quote:quote:Noordhollands Dagblad - zaterdag 11 juni 2005
Slank worden met de hype die Sonja Bakker heet
Soms lijkt ze op Twiggy (zo slank) en dan weer op Klazien uit Zalk (met van die Oudhollandse wijsheden). Het volgende moment is ze net Jomanda ('Je moet in je eigen kracht gelóven') en als we nog even wachten is ze net zo beroemd als Montignac. Sonja Bakker, de voedingsconsulente uit Spierdijk, is het allemaal tegelijk tijdens haar workshops deze dagen in Middenmeer.
Tot de laatste stoel bezet was de workshop op landgoed de Tuin van Middenmeer, gisterochtend in de kop van Noord-Holland. Met op drie kerels na (inclusief Sonja's echtgenoot Koen Lenting, 91 kilo) állemaal vrouwen. Het past in het beeld van de hype rond diëtiste Bakker. Wie zijn winkelwagentje tegenwoordig nietsvermoedend door de supermarkten van grootgrutter Deen stuurt, herkent overal haar hand: alle boodschappende dames slaan hetzelfde in! En wel precies datgene dat Sonja beschrijft in haar dieetboek 'Bereik je ideale gewicht', dat sinds half mei te koop is bij Deen. Mét alle producten die zij voorschrijft (koek van Liga, sapjes van CoolBest), om tientallen kilo's af te vallen. Of nét die paar pondjes kwijt te raken.Maar hoezo een hype? Omdat de eerste druk (5000 stuks) van haar boek in anderhalve dag weg was. En van de volgende tienduizend verkocht ze deze week alweer bijna een kwart. Via haar website (www.sonjabakker.nl) kun je online - of eigenlijk: on-lijn - afvallen, een cafetaria in Hoorn verkoopt gezonde 'broodjes Sonja Bakker' en ze heeft haar eigen milkshake, op basis van karnemelk en vers fruit. Meer dan vierduizend cliënten kwamen in haar praktijk voorbij en nu komt dan half vrouwelijke Noord-Holland naar Middenmeer om haar workshops te volgen.
Die zijn verhelderend. Voor wie het antwoord zoekt op de vraag 'Wie is Sonja Bakker?', bijvoorbeeld. De Spierdijkse houdt een grote foto omhoog: drie kotertjes op de bank, waarvan één hele brede. ,,Wie denkt u dat ik ben?'', vraagt Sonja naar de bekende weg. En ja hoor, die bolle links. ,,Ik was slechts tien maanden ouder dan mijn broertje Theo, maar mocht van mijn moeder niet alleen met hem in de kamer zijn. Bang dat ik 'm zou pletten...''
Waarna haar andere avonturen volgen in het Land van Vet. Nog geen acht jaar en al het eerste dieet, putjes in de billen op d'r tiende ('ik mocht van mijn moeder niet meer in korte broek naar Ponypark Slagharen') en bijna 80 kilo als ze negentien is.
Maar bij Sonja Bakker komen alle trauma's-van-een-dikkerd letterlijk tussen haar oren terecht, want als ze 20 is gaat ze voedingskunde studeren. Ze weet immers alles van diëten en eten?! In die dagen ontwikkelt zij voor zichzelf een levenspatroon waarbij ze wel duurzaam afvalt (min 20 kilo). Net als later cliënten als Yvette (min 20), Ingrid (min 17) en José (min 43 kilo!).
Geheim
,,Het gaat erom gevarieerd te eten. Begin de ene dag met yoghurt en muesli, neem dag twee eens een stel appels, dag drie een plak ontbijtkoek en dag vier twee crackers met smeerkaas'', zo verklapt Sonja haar geheim. ,,En stel je doelen realistisch. Met José heb ik het nooit gehad over meer dan 40 kilo afvallen. Je kunt beter 5 kilo kwijtraken en op dat gewicht blijven dan dat je vijftien kilo afvalt en er weer 20 aankomt. Door dat jojo'en word je steeds dikker.''
En dan nog moet je in jezelf geloven en beseffen dat je het voor jezelf doet. ,,Trek je er niks van aan als je man loopt te roepen om patat en frikadellen. Laat de leeuw maar brullen.''
Het zijn de oneliners die het workshoppubliek herkent. Zoals Janneke Hartog uit Bobeldijk (achter haar hand, fluisterend: bijna 100 kilo), voor wie Sonja 'de laatste strohalm' is. En Caroline Kerkkamp uit Beverwijk ('s morgens naar eigen zeggen nog 86,4 kilo, maar Sonja's weegschaal geeft rond het middaguur mooi 89 aan), die last heeft met sporten. Of Diana Schut uit buurtschap 't Kruis (Heerhugowaard), drie weken terug nog 76 kilo, maar met Sonja's boek in de hand inmiddels 5 kilo kwijt. En met de kermis wil ze hooguit 65 wegen. Wanneer is die kermis in 't Kruis? ,,De derde week van juli, dus dat ga ik halen.''
Bets Kalter uit Breezand (klein van stuk, ruim 100 kilo) kijkt nog weifelend. Want het leven is verleidelijk. ,,Voordat ik hierheen ging had ik nog een vreetbui. Ik dacht 'Nu kan het nog'.'' Getuigen de salades (tomaten, pasta, lof, allemaal met een romig ogende dressing) mag Bets best blijven genieten. Maar dan wel gevarieerd.
O dan stoppen we ermeequote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:08 schreef mrdjey het volgende:
mag er echt niet, kep d'r zelf IRL ontmoet.
Wat gaat er volgens Mevr. Bakker gebeuren als je meer dan 2 eieren eet, als ei liefhebber?quote:Je mag in plaats van je gekookt eitje gerust een plakje 30+ kaas nemen of een plakje mager vleeswaar. Als het maar hartig is. Voor de ei liefhebbers, 2 eieren per week is toegestaan.
Het weekmenu is een geheel. Er zit een idee achter qua samenstelling van voedingsstoffen.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:17 schreef BertV het volgende:
[..]
Wat gaat er volgens Mevr. Bakker gebeuren als je meer dan 2 eieren eet, als ei liefhebber?
Haar man heeft ook een eigen dieet? Of is het een professionele bodybuilder van 91kg?quote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:21 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Maar jouw eigen dieet werkte toch perfect, dus daar zou ik me dan aan houden als ik jou was![]()
"Dieet" is je eetgewoonte.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:25 schreef BertV het volgende:
[..]
Haar man heeft ook een eigen dieet? Of is het een professionele bodybuilder van 91kg?![]()
Ik heb geen dieet. Een dieet denk je nodig te hebben nadat je verkeerd hebt gegeten terwijl je gewoon goed had moeten eten.
Dat is nou 'er'!quote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:24 schreef milagro het volgende:
wie is die dikke blonde hollands welvaren op de cover?
Ik ga weer offtopic en vervuil jullie topic.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:36 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
"Dieet" is je eetgewoonte.
Ik meende in een vorig topic te lezen dat jij al drie jaar een bepaalde gewoonte aanhield, maar ik ben zeker in de war, excuus.
Wat bedoel je over haar man trouwens?
Ik heb geen idee of hij aan bodybuilding doet.
Hoezo?
Haar man weegt 91 kilo?quote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:42 schreef BertV het volgende:
[..]
Ik ga weer offtopic en vervuil jullie topic.
91kg voor een niet trainende man is fors tenzij het een boom van een kerel is.
Maar ik las al dat je je niet moet laten beinvloeden door het eetgedrag van je man.
Het lijkt alsof dat bij haar thuis ook het geval is.
Ik heb altijd begrepen dat aankomen van iets meer dan een dag duurt. Het is niet dat die patat de volgende ochtend opeens op je heupen zit of zoquote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:42 schreef linda856763 het volgende:
Gisteren patat gehad. Mét. En een frikadel speciaal.. En ijs toe.
![]()
En vanochtend niet aangekomen. Dit weekend wordt ook lastig, met de verse moeder meet, en daarna een logeerpartij. Maar tot nu toe vind ik het weer goed vol te houden, met wat creatieve oplossingen hier en daar...
Winegums... whihihi, daar lag nog een half zakje van in de auto.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 09:50 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Oh, maar ik snoep ook wel tussendoor hoor
Alleen geen koekjes, maar van die winegums ofzo, of een paar kauwgomballen van de kids, even voor de suikerkick ofzo. Deed ik vorige keer ook en toen ben ik bijna 8 kg afgevallen. Geen koekjes dus, maar wel wat zoetigs.
Volgens mij is dat nou net een van de dingen waarin Sonja niet afwijkt van de 'geldende' normen van het voedingscentrum. Het is gewoon ongezond om te veel eieren te eten. Iets met cholesterol of zo.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:17 schreef BertV het volgende:
[..]
Wat gaat er volgens Mevr. Bakker gebeuren als je meer dan 2 eieren eet, als ei liefhebber?
Dat vermoedde ik al.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:57 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Volgens mij is dat nou net een van de dingen waarin Sonja niet afwijkt van de 'geldende' normen van het voedingscentrum. Het is gewoon ongezond om te veel eieren te eten. Iets met cholesterol of zo.
Bij mij werkt het meestal wel gelijk door... Maar goed, al zat er weer wat bij, ik heb lekkere frietjes gehad, en dat mag best een keertjequote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:47 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik heb altijd begrepen dat aankomen van iets meer dan een dag duurt. Het is niet dat die patat de volgende ochtend opeens op je heupen zit of zo![]()
Maar dat mag de pret niet drukken natuurlijk![]()
Als je eieren eet stijgt je cholesterol even, maar dat neemt snel weer af. Het schijnt zelfs zo te zijn dat studenten medicijnen heel veel eieren eten voordat ze gaan oefenenen met cholesterol onderzoeken om een zo hoog mogelijke cholesterolwaarde in het bloed te kunnen meten. Dit zakt daarna weer heel snel. Klik hier voor wat meer info over eieren eten en cholesterol.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 10:57 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Volgens mij is dat nou net een van de dingen waarin Sonja niet afwijkt van de 'geldende' normen van het voedingscentrum. Het is gewoon ongezond om te veel eieren te eten. Iets met cholesterol of zo.
Met jou vele anderen!quote:
NIET DOEN!! Krijg je spijt van!!quote:Op vrijdag 12 januari 2007 21:48 schreef Lips het volgende:
Zit nu toch wel even moeilijk. Zo lekker op de bank voor de tv met m'n wijntje.....
Lol, tnx 4 the support!quote:Op vrijdag 12 januari 2007 22:09 schreef CarOnline het volgende:
[..]
NIET DOEN!! Krijg je spijt van!!
helpt het?
Ja, of ga wat doen, nagels lakken ofzo, was opvouwen... of eh cola light drinken.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 22:11 schreef Lips het volgende:
[..]
Lol, tnx 4 the support!
Het lukt me nog steeds. Ik hou mezelf ook voor dat ik er spijt van ga krijgen (dat in combinatie met dat eten na 9 uur meteen aanzet). Het lukt nog steeds maar misschien dat ik dan zo toch maar een mandarijn ga pakken om er vanaf te zijn. Na een mandarijn wordt misschien de drang na chocola minder
Ja, ik wil nu echt zó graag mn doel halen! Ik weeg al 5 jaar hetzelfde, zo'n 15 kilo te zwaar.quote:
Ik heb heel netjes m'n film afgekeken en ga nu inderdaad maar m'n bed in. Heb wel een half wijntje gesmokkeld, maar dat moet kunnen vind ikquote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:17 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ja, of ga wat doen, nagels lakken ofzo, was opvouwen... of eh cola light drinken.
Tis echt heel rot vind ik. Ben van de week maar naar bed gegaan, ik had zo'n zin in chippies!![]()
Een boekje kost 13 euro, en je hebt het wel nodig. Je kan dit niet doen zonder boekje, want dan heb je geen recepten, niets. En 5 kilo is echt een makkie, een week of 5 en tis er wel af hoor.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:08 schreef KingKullWarriorKing het volgende:
Ik wil het misschien ook gaan doen,
iets met feestdagen/vakantie & een paar kilo teveel
maar moet je per see zo een boekje kopen of?
En er hoeft bij mij echt niet veel af, ong 5kg
hoelang zou het duren
ik zit nog aan mn broodje eiquote:Op zaterdag 13 januari 2007 13:54 schreef -ladybird- het volgende:
Even melden: na 6 dagen -1.4 kg!!
Heb zelfs 2 keer gesmokkeld met een lekkere koek s'avonds, had soms echte moeilijke momenten in de 1e week, maar die 1,4 kg eraf motiveert echt voor de 2e week! Oja en net mn lekkere broodje ei op!
Hier ging dat niet zo snel. Ik was begin oktober gestopt, was bijna 8 afgevallen. Na een week of 5 3 kilo er bij, en toen bleef ik stabiel, (en echt àlles gegeten!) tot werkelijk waar 1 dag voor de kerst. Op 1 Januari was ik weer 3 kilo aangekomen. Dus er is 2 kilo afgebleven.quote:Op zondag 14 januari 2007 11:54 schreef Maeghan het volgende:
Hoe gaat het hier bij de mensen die al klaar zijn met SB? Mijn collega die SB deed is inmiddels allang weer op haar oude gewicht (volgens mij anderhalve maand om het eraf te krijgen en na drie weken er weer bij).
Begin september begonnen met SB, na negen weken 11 kilo eraf, en ondanks de feestdagen nog steeds op mijn oude gewichtquote:Op zondag 14 januari 2007 11:54 schreef Maeghan het volgende:
Hoe gaat het hier bij de mensen die al klaar zijn met SB? Mijn collega die SB deed is inmiddels allang weer op haar oude gewicht (volgens mij anderhalve maand om het eraf te krijgen en na drie weken er weer bij).
Bronquote:maandag 15 januari 2007 door janneke vreugdenhil
DHM wil op dieet
‘Dit is jouw schuld, hoor.” De Hongerige Man staat voor de spiegel in de badkamer. Naakt. Terwijl ik hem glimlachend gadesla, bestudeert hij zichzelf aan alle kanten.
Draait een kwartslag, spant zijn buikspieren en laat ze weer los. Draait terug, heft zijn armen, balt zijn armspieren en laat de boel weer zakken. Zelf is hij allesbehalve geamuseerd. „Wie maakt er nou aardappelpuree met een kilo boter? En al die kroketten en oliebollen met oud en nieuw. ‘Ah, eet jij nog even de laatste restjes op, anders moet ik ze weggooien.’ Het is echt jouw schuld.” „Maar je kunt toch ook nee zeggen?” protesteer ik. „Nee zeggen? Tegen jou?” Schamper lachje. „Het valt trouwens best mee. We moeten nodig die tl-buis vervangen door een klein lampje, dat is alles.” Maar DHM laat zich niet troosten. Hij wil op dieet. En ik moet het regelen.
Dieet, dieet, ik haat diëten. Als ik ergens niet tegen kan, is het tegen boeken, tijdschriften, lijstjes, schema’s en tabellen die mij voorschrijven wat ik wel of niet mag eten. Dat maak ik zelf wel uit. Je kunt er bijvoorbeeld donder op zeggen dat zo’n dieet beweert dat het een doodzonde is om je ontbijt over te slaan. Ik houd niet van ontbijten. Ik vind het al knap lastig dat mijn man en kinderen ’s ochtends zo nodig iets moeten eten, laat staan dat ik mezelf ertoe kan brengen. Nog nooit ben ik een dieet tegengekomen waarbij ik ’s ochtends een verse jus en vijf espresso’s mag drinken, pas tegen tweeën iets hoef te lunchen, en dat ik dan heel goed bezig ben.
Afijn, het gaat hier niet om mij. Het gaat om De Hongerige Man die daar ongelukkig voor de spiegel staat en zich wil gaan uithongeren, teneinde het vetlaagje rondom zijn navel te doen smelten. Omdat dat vetlaagje blijkbaar mijn schuld is, is het wegsmelten ervan nu ook mijn verantwoordelijkheid. Een situatie die vraagt om een radicaal besluit. „Dan gaan we sonjabakkeren,” zeg ik. Terwijl ik de badkamer uitloop hoor ik DHM zijn spiegelbeeld geruststellen: „We gaan sonjabakkeren.”
Uit Bereik én behoud je ideale gewicht!: volkorenbroodjes met eiersalade. Officieel met 1 eetlepel kant-en-klare magere yoghurtdressing en 2 eetlepels halfvolle crème fraîche, maar dat vind ik zulke onzinproducten. Maak het sausje liever met 2 lepels magere yoghurt en 1 lepel volvette crème fraîche.
Voor 4 personen:
-4 hardgekookte eieren, elk in 6 parten
-2 eetlepels magere yoghurt
-1 eetlepel crème fraîche
-mespunt kerriepoeder
-2 eetlepels bieslook, fijngeknipt
-4 bruine broodjes
-2 eetlepels mosterd
-een handje gemengde sla
Roer de yoghurt, crème fraîche, peper en zout, kerriepoeder en bieslook tot een sausje en schep de eieren erdoor. Halveer de broodjes, besmeer ze met mosterd en beleg ze met sla en eiersalade.
Sonjabakker jij zelf ook? Of heb je al eens eerder gesonjabakkerd? Laat je ervaringen en overlevingstips weten.
Nee is ook niet echt overdreven, weet ikquote:Op maandag 15 januari 2007 14:37 schreef Brighteyes het volgende:
Nou, het klinkt nog niet eens als heel overdreven zondigen hoor! Moet kunnen zoiets!
bij de aldi verkopen ze gerookte kip/kalkoen reepjes, best goed te doenquote:Op maandag 15 januari 2007 16:19 schreef Whiskers het volgende:
Ik zit nu in week 2, ik ben halverwege week 1 ingestroomd (woe), samen met 2 collega's. Er was gisteren 1 kilo afen die salade is idd erg goed te doen. Kon alleen nergens gerooke kip in één stuk vinden, heb er dus de broodbelegvariant doorheen gegooid.
Dat deed ik in 3 weken!quote:Op maandag 15 januari 2007 19:03 schreef ondeugend het volgende:
Ik doe ook mee !
Vandaag echt begonnen.
Zo heel veel hoeft er niet af bij mij... hooguit 5 kilo, zou ik nu ook eerder klaar zijn?
Hoeraaaaaa !quote:
Mijn AH had 't ook gewoonquote:Op maandag 15 januari 2007 18:05 schreef amaranta het volgende:
[..]
bij de aldi verkopen ze gerookte kip/kalkoen reepjes, best goed te doen
quote:Man valt vier kilo af dankzij Wii
Een gamefan is er in geslaagd in zes weken tijd vier kilo af te vallen door elke dag een half uur lang met de Wii-console te sporten. Dat meldt Het Laatste Nieuws.
De man wilde met zijn proef aantonen dat het spelen van games niet tot een slechte gezondheid hoeft te leiden. Ook zijn Body Mass Index (BMI) was na zes weken lager.
De journalist van de website WiiNintendo.net hield in een dagboek bij welke spelen hij beoefende met de Wii Sports. Vooral boksen blijkt goed te zijn: tijdens een kwartier boksen verloor de man 125 calorieën
Bedankt, maar volgens mij was het wat anders. Ik ben btw. een mannetje, misschien dat het daar aanligt?quote:Op donderdag 18 januari 2007 09:20 schreef Brighteyes het volgende:
Ik heb hem ook hoor!Hij gaat gewoon weer goed en ik ben aardig afgekickt van alle suiker en koekjes. Dat was gewoon echt even ontwennen.
Kavorka:
Tussendoor: 1 appel
Lunch: 2 volk. boterhammen met halvarine, 1 met magere smeerworst, 1 met rookvlees, 1 bakje rauwkost, 2 glazen water
Tussendoor: 1 glas jus d'orange, 250 gr. gemengd fruit.
albert heijn heeft hetquote:Op maandag 15 januari 2007 16:19 schreef Whiskers het volgende:
Ik zit nu in week 2, ik ben halverwege week 1 ingestroomd (woe), samen met 2 collega's. Er was gisteren 1 kilo afen die salade is idd erg goed te doen. Kon alleen nergens gerooke kip in één stuk vinden, heb er dus de broodbelegvariant doorheen gegooid.
komop, dat duurt een dikke maand....en na carnaval zeg je zeker dat je na pasen pas komt, en pasen zeg je dat je na pinksteren komt, en dan is het zomer en dan zijn het de ijsjes, en dan komt de sint er al weer aan..en de kerst...ja jaquote:Op donderdag 18 januari 2007 14:16 schreef Koningin het volgende:
Ik kom hier na de carnaval nog wel eens terug...
Door de week probeer ik me er redelijk aan te houden, maar in het weekend gaat het toch weer mis.
Helemaal mee eens!!!quote:Op vrijdag 19 januari 2007 18:44 schreef Brighteyes het volgende:
De macaroni van boek2 week2 is echt lekker!
Geen culinair hoogstandje maar erg lekker.
De macaroni was zeker lekker. Had niet verwacht dat ik door het "Sonja Bakkerren" nieuwe lekkere gerechten tegen zou komen; tosti met geitenkaas, de macaroni en broodje eiersalada...quote:Op vrijdag 19 januari 2007 18:44 schreef Brighteyes het volgende:
De macaroni van boek2 week2 is echt lekker!
Geen culinair hoogstandje maar erg lekker.
Damn, dat is precies wat ik vandaag heb gegeten...maar ik SB niet en heb het boek nog nooit ingekekenquote:Op donderdag 18 januari 2007 09:53 schreef Brighteyes het volgende:
tussendoor: appel
lunch: 2 volk. boterhammen met halvarine, smeerkaas en rookvlees, 2 mandarijnen, 2 glazen water
tussendoor: glas jus d'orange, 1 eierkoek
Met de groeten van stinkie.
Thanx, ga denk ik ook maar voor "gewone" suikerquote:Op vrijdag 19 januari 2007 23:30 schreef Brighteyes het volgende:
Ik zou die appels gewoon met een beetje suiker doen geloof ik. Ik hoef al die nepzoete zooi niet. Of gewoon zonder.
Ja dat zul je altijd zienquote:Oh, en geloof het of niet maar ik had echt net vorige week mijn (papieren) zakje mosterdpoeder weg gegooid, zo van 'dat ligt er nu al bijna anderhalf jaar en dat gebruik ik echt nooit meer'.![]()
![]()
Ik voel me ook hartstikke goed!quote:Voelen jullie je ook zo goed?
Ik heb echt het idee dat ik heel goed merk dat ik minder rotzooi binnen krijg en gewoon evenwichtiger eet!
Sporten gaat veel prettiger en ik heb gewoon meer energie.
AAaargghhh.... nu ik die foto zie.... Heb me dus rot gezocht naar mosterdpoeder, en dat blikje op die foto stond bij de AH gewoon tussen de potjes mosterd.... Heb de "kleine" krullettertjes niet (goed) gelezen.... en niet in de gaten gehad dat ik dus naar mosterdpoeder stond te staren...quote:Op zaterdag 20 januari 2007 10:25 schreef Silmarwen het volgende:
Als je een vijzel hebt, kun je gewoon mosterdzaad kopen en het fijn stampen. Je kunt ook mosterdpoeder kopen bij de een Brits winkeltje in de buurt ofzo, of een winkel met veel Britse producten.
[afbeelding]
Ik was het niet, maar het lijkt me wel de gouden tip.quote:Op maandag 22 januari 2007 12:18 schreef linda856763 het volgende:
Ah, ik moet ook vanmiddag karbonades maken. Gewoon in een ovenschaaltje, deed BE geloof ik.
Ik wil eigenlijk rond de 72 kilo wegen maar de eerste tussenstop is voorlopig onder de 85, daarna onder de 80, daarna onder de 76 en dan richting 72.... (al lijkt me dat nu bijna onmogelijk)quote:Op dinsdag 23 januari 2007 14:50 schreef linda856763 het volgende:
Succes Droeke! Wil/moet je veel kwijt?
Ik ben er mee bezig en ben nu na 2 weken toch wel 2,5 kilo kwijt.quote:Op woensdag 24 januari 2007 07:41 schreef amaranta het volgende:
In dat 2de boek mag je veel eten zeg....val je dan wel af?
ow, ik vergeet steeds te sportenquote:Op woensdag 24 januari 2007 08:58 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik ben er mee bezig en ben nu na 2 weken toch wel 2,5 kilo kwijt.
Ik sport er wel 2-3 keer in de week bij.
Nou ik vind het helemaal niet veel, vanochtend mocht ik eigenlijk alleen 2 crackers met jam en een appel (heb 2 manderijnen gegeten), ik had na een uur al super veel trek.. Ik wil maar ongeveer 2-3 kg afvallen, maar zo is t wel heel moeilijk, ik heb op school toen maar een ciabatte mozzarella gekochtquote:Op woensdag 24 januari 2007 10:34 schreef Brighteyes het volgende:
Dan moet je kijken of je iets minder kan eten. Ik vind het soms ook wel veel hoor. Ik kwam op sommige dagen op 1500 Kcal uit en dat vind ik eigenlijk wat aan de hoge kant als je af wil vallen.
Ik laat dan bijvoorbeeld iets als drinkontbijt naast een boterham vallen omdat ik het te veel vind...
Heerlijk he!! heb eergister een milky way van de kids gepakt... kan er dan ook echt van genietenquote:Op donderdag 25 januari 2007 09:06 schreef Brighteyes het volgende:
Gisteren chocola op. Linda's schuld!
Had gewoon even zo'n zin in. Het eerste stukje in 3 weken. Dat is voor mij echt recordbraking.
quote:Op donderdag 25 januari 2007 09:06 schreef Brighteyes het volgende:
Gisteren chocola op. Linda's schuld!
Had gewoon even zo'n zin in. Het eerste stukje in 3 weken. Dat is voor mij echt recordbraking.
Ik kréég het. En ik vind het ook niet zo erg, af en toe een stukje moet best kunnen (ik heb ook niet veel haast en niet veel kilo's kwijt te raken, dat scheelt) En bovendien sla ik dan de warme chocolademelk van Sonja overquote:Op donderdag 25 januari 2007 12:15 schreef BertV het volgende:
Waarom hebben jullie dan chocolade in huis?
Ik ken het wel, als ik veel snacks in huis heb, zijn ze snel op.
Daarom heb ik er precies genoeg van in huis. Doordeweeks niks, in het weekend afgemeten.
quote:Op donderdag 25 januari 2007 09:08 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Heerlijk he!! heb eergister een milky way van de kids gepakt... kan er dan ook echt van genieten
Ach, een keertje kan best. Niet elke dag![]()
Het zijn uiteindelijk 2 beschuitjes met hazelnootpasta geworden die al een week naar me schreeuwden vanuit de kast.quote:
Kalfsvlees is ook heel mager als ik het goed heb. En vlees grillen scheelt al een hele berg.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 07:13 schreef cora4034 het volgende:
Hoi,
Ik ben sinds twee weken bezig. Ik moet nog op de weegschaal gaan staan maar als ik het zelf inschat gaat het best ok ( heb er zelf geen). Ik gebruik het tweede boek.
Graag zou ik in totaal zo een 14 kilo lichter willen worden. Dit wil ik bereiken door 10 kilo af te vallen dmv sonja en 4 kilo kwijt te raken dmv sport.
Hebben jullie nog alternatieven voor mager vlees. De tartaartje vallen me zwaar.
Verder eet ik ook vrij veel kip en vis maar ik zou graag meer keuze willen hebben in een lekker stukje vlees. Iemand nog tips?
Oo ja ik kan nu al mijn broeken uittrekken zonder de knoopjes en rits los te doen.
Leuk he, als je ineens in een kleinere maat kunt! Dat is echt een persoonlijke overwinning, daar kan ik een week van op een roze wolk zittenquote:Op zondag 28 januari 2007 17:23 schreef amaranta het volgende:
vrijdag wezen shoppen en toen zag ik een mooi jurkje hangen , hij hing er alleen in maat 36 en een 42 ofzo. Dus ik denk hmm jammer dat ze geen 38 hebben. Mijn vriendin zegt, probeer die 36 gewoon. Dus ik passen.......en hij paste, en hij stond niet eens open bij mn borsten! Meteen maar gekocht!
Ik was zo blij!
dan kan je toch sowieso al zelf bedenken en uitzoeken wat gezond is voor je?quote:Op maandag 29 januari 2007 13:06 schreef Brighteyes het volgende:
Maar dan vul je het toch gewoon aan tot wat jij nodig vindt?
Wieeeeeeeeeeeeeeee Amarantaaaaa!!!!quote:Op zondag 28 januari 2007 17:23 schreef amaranta het volgende:
vrijdag wezen shoppen en toen zag ik een mooi jurkje hangen , hij hing er alleen in maat 36 en een 42 ofzo. Dus ik denk hmm jammer dat ze geen 38 hebben. Mijn vriendin zegt, probeer die 36 gewoon. Dus ik passen.......en hij paste, en hij stond niet eens open bij mn borsten! Meteen maar gekocht!
Ik was zo blij!
Ach gewoon twee crackers erbij doen met 30+ kaas ofzo.quote:Op maandag 29 januari 2007 12:42 schreef Lariekoek het volgende:
Sonja Bakker heeft bij mij een beetje afgedaan.
Er stond voor vandaag op het menu, fruit, fruit, fruit en nog eens fruit.
Als ik lees dat het ontbijt bestaat uit een glas jus 'd orange gaan bij mij de alarm bellen al rinkelen. Alleen 1 glas jus 'd orange als ontbijt.![]()
Ik wel, want anders bedenk ik nl. voor mezelf dat ik best 4 boterhammen met hagelslag kan eten...quote:Op maandag 29 januari 2007 13:10 schreef DarkElf het volgende:
[..]
dan kan je toch sowieso al zelf bedenken en uitzoeken wat gezond is voor je?
Heb je sonja niet voor nodig dan
Daar zat ik vorig jaar al een keer, maar ik werd er een beetje zenuwachtig vanquote:Op maandag 29 januari 2007 13:20 schreef Brighteyes het volgende:
Goed bezig Viking!
Mss heb je ook iets aan het algemene dieettopic: Fok Dieetclub deel 136
is nogal een verschil ook wat je noemt...quote:Op maandag 29 januari 2007 13:16 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik wel, want anders bedenk ik nl. voor mezelf dat ik best 4 boterhammen met hagelslag kan eten...
Nu denk ik 'hmmm, sinaasappelsap vind ik net wat te weinig ik, doe er 2 crackers bij'...
Ga je mee een gebakje eten bij de v&d ???quote:Op maandag 29 januari 2007 13:13 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Wieeeeeeeeeeeeeeee Amarantaaaaa!!!!
Mijn schoonmoeder is sinds november 23 kilo afgevallen met Sonja
Nu nog maar 5 kilo te gaan voor haar, en dat op haar 65e (ofzo)
dat is wel extreem snel, hoorquote:Op maandag 29 januari 2007 13:13 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Wieeeeeeeeeeeeeeee Amarantaaaaa!!!!
Mijn schoonmoeder is sinds november 23 kilo afgevallen met Sonja
Nu nog maar 5 kilo te gaan voor haar, en dat op haar 65e (ofzo)
Maar waarom dan? Ze kan toch gewoon morgen met dinsdag beginnen? Stuk minder verwarrend enzo.quote:Op maandag 29 januari 2007 18:43 schreef amaranta het volgende:
ja met dag 1 bedoel ik maandag ja.
Komkommerschijfjes met plakjes olijven, kappertjes olijfolie en citroensap is ook erg lekker!quote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:05 schreef Brighteyes het volgende:
Meestal hou ik dat vrij saai met komkommer, tomaat en paprika. Soms wat sla erbij en dan een klein beetje dressing.
Andere favoriet is komkommerschijfjes met azijn en een klein beetje suiker aanmaken.
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 21:56 schreef Whiskers het volgende:
ehh rauwkost, dat is toch dt spul dat de gemiddelde supermarkt gewoon in van die handige voorgesneden zakjes doet?
Ja precies. Ik kocht het de eerste week ook kant en klaar maar ik vond het ook echt te duur, plus dat ik er zo bijvoorbeeld de bleekselderij uit kan laten die er vaak in zit.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 22:11 schreef Lips het volgende:
[..]ja dat spul wat dan per 150 gram net zoveel kost als sla, paprika, komkommer, bleekselderij, ui en witte kool samen.
Ik ben ook de avond-kok hier thuis. En ik baal er zo van om telkens die suffe eerdeppels te serverenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 22:52 schreef Brighteyes het volgende:
Ik kan me er wel iets bij voorstellen. Ik heb een aantal gerechten die ik gewoon zo eens in de tijd wil eten, gewoon omdat het zo lekker is en nu zit ik maar steeds te bedenken wanneer ik ze in kan passen.
Maar goed, gezien het feit dat het hier op dit moment nog zo lekker gaat laat ik dat maar even varen hoor.
Dude, en als je nou gewoon overdag Sonja volgt en 's avonds Arty?
Sorry hoor, verantwoord ècht niet. Ik weet dat jullie die discussie niet willen zien in dit topic, maar om mensen nou zulke dingen op de mouw te spelden. Haar dieet is NIET verantwoord en haar boek staat vol met onwaarheden. Zij heeft studenten Voeding en Diëtetiek geweigerd (zeg maar de HBO-studie die wel vier jaar gestudeerd hebben) om bij haar lezing op de HAN te mogen zijn. En ik kan het weten want ik ben zelf student diëtetiek in Nijmegen aan de HAN.quote:Op woensdag 31 januari 2007 10:07 schreef Brighteyes het volgende:
Nee, dat wel, de recepten die erin staan zijn wel slank en verantwoord.
Maar je moet dan overdag wel ook 'normaal' eten anders heeft het geen zin.
Maar of ik het boek alleen als receptenboek aan zou schaffen... Nee, denk het niet, zoveel recepten staan er nou ook weer niet in.
Hoewel... jawel, er staan er zat in en allerlei tips over slanke tussendoortjes, hapjes etc.
Ik zou het boek gewoon eens doorbladeren bij de boekhandel als ik jou was...
Lezen!quote:Op woensdag 31 januari 2007 10:39 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Sorry hoor, verantwoord ècht niet. Ik weet dat jullie die discussie niet willen zien in dit topic, maar om mensen nou zulke dingen op de mouw te spelden. Haar dieet is NIET verantwoord en haar boek staat vol met onwaarheden. Zij heeft studenten Voeding en Diëtetiek geweigerd (zeg maar de HBO-studie die wel vier jaar gestudeerd hebben) om bij haar lezing op de HAN te mogen zijn. En ik kan het weten want ik ben zelf student diëtetiek in Nijmegen aan de HAN.
Ook jij mag opnieuw een cursus lezen gaan nemen!quote:Op woensdag 31 januari 2007 11:01 schreef MarieAntoinette het volgende:
Het is niet eens een dieet, want om een dieet voor te schrijven moet je dietiste zijn en dat is ze dus NIET. Iedereen, van de buurvrouw tot de automonteur mag zich "gewichtsconsulente" of "voedingsconsulente" of wat ze ook voor zichzelf voor mooie term verzonnen heeft noemen, daar hoef je zelfs nog nooit een basisschool van dichtbij voor te hebben gezien, laat staan dat je echt weet waar je over praat. Ze geeft uit-haar-duim-gezogen adviezen die geen enkele wetenschappelijke fundering hebben, hoe DURF je het verantwoord te noemen...
Ja ik reageerde in dezelfde minuut, hehe. Hoe kan een recept nou verantwoord zijn, of niet, dat gaat ALTIJD over een volledig eetpatroon. Je snapt toch zelf ook wel dat als een recept voor "rijst met rundvlees" zogenaamd verantwoord zou zijn, dat als dat het enige is wat je de hele week eet, dat dat dan helemaal niet verantwoord is? Daarom kan je van een recept NOOIT zeggen dat het verantwoord is. Het is slechts een klein deel van wat je eet en je moet naar het geheel kijken om het te kunnen beoordelen. Onzin dus.quote:Op woensdag 31 januari 2007 11:04 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ook jij mag opnieuw een cursus lezen gaan nemen!
Ik had het niet over het dieet, ik had het over de RECEPTEN!!!!!
Het gaat er niet om wat JIJ wel of niet vindt, het gaat erom wat de WET zegt. En die zegt dat je alleen een dieet mag voorschrijven als je een (para)medische opleiding hebt gedaan. En dat heeft mejuffrouw B. dus NIET. Laat jij je auto repareren door iemand die alleen een slagersopleiding heeft gedaan? Ga jij eten in een restaurant waar de "koks" LTS zwakstroom hebben gedaan? Het gaat om JOUW gezondheid en de rest van je leven, daar moet je dus voorzichtig mee omspringen zodat je geen schade oploopt op de langere duur. Dat doe je dus door je voedingsgewoonten te laten nalopen door iemand die ervoor gestudeerd heeft, niet door de schoonmaakster of informatiebaliemedewerkster.quote:En of het wel of niet een dieet is of genoemd mag worden zal mij toch echt aan mijn reet roesten verder!
Iedereen kan een dieet samenstellen, daar hoef je geen dietiste voor te zijn in mijn ogen, je hoeft er nog niet eens een gewichtsconsulente voor te zijn.
goeie vraagquote:Op woensdag 31 januari 2007 11:15 schreef Miss_S het volgende:
wat ik me afvroeg zijn jullie van plan om deze recepten te blijven volgen?
of is er al iemand een paar maanden mee gestopt en nog op gewicht?
Ik denk dat na die 9 weken je maag kleiner is dan voor de 9 weken dus hetzelfde eten levert dan waarschijnlijk buikpijn opquote:Op woensdag 31 januari 2007 11:38 schreef Viking84 het volgende:
Het is natuurlijk wel leuk om 9 weken lang af te vallen, maar als je daarna weer zo doorgaat als je vóór die 9 weken deed, zit het er ook zo weer aan.
exactquote:Op woensdag 31 januari 2007 11:48 schreef Purky het volgende:
[..]
Ik denk dat na die 9 weken je maag kleiner is dan voor de 9 weken dus hetzelfde eten levert dan waarschijnlijk buikpijn op
Je moet na die 9 weken gewoon proberen door te gaan met haar basisplan maar dan zelf wat creatiever zijn met voedsel.
Viking84 wilde weten of de recepten binnen een vermageringsprogamma zouden passen. Daar heb ik antwoord op gegeven, niet meer en niet minder. Doe niet zo vreselijk hysterisch!quote:Op woensdag 31 januari 2007 11:23 schreef MarieAntoinette het volgende:
[..]
Ja ik reageerde in dezelfde minuut, hehe. Hoe kan een recept nou verantwoord zijn, of niet, dat gaat ALTIJD over een volledig eetpatroon. Je snapt toch zelf ook wel dat als een recept voor "rijst met rundvlees" zogenaamd verantwoord zou zijn, dat als dat het enige is wat je de hele week eet, dat dat dan helemaal niet verantwoord is? Daarom kan je van een recept NOOIT zeggen dat het verantwoord is. Het is slechts een klein deel van wat je eet en je moet naar het geheel kijken om het te kunnen beoordelen. Onzin dus.
Als die slager mijn auto weer aan de praat zou krijgen zal het me worst (quote:Het gaat er niet om wat JIJ wel of niet vindt, het gaat erom wat de WET zegt. En die zegt dat je alleen een dieet mag voorschrijven als je een (para)medische opleiding hebt gedaan. En dat heeft mejuffrouw B. dus NIET. Laat jij je auto repareren door iemand die alleen een slagersopleiding heeft gedaan? Ga jij eten in een restaurant waar de "koks" LTS zwakstroom hebben gedaan? Het gaat om JOUW gezondheid en de rest van je leven, daar moet je dus voorzichtig mee omspringen zodat je geen schade oploopt op de langere duur. Dat doe je dus door je voedingsgewoonten te laten nalopen door iemand die ervoor gestudeerd heeft, niet door de schoonmaakster of informatiebaliemedewerkster.
En daar gaat het om!quote:Op woensdag 31 januari 2007 12:03 schreef Viking84 het volgende:
[..]
exact.
Ik ben eigenlijk ook aan het Sonja Bakkeren, maar ik heb het boek niet, want ik trek gewoon m'n eigen plan. Kan zelf wel bedenken wat gezond is en wat niet. En natuurlijk veel hier op het forum lezen en logisch nadenken
.
Haha,quote:Op dinsdag 30 januari 2007 21:35 schreef babsjuh het volgende:
Auw... geen hele SAS-dag, maar met avondeten dus wel ff SAS... en da's nu dus auw...
![]()
Toen ik onderweg was naar huis belde m'n man of ik hem kon vertellen hoe hij prei moest koken... Ik uitgelegd, hij pruttelen en mopperen, en op de achtergrond hoor ik junior:"Papa!! Vraag nou of we naar de Burger King gaahaan!!!"
Wij overleggen, ik denk nog bij mezelf dat ze daar ook salades en zo hebben dus het HOEFT geen vette hap te worden, en we gaan overstag: ze halen me op bij 't station en we gaan naar de Burger King. En ja hoor, ik sta daar voor die counter... heb helemaal niet meer over salades nagedacht...Gewoon gelijk vol voor de vette hap... 1 menu, geen extra's genomen... Want we hadden 't zo verdiend, want 't ging zo goed...
En nu? Buikpijn, opgeblazen gevoel, en m'n spastische darm speelt weer op... Ja duh!!! Stomme trut die ik d'r ben!!![]()
Dus ik zit braaf aan 't water nu, en ik hoop dat dat een beetje helpt tegen dat opgeblazen gevoel en die buikpijn...![]()
![]()
SB is geen medisch dieet, het is een levenswijze (een zeer gezonde levenswijze overigens). Het biedt je de mogelijkheid om snel af te vallen. Wij KIEZEN er dus zelf voor om het op deze manier te doen. Ik heb trouwens nog nooit zoveel groente en fruit gegeten sinds ik aan het Sonjabakkeren ben.quote:Op woensdag 31 januari 2007 11:23 schreef MarieAntoinette het volgende:
blablabla
Ja en Sonja Bakker blijft zelf op gewicht door, als ze een kilo is aangekomen, volgt ze gewoon weer een weekje een weekmenu. Zo blijft ze op gewicht.quote:Op woensdag 31 januari 2007 11:48 schreef Purky het volgende:
[..]
Ik denk dat na die 9 weken je maag kleiner is dan voor de 9 weken dus hetzelfde eten levert dan waarschijnlijk buikpijn op
Je moet na die 9 weken gewoon proberen door te gaan met haar basisplan maar dan zelf wat creatiever zijn met voedsel.
Nee, je zei dat het verantwoorde recepten zijn. Dat bestaat dus niet.quote:Op woensdag 31 januari 2007 12:06 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Viking84 wilde weten of de recepten binnen een vermageringsprogamma zouden passen. Daar heb ik antwoord op gegeven, niet meer en niet minder. Doe niet zo vreselijk hysterisch!
Betaalde je daar dan ook veel geld voor? En hadden die mensen die jou die maaltijd voorschotelden ook iets op hun deur staan waardoor bezoekers die niet zo heel goed op de hoogte zijn van de wettelijke regels zouden kunnen denken dat het om een fatsoenlijk restaurant ging met echte koks? Of bedoel je gewoon bij mensen thuis? DAAR gaat het om, Sonja doet net alsof ze er verstand van heeft, ze doet net alsof ze verantwoorde dieetadviezen geeft en duizenden goedgelovige grietjes trappen er met open ogen in. Het is niet verantwoord, ze heeft er geen verstand van, ze verzint maar wat en kopieert wat dingen uit andere boekjes en klaar is klaraSonja.quote:Als die slager mijn auto weer aan de praat zou krijgen zal het me worst () wezen of hij daar wel of niet een opleiding voor heeft en ik heb toch al meerde malen fantastisch lekker gegeten bij mensen die nog never nooit een kookcursusje gedaan hebben.
Loop eens binnen bij een echte dietist, die geeft je een dieet dat precies bij jou past en precies op jouw eisen en wensen inspringt en precies op jouw gewoontes, behoeftes en levenspatroon inspeelt; in plaats van een eenheidsworst uit een boekje die bij niemand echt precies past. Dan leer je zelf wat goed voor je is en kan je gewoon zelf varieren in plaats van iedere dag blind allerlei zelfverzonnen regeltjes die nergens op slaan te volgen zonder zelf ook maar enig inzicht te krijgen in wat en waarom en hoe.quote:Mijn gezondheid voor de rest van mijn leven loopt op dit moment ernstig gevaar! Een bmi van 30+
Als het 'programma' van SB mij daar vanaf helpt ben ik daar blij mee.
Ik ben een volwassen vrouw van 31 en ik weet echt wel wat ik doe.
Niet gezond. Het is er niet in drie weken bij gekomen, dus het moet er ook niet in drie weken af. Een pond per week, dat is gezond. Dus over tien kilo doe je ongeveer een half jaar. Maar goed, als je maar beseft waar je mee bezig bent. Bijna iedereen hier denkt dat het wel degelijk een dieet is, iedereen noemt het ook "dieet" "verantwoord" en "gezond". Terwijl het geen van drieen is.quote:Op woensdag 31 januari 2007 12:19 schreef CarDani het volgende:
[..]
SB is geen medisch dieet, het is een levenswijze (een zeer gezonde levenswijze overigens). Het biedt je de mogelijkheid om snel af te vallen. Wij KIEZEN er dus zelf voor om het op deze manier te doen. Ik heb trouwens nog nooit zoveel groente en fruit gegeten sinds ik aan het Sonjabakkeren ben.![]()
Overgewicht is trouwens ook ongezond, dus daar kan je maar beter zsm vanaf zijn he. Bovendien heb ik niet al te goede ervaringen met "officiële" diëtisten. Verwar Sonja Bakker niet met een diëtist, maar neem of weiger haar advies. Vrije keus.
Whatever... Dan lees je niet terug, dan lees je gewoon lekker wat jij wil lezen.quote:Op woensdag 31 januari 2007 12:25 schreef MarieAntoinette het volgende:
[..]
Nee, je zei dat het verantwoorde recepten zijn. Dat bestaat dus niet.
Haar adviezen zijn niet verantwoord en een recept op zichzelf kan niet verantwoord zijn.
Ja, daar betaal ik gewoon geld voor, voor die reparatie.quote:Betaalde je daar dan ook veel geld voor? En hadden die mensen die jou die maaltijd voorschotelden ook iets op hun deur staan waardoor bezoekers die niet zo heel goed op de hoogte zijn van de wettelijke regels zouden kunnen denken dat het om een fatsoenlijk restaurant ging met echte koks? Of bedoel je gewoon bij mensen thuis? DAAR gaat het om, Sonja doet net alsof ze er verstand van heeft, ze doet net alsof ze verantwoorde dieetadviezen geeft en duizenden goedgelovige grietjes trappen er met open ogen in. Het is niet verantwoord, ze heeft er geen verstand van, ze verzint maar wat en kopieert wat dingen uit andere boekjes en klaar is klaraSonja.
Mail maar als je afgestudeert bent, kom ik bij jou langs. Lijkt me echt gezellig.quote:Loop eens binnen bij een echte dietist, die geeft je een dieet dat precies bij jou past en precies op jouw eisen en wensen inspringt en precies op jouw gewoontes, behoeftes en levenspatroon inspeelt; in plaats van een eenheidsworst uit een boekje die bij niemand echt precies past. Dan leer je zelf wat goed voor je is en kan je gewoon zelf varieren in plaats van iedere dag blind allerlei zelfverzonnen regeltjes die nergens op slaan te volgen zonder zelf ook maar enig inzicht te krijgen in wat en waarom en hoe.
Says who?quote:Op woensdag 31 januari 2007 12:27 schreef MarieAntoinette het volgende:
[..]
Niet gezond. Het is er niet in drie weken bij gekomen, dus het moet er ook niet in drie weken af. Een pond per week, dat is gezond. Dus over tien kilo doe je ongeveer een half jaar. Maar goed, als je maar beseft waar je mee bezig bent. Bijna iedereen hier denkt dat het wel degelijk een dieet is, iedereen noemt het ook "dieet" "verantwoord" en "gezond". Terwijl het geen van drieen is.
ja getsie het zijn soms net mensen he? iieeuwquote:Op woensdag 31 januari 2007 12:40 schreef Viking84 het volgende:
[..]
en dan ben je nog modje ook, tsk tsk
![]()
.
I know, maar ik ging toch ook door.quote:Op woensdag 31 januari 2007 12:39 schreef DarkElf het volgende:
die nogmaals sloeg op jouw eerdere verwijzing naar dat topic mutsje![]()
en de toon... tsjah... had ik ff zin in *grin![]()
het klinkt misschien paradoxaal, maar ik ben er echt niet veel mee bezig hoorquote:Op woensdag 31 januari 2007 13:34 schreef Brighteyes het volgende:![]()
Bedoel je dat laatste nou serieus of niet?
'Men' zegt... dat het beter is om je maar 1 keer in de week te wegen omdat je er anders idd wel te veel mee bezig zou zijn en dat het eigenlijk ook vaak niks zegt, zo van dag op dag.
Het keyword is voorgesnedenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 22:11 schreef Lips het volgende:
[..]ja dat spul wat dan per 150 gram net zoveel kost als sla, paprika, komkommer, bleekselderij, ui en witte kool samen.
Lolquote:
ja gewoon. Ik eet nu al 2 weken elke dag supergezond dus nu mag ik wel even een keer snackenquote:Op donderdag 1 februari 2007 10:49 schreef Purky het volgende:
@ viking: foei! Waarom ga je zondigen?Ik ook hoor. Me vader kwam vorige week met een uitje naar het circus gevolgd door een diner bij de Mac. Naja.. ik ga niet thuis aan 't brood of aan de sla terwijl hun (vader, zusje & mijn vriend) burgers zitten te eten!! Ga gewoon heel weinig nemen en een salade ofzo, en ervan genieten. We gaan nooit met z'n allen ergens heen dus zaterdag is bijzonder. Ik hou me de rest van de dag gewoon streng aan wat ik mag en dan komt het wel goed
ik moet ineens aan die scène uit gooische vrouwen denken waarin linda de mol zich koste wat kost in maat 38 moet persen, want ze heeft toch echt geen maat 40, hoorquote:Op donderdag 1 februari 2007 11:16 schreef CarDani het volgende:
maat 36 zegt niet altijd wat hoor. Ik heb het ook; de ene keer 36, de andere keer 38, maar dat komt omdat ik precies de broek dicht kan knopen tussen twee vetrollen![]()
Oh oke, dan heb ik het verkeerd begrepenquote:Op donderdag 1 februari 2007 13:07 schreef Miss_S het volgende:
maat 38/40 is toch ook niet dik
Ja, mensen zijn echte gewoontedieren he. Ik denk dat de kracht van Sonja Bakker dan ook de variatie is. Je lijf krijgt niet de kans om in te dutten en zich in te stellen op een vast patroon.quote:Op donderdag 1 februari 2007 11:19 schreef Viking84 het volgende:
Ik snap trouwens niet zo goed waarom juist de weekenden zo problematisch zijn voor de meeste mensen. Ik bedoel: doordeweeks heb je het druk, kom je aan het eind van de middag thuis, dan moet je nog koken en eten... in het weekend hoef je niet te werken en heb je dus meer tijd om uitgebreid te koken. Ergo: het lijkt mij logischer dat er doordeweeks gesnackt wordt en in het weekend niet. Of is dat een patroon dat jullie van huis uit hebben mee gekregen? Gezien het aantal gezinnen dat er een gewoonte van heeft gemaakt om op zaterdagavond friet te eten en op zaterdagavond chips en cola te serveren.
Die gewoontes zijn zo fout hè. Ik had een tijdje met mezelf afgesproken dat ik alleen in het weekend chips mocht. Vervolgens had ik totaal geen zin in chips op zaterdagavond, maar ik at toch een zak leeg onder het mom van: nu mag het, nu moet ik m'n kans grijpen.
Dat hadden wij dus vroegerquote:Op donderdag 1 februari 2007 11:19 schreef Viking84 het volgende:
Gezien het aantal gezinnen dat er een gewoonte van heeft gemaakt om op zaterdagavond friet te eten en op zaterdagavond chips en cola te serveren.
Ik wilde niet insinueren dat maat 40 dik is, maar dat het personage van Linda de Mol dat dik vond. Ze moest koste wat kost bewijzen dat ze echt geen maat 40 hadquote:Op donderdag 1 februari 2007 13:06 schreef CarDani het volgende:
huh? Wat voor maat heeft Linda de Mol dan? Zij is toch niet zo dik?![]()
ik ben het bij aan het houden en de afgelopen dagen ben ik elke dag geweest, en flink ook, 3 kilo minstensquote:Op donderdag 1 februari 2007 15:11 schreef cora4034 het volgende:
Het toilletbezoek neemt wel af inderdaad met SB. Maar nog geen kramp gehad ofzo gelukkig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 08:20 schreef amaranta het volgende:
[..]
ik ben het bij aan het houden en de afgelopen dagen ben ik elke dag geweest, en flink ook, 3 kilo minstens
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.haha
nou ik heb een lactulosesiroopje genomen hoor en dat werkte![]()
Ja, dat zie ik tochquote:Op vrijdag 2 februari 2007 11:20 schreef Miss_S het volgende:
BMI zegt ook niet alles
het gaat ook om vetpercentage
maarja volgens wie ben je te dik?
Hmm lopen doe ik natuurlijk wel genoeg (werk, thuis, eendjes voeren)quote:Op vrijdag 2 februari 2007 13:00 schreef Miss_S het volgende:
en elke dag een stuk lopen?
Hey wij lopen geijk.quote:Op donderdag 1 februari 2007 13:13 schreef CarDani het volgende:
Vandaag eindelijk een fatsoenlijke lunch2 boterhammetjes met ei en kipfilet PLUS nog een lekker glas melk. Ooohhhh dat had ik nodig zeg.
Haha YES....echte SonjaBakkergenotenquote:
Vooral die tosti verheug ik me op...quote:Op vrijdag 2 februari 2007 13:46 schreef CarDani het volgende:
[..]
Haha YES....echte SonjaBakkergenoten![]()
![]()
Vandaag (vrijdag, 3e week) lekker een tosti als lunch met een opkikker
en vanavond lekker rijst, roerbakgroente en KIPSATÉ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik volg "Gooise vrouwen" niet, maar jaaaaa ik vat hem hoor hihi....herkenbaar......quote:Op donderdag 1 februari 2007 15:14 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik wilde niet insinueren dat maat 40 dik is, maar dat het personage van Linda de Mol dat dik vond. Ze moest koste wat kost bewijzen dat ze echt geen maat 40 had. Vervolgens viel ze flauw. Uiterst komische scène
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |