quote:Op maandag 17 april 2006 19:54 schreef Sylvana het volgende:
die examens van 10 april kunnen er ook wel uit, is ook al geweest
quote:Op maandag 17 april 2006 20:33 schreef Sylvana het volgende:
En ik zie dat hij dat net 1 minuut geleden gedaan heeft
Veel succesquote:Op maandag 17 april 2006 20:42 schreef Paikea het volgende:
Ik moet morgen op...Spannend!!!
Succesquote:Op maandag 17 april 2006 20:42 schreef Paikea het volgende:
Ik moet morgen op...Spannend!!!
quote:Op maandag 17 april 2006 21:09 schreef JosvG het volgende:
Wat zitten er kutvragen bij die CBR examens zeg
rijbewijs-houdbaarheidsdata
naja stom, is wel handig om te weten als je een rijbewijs hebt lijkt mequote:Op maandag 17 april 2006 22:06 schreef Sylvana het volgende:
[..]
tis geen eten
ik heb er geen 1 vraag over gehad op me examen, over die stomme regeltjes
op je rijbewijs staat ook wel tot wanneer die geldig isquote:Op maandag 17 april 2006 22:11 schreef Borreke het volgende:
[..]
naja stom, is wel handig om te weten als je een rijbewijs hebt lijkt me
daar heb ik het niet over, heb het meer over de zakenlijke dingetjes, je krijgt een aantal documenten, sta je daar met iets in je handen waar je geen benul van hebt wat het isquote:Op maandag 17 april 2006 22:26 schreef Sylvana het volgende:
[..]
op je rijbewijs staat ook wel tot wanneer die geldig is
quote:Op maandag 17 april 2006 22:38 schreef Borreke het volgende:
[..]
daar heb ik het niet over, heb het meer over de zakenlijke dingetjes, je krijgt een aantal documenten, sta je daar met iets in je handen waar je geen benul van hebt wat het is![]()
Ik weet wel ongeveer waar het overgaat, maar zoveel exacte getalletjes weet ik allemaal niet uit mijn hoofd, en ik vind het ook stom dat je dat allemaal moet kennen als er gewoon op je rijbewijs/kenteken staat wat het is en hoe het werkt etc.quote:Op maandag 17 april 2006 22:38 schreef Borreke het volgende:
[..]
daar heb ik het niet over, heb het meer over de zakenlijke dingetjes, je krijgt een aantal documenten, sta je daar met iets in je handen waar je geen benul van hebt wat het is![]()
Dat ist voordeel bij grotere rijscholen dat ze inkopen en dat je bijwijzevanspreken gelijk volgende week kan afrijden.quote:Op maandag 17 april 2006 22:33 schreef FranticDJ het volgende:
Mn instructeur gaat morgen mn examen aanvragenDan gaat er nog een 2 tot 6 weken overheen..
Succes alvastquote:Op dinsdag 18 april 2006 09:41 schreef Descendant het volgende:
Pfff, om 13:30 theorie examen... Ik ga al die stomme regeltjes straks nog maar eens doornemen voor de zekerheid.
TVP
Ik ookquote:Op dinsdag 18 april 2006 09:41 schreef Descendant het volgende:
Pfff, om 13:30 theorie examen... Ik ga al die stomme regeltjes straks nog maar eens doornemen voor de zekerheid.
TVP
Of 8quote:Op maandag 17 april 2006 22:33 schreef FranticDJ het volgende:
Mn instructeur gaat morgen mn examen aanvragenDan gaat er nog een 2 tot 6 weken overheen..
Ik heb overmorgen examen, in Eindhoven om 15.00... Ik moet nog een hoop onzinnige kutregeltjes uit mijn kop lerenquote:Op dinsdag 18 april 2006 09:41 schreef Descendant het volgende:
Pfff, om 13:30 theorie examen... Ik ga al die stomme regeltjes straks nog maar eens doornemen voor de zekerheid.
TVP
GEFELICITEERDquote:Op dinsdag 18 april 2006 13:31 schreef Paikea het volgende:
Jeeeeej, ik heb mijn rijbewijs gehaald
Ging lekker, in 1 keer gehaald met 32 lessen (maar dat is mijn instructeurs fout, had het met 27 kunnen hebben)
Net terug naar huis gereden, doodeng, maar wel trots op mezelf
gefeliciteerdquote:Op dinsdag 18 april 2006 13:31 schreef Paikea het volgende:
Jeeeeej, ik heb mijn rijbewijs gehaald
Ging lekker, in 1 keer gehaald met 32 lessen (maar dat is mijn instructeurs fout, had het met 27 kunnen hebben)
Net terug naar huis gereden, doodeng, maar wel trots op mezelf
Ben je alleen nog maar bezig met voertuigbeheersing of ook al met verkeersdeelname? Voor allebei moet je examen doen toch?quote:Op dinsdag 18 april 2006 14:53 schreef Faithy het volgende:ik mag op koninginnedag weer
nou ja, de 29ste dus
heb er weer zin in
Nationaal verkeersexamen gemaaktquote:Op dinsdag 18 april 2006 15:48 schreef Faithy het volgende:
ik ben met beide bezig
moet ook mn theorie nog halen, maar dat ga ik over paar weekjes wel aanvragen
nop, ik keek nooit vlak voor de auto maar bijna altijd eigelijk heel ver.quote:Op dinsdag 18 april 2006 15:13 schreef Me_Wesley het volgende:
Pff, meer mensen die enorm moeite hebben gehad met het vooruit kijken in de bocht? Ik zit echt continu naar de voorkant van de auto te kijken hoe ik op de baan zit. De laatste paar bochten gingen dan weer wel beterMaare, meer mensen die die hebben gehad? Want ik vind eigenlijk dat bochten draaien toch wel beter zou moeten gaan na twee lessen
Ja, heb natuurlijk wel wat foutjes gemaakt, 2 keer een fietspad vergeten te checken van de andere kant, maar voor de rest gewoon lekker gereden!quote:GEFELICITEERD
Helemaal geen fouten gemaakt bij je examen, of nog net met geluk geslaagd?
neen, heb mn autorijbewijs al anderhalf jaarquote:Op dinsdag 18 april 2006 15:58 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Nationaal verkeersexamen gemaakt?
(op tv.. sbs6.. voor de duidelijkheid)
But you didn't even press any of the buttonsquote:Op dinsdag 18 april 2006 17:14 schreef Faithy het volgende:
Computer says nooooo
gefeliciteerdquote:Op dinsdag 18 april 2006 17:15 schreef GSi het volgende:
Ik heb vanochtend mijn roze papiertje gehaald![]()
![]()
Dus nu mag ik lekker legaal rondrijden in mijn gele manta![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |