Deze waren er ook gekomen zonder de D'66, aangezien de PvdA en de VVD hier ook positief tegenover staan.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:46 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Homohuwelijk, euthanasie, abortus, verruiming van winkeltijden, donorregistratie... je kan ook gewoon op de Wikipedia pagina van D66 kijken, dan zie je vanzelf waar de partij zich mee bezig heeft gehouden.
Het is geen groot mysterie, en als je niet zo'n luie zak was had je het allang geweten.
Het veranderen van de betekenis van een duizenden jaren oude cerenomie nou dan heb je wat bereiktquote:Op dinsdag 28 december 2010 11:46 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Homohuwelijk, euthanasie, abortus, verruiming van winkeltijden, donorregistratie... je kan ook gewoon op de Wikipedia pagina van D66 kijken, dan zie je vanzelf waar de partij zich mee bezig heeft gehouden.
Het is geen groot mysterie, en als je niet zo'n luie zak was had je het allang geweten.
dat denk ik niet in alle gevallen aangezien soms politiek stellingname en principes (VVD tegen PvdA en andersom) belangrijker zijn dan de juiste beslissing nemen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:51 schreef Holograph het volgende:
[..]
Deze waren er ook gekomen zonder de D'66, aangezien de PvdA en de VVD hier ook positief tegenover staan.
Als je zo gaat redeneren dan is er geen enkele partij die iets (nuttigs) bereikt heeft aangezien geen enkele partij meer dan 50% van de zetels heeft gehad.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:51 schreef Holograph het volgende:
[..]
Deze waren er ook gekomen zonder de D'66, aangezien de PvdA en de VVD hier ook positief tegenover staan.
CU'er zekerquote:Op dinsdag 28 december 2010 11:52 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Het veranderen van de betekenis van een duizenden jaren oude cerenomie nou dan heb je wat bereikt![]()
Abortus zou alleen gevallen van verkrachting,incest en zware handicaps mogelijk moeten zijn maar dankzij d66 kan nu zonder reden abortus gepleegd worden.
Verruiming van winkeltijden was er zonder hun ook wel gekomen.
Donor registratie is het enige positieve wat ik kan vinden.
Ik had het over het nut van een partij. Ik bedoel, een PvdA 2.0 is niet nodig lijkt me.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:53 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Als je zo gaat redeneren dan is er geen enkele partij die iets (nuttigs) bereikt heeft aangezien geen enkele partij meer dan 50% van de zetels heeft gehad.
Subsidies naar niet rendabele projecten zijn niet liberaal.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:56 schreef WeirdMicky het volgende:
D66 is veel liberaler dan de PvdA en richt zich meer op vrije keuze, privacywetgeving, meer geld voor onderwijs, liberalisering van markten en groene energie.
Maar op die punten bereiken ze dus bijna niks. Er zullen vast wel wat kleine stelselwijzigingen geweest zijn dankzij de D'66, maar geen wijzigingen waar je van kunt zeggen dat die echt dankzij de D'66 zijn gekomen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:56 schreef WeirdMicky het volgende:
D66 is veel liberaler dan de PvdA en richt zich meer op vrije keuze, privacywetgeving, meer geld voor onderwijs, liberalisering van markten en groene energie.
Dan zou jouw vraag moeten zijn wat de verschillen tussen D66 en de PvdA zijn.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:54 schreef Holograph het volgende:
[..]
Ik had het over het nut van een partij. Ik bedoel, een PvdA 2.0 is niet nodig lijkt me.
Daarom moet je bij een willekeurige partij ook niet alleen kijken naar wat ze bereikt hebben, maar vooral kijken naar wat ze willen bereiken.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:59 schreef Holograph het volgende:
[..]
Maar op die punten bereiken ze dus bijna niks. Er zullen vast wel wat kleine stelselwijzigingen geweest zijn dankzij de D'66, maar geen wijzigingen waar je van kunt zeggen dat die echt dankzij de D'66 zijn gekomen.
Het enige wat ze hadden kunnen bereiken was de gekozen burgemeester, maar dat werd afgeketst door Hans Wiegel in de EK en daar nam de D'66 genoegen mee.
Klopt, dat doet afbreuk aan de rechterlijke macht.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:03 schreef kontknager het volgende:
Dat ze een groot deel van de rechterlijke macht als aanhang hebben?
Gelukkig bepalen we niet wat een partij heeft bereikt aan de hand van wat jij positief vind.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:52 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Het veranderen van de betekenis van een duizenden jaren oude cerenomie nou dan heb je wat bereikt![]()
Abortus zou alleen gevallen van verkrachting,incest en zware handicaps mogelijk moeten zijn maar dankzij d66 kan nu zonder reden abortus gepleegd worden.
Verruiming van winkeltijden was er zonder hun ook wel gekomen.
Donor registratie is het enige positieve wat ik kan vinden.
D66 is een PvdA 2.0? Het moet niet veel gekker worden hier.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:54 schreef Holograph het volgende:
[..]
Ik had het over het nut van een partij. Ik bedoel, een PvdA 2.0 is niet nodig lijkt me.
De PvdA 2.0 vergelijking is slecht geformuleerd. Alle punten waar de D'66 iets op heeft bereikt stonden ook in het PvdA-verkiezingsprogramma. Er zijn geen D'66 specifieke punten doorgevoerd. Dat bedoelde ik eigenlijk.quote:D66 is een PvdA 2.0? Het moet niet veel gekker worden hier.
Of subsidies rendabel zijn is aan ongeschikt belang lijkt mij. Of subsidies überhaupt liberaal zijn kan je over discussiëren. Wellicht als de subsidies individuen beter in staat stellen om overwogen keuzes te maken?quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:58 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Subsidies naar niet rendabele projecten zijn niet liberaal.
Aangezien ik hier geen foto,s van een abortus mag posten zal abortus toch niet als positief gezien.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:04 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Gelukkig bepalen we niet wat een partij heeft bereikt aan de hand van wat jij positief vind.
Het is een PvdA voor mensen die zich verheven voelen boven de PvdA stemmers.quote:[..]
D66 is een PvdA 2.0? Het moet niet veel gekker worden hier.
Oke, daar wil ik je nog wel (een beetje) gelijk in geven, maar wil je dit D66 nou verwijten? Zolang er niet genoeg op ze gestemd wordt om er een grote partij van te maken is het niet meer dan logisch dat ze weinig doorgevoerd krijgen. Je verwijt CU, SGP, PvdD en GL toch ook niet dat ze zo weinig hebben bereikt?quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:06 schreef Holograph het volgende:
[..]
De PvdA 2.0 vergelijking is slecht geformuleerd. Alle punten waar de D'66 iets op heeft bereikt stonden ook in het PvdA-verkiezingsprogramma. Er zijn geen D'66 specifieke punten doorgevoerd. Dat bedoelde ik eigenlijk.
Ik bedoel te zeggen dat als een partij iets bereikt het weinig boeit of jij dat nou positief of negatief vindt. Er zullen namelijk altijd mensen zijn die het negatief vinden, maar ze hebben het wel bereikt en daar gaat het om.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:09 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Aangezien ik hier geen foto,s van een abortus mag posten zal abortus toch niet als positief gezien.
De CU heeft ervoor gezorgd dat er een nieuw ministerie werd opgericht. De PvdD tel ik niet mee, want dat is een protestpartij. Wat betreft de SGP en GL, die voegen ook niks toe. Misschien is een kiesdrempel wel een goed idee?quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:10 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Oke, daar wil ik je nog wel (een beetje) gelijk in geven, maar wil je dit D66 nou verwijten? Zolang er niet genoeg op ze gestemd wordt om er een grote partij van te maken is het niet meer dan logisch dat ze weinig doorgevoerd krijgen. Je verwijt CU, SGP, PvdD en GL toch ook niet dat ze zo weinig hebben bereikt?
Welke punten dan? Als dat al zo zou zijn zullen dat niet echt grote stelselwijzigingen zijn.quote:D66 krijgt het trouwens wel zo nu en dan nieuwe onderwerpen op de politieke agenda te zetten, die vervolgens overgenomen worden door grotere partijen. In dat licht is het ook niet erg gek, dat ze vaak over het hoofd worden gezien en hun doorgevoerde punten ook bij anderen op het programma staan.
Het punt is dat ze zich altijd hebben ingezet voor vrijheid in denken, vrijheid in zijn. Bevrijding van het religieus juk en een vooruitstrevende insteek. Het is dat de partij meestal zo klein is geweest en altijd onder de grote partijen heeft geleden, anders waren we als Nederland nog vooruitstrevender geweest dan nu.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:52 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Het veranderen van de betekenis van een duizenden jaren oude cerenomie nou dan heb je wat bereikt![]()
Abortus zou alleen gevallen van verkrachting,incest en zware handicaps mogelijk moeten zijn maar dankzij d66 kan nu zonder reden abortus gepleegd worden.
Verruiming van winkeltijden was er zonder hun ook wel gekomen.
Donor registratie is het enige positieve wat ik kan vinden.
Slecht idee lijkt me. De kamer is de volksvertegenwoordiging en daar moet m.i. een zo groot mogelijk deel van het volk zich in terug kunnen zien. Ook het deel dat op een kleine partij heeft gestemd.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:14 schreef Holograph het volgende:
[..]
De CU heeft ervoor gezorgd dat er een nieuw ministerie werd opgericht. De PvdD tel ik niet mee, want dat is een protestpartij. Wat betreft de SGP en GL, die voegen ook niks toe. Misschien is een kiesdrempel wel een goed idee?
Ik denk dat in de punten die eerder genoemd werden D66 een belangrijke rol gespeeld heeft die een beetje wordt weggewuifd. Zonder D66 zou VVD zich denk ik alleen op economische vrijheid richten en alle persoonlijke vrijheid uit de deur gooien.quote:[..]
Welke punten dan? Als dat al zo zou zijn zullen dat niet echt grote stelselwijzigingen zijn.
En daarom zijn ze voor opheffing van nederland en alle bevoegdheden naar brussel.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:17 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
Het punt is dat ze zich altijd hebben ingezet voor vrijheid in denken, vrijheid in zijn. Bevrijding van het religieus juk en een vooruitstrevende insteek. Het is dat de partij meestal zo klein is geweest en altijd onder de grote partijen heeft geleden, anders waren we als Nederland nog vooruitstrevender geweest dan nu.
Omdat je geen foto's mag plaatsen, wordt abortus niet als iets positiefs ervaren, dus abortus is niet iets goeds, en omdat jij vindt dat het alleen in bepaalde gevallen mag heeft D66 niets bereikt.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:09 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Aangezien ik hier geen foto,s van een abortus mag posten zal abortus toch niet als positief gezien.
Als abortus gewoon normaal is waarom mag ik er hier dan geen foto,s van plaatsen?quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:51 schreef Arglist het volgende:
[..]
Omdat je geen foto's mag plaatsen, wordt abortus niet als iets positiefs ervaren, dus abortus is niet iets goeds, en omdat jij vindt dat het alleen in bepaalde gevallen mag heeft D66 niets bereikt.
Nogal een bijzondere manier van argumenten construeren hou je er op na.
Harde porno is ook normaal, maar volgens mij mag je daar ook geen foto's van plaatsen hier.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:55 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Als abortus gewoon normaal is waarom mag ik er hier dan geen foto,s van plaatsen?
Het is in ieder geval bij wet geregeld.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:55 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Als abortus gewoon normaal is waarom mag ik er hier dan geen foto,s van plaatsen?
Omdat het onsmakelijke foto's zijn. Poepen is ook normaal maar daar gaan we hier ook geen foto's van plaatsen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:55 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Als abortus gewoon normaal is waarom mag ik er hier dan geen foto,s van plaatsen?
Ben ik het niet mee eens. Er zijn teveel partijen die niet doen wat ze zeggen. Alleen kijken naar wat er bereikt is is echter ook niet goed. Kijken naar waar ze in het verleden voor en tegen hebben gestemd geeft een beter beeld.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:04 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Daarom moet je bij een willekeurige partij ook niet alleen kijken naar wat ze bereikt hebben, maar vooral kijken naar wat ze willen bereiken.
Oh man, daar heb je meteen een van de zaken die het slechtst heeft uitgepakt.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:00 schreef LWD-Godius het volgende:
Wet dualisering gemeente- en provinciebestuur
Als mensen voor abortus zijn maar er geen foto,s van willen zien weten ze van binnen wel dat een schaar in de nek van een baby niet goed is.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:57 schreef Arglist het volgende:
[..]
Het is in ieder geval bij wet geregeld.![]()
Maar als je van iets geen foto mag plaatsen, dan is het niet normaal?
Jij was toch voor abortus in bepaalde situaties. Worden de foto's dan plotseling minder onsmakelijk?quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:01 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Als mensen voor abortus zijn maar er geen foto,s van willen zien weten ze van binnen wel dat een schaar in de nek van een baby niet goed is.
De foto,s blijven onsmakelijk en dat accepteer ik maar liever dat dan iemand die de rest van zijn leven het verstand heeft van een 1 jarige.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:03 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Jij was toch voor abortus in bepaalde situaties. Worden de foto's dan plotseling minder onsmakelijk?
Maar heeft de CU ook nuttige dingen bereikt?quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:14 schreef Holograph het volgende:
[..]
De CU heeft ervoor gezorgd dat er een nieuw ministerie werd opgericht. [..]
Serieus.....quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:01 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Als mensen voor abortus zijn maar er geen foto,s van willen zien weten ze van binnen wel dat een schaar in de nek van een baby niet goed is.
Waarmee je zelf aangeeft dat niet alleen mensen die abortusfoto's niet onsmakelijk vinden, abortus kunnen begrijpen (in bepaalde gevallen).quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:04 schreef Berlitz het volgende:
[..]
De foto,s blijven onsmakelijk en dat accepteer ik maar liever dat dan iemand die de rest van zijn leven het verstand heeft van een 1 jarige.
quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:10 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Waarmee je zelf aangeeft dat niet alleen mensen die abortusfoto's niet onsmakelijk vinden, abortus kunnen begrijpen (in bepaalde gevallen).
Geen probleem dus als er weer plastic foetusjes worden uitgedeeld.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:06 schreef Arglist het volgende:
[..]
Serieus.....
Je kan nu beter stoppen met deze onzin. Het is niet zo dat mensen abortus als hobby hebben, jij beseft blijkbaar niet dat het nogal een heftige beslissing is? Een schaar in de nek van een embryo in een fase waarin het zenuwstelsel niet eens is ontwikkeld, daar kunnen we wel over discussieren of zo'n embryo het voelt of niet, of je zou het kunnen opzoeken. Maar het heeft helemaal niets te maken met de foto's. Je argument is totale onzin. Wie verbindt er nu foto's met een moreel oordeel of een beslissing die van invloed is op je hele verdere leven vanaf het moment van zwanger worden?
Maar goed, voortaan als iets 'goed' is, verbinden we het wel aan een foto op een of andere forum. Mag dit niet, dan is het niet goed.
Kom op zeg, lees nog eens na wat je allemaal uit dat toetsenbord ramt....
In bepaalde gevallen ja.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:10 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Waarmee je zelf aangeeft dat niet alleen mensen die abortusfoto's niet onsmakelijk vinden, abortus kunnen begrijpen (in bepaalde gevallen).
Nee daar heb ik geen probleem mee inderdaad.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:17 schreef Berlitz het volgende:
[..]
[..]
Geen probleem dus als er weer plastic foetusjes worden uitgedeeld.
[..]
Altijd zo zielig dat anti-abortus mensen foto's plaatsen van abortussen die te laat zijn uitgevoerd en in slechte omstandigheden om mensen bang te maken. Wat je ziet op die foto's krijg je juist wanneer abortus verboden en ongereguleerd is en mensen het stiekem gaan doen. Het is juist een argument om het legaal te maken.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:01 schreef Berlitz het volgende:
Als mensen voor abortus zijn maar er geen foto,s van willen zien weten ze van binnen wel dat een schaar in de nek van een baby niet goed is.
Ik denk niet dat er mensen zijn die vinden dat je abortussen moet doen voor the hell of it. Het is altijd in uitzonderingsgevallen, het verschilt alleen per persoon wat die uitzonderingsgevallen zijn.quote:
En dan gebeurd er iets anders?quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:25 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
Altijd zo zielig dat anti-abortus mensen foto's plaatsen van abortussen die te laat zijn uitgevoerd en in slechte omstandigheden om mensen bang te maken. Wat je ziet op die foto's krijg je juist wanneer abortus verboden en ongereguleerd is en mensen het stiekem gaan doen. Het is juist een argument om het legaal te maken.
Er zit nogal een verschil tussen een foetus die een paar weken oud is of een foetus waar al armen en benen en een hoofdje bij te herkennen is.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:41 schreef Berlitz het volgende:
[..]
En dan gebeurd er iets anders?
Wat je ziet op die foto,s is een foetus die uit de buik is gehaald bij een legale abortus gebeurt er echt niet iets anders.
En een foetus is steeds eerder levensvatbaar.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:44 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Er zit nogal een verschil tussen een foetus die een paar weken oud is of een foetus waar al armen en benen en een hoofdje bij te herkennen is.
Je liegtquote:Op dinsdag 28 december 2010 11:53 schreef gtotep het volgende:
N I E T S
wel hebben ze bereikt dat de PvdA jaren niet de grootste partij is geweest.
ze hebben ons land zeker 20jaar een PvdA premier bespaart
Dat vind ik dan weer onzin, je beeindigt hoe dan ook een leven, of je het nou op een mensje vindt lijken of niet.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:44 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Er zit nogal een verschil tussen een foetus die een paar weken oud is of een foetus waar al armen en benen en een hoofdje bij te herkennen is.
Slecht uitgepakt omdat?quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:01 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Oh man, daar heb je meteen een van de zaken die het slechtst heeft uitgepakt.
Ik zou Jan Marijnissen niet echt een regent noemen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:57 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Slecht uitgepakt omdat?
De enige die ik erover hoor klagen zijn wat uitgerangeerde regenten die macht hebben moeten inleveren. Voor de rest zou ik er zelf niet aan moeten denken dat ik in de raad met wethouders erin zou moeten werken. Iets teveel macht op een stoel.
Maar om nou te zeggen dat ie het altijd bij het rechte eind heeftquote:Op dinsdag 28 december 2010 14:00 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik zou Jan Marijnissen niet echt een regent noemen.
Hij is Paars alweer vergeten.quote:
Een foetus waar nog geen armpje aan gegroeid is is niet levensvatbaar, hoe geweldig onze ziekenhuizen ook zijn. Als je loopt te trollen zou ik het erg waarderen als je dat toegeeft. Want een discussie van niveau krijgen we zo niet.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:50 schreef Berlitz het volgende:
[..]
En een foetus is steeds eerder levensvatbaar.
In hoe verre is een hompje cellen dat net twee weken groeit 'een leven' te noemen? Ik zou het op z'n best potentieel leven noemen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:53 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Dat vind ik dan weer onzin, je beeindigt hoe dan ook een leven, of je het nou op een mensje vindt lijken of niet.
Dat wilde ik er ook niet mee zeggen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 14:03 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Maar om nou te zeggen dat ie het altijd bij het rechte eind heeft
Afijn, bij geen enkele wet kun je zeggen of hij integraal goed of slecht is. Maar in ieder geval is het iets waar D66 zich met succes voor ingezet heeft.
Oke, maar dan moet je een foetus van 5 maanden ook potentieel leven noemen. Dit gaat namelijk net zo dood wanneer je het aborteert als dat hompje cellen van 2 weken.quote:Op dinsdag 28 december 2010 14:03 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
In hoe verre is een hompje cellen dat net twee weken groeit 'een leven' te noemen? Ik zou het op z'n best potentieel leven noemen.
Wie hebben wel wat bereikt eigenlijk?quote:Op dinsdag 28 december 2010 14:13 schreef Oud_student het volgende:
Er is niets bereikt, je kan zo het campagnefilmpje uit 1966 weer gebruiken:
Het heeft niets aan actualiteit ingeboet, 44 verloren jaren
Een foetus van 5 maanden kan nog niet onafhankelijk leven, maar het lijkt meer op 'leven' dan dat hompje zoals we dat zo liefkozend noemen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 14:13 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Oke, maar dan moet je een foetus van 5 maanden ook potentieel leven noemen. Dit gaat namelijk net zo dood wanneer je het aborteert als dat hompje cellen van 2 weken.
Er is een verzorgingsstaat, vrijheid van godsdienst, beperkingen op milieuvervuiling.quote:Op dinsdag 28 december 2010 14:15 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Wie hebben wel wat bereikt eigenlijk?
Christenen?
Socialisten?
Groenen?
Jawel hoor dit is bereikt http://www.d66.nl/d66nl/item/wat_is_bereiktquote:Op dinsdag 28 december 2010 14:13 schreef Oud_student het volgende:
Er is niets bereikt, je kan zo het campagnefilmpje uit 1966 weer gebruiken:
Het heeft niets aan actualiteit ingeboet, 44 verloren jaren
Eigenlijk was D66 wat de PVV nu is, mensen dachten toen: Die van Mierlo zal ons helpen en alles zal beter worden. Helaas ....quote:Op dinsdag 28 december 2010 14:17 schreef Hexagon het volgende:
Jawel hoor dit is bereikt http://www.d66.nl/d66nl/item/wat_is_bereikt
Maar het filmpje is desondanks nog steeds actueel idd
M.a.w. het ziet er meer uit als een mens dus gaan mensen zeiken dat het zo zielig is. Ik vind dat abortus best moet kunnen hoor, maar je moet wel beseffen dat het gewoon een kindje is dat je de kans op een leven ontneemt. Uitdrukkingen als een hompje cellen zijn m.i. een zwakke poging het te bagatelliseren, iets dat niet moet gebeuren vind ik. Het is namelijk niet de bedoeling dat een abortus een alternatief op voorbehoedsmiddelen wordt.quote:Op dinsdag 28 december 2010 14:16 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Een foetus van 5 maanden kan nog niet onafhankelijk leven, maar het lijkt meer op 'leven' dan dat hompje zoals we dat zo liefkozend noemen.
Ik denk niet dat ik zelf voor abortus zou kiezen overigens. Enkel als de moeder in gevaar is. Maar ik vind het een te 'onduidelijk' onderwerp om er voor anderen over te beslissen.
Het ziet er niet alleen meer uit als leven. Het heeft dan ook al belangrijke functies en organen ontwikkeld.quote:Op dinsdag 28 december 2010 14:48 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
M.a.w. het ziet er meer uit als een mens dus gaan mensen zeiken dat het zo zielig is. Ik vind dat abortus best moet kunnen hoor, maar je moet wel beseffen dat het gewoon een kindje is dat je de kans op een leven ontneemt. Uitdrukkingen als een hompje cellen zijn m.i. een zwakke poging het te bagatelliseren, iets dat niet moet gebeuren vind ik. Het is namelijk niet de bedoeling dat een abortus een alternatief op voorbehoedsmiddelen wordt.
De verzorgingsstaat is een enorme verzamelbak van regelingen die vanuit sociale, liberale of conservatieve hoek kunnen komen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 14:17 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Er is een verzorgingsstaat, vrijheid van godsdienst, beperkingen op milieuvervuiling.
De democratisering van het lokaal bestuur.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:43 schreef Holograph het volgende:
Kortom, heeft de D'66 eigenlijk wel iets nuttigs bereikt in haar 44-jarige bestaan?
Dat zei je nooit over Wilders met 9 zetels.quote:Op dinsdag 28 december 2010 15:39 schreef voice-over het volgende:
Kortom, een overbodige club. Met 10 zeteltjes krijgen ze veel te veel aandacht.
Die maatregelen zijn er niet magisch gekomen. Zonder sociaaldemocraten en socialisten had de verzorgingsstaat (als die dan al ontstaan was) er volledig anders uit gezien.quote:Op dinsdag 28 december 2010 14:50 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
De verzorgingsstaat is een enorme verzamelbak van regelingen die vanuit sociale, liberale of conservatieve hoek kunnen komen.
Vrijheid van godsdienst was er al in 1917. Wat hebben de katholieken na die tijd voor elkaar gekregen?
Groenen hebben nog nooit geregeerd en toch zijn er veel milieumaatregelen ingevoerd. Door welke partijen gebeurde dat dan?
Zonder D66 had de verzorgingsstaat er ook heel anders uitgezien. En dat is mijn punt. Elke partij droeg op een een of andere manier bij aan hoe Nederland er nu uitziet. Dus ook D66 voor de mensen die hier zo hard roepen dat ze niets hebben bijgedragen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 15:42 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Die maatregelen zijn er niet magisch gekomen. Zonder sociaaldemocraten en socialisten had de verzorgingsstaat (als die dan al ontstaan was) er volledig anders uit gezien.
Wat betreft de groenen: Je hoeft niet te regeren om je standpunten er doorheen te krijgen. Ook oppositiepartijen kunnen moties indienen en ook deze kunnen de steun van de meerderheid krijgen.
Dat is ook een goed punt.quote:Op dinsdag 28 december 2010 15:47 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Zonder D66 had de verzorgingsstaat er ook heel anders uitgezien. En dat is mijn punt. Elke partij droeg op een een of andere manier bij aan hoe Nederland er nu uitziet. Dus ook D66 voor de mensen die hier zo hard roepen dat ze niets hebben bijgedragen.
Wilders had in no time 9 zetels en nu zelfs 24. d66 heeft na 44 jaar 10 zetels. Ik zou mij rot schamen als ik d66'er was.quote:Op dinsdag 28 december 2010 15:41 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Dat zei je nooit over Wilders met 9 zetels.
Dus je moet je schamen als je niet meanstream bent?quote:Op dinsdag 28 december 2010 16:53 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wilders had in no time 9 zetels en nu zelfs 24. d66 heeft na 44 jaar 10 zetels. Ik zou mij rot schamen als ik d66'er was.
quote:Op dinsdag 28 december 2010 16:53 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wilders had in no time 9 zetels en nu zelfs 24. d66 heeft na 44 jaar 10 zetels. Ik zou mij rot schamen als ik d66'er was.
Ik zou mij toch een stukje dieper schanen wanneer ik mij achter de abjecte opvattingen van Wilders zou scharen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 16:53 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wilders had in no time 9 zetels en nu zelfs 24. d66 heeft na 44 jaar 10 zetels. Ik zou mij rot schamen als ik d66'er was.
De PVV is gewoon veel belangrijker dan d66. Die enge Pechtold mag dan nog zo'n grote bek hebben en Wilders de maat nemen maar zijn eigen kutpartijtje met 10 zeteltjes in de 2e kamer is geen serieuze factor van betekenis in politiek Nederland.quote:Op dinsdag 28 december 2010 16:57 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Dus je moet je schamen als je niet meanstream bent?
Dat is geen manier van vergelijken natuurlijk. De D'66 bestaat al zolang dat het zowel ups als downs kent. Na 28 jaar hadden ze er 24 bijvoorbeeld. Als Wilders bij de volgende verkiezingen 12 zetels haalt zeg je ook niet dat al zijn werk maar voor 12 zetels is geweest.quote:Op dinsdag 28 december 2010 16:53 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wilders had in no time 9 zetels en nu zelfs 24. d66 heeft na 44 jaar 10 zetels. Ik zou mij rot schamen als ik d66'er was.
Job Cohen is belangrijker dan jou.quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:03 schreef voice-over het volgende:
[..]
De PVV is gewoon veel belangrijker dan d66. Die enge Pechtold mag dan nog zo'n grote bek hebben en Wilders de maat nemen maar zijn eigen kutpartijtje met 10 zeteltjes in de 2e kamer is geen serieuze factor van betekenis in politiek Nederland.
Dat had je over Wilders moeten zeggen toen hij nog maar 9 zetels had.quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:03 schreef voice-over het volgende:
[..]
De PVV is gewoon veel belangrijker dan d66. Die enge Pechtold mag dan nog zo'n grote bek hebben en Wilders de maat nemen maar zijn eigen kutpartijtje met 10 zeteltjes in de 2e kamer is geen serieuze factor van betekenis in politiek Nederland.
Wij van de PVV ook en wij zijn bijna 3x zo groot als de partij van die nepliberalen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:02 schreef LWD-Godius het volgende:
De kiezers van d66 hebben idealen waar ze voor staan en willen strijden en een met redenen omklede visie.
Benieuwd of je ook zo reageert wanneer het zetelaantal van de PVV over een aantal jaren weer is gehalveerd.quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:03 schreef voice-over het volgende:
[..]
De PVV is gewoon veel belangrijker dan d66. Die enge Pechtold mag dan nog zo'n grote bek hebben en Wilders de maat nemen maar zijn eigen kutpartijtje met 10 zeteltjes in de 2e kamer is geen serieuze factor van betekenis in politiek Nederland.
Er is geen "Wij van de PVV". Dat is een van de nadelen van die "partij".quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:05 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wij van de PVV ook en wij zijn bijna 3x zo groot als de partij van die nepliberalen.
De islam is slecht en zoveel mogelijk buitenlanders moeten oprotten zijn geen idealen,quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:05 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wij van de PVV ook en wij zijn bijna 3x zo groot als de partij van die nepliberalen.
Hoe kan je je schamen voor iemand als je achter diens opvattingen staat?quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:02 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik zou mij toch een stukje dieper schanen wanneer ik mij achter de abjecte opvattingen van Wilders zou scharen.
Waarom moeten aanhangers van andere partijen zich dan wel schamen en PVV'ers niet?quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:07 schreef voice-over het volgende:
[..]
Hoe kan je je schamen voor iemand als je achter diens opvattingen staat?
PVV en idealen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:05 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wij van de PVV ook en wij zijn bijna 3x zo groot als de partij van die nepliberalen.
Er is geen 'wij' bij de PVV; Die Partei ist Wilders und Wilders ist die Partei!quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:05 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wij van de PVV ook en wij zijn bijna 3x zo groot als de partij van die nepliberalen.
Hoezo niet rendabel, is alles wat niet na 5 minuten al positieve resultaten oplevert niet rendabel? D66 is een van de enige partijen in Den Haag die ik erop kan betrappen dat ze nog enigszins aan de toekomst denken.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:58 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Subsidies naar niet rendabele projecten zijn niet liberaal.
Dus je moet je schamen als je achter opvattingen staat waar niet iedereen het mee eens is.quote:Op dinsdag 28 december 2010 16:53 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wilders had in no time 9 zetels en nu zelfs 24. d66 heeft na 44 jaar 10 zetels. Ik zou mij rot schamen als ik d66'er was.
Hoe kan je je schamen voor een partij als je achter de opvattingen van die partij staat?quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:07 schreef voice-over het volgende:
[..]
Hoe kan je je schamen voor iemand als je achter diens opvattingen staat?
Dat is toch simpel: investeringen die niets opleveren behoren tot het socialisme, investeringen die wat opleveren tot het kapitalisme.quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:45 schreef Ugjerke het volgende:
En investeringen die niets opleveren horen zeker ook niet bij het kapitalisme. Het is alleen een goede beslissing als je achteraf gelijk hebt?
Proletariërs aller landen, investeert in projecten die niet winstgevend zijn!quote:Op dinsdag 28 december 2010 18:04 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Dat is toch simpel: investeringen die niets opleveren behoren tot het socialisme, investeringen die wat opleveren tot het kapitalisme.
Maar als ze ieder breekpunt laten varen bereiken ze ook helemaal niksquote:Op dinsdag 28 december 2010 17:05 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wij van de PVV ook en wij zijn bijna 3x zo groot als de partij van die nepliberalen.
Nog meer breekpunten (en principes) laten vallen als D66 heeft gedaan is onmogelijk! Verder hebben ze absoluut niets bereikt (op het zakken vullen na dan).quote:Op dinsdag 28 december 2010 18:15 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Maar als ze ieder breekpunt laten varen bereiken ze ook helemaal niks
'Directe democratie', de partij liegt nog ook tegen haar kiezers.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:50 schreef Hexagon het volgende:
Hier staat het mooi op een rijtje
http://www.d66.nl/d66nl/item/wat_is_bereikt
Volgens mij had D'66 geen breekpunten.quote:Op dinsdag 28 december 2010 18:29 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Nog meer breekpunten (en principes) laten vallen als D66 heeft gedaan is onmogelijk! Verder hebben ze absoluut niets bereikt (op het zakken vullen na dan).
Jij bent niemand? Oftewel, wie of wat bedoel je met niemand?quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:02 schreef voice-over het volgende:
44 jaar in de tweede kamer en niemand weet wat die partij heeft gerealiseerd. Lager in de politieke pikorde kan je niet zijn.
Als je het zo stelt zie ik wel heel veel overeenkomsten met de PVV...quote:d66 heeft maar 1 politiek doel: hoe kan Wilders en de PVV maximaal beschadigd worden. Verder is d'66 leeg. Was ooit bedoeld om de politieke structuur in Nederland te veranderen, een 1-issue partij dus eigenlijk, en daar zijn ze niet in geslaagd. Voor velen is het een effectieve springplank gebleken voor een leuke baan en dito inkomsten. Maar verder stelt de club van de veilingmeester niets voor. Hij past eigenlijk wonderwel bij deze inhoudsloze club van babyboomers en andere profiteurs.
'Ieder' breekpunt, noem het 2e breekpunt dan eens? Daarnaast was het breekpunt van Alexander over de HRA ook weinig waard.quote:Op dinsdag 28 december 2010 18:15 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Maar als ze ieder breekpunt laten varen bereiken ze ook helemaal niks
1. Iedereen behalve jijquote:Op dinsdag 28 december 2010 19:35 schreef Dlocks het volgende:
[..]
1. Jij bent niemand? Oftewel, wie of wat bedoel je met niemand?
[..]
2. Als je het zo stelt zie ik wel heel veel overeenkomsten met de PVV...
1. Lees het topic nog eens door zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:42 schreef voice-over het volgende:
[..]
1. Iedereen behalve jij
2. Mwah, de PVV heeft een indrukwekkend, omvangrijk en coherent partijprogramma itt d66.
Dus je moet je schamen als je achter opvattingen staat waar niet iedereen het mee eens is.quote:Op dinsdag 28 december 2010 16:53 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wilders had in no time 9 zetels en nu zelfs 24. d66 heeft na 44 jaar 10 zetels. Ik zou mij rot schamen als ik d66'er was.
Hoe kan je je schamen voor een partij als je achter de opvattingen van die partij staat?quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:07 schreef voice-over het volgende:
[..]
Hoe kan je je schamen voor iemand als je achter diens opvattingen staat?
Inderdaad. Onderwerpen die voor de gewone brave burgers wat abstract zijn. Maar ze zijn mooi genoeg om ervoor te vechten.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:56 schreef WeirdMicky het volgende:
D66 is veel liberaler dan de PvdA en richt zich meer op vrije keuze, privacywetgeving, meer geld voor onderwijs, liberalisering van markten en groene energie.
Zeg lieverd, waar blijven de extra agenten, waar blijven de belastingverlagingen en waar is de heilige vrijheid van meningsuiting gebleven?quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:08 schreef onzichtbare het volgende:
zonder de PVV zou D66 volgens mij 0 zetels hebben gehad...
een pot vaseline die die D66
ze waren zo voor een gekozen burgemeester en zo tegen de benoeming van burgemeester...maar puntje bij paaltje hebben sommige D66 grootheden zich toch laten benoemen als burgemeester....
zoals wilders al zei...een ruggengraat van slagroom
Uhm... Wilders en ruggengraat?quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:08 schreef onzichtbare het volgende:
zoals wilders al zei...een ruggengraat van slagroom
Het is geven en nemen in de politiek. Je kunt niet alles hebben, tenzij je de enige partij bent in een dictatuur, maar wij leven in een democratie. Soms moet je water bij de wijn doen om een ander doel te kunnen bereiken. Sommige PVV-stemmers zien niet wat werkelijk de problemen zijn in Nederland. Het gaat niet om de criminelen of de Islamisering. Ik ontken niet dat er problemen zijn, maar die hebben geen prioriteit. Het gaat om hervormingen op diverse terreinen zodat wij onze ambities kunnen waarmaken als land. De HRA moet worden aangepakt en worden beperkt zodat de starters een fatsoenlijke huis kunnen komen. Er moet kritisch naar het onderwijs worden gekeken. Meer tijd in het basisonderwijs voor de onderwijstaken in plaats van de uitstapjes die er nu gemaakt worden. Daarnaast zou het geen kwaad kunnen om te kijken naar het Middelbaar Onderwijs en de aansluiting naar de vervolgopleidingen. Een ander punt waar nodig moet worden hervormd is de WW. Die zou best ingekort kunnen worden om de mensen sneller aan het werk te helpen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:08 schreef onzichtbare het volgende:
zoals wilders al zei...een ruggengraat van slagroom
Ja, daar weet Wilders alles van.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:08 schreef onzichtbare het volgende:
[..]
zoals wilders al zei...een ruggengraat van slagroom
Sommige PVV-stemmers? Ik heb nog geen enkele PVV stemmer gezien of gesproken die daadwerkelijk de problemen inziet. Ook niet op FOK.quote:Op dinsdag 28 december 2010 23:11 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Het is geven en nemen in de politiek. Je kunt niet alles hebben, tenzij je de enige partij bent in een dictatuur, maar wij leven in een democratie. Soms moet je water bij de wijn doen om een ander doel te kunnen bereiken. Sommige PVV-stemmers zien niet wat werkelijk de problemen zijn in Nederland. Het gaat niet om de criminelen of de Islamisering. Ik ontken niet dat er problemen zijn, maar die hebben geen prioriteit. Het gaat om hervormingen op diverse terreinen zodat wij onze ambities kunnen waarmaken als land. De HRA moet worden aangepakt en worden beperkt zodat de starters een fatsoenlijke huis kunnen komen. Er moet kritisch naar het onderwijs worden gekeken. Meer tijd in het basisonderwijs voor de onderwijstaken in plaats van de uitstapjes die er nu gemaakt worden. Daarnaast zou het geen kwaad kunnen om te kijken naar het Middelbaar Onderwijs en de aansluiting naar de vervolgopleidingen. Een ander punt waar nodig moet worden hervormd is de WW. Die zou best ingekort kunnen worden om de mensen sneller aan het werk te helpen.
En dat PvdA niet in het kabinet zit natuurlijk. Voor VVD is dat al een overwinning op zich.quote:Op dinsdag 28 december 2010 23:24 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Sommige PVV-stemmers? Ik heb nog geen enkele PVV stemmer gezien of gesproken die daadwerkelijk de problemen inziet. Ook niet op FOK.
Ik had meer mijn hoop in VVD, maar de VVD fokkers hier zijn al lang blij dat ze met 130 over de snelweg mogen scheuren zonder ook maar het kabinet te bekritiseren. Ik had de hoop dat de VVD de sociale zekerheid zou aanpakken maar ze waren bang voor Wilders.
Ik denk dat dat nog wel meevalt. Ik heb nog hoop dat de VVDers nou ook weer niet zo triest zijnquote:Op dinsdag 28 december 2010 23:26 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
En dat PvdA niet in het kabinet zit natuurlijk. Voor VVD is dat al een overwinning op zich.
Vind ik allemaal erg leuk, maar zoals ik al zei: de D'66 heeft niet echt veel specifieke D'66 punten laten doorvoeren. Inderdaad, arbortus, homohuwelijk. Echter zijn dit ook punten waar de VVD en de PvdA positief tegen aankijken.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:30 schreef Hexagon het volgende:
Sinds de laatste verkiezingen zijn dit dingen die D66 zonder regeringsdeelname bereikt heeft
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)met?ctx=vghpm7u9vdea
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)_in?ctx=vhopg90lkduz
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=18
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=18
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=30
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=36
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=54
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=66
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=90
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)duz&start_nieuws=102
Ik help het je hopen. Wat ik echter van de campagnetijd tot en met dit moment heb gezien stemt me niet erg hoopvol.quote:Op dinsdag 28 december 2010 23:28 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik denk dat dat nog wel meevalt. Ik heb nog hoop dat de VVDers nou ook weer niet zo triest zijn
Waar maak jij je druk om? Denk aan je bloeddruk.quote:Op dinsdag 28 december 2010 23:48 schreef Holograph het volgende:
[..]
Vind ik allemaal erg leuk, maar zoals ik al zei: de D'66 heeft niet echt veel specifieke D'66 punten laten doorvoeren. Inderdaad, arbortus, homohuwelijk. Echter zijn dit ook punten waar de VVD en de PvdA positief tegen aankijken.
Iets meer directe democratie bijvoorbeeld, iets wat de VVD en de PvdA verafschuwen, is er nooit doorheen gekomen. Daarom beschouw ik de D'66 meer als een stempelmachine van dingen die de VVD en de PvdA leuk vinden en waar de D'66 het ook wel mee eens kan zijn. Dat maakt de D'66 geen serieuze partij.
Kurz und gut: De D'66 heeft er niet echt voor grote stelselwijzigingen gezorgd in de laatste 44 jaar.
De vraag is of er ooit een regering met zowel PvdA als VVD zou zijn gekomen zonder D66 ertussen als bindmiddel. Grote kans dat PvdA, dan wel de VVD voor de verandering weer eens met het CDA in zee hadden moeten gaan.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:51 schreef Holograph het volgende:
Deze waren er ook gekomen zonder de D'66, aangezien de PvdA en de VVD hier ook positief tegenover staan.
Het probleem is dat zowel jij als ik niet op de hoogte zijn wat standaard is in Nederland en wat de precieze afspraken zijn tussen de gemeente en de burgemeester.quote:Op dinsdag 28 december 2010 18:30 schreef tntkiller het volgende: iig weten ze nu goed hoe ze hun zakken kunnen vullen...
Dit.quote:Op dinsdag 28 december 2010 23:13 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Ja, daar weet Wilders alles van.
"Het hoofddoekjesverbod is een breekpunt"
"Het hoofddoekjesverbod is geen breekpunt"
"Het hoofddoekjesverbod is nooit een breekpunt geweest"
En onderstaande in een tijdsbestek van een uurtje of 12:
"De AOW-leeftijd is een breekpunt"
"Nu intrekken van het AOW-breekpunt zou kiezersbedrog zijn"
"De AOW-leeftijd is geen breekpunt meer"
"Van kiezersbedrog is geen sprake"
Maar ja, je moet toch wat als je op het pluche wil zitten.
Fijn, dank je. Ik zat net geestelijk een hele rant voor te bereiden in de trant van "in hoeverre is eigen standpunten bereiken een deugd in een democratie, het gaat om consensus, en in de politiek toch vooral ook om de idealen en D66 is jaren consistent, etc" maar daar hoef ik nu geen mooi verhaal meer van te maken.quote:Op woensdag 29 december 2010 02:22 schreef Friek_ het volgende:
Tsja, wat heeft een andere partij bereikt? We leven nog altijd in een parlementaire democratie waarin alles in een consensuspolitiek geboetseerd wordt: door samen wetsvoorstellen door te voeren bereik je gezamenlijk wat.
Daarnaast is er geen enkele partij in Nederland die een modern liberaal en progressief geluid laat horen op D66 na. Daar zit 'm de kracht.
Natuurlijk. D66 heeft immers geen absolute meerderheid dus is de partij afhankelijk van de steun van anderen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 23:48 schreef Holograph het volgende:
[..]
Vind ik allemaal erg leuk, maar zoals ik al zei: de D'66 heeft niet echt veel specifieke D'66 punten laten doorvoeren. Inderdaad, arbortus, homohuwelijk. Echter zijn dit ook punten waar de VVD en de PvdA positief tegen aankijken.
Waarom hebben de PvdA en de VVD die dingen die bereikt zijn dan niet voorgesteld? Zijn hadden die macht al veel langer. Dus komen deze plannen gewoon uit de koker van D66. En als andere partijen het er niet mee eens waren geweest waren ze wel afgeschoten geweest. Maar D66 was vaak de eerste die het in zijn programma zette.quote:Iets meer directe democratie bijvoorbeeld, iets wat de VVD en de PvdA verafschuwen, is er nooit doorheen gekomen. Daarom beschouw ik de D'66 meer als een stempelmachine van dingen die de VVD en de PvdA leuk vinden en waar de D'66 het ook wel mee eens kan zijn. Dat maakt de D'66 geen serieuze partij.
Kurz und gut: De D'66 heeft er niet echt voor grote stelselwijzigingen gezorgd in de laatste 44 jaar.
Dat is psychologisch onmogelijk.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:57 schreef Dlocks het volgende:
Hoe kan je je schamen voor een partij als je achter de opvattingen van die partij staat?
gast, neequote:Op dinsdag 28 december 2010 11:59 schreef Holograph het volgende:
[..]
Maar op die punten bereiken ze dus bijna niks. Er zullen vast wel wat kleine stelselwijzigingen geweest zijn dankzij de D'66, maar geen wijzigingen waar je van kunt zeggen dat die echt dankzij de D'66 zijn gekomen.
Het enige wat ze hadden kunnen bereiken was de gekozen burgemeester, maar dat werd afgeketst door Hans Wiegel in de EK en daar nam de D'66 genoegen mee.
Ik vind dat we te ver doorgeschiten zijn in individualisering en de alles moet kunnen vrijheid-blijheid mentaliteit. Daar zie ik D66 samen met Groenlinks en VVD als de belangrijkste drijvende krachten achter.quote:
Gelukkig hebben we met rechtse partijen als het CDA en VVD een stel realistische mensen in huis (wietpas, paddoverbod, coffeeshops sluiten, studieboetes, etc.).quote:Op donderdag 30 december 2010 06:26 schreef voice-over het volgende:
d66 heeft bereikt dat zij van een liberale partij is verworden tot een meeheuler met de linkse partijen. Samen met de marxisten van de SP etaleren zij hun wereldvreemde politieke opvattingen.
Je liegt zoals gewoonlijk weerquote:Op donderdag 30 december 2010 06:26 schreef voice-over het volgende:
d66 heeft bereikt dat zij van een liberale partij is verworden tot een meeheuler met de linkse partijen. Samen met de marxisten van de SP etaleren zij hun wereldvreemde politieke opvattingen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[quote][img]http://i.fokzine.net/p/10s.gif[/img] Op maandag 23 april 2012 17:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
quote:Op donderdag 30 december 2010 20:20 schreef JoaC het volgende:
[..]
Je liegt zoals gewoonlijk weer
Welke partij stelde voor om verzorgingstehuizen door de verzorgers te laten runnen ipv managers?
AntwoordSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een leuk filmpje van Martin Bosma kan uiteraard ook niet ontbreken.![]()
onvervalst PVDA geluidquote:Op donderdag 30 december 2010 20:39 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Een leuk filmpje van Martin Bosma kan uiteraard ook niet ontbreken.
Een godwin uit jouw mond is hypocrietquote:Op donderdag 30 december 2010 20:43 schreef Sachertorte het volgende:
Dhimmi66 doet manmoedig pogingen om de lessen die in WOII zijn geleerd ten grave te dragen. Gelukkig keert het tij.
Help we worden gedemoniseerd!quote:Op donderdag 30 december 2010 20:43 schreef Sachertorte het volgende:
Dhimmi66 doet manmoedig pogingen om de lessen die in WOII zijn geleerd ten grave te dragen. Gelukkig keert het tij.
Waarom naar een plaatje ervan linken? (Die ontzettend klein en nauwelijks leesbaar isquote:Op donderdag 30 december 2010 20:44 schreef Berlitz het volgende:
[..]
onvervalst PVDA geluid
[ afbeelding ]
Ja, hun deelname aan Paarse kabinetten leidde tot de opkomst van Pim Fortuyn.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:43 schreef Holograph het volgende:.....
Kortom, heeft de D'66 eigenlijk wel iets nuttigs bereikt in haar 44-jarige bestaan?
Ik zou als ik jou was ook alle weerleggende posts negeren en je eigen domme, conservatieve stemmetje blijven volgen in je hoofd.quote:Op zondag 2 januari 2011 03:54 schreef voice-over het volgende:
d66 heeft na 45 jaar bereikt dat hun belang niet meer synchroon loopt met het belang van Nederland en de Nederlanders.
Of dat reden is voor een feestje ..... ?
Als ik jou was, zou ik gewoon blijven geloven in de d66-waan vertolkt door buikspreekpop Pechtold.quote:Op zondag 2 januari 2011 05:15 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik zou als ik jou was ook alle weerleggende posts negeren en je eigen domme, conservatieve stemmetje blijven volgen in je hoofd.
Als ik jou was, zou ik op de rug van een magische draak springen en alle orks uit Gawalhaid verjagen zodat er vele jaren van vrede, welvaart en moderne dans kunnen volgen.quote:Op zondag 2 januari 2011 05:37 schreef voice-over het volgende:
[..]
Als ik jou was, zou ik gewoon blijven geloven in de d66-waan vertolkt door buikspreekpop Pechtold.
Goed onderbouwt, zonder enige bewijslast zou dit zeker een troll geweest zijnquote:Op zondag 2 januari 2011 03:54 schreef voice-over het volgende:
d66 heeft na 45 jaar bereikt dat hun belang niet meer synchroon loopt met het belang van Nederland en de Nederlanders.
Of dat reden is voor een feestje ..... ?
Van die Bosma krijg ik huilbuien, dat krijgt geld voor zijn aanwezigheid net als Dion Graus en de rest van de fractie.quote:Op donderdag 30 december 2010 20:44 schreef Berlitz het volgende:
[..]
onvervalst PVDA geluid
[ afbeelding ]
En nu eentje van een kamerlid van de PvdA, of beter nog: eentje van D66.quote:Op donderdag 30 december 2010 20:44 schreef Berlitz het volgende:
[..]
onvervalst PVDA geluid
[ afbeelding ]
Blijkbaar onderschat je zaken.quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:03 schreef voice-over het volgende:
[..]
De PVV is gewoon veel belangrijker dan d66. Die enge Pechtold mag dan nog zo'n grote bek hebben en Wilders de maat nemen maar zijn eigen kutpartijtje met 10 zeteltjes in de 2e kamer is geen serieuze factor van betekenis in politiek Nederland.
Tja, d66 bestaat dan ook 45 jaar en de PVV 4,5 jaar.quote:Op maandag 3 januari 2011 00:21 schreef JoaC het volgende:
[..]
Blijkbaar onderschat je zaken.
De hoeveelheid succesvolle initiatieven vanuit D66 zullen hoger uitvallen dan die van de PVV, puur door de kwaliteit en positie van D66
Laat al die zinnige voorstellen maar eens zien dan.quote:Op maandag 3 januari 2011 08:11 schreef voice-over het volgende:
[..]
Tja, d66 bestaat dan ook 45 jaar en de PVV 4,5 jaar.
Maar in die korte tijd heeft de PVV meer zinnige voorstellen gedaan dan d66. Het aanpakken van Marokkaans straattuig is voor de gewone Nederlander relevanter en waardevoller dan een gekozen burgemeester.
Waarom stemmen er dan mensen op die geen lid zijn? Of zijn die geen onderdeel van het Nederlandse volk?quote:d66 is een marginaal clubje van babyboom-regenten die volkomen los staan van de behoeften van het Nederlandse volk.
Dat zegt meer over de 'gewone Nederlander' dan over de D66.quote:Op maandag 3 januari 2011 08:11 schreef voice-over het volgende:
Maar in die korte tijd heeft de PVV meer zinnige voorstellen gedaan dan d66. Het aanpakken van Marokkaans straattuig is voor de gewone Nederlander relevanter en waardevoller dan een gekozen burgemeester.
Het Nederlandse volk wat geen flauw benul heeft van (het gebrek aan) mogelijkheden en maar afgaat op de onderbuik. Way to go inderdaad.quote:d66 is een marginaal clubje van babyboom-regenten die volkomen los staan van de behoeften van het Nederlandse volk.
'Zinnig' is een vrij relatief begrip. De D'66 kan best veel zinnige voorstellen hebben gedaan, maar ze hebben weinig bereikt. Tijdens het 1e Paarse kabinet hadden ze er veel meer uit kunnen halen, maar ze gaven toentertijd meer om ministersposten.quote:Op maandag 3 januari 2011 09:47 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Laat al die zinnige voorstellen maar eens zien dan.
En wie bepaalt trouwens wat zinnig is. Jij de almachtige voice-over?
Probleem is dat de D'66 elke keer halveert als ze regeren.quote:Op maandag 3 januari 2011 20:33 schreef Hexagon het volgende:
Wellicht had men er nog meer uit kunnen halen en dat vonden kiezers ook gezien het verlies in 1998. Dat lijkt me echter nu weinig relevant meer. Iedere periode is nieuwe ronde, nieuwe kansen.
Uiteindelijk blijt de vraag of D66 in 44 jaar wezenlijke zaken heeft weten te regelen. En dat kun je onmogelijk met nee beantwoorden gezien de talloze voorbeelden hier.
Dus jij beweert dat global warming aardbevingen veroorzaakt?quote:Op zondag 2 januari 2011 20:12 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Van die Bosma krijg ik huilbuien, dat krijgt geld voor zijn aanwezigheid net als Dion Graus en de rest van de fractie.
Ik heb niks tegen Wilders als fractievoorzitter en debater want puur technisch en inhoudelijk gezien doet hij het goed, al ben ik 't niet met zijn politieke visie eens. Hij is een politiek zwaargewicht net als Kok, Van Acht, Lubbers, Bolkestein, Wiegel, Van Mierlo, Pechtold en Halsema. Maar dit soort incompetente rotzooi als Bosma is toch om je voor te schamen als PVV stemmer? Die mag nog niet eens de schoenen van Wilders poetsen. Hij weet niet eens waar z'n partij voor staat en als hij niets te melden heeft.. ga er dan niet staan of zeg gewoon dat je het niet weet.
En als je met een PvdA'er komt, kom dan ff met een goed voorbeeld..
Dijken bouwen heeft als tijdelijke oplossing zin, beter iets dan niets. En beter investeren in preventie dan achteraf doneren aan hulp. Vooral als je de geschiedenis van rampen in Haiti kent.
2004: Overstroming. Meer dan 2.000 doden en vermisten.
2004: Orkaan Jeanne
2005: Orkaan Dennis. Minstens 45 doden.
2008: Diverse orkanen en stormen. Bijna 800 doden en honderden gewonden.
Dit allemaal voor de laatste ramp. Je kent de watersnoodramp in Nederland neem ik aan? Zonder onze deltawerken hadden we nu ook met natte voeten gestaan. Maar collectief ingrijpen wordt aan de westkant van de oceaan niet gedaan. Ook niet in Amerika, daar wil de burger niet zijn belastinggeld betalen aan collectieve oplossingen. En wat dat betreft lopen ze er 'als collectief' achter op Nederland.
d66 is dan ook een intellectuele partij, veel lullen en niks doen.quote:Op maandag 3 januari 2011 20:40 schreef Holograph het volgende:
[..]
Probleem is dat de D'66 elke keer halveert als ze regeren.
'94: D'66 doet mee aan Paars I - 24 zetels
'98: D'66 halveert (14 zetels) - doet mee als 'opvul' partij in Paars II
'02: D'66 halveert - doet niet mee aan de kabinet (7 zetels)
'03: D'66 verlies een zetel (6 zetels) - doet mee aan kabinet Balkende II
'06: D'66 halveert (3 zetels)
Elke keer stelt de D'66 teleur.
En toch bestaat D66 nog steeds en is dit bereikt: http://www.d66.nl/d66nl/item/wat_is_bereiktquote:Op maandag 3 januari 2011 20:40 schreef Holograph het volgende:
[..]
Probleem is dat de D'66 elke keer halveert als ze regeren.
'94: D'66 doet mee aan Paars I - 24 zetels
'98: D'66 halveert (14 zetels) - doet mee als 'opvul' partij in Paars II
'02: D'66 halveert - doet niet mee aan de kabinet (7 zetels)
'03: D'66 verlies een zetel (6 zetels) - doet mee aan kabinet Balkende II
'06: D'66 halveert (3 zetels)
Elke keer stelt de D'66 teleur.
Dat is in ieder geval beter dan een partij zijn die zijn verstand iet gebruiktquote:Op maandag 3 januari 2011 21:04 schreef Berlitz het volgende:
[..]
d66 is dan ook een intellectuele partij,
Je liegt zoals wel meer D66-bashers doen. Omdat je geen argumenten kunt verzinnen.quote:veel lullen en niks doen.
Het zijn allemaal zulke marginale dingen. Leuk dat je ervoor hebt gezorgd dat er meer ontwikkelingshulp gaat naar de emancipatie van vrouwen, maar is daar nou echt een aparte partij voor nodig?quote:Op maandag 3 januari 2011 21:41 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat is in ieder geval beter dan een partij zijn die zijn verstand iet gebruikt
[..]
Je liegt zoals wel meer D66-bashers doen. Omdat je geen argumenten kunt verzinnen.
Dit is het bewijs voor de huidige periode in het parlement
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)met?ctx=vghpm7u9vdea
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)_in?ctx=vhopg90lkduz
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=18
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=18
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=30
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=36
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=54
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=66
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)kduz&start_nieuws=90
http://www.d66.nl/d66nl/n(...)duz&start_nieuws=102
We hebben het nu over D66 als oppositiepartij de laatste maanden. Dan zitten er geen radicale beleidsveranderingen in nee.quote:Op maandag 3 januari 2011 23:20 schreef Holograph het volgende:
[..]
Het zijn allemaal zulke marginale dingen. Leuk dat je ervoor hebt gezorgd dat er meer ontwikkelingshulp gaat naar de emancipatie van vrouwen, maar is daar nou echt een aparte partij voor nodig?
Sterker nog. Veel voorstellen komen uit de koker van D66quote:Om heel eerlijk te zijn ben ik in bepaalde opzichten zelf blij met de Paarse kabinetten. Bepaalde Westerse zedelijkheidswetgeving die botst met de Christelijke zedelijkheid zijn dankzij deze kabinetten doorgevoerd, en natuurlijk heeft de D'66 hier zijn aandeel bij geleverd.
Die democratisering komt er niet zolang de grote machtspartijen dat willen en kunnen tegenhouden. Zo simpel is het.quote:Echter zijn er niet echt D'66 specifieke punten doorgevoerd. Waar blijft de beloofde democratisering van Nederland? De D'66 heeft in 3 kabinetten gezeten en ze hebben niks op deze punten bereikt. Dat terwijl de democratisering van Nederland altijd een van de belangrijkste verkiezingsthema's is geweest van de D'66. Als je op de belangrijkste punten van je verkiezingsprogramma nooit iets bereikt, ben je altijd partij geen knip voor de neus waard.
Niet om het een of ander maar D66 heeft relatief korte perioden mogen regeren. 1973-1977, 1981-1982, 1994-2002 en 2003-2006 . In deze periodes hebben ze meer dan een stempel kunnen drukken op het regeringsbeleid en dat met relatief weinig kamerzetels. Je kan wel zeggen dat D66 in de regering-Balkenende een beetje onzichtbaar was geworden maar dat kwam door hun enorme zetelverlies na Paars.quote:Op maandag 3 januari 2011 23:57 schreef mlg het volgende:
@ Hexagon
Ik wil D66 niet afkatten, maar ze hebben echt verdomd weinig bereikt sinds hun bestaan. Mensen weten helemaal niet waar D66 voorstaat, en mensen 'afwegen' een stem, maar uiteindelijk komt die toch ergens anders terecht. Het is geen overtuigende partij.
Waar haal jij global warming en aardbevingen vandaan? Ik beweer dit net zo min als dat ik beweer dat jij D66 stemt en als je mn post ff leest in plaats van na een seconde al op de reageer knop te hengsten dan weet je precies waar het over gaat.quote:Op maandag 3 januari 2011 20:50 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Dus jij beweert dat global warming aardbevingen veroorzaakt?
Mensen weten maar 1 ding waar d66 voor staat: "hoe kan de PVV maximaal beschadigd worden?"quote:Op maandag 3 januari 2011 23:57 schreef mlg het volgende:
@ Hexagon
Ik wil D66 niet afkatten, maar ze hebben echt verdomd weinig bereikt sinds hun bestaan. Mensen weten helemaal niet waar D66 voorstaat, en mensen 'overwegen' een stem, maar uiteindelijk komt die toch ergens anders terecht. Het is geen overtuigende partij.
d66 geeft meer om criminele Marokkanen dan om Nederlanders die heel veel last ondervinden van deze bevolkingsgroep. Volgens d66 is dat intellectueel hoogstaander dan de wensen van het PVV-electoraat.quote:Op maandag 3 januari 2011 21:04 schreef Berlitz het volgende:
[..]
d66 is dan ook een intellectuele partij, veel lullen en niks doen.
Kan je dit ook bewijzen of onderbouwen of is het weer dom gelul van je?quote:Op dinsdag 4 januari 2011 07:34 schreef voice-over het volgende:
[..]
d66 geeft meer om criminele Marokkanen dan om Nederlanders die heel veel last ondervinden van deze bevolkingsgroep. Volgens d66 is dat intellectueel hoogstaander dan de wensen van het PVV-electoraat.
Don't feed the trollquote:Op dinsdag 4 januari 2011 08:10 schreef du_ke het volgende:
[..]
Kan je dit ook bewijzen of onderbouwen of is het weer dom gelul van je?
Wilders wil dolgraag alle criminele straatterroristen keihard aanpakken. Pechtold is daar tegenstanjder van. Die roept als 'echte' liberaal dat deze Marokkanen geen kansen krijgen in Nederland en dat PVV'ers racisten zijn.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 08:10 schreef du_ke het volgende:
[..]
Kan je dit ook bewijzen of onderbouwen of is het weer dom gelul van je?
quote:Op dinsdag 4 januari 2011 11:28 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wilders wil dolgraag alle criminele straatterroristen keihard aanpakken. Pechtold is daar tegenstanjder van. Die roept als 'echte' liberaal dat deze Marokkanen geen kansen krijgen in Nederland en dat PVV'ers racisten zijn.
d66 houdt noodzakelijke veranderingen in dit land tegen, d66 is een bekrompen, conservatief clubje van rosé-drinkende babyboomers.
Heb je hier bronnen voor? In het geval van je gelijk was het wel erg treurig gesteld met D66.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 16:28 schreef voice-over het volgende:
In de kern is d66 een extreem-linkse partij, hoe hard ook haar medestanders het tegendeel roepen. Remember Keerpunt '72, het beruchte verkiezingsprogramma waarmee drie 'progressieve' (lees: linkse) Nederlandse politieke partijen, PvdA, D'66 en PPR, gezamenlijk de Tweede Kamerverkiezingen 1972 ingingen. Het programma beoogde een blauwdruk te zijn voor een links progressief minderheidskabinet. Keerpunt '72 behoorde tot de kern van de progressieve samenwerking in Nederland in de jaren '70. Keerpunt '72 propageerde een spreiding van inkomen, kennis en macht. Vakbonden en werknemers moesten daarom delen in de winsten van bedrijven. De middenschool moest voor gelijke kansen zorgen. Alle leerlingen tussen twaalf en zestien jaar zouden dezelfde lesstof voorgeschoteld krijgen. Jongeren boven de achttien kregen recht op zelfstandige huisvesting.
d66 was dus 1 van de founding fathers van deze schandalige, onvaderlandse politieke samenwerking.
En vergeet niet dat een staatssecretaris van de D'66 lid was van een groep die sympathiseerde met de DDR.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 16:28 schreef voice-over het volgende:
In de kern is d66 een extreem-linkse partij, hoe hard ook haar medestanders het tegendeel roepen. Remember Keerpunt '72, het beruchte verkiezingsprogramma waarmee drie 'progressieve' (lees: linkse) Nederlandse politieke partijen, PvdA, D'66 en PPR, gezamenlijk de Tweede Kamerverkiezingen 1972 ingingen. Het programma beoogde een blauwdruk te zijn voor een links progressief minderheidskabinet. Keerpunt '72 behoorde tot de kern van de progressieve samenwerking in Nederland in de jaren '70. Keerpunt '72 propageerde een spreiding van inkomen, kennis en macht. Vakbonden en werknemers moesten daarom delen in de winsten van bedrijven. De middenschool moest voor gelijke kansen zorgen. Alle leerlingen tussen twaalf en zestien jaar zouden dezelfde lesstof voorgeschoteld krijgen. Jongeren boven de achttien kregen recht op zelfstandige huisvesting.
d66 was dus 1 van de founding fathers van deze schandalige, onvaderlandse politieke samenwerking.
Heeft hij letterlijk van Wiki gekopieerd, dus het zal ongetwijfeld kloppen. Maar dat zegt natuurlijk weinig over de huidige koers van D66. Ik heb eerlijk gezegd weinig te schaften met politieke ideeen die veertig jaar oud zijn.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 16:35 schreef mlg het volgende:
[..]
Heb je hier bronnen voor? In het geval van je gelijk was het wel erg treurig gesteld met D66.
Vroeger heulden ze met de DDR nu met de islam en vooral turkije.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 16:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Heeft hij letterlijk van Wiki gekopieerd, dus het zal ongetwijfeld kloppen. Maar dat zegt natuurlijk weinig over de huidige koers van D66. Ik heb eerlijk gezegd weinig te schaften met politieke ideeen die veertig jaar oud zijn.
De DDR is dood en wat betreft Turkije en de islam (wist niet eens dat je daarmee kan heulen):quote:Op dinsdag 4 januari 2011 16:47 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Vroeger heulden ze met de DDR nu met de islam en vooral turkije.
Moet je je voorstellen als een PVVer ooit lid geweest zou zijn van een extreem-rechts clubje dan liep jij hier te janken dat je wel wist dat het allemaal fascisten zijn.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 16:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De DDR is dood en wat betreft Turkije en de islam (wist niet eens dat je daarmee kan heulen):
Koos is een salonsocialistquote:Op dinsdag 4 januari 2011 16:54 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Moet je je voorstellen als een PVVer ooit lid geweest zou zijn van een extreem-rechts clubje dan liep jij hier te janken dat je wel wist dat het allemaal fascisten zijn.
Maar met ex-communisten en sympathisanten van de sovjet unie daar heb jij totaal geen probleem mee je stemt er zelfs op.
Verschil is dat de PVV ook fascistische trekjes vertoont, terwijl D66 verre van communistisch is te noemen.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 16:54 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Moet je je voorstellen als een PVVer ooit lid geweest zou zijn van een extreem-rechts clubje dan liep jij hier te janken dat je wel wist dat het allemaal fascisten zijn.
Maar met ex-communisten en sympathisanten van de sovjet unie daar heb jij totaal geen probleem mee je stemt er zelfs op.
Maar volgens het politieke schema is D66 rechtser dan de PVVquote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:07 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Verschil is dat de PVV ook fascistische trekjes vertoont, terwijl D66 verre van communistisch is te noemen.
Dat zegt natuurlijk niets over het fascistische karakter van de PVV. Je kunt simpelweg niet ontkennen dat de PVV bepaalde trekjes bezit die veel weg hebben van het fascisme.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:11 schreef mlg het volgende:
[..]
Maar volgens het politieke schema is D66 rechtser dan de PVV
[ afbeelding ]
Het gaat erom dat jij geen enkel probleem heb met ex-communisten en mensen die nog steeds naar het marxisme festival gaan maar moord en brand schreeuwt over de verledens van PVVers.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:07 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Verschil is dat de PVV ook fascistische trekjes vertoont, terwijl D66 verre van communistisch is te noemen.
Ik heb dan ook weinig problemen met het marxistische gedachtegoed. Dat betekent echter niet dat ik de verschrikkele daden van het Sovjet-regime goedkeur.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:17 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Het gaat erom dat jij geen enkel probleem heb met ex-communisten en mensen die nog steeds naar het marxisme festival gaan maar moord en brand schreeuwt over de verledens van PVVers.
De PVV heeft nog nooit met dictaturen geheuld groenlinks,d66 en de pvda wel die gaan zelfs nog steeds naar het marxisme festival.
Het Italië van Mussolini was nog niet half zo erg als de marxistische landen ik snap dus niet waarom fascisme erger is al marxisme.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik heb dan ook weinig problemen met het marxistische gedachtegoed. Dat betekent echter niet dat ik de verschrikkele daden van het Sovjet-regime goedkeur.
Ik heb het dan ook over de platte ideologie, niet de manier waarop deze is ingevuld in de praktijk.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:29 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Het Italië van Mussolini was nog niet half zo erg als de marxistische landen ik snap dus niet waarom fascisme erger is al marxisme.
Nee, ontken ik niet, maar het wil niet zeggen dat fascistische partijen nooit gelijk hebben.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat zegt natuurlijk niets over het fascistische karakter van de PVV. Je kunt simpelweg niet ontkennen dat de PVV bepaalde trekjes bezit die veel weg hebben van het fascisme.
Ideologie is bedoeld voor de praktijk daar moet je het dan ook op afrekenen.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik heb het dan ook over de platte ideologie, niet de manier waarop deze is ingevuld in de praktijk.
Aha je maakte dus weer een van die domme grappen van je...quote:Op dinsdag 4 januari 2011 11:28 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wilders wil dolgraag alle criminele straatterroristen keihard aanpakken. Pechtold is daar tegenstanjder van. Die roept als 'echte' liberaal dat deze Marokkanen geen kansen krijgen in Nederland en dat PVV'ers racisten zijn.
d66 houdt noodzakelijke veranderingen in dit land tegen, d66 is een bekrompen, conservatief clubje van rosé-drinkende babyboomers.
Waarom moet hij met feiten en onderbouwing komen? Jij ziet toch hetzelfde wat voice over ziet?quote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:41 schreef du_ke het volgende:
[..]
Aha je maakte dus weer een van die domme grappen van je...
Probeer het de volgende keer eens met een echte onderbouwing, met feiten en dergelijke...
Precies. Onze geliefde mod zit weer eens te zeuren.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:43 schreef mlg het volgende:
[..]
Waarom moet hij met feiten en onderbouwing komen? Jij ziet toch hetzelfde wat voice over ziet?
en een stukje progressieverquote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:11 schreef mlg het volgende:
[..]
Maar volgens het politieke schema is D66 rechtser dan de PVV
[ afbeelding ]
Ik zie dat hij een combinatie probeert van keihard liegen en domme insinuaties.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:43 schreef mlg het volgende:
[..]
Waarom moet hij met feiten en onderbouwing komen? Jij ziet toch hetzelfde wat voice over ziet?
Ach, vroeger was in het zuiden des lands de NSB een erg populaire partij die daar op veel steun kon rekenen.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 16:47 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Vroeger heulden ze met de DDR nu met de islam en vooral turkije.
Wat heeft d66 in 45 jaar gedaan om het straatterrorisme de kop in te drukken?quote:Op dinsdag 4 januari 2011 18:04 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ik zie dat hij een combinatie probeert van keihard liegen en domme insinuaties.
Wie deed er 45 jaar geleden al iets aan straatterrorisme?quote:Op dinsdag 4 januari 2011 19:05 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wat heeft d66 in 45 jaar gedaan om het straatterrorisme de kop in te drukken?
Niks dus.
Wie heeft er goede ideeën hieromtrent?
PVV
Wie is telkens tegen deze plannen?
d66
Of jij bent dom of je liegt.
Die landen hadden niks meer met wat Marx geschreven heeft te maken. Marxisme is sowieso een vreselijk onduidelijke term geworden die naar van alles en nog wat kan verwijzen, behalve naar datgene wat Marx zelf geloofde.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 17:29 schreef Berlitz het volgende:
[..]
Het Italië van Mussolini was nog niet half zo erg als de marxistische landen ik snap dus niet waarom fascisme erger is al marxisme.
Jij probeert het niveau van discussie voeren op POL tot een absoluut dieptepunt te brengen?quote:Op dinsdag 4 januari 2011 19:05 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wat heeft d66 in 45 jaar gedaan om het straatterrorisme de kop in te drukken?
Niks dus.
Wie heeft er goede ideeën hieromtrent?
PVV
Wie is telkens tegen deze plannen?
d66
Of jij bent dom of je liegt.
Nee hoor, ik kom met argumenten waar du_ke niks tegenin kan brengen.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 19:42 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Jij probeert het niveau van discussie voeren op POL tot een absoluut dieptepunt te brengen?
Welk straatterrorisme? Oh, je bedoelt waar we voor het jaar 2000 nog nooit van gehoord hadden?quote:Op dinsdag 4 januari 2011 19:05 schreef voice-over het volgende:
Wat heeft d66 in 45 jaar gedaan om het straatterrorisme de kop in te drukken?
Niks dus.
Met goede ideeën bedoel je ideeën die Henk & Ingrid aanspreken, maar niet uitvoerbaar zijn?quote:Wie heeft er goede ideeën hieromtrent?
PVV
quote:Op dinsdag 4 januari 2011 20:00 schreef voice-over het volgende:
[..]
Wist je dat de communisten hun tegenstanders opsloten in een inrichting?
Feiten? Argumenten? Van jou? Waar?quote:Op dinsdag 4 januari 2011 20:00 schreef voice-over het volgende:
[..]
Nee hoor, ik kom met argumenten waar du_ke niks tegenin kan brengen.
Valt mij altijd op. Als ik met goede, onweerlegbare feiten en argumenten kom, word ik door links steevast beschuldigd van 'domheid', 'trollen' en 'liegen'. Wist je dat de communisten hun tegenstanders opsloten in een inrichting?
Goedkope hypocriet dat je bent, jij negeert consequent posts(oa. die van mij #140) . En toont geen enkel bewijs bij je post (#203)quote:Op dinsdag 4 januari 2011 20:00 schreef voice-over het volgende:
[..]
Nee hoor, ik kom met argumenten waar du_ke niks tegenin kan brengen.
Valt mij altijd op. Als ik met goede, onweerlegbare feiten en argumenten kom, word ik door links steevast beschuldigd van 'domheid', 'trollen' en 'liegen'. Wist je dat de communisten hun tegenstanders opsloten in een inrichting?
Misschien als ik zeg dat hij het niet doet.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 20:51 schreef JoaC het volgende:
[..]
Goedkope hypocriet dat je bent, jij negeert consequent posts(oa. die van mij #140) . En toont geen enkel bewijs bij je post (#203)
Je bent zelf gewoon een domme selectieve demagoog, waarom verdwijn je gewoon niet van FOK, erg constructief ben je niet.
Wat heb je eigenlijk gestudeerd?
Zal hij hier wel op reageren?
Het is werkelijk ongelofelijk. Omdat jij het niet eens bent met mijn politieke meningen moet ik van jou weg.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 20:51 schreef JoaC het volgende:
[..]
Goedkope hypocriet dat je bent, jij negeert consequent posts(oa. die van mij #140) . En toont geen enkel bewijs bij je post (#203)
Je bent zelf gewoon een domme selectieve demagoog, waarom verdwijn je gewoon niet van FOK, erg constructief ben je niet.
Wat heb je eigenlijk gestudeerd?
Zal hij hier wel op reageren?
Dit is weer een voorbeeld van jouw manier van onderbouwen. Je roept iets maar ter onderbouwing begin je heel ergens anders over..quote:Op woensdag 5 januari 2011 07:55 schreef voice-over het volgende:
Jij vindt mijn meningen niet onderbouwd? Wat een giller, ik lees hier alleen maar dingen over de relatie tussen nazi-Duitsland en de PVV en jij vindt dat prima onderbouwd?![]()
Dat vind jij.quote:Op woensdag 5 januari 2011 08:06 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dit is weer een voorbeeld van jouw manier van onderbouwen. Je roept iets maar ter onderbouwing begin je heel ergens anders over..
Waar onderbouw jij je mening dan met concrete voorbeelden en feiten?quote:Op woensdag 5 januari 2011 08:35 schreef voice-over het volgende:
[..]
Dat vind jij.
Anyway, d66 is beslist mijn kopje thee niet. Als jullie daar problemen mee hebben, jammer dan.
De boodschapper van slecht nieuws wordt altijd doodgeschoten, helaas. Misschien moet je je meer open stellen voor vogeltjes die anders gebekt zijn.quote:Op woensdag 5 januari 2011 08:37 schreef du_ke het volgende:
[..]
Waar onderbouw jij je mening dan met concrete voorbeelden en feiten?
Heb er totaal geen problemen mee dat jij niks met D66 hebt, echt niet. Het gaat om de manier waarop je het brengt.
Er is natuurlijk wel een groot verschil tussen anders gebekt zijn en alle partijen buiten de PVV beschouwen als het grote kwaad. Het staat je vrij dat te denken, maar verwacht niet dat mensen je dan serieus nemen.quote:Op woensdag 5 januari 2011 08:51 schreef voice-over het volgende:
[..]
De boodschapper van slecht nieuws wordt altijd doodgeschoten, helaas. Misschien moet je je meer open stellen voor vogeltjes die anders gebekt zijn.
Gelukkig lees jij wel altijd onze argumenten en ga je daar serieus op in. Je bent een verademing voor Fok, eindelijk hebben we iemand die niet in hokjes denkt. Eindelijk iemand die open staat voor de mening van anderen. Chapeau voice-over!! Jouw niveau is veel hoger dan dat van du_ke en Koos wat ze ook mogen beweren.quote:Op woensdag 5 januari 2011 08:51 schreef voice-over het volgende:
[..]
De boodschapper van slecht nieuws wordt altijd doodgeschoten, helaas. Misschien moet je je meer open stellen voor vogeltjes die anders gebekt zijn.
En dat zegt de grote über-hater KoosVogels, het 'progressieve' mannetje dat de PVV steevast vergelijkt met nazi-Duitsland.quote:Op woensdag 5 januari 2011 08:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er is natuurlijk wel een groot verschil tussen anders gebekt zijn en alle partijen buiten de PVV beschouwen als het grote kwaad. Het staat je vrij dat te denken, maar verwacht niet dat mensen je dan serieus nemen.
Verschil is dat ik wel argumenten aandraag en niet met vaag onderbuikgerommel aan kom schijten.quote:Op woensdag 5 januari 2011 09:19 schreef voice-over het volgende:
[..]
En dat zegt de grote über-hater KoosVogels, het 'progressieve' mannetje dat de PVV steevast vergelijkt met nazi-Duitsland.![]()
Mijn God, wat heb jij een plaat voor je kop.
Waar ga je precies op mijn post in?quote:Op woensdag 5 januari 2011 07:55 schreef voice-over het volgende:
[..]
Het is werkelijk ongelofelijk. Omdat jij het niet eens bent met mijn politieke meningen moet ik van jou weg.
Jij vindt mijn meningen niet onderbouwd? Wat een giller, ik lees hier alleen maar dingen over de relatie tussen nazi-Duitsland en de PVV en jij vindt dat prima onderbouwd?![]()
Geeft gewoon aan hoe bevooroordeeld je bent.
Dus houd eens op met zeuren als een oud wijf.
Daar zijn de meningen toch echt over verdeeld. Jouw argumenten zijn volgens de rechtse visie wankel en onwaar.quote:Op woensdag 5 januari 2011 09:27 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Verschil is dat ik wel argumenten aandraag en niet met vaag onderbuikgerommel aan kom schijten.
Wat ga jij eigenlijk doen mocht er een Groen links-D'66-PvdA-regering komen? Ik hoop niet dat je jezelf dan in brand gaat steken ofzo...quote:Op woensdag 5 januari 2011 09:19 schreef voice-over het volgende:
[..]
En dat zegt de grote über-hater KoosVogels, het 'progressieve' mannetje dat de PVV steevast vergelijkt met nazi-Duitsland.![]()
Mijn God, wat heb jij een plaat voor je kop.
Ik heb dan ook geen boodschap aan de rechtse visie.quote:Op woensdag 5 januari 2011 10:45 schreef voice-over het volgende:
[..]
Daar zijn de meningen toch echt over verdeeld. Jouw argumenten zijn volgens de rechtse visie wankel en onwaar.
Waarom lukt je het nooit om dat aan te tonen?quote:Op woensdag 5 januari 2011 10:45 schreef voice-over het volgende:
[..]
Daar zijn de meningen toch echt over verdeeld.
Jouw argumenten zijn volgens de rechtse visie wankel en onwaar.
Het is totaal niet raar dat voice-over roept dat hij beargumenteert, maar niets wat herleidbaar/controleerbaar is erbij noemt.quote:Op woensdag 5 januari 2011 11:00 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Waarom lukt je het nooit om dat aan te tonen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[quote][img]http://i.fokzine.net/p/10s.gif[/img] Op maandag 23 april 2012 17:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Kom alsjeblieft eens met inhoudelijke feiten in plaats van die stellige onzin van jou die voor een rechtse visie moet doorgaan. De PVV is op een paar punten linkser dan je denkt. Denk bijvoorbeeld eens aan de standpunten van die zorg die zij zogenaamd hebben, terwijl een deel is gekopieerd van de SP. Daarnaast was de PVV voor de AOW op 65 houden. Nu jij weer....quote:Op woensdag 5 januari 2011 10:45 schreef voice-over het volgende:
[..]
Daar zijn de meningen toch echt over verdeeld. Jouw argumenten zijn volgens de rechtse visie wankel en onwaar.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |