SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Sets & RepsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroïdenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FOK! Powerlifting doelen 31-12-2016Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VersiebeheerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
2 nieuwe afleveringen met verrassende uitkomsten
Powerlifter vs K1 Fighter
Street Workout VS Bodybuilding
Death Makes Angels of us all
And gives us wings where we had shoulders
Smooth as raven' s claws...![]()
Nieuwe weightlifting schoenen gekocht vandaag.
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Vandaag voor het eerst in drie weken weer getraind. Ging eigenlijk verrassend lekker, al deed ik het wel rustig aan. Ga het niet overhaasten. Ben op vakantie geweest, slechts 1 kg aangekomen. VP wel wat hoger maar dat heb ik zo weggewerkt met mijn 2300 kcal per dag en cardio.![]()
Zien er goed uitquote:Op zaterdag 23 juli 2016 16:06 schreef Juicyhil het volgende:
Nieuwe weightlifting schoenen gekocht vandaag.
[ afbeelding ]![]()
Hoe heet dit model?quote:Op zaterdag 23 juli 2016 16:06 schreef Juicyhil het volgende:
Nieuwe weightlifting schoenen gekocht vandaag.
[ afbeelding ]Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Zoom Speed TR2. Zijn geen liftingschoenen maar meer allround (bijna casual) trainingsschoenen.quote:![]()
Lol, srsly? Ik had ze bij de Nike store gekocht. Ik zei dat het was om mee te squatten en die gast zei dat ik die moest hebben. (of althans, hij wees drie modellen aan en deze was als enige in de aanbieding)quote:Op zaterdag 23 juli 2016 18:42 schreef Modus het volgende:
[..]
Zoom Speed TR2. Zijn geen liftingschoenen maar meer allround (bijna casual) trainingsschoenen.Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Ja. 99% van de figuren in dat soort winkels heeft echt in de verste verte geen verstand van schoenen, staan daar alleen maar om zoveel mogelijk te verkopen aan eveneens onwetende klanten. Perry, Aktiesport, Footlocker, JD, Coach, ja zelfs Nike winkels, allemaal bagger. De 2 Nike winkels in NL (Rdam & Adam) zijn eik ook niet helemaal van Nike zelf maar een soort franchiseondernemingen.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 18:48 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Lol, srsly? Ik had ze bij de Nike store gekocht. Ik zei dat het was om mee te squatten en die gast zei dat ik die moest hebben. (of althans, hij wees drie modellen aan en deze was als enige in de aanbieding)
Hij heeft liever dat je 1 van die 3 koopt dan helemaal geen schoenen. Dus zegt hij dat je die moet hebben. Want je komt ze toch niet terug brengen.![]()
Ik was bij de Nike Factory Outlet geweest in Muiden. Maja, ik probeer het hier gewoon wel mee. Anders bestel ik wel wat via internet ofzo. Het is in ieder geval mijn maat (47.5)quote:Op zaterdag 23 juli 2016 18:57 schreef Modus het volgende:
[..]
Ja. 99% van de figuren in dat soort winkels heeft echt in de verste verte geen verstand van schoenen, staan daar alleen maar om zoveel mogelijk te verkopen aan eveneens onwetende klanten. Perry, Aktiesport, Footlocker, JD, Coach, ja zelfs Nike winkels, allemaal bagger. De 2 Nike winkels in NL (Rdam & Adam) zijn eik ook niet helemaal van Nike zelf maar een soort franchiseondernemingen.
Hij heeft liever dat je 1 van die 3 koopt dan helemaal geen schoenen. Dus zegt hij dat je die moet hebben. Want je komt ze toch niet terug brengen.En de schade is toch maar 40 euries.
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Ja en voor schoenenadvies moet je al helemáál niet naar zo'n outlet gaan..
Nog een tip: als je wat via internet vindt, niet alles met 'nike' in de url is ook echt Nike spul. Het meeste daarvan is zelfs fake.![]()
Lol. Naja, mocht het echt niet goed zijn vraag ik m'n trainer wel ff om advies. Hij had me aangereden om wat te kopenquote:Op zaterdag 23 juli 2016 19:07 schreef Modus het volgende:
Ja en voor schoenenadvies moet je al helemáál niet naar zo'n outlet gaan..
Nog een tip: als je wat via internet vindt, niet alles met 'nike' in de url is ook echt Nike spul. Het meeste daarvan is zelfs fake.Hij heeft een paar van Adidas.
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
die zool lijkt me ook verre van stabiel met al die puntjesfan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad![]()
Daarom vroeg ik het me ook al af... hij ziet er wel leuk uit namelijk maar verre van stabiel. Die anti slip puntjes lijken me ook niet ideaal.Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Kan het eens navragen voor jullie. Heb een vriendin die bij Nike werkt. En veel sport
Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
http://bfy.tw/6sfCquote:Op zaterdag 23 juli 2016 20:54 schreef relativity het volgende:
Kan het eens navragen voor jullie. Heb een vriendin die bij Nike werkt. En veel sport![]()
Niet nodig. Het zijn geen liftingschoenen.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 20:54 schreef relativity het volgende:
Kan het eens navragen voor jullie. Heb een vriendin die bij Nike werkt. En veel sport![]()
Oke
Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Als je goedkope fatsoenlijke squatschoenen wilt zijn de Adidas Powerlift 2.0 of .3 wel wat voor je. 80 euro en daar kun je wel even mee vooruit. Heb zelf de .3 en die bevallen prima tot nu toe.Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Ik gebruik meestal gewoon mijn sleffers tijdens het trainen![]()
Maar hangt af van het weer.One who deceives will always find those who allow themselves to be deceived.
- Niccolo Machiavelli, Chapter XVIII, Il Principe.![]()
Sleffers?
Ik merk dat ik steeds meer moeite krijg met het vocabulaire op Fok
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Men gebruikt dat woord hier in Vlaanderen ipv slippers.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 21:32 schreef PluisigNijntje het volgende:
Sleffers?
Ik merk dat ik steeds meer moeite krijg met het vocabulaire op FokOne who deceives will always find those who allow themselves to be deceived.
- Niccolo Machiavelli, Chapter XVIII, Il Principe.![]()
Daar was ik al bang voor. Gewichtheffen op slippersik ga zonder gewicht in m'n handen al regelmatig op m'n bek op slippers. Dan liever blote voeten!
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Nog geen last van gehad.One who deceives will always find those who allow themselves to be deceived.
- Niccolo Machiavelli, Chapter XVIII, Il Principe.![]()
Of gewoon echte gewichtshefschoenen zoals adipowers en romaleos of allstars.quote:Op zondag 24 juli 2016 11:36 schreef Faeroer het volgende:
Wat is er mis met Adipowers voor gewichtsheffen? Niet het wiel opnieuw uitvinden.fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad![]()
Niks mis mee. Maar Powerlifts zijn ook een leuk instapmodel voor een kleinere portemonnee.quote:Op zondag 24 juli 2016 11:36 schreef Faeroer het volgende:
Wat is er mis met Adipowers voor gewichtsheffen? Niet het wiel opnieuw uitvinden.Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Lifters zijn meestal stug (zowel schoen als zool). Wat jij hebt gekocht ziet er heel comortabel uit maar neit ideaal voor liften."Wie niet voelen wil, moet maar luisteren"![]()
Gewoon wat fruit erbij gooien. Dan kan je tenminste blijven afwisselen.quote:Op zondag 24 juli 2016 16:10 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
Whey naturel komt inmiddels mijn strot uit, de volgende keer zeker een smaakje nemenAim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Schoenen net maar weer geruild
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Wel verstandig, scheelt toch weer 40 euroquote:. Al iets anders in gedachten?
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
In de sportschool had iemand vandaag deze: http://www.adidasspecialt(...)ting-schoenen/M21865quote:Op zondag 24 juli 2016 20:34 schreef PluisigNijntje het volgende:
[..]
Wel verstandig, scheelt toch weer 40 euro. Al iets anders in gedachten?
Dus ik overweeg dieGelukkig hebben ze die ook nog in mijn maat.
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Prima investeringquote:Op zondag 24 juli 2016 21:51 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
In de sportschool had iemand vandaag deze: http://www.adidasspecialt(...)ting-schoenen/M21865
Dus ik overweeg dieGelukkig hebben ze die ook nog in mijn maat.
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Ik heb ze besteldquote:
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Ik heb er weinig of geen verstand van, maar ik lees vaak dat de meesten een (halve) maat groter nodig hebben. Ik hoop dus voor je dat ze gaan passen.quote:![]()
![]()
Ik hoorde net weer van iemand die zei dat ze juist een maatje kleiner moeten, zodat ze helemaal strak zitten (en je niet met een snatch bv. doorschiet). Maar ik heb 47 1/3 genomen, die vind ik normaliter al redelijk strak zitten. Ik heb altijd pech met die schoenmatenquote:Op maandag 25 juli 2016 13:11 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ik heb er weinig of geen verstand van, maar ik lees vaak dat de meesten een (halve) maat groter nodig hebben. Ik hoop dus voor je dat ze gaan passen.
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Ik had deze al gezien (kwam net weer voorbij op FB), maar ik kan m'n straps nergens vinden!!!![]()
Anyway, ikidenk dat dit de beste manier is voor mij, en een hoop anderen om te front squaten.
https://www.facebook.com/(...)s/10154135758151117/![]()
yo hebben jullie weightgainer aanraders? ook whey isolaat. liefst neutraal. ik haat die extreem zoete shit zoals die chocola van body en fit shop. leek net suiker met water..![]()
![]()
Weightgainer -> havermoutquote:Op dinsdag 26 juli 2016 21:33 schreef StuntmanPiloot het volgende:
yo hebben jullie weightgainer aanraders? ook whey isolaat. liefst neutraal. ik haat die extreem zoete shit zoals die chocola van body en fit shop. leek net suiker met water..
Whey -> bulkpowders of myprotein (maar je kan ook gewoon griekse yoghurt o.i.d. pakken)Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
quote:Op dinsdag 26 juli 2016 22:32 schreef relativity het volgende:
[..]
Weightgainer -> havermout
Whey -> bulkpowders of myprotein (maar je kan ook gewoon griekse yoghurt o.i.d. pakken)havermout = weightgainer?quote:Op dinsdag 26 juli 2016 22:32 schreef relativity het volgende:
[..]
Weightgainer -> havermout
Whey -> bulkpowders of myprotein (maar je kan ook gewoon griekse yoghurt o.i.d. pakken)![]()
100 Gr havermout, halve liter melk, 50 Gr pindakaas, een banaan en een schep whey in de blender. Heb je zo 800kcal te pakken met mooie macro's.everybody's got something to hide, except me and my monkey![]()
dan is watermeloen ook een weightgainerquote:Op dinsdag 26 juli 2016 23:32 schreef Snakey het volgende:
[..]
Als je er genoeg van eet wel ja.![]()
Maar kijk eens naar de weightgainer van On, bv.
lol.. je zit al bijna op 800gr voedsel. noem je geen weightgainer.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 23:37 schreef DeLoet het volgende:
100 Gr havermout, halve liter melk, 50 Gr pindakaas, een banaan en een schep whey in de blender. Heb je zo 800kcal te pakken met mooie macro's.![]()
Een schepje whey met smaak en 3 schepjes whey naturel doe ik in mijn shakebeker.quote:Op zondag 24 juli 2016 16:10 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
Whey naturel komt inmiddels mijn strot uit, de volgende keer zeker een smaakje nemenAan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/![]()
Thibaudeauquote:Op dinsdag 26 juli 2016 21:12 schreef Snakey het volgende:
Ik had deze al gezien (kwam net weer voorbij op FB), maar ik kan m'n straps nergens vinden!!!![]()
Anyway, ikidenk dat dit de beste manier is voor mij, en een hoop anderen om te front squaten.
https://www.facebook.com/(...)s/10154135758151117/![]()
![]()
Ik ga dit ook eens bij m'n trainer voorleggen als Frontsquats op het programma staan
"Wie niet voelen wil, moet maar luisteren"![]()
Denk dat ik maar nieuwe straps ga kopen, kan ze echt niet meer vinden. Misschien liggen ze in Spanje bedenk ik me nu. Nouja, ze zijn niet duur in ieder geval. M'n figure 8 straps waren wat duurder.quote:Op woensdag 27 juli 2016 13:21 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Thibaudeau![]()
![]()
Ik ga dit ook eens bij m'n trainer voorleggen als Frontsquats op het programma staan![]()
![]()
Kan waarschijnlijk wel een paar lenen van de coach om te proberen voor ik zelf aanschaf.
Probleem blijft natuurlijk eigenlijk de mobiliteit en dit is maar een workaround."Wie niet voelen wil, moet maar luisteren"![]()
4 scheppen? Heb je B&F whey?quote:Op woensdag 27 juli 2016 00:26 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Een schepje whey met smaak en 3 schepjes whey naturel doe ik in mijn shakebeker.
Meer != beter...Op donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
True, maar zoals Thibaudeau zegt, als je geen oly lifter bent, en je je rug en ellenbogen wil sparen is dit de beste manier voor front squats.quote:Op woensdag 27 juli 2016 13:33 schreef Rauw. het volgende:
Kan waarschijnlijk wel een paar lenen van de coach om te proberen voor ik zelf aanschaf.
Probleem blijft natuurlijk eigenlijk de mobiliteit en dit is maar een workaround.![]()
Mensen die geld vergooien aan weightgainers heb ik nooit gesnapt. Kan je nog beter het casino in gaan met dat geld![]()
Eens. Leer gewoon goed te eten.quote:Op woensdag 27 juli 2016 13:50 schreef bombmannl het volgende:
Mensen die geld vergooien aan weightgainers heb ik nooit gesnapt. Kan je nog beter het casino in gaan met dat geldOp donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
Inderdaadquote:Op dinsdag 26 juli 2016 23:37 schreef DeLoet het volgende:
100 Gr havermout, halve liter melk, 50 Gr pindakaas, een banaan en een schep whey in de blender. Heb je zo 800kcal te pakken met mooie macro's.of avocado erbij
wat olijfolie.
Weightgainer = Dextrose, maltodextrine + soms whey.quote:
Allemaal hoge glycemische index (snelle suikers). Na een training misschien ideaal voor glycogeen voorraad bij te vullen, maar op andere tijden vrijwel ongewenst.Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
impact whey van myproteinquote:Op woensdag 27 juli 2016 13:40 schreef Eleiko het volgende:
[..]
4 scheppen? Heb je B&F whey?
Meer != beter...Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/![]()
Er zijn genoeg voorbeelden waarom een weightgainer prima kan werken. Wat ik doe is niet helemaal goed natuurlijk, een gainer gebruiken om m'n tekort aan te vullen, maar het is verdomde handig als je vreselijk druk bent.quote:![]()
![]()
OK.quote:
Wat is het nut van 4 scheppen whey in 1x innemen?
Je lichaam kan dat toch niet allemaal afbreken en opnemen?Op donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
ik weet het niet, de gedachte erachter is: beter teveel dan te weinig innemen.quote:Op woensdag 27 juli 2016 15:20 schreef Eleiko het volgende:
[..]
OK.
Wat is het nut van 4 scheppen whey in 1x innemen?
Je lichaam kan dat toch niet allemaal afbreken en opnemen?
Het ging over dat naturel smaak niet te drinken was. Ik vind whey met smaken te zoet. Daarom meng ik whey naturel met whey smaak. Dan kan ik zelf de sterkte van de zoetheid bepalen.Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/![]()
Kan je beter gewoon wat siroop (eventueel de 0,0suiker variant) erbij gooien.quote:Op woensdag 27 juli 2016 15:25 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
ik weet het niet, de gedachte erachter is: beter teveel dan te weinig innemen.
Het ging over dat naturel smaak niet te drinken was. Ik vind whey met smaken te zoet. Daarom meng ik whey naturel met whey smaak. Dan kan ik zelf de sterkte van de zoetheid bepalen.![]()
Ja, dat is nieuw he. Het ziet er zo onnatuurlijk uit. Voordelen/nadelen van zoiets?quote:Op woensdag 27 juli 2016 16:42 schreef bombmannl het volgende:
[..]
Kan je beter gewoon wat siroop (eventueel de 0,0suiker variant) erbij gooien.
Wat is beter 's nachts voor het slapen gaan, een bakje magere naturel kwark of caseïne shake?Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/![]()
Pak dan gewoon honing i.p.v. al die chemische zooiquote:Op woensdag 27 juli 2016 17:23 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Ja, dat is nieuw he. Het ziet er zo onnatuurlijk uit. Voordelen/nadelen van zoiets?
Wat is beter 's nachts voor het slapen gaan, een bakje magere naturel kwark of caseïne shake?Of een banaan. Of beide?
Ik haal mijn honing altijd bij de imkerLekkur
Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Afgelopen 2 dagen zonder handschoenen getraind (was ze kwijt), meteen maar even nieuwe gekocht. Vind het echt vervelend zonder, ik zie het ook direct op mn handen terug, allemaal rode plekjes net onder mijn vingers![]()
![]()
Wat schattig.quote:Op woensdag 27 juli 2016 20:24 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
Afgelopen 2 dagen zonder handschoenen getraind (was ze kwijt), meteen maar even nieuwe gekocht. Vind het echt vervelend zonder, ik zie het ook direct op mn handen terug, allemaal rode plekjes net onder mijn vingers
Mijn moeder vroeg gisteren of ik in de haven ben gaan werken toen ze m'n handen zag.![]()
Ja ik klink nu als een mietje, weet ikquote:Op woensdag 27 juli 2016 20:27 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
Wat schattig.
Mijn moeder vroeg gisteren of ik in de haven ben gaan werken toen ze m'n handen zag.![]()
Maar ik vind het echt niet chill zonder, persoonlijke kwestie![]()
Ik zou denk ik de hele week erna ziek op bed liggen met knallende koppijn en misselijk. Wtf, dat is 100 gram poeder. Wat weeg je dat je dat uit whey wil/moet halen?quote:Op woensdag 27 juli 2016 15:20 schreef Eleiko het volgende:
[..]
OK.
Wat is het nut van 4 scheppen whey in 1x innemen?
Je lichaam kan dat toch niet allemaal afbreken en opnemen?-|||---ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ---|||-
Op woensdag 28 juli 2010 23:05 schreef Dromenvangertje het volgende:
het zou mij een eer zijn om alles voor u te doen wat uw hartje begeert.![]()
Hij zegt toch nergens 4 volle scheppen? Kan toch intotaal (4 kleine scheppen) van 25g zijn ofzo, weet ik veel![]()
Als je uitgaat van de gestelde norm is het misschien wat veel, maar waarom zou je er ziek van worden?quote:Op woensdag 27 juli 2016 20:34 schreef VASND het volgende:
[..]
Ik zou denk ik de hele week erna ziek op bed liggen met knallende koppijn en misselijk. Wtf, dat is 100 gram poeder. Wat weeg je dat je dat uit whey wil/moet halen?![]()
Ik (persoonlijk) krijg keer op keer koppijn van whey met smaakjes. Naturel nog niet geprobeerd. Houd het nu bij vast voedsel en melk (al is m'n 120-150gr niet zo moeilijk te halen als wat sommigen moeten).quote:Op woensdag 27 juli 2016 20:58 schreef Snakey het volgende:
[..]
Als je uitgaat van de gestelde norm is het misschien wat veel, maar waarom zou je er ziek van worden?-|||---ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ---|||-
Op woensdag 28 juli 2010 23:05 schreef Dromenvangertje het volgende:
het zou mij een eer zijn om alles voor u te doen wat uw hartje begeert.![]()
Simpel en redelijk clean bulk snack recept: ei/banaan pannenkoeken.
- 1 banaan
- 3 eieren
In de blender goed mixen.
Paar minuutjes bakken in de pan.
Beetje honing erop (optioneel) en smullen maar.
Je kan proberen wat whey er door te mixen trouwens."End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Heb het idee dat m'n post-delts iets achter lopen op de rest van m'n schouder. Ik doe op dit moment o.a. tweemaal per week face-pulls en rear lat raises met 4x 8-12 reps. Iemand nog andere oefeningen die eventueel kunnen helpen? Zat te denken aan reverse fly's in zo'n chest-fly achtige machine.![]()
Seal rows?quote:Op donderdag 28 juli 2016 09:12 schreef Faeroer het volgende:
Heb het idee dat m'n post-delts iets achter lopen op de rest van m'n schouder. Ik doe op dit moment o.a. tweemaal per week face-pulls en rear lat raises met 4x 8-12 reps. Iemand nog andere oefeningen die eventueel kunnen helpen? Zat te denken aan reverse fly's in zo'n chest-fly achtige machine.![]()
Rear delt row werkt goed bij mij. http://www.exrx.net/Weigh(...)r/DBRearDeltRow.htmlquote:Op donderdag 28 juli 2016 09:12 schreef Faeroer het volgende:
Heb het idee dat m'n post-delts iets achter lopen op de rest van m'n schouder. Ik doe op dit moment o.a. tweemaal per week face-pulls en rear lat raises met 4x 8-12 reps. Iemand nog andere oefeningen die eventueel kunnen helpen? Zat te denken aan reverse fly's in zo'n chest-fly achtige machine.![]()
Doe ik al, maar voornamelijk voor de lats.quote:Ga deze proberen! Thanksquote:Op donderdag 28 juli 2016 09:44 schreef Snakey het volgende:
Op donderdag 28 juli 2016 09:12 schreef Faeroer het volgende:![]()
Nog steeds teveel: je lichaam kan dat nooit allemaal opnemen en het grootste deel gaat er dus gewoon weer uit. Meer is niet beter, eerder slechter.quote:Op woensdag 27 juli 2016 20:35 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
Hij zegt toch nergens 4 volle scheppen? Kan toch intotaal (4 kleine scheppen) van 25g zijn ofzo, weet ik veelOp donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
Lijkt mij ook niet helemaal de bedoeling tenzij je 150kg weegt ofzo. Het is een supplement en zeker geen vervanging voor normaal voedsel, laat staan dat je 100gr aan whey naar binnen werkt...![]()
Huh, volgens mij begreep je mijn post niet. Ik bedoel dat we niet weten hoeveel gram hij neemt in die 4 scheppen. Het lijkt idd erg veel, maar misschien zijn het wel 4 scheppen van 5 gram each (4x5=20gram) en dat in 250 ml melk, dan valt het reuze mee.quote:Op donderdag 28 juli 2016 11:09 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Nog steeds teveel: je lichaam kan dat nooit allemaal opnemen en het grootste deel gaat er dus gewoon weer uit. Meer is niet beter, eerder slechter.![]()
het is vloeibaar stel je niet zo aan manquote:Op dinsdag 26 juli 2016 23:39 schreef StuntmanPiloot het volgende:
[..]
dan is watermeloen ook een weightgainer
[..]
lol.. je zit al bijna op 800gr voedsel. noem je geen weightgainer.6000 kcalquote:Op woensdag 27 juli 2016 14:20 schreef MeneerBob het volgende:
[..]
Die at daarnaast ook nog eens een berg toch?
das wel iets andere koek dan de gemiddelde ecto die klaagt dattie met 3 boterhammetjes pindakaas en eten wat de pot schaft niet aankomt
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
1 banaanquote:Op donderdag 28 juli 2016 07:59 schreef Questular het volgende:
ermout bij die pannenkoeken is ook goed te doen.
2 eieren
1 theelepel kaneel
100g havermout
150ml (soja) melk
+ whey (indien nodig)
Daarna rozijnen (en/of eventueel appel) toevoegen bij het bakken en serveren met wat honing,Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
6000, de tering.quote:Op donderdag 28 juli 2016 12:15 schreef fathank het volgende:
[..]
het is vloeibaar stel je niet zo aan man
[..]
6000 kcal
das wel iets andere koek dan de gemiddelde ecto die klaagt dattie met 3 boterhammetjes pindakaas en eten wat de pot schaft niet aankomt![]()
Ik heb m'n schoenen van Adidas binnenZitten prima. Morgen meteen ff uitproberen
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Ik geloof dat je de eerste bent die ik 'ken' waarbij de maat in 1x goed is.quote:Op donderdag 28 juli 2016 14:22 schreef Juicyhil het volgende:
Ik heb m'n schoenen van Adidas binnenZitten prima. Morgen meteen ff uitproberen
![]()
![]()
Schouderblessure.
Nooit appels ver weg proberen te gooien zonder je schouders op te warmen![]()
't gekke is dat met overhead pressen ik nergens last van heb, maar zodra het op bankdrukken of dippen lijkt schiet de pijn erin.![]()
Ik heb ook inderdaad niet echt vaak geluk daarmee. Maar meestal maat 47 bij Nike lukt altijd wel.quote:Op donderdag 28 juli 2016 15:03 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ik geloof dat je de eerste bent die ik 'ken' waarbij de maat in 1x goed is.
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Een kennis van me speelt golf. Die moet zijn schoenen, maat 48, in de US bestellen.quote:Op donderdag 28 juli 2016 16:19 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ik heb ook inderdaad niet echt vaak geluk daarmee. Maar meestal maat 47 bij Nike lukt altijd wel.![]()
![]()
Dat is echt bizar. En ook die maten verschillen weer enorm van de maten in de EU. Viel me overigens nog zeer mee dat Adidas die maten überhaupt verkocht hier in Nederland (alhoewel ze verzonden werden vanuit Duitsland).quote:Op donderdag 28 juli 2016 16:26 schreef Snakey het volgende:
[..]
Een kennis van me speelt golf. Die moet zijn schoenen, maat 48, in de US bestellen.Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Ik heb vandaag 50 kannen melk op.quote:Op donderdag 28 juli 2016 11:21 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
[..]
Huh, volgens mij begreep je mijn post niet. Ik bedoel dat we niet weten hoeveel gram hij neemt in die 4 scheppen. Het lijkt idd erg veel, maar misschien zijn het wel 4 scheppen van 5 gram each (4x5=20gram) en dat in 250 ml melk, dan valt het reuze mee.
Wel elke kan 5 cl gevuld.
Komop man. 5 scheppen zijn afgestreken scheppen.
![]()
dat zeg ik toch ook, most likely, maar hij zegt het zelf nietquote:Op donderdag 28 juli 2016 17:41 schreef bombmannl het volgende:
[..]
Ik heb vandaag 50 kannen melk op.
Wel elke kan 5 cl gevuld.
Komop man. 5 scheppen zijn afgestreken scheppen.
![]()
Geen idee of hier nog (oud) DBBers zitten, maar helaas heeft BigT (de admin) zijn strijd tegen leukemie en de nasleep daarvan verloren.
http://forum.bodybuilding.nl/topics/big-t-overleden.399116Godfather Bodybuilding topic reeks![]()
Ow jezus. Ik ben niet zo van DBB, maar ik weet wel wie hij was. Een van de weinigen die echt wist waar het over gaat, en altijd met solid advies kwam. RIP BigT.quote:Op donderdag 28 juli 2016 19:54 schreef Mr.J het volgende:
Geen idee of hier nog (oud) DBBers zitten, maar helaas heeft BigT (de admin) zijn strijd tegen leukemie en de nasleep daarvan verloren.
http://forum.bodybuilding.nl/topics/big-t-overleden.399116![]()
Exact dit.quote:Op donderdag 28 juli 2016 20:00 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ow jezus. Ik ben niet zo van DBB, maar ik weet wel wie hij was. Een van de weinigen die echt wist waar het over gaat, en altijd met solid advies kwam. RIP BigT.Op donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
sorry...beetje ongepast nuSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 16% gewijzigd door MrNiles op 29-07-2016 09:28:55 ]![]()
Holy f zo jong nog...quote:Op donderdag 28 juli 2016 19:54 schreef Mr.J het volgende:
Geen idee of hier nog (oud) DBBers zitten, maar helaas heeft BigT (de admin) zijn strijd tegen leukemie en de nasleep daarvan verloren.
http://forum.bodybuilding.nl/topics/big-t-overleden.399116![]()
Vraagje,
Ik ben sinds een maandje bezig met proberen wat meer massa te krijgen. Dus ben nog echt een beginner. Alleen nu train ik 3 a 4x in de week maar ik ga meteen door uit mijn werk zonder dat ik eerst gegeten heb. Nu zit ik er dus aan te denken om een pre workout te gaan nemen voordat ik ga sporten. Is dit handig? En eigenlijk vooral welke. Want ik zit hier te kijken: http://www.bodyenfitshop.nl/workouts/ maar je hebt zo veel verschillende dat ik door de bomen het bos niet meer zie.
Iemand die wat tips heeft?Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
quote:Op vrijdag 29 juli 2016 08:56 schreef MrNiles het volgende:
sorry...beetje ongepast nuIk zou nog geen aanpassingen gaan doen aan je dieet. Het enige wat je daarmee bereikt is dat je teveel gaat afvallen in een te korte tijd. Pas als je vetpercentage niet meer zakt aanpassen dus.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoe meet jij trouwens je vetpercentage?![]()
Ik zou sowieso een eiwit shake en BCAA nemen voor het sporten.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 09:41 schreef over_hedge het volgende:
Vraagje,
Ik ben sinds een maandje bezig met proberen wat meer massa te krijgen. Dus ben nog echt een beginner. Alleen nu train ik 3 a 4x in de week maar ik ga meteen door uit mijn werk zonder dat ik eerst gegeten heb. Nu zit ik er dus aan te denken om een pre workout te gaan nemen voordat ik ga sporten. Is dit handig? En eigenlijk vooral welke. Want ik zit hier te kijken: http://www.bodyenfitshop.nl/workouts/ maar je hebt zo veel verschillende dat ik door de bomen het bos niet meer zie.
Iemand die wat tips heeft?![]()
met een knijper...erg lastig dat wel, veel ruimte voor foutjes.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 09:43 schreef Multiply het volgende:
[..]
Ik zou nog geen aanpassingen gaan doen aan je dieet. Het enige wat je daarmee bereikt is dat je teveel gaat afvallen in een te korte tijd. Pas als je vetpercentage niet meer zakt aanpassen dus.
Hoe meet jij trouwens je vetpercentage?
Ik laat het door mijn vrouw doen, 4 punts meting, biceps, triceps, net onder schouderblad en net boven heupbot in mijn zij
maar ik maak ook elke maand een foto, en daar zie ik ook de progressie![]()
Ja als je niet ervaren bent is het met zo'n knijper best lastig, maar zo lang je ook op de foto progressive ziet is het goed. Ik zou het pas aanpassen als je het gevoel hebt dat je stil staat. Je hebt een mooi tempo met het verlagen van je vetpercentage namelijk.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 09:56 schreef MrNiles het volgende:
[..]
met een knijper...erg lastig dat wel, veel ruimte voor foutjes.
Ik laat het door mijn vrouw doen, 4 punts meting, biceps, triceps, net onder schouderblad en net boven heupbot in mijn zij
maar ik maak ook elke maand een foto, en daar zie ik ook de progressie![]()
Eiwitten eet ik wel al genoeg. Na sporten een whey shake. En elke avond een casein shake.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 09:54 schreef MrNiles het volgende:
[..]
Ik zou sowieso een eiwit shake en BCAA nemen voor het sporten.
Over bcaa las ik net dit:Zag dat in die pre workout shakes een hoop andere stoffen ook nog zitten. Is dit niet handiger?quote:Binnen een recent overzichtsartikel stellen de onderzoekers dat er weinig bewijs is voor een effectieve werking van BCAA op het verhogen van spiermassa [13]. Ook stellen de onderzoekers dat losse aminozuren geen toevoegde waarde hebben als iemand al eiwitrijk eet. BCAA’s hebben wel een toegevoegde waarde als je onvoldoende eiwitten eet. Dit kan bijvoorbeeld handig zijn voor vegetariërs of veganisten om zo wel voldoende leucine binnen te krijgen.Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
quote:Op vrijdag 29 juli 2016 10:19 schreef over_hedge het volgende:
Zag dat in die pre workout shakes een hoop andere stoffen ook nog zitten. Is dit niet handiger?
Om over de werking van de meeste PWO stoffen maar niet te spreken, veel van dergelijke stoffen zijn in die blends erg onder gedoseerd. Zou dat geld liever aan goed eten besteden, en misschien iets van creatine en een flinke kop koffie.![]()
Probleem is vooral dat ik dus meteen door uit mijn werk ga en dus geen eten kan klaar maken en gewoon iets voor training wil eten/innemen wat snel werkt en daardoor wat meer energie heb met mijn training.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 10:26 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Om over de werking van de meeste PWO stoffen maar niet te spreken, veel van dergelijke stoffen zijn in die blends erg onder gedoseerd. Zou dat geld liever aan goed eten besteden, en misschien iets van creatine en een flinke kop koffie.
Koffie drink ik nietMaar daarom leek een shake mij makkelijk.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
en als ik even op de feiten voorop loop.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 10:03 schreef Multiply het volgende:
[..]
Ja als je niet ervaren bent is het met zo'n knijper best lastig, maar zo lang je ook op de foto progressive ziet is het goed. Ik zou het pas aanpassen als je het gevoel hebt dat je stil staat. Je hebt een mooi tempo met het verlagen van je vetpercentage namelijk.
Ik ben op mijn streef%, wat dan?
Graag zou ik meer spiermassa gaan aanzetten.
Hoeveel zou ik dan boven mijn huidig dieet moeten gaan eten?![]()
Neem je wat blended havermout, whey en water flink voordat je klaar bent met werken of als je genoeg carbs bij je lunch hebt gehad alleen whey en water zeg 30 min voor je workout. Vitargo tijdens je workout, als je merkt dat je te snel door je energie heen gaat.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 10:32 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Probleem is vooral dat ik dus meteen door uit mijn werk ga en dus geen eten kan klaar maken en gewoon iets voor training wil eten/innemen wat snel werkt en daardoor wat meer energie heb met mijn training.
Koffie drink ik nietMaar daarom leek een shake mij makkelijk.
![]()
Beetje moeilijk om te zeggen zoquote:Op vrijdag 29 juli 2016 10:36 schreef MrNiles het volgende:
[..]
en als ik even op de feiten voorop loop.
Ik ben op mijn streef%, wat dan?
Graag zou ik meer spiermassa gaan aanzetten.
Hoeveel zou ik dan boven mijn huidig dieet moeten gaan eten?![]()
Hoe lang zit er tussen het laatste moment dat je eet en voordat je gaat sporten? Als je over de dag gezien genoeg eet hoef je niet perse te eten vlak voordat je gaat sportenquote:Op vrijdag 29 juli 2016 10:32 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Probleem is vooral dat ik dus meteen door uit mijn werk ga en dus geen eten kan klaar maken en gewoon iets voor training wil eten/innemen wat snel werkt en daardoor wat meer energie heb met mijn training.
Koffie drink ik nietMaar daarom leek een shake mij makkelijk.
Zit genoeg energie in je lichaam.
Ik ga ook altijd uit werk gelijk sporten maar eet niet altijd vlak voordat ik ga sporten en merk geen verschil met het sporten of ik nu wel van te voren heb gegeten of niet.
Dat je perse wat gegeten moet hebben voor het sporten vind ik lichtelijk overrated. Maar goed dat is mijn persoonlijke mening natuurlijk.![]()
een uur of 2. Probeer rond 4 uur altijd nog even wat brood oid te eten. En rond 6 uur ben ik op de sportschool.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 10:51 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Hoe lang zit er tussen het laatste moment dat je eet en voordat je gaat sporten? Als je over de dag gezien genoeg eet hoef je niet perse te eten vlak voordat je gaat sportenZit genoeg energie in je lichaam.
Ik ga ook altijd uit werk gelijk sporten maar eet niet altijd vlak voordat ik ga sporten en merk geen verschil met het sporten of ik nu wel van te voren heb gegeten of niet.
Dat je perse wat gegeten moet hebben voor het sporten vind ik lichtelijk overrated. Maar goed dat is mijn persoonlijke mening natuurlijk.
Maar als ik het goed begrijp kan ik ook gewoon een extra shey shake nemen dus.
Maar dan dus voor en na training? Of alleen voor de training?
Sorry voor alle noob vragen. Maar op internet lees je ook 2323 verschillende dingen
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Ik ben sowieso niet van de shakes en je hoeft al helemaal niet gelijk een shake te nemen na het trainen. Beter bewaar je dat voor een lekker stukje vlees of wat dan ook na het trainen. Lees je maar in over anabolic window.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 10:55 schreef over_hedge het volgende:
[..]
een uur of 2. Probeer rond 4 uur altijd nog even wat brood oid te eten. En rond 6 uur ben ik op de sportschool.
Maar als ik het goed begrijp kan ik ook gewoon een extra shey shake nemen dus.
Maar dan dus voor en na training? Of alleen voor de training?
Sorry voor alle noob vragen. Maar op internet lees je ook 2323 verschillende dingen
En zeg eerlijk, zo'n shake is toch ook helemaal niet lekker?
Shake zie ik puur als een red(nood)zakelijk iets als je echt niet aan je macro's kan komen of geen mogelijkheid hebt om wat te kunnen eten.
Enige waarvoor ik nog een shake zou kunnen gebruiken is als ontbijt, met havermout etc. Makkelijk en snel ontbijt waar alles in zit wat je nodig hebt.![]()
Nou ik heb nu een whey banaan shake en die vind ik eigenlijk best wel lekker met melkquote:Op vrijdag 29 juli 2016 10:58 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Ik ben sowieso niet van de shakes en je hoeft al helemaal niet gelijk een shake te nemen na het trainen. Beter bewaar je dat voor een lekker stukje vlees of wat dan ook na het trainen. Lees je maar in over anabolic window.
En zeg eerlijk, zo'n shake is toch ook helemaal niet lekker?
Shake zie ik puur als een red(nood)zakelijk iets als je echt niet aan je macro's kan komen of geen mogelijkheid hebt om wat te kunnen eten.
Enige waarvoor ik nog een shake zou kunnen gebruiken is als ontbijt, met havermout etc. Makkelijk en snel ontbijt waar alles in zit wat je nodig hebt.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Ook prima natuurlijk, ieder z'n ding!quote:Op vrijdag 29 juli 2016 11:01 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Nou ik heb nu een whey banaan shake en die vind ik eigenlijk best wel lekker met melkIk eet liever lekker een stukje biefstuk of kip na het sporten dan dat ik zo'n ranzige shake weg werk. Maar goed heb ik ook geen extreme kcal nodig, met 1800kcal per dag red ik dat gemak uit natuurlijke producten en heb ik geen shakes nodig.
Wil alleen maar zeggen dat het niet nodig is om gelijk na het sporten zo'n shake weg te moeten werken omdat 'dat' goed is. Daarom zeg ik, lees je maar eens in over anabolic window.![]()
Nee joh, kapsalon en baklava.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 11:04 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Ook prima natuurlijk, ieder z'n ding!Ik eet liever lekker een stukje biefstuk of kip na het sporten dan dat ik zo'n ranzige shake weg werk.
![]()
Dankje voor de tip. Ik ga even googlequote:Op vrijdag 29 juli 2016 11:04 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Ook prima natuurlijk, ieder z'n ding!Ik eet liever lekker een stukje biefstuk of kip na het sporten dan dat ik zo'n ranzige shake weg werk. Maar goed heb ik ook geen extreme kcal nodig, met 1800kcal per dag red ik dat gemak uit natuurlijke producten en heb ik geen shakes nodig.
Wil alleen maar zeggen dat het niet nodig is om gelijk na het sporten zo'n shake weg te moeten werken omdat 'dat' goed is. Daarom zeg ik, lees je maar eens in over anabolic window.
Al wil ik voor training toch wel iets makkelijks gaan eten. Merk nu vaak gewoon dat ik echt honger heb en soms weinig energie. En ik ben nog niet zo gedisciplineerd dat ik in de ochtend eten ga klaar maken voor heel de dag en dit mee te nemen naar mijn werk.Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Nu je het zegt, kapsalon is laaaaaang geleden. Tikken we gelijk met 1 maaltijd de 1800kcal aanquote:![]()
![]()
![]()
Ik eet het dan weer vaker dan goed voor me is, maar het zijn makkelijke calorieën inderdaad.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 11:09 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Nu je het zegt, kapsalon is laaaaaang geleden. Tikken we gelijk met 1 maaltijd de 1800kcal aan![]()
![]()
Op de sportschool had 1 van de medewerkers het over dit soort repen: http://www.bodyenfitshop.(...)tion/perfection-bar/
Is dat niet handig? Nog makkelijker dan een shakeDon't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Boven je huidige dieet is een beetje moeilijk inschatten.Als je op je streef% zit dan zou ik je kcal langzaam verhogen en blijven monitoren wat je gewicht doet. Als je meer dan een halve kilo per week aankomt kun je dan weer iets minderen.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 10:36 schreef MrNiles het volgende:
[..]
en als ik even op de feiten voorop loop.
Ik ben op mijn streef%, wat dan?
Graag zou ik meer spiermassa gaan aanzetten.
Hoeveel zou ik dan boven mijn huidig dieet moeten gaan eten?
Blijven monitoren is het belangrijkste want anders heb je eigenlijk geen idee wat je aan het doen bent, maar volgens mij ben je daar al goed mee bezig.![]()
Samenstelling per reep van 60 gramquote:Op vrijdag 29 juli 2016 11:32 schreef over_hedge het volgende:
Op de sportschool had 1 van de medewerkers het over dit soort repen: http://www.bodyenfitshop.(...)tion/perfection-bar/
Is dat niet handig? Nog makkelijker dan een shake
voedingswaardes
Energie 860 kj / 206 kcal
Eiwit 20.1
Koolhydraten 14,5 gram
waarvan suikers 2,2 gram
Polyolen 11,5 gram
Vet 7,9 gram
verzadigde vetten 4,4 gram
Vezels 7,3 gram
Zout 0,13 gram
Oordeel zelf maar, kan je het hebben (gezien je doel+voeding)?![]()
Jep, aangezien ik sowieso nog meer moet gaan eten dan ik nu doe.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 11:36 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
[..]
Samenstelling per reep van 60 gram
voedingswaardes
Energie 860 kj / 206 kcal
Eiwit 20.1
Koolhydraten 14,5 gram
waarvan suikers 2,2 gram
Polyolen 11,5 gram
Vet 7,9 gram
verzadigde vetten 4,4 gram
Vezels 7,3 gram
Zout 0,13 gram
Oordeel zelf maar, kan je het hebben (gezien je doel+voeding)?Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Jullie allemaal met je meer eten, ik moet oppassen dat ik niet dik word met een iets te groot overschot![]()
Kut genetics![]()
Dit is geldklopperij als je het mij vraagt. Beter maak je zelf wat snacks als aanvulling op je voeding.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 11:32 schreef over_hedge het volgende:
Op de sportschool had 1 van de medewerkers het over dit soort repen: http://www.bodyenfitshop.(...)tion/perfection-bar/
Is dat niet handig? Nog makkelijker dan een shake
Zoals:
http://www.mindyourfeed.n(...)indakaas-en-chocola/
Eiwitten haal ik zelf uit kipfilet, kwark, melk en een shake.![]()
Dat het duur is klopt. Zelf maken zou een optie zijn. maar ik betaal liever wat meer dan dat ik zelf in de keuken moet gaan staanquote:Op vrijdag 29 juli 2016 12:09 schreef Questular het volgende:
[..]
Dit is geldklopperij als je het mij vraagt. Beter maak je zelf wat snacks als aanvulling op je voeding.
Zoals:
http://www.mindyourfeed.n(...)indakaas-en-chocola/
Eiwitten haal ik zelf uit kipfilet, kwark, melk en een shake.
En ik haal mijn eiwitten ook uit kip en kwark en een shake. Maar gaat me nu echt puur om iets wat ik een uur/half uur voor mijn training snel en makkelijk kan eten zodat ik wat meer energie en niet zo honger heb.
De kipfile etc eet ik na mijn training bij het avondeten.ik at paar weken geleden nog geen 1400 calorieën op een dagquote:Op vrijdag 29 juli 2016 12:07 schreef BredeBroeder het volgende:
Jullie allemaal met je meer eten, ik moet oppassen dat ik niet dik word met een iets te groot overschot![]()
Kut geneticsDus ja moest wel meer gaan eten. Zit nu op de 2500 en daar moet ik al best wel moeite voor doen
[ Bericht 27% gewijzigd door over_hedge op 29-07-2016 12:19:41 ]Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Die koekjes zijn echt welgeteld 5 minuten werk en 15min in de ovenDit in combinatie met een banaan voor het trainen
![]()
![]()
Neem gewoon een banaan of 2 mee naar het werk die je er in klapt voor het sporten? Als je een keer wil maxen er een scoop PWO bij en klaar. Als je normaal amper caffeïne drinkt is C4 wel ideaal, relatief weinig caffeïne (135mg).-|||---ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ---|||-
Op woensdag 28 juli 2010 23:05 schreef Dromenvangertje het volgende:
het zou mij een eer zijn om alles voor u te doen wat uw hartje begeert.![]()
Ik maakte (laatste tijd beetje gebrek aan zin) meestal zelf eiwitrepen. Een pak havermout, wat scheppen whey en nog dingetjes zoals gedroogd cranberries, pindakaas en kokospoeder enzo. Je hoeft het alleen in een schaal te gooien en daarna een dagje in de koelkast laten staan. Heb ik weer voor twee weken aan repen (ik vroor de helft in). Recepten staan er genoeg op Google.Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Ga eerst eens leren eten voordat je met allerlei dure shakes gaat lopen sjouwen die gaan je echt niet verder helpen als je voor de rest geen idee hebt waar je mee bezig bentBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Eten gaat nu goed hoorquote:Op vrijdag 29 juli 2016 18:39 schreef fathank het volgende:
Ga eerst eens leren eten voordat je met allerlei dure shakes gaat lopen sjouwen die gaan je echt niet verder helpen als je voor de rest geen idee hebt waar je mee bezig bentAlleen dus nog even wat voor na het werk en tussen training in nodig. Van de rest hou ik mijn eten bij en zorg ik dat ik genoeg binnen krijgt. Dus dat gaat prima.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Dan neem je toch wat extra eten mee naar het werk. Of je nou 2 boterhammen pindakaas extra smeert of dat je je een shke klaar staat te maken. Het klinkt vooral alsof je op zoek bent naar een reden danwel excuus om een pwo of iets dergelijks te bestellen.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 18:59 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Eten gaat nu goed hoorAlleen dus nog even wat voor na het werk en tussen training in nodig. Van de rest hou ik mijn eten bij en zorg ik dat ik genoeg binnen krijgt. Dus dat gaat prima.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Ik neem helemaal niks mee naar mijn werk. Krijgen eten op mijn werkquote:Op vrijdag 29 juli 2016 19:15 schreef fathank het volgende:
[..]
Dan neem je toch wat extra eten mee naar het werk. Of je nou 2 boterhammen pindakaas extra smeert of dat je je een shke klaar staat te maken. Het klinkt vooral alsof je op zoek bent naar een reden danwel excuus om een pwo of iets dergelijks te bestellen.Maar het ging mij of het voordeel heeft om een pre workout shake te nemen of dat "gewoon" eten ook prima is. In dat geval neem ik idd gewoon extra brood vlak voordat ik naar huis ga. Of dat er iets anders makkelijks was wat goed is. zoals bijvoorbeeld die repen.
Als het niet nodig is neem ik juist liever niet van die shakes waar allemaal troep in zit.Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Leg een brood in de vriezer op je werk, pot pindakaas in de bureaula, tros bananen ernaast en klaar ben je.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Ja dat was dus mijn vraagquote:Op vrijdag 29 juli 2016 19:23 schreef fathank het volgende:
Leg een brood in de vriezer op je werk, pot pindakaas in de bureaula, tros bananen ernaast en klaar ben je.(al hoef ik niks klaar te leggen want dat hebben we gewoon op kantoor
) Maar had gewoon geen idee of dat iets uit zou maken als je dat een uur van te voren eet.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Vooral doen wat goed voelt, na verloop van tijd kom je er vanzelf achter wat lekker werkt voor je en wat niet.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Vind pwo altijd wel lekker, als ik echt een keer geen zin heb in de gym en ik neem wat pwo dan komt 't er meestal toch wel van![]()
Story of my life lol.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 19:23 schreef fathank het volgende:
Leg een brood in de vriezer op je werk, pot pindakaas in de bureaula, tros bananen ernaast en klaar ben je.Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Ik zou me daar echt niet zo druk om makenquote:Op vrijdag 29 juli 2016 19:19 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Maar het ging mij of het voordeel heeft om een pre workout shake te nemen of dat "gewoon" eten ook prima is.![]()
Dat is het antwoord. Ik eet altijd twee boterhammen met pindakaas en soms nog gauw wat groenten en/of fruit of zo. Na de training wheyshake en handje walnoten.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 19:19 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ik neem helemaal niks mee naar mijn werk. Krijgen eten op mijn werkMaar het ging mij of het voordeel heeft om een pre workout shake te nemen of dat "gewoon" eten ook prima is. In dat geval neem ik idd gewoon extra brood vlak voordat ik naar huis ga. Of dat er iets anders makkelijks was wat goed is. zoals bijvoorbeeld die repen.
Als het niet nodig is neem ik juist liever niet van die shakes waar allemaal troep in zit.
Iemand hier trouwens ook wel eens zijn of haar cut iets te ver doorgevoerd? Ging echt lekker, was heerlijk droog en mijn plofkop was ook weg. Door de complimentjes die ik van mensen uit mijn omgeving kreeg iets te enthousiast geworden en ook wat spiermassa verloren, zie er nu minder groot uit. Op zich niet erg, probleem is alleen dat ik twee keer op vakantie geweest ben en mijn vetpercentage daardoor wel iets omhoog gegaan is. Lastig om in cijfers uit te drukken, heb over twee weken een meting in de sportschool.
Hink nu een beetje op twee gedachten. Aan de ene kant wel zin om te gaan vreten en te gainen, maar heb geen zin in extra vet.![]()
Clean bulkje? Gain je nog wel vet, maar iets minder overdrevenquote:Op zaterdag 30 juli 2016 13:55 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Dat is het antwoord. Ik eet altijd twee boterhammen met pindakaas en soms nog gauw wat groenten en/of fruit of zo. Na de training wheyshake en handje walnoten.
Iemand hier trouwens ook wel eens zijn of haar cut iets te ver doorgevoerd? Ging echt lekker, was heerlijk droog en mijn plofkop was ook weg. Door de complimentjes die ik van mensen uit mijn omgeving kreeg iets te enthousiast geworden en ook wat spiermassa verloren, zie er nu minder groot uit. Op zich niet erg, probleem is alleen dat ik twee keer op vakantie geweest ben en mijn vetpercentage daardoor wel iets omhoog gegaan is. Lastig om in cijfers uit te drukken, heb over twee weken een meting in de sportschool.
Hink nu een beetje op twee gedachten. Aan de ene kant wel zin om te gaan vreten en te gainen, maar heb geen zin in extra vet.![]()
![]()
Ik heb even een heel andere vraag tussendoor: zijn er ook real-life sportwinkels die straps verkopen?Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Vast wel, maar ik heb echt geen idee waar. Maar hoezo, een strap is een strap. Tenminste, je kan dure kopen die een lekker zacht laagje hebben, of gewoon voor 5-7 euro ofzo die je overal kan kopen.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 15:42 schreef PluisigNijntje het volgende:
Ik heb even een heel andere vraag tussendoor: zijn er ook real-life sportwinkels die straps verkopen?![]()
Wat voor een straps?quote:Op zaterdag 30 juli 2016 15:42 schreef PluisigNijntje het volgende:
Ik heb even een heel andere vraag tussendoor: zijn er ook real-life sportwinkels die straps verkopen?
En die goedkope die gaan vaak kapot.
Kan je beter duurdere halen.
En ik zou sowieso geen straps gebruiken tenzij je een blessure hebt gehad of 300kg doet.melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Pak dan iets met veel snelle carbs voor je training, een klap eiwitten net voor je training geeft je echt geen extra energie.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 12:13 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Dat het duur is klopt. Zelf maken zou een optie zijn. maar ik betaal liever wat meer dan dat ik zelf in de keuken moet gaan staan
En ik haal mijn eiwitten ook uit kip en kwark en een shake. Maar gaat me nu echt puur om iets wat ik een uur/half uur voor mijn training snel en makkelijk kan eten zodat ik wat meer energie en niet zo honger heb.
De kipfile etc eet ik na mijn training bij het avondeten.
[..]
ik at paar weken geleden nog geen 1400 calorieën op een dagDus ja moest wel meer gaan eten. Zit nu op de 2500 en daar moet ik al best wel moeite voor doen
![]()
Vreemde manier van redeneren.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 16:59 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Wat voor een straps?
En die goedkope die gaan vaak kapot.
Kan je beter duurdere halen.
En ik zou sowieso geen straps gebruiken tenzij je een blessure hebt gehad of 300kg doet.
Als je bv rows wil doen of deadlifts, en je grip beperkt je om meer gewicht te pakken, terwijl je rug het prima aankan, dan ben je gewoon dom als je geen straps gebruikt.
Je wilt je rug toch trainen, niet je grip.
Grip training kan je prima na je workout doen als je dat belangrijk vind.![]()
Omdat ik het kut vind om altijd maar alles te moeten bestellen, ik wil gewoon ouderwets de stad in kunnen fietsen en halen wat ik nodig heb.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 16:52 schreef Snakey het volgende:
[..]
Vast wel, maar ik heb echt geen idee waar. Maar hoezo, een strap is een strap. Tenminste, je kan dure kopen die een lekker zacht laagje hebben, of gewoon voor 5-7 euro ofzo die je overal kan kopen.
En over grip en nutteloosheid: ik gebruik ze voor oefeningen zoals (high) pulls, cleans, deficit clean deadlifts, enz. Grip is daarbij geen enkel probleem maar met straps kan ik me focussen op de techniek zonder dat ik over m'n handen/grip hoef na te denken.Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Nonsens, Ik heb straps van XXL van, wat is het. 6 euro ofzo? Die heb ik al jaren en zijn gewoon prima. (EN worden alleen maar beter hoe langer je ze gebruikt).quote:Op zaterdag 30 juli 2016 16:59 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Wat voor een straps?
En die goedkope die gaan vaak kapot.
Kan je beter duurdere halen.
En ik zou sowieso geen straps gebruiken tenzij je een blessure hebt gehad of 300kg doet.
Daarbij zijn straps voor van alles handig, zeker als je op dat moment niet je grip traint. Met een 50 kilo of meer DB ROW vind ik een strap een geweldige uitkomst.
Ik zou niet weten wat duurdere straps voor extra zouden kunnen geven. Een zacht binnenkantje misschien?![]()
True, ik zou ook wel een winkel in willen kunnen lopen waar ze van alles hebben. Maar al de winkels die ik ken verkopen shit spul waar je niks aan hebt of helemaal niet mee wil trainen.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 17:34 schreef PluisigNijntje het volgende:
[..]
Omdat ik het kut vind om altijd maar alles te moeten bestellen, ik wil gewoon ouderwets de stad in kunnen fietsen en halen wat ik nodig heb.
En over grip en nutteloosheid: ik gebruik ze voor oefeningen zoals (high) pulls, cleans, deficit clean deadlifts, enz. Grip is daarbij geen enkel probleem maar met straps kan ik me focussen op de techniek zonder dat ik over m'n handen/grip hoef na te denken.![]()
Als je straps gebruikt ga je iets niet goed ontwikkelen dat is het probleem. En heb je haast dat je constant meer gewicht erop moet gooien, je kan ook experimenteren met je reps en sets tot dat je je gewenste grip hebt.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 17:26 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Vreemde manier van redeneren.
Als je bv rows wil doen of deadlifts, en je grip beperkt je om meer gewicht te pakken, terwijl je rug het prima aankan, dan ben je gewoon dom als je geen straps gebruikt.
Je wilt je rug toch trainen, niet je grip.
Grip training kan je prima na je workout doen als je dat belangrijk vind.melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Als je voor competitie wilt gaan trainen, mag je sowieso geen straps gebruiken. Magnesium werkt ook primaquote:Op zaterdag 30 juli 2016 17:26 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Vreemde manier van redeneren.
Als je bv rows wil doen of deadlifts, en je grip beperkt je om meer gewicht te pakken, terwijl je rug het prima aankan, dan ben je gewoon dom als je geen straps gebruikt.
Je wilt je rug toch trainen, niet je grip.
Grip training kan je prima na je workout doen als je dat belangrijk vind.Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Je doet rows voor je rug, als je meer gewicht kan met straps dan moet je dat gewoon doen.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 17:54 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Als je straps gebruikt ga je iets niet goed ontwikkelen dat is het probleem. En heb je haast dat je constant meer gewicht erop moet gooien, je kan ook experimenteren met je reps en sets tot dat je je gewenste grip hebt.
Alsof grip ook maar iets toevoegt aan je fysiek.![]()
Idd, 0,001% van de bevolking mag geen straps gebruiken omdat ze competitieve powerlifters zijn. Voor het gros boeit het dus niet.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 17:58 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Als je voor competitie wilt gaan trainen, mag je sowieso geen straps gebruiken. Magnesium werkt ook prima![]()
Ja zeker. Ik heb heel veel grip training gedaan en daar krijg je echt dikke onderarmen van.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:31 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Je doet rows voor je rug, als je meer gewicht kan met straps dan moet je dat gewoon doen.
Alsof grip ook maar iets toevoegt aan je fysiek.melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Ik sport sowieso niet echt meer voor m'n uiterlijk, ik vind de fysieke vorderingen die ik maak tot nu toe erg mooi, maar ik ben erachter dat ik andere doelen nodig heb om er plezier van te hebben.
Bovendien train ik om beter te worden op C&J en snatch, en als grip daarop een probleem is dan moet je denk ik echt even twee keer nadenken of je wel juist traint.Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Idd, je hebt grip training gedaan, geen rows. En dat is mijn punt.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:34 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Ja zeker. Ik heb heel veel grip training gedaan en daar krijg je echt dikke onderarmen van.
Voor grip doe je griptraining, voor je rug doe je rows zo zwaar mogelijk, indien nodig met straps.
Als dat betekend dat je altijd met straps je rows moet doen is dat toch prima.
Je rug train je echt niet beter als je geen straps gebruikt, je traint je rug beter bij meer gewicht.![]()
Dat ligt idd aan je doelen, doet verder niets af aan mijn standpunt lijkt me.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:42 schreef PluisigNijntje het volgende:
Ik sport sowieso niet echt meer voor m'n uiterlijk, ik vind de fysieke vorderingen die ik maak tot nu toe erg mooi, maar ik ben erachter dat ik andere doelen nodig heb om er plezier van te hebben.
Bovendien train ik om beter te worden op C&J en snatch, en als grip daarop een probleem is dan moet je denk ik echt even twee keer nadenken of je wel juist traint.![]()
Hoe weet je wat ik heb gedaan? Dat kan je toch nergens uit mijn tekst halen?quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:43 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Idd, je hebt grip training gedaan, geen rows. En dat is mijn punt.
Voor grip doe je griptraining, voor je rug doe je rows zo zwaar mogelijk, indien nodig met straps.
Als dat betekend dat je altijd met straps je rows moet doen is dat toch prima.
Je rug train je echt niet beter als je geen straps gebruikt, je traint je rug beter bij meer gewicht.
Je zegt zelf heel mooi: voor griptraining doe je griptraining. Als je grip niet goed genoeg is betekent dat je hieraan moet werken. Het is niet voor niets bodybuilding. Anders kan je net zo goed een exoskelet gebruiken.melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Klopt, ik ben het namelijk ook met je eens hoor.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:44 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Dat ligt idd aan je doelen, doet verder niets af aan mijn standpunt lijkt me.Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:44 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Hoe weet je wat ik heb gedaan? Dat kan je toch nergens uit mijn tekst halen?quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:34 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Ja zeker. Ik heb heel veel grip training gedaan en daar krijg je echt dikke onderarmen van.![]()
Dat ik zeg dat ik grip training heb gedaan betekent niet dat ik geen rows heb gedaan.quote:
Begrijpend leren lezen zoals mijn pa altijd zeimelksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Nou nee, bodybuilding gaat om wat je ziet, niet wat je er mee kan. Grip zie je niet (afgezien van je onderarm-aanleg misschien).quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:44 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Hoe weet je wat ik heb gedaan? Dat kan je toch nergens uit mijn tekst halen?
Je zegt zelf heel mooi: voor griptraining doe je griptraining. Als je grip niet goed genoeg is betekent dat je hieraan moet werken. Het is niet voor niets bodybuilding. Anders kan je net zo goed een exoskelet gebruiken.
Is sterk worden ook een doel dan moet je gewoon je grip versterken als dat je weak link is. Dead hangs, rows, zware deadlifts voor reps. Werkt allemaal minimaal net zo goed als specifieke gripisolaties (lol) met gegarandeerde carryover. Want grip is niet enkel knijpkracht.-|||---ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ---|||-
Op woensdag 28 juli 2010 23:05 schreef Dromenvangertje het volgende:
het zou mij een eer zijn om alles voor u te doen wat uw hartje begeert.![]()
Dikke discussie meteen![]()
Conclusie: iedereen heeft andere voorkeuren, straps kunnen soms nuttig zijn, ik ga ze maar even online bestellen.Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Oke , maar bodybuilding is niet alleen looks. Je kan ook voor de functionele kant gaan.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:49 schreef VASND het volgende:
[..]
Nou nee, bodybuilding gaat om wat je ziet, niet wat je er mee kan. Grip zie je niet (afgezien van je onderarm-aanleg misschien).
Is sterk worden ook een doel dan moet je gewoon je grip versterken als dat je weak link is. Dead hangs, rows, zware deadlifts voor reps. Werkt allemaal minimaal net zo goed als specifieke gripisolaties (lol) met gegarandeerde carryover. Want grip is niet enkel knijpkracht.melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Je zegt letterlijk dat je griptraining hebt gedaan!?!quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:44 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Hoe weet je wat ik heb gedaan? Dat kan je toch nergens uit mijn tekst halen?
Je zegt zelf heel mooi: voor griptraining doe je griptraining. Als je grip niet goed genoeg is betekent dat je hieraan moet werken. Het is niet voor niets bodybuilding. Anders kan je net zo goed een exoskelet gebruiken.
Rows zijn geen oefeningen om je grip te verbeteren.
Daar heb je zware static-holds voor of een captain of crunch knijper ofzo.
Je gaat daar niet je rows en deadlifts voor verlagen, dat is super inefficiënt.![]()
Begrijpend leren lezen man.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:50 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Je zegt letterlijk dat je griptraining hebt gedaan!?!
Rows zijn geen oefeningen om je grip te verbeteren.
Daar heb je zware static-hoofd voor of een captain of crunch knijper ofzo.
Je gaat daar niet je rows en deadlifts voor verlagen, dat is super inefficiënt.
Als ik A zeg betekent het niet dat ik B niet gedaan heb
pfffmelksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Ah, iemand die wat niveau in dit topic brengt.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:48 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Dat ik zeg dat ik grip training heb gedaan betekent niet dat ik geen rows heb gedaan.
Begrijpend leren lezen zoals mijn pa altijd zei![]()
Dat is dan toch geen Bodybuilding zoals dat in de naam zit joh. Weinig mensen zullen puur bodybuilden, dat sowieso.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:50 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Oke , maar bodybuilding is niet alleen looks. Je kan ook voor de functionele kant gaan.-|||---ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ---|||-
Op woensdag 28 juli 2010 23:05 schreef Dromenvangertje het volgende:
het zou mij een eer zijn om alles voor u te doen wat uw hartje begeert.![]()
Gewoon lekker Powerbuilden, dat is hip tegenwoordig.
-|||---ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ---|||-
Op woensdag 28 juli 2010 23:05 schreef Dromenvangertje het volgende:
het zou mij een eer zijn om alles voor u te doen wat uw hartje begeert.![]()
Als ik met m'n stijve lul midden in m'n kamer ga staan en ik laat iemand 100 donuts naar me gooien dan landen er ook vast wel een paar om m'n lul. Betekend niet dat dat ook de beste manier is om een donut om je lul je krijgen.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:51 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Begrijpend leren lezen man.
Als ik A zeg betekent het niet dat ik B niet gedaan heb
pfff![]()
Volgens mij gaat het niet helemaal lekker in je hersenpan.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:54 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Als ik met m'n stijve lul midden in m'n kamer ga staan en ik laat iemand 100 donuts naar me gooien dan landen er ook vast wel een paar om m'n lul. Betekend niet dat dat ook de beste manier is om een donut om je lul je krijgen.melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
leuk snelle carbs voor je het weet donder je in slaap door de insulinepiek beter zorg je gewoon dat je op een constant level van energie zit door altijd in een surplus te zitten.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 17:23 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Pak dan iets met veel snelle carbs voor je training, een klap eiwitten net voor je training geeft je echt geen extra energie.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Gaat prima, quote van Daniël Arendsquote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:55 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Volgens mij gaat het niet helemaal lekker in je hersenpan.![]()
![]()
Ik snap het hele energie verhaal sowieso niet, train regelmatig fasted en merk weinig verschil.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:56 schreef fathank het volgende:
[..]
leuk snelle carbs voor je het weet donder je in slaap door de insulinepiek beter zorg je gewoon dat je op een constant level van energie zit door altijd in een surplus te zitten.![]()
de een gaat lekker op een lege maag in de ochtend, de ander niet. Net zoals de ene graag dikke onderarmen heeft en de ander liever straps gebruikt.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:57 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Ik snap het hele energie verhaal sowieso niet, train regelmatig fasted en merk weinig verschil.
Men moet vooral doen waar men zichzelf goed bij voelt. Al dat bevestiging zoeken op internet of het wel goed is of niet is wel een beetje vermoeiend. Lekker mierenneuken op onbelangrijke details terwijl 8/10 de basis niet in orde is. Kun je je eigen wel druk gaan maken over welke pwo nou beter is of wanneer je je whey moet timen maar dat is dan een behoorlijk kansloos verhaal imho.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Ow really?quote:Op zaterdag 30 juli 2016 18:50 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Je zegt letterlijk dat je griptraining hebt gedaan!?!
Rows zijn geen oefeningen om je grip te verbeteren.
Daar heb je zware static-holds voor of een captain of crunch knijper ofzo.![]()
Ga eens fietsen, of jezelf een beetje inlezen voor je weer wat doms roept ajb.![]()
Maar van rows en deadlifts krijg je niet gigantische onderarmen, natuurlijk is er wat carryover, maar als dikke onderarmen of mega grip je doel is dan doe je daar andere oefeningen voor.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:00 schreef fathank het volgende:
[..]
de een gaat lekker op een lege maag in de ochtend, de ander niet. Net zoals de ene graag dikke onderarmen heeft en de ander liever straps gebruikt.
Men moet vooral doen waar men zichzelf goed bij voelt. Al dat bevestiging zoeken op internet of het wel goed is of niet is wel een beetje vermoeiend.
Stellen dat het beter is om je je deadlifts en rows maar wat lichter te doen omdat je grip nog niet sterk genoeg is is gewoon niet juist.
Dat vind ik dan weer vermoeiend.
We stellen toch ook niet dat een belt niet goed is omdat je core dan te zwak is.![]()
welke kwark hebben jullie?Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Vertel knul.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:02 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ow really?![]()
Ga eens fietsen, of jezelf een beetje inlezen voor je weer wat doms roept ajb.![]()
Niet dat je core te zwak is nee, maar dat je sowieso te zwak bent om datgene van het rack/de grond te krijgen.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:05 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Maar van rows en deadlifts krijg je niet gigantische onderarmen, natuurlijk is er wat carryover, maar als dikke onderarmen of mega grip je doel is dan doe je daar andere oefeningen voor.
Stellen dat het beter is om je je deadlifts en rows maar wat lichter te doen omdat je grip nog niet sterk genoeg is is gewoon niet juist.
Dat vind ik dan weer vermoeiend.
We stellen toch ook niet dat een belt niet goed is omdat je core dan te zwak is.
Belt/ply suit nodig hebben om iets van de grond te tillen. Pak dan gewoon een heftruck als je het zelf niet kan
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Met belt kan ik meer squatten dan zonder belt.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:09 schreef fathank het volgende:
[..]
Niet dat je core te zwak is nee, maar dat je sowieso te zwak bent om datgene van het rack/de grond te krijgen.
Belt/ply suit nodig hebben om iets van de grond te tillen. Pak dan gewoon een heftruck als je het zelf niet kan
Ik squat om m'n benen te trainen.
Met belt train ik mijn benen dus beter, meer gewicht en betere vorm.
Is toch gewoon logisch redeneren lijkt me.![]()
Alleen verlies je daarmee wel weer voor een deel de voordelen van compounds doen voor je core.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:12 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Met belt kan ik meer squatten dan zonder belt.
Ik squat om m'n benen te trainen.
Met belt train ik mijn benen dus beter, meer gewicht en betere vorm.
Is toch gewoon logisch redeneren lijkt me.![]()
Als je de squat als een isolatieoefening voor je benen ziet dan is dat inderdaad logisch jaquote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:12 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Met belt kan ik meer squatten dan zonder belt.
Ik squat om m'n benen te trainen.
Met belt train ik mijn benen dus beter, meer gewicht en betere vorm.
Is toch gewoon logisch redeneren lijkt me.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Als je dan toch je benen effectief wil trainen zijn er wat andere oefeningen te bedenken die dat beter doen dan de squat. Bovendien, welk deel van je benen? Hams? Quads? Calves?Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Zo zie ik het idd ja.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:14 schreef fathank het volgende:
[..]
Als je de squat als een isolatieoefening voor je benen ziet dan is dat inderdaad logisch ja
Geloof niet dat iemand squats doet voor z'n core, leuk dat het meewerkt maar het is geen vervanging voor je complete core.![]()
Quads vooral, squat is daar perfect voor.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:15 schreef fathank het volgende:
Als je dan toch je benen effectief wil trainen zijn er wat andere oefeningen te bedenken die dat beter doen dan de squat. Bovendien, welk deel van je benen? Hams? Quads? Calves?
Hams doe ik stiff legged deadlifts, niet allerbeste maar heb alleen freeweights en barbell.![]()
quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:20 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Zo zie ik het idd ja.
Geloof niet dat iemand squats doet voor z'n core, leuk dat het meewerkt maar het is geen vervanging voor je complete core.![]()
![]()
Dus jij doet altijd curls in het squatrack?quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:20 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Zo zie ik het idd ja.
Geloof niet dat iemand squats doet voor z'n core, leuk dat het meewerkt maar het is geen vervanging voor je complete core.Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Yep. In m'n onderbroek.quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:34 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Dus jij doet altijd curls in het squatrack?
Dat is het voordeel van thuis trainen![]()
![]()
Een belt vermindert je core activatie niet-|||---ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ---|||-
Op woensdag 28 juli 2010 23:05 schreef Dromenvangertje het volgende:
het zou mij een eer zijn om alles voor u te doen wat uw hartje begeert.![]()
quote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:50 schreef VASND het volgende:
Een belt vermindert je core activatie niet![]()
![]()
Gohquote:Op zaterdag 30 juli 2016 19:50 schreef VASND het volgende:
Een belt vermindert je core activatie niet![]()
Gelukkig ben jij er om het niveau omhoog te trekkenquote:Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Tijdens het cutten heb ik geen belt gebruikt, nu ik weer de focus wil leggen op krachttoename gebruik ik mijn belt weer bij het squatten en deadliften en heel af en toe bij andere oefeningen. Alleen heb ik nu iedere keer bloeduitstortingen en opengehaalde huid door die riem, ik had juist verwacht dat dit minder zou worden aangezien mijn omtrek bij mijn buik wel afgenomen is.
Heb het nu drie weken en het lijkt niet minder te worden, voor het cutten had ik hier geen last van. Zal het tijd zijn voor een nieuwe riem of moet het weer wennen of iets? Het is ook een vervelend gevoel bij de oefeningen.
No citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
Ik doe nu zelf shakes maken met half liter melk, 10 eetlepels havermout en 2 bananen. 1 shake voor ontbijt en eentje later op de avond.
Zijn 4 bananen per dag schadelijk? Het maakt het wel veel lekkerder zo'n shake, niet dat het zonder vies maar toch.![]()
Hangt er vanaf of je ze met of zonder schil op eet.quote:Op maandag 1 augustus 2016 18:32 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik doe nu zelf shakes maken met half liter melk, 10 eetlepels havermout en 2 bananen. 1 shake voor ontbijt en eentje later op de avond.
Zijn 4 bananen per dag schadelijk? Het maakt het wel veel lekkerder zo'n shake, niet dat het zonder vies maar toch.fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad![]()
quote:Op maandag 1 augustus 2016 18:41 schreef Beach het volgende:
[..]
Hangt er vanaf of je ze met of zonder schil op eet.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Het ergste wat kan gebeuren is dat je stoelgang wat moeilijker wordt.quote:Op maandag 1 augustus 2016 18:32 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik doe nu zelf shakes maken met half liter melk, 10 eetlepels havermout en 2 bananen. 1 shake voor ontbijt en eentje later op de avond.
Zijn 4 bananen per dag schadelijk? Het maakt het wel veel lekkerder zo'n shake, niet dat het zonder vies maar toch.![]()
Makkelijker.quote:Op maandag 1 augustus 2016 19:15 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het ergste wat kan gebeuren is dat je stoelgang wat moeilijker wordt.![]()
quote:Op maandag 1 augustus 2016 19:15 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het ergste wat kan gebeuren is dat je stoelgang wat moeilijker wordt.Jullie hebben allebei gelijk. Onrijpe bananen = moeilijkere stoelgang, rijpe bananen = makkelijkere stoelgang.quote:![]()
Iemand ervaring met PHAT? Lijkt me op zich wel een prima schema alleen ben bang dat ik 1,5uur per training in de gym zit als ik 8 oefeningen per training doe zonder supersets oid.![]()
1,5 uur is toch redelijk netjes? Of ga je elke dag? Dan kan ik me voorstellen dat het veel is.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 10:21 schreef Agentperry het volgende:
Iemand ervaring met PHAT? Lijkt me op zich wel een prima schema alleen ben bang dat ik 1,5uur per training in de gym zit als ik 8 oefeningen per training doe zonder supersets oid.Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Ik vind 1.5 uur nog net acceptabel. Ik doe split, dus bijvoorbeeld vijf oefeningen borst, drie triceps en dan nog cardio en soms oefeningen voor buik waardoor ik soms ook twee uur in de gym ben. Dat vind ik eigenlijk ook wel lang. Maar heb sowieso de neiging om heel veel in één training te willen proppen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 10:44 schreef PluisigNijntje het volgende:
[..]
1,5 uur is toch redelijk netjes? Of ga je elke dag? Dan kan ik me voorstellen dat het veel is.![]()
post-workout donutquote:Op dinsdag 2 augustus 2016 11:27 schreef ZuidGrens het volgende:
Iemand trouwens een leuke suggestie voor een highcarb cheatmeal?![]()
Het is best intensief. Ik denk dat je in het begin er wel 1.5 uur over zal doen, maar dat die tijd korter wordt wanneer je aan de training went.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 10:21 schreef Agentperry het volgende:
Iemand ervaring met PHAT? Lijkt me op zich wel een prima schema alleen ben bang dat ik 1,5uur per training in de gym zit als ik 8 oefeningen per training doe zonder supersets oid.![]()
Pizza.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 11:27 schreef ZuidGrens het volgende:
Iemand trouwens een leuke suggestie voor een highcarb cheatmeal?![]()
Ik probeer een nieuwe aanpak qua eten. Ik heb voor mezelf de uitdaging gesteld dat ik op het werk elke pauze iets moet eten (ik heb door de aard van m'n werk veel kleine pauzes). Werkt tot nu toe best aardig
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Ik heb zelf ook dat ik voor iedere koffie op het werk een beker van 0,75l aan water neem. Werkt ook goedquote:Op dinsdag 2 augustus 2016 12:52 schreef PluisigNijntje het volgende:
Ik probeer een nieuwe aanpak qua eten. Ik heb voor mezelf de uitdaging gesteld dat ik op het werk elke pauze iets moet eten (ik heb door de aard van m'n werk veel kleine pauzes). Werkt tot nu toe best aardig
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
PHAT is een enorm zwaar trainingsprogramma. Ik weet niet hoe ervaren je bent, maar als je een beginner bent zou ik daar niet aan beginnen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 10:21 schreef Agentperry het volgende:
Iemand ervaring met PHAT? Lijkt me op zich wel een prima schema alleen ben bang dat ik 1,5uur per training in de gym zit als ik 8 oefeningen per training doe zonder supersets oid.![]()
Hihi ik heb vandaag al iets van 1900kcal op zonder avondeten erbijIk ga waarschijnlijk vandaag de 2600 wel halen. Dat mocht ook wel even want volgens mij heb ik gisteren niet eens 1000 kcal gehaald
Maar mijn nieuwe aanpak werkt dus wel.
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
B&J PeanutButterCup er achter aan om de holtes op te vullen.quote:"Wie niet voelen wil, moet maar luisteren"![]()
Iemand hier ervaring met een laag libido tijdens een cut? Ik ben 18 jaar oud, heb een bf% van +/- 8 en sinds ik onder de 10 zit is sexdrive echt helemaal gecrasht. Ik denk dat ik nu ongeveer op maintenance eet, dus niet meer aankom/af val. Veel gevarieerd in voedsel, veel fruit geprobeerd te eten, meer vetten. Maar het helpt allemaal niet. Iemand die zich hier in herkent? Andere suggesties?1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers![]()
Ja, is vrij normaal als je diep cut. Meer eten helpt, en nog ff doorzettenquote:Op dinsdag 2 augustus 2016 18:20 schreef Nelvalhil het volgende:
Iemand hier ervaring met een laag libido tijdens een cut? Ik ben 18 jaar oud, heb een bf% van +/- 8 en sinds ik onder de 10 zit is sexdrive echt helemaal gecrasht. Ik denk dat ik nu ongeveer op maintenance eet, dus niet meer aankom/af val. Veel gevarieerd in voedsel, veel fruit geprobeerd te eten, meer vetten. Maar het helpt allemaal niet. Iemand die zich hier in herkent? Andere suggesties?![]()
Hm, dat dacht ik al na wat op internet gezocht te hebben. Het jammere ervan is alleen dat ik heel het jaar rond op de +/- 8% wil blijven. Ik ben op het moment ook niet bezig voor een wedstrijd oid.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 18:54 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Ja, is vrij normaal als je diep cut. Meer eten helpt, en nog ff doorzetten1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers![]()
Dat ben ik inmiddels niet meer, van mei tot een paar weken geleden heel langzaam de laatste pondjes vet verloren. Ben ultiem tevreden op het moment en probeer zo goed mogelijk dit postuur te behouden.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 19:00 schreef Dizorn het volgende:
Als je een bodyfat van 8% hebt, moet je niet cutten. Tenzij bodybuildingshow.1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers![]()
is ongezond voor je lichaam zo laag zitten year round.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 19:01 schreef Nelvalhil het volgende:
[..]
Hm, dat dacht ik al na wat op internet gezocht te hebben. Het jammere ervan is alleen dat ik heel het jaar rond op de +/- 8% wil blijven. Ik ben op het moment ook niet bezig voor een wedstrijd oid.
Weet iemand een sportschool aan te raden vlakbij Rotterdam Zuid/Centrum![]()
En wat is je nieuwe aanpak?quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 17:17 schreef PluisigNijntje het volgende:
Hihi ik heb vandaag al iets van 1900kcal op zonder avondeten erbijIk ga waarschijnlijk vandaag de 2600 wel halen. Dat mocht ook wel even want volgens mij heb ik gisteren niet eens 1000 kcal gehaald
Maar mijn nieuwe aanpak werkt dus wel.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Onzin. Ik zit ook altijd rond de 8-10% zonder ook maar ooit te cutten. Ligt maar net aan je genen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 19:13 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
is ongezond voor je lichaam zo laag zitten year round.
Weet iemand een sportschool aan te raden vlakbij Rotterdam Zuid/CentrumAim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Eet je wel genoeg vetten? Misschien is je hormoon huishouding wel wat door de war doordat je weinig vet eet.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 18:20 schreef Nelvalhil het volgende:
Iemand hier ervaring met een laag libido tijdens een cut? Ik ben 18 jaar oud, heb een bf% van +/- 8 en sinds ik onder de 10 zit is sexdrive echt helemaal gecrasht. Ik denk dat ik nu ongeveer op maintenance eet, dus niet meer aankom/af val. Veel gevarieerd in voedsel, veel fruit geprobeerd te eten, meer vetten. Maar het helpt allemaal niet. Iemand die zich hier in herkent? Andere suggesties?
Ik heb in de cut zeker geen last van een laag libido en zit altijd aardig hoog in vet. Ben geen expert dus weet niet of het een verklaring kan zijn hoor, maar gooi even een balletje op.![]()
Wat voor gym zoek je?quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 19:13 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
is ongezond voor je lichaam zo laag zitten year round.
Weet iemand een sportschool aan te raden vlakbij Rotterdam Zuid/Centrum![]()
Hm, zal wel even kijken. Haalde het vet voornamelijk uit pindakaas en andere noten. Maar misschien toch nog even verder variëren in voedsel. Thanksquote:Op dinsdag 2 augustus 2016 21:09 schreef SausDip het volgende:
[..]
Eet je wel genoeg vetten? Misschien is je hormoon huishouding wel wat door de war doordat je weinig vet eet.
Ik heb in de cut zeker geen last van een laag libido en zit altijd aardig hoog in vet. Ben geen expert dus weet niet of het een verklaring kan zijn hoor, maar gooi even een balletje op.
1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers![]()
Train nu in totaal bijna 1,5 jaar.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 13:47 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
PHAT is een enorm zwaar trainingsprogramma. Ik weet niet hoe ervaren je bent, maar als je een beginner bent zou ik daar niet aan beginnen.
Ik doe nu PHUL sinds 4 maanden, dus was op zoek naar iets nieuws. Maar dan doe ik ongeveer 5 oefeningen op een kracht dag en 6/7 op een hypertrofie dag.
Maar denk dat ik PHAT ga proberen met in begin wat minder oefeningen dus 6 ipv 8 en langzaam ophogen.. Want wil echt max vijf kwartier trainen.![]()
Bonusvraagje voor vandaag;
Veel gasten hebben vaak een enorm gespierde maar 'flat chest' om het zo maar even te noemen. Zal wel deels bouw en genetisch liggen maar iemand tips/tricks voor zoiets?
Goed voorbeeld van wat ik bedoel, heeft Matt Ogus
Slightly nsfw (?)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn 'situatie' nsfw (!)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers![]()
quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 23:25 schreef Nelvalhil het volgende:
Bonusvraagje voor vandaag;
Veel gasten hebben vaak een enorm gespierde maar 'flat chest' om het zo maar even te noemen. Zal wel deels bouw en genetisch liggen maar iemand tips/tricks voor zoiets?
Goed voorbeeld van wat ik bedoel, heeft Matt Ogus
Slightly nsfw (?)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn 'situatie' nsfw (!)Begin eens met dezelfde hoeveelheid anabolen als Matt Ogus.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Echt he. Kijk naar de rest van zn lichaam en trek die conditionering door, dan heb ook jij zo'n strak droge chest en core. Eau naturel ga je niet in de buurt van Ogus komen tho, maar dat wist je hopelijk al.-|||---ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ---|||-
Op woensdag 28 juli 2010 23:05 schreef Dromenvangertje het volgende:
het zou mij een eer zijn om alles voor u te doen wat uw hartje begeert.![]()
8 procent..hoe gemeten?quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 19:44 schreef relativity het volgende:
[..]
Onzin. Ik zit ook altijd rond de 8-10% zonder ook maar ooit te cutten. Ligt maar net aan je genen.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Wat ik drie posts eerder schreef: Op m'n werk in elke kleine pauze iets eten. En eerst ontbijten.quote:Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Hm, yes. Balen, misschien dat ik er nog wat invloed op kon uit oefenen zonder gebruik te maken van steroïden1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers![]()
Toch maar eens mijn trainingsschema hier droppen om te kijken of het nog beter kan. Ik volg een PPL schema, waarbij ik 4 á 5 keer per week train.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iemand tips?![]()
Waarom niet 3x 8-12 setjes? Kan je beetje progressie meten per week.
Zou er wel wat extra core oefeningen in gooien, iets van hanging leg raises of farmer-walks (meteen goed voor andere spiergroepen).![]()
Als ik op dit moment 3x10 kan met een bepaald gewicht pak ik de volgende training bij mijn laatste setje een zwaarder gewicht. Totdat ik die 10 keer kan en dan 2 setjes met een zwaarder gewicht enzovoorts.
Ik ben sinds 2 maanden aan een lichte bulk begonnen en ga met kracht nog steeds vooruit. Ik zit wel altijd met die struggle bulken/cutten. Ik zit nu op ongeveer 17% vet (army method), maar met weinig spiermassa dus zit altijd te twijfelen om te gaan cutten zodat ik niet echt moddervet word.![]()
Huidplooimeterquote:Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
leg me uit waarom het onzin isquote:Op dinsdag 2 augustus 2016 19:44 schreef relativity het volgende:
[..]
Onzin. Ik zit ook altijd rond de 8-10% zonder ook maar ooit te cutten. Ligt maar net aan je genen.![]()
Geen crossfit gebeuren ofzo, ook niet te modern. Gewoon voldoende bankjes, squatrack/powerrrack, plekjes om te kunnen deadliften, cable crossover en onder de 35,-quote:![]()
je kan beter cutten, hoe leaner je bent hoe sneller je spiermassa aanzet ipv vet.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:27 schreef Multiply het volgende:
Als ik op dit moment 3x10 kan met een bepaald gewicht pak ik de volgende training bij mijn laatste setje een zwaarder gewicht. Totdat ik die 10 keer kan en dan 2 setjes met een zwaarder gewicht enzovoorts.
Ik ben sinds 2 maanden aan een lichte bulk begonnen en ga met kracht nog steeds vooruit. Ik zit wel altijd met die struggle bulken/cutten. Ik zit nu op ongeveer 17% vet (army method), maar met weinig spiermassa dus zit altijd te twijfelen om te gaan cutten zodat ik niet echt moddervet word.
Cut tot 12% en ga verder vanaf daar![]()
Vind het wel grappig. Mensen hier focussen gigantisch op precieze waardes, grammen eiwit per kg lichaamsgewicht, kilos, sets, reps, etc. En dan is er vetpercentage wat echt uit de grote duim gezogen wordt en gaan we daar beslissingen op baseren.
Kijk op youtube recent filmpje van vegangains "how does 10% bodyfat look like" / jamie nogwattes "leanest uk scan" oid, superleane gast die dexa scan krijgt en hij zit op 10,8% bodyfat. (Zit op mobiel anders had ik gelinkt).
Maar waarom proberen te schatten en beslissingen baseren op een behoorlijk onbetrouwbare variabele. Het is ook niet alsof je lichaam heel anders functioneert bij 9,9% dan bij 10,1% oid.WFPB!![]()
Wat is de meest betrouwbare methode om je VP te meten, gewoon zo'n huidplooimeter toch?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:30 schreef Dizorn het volgende:
Vind het wel grappig. Mensen hier focussen gigantisch op precieze waardes, grammen eiwit per kg lichaamsgewicht, kilos, sets, reps, etc. En dan is er vetpercentage wat echt uit de grote duim gezogen wordt en gaan we daar beslissingen op baseren.
Kijk op youtube recent filmpje van vegangains "how does 10% bodyfat look like" / jamie nogwattes "leanest uk scan" oid, superleane gast die dexa scan krijgt en hij zit op 10,8% bodyfat. (Zit op mobiel anders had ik gelinkt).
Maar waarom proberen te schatten en beslissingen baseren op een behoorlijk onbetrouwbare variabele. Het is ook niet alsof je lichaam heel anders functioneert bij 9,9% dan bij 10,1% oid.
Wil er zelf ook 1 kopen namelijk zodat we het allemaal thuis kunnen gebruiken en niet telkens naar de gym moeten.![]()
Laatst nog een filmpje gekeken waar Steve Cook ook een dxa meting liet doen en vergeleken met andere metingen kwam zijn vet% een stukje hoger uit.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:30 schreef Dizorn het volgende:
Vind het wel grappig. Mensen hier focussen gigantisch op precieze waardes, grammen eiwit per kg lichaamsgewicht, kilos, sets, reps, etc. En dan is er vetpercentage wat echt uit de grote duim gezogen wordt en gaan we daar beslissingen op baseren.
Kijk op youtube recent filmpje van vegangains "how does 10% bodyfat look like" / jamie nogwattes "leanest uk scan" oid, superleane gast die dexa scan krijgt en hij zit op 10,8% bodyfat. (Zit op mobiel anders had ik gelinkt).
Maar waarom proberen te schatten en beslissingen baseren op een behoorlijk onbetrouwbare variabele. Het is ook niet alsof je lichaam heel anders functioneert bij 9,9% dan bij 10,1% oid.
Persoonlijk boeit mij mn hele vet% me niet, ik kijk wel in de spiegel hoe het er uit ziet.![]()
Indien ecto zou ik gewoon lekker year round op 12% zitten. Beste strandlook.
Nu zit ik ook rond de 12, maar de rest van het jaar gemiddeld op 15% denk ik. Dikke papzak.Deathlift or Die.![]()
Het lijkt me vrij kansloos om op tiende procenten een beslissing te maken. Het is wel makkelijk om aan te geven hoe je er ongeveer voor staat. Het is natuurlijk geen groot verschil tussen 16 of 18%, maar wel tussen 10-15-20.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:30 schreef Dizorn het volgende:
Vind het wel grappig. Mensen hier focussen gigantisch op precieze waardes, grammen eiwit per kg lichaamsgewicht, kilos, sets, reps, etc. En dan is er vetpercentage wat echt uit de grote duim gezogen wordt en gaan we daar beslissingen op baseren.
Kijk op youtube recent filmpje van vegangains "how does 10% bodyfat look like" / jamie nogwattes "leanest uk scan" oid, superleane gast die dexa scan krijgt en hij zit op 10,8% bodyfat. (Zit op mobiel anders had ik gelinkt).
Maar waarom proberen te schatten en beslissingen baseren op een behoorlijk onbetrouwbare variabele. Het is ook niet alsof je lichaam heel anders functioneert bij 9,9% dan bij 10,1% oid.![]()
Lekker hoor, powerliften. Niks geen gemiep met vetpercentages en er over het algemeen toch goed/sterk uitzien.![]()
Onzin om te zeggen dat 8-10% vet slecht is all round?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:14 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
leg me uit waarom het onzin is
1) Als ecto heb je sowieso al minder vet. 2) Daarnaast zijn er verschillende soorten vet; wit (White adipose tissue), bruin (Brown adipose tissue), visceral fat en ga zo maar door. 3) Vanaf 8% wordt gezond geacht.quote:But what is a healthy BFP? The Royal College of Nursing lists 8-20% for 20-39 year old men, rising to 11-22% if you’re between 40 and 59. “The value often cited for healthy men with normal BMIs is 15%,” says Heymsfield. This includes both subcutaneous fat, which is the outwardly visible, stubborn flab you want to shift, and visceral fat, which is the stuff around your arteries that your doctor is more concerned about. What’s key here is that the optimum BFP isn’t the same for every person; it will fluctuate depending on your height, age, ethnicity, and a host of other factors. As long as you’re within that range, though, you needn’t worry.quote:Brown fat is now thought to be more like muscle than like white fat. When activated, brown fat burns white fat.
Although leaner adults have more brown fat than heavier people, even their brown fat cells are greatly outnumbered by white fat cells. "A 150-pound person might have 20 or 30 pounds of fat," Cypess says. "They are only going to have 2 or 3 ounces of brown fat."
But that 2 ounces, he says, if maximally stimulated, could burn off 300 to 500 calories a day -- enough to lose up to a pound in a week.
"You might give people a drug that increases brown fat," he says. "We're working on one."
But even if the drug to stimulate brown fat pans out, Cypess warns, it won't be a cure-all for weight issues. It may, however, help a person achieve more weight loss combined with a sound diet and exercise regimen.Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Yes!quote:Op woensdag 3 augustus 2016 16:37 schreef Snakey het volgende:
Lekker hoor, powerliften. Niks geen gemiep met vetpercentages en er over het algemeen toch goed/sterk uitzien.
Gewoon wachten tot de abs door m'n vetlaagje heen poppen door al het bracen.![]()
Actually, die van mij doen dat.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:08 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
Yes!
Gewoon wachten tot de abs door m'n vetlaagje heen poppen door al het bracen.![]()
![]()
Lekker hoor, olympisch gewichtheffen. Ook geen gemiep over vetpercentages en er vanzelf goed uitzien door alle zware lifts.
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:45 schreef PluisigNijntje het volgende:
Lekker hoor, olympisch gewichtheffen. Ook geen gemiep over vetpercentages en er vanzelf goed uitzien door alle zware lifts.
![]()
![]()
Zomaar een greep.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 20:33 schreef BredeBroeder het volgende:
Vanzelf goed uitzien indd
[ afbeelding ]![]()
Bill Kazmaier.
Dan Green.
Konstantīns Konstantinovs![]()
![]()
De Slang is ook niet helemaal eau naturel toch?-|||---ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ---|||-
Op woensdag 28 juli 2010 23:05 schreef Dromenvangertje het volgende:
het zou mij een eer zijn om alles voor u te doen wat uw hartje begeert.![]()
tfw 15 gemeenschappelijke volgers. Het is wel een baasje ja en de vrouwtjes hier geilen er behoorlijk op.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 00:11 schreef Artoo het volgende:
https://www.instagram.com/p/BIkVWVHgtbA/
Dogan Tekin-|||---ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ---|||-
Op woensdag 28 juli 2010 23:05 schreef Dromenvangertje het volgende:
het zou mij een eer zijn om alles voor u te doen wat uw hartje begeert.![]()
Haal je Derek Poundstone en Bill Kazmaier niet door elkaar?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 21:26 schreef Snakey het volgende:
[..]
Zomaar een greep.![]()
Bill Kazmaier.
[ afbeelding ]
Dan Green.
[ afbeelding ]
Konstantīns Konstantinovs
[ afbeelding ]
Verder zien de powerlifters in de wat lagere gewichtsklassen er meestal een beter uit dan de gemiddelde sportschoolbezoeker.
No citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
Jezus, die absquote:Op donderdag 4 augustus 2016 00:11 schreef Artoo het volgende:
https://www.instagram.com/p/BIkVWVHgtbA/
Dogan Tekin
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom![]()
Denk je dat degene op bb zijn foto geen gear gebruikt?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 21:30 schreef seto het volgende:
Ja met zoveel gear hoef ik me ook weinig zorgen te maken over vetpercentage indd.![]()
Yep, je hebt gelijk.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 01:03 schreef esv7 het volgende:
[..]
Haal je Derek Poundstone en Bill Kazmaier niet door elkaar?
[ afbeelding ]
Verder zien de powerlifters in de wat lagere gewichtsklassen er meestal een beter uit dan de gemiddelde sportschoolbezoeker.
Ik ben nu naar een paar PL meets geweest en inderdaad ziet de ~100 kilo klasse er over het algemeen erg goed uit.![]()
Hallo kan iemand mij helpen.
Mijn vriendin wil graag wat kilo's afvallen en werken aan een fit lichaam. Ze wil dus krachttraining gaan doen i.c.m. cardio, ik weet alleen zelf niet wat nou een goede aanpak is voor een beginner.
Ze wil graag 3 keer per week gaan, inclusief de cardio op dezelfde dag dus, qua eten zit het wel goed.
Ik dacht zelf om haar een variant van Stronglifts 5x5 te laten doen, met daarnaast wat oefeningen voor de benen/billen/armen/rug
Wat ik zelf in mijn hoofd had:
Maandag: Benen
Squat 5x5
Leg Press 3x8
Stiff Legged Deadlift 3x10
Lunges 3x8
Hip Thrust 3x8
(Buikspier oefeningen)
Woensdag: Benen en Rug
Squat 5x5
Leg Curl 3x12
Deadlift 3x5
Pulldown 3x10
Bent over Row 3x8
Rear DB Fly 3x8
Vrijdag: Benen en Borst/schouders
Squat 5x5
Hip Thrust 3x8
Leg extention 3x12
Lunges 3x8
Overhead press 3x5
Lateral raises 3x8
Tricep pushdown/dips 3x10
Incl Db fly 3x10
Is dit een beetje wat?![]()
Waarom zou je een programma dat juist is opgesteld voor beginnende krachttrainers moeten aanpassen? Volg gewoon lekker het programma. Dan hou je ook meer tijd over om de benodigde cardio na het KT'en te doen. En die assistance oefeningen kunnen altijd nog als de basis er een beetje is.WFPB!![]()
M'n vrouw vroeg vanmorgen of het wat minder kan. M'n shirtjes beginnen wat strak te worden.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 23:20 schreef VASND het volgende:
De Slang is ook niet helemaal eau naturel toch?![]()
![]()
Zie jij vrouwen vaak zwaar bench pressen?quote:Op donderdag 4 augustus 2016 10:51 schreef Dizorn het volgende:
Waarom zou je een programma dat juist is opgesteld voor beginnende krachttrainers moeten aanpassen? Volg gewoon lekker het programma. Dan hou je ook meer tijd over om de benodigde cardio na het KT'en te doen. En die assistance oefeningen kunnen altijd nog als de basis er een beetje is.![]()
Goed compliment. Bevestiging dat je goed bezig bent.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 11:15 schreef Snakey het volgende:
[..]
M'n vrouw vroeg vanmorgen of het wat minder kan. M'n shirtjes beginnen wat strak te worden.
Verder: geef de wasmachine de schuld.Op donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
Een vrouw hoeft alleen cardio en squats te doen.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 10:51 schreef Dizorn het volgende:
Waarom zou je een programma dat juist is opgesteld voor beginnende krachttrainers moeten aanpassen? Volg gewoon lekker het programma. Dan hou je ook meer tijd over om de benodigde cardio na het KT'en te doen. En die assistance oefeningen kunnen altijd nog als de basis er een beetje is.melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Goeie HGH gut.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 00:11 schreef Artoo het volgende:
https://www.instagram.com/p/BIkVWVHgtbA/
Dogan Tekin![]()
als je er op doelt dat je van squats een goeie asser krijgt zijn dr een hoop oefeningen die de glutes beter stimuleren dan de squatquote:Op donderdag 4 augustus 2016 11:36 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Een vrouw hoeft alleen cardio en squats te doen.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Dit is natuurlijk complete onzin.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 11:36 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Een vrouw hoeft alleen cardio en squats te doen.
Verder zie ik regelmatig vrouwen zwaar bankdrukken, alleen is het met nogal wat minder gewicht dan mannen doen, maar dat komt omdat het krachtsverschil tussen mannen en vrouwen bij de borst vrij groot is.Op donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
Ik vind bovenstaan schema imo best goed, de grote oefeningen zitten er tussen muv de bench press, die vervangen voor incl db flys en dan lijkt t me prima![]()
Wat is er mis met bankdrukken voor vrouwen?quote:Op donderdag 4 augustus 2016 12:19 schreef BredeBroeder het volgende:
Ik vind bovenstaan schema imo best goed, de grote oefeningen zitten er tussen muv de bench press, die vervangen voor incl db flys en dan lijkt t me primaOp donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
Misschien uit de BasicFits of munthee healthcentres lopen en richting échte sportschool gaan.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 11:21 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Zie jij vrouwen vaak zwaar bench pressen?![]()
ik bedoelde juist de flys die er nu instaan vervangen voor bench pressquote:Op donderdag 4 augustus 2016 12:24 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Wat is er mis met bankdrukken voor vrouwen?
M'n eigen vriendin benched nu 30 met clean form, 5x5, vind dat al best wat voor een maandje trainen![]()
![]()
Qua uiterlijk vind ik dat voldoende.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 12:11 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk complete onzin.
Verder zie ik regelmatig vrouwen zwaar bankdrukken, alleen is het met nogal wat minder gewicht dan mannen doen, maar dat komt omdat het krachtsverschil tussen mannen en vrouwen bij de borst vrij groot is.melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Had hier weleens eerder gevraagd maar twijfel nog, met creatine moet je dus tussendoor een pauze nemen van een aantal weken. Is dat nou een fabel of niet![]()
quote:Op donderdag 4 augustus 2016 12:57 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Qua uiterlijk vind ik dat voldoende.Want als ze benched wordt het ineens een bodybuild monster?
![]()
Fabel. Gewoon elke dag 5g heel het jaar door.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 13:05 schreef Doublepain het volgende:
Had hier weleens eerder gevraagd maar twijfel nog, met creatine moet je dus tussendoor een pauze nemen van een aantal weken. Is dat nou een fabel of niet
[ Bericht 0% gewijzigd door Multiply op 04-08-2016 14:44:56 ]![]()
5g bedoel jequote:Op donderdag 4 augustus 2016 13:22 schreef Multiply het volgende:
[..]
Fabel. Gewoon elke dag 5mg heel het jaar door.
Het is inderdaad een fabel. Ik gebruik ook al een jaar een paar gram per dag overigens.Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Nee, ik vind strak in het vel met een lekkere kont genoeg.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 13:09 schreef Questular het volgende:
[..]Want als ze benched wordt het ineens een bodybuild monster?
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Daar sluit ik me wel bij aan ja. Ik vind het gespierd of droog fysiek echt verschrikkelijk bij een vrouw. Al zal dat niet zo heel snel gebeuren door bankdrukken alleen.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 14:26 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Nee, ik vind strak in het vel met een lekkere kont genoeg.Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Dat heeft alleen weinig met alleen squatten te maken.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 14:26 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Nee, ik vind strak in het vel met een lekkere kont genoeg.![]()
Er is een reden dat SS/SL zo bekend en veelgebruikt zijn. Er is een reden dat ze ontworpen zijn op de manier dat ze ontworpen zijn.
Waarom zou je voor iemand, die 0 ervaring met krachttrainen heeft, niet gewoon een programma volgen dat precies voor die doelgroep gemaakt is? Maar ga je zitten klooien met allerlei oefeningen die ze misschien amper kunnen uitvoeren en weet ik wat allemaal.
Een halfjaartje SL/SS gaat ze echt niet eruit laten zien als een bodybuilder-chick. Als ze uberhaubt al veel verandering gaan zien. Maar dat gaan ze ook niet met een ingewikkeld programma. En met SS/SL kan je tenminste lekker je gewichten bijhouden en daarop progressie boeken.WFPB!![]()
Dat herken ik ook nuquote:Op donderdag 4 augustus 2016 11:15 schreef Snakey het volgende:
[..]
M'n shirtjes beginnen wat strak te worden.![]()
![]()
Dan leer je het? We konden het allemaal een keer nietquote:Op donderdag 4 augustus 2016 17:19 schreef Dizorn het volgende:
Maar ga je zitten klooien met allerlei oefeningen die ze misschien amper kunnen uitvoeren en weet ik wat allemaal.
Maar ik ben het met je eens dat SL gwn beter is en lekker dat blijven doen. Deed ik dat maar toen ik begon en ook toen nog 3 maal per week ging. Grootste fout ooit van me
[ Bericht 2% gewijzigd door ComedyShortsGamer op 04-08-2016 18:20:55 ]![]()
kom op hoor sneeksquote:Op woensdag 3 augustus 2016 16:37 schreef Snakey het volgende:
Lekker hoor, powerliften. Niks geen gemiep met vetpercentages en er over het algemeen toch goed/sterk uitzien.Deathlift or Die.![]()
Ik deed altijd een maand 5g voor en 5g na workout en dan 2 maandjes niet en dan weer een maandje etcquote:Op donderdag 4 augustus 2016 14:19 schreef relativity het volgende:
[..]
5g bedoel je
Het is inderdaad een fabel. Ik gebruik ook al een jaar een paar gram per dag overigens.![]()
whyquote:Op donderdag 4 augustus 2016 18:57 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ik deed altijd een maand 5g voor en 5g na workout en dan 2 maandjes niet en dan weer een maandje etc![]()
Merk je het verschil met en zonder?quote:Op donderdag 4 augustus 2016 18:57 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ik deed altijd een maand 5g voor en 5g na workout en dan 2 maandjes niet en dan weer een maandje etc![]()
Dit komt nogal denigrerend naar je vrouw over, naar mijn mening.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 14:26 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Nee, ik vind strak in het vel met een lekkere kont genoeg.Op donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
De gedachte hierachter is dat je lichaam niet verleerd om zelf creatine aan te maken.quote:Op donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
Cor pleasequote:Op donderdag 4 augustus 2016 20:24 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Dit komt nogal denigrerend naar je vrouw over, naar mijn mening.
Deathlift or Die.![]()
Ik merk wel verschil, maar niet echt drastisch veel, merk wel dat je net die ene extra push mist zonder. Maar ik ben ook geen powerlifter dus dan merk je dat ook minder snel gok ik zo.quote:Op donderdag 4 augustus 2016 20:19 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
[..]
Merk je het verschil met en zonder?quote:quote:Op donderdag 4 augustus 2016 20:25 schreef Eleiko het volgende:
[..]
De gedachte hierachter is dat je lichaam niet verleerd om zelf creatine aan te maken.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: