Bedankt, graag gedaan!quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:15 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Goed dat dat B&A ding in de OP staat.
quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:29 schreef nightfall het volgende:
ik heb heel lang gedacht dat "vingeren" aan een wijf de'r tieten zitten betekende![]()
Idd, ik dacht altijd dat ik voorzichtig moest zijn met de onderkant, toen mijn stage begeleider vertelde dat ik hem beter op de onderkant kon leggenquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:40 schreef nightfall het volgende:
de'r zijn ook nog een hoop mensen die denken dat de data van een cd, of cd-rom op de onderkant van het schijfje staat
zet maar eens een krasje op de bovenkant jaquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:42 schreef StephanL het volgende:
[..]
Idd, ik dacht altijd dat ik voorzichtig moest zijn met de onderkant, toen mijn stage begeleider vertelde dat ik hem beter op de onderkant kon leggen
Haha, die is goed!!quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:32 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Het is mogelijk dat ik 'm al eens verteld heb, maar weet 't niet zeker...
Mijn moeder ging een keer schoenen met me kopen omdat de mijne te klein waren geworden. Ik was toen een jaar of vier denk ik. Toen vroeg de verkoopster of ik mijn oude schoenen wilde houden. "Ja", zei ik, "die wil ik bewaren tot ze klein genoeg zijn voor mijn pop". Ik dacht tot dan toe dus dat mijn schoenen steeds kleiner werden in plaats van ik steeds groter. Mama had immer gezegd: "Je schoenen worden te klein".
Niet echt jááááren later, maar goed.
quote:Tha_Erik - zaterdag 13 augustus 2005 @ 17:22
Ik heb jarenlang gedacht dat mijn oma een heks was omdat ze een spinnewiel had Tegenwoordig weet ik dat niet iedereen met een spinnewiel een heks is.
Wat gebeurt er dan?quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:43 schreef nightfall het volgende:
[..]
zet maar eens een krasje op de bovenkant ja
Dan is ie kapot.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:05 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Wat gebeurt er dan?Ik snap 't niet
.
haha.. die is wel goed ja.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:06 schreef mvdw_exquisite het volgende:
zo kwam mn moeder erachter dat je een DVD niet terug hoeft te spoelen wanneer de film afgelopen is..
Is dat niet zo dan?quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:40 schreef nightfall het volgende:
de'r zijn ook nog een hoop mensen die denken dat de data van een cd, of cd-rom op de onderkant van het schijfje staat
Ik heb het wel vaker gehoord, maar ik ging er ook altijd nog vanuit dat de data aan de onderkant staat. Als je een cd brandt zie je daarna immers ook vooral aan de onderkant (waar dus geen label zit) het beschreven vlak zitten.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:40 schreef nightfall het volgende:
de'r zijn ook nog een hoop mensen die denken dat de data van een cd, of cd-rom op de onderkant van het schijfje staat
nee,. dat is logisch,. maar neem als test nou eens goede cd,. 1tje die je ergens gratis hebt gekregen en vrij nieuw is,. zet een kras op de bovenkant, en je zult zien dat je zo door de cd heen kunt kijken,. en kijk vervolgens maar eens oftie het nog normaal doet.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:28 schreef GrupoBalanca het volgende:
huh maar als er aan de onderkant tig krassen opstaan, dan doet ie t ook niet..
Nou volgens wikipedia zitten de putjes dus aan de bovenkant. Dat is de grap en dan is het ook wel logisch dat die kant sneller beschadigt. Maar cd is transparant dus beide kanten moeten gewoon niet bekrast worden denk ik dan.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:36 schreef roobje het volgende:
Is het niet gewoon zo dat de laag waar de data zit tussen twee lagen zit? Aan de onderkant zit gewoon een doorzichtig stuk plastic en aan de bovenkant zit de sticker. Waarschijnlijk is die sticker kwetsbaarder dan dat stuk plastic aan de onderkant en is een kras op de bovenkant ernstiger dan aan de onderkant? Ik denk niet dat de data echt zit in de laag die je aan kan raken met je vinger hoor
Waarom zit dat leesding in een CDspeler dan aan de onderkant??quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:43 schreef nightfall het volgende:
[..]
zet maar eens een krasje op de bovenkant ja
Dat idee had ik toen ik klein was ook. Om wat specifieker te zijn: ik dacht dat de dokter dan met die boormachine van de onderkant van het kind een stukje afhaalde of juist een stukje extra vastmaakte (afhankelijk ervan of de ouders liever een jongen of een meisje hadden)quote:menesis schreef:
Ik dacht vroeger dat er bij een bevalling altijd een boormachine werd gebruikt ("er is iemand geboren")
quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:48 schreef nightfall het volgende:
[edit]dit klopt dan weer niet
Zou het door de videotheek komen?quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:06 schreef mvdw_exquisite het volgende:
zo kwam mn moeder erachter dat je een DVD niet terug hoeft te spoelen wanneer de film afgelopen is..
Nee, da's de slechtsscorende vrouwelijke Fokker bij en IQ-testquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:26 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
En ik dacht ook altijd dat ChrisJX een man was.
Agossie. Op mij nochtans nooit echt dom overgekomen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 21:44 schreef D.Rose het volgende:
Nee, da's de slechtsscorende vrouwelijke Fokker bij en IQ-test
dan ben je zeker nog nieuw is deze reeksquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 21:48 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Agossie. Op mij nochtans nooit echt dom overgekomen.
toen mijn collega door de officemanager van een ander kantoor werd gevraagd precies aan te geven welke spatels (voor creme, cosmetica) precies moesten worden besteld zei ze : het lijkt me het handigst als ik het formaat dan even fax.... dus we dachten nog : slim, even die dingen omtrekken op papier, om misverstanden te voorkomen (officemanager zat in belgie....).quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 20:03 schreef GrupoBalanca het volgende:
Weet niet als het al eerder is gepost, maar ik dacht met t faxen.. dat papier.. van de andere kant door de snoeren heen gingen.. en zo bij de ander fax terecht kwamweet eerlijk gezegt nog steeds niet hoe dat gaat
Het eerste topic waar ik een bijdrage aan leverde was twee topics terug ofzo. Ik ga niet al die anderen teruglezen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 21:53 schreef D.Rose het volgende:
dan ben je zeker nog nieuw is deze reeks
Dit kán gewoon niet waar zijn.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 21:58 schreef missC het volgende:
toen mijn collega door de officemanager van een ander kantoor werd gevraagd precies aan te geven welke spatels (voor creme, cosmetica) precies moesten worden besteld zei ze : het lijkt me het handigst als ik het formaat dan even fax.... dus we dachten nog : slim, om misverstanden te voorkomen (officemanager zat in belgie....).
ze pakt een wit vel papier
ze pakt de spatels
ze pakt plakband...
o help nee toch....een schaar ?!
we waren allemaal teveel met stomheid geslagen en mijn andere collega lag met haar benen gekruisd onder het bureau.... dus niemand was in staat om in te grijpen...
het meest verbazingwekkende vonden wij echter dat de Xerox-man die kwam om de schade te hertellen, het niet eens echt gek vond...wat maakt die man dan nog meer mee....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:04 schreef Rex_Mundi het volgende:
Toen ik nog een kleine dreumes was hadden mijn ouders me wijsgemaakt dat je bij het einde van een roltrap direct af moest stappen, als je te laat was zou je eronder verdwijnen. Dus dat was altijd spannend op de roltrap in mijn jonge jaren.
nee dit is zo dom, dat ik het echt niet zelf kan verzinnen, echt gebeurd. ik hoop ook nog steeds een xeroxer of nashuateccer tegen te komen, of zijn memoires te lezen...quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:00 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Dit kán gewoon niet waar zijn.
Ja tegen mij hebben ze een keer gezegd dat er iemand met zijn haar onder was gekomen en dat ie daarna geen haar meer had, en daar denk ik nu nog vaak aan als ik een roltrap op ga...quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:04 schreef Rex_Mundi het volgende:
Toen ik nog een kleine dreumes was hadden mijn ouders me wijsgemaakt dat je bij het einde van een roltrap direct af moest stappen, als je te laat was zou je eronder verdwijnen. Dus dat was altijd spannend op de roltrap in mijn jonge jaren.
Dat zou een bestseller worden! Doe ze een idee aan de hand! Ik wil dat ook lezen. De dingen die ze meemaken op computerhelpdesks zijn soms ook hilarisch.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:07 schreef missC het volgende:
nee dit is zo dom, dat ik het echt niet zelf kan verzinnen, echt gebeurd. ik hoop ook nog steeds een xeroxer of nashuateccer tegen te komen, of zijn memoires te lezen...
quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:04 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Oh ja, liedjes...
Mijn zusje: "Heb je je beurs mee, toejoe, heb je je beurs mee toejoe".Haha lachen man zulk soort dingen, als kind weet je gewoon af en toe echt niet wat ze zingen..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dacht ik ook. Maar dat je nog steeds niet weet hoe het werkt getuigt wel van domheid. Je benadrukt het zelf gelukkig ook nog. 'gezegt'quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 20:03 schreef GrupoBalanca het volgende:
Weet niet als het al eerder is gepost, maar ik dacht met t faxen.. dat papier.. van de andere kant door de snoeren heen gingen.. en zo bij de ander fax terecht kwamweet eerlijk gezegt nog steeds niet hoe dat gaat
Bij mij ook. Was een keer bij Oprah Winfrey ofzo, weet ik veel, dat iemand met zijn veters er tussen was gekomen. De roltrap was altijd een avontuur op zich voor mij.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:08 schreef Sebastiaan_2003 het volgende:
[..]
Ja tegen mij hebben ze een keer gezegd dat er iemand met zijn haar onder was gekomen en dat ie daarna geen haar meer had, en daar denk ik nu nog vaak aan als ik een roltrap op ga...
Oh zo. Maar een CD leest wel 'door' de onderkant.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:45 schreef nightfall het volgende:
hier staat het wel uitgelegt,. je kunt o pdat plaatje zien dat de data veel dichter bij de bovenkant ligt
http://www.weethet.nl/dutch/cdrw_howitworks.php
Krassen aan de onderkant maken ook uit, maar die moeten dan wel veel dieper zijn, om geheel door de beschermlaag heen te dringen. Aan de bovenkant zit geen beschermlaag (of althans een veel dunnere) dus dan is een krasje eerder fataal.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:50 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Dusch de data zit boven in en word door de onderkant heen gelezen. Maken krassen aan de onderkant dan niet uit? Meestal heb ik CDs altijd of in het doosje, of in m'n CDspeler zitten. Maar nu vraag ik me wel af hoe om je CDs neer zou moeten leggen. Want als er een beschermlaag boven zit, dan zou dat niet zo maar beschadigd worden als je de CD op die kant legt. Maar aan de onderkant zit dusch ook een beschermlaag.
Ik kom er nu achter dat er meer EMI's zijn dan in Uden? Of ben je verhuisd?quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 18:30 schreef nightfall het volgende:
ik heb eens vakantiewerk bij EMI gedaan, en daar vertelde ze het me
aan de bovenkant zit een laagje, en dat is de data,. het stuk tussen de onderkant en de data is gewoon een doorzichtig plaatje plastick zal ik maar zeggen.
Toen ik nog een kleine Trixie was is mij dat verhaal ook een keertje verteld ( weet niet meer door wie...) was daarna als de dood voor roltrappen.. ik huilde altijd als ik zo'n ding op moest..ik snaptte ook nooit waarom die mensen vrijwillig de roltrap op gingen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:04 schreef Rex_Mundi het volgende:
Toen ik nog een kleine dreumes was hadden mijn ouders me wijsgemaakt dat je bij het einde van een roltrap direct af moest stappen, als je te laat was zou je eronder verdwijnen. Dus dat was altijd spannend op de roltrap in mijn jonge jaren.
Dit meen je niet?quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:42 schreef StephanL het volgende:
[..]
Idd, ik dacht altijd dat ik voorzichtig moest zijn met de onderkant, toen mijn stage begeleider vertelde dat ik hem beter op de onderkant kon leggen
ik heb in de buurt vn uden gewoont ja...quote:Op zondag 14 augustus 2005 09:38 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Ik kom er nu achter dat er meer EMI's zijn dan in Uden? Of ben je verhuisd?
Baby's werden in mijn ogen niet geboren met een boormachine, maar uit een machine.
Ik heb zelf lange tijd in de couveuse gelegen en mijn moeder zei tegen mij wanneer we in het ziekenhuis langs de kraamafdeling liepen: daar lag jij in toen je geboren werd. Ik dacht dus dat je uit een machine kwam, en daarna met een kleine lopende band eruit kwam....
Yups same herequote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:04 schreef Rex_Mundi het volgende:
Toen ik nog een kleine dreumes was hadden mijn ouders me wijsgemaakt dat je bij het einde van een roltrap direct af moest stappen, als je te laat was zou je eronder verdwijnen. Dus dat was altijd spannend op de roltrap in mijn jonge jaren.
quote:Op zondag 14 augustus 2005 15:38 schreef Lienekien het volgende:
pijpensteel: buis van een tabakspijp, vooral de steel (schenk) van een Goudse pijp (...) (uitdr.) het regent pijpenstelen, gezegd van een harde regen die in rechte stralen neervalt
quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:32 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Het is mogelijk dat ik 'm al eens verteld heb, maar weet 't niet zeker...
Mijn moeder ging een keer schoenen met me kopen omdat de mijne te klein waren geworden. Ik was toen een jaar of vier denk ik. Toen vroeg de verkoopster of ik mijn oude schoenen wilde houden. "Ja", zei ik, "die wil ik bewaren tot ze klein genoeg zijn voor mijn pop". Ik dacht tot dan toe dus dat mijn schoenen steeds kleiner werden in plaats van ik steeds groter. Mama had immer gezegd: "Je schoenen worden te klein".
Niet echt jááááren later, maar goed.
Haha, ik dacht vroeger hetzelfde.quote:Op zondag 14 augustus 2005 17:25 schreef kokos het volgende:
Hey Jude van the Beatles gaat niet over een Jood maar over een vrouw die Jude heet
quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 19:42 schreef mvdw_exquisite het volgende:
k heb vroeger wel eens gedacht dat wanneer er een nieuw woord in de taal wordt toegevoegd, dit woord via een toespraak wordt vrijgegeven.. ik zag dat dan zo voor me:
een burgermeester achter zo'n tafeltje met microfoon; "dames en heren, vanaf heden gebruiken wij het woord flippo voor plastic ronde schijfjes die u in de Smith chips kunt vinden"..
Ik heb wel eens bij Rescue 911 gezien dat een klein jongetje (jaar of 3) aan de onderkant van de roltrap viel en dat de mouw van zn jas dus op 1 of andere manier klemzat tussen de roltrap. Die mouw ging dus mee naar beneden (was zeker vastgehaakt ofzo) en dat jochie zn arm werd dus afgekneld.quote:Op zondag 14 augustus 2005 10:18 schreef B.A.Trix het volgende:
[..]
Toen ik nog een kleine Trixie was is mij dat verhaal ook een keertje verteld ( weet niet meer door wie...) was daarna als de dood voor roltrappen.. ik huilde altijd als ik zo'n ding op moest..ik snaptte ook nooit waarom die mensen vrijwillig de roltrap op gingen.Je kwam er daarna natuurlijk zo plat als een dubbeltje uit!
![]()
ondertussen heb ik er geen 'last' meer van hoor..
ps.dat van die cd's is ook nieuw voor mij![]()
Ik WIST gewoon dat mijn angst gegrond wasquote:Op zondag 14 augustus 2005 17:51 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ik heb wel eens bij Rescue 911 gezien dat een klein jongetje (jaar of 3) aan de onderkant van de roltrap viel en dat de mouw van zn jas dus op 1 of andere manier klemzat tussen de roltrap. Die mouw ging dus mee naar beneden (was zeker vastgehaakt ofzo) en dat jochie zn arm werd dus afgekneld.
Zó raar is de gedachte dus niet
omgekeerde Gquote:Op zondag 14 augustus 2005 16:15 schreef Agiath het volgende:
Ik dacht dat er bij Dinsey altijd stond Gisney, die D vond ik altijd op een G lijken
een drug, bedoel jequote:Op zondag 14 augustus 2005 19:44 schreef j.chirac het volgende:
Ik dacht tot mijn 12e ofzo dat crêpepapier "crackpapier" was...totdat iemand me vertelde dat crack een drugs is...![]()
Eensch!quote:Op zondag 14 augustus 2005 17:34 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
een van de leukste topicreeksen ooit
Ik zou maar niet te veel waarde hechten aan dat verhaal, als ik jou was...quote:Op zondag 14 augustus 2005 21:16 schreef missC het volgende:
mij is ooit verteld dat er berggeiten bestaan die aan de ene kant een kortere voor- en achterpoot hebben zodat ze meer grip hebben...
google op berggeit en je krijgt heel veel autorecensies...maar inmiddels.....quote:Op zondag 14 augustus 2005 21:21 schreef Scootmobiel het volgende:
[..]
Ik zou maar niet te veel waarde hechten aan dat verhaal, als ik jou was...![]()
ja ik kan dus echt niet google-n...allemaal auto's die met berggeiten worden vergeleken....maar er is vast wel iemand die een foto vindt, als ie bestaat ?!quote:Op zondag 14 augustus 2005 21:52 schreef Scootmobiel het volgende:
Hm, heb het hele verhaal doorgelezen ja... Maar zoals er al boven staat, is het blijkbaar alleen een sage of legende, en geen werkelijk bestaande diersoort.
quote:Op zondag 14 augustus 2005 21:58 schreef missC het volgende:
[..]
ja ik kan dus echt niet google-n...allemaal auto's die met berggeiten worden vergeleken....maar er is vast wel iemand die een foto vindt, als ie bestaat ?!
+quote:Op zondag 14 augustus 2005 22:18 schreef missC het volgende:
dingen die ik pas maaaaanden later heb begrepen :
dat de cursus google-n en bijbehorend boek nog niet zo gek zijn....vriendin vertelt me net " ", ... , * *, alles heeft een betekenis als zoekcommando...
Ben je nu een foto aan het zoeken van een berggeit met 2 lange en 2 korte poten??quote:Op zondag 14 augustus 2005 21:58 schreef missC het volgende:
[..]
ja ik kan dus echt niet google-n...allemaal auto's die met berggeiten worden vergeleken....maar er is vast wel iemand die een foto vindt, als ie bestaat ?!
In schotland schijnen ze ook over zo'n beest te verhalen, maar wel alleen aan toeristen die vragen wat haggis voor een beest is.quote:Op zondag 14 augustus 2005 21:16 schreef missC het volgende:
wat een topic, ik word steeds blonder heb ik het gevoel, ik begin dus te twijfelen...
mij is ooit verteld dat er berggeiten bestaan die aan de ene kant een kortere voor- en achterpoot hebben zodat ze meer grip hebben...nooit meer over nagedacht tot ik vanmiddag bijna een koe om zag donderen.... weet dus niet eens of ik het nu pas begrepen heb, voor het vak google-n nog steeds niet geslaagd...
Ja, dat heb ik ook gezien. Zat echt met open mond te kijken toenquote:Op zondag 14 augustus 2005 17:51 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ik heb wel eens bij Rescue 911 gezien dat een klein jongetje (jaar of 3) aan de onderkant van de roltrap viel en dat de mouw van zn jas dus op 1 of andere manier klemzat tussen de roltrap. Die mouw ging dus mee naar beneden (was zeker vastgehaakt ofzo) en dat jochie zn arm werd dus afgekneld.
Zó raar is de gedachte dus niet
quote:Op maandag 15 augustus 2005 14:33 schreef _Arual_ het volgende:
Mijn vriend is voordat ie mij leerde kennen jarenlang alleen op vakantie geweest. Vorig jaar ging ik mee. En pas toen kwam ik erachter wat voor sporen het gebrek aan vrouwelijk gezelschap achterlaat...
In de meeste mediterrane landen zit in de badkamers een bidet. Zo ook op Sicilië. Mijn vriend ziet dat ding, trekt zijn zweetsokken uit en roept spontaan uit: "Heé, handig, hier hebben we ook zo'n apart voetenbadje".
![]()
Waar mannelijk gezelschap al niet goed voor is.quote:Het bidet geldt voor velen als een standaard voor hygiëne in een compleet ingerichte badkamer. Zijn eigenlijke doel vervult het bij de intieme lichaamsverzorging, maar het kan ook als voetenwasbak gebruikt worden.
ok. Mijn vriend zou dus het volgende kunnen posten: Mijn vriendin kwam er pas op haar 22e achter dat een bidet óók als voetenbad te gebruiken is.quote:Op maandag 15 augustus 2005 15:30 schreef blue-eight het volgende:
[..]
[..]
Waar mannelijk gezelschap al niet goed voor is.![]()
Kan je nagaanquote:
quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 21:58 schreef missC het volgende:
....verhaal...
ze pakt een wit vel papier
ze pakt de spatels
ze pakt plakband...
o help nee toch....een schaar ?!
het meest verbazingwekkende vonden wij echter dat de Xerox-man die kwam om de schade te hertellen, het niet eens echt gek vond...wat maakt die man dan nog meer mee....
en wat nou als die geiten de andere kant op willen lopen?quote:Op zondag 14 augustus 2005 21:16 schreef missC het volgende:
wat een topic, ik word steeds blonder heb ik het gevoel, ik begin dus te twijfelen...
mij is ooit verteld dat er berggeiten bestaan die aan de ene kant een kortere voor- en achterpoot hebben zodat ze meer grip hebben...
Er is wel een liedje geschreven over de schapen op de Afsluitdijk, het Fryske stamboekdykskiep, dat ongelijke poten had.quote:Op maandag 15 augustus 2005 00:45 schreef B.A.Trix het volgende:
[..]
Ben je nu een foto aan het zoeken van een berggeit met 2 lange en 2 korte poten??Of begrijp ik het nu niet..
![]()
Je kan natuurlijk ook denken dat ze dan op Will moeten schieten..quote:Op maandag 15 augustus 2005 15:07 schreef caradoc het volgende:
In vele films zitten wel oorlog scenes. Je hoort dan één mannetje allerlei commando's uitschreeuwen. Zo ook "Fire at will". Ik heb er eigenlijk nooit bij stil gestaan dat dit betekend dat je mag schieten wanneer jij maar wil, inplaats van op commando. Misschien niet zo gek ook, bij de nederlandse ondertiteling is die commando nooit vertaald.
Dat had ik ook, ja. 'Voor niets' in de betekenis van zinloos, nutteloos.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 00:01 schreef Aventura het volgende:
Ik begreep vroeger nooit de betekenis van de uitdrukking 'voor niets gaat de zon op'.
Dan dacht ik, ja de zon gaat toch wel voor een reden op? Anders blijft het toch donker? Of iets in die strekking. Later begreep ik dat het betekent dat het wil zeggen dat niks gratis is (behalve de zonsopgang).
Ik vond het altijd het slechtste voorbeeld van het feit dat niets gratis is. Als er niets gratis is, waarom dan het goedkoopste als voorbeeld nemen?quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 00:01 schreef Aventura het volgende:
Ik begreep vroeger nooit de betekenis van de uitdrukking 'voor niets gaat de zon op'.
Dan dacht ik, ja de zon gaat toch wel voor een reden op? Anders blijft het toch donker? Of iets in die strekking. Later begreep ik dat het betekent dat het wil zeggen dat niks gratis is (behalve de zonsopgang).
quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 10:52 schreef jack4ya het volgende:
O, God van hemel, zee en aard
Juiste tekst: O, God van hemel, zee en aard
Misverstaan als: O, God van Hema, C&A
Meesterlijk![]()
quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 10:52 schreef jack4ya het volgende:
O, God van hemel, zee en aard
Juiste tekst: O, God van hemel, zee en aard
Misverstaan als: O, God van Hema, C&A
Meesterlijk![]()
Ik dacht altijd dat ze zeiden: "houtte dief" Alsof die dief van houd is zeg maar..quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 11:52 schreef aidyl het volgende:
Ik heb heel lang gedacht dat je Duitsland toch echt als Duitseland schreef, en het zinnetje "Houdt de dief!" begreep ik niks van... wat had dat hout nou met die dief te maken, of had ie misschien hout gestolen![]()
Een vrouw?? Is Jude geen man dan...quote:Op zondag 14 augustus 2005 17:25 schreef kokos het volgende:
Hey Jude van the Beatles gaat niet over een Jood maar over een vrouw die Jude heet
Nee wacht ... de clip gaat over een vrouw, maar met Jude wordt inderdaad een man bedoeldquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 12:56 schreef Orcaman1984 het volgende:
[..]
Nee, kijk maar eens naar de videoclip![]()
Was jouw buurman mijn vader? Ik ben ook slachtoffer van dat grapje geweest!quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:52 schreef Showtime het volgende:
Als kleine jongen probeerde ik altijd vogeltjes te vangen door wat brood in de tuin te leggen en dan een doos half er boven met een stok eronder. Een stukje verderop zat ik klaar met een touw in mijn hand die aan de stok verbonden zat.
Op een gegeven moment zei onze buurman, als je zout op de staart van een vogel kan strooien kan je hem pakken.
Jarenlang heb ik gedacht dat wanneer je zout op een vogel zijn staart strooit dat hij dan niet kan wegvliegen. Uiteindelijk viel het kwartje, dat hij waarschijnlijk bedoelde dat als je zout op zijn staart kan strooien de vogel zo dichtbij is dat je hem net zo goed kan pakken.
Mijn vriendin (ja, een vrouw dus) wist niet dat een bidet niet is uitgevonden als voetenbadje tot ik haar vertelde dat zo'n ding bedoeld is om bepaalde lichaamsholtes te reinigen.quote:Op maandag 15 augustus 2005 14:33 schreef _Arual_ het volgende:
Mijn vriend is voordat ie mij leerde kennen jarenlang alleen op vakantie geweest. Vorig jaar ging ik mee. En pas toen kwam ik erachter wat voor sporen het gebrek aan vrouwelijk gezelschap achterlaat...
In de meeste mediterrane landen zit in de badkamers een bidet. Zo ook op Sicilië. Mijn vriend ziet dat ding, trekt zijn zweetsokken uit en roept spontaan uit: "Heé, handig, hier hebben we ook zo'n apart voetenbadje".
![]()
Zo, dat weten we dan óók weer. Kan ik me daar alvast geen buil meer aan vallen in de toekomst!quote:MDF (Medium Density Fibre Board) bestaat uit houtvezels en kunsthars geperst tot een plaat. MDF is homogener dan spaanplaat. Het is in allerlei vormen te zagen of frezen zonder dat de zijkanten gaan brokkelen. Het wordt ook 'middelhardboard' genoemd.
Ik wíst dat dat verhaal me vaag ergens aan deed denken. Maar natuurlijk!quote:Op maandag 15 augustus 2005 20:41 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Er is wel een liedje geschreven over de schapen op de Afsluitdijk, het Fryske stamboekdykskiep, dat ongelijke poten had.
http://www.piterwilkens.nl/teksten/dykskiep.php?cat=frl
zo hadden wij op de basisschool een aantal keer per jaar een kijkavond. We werkten van tevoren altijd aan een bepaald thema door werkstukken, opvoerinkjes en knutsels. Deze weken heetten project. Ik dacht dat mijn school dat woord zelf bedacht had!! Heb het zelfs eens aan de juf gevraagd: wie van het team het woord project bedacht had.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 20:11 schreef HoSeong het volgende:
Ik dacht altijd dat "column" een of ander speciaal woord was, totdat ik er rond mijn 12e achterkwam dat het gewoon Engels voor "kolom" is![]()
en je weet wel wat PVC betekent ?! Ik dacht altijd Plastic Voor (de) C (van WC-kwam er ook pas later achter dat dat dus de C van Closet was...)....nooit meer over nagedacht tot nu.... zoals ik al zei, ik word hier steeds blonder (gelukkig heb ik donkerbruin haar, dus ik heb nog wel even....).quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 19:46 schreef Scootmobiel het volgende:
Oh ja, stom... het is me vorig jaar (!) pas duidelijk geworden dat 'RVS' gewoon RoestVrijStaal betekent...
Ik dacht altijd dat het een afkorting voor één of andere kunststof was, net zoals PVC bijvoorbeeld...!![]()
Polyvinylchloride jaquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 20:35 schreef Veersesmurf het volgende:
poly-vinyl-chloride ofzoiets, toch?![]()
Klopt ja, die wist ik wel.quote:
Je haalt toch het oude behang eerst af vooraleer je er niet tegenaan gooitquote:Op woensdag 17 augustus 2005 06:29 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik dacht vroeger altijd dat als je de kamer steeds opnieuw behangde zonder het oude behang er af te halen, dat de kamer dan steeds kleiner werd. Dat is natuurlijk ook zo, maar ik stelde me dat nogal overdreven voor.
Ik in bad.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 10:51 schreef koen_pijl het volgende:
Ik dacht dat er vroeger iemand in de radio zat
Ik weet niet hoe "men" dat doet, maar je hoort eerst het oude behang eraf te halen ja.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 10:43 schreef leonieke het volgende:
[..]
Je haalt toch het oude behang eerst af vooraleer je er niet tegenaan gooit![]()
Of is dit weer zoiets typisch Belgisch?![]()
Oke, na overleg verkeerd begrepen![]()
Ik neem ook zo'n ding... kijken of dat bij mijn broertje ook werktquote:Op woensdag 17 augustus 2005 10:59 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Ik durfde nooit in het donker op de slaapkamer van mijn broer te komen, want de schakelaar van zijn lamp had een rood led-lampje. Ik was er van overtuigd dat er een leeuw in dat lampje zat, die er 's nachts dan wel eens uit zou kunnen springen...
Veel mensen laten het oude gewoon zitten.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 10:43 schreef leonieke het volgende:
[..]
Je haalt toch het oude behang eerst af vooraleer je er niet tegenaan gooit![]()
Of is dit weer zoiets typisch Belgisch?![]()
Oke, na overleg verkeerd begrepen![]()
M'n broer dacht Figaroquote:Op woensdag 17 augustus 2005 01:18 schreef MarkyB het volgende:
We Want More
misverstaand als
wie wa wo!
Toen ik en mn zusje in die fase zaten was het altijd lachen geblazen als we naar familie in Gilze gingen, vlak voor Gilze ligt het industrieterrein "Broekakkers".... wat natuurlijk door ons altijd werd gelezen als Broek-kakkersquote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:37 schreef CoolGuy het volgende:
[knip]
Iig, toen ik nog in mijn poep- en plashumorfase was las ik dat dus als 'Zijk-leppen omvouwen'. (Zeik met lange ij) en een lol dat ik had elke keer als ik dat zag (en dat was dus elke dag).
Vroeger dacht ik dat je die pakken maar aan 1 kan kon openvouwen hehequote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:37 schreef CoolGuy het volgende:
Nog eentje (ik ben ineens op dreef). Als je een pak vla hebt, dan staat er ergens op die dingen die je omvouwt een tekst in de richting van "Zijkleppen omvouwen". Ik weet niet of dat er nog opstaat eigenlijk, maar vroeger wel.
Iig, toen ik nog in mijn poep- en plashumorfase was las ik dat dus als 'Zijk-leppen omvouwen'. (Zeik met lange ij) en een lol dat ik had elke keer als ik dat zag (en dat was dus elke dag).
zeer herkenbaarquote:
Tof, ik sta in de OPquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:11 schreef Scootmobiel het volgende:
Er blijken trouwens ook héééééél veel Fokkers te zijn die zich verbaasden over het feit
Dat ChrisJX een vrouw is...
Ik kan inderdaad bevestigen dat dat niet kloptquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:26 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
En ik dacht ook altijd dat ChrisJX een man was.
Weer wat geleerdquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:40 schreef nightfall het volgende:
de'r zijn ook nog een hoop mensen die denken dat de data van een cd, of cd-rom op de onderkant van het schijfje staat
Ach gut, ben je jaloers op het feit dat ik me nog zoveel dingen van vroeger kan herinneren?quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 21:44 schreef D.Rose het volgende:
Nee, da's de slechtsscorende vrouwelijke Fokker bij en IQ-test
Waar staat het dan?quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:40 schreef nightfall het volgende:
de'r zijn ook nog een hoop mensen die denken dat de data van een cd, of cd-rom op de onderkant van het schijfje staat
De data staat echt op de onderkant hoor. Ga maar eens na waar de laser zit...quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 20:21 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Meer bovenaan, staat ergens tussen hier en het begin uitgelegd
Gefeliciteerd...!quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 19:21 schreef ChrisJX het volgende:
Tof, ik sta in de OP
quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 19:23 schreef Nolius het volgende:
Ik kan inderdaad bevestigen dat dat niet klopt![]()
Die laser lasert blijkbaar door de hele cd heen. Ik vertel ook alleen maar wat ik hier lees hoorquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 20:26 schreef TheSilentEnigma het volgende:
De data staat echt op de onderkant hoor. Ga maar eens na waar de laser zit...
Nou zegquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 20:29 schreef Scootmobiel het volgende:
Vertel...!!![]()
Ach nee, laat ook eigenlijk maar...![]()
Niet negatief bedoeld hoor, haha... ik probeer juist je privacy te beschermen...!quote:
quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 20:37 schreef Scootmobiel het volgende:
Want weet ik veel wat Nolius anders allemaal over jou gaat vertellen...
Een cd is eigenlijk gewoon een dik, plastic, doorzichtig rondje. Aan de bovenkant zit een heel dun laagje geplakt. Aan de onderkant van dat laagje zit de data en aan de bovenkant van dat laagje zie je de print van de CD. Hierop kan je met een stift bijvoorbeeld de naam op schrijven of zo.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 20:26 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
De data staat echt op de onderkant hoor. Ga maar eens na waar de laser zit...
omfg jezus jezus jezusquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 20:11 schreef HoSeong het volgende:
Ik dacht altijd dat "column" een of ander speciaal woord was, totdat ik er rond mijn 12e achterkwam dat het gewoon Engels voor "kolom" is![]()
En misschien weet je ook wel niet dat Typex een merk is, aangezien jij het niet met een hoofdletter typet. De productnaam is correctievloeistof. De merknaam is eigenlijk "Tipp-Ex", kwam dat nou uit Duitsland?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 14:49 schreef GrupoBalanca het volgende:
Dat typex geen typlex heeten niemand die mij ook ff corrigeerde
quote:Op zondag 21 augustus 2005 05:58 schreef Isabeau het volgende:
In de kerk ging de collecte altijd naar de Wilde Ganzen (oid) en ik vond het heel erg oneerlijk voor alle andere dieren dat de wilde ganzen alles kregen.
IK OOKquote:Op zondag 21 augustus 2005 06:06 schreef Jey het volgende:
khep me, toen ik een jaartje of 6 was, afgevraagd waarom ze in engeland geen nederlands zongen op de radio... het viel me iig wel tegen dat ze daar in het engels zongen..
quote:Op woensdag 17 augustus 2005 17:06 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Mijn vader maakte ons vroeger thuis wijs dat er een mannetje in de muur woonde. Hij klopte dan stiekem onder de tafel tegen de muur en zei dat het mannetje dat deed. We hebben dat heel lang geloofd.
Wel vreemd dat we ons nooit realiseerden dat dat mannetje zich alleen maar liet horen als mijn vader in de buurt was.
Ik dacht dat ook.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 23:58 schreef GrupoBalanca het volgende:
en de zwartemarkt.. dat alles heel erg donker/zwart daar was
Hehe Lupa. Ouders, waarom zitten ze altijd te dollen met hun kinderen. Mijn pa en ma vertelden mij bijvoorbeeld dat bij klokslag 12 een getrokken gekke bek blijft stilstaan, dat er een boom in mijn maag groeit als ik een appelpit doorslik en dat muggen een huisje bouwen in mijn haar tijdens het slapen (mbt haren die door de war zitten bij het opstaan).quote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:37 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ouders, opa's en oma's, tantes en ooms... Ze hebben geen flauw idee wat ze kinderen aandoen met hun verhalen...
Yep! En The Thompson Twins zijn ook geen tweelingen. Ook iets waar ik pas tien jaar later achterkwam, jaren '80 sentimentquote:Op woensdag 17 augustus 2005 21:34 schreef Croupouque het volgende:
Dat geen enkel lid van The Doobie Brothers "Doobie" met zijn achternaam heet.
Dat doet me denken aan een vriendinnetje van vroeger. Zij was in juli jarig, ik in december. Dus ZIJ was ouder, dat wist ze zeker, want ze was eerder jarig. Ik kon haar niet aan haar verstand peuteren dat ik toch echt ouder was, want zij was van '82, en ik van '81.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 19:19 schreef Rosu het volgende:
Ik ben op 4 februari jarig en toen ik dus 4 werd dacht ik dat ik het jaar erna op 5 februari jarig zou zijn. En als ik 6 zou worden op 6 februari.. Nooit bij nagedacht dat ik dan nooit ouder kon worden dan 28 of 29...![]()
Ik snapte ook nooit hoe mensen wisten waar een zwarte markt was. Dat was toch keigeheim en stiekem zodat de politie je niet kon vindenquote:Op zondag 21 augustus 2005 06:34 schreef Brett-Anderson het volgende:
He ja, die zwarte markt (van Beverwijk) die was voor mij altijd al een illusie gebleken. Ik had gedacht dat het een of andere illegale markt was die elke keer op een andere locatie plaatsvond en dat alleen een select groepje mensen van dat geheim afwisten.
Tot dat ik een paar jaar terug ooit in Beverwijk kwam en ik met mijn eigen ogen zag dat die zwarte markt niks meer was dan "de Bazaar" waar wat foeilelijke kleding, tuinartikelen en verdacht onhygienische laatste partijen vlees verkocht worden. D'oh!
Die mag zo langzamerhand ook wel in de OPquote:Op zondag 21 augustus 2005 13:21 schreef Nolius het volgende:
Ik snapte vroeger dat zinnetje 'Geniet, maar drink met mate' nooit dat vaak in beeld kwam na een drankreclame. Later begreep ik echter pas dat je 'mate' op z'n Nederlands moest uitspreken, en niet op z'n engels ('meet')
Dus als je het plafond staat te witten en iemand zegt 'Hey joh, leg er anders even een krant onder', dan antwoord jij zeker 'Hoeft niet, ik kan er zo ook wel bij'?quote:Op woensdag 17 augustus 2005 06:29 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik dacht vroeger altijd dat als je de kamer steeds opnieuw behangde zonder het oude behang er af te halen, dat de kamer dan steeds kleiner werd. Dat is natuurlijk ook zo, maar ik stelde me dat nogal overdreven voor.
quote:Op maandag 22 augustus 2005 17:19 schreef Frollo het volgende:
Dus als je het plafond staat te witten en iemand zegt 'Hey joh, leg er anders even een krant onder', dan antwoord jij zeker 'Hoeft niet, ik kan er zo ook wel bij'?
Ben je er zelf wel eens geweest? Het kan er op sommige plekken behoorlijk donker zijn hoor.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 16:36 schreef Shapeshifter het volgende:
Ik kan er echt niet bij hoe mensen zo naief kunnen zijn om niet te weten dat de zwarte markt niet donker is oid...
quote:Op donderdag 25 augustus 2005 21:32 schreef missC het volgende:
ik kwam er pas jaren later (vanaf kleutertijd) achter dat " I want to break free" niet hetzelfde betekende als "ik ga stofzuigen"
Jij blij toen je hem gevonden hadquote:Op donderdag 25 augustus 2005 21:49 schreef CasB het volgende:
Toen ik vroeger (leeftijd: 7-10) bij oma ging logeren wist ik nooit waar het lichtknopje van een bepaalde lamp in de badkamer zat.
Ik heb er echt jaren naar gezocht
er hing ook nergens een touwtje, alleen 1 van andere lampen
En ik wilde de schakelaar weten van dat kleine tl-balkje.
Toen ik groot genoeg was bleek dat die bovenop die lamp zat, maar die kon ik dus niet zien omdat ik er niet overheen kon kijken
ik dacht anders ook dat het aan de onderkant zat hoor.. dus als er een kras aan de onderkant zit maakt dat niet zoveel uit?quote:
quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:04 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Oh ja, liedjes...
Mijn zusje: "Heb je je beurs mee, toejoe, heb je je beurs mee toejoe".Of: "We like papaya"SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt...cuz if you go platinum, it's got nothing to do with luck
it just means that a million people are stupid as fuck
Dat had mijn broertje lang geleden ook, op de Commodore 64. Wilde hij dat ik de naam van een spel op een lege floppy schreefquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 15:35 schreef Koenholio het volgende:
Mijn neef vertelde eens het volgende:
Als hij een spelletje wil spelen op de computer moet altijd de cd erin. Vroeger dus ook, maar hij dacht dat als je op een lege cd de titel van het spel schreef, dat het spel er dan op stond. Zo schreef hij bijvoorbeeld op een lege cd "Super Mario", stopte de cd in de computer en waarempel! Het spel deed het niet!
quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 16:36 schreef Shapeshifter het volgende:
Mijn opa heeft me ook wel eens wijs proberen te maken dat mijn "gekke bek" zou blijven staat op klokslag 12. Ik heb dat nooit geloofd...
Hehe.. ja, en ze doen het nog altijdquote:Op zondag 21 augustus 2005 05:58 schreef Isabeau het volgende:
In de kerk ging de collecte altijd naar de Wilde Ganzen (oid) en ik vond het heel erg oneerlijk voor alle andere dieren dat de wilde ganzen alles kregen.
Indonesische kennissen maken mij ook altijd tot "om" (oom dus), voor 1tje ben ik de oudere broer. En dat terwijl ik gewoon blank benquote:Op zondag 21 augustus 2005 06:41 schreef Isabeau het volgende:
Het duurde voor mij best lang voordat ik 'familie' helemaal begreep, ik had namelijk heel veel tantes en oma's en zo. Maar een groot deel van de tantes waren gewoon vriendinnen van mijn moeder en de oma's waren ook niet allemaal mijn echte oma's, maar gewoon bejaarde vrouwen. Pfff...vandaar dat ik er nu ook zo'n hekel aan heb dat vriendinnen van mij tegen hun kinderen zeggen dat Tante Saskia er is. Ik ben hun tante niet!!!(arme kinderen straks ook helemaal in verwarring)
Jet= Straalvliegtuigquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:04 schreef diesel82 het volgende:
jetlag? Ik snap m nog steeds niet haha
Ik vond het ook altijd al zo verdacht veel vlees voor zo'n klein vogeltje !quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 01:01 schreef rutger05 het volgende:
Ik dacht vroeger toen ik nog heel jong was, dat 'blinde vinken' gemaakt waren van letterlijk blinde vinken. Daarover was ik vrij verontwaardigd en ik weigerde het vlees te eten.
Ok, nu zie ik t ook, had er eigenlijk nooit bij nagedacht.quote:quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:04 schreef diesel82 het volgende:
jetlag? Ik snap m nog steeds niet haha
Jet= Straalvliegtuig
Lag = Vertraging, achterblijven
Jetlag
Als echtpaar?quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 23:46 schreef missC het volgende:
ik hoor net dat spinnen meestal met z'n 2-en op bezoek komen...?!
quote:
Haha, dat ken ik, dat maken we bij ons ook aan iedereen wijs, alleen dan met radio AHquote:mij hadden ze nog 3 maanden geleden wijs gemaakt ( ben vakkenvuller ) dat de muziek die je in de winkel hoort van een eigen radio station komt ( radio c1000 )
Ik snap dan niet waarvoor ze eerst van het podium gaanquote:Op zondag 28 augustus 2005 23:19 schreef DrDurden het volgende:
Dat wanneer muzikanten bij een popconcert van een podium aflopen en weer terugkomen, dat niet een of ander dom grapje is, maar gewoon bij de show hoort (encore ofzo?).
wat zeg je ?!quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 00:54 schreef moomoo het volgende:
dat struisvogels hun kop niet in het zand steken. god wat voelde ik me verraden toen ik daar achter kwam.![]()
Ik denk ik check je profiel even ivm leeftijd... Ik denk vast een broekiequote:Op maandag 29 augustus 2005 13:18 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
wat zeg je ?!![]()
![]()
Godverrredomme, ze doen dat niet nee ? Tering zeg. Dat verklaart wel het een en ander. Toen ik een 4 maanden terug of zo in Arnhem met mijn vriendin in de dierentuin was zag ik daar wel struisvogels rondlopen maar niet eentje had zn kop in t zand gestoken. Ik dacht toen nog even bij mezelf dat ik dat wel een beetje vreemd vond maar ik kwam met de oplossing. Het kwam natuurlijk omdat deze struisvogels mensen gewend waren en dus niet bang waren. Ik wist wel zeker dat als er een struisvogel uit t wild daar neer werd gezet hij direct zn kop in t zand zou steken
![]()
Okeey je bent dus nooit te oud om te leren.
Heb weleens gelezen dat ze hun kop op de grond leggen, bij hun tenen, om op een struikje-met-stam te lijken, als camouflage. Dat schijnen verschillende mensen dus aangezien te hebben voor 'de kop in het zand steken'.quote:Iedereen kent wel het verhaal dat struisvogels de kop in het zand steken als zij bang zijn. Dit is niet waar. Dit verhaal is waarschijnlijk ontstaan omdat een struisvogel vaak 'verdwijnt' bij gevaar. Hij ligt dan met gestrekte hals plat op de grond om niet gezien te worden. Hij lijkt net op een zandheuvel. Als je dichterbij komt, springt hij op en rent snel weg.
Nu je het zegt ja, ik maar altijd denken dat je het als 'retrie' uitsprakquote:Op zondag 28 augustus 2005 12:46 schreef arucard het volgende:
Ik sprak vroeger "retry" uit als retrie
Nee erg hequote:Op maandag 29 augustus 2005 13:35 schreef jack4ya het volgende:
[..]
Ik denk ik check je profiel even ivm leeftijd... Ik denk vast een broekie![]()
Mwah... dat was niet zo![]()
Ach, zal wel voor de hele domme mensen zijn, ofzo.quote:Op maandag 29 augustus 2005 00:48 schreef CasB het volgende:
[..]
Ik snap dan niet waarvoor ze eerst van het podium gaan
Alpen Kreuzer is een merk vouwwagens.quote:Op zondag 28 augustus 2005 22:05 schreef GrupoBalanca het volgende:
Voor de mensen die in Groningen wonen,
als je vanaf de sluizen damsterdiep op fietst, heb je op een gegeven moment aan de rechterkant zo'n zij ingang, waarbij boven een bord staat: Eurosport ''Alpen Kreuzer'' oid, ik had jaren geloofd dat daar dé Eurosport zat![]()
tot nu toe weet ik nog steeds niet wat voor bedrijf dat nou is.. volgensmij iets met auto's ofzo
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 15:39 schreef Skorpija het volgende:
Verder heb ik nog steeds geen indee wat TVP betekend![]()
Je hebt er zojuist een gepostquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 15:39 schreef Skorpija het volgende:
Verder heb ik nog steeds geen indee wat TVP betekend![]()
Okee, google doet weer wonderen :-)quote:
Niet de bedoeling, maar wel mooi meegenomen!quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 15:49 schreef Skorpija het volgende:
Enne, was niet mijn bedoeling om een TVP'er te maken.
quote:Op maandag 22 augustus 2005 17:00 schreef alwaysthebest het volgende:
Ik weet er nog eentje![]()
Ik dacht vroeger dat mannen zich met slagroom aan het scheren waren. Tot ik vroeg of ik ook een beetje mocht proeven![]()
Haha, die is ook goed!quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 20:30 schreef super-muffin het volgende:
Ik weet het weer
Mijn ouders hebben me wijs gemaakt dat je altijd een even aantal worteltjes moet eten omdat anders het ene oog beter werd dan de ander
Dat Disney logo kon ik ook nooit goed lezen, maar ik zag geen Disnep maar Gisnepquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 17:11 schreef Scootmobiel het volgende:
...
Oh ja, en dan hebben we nog het bekende Disney-logo, dat door velen vroeger gelezen werd als 'Disnep'...
[afbeelding]
..
Dat men (inclusief ikquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 21:17 schreef Scootmobiel het volgende:
Heeft er nog iemand iets wat-ie graag voortaan in de OP van elk nieuw deeltje van dit topic zou willen zien staan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |