Ja weet ik veel, ik weet niks van hypes, ik maak m'n eigen hypesquote:Op donderdag 24 juli 2008 15:56 schreef chansadres het volgende:
[..]
Rascals en Hadouken! bijvoorbeeld.
Er passen trouwens 1200 man in de tent als we Eric mogen geloven.
Veuls te klein inderdaad.
Je maakt hypes? Zo zo, welke hypes dan wel. Dat je zegt dat je je eigen ding volgt, geloof ik. Maar dat je hypes maakt, gaat wel heel ver. Zijn maar weinig mensen die dat kunnen!quote:Op donderdag 24 juli 2008 16:04 schreef ranja het volgende:
[..]
Ja weet ik veel, ik weet niks van hypes, ik maak m'n eigen hypesHad dan ook gehoopt dat The Black Angels op lowlands zouden komen. Rascals staan trouwens gelijk met Breeders dus of daar veel mensen op af komen...
Oh, ik denk dat er onderhand net zoveel fans zijn anno 2008 van the Rascals als van the Breeders. Al is het alleen maar vanwege het feit dat de zanger van die band tevens in the Last Shadow Puppets zit, de meest loze kuthype van het jaar.quote:Op donderdag 24 juli 2008 16:04 schreef ranja het volgende:
[..]
Ja weet ik veel, ik weet niks van hypes, ik maak m'n eigen hypesHad dan ook gehoopt dat The Black Angels op lowlands zouden komen. Rascals staan trouwens gelijk met Breeders dus of daar veel mensen op af komen...
dat denk ik niet..maar The Breeders zijn nu ook niet echt meer de publiekstrekker die ze ooit waren..in 2002 was 't al niet echt heel druk meer. En ik kon 't ook niet echt lang volhouden bij ze..Vergane glorie..quote:Op donderdag 24 juli 2008 16:06 schreef chansadres het volgende:
[..]
Ik denk trouwens dat meer mensen de Rascals willen zien dan de Breeders...
Terwijl de Rascals juist in de hype zitten doordat de leadzanger in de grootste hype van het jaar zit: Last Shadow Puppets!quote:Op donderdag 24 juli 2008 16:08 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
dat denk ik niet..maar The Breeders zijn nu ook niet echt meer de publiektrekker die ze ooit waren..in 2002 was 't al niet echt heel druk meer. En ik kon 't ook niet echt lang volhouden bij ze..Vergane glorie..
Ik zeg niet dat andere mensen mijn hypes volgenquote:Op donderdag 24 juli 2008 16:06 schreef chansadres het volgende:
[..]
Je maakt hypes? Zo zo, welke hypes dan wel. Dat je zegt dat je je eigen ding volgt, geloof ik. Maar dat je hypes maakt, gaat wel heel ver. Zijn maar weinig mensen die dat kunnen!
Ik denk trouwens dat meer mensen de Rascals willen zien dan de Breeders...
En hebben een kleine 3fm hit gehad met Death to Los Campesinos!quote:Op donderdag 24 juli 2008 16:15 schreef Grobbel het volgende:
Een bandje als Los Campesinos! wist in no time de kleine zaal van Paradiso uit te verkopen, en toen moest de 'echte' hype nog beginnen. Beetje naief om die in de Charlie te willen verstoppen.
Ik zie gebeuren dat daar gereld gaat wordenquote:Op donderdag 24 juli 2008 16:29 schreef HenkBenzinetank het volgende:
kleine charlie = fail.
goed dat je het zegt, ik was al bijna de tekst voor dit nummer vergetenquote:Op donderdag 24 juli 2008 16:34 schreef SKa_BoSS het volgende:
* Anouk als afsluiter van de vrijdag![]()
![]()
* Roni Size op de vrijdagmiddag om 15:00![]()
![]()
Jammer hoor...
Ik ga het daar onwijs naar mijn zin hebben. Dat heeft er niks mee te maken. Het is echter jammer dat ze elk jaar steeds dezelfde inschattingsfouten maken. Dat vind ik jammer.quote:Op donderdag 24 juli 2008 16:41 schreef King het volgende:
Ik heb zo'n idee dat het toch wel gezellig wordt, ondanks dat gemekker
Maar hoe kan een organisatie zo naief zijn? Zet acts als Jeremy's, Lucky Fonz III en Hit Me TV dan in die kleine tent. Maar dit is gewoon vragen om problemen, zeker als je naast die 6000 tienermeiden ook nog 4000 Britten hebt die met veel geweld die keet binnen proberen te beuken.quote:Op donderdag 24 juli 2008 16:41 schreef chansadres het volgende:
[..]
Ik zie gebeuren dat daar gereld gaat worden![]()
Bij Voicst vorig jaar was het echt bijna duw en trekwerk om binnen te komen. Dan wil je niet 6000 tienermeiden voor je deur hebben staan...
Ach, ik neem aan dat ze echt wel over dat soort dingen nadenken, maar met factoren rekening moeten houden waar jij en ik geen idee van hebben.quote:Op donderdag 24 juli 2008 16:43 schreef chansadres het volgende:
[..]
Ik ga het daar onwijs naar mijn zin hebben. Dat heeft er niks mee te maken. Het is echter jammer dat ze elk jaar steeds dezelfde inschattingsfouten maken. Dat vind ik jammer.
Zeker zeker! Afgezien van die 2 puntjes, het feitje dat Korpiklaani 's middags staat en de hoeveelheid overlap op de zondag, is er verder ook niet veel "aan de hand" voor mij hoorquote:Op donderdag 24 juli 2008 16:41 schreef Love Mae King het volgende:
Ik heb zo'n idee dat het toch wel gezellig wordt, ondanks dat gemekker
Gaaf! Dan zie ik jullie zaterdag om 16 uur in de X-Ray!quote:Op donderdag 24 juli 2008 17:36 schreef Sack_Blabbath het volgende:
De laatste TBA is trouwens Depeche Mode, voor wie dat nog niet wist.
Ja, gewoon lekker voor een paar honderd man in de X-Ray optreden.quote:Op donderdag 24 juli 2008 17:36 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Weinig vervelende overlap. Ik ben tevreden.
De laatste TBA is trouwens Depeche Mode, voor wie dat nog niet wist.
doe het zelf in de wiki!quote:Op donderdag 24 juli 2008 17:45 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
wie zet mij tussen de gaanende lowlanders
zeker nietquote:Op donderdag 24 juli 2008 17:36 schreef Sack_Blabbath het volgende:
De laatste TBA is trouwens Depeche Mode, voor wie dat nog niet wist.
Band of Horsesquote:Op donderdag 24 juli 2008 17:39 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Gaaf! Dan zie ik jullie zaterdag om 16 uur in de X-Ray!
Maar waar staat Band of Horses dan?![]()
absoluut, dat joch moet je aangevenquote:Op donderdag 24 juli 2008 18:24 schreef Evil_Koekje het volgende:
Jongen van de AH vertelde mij dat er bij het distributiecentrum iets verkeerd was gegaan, en dat er daarom geen bijlage in m'n NRC Next zat. Is dat een andere manier om te vertellen dat ze er allemaal uitgegapt zijn?
Nu maar even verdiepen in het blokkenschema op de site dan maar, brb.
Je hoeft niet te gaan....quote:Op donderdag 24 juli 2008 16:34 schreef SKa_BoSS het volgende:
* Anouk als afsluiter van de vrijdag![]()
![]()
* Roni Size op de vrijdagmiddag om 15:00![]()
![]()
Jammer hoor...
kees gaat altijd boven allesquote:Op donderdag 24 juli 2008 18:43 schreef Evil_Koekje het volgende:
Nah ziet er wel goed uit, amper storende overlappingen voor mij. Alleen Digitalism vs. LeLe is echt jammer.Maar dat wordt dus eerstgenoemde. En Ellen Allien vs. Kees van Hondt is matig, maar over Kees zoveel goede verhalen gehoord dat dat 'm waarschijnlijk wordt.
Verder belachelijk dat de Jeugd wordt weggestopt als een of ander grappig bandje die even een klein half uur moeten vullen. Die gasten redden 't makkelijk met een uur zonder vervelend te worden.
Ook jammer dat Simian Mobile Disco en Digitalism al om 20:15 spelen.
Verder geen klachten, behalve de Charlie.
Best prima als ik 't vergelijk met voorgaande jaren, toen zat ik echt volgepland (en miste ik altijd 60%+).
Dat nog net niet bij mij maar ziet er goed uit.quote:Op donderdag 24 juli 2008 17:10 schreef Bullet-tooth het volgende:
Vrijdagnacht:
23:30 Junkie XL
00:30 Deadmau5
02:00 Sven Väth
I just felt my dick move!
ja, 't is de woekersite van ticketservice zelf.quote:Op donderdag 24 juli 2008 20:11 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Dat viagogo van livenation is wel betrouwbaar toch??
Nog even een geheel offtopic vraagje over die woekersite.quote:Op donderdag 24 juli 2008 20:34 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
ja, 't is de woekersite van ticketservice zelf.
dat wordt leukquote:Op donderdag 24 juli 2008 20:38 schreef ebeaydojraes het volgende:
hmzzz. Verder opzich ook leuk voor de kunstzinnigen onder U: De Converse Compound Graffiti Canvas Wall !!! Opzich goed.
quote:Op vrijdag 25 juli 2008 01:03 schreef ondeugend het volgende:
Waar the hell is dominik eulberg gebleven in het schema
Ja zeg, wie deed het nou ontdekken ?quote:
Morgen in Amsterdam (Melkweg). Helaas kan ik niet en dus ronduit kut dat hij niet op Lowlands staat. Daarnaast zie ik ook nergens (ruimte voor) The Futureheads...quote:
Inderdaad vaag, staat wel op z'n sitequote:Op vrijdag 25 juli 2008 01:03 schreef ondeugend het volgende:
Waar the hell is dominik eulberg gebleven in het schema
Black Mountain stond laatst ook in de kleine zaal van de Melkweg en toen was het niet eens uitverkocht...zoveel mensen kennen ze misschien (gelukkig) nog niet dusquote:Op vrijdag 25 juli 2008 01:50 schreef hydraulix het volgende:
[..]
Maar serieus; Black Mountain in de Charlie?!
Vond hem de laatste keer een tikkie tegenvallen (5 days off, paradiso), kwam misschien ook omdat Venetian Snares direct erna steengoed was.. Ga zeker wel even kijken in de X-ray, maar 2,5 uur is wat veel van het goede denk ik, en er zijn nog wat andere leuke dingen tegelijkertijd.quote:
Ik meen me te herinneren van wel maar kan het ook niet meer vinden.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 08:43 schreef damienr het volgende:
op lowlands.nl heeft ook nooit gestaan dat dominik eulberg geboekt zou zijn....
Net als Sons And Daughters, die hebben het nu ook nog op hun site staan.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 13:34 schreef damienr het volgende:
het heeft idd op veel sites gestaan (incl die van dominik eulberg zelf), maar het heeft nooit op lowlands.nl gestaan (helaas).
Eulberg ookquote:Op vrijdag 25 juli 2008 13:39 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
die hebben het nu ook nog op hun site staan.
Venetian snares toenquote:Op vrijdag 25 juli 2008 12:43 schreef WalterSobchak het volgende:
[..]
Vond hem de laatste keer een tikkie tegenvallen (5 days off, paradiso), kwam misschien ook omdat Venetian Snares direct erna steengoed was.. Ga zeker wel even kijken in de X-ray, maar 2,5 uur is wat veel van het goede denk ik, en er zijn nog wat andere leuke dingen tegelijkertijd.
Te geniaal en heerlijk geflipt, ik had hem nog nooit eerder live gezien. Ben uiteindelijk nog even het podium opgeklommen zelfs. Jammer dat het plotseling was afgelopen.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:25 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
wat vond je van![]()
scotch egg
![]()
?
hehe, ik was ook het podium op jaquote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:35 schreef WalterSobchak het volgende:
[..]
Te geniaal en heerlijk geflipt, ik had hem nog nooit eerder live gezien. Ben uiteindelijk nog even het podium opgeklommen zelfs. Jammer dat het plotseling was afgelopen.
Kom, we zetten een hele kleine tent neer vlak naast een hele grote. En dan steeds als de act in die hele grote afgelopen is, dan laten we gelijk een hip bandje beginnen in die kleine. Lachen joh, heb je 40.000 man die er langs lopen en maar 1.500 kunnen erin. Ga wij filmen en naar Funniest Homevideos sturenquote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:28 schreef EvilWasp het volgende:
WTF waren ze aan het denken toen ze die Charlie bedachten
En op dat kaartje is de X-Ray 2x zo groot als de Charliequote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:37 schreef Janteh het volgende:
Hoeveel man gaat er in de x-ray dan? Gaat ook niet passen bij Le Le, Promo en vast nog wel een paar.
edit: Lowlands 2006 wordt uitgebreid met een nieuw podium, X-Ray, een loods voor de 'vernieuwende, experimentele elektronische muziekacts’.
In de loods is ruimte voor 350 bezoekers tijdens het driedaagse festival in Biddinghuizen op 18, 19 en 20 augustus.
Op de kaart he. Er kloppen wel meer dingen qua formaat niet op de kaart.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:42 schreef frame-saw het volgende:
175 mensen in de Charlie.
Ik zie een aantal bands waar dat vooral niet gaat passen
Hij is precies hetzelfde als de tent die ze nu voor de alpha gebruiken, van het zelfde bedrijf. Wel mooi kleurtjequote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:50 schreef EvilWasp het volgende:
Jammer eigenlijk dat ze deze niet gewoon kunnen gebruiken: Pink Galaxy
Hij is langer. 152 meter t.o.v. de 107 meter van de Alpha. Waarschijnlijk past de Pink Galaxy geeneens op het huidige Alpha-terrein.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 16:01 schreef Janteh het volgende:
[..]
Hij is precies hetzelfde als de tent die ze nu voor de alpha gebruiken, van het zelfde bedrijf. Wel mooi kleurtje
Dus de echte naam van de Alpha is meer een naam voor een foute nachtclubquote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:50 schreef EvilWasp het volgende:
Jammer eigenlijk dat ze deze niet gewoon kunnen gebruiken: Pink Galaxy
WTF? passen er maar 350 mensen in de X-ray ook dit jaar nog?quote:Op vrijdag 25 juli 2008 15:37 schreef Janteh het volgende:
Hoeveel man gaat er in de x-ray dan? Gaat ook niet passen bij Le Le, Promo en vast nog wel een paar.
edit: Lowlands 2006 wordt uitgebreid met een nieuw podium, X-Ray, een loods voor de 'vernieuwende, experimentele elektronische muziekacts’.
In de loods is ruimte voor 350 bezoekers tijdens het driedaagse festival in Biddinghuizen op 18, 19 en 20 augustus.
Ze zijn modulair dus ik denk dat het wel korter dan die 152 meter zou kunnen, maar 152 meter is echt enormquote:Op vrijdag 25 juli 2008 16:09 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Hij is langer. 152 meter t.o.v. de 107 meter van de Alpha. Waarschijnlijk past de Pink Galaxy geeneens op het huidige Alpha-terrein.
Zie http://www.deboer.com/_up(...)duktoverzicht_NL.pdf
De "Alpha" heet bij De Boer de 'Galaxy'.
Eigenlijk moeten ze die kaartjes volgend jaar op naam verkopen!quote:Op vrijdag 25 juli 2008 20:51 schreef Janteh het volgende:
30 aanbiedingen voor lowlands op marktplaats, allemaal vandaag geplaatst. Handelaars
Dan duurt het te lang voordat iedereen binnen is.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 20:56 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
Eigenlijk moeten ze die kaartjes volgend jaar op naam verkopen!
Marktplaats kun je voor 400 euro één kopen.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 22:39 schreef SnowCockroach het volgende:
misschien hopeloos, maar heeft er iemand hier nog een kaartje over?
I know that.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 22:40 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
Marktplaats kun je voor 400 euro één kopen.
dat is het denk ik ook?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 12:31 schreef Aoristus het volgende:
het lijkt wel een luchtkussen
Ik heb een aantal op youtube gezien, en als er tijd voor is, ga ik zeker naar deze vent kijkenquote:Op vrijdag 25 juli 2008 12:55 schreef Janteh het volgende:
GEEN EL GUINCHO / 25-7-2008
Helaas; de eerste cancellation voor Lowlands 2008 is binnen. El Guincho kan niet meer komen.
Gelukkig hebben we voor een goede vervanger kunnen zorgen: de beatboxende Beardyman.
quote:Op zaterdag 26 juli 2008 17:55 schreef AMDB het volgende:
Heeft iemand toevallig een scan van de plattegrond die bij de NRC Next zat?
staat op lowlands.nlquote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:27 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Iemand die kan bevestigen dat kaartjes gekocht via livenationnl.viagogo.com op echtheid worden gecontroleerd?
quote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:27 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Iemand die kan bevestigen dat kaartjes gekocht via livenationnl.viagogo.com op echtheid worden gecontroleerd?
http://livenationnl.viagogo.com/About.aspxquote:Over ons
Live Nation viagogo Ticket Trade is een online kaartenbeurs waar iedereen op een veilige en gegarandeerde wijze zijn kaarten voor live evenementen kan kopen en verkopen.
Onze missie
Onze missie is om deze, traditioneel ondoorzichtige marktplaats, efficiënter en transparanter te maken, zodat de consument op een veilige en gegarandeerde wijze kaarten kan kopen en verkopen.
Bij Live Nation viagogo Ticket Trade is iedere transactie gegarandeerd. Om dit te ondersteunen bieden wij een systeem dat de logistiek beheerd, het traject van de kaarten van verzending tot bezorging volgt, en klantenservice en -ondersteuning verzorgd.
* Kopers: Zodra je een kaart aanschaft of een veiling wint en een bevestigingsmail van ons heeft ontvangen, dan zorgt Live Nation viagogo Ticket Trade ervoor dat je je kaart op tijd voor het evenement ontvangt. Als er iets mis gaat en je de kaarten niet op tijd ontvangt, dan zal Live Nation viagogo Ticket Trade je voor dezelfde prijs vergelijkbare of betere kaarten aanbieden.
* Verkopers: Wij innen het geld nadat de aanschaf heeft plaatsgevonden, om er zo zeker van zijn dat jij betaald zal worden.
Ja. Sterker nog, het kaartje van de verkoper wordt nadat de koop rond is geannuleerd en je krijgt van Livenation een nieuw uitgeprint kaartje opgestuurd.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:27 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Iemand die kan bevestigen dat kaartjes gekocht via livenationnl.viagogo.com op echtheid worden gecontroleerd?
wc papierquote:Op zondag 27 juli 2008 11:38 schreef lisalotte_love het volgende:
Wat nemen jullie allemaal mee naar Lowlands?
Mijn lijstje:
Kaartje
Geld
Tent
Slaapzak
Matje
Lenzenspullen
Zonnebril
Shirts
Broeken
Schoenen
Onderbroeken
Sokken
Koeltas met biertjes
Whisky
Wiet
Hasj
Tip
Vloei
Sigaretten
Mdma
Telefoon
Extra batterij voor telefoon
Horloge
Kauwgom
Dextro Energie
Portomonee
Huissleutel
Flesje spa
Vuilniszakken
Duct tape
Scheermesjes
Tandenborstel
Tandpasta
Deodorant
Jij houd van stinkende zweterige mannen?quote:Op zondag 27 juli 2008 12:13 schreef lisalotte_love het volgende:
Douchen op lowlands + Geslacht Man = fail
quote:Op zondag 27 juli 2008 11:38 schreef lisalotte_love het volgende:
Wat nemen jullie allemaal mee naar Lowlands?
Scheermesjes
hihihihihihihihiquote:Op zondag 27 juli 2008 12:25 schreef lisalotte_love het volgende:
[..]
Omdat ik een beetje een snor heb.
quote:Op zondag 27 juli 2008 12:34 schreef Pietklaaso het volgende:
[..]
hihihihihihihihi![]()
![]()
![]()
Je hebt me trouwens wel op een idee gebracht!!!!
Ik ga allemaal van die wegwerp mesjes kopen en dan voor HIM en/of Nightwish op de toegangsweg naar de Alpha zitten/staan en scheermesjes uitdelen. Die reactie's zijn volgens mij echt onbetaalbaar![]()
Dat moet gefilmd worden!quote:Op zondag 27 juli 2008 12:34 schreef Pietklaaso het volgende:
[..]
hihihihihihihihi![]()
![]()
![]()
Je hebt me trouwens wel op een idee gebracht!!!!
Ik ga allemaal van die wegwerp mesjes kopen en dan voor HIM en/of Nightwish op de toegangsweg naar de Alpha zitten/staan en scheermesjes uitdelen. Die reactie's zijn volgens mij echt onbetaalbaar![]()
quote:Op zondag 27 juli 2008 13:11 schreef Pietklaaso het volgende:
Was dacht ik 6 muntjes voor 8 gewone blikjes grolsch. Ben vorig jaar nog op zaterdag morgen naar lelystad gegaan om nog meer halve liters op te halen. Dus als je veel drinken wil loont een tray meenemen zeker wel
quote:Op zondag 27 juli 2008 14:25 schreef lisalotte_love het volgende:
[..]
niet zeuren jou vriendin heeft een surinaamse bil
Vorig jaar waren ze zaterdag nog koel. Ik had een koeltas mee genomen. Maar het was wel zwaar. Dit jaar denk ik gewoon een 6pack en een fles whisky meenemen.quote:Op zondag 27 juli 2008 14:36 schreef kriele het volgende:
[..]
Oh ja, lekker die lauwe zelf meegenomen prut opzuipen. No thanx! Ik wil zo licht mogelijk heen en het moet maar kosten wat het kosten gaat. Duur is het nu eenmaal.
Op enig ander feest waar ik naar toe ga is bier een muntje en die zijn E 2,50.quote:Op zondag 27 juli 2008 13:12 schreef lisalotte_love het volgende:
Dat is dus ¤1,73 voor een blikje. Best duur ja.
Het festivalterrein gaat vrijdag om 13:00 open, zaterdag en zondag om 10:30.quote:Op zondag 27 juli 2008 15:24 schreef vogelkooi het volgende:
[..]
Wanneer is het terrein eigenlijk open?
De normale tijd dus dat iedereen na binnen wilt?
quote:Op zondag 27 juli 2008 15:24 schreef vogelkooi het volgende:
[..]
Op enig ander feest waar ik naar toe ga is bier een muntje en die zijn E 2,50.
Wanneer is het terrein eigenlijk open?
De normale tijd dus dat iedereen na binnen wilt?
mwoah, in het 24u gebied is de koeling te groot daarvoorquote:Op zondag 27 juli 2008 16:51 schreef Aoristus het volgende:
het is een beetje een afweging, het bier wat je uit de koeling koopt, wordt er aan de ene kant ingelegd en er met dezelfde hand 10 seconden later weer uitgevist. Ik zit zelf wel te denken aan een koeltas, maar hoe lang houd je de inhoud gekoeld? Als het zonnetje met 30 C op je tent schijnt, dan is het volgens mij binnen een a twee uur alweer gesmolten.
ja dat denk ik dus ook. wij nemen als grote groep ook een tree mee of mss nog wel meer en ik denk dat een koeltas dan niet veel uitmaakt. achja, dan maar lauw bier. om dan iedere keer die half koele blikken te kopen vind ik te duur.quote:Op zondag 27 juli 2008 16:51 schreef Aoristus het volgende:
het is een beetje een afweging, het bier wat je uit de koeling koopt, wordt er aan de ene kant ingelegd en er met dezelfde hand 10 seconden later weer uitgevist. Ik zit zelf wel te denken aan een koeltas, maar hoe lang houd je de inhoud gekoeld? Als het zonnetje met 30 C op je tent schijnt, dan is het volgens mij binnen een a twee uur alweer gesmolten.
ik heb alleen maar goede ervaringen met dat gekoelde bier. elke keer ijskoudquote:Op zondag 27 juli 2008 16:51 schreef Aoristus het volgende:
het is een beetje een afweging, het bier wat je uit de koeling koopt, wordt er aan de ene kant ingelegd en er met dezelfde hand 10 seconden later weer uitgevist. Ik zit zelf wel te denken aan een koeltas, maar hoe lang houd je de inhoud gekoeld? Als het zonnetje met 30 C op je tent schijnt, dan is het volgens mij binnen een a twee uur alweer gesmolten.
Ik haalde het altijd voor de ingang. Achterlijk genoeg moet je het daar weer in een te klein bekertje gietenquote:Op zondag 27 juli 2008 19:39 schreef Laton het volgende:
[..]
ik heb alleen maar goede ervaringen met dat gekoelde bier. elke keer ijskoud
ja ook. met een paar man het terrein op. en dan voor het terrein 8 packje halen, 1tje naar binnen gieten, 2e overgieten. en dan als je van het terrein af kwam direct weer 8 pakje voor richting de tentquote:Op zondag 27 juli 2008 21:45 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Ik haalde het altijd voor de ingang. Achterlijk genoeg moet je het daar weer in een te klein bekertje gieten
Waar haal jij het dan?
volledig mee eens. ik baal het ergst van underworld/booka shade. underworld al tig keer gezien.. maar dat smaakte elke keer naar meer... lastig !quote:Op zondag 27 juli 2008 22:00 schreef Friek_ het volgende:Underworld vs. Booka Shade vs. Does It Offend You, Yeah?
Weer een ontzettende kutkeus. Booka Shade vind ik gaaf (met name het album 'Movements'), Underworld is legendarisch en Does it Offend You, Yeah? is gewoon leuk om op los te beuken.MGMT vs. Elbow vs. dEUS.
Gaat waarschijnlijk toch nog dEUS worden. Tom Barman heeft m'n hart wel.Bart Skils vs. Erol Alkan.
Lekker dan. Héél erg lekker dan.Nederlands beste minimal/techno-dj overlapt met 's werelds beste indie/mash-up/new rave/electro(techno)-dj. En dat als afsluiter. Maar afijn, het gaat toch denk ik Erol Alkan worden. Met in het achterhoofd dat ik wel van tevoren Shinedoe en Ellen Allien wil gezien hebben.
Precies, dat laatste doet 'm 't dus.quote:Op zondag 27 juli 2008 22:02 schreef Grobbel het volgende:
Heb je Leine nog nooit live gezien, dan? Die treedt echt letterlijk 250 keer per jaar door heel Nederland op.
Alhoewel dan niet met gedichten van Ingmar Heytze, natuurlijk.
Die zijn volgens mij al een paar jaar niet meer in Nederland geweest, toch? Zijn ze na pinkpop 2006 nog in Nederland geweest? HMH nog een keer of zo?quote:Op zondag 27 juli 2008 23:02 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Alsof je Franz Ferdinand niet achterlijk vaak ziet!
Muziek > Gedichten.quote:Op zondag 27 juli 2008 22:24 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Precies, dat laatste doet 'm 't dus.Van tevoren deed ik wat research of ze soms bezig was aan een 'Heytze-tour', maar haar website geeft aan dat die gedichten van Heytze slechts bestemd zijn voor Lowlands en een optreden de in Kleine Komedie (mei 2009). Heytze is naar mijn mening een geweldig dichter, wat de keus dus zo lastig maakt.
quote:Op zondag 27 juli 2008 13:12 schreef lisalotte_love het volgende:
Dat is dus ¤1,73 voor een blikje. Best duur ja.
Ze zijn volgens mij een paar jaar terug wel vaak geweest, maar hebben nu iig nieuw materiaal. Kun je niet echt zeggen van Editorsquote:Op zondag 27 juli 2008 23:02 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Alsof je Franz Ferdinand niet achterlijk vaak ziet!
Nu je het zegt, ik denk dat ik de charlie verwarde met lima ofzo. Bij bong-ra en Promo gaat het ook zeker niet passen in de x-ray ik snap niet hoe de organisatie dat niet kan zien.quote:Op maandag 28 juli 2008 01:42 schreef Aisumasen het volgende:
Nog zoiets vreemds. De Charlie-tent. Ergens eerder in dit topic werd er terecht gezegd dat het raar is dat sommige kleine bandjes in de India staan, terwijl flink gehypte namen als The Rascals, Holy Fuck, Black Kids, Los Campesinos!, British Sea Power, enz. enz. in de piepkleine Charlie staan. 90% van die namen kan ik missen als kiespijn, maar het Lowlands-publiek was toch publiek wat "bovenzaal van Paradiso"-bandjes wil zien? Dat wordt vechten dan... Nee, en dan staan The Wombats en The Pigeon Detectives in de Alpha-tent.Om je kapot te lachen, zo'n zwaktebod!
Ergens heb je daar wel een punt. 't Is nogal raar om eerst het publiek te omschrijven als 'bovenzaal-van-Paradiso-bandjes'-muzieksmaak, daar veels te grote ruimte voor geven en dat terwijl waarschijnlijk de halve zaal leeg zal zijn. Lucky Fonz III? Hij mag al blij zijn met een kwart India.quote:Op maandag 28 juli 2008 01:42 schreef Aisumasen het volgende:
Nog zoiets vreemds. De Charlie-tent. Ergens eerder in dit topic werd er terecht gezegd dat het raar is dat sommige kleine bandjes in de India staan, terwijl flink gehypte namen als The Rascals, Holy Fuck, Black Kids, Los Campesinos!, British Sea Power, enz. enz. in de piepkleine Charlie staan. 90% van die namen kan ik missen als kiespijn, maar het Lowlands-publiek was toch publiek wat "bovenzaal van Paradiso"-bandjes wil zien? Dat wordt vechten dan... Nee, en dan staan The Wombats en The Pigeon Detectives in de Alpha-tent.Om je kapot te lachen, zo'n zwaktebod!
Ik denk dat Bong-Ra met zijn breakcore echt maar een heel select groepje outcasts op Lowlands aanspreekt. Evenals Mary Anne Hobbs met haar dubstep vorig jaar. Iets zoals Uffie met haar vriendje daarentegen..quote:Op maandag 28 juli 2008 03:06 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nu je het zegt, ik denk dat ik de charlie verwarde met lima ofzo. Bij bong-ra en Promo gaat het ook zeker niet passen in de x-ray ik snap niet hoe de organisatie dat niet kan zien.
Sla ik denk allebei maar overquote:
Bart Skils kan je elk weekend in Nederland zien.............quote:Op zondag 27 juli 2008 22:00 schreef Friek_ het volgende:Bart Skils vs. Erol Alkan.
Lekker dan. Héél erg lekker dan.Nederlands beste minimal/techno-dj overlapt met 's werelds beste indie/mash-up/new rave/electro(techno)-dj. En dat als afsluiter. Maar afijn, het gaat toch denk ik Erol Alkan worden. Met in het achterhoofd dat ik wel van tevoren Shinedoe en Ellen Allien wil gezien hebben.
Ik kan me er deels wel in vinden, hoewel vorig jaar qua grote namen natuurlijk beter was dan dit jaar (ik heb gewoon genoten van the Killers en Kaiser Chiefs), blijft the Answer, Chris Cornell en de feestjes in de Lima s'nachts me meer bij van dat jaar..quote:Op maandag 28 juli 2008 01:42 schreef Aisumasen het volgende:
Ik vind de beredenering van de Lowlands-organisatie heel raar. Eric van Eerdenburg zei een tijdje geleden: "We hebben een publiek gekweekt dat juist op bands zit te wachten die normaal in de bovenzaal van Paradiso spelen." Niemand verwacht op Lowlands namen zoals RHCP, Metallica, Lenny Kravitz, U2. Maar voor beginnende bandjes die "in de bovenzaal van Paradiso spelen", ga ik wel naar....de bovenzaal van Paradiso!Hartstikke leuk dat ze dan ook op Lowlands komen, maar ik hoef ze dan niet nog eens in een grote festivaltent te zien. De meeste "bovenzaal van Paradiso"-bandjes die nu op Lowlands staan, zijn voor mij maar beperkt houdbaar.
Juist omdat Lowlands de laatste jaren steeds uitverkocht is hoef je bands van dat kaliber niet te verwachten. Het is voor Mojo veel lucratiever om zulke bands bijv. in de "Live @ Westerpark" reeks neer te zetten.quote:Op maandag 28 juli 2008 11:37 schreef greatgonzo het volgende:
Wishlist headliners komende jaren, dan maar
- REM
- Pearl Jam
- Coldplay
- RHCP
Financieel moet dit geen punt worden, tis de laatste 5 jaar noch altijd uitverkocht geweest...
Helemaal mee eens. Ik had het niet beter kunnen omschrijven, maar het is precies datgene wat ik er ook bij voel en ervaar. Evengoed worden de kaartjes wel elk jaar met een factor X verhoogd, zonder dat je daar ook een kwaliteitsgarantie voor terugkrijgt.quote:Op maandag 28 juli 2008 01:42 schreef Aisumasen het volgende:
Damn, ze maken me het wel moeilijk om positief te blijven. Ik kan wel gaan zeggen dat ik voor de sfeer op het Lowlands-festival kom, maar... Vorig jaar vond ik het gewoon een heel stuk minder dan in bijvoorbeeld 2005 en 2006, en dat kwam toch echt door het aanbod van bands.
Ik vind de beredenering van de Lowlands-organisatie heel raar. Eric van Eerdenburg zei een tijdje geleden: "We hebben een publiek gekweekt dat juist op bands zit te wachten die normaal in de bovenzaal van Paradiso spelen." Niemand verwacht op Lowlands namen zoals RHCP, Metallica, Lenny Kravitz, U2. Maar voor beginnende bandjes die "in de bovenzaal van Paradiso spelen", ga ik wel naar....de bovenzaal van Paradiso!Hartstikke leuk dat ze dan ook op Lowlands komen, maar ik hoef ze dan niet nog eens in een grote festivaltent te zien. De meeste "bovenzaal van Paradiso"-bandjes die nu op Lowlands staan, zijn voor mij maar beperkt houdbaar.
Als Lowlands nu eens een stap voor zou liggen, en bandjes naar Nederland zou halen die nog ontdekt moeten worden of voorzichtig aan het doorbreken zijn... Nee, die staan dan volgend jaar weer als "grote ontdekking" in de line-up, terwijl ze de club-tour in Nederland al achter de rug hebben. Dit jaar mis ik persoonlijk gewoon de 'verrassende' namen. Al zijn dit dan weer Alpha-namen die ik noem, maar Danko Jones, The Presidents Of The USA, Underworld, Editors, The Hives, Dropkick Murphy's....give me a fucking break. In het geval van Editors zit ik dan weer een beetje in tweestrijd. Het is mijn favoriete band van de afgelopen 10 jaar, maar heb ze ondertussen ook al zo'n 10 keer gezien door de jaren heen. En dan staan ze doodleuk nóg een keer op Lowlands als "grote afsluiter", na één jaar daarvoor op precies dezelfde plek te hebben gestaan.
Neen, ik kom nooit voor de Alpha-namen. Maar al helemaal niet voor de "hap slik weg"-Britpop bandjes waar de line-up dit jaar door overspoeld wordt. Er zit niets tussenin, terwijl die balans tot 2007 zo goed was.
Nog zoiets vreemds. De Charlie-tent. Ergens eerder in dit topic werd er terecht gezegd dat het raar is dat sommige kleine bandjes in de India staan, terwijl flink gehypte namen als The Rascals, Holy Fuck, Black Kids, Los Campesinos!, British Sea Power, enz. enz. in de piepkleine Charlie staan. 90% van die namen kan ik missen als kiespijn, maar het Lowlands-publiek was toch publiek wat "bovenzaal van Paradiso"-bandjes wil zien? Dat wordt vechten dan... Nee, en dan staan The Wombats en The Pigeon Detectives in de Alpha-tent.Om je kapot te lachen, zo'n zwaktebod!
Nou ja, goed... Er blijft nog wel wat over wat ik wil zien. Waarvan het liefst Editors (kun je nagaan...) en The Roots. En toen kwam het blokkenschema...![]()
Nu ik dit kwijt ben, kan ik mij rustig voorbereiden op een leuk weekend met hopelijk veel verrassende ontdekkingen.
daar ben ik me ter dege van bewust, ik denk ook dat Mojo besloten heeft niet grote namen bij te boeken deze laatste maand, toen eind juni LL al uitverkocht was.quote:Op maandag 28 juli 2008 11:43 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Juist omdat Lowlands de laatste jaren steeds uitverkocht is hoef je bands van dat kaliber niet te verwachten. Het is voor Mojo veel lucratiever om zulke bands bijv. in de "Live @ Westerpark" reeks neer te zetten.
Okee, dan niet. We moeten het regime omver werpenquote:
Als lullig opwarmertje op Voltt, ja. Ooit hem zien afsluiten? Gegarandeerd vuurwerk zeg ik je.quote:Op maandag 28 juli 2008 09:49 schreef Luni het volgende:
[..]
Bart Skils kan je elk weekend in Nederland zien.............
Vorig jaar stonden er meer grote namen betreft electronica, maar dat was in alle genres zo.quote:Op maandag 28 juli 2008 12:58 schreef Friek_ het volgende:
Overigens wil ik ook nog even opmerken dat het programma vorig jaar wat betreft electronica vele en vele malen beter was. Beetje jammer.
Maar Erol Alkan draait veel minder vaak in Nederland.quote:Op maandag 28 juli 2008 12:52 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Als lullig opwarmertje op Voltt, ja. Ooit hem zien afsluiten? Gegarandeerd vuurwerk zeg ik je.
open, snachts loop ik meestal terug naar de auto om de tassen met zooi te halen die ik in de rij nog niet mee wilde slepen maar wel handig zijn voor de rest van het festivalquote:Op maandag 28 juli 2008 13:24 schreef Marcel_V het volgende:
Blijft de rij Donderdag nacht ook open? Of gaat hij 's avonds weer dicht?
Tnxquote:Op maandag 28 juli 2008 13:32 schreef -Sum- het volgende:
[..]
open, snachts loop ik meestal terug naar de auto om de tassen met zooi te halen die ik in de rij nog niet mee wilde slepen maar wel handig zijn voor de rest van het festival![]()
en dan loop je zo weer naar binnen
Janker!quote:
Is altijd nog wel een plekje hoor... Camping 3 puilt uit waarschijnlijk, dus da's vermoedelijk niet te doen, maar op de campings iets verder van het terrein is er vast nog wel een plekkie groot genoeg voor 2 tentjes.quote:Op maandag 28 juli 2008 15:10 schreef MadGuy het volgende:
Wij komen met twee tenten vrijdagochtend, beide 2x2m. Is het dan schier onmogelijk om een plaatsje naast elkaar te vinden of maak ik me zorgen om niks?
Volgens mij gooien ze camping 4 soms zelfs pas op vrijdagochtend open.quote:Op maandag 28 juli 2008 15:14 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Is altijd nog wel een plekje hoor... Camping 3 puilt uit waarschijnlijk, dus da's vermoedelijk niet te doen, maar op de campings iets verder van het terrein is er vast nog wel een plekkie groot genoeg voor 2 tentjes.
Klopt. Vorig jaar waren de wachtende bezoekers door de hekken heen gebroken.quote:Op maandag 28 juli 2008 15:30 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Volgens mij gooien ze camping 4 soms zelfs pas op vrijdagochtend open.
Stuur dit stuk dan naar de organisatie, die heeft misschien antwoorden op jouw vragen.quote:Op maandag 28 juli 2008 15:29 schreef Technoviking het volgende:
In het kader van: "Een mens moet toch wat te zeiken hebben":
Ik realiseer me heus wel dat een verlaging van de ticket- of muntprijs er simpelweg nooit in zit. Wat ik de laatste jaren wel merk is dat er een enorme stijging plaatsvindt van het aantal sponsoruitingen.
Waar vroeger Dommelsch de hoofdsponsor was, met daarbij enkele mindere goden, kwam dit in mijn herinnering alleen tot uiting in de benaming van het metal-buitenpodium (Dommelsch). Het middenterrein werd vrolijk bevolkt door een schare aan kleine zelfstandigen die onder andere Surinaamse kip, roti, fruithapjes en uiteraard everzwijnhammetjes(tm) verkochten. Achter de schermen, op de verschillende reclame-uitingen in de media en op bijvoorbeeld posters waren er uiteraard wel vermeldingen van de verschillende sponsoren, op het festivalterrein bleef het beperkt tot bovengenoemd podium.
De laatste jaren vindt er langzaam maar zeker een opmars plaats van directe reclame van verscheidene merken en grote ketens. De Stardish tent (Later Turbo Food) en enkele kleinere restaurantjes werden overgenomen door de weliswaar gezondere, maar veel duurdere hap van La Place (V&D). Enkele andere zelfstandigen op het middenterrein werden verdrongen door de HEMA.
Op een steeds groter aantal punten wordt men geconfronteerd met Nokia (chill-out plekken en silence boots). Dit jaar zag ik op de plattegrond een Converse-hoekje. Zo zijn er nog een aantal voorbeelden te noemen.
Een aantal jaar geleden gaf de organisatie zelf aan dat afval veruit de grootste kostenpost is. Hoewel dat nog steeds een grote kostenpost zal zijn, werkt men tegenwoordig met statiegeld op bekers en trays en de biologisch afbreekbare mais-beker. Dit zal ook aanzienlijk schelen in de kosten.
Hoewel ik vooruitgang d.m.v. statiegeld voor bekers en trays en de komst van grote merken- en ketenreclame niet per definitie als onbruikbaar of storend ervaar, en mezelf realiseer dat er soms stappen nodig zijn om dergelijke festivals financiëel gezond te houden, zou het de organisatie sieren om eens een jaar pas op de plaats te maken.
Dit jaar kost het kaartje 132,50. Ikzelf kocht een e-ticket (geen materiaal en verzendkosten) Het ticket staat vol met reclame van andere feestjes en festivals. Servicekosten? 4,60! En als klap op de vuurpijl dit jaar de muntprijs; ¤2,30 per muntje. Dat betekent dat je voor een bekertje water, bier of cola ¤2,30 moet neerleggen. Als je er niet zo'n trek in hebt om 3 keer per dag een patat zonder te eten zul je voor een acceptabele hap zo'n 4 à 5 muntjes moeten neerleggen. (Reken maar uit).
Het gaat mij persoonlijk niet om het geld, maar ik kan me voorstellen dat er mensen zijn die het minder makkelijk kunnen missen. Mensen die het niet breed hebben, jongeren vanaf een jaar of 16 die gek zijn van muziek, graag een festival bezoeken en part-time bij de lokale supermarkt werken.
Worden de grote festivals dan een jaarlijks feestje voor mensen waar het niet zo'n pijn doet om per persoon 300+ euro in een weekend op te maken? Laat staan als je samenwoont en je partner ook naar Lowlands wil. Leuk joh; 600+ euro voor 3 dagen Lowlands.
Nogmaals; Ik heb niet de illusie dat het ooit goedkoper wordt. Maar een jaar pas op de plaats zou de organisatie sieren.
Gelukkig meldt je het zelf al...quote:Op maandag 28 juli 2008 15:29 schreef Technoviking het volgende:
In het kader van: "Een mens moet toch wat te zeiken hebben":
Dat Bart Skils een bekende naam is in het circuit maakt hem nog geen goede DJ. Ik heb Bart Skils het afgelopen jaar op zo'n 10 feestjes zien/horen draaien. Het was geen enkele keer ook maar in de buurt van leuk.quote:Op zondag 27 juli 2008 22:00 schreef Friek_ het volgende:Bart Skils vs. Erol Alkan.
Lekker dan. Héél erg lekker dan.Nederlands beste minimal/techno-dj overlapt met 's werelds beste indie/mash-up/new rave/electro(techno)-dj. En dat als afsluiter. Maar afijn, het gaat toch denk ik Erol Alkan worden. Met in het achterhoofd dat ik wel van tevoren Shinedoe en Ellen Allien wil gezien hebben.
Gezien je reactie heb je het punt van mijn stuk volledig gemist.quote:Op maandag 28 juli 2008 16:07 schreef Longmen het volgende:
[..]
Gelukkig meldt je het zelf al...
Zolang het een mooi feestje is waar wat sponsoren bij nodig zijn, zeik ik niet. Het zou jou sieren als je dus niet iets zoekt om te zeiken, maar gewoon geniet van LL 2008.
Ik help je er na afloop nog wel aan herinnerenquote:Op maandag 28 juli 2008 15:12 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Janker!Het programma is geweldig!
* Anti-flag
* Gogol Bordello
* The Hives
* Danko Jones
* De Jeugd van Tegenwoordig
* Jeremy's
* Korpiklaani
* Le Le
* Pendulum (Live)
* The Presidents of The Uniteds States of America
* Sex Pistols
* Underworld
* Volbeat
* DubXanne
* Editors
* DJ Tommi & Pizdabolkin
* Hercules & Love Affair
* The Pedro Delgados
* The Hawkeye And Hoe Band
* Asakusa Jinta
* Blood Red Shoes
* Booka Shade
* Claw Boys Claw
* Dropkick Murphy's
* Extince
* Franz Ferdinand
* Fucked Up
* Holy Fuck
* Junky XL
* Killswitch Engage
* The Kooks
* Mindless Self Indulgence
* Modeselektor (Live)
* Paprika Korps
* Vive la Fête
* Deadmau5
* El Guincho
Ik vind dat toch behoorlijk impressive...
quote:Op maandag 28 juli 2008 16:07 schreef Longmen het volgende:
[..]
Gelukkig meldt je het zelf al...
Zolang het een mooi feestje is waar wat sponsoren bij nodig zijn, zeik ik niet. Het zou jou sieren als je dus niet iets zoekt om te zeiken, maar gewoon geniet van LL 2008.
tsja. maar wat voor "grote" namen zouden ze dan moeten boeken? Oasis had gekund, maar die doen dat nooit voor hun eerste optreden. Iron maiden had super geweest maar die hebben hun eigen show een paar kilometertjes verderop. Voor de rest zijn veel bands al te groot .. zelfs voor lowlands. Lowlands is er nu eenmaal voor de kleine bands en voor het hoge artistieke gehalte. Dat is wat lowlands leuk maakte toen het nog klein was en wat nu weer een beetje meer aan het terugkomen is, ondanks of dankzij de vele sponsors.quote:Op maandag 28 juli 2008 17:54 schreef kriele het volgende:
[..]
Je hoeft ook niet altijd van die kritiekloze schapen te zijn. We maken het de organisatie wel erg makkelijk. We kopen massaal de kaarten ongeacht de programmering en prijzen. Ik zal me dit jaar prima vermaken, want ik wil eens lekker op ontdekkingstocht langs de kleine tenten. Maar eigenlijk kan je het amper maken om met zo weinig echte uitsmijters te komen in de programmering.
Ze maken het dus wel, want we kopen de kaarten toch wel. Zoals al eerder gezegd is denk ik ook dat de programmering beter zou zijn geweest als het niet zo snel uitverkocht zou zijn. Dan hadden ze er wel wat grotere namen bij op gedrukt.
Dit is geen gezeik, maar realiteit. Geeft verder ook niet, want we hebben allemaal er onze goedkeuring aan gegeven. Kritiek houdt de mensen scherp en daarom is het noodzakelijk. Neemt niet weg dat ik er bij ben en me goed zal vermaken.
je zegt t zelf al. Dat hebben ze eigenlijk al. De grote optredens in Nijmegen en in Amsterdam , gewoon 1 dag paar hele grote bands paar weken lang. en dan heb je nog de Ozzfest achtige festivalletjes ...quote:Op maandag 28 juli 2008 19:19 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Weet je wat ik denk. Dat Mojo nog een derde groot festival wil gaan neerzetten. Een soort tweede grote namen-festival naast Pinkpop. Maar dan in de bewoonde wereld. De situatie van de afgelopen tijd is dat Pinkpop met grote namen sowieso uitverkoop en dat Lowlands uberhaupt uitverkoopt of bijna uitverkoopt. Plek zat dus voor nog een groot alternatief festival in de huidige markt.
Volgens mij gaan ze Lowlands wat downtunen qua gevestigde bands en dan binnenkort keihard een tweede Pinkpop in de beschaafde wereld neerzetten. Zie ook het Rockin' Park-experiment dit jaar, wat gewoon een 1-daags laf Pinkpop is qua programma.
Ik verwacht eigenlijk een nieuw meerdaags festival erbij. Maar dan moet dat wel een sprekende naam hebben. Lowlands en Pinkpop lopen ook zo goed omdat het gevestigde begrippen zijn. Vraag de gemiddelde Jan de Vries eens naar Bospop of zo...Volgens mij willen ze die naam opbouwen met Rockin' Park en dat dan opeens bombarderen tot 3 dagenquote:Op maandag 28 juli 2008 19:25 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
je zegt t zelf al. Dat hebben ze eigenlijk al. De grote optredens in Nijmegen en in Amsterdam , gewoon 1 dag paar hele grote bands paar weken lang. en dan heb je nog de Ozzfest achtige festivalletjes ...
FOR is het festival van de grote headliner. Als Metallica, Rammstein, Iron Maiden en AC/DC een zomer vrij hebben is er ook geen FORquote:Op maandag 28 juli 2008 19:34 schreef Mathijz het volgende:
Is FOR niet het grote namen festival van Mojo? Dat dacht ik altijd...
Het probleem met zonder grote namen op de Alpha is dat het dan in de tenten waar je wel moet zijn zo druk isquote:Op maandag 28 juli 2008 20:06 schreef Longmen het volgende:
Ik snap dat gezeur over grote namen gewoon niet...
Dat is waar. Alpha zoveel mogelijk negeren. Vorig jaar was t zo rustig tijdens de Kaiser Chiefsquote:Op maandag 28 juli 2008 20:11 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Het probleem met zonder grote namen op de Alpha is dat het dan in de tenten waar je wel moet zijn zo druk is
Kwartiertje fietsen, meestal kom ik er een paar keer per week wel langs op mijn route.quote:
Serieus? Wij kwamen gewoon rond een uur of 5 's middags aan op de donderdag, en toen waren ze al volop camping 4 aan het volbouwen.quote:Op maandag 28 juli 2008 15:32 schreef Technoviking het volgende:
[..]
Klopt. Vorig jaar waren de wachtende bezoekers door de hekken heen gebroken.
My bad. Het was camping 7:quote:Op maandag 28 juli 2008 22:16 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Serieus? Wij kwamen gewoon rond een uur of 5 's middags aan op de donderdag, en toen waren ze al volop camping 4 aan het volbouwen.
Dat is wel vaker gebeurdquote:
ja, als je op dat punt bent, ben al voorbij de kaartcontrole.quote:Op maandag 28 juli 2008 23:54 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Zijn ze wel gekaartjes-checkt?
Je moet eerst voor de algemene ingang wachten. Daarna moet je wachten voor de ingang van de camping.quote:Op maandag 28 juli 2008 23:54 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Zijn ze wel gekaartjes-checkt?
Ach, alleen op de heenreis en terugreis. Tijdens het festival zelf valt het reuze meequote:Op dinsdag 29 juli 2008 01:52 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Je moet eerst voor de algemene ingang wachten. Daarna moet je wachten voor de ingang van de camping.
Lowlands is vooral wachten.
Dan vooral ja...maar het is het waardquote:Op dinsdag 29 juli 2008 02:27 schreef PastoorPeter het volgende:
[..]
Ach, alleen op de heenreis en terugreis. Tijdens het festival zelf valt het reuze mee.
Zonder meer!quote:Op dinsdag 29 juli 2008 02:33 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Dan vooral ja...maar het is het waard
De terugreis echterquote:Op dinsdag 29 juli 2008 02:57 schreef PastoorPeter het volgende:
[..]
Zonder meer!
Sowieso is het op de heenreis ook gezellig dus het is helemaal niet erg.
Je zou vorig jaar (1 september) hem moeten meegemaakt hebben op ALRT (techno-/electroconcept van de Effenaar). Hij ging keihard over zowel Mathew Jonson (al gaf hij een liveset weg) als Dominik Eulberg heen. Prestatie van formaat, dacht ik zo. Kijk bijvoorbeeld hier eens naar de gemiddelde reactie van het Partyflockpubliek.quote:Op maandag 28 juli 2008 17:23 schreef Technoviking het volgende:
[..]
Dat Bart Skils een bekende naam is in het circuit maakt hem nog geen goede DJ. Ik heb Bart Skils het afgelopen jaar op zo'n 10 feestjes zien/horen draaien. Het was geen enkele keer ook maar in de buurt van leuk.
Ik heb normaal ook niet zo'n hoge pet op van Bart Skils, maar ik hoorde hem draaien op de afterparty van Rockit festival, afgelopen zaterdag in de Poema. Hij draaide na Wighnomy Brothers en voor Andre Galluzi en hij beukte er echt heerlijk op los. Voor mij het hoogtepunt van de avond!quote:Op dinsdag 29 juli 2008 13:46 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Je zou vorig jaar (1 september) hem moeten meegemaakt hebben op ALRT (techno-/electroconcept van de Effenaar). Hij ging keihard over zowel Mathew Jonson (al gaf hij een liveset weg) als Dominik Eulberg heen. Prestatie van formaat, dacht ik zo. Kijk bijvoorbeeld hier eens naar de gemiddelde reactie van het Partyflockpubliek.
Vind hem best lekker draaien hoor, maar ik denk niet dat het bij Bart Skills zo los zal gaan!quote:Op dinsdag 29 juli 2008 13:46 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Je zou vorig jaar (1 september) hem moeten meegemaakt hebben op ALRT (techno-/electroconcept van de Effenaar). Hij ging keihard over zowel Mathew Jonson (al gaf hij een liveset weg) als Dominik Eulberg heen. Prestatie van formaat, dacht ik zo. Kijk bijvoorbeeld hier eens naar de gemiddelde reactie van het Partyflockpubliek.
Dan moet je naar de kiss 'n ride, hoef je inderdaad niet in de filequote:Op dinsdag 29 juli 2008 14:59 schreef foowout het volgende:
opbouw foto's zijn altijd leuk om te zien.
heb trouwens nog een vraagje. wij worden waarschijnlijk gebracht met de auto dit jaar maar moet je dan ook zo lang in de file staan op de dijk of kan je dan gewoon door tuffen, afzetten en wegrijden bij het terrein?
quote:KISS 'N RIDE
Rijd je met iemand mee of word je gebracht, laat de chauffeur dan de borden ‘P Lowlands’ volgen tot aan de borden ‘Kiss ’N Ride'. Hetzelfde geldt wanneer je iemand komt ophalen. Op deze locaties kun je op je gemak en zonder gevaar of verkeershinder tent en bagage uit- of inladen.
Let op: deze route is dit jaar anders, dus volg écht alleen de borden en vertrouw niet op de route van de voorbije jaren. Bovendien verandert de Kiss 'N Ride locatie gedurende het festival. Volg dus altijd de borden!
oke, thx voor het advies.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 15:11 schreef WalterSobchak het volgende:
[..]
Dan moet je naar de kiss 'n ride, hoef je inderdaad niet in de file![]()
Volgens mij is dat ongeveer op dezelfde plek als waar de bussen stoppen.
[..]
Maar dan mis je die mooie donderdag.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 10:44 schreef Luni het volgende:
[..]
Niet als je vrijdagochtend om een uur of 07.00 aan komt...........
Maar ik hoef niet lang te wachten en das me ook wat waard, we komen aan met onze caravan, pootjes uitdraaien stoelen neerzetten en ons feest begint.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 15:39 schreef PastoorPeter het volgende:
[..]
Maar dan mis je die mooie donderdag.
Valt idd een beetje tegen..quote:Op dinsdag 29 juli 2008 13:12 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
Underworld, Digitalism, Vive La Fête, Infadels, Miss Kittin![]()
en nog veel meer
Vind haar de laatste tijd wat mat draaien, vroeger draaide ze electischer, dus lekker alles door elkaar, dat beviel me meer....quote:
doe er wat aan!quote:Op dinsdag 29 juli 2008 17:19 schreef BloodyLotte het volgende:
Nog maar heel evenEn ik hoor ook in de OP lijst hoor.
Zou maar zo kunnen, vorig jaar waren ze toch 2,20? Who cares anywayquote:Op dinsdag 29 juli 2008 20:11 schreef Tonio-mcdo het volgende:
hoe duur zijn de muntjes dit jaar. Klopt de 2,30 die ik hier en daar gehoord heb?
Maar heb je je Flaming Lips smoking al in orde????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:47 schreef foowout het volgende:
de voorbereidingen zijn nu eigenlijk een beetje begonnen hier. vandaag een partytent gekocht en een paar uur geleden in elkaar gezet en getest. werkt perfect en is nog goedkoop ook.
kunnen we mooi de tenten er tegen aanzetten
Ik kijk net op marktplaats maar zie er nog zat voor minder tussen staan. Voor 170 zou het je toch zonder al te veel moeite moeten lukken. Aanbod is ook veel groter dan de vraag.quote:Op woensdag 30 juli 2008 12:47 schreef Aventura het volgende:
Ben er dit jaar denk ik echt niet bij. Voor het eerst in een jaar of 12 denk ik! Ik was gewoon te laat met mijn kaartje. De kaartjes gaan nu al voor 230 per stuk van de hand en dat ga ik er niet voor neerleggen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |