quote:Op vrijdag 26 april 2013 23:12 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Nieuw dieptepunt op mijn facebook. Reageert er zojuist een "facebook-vriend" op een of ander onthoofdingsfilmpje. Komt dan dus ook gewoon op de nieuwslijn voorbij met het screenshot van een vent met een vrouwenhoofd in zijn hand.
quote:p.s. sorry dat er nu pas fotoos bij staan maar ik moest op de thuis zorg wachten die mij kon helpen om een foto te maken sorry
hallo
dit is mijn aller eerste advetentie op deze site dus ik vindt het nog een beetje spannend allemal
goed
mijn naam is josien
(achternaam hou ik geheim met alle gevare in deze SOCIAL INTERNET TIJD met alle gevarren die het kan opleveren)
ik bied aan: videobanden van seizoen gtst (goeden tijden slechten tijden)
WAAROM DOE IK DEZE VIDEOBANDEN WEG
omdat mijn videobandenspeeler kapot is gegaan omdat hij is gesloopt door men kleinzoon GRRRR (als je dit leest oma houd wel van je hoor !!!!
vroeger nam ik alle afleveringen op omdat ik ze dan kon terug kijken als ik me verveelde of soms snapte ik niet meer de verhalen in de serie en dan kon ik een videoband erin douwen en dan kon ik weer de verhaallijn begrijpen snap je?
ook nam ik het vaak op omdat ik nog de vaatwas aan het doen was t erwijl gtst al begonnen was
ook een voordeel is dat als je op een videoband kijkt kun je de reclame doorspoele DEZE VIDEOBAND IS DUS ECHT VERBETERING OP JE LEVEN!!!!! (BESPAART VEEL STRES)
en ja jongens ikw eet dat je het hele seizoen ook kunt kopen bij de website BOLKOM maar daar kost het 34,99 en bij mij kost het minder (bij mij betaal je geen btw!!!!!!)( en ik hef GEEN akzijnsen op al mijn producten)
als je deze serie wilt kopen de serie heb ik opgenomen op 34 vhs-videobanden dus je moet een grote brievenbus hebbe als je het wilt hebben bezorgt thuis
je kunt ze ook ophalen
de prijs die ik ervoor vraag is twintig en vijf euro
als je wilt dat het word thuis bezorgt dan zijn de verzendkosten niet voor de poes!!! die moet je erbij betalen en ook de kosten die ik maak om naar de postkantoor toe te gaan is MET ALLE RESPECT wel voor uw rekening
het kost mij volgens mij twee strippen op de strippenkaart om naar de postkantoren toe te gaan dus dat is ook voor UW rekening (sorry)
je mag ze ook bij mij thuis komen op halen en als je op maandag of woensdag of dinsdag komt dan heb ik niet veel te doen en kun je ook kopje thee krijgen op donderdag en vrijdag is DIT NIET mogelijk
ik hoop wel dat je niet bang bent voor honden want die heb ik tuis en soms zijn ze een beetje erg wilt maar zoe doen niks hoor!!!
en wel goed voeten vegen als je bij mij thuis komt maar je bent van harte welkom!!
we kunnen ook samen een videoband kijken zodat je ZEKER WEET dat er goede tijden op de band staat en niet iets anders ofzo want ja weet ik veel!!!
IK HEB HET BESTE MET DE MENSHIJD VOOR!!
ik vind wel dat je contand moet bedalen want ik heb geen pinautomaat in men huis (maar dat zullen de meesten mensen niet hebben)
als je zoiets hebt van nou ik kijk geen goede tijde maar wil wel weten wat het is. hieronde rheb ik neergezet wat goeden tijden voor een zerie is:
Goede tijden, slechte tijden (ook bekend als GTST, Goede tijden) is een Nederlandse soapserie die sinds 1 oktober 1990 wordt uitgezonden door de commerciële televisiezender RTL 4.
De programmaserie speelt zich af in het fictieve plaatsje Meerdijk. De reeks begon op maandag 1 oktober 1990 om 19.00 uur. GTST was de eerste Europese dagelijkse soapserie.
Op dit moment is Goede tijden, slechte tijden de enige Nederlandse soap die nog wordt uitgezonden. Op het hoogtepunt telde Nederland drie soaps. GTST is tevens de langstlopende dramaproductie op de Nederlandse televisie.
nog een ding: ik moest deze advetentie in een category zetten maar de category videobanden zat er niet tussen dus ik heb de advetentie maar onder het kopje POSTZEGELS EN MUNTEN (willekeurig) gezet. sorry voor de verwarring die mischien is onstaan bij u.
voor vragen: je kunt TER ALLER TIJDEN een eemail sturen ik zal zo snel mogelijk een berichtje terug tikken
ik verkooop ook strijk kralen
de hartelijke groenten van josien
Wel mooi dat je het denkt...quote:Op woensdag 22 mei 2013 16:32 schreef Harvest89 het volgende:
Ben sowieso et denken om mijn facebook op te doeken, iedereen daar is/lijkt nep.
Ik vraag niet om aandacht, ik denk altijd eerst voordat ik iets doe.quote:Op woensdag 22 mei 2013 17:28 schreef DW457 het volgende:
[..]
Wel mooi dat je het denkt...![]()
Of je doet het, of je doet het niet, maar je gaat niet melden dat je erover na zit te denken...dat is wel een beetje vragen om aandacht, vind je niet?
Het is tenminste geen playback, dat scheelt alweer.quote:Op woensdag 22 mei 2013 16:12 schreef EDMAN- het volgende:
De domheid!! (gelukkig geen vriendin van me.)
[ afbeelding ]
Heeft dan alsnog geen nut om het te melden.quote:Op woensdag 22 mei 2013 17:32 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ik vraag niet om aandacht, ik denk altijd eerst voordat ik iets doe.
Het klinkt een beetje raar maar hoezo domheid?quote:Op woensdag 22 mei 2013 16:12 schreef EDMAN- het volgende:
De domheid!! (gelukkig geen vriendin van me.)
[ afbeelding ]
Live moet life zijnquote:Op woensdag 22 mei 2013 20:14 schreef HSG het volgende:
[..]
Het klinkt een beetje raar maar hoezo domheid?
Eens.quote:Op woensdag 22 mei 2013 18:34 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Heeft dan alsnog geen nut om het te melden.
vind ik wel.quote:Op woensdag 22 mei 2013 18:34 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Heeft dan alsnog geen nut om het te melden.
precies.quote:
juist.quote:
Pool.quote:
quote:Op woensdag 22 mei 2013 20:14 schreef HSG het volgende:
[..]
Het klinkt een beetje raar maar hoezo domheid?
waarschijnlijk door je java te updatenquote:Op woensdag 22 mei 2013 22:15 schreef Federer-fan het volgende:
Even een ander soort ergernis: mijn Facebook lijkt een beetje ontregeld. Er zijn allemaal settingsschermen 'opgepopt', waardoor ik eigenlijk nergens bij kan. Het 'Notifications'- en het 'Privacy Settings'-enster zijn uitgeklapt en dat dekt alles af, waardoor ik bijvoorbeeld niet ibj mijn timeline kan Ho krijg ik die schermpjes weg?
Oké, dank je wel.quote:Op woensdag 22 mei 2013 22:26 schreef Saisai het volgende:
[..]
waarschijnlijk door je java te updaten
Ik zie het ook nietquote:
Nu snap ik waarom bepaalde mensen, vroeger naar bepaalde kampen gingen.quote:
of beautyful....quote:Op woensdag 22 mei 2013 23:35 schreef Saisai het volgende:
valt me mee dat ze beautiful niet met 2 ll-en heeft geschreven. hulde hoor.
Anders hef tegelijk met je facebook account ook je Fok account op.quote:Op woensdag 22 mei 2013 23:17 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nu snap ik waarom bepaalde mensen, vroeger naar bepaalde kampen gingen.
Hij had het over fat-campen. wat dacht jij dan?quote:Op woensdag 22 mei 2013 23:38 schreef exile79 het volgende:
[..]
Anders hef tegelijk met je facebook account ook je Fok account op.
Er is iemand op zijn lul getrapt zo te horen.quote:Op woensdag 22 mei 2013 23:38 schreef exile79 het volgende:
[..]
Anders hef tegelijk met je facebook account ook je Fok account op.
quote:Op woensdag 22 mei 2013 23:38 schreef exile79 het volgende:
[..]
Anders hef tegelijk met je facebook account ook je Fok account op.
quote:Ik vroeg gisteren een Engel om over jou te waken, maar hij kwam terug. Dus vroeg ik hem waarom? Hij zei: "een Engel waakt niet over andere Engelen"!! 20 Engelen bevinden zich bij jou. Daarvan slapen er 10, 9 spelen er en 1 leest dit bericht. Lees verder het is geen grap!
De Engelen weten dat je iets dwars zit. Dit is echter verleden tijd, je bent gezegend. Als je in Engelen gelooft dan ...stuur dit bericht door, negeert het niet, je wordt op de proef gesteld. Vannacht zullen de Engelen 2 belangrijke zaken voor je regelen. Wanneer je in Engelen gelooft, laat alles los en geef het door.
Morgen zal je beste dag ooit zijn.
Stuur dit aan 10 vrienden (incl. mij). Krijg ik het niet terug, dan weet ik dat ik daar niet toe behoor. Zodra je 5 antwoorden retour krijgt, zal iemand die van je houdt, je wellicht verrassen
Of ze bedoelt dat die mensen op de foto lelijk zijn, maar als je ze live ziet mooi.quote:Op woensdag 22 mei 2013 23:46 schreef Saisai het volgende:
Ok, voor de opheldering van een aantal fokkers:
"Life" betekent "leven" in het Nederlands.
"Live" betekent hetzelfde als "live" in Nederland, live muziek bijvoorbeeld. (dus niet opgenomen)
Live is ook een band, misschien bedoelt ze die
En 'live' is 'leven' in werkwoordsvorm in plaats van als zelfstandig naamwoord.quote:Op woensdag 22 mei 2013 23:46 schreef Saisai het volgende:
Ok, voor de opheldering van een aantal fokkers:
"Life" betekent "leven" in het Nederlands.
"Live" betekent hetzelfde als "live" in Nederland, live muziek bijvoorbeeld. (dus niet opgenomen)
Live is ook een band, misschien bedoelt ze die
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is het!quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:15 schreef LookAtMe het volgende:
[..]
Of ze bedoelt dat die mensen op de foto lelijk zijn, maar als je ze live ziet mooi.
quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:20 schreef Operc het volgende:
Trouwens, in de categorie: "Communicatiefoutje"Haha wat een falers:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Backfire op Social Media: oeh laten we het verwijderen!quote:Beste FB'ers, voor de mensen die zich, om wat voor reden dan ook, storen aan onze geplaatste vacature van vanmiddag: SORRY!
Voor alle extra likes en positieve reacties: dankjewel!
Voor alle sollicitanten: we praten verder!
Voor iedereen die de discussie langs de zijlijn heeft gevolgd: het is wat!
Ondertussen gaat de discussie zulke vormen aannemen, dat we tot de conclusie komen dat we er beter een punt achter kunnen zetten. Het lijkt ons dat we allemaal onze tijd en energie beter aan andere zaken kunnen besteden.
Conclusie: we halen beide berichtjes weg, dan kan iedereen weer rustig gaan slapen....
quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:20 schreef Operc het volgende:
Trouwens, in de categorie: "Communicatiefoutje"Ah bedankt, ik heb zojuist gesolliciteerd op de vacature van communicatiemedewerker.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.O+
WE HEBBEN HET VAN INTERNET GEHAALD HOOR!quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:27 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Haha wat een falers:
[..]
Backfire op Social Media: oeh laten we het verwijderen!
En daarbij zeggen ze eigenlijk: We staan gewoon achter onze vacature, we vinden het alleen jammer dat mensen het niet zo leuk vinden. Het is niet zo dat ze vinden dat ze fout zitten ofzo.quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:27 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Haha wat een falers:
[..]
Backfire op Social Media: oeh laten we het verwijderen!
Graag gedaan! Ik hoop dat je wordt aangenomen.quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:28 schreef Saisai het volgende:
[..]
Ah bedankt, ik heb zojuist gesolliciteerd op de vacature van communicatiemedewerker.
quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:20 schreef Operc het volgende:
Trouwens, in de categorie: "Communicatiefoutje"Bjorn Kremer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat veel mensen erop tegen hebben is dat in een muziekwinkel juist veel mensen komen met piercings, rare kapsels, tattoo's enzo. Als je dan als winkel zegt dat je dat soort mensen uitdrukkelijk niet zoekt en alleen opzoek bent naar iemand die veel omzet kan genereren door een vlotte babbel, dan krijg je een beetje een 'culture clash' zoals hier op Facebook gebeurt. Bij muziekwinkels werken vaak juist mensen die helemaal in de muziekwereld zitten als gitarist/zanger/drummer etcetera. Die mensen kunnen je veel beter voorlichten over instrumenten en apparatuur omdat ze zelf veel ervaring hebben met allerlei merken. Klanten vinden het vaak prettig om voorgelicht te worden door iemand met kennis van zaken en bij die doelgroep is onbewust misschien het aanwezig zijn van een 'rockstar' imago juist veel effectiever dan het imago van een keukenverkoper.quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:51 schreef vencodark het volgende:
Overigens vind ik de reacties op de vacature wat overdreven. Natuurlijk is de vacature ook niet goed en stellen ze overdreven eisen maar men reageert wel erg fel en vindt dat ze de boel wel groter maken dan het is eigenlijk. Men maakt zich te druk. Maar wellicht sta ik hier alleen in.
Natuurlijk, het spreekt elkaar heel erg tegen en ik begrijp de discussie heel goed. Het klopt ook van geen kant maar mensen halen zaken als homoseksualiteit erbij terwijl daar niets over in staat. Je moet dan wel bij de feiten blijven.quote:Op donderdag 23 mei 2013 01:03 schreef Operc het volgende:
[..]
Wat veel mensen erop tegen hebben is dat in een muziekwinkel juist veel mensen komen met piercings, rare kapsels, tattoo's enzo. Als je dan als winkel zegt dat je dat soort mensen uitdrukkelijk niet zoekt en alleen opzoek bent naar iemand die veel omzet kan genereren door een vlotte babbel, dan krijg je een beetje een 'culture clash' zoals hier op Facebook gebeurt. Bij muziekwinkels werken vaak juist mensen die helemaal in de muziekwereld zitten als gitarist/zanger/drummer etcetera. Die mensen kunnen je veel beter voorlichten over instrumenten en apparatuur omdat ze zelf veel ervaring hebben met allerlei merken. Klanten vinden het vaak prettig om voorgelicht te worden door iemand met kennis van zaken en bij die doelgroep is onbewust misschien het aanwezig zijn van een 'rockstar' imago juist veel effectiever dan het imago van een keukenverkoper.
Ja daar heb je helemaal gelijk in.quote:Op donderdag 23 mei 2013 01:09 schreef vencodark het volgende:
[..]
Natuurlijk, het spreekt elkaar heel erg tegen en ik begrijp de discussie heel goed. Het klopt ook van geen kant maar mensen halen zaken als homoseksualiteit erbij terwijl daar niets over in staat. Je moet dan wel bij de feiten blijven.
quote:Op woensdag 22 mei 2013 20:14 schreef HSG het volgende:
[..]
Het klinkt een beetje raar maar hoezo domheid?
Rock & Roll is dood.quote:Op donderdag 23 mei 2013 01:10 schreef Operc het volgende:
[..]
Ja daar heb je helemaal gelijk in.
Bij dit soort zaken wordt het altijd een beetje een puinzooi qua 'argumenten'.
Ik postte het plaatje vooral wegens de vacature en de vreemde manier van reageren op de comments op hun vacature.Niet echt hoe je als bedrijf zou moeten communiceren lijkt me.
Dit. Die winkel heeft duidelijk geen flauw idee wie zijn doelgroep is. Echt te bedroevend voor woorden. Mijn mond staat nog steeds open van verbazing.quote:Op donderdag 23 mei 2013 01:03 schreef Operc het volgende:
[..]
Wat veel mensen erop tegen hebben is dat in een muziekwinkel juist veel mensen komen met piercings, rare kapsels, tattoo's enzo. Als je dan als winkel zegt dat je dat soort mensen uitdrukkelijk niet zoekt en alleen opzoek bent naar iemand die veel omzet kan genereren door een vlotte babbel, dan krijg je een beetje een 'culture clash' zoals hier op Facebook gebeurt. Bij muziekwinkels werken vaak juist mensen die helemaal in de muziekwereld zitten als gitarist/zanger/drummer etcetera. Die mensen kunnen je veel beter voorlichten over instrumenten en apparatuur omdat ze zelf veel ervaring hebben met allerlei merken. Klanten vinden het vaak prettig om voorgelicht te worden door iemand met kennis van zaken en bij die doelgroep is onbewust misschien het aanwezig zijn van een 'rockstar' imago juist veel effectiever dan het imago van een keukenverkoper.
Ja precies, bijzonder sterke marketing.quote:Op donderdag 23 mei 2013 09:56 schreef Saisai het volgende:
Ze lopen gewoon hun eigen doelgroep af te kraken
Godverdomme, begint dat nu alweer. Het is nog niet eens zomer.quote:
quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:20 schreef Operc het volgende:
Trouwens, in de categorie: "Communicatiefoutje"MUZ / Tonika music heeft een vacatureSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
Het is typisch Hollands om te klagen over het weer johquote:Op donderdag 23 mei 2013 11:15 schreef thats_meh het volgende:
[..]
Godverdomme, begint dat nu alweer. Het is nog niet eens zomer.
Ze is een beetje anaal gefixeerd, lijkt me.quote:Op donderdag 23 mei 2013 12:55 schreef SEMTEX het volgende:
Marleen heeft vast een grote schare vrienden
Topquote:Op donderdag 23 mei 2013 12:40 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
MUZ / Tonika music heeft een vacature
sneeuwbaleffect. Ook wel grappig om te zien dat iedere reactie van de winkel het alleen maar erger maakt.quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:51 schreef vencodark het volgende:
Overigens vind ik de reacties op de vacature wat overdreven. Natuurlijk is de vacature ook niet goed en stellen ze overdreven eisen maar men reageert wel erg fel en vindt dat ze de boel wel groter maken dan het is eigenlijk. Men maakt zich te druk. Maar wellicht sta ik hier alleen in.
Ja, dat is ook waar.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:04 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
sneeuwbaleffect. Ook wel grappig om te zien dat iedere reactie van de winkel het alleen maar erger maakt.
quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:20 schreef Operc het volgende:
Trouwens, in de categorie: "Communicatiefoutje"SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*
quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:27 schreef ChatGirl het volgende:
Er zijn al twee inhakers gespot:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja, wilde hem nog een beetje anders, maar ik had niet genoeg tekens :p. Kwam op het idee door dat plaatje van die vrouw die zwanger zou zijn maar het kind was geadopteerd.quote:
ik vermoed het eerstequote:Op donderdag 23 mei 2013 17:28 schreef vencodark het volgende:
Is die George het er nu mee eens of wijst hij haar terecht?
Eric Cortonquote:Op donderdag 23 mei 2013 15:27 schreef ChatGirl het volgende:
Er zijn al twee inhakers gespot:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik zou het kleine boefje meteen terugstoppen in de baarmoeder, shitquote:Op donderdag 23 mei 2013 19:20 schreef A.Jensen het volgende:
Laat ik ook maar een originele bijdrage doen aan dit topic
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 23 mei 2013 19:20 schreef A.Jensen het volgende:
Laat ik ook maar een originele bijdrage doen aan dit topic
[ afbeelding ]
heb je het over je dildo?quote:Op donderdag 23 mei 2013 19:20 schreef A.Jensen het volgende:
Laat ik ook maar een originele bijdrage doen aan dit topic
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:20 schreef Operc het volgende:
Trouwens, in de categorie: "Communicatiefoutje"Ik zat te wachten op het bericht waarin ze haarfijn uitlegde dat het een uit de hand gelopen grapje was..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Daar komt ze, gezien hun Twitter en Facebook gedrag niet meer mee weg denk ik.quote:Op donderdag 23 mei 2013 22:15 schreef Fuzzer het volgende:
[..]
Ik zat te wachten op het bericht waarin ze haarfijn uitlegde dat het een uit de hand gelopen grapje was..
Ik vind het eigenlijk wel triest hoe iedereen zo hier overheen valt terwijl bij bijna alle vacatures dergelijke zaken worden meegewogen.quote:Op donderdag 23 mei 2013 22:15 schreef Fuzzer het volgende:
[..]
Ik zat te wachten op het bericht waarin ze haarfijn uitlegde dat het een uit de hand gelopen grapje was..
nou, misschien omdat ze hun eigen doelgroep bij voorbaat afwijzen?!quote:Op donderdag 23 mei 2013 22:26 schreef Knevelt het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk wel triest hoe iedereen zo hier overheen valt terwijl bij bijna alle vacatures dergelijke zaken worden meegewogen.Hoe naïef kun je zijn.
Het is op zich niet vreemd om je eigen doelgroep niet in het bedrijf te willen laten werken. Dat is bij de overgrote meerderheid van de bedrijven zo.quote:Op donderdag 23 mei 2013 22:32 schreef Saisai het volgende:
nou, misschien omdat ze hun eigen doelgroep bij voorbaat afwijzen?!
Je weet wel, die mensen die hun bestaansrecht geven.
Dat is het doel van een verkoper ook. Dingen verkopen.quote:Op donderdag 23 mei 2013 23:10 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Het is op zich niet vreemd om je eigen doelgroep niet in het bedrijf te willen laten werken. Dat is bij de overgrote meerderheid van de bedrijven zo.
De grootste stommiteit daarentegen vind ik adverteren met "we zoeken een gladjakker die geen advies geeft maar zooi verkoopt"!
quote:Op donderdag 23 mei 2013 19:20 schreef A.Jensen het volgende:
Laat ik ook maar een originele bijdrage doen aan dit topic
[ afbeelding ]
Dit.quote:
Waarom vind je je moeders status niet leuk?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 09:15 schreef Queens het volgende:
Mijn moeder![]()
![]()
![]()
[ link | afbeelding ]
Los van het gare Engels snapt ze sowieso niks van FB, ze weet bijvoorbeeld niet hoe ze op statussen moet reageren dus dan post ze per ongeluk gewoon losse zinnen op haar eigen wall ipv bij de reacties.
quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:20 schreef Operc het volgende:
Trouwens, in de categorie: "Communicatiefoutje"Tja, de eerlijkheid kan ik wel waarderen. Het is alleen niet zo slim om je er in het openbaar uit te spreken. Veel bedrijven denken hetzelfde, maar komen daarna met een andere afwijzing oid.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 24 mei 2013 09:40 schreef wenfer2 het volgende:
http://www.marktplaats.nl(...)eizoen-een-gtst.html![]()
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.je klacht is dat deze al zo vaak op facebook is gedeeld dat we het ondertussen wel gezien hebben?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
komt uit de op ik weet.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 09:47 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
je klacht is dat deze al zo vaak op facebook is gedeeld dat we het ondertussen wel gezien hebben?![]()
Zijn pussies, bedoelt ze waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 11:54 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Mensen die verdoving nemen zijn water![]()
Haha ja al die huisvrouwtjes die na 3 dingen doen helemaal op/leeg zijn.
Dutten een hele dag. Dat is echt niet normaal. Heb ook zo een vrouwke op FB. Zal eens wat parels opzoeken als ik thuis ben. (Werk dus kan niet op FB)
Maar echt het toppunt van wat ik ooit heb gezien was:
Een vrouw die had problemen met iemand omdat die haar niet geloofde dat ze ziek was denk ik (man/werk ofzo). Maar ze had iets aan haar darmen blijkbaar.
Nu komt het: had ze dus in een bakje zitten schijten en daarbij zat dus allemaal bloed. Had ze er een foto van gemaakt en op FB gepleurd. Stond er bij de foto het volgende: Geloof je me nu wel????!!!!!
Echt ik moest 3 dagen bijkomen van schok. Ben er nu ook geen vrienden meer mee, al zal jullie dat niks verbazen denk ik.![]()
quote:Op vrijdag 24 mei 2013 12:07 schreef mini891 het volgende:
Haha ja al die huisvrouwtjes die na 3 dingen doen helemaal op/leeg zijn.
Dutten een hele dag. Dat is echt niet normaal. Heb ook zo een vrouwke op FB. Zal eens wat parels opzoeken als ik thuis ben. (Werk dus kan niet op FB)
Maar echt het toppunt van wat ik ooit heb gezien was:
Een vrouw die had problemen met iemand omdat die haar niet geloofde dat ze ziek was denk ik (man/werk ofzo). Maar ze had iets aan haar darmen blijkbaar.
Nu komt het: had ze dus in een bakje zitten schijten en daarbij zat dus allemaal bloed. Had ze er een foto van gemaakt en op FB gepleurd. Stond er bij de foto het volgende: Geloof je me nu wel????!!!!!
Echt ik moest 3 dagen bijkomen van schok. Ben er nu ook geen vrienden meer mee, al zal jullie dat niks verbazen denk ik.Dat kan toch bijna niet?
![]()
Als het echt zo is: treurnis tot in de eeuwigheid.
Moira. is tof. :7![]()
Nee echt waar! Geloofde het zelf ook niet. Op een gegeven moment dacht ik zelf ook dat ik het verzonnen had.
En het treurige was nog iedereen eronder: wow je moet naar de dokter meis!
Ja hehe. Dat snapt zelf hoop ik ook wel.
Foto was wel na een aantal dagen verwijderd, niet dat ik zoiets ooit zou delen als bewijs. Haha. Wil dat niet op mijn geweten hebben.
Helaas ken ik via via wel meer figuren met zo'n niveau. Tijd eens om mijn FB op te ruimen denk ik. Maar het is soms ook zo lekker om je eraan te ergeren of niet dan?![]()
Hahahahaahha waarom heb ik dat soort volk niet op FB
Ik heb ook veel triest volk, maar dit is wel next level
B-b-b-bird, Bird, The Bird is the word.![]()
Ik heb een collega waar ik me op facebook ook echt mateloos aan erger, bijna al mijn bijdragen aan dit topic komen van haarmaar ja het is irl wel een aardige vrouw en zo gebeurt er nog eens iets op mijn fb.
Trouwens, ik heb sinds Ruben en Julian gevonden zijn diezelfde dag nog drie van die plaatjes gehad in de trant van: 'laat dit kaarsje branden voor Ruben en Julian! R.I.P.' Maar daarna helemaal niets meer![]()
![]()
Het is vooral om dit topic in stand te houdenquote:Op vrijdag 24 mei 2013 12:17 schreef mini891 het volgende:
Nee echt waar! Geloofde het zelf ook niet. Op een gegeven moment dacht ik zelf ook dat ik het verzonnen had.
En het treurige was nog iedereen eronder: wow je moet naar de dokter meis!
Ja hehe. Dat snapt zelf hoop ik ook wel.
Foto was wel na een aantal dagen verwijderd, niet dat ik zoiets ooit zou delen als bewijs. Haha. Wil dat niet op mijn geweten hebben.
Helaas ken ik via via wel meer figuren met zo'n niveau. Tijd eens om mijn FB op te ruimen denk ik. Maar het is soms ook zo lekker om je eraan te ergeren of niet dan?![]()
![]()
Watjes denk ik. Dan nog eenquote:Op vrijdag 24 mei 2013 11:54 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Mensen die verdoving nemen zijn waterwaard.
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.![]()
quote:Op donderdag 23 mei 2013 00:20 schreef Operc het volgende:
Trouwens, in de categorie: "Communicatiefoutje"Ik ga solliciteren. Op mijn prince Albert na is op mij niets aan te merken en die krijgt echt niemand daar te zien!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Medeleven telt alleen als het trending is, ja.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 12:24 schreef Ceviche het volgende:
Ik heb een collega waar ik me op facebook ook echt mateloos aan erger, bijna al mijn bijdragen aan dit topic komen van haarmaar ja het is irl wel een aardige vrouw en zo gebeurt er nog eens iets op mijn fb.
Trouwens, ik heb sinds Ruben en Julian gevonden zijn diezelfde dag nog drie van die plaatjes gehad in de trant van: 'laat dit kaarsje branden voor Ruben en Julian! R.I.P.' Maar daarna helemaal niets meer
Moira. is tof. :7![]()
Wees blij?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 12:23 schreef VeerEli het volgende:
Hahahahaahha waarom heb ik dat soort volk niet op FB![]()
![]()
![]()
![]()
Godver, zeg.
Driejarig 'jubileum'![]()
'Romantisch diner' bij de McDonalds![]()
Foto's maken van je eten![]()
Foto maken van je 'romantische diner' bij de McDonalds![]()
Foto maken van überhaupt McDonalds-eten![]()
Trots zijn op een 'diner' bij de Mc, en dit willen delen![]()
Foto's van je eten delen op Facebook![]()
Dertien personen die dit leuk vinden.![]()
![]()
Drie maandig jubileum zelfs!quote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:47 schreef Sebesse het volgende:
[ afbeelding ]
Godver, zeg.
Driejarig 'jubileum'![]()
'Romantisch diner' bij de McDonalds![]()
Foto's maken van je eten![]()
Foto maken van je 'romantische diner' bij de McDonalds![]()
Foto maken van überhaupt McDonalds-eten![]()
Trots zijn op een 'diner' bij de Mc, en dit willen delen![]()
Foto's van je eten delen op Facebook![]()
Dertien personen die dit leuk vinden.![]()
Wat voor mensjes heb jij op facebook?![]()
![]()
Collega's van een bijbaantje,quote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:49 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Drie maandig jubileum zelfs!![]()
Wat voor mensjes heb jij op facebook?![]()
![]()
Btw: Toto, alsjeblieft! Niet de term 'mensjes' gebruiken!quote:Als nagels op een krijtbord voor me!
![]()
Ja, ga ik ook doen, weet niet eens wat ik met deze idioten nog moet. De meesten van die bijbaan er al afgepleurt, tienermoeders met 'ventjes' en 'Dean's' et cetera.![]()
't Spijt me! Vergeef me!quote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:52 schreef Sebesse het volgende:
[..]
Btw: Toto, alsjeblieft! Niet de term 'mensjes' gebruiken!Als nagels op een krijtbord voor me!
![]()
Ja, ga ik ook doen, weet niet eens wat ik met deze idioten nog moet. De meesten van die bijbaan er al afgepleurt, tienermoeders met 'ventjes' en 'Dean's' et cetera.
Slim idee, ik heb ook al een hele hoop baggeraars verwijderd. Stiekem ben ik ook tienermoeder overigens, voeg me toe![]()
![]()
Ik dacht dat je wat tussen je beentjes had hangen, maar dat was die baby dus?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:53 schreef Toto69 het volgende:
[..]
't Spijt me! Vergeef me!
Slim idee, ik heb ook al een hele hoop baggeraars verwijderd. Stiekem ben ik ook tienermoeder overigens, voeg me toe![]()
![]()
quote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:54 schreef Sebesse het volgende:
[..]
Ik dacht dat je wat tussen je beentjes had hangen, maar dat was die baby dus?
deze dan:EN JA, IS SERIEUSquote:liefe schatje van mij van deese gedigtje is voor jou een heele dikke kus
toen ik je voor het eerst sag kon ik mijn oogjes niet meer van je af houden ik keeke elke keer naar jou op het momenten waneer jij het niet zag hihi
jij keek ook elke keer naar mij ik kreeg heele maal een warme gevoel van binnen en dagt jou laat ik niet gaan hihi soms ben ik een duiveltje maar nu hep ik je je zit nu in mijn hard en daarom wilde ik het seggen hoe veel ik van jou hou egt zupper veel jij bend mijn tyger en ik jou leeuwtje hihi hvj tz ik laat jou niet meer los xxxxx ik mis je xxxxx ik hoop dat wu heel lang saamen zyn xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 24-05-2013 21:55:47 ]![]()
Ik wist niet dat tijgers en leeuwen voorbestemd waren van nature.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:55 schreef Toto69 het volgende:
liefe schatje van mij van deese gedigtje is voor jou een heele dikke kus
toen ik je voor het eerst sag kon ik mijn oogjes niet meer van je af houden ik keeke elke keer naar jou op het momenten waneer jij het niet zag hihi
jij keek ook elke keer naar mij ik kreeg heele maal een warme gevoel van binnen en dagt jou laat ik niet gaan hihi soms ben ik een duiveltje maar nu hep ik je je zit nu in mijn hard en daarom wilde ik het seggen hoe veel ik van jou hou egt zupper veel jij bend mijn tyger en ik jou leeuwtje hihi hvj tz ik laat jou niet meer los xxxxx ik mis je xxxxx ik hoop dat wu heel lang saamen zyn xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Is dit van jouw Facebook? Haha!
Ik ben eerlijk gezegd wat benauwd herkent te worden door de eigenaren van deze idioterie, maar daarentegen: Wat maken ze me nou? Werk niet meer met ze, ga niet met hen of met hun vrienden om, en vertrek toch uit de stad.![]()
![]()
Ja is van mijn facebook, helaasquote:Op vrijdag 24 mei 2013 22:02 schreef Sebesse het volgende:
[..]
Ik wist niet dat tijgers en leeuwen voorbestemd waren van nature.
Is dit van jouw Facebook? Haha!
Ik ben eerlijk gezegd wat benauwd herkent te worden door de eigenaren van deze idioterie, maar daarentegen: Wat maken ze me nou? Werk niet meer met ze, ga niet met hen of met hun vrienden om, en vertrek toch uit de stad..
Ik denk niet dat je gauw herkend gaat worden hoor, ja hoogstens door mij![]()
![]()
Ja, want het zit daar ook zo gezellig héquote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:47 schreef Sebesse het volgende:
[ afbeelding ]
Godver, zeg.
Driejarig 'jubileum'![]()
'Romantisch diner' bij de McDonalds![]()
Foto's maken van je eten![]()
Foto maken van je 'romantische diner' bij de McDonalds![]()
Foto maken van überhaupt McDonalds-eten![]()
Trots zijn op een 'diner' bij de Mc, en dit willen delen![]()
Foto's van je eten delen op Facebook![]()
Dertien personen die dit leuk vinden.![]()
Kansloze FB-pagina met bericht die ik op m'n pagina krijg: https://www.facebook.com/Womenem?ref=streamquote:THIS IS A LIVE BABY, BORN WITHOUT THE MOTHER'S "WATER" BEING BROKEN FIRST !!!God's Amazing creation ♥
"It's a newborn, still in the sac. It's was an amazing opportunity to see something so rare. Like a glimpse of what it's like "on the inside". Hope you all appreciate it as much as I do. I can't believe how squished up they are, inside of it! Amazing!". #WomenemSPOILER: Openen op eigen risicoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.![]()
Is het serieus bedoeld?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:47 schreef Sebesse het volgende:
[ afbeelding ]
Godver, zeg.
Driejarig 'jubileum'![]()
'Romantisch diner' bij de McDonalds![]()
Foto's maken van je eten![]()
Foto maken van je 'romantische diner' bij de McDonalds![]()
Foto maken van überhaupt McDonalds-eten![]()
Trots zijn op een 'diner' bij de Mc, en dit willen delen![]()
Foto's van je eten delen op Facebook![]()
Dertien personen die dit leuk vinden.Ik las het als een 'tongue-in-cheek'.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Volgens mij is het vrij serieus. Ik krijg elke avond haast te zien wat ze gaan verteren in een paar minuutjes, vooral als ze voor elkaar koken. En ze zorgen er hoogst persoonlijk voor dat iedereen mee kan tellen hoe lang ze al samen zijn.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 22:52 schreef Sylver_ het volgende:
[..]
Is het serieus bedoeld?Ik las het als een 'tongue-in-cheek'.
![]()
Jezus, ik kan niet eens zo slecht spellen als ik mijn best ervoor zou doen.quote:
Wat een treurnis, hopelijk weet ze beter en is dit gewoon laksheid/stoer zijn.![]()
quote:Op vrijdag 24 mei 2013 22:47 schreef Bombvis het volgende:
Kansloze FB-pagina met bericht die ik op m'n pagina krijg: https://www.facebook.com/Womenem?ref=stream
[..]Vind het wel mooiSPOILER: Openen op eigen risicoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt., maar kan me voorstellen dat je dit pas mooi vindt als je zelf kinderen hebt (geboren zien worden).
![]()
Wacht even hoor. Heb ik dit goed gelezen? Een romantisch etentje bij McDonald's?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:47 schreef Sebesse het volgende:
[ afbeelding ]
Godver, zeg.
Driejarig 'jubileum'![]()
'Romantisch diner' bij de McDonalds![]()
Foto's maken van je eten![]()
Foto maken van je 'romantische diner' bij de McDonalds![]()
Foto maken van überhaupt McDonalds-eten![]()
Trots zijn op een 'diner' bij de Mc, en dit willen delen![]()
Foto's van je eten delen op Facebook![]()
Dertien personen die dit leuk vinden.
Eens met al je opmerkingen.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Is gewoon sarcasm.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 10:27 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Wacht even hoor. Heb ik dit goed gelezen? Een romantisch etentje bij McDonald's?
Eens met al je opmerkingen.![]()
WTF.quote:
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
quote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:47 schreef Sebesse het volgende:
[ afbeelding ]
Godver, zeg.
Driejarig 'jubileum'![]()
'Romantisch diner' bij de McDonalds![]()
Foto's maken van je eten![]()
Foto maken van je 'romantische diner' bij de McDonalds![]()
Foto maken van überhaupt McDonalds-eten![]()
Trots zijn op een 'diner' bij de Mc, en dit willen delen![]()
Foto's van je eten delen op Facebook![]()
Dertien personen die dit leuk vinden.![]()
anders steek je gewoon even je tong erin![]()
Mensen die humor niet kunnen herkennenquote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:47 schreef Sebesse het volgende:
[ afbeelding ]
Godver, zeg.
Driejarig 'jubileum'![]()
'Romantisch diner' bij de McDonalds![]()
Foto's maken van je eten![]()
Foto maken van je 'romantische diner' bij de McDonalds![]()
Foto maken van überhaupt McDonalds-eten![]()
Trots zijn op een 'diner' bij de Mc, en dit willen delen![]()
Foto's van je eten delen op Facebook![]()
Dertien personen die dit leuk vinden.
Life is what you make it.![]()
Ik zou het uitgemaakt hebben.quote:
Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.![]()
Dit.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 08:10 schreef vencodark het volgende:
[..]
Jezus, ik kan niet eens zo slecht spellen als ik mijn best ervoor zou doen.
Wat een treurnis, hopelijk weet ze beter en is dit gewoon laksheid/stoer zijn.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
stiekem denk ik dat 9 van de 10 keer van de updates. Scheelt ook wel wie het zegt. Van de een vind ik het minder erg om te horen hoe lekker het eten was of hoe het alweer weekend is of dat dochtertjelief haar eerste stapjes heeft gezet.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 11:02 schreef Ceviche het volgende:
[ïmg]http://media.tumblr.com/b(...)fd2x2avt61rpntky.gif[/img]
just give a second thought
what if we don't get caught...![]()
Dit is gewoon een sarcastische stausupdate hoor..quote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:47 schreef Sebesse het volgende:
[ afbeelding ]
Godver, zeg.
Driejarig 'jubileum'![]()
'Romantisch diner' bij de McDonalds![]()
Foto's maken van je eten![]()
Foto maken van je 'romantische diner' bij de McDonalds![]()
Foto maken van überhaupt McDonalds-eten![]()
Trots zijn op een 'diner' bij de Mc, en dit willen delen![]()
Foto's van je eten delen op Facebook![]()
Dertien personen die dit leuk vinden.
Overigens is het niet herkennen van sarcasme een typische trek bij autisme, dus maak je niet druk verder.'And I called your name,
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'![]()
Haha ja ergens is het ook wel leuk inderdaadquote:Op vrijdag 24 mei 2013 12:17 schreef mini891 het volgende:
Nee echt waar! Geloofde het zelf ook niet. Op een gegeven moment dacht ik zelf ook dat ik het verzonnen had.
En het treurige was nog iedereen eronder: wow je moet naar de dokter meis!
Ja hehe. Dat snapt zelf hoop ik ook wel.
Foto was wel na een aantal dagen verwijderd, niet dat ik zoiets ooit zou delen als bewijs. Haha. Wil dat niet op mijn geweten hebben.
Helaas ken ik via via wel meer figuren met zo'n niveau. Tijd eens om mijn FB op te ruimen denk ik. Maar het is soms ook zo lekker om je eraan te ergeren of niet dan?![]()
Maar jouw voorbeeld is echt het toppunt!
Laatst logde ik even in (doe er steeds minder mee) en zag in mijn vriendenlijst dat een persoon in kwestie wéér een nieuwe profielfoto had (ook een ergernis, mensen die meerdere keren per week hun profielfoto wijzigen om maar aandacht te krijgen)
Allereerst, een mega bewerkte foto en die reacties...
"Wauw meis" "wat ben je toch mooi" en ga zo maar door.
Hoe onzeker kun je zijn om dus constant te "vissen" naar complimenten met foto's waarop je er niet eens uitziet zoals in het echt.....
In het echt is ze heel anders en aardig, maar door Facebook heb ik vaak zoiets van
[ Bericht 3% gewijzigd door Groenevlinder op 25-05-2013 11:22:49 ]![]()
Je kent dat meisje persoonlijk dat je zo zeker weet dat het niet serieus is.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 11:05 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Dit is gewoon een sarcastische stausupdate hoor..
[...][b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Niets tegen Sebesse héquote:Op zaterdag 25 mei 2013 11:05 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Dit is gewoon een sarcastische stausupdate hoor..
Overigens is het niet herkennen van sarcasme een typische trek bij autisme, dus maak je niet druk verder.![]()
![]()
![]()
Sarcasme of serieus?quote:[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Ik ook. Als Facebookvrienden van mij Engels gebruiken (zijn altijd vrouwen die dat doen) gaat het al-tijd fout: 'Beautifull!', 'Beautiful lady's!', 'What a honor', 'I'm having diner'.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 14:17 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Twitter, "with my lovelyss" ik vrees het ergste
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Echt vreselijk jaquote:Op zaterdag 25 mei 2013 14:22 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik ook. Als Facebookvrienden van mij Engels gebruiken (zijn altijd vrouwen die dat doen) gaat het al-tijd fout: 'Beautifull!', 'Beautiful lady's!', 'What a honor', 'I'm having diner'.![]()
![]()
Dacht even dat het een bekende was, maar diegen heeft niet zijn driemaandig jubileum in de Mc gevierd, maar heeft met familie een overledene herdacht door te gaan eten bij de Mcquote:Op vrijdag 24 mei 2013 21:47 schreef Sebesse het volgende:
[ afbeelding ]
Godver, zeg.
Driejarig 'jubileum'![]()
'Romantisch diner' bij de McDonalds![]()
Foto's maken van je eten![]()
Foto maken van je 'romantische diner' bij de McDonalds![]()
Foto maken van überhaupt McDonalds-eten![]()
Trots zijn op een 'diner' bij de Mc, en dit willen delen![]()
Foto's van je eten delen op Facebook![]()
Dertien personen die dit leuk vinden.![]()
Naar mijn weten was de overledene ook nog geen groot Mc voorstander
Liefde en infectie![]()
Wat?quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:14 schreef lucky_m3 het volgende:
[..]
Dacht even dat het een bekende was, maar diegen heeft niet zijn driemaandig jubileum in de Mc gevierd, maar heeft met familie een overledene herdacht door te gaan eten bij de Mc![]()
Naar mijn weten was de overledene ook nog geen groot Mc voorstander![]()
![]()
Hetzelfde mokkel weer...vond het al zo vreemd dat ze al 2 hele dagen niks gepost heeft over haar kind wat zeer bijzonder is.
Samenvatting: boefje, mannetje, ventje, trots, lelijke-huisvrouwen-zonder-hobby met reacties als: wat lief! wat leuk! trots!! hihihi!![]()
Ik eigenlijk ook bij bijna iedereen, maar deze persoon schrijft echt nooit iets nuttigsquote:Op zaterdag 25 mei 2013 11:05 schreef Apotheose het volgende:
[..]
stiekem denk ik dat 9 van de 10 keer van de updates. Scheelt ook wel wie het zegt. Van de een vind ik het minder erg om te horen hoe lekker het eten was of hoe het alweer weekend is of dat dochtertjelief haar eerste stapjes heeft gezet.![]()
![]()
quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:28 schreef A.Jensen het volgende:
Hetzelfde mokkel weer...vond het al zo vreemd dat ze al 2 hele dagen niks gepost heeft over haar kind wat zeer bijzonder is.
[ afbeelding ]
Samenvatting: boefje, mannetje, ventje, trots, lelijke-huisvrouwen-zonder-hobby met reacties als: wat lief! wat leuk! trots!! hihihi!![]()
Me ventje...en inderdaad alles wat je daarna zegt.
Heb er ook eentje die elke scheet deelt. (ja bijna letterlijk)
Laatst ook:
"Me mannetje is zindelijk, wilde zelf op het potje, vanmorgen zonder hulp helemaal alleen erop gaan zitten! Nu hoeft mama geen pampers meer te kopen. Zoooo trots op me kleine man!! (ik neem aan dat ze haar zoontje bedoelde en niet haar man, want haar man noemt ze ook mannetje, dus was wel even verwarrend)
En dan ook 40 likes..... en de bijbehorende reacties![]()
![]()
Ah ja... die heb ik ook: M'n zus. ELKE dag zie/hoor je weer hoe dat kind heeft gedraaid in z'n slaap of dat hij helemaal bovenaan z'n bed ligt. En vandaag: "Met me ventjes naar de dierentuin is me schatje alweer in slaap gevallen" Arch... En het is ook niet zo dat ik haar van facebook af wil gooien. Dus ik zal het maar moeten ondergaan.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:28 schreef A.Jensen het volgende:
Hetzelfde mokkel weer...vond het al zo vreemd dat ze al 2 hele dagen niks gepost heeft over haar kind wat zeer bijzonder is.
[ afbeelding ]
Samenvatting: boefje, mannetje, ventje, trots, lelijke-huisvrouwen-zonder-hobby met reacties als: wat lief! wat leuk! trots!! hihihi!![]()
Sorry?quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:14 schreef lucky_m3 het volgende:
[..]
gevierd, maar heeft met familie een overledene herdacht door te gaan eten bij de Mc![]()
[...][b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Nee hoor, je kunt haar posts gewoon verbergen in je news feed.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 17:16 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Ah ja... die heb ik ook: M'n zus. ELKE dag zie/hoor je weer hoe dat kind heeft gedraaid in z'n slaap of dat hij helemaal bovenaan z'n bed ligt. En vandaag: "Met me ventjes naar de dierentuin is me schatje alweer in slaap gevallen" Arch... En het is ook niet zo dat ik haar van facebook af wil gooien. Dus ik zal het maar moeten ondergaan.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Ah ja.. dat is ook nog een oplossing. Niet aangedacht.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 17:43 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Nee hoor, je kunt haar posts gewoon verbergen in je news feed.Ze staat dus nu op verborgen.
![]()
quote:Dat is gewoon niet uit te houden man, typisch van die mensen die totaal geen doel of hobby meer hebben en dus niks te vertellen hebben maar wel constant de aandacht op moeten eisenquote:![]()
![]()
Toppunt van de dag.
Hier in de buurt heb je het kanaal. dat is de enige uitlaatplaats waar honden los mogen lopen.
Nu hebben er een paar een facebook pagina voor opgericht.Mijn god zeg. met in de tijdlijncover sommige honden van hun, amaai!
Verder prima mensen hoor en kan er altijd goed mee praten en is hartstikke gezellig, maar dít gaat toch wel te ver hoor.
[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 25-05-2013 21:01:39 ]![]()
quote:Op zaterdag 25 mei 2013 18:39 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Ah ja.. dat is ook nog een oplossing. Niet aangedacht.Ze staat dus nu op verborgen.
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Zucht.... niet alleen het bericht maar ook de gedachte erachter. Ze heeft nog niet eens haar rijbewijs en net haar TTT gehaald.''Me auto''quote:En we gaan me autootje ophalen vandaag ! Zinin met ****** en papa![]()
Een auto kopen als je niet eens je rijbewijs hebt gehaald![]()
![]()
Is tegenwoordig geloof ik standaard. Het komt zo dom over.quote:[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Inderdaad. Ik noemde het al eerder in dit topic, maar het is gewoon te erg. Als het in sollicitatiebrieven o.i.d. zal worden gebruikt hoop ik echt dat ze meteen op het oud papier belanden.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 21:38 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Is tegenwoordig geloof ik standaard. Het komt zo dom over.![]()
ik dacht al.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 22:19 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Komt van een Facebookpagina, de domste statussen van Nederlandmijn vingers zouden gaan jeuken.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene![]()
Oh, waarom zag ik dit topic niet?![]()
Ik ergerde me net zo erg aan al die dumbfucks toen er weer zo'n '7-4+3x0+1' rekensommetje op mijn wall tevoorschijn kwam.
Sorry tegenover de mods trouwens![]()
![]()
Is geen probleem hoorquote:Op zaterdag 25 mei 2013 22:33 schreef Azerdion het volgende:
Oh, waarom zag ik dit topic niet?![]()
Ik ergerde me net zo erg aan al die dumbfucks toen er weer zo'n '7-4+3x0+1' rekensommetje op mijn wall tevoorschijn kwam.
Sorry tegenover de mods trouwens![]()
![]()
Ik irriteer me eigenlijk niet zozeer aan de mensen die het fout hebben, maar meer aan de mensen die maar blijven volhouden dat ze gelijk hebben.quote:
Hoe vaak het allemaal ook wordt uitgelegd..![]()
Ja, mar wat dan ook nog kan gebeuren is dat degene die de brieven beoordeelt het ook zelf zo schrijft.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 21:40 schreef ejvdb het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik noemde het al eerder in dit topic, maar het is gewoon te erg. Als het in sollicitatiebrieven o.i.d. zal worden gebruikt hoop ik echt dat ze meteen op het oud papier belanden.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Mensen die 'me' schrijven ipv 'mijn' komen nooit in de positie om sollicitatiebrieven te beoordelen. Dus dat scheelt weer.quote:Op zondag 26 mei 2013 09:21 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, mar wat dan ook nog kan gebeuren is dat degene die de brieven beoordeelt het ook zelf zo schrijft.geregistreerd op: vrijdag 21 mei 2004 @ 19:08![]()
![]()
Meiske van net 22, 2 kinders en de vent is net weggelopen. Heeft haar via de telefoon laten weten dat hij bij z'n nieuwe vriendin zitJe weet wel, kampvolk en zulks....
![]()
Was het maar waar. Ik ken iemand die sollicitatiebrieven beoordeelt die altijd dingen schrijft als 'Ik heb al een tijd niks van hem gehoord dus ik ga hem maar weer is bellen.'quote:Op zondag 26 mei 2013 09:48 schreef exile79 het volgende:
[..]
Mensen die 'me' schrijven ipv 'mijn' komen nooit in de positie om sollicitatiebrieven te beoordelen. Dus dat scheelt weer.
En de mensen die ik ken die sollicitatiebrieven beoordelen hebben allemaal grote moeite met d's en dt's.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Ik kreeg ook kippevel van die slechte spelling.quote:Op zondag 26 mei 2013 11:24 schreef Poesopstokje het volgende:
[ afbeelding ]
Meiske van net 22, 2 kinders en de vent is net weggelopen. Heeft haar via de telefoon laten weten dat hij bij z'n nieuwe vriendin zitJe weet wel, kampvolk en zulks....
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
sommige dingen zijn ook gewoon lokaal taalgebruik of dialect...niets mis mee. Tenzij heeft veel mensen uit het gooi of Hollandse regio dat niet snappen. Op de Veluwe worden de ij's vaak een ie klank. Maar ook is bijvoorbeeld "willen" word "wullen"quote:Op zondag 26 mei 2013 11:25 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Was het maar waar. Ik ken iemand die sollicitatiebrieven beoordeelt die altijd dingen schrijft als 'Ik heb al een tijd niks van hem gehoord dus ik ga hem maar weer is bellen.'
En de mensen die ik ken die sollicitatiebrieven beoordelen hebben allemaal grote moeite met d's en dt's.Het leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Hm, ijdele hoop dus?quote:Op zondag 26 mei 2013 11:25 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Was het maar waar. Ik ken iemand die sollicitatiebrieven beoordeelt die altijd dingen schrijft als 'Ik heb al een tijd niks van hem gehoord dus ik ga hem maar weer is bellen.'
En de mensen die ik ken die sollicitatiebrieven beoordelen hebben allemaal grote moeite met d's en dt's.geregistreerd op: vrijdag 21 mei 2004 @ 19:08![]()
Het gaat mij erom dat ze het zo schrijven, niet dat ze het zo zeggen.quote:Op zondag 26 mei 2013 11:35 schreef trigt013 het volgende:
[..]
sommige dingen zijn ook gewoon lokaal taalgebruik of dialect...niets mis mee. Tenzij heeft veel mensen uit het gooi of Hollandse regio dat niet snappen. Op de Veluwe worden de ij's vaak een ie klank. Maar ook is bijvoorbeeld "willen" word "wullen"Ja, helaas wel.quote:
[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien![]()
Wat is er mis met in dialect schrijven.....Fries, Veluws, Drens, Limburgs, Brabants, Rotterdams, Utrechts, Amsterdams. Niets mis mee tenzij je een Grammar Nazi bent.quote:Op zondag 26 mei 2013 11:36 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Het gaat mij erom dat ze het zo schrijven, niet dat ze het zo zeggen.
[..]
Ja, helaas wel.Het leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Als je solliciteert? Heel veel.quote:Op zondag 26 mei 2013 11:40 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Wat is er mis met in dialect schrijven.....Fries, Veluws, Drens, Limburgs, Brabants, Rotterdams, Utrechts, Amsterdams. Niets mis mee tenzij je een Grammar Nazi bent.geregistreerd op: vrijdag 21 mei 2004 @ 19:08![]()
quote:Op zondag 26 mei 2013 11:27 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik kreeg ook kippevel van die slechte spelling.Twee minuten geleden...quote:Ik ben nog maar 22 jaar
En ik ben in mijn leven nog lang niet klaar.
Er staat nog een wereld voor me open.
Ik ben mezelf vaak genoeg voorbij gelopen.
Dat is nu afgelopen.
Ik kies nu voor mezelf en de kinderen,
Ik laat me niet meer verhinderen.
Ik wil leven en vrij zijn.
Ik trek nu een andere richtlijn.
Ik verheug me op wat er komen gaat in mijn leven.
En ik weet zeker dat ik alles met geluk ga beleven.
Samen met mijn 2 prachtige kinderen kan ik de wereld aan.
En ik zal iedereen versteld doen staan ..![]()
Reacties ook hè... ''Je bent sterk meis!!'' ''Mooi gezegdt hoor!'' ''Zet um op, je ken et wel alleen!'' ''Jou kinderen moeten op je eerste plaats staan!''
Letterlijk overgetypt![]()
Ja triest hèquote:Op zondag 26 mei 2013 12:45 schreef Jerkmaine het volgende:
[..]
Zij kan gaan bijverdienen in de periode van Sinterklaas en kerstVind het ook wel sneu, want ze weet gewoon écht niet beter. Gevalletje speciaal onderwijs/wajong
![]()
quote:Op zondag 26 mei 2013 11:24 schreef Poesopstokje het volgende:
[ afbeelding ]
Meiske van net 22, 2 kinders en de vent is net weggelopen. Heeft haar via de telefoon laten weten dat hij bij z'n nieuwe vriendin zitJe weet wel, kampvolk en zulks....
quote:Dat heb juh mooi verwoordtraap me op hier.
Als mijn partner dit soort oogkanker zou produceren zou ik er ook vandoor gaan![]()
![]()
Partner is een kampcrimineeltjequote:Op zondag 26 mei 2013 12:59 schreef Ceviche het volgende:
[..]
[..]raap me op hier.
Als mijn partner dit soort oogkanker zou produceren zou ik er ook vandoor gaan![]()
Ze zijn eerder uitelkaar geweest, toen had ze binnen een week een nieuwe grote liefde. Toen kwam ze terug bij deze en was ze poef zwanger. Dus geen idee of dat kind wel van hem is
Kamperssss!!!![]()
Omfg.quote:Op zondag 26 mei 2013 13:02 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Partner is een kampcrimineeltje![]()
Ze zijn eerder uitelkaar geweest, toen had ze binnen een week een nieuwe grote liefde. Toen kwam ze terug bij deze en was ze poef zwanger. Dus geen idee of dat kind wel van hem is
Kamperssss!!!
Nee eigenlijk verbaast het me niet.![]()
Ik heb iemand op facebook en die schrijft ipv zei altijd zij. En dan ben je 29 verdomme.. Dat is gewoon de basis.
En niet dat ik zelf altijd zo'n held ben ben met zinsopbouw en d/t's maar dit is niet normaal als je 29 bent.![]()
Kom ik ook regelmatig tegen. Maar vind ''me'' toch nog een beetje erger...quote:Op zondag 26 mei 2013 13:11 schreef Mokkels het volgende:
Ik heb iemand op facebook en die schrijft ipv zei altijd zij. En dan ben je 29 verdomme.. Dat is gewoon de basis.
En niet dat ik zelf altijd zo'n held ben ben met zinsopbouw en d/t's maar dit is niet normaal als je 29 bent.![]()
Me zie ik net zoiets als egt en sgool enzo. Van die debielen die gewoon niet anders willen. En gewoon dom over willen komen.quote:Op zondag 26 mei 2013 13:13 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Kom ik ook regelmatig tegen. Maar vind ''me'' toch nog een beetje erger...
Maar zij kan gewoon niet anders.![]()
![]()
Nee oké.. maar het is wel erg Cu2/Hyves niveau.. Triest triest triest..quote:Op zondag 26 mei 2013 13:14 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Me zie ik net zoiets als egt en sgool enzo. Van die debielen die gewoon niet anders willen. En gewoon dom over willen komen.
Maar zij kan gewoon niet anders.
Levert wel weer leuk topic-voer op!![]()
En daarbij:quote:Op zondag 26 mei 2013 13:14 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Me zie ik net zoiets als egt en sgool enzo. Van die debielen die gewoon niet anders willen. En gewoon dom over willen komen.
Maar zij kan gewoon niet anders.
Mense die het vertikke om hun woorde netjes af te sluite met een 'n'.Je moeder is een hamster![]()
quote:Op zondag 26 mei 2013 13:16 schreef Crutch het volgende:
[..]
En daarbij:
Mense die het vertikke om hun woorde netjes af te sluite met een 'n'.![]()
![]()
Dafuq dit persoon doet niveau twee en had vorige week een 'exsamen' over schoonmakenquote:pff heb koppijn door mijn huiswerk :p![]()
![]()
Fixedquote:Op zondag 26 mei 2013 11:40 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Wat is er mis met in dialect schrijven..... Veluws, Drens, Limburgs, Brabants, Rotterdams, Utrechts, Amsterdams. Niets mis mee tenzij je een Grammar Nazi bent.just give a second thought
what if we don't get caught...![]()
Hebben jullie ook weleens dat je afknapt op iemand door zijn of haar Facebook gebruik?
Ik had een leuke jongen leren kennen maar hij is wel zo enorm fan van zichzelf en etaleert zijn hele leven op Facebook, ben er een beetje klaar mee.....![]()
Ik houd gewoon van wat meer bescheidenheid/mysterie.
Hoe staan jongens hier tegenover, stel, je hebt een meisje leren kennen, wat vind je dan een leuke manier van Facebook gebruik of wat vind je een afknapper? Gewoon even nieuwsgierig naar!![]()
Als ze bijvoorbeeld eens per week iets leuks post dat de variatie en plezier in haar leven weergeeft.quote:Op zondag 26 mei 2013 20:02 schreef Groenevlinder het volgende:
Hebben jullie ook weleens dat je afknapt op iemand door zijn of haar Facebook gebruik?
Ik had een leuke jongen leren kennen maar hij is wel zo enorm fan van zichzelf en etaleert zijn hele leven op Facebook, ben er een beetje klaar mee.....![]()
Ik houd gewoon van wat meer bescheidenheid/mysterie.
Hoe staan jongens hier tegenover, stel, je hebt een meisje leren kennen, wat vind je dan een leuke manier van Facebook gebruik of wat vind je een afknapper? Gewoon even nieuwsgierig naar!Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!![]()
Alles mis mee, komt zeer stom over. Daarbij zijn dialecten spreektaal, geen schrijftaal.quote:Op zondag 26 mei 2013 11:40 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Wat is er mis met in dialect schrijven.....Fries, Veluws, Drens, Limburgs, Brabants, Rotterdams, Utrechts, Amsterdams. Niets mis mee tenzij je een Grammar Nazi bent.![]()
Correctie: Op Fries na wat een officiële taal is.quote:Op zondag 26 mei 2013 20:15 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
[..]
Alles mis mee, komt zeer stom over. Daarbij zijn dialecten spreektaal, geen schrijftaal.Ja, hoi!![]()
Zolang ze de Nederlandse taal machtig is, zal het wel goed zitten. Dat is zo ongeveer het verschil tussen 3 miljoen keer per dag wat posten of gewoon soms wat plaatsen.quote:Op zondag 26 mei 2013 20:02 schreef Groenevlinder het volgende:
Hebben jullie ook weleens dat je afknapt op iemand door zijn of haar Facebook gebruik?
Ik had een leuke jongen leren kennen maar hij is wel zo enorm fan van zichzelf en etaleert zijn hele leven op Facebook, ben er een beetje klaar mee.....![]()
Ik houd gewoon van wat meer bescheidenheid/mysterie.
Hoe staan jongens hier tegenover, stel, je hebt een meisje leren kennen, wat vind je dan een leuke manier van Facebook gebruik of wat vind je een afknapper? Gewoon even nieuwsgierig naar!Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.![]()
Minder brand gevaarquote:Op zondag 26 mei 2013 20:49 schreef CherryLips het volgende:
Mensen die op FB zetten dat ze kaarsjes branden voor de broertjes.
Waarom.Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen![]()
Nedersaksisch en Limburgs zijn ook officiele talenquote:Op zondag 26 mei 2013 20:28 schreef Luukiemaster het volgende:
[..]
Correctie: Op Fries na wat een officiële taal is.Het leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Sinds wanneer? Fries erken ik dan nog enigszins als tweede taal omdat dat in de wet staat, maar van deze twee kan ik geen artikel noemen.quote:Op zondag 26 mei 2013 20:55 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Nedersaksisch en Limburgs zijn ook officiele talen[b]Op zondag 27 mei 2012 14:43 schreef Nuchterheid het volgende:[/b]
Het is algemeen bekend dat Russen altijd dronken zijn.
[b]Op donderdag 4 oktober 2012 21:39 schreef Swetsenegger het volgende:[/b]
Ik heb geen sixpack, maar een fust.![]()
Vreselijk irritant als mensen hun facebook pagina vol posten met onzin. Ook als het (in mijn geval) een leuke meid is. Het vraagt in mijn ogen naar een hoop aandacht en likes.quote:Op zondag 26 mei 2013 20:02 schreef Groenevlinder het volgende:
Hebben jullie ook weleens dat je afknapt op iemand door zijn of haar Facebook gebruik?
Hoe staan jongens hier tegenover, stel, je hebt een meisje leren kennen, wat vind je dan een leuke manier van Facebook gebruik of wat vind je een afknapper? Gewoon even nieuwsgierig naar!
Ikzelf heb ook FB maar ik post er alleen als er wat (zinvols/leuks) is. Het irriteert mij echt als mensen foto's posten dat ze lekker op het terrasje zitten of vanavond even lekker gaan stappen.![]()
Fries is erkend als taal, maar ook die talen zijn talen hoor.Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!![]()
http://www.rijksoverheid.(...)n/talen-in-nederlandquote:Op zondag 26 mei 2013 20:58 schreef Finland. het volgende:
[..]
Sinds wanneer? Fries erken ik dan nog enigszins als tweede taal omdat dat in de wet staat, maar van deze twee kan ik geen artikel noemen.'And I called your name,
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'![]()
http://taal.phileon.nl/limburgs.phpquote:Op zondag 26 mei 2013 20:58 schreef Finland. het volgende:
[..]
Sinds wanneer? Fries erken ik dan nog enigszins als tweede taal omdat dat in de wet staat, maar van deze twee kan ik geen artikel noemen.
http://taal.phileon.nl/nedersaksisch.phpHet leven is veel te belangrijk om serieus te nemen.![]()
Jep, laatst gehad. Best een leuk meisje en ook leuk mee aan de praat geweest. Toegevoegd op facebook en haar status updates e.d. zijn echt flinke afknappers. Geen leestekens, mega veel spelfouten en dergelijke.quote:Op zondag 26 mei 2013 20:02 schreef Groenevlinder het volgende:
Hebben jullie ook weleens dat je afknapt op iemand door zijn of haar Facebook gebruik?
Ik had een leuke jongen leren kennen maar hij is wel zo enorm fan van zichzelf en etaleert zijn hele leven op Facebook, ben er een beetje klaar mee.....![]()
Ik houd gewoon van wat meer bescheidenheid/mysterie.
Hoe staan jongens hier tegenover, stel, je hebt een meisje leren kennen, wat vind je dan een leuke manier van Facebook gebruik of wat vind je een afknapper? Gewoon even nieuwsgierig naar!
Zo heel af en toe laten zien dat je ergens van geniet of een leuk moment hebt kan ik wel waarderen. Hele dagen alleen maar zeuren juist niet.![]()
Ah dankje, ik wist dus helemaal niet dat Nedersaksisch en Limburgs ook erkend zijn als taal, goed om te weten.quote:Op zondag 26 mei 2013 21:11 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
http://www.rijksoverheid.(...)n/talen-in-nederlandDo not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!![]()
Maar je kan Facebook wel in het Fries hebben, maar niet in het Nedersaksisch of in het Limburgs!
(dit is dus nu een facebookirritatie, te weinig minderheidstalen op fb)Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!![]()
Ik heb een vakantieganger. Het begon met een foto van de boekingsgegevens, dus waarnaar ze geboekt had en van wanneer tot wanneer. Toen aftellen natuurlijk. Ze is vannacht vertrokken en vanaf 20 uur geleden tot twee uur geleden hebben we:
- dat ze over een uur op Schiphol zou zijn
- een foto van haar dochter, onderweg
- een check-in op Schiphol
- een foto van haar en haar dochter op Schiphol
- een foto van vriend en dochter met het vliegtuig op de achtergrond
- foto van haar en dochter in het vliegtuig
- foto van haar en vriend in het vliegtuig
- een foto van een hek en gras en de mededeling dat ze er zijn
- een foto van het uitzicht vanuit het hotel
- een foto van haar dochter in de hotelkamer
- een foto van de hotelkamer
- twee foto's van een bord met eten
- een foto van twee cocktails
- een filmpje van haar dochter aan het dansen
Als ze terug is, zijn wij geen vriendjes meer op Facebook.Don't you love her madly?![]()
quote:Op zondag 26 mei 2013 22:23 schreef Lovechild het volgende:
Ik heb een vakantieganger. Het begon met een foto van de boekingsgegevens, dus waarnaar ze geboekt had en van wanneer tot wanneer. Toen aftellen natuurlijk. Ze is vannacht vertrokken en vanaf 20 uur geleden tot twee uur geleden hebben we:
- dat ze over een uur op Schiphol zou zijn
- een foto van haar dochter, onderweg
- een check-in op Schiphol
- een foto van haar en haar dochter op Schiphol
- een foto van vriend en dochter met het vliegtuig op de achtergrond
- foto van haar en dochter in het vliegtuig
- foto van haar en vriend in het vliegtuig
- een foto van een hek en gras en de mededeling dat ze er zijn
- een foto van het uitzicht vanuit het hotel
- een foto van haar dochter in de hotelkamer
- een foto van de hotelkamer
- twee foto's van een bord met eten
- een foto van twee cocktails
- een filmpje van haar dochter aan het dansen
Als ze terug is, zijn wij geen vriendjes meer op Facebook.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
En waarom wachten tot na haar vakantie?quote:Op maandag 27 mei 2013 09:02 schreef Lovechild het volgende:
Niet alleen daarom hoorIk was al langer aan het twijfelen.
![]()
Dus het kind houdt van zijn oma en vertelt dit aan zijn moeder. Dat is inderdaad heel lief.quote:Op maandag 27 mei 2013 09:24 schreef Queens het volgende:
Zoveel foutjes en zoveel likes![]()
En je kind Jo'Riley noemen![]()
![]()
![]()
[ link | afbeelding ]![]()
![]()
Godverdomme. Hastaggebruik is al kansloos maar dubbelhashtaggebruik?quote:Op maandag 27 mei 2013 09:24 schreef Queens het volgende:
Zoveel foutjes en zoveel likes![]()
En je kind Jo'Riley noemen![]()
![]()
![]()
[ link | afbeelding ]
#niet te filmen dit#![]()
quote:Op maandag 27 mei 2013 09:26 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dus het kind houdt van zijn oma en vertelt dit aan zijn moeder. Dat is inderdaad heel lief..
Amen.![]()
Er zat gisteren in de trein ook zo'n meiske. Aan de andere kant haar vriend met nog een vriend van hem. Constant middelvingers naar elkaar opgesteken en de deur openen om de coupe in te schreeuwen. Ik dus denken dat ze ruzie hadden. Lopen ze later wel weer samen de trein uit.quote:Op zondag 26 mei 2013 11:24 schreef Poesopstokje het volgende:
[ afbeelding ]
Meiske van net 22, 2 kinders en de vent is net weggelopen. Heeft haar via de telefoon laten weten dat hij bij z'n nieuwe vriendin zitJe weet wel, kampvolk en zulks....
We zaten in de stiltecoupe![]()
![]()
Jo'Riley. Tering hé.quote:Op maandag 27 mei 2013 09:24 schreef Queens het volgende:
Zoveel foutjes en zoveel likes![]()
En je kind Jo'Riley noemen![]()
![]()
![]()
[ link | afbeelding ]![]()
Moira. is tof. :7![]()
Lelijkste 'gedicht' ooit.quote:Op zondag 26 mei 2013 11:24 schreef Poesopstokje het volgende:
[ afbeelding ]
Meiske van net 22, 2 kinders en de vent is net weggelopen. Heeft haar via de telefoon laten weten dat hij bij z'n nieuwe vriendin zitJe weet wel, kampvolk en zulks....
![]()
![]()
Jo'Rileyquote:Op maandag 27 mei 2013 09:24 schreef Queens het volgende:
Zoveel foutjes en zoveel likes![]()
En je kind Jo'Riley noemen![]()
![]()
![]()
[ link | afbeelding ]
Ten percent faster with a sturdier frame![]()
#dat is een soort van closing tag net als in </html>, dat snap je tog#quote:Op maandag 27 mei 2013 09:31 schreef ikveranderhemniet het volgende:
[..]
Godverdomme. Hastaggebruik is al kansloos maar dubbelhashtaggebruik?
#niet te filmen dit#![]()
Verbaas me hoe simpel sommige mensen kunnen zijn....
[ Bericht 10% gewijzigd door Joenes op 27-05-2013 13:28:16 ]![]()
Het dieptepunt is bereikt bij mij, gisteren. Terwijl ik rustig een broodje aan het eten was kwam er een grote luierfoto voorbij, helemaal vol. Want pappa en mamma waren zo trots op hun meisje, dat ze n 4 dagen eindelijk gepoept had.
Bewijs:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nog geen "en heeft je moppie je lekker volgespoten" reacties?quote:Op maandag 27 mei 2013 10:40 schreef Joenes het volgende:
Verbaas me hoe simpel sommige mensen kunnen zijn....
[ afbeelding ]![]()
Deze muziek smaakt naar bier :)
Es bedarf keiner Psychoanalyse, um festzustellen, dass das Leben ein einziger Friedhof gescheiterter Pläne ist!![]()
quote:Op maandag 27 mei 2013 10:45 schreef kroegmuntje het volgende:
Het dieptepunt is bereikt bij mij, gisteren. Terwijl ik rustig een broodje aan het eten was kwam er een grote luierfoto voorbij, helemaal vol. Want pappa en mamma waren zo trots op hun meisje, dat ze n 4 dagen eindelijk gepoept had.
Bewijs:gelukkig doet de foto het niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik klikte
Tap tap tap![]()
Goed voor mijn zelfvertrouwen dit.quote:Op maandag 27 mei 2013 10:40 schreef Joenes het volgende:
Verbaas me hoe simpel sommige mensen kunnen zijn....
[ afbeelding ]Tap tap tap![]()
Fijn ook met al die tieten erboven.quote:Op maandag 27 mei 2013 10:47 schreef kroegmuntje het volgende:
foto doet het niet, link die er nu staat is als het goed is wel klikbaar...Tap tap tap![]()
quote:Op maandag 27 mei 2013 10:45 schreef kroegmuntje het volgende:
Het dieptepunt is bereikt bij mij, gisteren. Terwijl ik rustig een broodje aan het eten was kwam er een grote luierfoto voorbij, helemaal vol. Want pappa en mamma waren zo trots op hun meisje, dat ze n 4 dagen eindelijk gepoept had.
Bewijs:dat lijkt wel snertSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
just give a second thought
what if we don't get caught...![]()
Nu weet ik het zeker. Deze types moeten wel expres (vraag mij niet waarom) alles fout spellen. Al kost dat best wel een hoop moeite.quote:Op maandag 27 mei 2013 10:40 schreef Joenes het volgende:
Verbaas me hoe simpel sommige mensen kunnen zijn....
[ afbeelding ]
Is dit stoer ofzo?Ze heeft het wel over een diploma uitreiking.
![]()
quote:Op maandag 27 mei 2013 10:40 schreef Joenes het volgende:
Verbaas me hoe simpel sommige mensen kunnen zijn....
[ afbeelding ]
Blood for breakfast, blood for lunch![]()
Je bent één keer vergeten haar achternaam onleesbaar te maken.quote:Op maandag 27 mei 2013 10:40 schreef Joenes het volgende:
Verbaas me hoe simpel sommige mensen kunnen zijn....
[ afbeelding ]geregistreerd op: vrijdag 21 mei 2004 @ 19:08![]()
quote:Op maandag 27 mei 2013 12:05 schreef exile79 het volgende:
[..]
Je bent één keer vergeten haar achternaam onleesbaar te maken.![]()
![]()
Vertel me alstjeblieft dat dit iemand is die onder begeleiding woont.quote:Op maandag 27 mei 2013 10:40 schreef Joenes het volgende:
Verbaas me hoe simpel sommige mensen kunnen zijn....
[ afbeelding ]
Denk eraan kinders, als je niet zondigt dan is Jezus voor niks gestorven
Keiharde porno!![]()
quote:Op maandag 27 mei 2013 10:45 schreef kroegmuntje het volgende:
Het dieptepunt is bereikt bij mij, gisteren. Terwijl ik rustig een broodje aan het eten was kwam er een grote luierfoto voorbij, helemaal vol. Want pappa en mamma waren zo trots op hun meisje, dat ze n 4 dagen eindelijk gepoept had.
Bewijs:OMFG...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Echt niet normaal meer.![]()
Ik wacht niet tot na haar vakantie, ik wacht tot morgen. Ze zou me iets opsturen voor ze op vakantie ging. Mijn afscheidsbericht naar haar zal afhangen van het feit of ze dat daadwerkelijk gedaan heeft of niet (kort door de bocht).quote:Op maandag 27 mei 2013 09:04 schreef vencodark het volgende:
[..]
En waarom wachten tot na haar vakantie?Don't you love her madly?![]()
Ging ze iets fysieks opsturen of een foto/plaatje via facebook?quote:Op maandag 27 mei 2013 12:35 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Ik wacht niet tot na haar vakantie, ik wacht tot morgen. Ze zou me iets opsturen voor ze op vakantie ging. Mijn afscheidsbericht naar haar zal afhangen van het feit of ze dat daadwerkelijk gedaan heeft of niet (kort door de bocht).![]()
Ja mensen die constant die bevestiging nodig hebben, heel vermoeiend.quote:Op zondag 26 mei 2013 21:07 schreef ejvdb het volgende:
[..]
Vreselijk irritant als mensen hun facebook pagina vol posten met onzin. Ook als het (in mijn geval) een leuke meid is. Het vraagt in mijn ogen naar een hoop aandacht en likes.
Ikzelf heb ook FB maar ik post er alleen als er wat (zinvols/leuks) is. Het irriteert mij echt als mensen foto's posten dat ze lekker op het terrasje zitten of vanavond even lekker gaan stappen.
Komt JUIST onzeker over.
Zo ken ik iemand die om de haverklap van profielfoto veranderd (paar keer per week) en dan elke keer van die zelfgemaakte bewerkte foto's vanuit een bepaalde hoek.
De likes en reacties worden al steeds minder, maar dan denk ik.... hoe vaak wil je nog horen:
"wauw knapperttt" "wat ben je mooi meis"
Mensen die al die poespas niet nodig hebben komen op mij zelfverzekerder en krachtiger over, maarja, zo zie ik het.![]()
![]()
Ohh ja heel irritantquote:Op zondag 26 mei 2013 22:23 schreef Lovechild het volgende:
Ik heb een vakantieganger. Het begon met een foto van de boekingsgegevens, dus waarnaar ze geboekt had en van wanneer tot wanneer. Toen aftellen natuurlijk. Ze is vannacht vertrokken en vanaf 20 uur geleden tot twee uur geleden hebben we:
- dat ze over een uur op Schiphol zou zijn
- een foto van haar dochter, onderweg
- een check-in op Schiphol
- een foto van haar en haar dochter op Schiphol
- een foto van vriend en dochter met het vliegtuig op de achtergrond
- foto van haar en dochter in het vliegtuig
- foto van haar en vriend in het vliegtuig
- een foto van een hek en gras en de mededeling dat ze er zijn
- een foto van het uitzicht vanuit het hotel
- een foto van haar dochter in de hotelkamer
- een foto van de hotelkamer
- twee foto's van een bord met eten
- een foto van twee cocktails
- een filmpje van haar dochter aan het dansen
Als ze terug is, zijn wij geen vriendjes meer op Facebook.![]()
![]()
Ik bedoel, ga gewoon op vakantie en zet er een paar foto's op na afloop.![]()
Fixed (op de quotes na)quote:Op maandag 27 mei 2013 12:05 schreef exile79 het volgende:
[..]
Je bent één keer vergeten haar achternaam onleesbaar te maken.![]()
Dat die lui überhaupt die moeite nemen.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:18 schreef Groenevlinder het volgende:
[..]
Ohh ja heel irritant![]()
![]()
Ik bedoel, ga gewoon op vakantie en zet er een paar foto's op na afloop.![]()
Fysiek. Via de post dus.quote:Op maandag 27 mei 2013 12:46 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Ging ze iets fysieks opsturen of een foto/plaatje via facebook?Don't you love her madly?![]()
Ja, ik ook. En soms komen die foto's ook niets eens.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:18 schreef Groenevlinder het volgende:
[..]
Ohh ja heel irritant![]()
![]()
Ik bedoel, ga gewoon op vakantie en zet er een paar foto's op na afloop.
Vandaag hebben we al een foto van dochter en vriend in het zwembad met de mededeling dat het 33 graden is én een bericht aan haar vader die vandaag jarig is. Waarom dat dan via een FB-status moet is me een raadsel.Don't you love her madly?![]()
Is ook een logische uitspraak in het NL ja.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:50 schreef PollosHermanos het volgende:
[ afbeelding ]
dit soort plaatjes blijven toch telleur stellenTap tap tap![]()
Snapte er al niets van maar het heeft vast te maken met: liar, liar, pants on fire?quote:Op maandag 27 mei 2013 13:51 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Is ook een logische uitspraak in het NL ja.![]()
Dat denk ik ook, anders snap ik er helemaal niets van.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:55 schreef vencodark het volgende:
[..]
Snapte er al niets van maar het heeft vast te maken met: liar, liar, pants on fire?Tap tap tap![]()
Jij bent niet bekent met "leugenaar, leugenaar, broek in vuur vat?quote:Op maandag 27 mei 2013 13:55 schreef vencodark het volgende:
[..]
Snapte er al niets van maar het heeft vast te maken met: liar, liar, pants on fire?![]()
Volgens mij doet Mieke bestaande kutplaatjes letterlijk vertalen, stomme kuttekening erbij zoeken en Copyright+naam. Zo, wat ben ik weer origineel bezig denkt ze dan.![]()
ow echt? Grappig dat dat dan groen wordtquote:(heb geen kids nee
)
just give a second thought
what if we don't get caught...![]()
Varieert van mosterdgeel tot spinaziegroen. En als het kind alles verteert kan het idd zijn dat het 4 dagen niet poeptquote:Op maandag 27 mei 2013 14:02 schreef Apotheose het volgende:
[..]
ow echt? Grappig dat dat dan groen wordt(heb geen kids nee
)
Don't you love her madly?![]()
Hehe, ik heb wel een beeld van de posterquote:
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.![]()
Vertel, misschien klopt het.quote:Op maandag 27 mei 2013 16:05 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Hehe, ik heb wel een beeld van de poster![]()
Vast een corpulente vrouw van mid-40, met een kort, pittig kapsel?quote:The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.![]()
U gaat door voor de koelkast.quote:Op maandag 27 mei 2013 16:06 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Vast een corpulente vrouw van mid-40, met een kort, pittig kapsel?![]()
Als ik die mag vervangen voor een wasmachine (zoek er namelijk een), dan graagquote:
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.![]()
Vooruit, wel je kleren erin stoppen hé, met al die calorieënquote:Op maandag 27 mei 2013 16:08 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Als ik die mag vervangen voor een wasmachine (zoek er namelijk een), dan graag![]()
![]()
Uiteraardquote:Op maandag 27 mei 2013 16:09 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Vooruit, wel je kleren erin stoppen hé, met al die calorieënDie beestjes zullen verzuipen
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.![]()
''Vandaag cursus **** geven, fijne dag allemaal!''
''Vandaag cursus **** geven, fijne dag allemaal!''
''Vandaag kleinkinderen op bezoek, fijne dag allemaal!''
''Vandaag cursus **** geven, fijne dag allemaal!''
''Vandaag in de praktijk, fijne dag allemaal!''
''Vandaag maar rustig aan doen, fijne dag allemaal!''
''Geweldige inspirerende avond gehad, fijne avond allemaal!''
and so on..... elke %&$# dag weer...![]()
Ik heb een meisje in mijn lijst die sinds ik haar heb toegevoegd (December) ALLEEN maar zooi deelt over "de liefde".
"I catch myself staring at your face,
When you're not awake.
I just can't help it, no, no.
Just having you here,
Lying next to me.
It's the little things,
That cause a storm inside of me."
"Back in love again.
Though you'll never be my man.."
Best een aardig meisje, maar godverdomme zeg..![]()
![]()
Oke.
Zal in plaats van alleen maar lurken ook eens wat uploaden.
Na mijn mooie anekdote over het bakje en de darmproblemen tref ik nu het volgende aan in mijn timeline:
En was hier maar gestopt, want ja in totaal maar 150+ reacties.![]()
![]()
Dochter van de vrouw dat torentjes bouwt probeert soms ook intelligent te doen:
Groen is de vriend van dame in kwestie.
Het afschieten opEn zoveel meer treurnis.
[ Bericht 3% gewijzigd door mini891 op 27-05-2013 19:37:36 (Meer treurnis gespot.) ]![]()
nou bereid je alvast voor op een stormvloed aan dat soort shit als dat kind te wereld komt.quote:Deze muziek smaakt naar bier :)
Es bedarf keiner Psychoanalyse, um festzustellen, dass das Leben ein einziger Friedhof gescheiterter Pläne ist!![]()
Is al ter wereld. En inderdaad een shitload aan mededelingen over dat jong. Nu gaan ze ook trouwen dame en heer in kwestie. Ik kijk nu al uit naar het verslag over de voorbereiding van het gebeuren, ook kijk ik uit naar de trouwfoto's haha.quote:Op maandag 27 mei 2013 19:45 schreef Matty___ het volgende:
[..]
nou bereid je alvast voor op een stormvloed aan dat soort shit als dat kind te wereld komt.![]()
Ik had er twee. De betreffende dames zijn zussen.quote:Op maandag 27 mei 2013 19:37 schreef mini891 het volgende:
Hoppaa.. Gisteren bij mij ook in mijn TL gesignaleerd: de kaarsjes.
[ afbeelding ]
Nog meer mensen last van gehad?
Heb vanmorgen wel even de neiging gehad iets te posten over het feit dat ik helemaal niks voorbij heb zien komen over de verdwenen en inmiddels dood gevonden volleybalster en haar vriend.Don't you love her madly?![]()
Ik ben blij dat je het niet gedaan hebt!quote:Op maandag 27 mei 2013 19:50 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Ik had er twee. De betreffende dames zijn zussen.
Heb vanmorgen wel even de neiging gehad iets te posten over het feit dat ik helemaal niks voorbij heb zien komen over de verdwenen en inmiddels dood gevonden volleybalster en haar vriend.![]()
![]()
Dare to unleash my rage..
That's my secret Captain... I'm always angry...
There's nothing like a trail of blood, to find your way back home.![]()
Heb er vrij veel over langs zien komen. Kan ook zijn omdat ik zelf volleybal, en daardoor vrij veel volleyballers en bijv. ook de nevobo volgquote:Op maandag 27 mei 2013 19:50 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Ik had er twee. De betreffende dames zijn zussen.
Heb vanmorgen wel even de neiging gehad iets te posten over het feit dat ik helemaal niks voorbij heb zien komen over de verdwenen en inmiddels dood gevonden volleybalster en haar vriend.Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)![]()
Ook zo'n jonge moeder (en tevens oud-studiegenoot) in mijn lijst. Ze is aardig verder, maar de berichten over haar kinderen
'moppies' en #genotenvanmnmoppies
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.![]()
Dit soort mensen.quote:Op maandag 27 mei 2013 19:37 schreef mini891 het volgende:
Hoppaa.. Gisteren bij mij ook in mijn TL gesignaleerd: de kaarsjes.
[ afbeelding ]
Nog meer mensen last van gehad?Goedkoop scoren, niks meer, niks minder.
∞![]()
Jij harteloze zak! Als niemand dit doet, leeft niemand met de nabestaanden mee!quote:Op maandag 27 mei 2013 20:43 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Dit soort mensen.Goedkoop scoren, niks meer, niks minder.
Moira. is tof. :7![]()
R&R = R&R back!quote:Op maandag 27 mei 2013 21:04 schreef AthCom het volgende:
[..]
Jij harteloze zak! Als niemand dit doet, leeft niemand met de nabestaanden mee!Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(![]()
Arme kinders, zitten ze daar ergens boven "Gvd, we zijn dood, branden die simpele zielen kut geur kaarsen voor ons![]()
"
![]()
Dat zal er wel mee te maken hebben ja. Ach ja, en zo wordt iedereen door andere zaken geraakt. Daarom zei ik er maar niks over.quote:Op maandag 27 mei 2013 20:20 schreef Meke het volgende:
[..]
Heb er vrij veel over langs zien komen. Kan ook zijn omdat ik zelf volleybal, en daardoor vrij veel volleyballers en bijv. ook de nevobo volgDon't you love her madly?![]()
Van de 3fm Hyves paginaquote:HOI 3FM IK HEB EEN LP COLECTIE DIE IK WEL WEG WIL DOEN VOOR IETS LUEKS ER VOOR TERUG KIJK MAAR IN HET LIJSTJE VAN DE LPS IK HEB ER WEL WAT MEER REAGEER ALS JULLIE ZE WILLEN
lp colection
1. top 40 1985
2. hits 4 the album
3. kc and the sunshine band
4. pink floyd
5. jean paul farre 3 pianos ett cactus
6. romantic pop songs
7. music star 3lp set
8. do yuo love 28 love songs
9. los indios del paraguay
10. europ 1 hit fm le disque records
11. phil collins sussudio
12. crosby stills nash en yuong dallas taylor en greg reeves
13. top 40 1987
14. joan baez
15. melanie candels in the rain
16. trio los paraguay succes
17. manu live la fette manu
18. 3lp set the neil diamond show
19. the best of neil diamond
20. neil diamond primitive
21. rhytems of the south edmundo rossi
22. iron butterfly in a gadda da vida
23. pascal bacoux
24. the legendary sixteens
25. dream gala 84 28 international artists
26. wham
27. don mc lean playing favorits
28. atlantic rhythem en blues 1947-1974
29. beatles 1962-1966
30. ike en tina turner too hot to hold
31. neil diamond jonathan livingston seaqul
32. the best of roger whit taker
33. james last in concert
34.bob dylan the band
35. elton john greatests hits volume 2
36. harry belafonte
37. the doors live the hollywood bowl
IK ZUO ER GRAAG EEN JAMBEE EN EEN MIC PLUG IN EN EFFECT BAR VOOR OP MEN PC AANTESLUITEN MET STUDIO SOFTWARE KUNNEN JULLIE DAT REGELEN DAN IS MIJN LP COLECTIE VOOR JULLIE IK HEB OOK PAAR LPS VAN HERMAN VAN VEEN SETGAAIKEMA PUAL VAN VLIET EN NOG WAT MEER HEE GIEL DIT IS WEL WAT VOOR JUO ADD JE ME EFFE OF BEL ME NUMMER ....... COOL TELEFOON NUMMER HE VEEL 3 EN ER IN ECHT EEN 3FM TELEFOON NUMMER IK HOOR HOPELIJK WAT VAN JULLIE
Like · · Yesterday at 5:21pmWelke FOK!ker is dit
smoking isn't that great but it helps to take a break from people like you![]()
ik moest lachenquote:Op maandag 27 mei 2013 21:13 schreef Pap89 het volgende:
Arme kinders, zitten ze daar ergens boven "Gvd, we zijn dood, branden die simpele zielen kut geur kaarsen voor ons![]()
"
just give a second thought
what if we don't get caught...![]()
Ja.quote:Op zondag 26 mei 2013 20:02 schreef Groenevlinder het volgende:
Hebben jullie ook weleens dat je afknapt op iemand door zijn of haar Facebook gebruik?
Ik had een leuke jongen leren kennen maar hij is wel zo enorm fan van zichzelf en etaleert zijn hele leven op Facebook, ben er een beetje klaar mee.....![]()
Ik houd gewoon van wat meer bescheidenheid/mysterie.
Hoe staan jongens hier tegenover, stel, je hebt een meisje leren kennen, wat vind je dan een leuke manier van Facebook gebruik of wat vind je een afknapper? Gewoon even nieuwsgierig naar!
Had iemand op facebook die eerst heel nuchter was enzo. En toen werd hij verslaafd begon hij allerlei plaatjes te posten van deel dit en deel dat, fotos te posten van zijn voer en shit bij starbucks, en begon nog steeds meer dingen te posten, oa persoonlijke sores enzo.Nah.
Kaleidoscopiklimax![]()
quote:Op maandag 27 mei 2013 16:43 schreef Poesopstokje het volgende:
''Vandaag cursus **** geven, fijne dag allemaal!''
''Vandaag cursus **** geven, fijne dag allemaal!''
''Vandaag kleinkinderen op bezoek, fijne dag allemaal!''
''Vandaag cursus **** geven, fijne dag allemaal!''
''Vandaag in de praktijk, fijne dag allemaal!''
''Vandaag maar rustig aan doen, fijne dag allemaal!''
''Geweldige inspirerende avond gehad, fijne avond allemaal!''
and so on..... elke %&$# dag weer...
Forum Opties Forumhop: Hop naar: