Het zijn uiteindelijk 2 beschuitjes met hazelnootpasta geworden die al een week naar me schreeuwden vanuit de kast.quote:
Kalfsvlees is ook heel mager als ik het goed heb. En vlees grillen scheelt al een hele berg.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 07:13 schreef cora4034 het volgende:
Hoi,
Ik ben sinds twee weken bezig. Ik moet nog op de weegschaal gaan staan maar als ik het zelf inschat gaat het best ok ( heb er zelf geen). Ik gebruik het tweede boek.
Graag zou ik in totaal zo een 14 kilo lichter willen worden. Dit wil ik bereiken door 10 kilo af te vallen dmv sonja en 4 kilo kwijt te raken dmv sport.
Hebben jullie nog alternatieven voor mager vlees. De tartaartje vallen me zwaar.
Verder eet ik ook vrij veel kip en vis maar ik zou graag meer keuze willen hebben in een lekker stukje vlees. Iemand nog tips?
Oo ja ik kan nu al mijn broeken uittrekken zonder de knoopjes en rits los te doen.
Leuk he, als je ineens in een kleinere maat kunt! Dat is echt een persoonlijke overwinning, daar kan ik een week van op een roze wolk zittenquote:Op zondag 28 januari 2007 17:23 schreef amaranta het volgende:
vrijdag wezen shoppen en toen zag ik een mooi jurkje hangen , hij hing er alleen in maat 36 en een 42 ofzo. Dus ik denk hmm jammer dat ze geen 38 hebben. Mijn vriendin zegt, probeer die 36 gewoon. Dus ik passen.......en hij paste, en hij stond niet eens open bij mn borsten! Meteen maar gekocht!
Ik was zo blij!
dan kan je toch sowieso al zelf bedenken en uitzoeken wat gezond is voor je?quote:Op maandag 29 januari 2007 13:06 schreef Brighteyes het volgende:
Maar dan vul je het toch gewoon aan tot wat jij nodig vindt?
Wieeeeeeeeeeeeeeee Amarantaaaaa!!!!quote:Op zondag 28 januari 2007 17:23 schreef amaranta het volgende:
vrijdag wezen shoppen en toen zag ik een mooi jurkje hangen , hij hing er alleen in maat 36 en een 42 ofzo. Dus ik denk hmm jammer dat ze geen 38 hebben. Mijn vriendin zegt, probeer die 36 gewoon. Dus ik passen.......en hij paste, en hij stond niet eens open bij mn borsten! Meteen maar gekocht!
Ik was zo blij!
Ach gewoon twee crackers erbij doen met 30+ kaas ofzo.quote:Op maandag 29 januari 2007 12:42 schreef Lariekoek het volgende:
Sonja Bakker heeft bij mij een beetje afgedaan.
Er stond voor vandaag op het menu, fruit, fruit, fruit en nog eens fruit.
Als ik lees dat het ontbijt bestaat uit een glas jus 'd orange gaan bij mij de alarm bellen al rinkelen. Alleen 1 glas jus 'd orange als ontbijt.![]()
Ik wel, want anders bedenk ik nl. voor mezelf dat ik best 4 boterhammen met hagelslag kan eten...quote:Op maandag 29 januari 2007 13:10 schreef DarkElf het volgende:
[..]
dan kan je toch sowieso al zelf bedenken en uitzoeken wat gezond is voor je?
Heb je sonja niet voor nodig dan
Daar zat ik vorig jaar al een keer, maar ik werd er een beetje zenuwachtig vanquote:Op maandag 29 januari 2007 13:20 schreef Brighteyes het volgende:
Goed bezig Viking!
Mss heb je ook iets aan het algemene dieettopic: Fok Dieetclub deel 136
is nogal een verschil ook wat je noemt...quote:Op maandag 29 januari 2007 13:16 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik wel, want anders bedenk ik nl. voor mezelf dat ik best 4 boterhammen met hagelslag kan eten...
Nu denk ik 'hmmm, sinaasappelsap vind ik net wat te weinig ik, doe er 2 crackers bij'...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |