quote:Op vrijdag 16 september 2011 20:13 schreef J0kkebr0k het volgende:
Zou het originele shot er zo uit hebben gezien?
Maar goed... ik vind het dus vreselijk jammer dat er geen goede beelden van dit shot zijn. Wellicht dat dat jullie zou overtuigen, hoewel ik dat betwijfel.
Het komt natuurlijk door de kwaliteit dat er geen gat in het gebouw te zien is, daar waar de rechtervleugel al in het gebouw is ... zoals hieronder op het gifje te zien is.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En waren de torens nou recht of niet? Of kwam dit door de impact?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zo en nu ga ik een biertje drinken. Goed weekend
quote:Op vrijdag 16 september 2011 20:31 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik wil dat leren dat vind ik zo gaaf joh. Hier nog een video waar je steil vanachterover gaat. Hoe krijgen zij de kleur van alle verschillende beeldjes zo op mekaar afgestemd. En dan allemaal perfekt in perspectief. Hoeveel planning zit daarachter, ongelooflijk.
quote:Op vrijdag 16 september 2011 20:35 schreef Schenkstroop het volgende:
Verder had probably_on_pcp de volgende volledige recente docu gevonden van AE for 9/11 truth:
[..]
quote:Op vrijdag 16 september 2011 20:51 schreef Schenkstroop het volgende:
cross-post:
[..]
Zoals Bush reageerde terwijl hij in dat kleuterschooltje zat. Het leek er voor mij op dat hij wist wat er zou gebeuren en hij keek echt zo van: and now it's for fucking real.
Ik denkt trouwens nogsteeds dat hij die kinderen als onderpand heeft gebruikt. Iedereen wist waar Bush zou zijn die dag. Dat wordt vantevoren bekend gemakt. Dat de terroristen hem niet hebben uitgeschakkkeld lijkt mij echt volkomen onlogisch. Als US Irak binnenvalt gaan ze toch ook direct achter Sadam aan?
Ik bedoel ipv dat hij zelf oprotte om die kinderen te beschermen omdat hij 'target' was, bleef die eikel gewoon zitten.
Ik denk dat zijn vader het een en ander voor hem geregeld heeft want een succesvolle selfmade zakenman was hij niet. En dat zijn állemaal feiten.
quote:Op vrijdag 16 september 2011 20:54 schreef Beaudelaire het volgende:
Bush wilde gewoon niet in paniek raken in bijzijn van de kinderen of ervoor zorgen dat die kinderen in paniek raakten. Daarom bleef hij eerst rustig zitten om een paar minuten later 'rustig' voor de ogen van de kinderen te verdwijnen.
Als het goed is boorde de eerste vliegtuig een van de twin-towers. Bush werd in Sarasota Elemntary School hiervan op de hoogte gesteld vóórdat hij begon voortelezen aan de kinderen. Secret Service zei "we getting the f* out of here" maar Bush werd niet onder de arm meegenomen. Bush bleef rustig zitten en ging voorlezen. tot 9:30 en toen gaf hij een korte speech vanuit die kleuter/peuterschool.quote:Op vrijdag 16 september 2011 20:54 schreef Beaudelaire het volgende:
Bush wilde gewoon niet in paniek raken in bijzijn van de kinderen of ervoor zorgen dat die kinderen in paniek raakten. Daarom bleef hij eerst rustig zitten om een paar minuten later 'rustig' voor de ogen van de kinderen te verdwijnen.
Maar dik een half uur blijven zitten bij kleuters tot beide twin-towers zijn geraakt. De eerste inslag was voordat hij begon met voorlezen. En ondertussen weten dat je mogelijk een target bent en het leven van kleuters in gevaar brengt. Waarom ging hij dan niet weg?quote:Op vrijdag 16 september 2011 21:20 schreef Venus-Castina het volgende:
Dat weet ik nog zo net niet, Schenkstroop. Mij is geleerd dat in je in een noodsituatie ten alle tijde paniek onder de mensen moet voorkomen en ze wanneer mogelijk "out of the loop" van de omstandigheden moet houden.
Tja. Maar stel nou dat dat zo is? Dat er een ander geluidstrack onder gezet is? Waarom dan? Het is niet dat er op het originele geluid iets te horen was wat het grote complot zou onthullen?quote:Op vrijdag 16 september 2011 18:36 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Hehe... Dat het audiospoor sowieso nep is. Kom op zeg, dat hoort toch iedereen. Gewoon wat willekeurige samples van wat hysterisch gillende wijven...
quote:Op zaterdag 17 september 2011 10:44 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Het gebeurt zo vaak in nieuwsreportages dat men opnames combineert en geluid van de ene opname onder de andere zet.
Omdat Bush zelf verantwoordelijk was natuurlijk. CONSPIRACY!quote:Op vrijdag 16 september 2011 22:02 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Maar dik een half uur blijven zitten bij kleuters tot beide twin-towers zijn geraakt. De eerste inslag was voordat hij begon met voorlezen. En ondertussen weten dat je mogelijk een target bent en het leven van kleuters in gevaar brengt. Waarom ging hij dan niet weg?
Sterk inhoudelijk commentaar, werkelijkquote:Op zaterdag 17 september 2011 11:21 schreef HyperViper het volgende:
[..]! Heel goed argument hoor, werkelijk.
Bedankt, ik werk er hard aan.quote:Op zaterdag 17 september 2011 11:43 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Sterk inhoudelijk commentaar, werkelijk
Eindelijk, iemand met alle antwoorden. Nou brand maar los.quote:Op zaterdag 17 september 2011 11:27 schreef Pinzon het volgende:
[..]
Omdat Bush zelf verantwoordelijk was natuurlijk. CONSPIRACY!
![]()
![]()
![]()
Hou toch eens op met dit soort bullshit topics.
Het is geen andere geluidstrack. Het is een samenraapsel van samples. Dat hoor jij toch ook wel? Daar ben je nuchter genoeg voor om dat te constateren, lijkt me.quote:Op zaterdag 17 september 2011 10:44 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Tja. Maar stel nou dat dat zo is? Dat er een ander geluidstrack onder gezet is? Waarom dan? Het is niet dat er op het originele geluid iets te horen was wat het grote complot zou onthullen?
Om shock en awe te vergroten, zegt Biekje dan. Maar kommop, ff serieus. Het gebeurt zo vaak in nieuwsreportages dat men opnames combineert en geluid van de ene opname onder de andere zet.
Wat diepzinnig van je joh. Nee natuurlijk, de regering zou het vlekkeloos uitvoeren. Nog meer van die kleuter argumenten?quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:30 schreef Haushofer het volgende:
Natuurlijk. Net zoals de "we zijn niet op de maan geweest"-conspiracy. De Amerikaanse regering faket een vlieguiginslag in het WTC en wil dit in de doofpot stoppen, maar maakt vervolgens een filmpje waaruit op simpele wijze zou blijken dat het allemaal nep is.
En dat allemaal aan de hand van een filmpje wat qua kwaliteit het gemiddelde UFO-filmpje niet ontstijgt. Bravo, Sherlock.
Als je een dergelijk grote conspiracy voor elkaar wilt krijgen, dan denk ik wel dat ze wat meer aandacht aan zo'n filmpje zouden hebben besteed, is het niet?quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:31 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Wat diepzinnig van je joh. Nee natuurlijk, de regering zou het vlekkeloos uitvoeren. Nog meer van die kleuter argumenten?
Op simpele wijze? Mja, achteraf wel ja. Maar eigenlijk zijn we met zijn allen te stom en trappen we in dit soort trucs. Je kunt je ook afvragen waarom vrijwel alle video's van de impact van slechte kwaliteit zijn.... misschien doelbewust, zodat argumenten als de jouwe steekhoudend zullen zijn voor de meeste mensen.quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:30 schreef Haushofer het volgende:
Natuurlijk. Net zoals de "we zijn niet op de maan geweest"-conspiracy. De Amerikaanse regering faket een vlieguiginslag in het WTC en wil dit in de doofpot stoppen, maar maakt vervolgens een filmpje waaruit op simpele wijze zou blijken dat het allemaal nep is.
En dat allemaal aan de hand van een filmpje wat qua kwaliteit, aantal frames per seconde en resolutie het gemiddelde UFO-filmpje niet ontstijgt. Bravo, Sherlock.
Er zijn 2 vliegtuigen in het WTC gevlogen en uiteindelijk zijn de torens ingestort.quote:Op zaterdag 17 september 2011 11:44 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Bedankt, ik werk er hard aan.
[..]
Eindelijk, iemand met alle antwoorden. Nou brand maar los.
Ja, Newtons 3rd law of motion.quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:31 schreef Venus-Castina het volgende:
J0kkebr0k, een vraagje. Heb je nu daadwerkelijk onderbouwde argumentatie dat een vliegtuig niet zo kan inslaan of kun je het simpelweg niet voorstellen?
Natuurlijk.quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:35 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Op simpele wijze? Mja, achteraf wel ja. Maar eigenlijk zijn we met zijn allen te stom en trappen we in dit soort trucs. Je kunt je ook afvragen waarom vrijwel alle video's van de impact van slechte kwaliteit zijn.... misschien doelbewust, zodat argumenten als de jouwe steekhoudend zullen zijn voor de meeste mensen.
Kun je dit uitleggen? Als natuurkundige zie ik niks vreemds aan dat filmpje, namelijkquote:Op zaterdag 17 september 2011 12:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ja, Newtons 3rd law of motion.
[ afbeelding ]
Suggestief gelul.quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:35 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Als je een dergelijk grote conspiracy voor elkaar wilt krijgen, dan denk ik wel dat ze wat meer aandacht aan zo'n filmpje zouden hebben besteed, is het niet?
Ik vind ook dat er een hele hoop onzin in dit topic gezegd wordt maar om dan maar dom te gaan blaten zonder enig argument komt dan weer niet in mij op. Jammer dat het jou ontbreekt aan argumenten, is dat meer jou ding? In plaats van speuren lekker hersenloos kankeren op mensen die moeite doen om duidelijkheid te creëren. Doet mij een beetje denken aan kinderen met een tekort aan aandacht.quote:Het doet me sterk denken aan fanatici die menen aan de hand van de maanfilmpjes te kunnen concluderen dat het allemaal nep is. Dan zit er opeens een merkje in een rots, valt de schaduw niet goed of weet ik wat.
Maar speur vooral lekker verder, ik begrijp dat het maar wat spannend is om als select groepje te begrijpen wat de Amerikaanse regering allemaal voor boefjesacties uitvoert.
Lees dit en kijk dan goed naar het gifje:quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:38 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Kun je dit uitleggen? Als natuurkundige zie ik niks vreemds aan dat filmpje, namelijk
Je kan het dus gewoon allemaal niet bevatten en kiest voor de makkelijke uitweg, lekker struisvogelen en dom schreeuwen. Duidelijk.quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:37 schreef Pinzon het volgende:
[..]
Er zijn 2 vliegtuigen in het WTC gevlogen en uiteindelijk zijn de torens ingestort.
Duidelijkheid creëeren door te poneren dat in een miljoenenstad tsjokvol media en toeristen een vliegtuiginslag in het WTC wordt gefaked?quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:40 schreef HyperViper het volgende:
In plaats van speuren lekker hersenloos kankeren op mensen die moeite doen om duidelijkheid te creëren.
Ik zeg dat ze het proberen, niet dat ze het doen. Misschien een cursusje begrijpend lezen volgen voor je de wijsneus uit komt hangen?quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:41 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Duidelijkheid creëeren door te poneren dat in een miljoenenstad tsjokvol media en toeristen een vliegtuiginslag in het WTC wordt gefaked?
Aha.
Sorry hoor, maar als je dit echt als argument gebruikt, raad ik je echt aan om es een fatsoenlijk vak mechanica te volgen. Snap je concepten als impuls, traagheid en de 3 wetten van Newton?quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:40 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Lees dit en kijk dan goed naar het gifje:
To every action there is always an equal and opposite reaction: or the forces of two bodies on each other are always equal and are directed in opposite directions.
Wat klopt er nou niet?
Jij ziet dus niet dat er geen weerstand op het vliegtuig wordt uitgeoefend? De vleugels gaan zonder ook maar iets van hun huidige vorm en stand te verliezen, zo dwars door stalen balken en vloerdelen heen. Het staartstuk gaat net zo hard naar binnen als het voorste deel en de romp van het toestel verliest ook niets van zijn vorm.quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:43 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar als je dit echt als argument gebruikt, raad ik je echt aan om es een fatsoenlijk vak mechanica te volgen. Snap je concepten als impuls, traagheid en de 3 wetten van Newton?
quote:Op vrijdag 16 september 2011 21:00 schreef Schenkstroop het volgende:
Laatste posts uit het vorige deel:
Verder had probably_on_pcp de volgende volledige recente docu gevonden van AE for 9/11 truth:
Dat is geen argument. Werk het uit en kom met structurele gegevens en berekeningen.quote:
Leg mij dan maar uit dat het normaal is dat die vleugel op deze wijze het gebouw penetreert zonder dat er ook schade aan het gebouw wordt toegebracht. Je ziet toch dat de vleugel al binnen is en er geen schade is... of niet dan?quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:54 schreef Haushofer het volgende:
Nogmaals: begrijp je het concept van traagheid?
Je zou het natuurlijk eigenlijk met een experiment moeten vergelijken, maar de simplistische wijze waarop jij hier dat filmpje "analyseert" werkt eerlijk gezegd een beetje op mijn lachspieren. De definitie van Newton's 3e wet neerplempen en dan maar concluderen dat zo'n filmpje nep is; ik kan alleen maar hopen dat je nooit in een onderzoekscommissie hoeft.
Misschien heb je wel gelijk hoor, en deugt dat filmpje niet, maar op deze manier overtuig je niemand. Maar je hoeft het niet van mij aan te nemen, natuurlijk. Ik heb slechts natuurkunde gestudeerd, een handvol mechanica vakken gevolgd en jarenlang mechanica onderwezen en mechanicapractica begeleid.
Met jouw argumentatie zouden deze filmpjes dus ook onmogelijk moeten zijn:quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:46 schreef J0kkebr0k het volgende:
Jij ziet dus niet dat er geen weerstand op het vliegtuig wordt uitgeoefend? De vleugels gaan zonder ook maar iets van hun huidige vorm en stand te verliezen, zo dwars door stalen balken en vloerdelen heen. Het staartstuk gaat net zo hard naar binnen als het voorste deel en de romp van het toestel verliest ook niets van zijn vorm.
Deze beelden bekijkend, concludeer ik dat er geen weerstand was en dus kan dit niet.
Op het moment van de pauze in het gifje zie je dat er nog een klein deel van de rechter vleugel buiten het gebouw uit steekt. Het uiteinde van de vleugel zit nog precies daar waar ie was toen het toestel nog vrij in de lucht bewoog. Zelfs lucht oefent kracht uit op de vleugels. Nooit naar de vleugels gekeken toen je in een vliegtuig zat? Die bewegen.
Nou, wat mij vaak opvalt met mensen die complotideeën hebben is dat ze meer waarde hechten aan vage internetfilmpjes en verhalen, en dat serieuzer nemen dan meningen van mensen uit het desbetreffende vakgebied.quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
Hoog van de toren blazen met je opleiding en beroep is niets waard als je geen tegenargument hebt.
Q.E.D.quote:Op zaterdag 17 september 2011 13:01 schreef Haushofer het volgende:
Nou, wat mij vaak opvalt met mensen die complotideeën hebben is dat ze meer waarde hechten aan vage internetfilmpjes en verhalen, en dat serieuzer nemen dan meningen van mensen uit het desbetreffende vakgebied.
Bij die eerste zie je duidelijk Newtons wet in werking. Het toestel verandert van vormquote:Op zaterdag 17 september 2011 13:00 schreef Venus-Castina het volgende:
[..]
Met jouw argumentatie zouden deze filmpjes dus ook onmogelijk moeten zijn:
Wat is jouw punt eigenlijk? Het enige punt dat je hebt gegeven is..... "ik heb natuurkunde gestudeerd en heb mechanica onderwezen...so shut the fuck up"quote:Op zaterdag 17 september 2011 13:04 schreef Haushofer het volgende:
Dat filmpje van die F-4 die tegen een betonblok vliegt is inderdaad erg mooi, en verduidelijkt mijn punt
Als dat is wat je uit zijn verhaal haalt, dan lees je wel erg selectief. Nog zoiets waar je iedereen die het niet met je eens is van beschuldigt, terwijl je zelf ook geen 10 scoort bij begrijpend lezen.quote:Op zaterdag 17 september 2011 13:10 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Wat is jouw punt eigenlijk? Het enige punt dat je hebt gegeven is..... "ik heb natuurkunde gestudeerd en heb mechanica onderwezen...so shut the fuck up"
quote:Op zaterdag 17 september 2011 13:10 schreef Hoppahoppa het volgende:
De vertraging van het toestel is misschien meetbaar met een highspeed-camera. Misschien. Maar zeker niet uit een bewegend gifje of zelfs een reguliere opname.
Maar eigenlijk maakt het niet uit. Want Jokkebrok heeft al eens eerder gezegd dat het hem niet uitmaakt of het wel of niet kan, omdat er bakken met ander bewijs zijn. Dus zelfs als je hem met wetenschap zou kunnen overtuigen dat dit filmpje niets geks toont, dan nog maakt het niets uit.
Het is des te grappiger om te zien dat Jokkebrok (ondanks het feit dat dit hem dus niets kan schelen) toch bezig blijft met wetenschappers te overtuigen middels 1 frame per seconde gifjes.
En hoe komt dat? Omdat de inslag niet verticaal is.quote:Op zaterdag 17 september 2011 13:08 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Bij die eerste zie je duidelijk Newtons wet in werking. Het toestel verandert van vorm
?quote:Die tweede, daar hebben we het ook al eens over gehad. Dat toestel slaat compleet te pletter. Ik ben het met je eens dat je met het blote oog geen vertraging kunt waarnemen, maar het toestel wordt vanaf de staart aangedreven en dat gedeelte blijft dan ook voorwaartse impuls uitoefenen totdat het te pletter slaat. Dat is in het geval van een passagierstoestel dat via motoren aan de vleugels wordt aangedreven, niet het geval.
Ja precies. Ik ben blij met je zelfreflectie. Haushofer heeft een wetenschappelijke achtergrond, en zo zijn er nog meer in dit topic.quote:
Nee, maar als dat het enige is wat je in mijn posts leest dan begrijp ik waarom ik BNW vaak probeer te vermijden.quote:Op zaterdag 17 september 2011 13:10 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Wat is jouw punt eigenlijk? Het enige punt dat je hebt gegeven is..... "ik heb natuurkunde gestudeerd en heb mechanica onderwezen...so shut the fuck up"
Als jij continu je posts zit te editen terwijl er al volgende posts worden geplaatst, ja dan mis je weleens wat tekst.quote:Op zaterdag 17 september 2011 13:13 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Nee, maar als dat het enige is wat je in mijn posts leest dan begrijp ik waarom ik BNW vaak probeer te vermijden.
Ik verdien mijn geld inderdaad met natuurwetenschappelijk onderzoek doen. Dat is an sich natuurlijk een autoriteitsargument, en dus een drogreden, maar ik probeer je ook aan te geven waarom je redenatie niet deugt. Uit je reacties maak ik op dat het je weinig doet, en dan wil ik mijn tijd ook niet verspillen. Kennelijk hecht je zoveel waarde aan je idee dat je eerder afgaat op vage internetredenaties dan op redenaties van mensen die er daadwerkelijk voor gestudeerd hebben.quote:
Dit dus.quote:Op zaterdag 17 september 2011 13:16 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Ik verdien mijn geld inderdaad met natuurwetenschappelijk onderzoek doen. Dat is an sich natuurlijk een autoriteitsargument, en dus een drogreden, maar ik probeer je ook aan te geven waarom je redenatie niet deugt. Uit je reacties maak ik op dat het je weinig doet, en dan wil ik mijn tijd ook niet verspillen. Kennelijk hecht je zoveel waarde aan je idee dat je eerder afgaat op vage internetredenaties dan op redenaties van mensen die er daadwerkelijk voor gestudeerd hebben.
Ik ging ook ff wat doen inderdaad
Aan die wet is gewoon voldaan hoor. Heb je de getuigenverklaringen niet gezien over hoe erg het gebouw heen en weer ging na de inslag?quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ja, Newtons 3rd law of motion.
[ afbeelding ]
Hell yeahquote:Op zaterdag 17 september 2011 13:12 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ja precies. Ik ben blij met je zelfreflectie. Haushofer heeft een wetenschappelijke achtergrond, en zo zijn er nog meer in dit topic.
In het eerste filmpje is te zien dat op het moment van inslag de vleugel te pletter slaat en niet significant vervormd. Pas als de structurele integriteit van het vliegtuig ernstig te wensen over laat (de vleugelwortel is afgebroken) zie je dat de andere vleugel loslaat.quote:Op zaterdag 17 september 2011 13:08 schreef J0kkebr0k het volgende:
Bij die eerste zie je duidelijk Newtons wet in werking. Het toestel verandert van vorm
Die tweede, daar hebben we het ook al eens over gehad. Dat toestel slaat compleet te pletter. Ik ben het met je eens dat je met het blote oog geen vertraging kunt waarnemen, maar het toestel wordt vanaf de staart aangedreven en dat gedeelte blijft dan ook voorwaartse impuls uitoefenen totdat het te pletter slaat. Dat is in het geval van een passagierstoestel dat via motoren aan de vleugels wordt aangedreven, niet het geval.
Hij heeft wel een punt. Je probeert iets te zeggen over iets natuurkundigs (van niet veel meer dan middelbare school niveau) zonder dat je daar genoeg van af weet. Waarom negeer je dan het commentaar van iemand die een studie in die richting heeft gevolgt, les heeft gegeven, etc?quote:
niet origineel misschien - wel ironischquote:Op zaterdag 17 september 2011 13:37 schreef Haushofer het volgende:
Mwah, volgens mij was er ook al es een vliegtuig(je) tegen het ESB aangevlogen, dus zo origineel was dat niet
er was geen wave vortex, dus geen vliegtuigquote:Op zaterdag 17 september 2011 13:28 schreef Venus-Castina het volgende:
[..]
In het eerste filmpje is te zien dat op het moment van inslag de vleugel te pletter slaat en niet significant vervormd. Pas als de structurele integriteit van het vliegtuig ernstig te wensen over laat (de vleugelwortel is afgebroken) zie je dat de andere vleugel loslaat.
De motoren van De Boeing 767 hebben tot op het moment van inslag vermogen geleverd. Deze zitten bevestigd aan de vleugelwortel die in de romp verankerd zit.
Als ik in een Boeing 767-200 vlieg en de motoren stationair laat draaien is het bijna onmogelijk om snelheid te verliezen in een lichte daling. Een teken van de enorme massatraagheid.
Arrogantie heet dat.quote:Op vrijdag 16 september 2011 22:02 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Maar dik een half uur blijven zitten bij kleuters tot beide twin-towers zijn geraakt. De eerste inslag was voordat hij begon met voorlezen. En ondertussen weten dat je mogelijk een target bent en het leven van kleuters in gevaar brengt. Waarom ging hij dan niet weg?
Ah.. Zo... Er was geen paddestoel, dus geen nukes.....quote:Op zaterdag 17 september 2011 16:58 schreef THEFXR het volgende:
[..]
er was geen wave vortex, dus geen vliegtuig
Ik zie toch echt heel duidelijk het rechter vleugel uiteinde naar rechts bewegen.quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:52 schreef J0kkebr0k het volgende:
[ afbeelding ]
Op het moment van de pauze in het gifje zie je dat er nog een klein deel van de rechter vleugel buiten het gebouw uit steekt. Het uiteinde van de vleugel zit nog precies daar waar ie was toen het toestel nog vrij in de lucht bewoog. Zelfs lucht oefent kracht uit op de vleugels. Nooit naar de vleugels gekeken toen je in een vliegtuig zat? Die bewegen.
Alsof de Amerikaanse regering niet de diensten ter beschikking heeft om een meer dan realistisch ogend filmpje in elkaar te flansen. Als ze een fake filmpje de wereld in wilde helpen, dan was dat gebeurd en zou niemand het doorhebben.quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:46 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Jij ziet dus niet dat er geen weerstand op het vliegtuig wordt uitgeoefend? De vleugels gaan zonder ook maar iets van hun huidige vorm en stand te verliezen, zo dwars door stalen balken en vloerdelen heen. Het staartstuk gaat net zo hard naar binnen als het voorste deel en de romp van het toestel verliest ook niets van zijn vorm.
Deze beelden bekijkend, concludeer ik dat er geen weerstand was en dus kan dit niet.
En omdat de originele beelden in veel gevallen gecomprimeerd zijn voor opslag. Alleen aan de onbewerkte, ongecomprimeerde en originele beelden kun je misschien conclusies verbinden.quote:Op zaterdag 17 september 2011 17:04 schreef boyv het volgende:
[..]
Alsof de Amerikaanse regering niet de diensten ter beschikking heeft om een meer dan realistisch ogend filmpje in elkaar te flansen. Als ze een fake filmpje de wereld in wilde helpen, dan was dat gebeurd en zou niemand het doorhebben.
Die beelden zijn gewoon crap omdat de camera waarmee het is gefilmd ook crap is.
Indulge me? Wat zit je dwars?quote:Op zaterdag 17 september 2011 17:03 schreef heartz het volgende:
Het hele getuigenissen- verhaal zit mij het meest dwars.
weer onzin uitkramen?quote:Op zaterdag 17 september 2011 17:02 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ah.. Zo... Er was geen paddestoel, dus geen nukes.....
Verder een helder verhaal weer!
Ben blij dat je het ook van jezelf inziet.quote:
Drogredeneringquote:Op zaterdag 17 september 2011 17:04 schreef boyv het volgende:
[..]
Alsof de Amerikaanse regering niet de diensten ter beschikking heeft om een meer dan realistisch ogend filmpje in elkaar te flansen. Als ze een fake filmpje de wereld in wilde helpen, dan was dat gebeurd en zou niemand het doorhebben.
waar is het bewijs, ik zie je nooit bewijs leveren, behalve eigen fantasie verhalen neergooien!quote:Op zaterdag 17 september 2011 17:13 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ben blij dat je het ook van jezelf inziet.
quote:Op zaterdag 17 september 2011 17:24 schreef THEFXR het volgende:
[..]
waar is het bewijs, ik zie je nooit bewijs leveren, behalve eigen fantasie verhalen neergooien!
quote:Op zaterdag 17 september 2011 17:12 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Indulge me? Wat zit je dwars?
ik heb al zo vaak dingen bewezen, dat ik het niet meer voor een vijfde keer wil herhalen, hetzelfde als de discussie op deze pagina's is al tig keer voorbij gekomen, rendement =0,0quote:Op zaterdag 17 september 2011 17:29 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
In tegenstelling tot jouw inhoudelijke oneliners.... Grapjurk.
Lees even de laatste 2 topics terug. Dit is al uitgebreid aan bod gekomenquote:Op zaterdag 17 september 2011 17:30 schreef heartz het volgende:
[..]
Het getuigenissen verhaal zit de no plane theorie dwars had ik moeten posten.
Het komt op mij niet geloofwaardig over dat alle getuigen acteurs zijn of gefaked zijn ofzo.
Die moet je ook niet serieus nemen. Maar ik begrijp wel dat je dat doet. Ik heb het zelf ook gedaan.quote:Dan zou ik het A&E for 9/11 truth ook niet serieus kunnen nemen.
Ik neem die wel serieus. Ik zie niet in waarom niet.quote:Op zaterdag 17 september 2011 17:43 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Lees even de laatste 2 topics terug. Dit is al uitgebreid aan bod gekomen
[..]
Die moet je ook niet serieus nemen. Maar ik begrijp wel dat je dat doet. Ik heb het zelf ook gedaan.
Hahaha. En je gelooft nog echt dat je bewijs hebt geleverd ook. Geniaal dit.quote:Op zaterdag 17 september 2011 17:32 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik heb al zo vaak dingen bewezen, dat ik het niet meer voor een vijfde keer wil herhalen, hetzelfde als de discussie op deze pagina's is al tig keer voorbij gekomen, rendement =0,0
Zoals de magische schokgolf die op een heel specifieke plek schade deed? En de magische nuke die geen straling achter liet?quote:Op zaterdag 17 september 2011 17:32 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik heb al zo vaak dingen bewezen, dat ik het niet meer voor een vijfde keer wil herhalen, hetzelfde als de discussie op deze pagina's is al tig keer voorbij gekomen, rendement =0,0
Je mag getuigen alleen geloven als ze de theorie van jokkebrok ondersteunen. Anders zijn het namelijk acteurs.quote:Op zaterdag 17 september 2011 17:46 schreef heartz het volgende:
[..]
Ik neem die wel serieus. Ik zie niet in waarom niet.
Ik heb ook voor de petitie getekend.
soms klopt dat welquote:Op zaterdag 17 september 2011 18:18 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Je mag getuigen alleen geloven als ze de theorie van jokkebrok ondersteunen. Anders zijn het namelijk acteurs.
idd bewezen,maar aangezien dat je hier niks leest en kijkt, zul je altijd onwetend blijven.quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:18 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Zoals de magische schokgolf die op een heel specifieke plek schade deed? En de magische nuke die geen straling achter liet?
quote:
quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:26 schreef THEFXR het volgende:
[..]
idd bewezen,maar aangezien dat je hier niks leest en kijkt, zul je altijd onwetend blijven.
Alleen in jouw fantasie wereldquote:Op zaterdag 17 september 2011 18:26 schreef THEFXR het volgende:
[..]
idd bewezen,maar aangezien dat je hier niks leest en kijkt, zul je altijd onwetend blijven.
Castina, heb jij daadwerkelijk onderbouwde argumentatie dat 9/11 helemaal geen inside job had kunnen zijn, of kun je het je simpelweg gewoon niet voorstellen?quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:31 schreef Venus-Castina het volgende:
J0kkebr0k, een vraagje. Heb je nu daadwerkelijk onderbouwde argumentatie dat een vliegtuig niet zo kan inslaan of kun je het simpelweg niet voorstellen?
Jij leeft ook behoorlijk in La-la-land. "Overheid kan nooit kwaad, complotten bestaan niet !"quote:Op zaterdag 17 september 2011 19:38 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Alleen in jouw fantasie wereld
Jij gelooft zeker ook dat de maanlanding nep was!quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:26 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Jij leeft ook behoorlijk in La-la-land. "Overheid kan nooit kwaad, complotten bestaan niet !"
Er klopt een hoop niet aan de maanlandig. Ga dat nog meer eens fijn verder onderzoeken.quote:Op zaterdag 17 september 2011 22:51 schreef falling_away het volgende:
[..]
Jij gelooft zeker ook dat de maanlanding nep was!
Bij die complottheorie worden argumenten van hetzelfde (pseudowetenschappelijke) niveau aangehaald.. in eerste instantie klinkt het ook nog best geloofwaardig tot je eens echt rationeel gaat nadenken over de complicaties en gevolgen etc.
(pff waarom laat ik mij weer verleiden tot het reageren in dit topic)
.. en wetenschap kan geen fout maken en wetenschappers zijn integer.quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:26 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Jij leeft ook behoorlijk in La-la-land. "Overheid kan nooit kwaad, complotten bestaan niet !"
Ze kan ook niet zo goed voorstellen dat videobewerking realtime verwerkt kan worden.quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:24 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Castina, heb jij daadwerkelijk onderbouwde argumentatie dat 9/11 helemaal geen inside job had kunnen zijn, of kun je het je simpelweg gewoon niet voorstellen?
Dat heb ik al lang en breed gedaan, en niet oppervlakkig ookquote:Op zaterdag 17 september 2011 23:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Er klopt een hoop niet aan de maanlandig. Ga dat nog meer eens fijn verder onderzoeken.
1) Een wingtip vortex is alleen zichtbaar in rook of damp.quote:Op zaterdag 17 september 2011 16:58 schreef THEFXR het volgende:
er was geen wave vortex, dus geen vliegtuig
Ik heb geen gegevens die er op wijzen dat de officiële verklaring incorrect is, vandaar dat ik die aanhoudt totdat er wel tegenstrijdig materiaal aan de orde komt.quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:24 schreef Schenkstroop het volgende:
Castina, heb jij daadwerkelijk onderbouwde argumentatie dat 9/11 helemaal geen inside job had kunnen zijn, of kun je het je simpelweg gewoon niet voorstellen?
Dat maken jij en anderen er nog steeds van, hoe vaak ik het ook verbeter. Heeft zo ook niet veel nut hequote:Op zaterdag 17 september 2011 21:26 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Jij leeft ook behoorlijk in La-la-land. "Overheid kan nooit kwaad, complotten bestaan niet !"
Dat kan je denken. Ik kan dat ook nogal paranoïde vinden.quote:Op zondag 18 september 2011 00:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ik zit net ff te denken en kom ineens tot de conclusie dat hoppahoppa, tuinhek, venus-castina, falling_away, terecht, boyv, mouzzer en alle andere debunkers niets anders zijn dan webscripts. Pure CIA sockpuppets die hier de opinie aan het bespelen zijn. Oppassen meelezers... Trap hier niet in.
En ook dat is onzin. Hoewel ik wel denk dat de meeste wel integer zijn.quote:Op zaterdag 17 september 2011 23:44 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
.. en wetenschap kan geen fout maken en wetenschappers zijn integer.
quote:Op zondag 18 september 2011 00:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ik zit net ff te denken en kom ineens tot de conclusie dat hoppahoppa, tuinhek, venus-castina, falling_away, terecht, boyv, mouzzer en alle andere debunkers niets anders zijn dan webscripts. Pure CIA sockpuppets die hier de opinie aan het bespelen zijn. Oppassen meelezers... Trap hier niet in.
Alex Jones... Nah ....quote:Op zondag 18 september 2011 01:14 schreef mouzzer het volgende:
[..]
Ik zat te denken volgens mij ben jij een pure Alex Jones sockpuppet die hier de opinie aan het bespelen is zodat meer mensen naar zijn show kijken/luisteren = meer reclame inkomsten..
Pak je lineaaltje erbij en meet het opquote:Op zondag 18 september 2011 01:11 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Dat kan je denken. Ik kan dat ook nogal paranoïde vinden.
In 2001 hadden mobieltjes geen camera's. Misschien een enkele... maar zeker niet van kwaliteit.quote:Op zondag 18 september 2011 00:58 schreef 3-voud het volgende:
Even over de beelden die fake zouden moeten zijn:
Ik denk niet dat een overheid in een miljoenenstad met camera's in vele mobieltjes de beelden compleet vervalst hebben. Dat risico is gewoon te groot.
Er zijn geen hobby beelden. Okay... misschien dat er iets is... maar 99,9% komt van pro's. Magnum foto's is een belangrijke in deze. De echte hobby beelden, moet ik nog zien.quote:Anderzijds zie ik ook de vreemde verschijnselen in de beelden zoals die vleugel etc.
Mocht dit opzet zijn dan houd je als overheid met een paar zaken rekening:
1. geen risico lopen met compleet gedigitaliseerde beelden. De 2de inslag was later en tegen die tijd is er veel aandacht en zijn de camera's al gericht. En dan bedoel ik de camera's van mensen op straat en hobby filmers.
De journalisten werkte als staged plants: "Did you see the plane ma'am.. did you see it?"quote:2. Gebruik maken van massa hysterie. Als het "lijkt op" heb je al voldoende. Die paar die stellig blijven beweren compleet wat anders gezien te hebben houd je buiten de media. Het kleine overschot wat toch de aandacht krijgt staat zo zwak dat het volk ze vanzelf uit gaat lachen.
Die gedachte heb ik ook gehad, maar na een tijdje realiseer je dat dat niet eens nodig is. Puur beeldmanipulatie en volle medewerking van de belangrijkste media is min of meer voldoende.quote:Beetje dat in gedachten denk ik eerder dat men met afstand bestuurbare vliegtuigen heeft gewerkt. En nadien de beelden (of on the fly) heeft bewerkt om te verdoezelen dat het afwijkende vliegtuigen waren.
HD camera's bestonden in 2001 niet.quote:De kans is gewoon te groot dat het mis gaat. Stel dat die beelden volledig CGI zijn en er eigenlijk grote raketten naar binnen zijn gevlogen, of misschien helemaal niks.
De kans dat er toevallig ergens in de buurt iemand met een HD camera staat met een redelijke zoom is gewoon te groot. Dan legt alles bloot.
Tegenwoordig is de techniek zover, dat wij nep en echt (bijna) niet meer van elkaar kunnen onderscheiden. Ik wil iedereen daarvoor waarschuwen. Helaas pakken weinig mensen deze boodschap op. Toch moet iedereen er voor waken dat hetgeen dat in de toekomst te zien zal zijn via diversen media, niet altijd (lees: meestal niet) de waarheid zal zijn. De techniek gaat ons in de zeik nemen. Let maar op.quote:Men kan tegenwoordig veel en snel. En daarbij doet internet de rest (discussie aangaan, grijze wolk van twijfel optrekken). Maar men kan niet alles.
Ik snap niet wat dit ongeluk in dit topic doet.quote:Op zondag 18 september 2011 02:04 schreef Venus-Castina het volgende:
[Conspiracy modus]
Men zegt dat hier een vliegtuig is gecrashed, maar er is geen krater? Hoe kan dat?
De brokstukken die er liggen zijn te klein voor een vliegtuig.
Ieder weldenkend mens ziet toch dat dat vliegtuig in die foto is geplakt?
[ http://img198.imageshack.us/img198/4796/j6jtxy.jpg (copy/paste deze link) ]
[ http://img42.imageshack.us/img42/8452/1316294514961b.jpg (copy/paste deze link) ]
[ http://img15.imageshack.us/img15/8862/1316296475911.jpg (copy/paste deze link) ]
[/Conspiracy modus]
Niet? Deze nieuwe onzin claim van je is namelijk een letterlijke beschuldiging van Alex Jones:quote:Op zondag 18 september 2011 01:25 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Alex Jones... Nah ....
Als je als script zijnde nog niet snapt dat geen enkel raakvlak met Jones heb, dan ben je nodig aan een update toe.
Jij bent degene die hem volgt.... blijkbaar....ik niet...quote:Op zondag 18 september 2011 02:10 schreef mouzzer het volgende:
[..]
Niet? Deze nieuwe onzin claim van je is namelijk een letterlijke beschuldiging van Alex Jones:
Alex Jones : The CIA is spamming the Internet Pentagon sock puppet trolls attack alt media .WE must speak out and make our voices heard!
Duidelijk praat je Alex Jones na, you are his puppet
Toch wel. Maar in die tijd was het ook heel hip om met een zakformaat digtiale camera te lopen. En die konden ook filmpjes maken.quote:Op zondag 18 september 2011 02:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
In 2001 hadden mobieltjes geen camera's. Misschien een enkele... maar zeker niet van kwaliteit.
Dat is het punt niet. Het gaat om het logische gevolg van het risico.quote:Er zijn geen hobby beelden. Okay... misschien dat er iets is... maar 99,9% komt van pro's. Magnum foto's is een belangrijke in deze. De echte hobby beelden, moet ik nog zien.
Correct.quote:De journalisten werkte als staged plants: "Did you see the plane ma'am.. did you see it?"
Kortom... mensen wat shit aanpraten. Dat is niet zo moeilijk.
Veel te intensief en gevoelig. De techniek van nu is inmiddels een factor 5000 beter dan toen.quote:Die gedachte heb ik ook gehad, maar na een tijdje realiseer je dat dat niet eens nodig is. Puur beeldmanipulatie en volle medewerking van de belangrijkste media is min of meer voldoende.
Lol. Die bestaan al sinds de jaren 40 vorige eeuw. Omdat jij nu sinds kort kennis maakt met HD via Blu-Ray en je kabelboer wil niet zeggen dat het nieuw is.quote:HD camera's bestonden in 2001 niet.
Tegenwoordig, inderdaad.quote:Tegenwoordig is de techniek zover, dat wij nep en echt (bijna) niet meer van elkaar kunnen onderscheiden. Ik wil iedereen daarvoor waarschuwen. Helaas pakken weinig mensen deze boodschap op. Toch moet iedereen er voor waken dat hetgeen dat in de toekomst te zien zal zijn via diversen media, niet altijd (lees: meestal niet) de waarheid zal zijn. De techniek gaat ons in de zeik nemen. Let maar op.
Iets in die trant begon mij ook al heel vroeg te dagen. In het oude Rusland sovjet whatever, is toegegeven dat het voornaamste taak van de inlichtingendiensten was. Om publieke mening te sturen. Te sturen richting haat tegen het kapitalistische V.S. En wat zien wij vandaag terug in eigen land. precies. Niet de demonisatie en constante media-aandahct gericht op marokkaanse straat-jochies. Maar Moslims in het algemeen! En het werkt..quote:Op zondag 18 september 2011 00:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ik zit net ff te denken en kom ineens tot de conclusie dat hoppahoppa, tuinhek, venus-castina, falling_away, terecht, boyv, mouzzer en alle andere debunkers niets anders zijn dan webscripts. Pure CIA sockpuppets die hier de opinie aan het bespelen zijn. Oppassen meelezers... Trap hier niet in.
Wat vind je dan correct aan de officiële wijze?!quote:Op zondag 18 september 2011 00:41 schreef Venus-Castina het volgende:
[..]
Ik heb geen gegevens die er op wijzen dat de officiële verklaring incorrect is, vandaar dat ik die aanhoudt totdat er wel tegenstrijdig materiaal aan de orde komt.
mensen zijn al getraumatiseerd door Benidorm Bastards of andere ongein op TV.quote:Op zaterdag 17 september 2011 23:56 schreef Fiddlergurl het volgende:
Hier reageren heeft sowieso geen zin, mits je het eens bent met de no plane theorie, vicsims, of al die andere dingen. Aangeven dat je er op enige manier bij betrokken bent is ook niet slim, dan ben je een leugenaar. Ik zeg: laten wij als mensen die niet in bovengenoemde zaken geloven onze energie steken in andere zaken en ons vooral beseffen dat die dag onze wereld veranderd heeft. Laten we elkaar in waarde laten en de slachtoffers niet bedoezelen. Zelfs al geloof je in vicsims, heb dan in ieder geval medeleven voor die mensen die er getraumstiseerd door zijn.
quote:Fantasie en werkelijkheid zijn voor mensen met PDD-NOS niet altijd gemakkelijk te scheiden. Vooral jongeren hebben de neiging alles heel letterlijk op te vatten; als ze bijvoorbeeld in een televisieserie iemand dood zien gaan, dan is de eerste impuls te denken dat de acteur nu ook echt dood is.
bron
De kracht van televisie, herhaling, autoriteit en groepsdruk is in deze veel zwaarwegender dan echte waarneming.quote:Op zondag 18 september 2011 00:58 schreef 3-voud het volgende:
Even over de beelden die fake zouden moeten zijn:
Ik denk niet dat een overheid in een miljoenenstad met camera's in vele mobieltjes de beelden compleet vervalst hebben. Dat risico is gewoon te groot.
precies... Shock and Awe. De roes..quote:Anderzijds zie ik ook de vreemde verschijnselen in de beelden zoals die vleugel etc.
Mocht dit opzet zijn dan houd je als overheid met een paar zaken rekening:
1. geen risico lopen met compleet gedigitaliseerde beelden. De 2de inslag was later en tegen die tijd is er veel aandacht en zijn de camera's al gericht. En dan bedoel ik de camera's van mensen op straat en hobby filmers.
2. Gebruik maken van massa hysterie. Als het "lijkt op" heb je al voldoende. Die paar die stellig blijven beweren compleet wat anders gezien te hebben houd je buiten de media. Het kleine overschot wat toch de aandacht krijgt staat zo zwak dat het volk ze vanzelf uit gaat lachen.
beschildere JASM missles. eerder.quote:Beetje dat in gedachten denk ik eerder dat men met afstand bestuurbare vliegtuigen heeft gewerkt.
Nee de kans is te groot als er echte vliegtuigen gebruikt worden.quote:En nadien de beelden (of on the fly) heeft bewerkt om te verdoezelen dat het afwijkende vliegtuigen waren.
De kans is gewoon te groot dat het mis gaat.
Het was vroeg in de ochtend. En digitale camera;s was er gewoon amper... maar dat even terzijde. Als wel je snort die ene figuur op .. en he wat gek nu. Nu is hij dood.quote:Stel dat die beelden volledig CGI zijn en er eigenlijk grote raketten naar binnen zijn gevlogen, of misschien helemaal niks.
De kans dat er toevallig ergens in de buurt iemand met een HD camera staat met een redelijke zoom is gewoon te groot. Dan legt alles bloot.
Pas na 2006 is er veel bekend geworden van Fakery en BBC voortijdige WTC7 rapportage. Pas toen is de integrale 48u van alles 6 (of meer) grote TV-zenders vrijgegeven.quote:Men kan tegenwoordig veel en snel. En daarbij doet internet de rest (discussie aangaan, grijze wolk van twijfel optrekken). Maar men kan niet alles.
De techniek is zover dat het realtime op een live-feed inzetbaar is. Mensen toevoegen, verwijderen enz.quote:Op zondag 18 september 2011 02:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
Tegenwoordig is de techniek zover, dat wij nep en echt (bijna) niet meer van elkaar kunnen onderscheiden. Ik wil iedereen daarvoor waarschuwen. Helaas pakken weinig mensen deze boodschap op. Toch moet iedereen er voor waken dat hetgeen dat in de toekomst te zien zal zijn via diversen media, niet altijd (lees: meestal niet) de waarheid zal zijn. De techniek gaat ons in de zeik nemen. Let maar op.
quote:Op zondag 18 september 2011 00:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ik zit net ff te denken en kom ineens tot de conclusie dat hoppahoppa, tuinhek, venus-castina, falling_away, terecht, boyv, mouzzer en alle andere debunkers niets anders zijn dan webscripts. Pure CIA sockpuppets die hier de opinie aan het bespelen zijn. Oppassen meelezers... Trap hier niet in.
Ik ga er even vanuit dat deze theorie zelfs voor J0kkebr0k iets te ver gaat en hij een beetje humor bracht in dit topic op een zaterdagavond.quote:
Kijk eens in wat voor topic je zitquote:Op zondag 18 september 2011 10:02 schreef falling_away het volgende:
[..]
Ik ga er even vanuit dat deze theorie zelfs voor J0kkebr0k iets te ver gaat...
Lying with Pixels en dat is dan commercieel gebruik.quote:Op zondag 18 september 2011 02:23 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Toch wel. Maar in die tijd was het ook heel hip om met een zakformaat digtiale camera te lopen. En die konden ook filmpjes maken.
[..]
Dat is het punt niet. Het gaat om het logische gevolg van het risico.
[..]
Correct.
Of twijfel zaaien met beelden die niet helemaal overeenkomen met wat ze gezien hebben. Ook effectief. Want de mens zal ondanks de twijfel wel inschikken omdat de mass media en de politiek het wel bij het rechte end zal hebben.
[..]
Veel te intensief en gevoelig. De techniek van nu is inmiddels een factor 5000 beter dan toen.
Nee, het ligt gewoon niet voor de hand.
"Bijgeschaafde" beelden kan ik me wel in vinden.
[..]
Lol. Die bestaan al sinds de jaren 40 vorige eeuw. Omdat jij nu sinds kort kennis maakt met HD via Blu-Ray en je kabelboer wil niet zeggen dat het nieuw is.
Sterker, HD camera's nemen zelfs meer pixels op dan de nu gestandaardiseerde HD norm.
Echter, rond die tijd was de HD camera voor de hobbyist wel beperkt. Dat heeft simpel met de prijs en doelgroep te maken, zoals dat nu ook is. Maar ze waren er wel degelijk.
[..]
Tegenwoordig, inderdaad.
Toen niet.
Met grote computers kon je toen aardig renderen om "levensecht" lijkende beelden te krijgen, maar on the fly was toen nagenoeg niet mogelijk.
Tevens heb je hier te maken met motion. Dat wil zeggen dat het vliegtuig niet zomaar in je opname kan vliegen aangezien de camera t.o.v. de achtergrond beweegt. Dat moet steady weergegeven worden. Die techniek is pas sinds de laatste jaren verfijnd.
Dus nee, dat gaat er bij mij niet in.
Zit te zitten. Ook popcorn?quote:Op zondag 18 september 2011 10:28 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Kijk eens in wat voor topic je zit
Ik hoop het.quote:Op zondag 18 september 2011 10:02 schreef falling_away het volgende:
[..]
Ik ga er even vanuit dat deze theorie zelfs voor J0kkebr0k iets te ver gaat en hij een beetje humor bracht in dit topic op een zaterdagavond.
Ik verwacht het.quote:Ik kan me dan wel weer voorstellen dat Lambiekje het serieus nam
In 2001 hadden een hele boel mensen een eigen camera. Heel veel van deze mensen hebben na de impact van het eerste vliegtuig hun camera van stal gehaald, en dus zijn er HEEL veel mensen die de inslag vastgelegd hebben. Om het nog maar niet te hebben over die duizenden mensen die het hebben zien gebeuren. Dus al die beelden zijn gemanipuleerd, en al deze mensen hadden LSD in hun grande latte gekregen bij de starbucks?quote:Op zondag 18 september 2011 02:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
In 2001 hadden mobieltjes geen camera's. Misschien een enkele... maar zeker niet van kwaliteit.
Omschrijf je nu jezelf? Die omschrijving past wel erg mooi bij wat we bij jou regelmatig zien doen als je weer eens een sterk verhaal klakkeloos lijkt te gelovenquote:Op zondag 18 september 2011 09:10 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
mensen zijn al getraumatiseerd door Benidorm Bastards of andere ongein op TV.
Maar volgens mij lijden veel Fokkers aan PDD-NOS.
[..]
Ja zou ik ook zeggen als ik een Alex Jones puppet was.. maar hem ondertussen bijna letterlijk napraten..quote:Op zondag 18 september 2011 02:11 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Jij bent degene die hem volgt.... blijkbaar....ik niet...
CIA sockpuppet!
quote:Op zondag 18 september 2011 11:01 schreef Catbert het volgende:
[..]
Dus al die beelden zijn gemanipuleerd, en al deze mensen hadden LSD in hun grande latte gekregen bij de starbucks?
Jezus...quote:Op zondag 18 september 2011 11:01 schreef Catbert het volgende:
[..]
In 2001 hadden een hele boel mensen een eigen camera. Heel veel van deze mensen hebben na de impact van het eerste vliegtuig hun camera van stal gehaald, en dus zijn er HEEL veel mensen die de inslag vastgelegd hebben. Om het nog maar niet te hebben over die duizenden mensen die het hebben zien gebeuren. Dus al die beelden zijn gemanipuleerd, en al deze mensen hadden LSD in hun grande latte gekregen bij de starbucks?
Het is wel eventjes zo dat ik documentaires bekijk, boeken lees. En alles bekritiseer.quote:Op zondag 18 september 2011 11:07 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Omschrijf je nu jezelf? Die omschrijving past wel erg mooi bij wat we bij jou regelmatig zien doen als je weer eens een sterk verhaal klakkeloos lijkt te gelovenMeer kritiek hebben lijkt me een goed iets. Moet je eens overwegen om daar wat meer mee te doen.
Mijn bedoeling was juist om niet met modder te gaan gooien. Ik vind het jammer dat je niet normaal kunt reageren. Dat zegt meer over jou dan over mij.quote:Op zondag 18 september 2011 09:10 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
mensen zijn al getraumatiseerd door Benidorm Bastards of andere ongein op TV.
Maar volgens mij lijden veel Fokkers aan PDD-NOS.
[..]
Maar Google kun je niet vertrouwen Wordt beheerd door de illuminati!quote:Op zondag 18 september 2011 11:23 schreef mouzzer het volgende:
[..]
Ja zou ik ook zeggen als ik een Alex Jones puppet was.. maar hem ondertussen bijna letterlijk napraten..
Was trouwens gewoon de eerste hit als je zoekt op alex jones sockpuppet
Jij bekritiseerd alleen met een 'BNW' bril op en de complotten bekritiseer je nauwelijks.quote:Op zondag 18 september 2011 11:40 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het is wel eventjes zo dat ik documentaires bekijk, boeken lees. En alles bekritiseer.
Als ik jouw zo observeer kijk en lees jij volstrekt niets. En blijft stug volharden in totaal achterhaalde autoriteit bullshit. MSM en wetenschap >>> is<<< bedrog, manipulatie en indoctrinatie.
Dat jij dat denkt is jouw fout. Ik heb daar al weet ik niet hoe vaak wat tegenin proberen te brengen, maar dat is nooit door de plaat voor je kop heen gekomen. Dat begon al jaren terug met dat ik wel de grootste fan van Bush zou zijn.quote:Op zondag 18 september 2011 11:40 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het is wel eventjes zo dat ik documentaires bekijk, boeken lees. En alles bekritiseer.
Als ik jouw zo observeer kijk en lees jij volstrekt niets. En blijft stug volharden in totaal achterhaalde autoriteit bullshit. MSM en wetenschap >>> is<<< bedrog, manipulatie en indoctrinatie.
Augmented reality was toen al toepasbaar en werd voornamelijk tijdens sportuitzendingen gebruikt. De live beelden van de impact stelden daarnaast natuurlijk niet zoveel voor:quote:Op zondag 18 september 2011 02:23 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Toch wel. Maar in die tijd was het ook heel hip om met een zakformaat digtiale camera te lopen. En die konden ook filmpjes maken.
[..]
Dat is het punt niet. Het gaat om het logische gevolg van het risico.
[..]
Correct.
Of twijfel zaaien met beelden die niet helemaal overeenkomen met wat ze gezien hebben. Ook effectief. Want de mens zal ondanks de twijfel wel inschikken omdat de mass media en de politiek het wel bij het rechte end zal hebben.
[..]
Veel te intensief en gevoelig. De techniek van nu is inmiddels een factor 5000 beter dan toen.
Nee, het ligt gewoon niet voor de hand.
"Bijgeschaafde" beelden kan ik me wel in vinden.
[..]
Lol. Die bestaan al sinds de jaren 40 vorige eeuw. Omdat jij nu sinds kort kennis maakt met HD via Blu-Ray en je kabelboer wil niet zeggen dat het nieuw is.
Sterker, HD camera's nemen zelfs meer pixels op dan de nu gestandaardiseerde HD norm.
Echter, rond die tijd was de HD camera voor de hobbyist wel beperkt. Dat heeft simpel met de prijs en doelgroep te maken, zoals dat nu ook is. Maar ze waren er wel degelijk.
[..]
Tegenwoordig, inderdaad.
Toen niet.
Met grote computers kon je toen aardig renderen om "levensecht" lijkende beelden te krijgen, maar on the fly was toen nagenoeg niet mogelijk.
Tevens heb je hier te maken met motion. Dat wil zeggen dat het vliegtuig niet zomaar in je opname kan vliegen aangezien de camera t.o.v. de achtergrond beweegt. Dat moet steady weergegeven worden. Die techniek is pas sinds de laatste jaren verfijnd.
Dus nee, dat gaat er bij mij niet in.
Dat is dan gewoon toeval, want als die gast op mijn netvlies verschijnt, dan wordt ie zonder pardon meteen weer weg geklikt. Maar goed... ik hoop dat mensen hier door hadden dat ik een geintje maakte. Aan sommige reacties te zien, lijkt het er op van niet. Best sneu volk hier af en toe.quote:Op zondag 18 september 2011 11:23 schreef mouzzer het volgende:
[..]
Ja zou ik ook zeggen als ik een Alex Jones puppet was.. maar hem ondertussen bijna letterlijk napraten..
Was trouwens gewoon de eerste hit als je zoekt op alex jones sockpuppet
Vooral sneu dat sommige van de complotgasten jouw grapje serieus namen en je gelijk gaven!quote:Op zondag 18 september 2011 11:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Dat is dan gewoon toeval, want als die gast op mijn netvlies verschijnt, dan wordt ie zonder pardon meteen weer weg geklikt. Maar goed... ik hoop dat mensen hier door hadden dat ik een geintje maakte. Aan sommige reacties te zien, lijkt het er op van niet. Best sneu volk hier af en toe.
quote:Op zondag 18 september 2011 11:54 schreef Gray het volgende:
Weet iemand nog iets te vertellen over 9-11, voor of tegen, of kunnen we beter een meet organiseren om dit theekransje voort te zetten?
Dan kunnen we in iedergeval zien of iedereen een echte persoon is ipv een scriptquote:Op zondag 18 september 2011 11:54 schreef Gray het volgende:
Weet iemand nog iets te vertellen over 9-11, voor of tegen, of kunnen we beter een meet organiseren om dit theekransje voort te zetten?
Met veel zaken is men weldelijke verkeerd geinformeerd. Neem Bigpharma, 911, oorlogen, EU, NWO en ga zo maar door...quote:Op zondag 18 september 2011 11:53 schreef falling_away het volgende:
[..]
Jij bekritiseerd alleen met een 'BNW' bril op en de complotten bekritiseer je nauwelijks.
Je kunt natuurlijk alleen iets kritisch bekijken als je niet alleen de boeken leest die jouw initieele kijk supporten. Probeer ook eens wat zaken ECHT van de andere kant te bekijken.
Het is nogal naief om te denken dat alle mensen die niet in die complotten geloven per definitie niet of slecht geinformeerd zijn.
Ik heb sterk het gevoel van een damage control docu.quote:Op zondag 18 september 2011 11:53 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Dat jij dat denkt is jouw fout. Ik heb daar al weet ik niet hoe vaak wat tegenin proberen te brengen, maar dat is nooit door de plaat voor je kop heen gekomen. Dat begon al jaren terug met dat ik wel de grootste fan van Bush zou zijn.
Heb jij nou al een mening over die science is under attack docu? Dat zegt namelijk zo veel over de misvattingen die non-wetenschapers (ook jij) over wetenschap hebben.
Met Dr Watson wordt het wel lastig.quote:Op zondag 18 september 2011 12:27 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Dan kunnen we in iedergeval zien of iedereen een echte persoon is ipv een script
Bedoel je die "luikjes" zoals in dit filmpje?quote:Op zondag 18 september 2011 14:02 schreef Fiddlergurl het volgende:
Een aantal topics geleden postte Jokkebrok een aantal foto's van de ramen in het wtc die telkens van grootte lijken te veranderen. Vond dat erg interessant. Zijn er nog meer van dit soort details te vinden op foto's? Ik heb een flink aantal threads teruggelezen maar dat is niet te doen gezien al het gebekvecht tussendoor...
Een andere vraag die ik mezelf weleens gesteld heb, is de volgende:quote:I don't know if the facade was altered prior to 9/11. I lived in NYC and never observed any work on the facade. once the towers were completed. Of course I did not spend every day of my life observing the twin towers. I had a business on Leonard Street about 10 or 15 blocks north and would see them from the north every day for several years. I have no recollection in that period - mid 80s of any facade work.
It's hard for me to wrap my mind around the idea that the above photos are the facade as I knew it.
Vind ik nogal naïef. Bij brand in een stalen constructie is dat één van de dingen waar je dus wel rekening mee zou moeten houden. Helemaal als brandweer zijnde.quote:Op zondag 18 september 2011 15:00 schreef Fiddlergurl het volgende:
Ik bedoel hier dus mee te zeggen dat niemand het instorten had zien aankomen, zelfs de mensen niet die er doorheen liepen. Sorry voor de dubbelpost, maar editen lukt niet...
No problemquote:Op zondag 18 september 2011 14:56 schreef Fiddlergurl het volgende:
Ja dit is wat ik bedoel, thanks voor de moeite. Ik heb het filmpje bekeken, heb je ook gezien dat het aan het begin van het filmpje net lijkt of er een windvlaag onder de 'luikjes' doorgaat? Heel bizar! je ziet het van onder naar boven gaan. Ik vraag me af wat die luikjes zijn.
Gezien de breedte van de ramen lijkt het mij erg moeilijk om bijvoorbeeld met een stoel hard tegen het raam te rammen.Ik heb de specs van het glas niet voorhanden, maar je kunt er vanuit gaan dat het dik glas was, dat bestendig moet zijn tegen hele harde wind op die hoogtes. Dan praat je volgens mij over glas dat je ook niet kapot krijgt met een stoel oid.quote:Over het breken van het glas, dat is inderdaad bizar. Maar ik denk dat mensen in nood tot heel veel in staat zijn. Hoe ze dat gedaan hebben, daar valt nooit meer achter te komen. Misschien met meubilair? Klinkt niet erg overtuigend, I know..
Tja, die telefoontjes. Niet te controleren of die authentiek zijn en dus vind ik ze twijfelachtig.quote:Het meest bizarre van alles blijven toch de telefoontjes en alle andere opgenomen communicatie met personen in de toren. Ik heb laatst een docu gezien waar je de communicatie per radio lieten horen met Patton, een van de chiefs van de brandweer. Hij liep naar boven en meldde dat er veel slachtoffers waren, en twee bramden op de verdieping waar hij was. Je hoort Patton (weet niet meer zeker of hij zo heette) dan zeggen: die branden kan ik uitkrijgen. Alsof het zo makkelijk zou zijn. De brandweer had al bij Gulliani aangegeven dat iedereen boven de impact niet meer gered kon worden...
Heeft er niets mee te maken verder, maar het intrigeert me op de een of andere manier.
Zo'n constructie zou door een kantoorbrand kunnen instorten?quote:Op zondag 18 september 2011 15:25 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Vind ik nogal naïef. Bij brand in een stalen constructie is dat één van de dingen waar je dus wel rekening mee zou moeten houden. Helemaal als brandweer zijnde.
Daar heb je absoluut gelijk in. Daarom intrigeert het me ook zo...quote:Op zondag 18 september 2011 15:25 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Vind ik nogal naïef. Bij brand in een stalen constructie is dat één van de dingen waar je dus wel rekening mee zou moeten houden. Helemaal als brandweer zijnde.
Omdat de hoeveelheid stof en puin sowieso absurd is, en daarbij komt nog dat de locatie vrij ver van het WTC complex af is.quote:Op zondag 18 september 2011 16:03 schreef Fiddlergurl het volgende:
Ik heb dat filmpje al eens eerder gezien inderdaad, tijdens een docu. Toen viel me de enorme hoeveelheid puinzooi op de grond al op, en ik dacht idd: dat is van de impact en de explosies. Maar kan je me dan uitleggen waarom jij dat onzin vind?
Zo'n docu is het ook wel. Maakt wat ze zeggen niet minder waar.quote:Op zondag 18 september 2011 13:44 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ik heb sterk het gevoel van een damage control docu.
Wetenschap is volslagen out of control. En is puur op geld gericht. Het basis principe van mensheid/kunde op hun hoger plan brengen is geen issue meer. Het is non-stop bullshit publiceren. gogogo. gedegenheid is niet meer.
Het enige dat je hoeft te doen is kijken naar de explosies van beide impacts om te concluderen dat de hoeveelheid stof als gevolg daarvan op die locatie compleet onmogelijk is. Je kijkt naar acteurs en gelooft ze nog ookquote:Op zondag 18 september 2011 16:24 schreef Fiddlergurl het volgende:
Ja goeie vraag, ik heb er geen verklaring voor, ik heb werkelijk geen flauw idee... en ik denk dat we er ook nooit achter gaan komen. Het is idd heel vreemd dat er zoveel stof en puin ligt terwijl alles nog staat. Aan de andere kant denk ik meteen: 'kan je nagaan hoeveel er lag toen ze ingestort waren.
Zoals ik al eerder zei: mijn eerste gedachte was: dat is van de impact, de explosies, het vuur. Ik weet nog dat toen de torens eenmaal ingestort waren, ik dacht: hmm, al dat stof, wat is dat in godsnaam? Ik heb er tot op de dag van vandaag geen verklaring voor... zoals voor de luikjes. Ik heb werkelijk geen idee.
Bedankt voor je uitgebreide posts trouwens!
Ja, ik weet dat er iets niet klopt, maar acteurs, dat gaat me gewoon te ver, die discussie hebben we al eens gehad, die ga ik niet weer oprakelen, misschien weet je nog waarom ik niet geloof in acteurs.quote:Op zondag 18 september 2011 16:34 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Het enige dat je hoeft te doen is kijken naar de explosies van beide impacts om te concluderen dat de hoeveelheid stof als gevolg daarvan op die locatie compleet onmogelijk is. Je kijkt naar acteurs en gelooft ze nog ook
En graag gedaan.
Als je achter de waarheid wilt komen, moet je zaken niet op voorhand al willen uitsluiten. Het is een psychologisch spel wat er wordt gespeeld.quote:Op zondag 18 september 2011 16:57 schreef Fiddlergurl het volgende:
[..]
Ja, ik weet dat er iets niet klopt, maar acteurs, dat gaat me gewoon te ver, die discussie hebben we al eens gehad, die ga ik niet weer oprakelen, misschien weet je nog waarom ik niet geloof in acteurs.
Ik geloof wel dat er heel veel niet klopt en vind dat interessant!
Als ze dit achteraf hebben opgenomen, denk je niet dat ze dit dan perfect hadden aangepakt? Zodat conspiracy theorieën niet aan de orde waren geweest. Ik kan niet begrijpen dat jullie zo denken.quote:Op zondag 18 september 2011 17:15 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Als je achter de waarheid wilt komen, moet je zaken niet op voorhand al willen uitsluiten. Het is een psychologisch spel wat er wordt gespeeld.
Dat filmpje is waarschijnlijk niet eens op 9/11 geschoten, maar later... op een filmset met de welbekende groene schermen waarmee je heel realistisch de suggestie kunt wekken dat men daar echt in de straten van Manhattan aanwezig is. Dan heb je ook meteen de verklaring voor die dikke laag stof
Ik ben ook wel eens benieuwd naar de mening van de ras debunkers hier, zoals Hoppahoppa, tuinhek, mouzzer, oompaloompa etc. Kan ik gelijk zien of die mensen nog serieus te nemen zijn.
Drogreden imho.quote:Op zondag 18 september 2011 17:19 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:
[..]
Als ze dit achteraf hebben opgenomen, denk je niet dat ze dit dan perfect hadden aangepakt? Zodat conspiracy theorieën niet aan de orde waren geweest. Ik kan niet begrijpen dat jullie zo denken.
Geen drogreden. Denk eens na! De elite komt toch ook wel verder dan het simpele, "mwah laat maar zitten ze zien de details toch niet." Lijkt mij dat als ze iets verbloemen, waar jaren van planning aan vooraf moeten zijn gegaan, ze alle mogelijke opties hebben besproken. Van daaruit kun je zelf door redeneren waartoe dat moet leiden in 'neppe' filmpjes e.d.quote:Op zondag 18 september 2011 17:27 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Drogreden imho.
De gemiddelde kijker let niet op details als deze. Was het jou opgevallen?
Maar goed... Vrachtwagens stof verspreid in een dikke laag en dat over vele 10 tallen, zoniet honderden meters. En dat door de explosies... Only in Lalaland. Dream on people.
Ik sluit niets uit, ik formuleerde verkeerd. Ik dacht dat je het over vicsims hadquote:Op zondag 18 september 2011 17:15 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Als je achter de waarheid wilt komen, moet je zaken niet op voorhand al willen uitsluiten. Het is een psychologisch spel wat er wordt gespeeld.
Dus dit filmpje is volgens jou 100% legitiem, want dat zeg je eigenlijk?quote:Op zondag 18 september 2011 17:31 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:
[..]
Geen drogreden. Denk eens na! De elite komt toch ook wel verder dan het simpele, "mwah laat maar zitten ze zien de details toch niet." Lijkt mij dat als ze iets verbloemen, waar jaren van planning aan vooraf moeten zijn gegaan, ze alle mogelijke opties hebben besproken. Van daaruit kun je zelf door redeneren waartoe dat moet leiden in 'neppe' filmpjes e.d.
Dit is dus ook mijn grootste punt. Hier moeten 'ze' dan toch over nagedacht hebben. En geen enkele mogelijkheid tot twijfelen opengelaten hebben.quote:Op zondag 18 september 2011 17:31 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:
[..]
Geen drogreden. Denk eens na! De elite komt toch ook wel verder dan het simpele, "mwah laat maar zitten ze zien de details toch niet." Lijkt mij dat als ze iets verbloemen, waar jaren van planning aan vooraf moeten zijn gegaan, ze alle mogelijke opties hebben besproken. Van daaruit kun je zelf door redeneren waartoe dat moet leiden in 'neppe' filmpjes e.d.
Je legt mij woorden in de mond.quote:Op zondag 18 september 2011 17:36 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Dus dit filmpje is volgens jou 100% legitiem, want dat zeg je eigenlijk?
No pun intended, maar in dat geval zou ik je sterk willen adviseren even te stoppen met het kijken van t.v.
Het zijn ook maar mensen. Die laten weleens een steekje vallen en dankzij die steekjes, kunnen wij de puzzel langzaam en stukje voor stukje in elkaar passen.quote:Op zondag 18 september 2011 17:37 schreef Fiddlergurl het volgende:
[..]
Dit is dus ook mijn grootste punt. Hier moeten 'ze' dan toch over nagedacht hebben. En geen enkele mogelijkheid tot twijfelen opengelaten hebben.
Dus, je twijfelt wel aan de legitimiteit van het filmpje? Wat is het nou?quote:Op zondag 18 september 2011 17:38 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:
[..]
Je legt mij woorden in de mond.
Edit: Daarnaast kijk ik vrijwel geen tv. Met uitzondering van voetbal en F1.
Drogreden imho. De elite wil niet dat ze later op kleine foutjes worden gepakt. Dan verliezen ze hun machtspositie.quote:Op zondag 18 september 2011 17:41 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Het zijn ook maar mensen. Die laten weleens een steekje vallen en dankzij die steekjes, kunnen wij de puzzel langzaam en stukje voor stukje in elkaar passen.
Mensen maken fouten, zo ook de elite. Het zijn geen computers.quote:Op zondag 18 september 2011 17:43 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:
[..]
Drogreden imho. De elite wil niet dat ze later op kleine foutjes worden gepakt. Dan verliezen ze hun machtspositie.
Natuurlijk zijn het ook maar mensen... maar ik denk dan meteen aan alles wat ze geregeld zouden moeten hebben, dan zou het toch een minimale inzet moeten zijn om 'goede' filmpjes te maken?quote:Op zondag 18 september 2011 17:41 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Het zijn ook maar mensen. Die laten weleens een steekje vallen en dankzij die steekjes, kunnen wij de puzzel langzaam en stukje voor stukje in elkaar passen.
Onzin. Buitenkant was van staal, binnenkant was beton. Misschien iets meer lezen en iets minder blaten?quote:Op zondag 18 september 2011 16:13 schreef J0kkebr0k het volgende:
Sowieso... wat is dat stof? De gebouwen waren grotendeels van staal, evenals de facade. Het vliegtuig was van aluminium. Kortom, verklaar het maar.
Dat zeg ik niet. Zolang het er geen overtuigend bewijs is om aan te nemen dat het niet klopt is de ORIGINELE footage legitiem inderdaad.quote:Op zondag 18 september 2011 17:42 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Dus, je twijfelt wel aan de legitimiteit van het filmpje? Wat is het nou?
Je kunt er gewoon niks tegenin brengen, enorme jankerd.quote:Op zondag 18 september 2011 11:28 schreef J0kkebr0k het volgende:
Jezus...
De standaard uit de duim gezogen aannames zijn weer van de partij.
Er zijn duizenden mensen alleen als uit de WTC torens geevacueerd, laat staan al die mensen die naar de toren keken op het moment dat het 2e vliegtuig erin vloog. In totaal heb je waarschijnlijk zo'n 10000 man die het met eigen ogen gezien hebben. En dan was er geen vliegtuig? Ja, dat al die mensen aan de LSD waren is inderdaad de meest logische verklaringquote:Op zondag 18 september 2011 17:45 schreef Fiddlergurl het volgende:
Ieder jaar zie je dan een update van hoe het die persoon vergaat, hoe ze nu leven, hoe ze de wederopbouw van ground zero ervaren. Hoe denk jij daar dan over? Dat dat allemaal acteurs zijn? Ook de mensen eromheen?
WTC1 en WTC2 zijn de enige stalen constructie gebouwen ter wereld die ooit zijn ingestort door brand. Het kan eigenlijk niet.quote:Op zondag 18 september 2011 15:25 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Vind ik nogal naïef. Bij brand in een stalen constructie is dat één van de dingen waar je dus wel rekening mee zou moeten houden. Helemaal als brandweer zijnde.
Allereerst: Wat begrijp je niet aan het woordje "grotendeels"?quote:Op zondag 18 september 2011 17:46 schreef Catbert het volgende:
[..]
Onzin. Buitenkant was van staal, binnenkant was beton. Misschien iets meer lezen en iets minder blaten?
My thoughts exactly. Zoveel getuigen: dat kan nooit.quote:Op zondag 18 september 2011 17:49 schreef Catbert het volgende:
[..]
Er zijn duizenden mensen alleen als uit de WTC torens geevacueerd, laat staan al die mensen die naar de toren keken op het moment dat het 2e vliegtuig erin vloog. In totaal heb je waarschijnlijk zo'n 10000 man die het met eigen ogen gezien hebben. En dan was er geen vliegtuig? Ja, dat al die mensen aan de LSD waren is inderdaad de meest logische verklaring![]()
Een inside job is prima te geloven. Of beter gezegd; het is makkelijk je voor te stellen dat hier meer mensen dan alleen 'terroristen' baat bij hebben gehad.quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:24 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Castina, heb jij daadwerkelijk onderbouwde argumentatie dat 9/11 helemaal geen inside job had kunnen zijn, of kun je het je simpelweg gewoon niet voorstellen?
Zo ontzettend veel getuigen, dat ze dus acteurs hebben moeten inzetten?quote:Op zondag 18 september 2011 17:53 schreef Fiddlergurl het volgende:
[..]
My thoughts exactly. Zoveel getuigen: dat kan nooit.
Ja, en toen werd je wakker.quote:Op zondag 18 september 2011 17:52 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
WTC1 en WTC2 zijn de enige stalen constructie gebouwen ter wereld die ooit zijn ingestort door brand. Het kan eigenlijk niet.
(Eigenlijk zijn de funderingen seconden voor de vliegtuigcrash opgeblazen, daarom liggen ook vele ramen eruit. Daarna tijdens brandje met cuttercharges de vloerankers en staalkolommen opblazen, word het een standaard controlled demolition. Mooi visueel effectje ook. helemaal af, alhoewel nog even bewijs afvoeren, broer van president is hoofd security van WTC, dus gelegenheid genoeg om de explosieven aan te brengen, "onderhoud"
Aannames van jouw kant.quote:Op zondag 18 september 2011 17:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zo ontzettend veel getuigen, dat ze dus acteurs hebben moeten inzetten?
Er zijn niet zoveel getuigen als dat iedereen maar denkt. Ik heb het daar al zo vaak over gehad. Die getuigen zijn zeldzaam en uiterst discutabel.
Die metingen en experimenten zijn een beetje zinloos he, als dit soort footage fake is. Dat snap jij toch ook wel?quote:Op zondag 18 september 2011 17:47 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Zolang het er geen overtuigend bewijs is om aan te nemen dat het niet klopt is de ORIGINELE footage legitiem inderdaad.
Ik kan je wel als advies meegeven, dat je deze strijd met de wereld elite niet gaat winnen op basis van een paar vage argumenten over vage filmpjes en foto's. Ga je verdiepen in het mogelijke en onmogelijke binnen dit verhaal. Benader het met metingen/experimenten e.d. Aan de hand van die uitkomsten heb je legitieme bewijsstukken, mits de uitkomsten jouw vermoedens ondersteunen.
Grotendeels impliceert dat het gebouw 90% staal was. Zowel de centrale core als de vloeren waren van beton. Het is hoogstens 50/50% staal beton. Je kunt ongetwijfeld op internet de exacte hoeveelheden vinden.quote:Op zondag 18 september 2011 17:53 schreef J0kkebr0k het volgende:
Allereerst: Wat begrijp je niet aan het woordje "grotendeels"?
Bij een explosie verpulvert beton sowies. Het kan enorm veel gewicht dragen, maar beton buigt niet. Bij de impact zijn een aantal verdiepingen aan beton volledig opgeblazen, en dat betonstof lag dus op straat. Je hebt zelf de beelden van het instorten gezien.quote:Verklaar dan even hoe dat beton, wat zich volgens jou binnen in het gebouw bevond, verpulverd is tot gruis en tientallen, zo niet honderden meters verderop de straten met een dikke laag heeft bedekt.... buiten het gebouw dus.
Bij deze. Ik ben benieuwd wat voor'n drogredenaties je hier tegenin gaat brengenquote:Doe je best!
Ik als leek (geen bouwkundige opleiding of iets in die richting), denk er als volgt over: De constructie was verzwakt. Verdieping valt op verdieping, de druk wordt steeds groter, alles wordt naar 'buiten' geblazen. Stofwolk: het gewicht van het vallende gebouw verpulvert alles. Gebouw komt neer en 'duwt' stofwolk naar voren. We hebben geen vergelijkingsmateriaal van zo'n groot gebouw wat op deze manier instort (gelukkig maar) en zullen dus nooit weten of die wolk 'normaal' is.quote:Op zondag 18 september 2011 17:53 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Allereerst: Wat begrijp je niet aan het woordje "grotendeels"?
Verklaar dan even hoe dat beton, wat zich volgens jou binnen in het gebouw bevond, verpulverd is tot gruis en tientallen, zo niet honderden meters verderop de straten met een dikke laag heeft bedekt.... buiten het gebouw dus.
Doe je best!
Vast niet door een Boeing 747 die de toren in volle vaart ramde.quote:Op zondag 18 september 2011 17:53 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Allereerst: Wat begrijp je niet aan het woordje "grotendeels"?
Verklaar dan even hoe dat beton, wat zich volgens jou binnen in het gebouw bevond, verpulverd is tot gruis en tientallen, zo niet honderden meters verderop de straten met een dikke laag heeft bedekt.... buiten het gebouw dus.
Doe je best!
Jezusquote:Op zondag 18 september 2011 17:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
Zo ontzettend veel getuigen, dat ze dus acteurs hebben moeten inzetten?
Er zijn niet zoveel getuigen als dat iedereen maar denkt. Ik heb het daar al zo vaak over gehad. Die getuigen zijn zeldzaam en uiterst discutabel.
Zie jij tijdens de explosies bakken betonstof door de lucht vliegen? Stof dwarrelt... de lucht zou compleet grijs zijn als ze een paar kiepauto's boven de stad leeggooien.quote:Op zondag 18 september 2011 17:59 schreef boyv het volgende:
[..]
Vast niet door een Boeing 747 die de toren in volle vaart ramde.
Er zijn heel veel getuigen. Daar kan je niet omheen. Dat is gewoon een feit.quote:Op zondag 18 september 2011 17:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zo ontzettend veel getuigen, dat ze dus acteurs hebben moeten inzetten?
Er zijn niet zoveel getuigen als dat iedereen maar denkt. Ik heb het daar al zo vaak over gehad. Die getuigen zijn zeldzaam en uiterst discutabel.
De gebouwen stonden nog... zie dat filmpje!quote:Op zondag 18 september 2011 17:58 schreef Fiddlergurl het volgende:
[..]
Ik als leek (geen bouwkundige opleiding of iets in die richting), denk er als volgt over: De constructie was verzwakt. Verdieping valt op verdieping, de druk wordt steeds groter, alles wordt naar 'buiten' geblazen. Stofwolk: het gewicht van het vallende gebouw verpulvert alles. Gebouw komt neer en 'duwt' stofwolk naar voren. We hebben geen vergelijkingsmateriaal van zo'n groot gebouw wat op deze manier instort (gelukkig maar) en zullen dus nooit weten of die wolk 'normaal' is.
De slachtoffers zijn geindentificeerd aan de hand van dna. Dat zegt dan toch al genoeg? Er is zoveel kracht geweest dat alles verpulverd is. En dat dat heel lastig te geloven is, daar heb ik zelf ook last van, zoals ik al eerder aan gaf. Maar ik heb idd tot op heden geen dingen gezien waardoor ik geloof dat het geen vliegtuigen waren...
Waarom staar jij je blind op fake filmpjes dan? Probeer de originele footage te achterhalen.quote:Op zondag 18 september 2011 17:58 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Die metingen en experimenten zijn een beetje zinloos he, als dit soort footage fake is. Dat snap jij toch ook wel?
Dat was ook zo. Dat zie je in de docu inside 9/11. De lucht was niet grijs, maar zwart. En niet heel even, maar dat duurde echt lang.quote:Op zondag 18 september 2011 18:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zie jij tijdens de explosies bakken betonstof door de lucht vliegen? Stof dwarrelt... de lucht zou compleet grijs zijn als ze een paar kiepauto's boven de stad leeggooien.
Wijs ze aan alsjeblieft. Doe het! Tot nu toe faalt iedereen hard, die dat probeert. Ik hoop dat het jou wel lukt.quote:Op zondag 18 september 2011 18:01 schreef Fiddlergurl het volgende:
[..]
Er zijn heel veel getuigen. Daar kan je niet omheen. Dat is gewoon een feit.
Ik snap niet wat daar "lastig aan te geloven is". Het is een fucking skyscraper die instort. Daar komt echt bizar veel kracht bij vrij. En HEEL veel verpulverd beton. Moet je eens kijken wat er gebeurt als er 1 betonnen vloer op je valt, dan blijft al niks van je over, laat staan als het er 100 zijn.quote:Op zondag 18 september 2011 17:58 schreef Fiddlergurl het volgende:
De slachtoffers zijn geindentificeerd aan de hand van dna. Dat zegt dan toch al genoeg? Er is zoveel kracht geweest dat alles verpulverd is. En dat dat heel lastig te geloven is, daar heb ik zelf ook last van, zoals ik al eerder aan gaf. Maar ik heb idd tot op heden geen dingen gezien waardoor ik geloof dat het geen vliegtuigen waren...
Fuck he, wat heb jij gerookt!quote:Op zondag 18 september 2011 18:02 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wijs ze aan alsjeblieft. Doe het! Tot nu toe faalt iedereen hard, die dat probeert. Ik hoop dat het jou wel lukt.
Sorry, ik bedoelde na het instorten.quote:Op zondag 18 september 2011 18:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
De gebouwen stonden nog... zie dat filmpje!
Ben geen expert en ben ook van mening dat geen persoon ter wereld als autoriteit op dit gebied bestaat. Er zijn zoveel variabelen bij deze (unieke) aanslag, dat het altijd een grijs gebied zal blijven wat nou de precieze oorzaak is van de instorting.quote:Op zondag 18 september 2011 18:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zie jij tijdens de explosies bakken betonstof door de lucht vliegen? Stof dwarrelt... de lucht zou compleet grijs zijn als ze een paar kiepauto's boven de stad leeggooien.
De lucht WAS compleet grijs? Misschien moet je even al het beeldmateriaal gaan bekijken in plaats van een filmpje van 3 frames waarin een vliegtuig 'verdwijnt'.quote:Op zondag 18 september 2011 18:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
Zie jij tijdens de explosies bakken betonstof door de lucht vliegen? Stof dwarrelt... de lucht zou compleet grijs zijn als ze een paar kiepauto's boven de stad leeggooien.
Euh, dat weten ze al lang hoor?quote:Op zondag 18 september 2011 18:04 schreef boyv het volgende:
Ben geen expert en ben ook van mening dat geen persoon ter wereld als autoriteit op dit gebied bestaat. Er zijn zoveel variabelen bij deze (unieke) aanslag, dat het altijd een grijs gebied zal blijven wat nou de precieze oorzaak is van de instorting.
quote:Op zondag 18 september 2011 18:02 schreef SoddimoKolehmainen het volgende:
[..]
Waarom staar jij je blind op fake filmpjes dan? Probeer de originele footage te achterhalen.
En er zijn dus volgens jou helemaal geen mensen die zelf filmpjes gemaakt hebben? Die zijn tot zwijgen gebracht omdat anders hun famlilie vermoord zou worden ofzo?quote:Op zondag 18 september 2011 18:05 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ik heb echt de indruk dat sommigen hier echt geen kont begrijpen van wat ik probeer te zeggen. De originele footage van dat filmpje bestaat niet.... dat filmpje IS de originele footage.
Een domme kneus die het niet wil geloven. Maar ze weten al lang waarom die gebouwen zijn ingestort.quote:
Het ongeloof van sommigen.quote:Op zondag 18 september 2011 18:06 schreef boyv het volgende:
[..]
Waar gaat deze hele discussie dan over?
Maar dat is dus het punt.... de torens stonden nog... en toch hele straten bedekt met stof...quote:Op zondag 18 september 2011 18:04 schreef boyv het volgende:
[..]
Ben geen expert en ben ook van mening dat geen persoon ter wereld als autoriteit op dit gebied bestaat. Er zijn zoveel variabelen bij deze (unieke) aanslag, dat het altijd een grijs gebied zal blijven wat nou de precieze oorzaak is van de instorting.
Die betonnen vloeren zijn zo'n 20cm dik, en die zijn door de impact opgeblazen. Dat is een hoop stof.quote:Op zondag 18 september 2011 18:06 schreef J0kkebr0k het volgende:
Maar dat is dus het punt.... de torens stonden nog... en toch hele straten bedekt met stof...
Eeuuuh..... hoe kan dat?
Ga maar zoeken. Jouw voorganger falling_away dacht ook dat er allemaal amateur filmpjes waren. Enige waar ie mee op de proppen kwam waren foto's en video's van professionals.quote:Op zondag 18 september 2011 18:06 schreef Catbert het volgende:
[..]
En er zijn dus volgens jou helemaal geen mensen die zelf filmpjes gemaakt hebben? Die zijn tot zwijgen gebracht omdat anders hun famlilie vermoord zou worden ofzo?
[..]
Een domme kneus die het niet wil geloven. Maar ze weten al lang waarom die gebouwen zijn ingestort.
Ik denk dat de meesten inderdaad niets van jou begrijpen.quote:Op zondag 18 september 2011 18:05 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik heb echt de indruk dat sommigen hier echt geen kont begrijpen van wat ik probeer te zeggen. De originele footage van dat filmpje bestaat niet.... dat filmpje IS de originele footage.
Geen idee, misschien moeten we het nabootsen.quote:Op zondag 18 september 2011 18:06 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Maar dat is dus het punt.... de torens stonden nog... en toch hele straten bedekt met stof...
Eeuuuh..... hoe kan dat?
Écht gast... haha... ga alsjeblieft ff nog een keer naar het filmpje kijken en doe dan vervolgens nog eens goed nadenken.quote:Op zondag 18 september 2011 18:07 schreef Catbert het volgende:
[..]
Die betonnen vloeren zijn zo'n 20cm dik, en die zijn door de impact opgeblazen. Dat is een hoop stof.
Ik zie het rare niet? Er zijn net vliegtuigen vol kerosine een betonnen gebouw in gevlogen, dan komt er een hoop roet,stof,vuil,puin vrij wat op de straten terecht komt. Het is niet zo dat je tot je knieen in de stof staat, ik vind dit een heel geloofwaardige hoeveelheid.quote:Op zondag 18 september 2011 18:06 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Maar dat is dus het punt.... de torens stonden nog... en toch hele straten bedekt met stof...
Eeuuuh..... hoe kan dat?
Nou, dan neem ik je bij deze dus niet meer serieus.quote:Op zondag 18 september 2011 18:09 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik zie het rare niet? Er zijn net vliegtuigen vol kerosine een betonnen gebouw in gevlogen, dan komt er een hoop roet,stof,vuil,puin vrij wat op de straten terecht komt. Het is niet zo dat je tot je knieen in de stof staat, ik vind dit een heel geloofwaardige hoeveelheid.
Je bent net zo'n reli-josti. Als jij wil claimen dat iets zo is, is het de bedoeling dat JIJ ZELF met bewijzen aankomt. Maargoed, dit zijn volgens jou professionals?quote:
Inderdaad.quote:Op zondag 18 september 2011 18:09 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik zie het rare niet? Er zijn net vliegtuigen vol kerosine een betonnen gebouw in gevlogen, dan komt er een hoop roet,stof,vuil,puin vrij wat op de straten terecht komt. Het is niet zo dat je tot je knieen in de stof staat, ik vind dit een heel geloofwaardige hoeveelheid.
Wat? Je moet wel een troll zijn. Wolkenkrabbers bestaan voor 't grootste deel uit beton!quote:
Je doet net alsof je zo wel 50 aanslagen hebt meegemaakt en deze eruitspringt als ongeloofwaardig. Een verpulverd vliegtuig, verschillende betonnen verdiepingen met inhoud compleet verwoest, verschillende verdiepingen compleet in de fik en een enorme hoeveelheid brandende kerosine.quote:Op zondag 18 september 2011 18:12 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nou, dan neem ik je bij deze dus niet meer serieus.
Sowieso, een betonnen gebouw!![]()
Typische reactie van iemand uitgeluld is. Met "haha gast" komt je misschien weg bij je MBO kutkneus vriendjes, maar als ik het ergens mis heb mag je ook uitleggen WAT ik mis heb.quote:Op zondag 18 september 2011 18:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
Écht gast... haha... ga alsjeblieft ff nog een keer naar het filmpje kijken en doe dan vervolgens nog eens goed nadenken.
Dat ze niet op internet te vinden zijn wil niet beteken dat ze niet bestaan.quote:Op zondag 18 september 2011 18:08 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ga maar zoeken. Jouw voorganger falling_away dacht ook dat er allemaal amateur filmpjes waren. Enige waar ie mee op de proppen kwam waren foto's en video's van professionals.
Nou... good luck...
Ik begrijp dat je het niet eens bent met J0kkebr0k, maar wat ik niet begrijp is waarom je hem voor van alles uitmaakt.quote:Op zondag 18 september 2011 18:15 schreef Catbert het volgende:
[..]
Typische reactie van iemand uitgeluld is. Met "haha gast" komt je misschien weg bij je MBO kutkneus vriendjes, maar als ik het ergens mis heb mag je ook uitleggen WAT ik mis heb.
WTC bestond voornamelijk staal. Daar heb je het dus al meteen gruwelijk mis:quote:Op zondag 18 september 2011 18:15 schreef Catbert het volgende:
[..]
Typische reactie van iemand uitgeluld is. Met "haha gast" komt je misschien weg bij je MBO kutkneus vriendjes, maar als ik het ergens mis heb mag je ook uitleggen WAT ik mis heb.
En over die amateurs van je...quote:``The structural system, deriving from the I.B.M. Building in Seattle, is impressively simple. The 208-foot wide facade is, in effect, a prefabricated steel lattice, with columns on 39-inch centers acting as wind bracing to resist all overturning forces; the central core takes only the gravity loads of the building. A very light, economical structure results by keeping the wind bracing in the most efficient place, the outside surface of the building, thus not transferring the forces through the floor membrane to the core, as in most curtain-wall structures. Office spaces will have no interior columns. In the upper floors there is as much as 40,000 square feet of office space per floor. The floor construction is of prefabricated trussed steel, only 33 inches in depth, that spans the full 60 feet to the core, and also acts as a diaphragm to stiffen the outside wall against lateral buckling forces from wind-load pressures.
Bron: http://www.nyc-architecture.com/GON/GON001A.htm
Ik vind het prima dat iemand het met me oneens is. Wat ik niet prima vind is dat mensen hier "ha ha je hebt het mis" roepen zonder met tegenargumenten te komen. Als het aan mij lag werden dat soort uitvreters gewoon gebanned.quote:Op zondag 18 september 2011 18:29 schreef Gray het volgende:
Ik begrijp dat je het niet eens bent met J0kkebr0k, maar wat ik niet begrijp is waarom je hem voor van alles uitmaakt.
Mja... dus alle amateurs houden angstvallig hun filmpjes geheimquote:Op zondag 18 september 2011 18:29 schreef falling_away het volgende:
[..]
Dat ze niet op internet te vinden zijn wil niet beteken dat ze niet bestaan.
Dat ene filmpje waar de discussie nu over gaat, zou mensen hier aan het denken moeten zetten. Ik constateer echter dat het tegenovergestelde het geval is. Mensen gaan ineens heel hard roepen en aannames doen. Ze weten dat ze het ook niet op een goed manier kunnen verklaren en gaan dan onzinnige aannames doen om hun twijfel weg te nemen. Een bizar fenomeen.quote:En tot nu toe komen jullie vooral met pseudowetenschappelijke verklaringen gekomen om jullie beweringen te staven: Er wordt een conclusie getrokken (de aanslagen zijn in scene gezet) en vervolgens zoeken jullie bewijs voor deze conclusie. Zo gaan creationisten ook te werk.
Die tegenargumenten heb ik al honderden keren gegeven. Jij komt pas in dit deel binnenkakken.... remember?quote:Op zondag 18 september 2011 18:32 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ik vind het prima dat iemand het met me oneens is. Wat ik niet prima vind is dat mensen hier "ha ha je hebt het mis" roepen zonder met tegenargumenten te komen. Als het aan mij lag werden dat soort uitvreters gewoon gebanned.
Maargoed, ik zal beter op m'n woorden letten om zoveel mogelijk notevrij te blijven
Dit is een vloer:quote:Op zondag 18 september 2011 18:32 schreef J0kkebr0k het volgende:
WTC bestond voornamelijk staal. Daar heb je het dus al meteen gruwelijk mis:
Wat je linkt is gewoon lagwekkend. Je ziet in die vergelijkende gifs gewoon dat de footage van net niet dezelfde plek is genomen. Jij bent zo bezig je gelijk te vertonen dat je nieteens ziet dat de fucking gebouwen verspringen. Of is dat een gevolg van een door Bush in gang gezette aardbeving?quote:En over die amateurs van je...
9/11 #54: Veel vragen, geen antwoorden.
Je hebt je filmpjes trouwens zelf ook niet eens gekeken. Gezien de eerste geen vliegtuig toont, de 2de veelal bestaat uit docu materiaal en live beelden van de grote TV zenders. En de derde, dezelfde is als de tweede
Je faalt gigantisch.
Oh, dan hoef je dus niet te reageren? Ik heb genoeg van je teruggelezen hoor, je zit zo diep in je eigen reet met je hoofd dat je nieteens meer doorhebt dat er meer argumenten zijn tegen wat je beweert dan voor.quote:Op zondag 18 september 2011 18:38 schreef J0kkebr0k het volgende:
Die tegenargumenten heb ik al honderden keren gegeven. Jij komt pas in dit deel binnenkakken.... remember?
Nooit van wind gehoord?quote:Op zondag 18 september 2011 18:42 schreef J0kkebr0k het volgende:
Hier... explosie... en wat stof:
Maar vliegt dat stof ver genoeg om bij de rode stip op dit kaartje zo'n dikke laag als op onderstaande foto's te veroorzaken? Dacht het niet!!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Leer lezen. Ik zeg nergens dat er geen beton in het WTC was verwerkt.quote:Op zondag 18 september 2011 18:44 schreef Catbert het volgende:
[..]
Oh, dan hoef je dus niet te reageren? Ik heb genoeg van je teruggelezen hoor, je zit zo diep in je eigen reet met je hoofd dat je nieteens meer doorhebt dat er meer argumenten zijn tegen wat je beweert dan voor.
Jouw godsdienst is deze conspiracy. Je ziet wat je geloof staaft, en wat niet overeenkomt negeer je. Jammer genoeg ben je ook nog zo dom om te gaan beweren dat er geen beton zit in die WTC gebouwen, of dat er geen getuigen zouden zijn. Iets waarvan iedereen met een beetje niveau zelf al kan beredeneren waarom het zo zou zijn.
Slimmere conspirionisten houden het er op dat er explosieven in de torens zaten en dat de vliegtuigen door de overheid remote controlled waren. Jij bent helaas een van de 'domme' die met argumenten aankomt die extreem simpel te weerleggen zijn. Zoals je plaatjes over die zogenaamde 'professionals'.
quote:Op zondag 18 september 2011 18:48 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Leer lezen. Ik zeg nergens dat er geen beton in het WTC was verwerkt.
Je zei wel grotendeels staal...quote:Op zondag 18 september 2011 18:46 schreef oompaloompa het volgende:
maar ik neem aan dat je het "grotendeels" nu terug neemt jokkebrok?
Kom op zeg, die laag betonstof vind jij te verklaren aan de hand van deze explosie? The fuck... en mij dan voor MBO-er uitmakenquote:
Je zegt dat het grotendeels staal is, daar zat je gewoon enorm naast, het was puur in hoeveelheid materiaal meer beton dan staal. Je had het dus gewoon fout. Zeg dan ook gewoon "klopt, ik zat er naast". Als er zoveel beton in zit, wat je overigens in die explosie ook naar beneden ziet komen, is het volgens mij logisch dat er rond het WTC flink wat van terug te vinden is.quote:Op zondag 18 september 2011 18:48 schreef J0kkebr0k het volgende:
Leer lezen. Ik zeg nergens dat er geen beton in het WTC was verwerkt.
Er zit veel beton in dat gebouw. Bij die explosies zijn meerdere verdiepingen opgeblazen. Ik denk dat jij de schaal van het gebeuren niet helemaal doorhebt: het was een erg groot gebouw en een erg groot vliegtuig. Ik krijg echt het idee dat jij denkt dat die toren 10 bij 10 meter was ofzo.quote:Op zondag 18 september 2011 18:49 schreef J0kkebr0k het volgende:
Kom op zeg, die laag betonstof vind jij te verklaren aan de hand van deze explosie? The fuck... en mij dan voor MBO-er uitmaken
Ja, dat zei ik ja. Waar bevond zich dat beton voornamelijk? En wat is je bron?quote:Op zondag 18 september 2011 18:48 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
[..]
Je zei wel grotendeels staal...
Geen idee, google is je vriend. Ik ben al heel erg lang gestopt met dingen voor anderen hier uit te zoeken aangezien ze toch nooit luisteren. Ik post alleen als mensen duidelijk onzin verkondigen...quote:Op zondag 18 september 2011 18:51 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ja, dat zei ik ja. Waar bevond zich dat beton voornamelijk? En wat is je bron?
quote:Op zondag 18 september 2011 18:51 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ja, dat zei ik ja. Waar bevond zich dat beton voornamelijk? En wat is je bron?
Laat me raden.. oompaloompa vind de laag stof ook gewoon prima te verklaren door de explosie..
Nou... het is sowieso wel relevant he... we hadden het namelijk over de impact en de explosie... en dat tapijt stof 100 meter verderop die daar uit voort gekomen zou zijn. Dan mag jij me aanwijzen waar dat beton dan zat, dat dit heeft kunnen veroorzaken.quote:Op zondag 18 september 2011 18:53 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Geen idee, google is je vriend. Ik ben al heel erg lang gestopt met dingen voor anderen hier uit te zoeken aangezien ze toch nooit luisteren. Ik post alleen als mensen duidelijk onzin verkondigen...
Moet ik nog serieus op dit soort idiote posts reageren!? We hebben het niet over NA het instorten. We hebben het over het stof VOOR het instorten.quote:Op zondag 18 september 2011 18:54 schreef Catbert het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dit is daar dus gedumpt door de overheid?
Waarom niet? Die explosie heeft meerdere vloeren vernietigd? Of geloof je dat gewoon niet?quote:Op zondag 18 september 2011 18:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
Stel dat de core van beton zou zijn.... was het dan plausibel? Nee!
Stel dat de vloeren van beton waren, was het dan plausibel, nee nog niet.
Daar gaat het niet om. Die foto bewijst dat er heel veel beton aanwezig was. Tenzij je niet gelooft dat die prut uit het gebouw zelf kwam.quote:Op zondag 18 september 2011 18:57 schreef J0kkebr0k het volgende:
Moet ik nog serieus op dit soort idiote posts reageren!? We hebben het niet over NA het instorten. We hebben het over het stof VOOR het instorten.
Kijk, je maakt extreem veel aannames weer in jouw post. Waarom zou jij een expert zijn in wat plausibel is? Je laat er niet eens een berekening op los of staaft je claims met enige andere onderbouwing.quote:Op zondag 18 september 2011 18:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nou... het is sowieso wel relevant he... we hadden het namelijk over de impact en de explosie... en dat tapijt stof 100 meter verderop die daar uit voort gekomen zou zijn. Dan mag jij me aanwijzen waar dat beton dan zat, dat dit heeft kunnen veroorzaken.
Stel dat de core van beton zou zijn.... was het dan plausibel? Nee!
Stel dat de vloeren van beton waren, was het dan plausibel, nee nog niet.
We weten dat de facade van staal was. We weten dat de buitenste kolommen van staal waren, dus waar komt dat stof dan vandaan?
Die berg stof moet je zien vliegen.... en dat zie je dus niet. Maar toch komt het door de explosiequote:Op zondag 18 september 2011 18:58 schreef Catbert het volgende:
[..]
Waarom niet? Die explosie heeft meerdere vloeren vernietigd? Of geloof je dat gewoon niet?
En waarom is het raar dat als er een explosie op 200m hoger is, er niet 100m ofzo in de omtrek daar rotzooi van terug te vinden is? Er staat een straffe wind op die hoogte.
[..]
Daar gaat het niet om. Die foto bewijst dat er heel veel beton aanwezig was. Tenzij je niet gelooft dat die prut uit het gebouw zelf kwam.
Heb jij nou nog niet door dat het me geen reet interesseert waar het beton zat? Ik ben er in geïnteresseerd hoe het daar terecht is gekomen. Jij bent weer lekker bezig om de discussie te frustreren.quote:Op zondag 18 september 2011 19:00 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Kijk, je maakt extreem veel aannames weer in jouw post. Waarom zou jij een expert zijn in wat plausibel is? Je laat er niet eens een berekening op los of staaft je claims met enige andere onderbouwing.
Ik heb 0 behoefte om met je in discussie te gaan omdat elke keer weer blijkt dat je je totaal afsluit van logica en argumenten. Dus ik beperk me tot het aangeven wanneer je claims obviously niet kloppen en grotendeels staal klopt overduidelijk niet, het was nog geen 5% staal. Doe daarmee wat je wilt. Als je je echt af vraagt waar het stof vandaan komt, ga dan de bouwtekeningen bekijken en zoek zelf uit waar het beton zat.
Wat ik dus niet snap als vliegtuig-ontmoet gebouw-leek, is hoe een impact met explosie op de 80e verdieping kan zorgen dat een handjevol verdiepingen zorgt voor een centimeter(s)dikke stoflaag in een omtrek dichtbij het gebouw en niet helemaal uitgespreid wordt door de stad.quote:Op zondag 18 september 2011 18:58 schreef Catbert het volgende:
[..]
Waarom niet? Die explosie heeft meerdere vloeren vernietigd? Of geloof je dat gewoon niet?
En waarom is het raar dat als er een explosie op 200m hoger is, er niet 100m ofzo in de omtrek daar rotzooi van terug te vinden is? Er staat een straffe wind op die hoogte.
[..]
Daar gaat het niet om. Die foto bewijst dat er heel veel beton aanwezig was. Tenzij je niet gelooft dat die prut uit het gebouw zelf kwam.
Huh? Je linkte ZELF een filmpje met de explosie waarin je het neer ziet komen! Je ziet aan het eind als de rode gloed wegtrekt gewoon een zooi prut naar beneden komen!quote:Op zondag 18 september 2011 19:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
Die berg stof moet je zien vliegen.... en dat zie je dus niet. Maar toch komt het door de explosie![]()
Wat is daar niet aan te snappen? Het is niet allemaal even klein die partikels, dat zie je ook op die foto die ik gepost heb. Dichterbij ligt meer en is het meer zand/grind achter. Het hele dunne verspreid zich over een veel groter gebied en doet er veel langer over om neer te komen. Het is overigens niet 1 verdieping, zo'n 6 verdiepingen werden verwoest. Er lagen ook allemaal stukjes lijk e.d. op de grond.quote:Op zondag 18 september 2011 19:07 schreef Gray het volgende:
Wat ik dus niet snap als vliegtuig-ontmoet gebouw-leek, is hoe een impact met explosie op de 80e verdieping kan zorgen dat een handjevol verdiepingen zorgt voor een centimeter(s)dikke stoflaag in een omtrek dichtbij het gebouw en niet helemaal uitgespreid wordt door de stad.
Euh, als dit er voor de instorting neergelegd is, zouden niet HEEL veel mensen het raar gevonden hebben dat een paar dumptrucks er op een van de drukste plekken van Manhattan een enorme teringzooi van gemaakt had? Of waren er daar dan ook geen getuigen van?quote:Kunnen we beelden vinden van voor de instorting waar ook zo'n stoflaag is te vinden?
Het gaat me niet om wat jou interesseert. Je maakt een claim die niet klopt en daar wijs ik je even fijntjes op. Verder hoef je niet zo agressief te doen, ik raak daar niet van onder de indruk dus denk aan je bloeddruk...quote:Op zondag 18 september 2011 19:03 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Heb jij nou nog niet door dat het me geen reet interesseert waar het beton zat? Ik ben er in geïnteresseerd hoe het daar terecht is gekomen. Jij bent weer lekker bezig om de discussie te frustreren.
Hoe denk jij dat het er gekomen is? Ik vind het zelf opzich wel logisch dat een vliegtuig dat op volle snelheid met een volle tank kerosine een toren raakt en daarbij een hoop puin genereert die langzaam naar beden dwarrelt en gevangen wordt door de wind.quote:Op zondag 18 september 2011 19:03 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Heb jij nou nog niet door dat het me geen reet interesseert waar het beton zat? Ik ben er in geïnteresseerd hoe het daar terecht is gekomen. Jij bent weer lekker bezig om de discussie te frustreren.
Hij wil 'bewijzen' dat die meuk al voor het vliegtuig de toren in vloog daar lag. Hij is overduidelijk nooit in New York geweest en denkt dat het mogelijk is dat ze daar die prut ff dumpen zonder dat dat meteen leidt tot een paar duizend verbaasde mensenquote:Op zondag 18 september 2011 19:11 schreef oompaloompa het volgende:
En als feiten geven de discussie frustreert moet je misschien eens bij jezelf te raden gaan wat het doel van de discussie dan voor jou is
Dat wil ik niet... Je hebt duidelijk mijn posts niet gelezen. Ik heb hier namelijk hele andere gedachten over. Verder ga ik dus ook niet meer op jou in, want je bent behoorlijk aan het zuigen.quote:Op zondag 18 september 2011 19:15 schreef Catbert het volgende:
[..]
Hij wil 'bewijzen' dat die meuk al voor het vliegtuig de toren in vloog daar lag. Hij is overduidelijk nooit in New York geweest en denkt dat het mogelijk is dat ze daar die prut ff dumpen zonder dat dat meteen leidt tot een paar duizend verbaasde mensen
Ah. Het is niet leuk meer als je teveel moeite moet doen he?quote:Op zondag 18 september 2011 19:17 schreef J0kkebr0k het volgende:
Dat wil ik niet... Je hebt duidelijk mijn posts niet gelezen. Ik heb hier namelijk hele andere gedachten over. Verder ga ik dus ook niet meer op jou in, want je bent behoorlijk aan het zuigen.
Sorry hoor, maar domheid irriteert me.quote:Op zondag 18 september 2011 19:19 schreef Miezziej het volgende:
Jullie kunnen ook nooit eens lief spelen he
Lekker persoonlijk worden weer. Schelden is duidelijk jouw beste argument.quote:Op zondag 18 september 2011 19:20 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ah. Het is niet leuk meer als je teveel moeite moet doen he?
Sukkel.
Nee, mijn beste argumenten ga je niet op in, dus dan blijft er weinig over he? Jij vertikt het in te gaan op steekhoudende argumenten, en dat is respectloos. Dus ben ik terug net zo respectloos.quote:Op zondag 18 september 2011 19:21 schreef J0kkebr0k het volgende:
Lekker persoonlijk worden weer. Schelden is duidelijk jouw beste argument.
Wij kunnen dat niet bepalen.quote:Op zondag 18 september 2011 18:49 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Kom op zeg, die laag betonstof vind jij te verklaren aan de hand van deze explosie? The fuck... en mij dan voor MBO-er uitmaken
Ik ben al een tijd aan het zoeken, heb wel een plaatje gevonden, en hoe bizar: deze dame is volgens het blog op internet een overlevende van 9/11, maar ook een truther. Ze staat op de foto in het stof, bij de torens, waar ze tegenover woonde. Ik las ergens anders dat deze foto voor de instorting is genomen, maar daar heb ik geen bewijs voor.quote:Op zondag 18 september 2011 19:07 schreef Gray het volgende:
[..]
Wat ik dus niet snap als vliegtuig-ontmoet gebouw-leek, is hoe een impact met explosie op de 80e verdieping kan zorgen dat een handjevol verdiepingen zorgt voor een centimeter(s)dikke stoflaag in een omtrek dichtbij het gebouw en niet helemaal uitgespreid wordt door de stad.
Kunnen we beelden vinden van voor de instorting waar ook zo'n stoflaag is te vinden?
Vergeet de tussenmuren niet. Dat was allemaal 'drywall', oftewel gipsplaat. Dat verpulvert compleet bij een explosie.quote:Op zondag 18 september 2011 19:32 schreef oompaloompa het volgende:
Je kunt het vrij gemakkelijk uitrekenen. De afmetingen van de betonnen vloeren zijn bekend. Er is bekend hoeveel massa er ongeveer is weggeslagen bij de impact en explosie.
Schelden is ook niet leuk. Note.quote:Op zondag 18 september 2011 19:20 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ah. Het is niet leuk meer als je teveel moeite moet doen he?
Sukkel.
Niet rekening houden met de waarschuwing van een forummod op te houden met schelden is ook niet erg verstandig.quote:[..]
Sorry hoor, maar domheid irriteert me.
Dat is al de derde truther met hersenletsel, toeval?quote:Op zondag 18 september 2011 19:34 schreef Fiddlergurl het volgende:
[..]
Ik ben al een tijd aan het zoeken, heb wel een plaatje gevonden, en hoe bizar: deze dame is volgens het blog op internet een overlevende van 9/11, maar ook een truther. Ze staat op de foto in het stof, bij de torens, waar ze tegenover woonde. Ik las ergens anders dat deze foto voor de instorting is genomen, maar daar heb ik geen bewijs voor.
Overigens is deze dame overleden in 2010 aan een hersentumor. Daarvoor heeft ze gereisd om haar verhaal te vertellen. Ze geloofde het officiële verhaal namelijk ook niet.
Ik post hem toch maar:
[ afbeelding ]
Jonah Goldberg in Skepticism Versus Paranoiaquote:I distrust the government but as a realistic conservative I think government is staffed with mostly well-intentioned but incompetent people — not because they're dumb, but because bureaucracies are dumb. These conspiracy theorists reverse this entirely. They think government is evil-intentioned but supremely, even divinely, competent. That's crazy-talk, Count Chocula.
Even voor de duidelijkheid: ik geloof niet in no planes of weet ik veel wat. Gray vraagt om een foto voor de instorting waar stof op staat, dus zoek ik dat voor hem. Het is een nietszeggende foto, maar dat zijn ze allemaal.quote:Op zondag 18 september 2011 19:36 schreef boyv het volgende:
Staat ze in het stof? Ik zie helemaal niet waar ze in staat. Wat dat betreft kan ze in een wc-pot staan. Vrij nietszeggende foto weer.
Ja is dat zo? Dat wist ik niet. Ik las wel dat ze niet officieel was aangesloten bij een truther movement, maar ook niet in het officiële verhaal geloofde.quote:Op zondag 18 september 2011 19:38 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Dat is al de derde truther met hersenletsel, toeval?
Ik bedoel ik claim niets ik stel alleen maar vragen...
Leef je uit. Jammer dat je zelf niet inziet hoe respectloos het is om iedere keer met die oneliners te komen terwijl iemand moeite doet met argumenten te komen. Een goeie moderator kijkt ook naar het verband van een conflict in plaats van puur scheldwoordjes te tellen en je een 'note' te geven als het aantal over het getal 'x' gaat.quote:Op zondag 18 september 2011 19:36 schreef Gray het volgende:
Schelden is ook niet leuk. Note.
Niet rekening houden met de waarschuwing van een forummod op te houden met schelden is ook niet erg verstandig.
Het is wel zo maar het was meer een flauwe grap. Als je zoekt kun je overal patronen in vinden...quote:Op zondag 18 september 2011 19:40 schreef Fiddlergurl het volgende:
[..]
Ja is dat zo? Dat wist ik niet. Ik las wel dat ze niet officieel was aangesloten bij een truther movement, maar ook niet in het officiële verhaal geloofde.
Verder ook...... m.b.t. de situatie NA het instorten van de 2 towers:quote:Op zondag 18 september 2011 19:07 schreef Gray het volgende:
[..]
Wat ik dus niet snap als vliegtuig-ontmoet gebouw-leek, is hoe een impact met explosie op de 80e verdieping kan zorgen dat een handjevol verdiepingen zorgt voor een centimeter(s)dikke stoflaag in een omtrek dichtbij het gebouw en niet helemaal uitgespreid wordt door de stad.
Kunnen we beelden vinden van voor de instorting waar ook zo'n stoflaag is te vinden?
Ooo hahaha sorryquote:Op zondag 18 september 2011 19:43 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Het is wel zo maar het was meer een flauwe grap. Als je zoekt kun je overal patronen in vinden...
Ik zet er de volgende keer wel een smiley bij :pquote:Op zondag 18 september 2011 19:43 schreef Fiddlergurl het volgende:
[..]
Ooo hahaha sorryik ben niet zo helder meer vandaag denk ik
Dat maakt deze zg wetenschappelijke bollebozen dus niet anders dan de tegenpartij die zij betichten van gekheid en het niet eren van de slachtoffers omdat 'vicsims' of d emogelijkheid van controlled demolition. Wellicht een pluspuntje. Verder lopen er talloze theorieen aangaande 9/11 door mekaar over verschillende aandachtspunten. En niet elke complot-theorist hangt elke theorie aan natuurlijk.quote:Op zondag 18 september 2011 11:28 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Jezus...
De standaard uit de duim gezogen aannames zijn weer van de partij.
@haushofer.quote:Op zaterdag 17 september 2011 13:12 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ja precies. Ik ben blij met je zelfreflectie. Haushofer heeft een wetenschappelijke achtergrond, en zo zijn er nog meer in dit topic.
Wat ik hiermee bedoelde, is dat ik het heel bizar vond toen de eerste toren viel. Ik dacht: wtf, dat kan toch niet waar zijn?quote:Op zondag 18 september 2011 18:03 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ik snap niet wat daar "lastig aan te geloven is". Het is een fucking skyscraper die instort. Daar komt echt bizar veel kracht bij vrij. En HEEL veel verpulverd beton. Moet je eens kijken wat er gebeurt als er 1 betonnen vloer op je valt, dan blijft al niks van je over, laat staan als het er 100 zijn.
Vooral de val van gebouw 7 was merkwaardig. NIST loopt veel toeval ana mekaar te knopen als verklaring voor de val. En uit hun eigen argumentatie wordt het alleen meer vreemder. Zie argumenten van 'Architects & Engineers for 9/11-truth'.quote:Op zondag 18 september 2011 19:50 schreef Fiddlergurl het volgende:
[..]
Wat ik hiermee bedoelde, is dat ik het heel bizar vond toen de eerste toren viel. Ik dacht: wtf, dat kan toch niet waar zijn?
En er zat vast nog wel meer staal in. En dat is alleemaal zoooo erg verzwakt door 'jetfuel' en office furniture dat het hele gebouw van boven naar beneden helemaal in mekaar is gezakt nagenoeg zonder weerstand tijdens de ineenstorting. En dat laatste daar wringt het em. Ineenzakking door verzwakt staal betekent geen freefall omdat weerstand. En wat jokkebrok zei. For every action there's an opposite reaction/force. Die gebouwen hadden nooit helemaal van top tot teen kunnen instorten. NIST spreekt zichzelf tegen. Aldus AE for 9/11 truth.quote:Op zondag 18 september 2011 19:52 schreef THEFXR het volgende:
mijn god, deel 56 en er zijn nog steeds nitwits die denken dat de wtc's betonnen gebouwen waren!
De WTC torens bestonden ook voor een heel groot deel uit beton. En dan heb je het niet eens over tussenwandjes, metselmuurtjes, sanitair etc. Er was heel veel materiaal in die torens aanwezig wat tot stof is geexplodeerd.quote:Op zondag 18 september 2011 19:52 schreef THEFXR het volgende:
mijn god, deel 56 en er zijn nog steeds nitwits die denken dat de wtc's betonnen gebouwen waren!
Als je meer dan 10 echte experts weet te vinden, die dus nog werkzaam zijn als relevante onderzoeker en publiceren (geen phd in antropologie 20 jaar geleden) stuur ik je een 6pack goed bier op.quote:Op zondag 18 september 2011 19:50 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Dat maakt deze zg wetenschappelijke bollebozen dus niet anders dan de tegenpartij die zij betichten van gekheid en het niet eren van de slachtoffers omdat 'vicsims' of d emogelijkheid van controlled demolition. Wellicht een pluspuntje. Verder lopen er talloze theorieen aangaande 9/11 door mekaar over verschillende aandachtspunten. En niet elke complot-theorist hangt elke theorie aan natuurlijk.
[..]
@haushofer.
Wat vind jij van de argumenten van de mensen uit dit filmpje. Het zijn er inmiddels 1500+ (wetenschappers en engineers met gedegen ervaring en credentials), die vragen om een nieuw onderzoek. En niet dat gedrocht dat zich "9/11 commission" noemde. Het gaat hier niet meer om vicsims. Wat ik zelf ook te ver vind gaan, alhoewel ik niets uitsluit. Maar om de val van de 3 grote gebouwen. 1, 2 en 7. En je hoeft niet 2 uur te gaan zitten kijken. Skim maar een beetje en vertel wat je vind van argumenten die je tegenkomt.
Mijn god 56 delen en nog steeds niet kunnen lezen wat er de pagina er voor is gepostquote:Op zondag 18 september 2011 19:52 schreef THEFXR het volgende:
mijn god, deel 56 en er zijn nog steeds nitwits die denken dat de wtc's betonnen gebouwen waren!
gast, het was een stalen gebouw met stalen vloeren en maar 8 cm beton erover heen!quote:Op zondag 18 september 2011 19:57 schreef Buitendam het volgende:
[..]
De WTC torens bestonden ook voor een heel groot deel uit beton. En dan heb je het niet eens over tussenwandjes, metselmuurtjes, sanitair etc. Er was heel veel materiaal in die torens aanwezig wat tot stof is geexplodeerd.
Aha:quote:Op zondag 18 september 2011 19:57 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Mijn god 56 delen en nog steeds niet kunnen lezen wat er de pagina er voor is gepost
Nogal wat beton hoor....quote:De Twin Towers bestonden elk uit 200.000 ton staal, 400.000 kubieke meter beton, 110 verdiepingen, 103 liften, 43600 ramen, 60.000 ton aan koelapparatuur en de North Tower had nog een Tv-antenne van 120 meter op z’n top. Beide torens hadden 47 stalen kolommen, die de kern van de toren vormden. De North Tower was gereed in 1970 en kwam uit op 417 meter hoogte; de South Tower die klaar was in 1973 kwam twee meter lager uit op 415 meter hoogte.
Wat bedoel je daar nou weer mee?quote:Op zondag 18 september 2011 19:57 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Als je meer dan 10 echte experts weet te vinden, die dus nog werkzaam zijn als relevante onderzoeker en publiceren (geen phd in antropologie 20 jaar geleden) stuur ik je een 6pack goed bier op.
Niet dat iemand hier ooit beweerd heeft dat de gebouwen geheel van beton waren, maar oké, even meespelen:quote:Op zondag 18 september 2011 19:52 schreef THEFXR het volgende:
mijn god, deel 56 en er zijn nog steeds nitwits die denken dat de wtc's betonnen gebouwen waren!
quote:The core of the towers housed the elevator and utility shafts, restrooms, three stairwells, and other support spaces. The core of each tower was a rectangular area 87 by 135 feet (27 by 41 m) and contained 47 steel columns running from the bedrock to the top of the tower. The large, column-free space between the perimeter and core was bridged by prefabricated floor trusses. The floors supported their own weight as well as live loads, providing lateral stability to the exterior walls and distributing wind loads among the exterior walls. The floors consisted of 4 inches (10 cm) thick lightweight concrete slabs laid on a fluted steel deck. A grid of lightweight bridging trusses and main trusses supported the floors. The trusses connected to the perimeter at alternate columns and were on 6 foot 8 inch (2.03 m) centers. The top chords of the trusses were bolted to seats welded to the spandrels on the exterior side and a channel welded to the core columns on the interior side. The floors were connected to the perimeter spandrel plates with viscoelastic dampers that helped reduce the amount of sway felt by building occupants.
Gast, 400.000 kubieke meter kale beton. Da's opzich niet heel weinig.quote:Op zondag 18 september 2011 19:59 schreef THEFXR het volgende:
[..]
gast, het was een stalen gebouw met stalen vloeren en maar 8 cm beton erover heen!
man,man, wat een niveau hier, vind je het gek, dat de experts hier wegblijven!
Gewoon precies wat ik zeg. De vorige keer dat er een x aantal experts op werd gevoerd bleken ze allemaal geen experts te zijn op de manier waarop normaal dat woord wordt gebruikt. Als jij 10 echte experts weet te vinden in dat lijstje van 1500 krijg je gratis bier.quote:Op zondag 18 september 2011 19:59 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Wat bedoel je daar nou weer mee?
Dat is zo'n beetje bij alle wolkenkrabbers. En om logische redenen. Kun je vast zelf wel bedenken als je er ooit naar gekeken hebt.....quote:Op zondag 18 september 2011 18:54 schreef Bankfurt het volgende:
Hee, J0kkebr0k,
wist je trouwens al dat de Twintowers speciaal ontworpen (in de bouwtekeningen) waren om verticaal in te storten bij controlled demolition ?
The floors consisted of 4 inches (10 cm) thick lightweight concrete slabs laid on a fluted steel deck.quote:Op zondag 18 september 2011 19:59 schreef THEFXR het volgende:
[..]
gast, het was een stalen gebouw met stalen vloeren en maar 8 cm beton erover heen!
man,man, wat een niveau hier, vind je het gek, dat de experts hier wegblijven!
Er was geen freefall. Aan de hand van seismische info heeft de collapce ongeveer 25 seconden geduurt. Als het een freefall was geweest, was het niet meer dan 10 seconden ongeveer geweest. Hele basale natuurkunde.quote:Op zondag 18 september 2011 19:56 schreef Schenkstroop het volgende:
En er zat vast nog wel meer staal in. En dat is alleemaal zoooo erg verzwakt door 'jetfuel' en office furniture dat het hele gebouw van boven naar beneden helemaal in mekaar is gezakt nagenoeg zonder weerstand tijdens de ineenstorting. En dat laatste daar wringt het em. Ineenzakking door verzwakt staal betekent geen freefall omdat weerstand. En wat jokkebrok zei. For every action there's an opposite reaction/force. Die gebouwen hadden nooit helemaal van top tot teen kunnen instorten. NIST spreekt zichzelf tegen. Aldus AE for 9/11 truth.
dat zeg ik toch, blindequote:Op zondag 18 september 2011 20:03 schreef Fiddlergurl het volgende:
[..]
The floors consisted of 4 inches (10 cm) thick lightweight concrete slabs laid on a fluted steel deck.
Niet alleen maar stalen vloeren dus. Lezen.
Mar hoezo zouden die experts in dat filmpje (gestudeerd, wetenschappers, met ervaring en grotendeels nogsteeds actief en geen amateur-wetenschappers met een detacherings-baantje) niet relevant zijn voor jou. Of zelfs geen echte experts. Telt ervaring niet?quote:Op zondag 18 september 2011 20:02 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Gewoon precies wat ik zeg. De vorige keer dat er een x aantal experts op werd gevoerd bleken ze allemaal geen experts te zijn op de manier waarop normaal dat woord wordt gebruikt. Als jij 10 echte experts weet te vinden in dat lijstje van 1500 krijg je gratis bier.
Dat heb ik ook gelezen. De duur van de val gaf aan dat het te maken had met opstapeling, in plaats van een vrije val.quote:Op zondag 18 september 2011 20:03 schreef Catbert het volgende:
[..]
Er was geen freefall. Aan de hand van seismische info heeft de collapce ongeveer 25 seconden geduurt. Als het een freefall was geweest, was het niet meer dan 10 seconden ongeveer geweest. Hele basale natuurkunde.
Note. Hij mag mij dus ook niet uitschelden. Waarom scheld je me uit? Doe ik bij jou toch ook niet? Je maakt een bewering die niet klopt...quote:
Dat is 1000 kubieke meter beton per 1 meter twin Tower ?quote:Op zondag 18 september 2011 20:01 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Gast, 400.000 kubieke meter kale beton. Da's opzich niet heel weinig.
Sterker nog; een gebouw wil altijd recht naar beneden. Als je het wil laten omvallen moet je je best doen om het op een punt te laten scharnieren. Om iets zwaars opzij te bewegen is kracht nodig.quote:Op zondag 18 september 2011 20:02 schreef Hoppahoppa het volgende:
Dat is zo'n beetje bij alle wolkenkrabbers. En om logische redenen. Kun je vast zelf wel bedenken als je er ooit naar gekeken hebt.....
Die dingen zijn groot he, en de binnenste core was load-bearing.quote:Op zondag 18 september 2011 20:05 schreef Bankfurt het volgende:
Dat is 1000 kubieke meter beton per 1 meter twin Tower ?
De claim "1500 experts blablabla" hangt nogal af van je definitie van expert.quote:Op zondag 18 september 2011 20:04 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Mar hoezo zouden die experts in dat filmpje (gestudeerd, wetenschappers, met ervaring en grotendeels nogsteeds actief en geen amateur-wetenschappers met een detacherings-baantje) niet relevant zijn voor jou. Of zelfs geen echte experts. Telt ervaring niet?
Dan is het toch niet heel gek dat er héél veel beton is gevonden? Zoals ik al zei; 400.000 kubieke meter kale beton in die gebouwen, dat vind je op straat wel terug, dát is wat er werd gezegd. Niet dat het compleet betonnen gebouwen waren.quote:
Daarnaast nog alle gipsplaat tussenwanden. Daar blijft ook niks van over dan een hoop stof.quote:Op zondag 18 september 2011 20:06 schreef Buitendam het volgende:
Dan is het toch niet heel gek dat er héél veel beton is gevonden? Zoals ik al zei; 400.000 kubieke meter kale beton in die gebouwen, dat vind je op straat wel terug, dát is wat er werd gezegd. Niet dat het compleet betonnen gebouwen waren.
Ik zou graag de indeling van de materialen willen zien, want dit cijfer heb ik van de bouwcijfers van de gebouwen. Ik weet de indeling niet precies, waar het beton precies in de gebouwen was verwerkt.quote:Op zondag 18 september 2011 20:05 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Dat is 1000 kubieke meter beton per 1 meter twin Tower ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |