FOK!forum / Sport Algemeen / [Bodybuilding] #444 - RAW LIFTING - RAW MEAT
Yuri_Boykawoensdag 4 juni 2014 @ 14:31
QdWd1.png


"Keep your purpose in mind, simply go to the gym and do your workout. Do it well and don't worry what other people are doing. Confidence will grow as you achieve." - Arnold Schwarzenegger

SPOILER: Algemeen
Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus! :P

Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!

Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.

Grof gezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Tuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.

Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.

Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.

Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).

Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de catabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen :).

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

• Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding) • Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding) • Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)

Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen." :{

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in. :)
SPOILER: Trainingsmethoden
Wat krachtsport aangaat zijn er eigenlijk 2 theorieën over training, of beter gezegd; de supercompensatie:

Single factor theory: fatigue (belasting) over 1 workout Dual factor theory: fatigue over meerdere workouts

In het eerste geval heb je dus een training, waarin een spier belast wordt, waarna hij herstelt en er supercompensatie optreedt. Op dat moment doe je een nieuwe training. Bij dual factor draait het om fatigue over meerdere trainingen. Je werkt progressief in elke training zodat je je lichaam steeds zwaarder belast (loading). Op het randje van overtraining doe je een deload week (lager volume).

In het bodybuilding is single factor training overweldigend in de meerderheid. Men traint elke spiergroep 1x per week en bouwt zo meer spiermassa op. In de overige krachtsporten (sprinten, gewichtheffen etc) volgt men voornamelijk het dual factor principe.

Elk van beide heeft voor- en nadelen. Het is dus aan jezelf om te bepalen op wat voor manier je traint. Het is niet zo dat je van single factor training alleen gespierd wordt en van dual factor alleen sterk; er zijn genoeg bodybuilders die sterker zijn dan de gemiddelde powerlifter en omgekeerd zijn er genoeg powerlifters die gespierder zijn dan de gemiddelde bodybuilder. Kortgezegd kan je je training zo simpel of ingewikkeld maken als je zelf wilt :).

Meer informatie over (met name) dual factor training en/of vragen zijn altijd welkom, google ook eens op "dual factor training" of "fitness fatigue model".
SPOILER: Oefeningen
"Help! Er zijn 1001 verschillende oefeningen te doen in de sportschool, waar moet ik in hemelsnaam beginnen?!"

Sportscholen hebben hiervoor vaak speciale beginnersschema's waarin je elke training je hele lichaam traint. Dit is op zich een redelijke manier om met training in contact te komen, maar ikzelf (LedZep) ben niet zo'n fan van deze methoden omdat ze veel spiergroepen isoleren in plaats van de grote compoundoefeningen (die je de meeste massa opleveren).

Als je al wat langer traint ben je zelf in staat om een geheel eigen schema op te stellen wat aansluit bij jouw behoefte.

Vergeet niet je gehele lichaam te trainen. Dus ook benen en rug. Hieronder gemakshalve een quote van mij uit een ander topic:

[quote] MrJ schreef op 28 april 2003 @ 16:54:

Yep.

1 spiergroep trainen is niet goed. Of je traint je gehele lichaam, of je traint niet.

Er zijn zat mensen die alleen in de sportschool aan hun borst+schouders+armen+buik werken, terwijl ze vergeten dat een goede rug, traps, onderarmen, bovenbenen en kuiten o zo belangrijk zijn.

Dit omdat het a) voor een betere lichaamsdoorbloeding zorgt en b) het er simpelweg niet uitziet.

Beetje nette voorkant, maar geen wijde rug en goede benen waardoor het totaalplaatje simpelweg een lachertje wordt.

Ook de lichaamshouding is bij die mensen totaal fout. De armen gaan naar binnen staan (aaphouding) omdat er geen rug en traps getraind wordt om het geheel weer naar achteren te corrigeren. [/quote]

Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.
SPOILER: Sets & Reps
De instructeur op de sportschool zegt dat ik 20 herhaingen moet doen. Of dat klopt hangt van je doel af, maar waarschijnlijk heb je er niks aan.

Deze artikelen gaan in op het aantal sets en herhalingen:

Ironmagazine

How many sets and reps per exercise


SPOILER: Voeding
Alles staat of valt met voeding. Of je nu wilt afvallen of massa wilt winnen, voeding is de sleutel tot succes.

De volgende voedingsstoffen kan je grofweg onderscheiden:

• (Complexe) Koolhydraten. Dit is de energiebron van je lichaam. Koolhydraten leveren in eerste instantie de energie voor je spiercellen om de training te kunnen doorstaan. Deze haal je onder andere uit Brinta, havermout, (zilvervlies)rijst, (volkoren)pasta etc. • Eiwitten. Eiwitten bestaan uit aminozuren, dit zijn de bouwstenen van je lichaam. Eiwitten haal je ondermeer uit vis, wit vlees (kip, kalkoen), kwark, eieren (duh) etc. • Vetten. Vetten zijn één van de belangrijkste bouwstoffen van het lichaam. Zowel verzadigde als onverzadigde vetten kan je zonder problemen (veel) consumeren. Transvetzuren kan je maar beter wel zo veel mogelijk mijden, deze zijn zeer slecht voor je hart- en bloedvaten en je algemene gestel. Je vindt ze onder andere in koekjes, taart e.d.

Let vooral op je eiwitinname! Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft. Het evenwichtspunt tussen te weinig eiwitten waarbij je lichaam zich in de catabole fase (spierafbrekend), of genoeg eiwitten waarbij je lichaam zich in de anabole fase (spieropbouwend) bevind is je 'proteine turn over point' genaamd.

Zorg er dus voor deze weegschaal naar de goede kant doorslaat! Minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht per dag is een mooie basic regel.

Als je wilt aankomen dien je hoog in je voedingsstoffen te zitten. Daarvoor geldt gemiddeld genomen een minimum van 500 kcal boven je dagelijkse behoefte. Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme :P).

Wil je afvallen, ga je grofweg gezegd koolhydraten voor eiwitten en vetten vervangen (minder kcals) om zodoende zo'n 500kcals onder je dagelijks verbruik te komen. Maar dan wel met veel eiwitten om spiermassaverlies tegen te gaan.

De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.

Direct na het trainen is het aan te raden om een zgn 'post workout shake' tot je te nemen. Je lichaam is op dat moment in catabole fase, en schreeuwt als het ware om voeding. Je lichaam op dat moment van snelle energie (dextrose) en snelle eiwitten zoals whey voorzien is bijna een must.

Deze shake maak je gemakshalve thuis al klaar, en werk je in de kleedkamer naar binnen. Hoe de samenstelling er precies uit dient te zien verschilt per individu, maar laat er zeker 30gram dextrose en 50gram eiwitten in voorkomen op zo'n 1/2 liter water/melk. Whey eiwitten zijn snel opneembaar en worden het meest gebruikt hiervoor. Eventueel kan je caseïne (traag opneembaar) ook nog toevoegen.
SPOILER: Rust
Rust is de tweede sleutel tot succes. Je spieren groeien na een prikkel (de training) wanneer er ná die prikkel een rustperiode wordt ingelast. Over de lengte van die rust wordt veel geroepen, maar dit is voor ieder persoon verschillend én hangt af van de intensiteit (% van je 1 Rep Max op een lift), het volume (totaal gewicht) van je trainingen én de vraag of je tot failure traint.

Wanneer je elke set doorgaat tot je het gewicht niet meer omhoog krijgt (concentric failure) krijgen zowel de spieren als je CZS (centraal zenuwstelsel) een grote opdonder. Voor de laatste heeft dan zeker 6 dagen nodig om volledig te herstellen.

Wanneer je daarentegen altijd 1 à 2 reps onder failure blijft en het volume van je trainingen beperkt houdt, kan je een spier veel vaker belasten. Dit zelfs tot 4-6 keer per week (en in extreme gevallen nog vaker, zoals bv. olympisch gewichtheffers doen)

Het hangt dus volledig van je eigen trainingsmethode af hoelang je recupereert, en je zult ook zelf moeten uitvinden wat voor jou de beste manier is.
SPOILER: Supplementatie
Buiten voeding gebruiken mensen die al een tijdje trainen supplementatie als aanvulling op hun voeding. Dit kan variëren van eiwitten in de vorm van aminozuren, wat creatine voor het uithoudingsvermogen tot een GABA wat voor een diepe nachtrust een hogere testosteron spiegel zorgt.

Supplementen zijn overal te koop en niet illegaal. Voor sommige is het aan te raden deze niet langer dan 8 weken achterelkaar te gebruiken om gewenning te voorkomen, andere supplementen kunnen gewoon het hele jaar door worden gebruikt.

Tegen de tijd dat je een jaartje serieus traint heb je in principe zelf al redelijk wat kennis vergaart over dit onderwerp zodat je zelf wel in staat bent een keuze te maken wat je wilt gaan proberen. Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden. De nieuwste generatie supplementen is trouwens al vaak een combinatie van het een en ander. Creatine met amino's en een revolutionaire nieuwe transportmethode schreeuwen je vanaf de stellingen toe. Trial and error geldt hiervoor. Wat voor de 1 lekker aanslaat, zal voor de ander geen resultaten brengen.

Verwacht er dus geen wonderen van, je gaat vaak wel een stuk vooruit, maar je wordt niet in 1x super gespierd ofzo. :)

Persoonlijk vind ik eiwitsupplementatie meer onder het kopje voeding vallen, dan supplementatie, maar dat is mijn (Mr.J) persoonlijke mening.
SPOILER: Steroïden
Als iemand wilt gaan gebruiken doe dan de moeite jezelf goed in te lezen in de materie, het kunnen medicijnen zijn die je overgedoseerd gaat gebruiken ten behoeve van je gestelde doeleiden.

Hier op FOK is uiteraard ruimte tot educatie op dit punt, ik raad iedereen dan ook aan in deze subsectie goed de sticky topics door te lezen. http://forum.dutchbodybuilding.com/f10/

Waarom is er ruimte hiervoor? Omdat er ook een XTC topic, een Coke topic, een softdrugs topic waarin gebruik en tips worden besproken. F0k zou F0k niet zijn als we daar dan geen ruimte in bieden.
Educate yourself before you medicate yourself!
SPOILER: Vitamines en mineralen
"Een uitgebalanceerde en evenwichtige voeding behoeft geen verdere extra ondersteuning" is vaak te horen uit de monden van mensen die een bodybuilder een handje vol pillen ziet wegwerken bij een maaltijd. Helaas vergeten deze mensen dat een lichaam van een bodybuilder totaal andere behoeftes heeft dan die van een niet bodybuilder/sporter.

Vitamines in grote hoeveelheden zoals Vitamine B en Vitamine C zijn nodig en niet schadelijk in hoge (lees: hoog, niet extreem hoog ;) ) hoeveelheden (ze zijn nl. in water oplosbaar, in tegenstelling tot Vitamine A en Vitamine D. Met vitamine A is overdosering snel mogelijk en gevaarlijk; Voor vitamine D zijn er steeds meer aanwijzingen dat suppletie (bij voorkeur in D3 vorm) de kans op allerlei ziekten en aandoeningen verkleint). Mineralen zoals magnesium en zink zijn ook bijna onmisbaar voor velen. ZMA is hiervoor een veelgebruikt supplement.

Zeer uitgebreide info hierover: http://www.bodybuilding.com/fun/catvit1.htm http://www.bodybuilding.com/fun/catvit2.htm



[spoiler=Handige en informatieve linkjes] Geen idee wat er allemaal precies voor info te vinden is, maar met wat zoekwerk kan je er denk ik wel wat relevante info vinden. :P http://bodybuilding.pagina.nl

Officiële site van de internationale bodybuild federatie. Niet zoveel spannends te vinden op wat foto sessies na. http://www.ifbb.com

Zeer groot en uitgebreid informatief forum: http://www.bodybuilding.com/forum

Groot en informatief Nederlandstalig forum. De meeste 'stamgasten' uit dit topic zijn daar ook te vinden. De supermoderators zijn heel toffe gasten! :7 http://forum.dutchbodybuilding.com

Deze mag niet ontbreken in dit rijtje. :) http://www.getbig.com

Specifieke voeding FAQ: http://bodybuilding.about.com/library/weekly/aa020403a.htm

Nog een voeding pagina: http://www.getbig.com/articles/bottom.htm

Site met oefeningen in animated .gif: http://exrx.net/Exercise.html

Uitleg type spiervezels: http://fitnessnet.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8532

Vitamines en mineralen info: http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010

Site waar artikelen door diverse mensen worden gepubliceerd: http://www.t-nation.com
SPOILER: FAQ
- Ik wil beginnen: hoe vind ik een goede sportschool? Let erop dat er een squat rack (niet alleen een Smith Machine), dumbbells tot minimaal 30kg (gevordenen hebben meer nodig) en losse barbells aanwezig zijn.

- Jullie zeggen dat ik ook moet squatten, bankdrukken en deadliften, maar bij mij op de sportschool kan/mag dat niet. Zeg je abonnement op en zoek een andere sportschool.

- Ik wil graag sneller sterker en breder worden: wat moet ik doen? Allereerst: leest de OP goed en helemaal door. Verder: post je eet- en trainingsschema, dan kunnen de ervaren mensen hier je persoonlijk advies geven.
SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2013
1. Phil Heath img_52071380427792.jpg

2. Kai Greene img_51021380427781.jpg

3. Dennis Wolf img_42631380424643.jpg

En 2 van (volgens kenners ;) ) de beste bodybuilder aller tijden; Arnold Schwarzenegger.

m7.jpg

m8.jpg

SPOILER: Versiebeheer
* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd. :), na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.

08-10-2013: Headerfoto gecorrigeerd.Foto's Top 3 Mr. Olympia 2012 vervangen door die van 2013, funfoto onder de 2 Swarzenegger foto's verwijderd, spoiler voor versiebeheer toegevoegd (CarbonC / no1uknow)

SPOILER: Doelstellingen van de leden voor 31-12-2014
Verbosity
SQ: 180
DL: 230
BP: 115

Yuri_Boyka
SQ: 200
DL: 240
BP: 130

Nic1
SQ: 170
DL: 210
BP: 110

Stoeltafel
SQ: 125
DL: 140
BP: n.b.

Xa1pt
SQ: 120
DL: 150
BP: 90

star_gazer
SQ: 140
DL: 180
BP: 120

DannyDeko
SQ: 120
DL: 140
BP: 80

Snakey
SQ 120
DL 180
BP 140
OHP 90

dreamerbulk
SQ: 240
DL: 300
BP: 160

Ethanolic
SQ 5*140
DL 5*150
BP 5*95

Push
SQ: 130
DL: 170
BP: 100

Yamcha
SQ: 160
DL: 200
BP: 110

Cataclyst
SQ:150
DL:180
BP:120

Beach
Sq 140
Dl 160
ohp 60
geen bench

Opblaaspop077
150Kg deadlift
75Kg benchpress
55Kg overhead strict

Varkensbiefstuk
SQ: 140 (5rm)
DL: 170 (1rm)
BP: 90 (1rm)

no1uknow
SQ: 140
DL: 180
BP: 100

Drinky
SQ: 130
BP: 95
DL: 200

Sapstengel
SQ 160
DL 200
BP 115

Mr.J
SQ 85
DL70
BP 90

Stinkie
SQ 140
DL 165
BP 100

ZetaOS
SQ 210
DL 190
BP 155
33woensdag 4 juni 2014 @ 14:32
Goede TT!

[ Bericht 22% gewijzigd door 33 op 05-06-2014 11:03:21 (faalheid) ]
Cataclystwoensdag 4 juni 2014 @ 14:42
Dat title tho! Wat betreft dat artikel lol, al blijkt het enigszins goed voor je te zijn, lijkt me zo kapot ranzig om naar binnen te werken.
Eleikowoensdag 4 juni 2014 @ 14:49
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juni 2014 10:39 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
Is het volgende een goede gemiddelde chest/triceps dag? Ben niet een enorme fan van benchen, ik weet het, moet ik echt iets aan doen, maar tot die tijd vermijd ik het even. Anyway, heb ik teveel of te weinig exercises of sets etc:

Chest:
Pec fly
Chest press
Incline press
Pectoral machine

Triceps (meestal 3 van de volgende 4):
Rope pulldown
Triceps press
Lying EZ-curl triceps curl
SPOILER
Benched (weighted) dip met (momenteel) rond de 10kg op benen

Bij elke oefening houdt ik doorgaans 4 sets aan met 8-12 reps, afhankelijk van het gewicht uiteraard.
Eerst barbell / dumbbell oefeningen dan evt. apparaten.
Borst (vb):
- bench press
- incline bench press
- decline bench press
- flys (cable of dumbbell)
- peck deck (isolatie, als laatste)

Triceps:
- die oefening van je plaatje (skull crushers)
- pull down (stokje/kabel)
- kickback
- etc.; mogelijkheden genoeg; geen reden om apparaten te gebruiken voor triceps IMHO.
Eleikowoensdag 4 juni 2014 @ 14:49
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juni 2014 14:42 schreef Cataclyst het volgende:
Dat title tho! Wat betreft dat artikel lol, al blijkt het enigszins goed voor je te zijn, lijkt me zo kapot ranzig om naar binnen te werken.
Rauw vlees eten lijkt misschien stoer, maar is nogal dom.
fathankwoensdag 4 juni 2014 @ 16:45
Een klein stukje van een biefstuk snoepen als ie op temperatuur ligt te komen :@
Cataclystwoensdag 4 juni 2014 @ 17:27
Nooit gezegd dat het stoer was haha :p. Vind het ronduit goor om die shit te zien. Geef mij maar lekker een goed gebakken steak of iets dergelijks!

Massive DOMS van mn deadlift-day gisteren! Na mn 5/3/1 setjes (overigens mn 1+ rep niet gehaald..) nog 3 deficits en 2 setjes stiff-legged gedaan. Voel mn hamstrings zowaar, upper back en mn grip hahaha. Ik voorzie veel goeds komende weken wat betreft mijn strength.
Ser_Ciappellettowoensdag 4 juni 2014 @ 20:04
Ben bij de dokter geweest vanwege mijn pijnlijke schouder. Kennelijk is mijn akromioclavicaal ligament, onderdeel van de rotator cuff, overbelast/beschadigd. Het advies: driemaal daags een ibuprofen en twee weken rust.

Maar de vraag is nu: welke oefeningen belasten de rotator cuff/dat specifieke ligament? Met benchen moet ik natuurlijk oppassen en squatten zal geen probleem zijn, maar kan ik bijvoorbeeld gewoon deadliften?
Snakeywoensdag 4 juni 2014 @ 21:26
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juni 2014 20:04 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Ben bij de dokter geweest vanwege mijn pijnlijke schouder. Kennelijk is mijn akromioclavicaal ligament, onderdeel van de rotator cuff, overbelast/beschadigd. Het advies: driemaal daags een ibuprofen en twee weken rust.

Maar de vraag is nu: welke oefeningen belasten de rotator cuff/dat specifieke ligament? Met benchen moet ik natuurlijk oppassen en squatten zal geen probleem zijn, maar kan ik bijvoorbeeld gewoon deadliften?
Dat laatste kan Verbo beter beantwoorden. Maar ik zou absoluut niet aan zoveel ibuprofen per dag gaan. Dat is echt zo'n dokter antwoord die niet weet wat hij ermee aanmoet.
THEFXRwoensdag 4 juni 2014 @ 21:37
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juni 2014 20:04 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Ben bij de dokter geweest vanwege mijn pijnlijke schouder. Kennelijk is mijn akromioclavicaal ligament, onderdeel van de rotator cuff, overbelast/beschadigd. Het advies: driemaal daags een ibuprofen en twee weken rust.

Maar de vraag is nu: welke oefeningen belasten de rotator cuff/dat specifieke ligament? Met benchen moet ik natuurlijk oppassen en squatten zal geen probleem zijn, maar kan ik bijvoorbeeld gewoon deadliften?
wat voor dokter is dat met zijn ibuprofen? lekker voor je maag, grrr, ik zou naar de fysio gaan, mits je dat in je pakket hebt.
Phaelanx_NLwoensdag 4 juni 2014 @ 21:48
BF 21%, valt me nog mee.

Weeg nu 106,5 kg.
Snakeywoensdag 4 juni 2014 @ 22:03
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juni 2014 21:48 schreef Phaelanx_NL het volgende:
BF 21%, valt me nog mee.

Weeg nu 106,5 kg.
Hoe lang ben je?
Phaelanx_NLwoensdag 4 juni 2014 @ 22:05
quote:
7s.gif Op woensdag 4 juni 2014 22:03 schreef Snakey het volgende:

[..]

Hoe lang ben je?
2.04m.
Snakeywoensdag 4 juni 2014 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juni 2014 22:05 schreef Phaelanx_NL het volgende:

[..]

2.04m.
Dan ken je het op zich wel hebben. Tenzij je BB competitie wil gaan doen. :P
Dizornwoensdag 4 juni 2014 @ 22:49
3x per dag Ibu voor 2 weken is echt wel prima dosering hoor. Werkt ontstekingsremmend en pijnstillend, als je tijdens/na de maaltijd inneemt geen probleem voor je maag en in die 2 weken krijg je echt geen klachten van je maag tenzij er al iets relatief mis is daar :) Dus zou niet meteen haten op die arts, Snakey wat wou je dan doen? :P

Wat voor oefeningen je kan doen, durf ik niet te zeggen. Als je per se wil trainen, alleen oefeningen waarbij je je schouder helemaal stil kan houden. Probleem met bijv Deadlift is alleen dat er wel een hoop gewicht aan je armen hangt. Je schouders worden op dat moment toch gestabiliseerd door de omliggende spieren en als daar toch een pees ontstoken is.. zou ik het ontraden.
Cataclystdonderdag 5 juni 2014 @ 00:06
Ik zou presses mijden iig! Deadlift ligt eraan hoe het voelt zelfde geld voor squats! Sowieso bij pijn stoppen.
RaymondKdonderdag 5 juni 2014 @ 07:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 21:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Deze dude eet al jaren rauw vlees. Gainz van zijn leven. Misschien iets voor jou Ray? Na rauwe eieren, rauw vlees? :D

http://www.vice.com/read/(...)-meat-for-five-years
Hij is er zo te zien niet bepaald knapper op geworden dus laat maar :D ;)

quote:
0s.gif Op woensdag 4 juni 2014 14:49 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Rauw vlees eten lijkt misschien stoer, maar is nogal dom.
Nee idd. Tenzij redelijke fresh kill anders is het aardig verrot voor je volgens mij zo rauw uit de supermarkt...
jemappellefrikandelledonderdag 5 juni 2014 @ 08:01
Bij onsteking is weekje ibu geen probleem lijkt me.

Heb ook al jaren gezeik met mijn schouder. Als het weer erger aan het worden is sla ik schouders tijdens legday over en doe ik benchen op 80%. Met rug trainen gaat alles dan nog steeds redelijk goed. Deadlift kan gewoon vol op de max.

Maargoed dat zal ongetwijfeld ook afhankelijk zijn met wat voor schouderblessure je precies hebt.
jemappellefrikandelledonderdag 5 juni 2014 @ 08:02
Rug en benen liepen in verhouding bij mij sowieso iets achter. Dus als ik last van mijn schouder heb trek ik alles uiteindelijk alleen maar in verhouding. :')
Questulardonderdag 5 juni 2014 @ 08:08
Mn straps zijn binnen, vandaag eens kijken hoe ze bevallen tijdens de BP :)
Chocolatebeardonderdag 5 juni 2014 @ 11:27
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juni 2014 20:04 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Ben bij de dokter geweest vanwege mijn pijnlijke schouder. Kennelijk is mijn akromioclavicaal ligament, onderdeel van de rotator cuff, overbelast/beschadigd. Het advies: driemaal daags een ibuprofen en twee weken rust.

Maar de vraag is nu: welke oefeningen belasten de rotator cuff/dat specifieke ligament? Met benchen moet ik natuurlijk oppassen en squatten zal geen probleem zijn, maar kan ik bijvoorbeeld gewoon deadliften?
Als je je rotator cuff spieren gewoon sterk houdt dmv specifieke RC oefeningen hoef je je denk ik niet al te veel zorgen maken, buiten BP en vergelijkbare lifts om. Deadliften zou overigens geen probleem moeten zijn.
Ser_Ciappellettodonderdag 5 juni 2014 @ 11:28
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juni 2014 21:37 schreef THEFXR het volgende:

[..]

wat voor dokter is dat met zijn ibuprofen? lekker voor je maag, grrr, ik zou naar de fysio gaan, mits je dat in je pakket hebt.
Die ibuprofen was geen probleem voor m'n maag. Ik heb hem dat gevraagd omdat ik vroeger maagklachten heb gehad, maar hij zei dat het geen kwaad kon zolang ik die pillen neem na het eten en stop zodra m'n maag begint op te spelen.
Eleikodonderdag 5 juni 2014 @ 11:30
@0:07 : even omrekenen (kg -> lbs) :)
Ethanolicdonderdag 5 juni 2014 @ 11:34
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 11:30 schreef Eleiko het volgende:
@0:07 : even omrekenen (kg -> lbs) :)
Beetje flauw om hem te gaan filmen tijdens het sporten, Cor :')
THEFXRdonderdag 5 juni 2014 @ 11:57
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 11:28 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

Die ibuprofen was geen probleem voor m'n maag. Ik heb hem dat gevraagd omdat ik vroeger maagklachten heb gehad, maar hij zei dat het geen kwaad kon zolang ik die pillen neem na het eten en stop zodra m'n maag begint op te spelen.
Diclofinac, was schijnbaar te sterk, werkt erg onstekingsremmend
Sapstengeldonderdag 5 juni 2014 @ 11:59
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 11:30 schreef Eleiko het volgende:
@0:07 : even omrekenen (kg -> lbs) :)
Ik heb echt hardop gelachen om die lunges shoulderpress combinatie vanaf 00:30 ongeveer.
Eleikodonderdag 5 juni 2014 @ 12:02
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 11:34 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Beetje flauw om hem te gaan filmen tijdens het sporten, Cor :')
Ik was het niet. En volgens mij zijn er betere gyms in Polen dan deze, met Italiaanse Technogym gevulde hotelgym.
Eleikodonderdag 5 juni 2014 @ 12:04
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 11:34 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Beetje flauw om hem te gaan filmen tijdens het sporten, Cor :')
Ik lees overigens nu pas die comments :') Echt: de comments op Telegraaf.nl zijn er niets bij.
fathankdonderdag 5 juni 2014 @ 12:07
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 11:59 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Ik heb echt hardop gelachen om die lunges shoulderpress combinatie vanaf 00:30 ongeveer.
Je vergeet de curl :P.

lunge->curl->shoulder press

Eigenlijk zou je die een keer in de Gym moeten doen, en als iemand je vraagt wtf je aan het doen bent zeg je gewoon dat je Obama na doet dus dat het wel een goede oefening moet zijn :D

[ Bericht 17% gewijzigd door fathank op 05-06-2014 12:12:56 ]
Ser_Ciappellettodonderdag 5 juni 2014 @ 12:14
quote:
14s.gif Op donderdag 5 juni 2014 12:07 schreef fathank het volgende:

[..]

Je vergeet de curl :P.

lunge->curl->shoulder press

Eigenlijk zou je die een keer in de Gym moeten doen, en als iemand je vraagt wtf je aan het doen bent zeg je gewoon dat je Obama na doet dus dat het wel een goede oefening moet zijn :D
"I'm just training to become president of the USA" B-)
Eleikodonderdag 5 juni 2014 @ 12:16
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 12:14 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

"I'm just training to become president of the USA" B-)
De Obamacurl.
Ser_Ciappellettodonderdag 5 juni 2014 @ 12:29
Wie gebruikt er hier eigenlijk allemaal moedermelk?

http://deredactie.be/cm/vrtnieuws/ookdatnog/1.1988854
Snakeydonderdag 5 juni 2014 @ 12:31
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 12:29 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Wie gebruikt er hier eigenlijk allemaal moedermelk?

http://deredactie.be/cm/vrtnieuws/ookdatnog/1.1988854
Niet meer. Wel gedaan, zo'n 48 jaar geleden...
Ser_Ciappellettodonderdag 5 juni 2014 @ 12:33
quote:
12s.gif Op donderdag 5 juni 2014 12:31 schreef Snakey het volgende:

[..]

Niet meer. Wel gedaan, zo'n 48 jaar geleden...
Ja, ik heb het in het verleden ook wel eens gedaan. Ziek vette gains van gehad. In één jaar 3x zo zwaar geworden met amper toename in vetpercentage.
Eleikodonderdag 5 juni 2014 @ 12:53
quote:
12s.gif Op donderdag 5 juni 2014 12:31 schreef Snakey het volgende:

[..]

Niet meer. Wel gedaan, zo'n 483 jaar geleden...
Verbositydonderdag 5 juni 2014 @ 13:17
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juni 2014 20:04 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Ben bij de dokter geweest vanwege mijn pijnlijke schouder. Kennelijk is mijn akromioclavicaal ligament, onderdeel van de rotator cuff, overbelast/beschadigd. Het advies: driemaal daags een ibuprofen en twee weken rust.

Maar de vraag is nu: welke oefeningen belasten de rotator cuff/dat specifieke ligament? Met benchen moet ik natuurlijk oppassen en squatten zal geen probleem zijn, maar kan ik bijvoorbeeld gewoon deadliften?
Ten eerste: Er behoren geen ligamenten tot de rotator cuff.

Ten tweede: Ligamenten worden pas aangesproken in de eind grens om een beweging te beperken. Tenzij je een trauma hebt ondervonden lijkt mij dit zeer onwaarschijnlijk.

Ten derde: Zoek een andere dokter als hij dit daadwerkelijk heeft gezegd.

Voor het trainen van de gehele rotator cuff kan je het best deze oefening uitvoeren:
rotate_ext.jpg

Oefeningen waarbij je moet uitkijken zijn duwende bewegingen: Overhead press, Bench press en variaties hierop. Verder lateral raises met veel gewicht even beperken evenals de deadlift door de extra stress die de rotator cuff ondervind door het schoudergewricht te stabiliseren.

Andere oefeningen kan je gerust doen, zolang je maar geen pijn ondervind.
Yuri_Boykadonderdag 5 juni 2014 @ 13:21
Als ik iemand echt zware deadlifts zie doen dan ben ik altijd mind-blown door het feit dat de armen, schouders en alles gewoon aan elkaar vast blijft zitten en de arm niet gewoon eruit getrokken wordt. De kracht van het lichaam is daadwerkelijk fascinerend.
gekoeldnetzolekkerdonderdag 5 juni 2014 @ 13:25
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 13:21 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Als ik iemand echt zware deadlifts zie doen dan ben ik altijd mind-blown door het feit dat de armen, schouders en alles gewoon aan elkaar vast blijft zitten en de arm niet gewoon eruit getrokken wordt. De kracht van het lichaam is daadwerkelijk fascinerend.
Soms ben ik weer mind blown hoe jij over die dingen nadenkt.
Yuri gaat dieper als de meeste.

Ik heb ook na eindelijk relatief zwaar squatten alweer 2 dagen last van me knie als ik even zit en dan opstand
Maar niet als ik gewoon squat en direct terug?
Heel vaag, zal het zo wel weer hebben want zit weer op de wc te fokken :*
Ser_Ciappellettodonderdag 5 juni 2014 @ 14:50
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 13:17 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Ten eerste: Er behoren geen ligamenten tot de rotator cuff.

Ten tweede: Ligamenten worden pas aangesproken in de eind grens om een beweging te beperken. Tenzij je een trauma hebt ondervonden lijkt mij dit zeer onwaarschijnlijk.

Ten derde: Zoek een andere dokter als hij dit daadwerkelijk heeft gezegd.
Oké, dat is redelijk vernietigende kritiek. :P
quote:
Voor het trainen van de gehele rotator cuff kan je het best deze oefening uitvoeren:
[ afbeelding ]

Oefeningen waarbij je moet uitkijken zijn duwende bewegingen: Overhead press, Bench press en variaties hierop. Verder lateral raises met veel gewicht even beperken evenals de deadlift door de extra stress die de rotator cuff ondervind door het schoudergewricht te stabiliseren.

Andere oefeningen kan je gerust doen, zolang je maar geen pijn ondervind.
Bedankt voor de tips. ^O^

Misschien dat ik best nog eens Smolov jr. ga doen, maar dan voor de squat, met alleen wat onderhoudswerk op halve kracht voor de rest. Drie weekjes rust voor m'n schouder, en ik kan nog steeds vooruitgang boeken.
FunkyHomosapiendonderdag 5 juni 2014 @ 15:09
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 13:17 schreef Verbosity het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

wat doet die man in dat plaatje eigenlijk? hoe gaat de oefening?
squatbrodonderdag 5 juni 2014 @ 15:13
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 15:09 schreef FunkyHomosapien het volgende:

[..]

wat doet die man in dat plaatje eigenlijk? hoe gaat de oefening?
Externe rotatie met je schouder. Als je nu je rechter onderarm parallel met de grond houd en draait vanuit je schouder naar buiten toe en je elleboog op dezelfde plaats houd dan doe je een externe rotatie. Waarschijnlijk kan verbosity dit beter uitleggen.
Ser_Ciappellettodonderdag 5 juni 2014 @ 15:33
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 15:09 schreef FunkyHomosapien het volgende:

[..]

wat doet die man in dat plaatje eigenlijk? hoe gaat de oefening?
Het is dezelfde beweging als in dit plaatje:
shoulderRotation.gif

Alleen wordt in het plaatje van Verbosity een los gewicht gebruikt, terwijl in bovenstaand plaatje een cable machine gebruikt wordt.

Hier nog een site met een hoop uitleg en een gifje waarin het voorgedaan wordt: http://www.exrx.net/Weigh(...)xternalRotation.html
Verbositydonderdag 5 juni 2014 @ 16:11
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 15:09 schreef FunkyHomosapien het volgende:

[..]

wat doet die man in dat plaatje eigenlijk? hoe gaat de oefening?
Neem de houding aan met een handdoek tussen de zij en laat het gewicht rustig laat zakken richting de grond terwijl je elleboog in contact blijft met de handdoek. Vervolgens til het gewicht weer rustig terug naar de begin situatie.

Wat er dan gebeurd is dat het schoudergewricht een zogenaamde endorotatie en exorotatie maakt. Simpel gezegd: je bovenarm draait naar binnen en buiten.
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 15:33 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

Het is dezelfde beweging als in dit plaatje:
[ afbeelding ]

Alleen wordt in het plaatje van Verbosity een los gewicht gebruikt, terwijl in bovenstaand plaatje een cable machine gebruikt wordt.

Hier nog een site met een hoop uitleg en een gifje waarin het voorgedaan wordt: http://www.exrx.net/Weigh(...)xternalRotation.html
Een cable machine kan ook echter smokkel je veel sneller. Het meest effectief is doormiddel van zo'n handdoek en in zij-lig. Er zal minder activatie zijn van je deltoideus en juist meer van de infraspinatus en teres minor.
Verbositydonderdag 5 juni 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 15:13 schreef squatbro het volgende:

[..]

Externe rotatie met je schouder. Als je nu je rechter onderarm parallel met de grond houd en draait vanuit je schouder naar buiten toe en je elleboog op dezelfde plaats houd dan doe je een externe rotatie. Waarschijnlijk kan verbosity dit beter uitleggen.
De enige vereiste is dat humerus ten opzichte van het gewricht naar binnen of buiten draait. De elleboog in 90 graden maakt het alleen veel makkelijker om deze beweging te belasten, omdat er een grote hefboom ontstaat.
MeneerBobdonderdag 5 juni 2014 @ 17:36
Tijd om iets aan mijn APT te doen, heb er eigenlijk al veel te lang mee rondgelopen.
THEFXRdonderdag 5 juni 2014 @ 20:45
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 12:29 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Wie gebruikt er hier eigenlijk allemaal moedermelk?

http://deredactie.be/cm/vrtnieuws/ookdatnog/1.1988854
me, barst van de HGH, die moedermelk
THEFXRdonderdag 5 juni 2014 @ 20:51
quote:
1s.gif Op donderdag 5 juni 2014 13:25 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:

[..]

Soms ben ik weer mind blown hoe jij over die dingen nadenkt.
Yuri gaat dieper als de meeste.

Ik heb ook na eindelijk relatief zwaar squatten alweer 2 dagen last van me knie als ik even zit en dan opstand
Maar niet als ik gewoon squat en direct terug?
Heel vaag, zal het zo wel weer hebben want zit weer op de wc te fokken :*
dat zijn je kniebanden.
gekoeldnetzolekkerdonderdag 5 juni 2014 @ 22:55
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 20:51 schreef THEFXR het volgende:

[..]

dat zijn je kniebanden.
het is iig goed irritant :{
THEFXRdonderdag 5 juni 2014 @ 22:58
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 22:55 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:

[..]

het is iig goed irritant :{
je kan koelen met ijs, na het squatten
Opblaaspop077donderdag 5 juni 2014 @ 23:50
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juni 2014 20:45 schreef THEFXR het volgende:

[..]

me, barst van de HGH, die moedermelk
Uh de fuck? Kun je echt melk kopen?
Ik dacht alleen poeder. Ja toch? Naja kan best wel bevatten dat het groeibevorderend s. Duh baby's groeien toch rete veel.
Zal eens op moeten zoeken wat de voedingswaarde zijn...
THEFXRdonderdag 5 juni 2014 @ 23:52
quote:
1s.gif Op donderdag 5 juni 2014 23:50 schreef Opblaaspop077 het volgende:

[..]

Uh de fuck? Kun je echt melk kopen?
Ik dacht alleen poeder. Ja toch? Naja kan best wel bevatten dat het groeibevorderend s. Duh baby's groeien toch rete veel.
Zal eens op moeten zoeken wat de voedingswaarde zijn...
nee, je kunt het niet kopen, alleen de Alberto Stegeman methode.
Verbosityvrijdag 6 juni 2014 @ 00:55
ONZ / [DE GYM #461] 31 tekens
Nic1vrijdag 6 juni 2014 @ 01:56
quote:
1s.gif Op donderdag 5 juni 2014 23:50 schreef Opblaaspop077 het volgende:

[..]

Uh de fuck? Kun je echt melk kopen?
Ik dacht alleen poeder. Ja toch? Naja kan best wel bevatten dat het groeibevorderend s. Duh baby's groeien toch rete veel.
Zal eens op moeten zoeken wat de voedingswaarde zijn...
:')
Yuri_Boykavrijdag 6 juni 2014 @ 02:13
Sinds ik moedermelk drink maak ik de gains van mijn leven!
star_gazervrijdag 6 juni 2014 @ 02:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 02:13 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Sinds ik moedermelk drink maak ik de gains van mijn leven!
Rechtstreeks uit de tepel. Wel zo vers ^O^

<mental image van Japanse lactating women porno>
Yuri_Boykavrijdag 6 juni 2014 @ 02:16
quote:
6s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 02:14 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Rechtstreeks uit de tepel. Wel zo vers ^O^

<mental image van Japanse lactating women porno>
Jij hebt wel ervaring met die Aziatische hé. ;)
star_gazervrijdag 6 juni 2014 @ 02:25
quote:
10s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 02:16 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Jij hebt wel ervaring met die Aziatische hé. ;)
Waarom denk je dat ze van die leuke appeltietjes hebben. Ik drink ze helemaal leeg.
Yuri_Boykavrijdag 6 juni 2014 @ 02:27
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 02:25 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Waarom denk je dat ze van die leuke appeltietjes hebben. Ik drink ze helemaal leeg.
Vandaar die zieke beardgains.
star_gazervrijdag 6 juni 2014 @ 02:28
quote:
14s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 02:27 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Vandaar die zieke beardgains.
Asian moedermelk in je baard wrijven. Werkt goed.
Yuri_Boykavrijdag 6 juni 2014 @ 02:33
quote:
14s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 02:28 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Asian moedermelk in je baard wrijven. Werkt goed.
Misschien moet ik het dan ook maar eens op mijn biceps smeren. :o

Over biceps gesproken, groeien ze nou al?
star_gazervrijdag 6 juni 2014 @ 02:34
quote:
10s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 02:33 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Misschien moet ik het dan maar ook eens op mijn biceps smeren. :o

Over biceps gesproken, groeien ze nou al?
Nauwelijks. Ik zweer dat het mijn genetics zijn. Ben inmiddels bezig met progresive resistance op een EZ bar. Iedere week 1.25kg meer.

Misschien eens wat Asian moedermelk whey proberen.
Yuri_Boykavrijdag 6 juni 2014 @ 02:37
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 02:34 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Nauwelijks. Ik zweer dat het mijn genetics zijn. Ben inmiddels bezig met progresive resistance op een EZ bar. Iedere week 1.25kg meer.

Misschien eens wat Asian moedermelk whey proberen.
Hmm. Ik doe toevallig sinds 2-3 weken voor de lulz na elke training (3x p.w.) 4-5 setjes van zware 5-7 reps barbell curls redelijk strict tot failure met op de laatste reps erg langzame negatives. Ook al is het een korte periode, er zijn wel gains inclusief striemen en kleine bloeduitstortingen ( :') ). Misschien het proberen waard?

Haha, als laatste optie gewoon lekker synthollen brah.
star_gazervrijdag 6 juni 2014 @ 03:28
Ik doe aan het eind van iedere workout ofwel 5x5 pull-ups, ofwel 6x6 chin ups. Zou toch ook wel gainszzz moeten geven lijkt me.

Ik ga nog liever aan de juice dan aan de synthol.
star_gazervrijdag 6 juni 2014 @ 04:24
Trouwens protip voor de legpress: adem UIT tijdens de press, niet omgekeerd. Ik scheet gisteren bijna m'n broek vol tijdens de tweede rep omdat ik m'n ademhaling verneukte :')
RaymondKvrijdag 6 juni 2014 @ 08:34
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 04:24 schreef star_gazer het volgende:
Trouwens protip voor de legpress: adem UIT tijdens de press, niet omgekeerd. Ik scheet gisteren bijna m'n broek vol tijdens de tweede rep omdat ik m'n ademhaling verneukte :')
Haha.

Kut machine is het. Zit je lekker niks aan de hand schuin er naast uit te rusten, en zodra je je benen weer op omhoog in positie doet moet je een ruft laten :')
En als je die niet kan houden tijdens de push, dan weet je zeker wel hoe dat klinkt LOL

Let here ripp! Letterlijk _O- :')
star_gazervrijdag 6 juni 2014 @ 08:53
Je zit ook lekker ideaal met je anus omhoog op dat ding :')
star_gazervrijdag 6 juni 2014 @ 08:54
Altijd wel eerst poepen voor het trainen. Moet er niet aan denken tijdens die laatste rep op de squat :')
Ethanolicvrijdag 6 juni 2014 @ 09:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 02:37 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Hmm. Ik doe toevallig sinds 2-3 weken voor de lulz na elke training (3x p.w.) 4-5 setjes van zware 5-7 reps barbell curls redelijk strict tot failure met op de laatste reps erg langzame negatives. Ook al is het een korte periode, er zijn wel gains inclusief striemen en kleine bloeduitstortingen ( :') ). Misschien het proberen waard?

Haha, als laatste optie gewoon lekker synthollen brah.
Zware strict BB curls. _O_ Ik ga dat ook eens proberen na iedere work-out. :o

Mbt doelstellingen: eergisteren 3x150kg gedeadlift. _O_ Nog 2 reps en ik heb mijn doelstelling behaald voor dit jaar. :) Ik wil in dec wel 1x180 liften.
Eleikovrijdag 6 juni 2014 @ 09:53
Idd wel zorgen dat je leeg bent voor de training. Je moet tijdens een setje niet bezig zijn met vragen als moet ik poepen/pissen. Afgezien van de zooi als het mis gaat leidt het ook af.
Questularvrijdag 6 juni 2014 @ 09:59
Toch maar eens isononische sportdrank poeder gehaald voor tijdens het sporten, alleen water drinken zorgde ervoor dat ik tijdens de cardio overduidelijk de verkeerde dingen aan het verbranden was.
fathankvrijdag 6 juni 2014 @ 10:01
quote:
10s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 09:43 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Zware strict BB curls. _O_ Ik ga dat ook eens proberen na iedere work-out. :o

Mbt doelstellingen: eergisteren 3x150kg gedeadlift. _O_ Nog 2 reps en ik heb mijn doelstelling behaald voor dit jaar. :) Ik wil in dec wel 1x180 liften.
Nice brah. Stil going strong op 5/3/1?

@star
Kun je niet beter echte bicepisolatie doen? Barbell curls of Hammer curls?
Ethanolicvrijdag 6 juni 2014 @ 10:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 10:01 schreef fathank het volgende:

[..]

Nice brah. Stil going strong op 5/3/1?

@star
Kun je niet beter echte bicepisolatie doen? Barbell curls of Hammer curls?
Nope, ben na 2 cycles toch overgestapt op een PHAT-achtig schema. Ik voelde me echt niet satisfied met weinig volume.

LB Power: 3x5 Squat, DL (5/3/1), Lunges, 2 supersets Leg Extensions&Curls, Kuiten, Hanging Leg Raises
UB Power: 3x5 BP, 3x5 OHP, 4x6 Weighted Dips & Weighted Chin-ups

Pull + Squats Hypertrophy: Squats, BOR, Lat Pulldown, DB Row, Rear Delt werk, Shrugs, Curls
Push Hypertrophy: BP, OHP, Incline DB Press, Front & Lateral Raises, Decline DB Fly's, Triceps
Phaelanx_NLvrijdag 6 juni 2014 @ 12:01
VMSDKRvrijdag 6 juni 2014 @ 15:09
Boys, ik zoek een simpele app om calorieverbruik in bij te houden. That's it, verder geen poespas. Iemand ideeën?
KoningSjonvrijdag 6 juni 2014 @ 16:37
Iemand tips voor de ademhaling bij squats en deadlifts?
Bij de laatste reps voelt het alsof 'ik niet genoeg adem binnenkrijg'.
star_gazervrijdag 6 juni 2014 @ 16:40
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 10:01 schreef fathank het volgende:

[..]

Nice brah. Stil going strong op 5/3/1?

@star
Kun je niet beter echte bicepisolatie doen? Barbell curls of Hammer curls?
doe ik ook. 2 keer per week. Op maandag zware strict EZ curls, op dinsdag zware triceps push down en close grip Floor press. Op vrijdag train ik m'n armen (bi + tri) met dumbbells tot ze helemaal naar de klote zijn. Dropsets, supersets, 21, alles mag. Aan het eind van de workout moet ik de dumbbell nauwelijks meer vast kunnen houden.

[ Bericht 6% gewijzigd door star_gazer op 06-06-2014 16:45:57 ]
star_gazervrijdag 6 juni 2014 @ 16:45
-gvd-
BredeBroedervrijdag 6 juni 2014 @ 19:40
Voor het eerst dat ik duizelig werd na een rep deadliften, deed 1x5 maar houdt toch vaak tussen elke rep 5-6 seconde rust om m'n form weer goed te krijgen, dit moet geen probleem zijn toch? Nu op 80KG, voelt nog steeds als veertjes, nu al benieuwd naar 100 O+
BredeBroedervrijdag 6 juni 2014 @ 19:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 16:37 schreef KoningSjon het volgende:
Iemand tips voor de ademhaling bij squats en deadlifts?
Bij de laatste reps voelt het alsof 'ik niet genoeg adem binnenkrijg'.
Bij squat: voordat je zakt diep inademen en je adem inhouden, vanaf het moment dat je van beneden naar boven gaat (langzaam uitademen.

Deadlift: Voordat je de bar over je schenen omhoog trekt haal je diep adem en hou je je adem in, je ademt uit zodra je recht staat.
THEFXRvrijdag 6 juni 2014 @ 20:55
quote:
7s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 08:53 schreef star_gazer het volgende:
Je zit ook lekker ideaal met je anus omhoog op dat ding :')
_O-
Phaelanx_NLvrijdag 6 juni 2014 @ 20:58
70 kg squat, yay.
#ANONIEMvrijdag 6 juni 2014 @ 22:39
Snelle eiwitten voor het slapen gaan aangeraden of nutteloos?
Verbosityvrijdag 6 juni 2014 @ 22:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 16:37 schreef KoningSjon het volgende:
Iemand tips voor de ademhaling bij squats en deadlifts?
Bij de laatste reps voelt het alsof 'ik niet genoeg adem binnenkrijg'.
Tijdens het squatten moet je voor het excentrische gedeelte(het dalen) diep inademen. Let erop dat je zowel je buik,zij als rug expandeert, vergeet niet om je buik ook daadwerkelijk aan te spannen zodat je hyperextensie(te ver krommen) van de rug voorkomt tijdens het omhoog komen. Pas nadat je weer overeind staat laat je alle spanning en lucht los.

Bij de volgende herhaling begin je weer opnieuw met het diep inademen en alles vastzetten om vervolgens je adem in te houden en alles aangespannen houden tot je weer overeind staat. Vergeet wat BredeBroeder heeft gezegd over het uitademen tijdens het omhoog komen.

Met de deadlift doe je hetzelfde voordat je begint. Diep inademen, alles expanderen en vastzetten inclusief buik aanspannen. Enige verschil is dat als je rechtop staat gerust kan uitademen en weer inademen voordat je het gewicht laat zakken.

Hetzelfde geldt voor bankdrukken. Adem pas uit als je een herhaling helemaal hebt uitgevoerd.
Verbosityvrijdag 6 juni 2014 @ 22:51
quote:
14s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 22:39 schreef Doublepain het volgende:
Snelle eiwitten voor het slapen gaan aangeraden of nutteloos?
Snelle eiwitten sowieso niet. Gewoon eiwitten nuttigen rondom de training. Voor de meeste mensen houdt dit in dat je veel eiwitten nuttigt tijdens het avondeten en voor het slapen gaan, omdat ze 's avonds trainen. Maakt niet veel uit of dit traag is (bijvoorbeeld caseïne of een dierlijk eiwit) of snel (whey). Maar het meest effectief is een combi van beide. En melk bevat zowel 'snel' als 'traag'.

Extra info: Snelle en trage eiwitten pieken even snel. Oftewel ze komen even snel aan. Het enige verschil is dat de whey ('snel) een hogere piek heeft qua opname. Het komt dus niet sneller aan, maar er wordt wel meer verwerkt op de piek. De trage eiwitten komen dus even snel aan. maar geven op een constanter niveau over langere tijd eiwitten af.
J03llVzaterdag 7 juni 2014 @ 00:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 15:09 schreef VMSDKR het volgende:
Boys, ik zoek een simpele app om calorieverbruik in bij te houden. That's it, verder geen poespas. Iemand ideeën?
MyFitnessPal ^O^
KoningSjonzaterdag 7 juni 2014 @ 01:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 19:54 schreef BredeBroeder het volgende:

[..]

Bij squat: voordat je zakt diep inademen en je adem inhouden, vanaf het moment dat je van beneden naar boven gaat (langzaam uitademen.

Deadlift: Voordat je de bar over je schenen omhoog trekt haal je diep adem en hou je je adem in, je ademt uit zodra je recht staat.
Thanks!

quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 22:44 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Tijdens het squatten moet je voor het excentrische gedeelte(het dalen) diep inademen. Let erop dat je zowel je buik,zij als rug expandeert, vergeet niet om je buik ook daadwerkelijk aan te spannen zodat je hyperextensie(te ver krommen) van de rug voorkomt tijdens het omhoog komen. Pas nadat je weer overeind staat laat je alle spanning en lucht los.

Bij de volgende herhaling begin je weer opnieuw met het diep inademen en alles vastzetten om vervolgens je adem in te houden en alles aangespannen houden tot je weer overeind staat. Vergeet wat BredeBroeder heeft gezegd over het uitademen tijdens het omhoog komen.

Met de deadlift doe je hetzelfde voordat je begint. Diep inademen, alles expanderen en vastzetten inclusief buik aanspannen. Enige verschil is dat als je rechtop staat gerust kan uitademen en weer inademen voordat je het gewicht laat zakken.

Hetzelfde geldt voor bankdrukken. Adem pas uit als je een herhaling helemaal hebt uitgevoerd.
Thanks, ga er maandag meteen mee aan de slag :)

Tof trouwens dat je altijd met zulke uitgebreide informatie komt op vragen ^O^ (ik lurk hier al een tijdje mee :*)
Verbosityzaterdag 7 juni 2014 @ 01:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juni 2014 01:20 schreef KoningSjon het volgende:

[..]

Thanks!

[..]

Thanks, ga er maandag meteen mee aan de slag :)

Tof trouwens dat je altijd met zulke uitgebreide informatie komt op vragen ^O^ (ik lurk hier al een tijdje mee :*)
No problem, zal alleen de komende 3 dagen niet online zijn. Zal wel weer een multi-quote komen als ik terug ben :P
Tamabralskizaterdag 7 juni 2014 @ 01:41
Ik las hier eens een methode waarbij je om de training een andere set gewichten (lichter dan weer zwaarder) gebruikt per spiergroep. Ik kan dit zo een, twee, drie niet terugvinden.
Eleikozaterdag 7 juni 2014 @ 14:31
quote:
10s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 09:43 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Zware strict BB curls. _O_ Ik ga dat ook eens proberen na iedere work-out. :o

Mbt doelstellingen: eergisteren 3x150kg gedeadlift. _O_ Nog 2 reps en ik heb mijn doelstelling behaald voor dit jaar. :) Ik wil in dec wel 1x180 liften.
^O^

quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 20:58 schreef Phaelanx_NL het volgende:
70 kg squat, yay.
^O^
THEFXRzaterdag 7 juni 2014 @ 14:41
quote:
14s.gif Op vrijdag 6 juni 2014 22:39 schreef Doublepain het volgende:
Snelle eiwitten voor het slapen gaan aangeraden of nutteloos?
kan, maar ook koolhydraten om je glycogeen weer aan te vullen in je spieren.
Eleikozaterdag 7 juni 2014 @ 14:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juni 2014 14:41 schreef THEFXR het volgende:

[..]

kan, maar ook koolhydraten om je glycogeen weer aan te vullen in je spieren.
Zo min mogelijk koolhydraten voor het slapen gaan.
(wel na een training).
Ser_Ciappellettozaterdag 7 juni 2014 @ 16:12
Vandaag setje leg extention gedaan voor het squatten, dat scheelt wel een hoop in de knieën zeg!
RaymondKzaterdag 7 juni 2014 @ 16:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juni 2014 16:12 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Vandaag setje leg extention gedaan voor het squatten, dat scheelt wel een hoop in de knieën zeg!
Waarom voor het squatten?
Dan heb je delen van je poten al vermoeid en dan moet je gaan squatten :X

Heavy compounds eerst
Ser_Ciappellettozaterdag 7 juni 2014 @ 16:21
quote:
12s.gif Op zaterdag 7 juni 2014 16:18 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Waarom voor het squatten?
Dan heb je delen van je poten al vermoeid en dan moet je gaan squatten :X

Heavy compounds eerst
*warm-up setje.
THEFXRzaterdag 7 juni 2014 @ 16:26
Wie neemt hier nog aminozuren?, die shakes naar het werk/school is toch zo'n gedoe, vooral als je hem in je tas laat zitten en hem dan na 1 week weer in je tas vindt, net smegma die geur :{w
opreiszaterdag 7 juni 2014 @ 22:02
Oke, mijn bench press gaat maar moeilijk langzaam omhoog. zit nu denk ik inmiddels 1,5 maanden ofzo op hetzelfde gewicht vrees ik (en dat is nog niet eens om over naar huis te schrijven). Ik train niet altijd met spotter
SPOILER
, en na 1x alleen vast gezeten hebben onder een bar die ik niet meer omhoog kreeg omdat ik dacht 'het kan nog net 1x' :@
ga ik ook niet meer zo dicht tegen mijn max. Wat zijn goede oefeningen behalve bankdrukken die mij wellicht verder kunnen helpen? Ik doe nu op een borst/triceps dag
-bankdrukken
-incline bankdrukken
-dumbell fly's of cable crossovers
-low cable cross over
-triceps overhead extension with rope
-triceps push down

Zn beetje al mn oefeningen heb ik al 1,2 of 3 sprongen omhoog gemaakt met kg's erbij maar met bankdrukken schiet het gewoon nie op
Beachzaterdag 7 juni 2014 @ 22:04
meer eten
opreiszaterdag 7 juni 2014 @ 22:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juni 2014 22:04 schreef Beach het volgende:
meer eten
Ik kom ongeveer 1kg per maand aan met wat ik nu eet
Snakeyzaterdag 7 juni 2014 @ 22:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juni 2014 22:02 schreef opreis het volgende:
Oke, mijn bench press gaat maar moeilijk langzaam omhoog. zit nu denk ik inmiddels 1,5 maanden ofzo op hetzelfde gewicht vrees ik (en dat is nog niet eens om over naar huis te schrijven). Ik train niet altijd met spotter
SPOILER
, en na 1x alleen vast gezeten hebben onder een bar die ik niet meer omhoog kreeg omdat ik dacht 'het kan nog net 1x' :@
ga ik ook niet meer zo dicht tegen mijn max. Wat zijn goede oefeningen behalve bankdrukken die mij wellicht verder kunnen helpen? Ik doe nu op een borst/triceps dag
-bankdrukken
-incline bankdrukken
-dumbell fly's of cable crossovers
-low cable cross over
-triceps overhead extension with rope
-triceps push down

Zn beetje al mn oefeningen heb ik al 1,2 of 3 sprongen omhoog gemaakt met kg's erbij maar met bankdrukken schiet het gewoon nie op
Alles, maar dan ook echt alles wat je aan techniek kan vinden lezen en proberen, minstens 2x per week gaan bench pressen, waarvan 1 dag op volume en de andere op gewicht.
33zondag 8 juni 2014 @ 00:34
FUCK IT-bands. Echt helemaal klaar mee nu. Het ging net de goede kant op, maar ik kan nu nauwelijks door m'n knieën. Deze keer moet er serieus wat aan gedaan worden. Iemand suggesties voor stretches of iets anders? Ik ken er al een heleboel, maar ik wil er nu alles aan doen om er vanaf te zijn. :N
Yuri_Boykazondag 8 juni 2014 @ 02:35
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 00:34 schreef 33 het volgende:
FUCK IT-bands. Echt helemaal klaar mee nu. Het ging net de goede kant op, maar ik kan nu nauwelijks door m'n knieën. Deze keer moet er serieus wat aan gedaan worden. Iemand suggesties voor stretches of iets anders? Ik ken er al een heleboel, maar ik wil er nu alles aan doen om er vanaf te zijn. :N
Hoe bedoel je 'nauwelijks door je knieen'? Doet het pijn of zo?
Ethanoliczondag 8 juni 2014 @ 09:00
Heeft iemand tips voor een supersick meat gerecht vanavond? Ik zat zelf te denken aan een bacon explosion.
Questularzondag 8 juni 2014 @ 09:31
http://dudefoods.com/bacon-weave-breakfast-burrito/

BaconWeaveBreakfastBurrito3-150x150.jpg
33zondag 8 juni 2014 @ 10:27
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 02:35 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Hoe bedoel je 'nauwelijks door je knieen'? Doet het pijn of zo?
Ja man, net messteken in de zijkant van m'n benen. Vaak hebben mensen last net boven de knie, maar bij mij is het echt midden van m'n bovenbeen, bij de knieën heb ik nergens last van. Wellicht dat ik toch elke dag moet gaan stretchen en foam rollen i.p.v. 2-3 keer per week.
RaymondKzondag 8 juni 2014 @ 12:55
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 10:27 schreef 33 het volgende:

[..]

Ja man, net messteken in de zijkant van m'n benen. Vaak hebben mensen last net boven de knie, maar bij mij is het echt midden van m'n bovenbeen, bij de knieën heb ik nergens last van. Wellicht dat ik toch elke dag moet gaan stretchen en foam rollen i.p.v. 2-3 keer per week.
Is het niet iets in je heupen dan??
Zat heupstreches te bedenken. Enorm veel yoga oefeningen die je heupen goed pakken ook.

Of heb je misschien een keer dumbles hard op je boven been gegooit met shoulderpresses? Kun je ook ziek veel pijn van krijgen na der hand :o
FunkyHomosapienzondag 8 juni 2014 @ 12:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juni 2014 22:02 schreef opreis het volgende:
Oke, mijn bench press gaat maar moeilijk langzaam omhoog. zit nu denk ik inmiddels 1,5 maanden ofzo op hetzelfde gewicht vrees ik (en dat is nog niet eens om over naar huis te schrijven). Ik train niet altijd met spotter
SPOILER
, en na 1x alleen vast gezeten hebben onder een bar die ik niet meer omhoog kreeg omdat ik dacht 'het kan nog net 1x' :@
ga ik ook niet meer zo dicht tegen mijn max. Wat zijn goede oefeningen behalve bankdrukken die mij wellicht verder kunnen helpen? Ik doe nu op een borst/triceps dag
-bankdrukken
-incline bankdrukken
-dumbell fly's of cable crossovers
-low cable cross over
-triceps overhead extension with rope
-triceps push down

Zn beetje al mn oefeningen heb ik al 1,2 of 3 sprongen omhoog gemaakt met kg's erbij maar met bankdrukken schiet het gewoon nie op

op 1m13

over het failen van je press..

ik doe het nu een tijdje op deze manier.. liever een spotter natuurlijk en mensen staan wel ff te kijken als je weer staat te kutten om die stang in het rek te doen maar het werkt wel!
33zondag 8 juni 2014 @ 13:43
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 12:55 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Is het niet iets in je heupen dan??
Zat heupstreches te bedenken. Enorm veel yoga oefeningen die je heupen goed pakken ook.

Of heb je misschien een keer dumbles hard op je boven been gegooit met shoulderpresses? Kun je ook ziek veel pijn van krijgen na der hand :o
IT-bands ;(. Allebei de benen zucht. Overal zie ik dat het gewoon erg veel stretching en rollen is.
Ser_Ciappellettozondag 8 juni 2014 @ 16:49

Reps For Jesus2
Snakeyzondag 8 juni 2014 @ 17:10
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 10:27 schreef 33 het volgende:

[..]

Ja man, net messteken in de zijkant van m'n benen. Vaak hebben mensen last net boven de knie, maar bij mij is het echt midden van m'n bovenbeen, bij de knieën heb ik nergens last van. Wellicht dat ik toch elke dag moet gaan stretchen en foam rollen i.p.v. 2-3 keer per week.
Daar heb ik het ook soms na squats of zelfs na een zware LP. Het is een op een zenuwpijn-achtige pijn. Erg vervelend, zeker omdat het dagen kan aanhouden.
Yuri_Boykazondag 8 juni 2014 @ 19:38
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 10:27 schreef 33 het volgende:

[..]

Ja man, net messteken in de zijkant van m'n benen. Vaak hebben mensen last net boven de knie, maar bij mij is het echt midden van m'n bovenbeen, bij de knieën heb ik nergens last van. Wellicht dat ik toch elke dag moet gaan stretchen en foam rollen i.p.v. 2-3 keer per week.
Hmm, klinkt redelijk bekend man. Ik heb het rondom mijn knieen. 4-5 weken terug gestopt met 3x p.w. foamrollen om te zien of er veel verschil is in het liften, en sindsdien ook pijntjes bij mijn knieen ontwikkeld. Het voelde alsof mijn pezen bij de knieen zouden scheuren en ik kon moeilijk squatten zonder grondig op te warmen, plus verliesde ik kracht vanuit the hole. Ik dacht eerst dat het kwam doordat ik mijn zadel had verlaagd, maar nee.

Vorige week hier een post geplaatst over die website www.biodigitalhuman.com en toen heb ik eens gekeken waar de pijn zat en wat daar precies zat - pezen dus. Kortom, mijn adductoren, quads en it-bands trokken hevig aan de pezen en dat deed pijn. :P Gelijk de volgende dag gefoamrolled en het voelde ook tight as fuck. Ook nog wat met de lacrosse bal en als het laatste geflossed met voodoo bands.

Dusja, foamrollen is cruciaal, maar misschien komt het omdat ik erg veel squat. Wel vreemd dat je 2-3x p.w. foamrolled en nog steeds pijn hebt. Hoe foamroll je?
Yuri_Boykazondag 8 juni 2014 @ 20:24

Echt raw, zonder wraps.
Faeroerzondag 8 juni 2014 @ 20:53
Probleem. M'n squat, ja ATG squat, stijgt sneller (en niet zo'n klein beetje ook) dan m'n deadlifts. Zit nu met de squat zo'n 7,5kg onder m'n 1RM deadlift en binnen 2 cycles waarschijnlijk al boven de deadlift. Moet wel zeggen dat dit pas is gekomen na het daadwerkelijk testen van m'n 1RM op de squats, waardoor ik wat sneller geneigd ben meer 'risico' te nemen omdat het gewoon veilig aan voelt om mijzelf nu echt te pushen. Tevens veel aan de slag met box squats met chains (moet eigenlijk iedereen die squat doen... out of the hole problemen zijn snel weg) en sumo squats, waarvan ik denk dat dit mijn squat gigantisch omhoog heeft gegooid.

Voornaamste issue is het onderste deel van de deadlift, de rest gaat makkelijk zolang m'n grip houdt.
gekoeldnetzolekkerzondag 8 juni 2014 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 20:53 schreef Faeroer het volgende:
Probleem. M'n squat, ja ATG squat, stijgt sneller (en niet zo'n klein beetje ook) dan m'n deadlifts. Zit nu met de squat zo'n 7,5kg onder m'n 1RM deadlift en binnen 2 cycles waarschijnlijk al boven de deadlift. Moet wel zeggen dat dit pas is gekomen na het daadwerkelijk testen van m'n 1RM op de squats, waardoor ik wat sneller geneigd ben meer 'risico' te nemen omdat het gewoon veilig aan voelt om mijzelf nu echt te pushen. Tevens veel aan de slag met box squats met chains (moet eigenlijk iedereen die squat doen... out of the hole problemen zijn snel weg) en sumo squats, waarvan ik denk dat dit mijn squat gigantisch omhoog heeft gegooid.

Voornaamste issue is het onderste deel van de deadlift, de rest gaat makkelijk zolang m'n grip houdt.
Elke DL met een deficit doen behalve als je echt weer gaat pren
Snakeyzondag 8 juni 2014 @ 22:00
Wow, kijk hem eens omhoog komen met 280 kilo.

Snakeyzondag 8 juni 2014 @ 22:01
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 20:53 schreef Faeroer het volgende:
Probleem. M'n squat, ja ATG squat, stijgt sneller (en niet zo'n klein beetje ook) dan m'n deadlifts. Zit nu met de squat zo'n 7,5kg onder m'n 1RM deadlift en binnen 2 cycles waarschijnlijk al boven de deadlift. Moet wel zeggen dat dit pas is gekomen na het daadwerkelijk testen van m'n 1RM op de squats, waardoor ik wat sneller geneigd ben meer 'risico' te nemen omdat het gewoon veilig aan voelt om mijzelf nu echt te pushen. Tevens veel aan de slag met box squats met chains (moet eigenlijk iedereen die squat doen... out of the hole problemen zijn snel weg) en sumo squats, waarvan ik denk dat dit mijn squat gigantisch omhoog heeft gegooid.

Voornaamste issue is het onderste deel van de deadlift, de rest gaat makkelijk zolang m'n grip houdt.
Wat gekoeldnetzolekker zegt, en probeer wat front squats in je training te gooien.
Yuri_Boykazondag 8 juni 2014 @ 22:03
quote:
14s.gif Op zondag 8 juni 2014 22:00 schreef Snakey het volgende:
Wow, kijk hem eens omhoog komen met 280 kilo.

Nice! Beltless zoals een ekte baas.
Snakeyzondag 8 juni 2014 @ 22:22
quote:
14s.gif Op zondag 8 juni 2014 22:03 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Nice! Beltless zoals een ekte baas.
Met zijn 17 jaar. Grote vent voor 17. Als z'n hart bij PL ligt kan hij het ver schoppen.
Yuri_Boykazondag 8 juni 2014 @ 22:23
quote:
14s.gif Op zondag 8 juni 2014 22:22 schreef Snakey het volgende:

[..]

Met zijn 17 jaar. Grote vent voor 17. Als z'n hart bij PL ligt kan hij het ver schoppen.
Absoluut. Wat is het, een footballer of zo?

Als ik zulke filmpjes zie wou ik dat ik iemand had die mijn gelijk aan het PL'en zette toen ik mij voor het eerst inschreef bij een gym (14 jaar).
Snakeyzondag 8 juni 2014 @ 22:29
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 22:23 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Absoluut. Wat is het, een footballer of zo?

Als ik zulke filmpjes zie wou ik dat ik iemand had die mijn gelijk aan het PL'en zette toen ik mij voor het eerst inschreef bij een gym (14 jaar).
Geen idee.

quote:
He's did it again, Ray Williams broke the all time WR IPF Raw Squat Without Wraps @ SHW and drug tested - 909 lbs. / 412.5 kg.
amazing athlete!
10462832_510614229038409_3044273370772880523_n.jpg

En, Pete Rubish is getrouwd. (Lekker belangrijk. :') )

10397840_510647605701738_4132374068885354479_n.jpg
Yuri_Boykazondag 8 juni 2014 @ 22:34
quote:
7s.gif Op zondag 8 juni 2014 22:29 schreef Snakey het volgende:

[..]

Geen idee.

[..]

[ afbeelding ]

En, Pete Rubish is getrouwd. (Lekker belangrijk. :') )

[ afbeelding ]
Check paar post boven waar ik het filmpje heb gepost van Ray Williams. :P

Lol, dat is ziek snel. Ze zijn niet eens zo heel lang samen. Ze hebben al een huis gekocht en nu ook nog getrouwd.
Snakeyzondag 8 juni 2014 @ 23:12
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 22:34 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Check paar post boven waar ik het filmpje heb gepost van Ray Williams. :P

Lol, dat is ziek snel. Ze zijn niet eens zo heel lang samen. Ze hebben al een huis gekocht en nu ook nog getrouwd.
Ah, ik ben nog steeds aan het verbouwen, dus ik lees (duidelijk) niet alles telkens terug. :P

Jah, ik denk dat hij dacht; leuk lekker wijf, vasthouden die hap. :+

Ik vond deze op FB wel grappig.

quote:
Eats ice cream, lets the entire world know. Gets married, tells nobody.
:D
Yuri_Boykazondag 8 juni 2014 @ 23:51
quote:
10s.gif Op zondag 8 juni 2014 23:12 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ah, ik ben nog steeds aan het verbouwen, dus ik lees (duidelijk) niet alles telkens terug. :P

Jah, ik denk dat hij dacht; leuk lekker wijf, vasthouden die hap. :+

Ik vond deze op FB wel grappig.

[..]

:D
Hahaha!

Ik loop al dagen zijn channel te refreshen voor nieuwe content, maar nu weet ik dus waarom hij niks geupload heeft.
#ANONIEMmaandag 9 juni 2014 @ 09:18
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 09:00 schreef Ethanolic het volgende:
Heeft iemand tips voor een supersick meat gerecht vanavond? Ik zat zelf te denken aan een bacon explosion.
Je bedoelt een vette bek of wat? Als je dat bedoelt dan.

Bami.jpg

Hence: Flikker er flink wat satésaus op.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 09-06-2014 09:19:28 ]
star_gazermaandag 9 juni 2014 @ 13:30
Godver. Was zwaar opgepompt om de 170kg deadlift the hitten vandaag, is de gym dicht.

"Queen's birthday"

Pleur op met dat mens, ik moet liften
Beachmaandag 9 juni 2014 @ 13:39
Is er trouwens een BBdropbox ofzo om bestanden te delen?
Ik heb een hoop ebooks en ander spul.

quote:
8s.gif Op maandag 9 juni 2014 13:30 schreef star_gazer het volgende:
Godver. Was zwaar opgepompt om de 170kg deadlift the hitten vandaag, is de gym dicht.

"Queen's birthday"

Pleur op met dat mens, ik moet liften
Zelfde met 2e pinksterdag hier :{
Xa1ptmaandag 9 juni 2014 @ 13:49
quote:
0s.gif Op maandag 9 juni 2014 13:39 schreef Beach het volgende:
Is er trouwens een BBdropbox ofzo om bestanden te delen?
Ik heb een hoop ebooks en ander spul.

[..]

Zelfde met 2e pinksterdag hier :{
Nog niet volgens mij, maar prima idee.
Nic1maandag 9 juni 2014 @ 15:17
quote:
8s.gif Op maandag 9 juni 2014 13:30 schreef star_gazer het volgende:
Godver. Was zwaar opgepompt om de 170kg deadlift the hitten vandaag, is de gym dicht.

"Queen's birthday"

Pleur op met dat mens, ik moet liften
Was best druk hier in de gym. 24/7 gym *O*
Snakeymaandag 9 juni 2014 @ 22:27
Iemand handig met Bulgaars? Ik zou het eigenlijk wel willen (kunnen) lezen...

http://liftinglarge.eu/co(...)412-5-kg-909-lbs-raw
#ANONIEMmaandag 9 juni 2014 @ 22:32
quote:
7s.gif Op maandag 9 juni 2014 22:27 schreef Snakey het volgende:
Iemand handig met Bulgaars? Ik zou het eigenlijk wel willen (kunnen) lezen...

http://liftinglarge.eu/co(...)412-5-kg-909-lbs-raw
Het zeg niet zoveel speciaals als alle andere nieuwsberichten erover
Snakeymaandag 9 juni 2014 @ 22:34
quote:
1s.gif Op maandag 9 juni 2014 22:32 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Het zeg niet zoveel speciaals als alle andere nieuwsberichten erover
Okee.
#ANONIEMmaandag 9 juni 2014 @ 23:01
quote:
0s.gif Op maandag 9 juni 2014 13:39 schreef Beach het volgende:
Is er trouwens een BBdropbox ofzo om bestanden te delen?
Ik heb een hoop ebooks en ander spul
Hier moet wel animo voor zijn toch?
Yuri_Boykamaandag 9 juni 2014 @ 23:10
quote:
0s.gif Op maandag 9 juni 2014 13:39 schreef Beach het volgende:
Is er trouwens een BBdropbox ofzo om bestanden te delen?
Ik heb een hoop ebooks en ander spul.
Yeah, bestaat. Volgens mij runt Verbo die handel.
RaymondKdinsdag 10 juni 2014 @ 07:52
hoe zou de verhouding van de 3 heavy compounds "moeten" liggen?
Is er ergens een site voor waar je willekeurige reps kan invullen en dat het dan heen of terug wordt gerekend naar je 8 rm max en je 1rm max?


Ik wil binnenkort m'n maxen eens gaan testen en verbreken omdta ik denk dat nu m'n sqt nu opeens voor loopt

sqt 4x180 1 rm nooit getest
deadlift 8x180 1x220
bench 8x 130 1x 140

Ik denk dat ik volgende week voor sqt 1 rep 200 ga probren, voelt alsof dat wel moet lukken.
En voor deadlift 230, die wordt een stuk lastiger overigens :X

Ik weet niet waarom, maar behlave dan een major form fix gaat m'n sqt nogsteeds omhoog in cut :')

Een beetje i.v.m. het gewicht v.d. de vetjes op je kont die je nu op de bar kan plaatsen oke, maar het is echt dik 30kg omhoog gegaan in deze cut >:)
Ik klaag niet, maar ik snap het niet :')
Misschien toch gewoon door die form fix en overall feel i.v.m. m'n heup en rug die ook gefixt is... c_/

[ Bericht 1% gewijzigd door RaymondK op 10-06-2014 09:52:54 ]
opreisdinsdag 10 juni 2014 @ 10:46
quote:
5s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 07:52 schreef RaymondK het volgende:
hoe zou de verhouding van de 3 heavy compounds "moeten" liggen?
Is er ergens een site voor waar je willekeurige reps kan invullen en dat het dan heen of terug wordt gerekend naar je 8 rm max en je 1rm max?


Ik wil binnenkort m'n maxen eens gaan testen en verbreken omdta ik denk dat nu m'n sqt nu opeens voor loopt

sqt 4x180 1 rm nooit getest
deadlift 8x180 1x220
bench 8x 130 1x 140

Ik denk dat ik volgende week voor sqt 1 rep 200 ga probren, voelt alsof dat wel moet lukken.
En voor deadlift 230, die wordt een stuk lastiger overigens :X

Ik weet niet waarom, maar behlave dan een major form fix gaat m'n sqt nogsteeds omhoog in cut :')

Een beetje i.v.m. het gewicht v.d. de vetjes op je kont die je nu op de bar kan plaatsen oke, maar het is echt dik 30kg omhoog gegaan in deze cut >:)
Ik klaag niet, maar ik snap het niet :')
Misschien toch gewoon door die form fix en overall feel i.v.m. m'n heup en rug die ook gefixt is... c_/
Ik heb er geen verstand van maar ik vind je bench nogal appart, dat je met 10kg meer (niet zn grote stap lijkt me gezien het gewicht waar je mee werkt) 7 reps minder kan, is dit normaal?
Questulardinsdag 10 juni 2014 @ 10:48
Ik kan een setje van 8x90 benchen maar krijg (tot nu toe) de 100/105 kg 1x. Dus ik vind het minder appart :)
RaymondKdinsdag 10 juni 2014 @ 11:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 10:46 schreef opreis het volgende:

[..]

Ik heb er geen verstand van maar ik vind je bench nogal appart, dat je met 10kg meer (niet zn grote stap lijkt me gezien het gewicht waar je mee werkt) 7 reps minder kan, is dit normaal?
ja, dat vind ik zelf ook heel appart idd. en is niet normaal. Volgens mij kan ik ook wel meer, maar bij zo een max rep heb ik altijd pijn in m'n schouder bij de beweging onderin :'(
een enorme steek (form check en alles gedaan daar ligt het gewoon niet aan) waardoor ik gewoon niet zwaarder kan/durf :'(
Opblaaspop077dinsdag 10 juni 2014 @ 11:43
10 Kg is en aardige stap van 10%. En juist van 90 naar 100 is zwaarder als van 40 naar 45 Bedenk maar als je van 250 naar 275 gaat.... Das geen klein stapje haha.
Eleikodinsdag 10 juni 2014 @ 11:58
quote:
5s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 07:52 schreef RaymondK het volgende:
hoe zou de verhouding van de 3 heavy compounds "moeten" liggen?
Is er ergens een site voor waar je willekeurige reps kan invullen en dat het dan heen of terug wordt gerekend naar je 8 rm max en je 1rm max?


Ik wil binnenkort m'n maxen eens gaan testen en verbreken omdta ik denk dat nu m'n sqt nu opeens voor loopt

sqt 4x180 1 rm nooit getest
deadlift 8x180 1x220
bench 8x 130 1x 140

Ik denk dat ik volgende week voor sqt 1 rep 200 ga probren, voelt alsof dat wel moet lukken.
En voor deadlift 230, die wordt een stuk lastiger overigens :X

Ik weet niet waarom, maar behlave dan een major form fix gaat m'n sqt nogsteeds omhoog in cut :')

Een beetje i.v.m. het gewicht v.d. de vetjes op je kont die je nu op de bar kan plaatsen oke, maar het is echt dik 30kg omhoog gegaan in deze cut >:)
Ik klaag niet, maar ik snap het niet :')
Misschien toch gewoon door die form fix en overall feel i.v.m. m'n heup en rug die ook gefixt is... c_/
Kijk gewoon even hoe het gaat. 100% blessurevrij is wel aan te raden voor 1RM. Ik heb het sowieso al jaren niet meer gedaan: ik vind 1RM wat overrated, al begrijp ik wel dat mensen het graag willen weten. Ook vraag ik me af of mijn oude lijf er wel blij van wordt :')

Ik heb ooit gehoord dat voor volledig spierherstel 5 dagen rust nodig is, dus dat je voor de ideale 1RM die spiergroep(en) 5 dagen rust zou moeten geven. Herkent iemand dit?
Modusdinsdag 10 juni 2014 @ 12:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 11:05 schreef RaymondK het volgende:

[..]

ja, dat vind ik zelf ook heel appart idd. en is niet normaal. Volgens mij kan ik ook wel meer, maar bij zo een max rep heb ik altijd pijn in m'n schouder bij de beweging onderin :'(
een enorme steek (form check en alles gedaan daar ligt het gewoon niet aan) waardoor ik gewoon niet zwaarder kan/durf :'(
Dan skip voorlopig die 1rm pogingen op bench.
RaymondKdinsdag 10 juni 2014 @ 12:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 12:08 schreef Modus het volgende:

[..]

Dan skip voorlopig die 1rm pogingen op bench.
het is al vanaf dag 1 bij mij een probleem. D'r is geen probleem als ik gewoon m'n rep sets doe, maar als ik een 1rm of bijv. een 3rm probeer, dan die steek. Ook alleen maar bij de eerste rep...

'k heb nog wat rek oefeningen en tips mee gekregen van die masseur van mij, misschien moet ik daar eerst wat langer mee aan de gang nog
star_gazerdinsdag 10 juni 2014 @ 12:23
Zo. 170kg deadlift staat. Had nog wel een paar kilo bijgekund. Op naar de 180. Hoop dit jaar wel 200 te trekken. Wordt ivm een maandje vakantie misschien krap, maar ga er wel voor.
Ser_Ciappellettodinsdag 10 juni 2014 @ 12:31
Weet iemand een site waar je een goede belt en knee wraps kunt kopen?
star_gazerdinsdag 10 juni 2014 @ 12:33
Die 5x10x65kg squat na een nieuwe deadlift PR zijn trouwens wel echt een zware lijfstraf hoor. He-le-maal verrot ben ik. Ik heb na die squats nog wat curls for The girls gedaan en wat pull ups en ben gelijk naar huis gegaan :') bekijk het maar met de rest van die assistance troep, ik zakte zowat in elkaar :')
star_gazerdinsdag 10 juni 2014 @ 12:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 12:31 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Weet iemand een site waar je een goede belt en knee wraps kunt kopen?
http://titansupport.com/
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 12:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 12:31 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Weet iemand een site waar je een goede belt en knee wraps kunt kopen?
quote:
Je kan het ook in NL kopen. Twee dagen levertijd. http://titanwebshop.nl/nl/titan-gear?limit=all
Eleikodinsdag 10 juni 2014 @ 12:46
Misschien ook bij fitness seller?
stinkiedinsdag 10 juni 2014 @ 13:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 11:58 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Kijk gewoon even hoe het gaat. 100% blessurevrij is wel aan te raden voor 1RM. Ik heb het sowieso al jaren niet meer gedaan: ik vind 1RM wat overrated, al begrijp ik wel dat mensen het graag willen weten. Ook vraag ik me af of mijn oude lijf er wel blij van wordt :')

Ik heb ooit gehoord dat voor volledig spierherstel 5 dagen rust nodig is, dus dat je voor de ideale 1RM die spiergroep(en) 5 dagen rust zou moeten geven. Herkent iemand dit?
jup. Ook gehoord en ook wel eens getest.

Duurde idd rond de 5 dagen na een een max. Overigens zonder te maxen op een lager gewicht tot failure trainen ook.

Edit: scheelt ook wel iets per spiergroep. Borst herstelt ietsje sneller. Klein grut zoals bi/tri en zo ook. Benen en rug hebben bij mij zeker 5 dagen nodig, soms langer.
fathankdinsdag 10 juni 2014 @ 13:20
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 19:38 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Hmm, klinkt redelijk bekend man. Ik heb het rondom mijn knieen. 4-5 weken terug gestopt met 3x p.w. foamrollen om te zien of er veel verschil is in het liften, en sindsdien ook pijntjes bij mijn knieen ontwikkeld. Het voelde alsof mijn pezen bij de knieen zouden scheuren en ik kon moeilijk squatten zonder grondig op te warmen, plus verliesde ik kracht vanuit the hole. Ik dacht eerst dat het kwam doordat ik mijn zadel had verlaagd, maar nee.

Vorige week hier een post geplaatst over die website www.biodigitalhuman.com en toen heb ik eens gekeken waar de pijn zat en wat daar precies zat - pezen dus. Kortom, mijn adductoren, quads en it-bands trokken hevig aan de pezen en dat deed pijn. :P Gelijk de volgende dag gefoamrolled en het voelde ook tight as fuck. Ook nog wat met de lacrosse bal en als het laatste geflossed met voodoo bands.

Dusja, foamrollen is cruciaal, maar misschien komt het omdat ik erg veel squat. Wel vreemd dat je 2-3x p.w. foamrolled en nog steeds pijn hebt. Hoe foamroll je?
Ik kan het niet vaak genoeg herhalen, een fatsoenlijke warming up is cruciaal.
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 13:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 11:58 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Kijk gewoon even hoe het gaat. 100% blessurevrij is wel aan te raden voor 1RM. Ik heb het sowieso al jaren niet meer gedaan: ik vind 1RM wat overrated, al begrijp ik wel dat mensen het graag willen weten. Ook vraag ik me af of mijn oude lijf er wel blij van wordt :')

Ik heb ooit gehoord dat voor volledig spierherstel 5 dagen rust nodig is, dus dat je voor de ideale 1RM die spiergroep(en) 5 dagen rust zou moeten geven. Herkent iemand dit?
Ik heb een dag of drie, soms vier, rust (of in ieder geval rustig trainen) nodig na een max deadlift sessie. Maar ik denk inderdaad dat als je zeg 20 jaar jonger bent je makkelijker hersteld.
Ser_Ciappellettodinsdag 10 juni 2014 @ 13:28
quote:
quote:
7s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 12:44 schreef Snakey het volgende:

[..]

[..]

Je kan het ook in NL kopen. Twee dagen levertijd. http://titanwebshop.nl/nl/titan-gear?limit=all
Bedankt! Het is wel een beetje meer dan ik wilde uitgeven. Ik had eerder gedacht aan max. 30 euro. Kun je daarvoor een fatsoenlijke belt kopen, of krijg je dan alleen van die nylon vodden?
Eleikodinsdag 10 juni 2014 @ 13:29
quote:
7s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:22 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ik heb een dag of drie, soms vier, rust (of in ieder geval rustig trainen) nodig na een max deadlift sessie. Maar ik denk inderdaad dat als je zeg 20 jaar jonger bent je makkelijker hersteld.
Dat denk ik ook. Geldt ook voor bv. alcohol.
Overigens op schwarzenegger.com speciaal een stukje voor bejaarden zoals wij :') :
http://www.schwarzenegger.com/fitness/post/live-long-lift-long
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 13:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:28 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

[..]

Bedankt! Het is wel een beetje meer dan ik wilde uitgeven. Ik had eerder gedacht aan max. 30 euro. Kun je daarvoor een fatsoenlijke belt kopen, of krijg je dan alleen van die nylon vodden?
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:28 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

[..]

Bedankt! Het is wel een beetje meer dan ik wilde uitgeven. Ik had eerder gedacht aan max. 30 euro. Kun je daarvoor een fatsoenlijke belt kopen, of krijg je dan alleen van die nylon vodden?
Ik weet dat je ze op amazon voor een redelijke prijs kan krijgen. http://www.amazon.com/Pow(...)d=1402400058&sr=1-21

Altijd kans dat je nog BTW en invoerrecht moet betalen aan de grens though.
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 13:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:29 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Dat denk ik ook. Geldt ook voor bv. alcohol.
Overigens op schwarzenegger.com speciaal een stukje voor bejaarden zoals wij :') :
http://www.schwarzenegger.com/fitness/post/live-long-lift-long
Dat heb ik al eens eerder gelezen. Ik val in ieder geval nog niet in die groep die het écht rustiger aan moet doen, gelukkig. Het is meer dat ik na een max sessie gewoon wat meer rust nodig heb dan een 20 jarige, wat logisch is.
Eleikodinsdag 10 juni 2014 @ 13:43
quote:
7s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:42 schreef Snakey het volgende:

[..]

Dat heb ik al eens eerder gelezen. Ik val in ieder geval nog niet in die groep die het écht rustiger aan moet doen, gelukkig. Het is meer dat ik na een max sessie gewoon wat meer rust nodig heb dan een 20 jarige, wat logisch is.
Ik heb wat kwaaltjes (rug, elleboog) de laatste tijd, maar hoop die nog wel structureel op te kunnen lossen.
Modusdinsdag 10 juni 2014 @ 13:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 12:10 schreef RaymondK het volgende:

[..]

het is al vanaf dag 1 bij mij een probleem. D'r is geen probleem als ik gewoon m'n rep sets doe, maar als ik een 1rm of bijv. een 3rm probeer, dan die steek. Ook alleen maar bij de eerste rep...

'k heb nog wat rek oefeningen en tips mee gekregen van die masseur van mij, misschien moet ik daar eerst wat langer mee aan de gang nog
Klinkt bijna alsof het tussen de oren zit. Je lichaam weet als je de bar uit de standaard haalt niet of je een set of een 1rm gaat doen. Lijkt alsof je er (onbewust) dan toch anders ingaat met je lichaam. Ergens ms wel logisch: bij een setje zal je normaal gesproken de eerste rep 100 out of 100 kunnen volbrengen, bij een 1rm, is dat geen zekerheid.
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 13:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:43 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Ik heb wat kwaaltjes (rug, elleboog) de laatste tijd, maar hoop die nog wel structureel op te kunnen lossen.
M'n armen zijn inderdaad wat gevoeliger. Nadat ik een tennis ellenboog heb gehad kan dat als ik niet op m'n techniek let vrij snel terug komen.
star_gazerdinsdag 10 juni 2014 @ 14:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:28 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

[..]

Bedankt! Het is wel een beetje meer dan ik wilde uitgeven. Ik had eerder gedacht aan max. 30 euro. Kun je daarvoor een fatsoenlijke belt kopen, of krijg je dan alleen van die nylon vodden?
Op een belt wil je niet bezuinigen. Je rug is meer waard dan een paar tientjes.

Je moet er blind op kunnen vertrouwen dat het ding niet losschiet en op de juiste momenten de juiste hoeveelheid steun geeft. Een belt van 30 euro gaat dit waarschijnlijk niet doen. Gewoon even sparen desnoods en een solide 10mm belt kopen (uniforme breedte).
RaymondKdinsdag 10 juni 2014 @ 14:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:51 schreef Modus het volgende:

[..]

Klinkt bijna alsof het tussen de oren zit. Je lichaam weet als je de bar uit de standaard haalt niet of je een set of een 1rm gaat doen. Lijkt alsof je er (onbewust) dan toch anders ingaat met je lichaam. Ergens ms wel logisch: bij een setje zal je normaal gesproken de eerste rep 100 out of 100 kunnen volbrengen, bij een 1rm, is dat geen zekerheid.
Een steek in m'n schoudergewricht alsof er iemand met de punt van een slagersmes in zit te vrotten zit niet tussen m'n oren geloof me :'(

Het is onderin de beweging, dus pak hem beet 10cm voor ik m'n borst nader, en bij het omkeren v.d. beweging
star_gazerdinsdag 10 juni 2014 @ 14:14
quote:
12s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 14:11 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Een steek in m'n schoudergewricht alsof er iemand met een mespunt in zit te vrotten zit niet tussen m'n oren geloof me :'(

Het is onderin de beweging, dus pak hem beed 10cm voor ik m'n borst nader, en bij het omkeren v.d. beweging

Impingement?

Heb je er ook last van als je niet aan eht liften bent?
RaymondKdinsdag 10 juni 2014 @ 14:17
quote:
7s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 14:14 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Impingement?

Heb je er ook last van als je niet aan eht liften bent?
ik 2 impingementen gehad ja, en ja het is die pijn. Door verschillende oefeningen m'n schoudergewricht "ruimer" gemaakt athans flexibler waardoor het 100x beter is geworden. Eerste anderhalf jaar trainen had ik er altijd last van, kon ik helemaal niks er mee.
Maar met max setjes bench nog altijd last.

Nee, buiten het benchen geen last nee. Behalve af en toe bij het onder een bepaalde hoek op tillen van m'n linker arm (under load)
Bij zwaar barbell overhead press bijv.
star_gazerdinsdag 10 juni 2014 @ 14:17
quote:
7s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:42 schreef Snakey het volgende:

[..]

Dat heb ik al eens eerder gelezen. Ik val in ieder geval nog niet in die groep die het écht rustiger aan moet doen, gelukkig. Het is meer dat ik na een max sessie gewoon wat meer rust nodig heb dan een 20 jarige, wat logisch is.
Gewoon af en toe die deload week pakken. Ik doe het iedere maand (5/3/1) en het bevalt uitstekend :)
squatbrodinsdag 10 juni 2014 @ 14:29
quote:
7s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:55 schreef Snakey het volgende:

[..]

M'n armen zijn inderdaad wat gevoeliger. Nadat ik een tennis ellenboog heb gehad kan dat als ik niet op m'n techniek let vrij snel terug komen.
Wat ik gemerkt heb is dat sommige mensen die een bepaalde oefening perfect uitvoeren en alsnog kwaaltjes krijgen (tennisarm, pijn in schouder, pijn in onderrug) dat die oefening gewoon niet voor zijn of haar lichaam gemaakt is. Iedereen heeft verschillende botlengtes, botdiktes, peeslengtes en peesdiktes, aanhechtingen, vormen en dat een bepaalde beweging nooit soepel zal verlopen voor het lichaam. Enige oplossing is: andere oefening zoeken voor die spiergroep.
squatbrodinsdag 10 juni 2014 @ 14:30
quote:
7s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 14:17 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Gewoon af en toe die deload week pakken. Ik doe het iedere maand (5/3/1) en het bevalt uitstekend :)
Dit doe ik ook en als je om de maand een deload pakt betekent het dat je inderdaad hard en intensief traint :)
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 14:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 14:29 schreef squatbro het volgende:

[..]

Wat ik gemerkt heb is dat sommige mensen die een bepaalde oefening perfect uitvoeren en alsnog kwaaltjes krijgen (tennisarm, pijn in schouder, pijn in onderrug) dat die oefening gewoon niet voor zijn of haar lichaam gemaakt is. Iedereen heeft verschillende botlengtes, botdiktes, peeslengtes en peesdiktes, aanhechtingen, vormen en dat een bepaalde beweging nooit soepel zal verlopen voor het lichaam. Enige oplossing is: andere oefening zoeken voor die spiergroep.
Ik heb het een paar jaar geleden opgelopen met deadliften. Niet de slack uit de bar trekken en dan plotseling de bar omhoog rukken is verdomde slecht voor je ellenbogen, vond ik uit.
star_gazerdinsdag 10 juni 2014 @ 14:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 14:30 schreef squatbro het volgende:

[..]

Dit doe ik ook en als je om de maand een deload pakt betekent het dat je inderdaad hard en intensief traint :)
Ik pak iedere maand een deload week. Drie weken finaal naar de klote, dan een week deload om mezelf te herstellen.

Deload week betekent voor mij trouwens lichte core lifts. Assistance kan gewoon doorgaan op redelijk niveau.
Modusdinsdag 10 juni 2014 @ 14:35
quote:
12s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 14:11 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Een steek in m'n schoudergewricht alsof er iemand met de punt van een slagersmes in zit te vrotten zit niet tussen m'n oren geloof me :'(

Het is onderin de beweging, dus pak hem beet 10cm voor ik m'n borst nader, en bij het omkeren v.d. beweging

Nee dat bedoel ik ook niet. Ik bedoel dat je wellicht onbewust (tussen de oren) je lichaam anders inzet dan bij een setje.
RaymondKdinsdag 10 juni 2014 @ 14:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 14:35 schreef Modus het volgende:

[..]

Nee dat bedoel ik ook niet. Ik bedoel dat je wellicht onbewust (tussen de oren) je lichaam anders inzet dan bij een setje.
nee dat is het niet

form is ook gewoon helemaal goed.
ik zak ook niet weg of iets.

Als ik heeel heeel rustig zak met een 1rm kan ik het tegen gaan, maar dan begrijp je al, als je 10 seconden over een benchpress doet op max weight, dat dat niet echt je 1rm tengoede komt lol
Modusdinsdag 10 juni 2014 @ 14:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 14:38 schreef RaymondK het volgende:

[..]

nee dat is het niet

form is ook gewoon helemaal goed.
ik zak ook niet weg of iets.

Als ik heeel heeel rustig zak met een 1rm kan ik het tegen gaan, maar dan begrijp je al, als je 10 seconden over een benchpress doet op max weight, dat dat niet echt je 1rm tengoede komt lol
Je zou gelijk kunnen hebben maar laat anderen eens meekijken om evt. verschillen op te merken, als je dat al niet eens gedaan hebt. :P. Ik claim geen alwetendheid hoor, maar kleine afwijkingen in uitvoering sluipen er makkelijk in en zijn door een ander makkelijker waar te nemen.
RaymondKdinsdag 10 juni 2014 @ 14:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 14:45 schreef Modus het volgende:

[..]

Je zou gelijk kunnen hebben maar laat anderen eens meekijken om evt. verschillen op te merken, als je dat al niet eens gedaan hebt. :P. Ik claim geen alwetendheid hoor, maar kleine afwijkingen in uitvoering sluipen er makkelijk in en zijn door een ander makkelijker waar te nemen.
ja precies.

dat heb ik al gedaan ;)
maar alle input blijft welkom ^O^

m'n ene schouder en sleutelbeen blijkt (minimaal) niet op gelijke hoogte te staan, daar doet die masseur nu elke andere week wat aan.
Modusdinsdag 10 juni 2014 @ 14:49
quote:
12s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 14:46 schreef RaymondK het volgende:

[..]

ja precies.

dat heb ik al gedaan ;)
maar alle input blijft welkom ^O^
gekkewiebeldinsdag 10 juni 2014 @ 15:50
Hey allen,

Lees hier al een hele tijd mee. Heb in het verleden (d.w.z. tot zo'n twee jaar terug) enige jaren met enige regelmaat in de sportschool gestaan, waarvan ruwweg het laatste half jaar serieus was, inclusief goede voeding en rust. Nu, twee jaar later, heb ik het sporten sinds twee maanden geleden weer opgepakt.
Ik probeer 4 à 5 keer per week naar de gym te gaan. Volg een driedaagse split (rug/biceps, borst/triceps en benen/schouders) met grote compounds in het begin en enige isolatie op het eind.

Afgelopen week was ik gedwongen een week rust te nemen maar vandaag kon ik weer aan de slag. Was back-day, dus begonnen met deadlift. De week rust deed me goed, gelijk een PR gezet van 5x115kg. Ik heb gefilmd, en de reden voor deze post is omdat ik graag van jullie hoor hoe de deadlift eruit ziet. Op de een of andere manier vind ik het er altijd uitzien alsof mn lage onderrug iets bolt, maar ik vind het haast onmogelijk om met nog rechtere rug te liften.
Hebben jullie tips, opmerkingen of kritiek n.a.v. onderstaand filmpje van vandaag? Gefilmd is dus 5x115kg deadlift.
BredeBroederdinsdag 10 juni 2014 @ 15:55
Vandaag gezeik van m'n sportdocent gekregen, volgens hem zou je onderin de deadlift voor de lift diep adem moeten halen, maar vervolgens tijdens het omhoog komen moeten uitademen..

Ik houd m'n adem altijd in totdat ik rechtop sta en dan blaas ik uit...

Wat zeggen jullie?
THEFXRdinsdag 10 juni 2014 @ 15:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 15:55 schreef BredeBroeder het volgende:
Vandaag gezeik van m'n sportdocent gekregen, volgens hem zou je onderin de deadlift voor de lift diep adem moeten halen, maar vervolgens tijdens het omhoog komen moeten uitademen..

Ik houd m'n adem altijd in totdat ik rechtop sta en dan blaas ik uit...

Wat zeggen jullie?
zoals jij het doet.
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 16:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 15:55 schreef BredeBroeder het volgende:
Vandaag gezeik van m'n sportdocent gekregen, volgens hem zou je onderin de deadlift voor de lift diep adem moeten halen, maar vervolgens tijdens het omhoog komen moeten uitademen..

Ik houd m'n adem altijd in totdat ik rechtop sta en dan blaas ik uit...

Wat zeggen jullie?
Vasthouden (Valsalva maneuver) Je doet dat namelijk met een heel goede reden. Door jezelf te vullen met lucht en je lichaam (mede daardoor) hard te maken bescherm je je ruggengraat. Als je dat niet zou doen zou de kans op een rugblessure behoorlijk oplopen. Zelfde met de squat, en op de BP wil je ook je stijfheid houden.
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 16:29
^^^^ Daar kan je trouwens die docent mee om zijn oren slaan.
Opblaaspop077dinsdag 10 juni 2014 @ 16:45
Haha. Dat is dus altijd zo klote aan een sport/health opleiding. Iedereen vind iets anders (wellicht specialistisch) oog beter. Erg vervelend.
Maar je adem inhouden geeft idd stabiliteit, maar niet vergeten te ademen want anders ga je out. Haha.

Hoe zit het dan bij de ohp? Daar adem je toch wel uit naar boven toe. En bij benchpress eventueel ook. Maar je kunt ook gewoon een keer ademen per rep.
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 16:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 16:45 schreef Opblaaspop077 het volgende:
Haha. Dat is dus altijd zo klote aan een sport/health opleiding. Iedereen vind iets anders (wellicht specialistisch) oog beter. Erg vervelend.
Maar je adem inhouden geeft idd stabiliteit, maar niet vergeten te ademen want anders ga je out. Haha.

Hoe zit het dan bij de ohp? Daar adem je toch wel uit naar boven toe. En bij benchpress eventueel ook. Maar je kunt ook gewoon een keer ademen per rep.
OHP adem ik uit als de bar weer beneden is, en BP adem ik uit als ik boven ben om dan opnieuw in te ademen voor de volgende rep.
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 16:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 16:45 schreef Opblaaspop077 het volgende:
Haha. Dat is dus altijd zo klote aan een sport/health opleiding. Iedereen vind iets anders (wellicht specialistisch) oog beter. Erg vervelend.
Maar je adem inhouden geeft idd stabiliteit, maar niet vergeten te ademen want anders ga je out. Haha.

Het ligt er ook aan hoe je traint trouwens. Als je wat fitness doet waarbij je nooit een levensgevaarlijk gewicht in je handen hebt zou ik mensen ook aanraden uit te ademen bij het omhoog gaan. Zodra de gewichten aanzienlijk worden raad ik aan de valsalva maneuver te gebruiken.
RaymondKdinsdag 10 juni 2014 @ 20:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 15:50 schreef gekkewiebel het volgende:
Hey allen,

Lees hier al een hele tijd mee. Heb in het verleden (d.w.z. tot zo'n twee jaar terug) enige jaren met enige regelmaat in de sportschool gestaan, waarvan ruwweg het laatste half jaar serieus was, inclusief goede voeding en rust. Nu, twee jaar later, heb ik het sporten sinds twee maanden geleden weer opgepakt.
Ik probeer 4 à 5 keer per week naar de gym te gaan. Volg een driedaagse split (rug/biceps, borst/triceps en benen/schouders) met grote compounds in het begin en enige isolatie op het eind.

Afgelopen week was ik gedwongen een week rust te nemen maar vandaag kon ik weer aan de slag. Was back-day, dus begonnen met deadlift. De week rust deed me goed, gelijk een PR gezet van 5x115kg. Ik heb gefilmd, en de reden voor deze post is omdat ik graag van jullie hoor hoe de deadlift eruit ziet. Op de een of andere manier vind ik het er altijd uitzien alsof mn lage onderrug iets bolt, maar ik vind het haast onmogelijk om met nog rechtere
rug te liften.
Hebben jullie tips, opmerkingen of kritiek n.a.v. onderstaand filmpje van vandaag? Gefilmd is dus 5x115kg deadlift.
Ziet er volgens mij heel beheerst en netjes uit.
Kan het niet heel goed zien met deze hoek, maar i.i.g in de gaten houden dat je je schouders niet over de bar heen hebt als je begint.

Als je moeite hebt met meer holling te trekken/houden in je onderrug.
Goeie oefening:
Swiss bal pakken en voor je leggen, op je knieen gaan zitten, polsen op de bal voor je, en met een hol gelokte rug naar voren rollen tot je gestrekt bent, maar die holling niet veranderen, en de hele weg zo houden, en weer terug

Volgens mij is het trouwens netjes recht, maar dat kun je eigenlijk aleen maar heel goed zien zonder shirt...
No homo lol.

Nee srs, of je rug daar wat bol gettrokken wordt kn heel minimaal zijn.
Volgens mij is het netjes recht...

[ Bericht 6% gewijzigd door RaymondK op 10-06-2014 21:08:49 ]
RaymondKdinsdag 10 juni 2014 @ 21:04
quote:
7s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 16:53 schreef Snakey het volgende:

[..]

Het ligt er ook aan hoe je traint trouwens. Als je wat fitness doet waarbij je nooit een levensgevaarlijk gewicht in je handen hebt zou ik mensen ook aanraden uit te ademen bij het omhoog gaan. Zodra de gewichten aanzienlijk worden raad ik aan de valsalva maneuver te gebruiken.
Het is natuurlijk om te janken dat zo een sportleraar mensen dit zo leert, en er na een discussie nog niet van overtuigt is ook nog :'(
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 21:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 15:50 schreef gekkewiebel het volgende:
Hey allen,

Lees hier al een hele tijd mee. Heb in het verleden (d.w.z. tot zo'n twee jaar terug) enige jaren met enige regelmaat in de sportschool gestaan, waarvan ruwweg het laatste half jaar serieus was, inclusief goede voeding en rust. Nu, twee jaar later, heb ik het sporten sinds twee maanden geleden weer opgepakt.
Ik probeer 4 à 5 keer per week naar de gym te gaan. Volg een driedaagse split (rug/biceps, borst/triceps en benen/schouders) met grote compounds in het begin en enige isolatie op het eind.

Afgelopen week was ik gedwongen een week rust te nemen maar vandaag kon ik weer aan de slag. Was back-day, dus begonnen met deadlift. De week rust deed me goed, gelijk een PR gezet van 5x115kg. Ik heb gefilmd, en de reden voor deze post is omdat ik graag van jullie hoor hoe de deadlift eruit ziet. Op de een of andere manier vind ik het er altijd uitzien alsof mn lage onderrug iets bolt, maar ik vind het haast onmogelijk om met nog rechtere rug te liften.
Hebben jullie tips, opmerkingen of kritiek n.a.v. onderstaand filmpje van vandaag? Gefilmd is dus 5x115kg deadlift.
Ik denk eerder dat je je rug een beetje hol trekt. Het ziet er prima uit hoor, maar ik snap de rug beweging niet zo goed. Net voor je lift trek je je rug hol/span je je rug aan, (zo lijkt het in ieder geval) waardoor je de bar net wat achter je schouders trekt, en waardoor je op een gegeven moment op je knieen bounced zag ik. Niks mis met je schouders wat naar beneden te trekken, maar een ietwat meer 'onspanning' zou je lift net wat meer perfectioneren denk ik.
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 21:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 21:04 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Het is natuurlijk om te janken dat zo een sportleraar mensen dit zo leert, en er na een discussie nog niet van overtuigt is ook nog :'(
Zo'n sportleraar is niet te overtuigen, althans, over het algemeen niet. De PT's waar ik sport hebben door de jaren heen wel een beetje geluisterd en kijken nu wat anders tegen liften aan. Maar er is er maar 1 van de 5 die ik vertrouw waar het liften betreft. Die squat zelfs dan ook zo'n 220 dankzij SS. :)
MrGumadinsdag 10 juni 2014 @ 22:20
Ik krijg lichtelijk last van straie. Bijkomend iets maar is er iets te doen om het wat te doen minderen?

#beautyproblems.
Curlbrahdinsdag 10 juni 2014 @ 22:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 22:20 schreef MrGuma het volgende:
Ik krijg lichtelijk last van straie. Bijkomend iets maar is er iets te doen om het wat te doen minderen?

#beautyproblems.
Als het echt licht ziet niemand er wat van.. zou me eerder druk maken als ik gyno kreeg of iets in die richting.
MrGumadinsdag 10 juni 2014 @ 22:32
quote:
11s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 22:23 schreef Curlbrah het volgende:

[..]

Als het echt licht ziet niemand er wat van.. zou me eerder druk maken als ik gyno kreeg of iets in die richting.
Dat zijn die male boobs oid toch?

En het zit o.a. op men bicep, vind ik iets lelijker dan op m'n heupen :P
gekkewiebeldinsdag 10 juni 2014 @ 22:40
Super, hartelijk dank!

Nog even een vraag n.a.v. een deel van jullie reacties. RaymondK jij schrijft dat ik m'n schouders niet over de bar moet hebben, maar Snakey uit jouw reactie maak ik juist op dat de bar niet achter m'n schouders moet komen. Begrijp ik dan goed dat het de bedoeling is dat de bar in feite vóór m'n schouderbladen moet uitkomen? Dat m'n armen dus niet loodrecht naar beneden hangen maar juist iets naar voren moeten hangen?
Of mis ik ergens iets met het verschil tussen 'schouders' en 'schouderbladen'? Jullie spreken over schouders, bedoelen jullie dan echt de schouder zelf?

quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 20:56 schreef RaymondK het volgende:

...

Kan het niet heel goed zien met deze hoek, maar i.i.g in de gaten houden dat je je schouders niet over de bar heen hebt als je begint.

...

quote:
7s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 21:39 schreef Snakey het volgende:

...
Net voor je lift trek je je rug hol/span je je rug aan, (zo lijkt het in ieder geval) waardoor je de bar net wat achter je schouders trekt, en waardoor je op een gegeven moment op je knieen bounced zag ik. ...

MrGumadinsdag 10 juni 2014 @ 22:44
Zoals ik het altijd doe is dat je schouders wel boven de bar moet hangen (en je armen dus recht) wanneer je gaat liften.
Snakeydinsdag 10 juni 2014 @ 23:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 22:40 schreef gekkewiebel het volgende:
Super, hartelijk dank!

Nog even een vraag n.a.v. een deel van jullie reacties. RaymondK jij schrijft dat ik m'n schouders niet over de bar moet hebben, maar Snakey uit jouw reactie maak ik juist op dat de bar niet achter m'n schouders moet komen. Begrijp ik dan goed dat het de bedoeling is dat de bar in feite vóór m'n schouderbladen moet uitkomen? Dat m'n armen dus niet loodrecht naar beneden hangen maar juist iets naar voren moeten hangen?
Of mis ik ergens iets met het verschil tussen 'schouders' en 'schouderbladen'? Jullie spreken over schouders, bedoelen jullie dan echt de schouder zelf?

[..]

[..]

Denk dat ik het verkeerd zei. In ieder geval, vanuit de hoek van het filmpje lijkt het dat je schouders voorbij de bar gaan. Dat kan een reden zijn waarom je op een gegeven moment je knie raakt. Je mag je schouders iets meer laten hangen, waardoor de bar er meer recht onder komt. (Dus echt je schouders, niet je schouderbladen). Je schouders en rug zo aanspannen voor je lift geeft imo teveel stress op je rug. Je schouders hoeven pas zo aangespannen te worden bij je lock out.

Vooral je onderrug moet plat blijven, wat je doet door je glutes en je hamstrings aan te spannen.
stoeltafeldinsdag 10 juni 2014 @ 23:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 12:33 schreef star_gazer het volgende:
Die 5x10x65kg squat na een nieuwe deadlift PR zijn trouwens wel echt een zware lijfstraf hoor. He-le-maal verrot ben ik. Ik heb na die squats nog wat curls for The girls gedaan en wat pull ups en ben gelijk naar huis gegaan :') bekijk het maar met de rest van die assistance troep, ik zakte zowat in elkaar :')
Curls werken niet :)

http://www.pt-nijmegen.nl(...)_like_an_athlete.htm
Yuri_Boykadinsdag 10 juni 2014 @ 23:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 11:58 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Kijk gewoon even hoe het gaat. 100% blessurevrij is wel aan te raden voor 1RM. Ik heb het sowieso al jaren niet meer gedaan: ik vind 1RM wat overrated, al begrijp ik wel dat mensen het graag willen weten. Ook vraag ik me af of mijn oude lijf er wel blij van wordt :')

Ik heb ooit gehoord dat voor volledig spierherstel 5 dagen rust nodig is, dus dat je voor de ideale 1RM die spiergroep(en) 5 dagen rust zou moeten geven. Herkent iemand dit?
Vriend, er zijn mannen van 87 die nog meedoen aan powerlifting wedstrijden. Je bent nog piepjong.

quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 12:10 schreef RaymondK het volgende:

[..]

het is al vanaf dag 1 bij mij een probleem. D'r is geen probleem als ik gewoon m'n rep sets doe, maar als ik een 1rm of bijv. een 3rm probeer, dan die steek. Ook alleen maar bij de eerste rep...

'k heb nog wat rek oefeningen en tips mee gekregen van die masseur van mij, misschien moet ik daar eerst wat langer mee aan de gang nog
Doe je PL-bench? Je zou eens kunnen proberen om PL-bench met een close grip te doen waardoor er minder stress op je schouders ontstaat. Hoe is je warming up wat betreft schouders? Als ik jou was zou ik sowieso voor elke upperbody training met een band wat oefeningen doen;


quote:
14s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:20 schreef fathank het volgende:

[..]

Ik kan het niet vaak genoeg herhalen, een fatsoenlijke warming up is cruciaal.
Uiteraard is een fatsoenlijke warming up belangrijk, maar wanneer je langer aan het opwarmen dan dat je aan het squatten bent is nou ook weer niet nodig. :P
Opblaaspop077woensdag 11 juni 2014 @ 00:34
Ik heb t gevoel dat mijn 'blessure' (of ontsteking of whatever) toch minder aan het worden is naderhand ik n 10 weken geheel niet meer gesport heb.
En zo is al bijna een heel jaar voorbij! Ik hoop na de zomer, of aan het einde van de vakantie te beginnen met rennen/sprinten. Aangezien ik gewichten trainen nog niet aan durf, zelfs light weight niet :o .
Tevens ben ik er van om enorm veel 1rm's te pakken wat dus totaal niet kan. Maarja wie weet :) .

Det damn no training hurts.
RaymondKwoensdag 11 juni 2014 @ 00:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 23:33 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Vriend, er zijn mannen van 87 die nog meedoen aan powerlifting wedstrijden. Je bent nog piepjong.

[..]

Doe je PL-bench? Je zou eens kunnen proberen om PL-bench met een close grip te doen waardoor er minder stress op je schouders ontstaat. Hoe is je warming up wat betreft schouders? Als ik jou was zou ik sowieso voor elke upperbody training met een band wat oefeningen doen;


[..]

Uiteraard is een fatsoenlijke warming up belangrijk, maar wanneer je langer aan het opwarmen dan dat je aan het squatten bent is nou ook weer niet nodig. :P
Thanks, ik ga die vid ff checken.

Warming up is 5 minuten op crossteainer om zsm hart rate op te krikken, dan wat rekken en rotator cuff exersizes zonder weights, dan 2 setjes licht opbouwend, dan zwaarder.

'k heb al gespeelt met types bench. Doe nu idd pl bench

Thanks, zal morgen ff vid bekijken
star_gazerwoensdag 11 juni 2014 @ 01:59
quote:
Lulkoek.

Ik snap die haat jegens curls niet zo eigenlijk. Curls werken prima. Je moet ze alleen niet als basis van je training doen inderdaad, maar als assistance zijn ze volgens mij gewoon geschikt :{
star_gazerwoensdag 11 juni 2014 @ 02:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 13:51 schreef Modus het volgende:

[..]

Klinkt bijna alsof het tussen de oren zit. Je lichaam weet als je de bar uit de standaard haalt niet of je een set of een 1rm gaat doen. Lijkt alsof je er (onbewust) dan toch anders ingaat met je lichaam. Ergens ms wel logisch: bij een setje zal je normaal gesproken de eerste rep 100 out of 100 kunnen volbrengen, bij een 1rm, is dat geen zekerheid.
De zin des doods... iedere dokter die dat tegen me zegt, is niet langer mijn dokter.
star_gazerwoensdag 11 juni 2014 @ 03:42
OK, hoe werkt dit? Koreaans vrouwtje eet belachelijk veel maar ziet er prima uit.

Problem, thermodynamics?
Nic1woensdag 11 juni 2014 @ 03:50
quote:
7s.gif Op woensdag 11 juni 2014 03:42 schreef star_gazer het volgende:
OK, hoe werkt dit? Koreaans vrouwtje eet belachelijk veel maar ziet er prima uit.

Problem, thermodynamics?
Wellicht een zeldzame afwijking van de stofwisseling o.i.d.
Ser_Ciappellettowoensdag 11 juni 2014 @ 08:59
quote:
7s.gif Op woensdag 11 juni 2014 03:42 schreef star_gazer het volgende:
OK, hoe werkt dit? Koreaans vrouwtje eet belachelijk veel maar ziet er prima uit.

Problem, thermodynamics?
Dat lijkt me een hoax. Zij eet wellicht zo veel als de camera's erbij zijn, maar de dag erna gaat ze gewoon aan de lijn. Dat, in combinatie met goede genen en veel beweging.
star_gazerwoensdag 11 juni 2014 @ 09:01
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 08:59 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

Dat lijkt me een hoax. Zij eet wellicht zo veel als de camera's erbij zijn, maar de dag erna gaat ze gewoon aan de lijn. Dat, in combinatie met goede genen en veel beweging.
Sorry maar al zet je 1000 camer's neer, dan krijg ik die 10 hamburger menu's nog niet naar binnen.
Ser_Ciappellettowoensdag 11 juni 2014 @ 09:03
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 03:50 schreef Nic1 het volgende:

[..]

Wellicht een zeldzame afwijking van de stofwisseling o.i.d.
Het lijkt me sterk dat je zo'n afwijkende stofwisseling hebt dat je 200.000 calorieën (of zelfs ook maar 20.000) per dag verbrandt. Dan zou ze er eerder uitzien als die Lizzie Velasquez.
Ser_Ciappellettowoensdag 11 juni 2014 @ 09:05
quote:
7s.gif Op woensdag 11 juni 2014 09:01 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Sorry maar al zet je 1000 camer's neer, dan krijg ik die 10 hamburger menu's nog niet naar binnen.
Wedstrijdeters doen dat ook, en sommigen van hen zijn ook niet moddervet (veel dan weer wel). Kwestie van goede genen (iets met een laag zittende maag geloof ik) en veel training. Die Japanse kampioen, Kobayashi, is behoorlijk gespierd:

takeru-kobayashi-muscles.jpg
Ethanolicwoensdag 11 juni 2014 @ 09:48
En gewoon hard liften :')
RaymondKwoensdag 11 juni 2014 @ 10:28
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 09:05 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

Wedstrijdeters doen dat ook, en sommigen van hen zijn ook niet moddervet (veel dan weer wel). Kwestie van goede genen (iets met een laag zittende maag geloof ik) en veel training. Die Japanse kampioen, Kobayashi, is behoorlijk gespierd:

[ afbeelding ]
Hij was nog veel buffer
http://img507.imageshack.us/img507/1377/pht33rn6.jpg (copy/paste deze link)

Dat is een rack pull overigens, geen deadlift lol. Maar toch...

Nu is hij weer skinny ecto :')
Opblaaspop077woensdag 11 juni 2014 @ 11:18
quote:
13s.gif Op woensdag 11 juni 2014 02:51 schreef star_gazer het volgende:

[..]

De zin des doods... iedere dokter die dat tegen me zegt, is niet langer mijn dokter.
IrCutewoensdag 11 juni 2014 @ 13:25
Doet mij denken aan deze vrouw:

star_gazerwoensdag 11 juni 2014 @ 14:05
quote:
14s.gif Op woensdag 11 juni 2014 11:18 schreef Opblaaspop077 het volgende:

[..]

Ja echt. De zin "het zit tussen je oren" is echt een kankergezwel in de geneeskunde.
henkieviesweerwoensdag 11 juni 2014 @ 14:27
Hou het maar bij je topic in V&A.

[ Bericht 49% gewijzigd door Snakey op 11-06-2014 18:44:47 ]
Yamchawoensdag 11 juni 2014 @ 14:28
quote:
4s.gif Op woensdag 11 juni 2014 14:05 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Ja echt. De zin "het zit tussen je oren" is echt een kankergezwel in de geneeskunde.
Wat een onzin, alsof alles een lichamelijke oorzaak heeft :').
Snakeywoensdag 11 juni 2014 @ 14:34
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 14:28 schreef Yamcha het volgende:

[..]

Wat een onzin, alsof alles een lichamelijke oorzaak heeft :').
Dat is ook niet zo, maar ik heb nu toch best wel vaak meegemaakt dat er iets bij iemand tussen de oren zou zitten, naar een andere arts gaat die wél de lichamelijke oorzaak vindt.

Het zijn soms ook artsen die het niet weten en dan inderdaad maar zeggen dat het tussen de oren zit.
Yamchawoensdag 11 juni 2014 @ 14:40
quote:
7s.gif Op woensdag 11 juni 2014 14:34 schreef Snakey het volgende:

[..]

Dat is ook niet zo, maar ik heb nu toch best wel vaak meegemaakt dat er iets bij iemand tussen de oren zou zitten, naar een andere arts gaat die wél de lichamelijke oorzaak vindt.

Het zijn soms ook artsen die het niet weten en dan inderdaad maar zeggen dat het tussen de oren zit.
Ja natuurlijk is het mogelijk, maar om nou elke arts af te schrijven omdat die aangeeft dat het probleem gewoon bij iemand zelf kan liggen die dat niet wil accepteren gaat imo te ver.
star_gazerwoensdag 11 juni 2014 @ 14:59
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 14:28 schreef Yamcha het volgende:

[..]

Wat een onzin, alsof alles een lichamelijke oorzaak heeft :').
Als ik pijn heb, heb ik pijn. Een dokter die mij niet gelooft kan van mij de rambam krijgen.
Opblaaspop077woensdag 11 juni 2014 @ 16:20
Zeiden ze bij mijn ontsteking ook. Niet aan denken en anders ibuprofen nemen.
Jaaaa heel fijn dokter. Heb je dat 8 jaar lang geleerd?
Phaelanx_NLwoensdag 11 juni 2014 @ 17:34
Bijna gefaald op de squat vandaag.
gekoeldnetzolekkerwoensdag 11 juni 2014 @ 18:22
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 17:34 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Bijna gefaald op de squat vandaag.
Is me al vaak gebeurd helaas
Gewoon handen los en weglopen
BredeBroederwoensdag 11 juni 2014 @ 18:26
Mensen beginnen me dik te noemen :') Niet heel gek met 18% VP nog steeds in de bulk
Xa1ptwoensdag 11 juni 2014 @ 18:33
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 14:40 schreef Yamcha het volgende:

[..]

Ja natuurlijk is het mogelijk, maar om nou elke arts af te schrijven omdat die aangeeft dat het probleem gewoon bij iemand zelf kan liggen die dat niet wil accepteren gaat imo te ver.
Een arts geeft dat in principe pas aan als medische oorzaken zijn uitgesloten of niet worden gevonden. Het komt regelmatig voor dat een arts meteen al bij het eerste gesprek aangeeft dat het tussen de oren zit omdat-ie geen zin heeft verder te kijken.
Phaelanx_NLwoensdag 11 juni 2014 @ 19:01
quote:
1s.gif Op woensdag 11 juni 2014 18:22 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:

[..]

Is me al vaak gebeurd helaas
Gewoon handen los en weglopen
In een rek lijkt me dat niet zo ideaal, of wel?
BredeBroederwoensdag 11 juni 2014 @ 19:15
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 19:01 schreef Phaelanx_NL het volgende:

[..]

In een rek lijkt me dat niet zo ideaal, of wel?
Gewoon achter je gooien, dat rek is toch bedoelt om die stang op te vangen als 't mis gaat? Alleen maar beter dat je dat ding niet achter je op de grond gooit waar wellicht iemand achter staat
gekoeldnetzolekkerwoensdag 11 juni 2014 @ 20:21
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 19:01 schreef Phaelanx_NL het volgende:

[..]

In een rek lijkt me dat niet zo ideaal, of wel?
Ik doe het ook in t powerrack zijn ze voor
Maar laatste tijd doe ik het buiten t rek met van die crossfit gewichten
Yuri_Boykawoensdag 11 juni 2014 @ 23:27
Best wel dope dit;

opreisdonderdag 12 juni 2014 @ 01:24
quote:
7s.gif Op woensdag 11 juni 2014 03:42 schreef star_gazer het volgende:
OK, hoe werkt dit? Koreaans vrouwtje eet belachelijk veel maar ziet er prima uit.

Problem, thermodynamics?
Als wat er in gaat moet er ook weer uit, die zal wel een behoorlijk deel van haar op de wc doorbrengen.
star_gazerdonderdag 12 juni 2014 @ 01:29
quote:
1s.gif Op woensdag 11 juni 2014 18:22 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:

[..]

Is me al vaak gebeurd helaas
Gewoon handen los en weglopen
dat durf ik nog steeds niet. Ga dan liever gewoon zitten met de bar op de steunen.
star_gazerdonderdag 12 juni 2014 @ 01:30
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 01:24 schreef opreis het volgende:

[..]

Als wat er in gaat moet er ook weer uit, die zal wel een behoorlijk deel van haar op de wc doorbrengen.
minus hetgeen geabsorbeerd wordt, maar dat is volgens mij niet veel.
star_gazerdonderdag 12 juni 2014 @ 01:33
quote:
dat dere "new zuland" accent.

36OpJ.jpg
RaymondKdonderdag 12 juni 2014 @ 04:31
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 18:26 schreef BredeBroeder het volgende:
Mensen beginnen me dik te noemen :') Niet heel gek met 18% VP nog steeds in de bulk
Jij dik? chef kom op, no way...
Lekker laten lullen, gewoon door bulken ^O^ :Y)

[ Bericht 8% gewijzigd door RaymondK op 12-06-2014 07:49:12 ]
H1N1donderdag 12 juni 2014 @ 08:26
Heb nu 3 weken rust gehouden. Althans geen borst getraind. Toch nog steeds pijn aan m'n sternum/borstbeen. Ik heb het echt naar de tering geholpen door toch te gaan dippen ondanks de matige pijn die ik al had.

Star Gazer jij had hier ervaring mee toch?
RaymondKdonderdag 12 juni 2014 @ 08:27
quote:
1s.gif Op donderdag 12 juni 2014 01:30 schreef star_gazer het volgende:

[..]

minus hetgeen geabsorbeerd wordt, maar dat is volgens mij niet veel.
een persoon straalt gemiddeld zo ongeveer 100watt aan warmte af.
omgerekend van watt naar kcal/h is dat ca 85kcal/h dat is ca 2000kcal/24u

Dus de energie die nog uit je poep en plas komt na volledig uit te laten drogen en volledig te verbranden tot niks, plus de energie die je in materieel gestopt hebt gedurende de dag zou de rest van je intake moeten zijn
squatbrodonderdag 12 juni 2014 @ 10:44
quote:
7s.gif Op woensdag 11 juni 2014 01:59 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Lulkoek.

Ik snap die haat jegens curls niet zo eigenlijk. Curls werken prima. Je moet ze alleen niet als basis van je training doen inderdaad, maar als assistance zijn ze volgens mij gewoon geschikt :{
Lol die site. Just lol
squatbrodonderdag 12 juni 2014 @ 11:11
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 18:26 schreef BredeBroeder het volgende:
Mensen beginnen me dik te noemen :') Niet heel gek met 18% VP nog steeds in de bulk
Grootste onzin om ooit boven de 12 VP te komen. Tijd voor een cut man.
RaymondKdonderdag 12 juni 2014 @ 11:26
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 11:11 schreef squatbro het volgende:

[..]

Grootste onzin om ooit boven de 12 VP te komen. Tijd voor een cut man.
:')
Eleikodonderdag 12 juni 2014 @ 11:36
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 11:11 schreef squatbro het volgende:

[..]

Grootste onzin om ooit boven de 12 VP te komen. Tijd voor een cut man.
Klinkt als een 17-jarige ecto die bang is zijn ecto-sixpack te verliezen.
#ANONIEMdonderdag 12 juni 2014 @ 11:37
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 11:11 schreef squatbro het volgende:

[..]

Grootste onzin om ooit boven de 12 VP te komen. Tijd voor een cut man.
Ik begin het hiermee steeds meer eens te worden.

En dat als oer-endo die nog nooit lager is geweest dan 14%.
MrGumadonderdag 12 juni 2014 @ 11:38
--

[ Bericht 98% gewijzigd door MrGuma op 12-06-2014 11:39:59 ]
RaymondKdonderdag 12 juni 2014 @ 11:42
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 11:36 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Klinkt als een 17-jarige ecto die bang is zijn ecto-sixpack te verliezen.
dit dus.

elk lichaam is anders, een ieder z'n doel is anders, en "ripped" zijn kost gewoon massa. Voor de ene meer dan voor de andere, dat is gewoon een feit.
Nu is 12% niet ripped, maar als je een beetje een flinke periode wilt door bulken zul je toch een beetje hoofdruimte moeten hebben kwa procenten, en dat zou betekenen dat je ergens tussen de 8 en de 12% moet gaan zitten pendelen... En dat is niet voor iedereen DE manier. Gelukkig raakt niet iedereen gelijk in de zenuwen als die een beetje puffy abs heeft LOL

Maargoed, er is wel meer wat als "grootste onzin" werd bestempeld in het recente verleden o.a. een 4 day split _O-

Beetje genuanceerd en algemener nadenken en reageren is voor sommige mensen nog al lastig zo lijkt het :')

[ Bericht 1% gewijzigd door RaymondK op 12-06-2014 12:09:36 ]
stoeltafeldonderdag 12 juni 2014 @ 11:50
quote:
1s.gif Op woensdag 11 juni 2014 20:21 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:

[..]

Ik doe het ook in t powerrack zijn ze voor
Maar laatste tijd doe ik het buiten t rek met van die crossfit gewichten
Ja? Nee toch? Rek is toch gewoon om de barbell vandaan te halen.
Stapje naar achteren, squaten, bij fail lekker laten vallen.

Gisteren 95% van mijn 1 RM gedaan, 90kg en ging prima.
100kg begint eraan te komen :)
RaymondKdonderdag 12 juni 2014 @ 12:36
als je trouwens een echt goeie hammie strech wil doen:

Kneeling-Hamstring-Stretch.jpg

je gaat helemaal kapot :'(
Klokovdonderdag 12 juni 2014 @ 12:47
quote:
4s.gif Op donderdag 12 juni 2014 12:36 schreef RaymondK het volgende:
als je trouwens een echt goeie hammie strech wil doen:

[ afbeelding ]

je gaat helemaal kapot :'(
Ik doe altijd deze, op aanraden van Verbosity:
exercisehamstringstretch_mm220002_thumb.jpg

Merk in niet al te lange tijd al wezenlijk verschil. Stretch ~4 keer per week.
Snakeydonderdag 12 juni 2014 @ 12:54
quote:
14s.gif Op donderdag 12 juni 2014 11:42 schreef RaymondK het volgende:

[..]

dit dus.

elk lichaam is anders, een ieder z'n doel is anders, en "ripped" zijn kost gewoon massa. Voor de ene meer dan voor de andere, dat is gewoon een feit.
Nu is 12% niet ripped, maar als je een beetje een flinke periode wilt door bulken zul je toch een beetje hoofdruimte moeten hebben kwa procenten, en dat zou betekenen dat je ergens tussen de 8 en de 12% moet gaan zitten pendelen... En dat is niet voor iedereen DE manier. Gelukkig raakt niet iedereen gelijk in de zenuwen als die een beetje puffy abs heeft LOL

Maargoed, er is wel meer wat als "grootste onzin" werd bestempeld in het recente verleden o.a. een 4 day split _O-

Beetje genuanceerd en algemener nadenken en reageren is voor sommige mensen nog al lastig zo lijkt het :')
Ook al heb ik (nog) een beetje een buikje, mijn six pack is toch zichtbaar. :P Maar dat komt doordat het visceraal vet is. En ik ben onder tussen in totaal zo'n 12 kilo lichter. Nog een kilo of 4 en dan vind ik het wel genoeg. Geen idee wat m'n VP is, zal van de week eens die militaire meting doen.

Ik zit er trouwens hard aan te denken weer eens naar een 4 day split over te stappen. Ik ben m'n full body wel weer een beetje zat.
Snakeydonderdag 12 juni 2014 @ 12:55
quote:
4s.gif Op donderdag 12 juni 2014 12:36 schreef RaymondK het volgende:
als je trouwens een echt goeie hammie strech wil doen:

[ afbeelding ]

je gaat helemaal kapot :'(
Het doet al pijn als ik naar dat plaatje kijk. :')
RaymondKdonderdag 12 juni 2014 @ 13:08
quote:
10s.gif Op donderdag 12 juni 2014 12:55 schreef Snakey het volgende:

[..]

Het doet al pijn als ik naar dat plaatje kijk. :')
Het is echt vreselijk. Vooral als je hammies 20cm te kort zijn :')
Ik kon niet eens bij de grond komen met allbei m'n handen :') |:( :N
RaymondKdonderdag 12 juni 2014 @ 13:15
quote:
7s.gif Op donderdag 12 juni 2014 12:54 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ook al heb ik (nog) een beetje een buikje, mijn six pack is toch zichtbaar. :P Maar dat komt doordat het visceraal vet is. En ik ben onder tussen in totaal zo'n 12 kilo lichter. Nog een kilo of 4 en dan vind ik het wel genoeg. Geen idee wat m'n VP is, zal van de week eens die militaire meting doen.

Ik zit er trouwens hard aan te denken weer eens naar een 4 day split over te stappen. Ik ben m'n full body wel weer een beetje zat.
shit dat is echt serieus goed chef 12kg. Need to step it up here then :X
Snakeydonderdag 12 juni 2014 @ 13:23
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 13:15 schreef RaymondK het volgende:

[..]

shit dat is echt serieus goed chef 12kg. Need to step it up here then :X
Ik doe het wel heel heftig hoor, zou ik je niet aanraden. Ik doe echt een reboot dus m'n intake is erg laag. Spier en kracht verlies valt heel erg mee, het is meer dat ik tot stilstand ben gekomen. Maar aangezien ik al jaren liep te klooien met een wat te hoog VP, zeker m'n pens, heb ik besloten dat als prioriteit te nemen.

Buiten dat teveel visceraal vet erg ongezond is (zeker op mijn leeftijd) wil ik nu ook wel eens (fysiek) wat terug zien van al die jaren hard trainen. :P
RaymondKdonderdag 12 juni 2014 @ 13:27
quote:
7s.gif Op donderdag 12 juni 2014 13:23 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ik doe het wel heel heftig hoor, zou ik je niet aanraden. Ik doe echt een reboot dus m'n intake is erg laag. Spier en kracht verlies valt heel erg mee, het is meer dat ik tot stilstand ben gekomen. Maar aangezien ik al jaren liep te klooien met een wat te hoog VP, zeker m'n pens, heb ik besloten dat als prioriteit te nemen.

Buiten dat teveel visceraal vet erg ongezond is (zeker op mijn leeftijd) wil ik nu ook wel eens (fysiek) wat terug zien van al die jaren hard trainen. :P
Respect
ik durf niet lager dan 4500 :'( :@ en ben daarop uitgemiddeld nu
weet ook niet waarom, maar het voelt gewoon echt niet goed als ik lager ga.

ben nu aan het roeien na afloop HIIT (2x gedaan 10 minuten :') dus "ben aan" is een groot woord) hopelijk gaat dat wat doen. 1 minuut voluit, 1 minuut rust.
Fuck w.d.b.t. ben ik echt 3x niks gewend man, ga zowat daud op dat ding na een paarkeer flink rukken :')
stinkiedonderdag 12 juni 2014 @ 13:33
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 13:27 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Respect
ik durf niet lager dan 4500 :'( :@ en ben daarop uitgemiddeld nu
weet ook niet waarom, maar het voelt gewoon echt niet goed als ik lager ga.

ben nu aan het roeien na afloop HIIT (2x gedaan 10 minuten :') dus "ben aan" is een groot woord) hopelijk gaat dat wat doen. 1 minuut voluit, 1 minuut rust.
Fuck w.d.b.t. ben ik echt 3x niks gewent man, ga zowat daud op dat ding na een paarkeer flink rukken :')
ik zit nu op 2200. 1 keer fullbody per week en de rest cardio of HIIT.
Nog geen krachtverlies. Toen ik begon met trainen was gewichtsverlies prio. Van de 17 kwijt er weer 6 terug. Nu dus weer prio op vet wegwerken en blijkbaar is die 1 keer per week voldoende voor behoud.
Questulardonderdag 12 juni 2014 @ 13:34


[ Bericht 50% gewijzigd door Questular op 12-06-2014 13:35:13 ]
#ANONIEMdonderdag 12 juni 2014 @ 13:34
#teamchubby
Snakeydonderdag 12 juni 2014 @ 13:39
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 13:27 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Respect
ik durf niet lager dan 4500 :'( :@ en ben daarop uitgemiddeld nu
weet ook niet waarom, maar het voelt gewoon echt niet goed als ik lager ga.

ben nu aan het roeien na afloop HIIT (2x gedaan 10 minuten :') dus "ben aan" is een groot woord) hopelijk gaat dat wat doen. 1 minuut voluit, 1 minuut rust.
Fuck w.d.b.t. ben ik echt 3x niks gewend man, ga zowat daud op dat ding na een paarkeer flink rukken :')
Het voelt totaal niet goed om zo laag te gaan. :D :')

Ik zet dat maar even opzij, eerst aan m'n gezondheid denken. De rest trekt vanzelf bij later, ik heb dan een veel beter uitgangspunt.

Ik doe niet veel cardio. Juist omdat m'n intake zo laag is wil ik niet teveel gaan doen. Ik zwem 1x in de week een km, en stap 1x per week op de fiets voor zo'n 20km, of een rustige cross trainert sessie. Naast m'n training is dat genoeg. Dus ik hoef me niet gek te cardio-en, gelukkig want buiten dat ik er een pesthekel aan heb heb ik net zo'n conditie als de jouwe. :P
RaymondKdonderdag 12 juni 2014 @ 13:47
quote:
10s.gif Op donderdag 12 juni 2014 13:39 schreef Snakey het volgende:

[..]

Het voelt totaal niet goed om zo laag te gaan. :D :')

Ik zet dat maar even opzij, eerst aan m'n gezondheid denken. De rest trekt vanzelf bij later, ik heb dan een veel beter uitgangspunt.

Ik doe niet veel cardio. Juist omdat m'n intake zo laag is wil ik niet teveel gaan doen. Ik zwem 1x in de week een km, en stap 1x per week op de fiets voor zo'n 20km, of een rustige cross trainert sessie. Naast m'n training is dat genoeg. Dus ik hoef me niet gek te cardio-en, gelukkig want buiten dat ik er een pesthekel aan heb heb ik net zo'n conditie als de jouwe. :P
haha.
w.b.t. conditie nou, redelijk dramatisch te noemen. Gevoel dat m'n longen na de 2e minuut tussen de ketting v.d. roeimachine komen gewoon lol. incl verslikken en hoesten en blaffen als een zeehond tussendoor van wegen het lomp en onbehouwe inademen _O-

Een mannetje uit m'n gym heeft echt mega rsultaten kwa drop in vet% en conditie door behalve z'n intake, te gaan steppen tussen z'n sets door. Dus op en af een bankje stappen e.d. hartslag hoog houden constant.
Alleen is dat makkelijk praten met relatief licht trainen. Je kan zo nooit je max rep setjes evenaren als tijdens een normale training...
stinkiedonderdag 12 juni 2014 @ 13:48
quote:
10s.gif Op donderdag 12 juni 2014 13:39 schreef Snakey het volgende:

[..]

Het voelt totaal niet goed om zo laag te gaan. :D :')

Ik zet dat maar even opzij, eerst aan m'n gezondheid denken. De rest trekt vanzelf bij later, ik heb dan een veel beter uitgangspunt.

Ik doe niet veel cardio. Juist omdat m'n intake zo laag is wil ik niet teveel gaan doen. Ik zwem 1x in de week een km, en stap 1x per week op de fiets voor zo'n 20km, of een rustige cross trainert sessie. Naast m'n training is dat genoeg. Dus ik hoef me niet gek te cardio-en, gelukkig want buiten dat ik er een pesthekel aan heb heb ik net zo'n conditie als de jouwe. :P
ik pak gewoon de loopband voor 43 minuten en 30 seconden. Kan ik mooi een serie kijken op de tablet :D

Ook de enige manier hoe ik zoiets vol kan houden.

#teamhuisvrouw #genieten
Ethanolicdonderdag 12 juni 2014 @ 13:48
quote:
7s.gif Op donderdag 12 juni 2014 11:37 schreef Weissman het volgende:

[..]

Ik begin het hiermee steeds meer eens te worden.

En dat als oer-endo die nog nooit lager is geweest dan 14%.
Snakeydonderdag 12 juni 2014 @ 13:49
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 13:47 schreef RaymondK het volgende:

[..]

haha.
w.b.t. conditie nou, redelijk dramatisch te noemen. Gevoel dat m'n longen na de 2e minuut tussen de ketting v.d. roeimachine komen gewoon lol.

Een mannetje uit m'n gym heeft echt mega rsultaten kwa drop in vet% en conditie door behalve z'n intake, te gaan steppen tussen z'n sets door. Dus op en af een bankje stappen e.d. hartslag hoog houden constant.
Alleen is dat makkelijk praten met relatief licht trainen. Je kan zo nooit je max rep setjes evenaren als tijdens een normale training...
Zo trainen ze in Spanje in de gym vaak als ze vet kwijt willen. Gewichten, en tussen setjes door op de cross trainer. Daar gaat je verbranding wel lekker van omhoog ja.

Ik hou het gewoon bij m'n barbell. :)
squatbrodonderdag 12 juni 2014 @ 15:39
quote:
7s.gif Op donderdag 12 juni 2014 13:49 schreef Snakey het volgende:

[..]

Zo trainen ze in Spanje in de gym vaak als ze vet kwijt willen. Gewichten, en tussen setjes door op de cross trainer. Daar gaat je verbranding wel lekker van omhoog ja.

Ik hou het gewoon bij m'n barbell. :)
Probeer eens zoveel mogelijk back squats te doen met alleen de stang. Dan rust je even voor een minuut of twee minuten en dan probeer je er weer zoveel mogelijk te doen.
Snakeydonderdag 12 juni 2014 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 15:39 schreef squatbro het volgende:

[..]

Probeer eens zoveel mogelijk back squats te doen met alleen de stang. Dan rust je even voor een minuut of twee minuten en dan probeer je er weer zoveel mogelijk te doen.
Als ik al zoiets doe dan doe ik deze complexes van Dan John. http://danjohn.net/pdfs/complex.pdf

Je kan de reps varieren, maar ik doe meestal 8 - 10 reps. Bedoeling is dat je deze oefeningen met een gewicht dat je net kan volhouden, op hoog tempo zonder form te verliezen doet.

Zoals je ziet gaat elke oefening vloeiend over in de volgende. Erg pittig, zeker als je er 4 achter elkaar doet.
Phaelanx_NLdonderdag 12 juni 2014 @ 15:46
Olivier Richters, 2.18m bodybuilder als Uruk Hai :D

squatbrodonderdag 12 juni 2014 @ 16:31
quote:
14s.gif Op donderdag 12 juni 2014 11:42 schreef RaymondK het volgende:

[..]

dit dus.

elk lichaam is anders, een ieder z'n doel is anders, en "ripped" zijn kost gewoon massa. Voor de ene meer dan voor de andere, dat is gewoon een feit.
Nu is 12% niet ripped, maar als je een beetje een flinke periode wilt door bulken zul je toch een beetje hoofdruimte moeten hebben kwa procenten, en dat zou betekenen dat je ergens tussen de 8 en de 12% moet gaan zitten pendelen... En dat is niet voor iedereen DE manier. Gelukkig raakt niet iedereen gelijk in de zenuwen als die een beetje puffy abs heeft LOL

Maargoed, er is wel meer wat als "grootste onzin" werd bestempeld in het recente verleden o.a. een 4 day split _O-

Beetje genuanceerd en algemener nadenken en reageren is voor sommige mensen nog al lastig zo lijkt het :')
Bij een VP van 8 tot 12 kun je gerust massa bouwen bij een calorie surplus met een bulk gain van 0.25 kg per week. Als je meer aankomt dan krijg je sneller vetmassa. Met deze massa wordt je inderdaad sterker, want je totale massa wordt meer. En het is voornamelijk totale massa toename wat voor kracht zorgt. Stel je behoud je spiermassa en je komt 5 kg vet aan, dan zullen je oefeningen over het algemeen gewoon sterker worden. Extra snel "doorbulken" is gewoon sterker worden voornamelijk door vetgains, en minder door spiergains.

Ik moet toegeven dat een VP van 15 ook gewoon prima is, maar hoger en je gezicht wordt al wat boller en krijg je gauw een dubbele kin, afhankelijk van je kaak sterkte lol.
squatbrodonderdag 12 juni 2014 @ 16:32
quote:
7s.gif Op donderdag 12 juni 2014 15:45 schreef Snakey het volgende:

[..]

Als ik al zoiets doe dan doe ik deze complexes van Dan John. http://danjohn.net/pdfs/complex.pdf

Je kan de reps varieren, maar ik doe meestal 8 - 10 reps. Bedoeling is dat je deze oefeningen met een gewicht dat je net kan volhouden, op hoog tempo zonder form te verliezen doet.

Zoals je ziet gaat elke oefening vloeiend over in de volgende. Erg pittig, zeker als je er 4 achter elkaar doet.
Meh, complexes zullen minder goed je cardio verbeteren dan bijvoorbeeld 100 reps back squat achter elkaar.
Dizorndonderdag 12 juni 2014 @ 16:37
Als je je Cardio/uithoudingsvermogen wil trainen, kan je dat ook gewoon doen door.. cardio te doen. Misschien heel vergezocht maar ga eens 2x20 minuten fietsen/hardlopen/ergometeren op 60-70% hartslag.
Faeroerdonderdag 12 juni 2014 @ 16:54
Elke week een cooper test doen is het enige wat ik aan cardio doe. Zit wel wat improvement in moet ik zeggen. Altijd leuk om een beetje progressie te zien, ondanks m'n perma-bulk. :D
Snakeydonderdag 12 juni 2014 @ 18:21
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 16:32 schreef squatbro het volgende:

[..]

Meh, complexes zullen minder goed je cardio verbeteren dan bijvoorbeeld 100 reps back squat achter elkaar.
Het is een prima full body/cardio training. Probeer het maar eens, eens kijken of je dan bij je squats blijft. :P
RaymondKdonderdag 12 juni 2014 @ 18:49
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 16:31 schreef squatbro het volgende:

[..]

Bij een VP van 8 tot 12 kun je gerust massa bouwen bij een calorie surplus met een bulk gain van 0.25 kg per week. Als je meer aankomt dan krijg je sneller vetmassa. Met deze massa wordt je inderdaad sterker, want je totale massa wordt meer. En het is voornamelijk totale massa toename wat voor kracht zorgt. Stel je behoud je spiermassa en je komt 5 kg vet aan, dan zullen je oefeningen over het algemeen gewoon sterker worden. Extra snel "doorbulken" is gewoon sterker worden voornamelijk door vetgains, en minder door spiergains.

Ik moet toegeven dat een VP van 15 ook gewoon prima is, maar hoger en je gezicht wordt al wat boller en krijg je gauw een dubbele kin, afhankelijk van je kaak sterkte lol.
Allemaal lang en breed bekend. Nogmaals, niet elk lichaam is gelijk, niet elk doel is gelijk, er zijn meer wegen die naar Rome leiden enz enz
Halcondonderdag 12 juni 2014 @ 19:36
Cardio is kut. Ik los het op met zwemmen. Dat is nog het meest efficiënt.
Snakeydonderdag 12 juni 2014 @ 19:43
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 19:36 schreef Halcon het volgende:
Cardio is kut. Ik los het op met zwemmen. Dat is nog het meest efficiënt.
Dat is als bij elke cardio. Als je zwemt als een oud wijf maakt het geen enkel verschil. Dus of je nou zwemt, cross trainert, hardloopt, het maakt niet uit, zolang je op de juiste manier traint.
Verbositydonderdag 12 juni 2014 @ 21:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juni 2014 01:41 schreef Tamabralski het volgende:
Ik las hier eens een methode waarbij je om de training een andere set gewichten (lichter dan weer zwaarder) gebruikt per spiergroep. Ik kan dit zo een, twee, drie niet terugvinden.
5/3/1 bedoel je? In de eerste week alles op 5 herhalingen, week twee op 3 herhaling, week drie voer je 3 sets uit met respectievelijk 5,3 en 1 herhaling(en) om in de vierde week een rust week te pakken.
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juni 2014 22:02 schreef opreis het volgende:
Oke, mijn bench press gaat maar moeilijk langzaam omhoog. zit nu denk ik inmiddels 1,5 maanden ofzo op hetzelfde gewicht vrees ik (en dat is nog niet eens om over naar huis te schrijven). Ik train niet altijd met spotter
SPOILER
, en na 1x alleen vast gezeten hebben onder een bar die ik niet meer omhoog kreeg omdat ik dacht 'het kan nog net 1x' :@
ga ik ook niet meer zo dicht tegen mijn max. Wat zijn goede oefeningen behalve bankdrukken die mij wellicht verder kunnen helpen? Ik doe nu op een borst/triceps dag
-bankdrukken
-incline bankdrukken
-dumbell fly's of cable crossovers
-low cable cross over
-triceps overhead extension with rope
-triceps push down

Zn beetje al mn oefeningen heb ik al 1,2 of 3 sprongen omhoog gemaakt met kg's erbij maar met bankdrukken schiet het gewoon nie op
Je voert al meer dan genoeg oefeningen uit. Zou het zelf eerder verspreiden over 2 dagen. Waarbij je een dag de bench press uitvoert op een zware rep range 3-5 herhalingen om de andere trainingsdag een variant te pakken die je voor meer reps pakt(8-12).

Doe het zelf als volgt:
SPOILER
Maandag:
Bench variant voor 3 sets van 5 herhalingen
Weighted dips voor 2 sets van 6 herhalingen

Vrijdag:
Bench press volgens 5/3/1
Bench variant voor 3 sets van 8-12 herhalingen

De bench variant kies ik n.a.v. waar ik me op wil focussen in een 5/3/1/ cycle.
Bijvoorbeeld meer kracht in de bodem van de bench = Pause Bench of Pin presses.
Meer de triceps belasten = Incline bench of floor presses
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2014 00:34 schreef 33 het volgende:
FUCK IT-bands. Echt helemaal klaar mee nu. Het ging net de goede kant op, maar ik kan nu nauwelijks door m'n knieën. Deze keer moet er serieus wat aan gedaan worden. Iemand suggesties voor stretches of iets anders? Ik ken er al een heleboel, maar ik wil er nu alles aan doen om er vanaf te zijn. :N
Probeer ook een je tensor fascia latea te foamrollen/stretchen evenals je gluteus. Deze hechten beide aan op de illiotibiale tractus en zorgen dus ook voor extra spanning als ze gespannen zijn. En welke stretches voer je al uit dan?
quote:
0s.gif Op maandag 9 juni 2014 13:39 schreef Beach het volgende:
Is er trouwens een BBdropbox ofzo om bestanden te delen?
Ik heb een hoop ebooks en ander spul.

[..]

Zelfde met 2e pinksterdag hier :{
Is er al. Iedereen die er bij wil kan mij een PM sturen met zijn/haar email om toegang te krijgen.
quote:
5s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 07:52 schreef RaymondK het volgende:
hoe zou de verhouding van de 3 heavy compounds "moeten" liggen?
Is er ergens een site voor waar je willekeurige reps kan invullen en dat het dan heen of terug wordt gerekend naar je 8 rm max en je 1rm max?


Ik wil binnenkort m'n maxen eens gaan testen en verbreken omdta ik denk dat nu m'n sqt nu opeens voor loopt

sqt 4x180 1 rm nooit getest
deadlift 8x180 1x220
bench 8x 130 1x 140
Zijn een aantal sites zoals
http://www.strstd.com/
http://exrx.net/Testing/WeightLifting/StrengthStandards.html
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 12:10 schreef RaymondK het volgende:

[..]

het is al vanaf dag 1 bij mij een probleem. D'r is geen probleem als ik gewoon m'n rep sets doe, maar als ik een 1rm of bijv. een 3rm probeer, dan die steek. Ook alleen maar bij de eerste rep...

'k heb nog wat rek oefeningen en tips mee gekregen van die masseur van mij, misschien moet ik daar eerst wat langer mee aan de gang nog
Doe eens wat rotator cuff oefeningen op rust dagen en voer op zijn minst eens 3x per week die rek oefeningen(welke voer je eigenlijk uit?) en kijk hoe het dan gaat naar 3 weken tijd.
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 15:55 schreef BredeBroeder het volgende:
Vandaag gezeik van m'n sportdocent gekregen, volgens hem zou je onderin de deadlift voor de lift diep adem moeten halen, maar vervolgens tijdens het omhoog komen moeten uitademen..

Ik houd m'n adem altijd in totdat ik rechtop sta en dan blaas ik uit...

Wat zeggen jullie?
Zoals al is aangegeven biedt een valsalva manoeuvre meer stabiliteit en bescherming voor de romp tijdens gewichtheffen. Voer maar eens een lift wanneer je veel adem in je buik/borst hebt of wanneer je net hebt uitgeademd. Dan merk je het verschil direct.

Hoe doe je dit? Haal adem, expandeer je buik, zij en rug terwijl je ook actief alles aanspant (dus niet alleen de buik uitpuilen, maar samen crunchen). Voer nu de oefening in zijn geheel uit en haal adem. Alleen bij de deadlift adem je eventueel bovenin nog uit en in. Bij de OHP adem ik zelf altijd bovenin de beweging wegens het volgende: Wanneer je bovenin inademt expandeert de borstkas en romp, dit biedt stabiliteit en meer rek op de borst. Als ik dit onderin uitvoer verlies ik spanning op mijn borst.

Wanneer wel uit te ademen? Als je iets explosief uitvoert. Bijvoorbeeld een stoot geven kan je bij het moment van impact wel stevig uitblazen/schreeuwen. Oftewel een kiai uitvoeren om simultaan de romp spieren aan te spannen die kracht overbrengen naar een beweging met als gevolg meer impact. Nogmaals: tijdens zware lifts zal je dit nooit doen, omdat je dan ontspant terwijl je dat juist nodig hebt.
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juni 2014 16:45 schreef Opblaaspop077 het volgende:
Haha. Dat is dus altijd zo klote aan een sport/health opleiding. Iedereen vind iets anders (wellicht specialistisch) oog beter. Erg vervelend.
Maar je adem inhouden geeft idd stabiliteit, maar niet vergeten te ademen want anders ga je out. Haha.

Hoe zit het dan bij de ohp? Daar adem je toch wel uit naar boven toe. En bij benchpress eventueel ook. Maar je kunt ook gewoon een keer ademen per rep.
Zie voor meer info ^

Bij zowel de OHP als BP haal je adem voordat je het gewicht laat zakken en weer omhoog brengt. Bovenin de beweging adem je weer uit en in.
quote:
Als atleet zijnde helpt het inderdaad verrekte weinig. Als bodybuilder is het echter onmisbaar. Daarnaast komt het artikel ook met een aantal dingen die niet werken. Bijvoorbeeld het verhaal over groeihormonen tijdens de compound oefeningen. Het klopt wel dat dit voor een toename zorgt van groeihormonen, echter is dit alleen acuut zo en heeft het geen effect voor de spier hypertrofie of prestaties.
quote:
7s.gif Op woensdag 11 juni 2014 03:42 schreef star_gazer het volgende:
OK, hoe werkt dit? Koreaans vrouwtje eet belachelijk veel maar ziet er prima uit.

Problem, thermodynamics?
Heb de video niet gezien, maar furiouspete heeft wel een video waarin hij het uitlegt:
Zijn wel meer video's waarin hij uitleg geeft o.a. dat niet alles wordt verteerd waardoor tijdens het poepen er onverteerde stukken bij zitten :%
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2014 14:28 schreef Yamcha het volgende:

[..]

Wat een onzin, alsof alles een lichamelijke oorzaak heeft :').
Alles heeft wel een lichamelijke oorzaak, is er geen letsel meer te vinden dan kan het zijn dat bepaalde hersendelen overactief zijn door langdurige pijnstimulatie. Met het gevolg dat er zonder letsel alsnog pijn aanwezig is doordat er een lagere stimulatieprikkel is. Prikkels die normaal geen pijn horen te veroorzaken zullen dan toch als pijnlijk ervaren worden.

Het kan dan wel 'tussen' de oren zitten, maar de pijn is alsnog aanwezig door andere redenen.
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 18:49 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Allemaal lang en breed bekend. Nogmaals, niet elk lichaam is gelijk, niet elk doel is gelijk, er zijn meer wegen die naar Rome leiden enz enz
Heb je gelijk in. Maar basisprincipes blijven toch bestaan en boven de 15-16 procent is onnodig voor bodybuilders tenzij je andere doelen hebt bijv. powerlifters (of sumo's :P )

[ Bericht 0% gewijzigd door Verbosity op 12-06-2014 22:00:03 ]
Verbositydonderdag 12 juni 2014 @ 21:53
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 19:36 schreef Halcon het volgende:
Cardio is kut. Ik los het op met zwemmen. Dat is nog het meest efficiënt.
Wat een onzin.

1. Zwemmen is cardio
2. Zwemmen verbrand niet meer dan hardlopen, fietsen of andere cardio vormen.
3. Het draait om de intensiteit en spiergroepen die geactiveerd worden.
4. Doe wat je leuk vindt en vol houdt. Dat is de effectiefste cardio.
Snakeydonderdag 12 juni 2014 @ 21:57
Verbo. 14.gif
MrGumadonderdag 12 juni 2014 @ 23:00
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 21:53 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Wat een onzin.

1. Zwemmen is cardio
2. Zwemmen verbrand niet meer dan hardlopen, fietsen of andere cardio vormen.
3. Het draait om de intensiteit en spiergroepen die geactiveerd worden.
4. Doe wat je leuk vindt en vol houdt. Dat is de effectiefste cardio.
Powerfappen!

Maar nee, heb shinsplints (of de schoenen zijn kut), waardoor ik eigenlijk totaal geen cardio meer doe. Vind het stom om te doen :(
SunTzuvrijdag 13 juni 2014 @ 00:45
Voor "cardio" sprint ik 10x 20 seconden bijna maximale snelheid tussendoor 30-45 seconden op hoog tempo lopen.
Nic1vrijdag 13 juni 2014 @ 04:07
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 11:36 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Klinkt als een 17-jarige ecto die bang is zijn ecto-sixpack te verliezen.
Onzin, je hebt niets aan een hoog vetpercentage (~15+) en dat werkt alleen maar tegen je.
star_gazervrijdag 13 juni 2014 @ 04:16
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 21:53 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Wat een onzin.

1. Zwemmen is cardio
2. Zwemmen verbrand niet meer dan hardlopen, fietsen of andere cardio vormen.
3. Het draait om de intensiteit en spiergroepen die geactiveerd worden.
4. Doe wat je leuk vindt en vol houdt. Dat is de effectiefste cardio.
Is zwemmen nou goed voor je schouders of niet? Mits met mate lijkt het me een prima manier om zowel vet te verbranden als je rotator cuffs gezond te houden?
RaymondKvrijdag 13 juni 2014 @ 07:35
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 21:48 schreef Verbosity het volgende:

Heb je gelijk in. Maar basisprincipes blijven toch bestaan en boven de 15-16 procent is onnodig voor bodybuilders tenzij je andere doelen hebt bijv. powerlifters (of sumo's :P )
Absoluut, dat ontken ik ook niet. :P

Het geen me irriteert is dat een bepaald iemand keer op keer ZIJN manier van trainen en ZIJN manier van doen hier etaleert alsof het DE manier is. Daar krijg ik gewoon een wegtrekkertje van af en toe. Helemaal als i ook nog eens de plank geweldig misslaat er mee zo nu en dan :')
maargoed Iets met kolen en sop ;) :D

quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 21:48 schreef Verbosity het volgende:

.

[..]

[..]

[..]

Zijn een aantal sites zoals
http://www.strstd.com/

THANKS!!
dat is een mooie calculator, zoiets bedoelde ik.

voor w.b.t schouderstreches:
armen wijt, ellebogen geknikt 90 en dan roteren (rotator cuff) (alsof je met pedels in je handen een vliegtuig laat parkeren die)

ook vaak shoulder dislocators
en deze
stretch1.jpg

en wekelijks met yoga doe ik hem zo
should-stretch-catcow-yoga-pose.jpg

plus dat ik voor schouder en borst oefeningen de beweging eerst altijd een keer of 10 doe zonder gewicht.

[ Bericht 0% gewijzigd door RaymondK op 13-06-2014 08:32:42 ]
Eleikovrijdag 13 juni 2014 @ 08:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 04:07 schreef Nic1 het volgende:

[..]

Onzin, je hebt niets aan een hoog vetpercentage (~15+) en dat werkt alleen maar tegen je.
Bron?
Halconvrijdag 13 juni 2014 @ 09:06
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 21:53 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Wat een onzin.

1. Zwemmen is cardio
2. Zwemmen verbrand niet meer dan hardlopen, fietsen of andere cardio vormen.
3. Het draait om de intensiteit en spiergroepen die geactiveerd worden.
4. Doe wat je leuk vindt en vol houdt. Dat is de effectiefste cardio.
1. Dat zeg ik toch?
2 en 3. Met zwemmen zul je ze sneller verbranden en je gebruikt meer spieren dan bij fietsen of lopen.
4. Effectief is wat anders dan efficiënt.
RaymondKvrijdag 13 juni 2014 @ 11:16
Zwemmen is over het algemeen gewoon zo effectief omdat het water ook een hoop warmte aan je lichaam onttrekt, dat kost je een hoop energie.
Uiteindelijk zal het ook aan je inspanningsniveau liggen in hoe hard je burnt
Snakeyvrijdag 13 juni 2014 @ 11:22
Aha, hij traint met Lilly. 17 jaar, een DL van 292 kilo, niet slecht.

Ethanolicvrijdag 13 juni 2014 @ 12:59
Zojuist bonus squats gedaan: 5*8*100kg ATG.

Moet zeggen dat ik flink sore ben nu. :')
Verbosityvrijdag 13 juni 2014 @ 13:04
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 09:06 schreef Halcon het volgende:

[..]

1. Dat zeg ik toch?
2 en 3. Met zwemmen zul je ze sneller verbranden en je gebruikt meer spieren dan bij fietsen of lopen.
4. Effectief is wat anders dan efficiënt.
Kom maar eens met bronnen waaruit blijkt dat je meer verbrand met zwemmen dan fietsen of hardlopen.
Klokovvrijdag 13 juni 2014 @ 13:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 13:04 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Kom maar eens met bronnen waaruit blijkt dat je meer verbrand met zwemmen dan fietsen of hardlopen.
Komt dit in de buurt van de werkelijkheid?
http://www.runinfo.nl/energieverbruik.htm

Zwemmen 3/km uur staat hier gelijk aan 10/km uur hardlopen qua verbruik.
Verbosityvrijdag 13 juni 2014 @ 13:10
quote:
7s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 04:16 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Is zwemmen nou goed voor je schouders of niet? Mits met mate lijkt het me een prima manier om zowel vet te verbranden als je rotator cuffs gezond te houden?
Hoeft niet eens met mate, zolang je er geen last van krijgt is het niet inherent slecht voor de schouders. Zelfde als met dips, geen provocatie of andere klachten? Dan kan je er gerust mee door gaan. Heeft ook te maken met de individuele anatomie en uitvoering van de oefening.
quote:
2s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 13:06 schreef Klokov het volgende:

[..]

Komt dit in de buurt van de werkelijkheid?
http://www.runinfo.nl/energieverbruik.htm

Zwemmen 3/km uur staat hier gelijk aan 10/km uur hardlopen qua verbruik.
Komt wel redelijk overeen met de werkelijkheid. Maar dit is allemaal bij benadering. Is berekend uit een gemiddelde en een persoon zal nooit precies op dat gemiddelde uitkomen.
MrGumavrijdag 13 juni 2014 @ 13:12
Waar kopen jullie kleding? Wordt een beetje vervelend
Beachvrijdag 13 juni 2014 @ 13:32
H&M en Coolcat
Eleikovrijdag 13 juni 2014 @ 13:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 13:12 schreef MrGuma het volgende:
Waar kopen jullie kleding? Wordt een beetje vervelend
Hier.
Ser_Ciappellettovrijdag 13 juni 2014 @ 13:58
Zo, 10x3x85% RM gedaan in 20 minuten. En nu de hele middag op de bank liggen. :')
Ser_Ciappellettovrijdag 13 juni 2014 @ 13:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 13:12 schreef MrGuma het volgende:
Waar kopen jullie kleding? Wordt een beetje vervelend
Je moet er wel een beetje geluk mee hebben ja, zeker met broeken. Bij de Celio (ik weet niet of die in Nederland zit) hebben ze broeken die rond de heupen nog aardig goed zitten, zelfs met grote bovenbenen.
Xa1ptvrijdag 13 juni 2014 @ 14:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 13:59 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

Je moet er wel een beetje geluk mee hebben ja, zeker met broeken. Bij de Celio (ik weet niet of die in Nederland zit) hebben ze broeken die rond de heupen nog aardig goed zitten, zelfs met grote bovenbenen.
Pas 2 gekocht van Chief ofzo, comfort fit. Zit ook prima.
MrGumavrijdag 13 juni 2014 @ 14:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 13:59 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

Je moet er wel een beetje geluk mee hebben ja, zeker met broeken. Bij de Celio (ik weet niet of die in Nederland zit) hebben ze broeken die rond de heupen nog aardig goed zitten, zelfs met grote bovenbenen.
Benen zijn inderdaad het grote probleem. T-shirts zijn eerder te lang maar goed die kan ik tenminste aan. Ik zal Chief even in de gaten houden.
Sapstengelvrijdag 13 juni 2014 @ 14:27
Ik vind broeken wel te doen nog, koop altijd Levi's of Wrangler en die zijn wel aardig. Shirts is een stuk lastiger, dan zit hij of bovenaan te krap, maar onderaan goed. Of hij zit goed om je schouders maar dan is het onderaan een tent.
Ser_Ciappellettovrijdag 13 juni 2014 @ 14:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 14:27 schreef Sapstengel het volgende:
Ik vind broeken wel te doen nog, koop altijd Levi's of Wrangler en die zijn wel aardig. Shirts is een stuk lastiger, dan zit hij of bovenaan te krap, maar onderaan goed. Of hij zit goed om je schouders maar dan is het onderaan een tent.
De shirts van de WE en de Zara hebben vrij vaak een taper. Zeker in de stretch-overhemden van de WE zit een aardige V-vorm. Dat is wel kutspul om kreukvrij te houden, overigens, en gaat er al snel wat goedkoop uitzien.
Snakeyvrijdag 13 juni 2014 @ 14:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 14:27 schreef Sapstengel het volgende:
Ik vind broeken wel te doen nog, koop altijd Levi's of Wrangler en die zijn wel aardig. Shirts is een stuk lastiger, dan zit hij of bovenaan te krap, maar onderaan goed. Of hij zit goed om je schouders maar dan is het onderaan een tent.
Levi's. 1, hooguit 2 maten te groot gaat prima. Zit het nog net goed om je reet en los genoeg om je benen.
Sapstengelvrijdag 13 juni 2014 @ 14:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 14:28 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

De shirts van de WE en de Zara hebben vrij vaak een taper. Zeker in de stretch-overhemden van de WE zit een aardige V-vorm. Dat is wel kutspul om kreukvrij te houden, overigens, en gaat er al snel wat goedkoop uitzien.
Meestal koop ik bij de WE idd of H&M. Zara zie ik wel eens wat tussen, maar vaak t/m L en dat is best een kleine L altijd.

quote:
14s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 14:29 schreef Snakey het volgende:

[..]

Levi's. 1, hooguit 2 maten te groot gaat prima. Zit het nog net goed om je reet en los genoeg om je benen.
Inderdaad, ik geef dan wel iets meer geld uit aan een fijne Levi's. Goedkope broeken is altijd drama, van die vormeloze dingen.
FunkyHomosapienvrijdag 13 juni 2014 @ 15:06
ik heb nog een paar pakken van deze liggen. waren eigenlijk van mijn pa, maar die hoeft ze niet meer te drinken van de diëtist. dus ik dacht misschien is dit wel een goed drankje, maar ik weet er eigenlijk niks vanaf en al helemaal niet van vitamines etc.

hebben jullie een idee of dit een slim idee is om er elke dag 1/2 te nemen? 1 flesje is 200ml trouwens.

40f5fac771.jpg
3a68fec47a.jpg
Sapstengelvrijdag 13 juni 2014 @ 15:09
Is dat van die soort van proteinevoeding in die kleine flesjes? Drink het zelf ook wel eens, zusje werkt in het ziekenhuis en die neemt af en toe wat mee. Lekker veel kcals voor een flesje van 2 slokken, handig als ontbijt :P

Kan vast geen kwaad, lijkt me niet dat ze er dodelijke hoeveelheden vitamines of mineralen in stoppen en een teveel plas je wel weer uit.
FunkyHomosapienvrijdag 13 juni 2014 @ 15:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 15:09 schreef Sapstengel het volgende:
Is dat van die soort van proteinevoeding in die kleine flesjes? Drink het zelf ook wel eens, zusje werkt in het ziekenhuis en die neemt af en toe wat mee. Lekker veel kcals voor een flesje van 2 slokken, handig als ontbijt :P

Kan vast geen kwaad, lijkt me niet dat ze er dodelijke hoeveelheden vitamines of mineralen in stoppen en een teveel plas je wel weer uit.
ja precies, maar ik dacht misschien zitten er wel wat hogere hoeveelheden dan normaal in omdat het toch vaak voorgeschreven wordt bij mensen die flink moeten aansterken.
Eleikovrijdag 13 juni 2014 @ 15:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 15:21 schreef FunkyHomosapien het volgende:

[..]

ja precies, maar ik dacht misschien zitten er wel wat hogere hoeveelheden dan normaal in omdat het toch vaak voorgeschreven wordt bij mensen die flink moeten aansterken.
M.a.w.: zeer geschikt voor ons ^O^
BredeBroedervrijdag 13 juni 2014 @ 17:57
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2014 21:48 schreef Verbosity het volgende:

[..]

5/3/1 bedoel je? In de eerste week alles op 5 herhalingen, week twee op 3 herhaling, week drie voer je 3 sets uit met respectievelijk 5,3 en 1 herhaling(en) om in de vierde week een rust week te pakken.

[..]

Je voert al meer dan genoeg oefeningen uit. Zou het zelf eerder verspreiden over 2 dagen. Waarbij je een dag de bench press uitvoert op een zware rep range 3-5 herhalingen om de andere trainingsdag een variant te pakken die je voor meer reps pakt(8-12).

Doe het zelf als volgt:
SPOILER
Maandag:
Bench variant voor 3 sets van 5 herhalingen
Weighted dips voor 2 sets van 6 herhalingen

Vrijdag:
Bench press volgens 5/3/1
Bench variant voor 3 sets van 8-12 herhalingen

De bench variant kies ik n.a.v. waar ik me op wil focussen in een 5/3/1/ cycle.
Bijvoorbeeld meer kracht in de bodem van de bench = Pause Bench of Pin presses.
Meer de triceps belasten = Incline bench of floor presses
[..]

Probeer ook een je tensor fascia latea te foamrollen/stretchen evenals je gluteus. Deze hechten beide aan op de illiotibiale tractus en zorgen dus ook voor extra spanning als ze gespannen zijn. En welke stretches voer je al uit dan?

[..]

Is er al. Iedereen die er bij wil kan mij een PM sturen met zijn/haar email om toegang te krijgen.

[..]

Zijn een aantal sites zoals
http://www.strstd.com/
http://exrx.net/Testing/WeightLifting/StrengthStandards.html

[..]

Doe eens wat rotator cuff oefeningen op rust dagen en voer op zijn minst eens 3x per week die rek oefeningen(welke voer je eigenlijk uit?) en kijk hoe het dan gaat naar 3 weken tijd.

[..]

Zoals al is aangegeven biedt een valsalva manoeuvre meer stabiliteit en bescherming voor de romp tijdens gewichtheffen. Voer maar eens een lift wanneer je veel adem in je buik/borst hebt of wanneer je net hebt uitgeademd. Dan merk je het verschil direct.

Hoe doe je dit? Haal adem, expandeer je buik, zij en rug terwijl je ook actief alles aanspant (dus niet alleen de buik uitpuilen, maar samen crunchen). Voer nu de oefening in zijn geheel uit en haal adem. Alleen bij de deadlift adem je eventueel bovenin nog uit en in. Bij de OHP adem ik zelf altijd bovenin de beweging wegens het volgende: Wanneer je bovenin inademt expandeert de borstkas en romp, dit biedt stabiliteit en meer rek op de borst. Als ik dit onderin uitvoer verlies ik spanning op mijn borst.

Wanneer wel uit te ademen? Als je iets explosief uitvoert. Bijvoorbeeld een stoot geven kan je bij het moment van impact wel stevig uitblazen/schreeuwen. Oftewel een kiai uitvoeren om simultaan de romp spieren aan te spannen die kracht overbrengen naar een beweging met als gevolg meer impact. Nogmaals: tijdens zware lifts zal je dit nooit doen, omdat je dan ontspant terwijl je dat juist nodig hebt.

[..]

Zie voor meer info ^

Bij zowel de OHP als BP haal je adem voordat je het gewicht laat zakken en weer omhoog brengt. Bovenin de beweging adem je weer uit en in.

[..]

Als atleet zijnde helpt het inderdaad verrekte weinig. Als bodybuilder is het echter onmisbaar. Daarnaast komt het artikel ook met een aantal dingen die niet werken. Bijvoorbeeld het verhaal over groeihormonen tijdens de compound oefeningen. Het klopt wel dat dit voor een toename zorgt van groeihormonen, echter is dit alleen acuut zo en heeft het geen effect voor de spier hypertrofie of prestaties.

[..]

Heb de video niet gezien, maar furiouspete heeft wel een video waarin hij het uitlegt:
Zijn wel meer video's waarin hij uitleg geeft o.a. dat niet alles wordt verteerd waardoor tijdens het poepen er onverteerde stukken bij zitten :%

[..]

Alles heeft wel een lichamelijke oorzaak, is er geen letsel meer te vinden dan kan het zijn dat bepaalde hersendelen overactief zijn door langdurige pijnstimulatie. Met het gevolg dat er zonder letsel alsnog pijn aanwezig is doordat er een lagere stimulatieprikkel is. Prikkels die normaal geen pijn horen te veroorzaken zullen dan toch als pijnlijk ervaren worden.

Het kan dan wel 'tussen' de oren zitten, maar de pijn is alsnog aanwezig door andere redenen.

[..]

Heb je gelijk in. Maar basisprincipes blijven toch bestaan en boven de 15-16 procent is onnodig voor bodybuilders tenzij je andere doelen hebt bijv. powerlifters (of sumo's :P )
Wat heb jij gestudeerd dan
Verbosityvrijdag 13 juni 2014 @ 18:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2014 17:57 schreef BredeBroeder het volgende:

[..]

Wat heb jij gestudeerd dan
Vrjietijdskunde
gekoeldnetzolekkervrijdag 13 juni 2014 @ 18:38
Nu we het toch over klachten hebben heb sinds vorige week een pijn bij MN elleboog met presses
Eerst nog dragelijk, nu niet meer te doen.
Loopt echt vanaf Mijn schouder tot midden van de onderarm maar het ergst bij de elleboog
Ser_Ciappellettozaterdag 14 juni 2014 @ 11:38
Godver, ik kan na de cardio maar niet stoppen met zweten. Zelfs na een cool down, een douche en een half uur zitten gutst het er nog uit. Iemand tips?
Sapstengelzaterdag 14 juni 2014 @ 11:39
Voor de mensen die broeken willen kopen, jeans centre geeft vandaag 10% korting per doelpunt van Nederland.
BredeBroederzaterdag 14 juni 2014 @ 11:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 juni 2014 11:39 schreef Sapstengel het volgende:
Voor de mensen die broeken willen kopen, jeans centre geeft vandaag 10% korting per doelpunt van Nederland.
Ik probeer al een half uur dingen te bestellen, site loopt constant vast :')
Snakeyzaterdag 14 juni 2014 @ 12:41
Cool. Maar zoals je op het eind ziet is het toch het best om je baard te laten groeien. :+

Yuri_Boykazaterdag 14 juni 2014 @ 16:05
quote:
10s.gif Op zaterdag 14 juni 2014 12:41 schreef Snakey het volgende:
Cool. Maar zoals je op het eind ziet is het toch het best om je baard te laten groeien. :+

Hahaha, idd. Lang haar of een solid beard. :D
Yuri_Boykazaterdag 14 juni 2014 @ 16:05
dicht