Ik had een contract voor een half jaar. Dat werd niet verlengd, zogenaamd omdat ik niet aan de verwachtingen voldeed. Daar hadden ze me nog nooit eerder op gewezen, en ik had wel al eens functioneringsgesprekken met mijn meerdere gevoerd. Ik werd eigenlijk gewoon een beetje te duur voor ze, want nog geen week nadat ik weg was, werden mijn diensten gedraaid door iemand die een jaar jonger was dan ik.quote:
Het moest er toch een keer van komenquote:
Hallo!quote:
Eh ja, ik hou 't op laat en dat ik morgen al weer vroeg bezoek krijg... Dus ik ga zo maar eens m'n bed inquote:Op zondag 28 mei 2006 00:23 schreef DaMart het volgende:
[..]
Of vroeg. Ligt er maar net aan hoe je het bekijkt
Dan wens ik je alvast welterusten!quote:Op zondag 28 mei 2006 00:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Eh ja, ik hou 't op laat en dat ik morgen al weer vroeg bezoek krijg... Dus ik ga zo maar eens m'n bed in.
Dankje! Er blijven alleen allemaal mensen op msn tegen me aankwekkenquote:
quote:
Ik ben blij dat ik tegen je aan ben blijven kwekkenquote:Op zondag 28 mei 2006 00:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dankje! Er blijven alleen allemaal mensen op msn tegen me aankwekken.
MB
Ik ben ook iemand uit zijn bed aan het houden op MSN geloof ikquote:Op zondag 28 mei 2006 00:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dankje! Er blijven alleen allemaal mensen op msn tegen me aankwekken.
MB
quote:Op zondag 28 mei 2006 00:35 schreef Paltos het volgende:
Ah, het is gezellig.
quote:Op zaterdag 27 mei 2006 21:51 schreef Paltos het volgende:
Ja, MB is er.
En het wordt steeds gezelliger!quote:Op zondag 28 mei 2006 00:35 schreef Paltos het volgende:
Ah, het is gezellig.
Ja, want ik ga bijna naar bedquote:
Ja, want ik ben er.quote:Op zondag 28 mei 2006 00:35 schreef Paltos het volgende:
Ah, het is gezellig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |