Nou, nou,, meteen vragen of ze ook nog een keeper willen.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 13:19 schreef Divje het volgende:
Stengs door de medische keuring gekomen. Die is weg.
In ieder geval een team met veel techniek en voetballend vermogen, leuk. Denk alleen op het middenveld iets te kwetsbaar.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 13:34 schreef Vis1980 het volgende:
Hadj Moussa Ueda Borges
Valente Steijn Targhalline
Smal/Bos Ahmedhodvic Watanabe Read
Wellenreuter
Dat wil ik wel eens zien.
Veel voorzetten van beide kanten, een man op het middenveld die alle aanvallers direct en strak in kan spelen. Een stofzuiger, en backs die overlappen op bepaalde momenten en anders heeft Smal die extra pass naar de aanval.
Maar juist door Oh Arne hebben we zo’n goede uitgangspositie verkregen, daar is de afgelopen twee seizoenen niet op doorgebouwd.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 13:07 schreef recidivist het volgende:
[..]
6 uit 2. Beste seizoenstart in jaren. Blijf het zeggen. Mensen zitten hier alleen maar te janken. Ueda 2 uit 2, Steijn ook 2 uit 2.
Daarnaast wist iedereen dat met het vertrek van Arne wij nooit meer een trainer zouden krijgen die dezelfde successen zou behalen.
Read, Valente, Slory, Sauer, Steijn, Moussa, Targhalline, die kunnen allemaal best wat leuks opbrengen, maar je moet je sowieso voor CL plaatsen dit seizoen.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 13:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Maar juist door Oh Arne hebben we zo’n goede uitgangspositie verkregen, daar is de afgelopen twee seizoenen niet op doorgebouwd.
In de afgelopen twee zomers welgeteld één speler gekocht die echt meer waard is geworden (Moussa, die op voorspraak van Slot kwam), verder zijn er tientallen miljoenen verdampt aan brandhout. De opvolger van Slot was rampzalig gescout en we hebben een sportief rampzalig jaar gehad, enigszins gemaskerd door een goede (maar zeer fortuinlijke) Europese campagne.
Je zult dit jaar nog de laatste vruchten plukken van goede beleidskeuzes tussen 2020 en 2023, met die financiële middelen hebben we nog een aantal prima directe versterkingen kon ophalen, maar die bron begint nu wel echt op te drogen.
We hebben Ueda al.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 16:01 schreef Solispolar het volgende:
Gimenez gefaald bij AC Milan en mag nu officieel weg. Jeetje, wie had dat kunnen voorzien.
Misschien nog wat voor Feyenoord? Zou niet weten waar die gozer anders nog heen zou moeten?
Die gaat naar ons aller Ajax.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 16:01 schreef Solispolar het volgende:
Gimenez gefaald bij AC Milan en mag nu officieel weg. Jeetje, wie had dat kunnen voorzien.
Misschien nog wat voor Feyenoord? Zou niet weten waar die gozer anders nog heen zou moeten?
Hij mag officieel weg nu ze een buitenspeler/10 hebben aangetrokken!quote:Op donderdag 28 augustus 2025 16:01 schreef Solispolar het volgende:
Gimenez gefaald bij AC Milan en mag nu officieel weg. Jeetje, wie had dat kunnen voorzien.
Misschien nog wat voor Feyenoord? Zou niet weten waar die gozer anders nog heen zou moeten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |