Bij deze serie welquote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:34 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Mensen die hersenloos series kijken
Welke symboliek? Het was gewoon een poging tot wat extra emotie opwekken, maar de enige emotie die ik voelde was irritatie. Gelukkig kan je series op je pc gewoon een stukje overslaan.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:26 schreef ClapClapYourHands het volgende:
De symboliek in het zingen van Beth missen, godverdomme wat triest
Iemand?quote:Op dinsdag 26 februari 2013 11:44 schreef Kadooosh het volgende:
Heb sinds het vorige seizoen niet meer gekeken omdat het te soapy werd. Is dat inmiddels veranderd of is het nog steeds een zombie soap?
quote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:44 schreef picodealion het volgende:
[..]
Welke symboliek? Het was gewoon een poging tot wat extra emotie opwekken, maar de enige emotie die ik voelde was irritatie. Gelukkig kan je series op je pc gewoon een stukje overslaan.
Nog steeds veel gezeik soms, al gaat het waarschijnlijk vanaf volgende week beter worden met meer actie enzo ( Hoop ik dan maarquote:
Mja dat hoopte ik al sinds seizoen 2. Nog steeds hetzelfde dusquote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nog steeds veel gezeik soms, al gaat het waarschijnlijk vanaf volgende week beter worden met meer actie enzo ( Hoop ik dan maar)
Ja al dat gezeik van die irritante personages. Maar soms is het wel leuk om je lekker te ergeren, en af en toe nog zombiesquote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:47 schreef Kadooosh het volgende:
[..]
Mja dat hoopte ik al sinds seizoen 2. Nog steeds hetzelfde dus
Seizoen 3 is way off meer action-packed dan seizoen 2, zeker wel gaan kijken, momenteel is het weer een beetje aan t inkakken, maar er gebeurt nog altijd veel meer dan op de boerderij. Je doet jezelf tekort om te stoppen na seizoen 2!quote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:47 schreef Kadooosh het volgende:
[..]
Mja dat hoopte ik al sinds seizoen 2. Nog steeds hetzelfde dus
Ook bij the Governor thuis waren ze nog steeds overtuigd van the 'decency' van de groep in de gevangenis.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:00 schreef ace_eleven het volgende:
Dat groepje dat de gevangenis uitgeknikkerd werd, was toen al een muiterij aan t voorbereiden, terwijl ze nog goed behandeld werden. Toen was niet heel t groepje het er mee eens, maar t werd wel reeds besproken, dus het feit dat ze nu nog meer anti-Rick-groep zijn geworden is niet onlogisch.
En het zijn alleen die 2 blanke knuppels die al vanaf dat ze bij de gevangenis waren de boel over wilden nemen. Die andere 2 zie ik nog wel nog een keer tegensputteren, al is het maar om the governor.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:11 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
Ook bij the Governor thuis waren ze nog steeds overtuigd van the 'decency' van de groep in de gevangenis.
Maar ze zullen snel genoeg bijdraaien wanneer ze the governor beter hebben leren kennen.
Dat is niet heel moeilijk natuurlijkquote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:17 schreef GimmeGore het volgende:
Ik vind het nu wel weer stukken beter dan dat hele getreuzel toen op de boerderij.
In de hoop dat ze de governor neer zou steken.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:31 schreef Lunice het volgende:
Je bent in oorlog met een groep mensen. Je laat iemand van die groep binnen in jouw kamp rondkijken. En dan laat je haar doodleuk terug gaan en geeft d'r ook nog een auto mee, puur en alleen omdat je die persoon hebt gekend?
Ik heb vooral van een aantal dingen dat ik denk: Hoe kan het/waar halen ze het vandaan?quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:26 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Dat is niet heel moeilijk natuurlijk
Op een aantal tenenkrommende dingen na vind ik het best een tof seizoen!
Toen de apocapylse uitbrak was er natuurlijk een voorraad benzine die bedoelt is voor miljoenen mensen die gebruikt wordt door kleine groepjes survivors. Daar kunnen ze nog wel even mee doen, lijkt mij. Er wordt ook wel de indruk gewekt dat men regelmatig op supply runs gaat.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:44 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Ik heb vooral van een aantal dingen dat ik denk: Hoe kan het/waar halen ze het vandaan?
Zombie apocalypse, maar wel steeds nieuwe wapens en munitie en niet te vergeten... benzine!
Uhm.. genoeg wapenwinkels in de VS & benzine kun je zo uit alle auto's hevelen.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:44 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Ik heb vooral van een aantal dingen dat ik denk: Hoe kan het/waar halen ze het vandaan?
Zombie apocalypse, maar wel steeds nieuwe wapens en munitie en niet te vergeten... benzine!
Ik stoor mij meer in seizoen 3 aan het niet hoeven reloaden, geen recoil, auto aim bij zombies.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:52 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Toen de apocapylse uitbrak was er natuurlijk een voorraad benzine die bedoelt is voor miljoenen mensen die gebruikt wordt door kleine groepjes survivors. Daar kunnen ze nog wel even mee doen, lijkt mij. Er wordt ook wel de indruk gewekt dat men regelmatig op supply runs gaat.
Ja, daar heb ik ook wel eens last van. Alleen Rick zat opeens zonder kogels.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 14:24 schreef Skwish het volgende:
[..]
Ik stoor mij meer in seizoen 3 aan het niet hoeven reloaden, geen recoil, auto aim bij zombies.
die was ik alweer compleet vergetenquote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:16 schreef slashdotter3 het volgende:
Al die speculatie vorige week of die bestuurder nu Andrea of Morgan is, blijkt het gewoon een goon van de gouveneur te zijn
Ik niet hoor. Als ik in Rick's groep zat, dan had ik me ook afgevraagd met wat voor reden hij haar die kant op had gestuurd. Ik zou ook m'n vraagtekens hebben, aangezien ze al een tijd met the gov heeft opgetrokken. Beter het zekere voor het onzekere.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:30 schreef planethugo het volgende:
Dat ze zo bot doen tegen Andrea terwijl ze eerder nog beste maatjes waren vond ik ook nogal vreemd, ok ze weten dat ze in dat andere kamp woont maar een goed gesprek zou wonderen doen.
Ze waren eerder maatjes, maar sindsdien werkt ze voor iemand die twee mensen uit hun groep heeft gedood en twee anderen uit hun groep heeft gevangen en gemarteld.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:30 schreef planethugo het volgende:
erg matige aflevering, blijf het nog steeds onnozel vinden dat de governor de vorige aflevering gewoon vertrok terwijl hij de groep makkelijk had kunnen afslachten.
Dat ze zo bot doen tegen Andrea terwijl ze eerder nog beste maatjes waren vond ik ook nogal vreemd, ok ze weten dat ze in dat andere kamp woont maar een goed gesprek zou wonderen doen. Achja het moet natuurlijk wel op een confrontatie aankomen. Hopelijk volgende week
Ik heb ooit gelezen dat benzine beperkt houdbaarheid wasquote:Op dinsdag 26 februari 2013 14:10 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Uhm.. genoeg wapenwinkels in de VS & benzine kun je zo uit alle auto's hevelen.
Dit dus, ik dacht ff dat ik naar Glee stond te kijkenquote:Op maandag 25 februari 2013 16:50 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Kunstmatige onverdiende sentimentele muziek-eindes.
Klopt deels. Op een gegeven moment zal de benzine uit andere auto's niet meer goed bruikbaar zijn, aangezien een brandstoftank van een auto niet de beste manier is om benzine te bewaren. Maar de benzine in goed afgesloten tanks of andere containers is volgens mij lang genoeg houdbaar om de rest van de TV-serie gebruik van te maken.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:06 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Ik heb ooit gelezen dat benzine beperkt houdbaarheid was
Mwá, volgens mij valt dat wel mee, in ieder geval langer dan de meeste voedselproducten, denk ik.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:06 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Ik heb ooit gelezen dat benzine beperkt houdbaarheid was
Dan gaat ze vast dood in de volgende epi.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:59 schreef slashdotter3 het volgende:
Michonne praat in deze aflevering meer dan in alle voorgaande bij elkaar opgeteld
De groep waar zij bij hoort heeft wel net een paar van hun mensen doodgeschoten en heeft ze ook nog eens beroofd van hun 'vrije plek' in de open lucht. Ik zou ook pissig zijn op ieder lid van die groep.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:30 schreef planethugo het volgende:
erg matige aflevering, blijf het nog steeds onnozel vinden dat de governor de vorige aflevering gewoon vertrok terwijl hij de groep makkelijk had kunnen afslachten.
Dat ze zo bot doen tegen Andrea terwijl ze eerder nog beste maatjes waren vond ik ook nogal vreemd, ok ze weten dat ze in dat andere kamp woont maar een goed gesprek zou wonderen doen. Achja het moet natuurlijk wel op een confrontatie aankomen. Hopelijk volgende week
Je bent te stoer.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:13 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Dit dus, ik dacht ff dat ik naar Glee stond te kijken
Die negers african americans kiezen uiteindelijk voor de groep van Rick en die blanke vader en zoon gaan keihard dood. Dat vrouwtje had nu al haar bedenkingen.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:17 schreef OMG het volgende:
[..]
En het zijn alleen die 2 blanke knuppels die al vanaf dat ze bij de gevangenis waren de boel over wilden nemen. Die andere 2 zie ik nog wel nog een keer tegensputteren, al is het maar om the governor.
Ze zijn wel door Milton naar het dorp gebracht he, met toezegging van Andrea. Ik denk dat het Milton wel was opgevallen als Andrea die mensen in het bos kende.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 17:04 schreef planethugo het volgende:
de governor ging wel erg makkelijk met hun verhaal mee trouwens, ze konden net zo goed vrienden van rick zijn
Ik ga er ook niet vanuit dat de governor hen meteen vertrouwd.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 17:04 schreef planethugo het volgende:
de governor ging wel erg makkelijk met hun verhaal mee trouwens, ze konden net zo goed vrienden van rick zijn
The Watching Dead, jeweetquote:Op dinsdag 26 februari 2013 12:34 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Mensen die hersenloos series kijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |