Schreuder speelt ook heel ander voetbal dan waar de club op ingericht is, en zodra ploegen zich gingen aanpassen op NEC was het maar bar weinig. Laat staan hoe hij zich gaat aanpassen aan 2 keer in de week spelen. Was een heel slechte keuze geweest.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:30 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk wel prima dat het Schreuder niet wordt. Alleen Hulshoff vind ik wel een erg groot risico. Weer iemand die niet of zelden hoofdtrainer is geweest.
Nou heeft Dennis wel meerdere rare keuzes gemaakt, dus dat laatste weet ik niet. Maar ik hoop(te) wel op een trainer met wat ervaring.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Schreuder speelt ook heel ander voetbal dan waar de club op ingericht is, en zodra ploegen zich gingen aanpassen op NEC was het maar bar weinig. Laat staan hoe hij zich gaat aanpassen aan 2 keer in de week spelen. Was een heel slechte keuze geweest.
Die verwijten liggen niet bij Hulshoff, maar vijf seizoenen meekijken in de keuken van de meesterchef geeft geen enkele garantie dat er een meesterchef in Sipke schuilt. Als dat het geval was hadden ze hem in 2024 wel doorgeschoven, zou je toch denken.
Eensquote:Op zondag 14 juni 2026 11:30 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk wel prima dat het Schreuder niet wordt. Alleen Hulshoff vind ik wel een erg groot risico. Weer iemand die niet of zelden hoofdtrainer is geweest.
Dat zal ook met de kwaliteit te maken hebben bij NEC. En bij Slot speelt en speelde dat probleem net zo goed. Een tegenstander die niks wil, zelf 20 kansen creëren eentje afmaken en in de 90e minuut de 1-1 via een counter door een persoonlijke blunder..quote:Op zondag 14 juni 2026 11:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Schreuder speelt ook heel ander voetbal dan waar de club op ingericht is, en zodra ploegen zich gingen aanpassen op NEC was het maar bar weinig. Laat staan hoe hij zich gaat aanpassen aan 2 keer in de week spelen. Was een heel slechte keuze geweest.
Die verwijten liggen niet bij Hulshoff, maar vijf seizoenen meekijken in de keuken van de meesterchef geeft geen enkele garantie dat er een meesterchef in Sipke schuilt. Als dat het geval was hadden ze hem in 2024 wel doorgeschoven, zou je toch denken.
Het is toch wel gek, ook omdat je Sipke perfect had kunnen halen toen Priske ontslagen was. Maar dat maakt ook wel extra duidelijk dat vPersie halen puur was voor de bühne om zieltjes te winnen in een onrustige periode. Ach ja, Dennis was een onbenul, moving on.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:37 schreef fetX het volgende:
[..]
Nou heeft Dennis wel meerdere rare keuzes gemaakt, dus dat laatste weet ik niet. Maar ik hoop(te) wel op een trainer met wat ervaring.
Uitkomen bij Sipke en Gio voelt ook wel een beetje als een laatste kunststukje van Toon. Ik kan me maar moeilijk voorstellen dat dit namen zijn waar Rigaux zelf mee komt.quote:Op zondag 14 juni 2026 12:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het is toch wel gek, ook omdat je Sipke perfect had kunnen halen toen Priske ontslagen was. Maar dat maakt ook wel extra duidelijk dat vPersie halen puur was voor de bühne om zieltjes te winnen in een onrustige periode. Ach ja, Dennis was een onbenul, moving on.
Dat ze nu op Sipke uitkomen laat ook wel zien dat juni eigenlijk veel te laat is om voor een nieuwe trainer te gaan scouten.
En:quote:Hulshoff (48) is duidelijk aanwezig op trainingen, al is hij de assistent. Hij leidt geregeld de sessies, ook om de hoofdtrainer de gelegenheid te bieden het grote geheel te observeren. De stem van Hulshoff draagt ver over het veld. Ook Ronald en Erwin Koeman (de andere assistent), laten veel aan hem over. ‘Ik kan me heel goed voorstellen dat Ronald hem ook wil’, aldus trainer Arne Slot van Feyenoord. ‘Sipke heeft afgezien van zijn kwaliteiten een bescheiden ego. Dat is belangrijk voor een assistent. Als ik uiteindelijk een andere keuze maak, kan hij daarmee goed omgaan.’
En:quote:Sipke is niet per se heel goed met de computer, maar hij weet wel de goede beelden uit te zoeken. Wedstrijdbeelden over hoe we gaan spelen, over hoe en waar we de tegenstander pijn kunnen doen.’
Wedstrijdsituaties vertalen in oefenvormen tijdens de training, dat is de specialiteit van Hulshoff
Klinkt allemaal wel positief. Klinkt als een trainer die spelers echt beter weet te maken.quote:Dan komt Hulshoff precies met de goede partjes van de wedstrijd, beelden die lichtjes laten opgaan in hoofden van spelers, die inzichtelijk maken wat trainers van ze verlangen. Hoe Nathan Aké vanaf linksachter mensen vrijspeelt en via driehoekjes met collega’s naar voren voetbalt, bijvoorbeeld. Dat is genieten pur sang.
Slot: ‘Maar Sipke is dus geen computernerd.’ Hij vertaalt wedstrijdsituaties naar de training, dat is de beste samenvatting. De manier waarop een team wil voetballen, vastleggen in trainingsvormen.
Dat zou helemaal niet de taak van Toon moeten zijn. Sowieso als die Deef zich laat vertellen wat hij moet doen door een controlerend orgaan, faalt Deef al in zijn eerste taak.quote:Op zondag 14 juni 2026 13:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Uitkomen bij Sipke en Gio voelt ook wel een beetje als een laatste kunststukje van Toon. Ik kan me maar moeilijk voorstellen dat dit namen zijn waar Rigaux zelf mee komt.
Als Toon nog zoveel invloed had was Van Persie nooit ontslagen.quote:Op zondag 14 juni 2026 13:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Uitkomen bij Sipke en Gio voelt ook wel een beetje als een laatste kunststukje van Toon. Ik kan me maar moeilijk voorstellen dat dit namen zijn waar Rigaux zelf mee komt.
Sterker nog, Slot is mijns inziens weg bij Liverpool omdat hij daar net zoals bij Feyenoord niet kon omgaan met de Low block strategie die de meeste ploegen na een half jaar tegen hem begonnen te hanteren als antwoord tegen zijn speelstijl. Bij Feyenoord was dat ook elke keer pijn aan je ogen.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat zal ook met de kwaliteit te maken hebben bij NEC. En bij Slot speelt en speelde dat probleem net zo goed. Een tegenstander die niks wil, zelf 20 kansen creëren eentje afmaken en in de 90e minuut de 1-1 via een counter door een persoonlijke blunder..
Het assistent zijn geweest van Slot als argument aandragen is sinds Heitinga ook wel gevaarlijk gewordenquote:Op zondag 14 juni 2026 11:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Schreuder speelt ook heel ander voetbal dan waar de club op ingericht is, en zodra ploegen zich gingen aanpassen op NEC was het maar bar weinig. Laat staan hoe hij zich gaat aanpassen aan 2 keer in de week spelen. Was een heel slechte keuze geweest.
Die verwijten liggen niet bij Hulshoff, maar vijf seizoenen meekijken in de keuken van de meesterchef geeft geen enkele garantie dat er een meesterchef in Sipke schuilt. Als dat het geval was hadden ze hem in 2024 wel doorgeschoven, zou je toch denken.
Zonder dollen waar is dat vertrouwen in die Belg eigenlijk op gebasseerd? Die heeft krap aan twee jaar technisch directeurtje gespeeld en naar verluidt niet eens als echte eindverantwoordelijke.quote:Op zondag 14 juni 2026 13:15 schreef De_Pel het volgende:
Zelfs al zouden ze nu bij Sipke uitkomen, wat vast niet zo’n vaart zal lopen, dan alsnog denk ik dat dat een beduidend beter onderbouwde, inhoudelijke keuze zou zijn dan destijds met RvP het geval was. Alle vertrouwen in Rico en Eenhoorn.
Alleen al dat EenhoornGod er zijn fiat aan geeft is genoeg. Daarnaast heeft die kerel zich wel op allerlei fronten bewezen, zo ongeveer begonnen als ballenjongen, en elk aspect van de club gezien, spreekt z’n talen, heeft een netwerk, heeft zich bewezen als onderhandelaar, en bij Club veel waarde gecreëerd. Vind het daarnaast sterk dat hij zich richt op lange termijn, waarhijeerder ook al honkvast was. En het spreekt ook voor hem dat hij direct RvP wipt, en dat Feyenoord al snel aan op het eerste zich goede versterkingen wordt gelinkt.quote:Op zondag 14 juni 2026 19:29 schreef Wotte het volgende:
[..]
Zonder dollen waar is dat vertrouwen in die Belg eigenlijk op gebasseerd? Die heeft krap aan twee jaar technisch directeurtje gespeeld en naar verluidt niet eens als echte eindverantwoordelijke.
Eenhoorn snap ik de heeft wel bewezen een prima bestuurder te zijn.
Best presterende trainer van Ajax dit seizoenquote:Op zondag 14 juni 2026 16:17 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Het assistent zijn geweest van Slot als argument aandragen is sinds Heitinga ook wel gevaarlijk geworden
Zie je toch de invloed weer van Slot.quote:Op zondag 14 juni 2026 20:09 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Best presterende trainer van Ajax dit seizoen
Na 3 jaar onder Oh Arne verwacht ik dat zelfs pionnenpakker Sjon de Wollef wat kan.quote:Op zondag 14 juni 2026 20:27 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Zie je toch de invloed weer van Slot.
-5 miljoenquote:Op zondag 14 juni 2026 22:34 schreef HMFuckyouall het volgende:
Doet Ueda überhaupt wel mee bij Japan
@:dombohetolifantje1
Wat is de oplossing daarvoor dan?quote:Op zondag 14 juni 2026 16:12 schreef Cara het volgende:
[..]
Sterker nog, Slot is mijns inziens weg bij Liverpool omdat hij daar net zoals bij Feyenoord niet kon omgaan met de Low block strategie die de meeste ploegen na een half jaar tegen hem begonnen te hanteren als antwoord tegen zijn speelstijl. Bij Feyenoord was dat ook elke keer pijn aan je ogen.
Koeman had ook geen antwoord op de Japanse Dick Advocaat. En de hele PL is ook beslist op standaardsituaties. Tja…quote:Op maandag 15 juni 2026 08:24 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Wat is de oplossing daarvoor dan?
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |