abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_30861441
Welkom bij de gelegenheid tot onbelemmerd gespui van politieke ideeën en populistisch geblaat zonder financiële justificatie. Ook geschikt voor al het politieke non-nieuws, bestuurlijke ongehoorzaamheid en alleen maar grappig bedoelde complottheorieen. Iedereen en alles is welkom, vooral lottoverliezers.
pi_30861517
De politiek heeft er een draaikont bij:
quote:
Van Aartsen: Politiek naïef
23 september 2005

Tussen de kletsende en gesticulerende politici zat er tijdens het betoog van Jozias van Aartsen eentje oplettend en kaarsrecht in zijn zetel. Dat was Henk Kamp. De VVD-minister van Defensie nam de gelegenheid te baat om te bestuderen hoe Van Aartsen het er vanaf bracht nu de strijd om het VVD-leiderschap is begonnen.

Het resultaat is bekend: Van Aartsen begon bij de Algemene Politieke Beschouwingen veelbelovend met een visie op Nederland in 2015 als het New York van Europa, maar moest uiteindelijk door het stof en zijn eerdere laconieke afwijzing van de kilometerheffing corrigeren.

Van Aartsen opereert in de stijl van Hans Wiegel en Frits Bolkestein: niet bang en met theatraal gevoel. Dat is een aangenaam gezicht, maar bergt ook risico’s in zich. Wie zich in het parlement zo frank en vrij beweegt en enthousiast ingaat op de uitgelokte interrupties van politieke tegenstanders, moet wel bij de les blijven. Het was helemaal niet de bedoeling dat de VVD-fractieleider in dit debat de kilometerheffing bij het vuil zou zetten. Hij liet zich daartoe verleiden. Dat is politiek wel erg naïef. Zeker over een delicaat onderwerp waarover toch al twintig jaar vruchteloos wordt gepraat.

Van Aartsen had er juist zelf de hand in gehad dat het kabinetsbesluit over invoering van de heffing weer op de lange baan was geschoven. Die 'winst' had hij binnen, maar in de roes van het debat en het zicht op de voor de VVD dramatische peilingen wilde hij de autominnende kiezer nog meer behagen. En dat terwijl de VVD in Pieter Hofstra een verkeerswoordvoerder heeft die onverdacht, want zelf hartstochtelijk automobilist, een slimmer gebruik van de auto op de drukke Nederlandse wegen kan uitdragen.

Het is de voormalig ondernemer Hofstra die zijn positie in Den Haag heeft verstevigd. En niet de beroepspoliticus en oud-topambtenaar Jozias van Aartsen. Henk Kamp zat er ook donderdag, op de tweede dag van de Algemene Politieke Beschouwingen, tevreden bij. De strijd om het liberale leiderschap is na het afhaken van Gerrit Zalm afgelopen week nog lang niet beslecht.
"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
pi_30861627
Verrek!
pi_30861715
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:31 schreef Johan_de_With het volgende:
Verrek!
ah, de F5 toets gevonden?
pi_30861738
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:33 schreef zakjapannertje het volgende:

[..]

ah, de F5 toets gevonden?
Mijn 1067e note. .
pi_30861907
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:18 schreef RichardQuest het volgende:
Maar niet om vrede in de unie te garanderen.
Wel te beschermen.
quote:
Jawel, want landen die die banden hebben voeren geen onderlinge oorlog.
Maar daarom moet je niet meteen defensie afschaffen.
quote:
Daarom moet je landen juist binden.
Maar de wereld is geen droomwereld. Binden in theorie is mooi maar in de praktijk ondoenlijk. Zelfs de Europese binding is flinterdun. Heb jij iets gemeen met een Portugees?
quote:
Het conflict bestaat mede omdat Israel geen binding heeft met de vijandige landen, op allerlei terreinen. En al het geld dat Israel in de oorlogsmachine heeft gestopt, heeft dat tot vrede geleid? Vrede begint in de hersenen.
Kan zijn maar zonder defensie was Israël meteen na de oprichting van de kaart geveegd. Als natie heb je de plicht om je burgers te beschermen dat kan niet met appeasement politiek.
pi_30862219
goed nieuws voor de nieuwsjunkies:
quote:
UTRECHT (ANP) – Treinreizigers in de Randstad zitten vanaf vrijdag ook tijdens de reis boven op het nieuws. Op de drukste perrons van vijf NS–stations komen nieuwsschermen te hangen, waarop constant de laatste hoofdpunten van het ANP te zien zijn.

Met de schermen willen de partners in het project – Reaal Verzekeringen, ANP, Viacom Outdoor, NS en Hecla – „de nieuwsbehoefte van de Nederlanders op de wenken bedienen", aldus de verzekeraar. Uit onderzoek van Maurice de Hond blijkt dat 93 procent van de Nederlanders graag op de hoogte is van het laatste nieuws.

De schermen met ANP–berichten zijn straks te zien op de stations Amsterdam CS, Utrecht CS, Den Haag CS, Rotterdam CS en Leiden. Op het Utrechtse station is vrijdag het eerste nieuwsscherm onthuld.
http://www.refdag.nl/arti(...)n+op+het+nieuws.html

pi_30862291
http://epguides.com/BiggestLoser/

Amerikaanse kwaliteitstelevisie.
"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
pi_30862387
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:28 schreef sizzler het volgende:
De politiek heeft er een draaikont bij:
[..]
quote:
Van Aartsen opereert in de stijl van Hans Wiegel en Frits Bolkestein: niet bang en met theatraal gevoel.
Vertaal theatraal maar naar heel erg arrogant .

Vanavond Wouter Bos in NOVA Politiek: Het Heerlijke NOVA-avondje is gekomen.
pi_30862425
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:49 schreef zakjapannertje het volgende:
goed nieuws voor de nieuwsjunkies:
[..]

http://www.refdag.nl/arti(...)n+op+het+nieuws.html

Brr, dat nieuwsgedoe begint steeds gekkere vormen aan te nemen.
pi_30862547
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:56 schreef pberends het volgende:

[..]

Brr, dat nieuwsgedoe begint steeds gekkere vormen aan te nemen.
na Maurice de Hond de zondvloed, again
pi_30862580
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:59 schreef zakjapannertje het volgende:

[..]

na Maurice de Hond de zondvloed, again
Zoals een andere user het al zei: Maurice de Hond is het Nederlandse volk.
pi_30862845
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:39 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Wel te beschermen.
Maar intern hebben we het zonder opgelost, en de EU wordt nog steeds eerder economisch en diplomatiek beschermd dan militair, genoeg landen die Europese legers kunnen verslaan.
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:39 schreef MrX1982 het volgende:
Maar daarom moet je niet meteen defensie afschaffen.
Heb ik dat ooit gezegd?]
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:39 schreef MrX1982 het volgende:
Maar de wereld is geen droomwereld. Binden in theorie is mooi maar in de praktijk ondoenlijk.
Wat zeg je nou? Ik geef je een perfect voorbeeld, die je zelf ook nog 's beleeft, en dan wordt het ineens ondoenlijk? Ik zeg toch ook niet dat de wereld een droomwereld is, ik geef alleen een alternatief voor kogels en bommen.
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:39 schreef MrX1982 het volgende:
Zelfs de Europese binding is flinterdun. Heb jij iets gemeen met een Portugees?
Net zoveel als met Bep uit Almere.
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:39 schreef MrX1982 het volgende:
Kan zijn maar zonder defensie was Israël meteen na de oprichting van de kaart geveegd.
Als je er vanuit gaat dat hetzelfde scenario voor een beschaafde oplossing zou ontstaan wel, ik zeg dat dat niet zo'n scenario was geworden. Nogmaals, die oorlog kun je alleen oplossen als er mentaal iets verandert.
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:39 schreef MrX1982 het volgende:
Als natie heb je de plicht om je burgers te beschermen
Was het niet "eigen verantwoordelijkheid"?

Nee serieus, ik zeg precies hetzelfde hoor. Zeg 's, bescherm jij je in het algemeen in het dagelijks leven verbaal of met geweld?
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:39 schreef MrX1982 het volgende:
dat kan niet met appeasement politiek.
Ik propageer dan ook geen appeasement.

[ Bericht 1% gewijzigd door RichardQuest op 23-09-2005 17:28:35 ]
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
  vrijdag 23 september 2005 @ 17:39:09 #14
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30863677
Katrina en Rita klinken meer als twee natte potten.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_30864198
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 17:39 schreef Sidekick het volgende:
Katrina en Rita klinken meer als twee natte potten.
zo kan je nooit paus worden he
pi_30864497
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 17:39 schreef Sidekick het volgende:
Katrina en Rita klinken meer als twee natte potten.
Nat is het zeker, gewoon niet eens meer politiek verantwoord, zo nat.
pi_30864902
Hebben jullie al gehoord dat speelgoedfabrikant Bart Smit in de clinch ligt met anti-fascistische organisaties?

Schijnt iets te maken te hebben met hun nieuwste folder...

http://www.bartsmit.com/folders/folder.phtml?id=184
pi_30865503
slecht nieuws voor carnivoren:
quote:
Amerika wil af van paardenslacht

ANP
BRUSSEL - De drie laatste paardenslachthuizen in de VS staan op het punt om te sluiten. De bedrijven, alle in handen van Belgen, verwachten een wettelijk verbod op hun werk. De situatie is het gevolg van felle protesten van dierenactivisten. Amerikanen beschouwen paarden als een huisdier. De elegante viervoeter opeten vinden ze ongepast.

,,Het zou wel jammer zijn, want het Amerikaanse paardenvlees is van topkwaliteit'', vindt Michiel de Beukelaar uit het Vlaamse Rekkem, eigenaar van een slachthuis in Texas, in de Vlaamse krant De Morgen. Paardenvlees wordt momenteel vooral gegeten in Frankrijk, Italië en ook een beetje in België. De vraag is gestegen na BSE en ziektes bij andere diersoorten.

De Belgische slachters verzetten zich nog tegen het verwachte verbod. ,,We hebben veel geld uitgegeven aan advocaten en lobbyisten om gehoor te krijgen in Washington'', zegt De Beukelaar. ,,Maar in de VS begrijpt men niet dat wij hun vrienden kunnen opeten.''
http://www.nd.nl/newsite/artikel.asp?id=69255

maar dit verhaal gaat ongetwijfeld nog een staartje krijgen
pi_30865557
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 18:22 schreef DaveM het volgende:
Hebben jullie al gehoord dat speelgoedfabrikant Bart Smit in de clinch ligt met anti-fascistische organisaties?

Schijnt iets te maken te hebben met hun nieuwste folder...

http://www.bartsmit.com/folders/folder.phtml?id=184
whehe.. die haarlok.. geweldig waarover mensen toch kunnen zeiken.
  vrijdag 23 september 2005 @ 19:41:08 #20
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_30867301


Wilders heeft eigenlijk gelijk wat betreft uitkeringen .
pi_30867408
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 18:43 schreef zakjapannertje het volgende:
slecht nieuws voor carnivoren:
[..]

http://www.nd.nl/newsite/artikel.asp?id=69255

maar dit verhaal gaat ongetwijfeld nog een staartje krijgen
Owned door de Belgen, nee daar zijn ze echt van onder de indruk in Washington .
pi_30867802
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 17:08 schreef RichardQuest het volgende:
Maar intern hebben we het zonder opgelost, en de EU wordt nog steeds eerder economisch en diplomatiek beschermd dan militair, genoeg landen die Europese legers kunnen verslaan.
Daarom zitten we ook bij de navo.
quote:
Heb ik dat ooit gezegd?]
Nee, maar wellicht suggereerde je dat. Niet dus, dat is nu duidelijk
quote:
Wat zeg je nou? Ik geef je een perfect voorbeeld, die je zelf ook nog 's beleeft, en dan wordt het ineens ondoenlijk? Ik zeg toch ook niet dat de wereld een droomwereld is, ik geef alleen een alternatief voor kogels en bommen.
Maar je moet altijd een defensie hebben als back-up. Ik zeg niet dat je meteen een land moet aanvallen en een oorlog beginnen maar je moet het ook niet uitsluiten als middel.
quote:
Net zoveel als met Bep uit Almere.
Wat is er mis met Tante Bep
quote:
Als je er vanuit gaat dat hetzelfde scenario voor een beschaafde oplossing zou ontstaan wel, ik zeg dat dat niet zo'n scenario was geworden. Nogmaals, die oorlog kun je alleen oplossen als er mentaal iets verandert.
Israël doet toch goede pogingen om vrede te sluiten met de Palestijnen, maar dat is een andere discussie.
quote:
Was het niet "eigen verantwoordelijkheid"?

Nee serieus, ik zeg precies hetzelfde hoor. Zeg 's, bescherm jij je in het algemeen in het dagelijks leven verbaal of met geweld?
Verbaal maar mijn problemen vallen natuurlijk niet te vergelijken met internationale problemen waar je geweld moet gebruiken om tot een oplossing te komen.
quote:
Ik propageer dan ook geen appeasement.
Als je militair ingrijpen niet uit sluit bij conflicten propageer je idd geen appeasement.
pi_30868374
quote:
110 Teletekst vr 23 sep
***************************************
Consumentenbond hekelt it-sector

***************************************
DEN HAAG Grote computermerken laten hun
producten onder slechte omstandigheden
maken in goedkope productielanden.De
Consumentenbond bekritiseert grote
merken als IBM,Hewlett-Packard en Dell.

De bond bezocht negen computerfabrieken
in China,Mexico en de Filipijnen.Daar
maken mensen vaak werkweken van ruim 80
uur en meestal werken ze onbeschermd
met giftige stoffen.Ook zijn de lonen
te laag voor het levensonderhoud.

De Consumentenbond concludeert dat de
computermerken zich niet houden aan de
internationale wetgeving en evenmin aan
hun eigen gedragscodes.De bond roept de
firma's op de regels beter na te leven.
***************************************
Groenlinks wil een verbod op pc's?
pi_30868437
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 20:28 schreef pberends het volgende:

[..]

Groenlinks wil een verbod op pc's?
ik lees consumentenbond, kan dat
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30868658
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 20:30 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

ik lees consumentenbond, kan dat
Staat ook een vraagteken bij.
pi_30868822
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 20:24 schreef Sidekick het volgende:

Oh, dat is simpel, gewoon alle mensen met een IQ boven de 120 neerschieten, en het IQ van de rest van de mensen schiet omhoog. En dat blijvern herhalen totdat jij als laatste over bent.
Doordenkertje..
pi_30870579
over 4 jaar weer een referendum over een nieuwe Europese grondwet?
quote:
Blair houdt zich als EU-voorzitter tot nu toe erg stil

BRUSSEL - Met een bevlogen toespraak aanvaardde de Britse premier Blair eind juni het EU-voorzitterschap. Maar sindsdien is het van zijn kant oorverdovend stil geworden. De Franse oud-president Giscard d’Estaing verwoordde deze week het groeiende ongenoegen daarover.

Na het nee in Frankrijk en Nederland bij de referenda over de grondwet en de mislukte onderhandelingen over de meerjarenbegroting wierp Blair zich op als de redder in nood van een Unie die in een dubbele crisis verkeerde. Inmiddels zijn we zo’n drie maanden verder en alweer halverwege de termijn dat hij aan het roer staat. Waar blijft het vervolg op zijn vliegende start, vraagt menigeen zich ongeduldig af.

Giscard d’Estaing uitte donderdag zijn kritiek voor de radio: „Wat heeft het huidige voorzitterschap tot nu toe opgeleverd? Erg weinig, denk ik.”

In het Europees Parlement heerst bij de aanhangers van de beoogde gemeenschappelijke constitutie onvrede over het ontbreken van discussie -en dat in alle lidstaten- over hoe te handelen met dat document. De regeringsleiders beloofden tijdens hun top van voor de zomervakantie een periode van reflectie. De Britse liberaal Duff vindt dat we gezien de inactiviteit eerder mogen spreken van, zoals hij het noemt, een siësta.

Samen met collega’s uit het EP beraadt hij zich op plannen om een pan-Europees debat te organiseren, met de bedoeling dat die ronde van confrontatie en consultatie resulteert in een aangepaste grondwet. De betrokken politici streven ernaar die in 2009, tegelijk met de volgende verkiezingen voor het Parlement, in een EU-breed referendum ter beoordeling voor te leggen aan de bevolking.

Ondertussen is Blair als regisseur ten aanzien van de verwikkelingen rond de twee dossiers die in een impasse zijn beland onzichtbaar.

Misschien een excuus: De afgelopen weken hebben de Britten als degenen die momenteel de agenda bepalen in de EU, veel tijd moeten investeren in het vinden van een voor alle partijen bevredigende verklaring die groen licht geeft voor het begin van de officiële toetredingsbesprekingen met Turkije. De ambassadeurs in Brussel hadden vrijwel dagelijks contact met elkaar om de problemen op te lossen die waren gerezen door de weigering van Ankara om Cyprus te erkennen.

Blair heeft voor eind oktober een informele ontmoeting met zijn ambtsgenoten uitgeschreven. Hij wil dan met hen op Hampton Court Palace, in de buurt van Londen, van gedachten wisselen over het spanningsveld dat zich aandient tussen enerzijds de noodzakelijk geachte economische hervormingen en anderzijds de houdbaarheid van de sociale verworvenheden. Het risico dat er bij dat beraad enkel vrijblijvende conclusies uit de bus rollen, lijkt groot.

De meerjarenbegroting komt pas op de top van 15 en 16 december aan de orde. Tot die tijd zal de premier naar verwachting geen concrete voorstellen presenteren. Met echt zakendoen wordt immers altijd gewacht tot op het laatste moment, luidt de redenering. Het blijft van de zijde van het voorzitterschap voorlopig bij bilaterale onderonsjes achter de schermen om de ruimte voor compromissen af te tasten.

Een fikse tegenvaller voor Blair is de uitslag van de verkiezingen in Duitsland. Hij had erop gerekend snel na de stembusgang Merkel te kunnen begroeten als nieuwe bondskanselier. Zij behoort als christen-democrate weliswaar niet tot dezelfde politieke stroming als hij, maar als het gaat om ingrepen om de concurrentiekracht van de Europese economie te versterken, klikt het met haar veel beter dan met de sociaal-democraat Schröder.

Het is de vraag of Merkel wel in de genoemde functie zal aantreden en, zo dat inderdaad het geval zal zijn, wanneer. Wat dit laatste betreft: ook de waarschijnlijk lange formatie bij onze oosterburen rijdt Blair in de wielen. In de situatie dat de grootste lidstaat niet beschikt over een volwaardige regering, hoeven we niet te rekenen op belangrijke besluiten in de EU.

Giscard had trouwens voor de Britse leider ook nog een opmerking in petto om diens bekritiseerde passiviteit enigszins te vergoelijken. „Zolang we een roulerend voorzitterschap hebben, gebeurt er elke keer in de zes maanden dat iemand die post bekleedt weinig”, meent het vroegere staatshoofd.

Hij was het die als aanvoerder van de conventie een voorname bijdrage leverde aan de totstandkoming van de ontwerpgrondwet. Die voorziet in afschaffing van de halfjaarlijkse wisseling van de wacht. Maar helaas voor Giscard, ’zijn’ tekst is door de burger naar de prullenmand verwezen.

En zoals voorzitter Barroso van de Europese Commissie deze week benadrukte: de Fransen en Nederlanders hebben nee gezegd en daardoor zullen de spelregels van de EU zeker de komende twee à drie jaar niet veranderen.
http://www.refdag.nl/arti(...)nu+toe+erg+stil.html
pi_30871345
quote:
En zoals voorzitter Barroso van de Europese Commissie deze week benadrukte: de Fransen en Nederlanders hebben nee gezegd en daardoor zullen de spelregels van de EU zeker de komende twee à drie jaar niet veranderen.
Barroso, die mag van mij een hartinfarct krijgen met z'n dikke plofkop .
pi_30871408
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 21:59 schreef pberends het volgende:

[..]

Barroso, die mag van mij een hartinfarct krijgen met z'n dikke plofkop .
Plofkop.
pi_30872548
Leuk
pi_30872670
Wouter Bos zoals we hem kennen. Lachen en goedkoop proberen te scoren
pi_30873383


Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
  vrijdag 23 september 2005 @ 22:58:25 #37
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30873385
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 22:35 schreef MrX1982 het volgende:
Wouter Bos zoals we hem kennen. Lachen en goedkoop proberen te scoren
Dat je jezelf daarover nog verbaast
pi_30874452
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 22:35 schreef MrX1982 het volgende:
Wouter Bos zoals we hem kennen. Lachen en goedkoop proberen te scoren
De Geus was sterk.
pi_30874568
Zodra je over inhoud begint is iedereen sterker dan Wouter.

Lachen en goedkoop scoren werkt dan niet meer, behalve bij zure Clairy
pi_30874799
Kijk politiek modder gooien
pi_30874869
Balkenende was ook sterk, vergeleken met 2 jaar geleden.
  vrijdag 23 september 2005 @ 23:51:11 #43
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30874959
quote:
"Dan lijkt het of niets deugt in dit land, terwijl uit onderzoek blijkt dat het grootste deel van de bevolking tevreden is", stelde Balkenende

"Vertrouwen kun je niet afdwingen. Je moet resultaten laten zien en je niet elke dag bezighouden met de dagkoersen van het vertrouwen."

A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_30875000
Tevreden zijn en vertrouwen in het kabinet zijn twee verschillende dingen.
pi_30875070
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 23:51 schreef Sidekick het volgende:

[..]

"Dan lijkt het of niets deugt in dit land, terwijl uit onderzoek blijkt dat het grootste deel van de bevolking tevreden is", stelde Balkenende

"Vertrouwen kun je niet afdwingen. Je moet resultaten laten zien en je niet elke dag bezighouden met de dagkoersen van het vertrouwen."

En als dat nou zou blijken uit je pol spel...
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30875080
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 23:51 schreef Sidekick het volgende:

[..]

"Dan lijkt het of niets deugt in dit land, terwijl uit onderzoek blijkt dat het grootste deel van de bevolking tevreden is", stelde Balkenende

"Vertrouwen kun je niet afdwingen. Je moet resultaten laten zien en je niet elke dag bezighouden met de dagkoersen van het vertrouwen."

Tja, dat gedoe met peilingen blijft schijnheilig. Eigenlijk halen ze dat er alleen bij als de uitkomst goed is. Is de uitkomst slecht, dan houden ze het achterwege.
pi_30875120
p, wanneer word je blauw?
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
pi_30875267
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 23:55 schreef Svensational het volgende:
p, wanneer word je blauw?
Ow dat, nee, dat zal niet gebeuren... althans in 2005 niet.
pi_30875331
Niet zo flauw, gewoon doen.
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
  zaterdag 24 september 2005 @ 00:10:34 #51
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30875473
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 00:04 schreef Svensational het volgende:
Niet zo flauw, gewoon doen.
Wacht nu maar gewoon af.
pi_30875483
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 00:10 schreef Finder_elf_towns het volgende:

[..]

Wacht nu maar gewoon af.
Wacht en gij zult vinden ?????
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
  zaterdag 24 september 2005 @ 00:11:38 #53
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30875501
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 00:11 schreef Svensational het volgende:

[..]

Wacht en gij zult vinden ?????
Je hebt geen idee.
pi_30875523
Wacht, dat was met zoeken he. .
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
  zaterdag 24 september 2005 @ 00:36:15 #55
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30876150
quote:
***************************************
"Balkenende deed het beter dan Bos"

***************************************
HILVERSUM Premier Balkenende heeft het
bij de Algemene Beschouwingen in de
Tweede Kamer goed gedaan.Uit onderzoek
van Maurice de Hond voor de NOS blijkt
dat hij bij de kiezers beter heeft
gescoord dan oppositieleider Bos.

Achttien procent van de ondervraagden
vond Balkenende de beste;16 procent
wijst Bos aan als winnaar.De andere
politici scoren allemaal veel lager.

Volgens Maurice de Hond is het oordeel
over Balkenende opmerkelijk,omdat hij
doorgaans minder waardering krijgt.De
groep mensen die Balkenende (vrij) goed
vond is nu bijna net zo groot als de
groep die hem negatief beoordeelt.
***************************************
Dat "links" te vroeg heeft gepiekt (b)lijkt steeds duidelijker te worden.
  zaterdag 24 september 2005 @ 00:39:47 #56
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30876230
quote:
De groep mensen die Balkenende (vrij) goed
vond is nu bijna net zo groot als de
groep die hem negatief beoordeelt.
Je begint er zo aan te wennen dat Balkie vijf keer niets is, dat een kleine opleving al zeer positief nieuws is.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_30876405
Mensen prikken door de oppervlakkigheid van Bos heen, about time
pi_30876507
Mensen prikken eindelijk door de Geus, Brinkhorst, Zalm, Verhagen, Donner, Veerman en Balkenende heen, dat zou tijd worden
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
  zaterdag 24 september 2005 @ 00:52:09 #59
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30876524
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 00:46 schreef MrX1982 het volgende:
Mensen prikken door de oppervlakkigheid van Bos heen, about time
Omdat hij na Balkenende als beste wordt gezien in de debatten, prikken de mensen door zijn oppervlakkerigheid heen? Wat moeten die andere fractievoorzitters dan wel niet oppervlakkig zijn.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  zaterdag 24 september 2005 @ 00:55:06 #60
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30876587
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 00:39 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Je begint er zo aan te wennen dat Balkie vijf keer niets is, dat een kleine opleving al zeer positief nieuws is.
Dat klopt natuurlijk, maar hij kon het net zo goed "voor de 6de keer niets neerzetten". Wat de peilingen betreft denk ik dat het linkerflank alleen nog maar kan dalen. Ze rekenen zich rijk en gaan domme dingen roepen zoals "Het volk moet via referenda regeringen af kunnen zetten" (Marijnissen) en "importstop op chocola van landen met slavenarbeid", "diesel moet verboden worden" (Halsema). Deze trend is duidelijk en is voor iedereen te zien. Ze overzien het overzicht niet en laten zich gek maken door de peilingen. Daardoor is links er slechter aan toe dan de rechtsere partijen die zich ogenschijnlijk onthouden van to-taal bezopen proefballonnen.

Verder schat ik in dat de economie een groot issue word tijdens de volgende verkiezingen, immers 2007 is nog ver weg en alles wijst erop dat de economie aan de betere hand is. Nee, de volgende verkiezingen zullen over terreur, nationale veiligheid en het allochtonenvraagstuk gaan. Als de linksen de muffe stank van multicultuur niet van zich al laten waaien wordt er gehakt van ze gemaakt.
pi_30876804
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 00:52 schreef Sidekick het volgende:
Omdat hij na Balkenende als beste wordt gezien in de debatten, prikken de mensen door zijn oppervlakkerigheid heen? Wat moeten die andere fractievoorzitters dan wel niet oppervlakkig zijn.
We hebben het nu over Balkenende en Bos
pi_30876854
Onder Femke heeft GL als het erop aankomt verlies geleden, dat komt zeker goed

Ik zie liever zetel winst bij de SP dan bij GL. Ergens heb ik wel sympathie voor Marijnissen ondanks dat hij hele andere standpunten heeft dan ik
pi_30876921
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 01:06 schreef MrX1982 het volgende:
Onder Femke heeft GL als het erop aankomt verlies geleden, dat komt zeker goed

Ik zie liever zetel winst bij de SP dan bij GL. Ergens heb ik wel sympathie voor Marijnissen ondanks dat hij hele andere standpunten heeft dan ik
waarom ook alweer?
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30877028
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 01:09 schreef Tafkahs het volgende:
waarom ook alweer?
Omdat hij authentiek is en Formule 1 liefhebber
pi_30877072
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 01:14 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Omdat hij authentiek is en Formule 1 liefhebber
hij hoopt trouwens dat Kimi wint, heb ik ergens in een chat gelezen
  zaterdag 24 september 2005 @ 01:18:51 #66
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30877113
Het NRC kopt: "NIEUWS - Tussen 1994 en 2004 zijn in Europa meer dan 28 grote terreuraanslagen verijdeld door inlichtingendiensten, waaronder ook in Nederland"

Maar of het ook waar is?
pi_30877116
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 01:16 schreef zakjapannertje het volgende:
hij hoopt trouwens dat Kimi wint, heb ik ergens in een chat gelezen
Nog een pluspunt dat hoop ik ook
pi_30877232
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 01:18 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Het NRC kopt: "NIEUWS - Tussen 1994 en 2004 zijn in Europa meer dan 28 grote terreuraanslagen verijdeld door inlichtingendiensten, waaronder ook in Nederland"

Maar of het ook waar is?
dat beweert Rob de Wijk, ik citeer:
quote:
Tientallen aanslagen in Europa verijdeld

AMSTERDAM - De aanslagen op 11 september 2001 hadden plaats in de Verenigde Staten, maar doelen in Europa waren al veel eerder het mikpunt van moslimterroristen. In de jaren 1994-2004 zijn in Europa meer dan 28 grote terreuraanslagen verijdeld door inlichtingendiensten.

Onderzoeker Rob de Wijk van Instituut Clingendael concludeert dit uit een lijst van Europese inlichtingendiensten. De lijst, die tot nu toe geheim was, staat in De Wijks boek ”Supermacht Europa”. In Nederland zijn aanslagen verijdeld op de kerncentrale Borsele, luchthaven Schiphol, het parlement en het ministerie van Defensie in Den Haag en het hoofdkwartier van de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD).

De Wijk constateert dan ook dat het geen opzet was dat de eerste grote aanslag van het moderne islamistische terrorisme in Amerika plaatshad. Volgens analyses van de inlichtingendiensten heeft Europa juist sterk de belangstelling van de terroristen en is het niet de vraag of er op een dag weer een grote aanslag in Europa zal plaatshebben maar wanneer dat zal gebeuren.

De terroristen zouden daarbij in toenemende mate proberen massale vernietiging teweeg te brengen. Dat blijkt bijvoorbeeld uit een in februari 2002 verijdeld plan om de waterleiding van Rome met cyanide te vergiftigen en tegelijkertijd een bom te laten ontploffen bij de Amerikaanse ambassade in de Italiaanse hoofdstad. Aanslagen met biologische en chemische wapens mislukken volgens De Wijk vaak, maar de berichten erover hebben wel een groot psychologisch effect.

De Wijk noemt de mislukte integratie van veel allochtonen als een van de redenen waarom Europa een aantrekkelijk doelwit is. Er zijn volgens hem allerlei groepen waarin terroristen anoniem kunnen onderduiken als ze zich voorbereiden op een actie.

De onderzoeker verwijst ook naar de „draconische” veiligheidsmaatregelen in Amerika. In Europa is het antiterreurbeleid volgens hem veel minder goed ontwikkeld en hebben terroristen daardoor meer kans van slagen. Volgens De Wijk is er binnen Europa meer samenwerking nodig.

Dat het aantal aanslagen in Europa tot nu toe vrij beperkt is gebleven, is volgens De Wijk vooral het gevolg van het succes van de inlichtingendiensten. „Die doen het lang niet zo slecht als veel mensen denken.”

Volgens de onderzoeker worden de plannen van de Nederlandse Hofstadgroep, die dinsdag voor de rechter stond, in de internationale veiligheidswereld volstrekt serieus genomen.

Het Nederlandse publiek is volgens hem nog niet goed doordrongen van de ernst van de situatie. „Er wordt nog steeds lacherig gedaan over een verhoogde dreiging en over alarmeringssystemen. Kennelijk moet er eerst iets gebeuren voordat men beseft wat er gaande is.”

De lijst van De Wijk omvat onder andere pogingen om een vliegtuig in de Eiffeltoren te boren (door Algerijnen op kerstavond 1994), aanslagen te plegen op het WK-voetbal in Frankrijk (2000), cruiseschepen in Europese havens te kapen (mei 2002), in de Straat van Gibraltar Britse oorlogsschepen tot zinken te brengen (2002), een aanslag met cyanide te plegen op de Londense metro (2002), een aanslag te plegen op de hsl-tunnel in Antwerpen (2004), het EK-voetbal in Portugal te verstoren met een aanslag (2004), met een ”vuile bom” schrik en verderf te zaaien in Groot-Brittannië en een aanslag te plegen op vliegveld Heathrow bij Londen (eveneens in 2004).

Het bureau van de nationaal coördinator terrorismebestrijding (NCTB) en de AIVD willen geen commentaar geven op de lijst van De Wijk.
http://www.refdag.nl/arti(...)uropa+verijdeld.html

soort van wake-up call, maar goed het signaleringssysteem staat nog maar in de kinderschoenen, straks bv. moet je op je mobieltje meldingen kunnen krijgen van de overheid voor als er iets aan de hand is, dat zijn ze nu ah testen
  zaterdag 24 september 2005 @ 01:27:04 #69
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30877268
quote:
De lijst van De Wijk omvat onder andere pogingen om een vliegtuig in de Eiffeltoren te boren (door Algerijnen op kerstavond 1994), aanslagen te plegen op het WK-voetbal in Frankrijk (2000), cruiseschepen in Europese havens te kapen (mei 2002), in de Straat van Gibraltar Britse oorlogsschepen tot zinken te brengen (2002), een aanslag met cyanide te plegen op de Londense metro (2002), een aanslag te plegen op de hsl-tunnel in Antwerpen (2004), het EK-voetbal in Portugal te verstoren met een aanslag (2004), met een ”vuile bom” schrik en verderf te zaaien in Groot-Brittannië en een aanslag te plegen op vliegveld Heathrow bij Londen (eveneens in 2004).
Fuck hell
pi_30877332
Gelukkig bestaan er geheime diensten.
pi_30877936
* zakjapannertje logt uit: welterusten
pi_30878653
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 20:10 schreef MrX1982 het volgende:
Verbaal maar mijn problemen vallen natuurlijk niet te vergelijken met internationale problemen waar je geweld moet gebruiken om tot een oplossing te komen.
Ik zie veel meer conflicten opgelost worden met handtekeningen zetten, omdat met zelf ook weet dat oorlog altijd verlies is voor beide partijen, Noord-Korea als mooi recent voorbeeld. Vergis je niet in hoeveel conflicten achter de schermen opgelost worden, in ieders belang.
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30878675
Vergeet bij de laatste post niet dat ik gedronken heb.
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30879621
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 03:08 schreef RichardQuest het volgende:
Vergeet bij de laatste post niet dat ik gedronken heb.
handtekeningen voor Noord-Korea, I'm with you bro
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30880229
Gadverdamme, volgens mij heb ik ook gedronken, !
pi_30880291
M'n kat zit hier gadverdamme te kutten, gadverdamme! Als ik toch een camera bij me had.
  zaterdag 24 september 2005 @ 10:12:36 #77
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_30880358
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 10:07 schreef Monidique het volgende:
M'n kat zit hier gadverdamme te kutten, gadverdamme! Als ik toch een camera bij me had.
Dieren moord/martel filmpjes zijn not-done.
  zaterdag 24 september 2005 @ 10:14:01 #78
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_30881004
.
pi_30881280
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 10:14 schreef Drugshond het volgende:
[afbeelding]
Welke gek maakt die foto?
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
  zaterdag 24 september 2005 @ 11:07:11 #82
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_30881532
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 11:07 schreef Drugshond het volgende:

[..]

Geen idee..... maar hij is wel mooi....
Inderdaad.
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30882095
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 10:14 schreef Drugshond het volgende:
[afbeelding]
wow mooie foto zeg
  zaterdag 24 september 2005 @ 11:45:05 #85
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30882226
WK-voetbal in Frankrijk (2000)

Dat was toch in 1998? Het EK was in 2000, in Nederland...
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_30882450
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 11:45 schreef Sidekick het volgende:
WK-voetbal in Frankrijk (2000)

Dat was toch in 1998? Het EK was in 2000, in Nederland...
et la Belgique

zal wel een foutje zijn in jaartal zeker
pi_30882845
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 01:24 schreef zakjapannertje het volgende:

[..]

dat beweert Rob de Wijk, ik citeer:
[..]

http://www.refdag.nl/arti(...)uropa+verijdeld.html

soort van wake-up call, maar goed het signaleringssysteem staat nog maar in de kinderschoenen, straks bv. moet je op je mobieltje meldingen kunnen krijgen van de overheid voor als er iets aan de hand is, dat zijn ze nu ah testen
quote:
De lijst van De Wijk omvat onder andere pogingen om een vliegtuig in de Eiffeltoren te boren (door Algerijnen op kerstavond 1994)
Zou dat veel effect hebben op zo'n stukje metaal?
pi_30882934
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 03:05 schreef RichardQuest het volgende:
Ik zie veel meer conflicten opgelost worden met handtekeningen zetten, omdat met zelf ook weet dat oorlog altijd verlies is voor beide partijen, Noord-Korea als mooi recent voorbeeld. Vergis je niet in hoeveel conflicten achter de schermen opgelost worden, in ieders belang.
Diplomatie is ook zeker te verkiezen boven oorlog voeren edoch je een defensie achter de hand moet hebben.
pi_30884315
Het Parool heeft het wat concreter trouwens:
quote:
'9/11 kon net zo goed in Europa'

Van een verslaggever

DEN HAAG - Inlichtingendiensten hebben de afgelopen tien jaar tientallen terroristische aanslagen in Europa voorkomen. Daaronder waren ook aanslagen op de kerncentrale in Borssele, het ministerie van Defensie, het gebouw van de Tweede Kamer en Schiphol in het midden van 2004.

Dat zegt defensie-expert Rob de Wijk in zijn boek Supermacht Europa. De Wijk baseert zich bij zijn lijst voor tachtig procent op informatie uit openbare bronnen, zoals kranten, internet en processtukken. Om na te gaan of de door hem geconstateerde complotten kloppen, heeft hij een beroep gedaan op zijn contacten bij onder meer de inlichtingen- en veiligheidsdiensten.

''De aanslagen van 11 september 2001 in de VS hadden net zo goed in Europa kunnen plaatsvinden,'' waarschuwt De Wijk. Europa is voor terroristen veel aantrekkelijker dan de Verenigde Staten. De maatregelen die de Europese landen nemen, zijn minder draconisch dan die van de VS. ''En terroristen kiezen de makkelijkste weg.'' Verder is de bevolkingssamenstelling in Europese landen voor terroristen aantrekkelijker; zij gaan hier makkelijker op in de massa.

Op de lijst van verijdelde complotten staan verder de poging een vliegtuig in Eiffeltoren te laten crashen op kerstavond 1994, aanslagen tijdens het wereldkampioenschap voetbal in Frankrijk in 1998, aanslagen op de Amerikaanse ambassades in Rome, Sarajevo en Parijs in 2001, een aanslag met cyanide op de Londense metro in 2002 en een aanslag op een groot winkelcentrum in Barcelona in 2004.

De Wijk is er overigens niet voor dat de Europese regeringen nu vergaande maatregelen nemen. ''Je moet niet je eigen democratie uithollen. Het voorkomen van aanslagen is vooral een kwestie van veel inlichtingenwerk.''

Daarvoor hebben de inlichtingendiensten goede analisten nodig, moeten zij nauw samenwerken met de politie en moet de overheid geen bevolkingsgroepen van de samenleving vervreemden.

© Het Parool, 24-09-2005
http://www.parool.nl/nieuws/2005/SEP/24/bin1.html
pi_30884334
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 12:12 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Diplomatie is ook zeker te verkiezen boven oorlog voeren edoch je een defensie achter de hand moet hebben.
Edoch is een woord dat je niet zomaar gebruikt. In deze zin past-ie in ieder geval niet.
pi_30884367
quote:
Ja, ik zag het gisteren al.
pi_30884464
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
pi_30884478
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
pi_30884809
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
pi_30884907


Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30885018
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 13:05 schreef Monidique het volgende:
Edoch is een woord dat je niet zomaar gebruikt. In deze zin past-ie in ieder geval niet.
Sorry

'e' teveel
pi_30885256
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 13:26 schreef RichardQuest het volgende:
[afbeelding]

60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
pi_30885303
Ik voel me echt kut.
pi_30885481
Shit ik ga straks naar Duitsland en bedenk me net dat mijn paspoort is verlopen en ik ben hem ook kwijt
pi_30885701
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 13:47 schreef MrX1982 het volgende:
Shit ik ga straks naar Duitsland en bedenk me net dat mijn paspoort is verlopen en ik ben hem ook kwijt
Schengen .
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30885839
Ja weet ik maar je moet toch altijd een geldig legitimatiebewijs bij je hebben of is een rijbewijs ook goed?
pi_30886095
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 13:56 schreef MrX1982 het volgende:
Ja weet ik maar je moet toch altijd een geldig legitimatiebewijs bij je hebben of is een rijbewijs ook goed?
Weet ik niet, maar ik zou me er geen zorgen om maken.

Was jij trouwens eerst niet zo trots op je paspoort? En nu laat je 'm verlopen....
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30886438
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 14:05 schreef RichardQuest het volgende:
Weet ik niet, maar ik zou me er geen zorgen om maken.

Was jij trouwens eerst niet zo trots op je paspoort? En nu laat je 'm verlopen....
Ik maak me verder ook geen zorgen. Nooit een paspoort hoeven laten zien in Duitsland. Maar je weet het nooit

Ik ben zo vreselijk trots op mijn paspoort dat ik hem niet heb laten verlegen, laksheid
  zaterdag 24 september 2005 @ 14:20:42 #104
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30886487
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 13:56 schreef MrX1982 het volgende:
Ja weet ik maar je moet toch altijd een geldig legitimatiebewijs bij je hebben of is een rijbewijs ook goed?
Rijbewijs is ook goed als legitimatiebewijs in Nederland. In Duitsland wordt het een ander verhaal.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_30886897
Als ik de komende weken niet op Fok kom ben ik gearresteerd door de 'polizei'

Ausweis Bitte
pi_30887651
blaat.
pi_30887715
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 14:34 schreef MrX1982 het volgende:
Als ik de komende weken niet op Fok kom ben ik gearresteerd door de 'polizei'

Ausweis Bitte
Jij staat op de zwarte lijst.
Maar ik zal een goed woordje voor je doen.
pi_30887857
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 14:32 schreef zakjapannertje het volgende:
Modern Times op Nederland 3
Yep met de prachtige Paulette Godard. Is ie nog mee getrouwd geweest.

Dit is de eerste film waarin je 'm hoort praten / zingen
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30888214
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 15:04 schreef Bluesdude het volgende:
Jij staat op de zwarte lijst.
Maar ik zal een goed woordje voor je doen.
Ik vertrouw die Duitsers voor geen cent
pi_30888231
Sizzler is geen mod meer zie ik net
pi_30888489
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 15:24 schreef MrX1982 het volgende:
Sizzler is geen mod meer zie ik net
Inderdaad, het zou je sieren als je een boekje opendeed over de ware toedracht, Sidekick
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30888556
Magere opkomst protest regeringsbeleid

.

Maar goed, wat wil je zelf als je Def Rhymz uitnodigd. Ik zie 'm al optreden met z'n blingbling voor bijstandsmoeders en arme illegalen "Iedereen houdt van doekoe"
pi_30888566
In de MED stond 'uitbreiding' maar dat is zeker een ander woord voor 'vervanging'

Merkwaardig
pi_30888601
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 15:37 schreef pberends het volgende:
Magere opkomst protest regeringsbeleid

.

Maar goed, wat wil je zelf als je Def Rhymz uitnodigd. Ik zie 'm al optreden met z'n blingbling voor bijstandsmoeders en arme illegalen "Iedereen houdt van doekoe"


Ik val hier van mijn stoel van het lachen. Ze hebben enkel Femke Halsema kunnen omsingelen
pi_30888704
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 15:39 schreef MrX1982 het volgende:

[..]



Ik val hier van mijn stoel van het lachen. Ze hebben enkel Femke Halsema kunnen omsingelen
Ze hebben Sharon Dijksma niet eens kunnen omsingelen.
pi_30888757
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 15:42 schreef pberends het volgende:
Ze hebben Sharon Dijksma niet eens kunnen omsingelen.


1000 mensen en dan de reactie op die enorme afgang
quote:
Woordvoerder Rene Danen van Keer het Tij zei in reactie op de magere opkomst dat het om een symbolische actie gaat en dat een grote opkomst niet het belangrijkste is.
Dat zou ik ook zeggen
pi_30889007
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 15:44 schreef MrX1982 het volgende:

[..]



1000 mensen en dan de reactie op die enorme afgang
[..]

Dat zou ik ook zeggen
Links zegt altijd dat rechts weinig kritiek op zichzelf heeft, maar links kan er ook wat van. Maar demonstreren is per definitie zinloos, schiet dan iemand neer, maakt veel meer indruk.
pi_30889120
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 15:53 schreef pberends het volgende:
Links zegt altijd dat rechts weinig kritiek op zichzelf heeft, maar links kan er ook wat van. Maar demonstreren is per definitie zinloos, schiet dan iemand neer, maakt veel meer indruk.
Dit is gewoon dé afgang van het jaar.

Jammer dat ze hun verlies niet nemen en dat eerlijk toegeven. Maar het zegt mij weer genoeg hoe deze idealistische dromers hun visie proberen op te dringen aan dit land, terwijl niemand er op zit te wachten.
Nah ja 1000 mensen mss
pi_30889208
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 15:57 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Dit is gewoon dé afgang van het jaar.

Jammer dat ze hun verlies niet nemen en dat eerlijk toegeven. Maar het zegt mij weer genoeg hoe deze idealistische dromers hun visie proberen op te dringen aan dit land, terwijl niemand er op zit te wachten.
Nah ja 1000 mensen mss
Op de posters lijkt het nog heel wat:



pi_30889407
'Terreur volgt op armoede'


De volgende maal maar meedoen met het spandoek TERREUR VOLGT OP VLIEGLESSEN!

Maar de afbeelding is wel realistisch;


pi_30889454
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 16:00 schreef pberends het volgende:

[..]

Op de posters lijkt het nog heel wat:

[afbeelding]

[afbeelding]
Ja op Internet hebben ze een grote mond maar een echte omsingeling kunnen ze niet doen

Ik zie het al helemaal voor me. Femke Halsema huilend in een hoekje getroost door Def Rhymz, die een persoonlijke freestyle voor haar opvoert
pi_30889641
De verwachte deelnemers zaten waarschijnlijk met een woordenboek de troonrede uit te pluizen. ''Onberoerd....onberoerd......bedoelen ze dat kotsgebaar van Hoogervorst? Dat 'ie zich niet onberoerd voelde, dus beroerd?''
pi_30889752
Ik kijk uit naar Ryan3's plannen .

lik, lik
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30889777
Ik geloof niets van die plannen.

Mocht het wel waar zijn. Belachelijk
pi_30889819
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 16:21 schreef MrX1982 het volgende:
Ik geloof niets van die plannen.

Mocht het wel waar zijn. Belachelijk
Moge ik lang geschorst worden voor m'n daden.
pi_30889822
quote:
In de Turkse badplaats Alanya is deze week een Nederlandse toerist van Turkse komaf uit Haarlem doodgeschoten. Twee kennissen van hem uit Haarlem werden zwaar in elkaar getrapt.

Het slachtoffer, Saban Gürkan (35), vierde samen met Michel Glebbeeken (31) en diens vader Ton (54) een weekje vakantie. In openluchtdiscotheek Anatolia Express begonnen een paar Turken het drietal te sarren. Toen Gürkan daar wat van zei werd hij twee keer door het hart geschoten. Daarna werden Michel en zijn vader door minimaal twintig andere discobezoekers te grazen genomen. Ton Glebbeeken liep daarbij drie zware hersenbloedingen op en ligt in kritieke toestand op de intensive care van een Turks ziekenhuis. Michel werd van een 10 meter hoge heuvel naar beneden gesmeten en voor dood achter gelaten. Dat is zijn redding geweest, want hij liep niet heel ernstige verwondingen op.

De Turkse politie heeft inmiddels 22 arrestaties verricht. Het onderzoek draait nog op volle toeren. Geen van de verdachten heeft een verklaring afgelegd. Het is daarom onduidelijk of de schutter ook is aangehouden.

De gedode Gürkan laat in Haarlem een vrouw en drie kinderen na. De Turkse voetbalclub Haarlem Yildiz Spor (HYS), waar het slachtoffer fanatiek voetbalde, verkeert in diepe rouw.
Jezus wat ziek zeg
pi_30889851
quote:
Gewaagd JdW.

Viva la resistance
pi_30889892
Het is toch ''Vive la resistance''? A propos, by the way, sws zijn buitenlandse filmkreten not done.
pi_30889936
Maar laat ons hopen dat het een blauwe nachtmerrie is en Pool=Sidekick snel orde op zaken stelt.
pi_30889939
Ik schaam me ook direct, maar ik liet me gaan
pi_30889960
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 16:29 schreef Johan_de_With het volgende:
Maar laat ons hopen dat het een blauwe nachtmerrie is en Pool=Sidekick snel orde op zaken stelt.
Dat is zeker te hopen.

Ik verwacht ook elk moment wakker te worden uit deze nachtmerrie
  zaterdag 24 september 2005 @ 16:31:07 #134
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30889978
mmmmm Wat een dag.
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
pi_30890366
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 16:31 schreef George-Butters het volgende:
mmmmm Wat een dag.
En dan heb je nog niet eens mensen mogen schorseb.
  zaterdag 24 september 2005 @ 16:53:23 #136
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30890619
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 16:44 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

En dan heb je nog niet eens mensen mogen schorseb.
Het is inderdaad gewoon een kutdag.
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
pi_30891205
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 16:20 schreef RichardQuest het volgende:
Ik kijk uit naar Ryan3's plannen .

lik, lik
had je 'm ook maar moeten bellen toen je de kans kreeg
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30891226
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:12 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

had je 'm ook maar moeten bellen toen je de kans kreeg
Heb jij nog dingen omsingeld? Afgezien van bitches en bongs?
pi_30891318
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:13 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Heb jij nog dingen omsingeld? Afgezien van bitches en bongs?
Je kon ook via internet demonstreren

Maar serieus, het was een probleem. De ns had het stuk rails tussen Leiden en Den Haag opgebroken en om nou met die keerhettij-figuren een uur lang voor 7,50 in een bus te zitten..
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:17:23 #140
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30891357
Het zijn er nu al 3500 volgens het nieuws.

En Tafkahs, ik en gewoon met de trein geweest van Leiden naar Den Haag centraal. Er reden geen treinen tussen Schiphol en Leiden.
pi_30891396
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:16 schreef Tafkahs het volgende:
Maar serieus, het was een probleem. De ns had het stuk rails tussen Leiden en Den Haag opgebroken en om nou met die keerhettij-figuren een uur lang voor 7,50 in een bus te zitten..
Meester Pennewip is een doerak, vergeleken bij de spruitjesrevolutionairen van Nederland.
pi_30891425
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:17 schreef Silmarwen het volgende:
Het zijn er nu al 3500 volgens het nieuws.
Kun je nagaan, zelfs IK ben aan het werk.
pi_30891472
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:17 schreef Silmarwen het volgende:
Het zijn er nu al 3500 volgens het nieuws.

En Tafkahs, ik en gewoon met de trein geweest van Leiden naar Den Haag centraal. Er reden geen treinen tussen Schiphol en Leiden.
Dit soort revoluties dienen gewoon ten alle tijde in Amsterdam uitgevochten te worden. Den Haag heeft geeneens stadsrechten
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30891499
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:19 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Kun je nagaan, zelfs IK ben aan het werk.
Voor de goede zaak, mag ik aannemen?
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30891519
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:21 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Voor de goede zaak, mag ik aannemen?
Het is een beetje laat om Jeruzalem terug te geven aan Byzantium.
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:23:39 #146
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30891579
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:20 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Dit soort revoluties dienen gewoon ten alle tijde in Amsterdam uitgevochten te worden. Den Haag heeft geeneens stadsrechten
Whehe. Amstedam
pi_30891585
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:22 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Het is een beetje laat om Jeruzalem terug te geven aan Byzantium.
Dit houdt Wolffje overigens geenszins tegen.
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:24:26 #148
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30891601
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:22 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Het is een beetje laat om Jeruzalem terug te geven aan Byzantium.
Het is nooit te laat voor goede ideeen.
pi_30891620
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:23 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

Whehe. Amstedam
Ben jij nou een relschaap?

Overigens is Amsterdam geen leuke stad, op z'n zachtst gezegd.
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:25:36 #150
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30891648
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:22 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Het is een beetje laat om Jeruzalem terug te geven aan Byzantium.
Morgen mag je optreden in Amsterdam-West, mijn Marokkaanse buurman is sindskort betaald jongerenwerker en mag delen van de legendarische joods-marokkaanse voetbalwedstrijdjes e.d. coordineren.
Uiteraard moet ik ook komen. Kom je ook?
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30891676
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:25 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Morgen mag je optreden in Amsterdam-West, mijn Marokkaanse buurman is sindskort betaald jongerenwerker en mag delen van de legendarische joods-marokkaanse voetbalwedstrijdjes e.d. coordineren.
Uiteraard moet ik ook komen. Kom je ook?
Morgen lig ik mijn roes uit te slapen. Zeg tegen je buurman dat jongerenwerk liefdewerk is.
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:26:54 #153
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30891678
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:24 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Ben jij nou een relschaap?

Overigens is Amsterdam geen leuke stad, op z'n zachtst gezegd.
Ik rel nooit.

Amsterdam is tof men. Lekker wonen aan het vondelpark. Ik mis die tijd. Naja, Leiden kan ermee door.

Ga je nog zuipen 1, 2 en 3 oktober?
pi_30891712
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:23 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

Whehe. Amstedam
Heb je niet he, met die Bert van je
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30891754
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:26 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Morgen lig ik mijn roes uit te slapen. Zeg tegen je buurman dat jongerenwerk liefdewerk is.
Weet ie, maar nu krijgt hij er faam en een vast salaris voor.
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30891773
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:26 schreef Silmarwen het volgende:
Amsterdam is tof men. Lekker wonen aan het vondelpark. Ik mis die tijd. Naja, Leiden kan ermee door.
Het zijn allebei klotensteden, maar Leiden is gelukkig kleiner.
quote:
Ga je nog zuipen 1, 2 en 3 oktober?
Ssst....1 oktober is de bijeenkomst en dat onderwerp vermijd ik liever. .
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:30:35 #157
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30891809
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:28 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Heb je niet he, met die Bert van je [afbeelding]
Laat mijn Bert met rust ja
pi_30891812
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:28 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Heb je niet he, met die Bert van je [afbeelding]
Ik zal maar niet zeggen aan wie dit plaatje mij doet denken.
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:31:59 #159
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30891843
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:29 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Het zijn allebei klotensteden, maar Leiden is gelukkig kleiner.
[..]

Ssst....1 oktober is de bijeenkomst en dat onderwerp vermijd ik liever. .
Ja, steden zijn per definitie klote. Maar goed, het leven ook he

Ik had best naar de meet willen gaan, maar ik ga daar geen dag goed dronken worden voor opgeven. Dronken + kermis =
pi_30891870
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:30 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Ik zal maar niet zeggen aan wie dit plaatje mij doet denken.
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:33:33 #161
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30891890
Dronken worden om het dronken worden is des paupers mên
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:34:19 #162
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30891913
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:33 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Dronken worden om het dronken worden is des paupers mên
Past dus mooi bij me
pi_30891928
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:31 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

Ja, steden zijn per definitie klote. Maar goed, het leven ook he

Ik had best naar de meet willen gaan, maar ik ga daar geen dag goed dronken worden voor opgeven. Dronken + kermis =
Waar zou jij de meet hebben willen gehad? Als je mod zou zijn uiteraard, want die hebben nou eenmaal altijd het laatste woord
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30892024
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:32 schreef Knut het volgende:

[..]

Wees vergankelijk!
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:38:26 #165
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30892031
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:34 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Waar zou jij de meet hebben willen gehad? Als je mod zou zijn uiteraard, want die hebben nou eenmaal altijd het laatste woord
Ik had ten eerste al een debat uitgezocht en ik had de meet in Amsterdam gehouden. Is op het nachtnet aangesloten, goed bereikbaar en altijd tof.


Er zijn vaak wel leuke debatten bij de uni. Anders had ik vast wel ergens wat kunnen regelen samen met de opleiding maatschappijleer op een vrijdag avond of zaterdagmiddag.
pi_30892084
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:38 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

Ik had ten eerste al een debat uitgezocht en ik had de meet in Amsterdam gehouden. Is op het nachtnet aangesloten, goed bereikbaar en altijd tof.


Er zijn vaak wel leuke debatten bij de uni. Anders had ik vast wel ergens wat kunnen regelen samen met de opleiding maatschappijleer op een vrijdag avond of zaterdagmiddag.
Mijn idee, maar de it-bleekneusjes moeten zonodig naar Groningen
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30892098
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:40 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Mijn idee, maar de it-bleekneusjes moeten zonodig naar Groningen
Als er nou iemand tegen was, was het Erwin wel.
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:41:31 #168
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30892109
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:40 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Mijn idee, maar de it-bleekneusjes moeten zonodig naar Groningen
In het 3 oktober weekend nog wel. Geen enkele kennis van historie en traditie he
pi_30892138
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:41 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Als er nou iemand tegen was, was het Erwin wel.
Jawel, maar die hangt er toch altijd een beetje bloedarmoedig bij he.
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:44:42 #170
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30892186
quote:
De voormalige hoofdcommissaris van de Amsterdamse politie Joop van Riessen vindt dat de politie de mogelijkheid moet krijgen iedere voorbijganger in de hoofdstad, waar dan ook en ongeacht het tijdstip, te fouilleren. Nu mogen agenten alleen in speciaal aangewezen gebieden in het centrum en in Zuidoost op van tevoren bepaalde tijdstippen mensen en voertuigen preventief controleren op drugs en wapens.

De regering beziet momenteel de mogelijkheden om preventief fouilleren uit te breiden, maar die mogelijkheden gaan Van Riessen niet ver genoeg. Hij meent dat de politie 24 uur per dag, zeven dagen in de week in de hele stad haar gang moet kunnen gaan.
Van de FP

Welja, geil al die agenten die me ff fouilleren. Ik ben voor
pi_30892223
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:42 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Jawel, maar die hangt er toch altijd een beetje bloedarmoedig bij he.
Dat compenseert hij anders wel.
pi_30892282
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:45 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Dat compenseert hij anders wel.
Mocht je je bedenken morgen, er komen Marokkaanse buikdanseresjes
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:49:00 #173
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30892318
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:47 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Mocht je je bedenken morgen, er komen Marokkaanse buikdanseresjes
Geil
pi_30892347
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:49 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

Geil
Heel erg ja
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30892375
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 17:47 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Mocht je je bedenken morgen, er komen Marokkaanse buikdanseresjes
Daar trap ik niet in, Larry.
pi_30892488
Zo ik ga naar Duitsland.

Als ik niet meer in POL kan posten vanwege de nieuwe ontwikkelingen die ons allen raken, vaarwel POL-broeders
  zaterdag 24 september 2005 @ 17:56:38 #177
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30892550
Ik wil ook naar Duitland. Berlijn bij voorkeur
pi_30892727
Ik ga niet verder dan Frankfurt

  zaterdag 24 september 2005 @ 18:03:50 #179
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30892739
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 18:03 schreef MrX1982 het volgende:
Ik ga niet verder dan Frankfurt

Tssk
pi_30893782
Duitsland, want?
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_30894444
Kermis en bier is altijd goed.
  zaterdag 24 september 2005 @ 19:11:42 #182
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30894694
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:03 schreef Monidique het volgende:
Kermis en bier is altijd goed.
Alleen maar voor walging.
pi_30894721
quote:
Another White House official involved in preparing Mr. Bush's way noted that with the sun shining so brightly in San Antonio, the images of Mr. Bush from here might not have made it clear to viewers that he was dealing with an approaching storm.
Die idioot is een karikatuur van zichzelf, !
pi_30894865
.
  zaterdag 24 september 2005 @ 19:21:05 #185
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30894955
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:11 schreef Finder_elf_towns het volgende:

[..]

Alleen maar voor walging.
Lieverd. Je moet er echt eens uit. Ga eens lekker feesten man! Zuipen tot je moet kotsen, met vreemde vrouwen zoenen en wakker worden naast iemand die je niet kent. Er gaat een wereld voor je open
pi_30895020
Legio landen waar ze beter kunnen feesten dan Nederland en daar wil ik dan ook snel naar toe. Dag Nederland.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zaterdag 24 september 2005 @ 19:33:58 #187
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_30895287
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:21 schreef Silmarwen het volgende:
Lieverd. Je moet er echt eens uit. Ga eens lekker feesten man! Zuipen tot je moet kotsen, met vreemde vrouwen zoenen en wakker worden naast iemand die je niet kent. Er gaat een wereld voor je open
Nee , ik wil niet nog eens een keer wakker worden naast een snurkende koe
Dat hoofdstuk kan beter gesloten blijven.
  zaterdag 24 september 2005 @ 19:34:26 #188
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30895302
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:23 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Legio landen waar ze beter kunnen feesten dan Nederland en daar wil ik dan ook snel naar toe. Dag Nederland.
Nee man, Nederland is tof
  zaterdag 24 september 2005 @ 19:34:50 #189
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30895311
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:33 schreef Drugshond het volgende:

[..]

Nee , ik wil niet nog eens een keer wakker worden naast een snurkende koe
Dat hoofdstuk kan beter gesloten blijven.
pi_30895345
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:34 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

Nee man, Nederland is tof
Dat valt vies tegen eigenlijk. Helaas.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zaterdag 24 september 2005 @ 19:37:33 #191
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30895370
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:36 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

[..]

Dat valt vies tegen eigenlijk. Helaas.
Dan ben je nog nooit met mij wezen stappen
pi_30895413
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:37 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

Dan ben je nog nooit met mij wezen stappen
Dat klopt inderdaad.

Waar ga je altijd stappen dan?
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zaterdag 24 september 2005 @ 19:41:00 #193
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30895453
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:39 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

[..]

Dat klopt inderdaad.

Waar ga je altijd stappen dan?
Nou de laatste tijd niet

Ik he het erg druk met de studie. Maar volgend weekend is Leidens Ontzet. Dan ben ik daar te vinden. Vooral bij de roze beurs.
pi_30895514
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:41 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

Nou de laatste tijd niet

Ik he het erg druk met de studie. Maar volgend weekend is Leidens Ontzet. Dan ben ik daar te vinden. Vooral bij de roze beurs.
Jij bent van de studieclubjes?

Maar als je gaat stappen wordt het altijd een wilde boel?
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zaterdag 24 september 2005 @ 19:44:27 #195
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_30895570
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:42 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

[..]

Jij bent van de studieclubjes?

Maar als je gaat stappen wordt het altijd een wilde boel?
God no.

Ik studeer omdat ik nog maar 3 jaar overheb

En als ik ga stappen wordt het meestal wel lachen ja
pi_30895872
Jozias moet alweer in het stof bijten:
quote:
Annemie Neyts voorzitter Europese liberale partij

18:16:44

BRUSSEL - Gewezen staatssecretaris Annemie Neyts is verkozen tot voorzitter van de Europese liberale partij, de ELDR. VLD’ster Neyts haalde het van de Nederlandse kandidaat Jozias van Aartsen.
De verkiezing vond plaats tijdens een partijcongres in Bratislava (Slovakije). Neyts krijgt vier ondervoorzitters, onder meer de Roemeense premier Calin Popescu. Neyts verklaarde na haar aanstelling dat ze een sterke liberale stem wil laten klinken in de discussie over de toekomst van Europa.
http://www.standaard.be/nieuws/binnenland/index.asp?Snel=1&ArticleID=DMF24092005_026
pi_30895964
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 19:44 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

God no.

Ik studeer omdat ik nog maar 3 jaar overheb

En als ik ga stappen wordt het meestal wel lachen ja
Ghehehe, ik ben benieuwd.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_30896878
Nieuwe serie afleveringen American Chopper op Discovery om 21.00 vanavond.
pi_30896963
NOS Teletekst heeft z'n titels ook weer eens veranderd hoor:

"Matige opkomst demonstratie kabinet" in "Hofvijverketen tegen kabinetsbeleid"
  zaterdag 24 september 2005 @ 20:46:53 #201
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30897419
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 20:30 schreef pberends het volgende:
Nieuwe serie afleveringen American Chopper op Discovery om 21.00 vanavond.
Een stel aso's met een grote bek. Niet dat dat verkeerd is, maar het is beslist geen serie waard.
  zaterdag 24 september 2005 @ 20:56:07 #202
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30897725
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 20:30 schreef pberends het volgende:
Nieuwe serie afleveringen American Chopper op Discovery om 21.00 vanavond.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_30897793
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 20:46 schreef Finder_elf_towns het volgende:

[..]

Een stel aso's met een grote bek. Niet dat dat verkeerd is, maar het is beslist geen serie waard.
Daar gaat het niet om. Wel dat het American Choppers is.
pi_30898115
bah, dat irritante flikkertje is bij DWHN
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
  zaterdag 24 september 2005 @ 21:11:47 #205
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_30898335
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 20:46 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Een stel aso's met een grote bek. Niet dat dat verkeerd is, maar het is beslist geen serie waard.
Ze weten wel hoe een motor eruit moet komen te zien.
Ik zou daar graag een keertje willen shoppen.
  zaterdag 24 september 2005 @ 21:15:04 #206
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30898441
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 21:11 schreef Drugshond het volgende:

[..]

Ze weten wel hoe een motor eruit moet komen te zien.
Ik zou daar graag een keertje willen shoppen.
Ieder zo z'n deugt hè?
  zaterdag 24 september 2005 @ 21:18:10 #207
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
  zaterdag 24 september 2005 @ 22:12:47 #209
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_30901246
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 22:12 schreef Drugshond het volgende:

[..]


Duitse pispot helm op.... en knarren maar.
knorren meestal, het is Teutel sr.
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
  zaterdag 24 september 2005 @ 23:30:22 #211
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30902864
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 22:08 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
De I Robot motor.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  zondag 25 september 2005 @ 00:08:46 #212
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30903918
Zo.. Sidekick
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30910276
quote:
814 tt-EEN 814 zo 25 sep 10:39:29

MUZIEK FBI
­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­
"LENNON WAS TE STONED VOOR REVOLUTIE"
­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­
De FBI heeft begin de jaren zeventig
het doen en laten van John Lennon nauw-
keurig onderzocht. Uit het onderzoek
bleek dat "Lennon veel te stoned" was
om herrie te schoppen tijdens de
Republikeinse conventie in Miami.

De Amerikaanse regering heeft deze week
geheime regeringsdocumenten over over-
leden beroemdheden geopenbaard.

De FBI hield begin jaren zeventig heel
heel wat bekendheden in de gaten.
Marilyn Monroe werd gevolgd omdat ze
verdacht werd van communistische sympa-
thieën. Kitschkoning Liberace bleek een
gokprobleem te hebben.
pi_30910288
Ha, p kan dus nog steeds mod worden !
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
pi_30910409
over een uur weer Buitenhof! deze moet iedereen kijken, want:
quote:
223 Teletekst zo 25 sep
*******************************
*******************************NED.3
*************************************

12.05-13.00 uur BUITENHOF
00.40-01.35 uur HERHALING

Een exclusief interview met Francis
Fukuyama,schrijver van het boek The
End of History and the Last Man.

Fukuyama,één van de grote denkers van
onze tijd en huisideoloog van de
Amerikaanse regering,praat onder meer
over de lessen van de oorlog in Irak,
en over de vraag hoe het komt dat het
vertrouwen in de overheid en politiek
in ons land en andere West-Europese
landen zo laag is.
pi_30910827
Fukuyama is een neo-conservatief, zegt hij zelf, maar hij is de laatste jaren wel flink teleurgesteld.
pi_30910915
Niet zo gek natuurlijk, als je kijkt naar de geldverslindende imperialisten van nu.
  zondag 25 september 2005 @ 11:40:30 #218
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30911204
quote:
Op zondag 25 september 2005 10:55 schreef Svensational het volgende:
Ha, p kan dus nog steeds mod worden !
Nee, 1 grap is wel genoeg.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_30911296
Saoedische minister van Buitenlandse Zaken: "We fought a war together to keep Iran out of Iraq after Iraq was driven out of Kuwait. Now we are handing the whole country over to Iran without reason". De sji'itische revolte van 1991, .
  zondag 25 september 2005 @ 11:49:30 #220
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30911414
quote:
Op zondag 25 september 2005 10:54 schreef zakjapannertje het volgende:

[..]

Dat meen je niet
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
  zondag 25 september 2005 @ 11:49:35 #221
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30911418
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  zondag 25 september 2005 @ 11:50:18 #222
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30911436
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  zondag 25 september 2005 @ 11:54:10 #223
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30911526
quote:
Op zondag 25 september 2005 11:49 schreef George-Butters het volgende:
[afbeelding]
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
  zondag 25 september 2005 @ 12:05:37 #224
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30911806
nog 1 stripje:

60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  zondag 25 september 2005 @ 12:08:49 #225
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30911868
quote:
Op zondag 25 september 2005 12:05 schreef George-Butters het volgende:
nog 1 stripje:

[afbeelding]
Ik snap 'm niet. Op een van de plaatjes zie je een lege plek en op de laatste zou hij zijn boek vergeten zijn
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
  zondag 25 september 2005 @ 12:18:01 #226
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30912035
quote:
Op zondag 25 september 2005 12:08 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Ik snap 'm niet. Op een van de plaatjes zie je een lege plek en op de laatste zou hij zijn boek vergeten zijn
Dan moet je m nog een keer lezen... Goed opletten he!
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  zondag 25 september 2005 @ 12:25:06 #227
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30912201
quote:
Op zondag 25 september 2005 12:18 schreef George-Butters het volgende:

[..]

Dan moet je m nog een keer lezen... Goed opletten he!
Iets onzichtbaars

Groningse humor zeker
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30912246
Ik heb nu de accu in m'n laptop, moet ik 'm nou eerst helemaal leegmaken, of eerst helemaal opladen? O ja, , hij viel van zo'n dertig centimeter hoogte op de stenen vloer, maar hij doet het nog wel... gaat dit straks mis?
  zondag 25 september 2005 @ 12:31:58 #229
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30912372
quote:
Op zondag 25 september 2005 12:26 schreef Monidique het volgende:
Ik heb nu de accu in m'n laptop, moet ik 'm nou eerst helemaal leegmaken, of eerst helemaal opladen? O ja, , hij viel van zo'n dertig centimeter hoogte op de stenen vloer, maar hij doet het nog wel... gaat dit straks mis?
Welnee, die dingen moeten tegen G-krachten kunnen
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
  zondag 25 september 2005 @ 12:33:20 #230
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30912407
quote:
Op zondag 25 september 2005 12:26 schreef Monidique het volgende:
Ik heb nu de accu in m'n laptop, moet ik 'm nou eerst helemaal leegmaken, of eerst helemaal opladen? O ja, , hij viel van zo'n dertig centimeter hoogte op de stenen vloer, maar hij doet het nog wel... gaat dit straks mis?
Eerst helemaal opladen en dan weer helemaal leegmaken.
Een aantal keer achter elkaar.
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
pi_30912429
Ok, dus netstroom aansluiten nu?
pi_30912472
Hij is dus 30 minuten niet opgeladen. Nu laad ik 'm. Heb ik het nu helemaal verpest?
  zondag 25 september 2005 @ 12:42:58 #233
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30912661
quote:
Op zondag 25 september 2005 12:35 schreef Monidique het volgende:
Hij is dus 30 minuten niet opgeladen. Nu laad ik 'm. Heb ik het nu helemaal verpest?
tuurlijk niet.
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  zondag 25 september 2005 @ 12:50:01 #234
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30912833
wat een geblaat van hoogleraar Fukuyama
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30912910
Ik blaat ook, maar het is onopgemerkt gebleven.
  zondag 25 september 2005 @ 12:54:15 #236
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30912932
jawel, maar jij had tenminste een beetje gelijk
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30912950
quote:
Op zondag 25 september 2005 12:54 schreef Tafkahs het volgende:
jawel, maar jij had tenminste een beetje gelijk
Wanneer?
  zondag 25 september 2005 @ 12:56:19 #238
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30912973
quote:
Op zondag 25 september 2005 12:55 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

Wanneer?
Op zaterdag 24 september 2005, 18:54
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30913036
quote:
Op zondag 25 september 2005 12:56 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Op zaterdag 24 september 2005, 18:54
Daar ga ik niet naar zoeken, hoor.
  zondag 25 september 2005 @ 13:00:24 #240
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30913067
quote:
Op zondag 25 september 2005 12:53 schreef Johan_de_With het volgende:
Ik blaat ook, maar het is onopgemerkt gebleven.
Dat je zelf, maar het is wel algemeen bekend hier...
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  zondag 25 september 2005 @ 13:01:13 #241
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30913097
ik word moe van die Fukuyama met z'n liberal end. Iedereen weet dat we steeds meer op een neo-communistisch stelsel afstormen.
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30913116
quote:
Op zondag 25 september 2005 13:01 schreef Tafkahs het volgende:
blaat.
.
pi_30913154
Ik ben het het niet echt oneens met Fukuyama.
  zondag 25 september 2005 @ 13:10:33 #245
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30913353
quote:
Op zondag 25 september 2005 13:03 schreef Monidique het volgende:
Ik ben het het niet echt oneens met Fukuyama.
Daarvoor was zijn praatje ook te algemeen he? Hij zou waarschijnlijk ja hebben gestemd voor de europese grondwet en daarna begon ie te ouwenelen over pluriformiteit in Nederland en Engeland, tja..
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30913399
Ik ook niet...
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
  zondag 25 september 2005 @ 13:13:03 #247
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30913412
ja, doei
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30913441
quote:
Op zondag 25 september 2005 13:10 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Daarvoor was zijn praatje ook te algemeen he? Hij zou waarschijnlijk ja hebben gestemd voor de europese grondwet en daarna begon ie te ouwenelen over pluriformiteit in Nederland en Engeland, tja..
Het was in eerste instantie een analyse over de verschillen tussen Europa en Amerika, daar kun je weinig gelijk in halen, maar het klonk allemaal logisch.
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
  zondag 25 september 2005 @ 13:18:12 #249
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30913531
quote:
Op zondag 25 september 2005 13:13 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

Het was in eerste instantie een analyse over de verschillen tussen Europa en Amerika, daar kun je weinig gelijk in halen, maar het klonk allemaal logisch.
Talk 'n Cash
Clinton betaalt er nog steeds z'n sigaren mee
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30913569
quote:
Op zondag 25 september 2005 13:18 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Talk 'n Cash
Clinton betaalt er nog steeds z'n sigaren mee
. Gorbatsjov schijnt ook nogal wat af te schnabbelen.
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30913597
quote:
Op zondag 25 september 2005 12:25 schreef Tafkahs het volgende:

[..]

Iets onzichtbaars

Groningse humor zeker
Katertje?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  zondag 25 september 2005 @ 13:31:37 #252
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30913814
quote:
LONDEN - De Britse premier Blair heeft toegegeven dat hij de gewelddadigheid van de Iraakse rebellen flink heeft onderschat.
Mission Accomplished.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_30913827
Hij flip-flopte wel een keertje. Eerst zei hij dat de politieke (fundamentalistische) Islam gevaarlijker is dan het communisme destijds omdat het in tegenstelling tot de socialistische leer niet uit de Verlichting is voortgekomen, wat ik sowieso al een aparte redenering vind, en daarna zegt hij dat deze islamitische beweging minder gevaarlijk is dan het fascisme of het communisme.
pi_30917804
daarnet een programma over jazz op Nederland 3, dat de tegenwoordige jeugd zich hierdoor zo laat meeslepen
  zondag 25 september 2005 @ 16:44:37 #256
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30919384
Laten we dit baggerdeel eens besluiten.
pi_30919772
quote:
Op zondag 25 september 2005 15:55 schreef zakjapannertje het volgende:
daarnet een programma over jazz op Nederland 3, dat de tegenwoordige jeugd zich hierdoor zo laat meeslepen
De tegenwoordige jeugd laat zich door jazz meeslepen?
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30920165
quote:
Op zondag 25 september 2005 16:44 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Laten we dit baggerdeel eens besluiten.
hatsjikidee!
pi_30920203
quote:
Op zondag 25 september 2005 16:57 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

De tegenwoordige jeugd laat zich door jazz meeslepen?
  zondag 25 september 2005 @ 17:44:49 #260
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30920981
bieeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  zondag 25 september 2005 @ 18:06:03 #261
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_30921552
Zwitserland kan nu definitief meedoen aan het Schengenverdrag:
quote:
BERN - De Zwitsers hebben gekozen voor verdere opening van hun arbeidsmarkt. In een zondag gehouden referendum bleek 56 procent het goed te vinden dat de inwoners van de tien nieuwe lidstaten van de Europese Unie zonder speciale werkvergunning in hun land mogen werken. De steun voor het plan was veel groter dan verwacht.

De uitkomst van de volksraadpleging zal volgens waarnemers van invloed zijn op de relatie tussen Zwitserland en de EU. Door de uitslag wordt het zoeken naar banen in Zwitserland voor de inwoners van de nieuwe EU-landen tot 2011 in beperkte mate mogelijk omdat er allerlei uitzonderingen zijn. De burgers van de 'oude' EU-landen, voornamelijk West- en Zuid-Europeanen, kunnen al sinds 2002 in Zwitserland aan de slag.


Het was de bedoeling dat het akkoord dat Bern destijds met de EU had bereikt over het vrije verkeer van arbeidskrachten, automatisch ook van toepassing zou zijn op de landen die in mei 2004 toetraden, onder meer Polen, Hongarije en Tsjechië. Maar de Zwitserse nationalistische oppositie wist genoeg handtekeningen op te halen om de kwestie in een referendum aan de bevolking te kunnen voorleggen.

Tegenstanders vrezen dat de Zwitserse arbeidsmarkt wordt overspoeld met goedkope werkkrachten. Voorstanders denken dat een goede arbeidsregulering dat kan voorkomen en wijzen erop dat de relatie van Zwitserland met de EU in het geding zou komen, als het voorstel zou worden afgewezen. Uiteindelijk stemden negentien kantons voor en negen tegen het voorstel.

Barroso

Voorzitter Barroso van de Europese Commissie, het dagelijks bestuur van de EU, heeft zondag meteen telefonisch zijn gelukwensen met de uitslag overgebracht aan de Zwitserse president Schmid. "Deze uitslag toont aan dat Zwitserland en de Unie met succes samenwerken om de integratie van onze volkeren en economieën te bevorderen en om de cohesie van Europa te versterken", liet Barroso in een verklaring weten.

Een Zwitsers nee had vergaande consequenties kunnen hebben. Velen in de Europese instellingen vinden toch al dat het Alpenland handig profiteert van allerlei handelsakkoorden met de EU, zonder de lasten van het lidmaatschap te hoeven dragen. Als Zwitserland de deuren gesloten zou houden voor de Oost-Europeanen, en daarmee in feite zou discrimineren tussen de 'oude' Europeanen en de nieuwe, zou de EU wellicht allerlei akkoorden hebben opgezegd. De controles aan de Zwitserse grenzen, die binnenkort vrijwel verdwijnen, zouden dan volledig kunnen terugkeren.
pi_30921839
Hallo.
  zondag 25 september 2005 @ 18:22:23 #263
8369 speknek
Another day another slay
pi_30921923
Zou het in de naam zitten, dat de Rita's over de hele wereld de negerts uit hun huis verdrijven?
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_30922778
Hilarisch trouwens: Amerika vocht gisteren tegen troepen van Al-Sadr. Hoe noemen we hen? Anti-Iraqi forces. !
pi_30923131
Hilarisch ja.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zondag 25 september 2005 @ 19:23:28 #268
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30923366
quote:
Op zondag 25 september 2005 19:14 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Hilarisch ja.
Neem hem niet te serieus. Meneer heeft weer eens uit ellende teveel bier gedronken en dan gaat hij altijd doen alsof nieuwsfeitjes grappig zijn.
pi_30923386
quote:
Op zondag 25 september 2005 19:23 schreef Finder_elf_towns het volgende:

[..]

Neem hem niet te serieus. Meneer heeft weer eens uit ellende teveel bier gedronken en dan gaat hij altijd alsof nieuwsfeitjes grappig zijn.
Een soort van mankement dus?
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zondag 25 september 2005 @ 19:25:44 #270
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30923430
quote:
Op zondag 25 september 2005 19:24 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

[..]

Een soort van mankement dus?
Uit medelijden zou je zo kunnen noemen, ja.
pi_30923604
O God, Finder_elf_towns, je wordt met de dag sneuer.
pi_30923853
quote:
Op zondag 25 september 2005 19:32 schreef Monidique het volgende:
O God, Finder_elf_towns, je wordt met de dag sneuer.
Dit gaat vast over jezelf.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zondag 25 september 2005 @ 19:52:36 #274
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30924235
quote:
Op zondag 25 september 2005 19:23 schreef Finder_elf_towns het volgende:

[..]

Neem hem niet te serieus. Meneer heeft weer eens uit ellende teveel bier gedronken en dan gaat hij altijd doen alsof nieuwsfeitjes grappig zijn.
Ik vind het wel grappig eigenlijk .
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
  zondag 25 september 2005 @ 19:54:42 #275
62977 George-Butters
Super Geil Klasse
pi_30924277
60% of what you say is crap.
Donner 1
Donner 2
Streng!
pi_30924695
quote:
Op zondag 25 september 2005 19:40 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
. Hoe heet 'ie?
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30925321
quote:
Op zondag 25 september 2005 20:10 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

. Hoe heet 'ie?
Dat is die gele baby, Lizzy natuurlijk .

Mijn babyeendjes -deel 3-
pi_30925394
quote:
Op zondag 25 september 2005 20:30 schreef bperends het volgende:

[..]

Dat is die geile baby, Lizzy natuurlijk .

Mijn babyeendjes -deel 3-
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zondag 25 september 2005 @ 20:47:41 #279
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30925874
quote:
Op zondag 25 september 2005 18:59 schreef Monidique het volgende:
Hilarisch trouwens: Amerika vocht gisteren tegen troepen van Al-Sadr. Hoe noemen we hen? Anti-Iraqi forces. !
Ik zou het eerder pro-Britse troepen noemen.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  zondag 25 september 2005 @ 20:48:38 #280
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_30925904
quote:
Op zondag 25 september 2005 19:52 schreef George-Butters het volgende:

[..]

Ik vind het wel grappig eigenlijk .
Sommige mensen hebben geen gevoel voor humor, en dat kan je ze niet kwalijk nemen.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_30926004
quote:
Op zondag 25 september 2005 19:40 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
Blijft trouwens knap hoe ze altijd op hun eigen poten gaan staan .
  zondag 25 september 2005 @ 20:54:07 #282
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30926445
pff brak zijn is oke .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_30926585
Weer eens gezopen, Duck?
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_30926826
Yep hele weekend aardig wat . Vanochtend om half 9 smaakten het bier en een fijne sigaar ook alweer uitstekend .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_30926908
Een sigaar? Is dat niet een beetje VVD-achtig?
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_30926949
Zolang het maar lekker is .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_30927050
quote:
Op zondag 25 september 2005 20:30 schreef pberends het volgende:

[..]

Dat is die gele baby, Lizzy natuurlijk .

Mijn babyeendjes -deel 3-
De vrouwelijk users zijn er wel van gecharmeerd lees ik .
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30927084
quote:
Op zondag 25 september 2005 21:19 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Een sigaar? Is dat niet een beetje VVD-achtig?
Tenzij het een Cubaantje is...
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
pi_30929923
quote:
Op zondag 25 september 2005 21:23 schreef RichardQuest het volgende:

[..]

De vrouwelijk users zijn er wel van gecharmeerd lees ik .
3 van die sexy mannetjeseenden .
  zondag 25 september 2005 @ 22:47:05 #291
125364 Tafkahs
Stadsnomade
pi_30929936
Yes!!! M'n Cheers torrent is binnen
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30931665
Zo.
pi_30938389
.oZ
pi_30939237
quote:
Op zondag 25 september 2005 22:46 schreef pberends het volgende:

[..]

3 van die sexy mannetjeseenden .
Liev
Schattiiiiig
Cute

Vrouwen op hun vervelendst.
Het is ongetwijfeld gemakkelijker in blinde onderwerping te leven dan aan je bevrijding te werken: ook de doden zijn beter aangepast aan de aarde dan de levenden
  maandag 26 september 2005 @ 11:28:31 #295
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_30940277
Ik ben blij dat alles weer is zoals vroeger.

Had ik toch gelijk en wilde ze gewoon mensen op de kast jagen?
pi_30940383
Wat een vervelende sc is dit, 't staat al tijden open..
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_30940399
quote:
Op maandag 26 september 2005 11:28 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Kutbus.
had dan de trein genomen
pi_30940707
quote:
In Rotterdam en Den Haag nam de criminaliteit juist toe.
http://www.nu.nl/news/598(...)te_grote_steden.html

VVD- en CDA-stad... dus...
pi_30940884
quote:
Op maandag 26 september 2005 12:24 schreef Monidique het volgende:

[..]

http://www.nu.nl/news/598(...)te_grote_steden.html

VVD- en CDA-stad... dus...
Wat is Almere? Daar werd het meeste vernield
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')