Respect is iets dat je moet verdienen. En dat doe je niet door domme dingen te zeggen en denken. Respect is niet iets dat je krijgt op basis van niets.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:38 schreef Daskaar het volgende:
[..]
vraag je me nou echt waarom respect voor een persoon belangrijk is?
en zeg me niet dat respect voor een persoon anders is dan respect voor de mening van die persoon, want dat gaat hand in hand.
nee, daar ga je echt de fout in, respect heb je, daar is geen verdienen aan.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:39 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Respect is iets dat je moet verdienen. En dat doe je niet door domme dingen te zeggen en denken. Respect is niet iets dat je krijgt op basis van niets.
Want? Waarom zou ik respect moeten hebben voor iemand die niets van waarde heeft gedaan? Ik hoef hem niet te minachten, maar respect hebben ook niet.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:40 schreef Daskaar het volgende:
[..]
nee, daar ga je echt de fout in, respect heb je, daar is geen verdienen aan.
wat jij iets van waarde noemt, hoef ik helemaal niet zo te zien. op deze manier hou je onderscheid tussen mensen. en er is geen onderscheid. zijn we net een beetje af van verschil in waarde door huidskleur, kom jij aan met verschil in waarde door handelingen. als jij geen respect hebt voor een ander dan behandel je hem als minder.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:42 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Want? Waarom zou ik respect moeten hebben voor iemand die niets van waarde heeft gedaan? Ik hoef hem niet te minachten, maar respect hebben ook niet.
Misschien is dat allemaal wel zo.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:27 schreef Daskaar het volgende:
[..]
in plaats van mij te tonen dat ik het verkeerd heb doe je EXACT waar ik je op aanspreek, je haalt me neer, noemt me een naam.
hier komt het dus op neer.
hoevaak ben ik al sukkel genoemd hier, klein kind, puber, aansteller, de veroordeling druipt er vanaf. er is geen respect voor mijn kijk op dingen.
Heb ik jullie ook maar 1 slecht ding genoemd?
en toch moet ik met jullie blijven praten?
waarom? uit schuldgevoel? omdat jullie me anders een klein kind vinden.
ja, ik denk t niet.
Mwah, bij de natuurwetenschappers ligt dat echt wel lager...quote:Op zondag 10 juni 2012 12:33 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Overigens wel grappig dat 90% van alle topwetenschappers en/of hoogleraren etc wel geloven in een godwezen.
Anyway mijn geloof is nou eenmaal superieur, want ik besta namelijk echt in tegenstelling tot sommige allang vergane buitenaardse wezens.
Bingo. Respect moet je verdienen.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:42 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Want? Waarom zou ik respect moeten hebben voor iemand die niets van waarde heeft gedaan? Ik hoef hem niet te minachten, maar respect hebben ook niet.
Ik zou deze definitie toch eens herzien als je respect verwacht.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:44 schreef Daskaar het volgende:
als je respect moet verdienen dan heb je altijd het excuus om iemand als stront te behandelen. respect betekent gelijkheid.
ik ben het niet met je eens.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:55 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Bingo. Respect moet je verdienen.
Anders zou het -net als liefde- ook niets waard zijn.
Dat heeft niks met respect te maken, maar met gedragsregels. Hier is nog werk aan!quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:50 schreef Daskaar het volgende:
loop je een supermarkt binnen en duw je mensen aan de kant om als eerste bij de kassa te staan omdat je vind dat de rest niks van waarde heeft gedaan?
ja, leef je leven per definitie!quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:56 schreef ATON het volgende:
[..]
Ik zou deze definitie toch eens herzien als je respect verwacht.
respect resulteert in gedrag.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:59 schreef ATON het volgende:
[..]
Dat heeft niks met respect te maken, maar met gedragsregels. Hier is nog werk aan!
- geen respect is niet hetzelfde als disrespectquote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:58 schreef Daskaar het volgende:
[..]
ik ben het niet met je eens.
jij verdient mijn respect niet.
sukkel
hahaha je snapt nog steeds niet dat mijn uitschelden iets betekende?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 10:06 schreef El_Matador het volgende:
[..]
- geen respect is niet hetzelfde als disrespect
- het (niet) eens zijn leidt bij volwassen mensen meestal niet tot (dis)respect
- je bent nogal hypocriet; zelf vinden dat je respect zou moeten hebben voor alles en iedereen en mij "uitschelden"
- je scheldt maar lekker. Met argumenten krijg ik je makkelijk klein.
Je leest niets van wat ik schrijf, maar herhaalt gewoon je mantra.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 10:10 schreef Daskaar het volgende:
[..]
hahaha je snapt nog steeds niet dat mijn uitschelden iets betekende?
als ik tegen jou zeg dat je geen respect verdiend hebt, voelt dat anders dan wanneer ik zeg dat je een sukkel bent?
niet?
nou voor de meeste onder ons wel.
ok, zal ik ff ingaan op je punten.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 10:12 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je leest niets van wat ik schrijf, maar herhaalt gewoon je mantra.
Trolletje
En wat "de meesten onder ons" vinden zal me aan m'n reet roesten.
Ik zag wat je deed, maar wat probeer je te doen?quote:
ja is zo.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 10:27 schreef Elemo het volgende:
[..]
Ik zag wat je deed, maar wat probeer je te doen?
Beargumenteren en discussieren is toch leuker dan dit?
Trek het je niet aan.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 10:29 schreef Daskaar het volgende:
ja is zo.
ik probeer alleen even iets aan te tonen.
ik mis hier respect op t forum en dat is essentieel voor een discussie.
Misschien is dit wel wat je nu moet leren?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 10:29 schreef Daskaar het volgende:
ik zou hier echt wat kunnen leren, maar t houdt gewoon op zo, das jammer.
En dat doe je niet met Huppeldepup. ( even een quote van jou ):quote:
Zo zie je, Galjaar, dat jou respect voor forumleden ook te wensen overlaat.quote:Ser Huppeldepup, je bent erg anti religie vanwege de macht die deze kan hebben, het afdwingen van slechte regels en het meelopen en napraten dat kan voorkomen binnen die cultuur.
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 10:33 schreef Elemo het volgende:
[..]
Trek het je niet aan.
Er zijn altijd mensen die het met je eens zijn en mensen die je dom vinden. Dat is nou eenmaal zo.
Waar dat aan ligt mag je zelf bepalen.
[..]
Misschien is dit wel wat je nu moet leren?
zo is het niet bedoelt, maar als ik hem beledigd zou hebben dan spijt me dat.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 10:33 schreef ATON het volgende:
[..]
En dat doe je niet met Huppeldepup. ( even een quote van jou ):
[..]
Zo zie je, Galjaar, dat jou respect voor forumleden ook te wensen overlaat.
Maar je reken dit wél een ander aan. Hypocriet !quote:Op dinsdag 19 juni 2012 12:01 schreef Daskaar het volgende:
zo is het niet bedoelt, maar als ik hem beledigd zou hebben dan spijt me dat.
was niet de bedoeling!
ja je hebt gelijk.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 12:07 schreef ATON het volgende:
[..]
Maar je reken dit wél een ander aan. Hypocriet !
Heel erg mee oneens, respect geven is iets dat bij jou ligt, niet bij de ander.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 09:39 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Respect is iets dat je moet verdienen. En dat doe je niet door domme dingen te zeggen en denken. Respect is niet iets dat je krijgt op basis van niets.
Oneens.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:13 schreef erodome het volgende:
Het hoort gewoon bij fatsoenlijke omgangsnormen
Leg eens uit.quote:
Begin maar met het veranderen van je nederlands taalgebruik.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 12:00 schreef Daskaar het volgende:
[..]
ik weet niet, het is gewoon jammer, hoopte dat we een goed gesprek konden hebben.
ik ben niet nieuw op forums en al helemaal niet hier en misschien ben ik wel wat masochistisch omdat ik nog steeds nu en dan probeer wat te veranderen.
Lager dan een kakkerlak terwijl het over iemand gaat die geen kwaad doet vind ik een hele slechte instelling, slechte omgangsnormen.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:28 schreef ems. het volgende:
Ik vind niet dat respect ook maar iets te maken heeft met fatsoenlijke omgangsvormen. Dat ik en public niet meteen iemand in zijn gezicht spuug omdat ik het niet met hem eens ben vind ik een 'fatsoenlijke omgangnvorm'. Neemt niet weg dat ik die persoon lager dan een kakkerlak (om maar even te overdrijven) kan vinden.
Maar ik heb zo'n idee dat onze definities van respect gewoon verschillen. Ik vind het iig niets te maken hebben met 'aardig tegen iemand zijn'..
Toch hoort de vorm hierbij, want dat hoort bij waarom je jouw geloof/ongeloof beter vindt dan dat van een ander. Om dat te kunnen zeggen moet je toch naar een ander kijken als minder, minder slim, minder rationeel tot zelfs slecht aan toe, lager dan die kakkerlak.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:34 schreef Molurus het volgende:
Mensen, opmerkingen over de vorm kunnen jullie hier kwijt:
Debatten over religie: inhoud vs vorm
Hier nu weer on topic. Off topic reacties worden vanaf hier gewoon verwijderd.
Het enige verschil met andere onderwerpen is mogelijk het totale gebrek aan bruikbare argumenten voor overtuiging X. Verder zie ik echt geen reden om in dit topic, of in andere topics, een groot punt te maken van de vorm. Maar als je dat graag wilt... in een ander topic. Niet hier.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:36 schreef erodome het volgende:
[..]
Toch hoort de vorm hierbij, want dat hoort bij waarom je jouw geloof/ongeloof beter vindt dan dat van een ander. Om dat te kunnen zeggen moet je toch naar een ander kijken als minder, minder slim, minder rationeel tot zelfs slecht aan toe, lager dan die kakkerlak.
En hoe bewijst dat dat jouw geloof klopt? Ik ben wel met je eens dat er maar één waarheid is, en dat een waar geloof beter is (=verkiesbaarder) dan een onwaar geloof, maar ik snap niet waarom dat dan vanzelfsprekend jouw geloof is.quote:
Licht eens toe dan.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 19:57 schreef faizel100 het volgende:
In een paar woorden. Omdat de Islam perfect is in elk opzicht.
Want dat is diens dogmatische uitgangspunt, alle redenen / argumenten, verklaringen zullen derhalve onderworpen zijn aan zijn uitgangspunt.quote:
Je kan denk ik wel aantonen dat de islam niet perfect is, als er bijvoorbeeld fouten in de koran staan.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 20:04 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Want dat is diens dogmatische uitgangspunt, alle redenen / argumenten, verklaringen zullen derhalve onderworpen zijn aan zijn uitgangspunt.
Kan je niet, voor elk stukje vergissing wat jij kunt aanwijzen zijn er boeken over context, uitleg en exegese over geschreven. De fouten zitten dus in jouw lezing er van, niet in die van de gelovige.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 20:07 schreef Ga.aguyim het volgende:
[..]
Je kan denk ik wel aantonen dat de islam niet perfect is, als er bijvoorbeeld fouten in de koran staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |