En waarover zou je nou precies willen filosoferen?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 10:43 schreef Patje1987 het volgende:
Ik voel me niet geaccepteerd
Zoals je kunt lezen wordt mijn verhaal niet echt serieus genomen, wellicht had ik sommige dingen anders moeten formuleren maar voor de rest is het gewoon een waargebeurd en serieus verhaal.
Die mensen bidden voor ons voor een veilige reis en om ons te behoeden voor gevaren, en dan door natuurgeweld vast komen te zitten. Wat schuilt hier achter? Hoe is dit te verklaren? Heeft dit er mee te maken dat ik niet gelovig ben?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 11:02 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
En waarover zou je nou precies willen filosoferen?
Niet dat ik weet, en qua stijl van schrijven zou het me verbazen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 20:09 schreef Modus het volgende:
http://forum.fok.nl/user/history/85843 = http://forum.fok.nl/user/history/28439 ?
Ik weet niet goed waarover dit gesprek gaat.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 11:04 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Die mensen bidden voor ons voor een veilige reis en om ons te behoeden voor gevaren, en dan door natuurgeweld vast komen te zitten. Wat schuilt hier achter? Hoe is dit te verklaren? Heeft dit er mee te maken dat ik niet gelovig ben?
Bij deze.quote:Op donderdag 8 september 2011 19:44 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Mag deze naar TRU?
De realiteit, BDE's, reincarnatie en metafysica
Misschien dat ie daar iets beter loopt...
Ja och, vreemde eend misschien. Ik weet zeker dat hij in MUZ niet zou lopen, dus laat maar lekker.quote:
Het topic mag van mij wel naar MUZquote:Op zondag 18 september 2011 22:33 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ja och, vreemde eend misschien. Ik weet zeker dat hij in MUZ niet zou lopen, dus laat maar lekker.
quote:
Het topic Wat vinden jullie van de hedendaagse jongeren? kan ook dicht. Het is teveel een vorm van generaliserend afgeven op een groep mensen.quote:Op woensdag 28 september 2011 06:39 schreef jcdragon het volgende:
Mag deze Droomtopic gesloten worden? In
Tru Droomtopic kunnen mensen hun droom vertellen en word er door anderen "uitleg" gegeven.
Misschien zou het helpen als je de overduidelijke ad hominems er wat uit zou modereren?quote:Op donderdag 10 november 2011 18:30 schreef Modus het volgende:
Ik voorzie een stille dood op korte termijn voor zoiets. Want met zo'n titel trek je natuurlijk niet de in eerste instantie vaak wel serieuze gelovigen aan. Maar goed, het is een begin..
quote:
svp ff opschonen, anders gaat het niet worden hoe het bedoeld is. dank !quote:Op vrijdag 16 december 2011 16:29 schreef pervertedhermit het volgende:
Mag ik van de Koran masturberen?
Die twee reacties heb ik verwijderd aangezien ze inderdaad niet veel inhoudelijks bijdragen. Maar als je een kritiekloze behandeling van de Koran zoekt dan verwacht je denk ik teveel (of juist te weinig) van F&L.quote:Op vrijdag 16 december 2011 16:30 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
ff tuchtigen van de lokale mod:
[..]
[..]
svp ff opschonen, anders gaat het niet worden hoe het bedoeld is. dank !
Nou eh... laat maar hoor.quote:Op maandag 9 januari 2012 13:20 schreef speknek het volgende:
Ik heb immer ochtendhumeur. Maar generieke slowchattopics hebben we niet zoveel aan. En astrologie kan beter in TRU, tenzij je het daadwerkelijk over de invloed van de maan wil hebben, dan is het een W&T topic.
Het antwoord op de TT staat notabene in de bijbel, het ging dus na post zes in het eerste topic al nergens meer specifiek over, dus ik weet ook niet zo goed waar ik op zou moeten modereren. Mensen blijven op types als bianconeri reageren, dus schijnbaar is er behoefte aan.quote:Op zondag 15 januari 2012 19:48 schreef De_Kardinaal het volgende:
Topicreeks: Waarom stenigen christenen niet meer?
Dat gaat enorm off-topic en de inhoud is ver te zoeken. Kan de bezem eens door dat topic?
Het is alweer deeltje zoveel en het is gewoon ping pong op een onaardige manier tegen elkaar. Als je niet weet waar je op zou moeten modereren dan is het misschien tijd om eens te overwegen waarom je het überhaupt doet. Had er dan na post zes al een slotje opgehangen.quote:Op zondag 15 januari 2012 20:19 schreef speknek het volgende:
[..]
Het antwoord op de TT staat notabene in de bijbel, het ging dus na post zes in het eerste topic al nergens meer specifiek over, dus ik weet ook niet zo goed waar ik op zou moeten modereren. Mensen blijven op types als bianconeri reageren, dus schijnbaar is er behoefte aan.
Ik stel hem geen vragen, dus nu haal je mensen door de war. Ik ken Bianconeri net zo min als degene Aton die er steeds op gereageerd.quote:Op zondag 15 januari 2012 20:31 schreef speknek het volgende:
Maar goed, als ik op elk topic in F&L wat niet van mijn gewenste niveau is een slotje gooi zou er verrekte weinig overblijven. En soms doe ik dat dan ook, maar dit topic is nog niet zo heel erg ontspoord. Als je in de tussentijd vindt dat bianconeri niet de antwoorden geeft die je wil, moet je stoppen met hem vragen te stellen.
Wat zei ik?!?quote:Op zondag 15 januari 2012 20:31 schreef speknek het volgende:
Maar goed, als ik op elk topic in F&L wat niet van mijn gewenste niveau is een slotje gooi zou er verrekte weinig overblijven. En soms doe ik dat dan ook, maar dit topic is nog niet zo heel erg ontspoord. Als je in de tussentijd vindt dat bianconeri niet de antwoorden geeft die je wil, moet je stoppen met hem vragen te stellen.
Ik bedoelde 'je' meer als 'men'.quote:Op zondag 15 januari 2012 20:32 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ik stel hem geen vragen, dus nu haal je mensen door de war. Ik ken Bianconeri net zo min als degene Aton die er steeds op gereageerd.
Ja en als dank heb ik een note erbij. Het gaat lekker hier.quote:Op zondag 15 januari 2012 20:56 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik bedoelde 'je' meer als 'men'.
Mijn excuses overigens, ik had net het ergste gescheld gemist. Normaal gesproken vraagt dat inderdaad wel om een ingreep, maar het is nu al acht uur geleden en het lijkt weer genormaliseerd, dus nu modden heeft niet veel zin meer. Ik zal er wat beter op letten dat het niet weer begint.
Vind je het gek? Ik heb het hier wel gezien. Zeg je er wat van dan krijg je nog een note als bonus.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 09:35 schreef falling_away het volgende:
toch wel merkwaardig. Kardinaal heeft zich in de hele reeks niet met het topic bemoeit, komt in deel 4 eventjes kijken en voelt zich geroepen om het hier wel eventjes te melden als een politieagent.
Ondertussen heeft hij wel een paar controversiële statements gedropt met direct er achterna: Oh en ik kijk niet meer in dit topic dus reacties hierop lees ik niet meer.
Laat ik het zo zeggen: ik ben héél blij dat de Kardinaal geen moderator is.
Dat zal allemaal best. Het is hier gewoon een zootje. Het collectief afspreken om niet op iemand te reageren. In plaats van dat er wat gedaan wordt aan de wijze van discussie voeren. En die mensen hakken op elkaar en ik krijg de note. Nee, bedankt. Ik ga wel een sub-fora of twee verder zitten.quote:
Voor iemand die het hier wel gezien heeft en hier niet meer zou posten post je behoorlijk veel. Misschien is het een idee elders te kijke, je niet te gedragen als een soort morele authoriteit en het moderaten aan de moderators over te laten.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 14:32 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Dat zal allemaal best. Het is hier gewoon een zootje.
Ik post in FB als ik mijn naam zie. Verder post ik niet echt in F&L, wat posts nog gedaan, maar daar ga ik verder niet meer op in. Dat heb ik er ook bij gezet dat mensen niet tevergeefs hoeven te wachten op een reactie. Ja, daar heb ik wel zo mijn kanttekeningen bij. Zeker de reactie en de wijze waarop men reageert op bepaalde users. Maar blijkbaar wordt dat hier allemaal gedoogd en is tot toegestaan om zo op één individu in te hakken. Niet mijn sub-fora, niet mijn beleid. Dus ik pas hier toch niet tussen.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 14:37 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Voor iemand die het hier wel gezien heeft en hier niet meer zou posten post je behoorlijk veel. Misschien is het een idee elders te kijke, je niet te gedragen als een soort morele authoriteit en het moderaten aan de moderators over te laten.
Liefst zo geruisloos mogelijk danquote:Op dinsdag 17 januari 2012 14:32 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Dat zal allemaal best. Het is hier gewoon een zootje. Het collectief afspreken om niet op iemand te reageren. In plaats van dat er wat gedaan wordt aan de wijze van discussie voeren. En die mensen hakken op elkaar en ik krijg de note. Nee, bedankt. Ik ga wel een sub-fora of twee verder zitten.
+1quote:Op woensdag 15 februari 2012 15:19 schreef Khalifa het volgende:
Kan dit niet gewoon weg? Mohamed in de Bijbel
Bagger, offtopic, voegt niets toe, etc.
Weer open of nooit echt gesloten geweest?quote:
Een beetje van beide.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 08:18 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Weer open of nooit echt gesloten geweest?
Ik heb het topic gekidnapt naar R&Pquote:Op woensdag 29 februari 2012 00:09 schreef LunaAurea het volgende:
Waarom is dit topic nog niet naar R&P verplaatst?
Je jonger gedragen dan je echte leeftijd
Aangezien het daar beter past dan hier.
Done.quote:Op zaterdag 7 april 2012 18:20 schreef deelnemer het volgende:
Verzoek om het volgende topic te sluiten: Manipulatie
Als je het mij vraagt wijst ser_ciappelletto op het van oudsher totalitaire karakter van religieuze ideologieen. Daar heb ik persoonlijk niet zo veel moeite mee.quote:Op zondag 17 juni 2012 16:19 schreef needahat het volgende:
in de topic 'waarom is jouw geloof beter dan het andere?' worden vergelijkingen getrokken tussen nazi's en gelovigen. Hoewel onderbouwd, is dit volgens mij niet wenselijk.
jazekerquote:Op zondag 1 juli 2012 13:43 schreef deelnemer het volgende:
Heb je een sterke morele overtuiging vanuit eigen ervaringen?
Kan het TT worden aangepast: 'van eigen ervaringen' ---> 'vanuit eigen ervaringen'
Thnxquote:Op zondag 4 november 2012 20:04 schreef speknek het volgende:
Ja, maar dan in W&T onder 'centrale topics'.[ Centraal ] Evolutie discussie & vragentopic.
Ik zelf niet, maar dit is misschien een goede plek om te beginnen:quote:Op zaterdag 24 november 2012 17:01 schreef dawg het volgende:
ik vind het een beetje onzin om hiervoor een topic te openen, en ik weet niet zeker of ik hier goed zit, maar even een vraagje:
weet iemand goede boeken over boeddhisme, meer in het bijzonder het achtvoudige pad? liefst in het nederlands, al mag engels ook.
alvast bedankt.
F&L en W&T doen beide mee. Voor beide zijn al lijstjes van nominaties ingediend.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 10:41 schreef Uitstekelbaars het volgende:
Het zal wel weer het verkeerde topic zijn hiervoor. Maar ik zag in KLB dat er awards uitgereikt gaan worden ( en in KLB juist niet, maar dat terzijde). Doet F&L hier ook aan mee? Het lijkt me het uitgelezen subforum om elkaars retoriek te beprijzen! Ik weet wel een paar kandidaten namelijk...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |