 
		 
			 
			
			
			Dat denk ik ook. Geldt ook voor bv. alcohol.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:22 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ik heb een dag of drie, soms vier, rust (of in ieder geval rustig trainen) nodig na een max deadlift sessie. Maar ik denk inderdaad dat als je zeg 20 jaar jonger bent je makkelijker hersteld.
 :
 : 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:28 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
[..]
Bedankt! Het is wel een beetje meer dan ik wilde uitgeven. Ik had eerder gedacht aan max. 30 euro. Kun je daarvoor een fatsoenlijke belt kopen, of krijg je dan alleen van die nylon vodden?
Ik weet dat je ze op amazon voor een redelijke prijs kan krijgen. http://www.amazon.com/Pow(...)d=1402400058&sr=1-21quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:28 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
[..]
Bedankt! Het is wel een beetje meer dan ik wilde uitgeven. Ik had eerder gedacht aan max. 30 euro. Kun je daarvoor een fatsoenlijke belt kopen, of krijg je dan alleen van die nylon vodden?
 
			 
			
			
			Dat heb ik al eens eerder gelezen. Ik val in ieder geval nog niet in die groep die het écht rustiger aan moet doen, gelukkig. Het is meer dat ik na een max sessie gewoon wat meer rust nodig heb dan een 20 jarige, wat logisch is.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:29 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Geldt ook voor bv. alcohol.
Overigens op schwarzenegger.com speciaal een stukje voor bejaarden zoals wij:
http://www.schwarzenegger.com/fitness/post/live-long-lift-long
 
			 
			
			
			Ik heb wat kwaaltjes (rug, elleboog) de laatste tijd, maar hoop die nog wel structureel op te kunnen lossen.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:42 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat heb ik al eens eerder gelezen. Ik val in ieder geval nog niet in die groep die het écht rustiger aan moet doen, gelukkig. Het is meer dat ik na een max sessie gewoon wat meer rust nodig heb dan een 20 jarige, wat logisch is.
 
			 
			
			
			Klinkt bijna alsof het tussen de oren zit. Je lichaam weet als je de bar uit de standaard haalt niet of je een set of een 1rm gaat doen. Lijkt alsof je er (onbewust) dan toch anders ingaat met je lichaam. Ergens ms wel logisch: bij een setje zal je normaal gesproken de eerste rep 100 out of 100 kunnen volbrengen, bij een 1rm, is dat geen zekerheid.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 12:10 schreef RaymondK het volgende:
[..]
het is al vanaf dag 1 bij mij een probleem. D'r is geen probleem als ik gewoon m'n rep sets doe, maar als ik een 1rm of bijv. een 3rm probeer, dan die steek. Ook alleen maar bij de eerste rep...
'k heb nog wat rek oefeningen en tips mee gekregen van die masseur van mij, misschien moet ik daar eerst wat langer mee aan de gang nog
 
			 
			
			
			M'n armen zijn inderdaad wat gevoeliger. Nadat ik een tennis ellenboog heb gehad kan dat als ik niet op m'n techniek let vrij snel terug komen.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:43 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Ik heb wat kwaaltjes (rug, elleboog) de laatste tijd, maar hoop die nog wel structureel op te kunnen lossen.
 
			 
			
			
			Op een belt wil je niet bezuinigen. Je rug is meer waard dan een paar tientjes.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:28 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
[..]
Bedankt! Het is wel een beetje meer dan ik wilde uitgeven. Ik had eerder gedacht aan max. 30 euro. Kun je daarvoor een fatsoenlijke belt kopen, of krijg je dan alleen van die nylon vodden?
 
			 
			
			
			Een steek in m'n schoudergewricht alsof er iemand met de punt van een slagersmes in zit te vrotten zit niet tussen m'n oren geloof mequote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:51 schreef Modus het volgende:
[..]
Klinkt bijna alsof het tussen de oren zit. Je lichaam weet als je de bar uit de standaard haalt niet of je een set of een 1rm gaat doen. Lijkt alsof je er (onbewust) dan toch anders ingaat met je lichaam. Ergens ms wel logisch: bij een setje zal je normaal gesproken de eerste rep 100 out of 100 kunnen volbrengen, bij een 1rm, is dat geen zekerheid.

 
			 
			
			
			Impingement?quote:Op dinsdag 10 juni 2014 14:11 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Een steek in m'n schoudergewricht alsof er iemand met een mespunt in zit te vrotten zit niet tussen m'n oren geloof me
Het is onderin de beweging, dus pak hem beed 10cm voor ik m'n borst nader, en bij het omkeren v.d. beweging
 
			 
			
			
			ik 2 impingementen gehad ja, en ja het is die pijn. Door verschillende oefeningen m'n schoudergewricht "ruimer" gemaakt athans flexibler waardoor het 100x beter is geworden. Eerste anderhalf jaar trainen had ik er altijd last van, kon ik helemaal niks er mee.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 14:14 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Impingement?
Heb je er ook last van als je niet aan eht liften bent?
 
			 
			
			
			Gewoon af en toe die deload week pakken. Ik doe het iedere maand (5/3/1) en het bevalt uitstekendquote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:42 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat heb ik al eens eerder gelezen. Ik val in ieder geval nog niet in die groep die het écht rustiger aan moet doen, gelukkig. Het is meer dat ik na een max sessie gewoon wat meer rust nodig heb dan een 20 jarige, wat logisch is.
 
											 
			 
			
			
			Wat ik gemerkt heb is dat sommige mensen die een bepaalde oefening perfect uitvoeren en alsnog kwaaltjes krijgen (tennisarm, pijn in schouder, pijn in onderrug) dat die oefening gewoon niet voor zijn of haar lichaam gemaakt is. Iedereen heeft verschillende botlengtes, botdiktes, peeslengtes en peesdiktes, aanhechtingen, vormen en dat een bepaalde beweging nooit soepel zal verlopen voor het lichaam. Enige oplossing is: andere oefening zoeken voor die spiergroep.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:55 schreef Snakey het volgende:
[..]
M'n armen zijn inderdaad wat gevoeliger. Nadat ik een tennis ellenboog heb gehad kan dat als ik niet op m'n techniek let vrij snel terug komen.
 
			 
			
			
			Dit doe ik ook en als je om de maand een deload pakt betekent het dat je inderdaad hard en intensief traintquote:Op dinsdag 10 juni 2014 14:17 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Gewoon af en toe die deload week pakken. Ik doe het iedere maand (5/3/1) en het bevalt uitstekend
 
											 
			 
			
			
			Ik heb het een paar jaar geleden opgelopen met deadliften. Niet de slack uit de bar trekken en dan plotseling de bar omhoog rukken is verdomde slecht voor je ellenbogen, vond ik uit.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 14:29 schreef squatbro het volgende:
[..]
Wat ik gemerkt heb is dat sommige mensen die een bepaalde oefening perfect uitvoeren en alsnog kwaaltjes krijgen (tennisarm, pijn in schouder, pijn in onderrug) dat die oefening gewoon niet voor zijn of haar lichaam gemaakt is. Iedereen heeft verschillende botlengtes, botdiktes, peeslengtes en peesdiktes, aanhechtingen, vormen en dat een bepaalde beweging nooit soepel zal verlopen voor het lichaam. Enige oplossing is: andere oefening zoeken voor die spiergroep.
 
			 
			
			
			Ik pak iedere maand een deload week. Drie weken finaal naar de klote, dan een week deload om mezelf te herstellen.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 14:30 schreef squatbro het volgende:
[..]
Dit doe ik ook en als je om de maand een deload pakt betekent het dat je inderdaad hard en intensief traint
 
			 
			
			
			Nee dat bedoel ik ook niet. Ik bedoel dat je wellicht onbewust (tussen de oren) je lichaam anders inzet dan bij een setje.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 14:11 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Een steek in m'n schoudergewricht alsof er iemand met de punt van een slagersmes in zit te vrotten zit niet tussen m'n oren geloof me
Het is onderin de beweging, dus pak hem beet 10cm voor ik m'n borst nader, en bij het omkeren v.d. beweging
 
			 
			
			
			nee dat is het nietquote:Op dinsdag 10 juni 2014 14:35 schreef Modus het volgende:
[..]
Nee dat bedoel ik ook niet. Ik bedoel dat je wellicht onbewust (tussen de oren) je lichaam anders inzet dan bij een setje.
 
			 
			
			
			Je zou gelijk kunnen hebben maar laat anderen eens meekijken om evt. verschillen op te merken, als je dat al niet eens gedaan hebt.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 14:38 schreef RaymondK het volgende:
[..]
nee dat is het niet
form is ook gewoon helemaal goed.
ik zak ook niet weg of iets.
Als ik heeel heeel rustig zak met een 1rm kan ik het tegen gaan, maar dan begrijp je al, als je 10 seconden over een benchpress doet op max weight, dat dat niet echt je 1rm tengoede komt lol
 . Ik claim geen alwetendheid hoor, maar kleine afwijkingen in uitvoering sluipen er makkelijk in en zijn door een ander makkelijker waar te nemen.
. Ik claim geen alwetendheid hoor, maar kleine afwijkingen in uitvoering sluipen er makkelijk in en zijn door een ander makkelijker waar te nemen.
											 
			 
			
			
			ja precies.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 14:45 schreef Modus het volgende:
[..]
Je zou gelijk kunnen hebben maar laat anderen eens meekijken om evt. verschillen op te merken, als je dat al niet eens gedaan hebt.. Ik claim geen alwetendheid hoor, maar kleine afwijkingen in uitvoering sluipen er makkelijk in en zijn door een ander makkelijker waar te nemen.
 
 
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 10 juni 2014 14:46 schreef RaymondK het volgende:
[..]
ja precies.
dat heb ik al gedaan
maar alle input blijft welkom
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			zoals jij het doet.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 15:55 schreef BredeBroeder het volgende:
Vandaag gezeik van m'n sportdocent gekregen, volgens hem zou je onderin de deadlift voor de lift diep adem moeten halen, maar vervolgens tijdens het omhoog komen moeten uitademen..
Ik houd m'n adem altijd in totdat ik rechtop sta en dan blaas ik uit...
Wat zeggen jullie?
 
			 
			
			
			Vasthouden (Valsalva maneuver) Je doet dat namelijk met een heel goede reden. Door jezelf te vullen met lucht en je lichaam (mede daardoor) hard te maken bescherm je je ruggengraat. Als je dat niet zou doen zou de kans op een rugblessure behoorlijk oplopen. Zelfde met de squat, en op de BP wil je ook je stijfheid houden.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 15:55 schreef BredeBroeder het volgende:
Vandaag gezeik van m'n sportdocent gekregen, volgens hem zou je onderin de deadlift voor de lift diep adem moeten halen, maar vervolgens tijdens het omhoog komen moeten uitademen..
Ik houd m'n adem altijd in totdat ik rechtop sta en dan blaas ik uit...
Wat zeggen jullie?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			OHP adem ik uit als de bar weer beneden is, en BP adem ik uit als ik boven ben om dan opnieuw in te ademen voor de volgende rep.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 16:45 schreef Opblaaspop077 het volgende:
Haha. Dat is dus altijd zo klote aan een sport/health opleiding. Iedereen vind iets anders (wellicht specialistisch) oog beter. Erg vervelend.
Maar je adem inhouden geeft idd stabiliteit, maar niet vergeten te ademen want anders ga je out. Haha.
Hoe zit het dan bij de ohp? Daar adem je toch wel uit naar boven toe. En bij benchpress eventueel ook. Maar je kunt ook gewoon een keer ademen per rep.
 
			 
			
			
			Het ligt er ook aan hoe je traint trouwens. Als je wat fitness doet waarbij je nooit een levensgevaarlijk gewicht in je handen hebt zou ik mensen ook aanraden uit te ademen bij het omhoog gaan. Zodra de gewichten aanzienlijk worden raad ik aan de valsalva maneuver te gebruiken.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 16:45 schreef Opblaaspop077 het volgende:
Haha. Dat is dus altijd zo klote aan een sport/health opleiding. Iedereen vind iets anders (wellicht specialistisch) oog beter. Erg vervelend.
Maar je adem inhouden geeft idd stabiliteit, maar niet vergeten te ademen want anders ga je out. Haha.
 
			 
			
			
			Ziet er volgens mij heel beheerst en netjes uit.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 15:50 schreef gekkewiebel het volgende:
Hey allen,
Lees hier al een hele tijd mee. Heb in het verleden (d.w.z. tot zo'n twee jaar terug) enige jaren met enige regelmaat in de sportschool gestaan, waarvan ruwweg het laatste half jaar serieus was, inclusief goede voeding en rust. Nu, twee jaar later, heb ik het sporten sinds twee maanden geleden weer opgepakt.
Ik probeer 4 ŕ 5 keer per week naar de gym te gaan. Volg een driedaagse split (rug/biceps, borst/triceps en benen/schouders) met grote compounds in het begin en enige isolatie op het eind.
Afgelopen week was ik gedwongen een week rust te nemen maar vandaag kon ik weer aan de slag. Was back-day, dus begonnen met deadlift. De week rust deed me goed, gelijk een PR gezet van 5x115kg. Ik heb gefilmd, en de reden voor deze post is omdat ik graag van jullie hoor hoe de deadlift eruit ziet. Op de een of andere manier vind ik het er altijd uitzien alsof mn lage onderrug iets bolt, maar ik vind het haast onmogelijk om met nog rechtere
rug te liften.
Hebben jullie tips, opmerkingen of kritiek n.a.v. onderstaand filmpje van vandaag? Gefilmd is dus 5x115kg deadlift.
 
			 
			
			
			Het is natuurlijk om te janken dat zo een sportleraar mensen dit zo leert, en er na een discussie nog niet van overtuigt is ook nogquote:Op dinsdag 10 juni 2014 16:53 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het ligt er ook aan hoe je traint trouwens. Als je wat fitness doet waarbij je nooit een levensgevaarlijk gewicht in je handen hebt zou ik mensen ook aanraden uit te ademen bij het omhoog gaan. Zodra de gewichten aanzienlijk worden raad ik aan de valsalva maneuver te gebruiken.
 
											 
			 
			
			
			Ik denk eerder dat je je rug een beetje hol trekt. Het ziet er prima uit hoor, maar ik snap de rug beweging niet zo goed. Net voor je lift trek je je rug hol/span je je rug aan, (zo lijkt het in ieder geval) waardoor je de bar net wat achter je schouders trekt, en waardoor je op een gegeven moment op je knieen bounced zag ik. Niks mis met je schouders wat naar beneden te trekken, maar een ietwat meer 'onspanning' zou je lift net wat meer perfectioneren denk ik.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 15:50 schreef gekkewiebel het volgende:
Hey allen,
Lees hier al een hele tijd mee. Heb in het verleden (d.w.z. tot zo'n twee jaar terug) enige jaren met enige regelmaat in de sportschool gestaan, waarvan ruwweg het laatste half jaar serieus was, inclusief goede voeding en rust. Nu, twee jaar later, heb ik het sporten sinds twee maanden geleden weer opgepakt.
Ik probeer 4 ŕ 5 keer per week naar de gym te gaan. Volg een driedaagse split (rug/biceps, borst/triceps en benen/schouders) met grote compounds in het begin en enige isolatie op het eind.
Afgelopen week was ik gedwongen een week rust te nemen maar vandaag kon ik weer aan de slag. Was back-day, dus begonnen met deadlift. De week rust deed me goed, gelijk een PR gezet van 5x115kg. Ik heb gefilmd, en de reden voor deze post is omdat ik graag van jullie hoor hoe de deadlift eruit ziet. Op de een of andere manier vind ik het er altijd uitzien alsof mn lage onderrug iets bolt, maar ik vind het haast onmogelijk om met nog rechtere rug te liften.
Hebben jullie tips, opmerkingen of kritiek n.a.v. onderstaand filmpje van vandaag? Gefilmd is dus 5x115kg deadlift.
 
			 
			
			
			Zo'n sportleraar is niet te overtuigen, althans, over het algemeen niet. De PT's waar ik sport hebben door de jaren heen wel een beetje geluisterd en kijken nu wat anders tegen liften aan. Maar er is er maar 1 van de 5 die ik vertrouw waar het liften betreft. Die squat zelfs dan ook zo'n 220 dankzij SS.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:04 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Het is natuurlijk om te janken dat zo een sportleraar mensen dit zo leert, en er na een discussie nog niet van overtuigt is ook nog
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Als het echt licht ziet niemand er wat van.. zou me eerder druk maken als ik gyno kreeg of iets in die richting.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 22:20 schreef MrGuma het volgende:
Ik krijg lichtelijk last van straie. Bijkomend iets maar is er iets te doen om het wat te doen minderen?
#beautyproblems.
 
			 
			
			
			Dat zijn die male boobs oid toch?quote:Op dinsdag 10 juni 2014 22:23 schreef Curlbrah het volgende:
[..]
Als het echt licht ziet niemand er wat van.. zou me eerder druk maken als ik gyno kreeg of iets in die richting.
 
											 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 10 juni 2014 20:56 schreef RaymondK het volgende:
...
Kan het niet heel goed zien met deze hoek, maar i.i.g in de gaten houden dat je je schouders niet over de bar heen hebt als je begint.
...
quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:39 schreef Snakey het volgende:
...
Net voor je lift trek je je rug hol/span je je rug aan, (zo lijkt het in ieder geval) waardoor je de bar net wat achter je schouders trekt, en waardoor je op een gegeven moment op je knieen bounced zag ik. ...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Denk dat ik het verkeerd zei. In ieder geval, vanuit de hoek van het filmpje lijkt het dat je schouders voorbij de bar gaan. Dat kan een reden zijn waarom je op een gegeven moment je knie raakt. Je mag je schouders iets meer laten hangen, waardoor de bar er meer recht onder komt. (Dus echt je schouders, niet je schouderbladen). Je schouders en rug zo aanspannen voor je lift geeft imo teveel stress op je rug. Je schouders hoeven pas zo aangespannen te worden bij je lock out.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 22:40 schreef gekkewiebel het volgende:
Super, hartelijk dank!
Nog even een vraag n.a.v. een deel van jullie reacties. RaymondK jij schrijft dat ik m'n schouders niet over de bar moet hebben, maar Snakey uit jouw reactie maak ik juist op dat de bar niet achter m'n schouders moet komen. Begrijp ik dan goed dat het de bedoeling is dat de bar in feite vóór m'n schouderbladen moet uitkomen? Dat m'n armen dus niet loodrecht naar beneden hangen maar juist iets naar voren moeten hangen?
Of mis ik ergens iets met het verschil tussen 'schouders' en 'schouderbladen'? Jullie spreken over schouders, bedoelen jullie dan echt de schouder zelf?
[..]
[..]
 
			 
			
			
			Curls werken nietquote:Op dinsdag 10 juni 2014 12:33 schreef star_gazer het volgende:
Die 5x10x65kg squat na een nieuwe deadlift PR zijn trouwens wel echt een zware lijfstraf hoor. He-le-maal verrot ben ik. Ik heb na die squats nog wat curls for The girls gedaan en wat pull ups en ben gelijk naar huis gegaanbekijk het maar met de rest van die assistance troep, ik zakte zowat in elkaar

 
			 
			
			
			Vriend, er zijn mannen van 87 die nog meedoen aan powerlifting wedstrijden. Je bent nog piepjong.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 11:58 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Kijk gewoon even hoe het gaat. 100% blessurevrij is wel aan te raden voor 1RM. Ik heb het sowieso al jaren niet meer gedaan: ik vind 1RM wat overrated, al begrijp ik wel dat mensen het graag willen weten. Ook vraag ik me af of mijn oude lijf er wel blij van wordt
Ik heb ooit gehoord dat voor volledig spierherstel 5 dagen rust nodig is, dus dat je voor de ideale 1RM die spiergroep(en) 5 dagen rust zou moeten geven. Herkent iemand dit?
Doe je PL-bench? Je zou eens kunnen proberen om PL-bench met een close grip te doen waardoor er minder stress op je schouders ontstaat. Hoe is je warming up wat betreft schouders? Als ik jou was zou ik sowieso voor elke upperbody training met een band wat oefeningen doen;quote:Op dinsdag 10 juni 2014 12:10 schreef RaymondK het volgende:
[..]
het is al vanaf dag 1 bij mij een probleem. D'r is geen probleem als ik gewoon m'n rep sets doe, maar als ik een 1rm of bijv. een 3rm probeer, dan die steek. Ook alleen maar bij de eerste rep...
'k heb nog wat rek oefeningen en tips mee gekregen van die masseur van mij, misschien moet ik daar eerst wat langer mee aan de gang nog
Uiteraard is een fatsoenlijke warming up belangrijk, maar wanneer je langer aan het opwarmen dan dat je aan het squatten bent is nou ook weer niet nodig.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:20 schreef fathank het volgende:
[..]
Ik kan het niet vaak genoeg herhalen, een fatsoenlijke warming up is cruciaal.
 
											 
			 
			
			
			 .
 . .
 . 
			 
			
			
			Thanks, ik ga die vid ff checken.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 23:33 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Vriend, er zijn mannen van 87 die nog meedoen aan powerlifting wedstrijden. Je bent nog piepjong.
[..]
Doe je PL-bench? Je zou eens kunnen proberen om PL-bench met een close grip te doen waardoor er minder stress op je schouders ontstaat. Hoe is je warming up wat betreft schouders? Als ik jou was zou ik sowieso voor elke upperbody training met een band wat oefeningen doen;
[..]
Uiteraard is een fatsoenlijke warming up belangrijk, maar wanneer je langer aan het opwarmen dan dat je aan het squatten bent is nou ook weer niet nodig.
 
			 
			
			
			Lulkoek.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 23:30 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Curls werken niet
http://www.pt-nijmegen.nl(...)_like_an_athlete.htm
 
											 
			 
			
			
			De zin des doods... iedere dokter die dat tegen me zegt, is niet langer mijn dokter.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:51 schreef Modus het volgende:
[..]
Klinkt bijna alsof het tussen de oren zit. Je lichaam weet als je de bar uit de standaard haalt niet of je een set of een 1rm gaat doen. Lijkt alsof je er (onbewust) dan toch anders ingaat met je lichaam. Ergens ms wel logisch: bij een setje zal je normaal gesproken de eerste rep 100 out of 100 kunnen volbrengen, bij een 1rm, is dat geen zekerheid.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wellicht een zeldzame afwijking van de stofwisseling o.i.d.quote:Op woensdag 11 juni 2014 03:42 schreef star_gazer het volgende:
OK, hoe werkt dit? Koreaans vrouwtje eet belachelijk veel maar ziet er prima uit.
Problem, thermodynamics?
 
			 
			
			
			Dat lijkt me een hoax. Zij eet wellicht zo veel als de camera's erbij zijn, maar de dag erna gaat ze gewoon aan de lijn. Dat, in combinatie met goede genen en veel beweging.quote:Op woensdag 11 juni 2014 03:42 schreef star_gazer het volgende:
OK, hoe werkt dit? Koreaans vrouwtje eet belachelijk veel maar ziet er prima uit.
Problem, thermodynamics?
 
			 
			
			
			Sorry maar al zet je 1000 camer's neer, dan krijg ik die 10 hamburger menu's nog niet naar binnen.quote:Op woensdag 11 juni 2014 08:59 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Dat lijkt me een hoax. Zij eet wellicht zo veel als de camera's erbij zijn, maar de dag erna gaat ze gewoon aan de lijn. Dat, in combinatie met goede genen en veel beweging.
 
			 
			
			
			Het lijkt me sterk dat je zo'n afwijkende stofwisseling hebt dat je 200.000 calorieën (of zelfs ook maar 20.000) per dag verbrandt. Dan zou ze er eerder uitzien als die Lizzie Velasquez.quote:Op woensdag 11 juni 2014 03:50 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Wellicht een zeldzame afwijking van de stofwisseling o.i.d.
 
			 
			
			
			Wedstrijdeters doen dat ook, en sommigen van hen zijn ook niet moddervet (veel dan weer wel). Kwestie van goede genen (iets met een laag zittende maag geloof ik) en veel training. Die Japanse kampioen, Kobayashi, is behoorlijk gespierd:quote:Op woensdag 11 juni 2014 09:01 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Sorry maar al zet je 1000 camer's neer, dan krijg ik die 10 hamburger menu's nog niet naar binnen.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |