Inderdaad. De serie heeft meer Shaun nodig.quote:Op woensdag 27 februari 2013 11:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Waarom hebben ze onbegrepen antiheld Shaun doodgemaakt terwijl slechteril Rik gewoon vrijrondloopt?
Slechterik Rik? Volgens mij heeft hij nog niet een van zijn vrienden proberen te vermoorden. Het duurt nog wel even voordat Rick als "slechter" dan Shane gezien kan worden. Shane was helemaal geen onbegrepen antiheld. Hij was iemand voor wie alles geoorloofd was als hij er zelf maar beter van werd.quote:Op woensdag 27 februari 2013 11:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Waarom hebben ze onbegrepen antiheld Shaun doodgemaakt terwijl slechteril Rik gewoon vrijrondloopt?
Pardon? Rick heeft de levens van bijna iedereen wel een keer gered, al dan niet met hulp van Daryl. Shane was een ongeleid projectiel, heeft het met zijn vrouw gedaan en vergiftigde de gedachten van Carl. Alles wat Shane aanraakte veranderde in chaos, en dat was precies wat hij wilde. Chaos. Om er uiteindelijk zelf beter van te worden. Kijk hoe hij Andrea bespeeld heeft.quote:Op woensdag 27 februari 2013 11:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Waarom hebben ze onbegrepen antiheld Shaun doodgemaakt terwijl slechteril Rik gewoon vrijrondloopt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
quote:Op woensdag 27 februari 2013 13:53 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Pardon? Rick heeft de levens van bijna iedereen wel een keer gered, al dan niet met hulp van Daryl. Shane was een ongeleid projectiel, heeft het met zijn vrouw gedaan en vergiftigde de gedachten van Carl. Alles wat Shane aanraakte veranderde in chaos, en dat was precies wat hij wilde. Chaos. Om er uiteindelijk zelf beter van te worden. Kijk hoe hij Andrea bespeeld heeft.
Zonder Rick had de groep nooit zo bestaan zoals ze nu bestaat.Dat hoeft niet in een spoiler hoorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
'zo idioot'quote:Op woensdag 27 februari 2013 14:32 schreef Mss het volgende:
Shane is toch ook deels zo lijp geworden omdat Lori zo idioot deed nadat Rick terug was?
Nee, ik snap dat je niet weet hoe je je moet gedragen, maar Shane mocht niet eens meer in haar buurt komen. Hij kon niks meer goed doen. Ze verweet hem dat hij Rick had achter gelaten, terwijl hij niet anders kon. Ze was alleen maar op hem aan het bitchen. Hij mocht niet in de buurt van Carl komen, maar als hij Carl op afstand hield kreeg hij ook een grote bek. Het was zo overduidelijk dat zij haar (terechte) schuldgevoel op Shane afreageerde in de hoop dat ze daarmee zelf niet meer fout zat.quote:Op woensdag 27 februari 2013 14:47 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
'zo idioot'haar man bleek nog te leven, niet zo heel raar dat je dan even niet meer goed weet hoe je jezelf moet opstellen tegenover je man én je 'nieuwe' liefde.
Het blijft een sletje btw
Helaas net zo irritant als het personage wat ze in Prison Break speelde. Ach, gelukkig is ze doodquote:Op woensdag 27 februari 2013 14:47 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
'zo idioot'haar man bleek nog te leven, niet zo heel raar dat je dan even niet meer goed weet hoe je jezelf moet opstellen tegenover je man én je 'nieuwe' liefde.
Het blijft een sletje btw
Shane was een baasquote:Op woensdag 27 februari 2013 14:32 schreef Mss het volgende:
Shane is toch ook deels zo lijp geworden omdat Lori zo idioot deed nadat Rick terug was?
Daarom vind ik Hershel zo irritant. Doet me telkens denken aan dat gejank op die boerderij.quote:Op woensdag 27 februari 2013 15:52 schreef ems. het volgende:
Shane vond ik ook één van de toffere characters (wat op zich natuurlijk niet zo heel moeilijk is om te bereiken). Ik had liever gehad dat hij z'n eigen pad ging en dat we hem later nog tegenkwamen oid.
Maar Shane scoorde vooral punten in seizoen 2 omdat hij de enige was die bleek te beseffen dat wat ze daar deden op de boerderij doodsaai was voor de kijkers thuis
Shanequote:Op woensdag 27 februari 2013 11:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Waarom hebben ze onbegrepen antiheld Shaun doodgemaakt terwijl slechteril Rik gewoon vrijrondloopt?
Kom maar opquote:If you thought "I Ain't a Judas," the Sunday, Feb. 24 episode of "The Walking Dead" was as slow as a one-legged walker, fear not: Things are about to get crazy.
"It was a little bit of moving the chess pieces around the board, getting ready to get crazy," executive producer and comic book co-creator Robert Kirkman told EW. "Things are going to get crazy pretty soon. There's some big stuff coming."
Opgegeten door een zombie. Volledig.quote:Op woensdag 27 februari 2013 17:41 schreef andreas612 het volgende:
Waar is die Lori eigenlijk gebleven, haar lichaam was toch nooit gevonden?
oh ja die scenequote:Op woensdag 27 februari 2013 17:44 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Opgegeten door een zombie. Volledig.
Was een lekker ding he!quote:Op woensdag 27 februari 2013 17:44 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Opgegeten door een zombie. Volledig.
Jaquote:Op woensdag 27 februari 2013 17:44 schreef andreas612 het volgende:
[..]
oh ja die sceneecht alles opgepeuzeld, incl de botten
Is weer een stukkie interessanter dan papa's pistooltjesquote:
Carl is er klaar voor. De erfenis van Shane, als je het zo wilt zien. Glenn is een van de sterkhouders en Rick zal hem altijd trouw blijven (eerste aflevering?). Dat heeft niets met representatief te maken.quote:Op woensdag 27 februari 2013 18:50 schreef secondelijm het volgende:
[..]
Is weer een stukkie interessanter dan papa's pistooltjes![]()
Ik gok dat Glenn er in moet blijven om de serie representatief te houden voor het Aziatische gedeelte van 't Amerikaanse volk.
Erg riskant van Rick om Carl mee te nemen. Hij verschilt in dat opzicht dan eigenlijk ook niets van the governor.
Dat sowieso (ik wil 'm ook blijven zien hoorquote:Op donderdag 28 februari 2013 01:03 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Carl is er klaar voor. De erfenis van Shane, als je het zo wilt zien. Glenn is een van de sterkhouders en Rick zal hem altijd trouw blijven (eerste aflevering?). Dat heeft niets met representatief te maken.
Carl is slim, dat is ook een voordeel. Dan hoef je niet het lijf van een bodybuilder te hebben.quote:Op donderdag 28 februari 2013 09:47 schreef secondelijm het volgende:
[..]
Dat sowieso (ik wil 'm ook blijven zien hoor) maar tegelijkertijd krijgen series óók kritiek als ze níet genoeg verschillende etniciteiten laten zien.
Carl is er alleen mentaal klaar voor. Hij kan geen volwassene met z'n blote handen wurgen, geen zombies van zich af smijten, geen gewonde vader optillen en wegdragen met dat kinderlichaampje van 'm. Hij is hartstikke dapper, maar fysiek kan ie nog weinig. Dus wat gaat ie doen als z'n wapen uit z'n hand wordt geschopt? Dan kan ie met G. I. Joe-poppetjes oorlogje gaan spelen daar in Woodbury
Wie weet komt er na the Governor weer een nieuwe nog lijpere bad guy?quote:Op donderdag 28 februari 2013 13:45 schreef Discombobulate het volgende:
Stel áls ze the Governor wel dood had gestoken.
Dan was je gelijk alles kwijt qua serie, tenminste ik ken geen series waar de slechterik zo "even" ergens midden in een seizoen wordt vermoord terwijl er al die voorafgaande aflevering zo naar zijn karakter, omgang & leven toe gewerkt wordt.
Seizoen 4 gaat begin Maart, weet zo niet de exacte datum, in productie en krijg net als seizoen 3 16 afleveringen.
Dan was er een van zijn militaire gastjes opgestaan om alsnog wraak te nemen op Rick.quote:Op donderdag 28 februari 2013 13:45 schreef Discombobulate het volgende:
Stel áls ze the Governor wel dood had gestoken.
Dan was je gelijk alles kwijt qua serie, tenminste ik ken geen series waar de slechterik zo "even" ergens midden in een seizoen wordt vermoord terwijl er al die voorafgaande aflevering zo naar zijn karakter, omgang & leven toe gewerkt wordt.
Seizoen 4 gaat begin Maart, weet zo niet de exacte datum, in productie en krijg net als seizoen 3 16 afleveringen.
Martinez gok ik.quote:Op donderdag 28 februari 2013 15:32 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dan was er een van zijn militaire gastjes opgestaan om alsnog wraak te nemen op Rick.
Dat soort personages maken de serie wel leuker ja.quote:Op donderdag 28 februari 2013 16:08 schreef Funzel het volgende:
Al net zo'n ongeleid projectiel als Shane die gozer. Wel een aanwinst dus.
Alleen de eerste episode was echt geweldig. Daarna werd het al snel minder.quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:51 schreef dimmak het volgende:
De laatste aflevering ging wel weer, maar die 2 ervoor begon ik ernstig te twijfelen of ik wel verder moest gaan met deze eens zo geweldige serie.
Alleen S01E01 is eigenlijk goed.quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Alleen de eerste episode was echt geweldig. Daarna werd het al snel minder.
Dat zeg ikquote:Op donderdag 28 februari 2013 20:35 schreef Merkie het volgende:
[..]
Alleen S01E01 is eigenlijk goed.
Nee dat vind ik tegenvallenquote:Op donderdag 28 februari 2013 20:55 schreef Merkie het volgende:
[..]
Oh, dacht dat je het over dit seizoen had.
Hij keek in de spiegel toch?quote:Op donderdag 28 februari 2013 22:19 schreef 1299 het volgende:
Ben nu de laatste aflevering aan het kijken, ik weet niet of het al gemeld is maar ik vind het nogal kansloos dat eerst het rechteroog van meneer lapje kapot is en aan het eind opeens het linkeroogSerie kost miljoenen en dan let je niet eens op zulke grote details..
Jep.quote:Op donderdag 28 februari 2013 22:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij keek in de spiegel toch?
Ooit gehoord van een spiegel?quote:Op donderdag 28 februari 2013 22:19 schreef 1299 het volgende:
Ben nu de laatste aflevering aan het kijken, ik weet niet of het al gemeld is maar ik vind het nogal kansloos dat eerst het rechteroog van meneer lapje kapot is en aan het eind opeens het linkeroogSerie kost miljoenen en dan let je niet eens op zulke grote details..
Zombies rotten uiteindelijk na een paar maanden/jaren weg dus ze leven niet oneindigquote:Op donderdag 28 februari 2013 22:34 schreef WammesWaggel het volgende:
Opzich zijn die zombies een schone en oneindige bron van energie, integenstelling tot ossen of paarden hoef je een zombie niet te voeren toch?
[ afbeelding ]
Groene stroom
Maar dat was eigenlijk een enorm onorginele aflevering en ook de rest van het 1e seizoen was 1 groot cliche-gedoe (was echt al 100x gedaan ofzo...of was de comic toevallig toch eerder dan bv 24 hours, of hoe heet die film?). De setting van de rest van de serie vind ik eigenlijk veel originelerquote:Op donderdag 28 februari 2013 20:35 schreef Merkie het volgende:
[..]
Alleen S01E01 is eigenlijk goed.
Jammer dat het om budget-redenen een stuk minder is geworden. Het had zoveel beter kunnen worden.quote:Op donderdag 28 februari 2013 23:19 schreef Norrage het volgende:
[..]
Maar dat was eigenlijk een enorm onorginele aflevering en ook de rest van het 1e seizoen was 1 groot cliche-gedoe (was echt al 100x gedaan ofzo...of was de comic toevallig toch eerder dan bv 24 hours, of hoe heet die film?). De setting van de rest van de serie vind ik eigenlijk veel origineler![]()
Maar ok, dat eerste seizoen vond ik vrij geniaal hoor. Goed uitgewerkt
Ach als je seizoen 2 wegdenkt is het wel te behappenquote:Op donderdag 28 februari 2013 23:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jammer dat het om budget-redenen een stuk minder is geworden. Het had zoveel beter kunnen worden.
Het 2e deel van seizoen 2 vond ik toch wel een stuk beter hoorquote:Op donderdag 28 februari 2013 23:42 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ach als je seizoen 2 wegdenkt is het wel te behappen
Goede scene vond ik datquote:Op woensdag 27 februari 2013 19:10 schreef secondelijm het volgende:
Weet niet wanneer S4 begint, hoop rond Halloween dit jaar![]()
Ondanks dat ik me doodgeërgerd heb aan 't zoeken naar Sophia, is dit toch wel schattig (vanaf 4:42)![]()
Daryl heeft alle pluspunten van Shane, zonder de minpunten van Shane.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 02:45 schreef Chuck_Norris het volgende:
Shane, wat een baas was dat.Alleen Daryl komt daar nog bij in de buurt.
Shane was juist een interessant personage. Beter als je kijkt naar het grootste gedeelte van wat er nu rondloopt. Alleen Daryl is de grootste baas ja van de seriequote:Op vrijdag 1 maart 2013 08:17 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Daryl heeft alle pluspunten van Shane, zonder de minpunten van Shane.
Neuh, ik vond Shane een vervelende lul. Als je er serieus over nadenkt je beste vriend te vermoorden zodat je met z'n vrouw kan zijn, dan ben je niet helemaal lekker. Tenminste, dat vind ik dan. Met z'n neus.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 13:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Shane was juist een interessant personage. Beter als je kijkt naar het grootste gedeelte van wat er nu rondloopt. Alleen Daryl is de grootste baas ja van de serie.
Het gaat er ook niet om of je hem wel of niet als vriendelijk zou bestempelen.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:21 schreef OMG het volgende:
[..]
Neuh, ik vond Shane een vervelende lul. Als je er serieus over nadenkt je beste vriend te vermoorden zodat je met z'n vrouw kan zijn, dan ben je niet helemaal lekker. Tenminste, dat vind ik dan. Met z'n neus.
Dat maakt de serie toch juist een stuk leuker, als al die mensen die alleen maar vriendelijk zijn. Shane die wou gewoon overleven.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:21 schreef OMG het volgende:
[..]
Neuh, ik vond Shane een vervelende lul. Als je er serieus over nadenkt je beste vriend te vermoorden zodat je met z'n vrouw kan zijn, dan ben je niet helemaal lekker. Tenminste, dat vind ik dan. Met z'n neus.
Shane wilde Lori. Dat was zijn grote probleem, al was het vermoorden van die dikke ook heel erg. 'Gewoon overleven' ofwel iemand doden die jou vlak daarvoor nog heeft gered.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat maakt de serie toch juist een stuk leuker, als al die mensen die alleen maar vriendelijk zijn. Shane die wou gewoon overleven.
Anders zouden ze beiden dood zijn gegaan, en zouden ze Carl ook niet hebben kunnen redden. Dus Shane deed wat hij moest doen, om Carl en zichzelf te redden. Dan denk je er niet perse meer aan dat hij je net daarvoor heeft gered.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:06 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Shane wilde Lori. Dat was zijn grote probleem, al was het vermoorden van die dikke ook heel erg. 'Gewoon overleven' ofwel iemand doden die jou vlak daarvoor nog heeft gered.
Zo kun je het goedpraten maar het is geen vaststaand feit dat ze het anders beide niet zouden overleven.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Anders zouden ze beiden dood zijn gegaan, en zouden ze Carl ook niet hebben kunnen redden. Dus Shane deed wat hij moest doen, om Carl en zichzelf te redden. Dan denk je er niet perse meer aan dat hij je net daarvoor heeft gered.
Volgens mij kon Shane moeilijk lopen ofzo? En die dikke was sowieso al traag. Dus hij moest hem achterlaten om weg te komen, en zichzelf te redden. Dat is gewoon wat je moet doen om te overleven.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:10 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Zo kun je het goedpraten maar het is geen vaststaand feit dat ze het anders beide niet zouden overleven.
Als Otis traag was, dan had Shane ook gewoon weg kunnen lopen en rijden, en had z'n verhaal wel geklopt. Alleen heeft 'ie Otis ook nog eens doodgeschoten, wat ik me ervan herinner. Dus het was niet alleen "achterlaten om weg te komen".quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Volgens mij kon Shane moeilijk lopen ofzo? En die dikke was sowieso al traag. Dus hij moest hem achterlaten om weg te komen, en zichzelf te redden. Dat is gewoon wat je moet doen om te overleven.
Hij schoot hem in zijn been, zodat hij moest stoppen. En Shane was zelf ook traag, omdat hij moeilijk kon lopen volgens mij. En als je dan Otis achterlaat, waar al die zombies zich op storten, kan je gewoon makkelijk wegkomen.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:31 schreef OMG het volgende:
[..]
Als Otis traag was, dan had Shane ook gewoon weg kunnen lopen en rijden, en had z'n verhaal wel geklopt. Alleen heeft 'ie Otis ook nog eens doodgeschoten, wat ik me ervan herinner. Dus het was niet alleen "achterlaten om weg te komen".
Dale was de eerste die dat vrij snel doorhad.
Oeps, je hebt gelijk. Maar dan nog, ik ben van mening dat hij Otis niet had hoeven neer te schieten.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij schoot hem in zijn been, zodat hij moest stoppen. En Shane was zelf ook traag, omdat hij moeilijk kon lopen volgens mij. En als je dan Otis achterlaat, waar al die zombies zich op storten, kan je gewoon makkelijk wegkomen.
Dat kan, ik kan me er wel iets bij voorstellen. Ik vond het wel een goed personage hierom, omdat hij nergens voor terugdeinst. Alleen op het laatst kon hij niet meer bij de groep blijven natuurlijk.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:45 schreef OMG het volgende:
[..]
Oeps, je hebt gelijk. Maar dan nog, ik ben van mening dat hij Otis niet had hoeven neer te schieten.
Het jammere aan de Governor is dat zijn karakter niet echt opgebouwd is. Het was misschien leuker geweest om al meer van hem gezien te hebben voordat personages uit Rick's groep hem tegenkwamen.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:15 schreef Jivis het volgende:
Het toffe aan Shane vond ik dat hij (voordat die echt volledig doorsloeg) schijt had aan de morele codes uit het leven voor de apocalypse. Dat zag je bijvoorbeeld toen hij die zombiefamilie van Hershel losliet. Als dat niet was gebeurd, had die waarschijnlijk nooit het licht gezien en zich bij de groep aangesloten.
Omdat hij niet door- en door slecht was, dig ik hem beter dan de Governour. Die is gewoon puur slecht, hoewel de schrijvers wel (tevergeefs) proberen hem iets van menselijkheid mee te geven. Dat ik de acteur matig vind helpt ook niet echt mee.
Ik vind de Governor ook niet echt een interessant personage. Ik had er veel van verwacht, maar van mij mag hij wel weer uit de serie.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:15 schreef Jivis het volgende:
Het toffe aan Shane vond ik dat hij (voordat die echt volledig doorsloeg) schijt had aan de morele codes uit het leven voor de apocalypse. Dat zag je bijvoorbeeld toen hij die zombiefamilie van Hershel losliet. Als dat niet was gebeurd, had die waarschijnlijk nooit het licht gezien en zich bij de groep aangesloten.
Omdat hij niet door- en door slecht was, dig ik hem beter dan de Governour. Die is gewoon puur slecht, hoewel de schrijvers wel (tevergeefs) proberen hem iets van menselijkheid mee te geven. Dat ik de acteur matig vind helpt ook niet echt mee.
En dat terwijl er in de comics zelfs een hele prequel aan hem is gewijd, geloof ik. Hebben ze in de serie toch iets fout gedaan.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik vind de Governor ook niet echt een interessant personage. Ik had er veel van verwacht, maar van mij mag hij wel weer uit de serie.
inderdaad ik wil dat rik hem pijnlijk afmaaktquote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik vind de Governor ook niet echt een interessant personage. Ik had er veel van verwacht, maar van mij mag hij wel weer uit de serie.
Ik wil dat Michonne hem kapot raped.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:20 schreef BzP het volgende:
[..]
inderdaad ik wil dat rik hem pijnlijk afmaakt
Misschien dat ze dat nog laten zien voordat hij sterft.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:20 schreef Jivis het volgende:
[..]
En dat terwijl er in de comics zelfs een hele prequel aan hem is gewijd, geloof ik. Hebben ze in de serie toch iets fout gedaan.
Hoop het maar.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:25 schreef Ugjerke het volgende:
En dat terwijl er in de comics zelfs een hele prequel aan hem is gewijd, geloof ik. Hebben ze in de serie toch iets fout gedaan.
Loversquote:Op vrijdag 1 maart 2013 18:02 schreef Lyzio het volgende:
Ik heb de comics niet gelezen, maar ik heb zo'n flauw vermoeden dat Rick en Philip elkaar kennen. Iets zoals oud collega's, zoiets. Nogmaals, ik weet het niet zeker.
Alsof het uitmaakt wat er in de comics staat:l Dit seizoen had machtig mooi kunnen zijn, helaas zwaar verneukt.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 18:02 schreef Lyzio het volgende:
Ik heb de comics niet gelezen, maar ik heb zo'n flauw vermoeden dat Rick en Philip elkaar kennen. Iets zoals oud collega's, zoiets. Nogmaals, ik weet het niet zeker.
En ik moet de boel nog downloaden vanaf de 4de aflevering en had weer een beetje hoopquote:Op vrijdag 1 maart 2013 18:06 schreef dada3322 het volgende:
[..]
Alsof het uitmaakt wat er in de comics staat:l Dit seizoen had machtig mooi kunnen zijn, helaas zwaar verneukt.
Vind het wel mee vallen eerlijk gezegd. Ik ben wel een beetje uitgekeken op die gevangenis. De volgende aflevering kan dit seizoen maken of brekenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 18:06 schreef dada3322 het volgende:
Alsof het uitmaakt wat er in de comics staat:l Dit seizoen had machtig mooi kunnen zijn, helaas zwaar verneukt.
quote:The opener allegedly flashbacks to the early days of the zombie apocalypse. The entire episode would have tracked a squad of Army Rangers dropping into Atlanta. They get trapped in a zombie outbreak. “All they have to do is travel maybe a dozen blocks, a simple journey, but what starts as a no-brainer scenario goes from ‘the city is being secured’ to ‘holy shit, we’ve lost control, the world is ending,’” Darabont describes in a letter to AICN. So, yeah — Black Hawk Down with zombies.
Along the way, the soldiers encounter some familiar faces from the show. “Picture our squad arriving at a manned barricade where some civilians are being held back from leaving the city on shoot-to-kill orders to stop the spread of contagion, it’s a panicked high-intensity scene, and in this crowd of desperate people we find Andrea and Amy. The barricade gunners panic, the civilians start to get mowed down by machine-gun fire, and in this melee the girls get pulled to safety by some old guy they don’t even know. It’s Dale. He’s nobody to them, just some guy who saw the opportunity to do the right thing and reacted in the moment.”
The end of the episode concludes with the last surviving member of the squad, now infected and dying, hiding in a tank. A very familiar tank…
“After the soldier dies this squalid, lonely death … and after a quiet lapse of time … we do a shot-for-shot reprise from the first episode of the first season: Rick comes scrambling into the tank to escape the horde … blows that zombie soldier’s brains out … now Rick’s trapped … fade out … the end. The notion was to take the ‘throwaway’ tank zombie Rick encountered in the pilot, and tell that soldier’s story. Make him the star of his own movie, follow his journey, but don’t reveal who he is until the end. The idea being that every zombie has a story…”
Ik ook! ^^quote:Op vrijdag 1 maart 2013 23:06 schreef Disorder het volgende:
Ik ben misschien in de minderheid, maar ik vind de serie nog steeds erg vermakelijk.
Rik kennen ze daar niet zonder c.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:20 schreef BzP het volgende:
[..]
inderdaad ik wil dat rik hem pijnlijk afmaakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |