Als jij vind dat die omwisselacties terecht zijn mag jij weten. Ik hoef iig. geen poeslief imago! Ik hoef de tegenstander niet op mijn eigen tribune te hebben!quote:Op woensdag 4 oktober 2006 12:21 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Met andere woorden: dat gedoe met die omwisselacties is blijkbaar wel enigszins terecht? Je doelt neem ik aan op het lieve imago van Heerenveen, wat gewoon enorm in ons voordeel is omdat wij 16 wedstrijden op EV hebben...
Vind kassa's wel of niet open toch echt wel bij de supportersvriendelijkheid horen.quote:Weet ik het fijne niet van. Weet wel dat de afdeling ticketing van sc Heerenveen niet meegegroeid is met de rest van de organisatie... zegt genoeg denk ik.
Dus dan heeft Riemer het voor het zeggen en niet de uitspelende partij.quote:Gebeurt nog steeds. Riemer heeft/had een hekel aan halflege uitvakken omdat hij die plaatsen makkelijk aan thuissupporters kan verkopen.
Haha, nu draai je het om. Omdat er bij ons nauwelijks iets gebeurt hebben wij immers helemaal geen last van die ontmoedigingspraktijken. Dat jij een 'hard' imago prima vindt, betekent ook dat je de gevolgen daarvan moet accepteren, en dat betekent lastige regelingen omtrent je uitwedstrijd. Dit betekent natuurlijk niet dat ik het toejuich, integendeel, ik denk echter wel dat je boter op je hoofd hebt als je én de stoere supporter wil uithangen, én overal vrij vervoer wil hebben. Want dat imago van de stoere supporter moet immers wel eens bewezen worden met een actietje hier of daar...quote:Op woensdag 4 oktober 2006 12:38 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Als jij vind dat die omwisselacties terecht zijn mag jij weten. Ik hoef iig. geen poeslief imago! Ik hoef de tegenstander niet op mijn eigen tribune te hebben!
Maar als jullie in Heerenveen al die ontmoedigingspraktijken voor lief nemen en ook nog verdedigen
nee...veepeequote:Op woensdag 4 oktober 2006 12:38 schreef DarkShine het volgende:
Nog mensen naar La Calamine - Roda JC vanavond?
Hoe lang is dat rijden vanuit Kerkrade?quote:Op woensdag 4 oktober 2006 12:38 schreef DarkShine het volgende:
Nog mensen naar La Calamine - Roda JC vanavond?
Klein half uurtje, richting Aachen rijden, dan Liege aanhouden.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 13:16 schreef Schimpie het volgende:
[..]
Hoe lang is dat rijden vanuit Kerkrade?
Ben wel benieuwd hoe Takak het gaat doen.
Ik draai het niet om. Jullie vinden alles mooi en prachtig en accepteren het maar. Bij Roda gebeurt ook niet veel, maar toch krijgen wij wel iedere keer die belachelijke maatregelen!quote:Op woensdag 4 oktober 2006 12:55 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Haha, nu draai je het om. Omdat er bij ons nauwelijks iets gebeurt hebben wij immers helemaal geen last van die ontmoedigingspraktijken. Dat jij een 'hard' imago prima vindt, betekent ook dat je de gevolgen daarvan moet accepteren, en dat betekent lastige regelingen omtrent je uitwedstrijd. Dit betekent natuurlijk niet dat ik het toejuich, integendeel, ik denk echter wel dat je boter op je hoofd hebt als je én de stoere supporter wil uithangen, én overal vrij vervoer wil hebben. Want dat imago van de stoere supporter moet immers wel eens bewezen worden met een actietje hier of daar...
Wou wel gaan, maar vanavond sporten, dus gaat niet lukken helaas...quote:Op woensdag 4 oktober 2006 12:38 schreef DarkShine het volgende:
Nog mensen naar La Calamine - Roda JC vanavond?
Wat vinden wij precies mooi en prachtig? Dat supporters van de tegenpartij in ons centrum een biertje kunnen drinken en vervolgens tussen de thuissupporters naar het stadion kunnen lopen? Als jij dat niet kan accepteren, is het helemaal niet vreemd dat jullie combi's krijgen, lijkt me. Je snapt blijkbaar niet hoe relaxt ons imago voor de meereizende supporter is... Wat kan mij het nou schelen dat jij bijvoorbeeld schijt op dat poeslieve imago.. daar lach ik om als ik weer eens bij het uitvak parkeer en zo door kan lopen.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 13:28 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Ik draai het niet om. Jullie vinden alles mooi en prachtig en accepteren het maar. Bij Roda gebeurt ook niet veel, maar toch krijgen wij wel iedere keer die belachelijke maatregelen!
Ik zie het zo: jullie zullen de uitsupporters wel moeten laten drinken aangezien jullie niks KUNNEN klaarspelen.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 13:53 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Wat vinden wij precies mooi en prachtig? Dat supporters van de tegenpartij in ons centrum een biertje kunnen drinken en vervolgens tussen de thuissupporters naar het stadion kunnen lopen? Als jij dat niet kan accepteren, is het helemaal niet vreemd dat jullie combi's krijgen, lijkt me. Je snapt blijkbaar niet hoe relaxt ons imago voor de meereizende supporter is... Wat kan mij het nou schelen dat jij bijvoorbeeld schijt op dat poeslieve imago.. daar lach ik om als ik weer eens bij het uitvak parkeer en zo door kan lopen.
Kerel, ga er verder niet op in maar we zaten toch met een mannetje of 10/15 tegenover jullie terras (2e jaar achter elkaar nu) maar buiten gevaarlijk kijken en druk bellen gebeurde er net niks. We pretenderen niet de grootste en gevaarlijkste gasten te zijn integendeel, we zullen een terechte nederlaag dan ook niet betwisten maar als je het hoolniveau in H'Veen moest uitdrukken in graden Celsius kwam het Elfstedencomité weer bij elkaar.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 15:36 schreef MaxPower het volgende:
Nee, zo machtig als de NSC zijn we nog lang niet...Kom zeg, jullie hebben ook helemaal niks in te brengen landelijk gezien.
Zie je mij ergens zeggen dat ik voor geweld ben? Ik ben er gewoon op tegen dat de tegenpartij bij mij op de tribune zit!quote:Op woensdag 4 oktober 2006 13:53 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Wat vinden wij precies mooi en prachtig? Dat supporters van de tegenpartij in ons centrum een biertje kunnen drinken en vervolgens tussen de thuissupporters naar het stadion kunnen lopen? Als jij dat niet kan accepteren, is het helemaal niet vreemd dat jullie combi's krijgen, lijkt me. Je snapt blijkbaar niet hoe relaxt ons imago voor de meereizende supporter is... Wat kan mij het nou schelen dat jij bijvoorbeeld schijt op dat poeslieve imago.. daar lach ik om als ik weer eens bij het uitvak parkeer en zo door kan lopen.
Als ik jou weer zie zeuren over combi's, dan ben ik er uiterst tevreden mee.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 15:45 schreef DarkShine het volgende:
Ik wil geen knuffelimago, vraag me nog altijd af hoe jullie daar blij mee kunnen zijn!
Misschien voor supporters van Heerenveen, de ontvangst van de uitsupporters is ronduit bedroevend. Om te beginnen hebben de Heerenveenstewards erg losse handjes, dat is echt veel erger dan in andere uitvakken.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 11:32 schreef MaxPower het volgende:
Ik durf daarentegen te stellen dat Heerenveen het meest supportersvriendelijke beleid van Nederland voert. Dat stewards over het algemeen dommekrachten zijn zijn we het allemaal wel over eens denk ik.
Ik word zelden of nooit gefouilleerd. Ik loop ook altijd door als een steward aanstalte maakt om me aan te spreken. Gaat gemiddeld één keer per seizoen mis.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 13:57 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Mijn moeder van in de zestig wordt elke thuiswedstrijd bij Roda gefouilleerd
Ze kunnen er in zekere zin heel blij mee zijn. het heeft ze veel publiek, een positief imago en dus veel geld opgeleverd. Desondanks zou ik dat imago toch niet willen hebben.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 15:45 schreef DarkShine het volgende:
Ik wil geen knuffelimago, vraag me nog altijd af hoe jullie daar blij mee kunnen zijn!
En waarom niet? Daar ben ik serieus benieuwd naar.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 17:13 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ze kunnen er in zekere zin heel blij mee zijn. het heeft ze veel publiek, een positief imago en dus veel geld opgeleverd. Desondanks zou ik dat imago toch niet willen hebben.
Nee klopt, was die ene blunder waaruit de 2de goal viel.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 19:24 schreef Roedah het volgende:
Hoop dat er genoeg plek in de bus is, anders wordt het ook dit keer autocombi...
DS welke 2 blunders? heb er maar 1 gezien en daaruit viel die 2e tegentreffer, of bedoel je de actie voor de strafschop ook als blunder
Bij PSV kan dat in principe wel, mits je je enigszins behoorlijk gedraagt.quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 09:59 schreef Roedah het volgende:
Geen Takak bij Roda dus..die mag op zoek gaan naar een andere club aldus rodajcfans.nl
K hoop toch wel dat ik in t uitvak zit ... liever geen psv vak, lijkt me ook zo saai
Ik ken er genoeg mensen, dus dat zal wel meevallen. Zeker zolang Roda niet wint is er niets aan de hand.quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 10:08 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Bij PSV kan dat in principe wel, mits je je enigszins behoorlijk gedraagt.
Dat zei ik dus, zolang je niet al te opzichtig de scheidsrechter gaat uitschelden als hij tegen Roda fluit etc. zal je niets overkomen.quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 10:33 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Ik ken er genoeg mensen, dus dat zal wel meevallen. Zeker zolang Roda niet wint is er niets aan de hand.
PSV en De Kuip.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 23:27 schreef RD4 het volgende:
Netten zijn weg bij PSV en ArenA geloof ik.
ArenA ook.quote:
Volgens mij 12 - 12:30 staat het niet op rodajc.nl of sv-online.info ?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 14:28 schreef planethugo het volgende:
ik ga zondag met de auto, ben alleen even vergeten hoelaat ik morgen aan het stadion moet zijn om die omwisselbiljetten te halen, geloof tussen 6 en 7 maar weet het niet zeker. Iemand die me kan helpen?
Staat dat ergens online?quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 11:44 schreef methodmich het volgende:
Mooi groot interview met Huub Stevens in het AD. Hij wil van Roda (weer) een familiaire club maken en roemt ook de inbreng van Hesp en Atteveld.
De link werkt.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 12:15 schreef methodmich het volgende:
http://www.ad.nl/sport/article710622.ece
Ik hoop dat die link ook te zien is voor niet-abonnees. Zo niet, dan c/p ik het vanavond even voor je.
Heb hem geplaatst op rodajcfans.nlquote:Op zaterdag 14 oktober 2006 12:15 schreef methodmich het volgende:
http://www.ad.nl/sport/article710622.ece
Ik hoop dat die link ook te zien is voor niet-abonnees. Zo niet, dan c/p ik het vanavond even voor je.
Het was een aardig interview, maar ik denk toch dat Stevens na dit seizoen naar Duitsland vertrekt.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 19:18 schreef methodmich het volgende:
Goed werk DarkShine. Vond je het ook een mooi stuk??
Plaats nieuws altijd op rodajcfans.nl, een van de vele webmasters van die sitequote:Op zaterdag 14 oktober 2006 19:18 schreef methodmich het volgende:
Goed werk DarkShine. Vond je het ook een mooi stuk??
Johquote:Op zondag 15 oktober 2006 17:29 schreef planethugo het volgende:
psv, wat een KUT publiek
4-1 is inderdaad geflatteerd, zeker als je kijkt dat die 4 goals pas vanaf de 75ste minuut zijn gevallen. Maar ik vond PSV duidelijk de betere ploeg. PSV had al veel eerder op voorsprong moeten staan. Roda speelde zeker niet slecht en hadden ook goede kansen om op 0-2 te komen, maar toch was de overwinning voor PSV meer dan verdiend.quote:Op zondag 15 oktober 2006 17:26 schreef LeonH het volgende:
Net terug. Klote zeg. Uitslag is een compleet vertekend beeld van de wedstrijd. 0-1 zou terecht zijn geweest. Terwijl we met 1-1 of 2-1 ook niks te klagen gehad zouden mogen hebben (ofzoiets...)
Ach er is geen man over boord, het ergste is eigenlijk dat Saeijs tegen een schorsing opgelopen is.quote:Op zondag 15 oktober 2006 17:26 schreef LeonH het volgende:
Net terug. Klote zeg. Uitslag is een compleet vertekend beeld van de wedstrijd. 0-1 zou terecht zijn geweest. Terwijl we met 1-1 of 2-1 ook niks te klagen gehad zouden mogen hebben (ofzoiets...)
En Kujo...quote:Op zondag 15 oktober 2006 17:53 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ach er is geen man over boord, het ergste is eigenlijk dat Saeijs tegen een schorsing opgelopen is.
75 minuten stilte en af-en-toe fluiten. Scoren ze, gaan ze allemaal boeren roepen.quote:Op zondag 15 oktober 2006 17:29 schreef planethugo het volgende:
psv, wat een KUT publiek
In de 2e helft had hij Roda een strafschop kunnen geven (overtreding op Ramzi) en hij onthield Roda een vrije trap (wederom op Ramzi). Beide bij 2-1 stand.Maar hij floot sowieso slecht, vaak ik onbegrijpelijk voor Roda.quote:Op zondag 15 oktober 2006 18:20 schreef DarkShine het volgende:
Gelijkspel was verdiend geweest voor beide ploegen. PSV publiek is nog erger dan de joden
Waarom durfde Bossen Lamey zijn 2de geel niet te geven vlak na rust trouwens?
En die tweede gele kaart voor Saeijs was maar een lichte overtreding. Ik zal niet zeggen dat het geen geel was, maar dan had Lamey ook z'n tweede gele kaart moeten krijgen. Daarbij komt dat die vrije trap niet helemaalop de goede plaats genomen werd, maar dat is mierenneuken.quote:Op zondag 15 oktober 2006 20:31 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
In de 2e helft had hij Roda een strafschop kunnen geven (overtreding op Ramzi) en hij onthield Roda een vrije trap (wederom op Ramzi). Beide bij 2-1 stand.Maar hij floot sowieso slecht, vaak ik onbegrijpelijk voor Roda.
Gele kaart tegen Willem II en dus vandaagquote:
Ze hebben het aantal keren dat je een gele kaart mag krijgen toch verhoogd ofzoiets?quote:Op zondag 15 oktober 2006 23:12 schreef LeonH het volgende:
[..]
Gele kaart tegen Willem II en dus vandaag
Naar 4 zelfs geloof ik!quote:Op zondag 15 oktober 2006 23:48 schreef Schimpie het volgende:
[..]
Ze hebben het aantal keren dat je een gele kaart mag krijgen toch verhoogd ofzoiets?
Is het niet iets van 4-3-3-2-2-2-2-2-2-2....?quote:
Hoe het precies zit weet ik niet, maar je wordt in ieder geval niet na de tweede gele kaart al geschorst.quote:Op maandag 16 oktober 2006 08:38 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Is het niet iets van 4-3-3-2-2-2-2-2-2-2....?
ow ok wist ik nietquote:Op maandag 16 oktober 2006 09:49 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Hoe het precies zit weet ik niet, maar je wordt in ieder geval niet na de tweede gele kaart al geschorst.
vond bossen nog meevallen in vergelijking hoe die normaal fluit maar als onze verdediging niet zo het slapen was bij die vrije trap dan had alex ook geen ruimte gehad voor die wazige actie, echt onbegrijpelijk hoe daar 'verdedigt' werdquote:Op zondag 15 oktober 2006 22:00 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
En die tweede gele kaart voor Saeijs was maar een lichte overtreding. Ik zal niet zeggen dat het geen geel was, maar dan had Lamey ook z'n tweede gele kaart moeten krijgen. Daarbij komt dat die vrije trap niet helemaalop de goede plaats genomen werd, maar dat is mierenneuken.
Maar goed Bossen is sowieso een ramp als scheidsrechter, wordt tijd dat ze die man van de -lijst afgooien.
Zie randverschijnselen topic.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 22:04 schreef Max-Westerman het volgende:
Lucky roda
Wat was er trouwens in het begin op west rechts boven
Zag opeens paar mensen rennen en van de trap vallen
En stewards kwamen ook in actie
Wordt tijd dat ze dan weer verliezenquote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:02 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Hm.. NEC uit.. die gasten hebben de laatste 3 wedstrijden gewonnen.
Zeker sneu, vond ADO ook wel redelijk spelen toen ze bij ons op bezoek waren, ook raar dat die zo laag staan eigenlijk.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 23:07 schreef LeonH het volgende:
Wel behoorlijk sneu voor Vloet om steeds zo te moeten verliezen, was echt een goede ploeg en vooral die Bouaouzan.
weet ik, maar woon in aidshoven door de weekquote:Op woensdag 25 oktober 2006 17:24 schreef Schimpie het volgende:
Je kunt ook vandaag live gaan kijken op een groot scherm in de kickoff.
Normaalgesproken moet Roda inderdaad winnen, we hebben een beter team dan Feyenoord. Maar het is wel zo dat een kat in het nauw rare sprongen kan maken, dat is het enige waar ik een beetje voor vrees. Dat kan echter naar twee kanten werken: of te wel Feyenoord is heel gemotiveerd en speelt een goede wedstrijd, of te wel Feyenoord staat stijf van de zenuwen en wordt volledig onder de voet gelopen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 20:36 schreef Roedah het volgende:
Helaas...denk dat n gelijkspel een verdiende uitslag was, wedstrijd was niet zo geweldig om aan te kijken. Op naar zondag, Feyenooit op bezoek![]()
Ze hebben gewonnen maar dat was t voorlopig toch ook, ga er van uit dat zondag een stuk beter gevoetbald wordt, net als tegen Ajax meteen druk zetten en veel druk op de tegenstander, dan spelen we Feyenoord helemaal dol
![]()
![]()
Ik heb dr al zin in
Scheelt weer 60 IQ-puntenquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 13:01 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Hofs doet niet mee, dat is zeker mooi meegenomen.
Ik denk eerlijk gezegd het laatste, gaat moeilijk worden voor ons.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 11:01 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Normaalgesproken moet Roda inderdaad winnen, we hebben een beter team dan Feyenoord. Maar het is wel zo dat een kat in het nauw rare sprongen kan maken, dat is het enige waar ik een beetje voor vrees. Dat kan echter naar twee kanten werken: of te wel Feyenoord is heel gemotiveerd en speelt een goede wedstrijd, of te wel Feyenoord staat stijf van de zenuwen en wordt volledig onder de voet gelopen.
Dat denk ik ook, maar dat kan dus ook motiverend werken voor een ploeg. Maar zonder Hofs staat er inderdaad wel een heel mager team, dat Feyenoord absoluut onwaardig is.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 13:43 schreef zevenkamp het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd het laatste, gaat moeilijk worden voor ons.![]()
Of charisteas moet het op zijn heupen krijgen en er 3 inknallenquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 14:14 schreef DarkShine het volgende:
Hazelip is er ook niet bij, die scoort normaal altijd tegen ons dus ook goed dat die ontbreekt bij Feyenoord!
Die heeft niet altijd gescoord als die in Kerkrade was, Hazelip wel.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 14:46 schreef zevenkamp het volgende:
[..]
Of charisteas moet het op zijn heupen krijgen en er 3 inknallen![]()
charisteas heb tot vandaag nog geen bal goed geraakt.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 15:26 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Die heeft niet altijd gescoord als die in Kerkrade was, Hazelip wel.
Meestal krijgen dat soort spelers hun kans altijd tegen Rodaquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 18:25 schreef zevenkamp het volgende:
[..]
charisteas heb tot vandaag nog geen bal goed geraakt.
Ik hoop het. Ik verwacht er alleen niet veel van.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 19:28 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Meestal krijgen dat soort spelers hun kans altijd tegen Roda
iddquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 19:28 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Meestal krijgen dat soort spelers hun kans altijd tegen Roda
Dat was Pierre voor NACquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 19:49 schreef planethugo het volgende:
[..]
iddcharisteas scoorde volgens mij ook 2x tegen roda toen ie voor ajax nog niks gescoord had
Mee eens. Heb dat nooit begrepen. Zeeuwen uitgezonderd.quote:Op zondag 29 oktober 2006 09:59 schreef Plato1980 het volgende:
Ik heb er zin in. Ik hoop wel dat er niet te veel Limburgse Feyenoorders in Rodavakken zitten, want aan die lui heb ik een bloedhekel. Hoewel ik MVV haat vind ik het heel normaal dat een Maastrichtenaar voor MVV is, maar een Limburger die voor Feyenoord (of Ajax, of welke niet-Limburgse club dan ook is) is...![]()
wat hij zegtquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 16:38 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Zou wel humor zijn, Charisteas die gaat scoren
quote:Op zondag 29 oktober 2006 15:31 schreef Max-Westerman het volgende:
Lucius kan zich goed beheersen
Een Rodasupporter zei tegen hem vuile flikker
Lucius zei: *Ja wat moet je een paar klappen?*
*Ik mag toch wel iets zeggen*quote:Op zondag 29 oktober 2006 15:47 schreef zevenkamp het volgende:
[..]
En wat zei die Rodasupporter toen?
Whahahaquote:Op zondag 29 oktober 2006 16:05 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
*Ik mag toch wel iets zeggen*![]()
quote:Op zondag 29 oktober 2006 16:05 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
*Ik mag toch wel iets zeggen*![]()
Daar had je best iets van mogen zeggenquote:Op zondag 29 oktober 2006 16:23 schreef Max-Westerman het volgende:
Kut stewards bij Roda trouwens
Ajax spandoeken mochten een paar weken geleden niet worden opgehangen
Spandoeken van Feyenoord supporters die los op oost zaten mochten wel hun doeken ophangen
De bom barst zo ook welquote:Op zondag 29 oktober 2006 17:02 schreef Plato1980 het volgende:
Feyenoord heeft verder een waardeloos elftal, dat zowel tegen Roda als tegen Twente met geluk gewonnen heeft. Daarmee moeten ze niet eens blij zijn, want zo blijft de crisis aanhouden. Hadden ze verloren dan was de bom gebarsten.
En Danny Buijs dan?quote:O ja: Theo Lucius is een stuk tuig met het intellect van een garnaal.![]()
Ook, ook, maar die geeft ten minste niet om de haverklap stompzinnige interviews.quote:Op zondag 29 oktober 2006 17:08 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
De bom barst zo ook wel
[..]
En Danny Buijs dan?![]()
Ah, ik ben benieuwd!quote:Op zondag 29 oktober 2006 17:09 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ook, ook, maar die geeft ten minste niet om de haverklap stompzinnige interviews.![]()
Welke van de 3?quote:Op zondag 29 oktober 2006 17:09 schreef deejaylethal het volgende:
Kan iemand mij vertellen welk lied er wordt gedraaid als Roda scoort?
Ik had het niet over vandaag, maar in z'n algemeenheid. Dat Lucius dom en onopgeleid is kan hij ook niet helpen, maar loop er dan ten minste niet zo mee te koop.quote:
Heb je erop gewed?quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 19:28 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Meestal krijgen dat soort spelers hun kans altijd tegen Roda
Had ik dat maar gedaan. Damned wat een kutgoal, die bovendien het breekpunt in de wedstrijd was.quote:
Heb ik gedaanquote:Op zondag 29 oktober 2006 16:24 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Daar had je best iets van mogen zeggen![]()
quote:Op zondag 29 oktober 2006 17:02 schreef Plato1980 het volgende:
Feyenoord heeft verder een waardeloos elftal, dat zowel tegen Roda als tegen Twente met geluk gewonnen heeft. Daarmee moeten ze niet eens blij zijn, want zo blijft de crisis aanhouden. Hadden ze verloren dan was de bom gebarsten.
O ja: Theo Lucius is een stuk tuig met het intellect van een garnaal.![]()
Hahahaquote:Op zondag 29 oktober 2006 16:05 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
*Ik mag toch wel iets zeggen*![]()
Leuk voor je!quote:Op zondag 29 oktober 2006 17:47 schreef H.M.Murdock het volgende:
[..]
![]()
![]()
Maar wel 2x achter elkaar met de puntjes naar huis...
De Roda supporters heb ik de hele wedstrijd niet gehoord en bij Feyenoord was het gewoon prima, komen die mongolen van rodaworld opeens weer met zo'n uitspraak..quote:Einde wedstrijd en ineens kan het uitvak lawaai maken.
Onder welke steen heb jij dan gezeten?quote:Op zondag 29 oktober 2006 20:06 schreef Schimpie het volgende:
Gvd wat is Rodaworld.nl toch een kut site, daar staat namelijk het volgende:
[..]
De Roda supporters heb ik de hele wedstrijd niet gehoord en bij Feyenoord was het gewoon prima, komen die mongolen van rodaworld opeens weer met zo'n uitspraak..![]()
Rodaworldquote:Op zondag 29 oktober 2006 20:06 schreef Schimpie het volgende:
Gvd wat is Rodaworld.nl toch een kut site, daar staat namelijk het volgende:
zeker naast de talpa commentator gezeten dan?quote:Op zondag 29 oktober 2006 20:06 schreef Schimpie het volgende:
De Roda supporters heb ik de hele wedstrijd niet gehoord en bij Feyenoord was het gewoon prima, komen die mongolen van rodaworld opeens weer met zo'n uitspraak..![]()
cisse terug naar zijn oude niveau? Wat mag dat dan wel zijn...... die gast heeft toch nog he-le-maal niks laten zien in die 2 jaarquote:Cisse moet echt nog terug op ze oude niveau komen....
Lekker de samenvatting gekeken zeker? Heb dat uitvak op de goals en na afloop na niet gehoord!quote:Op zondag 29 oktober 2006 20:06 schreef Schimpie het volgende:
Gvd wat is Rodaworld.nl toch een kut site, daar staat namelijk het volgende:
[..]
De Roda supporters heb ik de hele wedstrijd niet gehoord en bij Feyenoord was het gewoon prima, komen die mongolen van rodaworld opeens weer met zo'n uitspraak..![]()
Zover ik weet komt dat grootste gedeelte ook pas sinds het PLSquote:Op zondag 29 oktober 2006 20:21 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Rodaworld![]()
Ik geloof niet dat die gasten ooit wel eens op Kaalhei geweest zijn.
Heb de Roda supporters vaak genoeg gehoordquote:Op zondag 29 oktober 2006 20:06 schreef Schimpie het volgende:
Gvd wat is Rodaworld.nl toch een kut site, daar staat namelijk het volgende:
[..]
De Roda supporters heb ik de hele wedstrijd niet gehoord en bij Feyenoord was het gewoon prima, komen die mongolen van rodaworld opeens weer met zo'n uitspraak..![]()
De sfeer was inderdaad niet denderend, maar ook niet dramatisch. Op Zuid hoorde ik zowel West als het uitvak.quote:Op zondag 29 oktober 2006 22:02 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Heb de Roda supporters vaak genoeg gehoord
Wel minder dan bij andere wedstrijden
kijk die feyenoord vlag in een rodavak ;')quote:
Zal meer zijn omdat Roda strenge maatregelen aankondigde na Roda-Sparta en ze dus niet nakwam. Die fans wat je daar op de foto ziet hebben ze uit het vak gehaald en vervolgens op Noord gezetquote:
Precies. Lekker onverantwoord ook als vader.quote:Op maandag 30 oktober 2006 11:18 schreef TheGHunter het volgende:
[..]
kijk die feyenoord vlag in een rodavak ;')
Provocerende lui in thuisvakken zijn niet oke, als je feyenoorder bent zit je of in het uitvak of gewoon lekker met je jas aan te kijken naar de wedstrijd, anders vraag je zelf om problemen.
Ik zat gisteren op West, zoals gebruikelijk.quote:Op zondag 29 oktober 2006 21:29 schreef planethugo het volgende:
[..]
zeker naast de talpa commentator gezeten dan?
Kan zijn dat ik doof ben maar west heeft toch bijna de hele wedstrijd sfeer gemaakt en het uitvak hoorde je een paar keer het standaard geblaat schreeuwen.
[..]
cisse terug naar zijn oude niveau? Wat mag dat dan wel zijn...... die gast heeft toch nog he-le-maal niks laten zien in die 2 jaar
Niet slim inderdaad, maar er waren gasten, die vader en kind aan wilden vallen, hoe triest ben je dan!quote:Op maandag 30 oktober 2006 11:18 schreef TheGHunter het volgende:
[..]
kijk die feyenoord vlag in een rodavak ;')
Provocerende lui in thuisvakken zijn niet oke, als je feyenoorder bent zit je of in het uitvak of gewoon lekker met je jas aan te kijken naar de wedstrijd, anders vraag je zelf om problemen.
Nee moet je eens met een ajax vlag in rotterdam doenquote:Op maandag 30 oktober 2006 15:50 schreef Luni het volgende:
[..]
Niet slim inderdaad, maar er waren gasten, die vader en kind aan wilden vallen, hoe triest ben je dan!
Roda NSB
Bitte![]()
Iemand hem zien spelen?quote:Roda JC aast op VVV-speler Janssen
30 oktober 2006, 12:53
Door: Nick de Jong
Alles wijst erop dat VVV-middenvelder Willem Janssen aan zijn laatste seizoen in Venlo bezig is. De 20-jarige middenvelder staat nadrukkelijk in de belangstelling van een paar eredivisieclubs. Met name de interesse van Roda JC is zeer concreet.
Mocht Willem Janssen naar Roda JC verkassen, dan komt hij daar een oude bekende tegen. Oud-ploeggenoot Marcel Meeuwis ging hem afgelopen zomer voor met een overstap naar de club uit Kerkrade.
Door de interesse uit de eredivisie onderhandelen Janssen en VVV niet meer over een nieuw contract. De huidige verbintenis van de middenvelder bij VVV loopt tot de zomer van 2008.
Nee, maar er zitten meerdere eredivisie clubs achter hem aan. Lijkt me geen drama dan, toch?quote:
Dat verhaal zit heel anders in elkaar.quote:Op maandag 30 oktober 2006 15:50 schreef Luni het volgende:
[..]
Niet slim inderdaad, maar er waren gasten, die vader en kind aan wilden vallen, hoe triest ben je dan!
Jij ziet liever Vandamme? Die gast komt niemand voorbij! Bij Kelmis-Roda kwam die zijn mannetje nog niet voorbij...quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 00:49 schreef planethugo het volgende:
sonko, dat moet een grap zijn
CC. Op 11-11 krijg je voor de verandering ook eens 2 kaarten op een scc...quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 01:13 schreef Backdoorman het volgende:
heb je bij roda een cc nodig om een kaartje te kopen of kan je gewoon op de wedstrijddag aan de kassa een kaart kopen met bijv paspoort of rijbewijs...?!
Vandamme heeft het nog niet goed gedaan dit seizoen nee maar de wedstrijden die hij speelde had ie meestal wel een goede back tegenover zich (ajax, az). Ik denk dat ie nog moet wennen aan het niveau maar bijv tegen sparta toen ie erin kwam, kwam ie een matige back als Polak wel gemakkelijk langs en gelukkig zijn er in de eredivisie veel matige backs. En net alsof Sonko ook maar iets meer dan Vandamme kan brengen, Mr Sunshine had allang weg moeten zijn met zijn royaal salaris want face it, na zijn blessure is hij helaas helemaal niks meerquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:51 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Jij ziet liever Vandamme? Die gast komt niemand voorbij! Bij Kelmis-Roda kwam die zijn mannetje nog niet voorbij...
Met de huidige selectie dus Cissé - Oper - Sonko spelen. En als Roda goedkoop aan een middenvelder kan komn, waarom zouden we dat dan nalaten?!
Hij heeft 1 belangrijke competitiegoal gemaakt vorig seizoen. Maar als hij speeltijd krijgt gaat er iig dreiging uit van hem.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 13:45 schreef planethugo het volgende:
[..]
Vandamme heeft het nog niet goed gedaan dit seizoen nee maar de wedstrijden die hij speelde had ie meestal wel een goede back tegenover zich (ajax, az). Ik denk dat ie nog moet wennen aan het niveau maar bijv tegen sparta toen ie erin kwam, kwam ie een matige back als Polak wel gemakkelijk langs en gelukkig zijn er in de eredivisie veel matige backs. En net alsof Sonko ook maar iets meer dan Vandamme kan brengen, Mr Sunshine had allang weg moeten zijn met zijn royaal salaris want face it, na zijn blessure is hij helaas helemaal niks meer
Sonko maakt zelfs bij Jong Roda niks, wordt altijd voortijdig gewisselt, dan zie ik nog liever Vandammequote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:51 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Jij ziet liever Vandamme? Die gast komt niemand voorbij! Bij Kelmis-Roda kwam die zijn mannetje nog niet voorbij...
Met de huidige selectie dus Cissé - Oper - Sonko spelen. En als Roda goedkoop aan een middenvelder kan komn, waarom zouden we dat dan nalaten?!
Beter dan van Tornhout, Vandamme of Cissé.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 16:45 schreef Kaalhei het volgende:
Ik vind zijn stats niet echt geweldig.
Ik vind Senden (te oud/langzaam geworden), Lachambre en Augustien zowiezo niet veel.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 16:21 schreef DarkShine het volgende:
Maar Senden, Lachambre, Augustien, Vandamme en Cissé kunnen ook niet winnen met Jong Roda van Jong Excelsior. Horen zij nu ook niet meer in het 1ste thuis dan? Al zeg ik dat van Augustien al langer, maar dat terzijde
Sonko speelde ook mee dus is ook mede schuldig aan de 0-0, maar heb hem toch al vaker zien scoren dan menig andere spits wat wij hebben
Ramzi loopt ook circa 1:4quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 16:55 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Beter dan van Tornhout, Vandamme of Cissé.
Alleen Oper doet het beter.
Die pa zag dattie klappen ging krijgen na zn onverantwoorde gedrag en nam toen snel zn zoontje op de schouders waardoor niemand m meer iets kon doen. Dan ben je pas triestquote:Op maandag 30 oktober 2006 15:50 schreef Luni het volgende:
[..]
Niet slim inderdaad, maar er waren gasten, die vader en kind aan wilden vallen, hoe triest ben je dan!
Precies, eigenlijk zou de Raad van de Kinderbescherming ingeschakeld moeten worden.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 19:16 schreef TheGHunter het volgende:
[..]
Die pa zag dattie klappen ging krijgen na zn onverantwoorde gedrag en nam toen snel zn zoontje op de schouders waardoor niemand m meer iets kon doen. Dan ben je pas triest
Is de traditie van het achtervolgen en indien mogelijk aanvallen van 'petten-en-sjaals' vanuit het Oosterpark meegenomen naar de Euroborg?quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 19:29 schreef clauwheee het volgende:
Hopen op een leuke avondwedstrijd komende zaterdag, mensen
voor een punt teken ik meteenquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 19:29 schreef clauwheee het volgende:
Hopen op een leuke avondwedstrijd komende zaterdag, mensen
als ik moet kiezen uit het huidige materiaal dan zet ik oper centraal, vandamme op rechts en cisse dan maar op links al mag die ook snel richting alkmaar vertrekken want hij is dit seizoen helaas niks beter geworden dan vorig seizoen. Ramzi kan eventueel ook wel op een flank spelen maar die zie ik toch het liefst op de nr10 positie.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 16:21 schreef DarkShine het volgende:
Dat bedoel ik dus, Sonko kan goals maken. van Tornhout heeft er bij Sparta 1 ingelegd. Bij ons 2 600% kansen gemist zondag al was een bal een superredding van Timmer! Oper heeft het dit seizoen nog niet, en als flankspeler al helemaal niet... En Cissé tsja...
Als ik moet kiezen uit het huidige materiaal blijf ik bij wat ik eerder zei! Denk maar niet dat Roda het geld heeft om 3 nieuwe spitsen te halen.
Maar Senden, Lachambre, Augustien, Vandamme en Cissé kunnen ook niet winnen met Jong Roda van Jong Excelsior. Horen zij nu ook niet meer in het 1ste thuis dan? Al zeg ik dat van Augustien al langer, maar dat terzijde
Sonko speelde ook mee dus is ook mede schuldig aan de 0-0, maar heb hem toch al vaker zien scoren dan menig andere spits wat wij hebben
Verplichte combiquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 19:30 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Is de traditie van het achtervolgen en indien mogelijk aanvallen van 'petten-en-sjaals' vanuit het Oosterpark meegenomen naar de Euroborg?![]()
Vond jij Cissé daarvoor daverend dan? Op een enkele leuke wedstrijd na vorig seizoen vond ik hem geen meerwaarde hebben (zacht uitgedrukt).quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 17:25 schreef DaYwALKuR het volgende:
[..]
Ik vind Senden (te oud/langzaam geworden), Lachambre en Augustien zowiezo niet veel.
Cissé heeft wellicht 1 of 2 wedstrijden met Jong Roda gespeeld, kwam die pas van een blessure terug?
Vandamme moet je tijd geven, die moet wennen aan het niveau. Maar goed Sonko proberen kan altijd he?
Vanavond kaartje halen, en morgen een krat bier voor in de busquote:
Ik weet het niet. Misschien dat er meer mensen meekomen vanwege de Euroborg? Maar bij Groningen-Roda en Roda-Groningen zijn de uitvakken zowiezo bijna altijd behoorlijk leeg...quote:Op woensdag 1 november 2006 13:14 schreef clauwheee het volgende:
Ok. Combi's zijn ruk inderdaad, maar ja, je ontkomt er bijna niet aan. Uitvak zal dan wel weer redelijk leeg zijn, of valt dat mee?
Ik zal zwaaien
Das ook niet eerlijk, weet je wel in watvoor sneeuwstorm die wedstrijd bij jullie was vorig seizoen!quote:Op woensdag 1 november 2006 13:25 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Misschien dat er meer mensen meekomen vanwege de Euroborg? Maar bij Groningen-Roda en Roda-Groningen zijn de uitvakken zowiezo bijna altijd behoorlijk leeg...
En voorgaande jaren dan?quote:Op woensdag 1 november 2006 13:53 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Das ook niet eerlijk, weet je wel in watvoor sneeuwstorm die wedstrijd bij jullie was vorig seizoen!
Jullie hebben nooit combi naar ons. Kan me naar het Oosterpark ook maar 1 combi herinneren (en toen was ik op evv daar).quote:Op woensdag 1 november 2006 13:57 schreef clauwheee het volgende:
Ik probeerde me er ook maar uit te lullen
Komt vast van de afstand + combi, DS
Met een pintje erbij is alles te doenquote:Op woensdag 1 november 2006 14:10 schreef clauwheee het volgende:
Ja bedoel ik, het weer bij ons, combi bij jullie. Maar toch vooral die afstand. Sneu maar waar. Want wat is nou ver in dit landje, maar ok.
Iemand moet de eerste zijn, maar ik zie het niet gebeuren (niet zaterdag iig). Moeilijk zal het iig worden, denk dat beide teams aan elkaar gewaagd zijn. Als het maar niet zo'n vertoning als vorig seizoen word!quote:Ik verwacht trouwens dat jullie ons het heel lastig gaan maken zaterdag. Flik het niet hoor, die reeks doorbreken
Waren idd nog op tijd met inschrijven, volges mij nog 4 plaatsen vrij ofzoquote:Op woensdag 1 november 2006 18:27 schreef DarkShine het volgende:
WSU bus zal dus uitverkocht zijn zaterdag.
@ Biertjuh, snee ik jullie de weg af op de rotonde bij het busstation?
Iddquote:Op woensdag 1 november 2006 18:52 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Waren idd nog op tijd met inschrijven, volges mij nog 4 plaatsen vrij ofzo![]()
Toen ik al op de rotonde zat stonden jullie nog stilquote:Het was dat ik zelf niet reed anders was je er niet voor gekomen![]()
Dat is de reden waarom ik niet ga. Ik heb het echt gehad met die combi's. Bovendien heb ik geen zin om een uur of vijf in de bus naar Groningen te zitten als ik het per auto in een uur of drie kan doen.quote:
quote:Op donderdag 2 november 2006 13:06 schreef RD4 het volgende:
Hoger beroep tegen de KNVB is gewonnen, 107+56 stadionverboden van de baan!
Nu nog de strafzaak om de schade vergoed te krijgen!
NO SURRENDER!![]()
![]()
quote:Op donderdag 2 november 2006 13:06 schreef RD4 het volgende:
Hoger beroep tegen de KNVB is gewonnen, 107+56 stadionverboden van de baan!
Nu nog de strafzaak om de schade vergoed te krijgen!
NO SURRENDER!![]()
![]()
Zeer netjes voor de verre uitwedstrijd, waar normaal echt niet zoveel supp meegaanquote:Op vrijdag 3 november 2006 02:19 schreef DarkShine het volgende:
Schijnbaar 4 bussen zaterdag.Supporters vereniging WSU FP'98 Roda Rebels
15uur, de match is niet meer op zondag hoorquote:
Waarom komen er mensen uit Arnemuiden?quote:Op zaterdag 4 november 2006 19:21 schreef methodmich het volgende:
Nou, er komen woensdag als het goed is 4 bussen uit Hendrik-Ido-Ambacht en 2 uit Arnemuiden. Ben er zelf niet bij helaas. Nog mensen van hier die naar de bekerpot gaan of laten de fanatieke Roda-fans zo'n potje schieten?
10-0 wordt het niet want Roda scoort moeilijk.quote:Op zaterdag 4 november 2006 20:00 schreef methodmich het volgende:
Die uit Arnemuiden komen voor onze keeper. Als ASWH net zo speelt als vandaag wordt het 10-0.... Denk trouwens dat Human en Dias sowieso niet zullen spelen.
Ik denk eerder aan 4 à 5-0.quote:Op zaterdag 4 november 2006 20:10 schreef methodmich het volgende:
Ik ben tevreden met 7-0 denk ik. Afhankelijk van de startende elf.
Dat zou ik ook niet onaardig vinden. Of gewoon 6-1 ofzo, een goaltje. Al vraag ik me af hoe dat moet als Dias en Human niet zouden spelen....quote:
Anders moet hij bewust een paar grote blunders maken, dan lukt dat ook wel.quote:Op zaterdag 4 november 2006 20:24 schreef methodmich het volgende:
[..]
Dat zou ik ook niet onaardig vinden. Of gewoon 6-1 ofzo, een goaltje. Al vraag ik me af hoe dat moet als Dias en Human niet zouden spelen....
Wel leuk voor Joan van Belzen, onze keeper, als hij met een paar leuke reddingen in de samenvatting kan komen.
Zolang hij dat vanavond maar achterwege laat.quote:
Als ze dat vasthouden ben ik dik tevreden.quote:Op zaterdag 4 november 2006 21:27 schreef LeonH het volgende:
fok... 1-1
Als je in de tweede helft op voorsprong komt mag je godverdomme niet meer verliezen. Zo verliezen we bovendien de aansluiting bij de subtop.quote:Op zaterdag 4 november 2006 21:50 schreef LeonH het volgende:
helemaal fok 2-1
Idd, wat een kuts"sfeer" daar in de "hel".... wie heeft dat ooit verzonnen? Of wordt er normaal wel meer gezongen als vandaag?quote:Op zondag 5 november 2006 03:01 schreef DarkShine het volgende:
Clauw, welke groene hel bedoel je? Vond het namelijk niet echt een hel...
Agustien moet snel terug naar Alkmaar, en Bodor terug naar Hongarije! Wat zijn dat toch 2 waardeloze spelers, roep het al langer maar vandaag werd weer duidelijk waarom!!!
Zeker als de bal rond isquote:Op zondag 5 november 2006 01:46 schreef clauwheee het volgende:
Kloten voor jullie! Maar in de Groene Hel is het pas afgelopen als de scheids voor het allerlaatst heeft gefloten.
Ik vind Bodor dit seizoen zeker niet slecht spelen. Over gisteren kan ik niet oordelen, maar vorige week tegen Feyenoord vond ik hem de beste man op het veld.quote:Op zondag 5 november 2006 03:01 schreef DarkShine het volgende:
Agustien moet snel terug naar Alkmaar, en Bodor terug naar Hongarije! Wat zijn dat toch 2 waardeloze spelers, roep het al langer maar vandaag werd weer duidelijk waarom!!!
Stevens dacht iets gevonden te hebben en hem achterin te zetten gister, nou hoe dat afgelopen is zagen we wel in de 92e minuut...quote:Op zondag 5 november 2006 11:32 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik vind Bodor dit seizoen zeker niet slecht spelen. Over gisteren kan ik niet oordelen, maar vorige week tegen Feyenoord vond ik hem de beste man op het veld.
Ik heb er niks van gezien, was dat doelpunt zijn fout?quote:Op zondag 5 november 2006 11:35 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Stevens dacht iets gevonden te hebben en hem achterin te zetten gister, nou hoe dat afgelopen is zagen we wel in de 92e minuut...![]()
92e minuut lange bal van Groningen, Bodor moet de bal over de zijlijn koppen, maar kopt de bal naar achteren, Suarez in de voeten, kapt ie Bodor ook nog es uit alsof ie er niet staat, 2-1quote:Op zondag 5 november 2006 11:36 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik heb er niks van gezien, was dat doelpunt zijn fout?
Hmmm, dus weer verloren door een persoonlijke fout. Dat mag natuurlijk niet en zeker niet als je zelf amper scoort. Het feit dat de rechtsback meer gescoord heeft dan al onze spitsen samen zegt natuurlijk genoeg.quote:Op zondag 5 november 2006 11:39 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
92e minuut lange bal van Groningen, Bodor moet de bal over de zijlijn koppen, maar kopt de bal naar achteren, Suarez in de voeten, kapt ie Bodor ook nog es uit alsof ie er niet staat, 2-1![]()
Precies! Volgens mij hebben we zelf ook amper kansen gecreeerd, dus dan kan je al bijna niet winnen, maar gelukkig hebben we idd een goaltjesdief op de rechtsback staanquote:Op zondag 5 november 2006 11:41 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Hmmm, dus weer verloren door een persoonlijke fout. Dat mag natuurlijk niet en zeker niet als je zelf amper scoort. Het feit dat de rechtsback meer gescoord heeft dan al onze spitsen samen zegt natuurlijk genoeg.![]()
De Fauw dan maar in de spits en Gerrie als rechtsback opstellen?quote:Op zondag 5 november 2006 11:43 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Precies! Volgens mij hebben we zelf ook amper kansen gecreeerd, dus dan kan je al bijna niet winnen, maar gelukkig hebben we idd een goaltjesdief op de rechtsback staan![]()
zoietsquote:Op zondag 5 november 2006 11:44 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
De Fauw dan maar in de spits en Gerrie als rechtsback opstellen?![]()
Hij kapte Kah uit, Bodor was hij meteen al voorbij. Overigens vond ik Kah en Saeijs er de hele wedstrijd samenvatting niet goed uitzien.quote:Op zondag 5 november 2006 11:39 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
92e minuut lange bal van Groningen, Bodor moet de bal over de zijlijn koppen, maar kopt de bal naar achteren, Suarez in de voeten, kapt ie Bodor ook nog es uit alsof ie er niet staat, 2-1![]()
Het spitsenduo De Fauw-Rudge.quote:Op zondag 5 november 2006 11:45 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
zoietsen Rudge ipv Augustien
die scoort ook meestal als ie opstaat
![]()
Ahzo, ja dat heb ik dan misschien verkeerd gezien dat ie ook nog kah uitkapte, stond er nogal een eind vandaanquote:Op zondag 5 november 2006 11:46 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Hij kapte Kah uit, Bodor was hij meteen al voorbij. Overigens vond ik Kah en Saeijs er de hele wedstrijd samenvatting niet goed uitzien.
De gelijkmaker was ook een persoonlijke fout.quote:Op zondag 5 november 2006 11:41 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Hmmm, dus weer verloren door een persoonlijke fout. Dat mag natuurlijk niet en zeker niet als je zelf amper scoort. Het feit dat de rechtsback meer gescoord heeft dan al onze spitsen samen zegt natuurlijk genoeg.![]()
Rudge is in ieder geval gemotiveerder dan Agustien. Die Agustien loopt nog voorop naar het uitvak toe na de wedstrijd ookquote:
Nou nee. Roda deed wel goed mee, maar creëerde verder niet zoveel. Hun goal kwam uit de lucht vallen waar wij al op 1-0 hadden moeten staan. Na hun goal hadden ze wel even het overwicht en wankelden wij even voor m'n gevoel, maar overall was dit een terechte uitslag.quote:Op zondag 5 november 2006 16:18 schreef methodmich het volgende:
Wel zonde hoor, zat meer in leek op tv.
Dat vond ik in voorgaande jaren ook, maar ik vind hem dit jaar echt niet slecht spelen. Goed, misschien heeft hij het gisteren niet goed gedaan, dat kan ik niet beoordelen.quote:Op zondag 5 november 2006 17:40 schreef planethugo het volgende:
Bodor die mag al een paar jaar weg wat mij betreft, 7 van de 10x als er balverlies geleden wordt komt het door hem
Die andere 3x is het Agustienquote:Op zondag 5 november 2006 17:40 schreef planethugo het volgende:
Bodor die mag al een paar jaar weg wat mij betreft, 7 van de 10x als er balverlies geleden wordt komt het door hem
quote:Op maandag 6 november 2006 13:40 schreef venomsnake het volgende:
Ik heb het doelpunt van Suarez maar ff op youtube gezet, blijft leuk om naar te kijken.![]()
Doelpunt van Suarez
Hoeveel volk nemen jullie mee?quote:Op maandag 6 november 2006 13:44 schreef Panic_A het volgende:
Het zal wel een nulletje of 5 worden voor Roda. Hopelijk kunnen wij nog een keertje scoren.
Als het maar een beetje volzit, wij maken het wel gezellig.
D'r zijn clubs die minder meenemen. PSV heeft al vaker minder dan 300 man meegenomen. AZ komt niet in de buurt...quote:Op maandag 6 november 2006 14:14 schreef Panic_A het volgende:
Zo'n 300 man/vrouw.
Niet slecht als je bedenkt hoe vroeg we moeten vertrekken en hoe laat we weer terug zijn. Het blijft een doordeweekse dag natuurlijk.
Veel mensen spijbelen ook of melden zich ziek.
Als we jullie spits mogen lenen, halen we dit wel jaquote:Op maandag 6 november 2006 13:44 schreef Panic_A het volgende:
Het zal wel een nulletje of 5 worden voor Roda. Hopelijk kunnen wij nog een keertje scoren.
Als het maar een beetje volzit, wij maken het wel gezellig.
Onze spits wordt hopelijk gewoon gespaard.quote:Op maandag 6 november 2006 15:08 schreef LeonH het volgende:
[..]
Als we jullie spits mogen lenen, halen we dit wel ja. Ons probleem zit 'm in het afmaken dus de wonderen zijn de wereld nog niet uit!
Je had ook bij ons op West een biertje mogen komen drinken...quote:Op maandag 6 november 2006 19:56 schreef methodmich het volgende:
[..]
Onze spits wordt hopelijk gewoon gespaard.
Danny, heb je die bussen uit Arnemuiden meegeteld bij die 300??
Ik had op de perstribune gemogen.![]()
Op Zuid bedoel je.quote:Op dinsdag 7 november 2006 02:33 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Je had ook bij ons op West een biertje mogen komen drinken...
Dit was het aantal wat de supportersclub verkocht heeft, ik neem aan dat hun er ook bij zitten.quote:Op maandag 6 november 2006 19:56 schreef methodmich het volgende:
[..]
Danny, heb je die bussen uit Arnemuiden meegeteld bij die 300??
Zo'n 800 bij een doorsnee competitiewedstrijd denk ik.quote:Op dinsdag 7 november 2006 12:42 schreef planethugo het volgende:
hoeveel toeschouwers heeft aswh (ongeveer) normaal met thuiswedstrijden?
Vrij veel voor een amateurclubquote:Op dinsdag 7 november 2006 14:31 schreef Panic_A het volgende:
[..]
Zo'n 800 bij een doorsnee competitiewedstrijd denk ik.
Dat is dan wel netjes, mja kom zelf ook zelden bij amateurvoetbal kijken, of het moet al bij EHC zijn maar die spelen ook al weer 1e klasse, dus kan zelf niet zo goed oordelen hoe het bij andere amateurclubs in het zuiden isquote:Op dinsdag 7 november 2006 15:24 schreef Panic_A het volgende:
Gewoon gemiddeld in de hoofdklasse (zaterdag).
naar welke belgische ploeg kan sonko dan?quote:Op dinsdag 7 november 2006 14:07 schreef DaYwALKuR het volgende:
Jong Roda - Jong VVV (3 -1)
2x Sonko 1x Leemans. Nu Sonko weg kan naar die belgische ploeg, maakt die wel 2 mooie doelpuntenLeemans was ook sterk aan het spelen.
Racing Waregem uit de 2e klasse (klasse van KVquote:Op dinsdag 7 november 2006 15:41 schreef planethugo het volgende:
[..]
naar welke belgische ploeg kan sonko dan?
Grote fouten inderdaadquote:Op dinsdag 7 november 2006 19:35 schreef methodmich het volgende:
Dat interview van onze perschef op www.rodajcfans.nl
Om maar te zwijgen over zijn oorspronkelijke voorbeschouwing op onze website....![]()
Dit stond er echt, tot ik het aangepast heb: http://www.aswh.nl/Forum/viewtopic.php?p=19570#19570
Ik zou voor 600 gaan ongeveer. Afhankelijk van wat er op bezoek komt. Maar er zijn vaak flinke gaten.quote:Op dinsdag 7 november 2006 14:31 schreef Panic_A het volgende:
[..]
Zo'n 800 bij een doorsnee competitiewedstrijd denk ik.
Raymond Harteveld.quote:Op dinsdag 7 november 2006 19:35 schreef methodmich het volgende:
Dat interview van onze perschef op www.rodajcfans.nl
Om maar te zwijgen over zijn oorspronkelijke voorbeschouwing op onze website....![]()
Dit stond er echt, tot ik het aangepast heb: http://www.aswh.nl/Forum/viewtopic.php?p=19570#19570
Dan had ASWH moeten meewerkenquote:Op dinsdag 7 november 2006 19:40 schreef Panic_A het volgende:
Dat intervieuw op rodafans.nl.![]()
Er klopt helemaal niks van.
Dat zou voor die club niet eens zo slecht zijn. Zelfde geldt voor een club als Eindhoven die al dertig jaar nergens om speelt. Door de kans op degradatie gaat het daar ten minste weer ergens om en komt er weer leven in zo'n club.quote:Op dinsdag 7 november 2006 20:42 schreef planethugo het volgende:
ik hoop iig wél dat die topklasse er snel komt, al is het maar om fortuna zien af te dalen tot de 3de klasse ofzo
Als die er 5 jaar geleden was geweest, had Roda er nu een stuk beter (financieel gezien) voorgestaan.quote:Op dinsdag 7 november 2006 20:42 schreef planethugo het volgende:
ik hoop iig wél dat die topklasse er snel komt, al is het maar om fortuna zien af te dalen tot de 3de klasse ofzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |