Ik zie geen derde zitplaats, jij wel?quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:41 schreef kanovinnie het volgende:
Moet je met 3 man op die voorbank
Van welke film is dat ook alweerquote:Op donderdag 6 februari 2014 11:47 schreef Deshain het volgende:
WTF
Luchtkussentjes...
[ afbeelding ]
Interieur vind ik inderdaad ook wel mooi ja.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:50 schreef Metro2005 het volgende:
Ik vind hem wel grappig, en het interieur vind ik erg mooi.
Ik heb zo'n vermoeden dat deze dat wel aan kan, met name door zijn gewicht.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:40 schreef goed_volk het volgende:
Kek wagentje, hoewel ik wel vaak vraagtekens heb bij zogenaamde offroadmodellen. Is dit ook een auto waarmee je een zandpad af gaat rijden, of even over het strand crosst, of is het meer "urban style"?
Dude where's my carquote:Op donderdag 6 februari 2014 11:50 schreef Metro2005 het volgende:
Ik vind hem wel grappig, en het interieur vind ik erg mooi.
[..]
Van welke film is dat ook alweer?
Nou, het lijkt er wel bijna op.Vind vooral het gebrek aan een middenconsole storend.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:44 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik zie geen derde zitplaats, jij wel?
Het zijn wel extra brede voorstoelen, gebaseerd op een sofa.
Hij heeft toch een middenconsole? Alleen loopt ie niet door tot tussen de stoelenquote:Op donderdag 6 februari 2014 11:56 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nou, het lijkt er wel bijna op.Vind vooral het gebrek aan een middenconsole storend.
Vind 't maar lelijk.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:59 schreef Anne het volgende:
[..]
Hij heeft toch een middenconsole? Alleen loopt ie niet door tot tussen de stoelen.
En ik heb zo'n vermoeden dat je het middelste gedeelte (onder) omhoog kunt klappen.
En het middelste gedeelte (boven) omlaag kunt klappen, zodat je een armsteun hebt.
alles na de het xantiaquote:Op donderdag 6 februari 2014 11:41 schreef BORRREETJEEE het volgende:
Hydraulische vering? Zo niet, dan is het een kutCitroën!![]()
Verder wel grappig, maar ik ben bang dat het niet tijdloos genoeg is.
dat is niet helemaal waar, de C5 is nog hydraulisch!quote:Op donderdag 6 februari 2014 12:02 schreef kawa4 het volgende:
[..]
alles na de het xantia/ XM
tijdperk, is toch geen echte Citroën meer
ja ok maar ik heb het niet alleen over de vering, ( C6 had dat toch ook btw?)quote:Op donderdag 6 februari 2014 12:05 schreef Wouzziej het volgende:
[..]
dat is niet helemaal waar, de C5 is nog hydraulisch!
Laatste XM hier in de familie is net gesneuveld.quote:Op donderdag 6 februari 2014 12:02 schreef kawa4 het volgende:
[..]
alles na de het xantia/ XM
tijdperk, is toch geen echte Citroën meer
quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:47 schreef Deshain het volgende:
WTF
Luchtkussentjes...
[ afbeelding ]
Voor vrouwen moet de hele auto van rubber zijn.quote:Op donderdag 6 februari 2014 22:21 schreef Life2.0 het volgende:
handig voor vrouwen (blijft een citroen) zon stootrandje
zo veel vaseline hebben ze niet op zakquote:Op donderdag 6 februari 2014 22:23 schreef 2cv het volgende:
[..]
Voor vrouwen moet de hele auto van rubber zijn.
Jammer dat ie wokkels heeftquote:Op donderdag 6 februari 2014 22:19 schreef 2cv het volgende:
Ik vind het erg tof dat het echt wat anders dan anders is, wat dat betreft érg Citroën.
Maar verder word ik er niet heel warm van. Het uiterlijk boeit me (nog) niet zo (misschien over een paar jaar wel hoor) en op technisch gebied is alleen de airbag bijzonder.
Ook erg jammer uiteraard.quote:
voor jou zijn die lelijke dingen wel handig ja, voor de rest niet.quote:Op zondag 9 februari 2014 14:43 schreef Roadtrip het volgende:
Wauw. Ik vind hem echt helemaal geweldig. Het is de eerste keer dat ik van een auto in dat segment helemaal onder de indruk ben.
Het ziet er heel kek uit, maar het is ook heel praktisch. Die bumpers zodat je lekker kunt "touchparken" zonder dat je bang hoeft te zijn dat je iets moeit, dat interieur, etc. Het is een perfecte stadsauto, en je kunt ermee op vakantie.
Ik heb hem echt nodig. In dat felle groen.
En dat interieur...![]()
Zou je niet beter zoiets kopen?quote:Op zondag 9 februari 2014 14:43 schreef Roadtrip het volgende:
Wauw. Ik vind hem echt helemaal geweldig. Het is de eerste keer dat ik van een auto in dat segment helemaal onder de indruk ben.
Het ziet er heel kek uit, maar het is ook heel praktisch. Die bumpers zodat je lekker kunt "touchparken" zonder dat je bang hoeft te zijn dat je iets moeit, dat interieur, etc. Het is een perfecte stadsauto, en je kunt ermee op vakantie.
Ik heb hem echt nodig. In dat felle groen.
En dat interieur...![]()
Mensen die graag touchparken kunnen het beter bij een fiets latenquote:Op zondag 9 februari 2014 17:19 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Zou je niet beter zoiets kopen?
[ afbeelding ]
Ik vind hem oprecht mooi. Veel leuker dan een polo ofzo.quote:Op zondag 9 februari 2014 17:02 schreef -niemand- het volgende:
[..]
voor jou zijn die lelijke dingen wel handig ja, voor de rest niet.
Er zitten bumpers op je auto om een reden.quote:Op zondag 9 februari 2014 17:19 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Zou je niet beter zoiets kopen?
[ afbeelding ]
Hallo roest, ,hallo windgeruis, hallo hogere categorie wegenbelasting, dag inruilwaarde, dag acceleratie.quote:Op zondag 9 februari 2014 09:21 schreef Pap89 het volgende:
Die zwarte zooi + het volk die het handig/praktisch schijnt te vinden
Koop dan een random auto en popnagel er ff 10cm dikke rubber strips om de gehele auto heen.
Ik prefereer het toch ze niet te gebruikenquote:Op zondag 9 februari 2014 18:18 schreef Roadtrip het volgende:
Er zitten bumpers op je auto om een reden.
Voor 16k heb je al zo'n kek lifestyle-statement met 82 ponies. Zou het er zelf niet voor over hebben, maar hij zal voor zo'n bedrag best wel goed gaan lopen.quote:Op zondag 9 februari 2014 22:08 schreef Fer het volgende:
Maar dit soort auto's zijn eigenlijk toch altijd te vrolijk voor die 30k die ze moeten kosten.
Dan te bedenken dat de goedkoopste Aygo bijna 10k. Deze is niet heel veel duurder in gebruik, maar biedt als ik het zo zie wel flink meer ruimte.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:32 schreef Ciora het volgende:
[..]
Voor 16k heb je er al zo'n kek lifestyle-statement met 82 ponies. Zou het er zelf niet voor over hebben, maar hij zal voor zo'n bedrag best wel goed gaan lopen.
Dat was mijn gedachte ook, wat een kak reclame zeg..quote:Op maandag 11 augustus 2014 21:31 schreef Kentekenplaat het volgende:
Ze pochen wel heel erg met dat ding. "We hebben een sproeierinstallatie ontwikkeld die de ruitesproeiervloeistof verdeelt over de voorruit."
Dat hadden al mijn werkbussen vanaf 2000 al.
Maar dus absoluut niet nieuw.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 20:49 schreef .Neovo. het volgende:
Mja, ik vind het er niet uitzien.
Dan liever een normale stoelen zoals we nu hebben en een poetsdoek voor de krasjes.
Dat ruitenwisser systeem is dan opzich wel grappig.
Waarom implementeren niet meer auto fabrikanten dit in personenauto's?quote:Op woensdag 13 augustus 2014 01:16 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Maar dus absoluut niet nieuw.
Ik heb niet gezegd dat het nieuw is, maar wel leuk dat het erop zit, had er nog nooit van gehoord.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 01:16 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Maar dus absoluut niet nieuw.
Jazeker, dit is hem.quote:
Na een proefrit (zo'n 30-40 minuten) heb ik hem gekocht.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 11:27 schreef Goejedag het volgende:
Kan iemand met rij ervaring vertellen hoe de auto rijd?
Gefeliciteerd!quote:
Hm die rode accenten zijn niet echt mijn ding.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 11:55 schreef PPL het volgende:
[..]
Jazeker, dit is hem.
Verkoper wilde hem alleen nog niet meegeven, anders had ie niets in de showroom staan.
Dat verhaal heb ik trouwens bij meerdere dealers te horen gekregen.
Vanaf 13 september verwachten ze zo'n beetje weer nieuwe aanvoer, dat is ook de datum van de europese release die in Nederland naar voren gehaald blijkt te zijn.
[..]
Na een proefrit (zo'n 30-40 minuten) heb ik hem gekocht.
Gaat om een ETG5 (semi-automaat) en dat vind ik wel erg wennen.
Voor de rest rijdt hij fijn al zal ik niet als eerste bij een stoplicht weg zijn.
Het is geen scheurijzer, meer een 'cruiser'.
Voor mij persoonlijk geen issue, maarik kan mij voorstellen dat het voor anderen wel een factor van belang is.
De wegligging vond ik fijn, over geluid in de cabine zal men mij niet horen klagen.
Stoelen zijn lekker en comfortabel.
Wel aan de zachte kant, wat minder kan zijn bij langere ritten.
Voor de rest van alle gemakken voorzien.
PS: dit zijn dus ervaringen gebasseerd op een proefrit, als ik hem heb en er langer in rijd kan zal ik pas meer over ervaringen kunnen zeggen.
Mocht je in de tussentijd vragen hebben...
Ik heb het de verkoper wel aangeboden om er een of twee maanden mee door te blijven rijden.quote:
Ik vind hem geinig. Het is eens wat anders dan anders, maar in deze kleurstelling niet té. Alleen de rode accenten vind ik zonde.quote:
Nee.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 16:16 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
Weet iemand of die velgen passen op een Passat?
Jou zouden ze je rijbewijs moeten afpakken en elke keer dat je schade reed aan een bumpert een boete moeten geven van 10kquote:Op zondag 9 februari 2014 18:18 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Er zitten bumpers op je auto om een reden.
Offtopic: een oom van mij maakte de garage altijd duidelijk dat stickers met de garagenaam een aftrek van een paar honderd euro betekende.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 14:30 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik heb het de verkoper wel aangeboden om er een of twee maanden mee door te blijven rijden.
Tegen de juiste prijs uiteraard.
Helaasch ging hij daar niet op in.
Ook niet toen ik zei dat hij wat mij betreft dan ook een sticker met de naam van de garage erop mocht doen voor die periode.
not shitting you: geld = geld
Dat is toch zonde van je dak?quote:Op donderdag 21 augustus 2014 16:16 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
Weet iemand of die velgen passen op een Passat?
In deze ingetogen kleurstelling vind ik de auto al weer een stuk fraaier!quote:
Ja, Urban Edition.quote:
Koel!quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 16:05 schreef mizzaardbei het volgende:
Hijs ook voor mij besteld! Ik ga m leasen!Verwacht wordt dat ik m eind november kan ophalen. Spannend zeg.
Cool, ik ben ook op zoek naar een nieuwe leaseauto. Heb al proefritjes gemaakt in de Clio en de 208.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 16:05 schreef mizzaardbei het volgende:
Hijs ook voor mij besteld! Ik ga m leasen!Verwacht wordt dat ik m eind november kan ophalen. Spannend zeg.
Ik heb precies hetzelfde. De Clio heeft nu mijn voorkeur, maar ergens volgende week wil ik toch de cactus proberen.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 11:30 schreef mizzaardbei het volgende:
Dank jullie wel!
@Boy_Snakeye De clio is ook wel leuk! Maar het is een auto die veel collega's van mn werk ook hebben. Ik wil er toch een beetje uniek zijn met mijn auto, vandaar die Cactus.
Doen! Je zult er geen spijt van krijgen. Ik had zelf een proefrit gemaakt in een cactus die niet een hele sterkte motor had. Daardoor trok ie ook niet zo snel op. Het is ook wel ff wennen met de snelheidsmeter omdat ie digitaal is. Oh ja, ik moet je ook waarschuwen voor de achterruit. Ik vond m nogal klein. Maar ik heb dan ook tot afgelopen juli gelest in een volkswagen Golf.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 11:32 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Ik heb precies hetzelfde. De Clio heeft nu mijn voorkeur, maar ergens volgende week wil ik toch de cactus proberen.
Deze versie ben ik anderhalve maand geleden op een camping in NL tegen gekomen. Mooi ding, gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 08:15 schreef PPL het volgende:
[..]
Ja, Urban Edition.
Enerzijds maken de donkere kleuren de C4C mooi ingetogen, anderzijds moet het wel een beetje speels blijven (zonder meteen in 'Hello Yellow' te gaan rondrijden).
Boys will be Boys
Rood zijn overigens alleen de spiegelkappen en een accent op de C-Stijl, maar inderdaad: you love it or hate it.
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Foto van het interieurquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 08:15 schreef PPL het volgende:
[..]
Ja, Urban Edition.
Enerzijds maken de donkere kleuren de C4C mooi ingetogen, anderzijds moet het wel een beetje speels blijven (zonder meteen in 'Hello Yellow' te gaan rondrijden).
Boys will be Boys
Rood zijn overigens alleen de spiegelkappen en een accent op de C-Stijl, maar inderdaad: you love it or hate it.
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Ik had zelf liever het tweekleurige gehad, maar dit vind ik ook goed.quote:
Vooral makkelijk als bescherming tegen lui die dat niet hebben geleerd.quote:Op dinsdag 2 september 2014 13:47 schreef jeroen25 het volgende:
Luchtkussentjes voor als je ergens tegenaan rijdt?![]()
Ik heb geleerd te om te zorgen dat ik nergens tegenaan rij.
Het is toch tweekleurig? Grijs en zwartquote:Op dinsdag 2 september 2014 13:49 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik had zelf liever het tweekleurige gehad, maar dit vind ik ook goed.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
D'r is een interieur dat ze habana noemen.quote:Op dinsdag 2 september 2014 13:52 schreef Anne het volgende:
[..]
Het is toch tweekleurig? Grijs en zwart.
Maar ik moet bekennen dat ik het met een kleurtje (het rood?) ook mooier had gevonden.
Hoe is het geluid van de auto qua muziek? Ik ben aardig verwend met de DS3 en zijn HiFi inbouw met subje achterin.....quote:Op dinsdag 2 september 2014 13:49 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik had zelf liever het tweekleurige gehad, maar dit vind ik ook goed.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nog niet echt getest, dus kan ik geen uitspraak over doen.quote:Op dinsdag 2 september 2014 15:34 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Hoe is het geluid van de auto qua muziek? Ik ben aardig verwend met de DS3 en zijn HiFi inbouw met subje achterin.....
Hoe bevallen de stoelen? Op de foto's lijken ze niet echt veel zijdelinge steun te geven.quote:Op dinsdag 2 september 2014 16:07 schreef PPL het volgende:
[..]
Nog niet echt getest, dus kan ik geen uitspraak over doen.
Tijdens de proefrit wel muziekje (radio 10) op gehad maar niet echt hard met veel bass & treble.
USB Stick met wat jaren 80 en 90 meuk ligt klaar om mee terug te rijden na de levering.
![]()
was het maar vast zover
Verkoop alles wat je niet meer nodig hebt + een nier en jij hebt een citroen voor je deur staanquote:Op zaterdag 6 september 2014 20:48 schreef Ridocar het volgende:
De reacties van Citrofielen hier: "Bweuh, geen hydromatische vering = geen echte Citroën".
Maareh, mooie auto, als ik het geld had....
Wat doet een beetje nier op de markt?quote:Op zaterdag 6 september 2014 21:57 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Verkoop alles wat je niet meer nodig hebt + een nier en jij hebt een citroen voor je deur staan
10 / 20 k kan je er wel voor krijgen, alleen moet je even naar china reizen voor de operatie (Chinezen schijnen er heel goed in te wezen)quote:Op zondag 7 september 2014 15:33 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Wat doet een beetje nier op de markt?
Ik vind hem in het geel juist wel tofquote:Op zaterdag 6 september 2014 18:14 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Nou een uur mogen rijden in deze auto. Ik moet zeggen dat hij me uitstekend beviel!
Zit lekker, stoel kan lekker laag. Strak display niet te veel poespas. Had een 1.2 benzine en vond deze al erg pittig voor zo'n motor.
Ik zal dan de 100 PK versie nemen, me alles erop en eraan. Maar welke kleur??
Ik twijfel of rood met zwart of gewoon volledig zwart......
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar ik ga er nog een nachtje over slapen
Clio heeft ook alle opties, maar met r-link en bose speakers. Dus heerlijk geluid. Tom-tom navigatie, maar als nadeel is dat je 'm nu echt óveral ziet, dus bijzonder is hij niet.
Cactus ook alle opties, maar standaard speakers, maar wel goed geluid en lekker ruim. En niet de doorsnee auto..
Een nier levert niks op:quote:Op zaterdag 6 september 2014 21:57 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Verkoop alles wat je niet meer nodig hebt + een nier en jij hebt een citroen voor je deur staan
Wacht maar, binnen no-time is dit de meest doorsnee auto op de Nederlandse weg. Namelijk veel auto, niet duur, niet afzichtelijk.quote:Op zaterdag 6 september 2014 18:14 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Clio heeft ook alle opties, maar met r-link en bose speakers. Dus heerlijk geluid. Tom-tom navigatie, maar als nadeel is dat je 'm nu echt óveral ziet, dus bijzonder is hij niet.
Cactus ook alle opties, maar standaard speakers, maar wel goed geluid en lekker ruim. En niet de doorsnee auto..
In zwart vind ik hem wel wat stoerder,quote:Op maandag 15 september 2014 12:06 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik vind hem in het geel juist wel tof. Een erg handige kleur ook
.
In het zwart vind ik hem een stuk saaier in ieder geval.
http://www.havocscope.com/black-market-prices/organs-kidneys/quote:Op maandag 15 september 2014 12:10 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Een nier levert niks op:
http://www.transplantatie(...)donor-een-vergoeding
quote:Op maandag 15 september 2014 schreef De Telegraaf / AutoVisie het volgende:De Citroën C4 Cactus behaalt een score van vier sterren. Op drie van de in totaal vier categorieën weet de Citroën een goede score te noteren. De Fransen laten alleen een steekje vallen bij de veiligheidsassistentie. De C4 Cactus beschikt niet over veel veiligheidssystemen zoals bijvoorbeeld Lane Departure Warning, waardoor de Citroën een ster verliest..
Test results Euro NCAPquote:Op maandag 15 september 2014 schreef Autoweek het volgende:De Cactus biedt volgens de experts van Euro NCAP met een score van 82 procent een goede bescherming aan de inzittenden. Ook voetgangers komen er relatief goed vanaf, wanneer de Citroën met hen in botsing komt. Alleen op het gebied van veiligheidssystemen laat de Fransman het een beetje liggen. Zo is een aantal veiligheidssystemen die extra punten kunnen opleveren niet beschikbaar op de C4 Cactus. Dat kost de auto een ster in de eindscore.
Zijn er nog auto's die minder als 4 sterren hebben dan?quote:Op zondag 5 oktober 2014 16:37 schreef DieselTank het volgende:
Nog heel veilig ook wat een top auto.
Citroën heeft goed werk afgeleverd!
ze zijn wel los van elkaarquote:Op maandag 6 oktober 2014 09:47 schreef Tijn het volgende:
Is dat ding voorin nou echt een bank of zijn het toch losse stoelen?
als je een handbak koopt is het nog minder een sofaquote:Op maandag 6 oktober 2014 10:25 schreef Tijn het volgende:
[..]
Waarom zeggen ze dan dat het een sofa is in de reclame? Dat is dus gewoon niet waar.
Landwind en die Tata Nano, die heeft n half sterretje ofzoquote:Op maandag 6 oktober 2014 09:37 schreef Idanue het volgende:
[..]
Zijn er nog auto's die minder als 4 sterren hebben dan?(behalve Dacia natuurlijk)
Hahahahahahahahaha. Laat me niet lachen, come at me bro.quote:
Wow vet stoer man.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 12:21 schreef rupsnooitgenoeg het volgende:
[..]
Hahahahahahahahaha. Laat me niet lachen, come at me bro.
Een veredelde botsauto is het. Ik blijf toch bij mijn McLaren P1. Uitstekende prestaties en relatief laag verbruik. Ziet er ook nog eens blits uit.
Foto's! (van je zusje)quote:Op woensdag 8 oktober 2014 12:21 schreef rupsnooitgenoeg het volgende:
[..]
Hahahahahahahahaha. Laat me niet lachen, come at me bro.
Een veredelde botsauto is het. Ik blijf toch bij mijn McLaren P1. Uitstekende prestaties en relatief laag verbruik. Ziet er ook nog eens blits uit.
Kut kloon tevens kutuser.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 13:53 schreef rupsnooitgenoeg het volgende:
[..]
Ach, kwestie van sparen...
De cactus diesel (mocht je die besteld hebben) variant is volgend jaar ook nog 14% bijtelling.quote:Op donderdag 9 oktober 2014 14:46 schreef mizzaardbei het volgende:
Mijn cactus is inmiddels besteld en ze hopen het voor het eind van het jaar te kunnen leveren. Dat ga ik ook hopen, want dan telt die 14% bijtelling nog. Ik lease de auto via mn werk. Ik heb extra getinte ramen, de diaree kleurige bekleding ( wie dat ook noemde) en ook nog het pack park assist erbij besteld.
Het is misschien echt zo'n domme blondjes vraag, maar stel dat je wilt bellen in de auto hè? Dan bel je via bluetooth (geweldig systeem). Waar zit die microfoon dan?!
Bedankt dat je me het laat weten!quote:Op donderdag 9 oktober 2014 17:21 schreef Humberto-T het volgende:
[..]
De cactus diesel (mocht je die besteld hebben) variant is volgend jaar ook nog 14% bijtelling.
Gefeliquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:49 schreef mizzaardbei het volgende:
[..]
Bedankt dat je me het laat weten!
Ik heb gisterochtend een telefoontje gehad van de leverancier en ik mag het vrijdag komen ophalen. Jeuj!![]()
Mn vader moest sowieso mee van mij maar nu gaan mn broertje en zusje ook mee. Leuk man, zo'n familie uitje.Maar het is dan ook mn eerste auto.
Maegrim: Ik zie het wel. Ik ga vrijdag toch naar Leiden toe voor de auto en dan zal ik uitleg krijgen over hoe het één en ander werkt. Dan ga ik toch nog even mn vraag stellen.
Ik vind het zo spannend!![]()
Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:49 schreef mizzaardbei het volgende:
[..]
Bedankt dat je me het laat weten!
Ik heb gisterochtend een telefoontje gehad van de leverancier en ik mag het vrijdag komen ophalen. Jeuj!
Mn vader moest sowieso mee van mij maar nu gaan mn broertje en zusje ook mee. Leuk man, zo'n familie uitje.Maar het is dan ook mn eerste auto.
Maegrim: Ik zie het wel. Ik ga vrijdag toch naar Leiden toe voor de auto en dan zal ik uitleg krijgen over hoe het één en ander werkt. Dan ga ik toch nog even mn vraag stellen.
Ik vind het zo spannend!![]()
Ziet er goed uit PPL!quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 11:00 schreef PPL het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!
We zien de foto's graag tegemoet.
doe ik nog even een foto van mijn eigen c4c
[ afbeelding ]
Afgelopen weekend een uitstap gemaakt naar Drenthe (vanuit Amsterdam).quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 11:07 schreef Goejedag het volgende:
[..]
Ziet er goed uit PPL!
Hoe bevalt hij tot nu toe? Hoe is hij bij flinke stukken rijden? (200km+)
Gaaf hoor, en dat als 1e auto? Zozo....quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 11:21 schreef mizzaardbei het volgende:
Dit is m dan!
Ik heb er een 100pk motor inzitten!
[ afbeelding ]
wat een bazenbakquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 11:21 schreef mizzaardbei het volgende:
Dit is m dan!
Ik heb er een 100pk motor inzitten!
[ afbeelding ]
Welkom bij de club & feli!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 11:21 schreef mizzaardbei het volgende:
Dit is m dan!
Ik heb er een 100pk motor inzitten!
[ afbeelding ]
Echt een vet ding!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 11:21 schreef mizzaardbei het volgende:
Dit is m dan!
Ik heb er een 100pk motor inzitten!
[ afbeelding ]
Nee geen bubbeltjes plasticquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 13:31 schreef DonJames het volgende:
Wat ik me nou afvraag; zijn die stootkussens nou van hard plastic, of lijkt het meer op van dat bubbeltjesplastic? indien dat laatste, doet 'ie ook "plop" als je er hard op duwt?![]()
weet je nu ook waar die microfoon zit?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 13:34 schreef mizzaardbei het volgende:
Dank jullie wel allemaal! Ik ben er ook heel blij mee.
En ja, ik heb uiteindelijk kunnen vinden hoe de bluetooth verbinding werkt als je belt in de auto. Het vreemde is is dat mijn werktelefoon (een iphone 5) zonder problemen gekoppeld kon worden, bij mijn prive telefoon (een iphone 6) heb ik wat trucjes moeten uithalen om ervoor te zorgen dat het gekoppeld wordt. (ff gegoogled)
Wat betreft het bellen: ik praat wel iets harder als ik bel via de bluetooth in de auto.
Hij stuurt lekker licht en ik kan er lekker mee gassen. Door de dieselmotor ronkt ie wel wat meer, maar dat is volgens mij normaal. Ik kan er wel goed mee wegrijden.
Hmm....quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 13:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
weet je nu ook waar die microfoon zit?
Ja dat kan.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:01 schreef Hyman het volgende:
Kan die afgrijselijk lelijke stootrand ook niet geleverd worden?
Zoek eens in de buurt van je zonneklepquote:
Ja dat ga ik eens doen! Bedankt voor de tip!quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 14:34 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Zoek eens in de buurt van je zonneklep
Daar zit ie bij qltels Berlingo en in mijn C3 Picasso ook.
Mooie auto! Ik ben niet zo weg van witte auto's maar bij deze staat het wel
In dit geval is dat helaas niet positief.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:37 schreef Anne het volgende:
Meestal is de uiteindelijke versie totaal niet vergelijkbaar met de conceptauto, maar in dit geval is ie gewoon identiek:
Er zijn nu éénmaal mensen die niet in een oude BMW rondrijden.quote:Op zondag 26 oktober 2014 11:12 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
In dit geval is dat helaas niet positief.
Zo veel haat is er toch niet? Maar het blijft een afzichtelijk hok.quote:Op zondag 26 oktober 2014 11:48 schreef DieselTank het volgende:
Zoveel haat op deze autoHet is geen multipla.
Doe eens normaal joh. Het is tenminste beter dan elke VW polo ...quote:Op zondag 26 oktober 2014 15:48 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Zo veel haat is er toch niet? Maar het blijft een afzichtelijk hok.
Beetje als een tupperware dekselquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 13:31 schreef DonJames het volgende:
Wat ik me nou afvraag; zijn die stootkussens nou van hard plastic, of lijkt het meer op van dat bubbeltjesplastic? indien dat laatste, doet 'ie ook "plop" als je er hard op duwt?![]()
Ik zeg niks geks toch?quote:Op zondag 26 oktober 2014 17:11 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Doe eens normaal joh. Het is tenminste beter dan elke VW polo ...
zag er laatst ook 1 rijden en op zich vind ik ze best nog wel aardig uitzienquote:Op maandag 27 oktober 2014 09:45 schreef Anne het volgende:
Ik kom de laatste tijd de bruine-grijs-groene variant tegen. En ik moet zeggen; Die is zo lelijk nog niet.
[ afbeelding ]
En dan met dat zwart-bruine interieur uit de OP.
Het enige wat ik écht afgrijselijk vind zijn die 2 ski's bovenop het dak.
Leuke auto inderdaad, eens wat anders dan de zoveelste saaie golf/megane/leon/etc.quote:Op maandag 27 oktober 2014 09:45 schreef Anne het volgende:
Ik kom de laatste tijd de bruine-grijs-groene variant tegen. En ik moet zeggen; Die is zo lelijk nog niet.
[ afbeelding ]
En dan met dat zwart-bruine interieur uit de OP.
Het enige wat ik écht afgrijselijk vind zijn die 2 ski's bovenop het dak.
Wanneer heb jij 'm besteld? En hoeveel inch zijn die wielen? Ik zit maar te wachten op de mijne, zelfde kleurquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 11:21 schreef mizzaardbei het volgende:
Dit is m dan!
Ik heb er een 100pk motor inzitten!
[ afbeelding ]
Ik dacht ook dat ik deze over zou slaan, rij momenteel een DS3, echter vroeger hebben we een paar BX'en gehad en eigenlijk was ik na een kwartier proefrijden al verkocht, comfort en nostalgie is voor mij zo'n beetje de doorslag geweest en in mindere mate dat mijn huidige DS3 er al 120k op heeft zitten. Daarnaast kan ik gewoon niet vrolijk worden van de Duitse en Japanse etc alternatieven.quote:Op zaterdag 8 november 2014 16:15 schreef ElSalvador14 het volgende:
Het is toch niet echt mijn ding. Zullen vast liefhebbers voor zijn maar zou mijn keuze niet zijn.
Heb op dit moment m'n oog laten vallen op Nissan Pulsar. Ben er nog niet heel serieus mee bezig geweest maar ga er binnenkort wat serieuzer mee aan de slag.quote:Op zaterdag 8 november 2014 16:21 schreef kawotski het volgende:
[..]
Ik dacht ook dat ik deze over zou slaan, rij momenteel een DS3, echter vroeger hebben we een paar BX'en gehad en eigenlijk was ik na een kwartier proefrijden al verkocht, comfort en nostalgie is voor mij zo'n beetje de doorslag geweest en in mindere mate dat mijn huidige DS3 er al 120k op heeft zitten. Daarnaast kan ik gewoon niet vrolijk worden van de Duitse en Japanse etc alternatieven.
is wel mogelijkquote:
Valt best mee i.d.d., die dakrails heb ik geen moeite mee wel het bubbeltjesrubber op de zijkanten.quote:Op maandag 27 oktober 2014 09:45 schreef Anne het volgende:
Ik kom de laatste tijd de bruine-grijs-groene variant tegen. En ik moet zeggen; Die is zo lelijk nog niet.
[ afbeelding ]
En dan met dat zwart-bruine interieur uit de OP.
Het enige wat ik écht afgrijselijk vind zijn die 2 ski's bovenop het dak.
Ik mag hopen dat je aan het trollen bent.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 19:49 schreef Djeez het volgende:
Echt een bazenbak, eindelijk weer eens wat anders dan die 'dertien in een dozijn'-Audi's en -VW's. Als ik het geld had, kocht ik er gelijk eentje, en dan wel in het geel
Er zijn toch wel betere alternatieven dan dit te bedenken voor 14% of minderquote:Op donderdag 5 februari 2015 22:19 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Iedereen tollereert toch een hoop voor 14%.
Nee, toevallig niet. Stuk mooier dan die zwarte Polo's waarvan je er in elke straat vijf ziet staanquote:Op vrijdag 6 februari 2015 20:42 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat je aan het trollen bent.
Toch liever een Polo dan zo'n brik, al vind ik het beide niet veel. Maar goed, je had het ook over Audi. Sowieso al een schande om een willekeurige Audi te vergelijken met dit gedrocht.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 20:43 schreef Djeez het volgende:
[..]
Nee, toevallig niet. Stuk mooier dan die zwarte Polo's waarvan je er in elke straat vijf ziet staan
Audi's zijn mooie en goeie auto's, alleen zie je ze overal. En van de voorkant onderscheid ik geen A1 van een A8quote:Op vrijdag 6 februari 2015 20:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Toch liever een Polo dan zo'n brik, al vind ik het beide niet veel. Maar goed, je had het ook over Audi. Sowieso al een schande om een willekeurige Audi te vergelijken met dit gedrocht.
Waar je dat op baseert is mij een raadsel.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 20:52 schreef Djeez het volgende:
[..]
Audi's zijn mooie en goeie auto's, alleen zie je ze overal.
Dat ligt toch echt aan jou. Al begrijp ik de relevantie in deze niet. Liever een mooie voorkant van een willekeurige Audi in de binnenspiegel dan die afschuwelijke lampen van een Nissan Juke of een Citroën C4 Cactus.quote:En van de voorkant onderscheid ik geen A1 van een A8
De voltallige directie rijdt in zwarte Audi's. En het magazijnhulpje heeft een A3quote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:12 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Waar je dat op baseert is mij een raadsel.
Weet je dat Citroën zowel in 2014, 2013, 2012, 2011 en 2010 (niet verder teruggekeken) significant méér auto's heeft verkocht dan Audi? Je zult dan ook vaker een Citroën zien rijden dan een Audi.
Het is een gedachte die je waarschijnlijk hebt. Velen denken bij Audi aan een 'premium' merk dus verwachten het minder vaak te zien omdat het exclusief zou moeten zijn. Maar in absolute aantallen klopt het echt niet dat je ze vaak ziet![]()
En wat dan nog, wat is er erg aan dat je ze vaak denkt te zien? Koop je dan bijvoorbeeld ook liever een 2e rangs merk telefoon omdat je geen Samsung of Apple wil die iedereen heeft?
En koop je ook geen rijtjeswoning omdat alle huizen in de straat er hetzelfde uit zien?
Zo zijn er natuurlijk nog veel meer voorbeelden te bedenken.
[..]
Dat ligt toch echt aan jou. Al begrijp ik de relevantie in deze niet. Liever een mooie voorkant van een willekeurige Audi in de binnenspiegel dan die afschuwelijke lampen van een Nissan Juke of een Citroën C4 Cactus.
Oh je ziet ze veel rijden op het parkeerterrein van je werk! Zeg dat danquote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:14 schreef Djeez het volgende:
[..]
De voltallige directie rijdt in zwarte Audi's. En het magazijnhulpje heeft een A3
Directie met smaak!quote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:14 schreef Djeez het volgende:
[..]
De voltallige directie rijdt in zwarte Audi's. En het magazijnhulpje heeft een A3
Ik zie hier in Oostenrijk menig Audi/VW met de motorkap omhoog omdat ie niet starten wil met deze kou.quote:
Ja, en ik fiets erlangs met mijn Gazelle dienstfietsquote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:20 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Oh je ziet ze veel rijden op het parkeerterrein van je werk! Zeg dat dan
Obvious troll.. Ga aub in een polo rijden, je geeft wel aardig te kennen dat je niet weet waar je het over hebt. Als je wil bashen onderbouw het dan op z'n minst.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 20:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Toch liever een Polo dan zo'n brik, al vind ik het beide niet veel. Maar goed, je had het ook over Audi. Sowieso al een schande om een willekeurige Audi te vergelijken met dit gedrocht.
Tuurlijk.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:47 schreef penny-wise het volgende:
Ik zie hier in Oostenrijk menig Audi/VW met de motorkap omhoog omdat ie niet starten wil met deze kou.
Rij ik weg met mijn 15 jaar oude jap....
Gazelle... Die zie je ook op iedere straathoek...quote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:48 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ja, en ik fiets erlangs met mijn Gazelle dienstfiets
Niet de mijne, want die is verlaagd, heeft een booskijker op de koplamp en Lexus-achterlichtquote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:57 schreef DS4 het volgende:
[..]
Gazelle... Die zie je ook op iedere straathoek...
ADAC is Duitsland. In Oostenrijk heet dat de ÖAMTC.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 22:04 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Ja echt. Zelfs ADAC gaf me een compliment. Voor Honda's hoeft ie nooit langs te komen....
Ik dacht ook al dat hij een troll wasquote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:50 schreef kawotski het volgende:
[..]
Obvious troll.. Ga aub in een polo rijden, je geeft wel aardig te kennen dat je niet weet waar je het over hebt. Als je wil bashen onderbouw het dan op z'n minst.
Wow, een Gazelle waar de helft van Nederland op fietst!quote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:48 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ja, en ik fiets erlangs met mijn Gazelle dienstfiets
Ohquote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:58 schreef Djeez het volgende:
[..]
Niet de mijne, want die is verlaagd, heeft een booskijker op de koplamp en Lexus-achterlicht
De Multipla was ook lekker anders. Dat wil niet meteen zeggen dat ie ook mooi is...quote:Op vrijdag 6 februari 2015 22:58 schreef Oceanview het volgende:
Haten op C4 cactus, prachtauto en ziet er lekker anders uit, daar breek ik mn nek wel voor.
Audi is geen premium merkquote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:12 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Het is een gedachte die je waarschijnlijk hebt. Velen denken bij Audi aan een 'premium' merk dus verwachten het minder vaak te zien omdat het exclusief zou moeten zijn. Maar in absolute aantallen klopt het echt niet dat je ze vaak ziet![]()
'Premium' is niet echt objectief bepaalbaar.quote:
gefeliciteerd, welke kleur is de auto en airbumps?quote:Op maandag 22 augustus 2016 23:04 schreef kurk_droog het volgende:
Deze week de diesel versie besteld. Hopelijk een snelle levertijd
Ivm werk geen felle kleuren maar de gris shark uitvoering. Diesel dus met wieldoppen en de rode buitenspiegels. Maar die diesel rijdt echt bijzonder goed...zeer tevreden. Weet jij miscchien ook hoe de levertijden nu zitten?quote:Op maandag 22 augustus 2016 23:36 schreef DieselTank het volgende:
[..]
gefeliciteerd, welke kleur is de auto en airbumps?
Geen idee.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 00:03 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ivm werk geen felle kleuren maar de gris shark uitvoering. Diesel dus met wieldoppen en de rode buitenspiegels. Maar die diesel rijdt echt bijzonder goed...zeer tevreden. Weet jij miscchien ook hoe de levertijden nu zitten?
[ afbeelding ]
Hoop als schakel? Die automaat erin is toch wel zo verschrikkelijk niet responsief. Geef je gas bij omdat je wat snelheid verliest op een helling, schakelt ie op en verlies je nog meer snelheid.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 00:03 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ivm werk geen felle kleuren maar de gris shark uitvoering. Diesel dus met wieldoppen en de rode buitenspiegels. Maar die diesel rijdt echt bijzonder goed...zeer tevreden. Weet jij miscchien ook hoe de levertijden nu zitten?
[ afbeelding ]
Wat denk je ?quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:41 schreef kanovinnie het volgende:
Moet je met 3 man op die voorbank
Klopt inderdaad wel, had liever een kek kleurtje maar kon alleen maar tussen wit, zwart, grijs of de shark kiezen. Heb hem maar wat kleur gegeven met de rode accenten. Maar inderdaad, heel veel roepen van spuuglelijk. Jammer voor ze, ik ga er blij mee zijnquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 12:26 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Geen idee.
Zwart ziet er ook stoer uit alleen vind ik het zo jammer dat alle autos wel wit zwart grijs lijken. Laatst reed ik langs zon grote parkeerplaats vol met nieuwe mercedes benzen in duitsland en 99% was grijs of zwart
Schakel inderdaad, wel zo prettig heb ik al gelezen. Voor de rest ga ik het zien. De navigatie kan je zelf updaten las ik al ergens?quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 13:22 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Hoop als schakel? Die automaat erin is toch wel zo verschrikkelijk niet responsief. Geef je gas bij omdat je wat snelheid verliest op een helling, schakelt ie op en verlies je nog meer snelheid.![]()
Hij ziet er wel stoer uit zo, absoluut niet lelijk. Het is gewoon wat anders en dat zijn we allemaal niet gewend. Tegenwoordig lijken toch heel veel autos op elkaar.En met dat de autos nooit kleur hebben bedoelde ik niet jouw auto, maar die 100000 andere autos op de weg.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 14:59 schreef kurk_droog het volgende:
Klopt inderdaad wel, had liever een kek kleurtje maar kon alleen maar tussen wit, zwart, grijs of de shark kiezen. Heb hem maar wat kleur gegeven met de rode accenten. Maar inderdaad, heel veel roepen van spuuglelijk. Jammer voor ze, ik ga er blij mee zijn
Als ik hem heb komt de echte foto wel, maar zoals onder exact. Kleur zal in het echt 2at anders ogen. Grijs, groenachtig. Gris shark haha.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 18:33 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Hij ziet er wel stoer uit zo, absoluut niet lelijk. Het is gewoon wat anders en dat zijn we allemaal niet gewend. Tegenwoordig lijken toch heel veel autos op elkaar.En met dat de autos nooit kleur hebben bedoelde ik niet jouw auto, maar die 100000 andere autos op de weg.
Maar op de foto lijkt de auto wel donkergroen?
Met zwarte. Vind het mooier dat al het plastic 1 kleur is. ( gaat dan weer niet op voor de spiegels haha ). Bevalt die verder?quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 19:27 schreef PPL het volgende:
Gris Shark is okay olé, olé...
Heb je hem met de zwarte airbumps zoals in het plaatje?
Zelf heb ik de Gris Shark met Dune airbumps.
Nog tips om je telefoon het beste in een houder te doen in de cactus?quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:16 schreef PPL het volgende:
Zeker, twee jaar verder en nog steeds lekker rijden.
Welke kleur heb jij? En wanneer besteld?quote:Op zondag 28 augustus 2016 23:11 schreef RoaRRR het volgende:
Vanaf volgende week ook c4c rijder.
Dus even dit topic volgen
Het is een geen nieuwe maar de kleur is donker grijs.quote:Op maandag 29 augustus 2016 21:12 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Welke kleur heb jij? En wanneer besteld?
Plak je die op de ruit of op het dashboard?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 10:43 schreef PPL het volgende:
Ik heb deze van Bol.
https://www.bol.com/nl/p/(...)rt/9200000018271362/
[ afbeelding ]
Ik kan nu even geen live foto maken, auto bij de garage.
----------------
Gisteren deze besteld via Banggood om aan te sluiten op de 12-volt aansluiting.
[ afbeelding ]
Nu laad ik de iPhone op via USB, maar elke keer als ik de iPhone daarop aansluit dan probeert de radio daar meteen muziek vanaf te spelen.
Dat vind ik persoonlijk onwenselijk.
Ik weet nog niet goed of het gaat passen, maar dat zal ik nog wel melden.
Ik hoop daarmee van een los kabeltje af te zijn.
http://eu.banggood.com/Wh(...)ne-wp-Eu-956233.html
----------------
PS:
Meer info, tips, tricks, gesprekken en discussies over de Cactus gezocht?
Zie ook de Citroën Club: https://www.citroen-forum.nl/forums/viewforum/64/
Dit gaat te verquote:Op maandag 29 augustus 2016 21:46 schreef Rewimo het volgende:
Cabrio iemand?Toffe kleur is dit zeg!
[ [url=http://o.aolcdn.com/dims-global/dims3/GLOB/legacy_thumbnail/750x422/quality/95/http://www.blogcdn.com/sl(...)nd6-1.jpg]afbeelding[/url] ]
quote:Op maandag 29 augustus 2016 21:46 schreef Rewimo het volgende:
Cabrio iemand?Toffe kleur is dit zeg!
[ [url=http://o.aolcdn.com/dims-global/dims3/GLOB/legacy_thumbnail/750x422/quality/95/http://www.blogcdn.com/sl(...)nd6-1.jpg]afbeelding[/url] ]
quote:Op maandag 29 augustus 2016 21:46 schreef Rewimo het volgende:
Cabrio iemand?Toffe kleur is dit zeg!
[ [url=http://o.aolcdn.com/dims-global/dims3/GLOB/legacy_thumbnail/750x422/quality/95/http://www.blogcdn.com/sl(...)nd6-1.jpg]afbeelding[/url] ]
Netjes, veel plezier!quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 09:18 schreef RoaRRR het volgende:
[..]
Het is een geen nieuwe maar de kleur is donker grijs.
[ afbeelding ]
Bedankt voor de tip, ik weet niet of android hetzelfde doet maar voor de zekerheid deze nu bestel. Sowieso handig om de mobiel goed in een houder te hebben. Ik krijg morgen een huurauto tot de Cactus er is. Kan niet wachten en heerlijk dat er nog maar zo weinig op de wegen te zien zijn, ipv al die burgerbakkenquote:Op woensdag 24 augustus 2016 10:43 schreef PPL het volgende:
Ik heb deze van Bol.
https://www.bol.com/nl/p/(...)rt/9200000018271362/
[ afbeelding ]
Ik kan nu even geen live foto maken, auto bij de garage.
----------------
Gisteren deze besteld via Banggood om aan te sluiten op de 12-volt aansluiting.
[ afbeelding ]
Nu laad ik de iPhone op via USB, maar elke keer als ik de iPhone daarop aansluit dan probeert de radio daar meteen muziek vanaf te spelen.
Dat vind ik persoonlijk onwenselijk.
Ik weet nog niet goed of het gaat passen, maar dat zal ik nog wel melden.
Ik hoop daarmee van een los kabeltje af te zijn.
http://eu.banggood.com/Wh(...)ne-wp-Eu-956233.html
----------------
PS:
Meer info, tips, tricks, gesprekken en discussies over de Cactus gezocht?
Zie ook de Citroën Club: https://www.citroen-forum.nl/forums/viewforum/64/
Ik had hem onder de luchtroosters zitten.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 09:19 schreef RoaRRR het volgende:
[..]
Plak je die op de ruit of op het dashboard?
Is een iPhone dingetje, iets met iTunes ofzo dat het dan automatisch gaat spelen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 20:50 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, ik weet niet of android hetzelfde doet maar voor de zekerheid deze nu bestel. Sowieso handig om de mobiel goed in een houder te hebben. Ik krijg morgen een huurauto tot de Cactus er is. Kan niet wachten en heerlijk dat er nog maar zo weinig op de wegen te zien zijn, ipv al die burgerbakken
Ziet er goed uit alleen wil ik hem hoger gaan plaatsten ivm navigatie.quote:Op donderdag 1 september 2016 13:53 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik had hem onder de luchtroosters zitten.
Werkt prima met een kabeltje, erg stabiel.
[ afbeelding ]
Nu heb ik bestelling van Banggood binnen en dat past.
Foto's volgen nog (moet even telefoon van zoon of vrowu lenen, dan hebben jullie een goed voorbeeld hoe het er uit ziet).
Betere oplossing imho, want niet meer autoplay vanaf iPhone en geen gesodemieter meer met kabeltje vastmaken om op te laden.
[..]
Is een iPhone dingetje, iets met iTunes ofzo dat het dan automatisch gaat spelen.
Overigens wordt de houder geleverd met een kabeltje USB to micro-USB, dat kan je dan gebruiken voor een Andtroid apparaat, maar dan moet je dus weer steeds dat kabeltje aansluiten om op te laden.
De houder zelf heeft een ingebouwde lightning aansluiting.
Ben benieuwd wat de kwaliteit en de levensduur is via een Chinese webwinkel, maar voor mij het proberen waard.
[ afbeelding ]
Zijn die lelijke D R en N knoppen op de middenconsole van de automaat?quote:Op donderdag 1 september 2016 13:53 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik had hem onder de luchtroosters zitten.
Werkt prima met een kabeltje, erg stabiel.
[ afbeelding ]
Nu heb ik bestelling van Banggood binnen en dat past.
Foto's volgen nog (moet even telefoon van zoon of vrowu lenen, dan hebben jullie een goed voorbeeld hoe het er uit ziet).
Betere oplossing imho, want niet meer autoplay vanaf iPhone en geen gesodemieter meer met kabeltje vastmaken om op te laden.
[..]
Is een iPhone dingetje, iets met iTunes ofzo dat het dan automatisch gaat spelen.
Overigens wordt de houder geleverd met een kabeltje USB to micro-USB, dat kan je dan gebruiken voor een Andtroid apparaat, maar dan moet je dus weer steeds dat kabeltje aansluiten om op te laden.
De houder zelf heeft een ingebouwde lightning aansluiting.
Ben benieuwd wat de kwaliteit en de levensduur is via een Chinese webwinkel, maar voor mij het proberen waard.
[ afbeelding ]
Zijn die lelijke D R en N knoppen op de middenconsole van de automaat? Ziet er zeer onhandig uit.quote:Op donderdag 1 september 2016 13:53 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik had hem onder de luchtroosters zitten.
Werkt prima met een kabeltje, erg stabiel.
[ afbeelding ]
Nu heb ik bestelling van Banggood binnen en dat past.
Foto's volgen nog (moet even telefoon van zoon of vrowu lenen, dan hebben jullie een goed voorbeeld hoe het er uit ziet).
Betere oplossing imho, want niet meer autoplay vanaf iPhone en geen gesodemieter meer met kabeltje vastmaken om op te laden.
[..]
Is een iPhone dingetje, iets met iTunes ofzo dat het dan automatisch gaat spelen.
Overigens wordt de houder geleverd met een kabeltje USB to micro-USB, dat kan je dan gebruiken voor een Andtroid apparaat, maar dan moet je dus weer steeds dat kabeltje aansluiten om op te laden.
De houder zelf heeft een ingebouwde lightning aansluiting.
Ben benieuwd wat de kwaliteit en de levensduur is via een Chinese webwinkel, maar voor mij het proberen waard.
[ afbeelding ]
Klopt, is van de ETG-bak.quote:Op vrijdag 2 september 2016 13:47 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Zijn die lelijke D R en N knoppen op de middenconsole van de automaat? Ziet er zeer onhandig uit.
Mijne is nu ook binnen, mijn mobiel is verdomme dus gewoon te groot dus ik kan hem niet klemmen :/quote:Op donderdag 1 september 2016 13:53 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik had hem onder de luchtroosters zitten.
Werkt prima met een kabeltje, erg stabiel.
[ afbeelding ]
Nu heb ik bestelling van Banggood binnen en dat past.
Foto's volgen nog (moet even telefoon van zoon of vrowu lenen, dan hebben jullie een goed voorbeeld hoe het er uit ziet).
Betere oplossing imho, want niet meer autoplay vanaf iPhone en geen gesodemieter meer met kabeltje vastmaken om op te laden.
[..]
Is een iPhone dingetje, iets met iTunes ofzo dat het dan automatisch gaat spelen.
Overigens wordt de houder geleverd met een kabeltje USB to micro-USB, dat kan je dan gebruiken voor een Andtroid apparaat, maar dan moet je dus weer steeds dat kabeltje aansluiten om op te laden.
De houder zelf heeft een ingebouwde lightning aansluiting.
Ben benieuwd wat de kwaliteit en de levensduur is via een Chinese webwinkel, maar voor mij het proberen waard.
[ afbeelding ]
Ik heb er geen last van en er geen problemen me.quote:Op zaterdag 3 september 2016 19:28 schreef leolinedance het volgende:
[..]
En is daar in de praktijk wel mee te leven? Of is het zo bagger als het eruit ziet?
Ok, misschien valt het mee. Bij keren lijkt het mij niet handig, kun je vaak toch een aantal keer op die knoppen drukken. Maar goed, het zal inderdaad wel wennen. De automaatpook aan het stuur bij Mercedes vond ik ook niks in het begin, maar nu werkt het prima.quote:Op zaterdag 3 september 2016 21:10 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik heb er geen last van en er geen problemen me.
Was ook geen automaat gewend, dus ik weet niet of ik een goede indicatie kan zijn.
In de praktijk druk ik alleen op een knop vlak na het schakelen of bij parkeren.
Van de week in de bedrijfsauto moeten rijden.
Da's ook een automaat, maar dan een echte met zo'n schuifhandle.
Dát vond ik pas gek!
quote:
Nee, past niet in mijn autoklasse. De Feel ging prima en dan had ik echt veel auto voor dat budget. De Shine is te duur dus die kan ik niet. De C3 was een leuk alternatief mits de Shine versie maar die past ook niet ( ze kijken ook naar de velgen, uitstoot en dergelijke ). En de Feel C3 is gewoon net zo suf als anders.quote:Op woensdag 21 september 2016 00:57 schreef derLudolf het volgende:
Geen idee wat ze precies kosten, maar kun je geen DS3 doen dan?
Nog geen anderhalf maand levertijd vind ik kort trouwens
Ja, zo werkt dat blijkbaar niet. De berekening erachter en afschrijving en korting die ze krijgen is nogal verschillend per model dus helaas.quote:Op woensdag 21 september 2016 22:49 schreef derLudolf het volgende:
Kurk-droog is wel een goede naam trouwens voor iemand die een cactus rijdt
Maar prijsverschil valt toch wel mee? DS3 is ongeveer ¤1000 duurder als ik dat zo snel bekijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |