Jaquote:Op woensdag 27 februari 2013 17:44 schreef andreas612 het volgende:
[..]
oh ja die sceneecht alles opgepeuzeld, incl de botten
Is weer een stukkie interessanter dan papa's pistooltjesquote:
Carl is er klaar voor. De erfenis van Shane, als je het zo wilt zien. Glenn is een van de sterkhouders en Rick zal hem altijd trouw blijven (eerste aflevering?). Dat heeft niets met representatief te maken.quote:Op woensdag 27 februari 2013 18:50 schreef secondelijm het volgende:
[..]
Is weer een stukkie interessanter dan papa's pistooltjes![]()
Ik gok dat Glenn er in moet blijven om de serie representatief te houden voor het Aziatische gedeelte van 't Amerikaanse volk.
Erg riskant van Rick om Carl mee te nemen. Hij verschilt in dat opzicht dan eigenlijk ook niets van the governor.
Dat sowieso (ik wil 'm ook blijven zien hoorquote:Op donderdag 28 februari 2013 01:03 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Carl is er klaar voor. De erfenis van Shane, als je het zo wilt zien. Glenn is een van de sterkhouders en Rick zal hem altijd trouw blijven (eerste aflevering?). Dat heeft niets met representatief te maken.
Carl is slim, dat is ook een voordeel. Dan hoef je niet het lijf van een bodybuilder te hebben.quote:Op donderdag 28 februari 2013 09:47 schreef secondelijm het volgende:
[..]
Dat sowieso (ik wil 'm ook blijven zien hoor) maar tegelijkertijd krijgen series óók kritiek als ze níet genoeg verschillende etniciteiten laten zien.
Carl is er alleen mentaal klaar voor. Hij kan geen volwassene met z'n blote handen wurgen, geen zombies van zich af smijten, geen gewonde vader optillen en wegdragen met dat kinderlichaampje van 'm. Hij is hartstikke dapper, maar fysiek kan ie nog weinig. Dus wat gaat ie doen als z'n wapen uit z'n hand wordt geschopt? Dan kan ie met G. I. Joe-poppetjes oorlogje gaan spelen daar in Woodbury
Wie weet komt er na the Governor weer een nieuwe nog lijpere bad guy?quote:Op donderdag 28 februari 2013 13:45 schreef Discombobulate het volgende:
Stel áls ze the Governor wel dood had gestoken.
Dan was je gelijk alles kwijt qua serie, tenminste ik ken geen series waar de slechterik zo "even" ergens midden in een seizoen wordt vermoord terwijl er al die voorafgaande aflevering zo naar zijn karakter, omgang & leven toe gewerkt wordt.
Seizoen 4 gaat begin Maart, weet zo niet de exacte datum, in productie en krijg net als seizoen 3 16 afleveringen.
Dan was er een van zijn militaire gastjes opgestaan om alsnog wraak te nemen op Rick.quote:Op donderdag 28 februari 2013 13:45 schreef Discombobulate het volgende:
Stel áls ze the Governor wel dood had gestoken.
Dan was je gelijk alles kwijt qua serie, tenminste ik ken geen series waar de slechterik zo "even" ergens midden in een seizoen wordt vermoord terwijl er al die voorafgaande aflevering zo naar zijn karakter, omgang & leven toe gewerkt wordt.
Seizoen 4 gaat begin Maart, weet zo niet de exacte datum, in productie en krijg net als seizoen 3 16 afleveringen.
Martinez gok ik.quote:Op donderdag 28 februari 2013 15:32 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dan was er een van zijn militaire gastjes opgestaan om alsnog wraak te nemen op Rick.
Dat soort personages maken de serie wel leuker ja.quote:Op donderdag 28 februari 2013 16:08 schreef Funzel het volgende:
Al net zo'n ongeleid projectiel als Shane die gozer. Wel een aanwinst dus.
Alleen de eerste episode was echt geweldig. Daarna werd het al snel minder.quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:51 schreef dimmak het volgende:
De laatste aflevering ging wel weer, maar die 2 ervoor begon ik ernstig te twijfelen of ik wel verder moest gaan met deze eens zo geweldige serie.
Alleen S01E01 is eigenlijk goed.quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Alleen de eerste episode was echt geweldig. Daarna werd het al snel minder.
Dat zeg ikquote:Op donderdag 28 februari 2013 20:35 schreef Merkie het volgende:
[..]
Alleen S01E01 is eigenlijk goed.
Nee dat vind ik tegenvallenquote:Op donderdag 28 februari 2013 20:55 schreef Merkie het volgende:
[..]
Oh, dacht dat je het over dit seizoen had.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |