Bij deze serie welquote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:34 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Mensen die hersenloos series kijken
Welke symboliek? Het was gewoon een poging tot wat extra emotie opwekken, maar de enige emotie die ik voelde was irritatie. Gelukkig kan je series op je pc gewoon een stukje overslaan.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:26 schreef ClapClapYourHands het volgende:
De symboliek in het zingen van Beth missen, godverdomme wat triest
Iemand?quote:Op dinsdag 26 februari 2013 11:44 schreef Kadooosh het volgende:
Heb sinds het vorige seizoen niet meer gekeken omdat het te soapy werd. Is dat inmiddels veranderd of is het nog steeds een zombie soap?
quote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:44 schreef picodealion het volgende:
[..]
Welke symboliek? Het was gewoon een poging tot wat extra emotie opwekken, maar de enige emotie die ik voelde was irritatie. Gelukkig kan je series op je pc gewoon een stukje overslaan.
Nog steeds veel gezeik soms, al gaat het waarschijnlijk vanaf volgende week beter worden met meer actie enzo ( Hoop ik dan maarquote:
Mja dat hoopte ik al sinds seizoen 2. Nog steeds hetzelfde dusquote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nog steeds veel gezeik soms, al gaat het waarschijnlijk vanaf volgende week beter worden met meer actie enzo ( Hoop ik dan maar)
Ja al dat gezeik van die irritante personages. Maar soms is het wel leuk om je lekker te ergeren, en af en toe nog zombiesquote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:47 schreef Kadooosh het volgende:
[..]
Mja dat hoopte ik al sinds seizoen 2. Nog steeds hetzelfde dus
Seizoen 3 is way off meer action-packed dan seizoen 2, zeker wel gaan kijken, momenteel is het weer een beetje aan t inkakken, maar er gebeurt nog altijd veel meer dan op de boerderij. Je doet jezelf tekort om te stoppen na seizoen 2!quote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:47 schreef Kadooosh het volgende:
[..]
Mja dat hoopte ik al sinds seizoen 2. Nog steeds hetzelfde dus
Ook bij the Governor thuis waren ze nog steeds overtuigd van the 'decency' van de groep in de gevangenis.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:00 schreef ace_eleven het volgende:
Dat groepje dat de gevangenis uitgeknikkerd werd, was toen al een muiterij aan t voorbereiden, terwijl ze nog goed behandeld werden. Toen was niet heel t groepje het er mee eens, maar t werd wel reeds besproken, dus het feit dat ze nu nog meer anti-Rick-groep zijn geworden is niet onlogisch.
En het zijn alleen die 2 blanke knuppels die al vanaf dat ze bij de gevangenis waren de boel over wilden nemen. Die andere 2 zie ik nog wel nog een keer tegensputteren, al is het maar om the governor.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:11 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
Ook bij the Governor thuis waren ze nog steeds overtuigd van the 'decency' van de groep in de gevangenis.
Maar ze zullen snel genoeg bijdraaien wanneer ze the governor beter hebben leren kennen.
Dat is niet heel moeilijk natuurlijkquote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:17 schreef GimmeGore het volgende:
Ik vind het nu wel weer stukken beter dan dat hele getreuzel toen op de boerderij.
In de hoop dat ze de governor neer zou steken.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:31 schreef Lunice het volgende:
Je bent in oorlog met een groep mensen. Je laat iemand van die groep binnen in jouw kamp rondkijken. En dan laat je haar doodleuk terug gaan en geeft d'r ook nog een auto mee, puur en alleen omdat je die persoon hebt gekend?
Ik heb vooral van een aantal dingen dat ik denk: Hoe kan het/waar halen ze het vandaan?quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:26 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Dat is niet heel moeilijk natuurlijk
Op een aantal tenenkrommende dingen na vind ik het best een tof seizoen!
Toen de apocapylse uitbrak was er natuurlijk een voorraad benzine die bedoelt is voor miljoenen mensen die gebruikt wordt door kleine groepjes survivors. Daar kunnen ze nog wel even mee doen, lijkt mij. Er wordt ook wel de indruk gewekt dat men regelmatig op supply runs gaat.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:44 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Ik heb vooral van een aantal dingen dat ik denk: Hoe kan het/waar halen ze het vandaan?
Zombie apocalypse, maar wel steeds nieuwe wapens en munitie en niet te vergeten... benzine!
Uhm.. genoeg wapenwinkels in de VS & benzine kun je zo uit alle auto's hevelen.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:44 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Ik heb vooral van een aantal dingen dat ik denk: Hoe kan het/waar halen ze het vandaan?
Zombie apocalypse, maar wel steeds nieuwe wapens en munitie en niet te vergeten... benzine!
Ik stoor mij meer in seizoen 3 aan het niet hoeven reloaden, geen recoil, auto aim bij zombies.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:52 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Toen de apocapylse uitbrak was er natuurlijk een voorraad benzine die bedoelt is voor miljoenen mensen die gebruikt wordt door kleine groepjes survivors. Daar kunnen ze nog wel even mee doen, lijkt mij. Er wordt ook wel de indruk gewekt dat men regelmatig op supply runs gaat.
Ja, daar heb ik ook wel eens last van. Alleen Rick zat opeens zonder kogels.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 14:24 schreef Skwish het volgende:
[..]
Ik stoor mij meer in seizoen 3 aan het niet hoeven reloaden, geen recoil, auto aim bij zombies.
die was ik alweer compleet vergetenquote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:16 schreef slashdotter3 het volgende:
Al die speculatie vorige week of die bestuurder nu Andrea of Morgan is, blijkt het gewoon een goon van de gouveneur te zijn
Ik niet hoor. Als ik in Rick's groep zat, dan had ik me ook afgevraagd met wat voor reden hij haar die kant op had gestuurd. Ik zou ook m'n vraagtekens hebben, aangezien ze al een tijd met the gov heeft opgetrokken. Beter het zekere voor het onzekere.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:30 schreef planethugo het volgende:
Dat ze zo bot doen tegen Andrea terwijl ze eerder nog beste maatjes waren vond ik ook nogal vreemd, ok ze weten dat ze in dat andere kamp woont maar een goed gesprek zou wonderen doen.
Ze waren eerder maatjes, maar sindsdien werkt ze voor iemand die twee mensen uit hun groep heeft gedood en twee anderen uit hun groep heeft gevangen en gemarteld.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:30 schreef planethugo het volgende:
erg matige aflevering, blijf het nog steeds onnozel vinden dat de governor de vorige aflevering gewoon vertrok terwijl hij de groep makkelijk had kunnen afslachten.
Dat ze zo bot doen tegen Andrea terwijl ze eerder nog beste maatjes waren vond ik ook nogal vreemd, ok ze weten dat ze in dat andere kamp woont maar een goed gesprek zou wonderen doen. Achja het moet natuurlijk wel op een confrontatie aankomen. Hopelijk volgende week
Ik heb ooit gelezen dat benzine beperkt houdbaarheid wasquote:Op dinsdag 26 februari 2013 14:10 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Uhm.. genoeg wapenwinkels in de VS & benzine kun je zo uit alle auto's hevelen.
Dit dus, ik dacht ff dat ik naar Glee stond te kijkenquote:Op maandag 25 februari 2013 16:50 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Kunstmatige onverdiende sentimentele muziek-eindes.
Klopt deels. Op een gegeven moment zal de benzine uit andere auto's niet meer goed bruikbaar zijn, aangezien een brandstoftank van een auto niet de beste manier is om benzine te bewaren. Maar de benzine in goed afgesloten tanks of andere containers is volgens mij lang genoeg houdbaar om de rest van de TV-serie gebruik van te maken.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:06 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Ik heb ooit gelezen dat benzine beperkt houdbaarheid was
Mwá, volgens mij valt dat wel mee, in ieder geval langer dan de meeste voedselproducten, denk ik.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:06 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Ik heb ooit gelezen dat benzine beperkt houdbaarheid was
Dan gaat ze vast dood in de volgende epi.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:59 schreef slashdotter3 het volgende:
Michonne praat in deze aflevering meer dan in alle voorgaande bij elkaar opgeteld
De groep waar zij bij hoort heeft wel net een paar van hun mensen doodgeschoten en heeft ze ook nog eens beroofd van hun 'vrije plek' in de open lucht. Ik zou ook pissig zijn op ieder lid van die groep.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:30 schreef planethugo het volgende:
erg matige aflevering, blijf het nog steeds onnozel vinden dat de governor de vorige aflevering gewoon vertrok terwijl hij de groep makkelijk had kunnen afslachten.
Dat ze zo bot doen tegen Andrea terwijl ze eerder nog beste maatjes waren vond ik ook nogal vreemd, ok ze weten dat ze in dat andere kamp woont maar een goed gesprek zou wonderen doen. Achja het moet natuurlijk wel op een confrontatie aankomen. Hopelijk volgende week
Je bent te stoer.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:13 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Dit dus, ik dacht ff dat ik naar Glee stond te kijken
Die negers african americans kiezen uiteindelijk voor de groep van Rick en die blanke vader en zoon gaan keihard dood. Dat vrouwtje had nu al haar bedenkingen.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:17 schreef OMG het volgende:
[..]
En het zijn alleen die 2 blanke knuppels die al vanaf dat ze bij de gevangenis waren de boel over wilden nemen. Die andere 2 zie ik nog wel nog een keer tegensputteren, al is het maar om the governor.
Ze zijn wel door Milton naar het dorp gebracht he, met toezegging van Andrea. Ik denk dat het Milton wel was opgevallen als Andrea die mensen in het bos kende.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 17:04 schreef planethugo het volgende:
de governor ging wel erg makkelijk met hun verhaal mee trouwens, ze konden net zo goed vrienden van rick zijn
Ik ga er ook niet vanuit dat de governor hen meteen vertrouwd.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 17:04 schreef planethugo het volgende:
de governor ging wel erg makkelijk met hun verhaal mee trouwens, ze konden net zo goed vrienden van rick zijn
The Watching Dead, jeweetquote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:34 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Mensen die hersenloos series kijken
Wat boeit het nou? Als ze was gebleven was Philip ook achter haar aangekomen. Als je haar laat gaan heb je in ieder geval nog enige kans/hoop dat ze de Gov iets aan kan doen. Haar daar houden zou pas stom geweest zijn.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:31 schreef Lunice het volgende:
Je bent in oorlog met een groep mensen. Je laat iemand van die groep binnen in jouw kamp rondkijken. En dan laat je haar doodleuk terug gaan en geeft d'r ook nog een auto mee, puur en alleen omdat je die persoon hebt gekend?
Suspension of disbelief. Je kunt een wereld met vliegende olifanten nog geloofwaardig maken. Maar in die wereld kunnen wel onlogische zaken plaatsvinden.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 17:42 schreef Discombobulate het volgende:
Eindeloze discussie over hoe slecht deze serie wel niet is....
En toch blijven kijken....
Ik vind het gewoon een super vette serie.
Ofcourse, sommige dingen die voorbij komen zijn niet realistisch, maar dan wordt het meest onrealistische van de serie, de Zombie Apocalypse zelf, niet genoemd...
quote:Op dinsdag 26 februari 2013 17:42 schreef Discombobulate het volgende:
Eindeloze discussie over hoe slecht deze serie wel niet is....
En toch blijven kijken....
Ik vind het gewoon een super vette serie.
Ofcourse, sommige dingen die voorbij komen zijn niet realistisch, maar dan wordt het meest onrealistische van de serie, de Zombie Apocalypse zelf, niet genoemd...
LOL, Carl op de achtergrondquote:
Ze hebben al dusdanig veel dood en verderf gezien, dat het me niets zou verbazen dat ze al dusdanig zijn afgestompt en dit op een andere / snelle manier verwerken. En daarnaast is het overleven geblazen, dus er er niet al teveel tijd om lekker lang te rouwen.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 17:55 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
• niet als iemands vrouw of kind overlijdt dat het schouders ophalen en doorgaan is (theoretisch)
Ach, zombies schieten niet terug en zijn nogal traag. Ik denk dat ik daar ook wel sneller een headshot op zou maken, dan op iemand anders die terugschiet.quote:• Als iedereen binnen de serie continu headshots kan schieten op de zombies, is het vreemd dat ze een stilstaand levend target niet kunnen raken.
Welke andere vlakken?quote:• het is logisch dat als ze steeds op supply-runs gaan dat de schrijvers dus rekening houden met schaarste. Als dat op andere vlakken dan niet zo is, mag daar commentaar op geleverd worden
Inderdaadquote:Op dinsdag 26 februari 2013 17:59 schreef maurisioo het volgende:
Beetje jammer dat de leider van dat dorpje heel gevaarlijk en kwaadaardig moet lijken, zoals in een gesprek van iemand uit de laatste aflevering aangegeven wordt, en met zo'n ooglapje, terwijl hij naar mijn mening totaal niet zo overkomt. Beetje verkeerd gezicht ervoor. En het is gewoon een slechte acteur.
Je kunt wel punt voor punt gaan bespreken, mijn argument luidt dat het niet gek is dat er naar bepaalde aspecten kritisch gekeken kan worden, terwijl jij stelt dat zoiets gek is op het moment dat je de zombie-apocolypse accepteert.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 18:05 schreef OMG het volgende:
[..]
Ze hebben al dusdanig veel dood en verderf gezien, dat het me niets zou verbazen dat ze al dusdanig zijn afgestompt en dit op een andere / snelle manier verwerken. En daarnaast is het overleven geblazen, dus er er niet al teveel tijd om lekker lang te rouwen.
[..]
Ach, zombies schieten niet terug en zijn nogal traag. Ik denk dat ik daar ook wel sneller een headshot op zou maken, dan op iemand anders die terugschiet.
[..]
Welke andere vlakken?
Wat is dat standaard achtste geval dat op de grond valt? De houder van de zombiekop?quote:Op dinsdag 26 februari 2013 17:22 schreef Maniakje het volgende:
Dat ze Andrea fouilleren snap ik 100%, maar ondertussen wél wapens in de klauwen van zo'n gevaarlijke mafkees als Merle duwenDie gozer is alleen ff behulpzaam omdat 't 'm zélf heel goed uitkomt, ongelooflijk dat Michonne, Maggie, Glenn er akkoord mee gaan.
Ze hadden er ongetwijfeld op gehoopt dat we zouden gaan speculeren over de identiteit van die mysterieuze bestuurder, anders hadden ze zelf wel wat meer van zijn/haar uiterlijk laten zien of een naam genoemd.
Hoop niet dat Michonne dood gaat, afgezien van haar non-stop kwaaie kop bevalt haar hacking 'n slashing me wel![]()
[ afbeelding ]
Ik kan de scene niet terug vinden, maar lijkt het wel op ja.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 19:23 schreef stinkie het volgende:
[..]
Wat is dat standaard achtste standaard-achtige geval dat op de grond valt? De houder van de zombiekop?
Ik vond het een knappe afleveringquote:Op dinsdag 26 februari 2013 21:19 schreef Norrage het volgende:
Ik durf niet meer te kijken, op bierdopje had de nieuwe ep wel eeen hele lage rating zeg![]()
Maar zonder jullie posts te lezen ga ik hem nu aanzetten...ben benieuwd...
Juist. Al eerder vermeld hier in dit topic; mensen die de symboliek van dat liedje niet snappen op dat momentquote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:07 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vond het een knappe afleveringniks mis mee
moedige aflevering en het einde was schitterend met Hold On
Tom Waits
Klopt, daarbij ben ik ook geen voorstander van die constante vlucht en ren scenes , in gedachte ren ik ook mee en ik ben dan gewoon moe wanneer de aflevering afgelopen isquote:Op dinsdag 26 februari 2013 20:13 schreef karton2 het volgende:
Vooral dit seizoen is de blik van de serie veel breder geworden nu er veel meer mensen (dus tegenstanders) bijgekomen zijn.
Ik heb minder last van het opgejaagde gevoel dan in de voorgaan de seizoenen nu je meer weet over de wereld waar ze inzitten.
Zodra ze hun verblijfplaats moeten gaan verlaten komt dat gejaagde gevoel weer terug.
Overigens ook vrij logisch dat ze nu andere mensen tegenkomen. Maar ik vind heel weinig raar in deze serie. Dingen die iedereen raar lijkt te vinden, vind ik volkomen normaal. Het gedrag van Andrea bijvoorbeeld, de actie van The Gov met dat busje (sending a message) en dat Rick zijn Lori ziet. Ja, ik snap het allemaal wel.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:30 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
Klopt, daarbij ben ik ook geen voorstander van die constante vlucht en ren scenes , in gedachte ren je ook meebang dat je favoriet elk moment aangevallen kan worden en het niet overleefd.
Klopt, ik vind het ook raar dat heel veel fans Andrea zo graag dood willen, want weinig actie etc.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 21:31 schreef Lyzio het volgende:
Volgens mij ben ik de enige die Andrea een van de meest realistische personen in de serie vind. Gewoon het totaal niet om kunnen gaan met je emoties. Denken ergens rust te hebben gevonden en dan keer op keer geconfronteerd worden met de dood die constant om je heen zwerft. Geen wonder dat ze van plaats naar plaats trekt en van gedachte veranderd. Put yourself in her position. Eerst haar zus, toen Shane, de mensen die ze lief had in de oude groep van Rick, daarna de gestoorde Gov.
Ik zou nog veel gekker doen, denk ik.
Ik vond het ook heel mooi gedaanquote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:41 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Klopt, ik vind het ook raar dat heel veel fans Andrea zo graag dood willen, want weinig actie etc.
Ik vind het juist een goeie twist aan de serie en ik vind hoe ze om gaat met de hele situatie juist mooi.
Juist Andrea's hele situatie kan de serie zo veel beter maken.![]()
Die Glenn mag van mij wel de pan uit, hij heeft z'n tijd wel gehad. Ik vind z'n hele wraak situatie niet veel toevoegen aan het verhaal.
Edit:
Ik keek net even Beth's zang scene terug, wat is dat toch geweldig![]()
Vooral toen Merle uit dat donkere gedeelte van de gevangenis kwam om even naar Beth's gezang te luisteren.
Ik denk dat Merle echt een held wordt en zich op een of andere badass manier bewijst, tenminste dat hoop ik
Alleen die twee assholes hadden daar wel oren naar, de nobele negert heeft geloof ik zijn bedenkingen.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:49 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vond het ook heel mooi gedaan
Het enige rare vond ik inderdaad dat die groep van die neger wel willen helpen met Rick en co neerknallen
Ik vind Andrea een van de betere. Carol ook trouwens.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 21:31 schreef Lyzio het volgende:
Volgens mij ben ik de enige die Andrea een van de meest realistische personen in de serie vind. Gewoon het totaal niet om kunnen gaan met je emoties. Denken ergens rust te hebben gevonden en dan keer op keer geconfronteerd worden met de dood die constant om je heen zwerft. Geen wonder dat ze van plaats naar plaats trekt en van gedachte veranderd. Put yourself in her position. Eerst haar zus, toen Shane, de mensen die ze lief had in de oude groep van Rick, daarna de gestoorde Gov.
Ik zou nog veel gekker doen, denk ik.
Ik vind Andrea voornamelijk blond en dom, wat haar voor mij een vervelend personage maakt en me niet echt uitmaakt of ze lang overleeft of niet.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:41 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Klopt, ik vind het ook raar dat heel veel fans Andrea zo graag dood willen, want weinig actie etc.
Ik vind het juist een goeie twist aan de serie en ik vind hoe ze om gaat met de hele situatie juist mooi.
Juist Andrea's hele situatie kan de serie zo veel beter maken.![]()
Die Glenn mag van mij wel de pan uit, hij heeft z'n tijd wel gehad. Ik vind z'n hele wraak situatie niet veel toevoegen aan het verhaal.
Edit:
Ik keek net even Beth's zang scene terug, wat is dat toch geweldig![]()
Vooral toen Merle uit dat donkere gedeelte van de gevangenis kwam om even naar Beth's gezang te luisteren.
Ik denk dat Merle echt een held wordt en zich op een of andere badass manier bewijst, tenminste dat hoop ik
Tsja..Ze wilde hem nu vermoorden, dus helemaal neutraal staat ze niet meer in haar mening richting de Governor...maar ze is gewoon verliefd..tsja dat soort dingen gebeuren geloof ik. Ergens voelt ze zich natuurlijk ook veilig bij hem. Ze moet nu kiezen tussen Rick en de groep en de Governor...vrij realistische situatie hoor...wel ietwat clichequote:Op dinsdag 26 februari 2013 23:09 schreef OMG het volgende:
[..]
Ik vind Andrea voornamelijk blond en dom, wat haar voor mij een vervelend personage maakt en me niet echt uitmaakt of ze lang overleeft of niet.
Daarnaast vraag ik me af hoelang het nog duurt voor de putdeksel bij haar valt dat de governor een enorm nare man is. Want met een kwartje heeft het inmiddels al niks meer te maken. Zeker gezien alles wat ze heeft gezien daar in Woodbury (zombie aquarium, z'n zombie dochter, haar vrienden van Rick's groep die gegijzeld werden, etc.). En dan verbaasd zijn dat Rick's groep je niet met open armen ontvangt als je daar opeens verschijnt. Maar dan zul je altijd zien dat haar blonde beslissingen ervoor zorgen dat ze juist de hele serie lang overleeft.
Da's mijn mening over Andrea als personage (en ik zal haar niet, en dat er mensen zijn die haar leuk / realistisch vinden, dan kan best, want zo vind ik Glenn eigenlijk wel een goed personage.
Ze werkt me wel op de zenuwen met dat irritante gedrag. Maar dat doen er wel meerquote:Op dinsdag 26 februari 2013 23:12 schreef Norrage het volgende:
Tsja..Ze wilde hem nu vermoorden, dus helemaal neutraal staat ze niet meer in haar mening richting de Governor...maar ze is gewoon verliefd..tsja dat soort dingen gebeuren geloof ik. Ergens voelt ze zich natuurlijk ook veilig bij hem. Ze moet nu kiezen tussen Rick en de groep en de Governor...vrij realistische situatie hoor...wel ietwat cliche
Dat heeft hij al vaker gedaan, hoorquote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:41 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Klopt, ik vind het ook raar dat heel veel fans Andrea zo graag dood willen, want weinig actie etc.
Ik vind het juist een goeie twist aan de serie en ik vind hoe ze om gaat met de hele situatie juist mooi.
Juist Andrea's hele situatie kan de serie zo veel beter maken.![]()
Die Glenn mag van mij wel de pan uit, hij heeft z'n tijd wel gehad. Ik vind z'n hele wraak situatie niet veel toevoegen aan het verhaal.
Edit:
Ik keek net even Beth's zang scene terug, wat is dat toch geweldig![]()
Vooral toen Merle uit dat donkere gedeelte van de gevangenis kwam om even naar Beth's gezang te luisteren.
Ik denk dat Merle echt een held wordt en zich op een of andere badass manier bewijst, tenminste dat hoop ik
quote:Op woensdag 27 februari 2013 06:04 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Dat heeft hij al vaker gedaan, hoor
Me too, bah. Het zou mij echt niet uitmaken als ze het loodje legt, ik vind haar ook zo ontzettend lelijk. Ik zou er wel heel erg van balen als Carol dood gaat, ik vind haar heel leukquote:Op woensdag 27 februari 2013 08:51 schreef SEMTEX het volgende:
Ik irriteer me al aan Andrea sinds ze zo nodig met de jongens mee wilde doen en op zombies wilde leren schieten.
Het is geen lelijk wijf, maar ze trekt de hele tijd zo'n zuur mondjequote:Op woensdag 27 februari 2013 09:10 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Me too, bah. Het zou mij echt niet uitmaken als ze het loodje legt, ik vind haar ook zo ontzettend lelijk. Ik zou er wel heel erg van balen als Carol dood gaat, ik vind haar heel leukHoop echt nog om een romance tussen Carol & Daryl.
Lelijke botoxkop joh. Daar stoor ik me al sinds aflevering uno aan.quote:Op woensdag 27 februari 2013 09:12 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Het is geen lelijk wijf, maar ze trekt de hele tijd zo'n zuur mondje
Dezelfde karakters (maar dan een stuk meer) en een ander verloop van het verhaal.quote:Op woensdag 27 februari 2013 09:29 schreef So_Surreal het volgende:
Hoe kom ik trouwens aan die comics?
En zitten in de comics dezelfde characters, of is dat compleet anders met een compleet ander verhaal ?
Hoe die comics en hoeveel delen zijn d'r ?quote:Op woensdag 27 februari 2013 09:42 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Dezelfde karakters (maar dan een stuk meer) en een ander verloop van het verhaal.
Zo is het in de comics bijvoorbeeld niet Herschel die een been verliest, gaat Lori niet dood tijdens het bevallen etc.
De rode draad is wel hetzelfde, maar daar blijft het ook wel bij
Ik vind haar wel een lelijk wijf. Zijn twee verschillende dingenquote:Op woensdag 27 februari 2013 09:12 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Het is geen lelijk wijf, maar ze trekt de hele tijd zo'n zuur mondje
Eens, ik mag carol ook wel nu dat gezeik met haar dochter voorbij is.quote:Op woensdag 27 februari 2013 09:10 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Me too, bah. Het zou mij echt niet uitmaken als ze het loodje legt, ik vind haar ook zo ontzettend lelijk. Ik zou er wel heel erg van balen als Carol dood gaat, ik vind haar heel leukHoop echt nog om een romance tussen Carol & Daryl.
Ik hoop zo ontzettend erg dat er geen romance ontstaat...Of dat er iig geen aandacht aan besteed wordt. Dat zou de serie niet ten goede komen....quote:Op woensdag 27 februari 2013 10:06 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Eens, ik mag carol ook wel nu dat gezeik met haar dochter voorbij is.
107 comics al volgens mij.quote:Op woensdag 27 februari 2013 09:51 schreef So_Surreal het volgende:
[..]
Hoe die comics en hoeveel delen zijn d'r ?
Dan weet ik waar ik op moet zoeken met downloaden.
Dat niet nee, maar ik vind het nu wel leuk hoe ze laten zien dat Carol en Daryl elkaar wel heel erg mogen.quote:Op woensdag 27 februari 2013 11:19 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik hoop zo ontzettend erg dat er geen romance ontstaat...Of dat er iig geen aandacht aan besteed wordt. Dat zou de serie niet ten goede komen....
Inderdaad. De serie heeft meer Shaun nodig.quote:Op woensdag 27 februari 2013 11:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Waarom hebben ze onbegrepen antiheld Shaun doodgemaakt terwijl slechteril Rik gewoon vrijrondloopt?
Slechterik Rik? Volgens mij heeft hij nog niet een van zijn vrienden proberen te vermoorden. Het duurt nog wel even voordat Rick als "slechter" dan Shane gezien kan worden. Shane was helemaal geen onbegrepen antiheld. Hij was iemand voor wie alles geoorloofd was als hij er zelf maar beter van werd.quote:Op woensdag 27 februari 2013 11:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Waarom hebben ze onbegrepen antiheld Shaun doodgemaakt terwijl slechteril Rik gewoon vrijrondloopt?
Pardon? Rick heeft de levens van bijna iedereen wel een keer gered, al dan niet met hulp van Daryl. Shane was een ongeleid projectiel, heeft het met zijn vrouw gedaan en vergiftigde de gedachten van Carl. Alles wat Shane aanraakte veranderde in chaos, en dat was precies wat hij wilde. Chaos. Om er uiteindelijk zelf beter van te worden. Kijk hoe hij Andrea bespeeld heeft.quote:Op woensdag 27 februari 2013 11:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Waarom hebben ze onbegrepen antiheld Shaun doodgemaakt terwijl slechteril Rik gewoon vrijrondloopt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
quote:Op woensdag 27 februari 2013 13:53 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Pardon? Rick heeft de levens van bijna iedereen wel een keer gered, al dan niet met hulp van Daryl. Shane was een ongeleid projectiel, heeft het met zijn vrouw gedaan en vergiftigde de gedachten van Carl. Alles wat Shane aanraakte veranderde in chaos, en dat was precies wat hij wilde. Chaos. Om er uiteindelijk zelf beter van te worden. Kijk hoe hij Andrea bespeeld heeft.
Zonder Rick had de groep nooit zo bestaan zoals ze nu bestaat.Dat hoeft niet in een spoiler hoorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
'zo idioot'quote:Op woensdag 27 februari 2013 14:32 schreef Mss het volgende:
Shane is toch ook deels zo lijp geworden omdat Lori zo idioot deed nadat Rick terug was?
Nee, ik snap dat je niet weet hoe je je moet gedragen, maar Shane mocht niet eens meer in haar buurt komen. Hij kon niks meer goed doen. Ze verweet hem dat hij Rick had achter gelaten, terwijl hij niet anders kon. Ze was alleen maar op hem aan het bitchen. Hij mocht niet in de buurt van Carl komen, maar als hij Carl op afstand hield kreeg hij ook een grote bek. Het was zo overduidelijk dat zij haar (terechte) schuldgevoel op Shane afreageerde in de hoop dat ze daarmee zelf niet meer fout zat.quote:Op woensdag 27 februari 2013 14:47 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
'zo idioot'haar man bleek nog te leven, niet zo heel raar dat je dan even niet meer goed weet hoe je jezelf moet opstellen tegenover je man én je 'nieuwe' liefde.
Het blijft een sletje btw
Helaas net zo irritant als het personage wat ze in Prison Break speelde. Ach, gelukkig is ze doodquote:Op woensdag 27 februari 2013 14:47 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
'zo idioot'haar man bleek nog te leven, niet zo heel raar dat je dan even niet meer goed weet hoe je jezelf moet opstellen tegenover je man én je 'nieuwe' liefde.
Het blijft een sletje btw
Shane was een baasquote:Op woensdag 27 februari 2013 14:32 schreef Mss het volgende:
Shane is toch ook deels zo lijp geworden omdat Lori zo idioot deed nadat Rick terug was?
Daarom vind ik Hershel zo irritant. Doet me telkens denken aan dat gejank op die boerderij.quote:Op woensdag 27 februari 2013 15:52 schreef ems. het volgende:
Shane vond ik ook één van de toffere characters (wat op zich natuurlijk niet zo heel moeilijk is om te bereiken). Ik had liever gehad dat hij z'n eigen pad ging en dat we hem later nog tegenkwamen oid.
Maar Shane scoorde vooral punten in seizoen 2 omdat hij de enige was die bleek te beseffen dat wat ze daar deden op de boerderij doodsaai was voor de kijkers thuis
Shanequote:Op woensdag 27 februari 2013 11:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Waarom hebben ze onbegrepen antiheld Shaun doodgemaakt terwijl slechteril Rik gewoon vrijrondloopt?
Kom maar opquote:If you thought "I Ain't a Judas," the Sunday, Feb. 24 episode of "The Walking Dead" was as slow as a one-legged walker, fear not: Things are about to get crazy.
"It was a little bit of moving the chess pieces around the board, getting ready to get crazy," executive producer and comic book co-creator Robert Kirkman told EW. "Things are going to get crazy pretty soon. There's some big stuff coming."
Opgegeten door een zombie. Volledig.quote:Op woensdag 27 februari 2013 17:41 schreef andreas612 het volgende:
Waar is die Lori eigenlijk gebleven, haar lichaam was toch nooit gevonden?
oh ja die scenequote:Op woensdag 27 februari 2013 17:44 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Opgegeten door een zombie. Volledig.
Was een lekker ding he!quote:Op woensdag 27 februari 2013 17:44 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Opgegeten door een zombie. Volledig.
Jaquote:Op woensdag 27 februari 2013 17:44 schreef andreas612 het volgende:
[..]
oh ja die sceneecht alles opgepeuzeld, incl de botten
Is weer een stukkie interessanter dan papa's pistooltjesquote:
Carl is er klaar voor. De erfenis van Shane, als je het zo wilt zien. Glenn is een van de sterkhouders en Rick zal hem altijd trouw blijven (eerste aflevering?). Dat heeft niets met representatief te maken.quote:Op woensdag 27 februari 2013 18:50 schreef secondelijm het volgende:
[..]
Is weer een stukkie interessanter dan papa's pistooltjes![]()
Ik gok dat Glenn er in moet blijven om de serie representatief te houden voor het Aziatische gedeelte van 't Amerikaanse volk.
Erg riskant van Rick om Carl mee te nemen. Hij verschilt in dat opzicht dan eigenlijk ook niets van the governor.
Dat sowieso (ik wil 'm ook blijven zien hoorquote:Op donderdag 28 februari 2013 01:03 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Carl is er klaar voor. De erfenis van Shane, als je het zo wilt zien. Glenn is een van de sterkhouders en Rick zal hem altijd trouw blijven (eerste aflevering?). Dat heeft niets met representatief te maken.
Carl is slim, dat is ook een voordeel. Dan hoef je niet het lijf van een bodybuilder te hebben.quote:Op donderdag 28 februari 2013 09:47 schreef secondelijm het volgende:
[..]
Dat sowieso (ik wil 'm ook blijven zien hoor) maar tegelijkertijd krijgen series óók kritiek als ze níet genoeg verschillende etniciteiten laten zien.
Carl is er alleen mentaal klaar voor. Hij kan geen volwassene met z'n blote handen wurgen, geen zombies van zich af smijten, geen gewonde vader optillen en wegdragen met dat kinderlichaampje van 'm. Hij is hartstikke dapper, maar fysiek kan ie nog weinig. Dus wat gaat ie doen als z'n wapen uit z'n hand wordt geschopt? Dan kan ie met G. I. Joe-poppetjes oorlogje gaan spelen daar in Woodbury
Wie weet komt er na the Governor weer een nieuwe nog lijpere bad guy?quote:Op donderdag 28 februari 2013 13:45 schreef Discombobulate het volgende:
Stel áls ze the Governor wel dood had gestoken.
Dan was je gelijk alles kwijt qua serie, tenminste ik ken geen series waar de slechterik zo "even" ergens midden in een seizoen wordt vermoord terwijl er al die voorafgaande aflevering zo naar zijn karakter, omgang & leven toe gewerkt wordt.
Seizoen 4 gaat begin Maart, weet zo niet de exacte datum, in productie en krijg net als seizoen 3 16 afleveringen.
Dan was er een van zijn militaire gastjes opgestaan om alsnog wraak te nemen op Rick.quote:Op donderdag 28 februari 2013 13:45 schreef Discombobulate het volgende:
Stel áls ze the Governor wel dood had gestoken.
Dan was je gelijk alles kwijt qua serie, tenminste ik ken geen series waar de slechterik zo "even" ergens midden in een seizoen wordt vermoord terwijl er al die voorafgaande aflevering zo naar zijn karakter, omgang & leven toe gewerkt wordt.
Seizoen 4 gaat begin Maart, weet zo niet de exacte datum, in productie en krijg net als seizoen 3 16 afleveringen.
Martinez gok ik.quote:Op donderdag 28 februari 2013 15:32 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dan was er een van zijn militaire gastjes opgestaan om alsnog wraak te nemen op Rick.
Dat soort personages maken de serie wel leuker ja.quote:Op donderdag 28 februari 2013 16:08 schreef Funzel het volgende:
Al net zo'n ongeleid projectiel als Shane die gozer. Wel een aanwinst dus.
Alleen de eerste episode was echt geweldig. Daarna werd het al snel minder.quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:51 schreef dimmak het volgende:
De laatste aflevering ging wel weer, maar die 2 ervoor begon ik ernstig te twijfelen of ik wel verder moest gaan met deze eens zo geweldige serie.
Alleen S01E01 is eigenlijk goed.quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Alleen de eerste episode was echt geweldig. Daarna werd het al snel minder.
Dat zeg ikquote:Op donderdag 28 februari 2013 20:35 schreef Merkie het volgende:
[..]
Alleen S01E01 is eigenlijk goed.
Nee dat vind ik tegenvallenquote:Op donderdag 28 februari 2013 20:55 schreef Merkie het volgende:
[..]
Oh, dacht dat je het over dit seizoen had.
Hij keek in de spiegel toch?quote:Op donderdag 28 februari 2013 22:19 schreef 1299 het volgende:
Ben nu de laatste aflevering aan het kijken, ik weet niet of het al gemeld is maar ik vind het nogal kansloos dat eerst het rechteroog van meneer lapje kapot is en aan het eind opeens het linkeroogSerie kost miljoenen en dan let je niet eens op zulke grote details..
Jep.quote:Op donderdag 28 februari 2013 22:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij keek in de spiegel toch?
Ooit gehoord van een spiegel?quote:Op donderdag 28 februari 2013 22:19 schreef 1299 het volgende:
Ben nu de laatste aflevering aan het kijken, ik weet niet of het al gemeld is maar ik vind het nogal kansloos dat eerst het rechteroog van meneer lapje kapot is en aan het eind opeens het linkeroogSerie kost miljoenen en dan let je niet eens op zulke grote details..
Zombies rotten uiteindelijk na een paar maanden/jaren weg dus ze leven niet oneindigquote:Op donderdag 28 februari 2013 22:34 schreef WammesWaggel het volgende:
Opzich zijn die zombies een schone en oneindige bron van energie, integenstelling tot ossen of paarden hoef je een zombie niet te voeren toch?
[ afbeelding ]
Groene stroom
Maar dat was eigenlijk een enorm onorginele aflevering en ook de rest van het 1e seizoen was 1 groot cliche-gedoe (was echt al 100x gedaan ofzo...of was de comic toevallig toch eerder dan bv 24 hours, of hoe heet die film?). De setting van de rest van de serie vind ik eigenlijk veel originelerquote:Op donderdag 28 februari 2013 20:35 schreef Merkie het volgende:
[..]
Alleen S01E01 is eigenlijk goed.
Jammer dat het om budget-redenen een stuk minder is geworden. Het had zoveel beter kunnen worden.quote:Op donderdag 28 februari 2013 23:19 schreef Norrage het volgende:
[..]
Maar dat was eigenlijk een enorm onorginele aflevering en ook de rest van het 1e seizoen was 1 groot cliche-gedoe (was echt al 100x gedaan ofzo...of was de comic toevallig toch eerder dan bv 24 hours, of hoe heet die film?). De setting van de rest van de serie vind ik eigenlijk veel origineler![]()
Maar ok, dat eerste seizoen vond ik vrij geniaal hoor. Goed uitgewerkt
Ach als je seizoen 2 wegdenkt is het wel te behappenquote:Op donderdag 28 februari 2013 23:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jammer dat het om budget-redenen een stuk minder is geworden. Het had zoveel beter kunnen worden.
Het 2e deel van seizoen 2 vond ik toch wel een stuk beter hoorquote:Op donderdag 28 februari 2013 23:42 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ach als je seizoen 2 wegdenkt is het wel te behappen
Goede scene vond ik datquote:Op woensdag 27 februari 2013 19:10 schreef secondelijm het volgende:
Weet niet wanneer S4 begint, hoop rond Halloween dit jaar![]()
Ondanks dat ik me doodgeërgerd heb aan 't zoeken naar Sophia, is dit toch wel schattig (vanaf 4:42)![]()
Daryl heeft alle pluspunten van Shane, zonder de minpunten van Shane.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 02:45 schreef Chuck_Norris het volgende:
Shane, wat een baas was dat.Alleen Daryl komt daar nog bij in de buurt.
Shane was juist een interessant personage. Beter als je kijkt naar het grootste gedeelte van wat er nu rondloopt. Alleen Daryl is de grootste baas ja van de seriequote:Op vrijdag 1 maart 2013 08:17 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Daryl heeft alle pluspunten van Shane, zonder de minpunten van Shane.
Neuh, ik vond Shane een vervelende lul. Als je er serieus over nadenkt je beste vriend te vermoorden zodat je met z'n vrouw kan zijn, dan ben je niet helemaal lekker. Tenminste, dat vind ik dan. Met z'n neus.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 13:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Shane was juist een interessant personage. Beter als je kijkt naar het grootste gedeelte van wat er nu rondloopt. Alleen Daryl is de grootste baas ja van de serie.
Het gaat er ook niet om of je hem wel of niet als vriendelijk zou bestempelen.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:21 schreef OMG het volgende:
[..]
Neuh, ik vond Shane een vervelende lul. Als je er serieus over nadenkt je beste vriend te vermoorden zodat je met z'n vrouw kan zijn, dan ben je niet helemaal lekker. Tenminste, dat vind ik dan. Met z'n neus.
Dat maakt de serie toch juist een stuk leuker, als al die mensen die alleen maar vriendelijk zijn. Shane die wou gewoon overleven.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:21 schreef OMG het volgende:
[..]
Neuh, ik vond Shane een vervelende lul. Als je er serieus over nadenkt je beste vriend te vermoorden zodat je met z'n vrouw kan zijn, dan ben je niet helemaal lekker. Tenminste, dat vind ik dan. Met z'n neus.
Shane wilde Lori. Dat was zijn grote probleem, al was het vermoorden van die dikke ook heel erg. 'Gewoon overleven' ofwel iemand doden die jou vlak daarvoor nog heeft gered.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat maakt de serie toch juist een stuk leuker, als al die mensen die alleen maar vriendelijk zijn. Shane die wou gewoon overleven.
Anders zouden ze beiden dood zijn gegaan, en zouden ze Carl ook niet hebben kunnen redden. Dus Shane deed wat hij moest doen, om Carl en zichzelf te redden. Dan denk je er niet perse meer aan dat hij je net daarvoor heeft gered.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:06 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Shane wilde Lori. Dat was zijn grote probleem, al was het vermoorden van die dikke ook heel erg. 'Gewoon overleven' ofwel iemand doden die jou vlak daarvoor nog heeft gered.
Zo kun je het goedpraten maar het is geen vaststaand feit dat ze het anders beide niet zouden overleven.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Anders zouden ze beiden dood zijn gegaan, en zouden ze Carl ook niet hebben kunnen redden. Dus Shane deed wat hij moest doen, om Carl en zichzelf te redden. Dan denk je er niet perse meer aan dat hij je net daarvoor heeft gered.
Volgens mij kon Shane moeilijk lopen ofzo? En die dikke was sowieso al traag. Dus hij moest hem achterlaten om weg te komen, en zichzelf te redden. Dat is gewoon wat je moet doen om te overleven.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:10 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Zo kun je het goedpraten maar het is geen vaststaand feit dat ze het anders beide niet zouden overleven.
Als Otis traag was, dan had Shane ook gewoon weg kunnen lopen en rijden, en had z'n verhaal wel geklopt. Alleen heeft 'ie Otis ook nog eens doodgeschoten, wat ik me ervan herinner. Dus het was niet alleen "achterlaten om weg te komen".quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Volgens mij kon Shane moeilijk lopen ofzo? En die dikke was sowieso al traag. Dus hij moest hem achterlaten om weg te komen, en zichzelf te redden. Dat is gewoon wat je moet doen om te overleven.
Hij schoot hem in zijn been, zodat hij moest stoppen. En Shane was zelf ook traag, omdat hij moeilijk kon lopen volgens mij. En als je dan Otis achterlaat, waar al die zombies zich op storten, kan je gewoon makkelijk wegkomen.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:31 schreef OMG het volgende:
[..]
Als Otis traag was, dan had Shane ook gewoon weg kunnen lopen en rijden, en had z'n verhaal wel geklopt. Alleen heeft 'ie Otis ook nog eens doodgeschoten, wat ik me ervan herinner. Dus het was niet alleen "achterlaten om weg te komen".
Dale was de eerste die dat vrij snel doorhad.
Oeps, je hebt gelijk. Maar dan nog, ik ben van mening dat hij Otis niet had hoeven neer te schieten.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij schoot hem in zijn been, zodat hij moest stoppen. En Shane was zelf ook traag, omdat hij moeilijk kon lopen volgens mij. En als je dan Otis achterlaat, waar al die zombies zich op storten, kan je gewoon makkelijk wegkomen.
Dat kan, ik kan me er wel iets bij voorstellen. Ik vond het wel een goed personage hierom, omdat hij nergens voor terugdeinst. Alleen op het laatst kon hij niet meer bij de groep blijven natuurlijk.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:45 schreef OMG het volgende:
[..]
Oeps, je hebt gelijk. Maar dan nog, ik ben van mening dat hij Otis niet had hoeven neer te schieten.
Het jammere aan de Governor is dat zijn karakter niet echt opgebouwd is. Het was misschien leuker geweest om al meer van hem gezien te hebben voordat personages uit Rick's groep hem tegenkwamen.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:15 schreef Jivis het volgende:
Het toffe aan Shane vond ik dat hij (voordat die echt volledig doorsloeg) schijt had aan de morele codes uit het leven voor de apocalypse. Dat zag je bijvoorbeeld toen hij die zombiefamilie van Hershel losliet. Als dat niet was gebeurd, had die waarschijnlijk nooit het licht gezien en zich bij de groep aangesloten.
Omdat hij niet door- en door slecht was, dig ik hem beter dan de Governour. Die is gewoon puur slecht, hoewel de schrijvers wel (tevergeefs) proberen hem iets van menselijkheid mee te geven. Dat ik de acteur matig vind helpt ook niet echt mee.
Ik vind de Governor ook niet echt een interessant personage. Ik had er veel van verwacht, maar van mij mag hij wel weer uit de serie.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:15 schreef Jivis het volgende:
Het toffe aan Shane vond ik dat hij (voordat die echt volledig doorsloeg) schijt had aan de morele codes uit het leven voor de apocalypse. Dat zag je bijvoorbeeld toen hij die zombiefamilie van Hershel losliet. Als dat niet was gebeurd, had die waarschijnlijk nooit het licht gezien en zich bij de groep aangesloten.
Omdat hij niet door- en door slecht was, dig ik hem beter dan de Governour. Die is gewoon puur slecht, hoewel de schrijvers wel (tevergeefs) proberen hem iets van menselijkheid mee te geven. Dat ik de acteur matig vind helpt ook niet echt mee.
En dat terwijl er in de comics zelfs een hele prequel aan hem is gewijd, geloof ik. Hebben ze in de serie toch iets fout gedaan.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik vind de Governor ook niet echt een interessant personage. Ik had er veel van verwacht, maar van mij mag hij wel weer uit de serie.
inderdaad ik wil dat rik hem pijnlijk afmaaktquote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik vind de Governor ook niet echt een interessant personage. Ik had er veel van verwacht, maar van mij mag hij wel weer uit de serie.
Ik wil dat Michonne hem kapot raped.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:20 schreef BzP het volgende:
[..]
inderdaad ik wil dat rik hem pijnlijk afmaakt
Misschien dat ze dat nog laten zien voordat hij sterft.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:20 schreef Jivis het volgende:
[..]
En dat terwijl er in de comics zelfs een hele prequel aan hem is gewijd, geloof ik. Hebben ze in de serie toch iets fout gedaan.
Hoop het maar.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:25 schreef Ugjerke het volgende:
En dat terwijl er in de comics zelfs een hele prequel aan hem is gewijd, geloof ik. Hebben ze in de serie toch iets fout gedaan.
Loversquote:Op vrijdag 1 maart 2013 18:02 schreef Lyzio het volgende:
Ik heb de comics niet gelezen, maar ik heb zo'n flauw vermoeden dat Rick en Philip elkaar kennen. Iets zoals oud collega's, zoiets. Nogmaals, ik weet het niet zeker.
Alsof het uitmaakt wat er in de comics staat:l Dit seizoen had machtig mooi kunnen zijn, helaas zwaar verneukt.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 18:02 schreef Lyzio het volgende:
Ik heb de comics niet gelezen, maar ik heb zo'n flauw vermoeden dat Rick en Philip elkaar kennen. Iets zoals oud collega's, zoiets. Nogmaals, ik weet het niet zeker.
En ik moet de boel nog downloaden vanaf de 4de aflevering en had weer een beetje hoopquote:Op vrijdag 1 maart 2013 18:06 schreef dada3322 het volgende:
[..]
Alsof het uitmaakt wat er in de comics staat:l Dit seizoen had machtig mooi kunnen zijn, helaas zwaar verneukt.
Vind het wel mee vallen eerlijk gezegd. Ik ben wel een beetje uitgekeken op die gevangenis. De volgende aflevering kan dit seizoen maken of brekenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 18:06 schreef dada3322 het volgende:
Alsof het uitmaakt wat er in de comics staat:l Dit seizoen had machtig mooi kunnen zijn, helaas zwaar verneukt.
quote:The opener allegedly flashbacks to the early days of the zombie apocalypse. The entire episode would have tracked a squad of Army Rangers dropping into Atlanta. They get trapped in a zombie outbreak. “All they have to do is travel maybe a dozen blocks, a simple journey, but what starts as a no-brainer scenario goes from ‘the city is being secured’ to ‘holy shit, we’ve lost control, the world is ending,’” Darabont describes in a letter to AICN. So, yeah — Black Hawk Down with zombies.
Along the way, the soldiers encounter some familiar faces from the show. “Picture our squad arriving at a manned barricade where some civilians are being held back from leaving the city on shoot-to-kill orders to stop the spread of contagion, it’s a panicked high-intensity scene, and in this crowd of desperate people we find Andrea and Amy. The barricade gunners panic, the civilians start to get mowed down by machine-gun fire, and in this melee the girls get pulled to safety by some old guy they don’t even know. It’s Dale. He’s nobody to them, just some guy who saw the opportunity to do the right thing and reacted in the moment.”
The end of the episode concludes with the last surviving member of the squad, now infected and dying, hiding in a tank. A very familiar tank…
“After the soldier dies this squalid, lonely death … and after a quiet lapse of time … we do a shot-for-shot reprise from the first episode of the first season: Rick comes scrambling into the tank to escape the horde … blows that zombie soldier’s brains out … now Rick’s trapped … fade out … the end. The notion was to take the ‘throwaway’ tank zombie Rick encountered in the pilot, and tell that soldier’s story. Make him the star of his own movie, follow his journey, but don’t reveal who he is until the end. The idea being that every zombie has a story…”
Ik ook! ^^quote:Op vrijdag 1 maart 2013 23:06 schreef Disorder het volgende:
Ik ben misschien in de minderheid, maar ik vind de serie nog steeds erg vermakelijk.
Rik kennen ze daar niet zonder c.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:20 schreef BzP het volgende:
[..]
inderdaad ik wil dat rik hem pijnlijk afmaakt
Dus na een paar jaar is die apocalyps sowieso voorbij? Handig.quote:Op donderdag 28 februari 2013 22:53 schreef 1299 het volgende:
[..]
Zombies rotten uiteindelijk na een paar maanden/jaren weg dus ze leven niet oneindig
Nee want iedereen die dood gaat word weer een zombie. Dus misschien dat de mensheid dan uitsterft.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 01:11 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dus na een paar jaar is die apocalyps sowieso voorbij? Handig.
Desalniettemin leveren zombies zoals gepresenteerd in TWD veel meer energie op dan je erin stopt, dus het is wel degelijk een interessante energiebron.
Maar zoals het nu gepresenteerd is, is de overgrote meerderheid een zombie. Hoe minder zombies er zijn, hoe makkelijker je ze dood kan maken, dus het zal snel over en uit zijn voor de zombies. Van ~6 miljard naar ~100 miljoen in een paar jaar tijd.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 01:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee want iedereen die dood gaat word weer een zombie. Dus misschien dat de mensheid dan uitsterft.
Dan zal het nog een redelijk groot gedeelte zijn. En de mensen zullen op den duur ook sterven aan honger en ziektes enzo. Waardoor ze ook weer zombies worden. Dus de apocalypse zal niet overgaan denk ik.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 01:20 schreef TC03 het volgende:
[..]
Maar zoals het nu gepresenteerd is, is de overgrote meerderheid een zombie. Hoe minder zombies er zijn, hoe makkelijker je ze dood kan maken, dus het zal snel over en uit zijn voor de zombies. Van ~6 miljard naar ~100 miljoen in een paar jaar tijd.
Symboliek van het niveau Gerard Joling.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:26 schreef ClapClapYourHands het volgende:
De symboliek in het zingen van Beth missen, godverdomme wat triest
Nee oké, maar dan is het wel een stuk makkelijker te bedwingen. Zombies zijn niet echt in staat om hun opmars door te zetten. Helemaal uitroeien is per definitie onmogelijk (tenzij je de mensheid uitroeit), maar op een gegeven moment komt er een omslagpunt waarbij de mensen zich hergroeperen en systematisch alle zombies buiten houden of afmaken.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 01:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan zal het nog een redelijk groot gedeelte zijn. En de mensen zullen op den duur ook sterven aan honger en ziektes enzo. Waardoor ze ook weer zombies worden. Dus de apocalypse zal niet overgaan denk ik.
Zoveel mensen tegenover zombies zijn er niet. En het duurt nog wel lang voordat zombies helemaal weg zijn gerot volgens mij. Dus ik denk niet dat het vol te houden is voor de mensen om de strijd te winnen tegen de zombies. Dat zijn er al veel te veelquote:Op zaterdag 2 maart 2013 01:24 schreef TC03 het volgende:
[..]
Symboliek van het niveau Gerard Joling.
[..]
Nee oké, maar dan is het wel een stuk makkelijker te bedwingen. Zombies zijn niet echt in staat om hun opmars door te zetten. Helemaal uitroeien is per definitie onmogelijk (tenzij je de mensheid uitroeit), maar op een gegeven moment komt er een omslagpunt waarbij de mensen zich hergroeperen en systematisch alle zombies buiten houden of afmaken.
Wow. Zie deze post nu pas. Nooit geweten dat zij dat was in The X-files. Nog zo'n serie die ik moest zienquote:Op donderdag 28 februari 2013 17:27 schreef FoXje het volgende:
Laurie Holden is echt niet verkeerd hoor
[ afbeelding ]
Ze was in X Files al ok
[ afbeelding ]
Die winterstop was er ook om Carl's plotse veroudering te kunnen verantwoorden imoquote:Op zaterdag 2 maart 2013 01:04 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Rik kennen ze daar niet zonder c.
Dramatische aflevering weer trouwens. En ik blijf erbij dat die groep te gemakkelijk weggestuurd zijn terwijl een blinde nog zag dat Rick het tegen iemand anders had ( Lori in zijn hoofd )..
Winter weglaten is trouwens slim aangezien als het vriest die zombies gewoon neerpleuren![]()
Damn ...quote:Op vrijdag 1 maart 2013 22:44 schreef Gorzalka het volgende:
http://insidetv.ew.com/20(...)-dead-season-2-plan/
Oud artikel, maar het is zó zuur om te lezen hoe goed deze serie had kunnen zijn met een groter budget en Darabont er nog steeds bij:
[..].
Hoezo? Carl is altijd door dezelfde acteur gespeeld ...quote:Op zaterdag 2 maart 2013 14:13 schreef BzP het volgende:
[..]
Die winterstop was er ook om Carl's plotse veroudering te kunnen verantwoorden imo
Vergelijk Carl uit episode 1 met carl uit de laatste episode.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 14:43 schreef illusions het volgende:
[..]
Hoezo? Carl is altijd door dezelfde acteur gespeeld ...
Ik snap dat dat een probleem is voor veel series, maar Carl is nooit vervangen.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 15:01 schreef BzP het volgende:
[..]
Vergelijk Carl uit episode 1 met carl uit de laatste episode.
Gast is iets van 3 jaar ouder maar in de serie is het net een half tot driekwart jaar later.
Daarom hebben ze bij lost dat negerjongetje na season 1 eruit moeten halen, omdat een maand in de serie een jaar in opnames was.
Dat is een groot conflict met kinderen in zo'n series.
Heb ik ergens gezegd dat Carl vervangen is?quote:Op zaterdag 2 maart 2013 15:05 schreef illusions het volgende:
[..]
Ik snap dat dat een probleem is voor veel series, maar Carl is nooit vervangen.
"The Walking Dead" (2010) - Full cast and crew
Ah, nee ik snap wat je bedoelt nu.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 15:06 schreef BzP het volgende:
[..]
Heb ik ergens gezegd dat Carl vervangen is?
ik bedoelde een half jaar in de serie tussen season 1 en 2.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 15:08 schreef illusions het volgende:
[..]
Ah, nee ik snap wat je bedoelt nu.Maar denk niet dat ze een keuze maken om die berg geld een half jaar te laten liggen, terwijl ze gewoon door kunnen, en dat in het mom van credibility.
Andrea was ook dat lekkere wijf dat aan de kant van the smoking man stond in the x-files, voor de mensen die vaag een idee hebben van ik heb haar al eens eerder gezien.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 22:16 schreef DJKoster het volgende:
'Carol' en 'Andrea' nu in The Mist op Ned. 3.
Ow, 'Dale' ook.
Andrea mag heel snel worden opgevreten ja.quote:Op zondag 3 maart 2013 03:19 schreef Tweek het volgende:
[..]
Andrea was ook dat lekkere wijf dat aan de kant van the smoking man stond in the x-files, voor de mensen die vaag een idee hebben van ik heb haar al eens eerder gezien.
IHKV The Walking Dead kan ze overigens doodvallen, wat een kutpersonage. Doet werkelijkwaar niets goed.
Downloaden..quote:Op zondag 3 maart 2013 03:01 schreef houdjemond het volgende:
Hallo vaste kijkers, kom hier even inhaken, en alles rustig teruglezen.
Na veelvuldige herhalingen van een vriendin van me toch maar eens begonnen met kijken, en man, binnen een dag zit ik ruim in episode twee.![]()
Heb dus een hoop in te halen, mag ik vragen waar jullie de nieuwste episodes bekijken, heb helaas zelf geen Fox op mijn tv.
Dat doe je snel.quote:Op zondag 3 maart 2013 03:01 schreef houdjemond het volgende:
Hallo vaste kijkers, kom hier even inhaken, en alles rustig teruglezen.
Na veelvuldige herhalingen van een vriendin van me toch maar eens begonnen met kijken, en man, binnen een dag zit ik ruim in episode twee.![]()
Usenet.quote:Heb dus een hoop in te halen, mag ik vragen waar jullie de nieuwste episodes bekijken, heb helaas zelf geen Fox op mijn tv.
Tante uit Amerika neemt het voor me op en stuurt het op.quote:Op zondag 3 maart 2013 03:01 schreef houdjemond het volgende:
Hallo vaste kijkers, kom hier even inhaken, en alles rustig teruglezen.
Na veelvuldige herhalingen van een vriendin van me toch maar eens begonnen met kijken, en man, binnen een dag zit ik ruim in episode twee.![]()
Heb dus een hoop in te halen, mag ik vragen waar jullie de nieuwste episodes bekijken, heb helaas zelf geen Fox op mijn tv.
maar dan wel zijn tas meenemen hequote:Op maandag 4 maart 2013 04:08 schreef OMG het volgende:
Morgan! Wat doe je nou, man? Nog doorgedraaider dan Rick.
De hele aflevering lang hoopte ik dat hij bij zou draaien, maar helaas. Goeie aflevering in ieder geval.
Ook wel lullig van die lifter overigens. Maar ik snap dat je niet iedereen mee kunt nemen.
Verschiltquote:Op woensdag 27 februari 2013 09:29 schreef So_Surreal het volgende:
Hoe kom ik trouwens aan die comics?
En zitten in de comics dezelfde characters, of is dat compleet anders met een compleet ander verhaal ?
Weet dat bijna wel zeker, maar in ieder geval niet meer in seizoen 3.quote:Op maandag 4 maart 2013 12:34 schreef FredVleespet het volgende:
Ze hebben hem gelukkig niet dood laten gaan, die duikt nog wel een keer op. Ook 1 van mijn favoriete personages
Dat was wel het beste stukje. Het geeft goed weer hoe ze veranderd zijn. In S1&2 hadden ze die gast gewoon meegenomen, nu is het echt ieder voor zich en je hebt pech als je niet bij de groep hoort.quote:Op maandag 4 maart 2013 12:46 schreef MaxC het volgende:
Het stuk met die lifter/backpacker vond ik wel erg sterk, erg realistisch en hard
Taak van de director ja. Misschien heeft Michonne wat pointers gehad, maar ze heeft sowieso minder redenen om nu zuur te kijken. Ze is niet meer de eenzame loner.quote:Op maandag 4 maart 2013 13:41 schreef Gorzalka het volgende:
Ik vind het vrij vergezocht dat die backpacker al die tijd heeft weten te overleven, wel een krachtige scène voor de rest.
Deze aflevering liet zien hoe belangrijk het is voor de serie om niet zo lang te blijven hangen op een boerderij of in een gevangenis, vond dit de meest kijkbare aflevering sinds de pilot. Dat ze met een beperkte groep waren speelde ook een rol, de Rick/Carl/Michonne driehoek werkte wel voor mij. Michonne is overigens 10x zo leuk als ze niet voortdurend zo'n zure bek trekt.
Precies wat ik dacht.quote:Op maandag 4 maart 2013 12:45 schreef -Strawberry- het volgende:
Vond de karakterontwikkeling in deze aflevering ook goed. Gebeurt niet vaak. We weten eindelijk wat meer over Michonne.
Inderdaad. Overigens stelde iemand bij Talking Dead de vraag of ze zouden hebben gestopt als het een kind was geweest. De host en gasten waren het er redelijk over eens dat ze dan wel zouden hebben gestopt.quote:Op maandag 4 maart 2013 13:02 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Dat was wel het beste stukje. Het geeft goed weer hoe ze veranderd zijn. In S1&2 hadden ze die gast gewoon meegenomen, nu is het echt ieder voor zich en je hebt pech als je niet bij de groep hoort.
Kan het ook wel begrijpen, andere survivors zijn eigenlijk nog gevaarlijker. Je weet wat de zombie's doen, mensen zijn erg onvoorspelbaar in hun gedag.
De serie speelt zich nog steeds in de buurt van Atlanta af. Het was ongeveer 5 uur rijden vanaf de gevangenis.quote:Op maandag 4 maart 2013 16:29 schreef kurk_droog het volgende:
Goede ep! Terug naar het opgejaagde gevoel. Ik snap alleen niet hoe ze van de ene op de andere dag zomaar weer terug zijn in hun eigen dorp?
Dat zou idd een goed idee zijn, zijn ze gelijk van de gouverneur af...quote:Op maandag 4 maart 2013 16:29 schreef kurk_droog het volgende:
Goede ep! Terug naar het opgejaagde gevoel. Ik snap alleen niet hoe ze van de ene op de andere dag zomaar weer terug zijn in hun eigen dorp?
Gewoon met al die lui uit de gevangenis naar dat dorp gaan.
Ja door 3 seizoenen even de weg kwijt maar ze zijn iet ver gekomen idd. Hoop dat ze deze lijn doorzetten ipv al dat drama in die gevangenis!quote:Op maandag 4 maart 2013 16:37 schreef Nic1 het volgende:
[..]
De serie speelt zich nog steeds in de buurt van Atlanta af. Het was ongeveer 5 uur rijden vanaf de gevangenis.
Ah oke, dat zou een hoop verklaren. Ik dacht eigenlijk dat die automatisch afging n.a.v. het duwen tegen dat touwtje.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
op dezelfde manier als dat hij de wapens van Rick en co wilde afpakken denk ikquote:Op maandag 4 maart 2013 19:24 schreef Duuc-nl het volgende:
Ben toch benieuwd hoe Morgen aan die enorme hoop wapens komt.
Volgens mij is dat deels verteld in de epi.quote:Op maandag 4 maart 2013 19:24 schreef Duuc-nl het volgende:
Ben toch benieuwd hoe Morgen aan die enorme hoop wapens komt. En ik zag dat Rick nog een kruisboog in de tas had zitten!
Carl was liev.quote:Op maandag 4 maart 2013 17:45 schreef opreis het volgende:
Heerlijk een aflevering zonder Andrea, Carl wel weer irritant toch. Had gehoopt dat hij dood was gegaan en dat Rick boos zou worden op Michionne. Maar ik kan natuurlijk blijven hopen. Verder wel leuke aflevering
Carl moet gewoon luisteren en niet weg rennen bij Michionne, en meer badass willen zijn dan hij eigenlijk is. Gewoon luisteren naar de grote mensenquote:
Ach. Irrationaliteit genoeg in deze serie. Carl kan zich wat dat betreft afkopen op het feit dat hij jong en nog impulsief is.quote:Op maandag 4 maart 2013 20:10 schreef opreis het volgende:
[..]
Carl moet gewoon luisteren en niet weg rennen bij Michionne, en meer badass willen zijn dan hij eigenlijk is. Gewoon luisteren naar de grote mensen
alleen het smeken om de dood was geforceerd, voor de rest juist eens de menselijke kant van wat het met je doet als je je eigen gezin moet doodschietenquote:Op maandag 4 maart 2013 15:57 schreef vault_tec het volgende:
morgan... jammer, tof personage alleen dat die zo gek was kwam heel geforceerd over.
Hij wilde die foto koste wat kost. Heeft weinig met badass zijn te maken.quote:Op maandag 4 maart 2013 20:10 schreef opreis het volgende:
[..]
Carl moet gewoon luisteren en niet weg rennen bij Michionne, en meer badass willen zijn dan hij eigenlijk is. Gewoon luisteren naar de grote mensen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: MorganOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 4 maart 2013 22:01 schreef -Strawberry- het volgende:
SPOILER: MorganOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 4 maart 2013 22:03 schreef truedestiny het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 4 maart 2013 22:04 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien is 'Rambo' iets voor je.quote:Op maandag 4 maart 2013 22:47 schreef matthijst het volgende:
Nauwelijks actie, alleen maar blablabla met die geflipte neger.
En dat geklootviool met die Carl om een foto. Pffffffff... Doe dat ff in 1 minuut hey, uitgerekte bende.
quote:
Wow, dat klinkt goed. Deze ep zat echt heel goed in elkaar. Precies zoals deze serie zou moeten zijn. Hele mooie scenes, mooie karakterontwikkeling, goed ge-acteer, desolate omgeving, extreme emoties en zombies.quote:Op maandag 4 maart 2013 22:45 schreef Disorder het volgende:
Wat een geweldige episode! Meer van dit graag. Ik vind de andere episodes ook leuk. Maar deze deed me heel erg denken aan de pilot, die ook vol met treurnis en somberheid zat. Echt prachtig.
De schrijver van deze episode wordt trouwens de showrunner voor het volgende seizoen. Wat mij betreft een goede zet
http://torrentz.eu/9b7c6615d6c10d53bea1faf7a97210df75929ad0quote:Op maandag 4 maart 2013 22:50 schreef Doosopwielen het volgende:
Heeft iemand een linkje naar nieuwe episode?
Smaken verschillen. Ik vond het gewoon een saaie ep. Slechtste van het seizoen.quote:
De spanning moet erop blijven en ik vond hem goedquote:Op maandag 4 maart 2013 22:56 schreef matthijst het volgende:
[..]
Smaken verschillen. Ik vond het gewoon een saaie ep. Slechtste van het seizoen.
Niks komt in de buurt bij aflevering 9....quote:Op maandag 4 maart 2013 22:56 schreef matthijst het volgende:
[..]
Smaken verschillen. Ik vond het gewoon een saaie ep. Slechtste van het seizoen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |