Yes pleasequote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:44 schreef Etcetera het volgende:
Heb even wat aangepast in de OP. En LB, als je wilt ik heb inloggegevens voor je
Ze zullen daarbij vast kijken naar wat je ouders bij kunnen dragen toch....quote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:48 schreef Etcetera het volgende:
Nibud: Studieschuld registreren bij BKR
SplutterspluttersputWtf are they doing!! Ja er lenen studenten om een luxe leventje te leiden. Maar sommige studenten kúnnen niet anders dan lenen om te kunnen studeren
Mijn ouders hebben nooit bijgedragen, heb alles zelf betaald (ja met hulp van IBGquote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:53 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ze zullen daarbij vast kijken naar wat je ouders bij kunnen dragen toch....
Daarbij ben ik nog steeds van mening dat je bij de meeste studies echt wel een bijbaantje kunt hebbenik ben ook pas gaan lenen toen mn moeder het collegegeld niet meer betaalde, tot die tijd kon ik het prima rooien met stufi en bijbaantje.
Overigens vind ik registratie bij BKR ook wel heftig hoorJe mag hopen dat ze het genuanceerd aanpakken
Er zijn andere voorbeelden te noemen van mensen die geld MOETEN lenen en die staan ook bij het BKR geregistreerd. Dus waarom een extra lening bovenop je basisbeurs niet? Juist omdat het zo'n kwetsbare groep is vind ik het niet onverstandig.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:48 schreef Etcetera het volgende:
Nibud: Studieschuld registreren bij BKR
SplutterspluttersputWtf are they doing!! Ja er lenen studenten om een luxe leventje te leiden. Maar sommige studenten kúnnen niet anders dan lenen om te kunnen studeren
'Overheid vindt strooizout te duur'quote:De overheid is niet bereid om de hoge prijs voor strooizout te betalen. Er is ook helemaal geen tekort aan strooizout, de overheid wil er gewoon niet voor betalen. Zoutgroothandel Abalco zegt dat in De Pers.
"Het tekort zit hem in de prijs. De overheid heeft geen zin om zo veel geld neer te leggen voor strooizout," aldus Job Verschoor van het zoutbedrijf. Het zout kost tussen de 80 en 120 euro per ton bij de groothandels. Het zout wordt ook aangeboden door woekeraars, maar dan zal er rond de 200 euro per ton neergeteld moeten worden.
Voor de snelwegen is er de komende weken nog genoeg zout op voorraad. Minister Eurlings heeft wel besloten om geen zout meer te leveren aan provincies en gemeenten. Die moeten maar met pekelwater en zand gaan strooien, vindt de minister.
Je hebt an sich wel gelijk, maar het lijkt me redelijk verneukeratief voor het aantal mensen dat gaat studeren, het aantal mensen dat hun best gaat doen om achten of negens te halen (er naast werken kost een hoop tijd die je niet in je studie kunt steken) en bijvoorbeeld het aantal mensen dat een huis wil gaan kopen. Zeg maarquote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:58 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Er zijn andere voorbeelden te noemen van mensen die geld MOETEN lenen en die staan ook bij het BKR geregistreerd. Dus waarom een extra lening bovenop je basisbeurs niet? Juist omdat het zo'n kwetsbare groep is vind ik het niet onverstandig.
Het botst wel een beetje met mijn filosofie dat je studenten/net afgestudeerden moet stimuleren een "echt leven" op te gaan bouwen maar anderzijds hoort een BKR-registratie daar ook bij
Mijn dank is grootquote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:51 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Yes please
En voor Tim:
[ afbeelding ]
Ik ben ook even student geweestquote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:09 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Je hebt an sich wel gelijk, maar het lijkt me redelijk verneukeratief voor het aantal mensen dat gaat studeren, het aantal mensen dat hun best gaat doen om achten of negens te halen (er naast werken kost een hoop tijd die je niet in je studie kunt steken) en bijvoorbeeld het aantal mensen dat een huis wil gaan kopen. Zeg maartegen de kenniseconomie.
Maar goed, ik ben dan ook student en bevooroordeeld
Er wordt regelmatig geklaagd over de zogeheten zesjes-cultuur in Nederland. Ik denk dat dit plan die cultuur alleen maar zal versterken, omdat meer studenten moeten werken als ze niet willen lenenquote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:13 schreef Nembrionic het volgende:
Ik snap trouwens de 8-9 opmerking niet?
Er verandert toch helemaal niets aan de situatie? Nu lenen studenten toch ook? Het gaat er alleen maar om dat er iemand een streepje op papier zet. Dit lijkt me geen beleid om studenten te ontmoedigen te lenen. Maar wel om EXTRA te lenen als ze klaar zijn. Een extra bescherming tegen te diep in de schulden komen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:15 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Er wordt regelmatig geklaagd over de zogeheten zesjes-cultuur in Nederland. Ik denk dat dit plan die cultuur alleen maar zal versterken, omdat meer studenten moeten werken als ze niet willen lenen
Ik snap het wel hoorquote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:22 schreef Etcetera het volgende:
Mjah misschien zie ik het te somber in
Zie het SES SC topicquote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:48 schreef Etcetera het volgende:
Nibud: Studieschuld registreren bij BKR
SplutterspluttersputWtf are they doing!! Ja er lenen studenten om een luxe leventje te leiden. Maar sommige studenten kúnnen niet anders dan lenen om te kunnen studeren
Ik vraag me toch af of het toch niet als een extra ontmoediging gezien wordt. Een BKR notering klinkt 'eng'. En als het ook nog gecombineerd wordt met het plan de basisbeurs af te schaffen/flink in te korten zullen veel studenten zich 'gedwongen' voelen extra te gaan werken.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:19 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Er verandert toch helemaal niets aan de situatie? Nu lenen studenten toch ook? Het gaat er alleen maar om dat er iemand een streepje op papier zet. Dit lijkt me geen beleid om studenten te ontmoedigen te lenen. Maar wel om EXTRA te lenen als ze klaar zijn. Een extra bescherming tegen te diep in de schulden komen.
Waarom is het zo erg dat ze nog geen huis kunnen kopen? Blijkbaar verdienen ze niet genoeg. Laat ze nog maar even huren, consumeren en sparen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:24 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Zie het SES SC topic
Mee eens: BKR melding is in het geval van een studie-lening niet de juiste aanpak om overmatig lenen tegen te gaan. Een draagkracht-meting op gezette tijden direct na afstuderen, en eventuele rente-opslagen of iets in die richting, dat werkt remmend. Maar het moet niet zo zijn dat studenten die het anders niet rooien, worden opgezadeld met een lening EN een BKR melding, waardoor ze later weer geen huis kunnen kopen oid.
En hallo studielening: zit zelf nog ruim boven de 20/k
Ik snap niet waarom studenten opeens meer zouden gaan werken?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:26 schreef iamredleader het volgende:
En door meer werken tijdens de studie duurt studeren langer, wat ook niet de bedoeling is
"als...dan"quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:26 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ik vraag me toch af of het toch niet als een extra ontmoediging gezien wordt. Een BKR notering klinkt 'eng'. En als het ook nog gecombineerd wordt met het plan de basisbeurs af te schaffen/flink in te korten zullen veel studenten zich 'gedwongen' voelen extra te gaan werken.
Dat is verneuktquote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:30 schreef Cobra4 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)en_in_opstand__.html
Da's wel redelijk treurig. Wel fijn naar het front sturen, maar thuis zo'n ontvangst?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:30 schreef Cobra4 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)en_in_opstand__.html
Helemaal mee eensquote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:31 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Waarom is het zo erg dat ze nog geen huis kunnen kopen? Blijkbaar verdienen ze niet genoeg. Laat ze nog maar even huren, consumeren en sparen.
Als je alleen de rente omhoog gooit dan heeft de student nog steeds geen beeld hoe het ervoor staat. Dat zijn toch echt abstracte begrippen "voor ooit".quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:32 schreef LadyBlack het volgende:
Mijn bijbaantje bestond uit 1 dienst van 7 uur werken. Loon was iets van 8 euro, dus ik verdiende zo'n 250 euro per maand. Nou, dat was mn kamerhuur alweerIk weet wel dat ik een goedkope kamer had en dat ik wél de luxe had dat mn moeder de eerste 5 jaar collegegeld heeft betaald, maar die 7 uur per week werken heeft me echt de kop niet gekost hoor
Maargoed, nogmaals: een BKR notering is flauw. Ik ben het met Red eens dat ze beter de rente omhoog kunnen gooien als je afgestudeerd bent ofzo.
Het gaat niet alleen erom of men een huis kan kopen of niet. Het is alleen zo dat bij financiële instellingen met NIBUD leen-normen wordt gerekend, en voor doorlopende of aflopende leningen zoals een consumptieve lening worden standaarden van hoge rentes gebruikt in het rekenmodel, terwijl de daadwerkelijke rente een grap is. Dus "kunnen" mensen minder lenen dan ze daadwerkelijk zouden kunnen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:31 schreef Nembrionic het volgende:
Waarom is het zo erg dat ze nog geen huis kunnen kopen? Blijkbaar verdienen ze niet genoeg. Laat ze nog maar even huren, consumeren en sparen.
Daarbij denk ik dat het wel los gaat lopen. Want nu weet je bank OOK dat je een studieschuld hebt en geeft je toch een hypotheek. Dat is een keuze van de bank. Alleen met die nieuwe regeling zou het geregistreerd staan en kunnen ze nog steeds de keuze maken je die hypotheek te geven.
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:30 schreef Cobra4 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)en_in_opstand__.html
Natuurlijk, maar wel iets om rekening mee te houden, vind ik. Ik noem het niet perse een slecht plan maar er moet wel goed over nagedacht worden.quote:
Preciesquote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:34 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Helemaal mee eens![]()
Kopen is dan wel een goede investering, maar wat ik bij de meeste van mijn kopende vrienden zie, is dat ze een paar jaar krom gaan liggen voor een huis, dat snap ik echt nietHuren is ook prima
Zeg ze dan meteen de wacht aan. Maar nee, eerst misbruik van ze maken en dan dumpen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:33 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Da's wel redelijk treurig. Wel fijn naar het front sturen, maar thuis zo'n ontvangst?
Belachelijk. Zo ga je toch niet met je manschappen om..quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:30 schreef Cobra4 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)en_in_opstand__.html
En daarom willen ze inperken dat studenten boven hun stand gaan leven.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:37 schreef iamredleader het volgende:
En wat LB zegt: het is de norm dat je eerst 3 a 5 jaar moet kreperen om de lening voor het huis te betalen, en daarna heb je meer ruimte/lucht. Mensen willen nou eenmaal meer dan ze eigenlijk kunnen betalen. En daarom hebben tinuviel en ik nog niks gekocht - de prijzen zijn te hoog voor wat we willen, of wat we kunnen betalen is te klein. Dan maar fijn huren!
he-le-maal niets.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:44 schreef iamredleader het volgende:
Over iets heel anders: wat gaan jullie allemaal dit weekend doen?
Vanavond een date met een model, zaterdag naar Den Haag voor de open dag aan de Haagse Hogeschool, zaterdagavond werken in P60 bij Tribute2BobMarley (barzaal), tot 02:00 en daarna nog de stad in waarschijnlijk. Zondag brak zijn en zeer waarschijnlijk skateboarden.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:44 schreef iamredleader het volgende:
Studenten zullen toch wel boven hun stand lenen, dat is mijn punt. Een BKR melding heeft alleen effect bij de studenten die toch al leenden omdat ze niet anders kunnen. En voor de wildebrassen is dat iets van "over 5 jaar zie ik wel weer". Daarom: ondoordacht plan, geen goed idee. Andere aanpak van het probleem gewenst.
Over iets heel anders: wat gaan jullie allemaal dit weekend doen?
Tijdens de late nachtelijke uurtjes PS gezelschap houden op Fok.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:44 schreef iamredleader het volgende:
Over iets heel anders: wat gaan jullie allemaal dit weekend doen?
Ja ik ben dus model #5quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:47 schreef DiabloSam het volgende:
[..]
Vanavond een date met een model,
Haha nee gelukkig niet, ze was een van de organiserende meiden van een mode-show waar ik afgelopen zaterdag bij moest werken, ze is zelf ook model en ziet er dan ook goed uit (gelukkig niet te dun, want ik houd absoluut niet van dat skinny gebeurenquote:
Zondag ochtend ben ik klaar.quote:
Wat een vooroordelen heb jij over modellen zeg! Get over yourselfquote:
Hij werkt met ze, hij zal het wetenquote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:09 schreef DiabloSam het volgende:
[..]
Wat een vooroordelen heb jij over modellen zeg! Get over yourself
Een goedkope bureaustoel die bij mij maar 2-3 jaar mee gaat, maar wel heerlijk zit. Daar heb ik een nieuwe van nodigquote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:07 schreef Etcetera het volgende:
Voor de niet-IKEA-kenners: wat is een Allak
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:09 schreef DiabloSam het volgende:
[..]
Wat een vooroordelen heb jij over modellen zeg! Get over yourself
Dat dusquote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:10 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Hij werkt met ze, hij zal het weten
Duidelijkquote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:10 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Een goedkope bureaustoel die bij mij maar 2-3 jaar mee gaat, maar wel heerlijk zit. Daar heb ik een nieuwe van nodig
DS is nog een newbie, duidelijkquote:
Je kunt ook niet van iedereen alles wetenquote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:24 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Duidelijk
[..]
DS is nog een newbie, duidelijk
Jij werkt niet makkelijk mee hequote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:25 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Je kunt ook niet van iedereen alles weten![]()
He wat? Ik bedoel toch dat DS het ook niet kan weten?quote:
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:30 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Jij werkt niet makkelijk mee he
Ik ga spullen pakken en herlokaliseren
Dat is wel een beetje een rare redenering natuurlijk. Een vriend van mij kan prima zijn lening bij de IBG betalen en zijn huis. Nu hij werkt verdient hij genoeg, maar tijdens zijn studie had hij niks. Hij had dat huis misschien niet gehad met BKR registratie. En werken ging bij hem echt niet naast z'n studie. Hij had elke dag tot laat verplicht werkgroepen, etc.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:31 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Waarom is het zo erg dat ze nog geen huis kunnen kopen? Blijkbaar verdienen ze niet genoeg. Laat ze nog maar even huren, consumeren en sparen.
Dat moet er ook per se bij gemeld worden?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:47 schreef DiabloSam het volgende:
[..]
Vanavond een date met een model,
quote:
Nogmaals: de bank WEET nu OOK dat hij een IBG schuld heeft en toch geven ze hem een hypotheek. Ik zie het probleem dus niet als het "officieel" wordt gemaakt. En nog een keer: het zal vooral gaan om de kleinere leningen die ze willen weren. Een huis is duur maar met de juiste papieren van je werkgever en het feit dat het huis zelf waarde heeft(en dus onderpand) dus de bank heeft redelijke zekerheden.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:33 schreef Soempie het volgende:
[..]
Dat is wel een beetje een rare redenering natuurlijk. Een vriend van mij kan prima zijn lening bij de IBG betalen en zijn huis. Nu hij werkt verdient hij genoeg, maar tijdens zijn studie had hij niks. Hij had dat huis misschien niet gehad met BKR registratie. En werken ging bij hem echt niet naast z'n studie. Hij had elke dag tot laat verplicht werkgroepen, etc.![]()
Wie zegt dat nou? Dat is een conclusie die hier getrokken is.quote:Daarnaast hoort studeren gewoon 40 uur per week te kosten. Doe daar dan wat aan. Ik maak er ook echt zoveel uur van door keuzevakken te nemen, etc. Echt belachelijk om te willen dat studenten naast hun studie werken. Prima als dat een eigen keuze is, maar het moet ook kunnen om gewoon goed te studeren, vind ik.
Hij is 19, dan heeft het meerwaardequote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:33 schreef Soempie het volgende:
[..]
Dat moet er ook per se bij gemeld worden?
Nee.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:37 schreef TradeMarkie het volgende:
Is het al 5 uur?
Dan moet je gaanquote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:40 schreef Soempie het volgende:
[..]
Nee.
Ik zit in dubio: naar een college gaan of naar huis.Het college heb ik vorig jaar ook al eens gevolgd en het enige wat ik me er van kan herinneren is dat ik knallende koppijn kreeg tijdens het college en het oersaai was. Daarna heb ik het vak gelaten voor wat het was, maar dit jaar moet ik het wel afronden.
Dat ging niet over jouw stuk.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:38 schreef Nembrionic het volgende:
Wie zegt dat nou? Dat is een conclusie die hier getrokken is.
Mja, toch maar wel.quote:
Maar wat is die versperring nu precies? http://twitpic.com/11heezquote:13:26 uur
Hilversum<->Naarden Bussum
Door een versperring rijden er tussen
Hilversum en Naarden-Bussum minder
treinen.
Vertraging: ongeveer 30 minuten.
Prognose:
* Einde tussen 15.00 en 16.00 uur
Jij bent hier niet de enige die die conclusie trektquote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:42 schreef Soempie het volgende:
[..]
Dat ging niet over jouw stuk.Dat is mjin conclusie na het aanhoren van de plannen van de overheid.
Ja en ik zie niet wat er mis mee is.quote:En ik had het over je 'dan maar huren-redenatie', want blijkbaar hebben ze toch niet genoeg geld.
More cushion for the pushin'quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:58 schreef DiabloSam het volgende:
...want ik houd absoluut niet van dat skinny gebeuren).
Lijkt er op dat Nem en HT weer op selectie in het Mediapark zijn geweest en het niet hebben gehaald.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:43 schreef De_Hertog het volgende:
hehe:
[..]
Maar wat is die versperring nu precies? http://twitpic.com/11heez
http://www.wotdayisit.com/quote:Op vrijdag 5 februari 2010 14:04 schreef iamredleader het volgende:
http://isitfriday.org/
http://isitfriday.biz/
Nog precies 1 weekquote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:39 schreef Nembrionic het volgende:
Hij is 19, dan heeft het meerwaarde
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 14:04 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Lijkt er op dat Nem en HT weer op selectie in het Mediapark zijn geweest en het niet hebben gehaald.
Ik heb mijn feiten natuurlijk wel even gecheckedquote:
En nou niet denken dat dat een flauwe pagina is die altijd 'nope' zegt he:quote:Op vrijdag 5 februari 2010 14:24 schreef iamredleader het volgende:
http://hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/
1 2 3 4 5 6 7 8 9 | if (!(typeof worldHasEnded == "undefined")) { document.write("YUP."); } else { document.write("NOPE."); } </script> <!-- if the lhc actually destroys the earth & this page isn't yet updated please email mike@frantic.org to receive a full refund --> |
A ful refund. Wat, krijg je dan de aarde terug?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 14:29 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
En nou niet denken dat dat een flauwe pagina is die altijd 'nope' zegt he:
[ code verwijderd ]
Ja, ze zijn al een reserve-aarde aan het bouwen op Magrathea. Of beter, in Magrathea.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 14:30 schreef Etcetera het volgende:
[..]
A ful refund. Wat, krijg je dan de aarde terug?
Ik neem wel een handdoek meequote:Op vrijdag 5 februari 2010 14:40 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ja, ze zijn al een reserve-aarde aan het bouwen op Magrathea. Of beter, in Magrathea.
Aaah helderquote:
Zou wel gepast bizar zijn als uitgerekend dan de wereld vergaat, natuurlijk.quote:
Ik ook, ik wist niet precies meer wat de naam wasquote:Op vrijdag 5 februari 2010 14:50 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Aaah helderIk moest Magrathea wel googlen trouwens
![]()
Ik wist het helemaal niet meer. Maar heb de boeken welquote:Op vrijdag 5 februari 2010 14:53 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ik ook, ik wist niet precies meer wat de naam was
Ik zou het bizar ongepast vinden eigenlijkquote:Op vrijdag 5 februari 2010 14:53 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Zou wel gepast bizar zijn als uitgerekend dan de wereld vergaat, natuurlijk.
Ik bedoel meer dat het wel zou passen met de stijl van de boeken. Wat mij betreft mag het ook wel iets langer duren, al hangt mijn handdoek klaar.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 15:01 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik zou het bizar ongepast vinden eigenlijk
Kijk, jij begrijpt mijquote:Op vrijdag 5 februari 2010 15:05 schreef Etcetera het volgende:
Uitgerekend vergaan op de dag ter ere van het galaxy hitchhiken is toch geniaal
En vanavond gaat men weer op zoek naar de nieuwe Uri Geller...quote:Op vrijdag 5 februari 2010 15:05 schreef Etcetera het volgende:
Uitgerekend vergaan op de dag ter ere van het galaxy hitchhiken is toch geniaal
Dat alleen als is een reden om de wereld te laten vergaanquote:Op vrijdag 5 februari 2010 16:44 schreef MadMaster het volgende:
[..]
En vanavond gaat men weer op zoek naar de nieuwe Uri Geller...
Dat er wel genoeg geld is.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 13:44 schreef Nembrionic het volgende:
Ja en ik zie niet wat er mis mee is.
Ervaringsdeskundigheid.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 05:35 schreef Soempie het volgende:
[..]
Dan kun je juist goed advies geven.
Van mijn mislukte net-niet-relaties heb ik geleerd dat je maar beter gewoon lol kan maken, ipv er zo serieus over na te denken. En met Sven begon het precies zo: gewoon maar kijken hoe het loopt en vooral niet er te veel bij stilstaan.
Heb je het nou over jezelf of over het algemeen?quote:
Over mensen die afgestudeerd zijn, een lening hebben en een baan.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 17:52 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Heb je het nou over jezelf of over het algemeen?
Mooiste tijd van de week!quote:
wieeeeeeeeeequote:
DIe zit nu aan de 100 jaar oude whisky daar op Antarctica....quote:
pinguins dronken voerenquote:Op vrijdag 5 februari 2010 18:30 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
DIe zit nu aan de 100 jaar oude whisky daar op Antarctica....
Ja, dat topic waar jij tijd teveel hadquote:Op vrijdag 5 februari 2010 18:43 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Die staan hier
Arme pinguïn (met gerelateerde foto en paint)
En ik ga er zo misschien nog wel 1 bij makenquote:Op vrijdag 5 februari 2010 18:44 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Ja, dat topic waar jij tijd teveel had
Ik moest wel lachen in dat topic, dus leef je uitquote:Op vrijdag 5 februari 2010 18:45 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
En ik ga er zo misschien nog wel 1 bij maken
Vertel meisquote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:25 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Woaaaaaaaaaaaaw ik zit in de problemen geloof ik
Dus je bent nu bang dat je een heftige ruzie tegemoet gaat? Neem iemand mee van wie je zeker weet dat die aan jou kant staat no matter what. En maak met die persoon de afspraak dat als het te heftig wordt hij of zij jou mee neemt uit die situatie.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:33 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Okee, ik krijg net een smsje van iemand (A) met daarin: Hey kun je om 6 uur naar mijn appartement komen, S en RV willen met mij, RK en jou praten. S was mijn douchefoutje, RV is zijn vriendin. RK was aanwezig op dat feestje en wat A in het verhaal doet weet ik niet maar hij moet er dus ook zijn
Ik weet zeker dat ik nooit door die voorronde zou komen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 14:24 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Geef jij je ook maar eens op voor zo'n quiz, kijken of je het haalt
Kan ik zomaar iemand meenemen?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:37 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Dus je bent nu bang dat je een heftige ruzie tegemoet gaat? Neem iemand mee van wie je zeker weet dat die aan jou kant staat no matter what. En maak met die persoon de afspraak dat als het te heftig wordt hij of zij jou mee neemt uit die situatie.
Ha Cobraquote:
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:39 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ha Cobra
Nina Hagen II was zeer gevleid maar ze heeft al een vriend....
Lijkt me wel toch? Zij zitten er met vier man. Je zegt gewoon dat je de setting nogal intimiderend vind en daarom iemand hebt meegenomen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:39 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Kan ik zomaar iemand meenemen?
Als het maar wel iemand is die te vertrouwen is.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:39 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Kan ik zomaar iemand meenemen?
Ze zei dat ze wel op zich van oudere mannen houdt. Haar vriend is 25. En dat als het uitgaat ze mij om je nummer komt vragen.quote:
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:42 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ze zei dat ze wel op zich van oudere mannen houdt. Haar vriend is 25. En dat als het uitgaat ze mij om je nummer komt vragen.
Dat wou ze niet. Ze zei wel dat haar vader waarschijnlijk een hartaanval zou krijgen als ze met een 37 jarige sergeant-majoor aankwam zetten. Hij vond het al erg dat haar huidige vriend 6 jaar met haar scheelt. Laat staan een vriend die 10 jaar met hem scheelt....quote:
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:45 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Dat wou ze niet. Ze zei wel dat haar vader waarschijnlijk een hartaanval zou krijgen als ze met een 37 jarige sergeant-majoor aankwam zetten. Hij vond het al erg dat haar huidige vriend 6 jaar met haar scheelt. Laat staan een vriend die 10 jaar met hem scheelt....
Precies. Hij of zij moet blind achter haar staan. No matter what er gezegd word en wat voor feiten er op tafel komen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:41 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Als het maar wel iemand is die te vertrouwen is.
Maar voor beide was het een slechte dag..... Mijn meisje van de sportschool was er ook niet....quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:47 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Vaders........... allemaal het zelfde.
Die zie je de volgende keer dat je gaat trainen wel.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:48 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Maar voor beide was het een slechte dag..... Mijn meisje van de sportschool was er ook niet....
Ik hoop het. Haar al 2 weken niet gezien....quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:50 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Die zie je de volgende keer dat je gaat trainen wel.
Toch wat vaker gaan trainen dan.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:51 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ik hoop het. Haar al 2 weken niet gezien....
En het geheel na afloop ook niet door gaat lullen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:47 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Precies. Hij of zij moet blind achter haar staan. No matter what er gezegd word en wat voor feiten er op tafel komen.
Ik ga al 6 dagen.....quote:
Ook handig idd. Maar hoofdzaak is dat PS door die persoon straks beschermd wordt. Vind het nogal een gevaarlijke setting.... 4 tegen 1...dat is geen gesprek maar een tribunaal.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:53 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
En het geheel na afloop ook niet door gaat lullen.
Laat die andere dag dan maar zitten. Dan maar afwachten tot jullie paden elkaar weer eens kruizen.quote:
Yep.... ze is overigens geen member maar staff....quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:54 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Laat die andere dag dan maar zitten. Dan maar afwachten tot jullie paden elkaar weer eens kruizen.
Oh, dan kun je toch gewoon vragen wanneer zij weer werkt?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:54 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Yep.... ze is overigens geen member maar staff....
Dat zou normaal gesproken aan haar zijn maar nu zit er elke dag iemand anders.... en die ken ik niet....quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:55 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Oh, dan kun je toch gewoon vragen wanneer zij weer werkt?
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:54 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ook handig idd. Maar hoofdzaak is dat PS door die persoon straks beschermd wordt. Vind het nogal een gevaarlijke setting.... 4 tegen 1...dat is geen gesprek maar een tribunaal.
Dat is misschien wel handig om te weten idd.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:56 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
@PS; weet je al of je wel naar dat gesprek gaat?
Hoor ik daar een vechtschool praten?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:37 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Dus je bent nu bang dat je een heftige ruzie tegemoet gaat? Neem iemand mee van wie je zeker weet dat die aan jou kant staat no matter what. En maak met die persoon de afspraak dat als het te heftig wordt hij of zij jou mee neemt uit die situatie.
Leuk he, zulke roosterwijzigingen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:56 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Dat zou normaal gesproken aan haar zijn maar nu zit er elke dag iemand anders.... en die ken ik niet....
Mijn gevoel zegt dat dat een beetje raar is eigenlijk.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:39 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Kan ik zomaar iemand meenemen?
Nee. Maar als er harde woorden vallen door die 4 mensen en PS zit daar alleen dan voelt het alsof ze door een stel gieren wordt opgevreten... Op zo'n moment is het fijn dat iemand dan zegt: Gesprek stopt hier. En PS haar hand pakt en samen weglopen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:00 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Hoor ik daar een vechtschool praten?
Het hangt van PS haar gevoel af. Want het heeft er alle *schijn* van dat het te maken heeft met de voorgaande verhalen maar ze weet niet wat A in het verhaal doet. Dus misschien gaat het ergens anders over.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:02 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Nee. Maar als er harde woorden vallen door die 4 mensen en PS zit daar alleen dan voelt het alsof ze door een stel gieren wordt opgevreten... Op zo'n moment is het fijn dat iemand dan zegt: Gesprek stopt hier. En PS haar hand pakt en samen weglopen.
Ze maakt zich niet verdacht.... Ik zou ook geintimideerd zijn door deze setting. Waarom moet je op gesprek komen bij 4 mensen? Als S en RK iets te melden hebben dan kunnen ze dat toch ook samen doen? Waar zijn die andere 2 eppo's voor nodig?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:04 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Het hangt van PS haar gevoel af. Want het heeft er alle *schijn* van dat het te maken heeft met de voorgaande verhalen maar ze weet niet wat A in het verhaal doet. Dus misschien gaat het ergens anders over.
In dat geval is het nogal vreemd dat ze een "buitenstaander" meeneemt en misschien gaat PS er ten onrechte vanuit dat er stont aan de knikker is wat betreft S en dan maakt ze zichzelf wat verdacht
Dus als PS zeker van haar zaak is kan ze wel iemand meenemen. Als ze niet zeker is maar bang dan vraag ik me af wat verstandig is.
S en RK willen met PS en A praten. Er wordt niet gezegd dan S,RK en A met PS moeten praten.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:07 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ze maakt zich niet verdacht.... Ik zou ook geintimideerd zijn door deze setting. Waarom moet je op gesprek komen bij 4 mensen? Als S en RK iets te melden hebben dan kunnen ze dat toch ook samen doen? Waar zijn die andere 2 eppo's voor nodig?
Lijkt me ookquote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:07 schreef Cobra4 het volgende:
Minstens een smsje naar diegene die PS gevraagd heeft om te vragen wat het onderwerp is dus.
Ach hoezo? Je kan toch zeggen dat je de setting intimiderend vind? Ook al zou ik een schoon geweten hebben als 4 mensen vragen of ik wil komen omdat ze iets willen bespreken met mij zou ik ook niet happy zijn.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:10 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
S en RK willen met PS en A praten. Er wordt niet gezegd dan S,RK en A met PS moeten praten.
We weten het dus niet tenzij PS wat meer verteld over haar gut feeling
Stel dat het over een totaal ander onderwerp gaat, dan is het vreemd dat er een ander bijkomt. En als ze dan vragen: "waarom heb je X meegenomen?" moet er weer een smoes worden verzonnen.
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:16 schreef Nembrionic het volgende:
Ik vermoed trouwens dat we zo vanzelf wel horen hoe de vork in de steel zit want ik denk dat PS al weg is
3 mensen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:18 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ach hoezo? Je kan toch zeggen dat je de setting intimiderend vind? Ook al zou ik een schoon geweten hebben als 4 mensen vragen of ik wil komen omdat ze iets willen bespreken met mij zou ik ook niet happy zijn.
RK, RV, A en S... 4 tel ik er.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:21 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
3 mensen.
Als ik bij zo'n gesprek zou zitten en iemand neemt een ander mee en zegt dat hij/zij het intimiderend vindt...dan ga IK me afvragen waarom en doorvragen. Dan weet ik namelijk dat er ook iets is om geintimideerd over te zijn. En misschien is het een totaal ander onderwerp. Nou, dan maak je jezelf wel verdacht als "meebrenger"
Ja, 1 over het hoofd gezienquote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:26 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
RK, RV, A en S... 4 tel ik er.
Let's agree to disagree. Persoonlijke voorkeuren enzoquote:Dan zou er het zelfde antwoord bij mij uitkomen... Ik houd er niet van als een groep met me wil praten. 1 op 1 of 2 op 1 hooguit....
Misschien omdat ik niet van zulke settings houdt wantrouw ik de boel al van de get go dat kan.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:31 schreef Nembrionic het volgende:
Let's agree to disagree. Persoonlijke voorkeuren enzo
Daarom wantrouw ik deze setting.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:37 schreef Soempie het volgende:
Ik zou eerst even bellen en vragen waar het over gaat.
Als het over dat douchegebeuren gaat, dan kan ze dat toch met die jongen en die vriendin bespreken? Dat nog niet eens, dat moet die jongen maar met z'n vriendin uitvechten.
Countervraag:quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:37 schreef Soempie het volgende:
De vraag is nu, naar bed gaan of wachten op een update.
Maar dat komt ook OMDAT er wat te vrezen valt.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:38 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Daarom wantrouw ik deze setting.
Wachten.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:37 schreef Soempie het volgende:
De vraag is nu, naar bed gaan of wachten op een update.
Je weet het niet hequote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:38 schreef Soempie het volgende:
Straks gaat het over het organiseren van een verjaardag ofzo.
Als het daar over gaat, dan is het niet logisch dat er zoveel mensen met elkaar moeten praten. Ik was sowieso niet gegaan na zo'n vaag smsje.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:38 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Daarom wantrouw ik deze setting.
Leuk spel.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:39 schreef Nembrionic het volgende:
Ik ben ondertussen de spelregels van backgammon aan het lezen.
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:39 schreef Nembrionic het volgende:
Ik ben ondertussen de spelregels van backgammon aan het lezen.
Vooralsnog doet het me erg denken aan een vorm van Mens Erger Je Niet.
Of een Bridalshower.....quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:38 schreef Soempie het volgende:
Straks gaat het over het organiseren van een verjaardag ofzo.
Wat te vrezen...... dat klinkt wel heel duister.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:39 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Maar dat komt ook OMDAT er wat te vrezen valt.
Je hebt een aantal mannetjes en die moet je met worpen in je thuisbasis zijn te krijgen. Dat is behoorlijk hetzelfdequote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:40 schreef Soempie het volgende:
[..]
Leuk spel.![]()
Lijkt helemaal niet op mens erger je niet.
Pak jij de popcorn?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:43 schreef TradeMarkie het volgende:
ik ben nog op tijd thuis voor de ontknoping zie ik
We gaan eerst naar de reclame...quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:43 schreef TradeMarkie het volgende:
ik ben nog op tijd thuis voor de ontknoping zie ik
Ik heb chips met ketchupsmaakquote:
Hmm, zo had ik het nog niet bekeken. Dat is wel een heel basic uitleg.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:44 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Je hebt een aantal mannetjes en die moet je met worpen in je thuisbasis zijn te krijgen. Dat is behoorlijk hetzelfde
De rest ziet er al anders uit
Mooi kan ik even naar de wc.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:45 schreef Soempie het volgende:
[..]
We gaan eerst naar de reclame...
[ afbeelding ]
Loekie!quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:45 schreef Soempie het volgende:
[..]
We gaan eerst naar de reclame...
[ afbeelding ]
Die link hierboven is ook erg basic en op het einde moet je zelfs (net als bij MEJN) het juiste aantal ogen gooien om het uit te spelenquote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:46 schreef Soempie het volgende:
[..]
Hmm, zo had ik het nog niet bekeken. Dat is wel een heel basic uitleg.
Asjemenou!quote:
asjemenouquote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:45 schreef Soempie het volgende:
[..]
We gaan eerst naar de reclame...
[ afbeelding ]
Ik zit ook te wachten idd. Maar ik denk toch maar dat ik zo ga snurken....quote:
Weltrusten dan.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 00:33 schreef mr_anonimous het volgende:
De slaap wint het van de nieuwsgierigheid
voor alles is een eerste keer...
Welk front?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 00:28 schreef Cobra4 het volgende:
Nog geen nieuws van het front?
Het front van PS.quote:
Lees maar even terug.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:22 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
woedt er een belangrijke slag dan?
ah misschien moeten we dus de fokknokploeg oproepen en voor de zekerheid een cadeautje meenemenquote:
Jij snapt 't.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:28 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
ah misschien moeten we dus de fokknokploeg oproepen en voor de zekerheid een cadeautje meenemen
De 20ste vertrek ik richting poolcirkel.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:30 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
wanneer ging je nog maar weer op vakantie?
vind het hier al pools genoegquote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:32 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
De 20ste vertrek ik richting poolcirkel.
En wat het rare is. Ik ben al een paar keer op de poolcirkel geweest maar daar heb ik nog nooit een pool gezien. Zouden ze toch allemaal hier zitten?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:32 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
vind het hier al pools genoeg
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:35 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
En wat het rare is. Ik ben al een paar keer op de poolcirkel geweest maar daar heb ik nog nooit een pool gezien. Zouden ze toch allemaal hier zitten?
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:38 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Hier in de schuur om bollen te plukken
nog wel straks mogen ze achter de ramen zittenquote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:43 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ze vinden het wel gezellig zo te zien.
[ afbeelding ]
Da's aardig van je. Hebben ze tenminste nog wat uitzicht.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:43 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
nog wel straks mogen ze achter de ramen zitten
en ze hoeven ook geeneens loonquote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:50 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Da's aardig van je. Hebben ze tenminste nog wat uitzicht.
Dat valt onder vrijwilligerswerk?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:53 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
en ze hoeven ook geeneens loon
Wat ze al niet voor je doen als je hun paspoort veilig voor ze hebt opgeborgen.quote:
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 02:08 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Wat ze al niet voor je doen als je hun paspoort veilig voor ze hebt opgeborgen.
Mwa, niet veel.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 02:12 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
![]()
Heb ik hier verder nog iets gemist trouwens?
wiewatwaathoewaarmeewaaromquote:Op zaterdag 6 februari 2010 02:16 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Mwa, niet veel.
Alleen dat er 9 april een SC meet is.
Niet het onderwerp wat je gedacht had?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 02:51 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Het viel mee
In iedergeval MM en ik, Whisky cruise, IJmuiden-Newcastle-IJmuiden, met de boot, Whisky proeven.quote:
vrees dat ik deze meet overslaquote:Op zaterdag 6 februari 2010 02:54 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
In iedergeval MM en ik, Whisky cruise, IJmuiden-Newcastle-IJmuiden, met de boot, Whisky proeven.
Ze hebben vast ook Berenburgquote:Op zaterdag 6 februari 2010 03:05 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
vrees dat ik deze meet oversla
ohh jawel...quote:Op zaterdag 6 februari 2010 02:53 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Niet het onderwerp wat je gedacht had?
Alles uitgesproken?quote:
Hij heeft dus ook niet de waarheid verteld tegen zijn vriendin?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 04:00 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Het was onwijs intimiderend, maar (overigens) terecht lijkt ze mij niet te veel kwalijk te nemen. Overigens heb ik ook gelogen tegen haar over wat er precies gebeurd is. Weet niet precies waarom ik hem beschermde, denk dat ik de situatie vooral niet uit de hand wilde laten lopen....
neequote:Op zaterdag 6 februari 2010 04:04 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Hij heeft dus ook niet de waarheid verteld tegen zijn vriendin?
En nu?quote:
Nou dan is dat achter de rug. Tijd voor wat vrolijkers dus.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 05:24 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Nu denkt ze de waarheid te weten en moet zij zien wat ze er mee doet... Volgens haar en de rest van de interventie die er was gaat er verder niks veranderen...
Ugh ik ben het drama gebeuren zo zat. Het heeft ondertussen gewoon een fysieke invloed op me, dus in plaats van te feesten zit ik nu op bed en voel me klote. Morgen is er een feestje ter ere van de half-verjaardag van mij en een van mijn 'zussen' dus dan moet ik er nauurlijk wel zijn...quote:Op zaterdag 6 februari 2010 05:34 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Nou dan is dat achter de rug. Tijd voor wat vrolijkers dus.
Ga je nog stappen dit weekend?
Tja, de gevolgen van een miskleun kunnen hard zijn. In een normale situatie zou het misschien met een sisser aflopen maar jij zit nu in een situatie waarbij je 24/7 met iedereen op een kluitje leeft en elkaar dus vaak tegen het lijf loopt. Je "laten gaan" kan dan heftigere gevolgen krijgen.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 05:40 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Ugh ik ben het drama gebeuren zo zat. Het heeft ondertussen gewoon een fysieke invloed op me, dus in plaats van te feesten zit ik nu op bed en voel me klote. Morgen is er een feestje ter ere van de half-verjaardag van mij en een van mijn 'zussen' dus dan moet ik er nauurlijk wel zijn...
Fucking Knox Bubblequote:Op zaterdag 6 februari 2010 05:49 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Tja, de gevolgen van een miskleun kunnen hard zijn. In een normale situatie zou het misschien met een sisser aflopen maar jij zit nu in een situatie waarbij je 24/7 met iedereen op een kluitje leeft en elkaar dus vaak tegen het lijf loopt. Je "laten gaan" kan dan heftigere gevolgen krijgen.
En nee, je kunt natuurlijk niet afwezig zijn op een fesst wat ter ere van jou gegegevn gaat worden.
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 05:56 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Fucking Knox Bubble
één keer in mijn leven word ik dronkenbewijst wel weer voor mezelf dat ik er goed aan heb gedaan niet verder te gaan met die andere jongen met een vriendin (wat dus nu uit is)
Yup. En verder ga ik gewoon onder de dekens wachten tot het voorbij isquote:Op zaterdag 6 februari 2010 05:58 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
![]()
En je weet nu tenminste hoe ver je kunt gaan met drank. Een wijze les.
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 05:59 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Yup. En verder ga ik gewoon onder de dekens wachten tot het voorbij is
Ik heb het gevoel dat ik heel diep ga slapen...quote:Op zaterdag 6 februari 2010 06:02 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Dat gaat lang wachten worden als Poppy en je roommate je steeds wakker houden.
Vergeet dan niet je wekker te zetten. Anders kom je nog te laat op je feest.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 06:06 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat ik heel diep ga slapen...
hahaha.... Hoop dat dat niet nodig isquote:Op zaterdag 6 februari 2010 06:10 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Vergeet dan niet je wekker te zetten. Anders kom je nog te laat op je feest.
Ik heb de mazzel dat ik altijd een paar minuten voor de wekker gaat wakker word.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 06:12 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
hahaha.... Hoop dat dat niet nodig isIk haat wakker worden van de wekker
En badend in het angstzweet.quote:
zooo erg is het nou ook weer nietquote:
Da's dan weer een meevaller.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 06:44 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
zooo erg is het nou ook weer niet
Dit gesprek gaat echt nergens overquote:
Helemaal correct.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 06:55 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Dit gesprek gaat echt nergens over
Ha ja kan me voorstellen... Ik ben er ook wel klaar meequote:Op zaterdag 6 februari 2010 06:57 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Helemaal correct.![]()
Maar ik ben wel blij als zo mijn aflossing komt. Ik ben wel toe aan wat uurtjes slaap.
Ik nu helemaal. Mijn aflossing is er. Tot vannacht (ofzo)quote:Op zaterdag 6 februari 2010 07:20 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Ha ja kan me voorstellen... Ik ben er ook wel klaar mee
Jij ook voor zo/straksquote:
Mogguhquote:
Wat een ontzettende loser.quote:
Ik ben al thuis. Ik zit te wachten tot de slaap toeslaat.quote:
Zo terecht vind ik dat niet. Helemaal na je tweede zin.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 04:00 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Het was onwijs intimiderend, maar (overigens) terecht lijkt ze mij niet te veel kwalijk te nemen. Overigens heb ik ook gelogen tegen haar over wat er precies gebeurd is. Weet niet precies waarom ik hem beschermde, denk dat ik de situatie vooral niet uit de hand wilde laten lopen....
Ja want uiteindelijk heeft die kerel meer schuld.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:21 schreef Soempie het volgende:
[..]
Zo terecht vind ik dat niet. Helemaal na je tweede zin.![]()
Ik had echt de haren uit je kop getrokken als ik zijn vriendin was. Wat niet wegneemt dat ik hem met z'n ballen aan een boom had gehangen.![]()
Tuurlijk, maar PS wist van zijn vriendin en hoewel ze stomdronken was heeft ze natuurlijk ook nog wel wat verantwoordelijkheid.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:36 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ja want uiteindelijk heeft die kerel meer schuld.
Er staat niet voor niets "meer" bijquote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:38 schreef Soempie het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar PS wist van zijn vriendin en hoewel ze stomdronken was heeft ze natuurlijk ook nog wel wat verantwoordelijkheid.
Als je zo stomdronken bent kunnen ze je alles wijsmaken, achteraf weet je dan namelijk toch niks meerquote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:38 schreef Soempie het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar PS wist van zijn vriendin en hoewel ze stomdronken was heeft ze natuurlijk ook nog wel wat verantwoordelijkheid.
Oh fijn is dat. Moet je opletten, want dan incasseren ze dat in 1 keer.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:44 schreef Soempie het volgende:
wtf, m'n collegegeld is er al 2 maanden niet af gegaan.
Komt door die BKR registratie voor studenten. Nu ben je van je opleiding geschopt. Heb je de brief niet gelezen?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:44 schreef Soempie het volgende:
wtf, m'n collegegeld is er al 2 maanden niet af gegaan.
Wil je even stompen?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:57 schreef Soempie het volgende:
Ik ben op het moment alleen maar heel boos. Dus ik ga maar even wat anders doen dan hier zitten en me op zitten vreten dat ik maandag pas kan bellen.
Dat boeit me niks. Vraag maar eens of de relatie van Nina Hagen II al over is.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:57 schreef mr_anonimous het volgende:
Nu maar hopen dat het meisje van de sportschool er straks wel is.....
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:21 schreef Soempie het volgende:
[..]
Zo terecht vind ik dat niet. Helemaal na je tweede zin.![]()
Ik had echt de haren uit je kop getrokken als ik zijn vriendin was. Wat niet wegneemt dat ik hem met z'n ballen aan een boom had gehangen.![]()
Ik zal het voortaan elke vrijdag vragen! Zal ze leuk vinden!quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:58 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Dat boeit me niks. Vraag maar eens of de relatie van Nina Hagen II al over is.![]()
Doet die afdeling geen zaken op zaterdag?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:57 schreef Soempie het volgende:
Ik ben op het moment alleen maar heel boos. Dus ik ga maar even wat anders doen dan hier zitten en me op zitten vreten dat ik maandag pas kan bellen.
Hoe is de koffie vandaag?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:59 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Doet die afdeling geen zaken op zaterdag?
Lama, ambtenaren.....![]()
Oh, kut. Ik ben er zelf één.![]()
Dat weet jij beter dan ik.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:59 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ik zal het voortaan elke vrijdag vragen! Zal ze leuk vinden!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |