Japanners hebben gemiddeld dan ook niet echt veel praktijkervaring met een ongelofelijke lulquote:Op woensdag 10 juni 2026 20:40 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Zeker bij een Japanner had je niet hoeven verwachten dat hij zou roepen dat het een ongelofelijke lul was en het top is dat ie weg is.
Ah, we hebben de jood onder de PSV'ers gevonden. Gefeliciteerd; u gaat door voor de opblaaspop naar keuze.quote:Op woensdag 10 juni 2026 20:59 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Lastige indeling hebben jullie , vooral het einde. Bij PSV weer prima in evenwicht #28
Ja nee.quote:Op woensdag 10 juni 2026 23:01 schreef HMFuckyouall het volgende:
Is die dombo die met Japan obsessieve knutdeijsbeer
Ineens vallen er puzzelstukken op hun plaats
Er zit wel een verschil in hoor. PSVCL is er weer zo een uit Brabant die heel graag wil dat zijn clubje relevant gevonden wordt door de rest en dat iemand zich er druk om maakt wat daar allemaal gebeurt. De Randstadmedia moet zich schamen dat er te weinig aandacht is voor PSV, ze worden altijd benadeeld met het speelschema, dat soort sentimenten.quote:Op woensdag 10 juni 2026 23:22 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Ah, we hebben de jood onder de PSV'ers gevonden. Gefeliciteerd; u gaat door voor de opblaaspop naar keuze.
Waarom?quote:Op donderdag 11 juni 2026 07:25 schreef H.FR het volgende:
Aparte keuze
https://www.fr12.nl/trans(...)lg-charles-vanhoutte
In principe heb je middenvelders genoeg. Dat is geen linie waar je er iets bij hoeft.quote:
Je hebt alleen Taghi op die plekquote:Op donderdag 11 juni 2026 07:52 schreef H.FR het volgende:
[..]
In principe heb je middenvelders genoeg. Dat is geen linie waar je er iets bij hoeft.
De leeftijdscategorie.
En Moder kan daar ook prima spelen. En dan heb je daarvoor nog Hwang, Zechiël, Valente en Steijn. En dan heb je ook Kraaijeveld en Vd Elshout.quote:
Dat is het hele probleem van dit middenveld, het zijn eigenlijk allemaal dezelfde types en niemand (behalve Taghi) kan echt op 6quote:Op donderdag 11 juni 2026 08:04 schreef H.FR het volgende:
[..]
En Moder kan daar ook prima spelen. En dan heb je daarvoor nog Hwang, Zechiël, Valente en Steijn. En dan heb je ook Kraaijeveld en Vd Elshout.
En dan moet je daarnaast Zerrouki nog kwijt, die er ook nog bijkomt als dat niet lukt.
Is dat dan de plek waar je als eerste geld moet gaan uitgeven?
Maargoed, misschien is er dusdanig veel geld dat we ook nog op andere posities vooraf al flink kunnen spenderen
Dat zal ik niet ontkennen. Maar je moet wel heel veel zelfvertrouwen hebben in je verkoopkunsten om te beginnen met aankopen op het middenveld.quote:Op donderdag 11 juni 2026 09:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is het hele probleem van dit middenveld, het zijn eigenlijk allemaal dezelfde types en niemand (behalve Taghi) kan echt op 6
Hwang als eerste lozen svp
De transfermarkt is vaak ook gewoon een kwestie van wie is wanneer beschikbaar. Lijstjes afwerken op basis van prio heeft vaak geen enkele zin.quote:Op donderdag 11 juni 2026 09:46 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat zal ik niet ontkennen. Maar je moet wel heel veel zelfvertrouwen hebben in je verkoopkunsten om te beginnen met aankopen op het middenveld.
En het is niet alsof ze transfers één voor één doen. Er lopen vaak meerdere trajecten tegelijk, maar de één gaat wat sneller dan de ander en niet alles lekt uit.quote:Op donderdag 11 juni 2026 09:57 schreef Caland het volgende:
[..]
De transfermarkt is vaak ook gewoon een kwestie van wie is wanneer beschikbaar. Lijstjes afwerken op basis van prio heeft vaak geen enkele zin.
Zou Hwang niet een stuk beter kunnen? Onder Priske was dat een heel goede speler tot het potje op kunstgras bij MVV.quote:Op donderdag 11 juni 2026 09:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is het hele probleem van dit middenveld, het zijn eigenlijk allemaal dezelfde types en niemand (behalve Taghi) kan echt op 6
Hwang als eerste lozen svp
Hwang is een prima speler als je met de punt naar achter speelt en hij de vrijheid heeft om een beetje over het veld te zwerven. Maar daar hebben we er al teveel van en hij is fysiek te onbetrouwbaar. Ik zou het niet erg vinden als ie vertrekt, wel erg jammer want ik was echt fan aan het begin.quote:Op donderdag 11 juni 2026 10:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zou Hwang niet een stuk beter kunnen? Onder Priske was dat een heel goede speler tot het potje op kunstgras bij MVV.
Steijn, Zechiël, Moder, Valente, Hwang en Taghi vind ik eigenlijk voldoende mogelijkheden voor iedere wedstrijd, ook als er een of twee geblesseerden zijn. Terwijl je Stengs en Zerrouki ook nog moet dumpen.
Dat deed die bolle knakker ons wel geloven maar ik denk niet dat dit altijd het geval hoeft te zijn. Paixao was ook niet beschikbaar totdat ze zijn pa naar Frankrijk hadden gehaald.quote:Op donderdag 11 juni 2026 09:57 schreef Caland het volgende:
[..]
De transfermarkt is vaak ook gewoon een kwestie van wie is wanneer beschikbaar. Lijstjes afwerken op basis van prio heeft vaak geen enkele zin.
Hwang is echt in niks een zes.quote:Op donderdag 11 juni 2026 10:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zou Hwang niet een stuk beter kunnen? Onder Priske was dat een heel goede speler tot het potje op kunstgras bij MVV.
Steijn, Zechiël, Moder, Valente, Hwang en Taghi vind ik eigenlijk voldoende mogelijkheden voor iedere wedstrijd, ook als er een of twee geblesseerden zijn. Terwijl je Stengs en Zerrouki ook nog moet dumpen.
Ik hoop juist vooral dat ze niet weer de keuze maken om de hele selectie te laten herbeoordelen door een nieuwe trainerquote:Op donderdag 11 juni 2026 10:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat deed die bolle knakker ons wel geloven maar ik denk niet dat dit altijd het geval hoeft te zijn. Paixao was ook niet beschikbaar totdat ze zijn pa naar Frankrijk hadden gehaald.
Je zal op bepaalde posities toch een paar toptargets moeten hebben, dat zijn nu linksbuiten, lcv en eventuele vervangers van Ueda, Moussa en Read lijkt mij. Alhoewel Rigaux en een nieuwe trainer dan ook het materiaal moeten beoordelen wat we nog hebben, zoals Sauer, vPersie, Borges en Tengstedt. Dat maakt deze transferwindow wel iets lastiger, je hebt zo’n 40/45 man waarvan een deel misschien best bruikbaar is met een betere trainer.
Onze beste Europese wedstrijd van de afgelopen vierentwintig jaar was met een uitblinkende Hwang op zes.quote:
Ik vind het een uitstekend voorteken dat ze specifiek iemand achter Taghi zoeken, want zo’n type mis je wel echt.quote:Op donderdag 11 juni 2026 10:22 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Onze beste Europese wedstrijd van de afgelopen vierentwintig jaar was met een uitblinkende Hwang op zes.
Ik vind hem overigens ook geen zes hoor, maar met zijn niveau van het eerste halfjaar is ie daar prima bruikbaar. Net als Moder. Tenzij je met twee backs speelt die naar voren vliegen zoals vPersie vaak deed, dan heb je een Taghi nodig die tussen de CV’s inzakt. Maar die kan maar weinig met een bal.
Beetje onoverkomelijk zonder technische staf. Of moet Rigaux op basis van wat beelden en de mening van de ballenpomper gaan doorselecterenquote:Op donderdag 11 juni 2026 10:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik hoop juist vooral dat ze niet weer de keuze maken om de hele selectie te laten herbeoordelen door een nieuwe trainer
#ALLESWEG
Moder ligt ook vaker in de lappenmand dan dat hij speelt.quote:Op donderdag 11 juni 2026 10:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vind het een uitstekend voorteken dat ze specifiek iemand achter Taghi zoeken, want zo’n type mis je wel echt.
Wat mij betreft zou je elke middenvelder op Valente en Taghi ook wel kunnen verkopen als daar een redelijk bod op binnenkomt. Daar moet echt iets gebeuren wil het meer complementair worden imo.
Maar houdt hij ook rekening met Kuipvrees?quote:Op donderdag 11 juni 2026 11:47 schreef Slobeend het volgende:
Erg mooi dat we weer een kokende TD hebben.
Ik mis de eerste twee thuispotjes, antigenot. Pas rond speelronde 7 in de Kuip om deze frisse wind te aanschouwen. En door een bruiloft in de VS mis ik ook de laatste speelronde, dus hopelijk zijn we een beetje op tijd kampioenquote:Op donderdag 11 juni 2026 11:45 schreef fetX het volgende:
Er gaat echt een heel ander Feyenoord staan in september. Genot.
quote:Op donderdag 11 juni 2026 11:45 schreef fetX het volgende:
Er gaat echt een heel ander Feyenoord staan in september. Genot.
quote:
#ALLESWEG (behalve de ballenpomper)quote:John de Wolf blijft voorlopig wel op zijn plek in Rotterdam.
MaAr HiJ iS eEn OnDeRdEeL vAn De CuLtUurquote:Op donderdag 11 juni 2026 12:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
[..]
#ALLESWEG (behalve de ballenpomper)
ga wegquote:Op donderdag 11 juni 2026 12:57 schreef GGMM het volgende:
Ik wil wel trainer worden anders
Lijkt me best leuk
Wtfquote:
In de Brian Pinas-rol? Beetje op het scherm kijken en niks doenquote:Op donderdag 11 juni 2026 13:00 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wtf
Ik had jou nog wel op oog als assistent
Man naar mijn hart ditquote:Op donderdag 11 juni 2026 10:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik hoop juist vooral dat ze niet weer de keuze maken om de hele selectie te laten herbeoordelen door een nieuwe trainer
#ALLESWEG
quote:Op donderdag 11 juni 2026 12:57 schreef GGMM het volgende:
Ik wil wel trainer worden anders
Lijkt me best leuk
1 kool per 4 wedstrijden in de Jupiler League is nou niet om over naar huis te schrijvenquote:
Misschien moeten we toch maar proberen om Haaland binnen te hengelen.quote:Op donderdag 11 juni 2026 14:17 schreef Elan het volgende:
[..]
1 kool per 4 wedstrijden in de Jupiler League is nou niet om over naar huis te schrijven
Vagner Love.quote:Op donderdag 11 juni 2026 14:17 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Misschien moeten we toch maar proberen om Haaland binnen te hengelen.
15 miljoen bieden op Gimenez leek mij een beter plan.quote:Op donderdag 11 juni 2026 14:17 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Misschien moeten we toch maar proberen om Haaland binnen te hengelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |