tientallen miljoenen aan investeringen. Met als doel dat De Kuip geld op gaat leveren voor de club ipv dat jaarlijks huur moest worden betaald die in een bodemloze put verdween.
Hwang heeft vorig seizoen laten zien weldegelijk goed te kunnen voetballen. Het verschil in winstpercentage met of zonder hem was erg groot. Spel ook overigensquote:Op vrijdag 12 juni 2026 09:45 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Yup maar zoals Gurney al terecht stelde, dat zou best wel eens aan de trainert hebben kunnen liggen.
Ik weet niet of het broekzak - vestzak is hoor. Dat geld kun je dan simpelweg niet aan andere zaken besteden.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 10:05 schreef Gert het volgende:
[..]
Feyenoord heeft Stadion Feyenoord, aan wie het de huur blijft betalen, nu zelf in bezit (95% van de aandelen). Die huur is vestzak-broekzak dus. Daar bovenop volgen nog enkele tientallen miljoenen aan investeringen. Met als doel dat De Kuip geld op gaat leveren voor de club ipv dat jaarlijks huur moest worden betaald die in een bodemloze put verdween.
Ja, leuk. Het blijft oude zooi. Ook als je er 40 miljoen instort.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 07:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Onderaan de streep ga je waarschijnlijk minder betalen dan je nu doet qua huur.
In principe wel, want Feyenoord 'int' de huur als eigenaar van het stadion, maar snap je punt.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 10:33 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik weet niet of het broekzak - vestzak is hoor. Dat geld kun je dan simpelweg niet aan andere zaken besteden.
Als die >40 mln (bovenop de huursom) volledig nodig zijn voor noodzakelijk onderhoud en dus niet besteed kunnen worden aan upgrade van horeca faciliteiten en business units, dan is het dus alleen 'red de kuip anders stort-ie in' en verder niets. Hmm..quote:Die tientallen miljoenen investeringen de komende jaren zijn om noodzakelijk en achterstallig onderhoud weg te werken.
Investeringen om het stadion dusdanig te verbeteren zodat het echt veel meer gaat opleveren gaat je minimaal 200 tot 300 miljoen kosten, wil je het goed doen.
En dan alsnog meer goals hebben gemaakt in de PL dan Brubbie.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 09:44 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik denk dat ik hoger op dit lijstje zou moeten staan. Aangezien Gimenez op de bank wordt gehouden door een 35 jarige waarvan het een godswonder is dat hij überhaupt nog voetbalt.
Maar grote voordeel is dat je als uniform front de gemeente kunt overtuigen dat een nieuw stadion in combinatie met grootschalige stadsvernieuwing, een goed idee is.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 10:51 schreef Gert het volgende:
[..]
In principe wel, want Feyenoord 'int' de huur als eigenaar van het stadion, maar snap je punt.
[..]
Als die >40 mln (bovenop de huursom) volledig nodig zijn voor noodzakelijk onderhoud en dus niet besteed kunnen worden aan upgrade van horeca faciliteiten en business units, dan is het dus alleen 'red de kuip anders stort-ie in' en verder niets. Hmm..
Dat valt niet helemaal los te zien van vPersie en Priske natuurlijk.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 09:52 schreef De_Pel het volgende:
[..]
En fitheid. Heeft ook lang met pijntjes gespeeld.
Mwah, iemand van 1.94 kan eigenlijk nauwelijks normaal zitten in de Kuip, weet ik uit ervaring.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 14:46 schreef Irritatie100 het volgende:
stoeltjes zitten prima met zat beenruimte en ga zo maar door.
Ah, ik heb al in menig stadion gezeten waar de beenruimte zelfs voor mijn 1,82 behelpen was.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 15:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, iemand van 1.94 kan eigenlijk nauwelijks normaal zitten in de Kuip, weet ik uit ervaring.
Nu vind ik dat niet zo erg, sta liever. Maar ik word ook een keer wat ouder als het goed is.
Voor de Feyenoord-fan die in (de buurt van) Rotterdam woont is er helemaal niks mis met het stadion tijdens Feyenoord-wedstrijden, maar daar houdt het zo’n beetje mee op. Het is een bijzonder gemiste kans voor de stad Rotterdam én voor de club om geen modern stadion te hebben, maar goed die kans is vooral gemist in de jaren voor Corona.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 14:46 schreef Irritatie100 het volgende:
Verder ben ik misschien wel te veel gehecht aan nostalgie en kijk teveel door een Feyenoord-bril, maar ik ben in veel stadions geweest (ook moderne) en ik vind de Kuip nog altijd ongeëvenaard qua pure wedstrijdbeleving. Overal vrij zicht zonder palen of iets, zelfs op de allerbovenste rij van de tweede ring zit je nog relatief dicht op het veld, stoeltjes zitten prima met zat beenruimte en ga zo maar door. Dan boeit hij mij geen reet dat ik tijdens de wedstrijd niet kan Instagrammen omdat er geen wifi is of dat ik eventjes moet wachten op m'n drinken. Wat dat betreft vind ik praten over ouwe meuk elkaar wel een beetje napraten, alsof je bij een hypermodern stadion niet in de rij hoeft te staan om drinken te halen als er 45.000 man zijn.
Neemt niet weg dat er wel heel veel onzichtbaar onderhoud moet gaan plaatsvinden en er veel meer potentie zit in de business units natuurlijk, maar als voetbalstadion voor de supporters blijft het gewoon het beste dat er is.
Ja, dan kijk ik er dus teveel naar als Feyenoord-fan en voetballiefhebber, want dat er geen concerten gehouden kunnen worden boeit mij dus geen reetquote:Op vrijdag 12 juni 2026 15:39 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Voor de Feyenoord-fan die in (de buurt van) Rotterdam woont is er helemaal niks mis met het stadion tijdens Feyenoord-wedstrijden, maar daar houdt het zo’n beetje mee op. Het is een bijzonder gemiste kans voor de stad Rotterdam én voor de club om geen modern stadion te hebben, maar goed die kans is vooral gemist in de jaren voor Corona.
Heel de wijk is eigenlijk een soort van tijdmachine. Dat is doodzonde voor het imago van Rotterdam wat verder in een mooi tempo opknapt. Een moderne stadionomgeving met KARAKTER (dus niet als die wanstaltige buurt rond de Ufo in Duivendrecht) had Rotterdam-Zuid wat meer op de kaart gezet als woonomgeving.
Dat betekent niet veel goeds voor het Nederlands elftal zondag tegen Japanquote:Op vrijdag 12 juni 2026 22:41 schreef CR7 het volgende:
Larin wat een spits. Nu al net toernooi van de Feyenoorders.
Dit telt niet, Feyenoord heeft Larin bij het grof vuil gezet en is al weg.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 22:58 schreef hhh38 het volgende:
Bizar dat na 3 wedstrijden al 2 van onze spelers dit seizoen gescoord hebben
Dat is juist het punt. Hwang heeft ook sinds maart al niet gespeeld. Spelers die bij ons weinig hebben laten zien zijn nu belangrijk voor hun land.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 00:02 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Dit telt niet, Feyenoord heeft Larin bij het grof vuil gezet en is al weg.
N=1.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 00:30 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat is juist het punt. Hwang heeft ook sinds maart al niet gespeeld. Spelers die bij ons weinig hebben laten zien zijn nu belangrijk voor hun land.
Sinds onderbroekdoucher Robin weg is is iedereen weer blij.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 22:41 schreef CR7 het volgende:
Larin wat een spits. Nu al het toernooi van de Feyenoorders.
Sowieso blijf ik het niet uitsluiten dat Larin gewoon een voldoende had gehaald als je hem gewoon in de 16 had gezet en daar met z'n fysieke kracht onrust had laten stoken. Wat dat betreft past de Championship gewoon heel goed bij hem qua type voetbal dat ze daar spelen. Zo'n type als hij op 10 zetten is echt een ongekende mispeer geweest.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 12:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Larin speelt al een geruime tijd goed bij Southampton.
Verder is het gewoon grappig om twee spelers die in dit topic (terecht) verguisd werden afgelopen seizoen direct te zien presteren op een WK. Wat maakt het nou uit dat het maar 1 potje is
Prima hoor, laat Watta en Ueda maar vlammen.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 22:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat betekent niet veel goeds voor het Nederlands elftal zondag tegen Japan
@:dombohetolifantje1
Ayase gaat scoren.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 22:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat betekent niet veel goeds voor het Nederlands elftal zondag tegen Japan
@:dombohetolifantje1
Type Meulensteenquote:Op zaterdag 13 juni 2026 23:15 schreef Tomatenboer het volgende:
Wat zouden we vinden van Sipke Hulshoff als hoofdtrainer?
Ik vind het moeilijk te zeggen. Als hij het daadwerkelijk wordt is het natuurlijk volledig gebaseerd op de hoop dat hij de stijl van Arne Slot voortzet, maar meer als hoop lijkt het mij niet.
Gedoemd om te mislukken. Zo'n man is niet voor niets altijd assistent geweest, dat werkt als hoofdtrainer nooit.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 23:15 schreef Tomatenboer het volgende:
Wat zouden we vinden van Sipke Hulshoff als hoofdtrainer?
Ik vind het moeilijk te zeggen. Als hij het daadwerkelijk wordt is het natuurlijk volledig gebaseerd op de hoop dat hij de stijl van Arne Slot voortzet, maar meer als hoop lijkt het mij niet.
Larin op 10 zetten had al reden voor ontslag moeten zijn.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 14:56 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Sowieso blijf ik het niet uitsluiten dat Larin gewoon een voldoende had gehaald als je hem gewoon in de 16 had gezet en daar met z'n fysieke kracht onrust had laten stoken. Wat dat betreft past de Championship gewoon heel goed bij hem qua type voetbal dat ze daar spelen. Zo'n type als hij op 10 zetten is echt een ongekende mispeer geweest.
Eens kijken, hoeveel ervaring als hoofdtrainer van een topclub? Ow, nul, na de ellende met GvB en RvP, doe maar niet....quote:Op zaterdag 13 juni 2026 23:15 schreef Tomatenboer het volgende:
Wat zouden we vinden van Sipke Hulshoff als hoofdtrainer?
Ik vind het moeilijk te zeggen. Als hij het daadwerkelijk wordt is het natuurlijk volledig gebaseerd op de hoop dat hij de stijl van Arne Slot voortzet, maar meer als hoop lijkt het mij niet.
FR-12.quote:
Ja.quote:
quote:Op zaterdag 13 juni 2026 23:39 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ja, pleur die Belg er maar weer uit.
Proberen?quote:Op zondag 14 juni 2026 09:08 schreef Cara het volgende:
Hulshoff prima. Kan geen betere aanwijzen op dit moment. Persie had een jaartje Heerenveen erop zitten, Hulshoff loopt jaren mee met Slot, Nederlands elftal, en is hoofdtrainer geweest bij Red Bull. En is transfervrij. Laat het hem vooral proberen.
Alle kandidaten nu is toch proberen? Verwacht jij wonderen van Schreuder? Is ook maar zien of ie niet gewoon een one-trick-pony is.quote:Op zondag 14 juni 2026 10:47 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Proberen?
Het is toch geen speeltuin hier
Stukje meer zekerheid zou fijn zijn, het is altijd afwachten hoe een trainer het bij een andere club doetquote:Op zondag 14 juni 2026 10:58 schreef Cara het volgende:
[..]
Alle kandidaten nu is toch proberen? Verwacht jij wonderen van Schreuder? Is ook maar zien of ie niet gewoon een one-trick-pony is.
Maar niet bij Leipzig of Salzburg, maar Red Bull Ghana of all places.quote:
Die heeft in elk geval bewezen op Eredivisie niveau een ploeg aanvallend te kunnen laten spelen.quote:Op zondag 14 juni 2026 10:58 schreef Cara het volgende:
[..]
Alle kandidaten nu is toch proberen? Verwacht jij wonderen van Schreuder? Is ook maar zien of ie niet gewoon een one-trick-pony is.
Ik vind het eigenlijk wel prima dat het Schreuder niet wordt. Alleen Hulshoff vind ik wel een erg groot risico. Weer iemand die niet of zelden hoofdtrainer is geweest.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:23 schreef Elan het volgende:
[..]
Die heeft in elk geval bewezen op Eredivisie niveau een ploeg aanvallend te kunnen laten spelen.
Schreuder speelt ook heel ander voetbal dan waar de club op ingericht is, en zodra ploegen zich gingen aanpassen op NEC was het maar bar weinig. Laat staan hoe hij zich gaat aanpassen aan 2 keer in de week spelen. Was een heel slechte keuze geweest.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:30 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk wel prima dat het Schreuder niet wordt. Alleen Hulshoff vind ik wel een erg groot risico. Weer iemand die niet of zelden hoofdtrainer is geweest.
Nou heeft Dennis wel meerdere rare keuzes gemaakt, dus dat laatste weet ik niet. Maar ik hoop(te) wel op een trainer met wat ervaring.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Schreuder speelt ook heel ander voetbal dan waar de club op ingericht is, en zodra ploegen zich gingen aanpassen op NEC was het maar bar weinig. Laat staan hoe hij zich gaat aanpassen aan 2 keer in de week spelen. Was een heel slechte keuze geweest.
Die verwijten liggen niet bij Hulshoff, maar vijf seizoenen meekijken in de keuken van de meesterchef geeft geen enkele garantie dat er een meesterchef in Sipke schuilt. Als dat het geval was hadden ze hem in 2024 wel doorgeschoven, zou je toch denken.
Eensquote:Op zondag 14 juni 2026 11:30 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk wel prima dat het Schreuder niet wordt. Alleen Hulshoff vind ik wel een erg groot risico. Weer iemand die niet of zelden hoofdtrainer is geweest.
Dat zal ook met de kwaliteit te maken hebben bij NEC. En bij Slot speelt en speelde dat probleem net zo goed. Een tegenstander die niks wil, zelf 20 kansen creëren eentje afmaken en in de 90e minuut de 1-1 via een counter door een persoonlijke blunder..quote:Op zondag 14 juni 2026 11:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Schreuder speelt ook heel ander voetbal dan waar de club op ingericht is, en zodra ploegen zich gingen aanpassen op NEC was het maar bar weinig. Laat staan hoe hij zich gaat aanpassen aan 2 keer in de week spelen. Was een heel slechte keuze geweest.
Die verwijten liggen niet bij Hulshoff, maar vijf seizoenen meekijken in de keuken van de meesterchef geeft geen enkele garantie dat er een meesterchef in Sipke schuilt. Als dat het geval was hadden ze hem in 2024 wel doorgeschoven, zou je toch denken.
Het is toch wel gek, ook omdat je Sipke perfect had kunnen halen toen Priske ontslagen was. Maar dat maakt ook wel extra duidelijk dat vPersie halen puur was voor de bühne om zieltjes te winnen in een onrustige periode. Ach ja, Dennis was een onbenul, moving on.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:37 schreef fetX het volgende:
[..]
Nou heeft Dennis wel meerdere rare keuzes gemaakt, dus dat laatste weet ik niet. Maar ik hoop(te) wel op een trainer met wat ervaring.
Uitkomen bij Sipke en Gio voelt ook wel een beetje als een laatste kunststukje van Toon. Ik kan me maar moeilijk voorstellen dat dit namen zijn waar Rigaux zelf mee komt.quote:Op zondag 14 juni 2026 12:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het is toch wel gek, ook omdat je Sipke perfect had kunnen halen toen Priske ontslagen was. Maar dat maakt ook wel extra duidelijk dat vPersie halen puur was voor de bühne om zieltjes te winnen in een onrustige periode. Ach ja, Dennis was een onbenul, moving on.
Dat ze nu op Sipke uitkomen laat ook wel zien dat juni eigenlijk veel te laat is om voor een nieuwe trainer te gaan scouten.
En:quote:Hulshoff (48) is duidelijk aanwezig op trainingen, al is hij de assistent. Hij leidt geregeld de sessies, ook om de hoofdtrainer de gelegenheid te bieden het grote geheel te observeren. De stem van Hulshoff draagt ver over het veld. Ook Ronald en Erwin Koeman (de andere assistent), laten veel aan hem over. ‘Ik kan me heel goed voorstellen dat Ronald hem ook wil’, aldus trainer Arne Slot van Feyenoord. ‘Sipke heeft afgezien van zijn kwaliteiten een bescheiden ego. Dat is belangrijk voor een assistent. Als ik uiteindelijk een andere keuze maak, kan hij daarmee goed omgaan.’
En:quote:Sipke is niet per se heel goed met de computer, maar hij weet wel de goede beelden uit te zoeken. Wedstrijdbeelden over hoe we gaan spelen, over hoe en waar we de tegenstander pijn kunnen doen.’
Wedstrijdsituaties vertalen in oefenvormen tijdens de training, dat is de specialiteit van Hulshoff
Klinkt allemaal wel positief. Klinkt als een trainer die spelers echt beter weet te maken.quote:Dan komt Hulshoff precies met de goede partjes van de wedstrijd, beelden die lichtjes laten opgaan in hoofden van spelers, die inzichtelijk maken wat trainers van ze verlangen. Hoe Nathan Aké vanaf linksachter mensen vrijspeelt en via driehoekjes met collega’s naar voren voetbalt, bijvoorbeeld. Dat is genieten pur sang.
Slot: ‘Maar Sipke is dus geen computernerd.’ Hij vertaalt wedstrijdsituaties naar de training, dat is de beste samenvatting. De manier waarop een team wil voetballen, vastleggen in trainingsvormen.
Dat zou helemaal niet de taak van Toon moeten zijn. Sowieso als die Deef zich laat vertellen wat hij moet doen door een controlerend orgaan, faalt Deef al in zijn eerste taak.quote:Op zondag 14 juni 2026 13:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Uitkomen bij Sipke en Gio voelt ook wel een beetje als een laatste kunststukje van Toon. Ik kan me maar moeilijk voorstellen dat dit namen zijn waar Rigaux zelf mee komt.
Als Toon nog zoveel invloed had was Van Persie nooit ontslagen.quote:Op zondag 14 juni 2026 13:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Uitkomen bij Sipke en Gio voelt ook wel een beetje als een laatste kunststukje van Toon. Ik kan me maar moeilijk voorstellen dat dit namen zijn waar Rigaux zelf mee komt.
Sterker nog, Slot is mijns inziens weg bij Liverpool omdat hij daar net zoals bij Feyenoord niet kon omgaan met de Low block strategie die de meeste ploegen na een half jaar tegen hem begonnen te hanteren als antwoord tegen zijn speelstijl. Bij Feyenoord was dat ook elke keer pijn aan je ogen.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat zal ook met de kwaliteit te maken hebben bij NEC. En bij Slot speelt en speelde dat probleem net zo goed. Een tegenstander die niks wil, zelf 20 kansen creëren eentje afmaken en in de 90e minuut de 1-1 via een counter door een persoonlijke blunder..
Het assistent zijn geweest van Slot als argument aandragen is sinds Heitinga ook wel gevaarlijk gewordenquote:Op zondag 14 juni 2026 11:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Schreuder speelt ook heel ander voetbal dan waar de club op ingericht is, en zodra ploegen zich gingen aanpassen op NEC was het maar bar weinig. Laat staan hoe hij zich gaat aanpassen aan 2 keer in de week spelen. Was een heel slechte keuze geweest.
Die verwijten liggen niet bij Hulshoff, maar vijf seizoenen meekijken in de keuken van de meesterchef geeft geen enkele garantie dat er een meesterchef in Sipke schuilt. Als dat het geval was hadden ze hem in 2024 wel doorgeschoven, zou je toch denken.
Zonder dollen waar is dat vertrouwen in die Belg eigenlijk op gebasseerd? Die heeft krap aan twee jaar technisch directeurtje gespeeld en naar verluidt niet eens als echte eindverantwoordelijke.quote:Op zondag 14 juni 2026 13:15 schreef De_Pel het volgende:
Zelfs al zouden ze nu bij Sipke uitkomen, wat vast niet zo’n vaart zal lopen, dan alsnog denk ik dat dat een beduidend beter onderbouwde, inhoudelijke keuze zou zijn dan destijds met RvP het geval was. Alle vertrouwen in Rico en Eenhoorn.
Alleen al dat EenhoornGod er zijn fiat aan geeft is genoeg. Daarnaast heeft die kerel zich wel op allerlei fronten bewezen, zo ongeveer begonnen als ballenjongen, en elk aspect van de club gezien, spreekt z’n talen, heeft een netwerk, heeft zich bewezen als onderhandelaar, en bij Club veel waarde gecreëerd. Vind het daarnaast sterk dat hij zich richt op lange termijn, waarhijeerder ook al honkvast was. En het spreekt ook voor hem dat hij direct RvP wipt, en dat Feyenoord al snel aan op het eerste zich goede versterkingen wordt gelinkt.quote:Op zondag 14 juni 2026 19:29 schreef Wotte het volgende:
[..]
Zonder dollen waar is dat vertrouwen in die Belg eigenlijk op gebasseerd? Die heeft krap aan twee jaar technisch directeurtje gespeeld en naar verluidt niet eens als echte eindverantwoordelijke.
Eenhoorn snap ik de heeft wel bewezen een prima bestuurder te zijn.
Best presterende trainer van Ajax dit seizoenquote:Op zondag 14 juni 2026 16:17 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Het assistent zijn geweest van Slot als argument aandragen is sinds Heitinga ook wel gevaarlijk geworden
Zie je toch de invloed weer van Slot.quote:Op zondag 14 juni 2026 20:09 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Best presterende trainer van Ajax dit seizoen
Na 3 jaar onder Oh Arne verwacht ik dat zelfs pionnenpakker Sjon de Wollef wat kan.quote:Op zondag 14 juni 2026 20:27 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Zie je toch de invloed weer van Slot.
-5 miljoenquote:Op zondag 14 juni 2026 22:34 schreef HMFuckyouall het volgende:
Doet Ueda überhaupt wel mee bij Japan
@:dombohetolifantje1
Wat is de oplossing daarvoor dan?quote:Op zondag 14 juni 2026 16:12 schreef Cara het volgende:
[..]
Sterker nog, Slot is mijns inziens weg bij Liverpool omdat hij daar net zoals bij Feyenoord niet kon omgaan met de Low block strategie die de meeste ploegen na een half jaar tegen hem begonnen te hanteren als antwoord tegen zijn speelstijl. Bij Feyenoord was dat ook elke keer pijn aan je ogen.
Koeman had ook geen antwoord op de Japanse Dick Advocaat. En de hele PL is ook beslist op standaardsituaties. Tja…quote:Op maandag 15 juni 2026 08:24 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Wat is de oplossing daarvoor dan?
quote:
Geen slecht woord voor iemand die zijn carrière opgeeft om voor z’n gezin te zorgen.quote:Op maandag 15 juni 2026 12:43 schreef H.FR het volgende:
Karsdorp weer een mooie transfer gemaakt.
https://www.ad.nl/krimpen(...)reldkundig~a047e939/
Iets meer respect voor GioGod mag welquote:Op maandag 15 juni 2026 13:18 schreef bbuddybb het volgende:
Zo’n nietszeggende kneus als hoofdtrainer… Man man man.
Schandalig.
Nou ja, destijds was de selectie ook best wel oud dus daar kon überhaupt niet echt waarde mee gecreëerd worden. De paar jonkies die wel speelden (Kongolo en Karsdorp) zijn uiteindelijk wel voor prima bedragen vertrokken.quote:Op maandag 15 juni 2026 13:13 schreef De_Pel het volgende:
Ben er niet heel enthousiast over, met name ook vanwege het “realistische” zaadbal van GvB. Dat het de nodige prijzen opgeleverd heeft is mooi, maar voor de waardeontwikkeling is wat beter voetbal wel wenselijk. Hopelijk zit er een betere beweegreden achter dan “Gio heeft Krediet”
Dit.quote:
Dat was Pusic al.quote:Op maandag 15 juni 2026 13:27 schreef bbuddybb het volgende:
Laten we hopen dat de Sipke uit de Arond-periode de man is die aan alle touwtjes trekt.
Van Glassner naar Gio, wtfquote:Op maandag 15 juni 2026 13:19 schreef Alaphilippe_ het volgende:
@:Slobeend Gefeliciteerd met deze fantastische aanstelling!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |