abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62718557
quote:
Op zondag 26 oktober 2008 18:28 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

DAt wordt gezien als onjuist, aluhoedje en weet ik veel niet meer zij. Het is pas common knowledge als het in de Volkskrant,Telegraaf heeft gestaan of het RTL/Journaal heeft item er aan besteed.!?
Jaja...
pi_62730399
Een mooie rijger op spel.nl:
Naam van iemand die reageert op het artikel, dat er geen oerknal geweest kan zijn, omdat een explosie alleen maar rommel geeft:

Onze Lieve Jonge Heer, Die Tot De Hemel Rijkt

Die spuit goud??
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_62745354
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 10:59 schreef Cypress_Hill het volgende:
Er stond een conducteur op het perron en die werd natuurlijk gelaagd door alle woedende potentieele treinreizigers.
Ik zie het al helemaal voor me.
pi_62747369
quote:
Op dinsdag 21 oktober 2008 09:46 schreef BasNijmegen het volgende:
Ja beiden hebben de hele wedstrijd gespeeld. Maar het was echt geen schimp van het spel dat ze in de voorgaande wedstrijden hadden laten zien. De scheids vloot ook om elke scheet en hij had nog nooit van de voordeelregel gehoord. Brock speelde een ongelukkige wedstrijd en nummer 39 Shanon Carmelia speelde helemaal een ongelukkige wedstrijd. Waardoor het middenveld helemaal open lag.
Ach jah.... weten ze ook weer wat verliezen is.
sorry voor deze schimpscheut
'It was a small, fast carnivore with keen senses and it was highly intelligent'
pi_62747754
quote:
Op dinsdag 7 oktober 2008 20:50 schreef Skull-splitter het volgende:
Regel is regel, maakt niet wanneer iets ingevoerd is (hell, je ouders hoefden ook geen bromfietscertificaat, maar die nam je toch ook braaf als je wilde scooteren?), en je hebt moedens en willens gereden. Volgens mij heb je hem dan gewoon verdiend...
Wát?
pi_62748937
Word je tijdens een bezoekje aan Zwolle-Zuid op de huid gezeten door agressieve hangjeugd, dan is DIT de reden:
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 08:36 schreef stbabylon het volgende:
Zwolle Zuid heeft naast winkel centra's en het centrum op 20 minuten fietsen ook steeds meer zeer vervellende en aggresieve hangjeugd (heb ik afgelopen zaterdag nog mee mogen maken).
pi_62749476
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 13:01 schreef dontf0kwithme het volgende:
Beste medemensen

Ik kamp de laatste tijd met een serieus probleem

Ik ben 17 jaar en ik ga gewoon naar school zoals het hoort,

Dit jaar moet ik stage lopen wat ik nu ook doe op een kantoor,

De werkzaamheden die ik hier verricht zijn het testen van producten die terug gestuurd zijn door klanten ( Het is een computer bedrijf ) En het verlenen van technische ondersteuning via de telefoon en e-mail.
Mijn week ziet er dus zo uit :

Maandag t/m vrijdag :

8uur stipt opstaan ( meestal 8:15 )
Douchen / Aankleden / Haren doen e.d , Vervolgens pak ik om half 9 de scooter en rij ik richting mijn stage
9:00 : de werkzaamheden beginnen tot half 6.

Half 6 : Ik rij naar mijn werk ( pizzakoerier bij een italiaanse restaurant )
18:00 : ik pak de bezorgscooter en begin met het verrichten van de dagelijkse werkzaamheden
Afwassen / Bijvullen / Schoonmaken / Bezorgen,
22:00 / 22:30 : Ik ga naar huis en zet de computer aan en ik MSN wat en internetten
0:00 / 0:30 : Ik ben moe en ik ga dus naar bed,

Ik loop verder tot woensdag stage en donderdag/vrijdag naar school

Donderdag : 7:45 opstaan douchen enz.

8:30 : School tot 16:30 ( de laaste weken was ik 12 uur klaar en dan ging ik wat rondrijden of dingen doen die moeten gebeuren )

Vervolgens kom ik weer 5 uur aan op me werk en doe de dingen die hier boven staan.

Vrijdag avond na het werken ga ik even wat doen met vrienden ( chillen ergens of uitgaan )
Zaterdag : Ik word wakker om 13:00 ongeveer soms wat later, en douchen / eten. ( tijd om naar de stad te gaan heb ik dus niet ofzo ) 16;00 begin ik weer met werken en dan weer het zelfde verhaal uitgaan of chillen )

Wat het probleem is, ik word moe doordat ik stage loop en werk, en daarnaast geen tijd heb voor een vaste relatie of leuke dingen doen met vrienden. En als ik dan na mijn stage naar me werk ga zie ik hier erg tegen op omdat ik dan al moe ben en bij moet komen van de dag ( het zelfde geld als ik van school kom )

Ik heb al meedere malen aangegeven dat ik minder wil gaan werken maar dit gaat dus niet ( Er zijn geen andere bezorgers op mij na wat mij dus verplicht om te gaan werken, ik kan moeilijk zeggen dat ik niet kom aangezien de baas bevriend is met mijn Oom kan ik hem NIET teleurstellen ) Ik weet van me zelf ook dat de Baas vervangend personeel hoort te zoeken en aan te nemen , maar hier komt dus ook niks van en wat het ergste is er worrd weinig rekening mee gehouden van het feit dat ik van m`n stage / school direct naar mijn werk ga, Het resultaat : Ik word geestelijk en lichamelijk ernstig moe waardoor ik mijn werk niet al te best kan doen omdat ik er simpelweg geen zin meer heb, het gaat gewoon niet en dan kan je wel zeggen van ach man stel je niet zo aan, maar het is gewoon niet anders . Ik ben ook maar een normaal mens en ik heb zo dan ook me rust nodig.

De afgelopen 2 weken hadden we een tijdelijke bezorger die er nu mee gekapt is dus toen werkte ik nog maar 3 dagen in de week.

En ik doe daarnaast ook veel meer dan wat een bezorger hoort te doen , Ik was af , maak schoon dat soort kleine dingen die opstapelen en wat me nog vermoeiender maakt.

Ik maak me dus erg zorgen en denk vaak van ik wil niet werken, ik ben gewoon moe na 6 maanden het zelfde ritueel. Aan de andere kant het verdient niet slecht en dan denk ik bij me zelf van en hoe ga ik aan me geld komen als ik stop met werken als ik gewoon aangeef dat ik niet meer kom en dat ze het maar moeten uitzoeken hoe ze het verder gaan aanpakken.

En dan heb ik soms mijn momenten van ach het werk valt wel mee, of agh ja het is niet anders. maar ik ga er gewoon letterlijk kapot aan. Ik heb geen vrije tijd meer en verlies zo mijn contact met vrienden waardoro ik uiteindelijk toch eenzaam overblijf.

Hoe kan ik dit het beste oplossen, kom aub niet met onzinreacites. Ik verwacht serieuze reacties die mij kunnen helpen.

Samenvatting : Ik ben oververmoeid, en heb gewoon rust nodig maar weet niet hoe ik het moet aanpakken, en ik wil me baas niet teleurstellen na 6 maanden heb ik een redelijk goede band, Ik wil gewoon een oplossing zodat mijn baas zich niet druk maakt en ik gewoon meer vrije tijd heb, zoeken naar ander personeel heb ik ook al gedaan wat niet helpt gewoon ,niemand wil er werken?

Sorry voor zo`n lang verhaal, het zit me echt al weken dwars en ik kan het aan niemand kwijt
Alvast bedankt.
Inderdaad best vermoeiend om zo'n post helemaal door te lezen.
pi_62750574
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 13:14 schreef Elfletterig het volgende:
Word je tijdens een bezoekje aan Zwolle-Zuid op de huid gezeten door agressieve aggresieve hangjeugd, dan is DIT de reden:

[Op dinsdag 28 oktober 2008 08:36 schreef stbabylon het volgende:
Zwolle Zuid heeft naast winkel centra's en het centrum op 20 minuten fietsen ook steeds meer zeer vervellende en aggresieve hangjeugd (heb ik afgelopen zaterdag nog mee mogen maken).]
Op maandag 12 oktober 2009 00:26 schreef vosss het volgende:
:*-je voor Sally, gewoon omdat ik haar lief vind :@
pi_62750650
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 13:54 schreef ego-tripper het volgende:
die piemelen verlengen me contract niet...

de middenmotors gaan ertussen uit.

Beste stats van de afdeling maar dat doet er niet toe.
Ik wou 1 dag vrij hebben standaard en 1 avond ivm voetballen.
Maar ik moest 7 dagen beschikbaar zijn en andere konden wel dagen standaard vrij

BLEGH

OPBOKKEN !!
Autobedrijf zeker...
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 14:06 schreef Sally het volgende:

[..]


Wtf doe je? Agressieve is de juiste spelling.
pi_62750869
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 14:08 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:

[..]

Autobedrijf zeker...
[..]

Wtf doe je? Agressieve is de juiste spelling.
Kijk dan in de quote, die had ik expres nog eens neergezet

[Op dinsdag 28 oktober 2008 08:36 schreef stbabylon het volgende:
Zwolle Zuid heeft naast winkel centra's en het centrum op 20 minuten fietsen ook steeds meer zeer vervellende en aggresieve hangjeugd (heb ik afgelopen zaterdag nog mee mogen maken).]

En vandaar ook het clowntje
Op maandag 12 oktober 2009 00:26 schreef vosss het volgende:
:*-je voor Sally, gewoon omdat ik haar lief vind :@
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 28 oktober 2008 @ 14:29:27 #164
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_62751291
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 14:19 schreef kabouter.muts het volgende:
JoPiDo
Als je zoiets post wat doe je hier dan?
Wie wil er nou niet allerij leuke keukendingetjes.
Hele rijen
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_62752006
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 14:45 schreef appelsjap het volgende:
Ik had mn PS3 dus opgestuurd. Kreeg em net terug. Wil ik de backup erop zetten zodat ik weer nolife kon gamen. Staat er dat alles beveiligd is en het er niet op kan. -.-

Sony gebeld, hij zei precies hetzelfde, en ik kon er niets meer aan doen. Kutmongool.

Er is heus wel een manier om het er weer op te zetten toch?
Wie weet het?

Klacht: Sony
Klacht 2: PS3
Klacht 3: geen savegames
Klacht 4: geen draadloze wifi instellingen meer
best een eikel die sony!
'It was a small, fast carnivore with keen senses and it was highly intelligent'
  dinsdag 28 oktober 2008 @ 16:43:09 #166
20716 tonja
twitch.tv/tonjatekenshow
pi_62755787
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 13:18 schreef dontf0kwithme het volgende:

[..]

Klopt. Maar waar in helemaalsnaam moet ik beginnen, Ik ben zo moe dat ik niet eens een oplossing kan bedenken, mentaal ben ik gewoon kapot. vrienden van mij verbazen ze zich dat ik het uberhoud volhoud. maarja het is niet anders en ik wil de band niet breken met hem omdat het een goede man is, maar hij ziet niet in dat ik gewoon niet meer kan
[..]
►►►https://www.twitch.tv/tonjatekenshow ◄◄◄◄
  dinsdag 28 oktober 2008 @ 19:04:53 #167
3671 glasbak
Sjeeskees ©®
pi_62759454
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 18:03 schreef 1DIOOT het volgende:
Licht moet zo en zo verboden worden!
Weetje wat dat licht voor invloed heeft op mijn auto
Nieuwe variant?
  dinsdag 28 oktober 2008 @ 22:02:23 #168
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_62766254
quote:
Op vrijdag 24 oktober 2008 19:51 schreef Red_Cat het volgende:
Zo kreeg ik in 2006 een aanslag van 113,60. In 2007 werd dit ineens 270,52 en als klap op de vuurpeil vragen ze voor dit jaar maar meteen een bedrag van rond de 300 euro.
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_62772267
De mondharmonica vaardigheden van Bas van toor
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 23:35 schreef Broekpaling het volgende:
OMFG, het is dat die Chris Overgaauw uit Gorinchem komt. Ik ken namelijk een Chris Overgaauw uit Krommenie, anders had ik hem fikant moeten uitlachen. [ afbeelding ]
Kruising van 'faliekant' en 'vierkant'?
pi_62777167
Oke, weer 1 uit de krant, advertentie van de Coop. En geen idee offie origineel is, want ik zie het regelmatig:
quote:
De enige supermarkten met ballen!

Coop supermarkten zijn de enigen in Nederland die varkensvlees verkopen van ongecastreerde varkens. ...
Op maandag 12 oktober 2009 00:26 schreef vosss het volgende:
:*-je voor Sally, gewoon omdat ik haar lief vind :@
pi_62780041
quote:
Op woensdag 29 oktober 2008 12:56 schreef laforest het volgende:

[..]

A) jij vroeg om een definitie van leven en die heb ik gegeven, ik zou zeggen lees even beter.
Ga het niet nog een keer typen.

B) Hier vroeg je niet om maar ik zal je het geven.

Dood is wanneer al je vitale functies er mee ophouden, de hersenen niet meer werken en het hard stilstaat.
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
  woensdag 29 oktober 2008 @ 15:57:11 #172
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_62785000
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 17:19 schreef bewegende_ninja het volgende:

[..]

Het is een chornische ziekte, ze leeft van dag tot dag en zit nu chronisch aan de pretnison.
Da's heel prettig ja
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_62791173
quote:
Op woensdag 29 oktober 2008 19:48 schreef Picchia het volgende:
Dat wij massa moordende rebellen financieren en hoe wij toelaten dat de Marokkaanse overheid openlijk onze samenleving manipuleert is voor ons zeer relevant.
Ha die massa .
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  woensdag 29 oktober 2008 @ 23:14:11 #174
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_62798438
Bot familie Bush spoort niet

Misschien kunnen ze dna-onderzoek doen?
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_62803317
Van een ander forum:
quote:
Dat is dikke shit. Die gast is gayniaal.
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 30 oktober 2008 @ 11:46:46 #176
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_62806709
quote:
Op woensdag 29 oktober 2008 11:35 schreef Namo_h het volgende:
Ik heb een Probleem met eBay/Paypal

Of beter gezegd mijn broertje heeft een probleem:

uitleg:
Mijn broerdje heeft een eigen eBay account. Hierop heeft hij een versterker verkocht. Als betalings mogelijkheid heeft hij paypal aangevinkt.

Versterker verkocht en koper doet betaling via PayPal

Probleem:
Mijn broetje heeft geen Paypal account.
Koper heeft wel betaling gedaan maar dat komt uiteraard niet over.

Inmiddels heb ik zijn eBay account aan mijn paypal gelinkt maar er komt nog steeds geen betaling binnen.
Bij eBay staat de vermelding: "betaling innen" maar daar kom ik ook niet verder mee

Vraag: help!!??
Beroerd
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_62806993
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 14:15 schreef Sally het volgende:
Kijk dan in de quote, die had ik expres nog eens neergezet

[Op dinsdag 28 oktober 2008 08:36 schreef stbabylon het volgende:
Zwolle Zuid heeft naast winkel centra's en het centrum op 20 minuten fietsen ook steeds meer zeer vervellende en aggresieve hangjeugd (heb ik afgelopen zaterdag nog mee mogen maken).]

En vandaar ook het clowntje
Ik had het gezien, maar ik vond het niet echt een originele spelfout. Agressief wordt wel vaker fout geschreven, omdat het "aggressive" is in het Engels. Sommigen denken dan dat ze een dubbele g moeten gebruiken.
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 13:30 schreef ruud.nl het volgende:
Inderdaad best vermoeiend om zo'n post helemaal door te lezen.
Nou! En het stikt ook van de spatiefouten en andere grappige opmerkingen, zoals:

- 8 uur stipt opstaan (meestal 8:15)
pi_62807164
quote:
Op donderdag 30 oktober 2008 11:57 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Nou! En het stikt ook van de spatiefouten en andere grappige opmerkingen, zoals:

- 8 uur stipt opstaan (meestal 8:15)
Die is ook mooi ja.
  donderdag 30 oktober 2008 @ 12:07:50 #179
120139 freiss
Hertog Jan :9~
pi_62807219
quote:
Op woensdag 29 oktober 2008 21:09 schreef Turquaz52 het volgende:
Een Nissan bijvoorbeeld (zover ik weet ook een heleboel andere merken?) past zich aan, aan je rijstel

Als jij altijd als een opa rijd, dan zorgt ie voor dat ie dan ook zo de verbruik aanpast en het een en ander..
Als je altijd op hoge toeren rijd, dan zorgt ie er weer voor dat ie dan de verbruik en vermogen daar op aanpast

http://www.hondatech.com.au/forum/showthread.php?t=8
HJ 14-punt-gift.
Lijst met rukmateriaal!
  donderdag 30 oktober 2008 @ 12:45:48 #180
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_62808210
quote:
Op donderdag 30 oktober 2008 11:57 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Ik had het gezien, maar ik vond het niet echt een originele spelfout. Agressief wordt wel vaker fout geschreven, omdat het "aggressive" is in het Engels. Sommigen denken dan dat ze een dubbele g moeten gebruiken.
Bovendien is dat etymologisch juister.
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
  donderdag 30 oktober 2008 @ 13:08:22 #181
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_62808860
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 10:53 schreef Fuente het volgende:
Of misschien op marktplaats DJMO? Daar wordt ook vee aangeboden!
Welke maat heb je?



En het ging om een trouwjurk!
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  donderdag 30 oktober 2008 @ 13:32:04 #182
149959 SQ
snelle trees
pi_62809558
quote:
Op dinsdag 28 oktober 2008 14:15 schreef Sally het volgende:

[..]

Kijk dan in de quote, die had ik expres nog eens neergezet

[Op dinsdag 28 oktober 2008 08:36 schreef stbabylon het volgende:
Zwolle Zuid heeft naast winkel centra's en het centrum op 20 minuten fietsen ook steeds meer zeer vervellende en aggresieve hangjeugd (heb ik afgelopen zaterdag nog mee mogen maken).]

En vandaar ook het clowntje
Vergeet de winkel centra's niet
disclaimer
pi_62811046
quote:
Op donderdag 30 oktober 2008 10:48 schreef boegschroef het volgende:
Ik heb ook snelstart. Handig programma en het schilt je een hoop moeite als straks blijkt dat je excel sheet toch niet helemaal voldeed aan de eisen. Als zzper moet je die kosten toch wel kunnen maken.
  donderdag 30 oktober 2008 @ 23:18:59 #184
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_62825412
quote:
Op donderdag 30 oktober 2008 22:49 schreef Heathen. het volgende:
Vrouwen verneuken je brein. Dat is een feit.

*ziet de gehele mannen legioen instemmig knikken.
Mannen bakken niks van spelling en grammatica. Dat is een feit
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_62827120
quote:
Op donderdag 30 oktober 2008 11:57 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Ik had het gezien, maar ik vond het niet echt een originele spelfout. Agressief wordt wel vaker fout geschreven, omdat het "aggressive" is in het Engels. Sommigen denken dan dat ze een dubbele g moeten gebruiken.
[..]

Nou! En het stikt ook van de spatiefouten en andere grappige opmerkingen, zoals:

- 8 uur stipt opstaan (meestal 8:15)
Ik vond winkel centra's ook wel apart.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_62827181
quote:
Op donderdag 30 oktober 2008 12:45 schreef Rasing het volgende:

[..]

Bovendien is dat etymologisch juister.
Omdat de oorspronkelijke lange a tegenwoordig kort wordt uitgesproken?
Want de oorsprong is a-gressief ofwel niet-naarvorentredend.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_62827466
quote:
Op donderdag 25 september 2008 21:04 schreef Klopkoek het volgende:
Maar waarom doen ze kamerleden hier zo misprijzend en afhoudend over? Boekesteijn spant nog wel de troon met 'defensie moet uitzoeken waarom er zoveel informatie naar buiten komt'
Al wat ouder, maar toch wel leuk.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_62830193
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 00:42 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Omdat de oorspronkelijke lange a tegenwoordig kort wordt uitgesproken?
Want de oorsprong is a-gressief ofwel niet-naarvorentredend.
Euh, nee. De oorsprong is het Latijnse woord aggredere, dat o.a. benaderen, aanvallen betekent.
  Moderator vrijdag 31 oktober 2008 @ 10:04:55 #189
42184 crew  DaMart
pi_62831019
quote:
Op donderdag 30 oktober 2008 16:40 schreef -SG- het volgende:

[..]

Nee, dat is ook echt een goede rede .
Een goede, maar korte toespraak.
  Redactie Frontpage / Spellchecker vrijdag 31 oktober 2008 @ 11:15:07 #190
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_62832835
Van de FP:
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 @ 10:43 schreef larzzzman het volgende:
bewezen is dat eenteelt vaak zieker zijn dan niet eenteelt mensen, dus ja hier in nederland kunnen we dan een hoop mensen missen
Quod erat demonstrandum
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_62842160
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 16:47 schreef One_conundrum het volgende:
haha, anderhalf ook. Nouja laten we het maar op jou onkunde houden. dankjewel JD
"jouw"
Over onkunde gesproken.
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 31 oktober 2008 @ 21:46:52 #192
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_62849816
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 21:42 schreef -Sleepy- het volgende:
<knip>

heb al een pc in handen gehad met enkel het verschil dat hij een dualcore processor had van 2 x 2.4MHz en een beeldkaart van 512MB en zijn systeem draaid veel beter dan die van ik, maar ik heb ook het vermoeden dat men pc beter droei in januari (wanneer ik die P5KC en Q6600) aankocht
droeierig weer vandaag

En verder.... OMFG.
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 31 oktober 2008 @ 22:00:17 #193
862 Arcee
Look closer
pi_62850246
Droei.

Ik wou afgelopen voorjaar nieuw gras zaaien, dus zoei ik zaadjes en toen ik in de zomer voor 't eerst 't gras moei bleef m'n broek aan de grasmachine haken, dus toen toei ik af naar de keuken waar ik een naald uit 't doosje groei en toen noei ik de scheur in m'n broek.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_62850403
Droei

omg
Ja doei.
  Redactie Frontpage vrijdag 31 oktober 2008 @ 22:44:21 #195
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_62851495
droei mag die in de OP is er uberhaupt (fuck dat trema) een OP
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_62852897
Nou ja, waaide i.p.v. woei is toch ook raar?
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
  zaterdag 1 november 2008 @ 10:14:48 #198
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_62856916
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 22:44 schreef Etcetera het volgende:
droei mag die in de OP is er uberhaupt (fuck dat trema) een OP
Umlaut, geen trema.
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
pi_62856936
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 21:46 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]
Droei Het is dan wel fout, maar ik zie liever dat mensen werkwoorden ten onrechte sterk vervoegen dan het omgekeerde: elke verleden tijd vormen met '-te' of '-de' (ik vergeette, ik draagde).
  Redactie Frontpage zaterdag 1 november 2008 @ 10:51:45 #200
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_62857484
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 10:14 schreef Rasing het volgende:

[..]

Umlaut, geen trema.
mjah kon niet op de exacte term komen
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 10:16 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:

[..]

Droei Het is dan wel fout, maar ik zie liever dat mensen werkwoorden ten onrechte sterk vervoegen dan het omgekeerde: elke verleden tijd vormen met '-te' of '-de' (ik vergeette, ik draagde).
true en je krijgt er best originele resultaten door
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  zaterdag 1 november 2008 @ 11:34:12 #201
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_62858091
quote:
Op vrijdag 31 oktober 2008 21:46 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

droeierig weer vandaag

En verder.... OMFG.
.
Niet meer actief op Fok!
pi_62861345
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 12:52 schreef SG-sam het volgende:
Praatjesmaker of niet, het is me egaal, zolang je er maar goede gesprekken mee kunt voeren.
Is hier ook een woord voor?
There is no love sincerer than the love of food.
  zaterdag 1 november 2008 @ 14:46:40 #203
262 Re
Kiss & Swallow
pi_62861367
germanisme?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_62861923
quote:
Op zaterdag 1 november 2008 14:46 schreef Re het volgende:
germanisme?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')