Haverkort was drama.quote:Op zondag 21 oktober 2007 20:00 schreef W2O het volgende:
Mooi gedaan. Scheids was minder...
dat stond op TT inderdaad. Klopt niet. De wedstrijd begon iets later wegens het afscheid van Yuri Cornelisse.quote:Op maandag 22 oktober 2007 09:20 schreef MaxPower het volgende:
Werd de wedstrijd nou stilgelegd gisteren? Hoorde zoiets gisteren.
quote:FC Groningen wil verder met Lovre
FC Groningen wil verder met Goran Lovre. De middenvelder die bezig is aan zijn tweede seizoen in de Euroborg tekende een contract tot medio 2008 met een optie voor nog twee jaar. Algemeen directeur Hans Nijland laat weten dat zijn club de optie wil lichten. ”Wij hebben nog niet met Goran gesproken, maar we zijn zeer tevreden over hem en willen graag met hem verder.” (bron: DvhN)
en dat voor iemand met de kwaliteiten van Meerdink...quote:Op maandag 22 oktober 2007 12:12 schreef Prosac het volgende:
Wel mooi om te zien dat Meerdink eigenlijk door 4! spelers van Twente niet aangepakt wordt en zo doorstoomt.
Om dan ook nog snoeihard in de korte hoek binnen te rammen is helemaal lekker.
quote:Wissel Ramalho schiet Beloften naar koppositie
Jong FC Groningen heeft vanavond in Eindhoven met 2-1 gewonnen van Jong PSV. Na een 1-0 achterstand bij rust scoorde Dennis Krohne na de pauze de gelijkmaker. In de blessuretijd maakte Graham Ramalho de winnende treffer. Door de zege staat de FC nu aan kop in de Eredivisie.
Na 34 minuten opende Yannick Rymenants de score namens de thuisclub. In de eerste helft was PSV ook de sterkere ploeg. FC Groningen kwam goed uit kleedkamer en scoorde na vijf minuten de gelijkmaker. Dennis Krohne scoorde die 1-1. In de negentigste minuut verving trainer Erwin van de Looi middenvelder Martijn van der Laan door Graham Ramalho. De Canadees maakte na één minuut in de extra tijd de winnende treffer na een afgeslagen corner. Even eerder hadden de Brabanders de lat nog getroffen.
Door de nederlaag van NEC klom FC Groningen van de tweede naar de eerste plek in de Eredivisie. Komende maandag bekert de FC in Leeuwarden tegen Cambuur. Een week later komt de nummer 6 van de Eredivisie, Jong Sparta Rotterdam, op bezoek op Corpus den Hoorn.
Opstelling FC Groningen: Koopmans; Hiariej, Apotheker, Veldmate, Thalen; Rozema, Pellegriti (80’ Pomstra), Van der Laan (90’ Ramalho), Fledderus; Dennis Krohne (85’ Rogier Krohne), Matavz. Rest bank: Ter Wielen.
Bron: FC Groningen
quote:Commercieel Manager Cor Dijkstra verlaat FC
FC Groningen en Commercieel Manager Cor Dijkstra gaan uit elkaar. Het dienstverband van Dijkstra zal per 1 december aanstaande worden ontbonden.
Cor Dijkstra was bij FC Groningen in dienst vanaf 1 oktober 2006. De reden van ontbinding van de overeenkomst is een verschil van inzicht over het te voeren commercieel beleid op de lange termijn. Hierover zijn meerdere gesprekken gevoerd, echter de verschillen zijn onoverbrugbaar gebleken.
In het belang van beide partijen is derhalve overeengekomen het dienstverband van Dijkstra per 1 december aanstaande te beëindigen.
FC Groningen zal zeer spoedig een sollicitatieprocedure opstarten om vervolgens de functie weer in te kunnen vullen.
Bron: FC Groningen
Ziet er vanaf deze kant stukken beter uitquote:
Ik vond Meerdink helemaal niet zo slecht. Maar dat vind ik eigenlijk vrijwel nooit, als één van de weinige merk ik om me heen. Aanvallend kan het nog wel wat beter, maar moet je eens opletten hoevaak hij verdedigend nuttig werk verricht. Zeker niet onbelangrijk. Wat dat betreft een beetje vergelijkbaar met Buijs.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 10:56 schreef Thomas87 het volgende:
De enige die ik minder vond spelen was Meerdink (en Fledderus!), maar dat makte die met z'n goal ruimschoots goed
Ik vond Metaj veel beter verdedigen. Stapte goed uit naar de rechtsback als die opkwam. Meerdink bleef in de buurt van Lindgren lopen en pakte z'n tegenstander op de helft van de groningse helft pas op waardoor de back van Twente de bal rustig in de voeten van N'Kufo ofzo kan schuiven. Metaj pakte de back al op de helft van Twente aan waardoor de afstand naar het eigen strafschopgebied klein bleef.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 11:55 schreef Grunner het volgende:
[..]
Ik vond Meerdink helemaal niet zo slecht. Maar dat vind ik eigenlijk vrijwel nooit, als één van de weinige merk ik om me heen. Aanvallend kan het nog wel wat beter, maar moet je eens opletten hoevaak hij verdedigend nuttig werk verricht. Zeker niet onbelangrijk. Wat dat betreft een beetje vergelijkbaar met Buijs.
quote:Selectie weer bijna op volle sterkte
Trainer Ron Jans kan komende zondag in Nijmegen beschikken over een redelijk fitte selectie. Afwezigen zijn Paul Matthijs, Marnix Kolder, Mark-Jan Fledderus en Stefan Nijland. Arnold Kruiswijk en Evgeniy Levchenko zijn weer teruggekeerd bij de groep.
Marnix Kolder herstelt van een liesoperatie. Paul Matthijs heeft al wel weer enkele trainingen meegedaan, maar heeft nog teveel last van een voetkneuzing. Mark-Jan Fledderus is geblesseerd aan de kuit. Stefan Nijland traint weer met de groep, maar zal komende maandag eerst weer ritme opdoen in Jong FC Groningen.
Bron: FC Groningen
Het hele Marnix Kolder-verhaal snap ik niet hoor. Tegen Fiorentina viel hij nog gewoon in en nu is ie weer herstellende van een liesoperatie? Naar mijn weten was die operatie nog voor de UEFA Cup-wedstrijden...quote:
Die ken ik wel, hij zit nu in het bestuur van m'n oude amateurcluppie, heeft daar voordat hij bij Grunn kwam ook wat met de jeugd gedaan, ik vind em maar een blaaskaak...quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 17:08 schreef venomsnake het volgende:
Sankoh is gekozen tot MotM, wel terecht denk ik.![]()
[..]
Euh dat zal best als je tegen PSV speelt maar tegen NEC (met alle respect) ....quote:Op zondag 28 oktober 2007 16:18 schreef Thomas87 het volgende:
Na 27 minuten met 10 man, dan weet je dat het moeilijk wordt
Erg vaag interview inderdaad.quote:Op zondag 28 oktober 2007 17:50 schreef venomsnake het volgende:
Volgens mij was er voor de wedstrijd al ruzie in de keet ofzo. Levchenko doet erg vaag in het interview op Radio Noord.
Interview met Levchenko
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |