Heb ik zelf verzonnenquote:Finder_elf_towns - woensdag 18 mei 2005 @ 21:19
Sterf nu en vloek tevergeefs
quote:Nederland gaat zijn finest hour beleven als wij met zijn allen tegen de EU-grondwet stemmen. Daardoor zullen wij wereldgeschiedenis schrijven. Of de EU-grondwet komt er niet, of wij bewijzen dat Europa ondemocratisch is.
Geniale quote overigens, pberends. Wie heeft dat gezegd?
Jij moet de politiek in man!quote:
Had ik niet verwacht van Brinkhorstquote:Brinkhorst: referendum onverstandig
DEN HAAG Minister Brinkhorst staat niet achter het referendum van 1 juni over de Europese grondwet. Hij vindt het onderwerp niet geschikt, omdat te veel mensen niet weten waar het over gaat.
De partij van Brinkhorst, D66,is juist een groot voorstander van referenda. Maar volgens de minister gaat het dan om corrrectieve referenda en het referendum over de Europese grondwet is alleen raadgevend.
D66-Kamerlid Van der Ham is één van de initiatiefnemers van het referendum. Hij respecteert de mening van Brinkhorst, maar vindt dat de minister juist blij moet zijn met de discussie over Europa.
Die man is se-nie-hielquote:Op woensdag 18 mei 2005 22:33 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Had ik niet verwacht van Brinkhorst
Die man zou zelfs met overtuiging kunnen beweren dat de lucht oranje is. Dit soort leugens zetten zijn uitspraken over het probleempje Pim in een heel ander daglicht natuurlijk. Tot zover dat nog niet duidelijk was.quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:41 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Jeej, nu liegt Kok weer over het subsidiariteitsbeginsel. "Lidstaten kunnen de EU terugfluiten."
Plaspot van Napoleon binnenkort geveildquote:Op woensdag 18 mei 2005 21:48 schreef Finder_elf_towns het volgende:
vooral militaire despoten!!!
Eind mei, volgens mij is in elk geval de uitslag bekend op 31 meiquote:Op woensdag 18 mei 2005 22:46 schreef Drugshond het volgende:
Wanneer moet Frankrijk naar de stembus ?
Nu Van Gogh dood is hoef je z'n "creatieve" terminologie nog niet te kopiëren...quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:44 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Die man zou zelfs met overtuiging kunnen beweren dat de lucht oranje is. Dit soort leugens zetten zijn uitspraken over het probleempje Pim in een heel ander daglicht natuurlijk. Tot zover dat nog niet duidelijk was.
Op een Engels NEE kunnen we zeker rekenen. Was in er Tjechië ook een referendum? Ik meen van wel.quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:50 schreef Drugshond het volgende:
ik hoop een anti-climax en dat Frankrijk roet in het eten gooit
Waarom niet?quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:53 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Nu Van Gogh dood is hoef je z'n "creatieve" terminologie nog niet te kopiëren...
Nee, wat Zalm deed, dat was liegen. Zoals een VVD'er betaamt.quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:41 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Jeej, nu liegt Kok weer over het subsidiariteitsbeginsel. "Lidstaten kunnen de EU terugfluiten."
Eind dit jaar maar eensch; de zomer komt er weer aanquote:Op woensdag 18 mei 2005 22:34 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Wat vind je overigens van een mini-meet? Ik cola, jij een biertje.
Een beetje meer stijl voor die 'kankerkok' mag wel hoor, Berendsquote:Op woensdag 18 mei 2005 23:09 schreef pberends het volgende:
Kankerkok noemde in NOVA Fortuyn een anti-Europeaan. Die flikker denkt nog steeds laagdunkend over Fortuyn, wat een wagelijke vent is die Kok toch.
Ah, anti-Europa is laag.quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:09 schreef pberends het volgende:
Kankerkok noemde in NOVA Fortuyn een anti-Europeaan. Die flikker denkt nog steeds laagdunkend over Fortuyn, wat een wagelijke vent is die Kok toch.
Ik denk ook zeer laagdunkend over amoebe Fortuyn. Het was een populist, en haatzaaier en een arrogante elitaire bal.quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:09 schreef pberends het volgende:
Kankerkok noemde in NOVA Fortuyn een anti-Europeaan. Die flikker denkt nog steeds laagdunkend over Fortuyn, wat een wagelijke vent is die Kok toch.
Dat mag; maar je zou het niet in een programma als NOVA zeggen.quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:12 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ik denk ook zeer laagdunkend over amoebe Fortuyn. Het was een populist, en haatzaaier en een arrogante elitaire bal.
www.pvda.nl?quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:16 schreef Sidekick het volgende:
Sterker nog, ik zou het gewoon durven posten op het grootste Nederlandse politiek forum.
Dat is Fortuyndebat ofzo nog steeds toch?quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:16 schreef Sidekick het volgende:
Sterker nog, ik zou het gewoon durven posten op het grootste Nederlandse politiek forum.
Een isolationist zelfs.quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:09 schreef pberends het volgende:
Kankerkok noemde in NOVA Fortuyn een anti-Europeaan. Die flikker denkt nog steeds laagdunkend over Fortuyn, wat een walgelijke vent is die Kok toch.
Ja, te ziek voor woorden.quote:
Cock, met C-o-c-k, moet gewoon keihard naar het hiernamaals.quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:23 schreef pberends het volgende:
Paul Witteman was trouwens wel sterk. Hij pakte KankerKoK (Hij's lid van de KKK, want hij is blank (r)) goed aan.
(r)Wim Kok-redenaties
Ik ben ook nog steeds laagdunkend over Fortuyn hoorquote:Op woensdag 18 mei 2005 23:09 schreef pberends het volgende:
Kankerkok noemde in NOVA Fortuyn een anti-Europeaan. Die flikker denkt nog steeds laagdunkend over Fortuyn, wat een walgelijke vent is die Kok toch.
Die heb je snel dicht gekregen. Dat lukt zelfs Sidekick nietquote:Op woensdag 18 mei 2005 23:57 schreef pberends het volgende:
Plaats hier een typische profiel van JA/NEE-stemmer...
heeeej, die hebben we een tijdje gemistquote:Op woensdag 18 mei 2005 23:59 schreef pberends het volgende:
Wat een bagger die ONZ-mods...
[afbeelding]
Moet ik al beginnen te zwaaien....quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:57 schreef pberends het volgende:
Plaats hier een typische profiel van JA/NEE-stemmer...
Talent.quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:44 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Cock, met C-o-c-k, moet gewoon keihard naar het hiernamaals.
Onzin, plaatje is al tig keer eerder op Fok gepost. Wie er niet tegen kan moet maar eens een enkeltje Irak krijgen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:04 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Moet ik al beginnen te zwaaien....(Tot over een week of zo).
Nou en.... Tubb-girl blijft ook maar terug komen... tot wanhoop van de modjes.quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:12 schreef pberends het volgende:
Onzin, plaatje is al tig keer eerder op Fok gepost. Wie er niet tegen kan moet maar eens een enkeltje Irak krijgen.
Nou, als ik ander tuig wordt genoemd door jou DrW, dank dank, ik voel me zeer vereerd!quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:27 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Alleen goedgelovigen en ander tuig stemmen voor.
Sindsdien heb ik heel wat PeeCee-tjes versleten.quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:21 schreef Keromane het volgende:
Te gek. Een runstop-restore doet soms wonderen.
Ik heb wel ongeveer hetzelfde afgewerkt, alleen had ik een C64 daarna een C128 terwijl we ook nog een Amiga hadden. En telt de console waar ik alleen pong op speelde ook mee?quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:30 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Sindsdien heb ik heel wat PeeCee-tjes versleten.
2 C-64 (gone)
1 XT (gone)
1 AT (gone)
1 386-SX (gone)
1 486-DX (gone)
1 P1- 120 Mhz (ontmantelt)
1 p1-266 Mhz (stand-by)
1 P3 - 1000 Mhz (backup systeem)
en nu
1 P4 - 3500 AMD (operationeel)
Maar met de C64 heb ik wel de meeste lol gehad. Maar als je dat afzet tegen de spellen van tegenwoordig blijft het nergens meer.
Dat was ook liegen.quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:02 schreef Sidekick het volgende:
Nee, wat Zalm deed, dat was liegen. Zoals een VVD'er betaamt.
Terugfluiten klopt niet. Er kan hooguit gevraagd worden: "uhhh, wat mot dat?"quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:02 schreef Sidekick het volgende:
Terugfluiten klopt. Ik las ergens dat het alleen niet bindend zou zijn, maar kan jij mij daar het desbetreffende artikel voor geven?
De rest staat er ook bij (volg de link).quote:7. Wetgevingsprocedure na het gemotiveerde advies van nationale parlementen
Het Europees Parlement, de Raad en de Commissie, alsmede in voorkomend geval, de groep lidstaten, het Hof van Justitie, de Europese Centrale Bank of de Europese Investeringsbank houden, indien het ontwerp van wetgevingshandeling van hen uitgaat, rekening met de gemotiveerde adviezen die de nationale parlementen of een kamer van een van deze parlementen tot hen richten.
Ieder nationaal parlement heeft twee stemmen, die worden toegewezen op grond van het nationale parlementaire stelsel. In een nationaal parlementair stelsel met twee kamers heeft elk van de twee kamers een stem.
Indien gemotiveerde adviezen waarin wordt gesteld dat een ontwerp van Europese wetgevingshandeling niet strookt met het subsidiariteitsbeginsel, ten minste eenderde vertegenwoordigen van alle stemmen die aan de nationale parlementen zijn toegedeeld overeenkomstig de tweede alinea, moet het ontwerp opnieuw in overweging worden genomen. Deze drempel bedraagt eenvierde indien het een ontwerp van Europese wetgevingshandeling betreft dat is ingediend op grond van artikel III-264 van de Grondwet i, betreffende de ruimte van vrijheid, veiligheid en recht.
Op grond van de heroverweging kan de Commissie of, in voorkomend geval, de groep lidstaten, het Europees Parlement, het Hof van Justitie, de Europese Centrale Bank of de Europese Investerings bank, indien het ontwerp van Europese wetgevingshandeling van hen uitgaat, besluiten het ontwerp te handhaven, te wijzigen of in te trekken. Dit besluit moet worden gemotiveerd.
Die doet ook mee.... en die had ik ook eentje... verkocht ooit voor 35 euro (neefje blij)..quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:34 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
Ik heb wel ongeveer hetzelfde afgewerkt, alleen had ik een C64 daarna een C128 terwijl we ook nog een Amiga hadden. En telt de console waar ik alleen pong op speelde ook mee?
Ik denk ja vanwege malloten als Wilders en berends en wolfjequote:Op donderdag 19 mei 2005 00:18 schreef Harry_Sack het volgende:
Hee Du_ke, ben jij er eigenlijk al uit of het een Ja of Nee wordt?
Tuig is mijn verzamelwoord voor andersdenkenden, dus wees niet beledigd.quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:29 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Nou, als ik ander tuig wordt genoemd door jou DrW, dank dank, ik voel me zeer vereerd!
Bijna vergeten.... dit is ook nieuws...quote:Italië pakt terreurverdachten op
Buitenlands nieuws In de Italiaanse steden Milaan en Turijn heeft de politie bij invallen negen terreurverdachten van een Noord-Afrikaanse komaf opgepakt. De politieactie had als doel twee extremistische cellen op te pakken die van plan waren in Italië en elders terreuraanslagen te plegen.
In Turijn werden drie Marokkanen opgepakt. Ze worden ervan verdacht betrokken te zijn bij internationaal terrorisme en banden te hebben met de moslimextremistische Marokkaanse Strijdgroep. Deze groep wordt zowel door de Spaanse als de Marokkaanse autoriteiten verantwoordelijk gehouden voor de treinaanslagen in Madrid van maart 2004 en de aanslagen in Casablanca van mei 2003.
In Milaan werden zes overwegend uit Tunesië afkomstige personen aangehouden. Vier ervan zouden van plan zijn geweest om aanslagen te plegen op de metro in Milaan, de kathedraal van Cremona, en andere doelen. De twee andere arrestanten zouden betrokken zijn bij het rekruteren van strijders voor Afghanistan en Irak.
Tuig zijn is okquote:Op donderdag 19 mei 2005 00:27 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Alleen goedgelovigen en ander tuig stemmen voor.
Integendeel mijn waarde DrW, ik ben zeer verheugd juist.quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:39 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Tuig is mijn verzamelwoord voor andersdenkenden, dus wees niet beledigd.
Geinig, ik kreeg vandaag het groenlinkskrantje in de bus. Wat betekent die foto eigenlijk, de suggestie alsof alle luchtvervuiling richting Nederland gedreven wordt als je Nee stemt ofzo ?quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:38 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ik denk ja vanwege malloten als Wilders en berends en wolfje.
Die ken ik nog.... die waren 180 KB qua opslag.quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:40 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
De oudste bak waar ik ooit aan heb mogen zitten was een was terminal voor een van de NMR apparaten tijdens me studie, met van die joekels van een floppy's
LOLquote:Op donderdag 19 mei 2005 00:48 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Geinig, ik kreeg vandaag het groenlinkskrantje in de bus. Wat betekent die foto eigenlijk, de suggestie alsof alle luchtvervuiling richting Nederland gedreven wordt als je Nee stemt ofzo ?![]()
De GL leus is "verbeter Europa, begin met een ja!", dus zo gek is dat toch niet gedacht?quote:
quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:48 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Geinig, ik kreeg vandaag het groenlinkskrantje in de bus. Wat betekent die foto eigenlijk, de suggestie alsof alle luchtvervuiling richting Nederland gedreven wordt als je Nee stemt ofzo ?![]()
Natuurlijk niet, maar die suggestie die jij oproept is gewoonweg belachelijk. (ik heb het foldertje niet in de bus gehad dus ik kan hier niet verder over oordelen)quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:55 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
De GL leus is "verbeter Europa, begin met een ja!", dus zo gek is dat toch niet gedacht?
Ja, dat is 'm!quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:56 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
![]()
Ik heb dat niet gezien, was het zoiets:
[afbeelding] ?
wat zijn die geel-oranje-rode vlekken dan boven Nederland op een kaart van Europa?quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:58 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, maar die suggestie die jij oproept is gewoonweg belachelijk. (ik heb het foldertje niet in de bus gehad dus ik kan hier niet verder over oordelen)
Vervuiling.quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:59 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
wat zijn die geel-oranje-rode vlekken dan boven Nederland op een kaart van Europa?
Eerst vergaderen en dan wel verder zien ...quote:Op donderdag 19 mei 2005 01:01 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Gelijk hebben ze, daar moet in heel Europa echt wat aan gedaan worden:
[afbeelding]
![]()
Niets inhoudeljiks natuurlijk, maar die verwijten bewaren de GL'ers natuurlijk voor Wilders en Marijnissen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 01:00 schreef Harry_Sack het volgende:
wat heeft dat met de grondwetstem te maken :S
Wacht maar, tegen het einde belt Loesewies van der Laan hier nog over.quote:Op donderdag 19 mei 2005 01:16 schreef Drugshond het volgende:
Barend en van Dorp - nu op RTL4..
Rita Verdonk het is een raadgevend referendum.. en de regering kan de uitslag naast zich neerleggen.
Ja, maar dat staat gelijk aan politieke zelfmoord. Er moet wel HEEL veel gebeuren willen ze de wil van het parlement, als deze ook in meerderheid tegenstemd, willen negeren.quote:Op donderdag 19 mei 2005 01:16 schreef Drugshond het volgende:
Barend en van Dorp - nu op RTL4..
Rita Verdonk het is een raadgevend referendum.. en de regering kan de uitslag naast zich neerleggen.
quote:peiling
Wat zou jij gaan stemmen?
PvdA : 26%
CDA : 6%
D66 : 5%
VVD : 13%
SP : 15%
Groenlinks : 6%
ChristenUnie : 3%
LPF : 1%
Groep Wilders : 20%
SGP : 1%
Groep Lazrak : 1%
Anders : 5%
Aantal stemmen: 57207
Ja, maar die tendens die je overal op het internet. Alleen niet in de *echte* peilingen. Ga je toch afvragen of de echte peilingen niet gewoon pure bullshit zijn en/of het volk op het internet gewoon beter geïnformeerd is over het grote groene gevaar.quote:Op donderdag 19 mei 2005 01:22 schreef Drugshond het volgende:
Peiling Barend en van Dorp.
www.barendenvandorp.nl
[..]
![]()
quote:Ik voel me keigoed, ik voel me keigoed,
en jullie kunnen mij niks maken,
ik voel me keigoed, ik voel me keigoed,
en ik schreeuw het van de daken.
Ik voel me keigoed, ik voel me keigoed,
de wereld is te gek en ik okee,
Dus praat niet langer over honger, kanker en geweld,
zet een hoedje op en zing maar lekker mee.
Ik voel me keigoed, ik voel me keigoed,
waarom zou ik zeuren,
ik voel me keigoed, ik voel me keigoed,
wat gebeurt dat moet gebeuren.
Ik voel me keigoed, ik voel me keigoed,
en ook al gaat het niet zoals ik wil,
ik zit niet bij de pakken neer
ik hou m'n kin vooruit en ik stop een lekker haantje in de grill.
Ik voel me keigoed, ik voel me keigoed, k-k-k-kei-keigoed - yeah!
quote:Joaa! Joa weede, weede wat ik zeg men.
Môi isse mêh dat issuh als ge wat gezopen hebt zo ennuh, en da ge dannuh over stroat loop met een paar man en da ge dannuh ja uh iemand van z’n fiets af trekt en helemoal totoal in mekoar stampt, da vinnik môi. Joah.
Joah, pilske d’rbij ennuh, joa, d’r moe je eigenlijk nie teveel over lulle Moar joa. Ge hebt dan wa gezopen zo ennuh dan ga je d’r over lulle, zal ‘t net zien. Ja, d’r ken ik niks an doen. Godverdomme a-a-a-aleemoal die schuld van die van die kutbuitenlanders!
Joa, de hele dag shoarma ete en allemoal van mijn uitkering hè!
Joa, joa weede, joa weede wa ik het allerergste vin?
Dat er nooit meer ‘es plaats is voor eh tedere gevoelens en poëzie, da vinnik wel.
Daar heeft de overheid wmb vrij weinig mee te makenquote:Opta onderzoekt tarieven kabel-tv
DEN HAAG De Opta gaat onderzoeken of de tarieven voor kabeltelevisie redelijk zijn. De telecom-waakhond eist daartoe inzage in de boekhouding van de vijf grootste kabelbedrijven: Casema, Essent, UPC, Multikabel en Delta.
Voorzitter Arnbak van de Opta zegt in het Financieele Dagblad dat de tarieven van de grote kabelaars sneller stijgen dan de inflatie. Dat kan erop wijzen dat ze hun machtspositie misbruiken.
De kabelaars investeren veel in nieuwe technieken voor bijvoorbeeld telefonie en betaaltelevisie. De Opta vindt dat ze die kosten niet mogen doorberekenen aan de gewone televisiekijker.
[/quote]Ja, ehm, waar leef je nu eigenlijk naartoe Vingers?quote:
Neuh op internet lopen nogal wat wereldvreemde nerds rond die waan en werkelijkheid slecht kunnen scheidenquote:Op donderdag 19 mei 2005 02:02 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Ja, maar die tendens die je overal op het internet. Alleen niet in de *echte* peilingen. Ga je toch afvragen of de echte peilingen niet gewoon pure bullshit zijn en/of het volk op het internet gewoon beter geïnformeerd is over het grote groene gevaar.
De Grondwet zou economische groei bevorderen, oftewel meer luchtvervuiling. Ik vind het standpunt van GroenLinks maar raar op dit onderwerp.quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:56 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
![]()
Ik heb dat niet gezien, was het zoiets:
[afbeelding] ?
Het zou ook de samenwerking bij het bestrijden van de luchtverontreiniging kunnen helpenquote:Op donderdag 19 mei 2005 10:33 schreef pberends het volgende:
[..]
De Grondwet zou economische groei bevorderen, oftewel meer luchtvervuiling. Ik vind het standpunt van GroenLinks maar raar op dit onderwerp.
Hoe rijker de mensen, hoe meer de overheid en bedrijven kunnen uitgeven aan mileumaatregelen (roetfilter bijvoorbeeld, die is duur)quote:Op donderdag 19 mei 2005 10:33 schreef pberends het volgende:
[..]
De Grondwet zou economische groei bevorderen, oftewel meer luchtvervuiling. Ik vind het standpunt van GroenLinks maar raar op dit onderwerp.
quote:
quote:Hallo Dit Was Het Nieuws fan,
Geschrokken toen je in de gids keek en zag dat er zaterdag om 21.00 uur geen 'Dit Was Het Nieuws' staat? Is niet nodig! We hebben plaatsgemaakt voor ons aller Glennis en consorten. Ja, voor het Eurovisie Songfestival dus. We zenden iets vroeger uit dan je van ons gewend bent, namelijk om 19.00 uur.
En we dragen vrolijk bij aan het muzikale avondje... Nou ja, voor de helft dan en wel met componist/ producer Tjeerd Oosterhuis. Zijn concurrente is politica en bijna-wethouder Laetitia Griffith. Stem je tv vanaf 19.00 uur dus af op Nederland 2!
Bij samenwerking gaat veel geld verloren en dus meer luchtvervuiling.quote:Op donderdag 19 mei 2005 10:38 schreef du_ke het volgende:
[..]
Het zou ook de samenwerking bij het bestrijden van de luchtverontreiniging kunnen helpen. Want zoals je zonder twijfel weet is luchtverontreiniging een grensoverschrijdend probleem
.
Heel leuk en aardig maar je hebt de EU wel nodig om tot een gezamenlijke aanpak te komen...quote:Op donderdag 19 mei 2005 11:32 schreef pberends het volgende:
[..]
Bij samenwerking gaat veel geld verloren en dus meer luchtvervuiling.
Niet nodig, als iedereen het nou zelf aanpakt zal het veel sneller gaan.quote:Op donderdag 19 mei 2005 11:33 schreef du_ke het volgende:
[..]
Heel leuk en aardig maar je hebt de EU wel nodig om tot een gezamenlijke aanpak te komen...
Kijk een hogere schoorsteen zorgt dat je zelf geen last meer hebt van bepaalde vervuiling maar helaas komt die rotzooi 200 km verderop wel weer naar beneden.
quote:Op donderdag 19 mei 2005 11:35 schreef pberends het volgende:
[..]
Niet nodig, als iedereen het nou zelf aanpakt zal het veel sneller gaan.
Waarom hebben we al die andere regeltjes dan ook nodig eigenlijk?quote:Op donderdag 19 mei 2005 11:41 schreef du_ke het volgende:
[..]Wat ik je duidelijk probeer te maken is dat dat dus niet werkt...
Het is een grensoverschrijdend probleem. Stel Duitsland gooit een paar mooie hoge schoorstenen in het Ruhrgebied, dan zijn zij van de problemen af maar heeft Nederland er een nieuw probleem bij....
Weer een kwaliteitsonderzoek..quote:Verstandelijk gehandicapte faalt als opvoeder
Van onze verslaggevers Marc Peeperkorn en Ellen de Visser
AMSTERDAM - Tweederde van de verstandelijk gehandicapte ouders schiet ernstig tekort in de opvoeding. Hun kinderen hebben zulke grote problemen dat hun ontwikkeling in gevaar komt.
Da's waar, met een lekker veilig filiaal op Mururoaquote:Op donderdag 19 mei 2005 11:49 schreef Monidique het volgende:
Kernenergie is wel een goed alternatief, maar ik heb begrepen dat er slechts voor zo'n vijftig jaat uranium is, als we dit tempo aanhouden, misschien wel voor honderd of honderdvijftig jaar, maar dat is dus niet veel en kernfusie is er nog niet. Gelukkig staat er straks een onderzoeksreactor in Frankrijk, dus dat is hoopvol.
Logisch zoiets kan toch elk normaal denkend mens bedenken. Die mensen zijn niet voor niets verstandelijk gehandicaptquote:Op donderdag 19 mei 2005 11:48 schreef Harry_Sack het volgende:
Weer een kwaliteitsonderzoek..
http://www.volkskrant.nl/binnenland/1116396063915.html
Opzich is kernergie de meest milieu vriendelijke energiebron tenzij het mis gaatquote:Op donderdag 19 mei 2005 11:49 schreef Monidique het volgende:
Kernenergie is wel een goed alternatief, maar ik heb begrepen dat er slechts voor zo'n vijftig jaat uranium is, als we dit tempo aanhouden, misschien wel voor honderd of honderdvijftig jaar, maar dat is dus niet veel en kernfusie is er nog niet. Gelukkig staat er straks een onderzoeksreactor in Frankrijk, dus dat is hoopvol.
I rest my case.quote:Op donderdag 19 mei 2005 11:50 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Logisch zoiets kan toch elk normaal denkend mens bedenken. Die mensen zijn niet voor niets verstandelijk gehandicapt
Een kind opvoeden is een zware taak. Met alle respect voor verstandelijk gehandicapten maar ik denk niet dat ze kinderen zou mogen krijgen.
Jongens, help eens even. Wie was Bos ook alweer?quote:
Bos hekelt afwezigheid coalitietop bij verantwoording
ANP
DEN HAAG - PvdA-leider Bos vindt het ‘onwaardig’ dat de fractievoorzitters van coalitiepartijen CDA, VVD en D66 wegblijven bij het debat waarin het kabinet verantwoording aflegt over het beleid in 2004. Volgens hem willen ze blijkbaar wel goede sier maken met het uitgeven van belastinggeld voor mooie plannen, maar geven ze niet thuis als duidelijk wordt gemaakt wat er eigenlijk van terecht is gekomen.
Tijdens het zogenoemde verantwoordingsdebat donderdag in het Tweede Kamer wees Bos erop dat de fractievoorzitters Verhagen (CDA), Van Aartsen (VVD) en Dittrich (D66) ofwel de verantwoording niet belangrijk vinden of ‘geen verhaal’ hebben. Alle twee zou slecht zijn, aldus Bos.
Verhagen, Van Aartsen en Dittrich laten het debat donderdag aan fractiegenoten over. Zelf voeren ze in Utrecht campagne voor de Europese grondwet. Op initiatief van de Kamer is donderdag wel het voltallige kabinet bij het debat aanwezig.
Volgens Bos richt het kabinet zich te veel op de sanering van de overheidsfinanciën en heeft het te weinig oog voor de noden van de burgers. Door de koopkracht van de lagere - en middeninkomens af te knijpen komt er geen herstel van vertrouwen, betoogde hij. ‘Daardoor gaan de mensen sparen en oppotten en ontstaat er geen impuls voor de economie.’
Bos verweet het kabinet verder dat het een nieuwe ingreep in de WAO wil doorzetten, hoewel het aantal arbeidsongeschikten fors daalt. ‘Als iets goed gaat moet je het zo laten.’
Vice-fractieleider Verburg van het CDA wierp Bos voor de voeten dat de relatief slechte prestaties van de Nederlandse economie vooral een gevolg zijn van de hoge loonstijgingen in de afgelopen jaren. Die zijn volgens haar veroorzaakt door het beleid van Paars-2, waarvan PvdA'er Kok premier was.
quote:Vanavond was Wim Kok - waarschijnlijk op eigen verzoek - te gast bij NOVA. Zonder tegenstander kon ie vrijuit zijn gang gaan in zijn propaganda voor de superstaat Europa waarin ons land wordt gedegradeerd tot een provincie met minder macht dan Friesland in Nederland.
Wim Kok? Was dat niet de man van de Sociale Puinhopen van Paars?
Wim Kok? Was dat niet de man die destijds de Euro aan ons opgedrongen heeft? Zonder de burgers iets te vragen?
En nu dan Wim Kok vrij spel geven? Is dat objectieve journalistiek?
Op de vraag of we met de Europese Grondwet meer of minder invloed krijgen als Nederland, bleef het akelig lang stil. Presentator Paul Witteman moest de ex-premier uit zijn benarde positie redden door snel over iets anders te beginnen. Het antwoord op de vraag had namelijk moeten zijn: Onze invloed loopt terug van 4 naar 3%.
Ja het is wel vreemd. Je zadelt de maatschappij op met problemen doordat die kinderen geen goede opvoeding krijgen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 11:54 schreef Harry_Sack het volgende:
I rest my case.
Welke mongool laat er nou een mongool kinderen opvoeden, kinderen van 6 die slimmer zijn dan pappa kunnen toch nooit goed zijn voor de geestelijke gezondheid van dat kind van 6 en voor die vader van 32![]()
Nee, daar zijn dan hulpverleners voor, wtf!!!![]()
Misschien dat een bezoekregeling van kinderen van de lokale school naar de gestichten een beter idee is voor de maatschappelijke vorming van kinderen de afleiding van de geestelijke gehandicapten?quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:02 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ja het is wel vreemd. Je zadelt de maatschappij op met problemen doordat die kinderen geen goede opvoeding krijgen.
Daar zouden die hulpverleners eens aandacht aan moeten besteden. Het ontmoedigen om kinderen te krijgen als verstandelijk gehandicapten.
En ik ben toevallig vorige week in Tsjernobyl geweest. Daar is het er niet gezelliger op geworden sinds '86quote:Op donderdag 19 mei 2005 11:52 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Opzich is kernergie de meest milieu vriendelijke energiebron tenzij het mis gaat![]()
Dat is het dubbele aan kernenergie. Als het mis gaat, gaat het ook echt goed mis maar als dat niet gebeurt dan is het opzich wel een schone energiebron.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:05 schreef du_ke het volgende:
En ik ben toevallig vorige week in Tsjernobyl geweest. Daar is het er niet gezelliger op geworden sinds '86.
De duizenden jaren actieve straling is onderdeel van kernenergie. Natuurlijk, straling is milieuvriendelijk, als je levende wezens niet ziet als onderdeel van het milieu.quote:Op donderdag 19 mei 2005 11:52 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Opzich is kernergie de meest milieu vriendelijke energiebron tenzij het mis gaat![]()
Probleem is ook een beetje dat geprobeert wordt gehandicapten een zo normaal mogelijk leven te geven (steeds vaker naar gewone scholen en verenigingen) maar dat dit normale leven dan bij het krijgen van kinderen op zou moeten houden is wel lastig uit te leggen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:04 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Misschien dat een bezoekregeling van kinderen van de lokale school naar de gestichten een beter idee is voor de maatschappelijke vorming van kinderen de afleiding van de geestelijke gehandicapten?
Je zit ook nog met je afvalprobleem, zeker wanneer je het laat opwekken en je dus ook nog eens 2 keer een pokke end met die rotzooi moet slepen...quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:06 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dat is het dubbele aan kernenergie. Als het mis gaat, gaat het ook echt goed mis maar als dat niet gebeurt dan is het opzich wel een schone energiebron.
Dus na een orkaan in Florida is windenergie ook niet veilig meer?quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:05 schreef du_ke het volgende:
[..]
En ik ben toevallig vorige week in Tsjernobyl geweest. Daar is het er niet gezelliger op geworden sinds '86.
Mss wel ja.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:04 schreef Harry_Sack het volgende:
Misschien dat een bezoekregeling van kinderen van de lokale school naar de gestichten een beter idee is voor de maatschappelijke vorming van kinderen de afleiding van de geestelijke gehandicapten?
Vergelijking van niks weer uiteraard.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:09 schreef sizzler het volgende:
[..]
Dus na een orkaan in Florida is windenergie ook niet veilig meer?
Ik ken de geisoleerde (beschermde) dorpen inderdaad. Wat men daar dan doet, is een kinderboerderij neerzetten en kleine klusjes zoals hout kappen voor degenen die dat aankunnen zonder zich in de voet te hakken, of door zelfgekleidde asbakken te laten verkopen voor het zogenaamde "charitatieve tarief" ten bate van de voorzieningen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:07 schreef du_ke het volgende:
[..]
Probleem is ook een beetje dat geprobeert wordt gehandicapten een zo normaal mogelijk leven te geven (steeds vaker naar gewone scholen en verenigingen) maar dat dit normale leven dan bij het krijgen van kinderen op zou moeten houden is wel lastig uit te leggen.
Ja het afvalprobleem is ook niet alles. Als je dat verplaatst liggen er weer allerlei actiegroepen op het spoorquote:Op donderdag 19 mei 2005 12:08 schreef du_ke het volgende:
Je zit ook nog met je afvalprobleem, zeker wanneer je het laat opwekken en je dus ook nog eens 2 keer een pokke end met die rotzooi moet slepen...
Och, als je 1 incident uit een onderontwikkeld land wil overtrekken naar landen waar we wél geld hebben voor veiligheid is mijn vergelijking niet veel vreemder.quote:
Maar ze hebben toch ook geen stemrecht?quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:07 schreef du_ke het volgende:
Probleem is ook een beetje dat geprobeert wordt gehandicapten een zo normaal mogelijk leven te geven (steeds vaker naar gewone scholen en verenigingen) maar dat dit normale leven dan bij het krijgen van kinderen op zou moeten houden is wel lastig uit te leggen.
quote:Op donderdag 19 mei 2005 00:37 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Terugfluiten klopt niet. Er kan hooguit gevraagd worden: "uhhh, wat mot dat?"
Dat gaat trouwens nog wat worden als je in strijd zou handelen met de doelstellingen van de Unie. Aangezien dat niet mag vraag ik me af hoe je dan nog een bezwaar kan aantekenen?
quote:Iedere instelling draagt er voortdurend zorg voor dat de beginselen van subsidiariteit en evenredigheid van artikel I-11 i van de Grondwet in acht worden genomen.
quote:Het Hof van Justitie van de Europese Unie is bevoegd uitspraak te doen inzake ieder beroep wegens schending door een Europese wetgevingshandeling van het subsidiariteitsbeginsel, dat op de wijze als bepaald in artikel III-365 van de Grondwet i wordt ingesteld door een lidstaat, of door een lidstaat overeenkomstig zijn rechtsorde wordt toegezonden namens zijn nationaal parlement of een kamer van dat parlement.
Op de wijze als bepaald in datzelfde artikel kan ook het Comité van de Regio's een dergelijk beroep instellen tegen Europese wetgevingshandelingen voor de vaststelling waarvan het volgens de Grondwet moet worden geraadpleegd.
De sovjetunie in de jaren '80 onderontwikkeld op het gebied van kernenergie? Lees je eens inquote:Op donderdag 19 mei 2005 12:16 schreef sizzler het volgende:
[..]
Och, als je 1 incident uit een onderontwikkeld land wil overtrekken naar landen waar we wél geld hebben voor veiligheid is mijn vergelijking niet veel vreemder.
Ja daar heb je eeen punt. Ik ben er ook niet voor dat ze kinderen krijgen maar je begeeft je hiermee wel in een grijs gebied. Wat als 1 van de ouders wel 'normaal' is?quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:17 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Maar ze hebben toch ook geen stemrecht?
Het krijgen van kinderen vind ik een grotere verantwoordelijkheid dan het uitbrengen van één stem. Er wordt dus wel degelijk onderscheid gemaakt tussen wat een verstandelijk gehandicapte wel en niet mag. Dus in zekere zin houdt dat normale leven al op als het op stemrecht aankomt.
Nee, niet op het gebied van kernenergie. Wel op het gebied van ontwerp en onderhoud.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:23 schreef du_ke het volgende:
[..]
De sovjetunie in de jaren '80 onderontwikkeld op het gebied van kernenergie? Lees je eens in.
Gelukkig weten we voldoende van kernreactoren om het niet zo ver te laten komen als in Tsjernobyl. Daarom vind ik Tsjernobyl ook niet echt een steekhoudend argument. Juist door dat ongeluk is het gebruik van kernenergie een stuk veiliger geworden.quote:En ook in Japan, Engeland, de VS en zelfs Nederland zijn er tal van incidenten geweest in kerncentrales waarbij meer of minder straling vrij kwam. Het is er alleen wat midner uit de hand gelopen.
Ja het is een lastig onderwerp. Je moet kiezen tussen individuele keuzevrijheid en de maatschappelijke verantwoordelijkheid.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:28 schreef du_ke het volgende:
Ja daar heb je eeen punt. Ik ben er ook niet voor dat ze kinderen krijgen maar je begeeft je hiermee wel in een grijs gebied. Wat als 1 van de ouders wel 'normaal' is?
Als je het mannetje van de 2 zou zijn, dan zou dat volgens mij wel heel gaaf voelenquote:Op donderdag 19 mei 2005 12:41 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ja het is een lastig onderwerp. Je moet kiezen tussen individuele keuzevrijheid en de maatschappelijke verantwoordelijkheid.
Ik kan me nog een documentaire herinneren van een paar jaar terug. Dat waren twee zwakbegaafde mensen die aan de lopende band kinderen kregen. Die kinderen werden vervolgens uit huis geplaatst omdat de ouders er niet voor konden zorgen. Ouders waren daar niet gelukkig mee en wilde gewoon voor die kinderen zorgen maar dat lukt natuurlijk niet.
Als een van beide ouders wel 'normaal' is zou het de verantwoordelijkheid zijn van die 'normale' ouder om geen kinderen te nemen.
Opzich wel makkelijk ja. Zo'n ontwikkelde vrouw is ook niet alles. Die wil tenslotte carrière maken en niets meer doen in het huishoudenquote:Op donderdag 19 mei 2005 12:44 schreef Harry_Sack het volgende:
Als je het mannetje van de 2 zou zijn, dan zou dat volgens mij wel heel gaaf voelen![]()
Maar wat als die 'normale' ouder ook maar net boven de grens zit (wat is het iq hoger dan 75 ofzo)?quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:41 schreef MrX1982 het volgende:
Als een van beide ouders wel 'normaal' is zou het de verantwoordelijkheid zijn van die 'normale' ouder om geen kinderen te nemen.
Zeg.Bengel.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:45 schreef Sidekick het volgende:
Ja, leefden we maar weer in de jaren 50.
Ja wat je zegt waar trek je de grens. Wat is zwakbegaafd en wat niet.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:50 schreef du_ke het volgende:
Maar wat als die 'normale' ouder ook maar net boven de grens zit (wat is het iq hoger dan 75 ofzo)?
Ik vind dit echt een moeilijke zaak...
Je ziet het voor je he? Elke avond die sigaret ruilen voor bepaalde diensten die niemand mag weten enzoquote:Op donderdag 19 mei 2005 12:49 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Opzich wel makkelijk ja. Zo'n ontwikkelde vrouw is ook niet alles. Die wil tenslotte carrière maken en niets meer doen in het huishouden![]()
Daar heeft-ie de PvdA-site te Rdam mee plat gegooid, naar verluid. Om zijn vrije meningsuiting te ventileren, zeg maar. Uiteraard werd dit door sjuuuneke ontkend, maar gezien hun tactiek op Fok! rijst thans een ander vermoeden. Dat verongelijkte boeboehuilhuil beroep op de vrijheid van meningsuiting is dan ook maar schijn. Het draait bij de heren goedschiks danwel kwaadschiks om maximalisering van de eigen mening en onderdrukking van andermans mening, onder uitroepen dat zij (jarenlang) onderdrukt zijn door de gemanipuleerde werkelijkheidsbeleving van de (s)linkse kerk, zoals ene Lemmeb in fb nu ook weer doet, hetgeen hoe dan ook niet kan worden aangetoond. Dit leidt tot schrijnende omstandigheden zoals het kapotbombarderen van de PvdA-site met 192 mailtjes en ongebreideld kloontjes aanmaken om te agiteren ipv het debat te zoeken.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:51 schreef Sidekick het volgende:
Ryan3, wat is er met die 192 mailtjes?
Antwoord fb: die andere users die me "vergezellen" zijn toevallig ook andere RL personen, lolbroek. Iets anders dan steun krijgen van je eigen 9 klonen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:55 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ja wat je zegt waar trek je de grens. Wat is zwakbegaafd en wat niet.
Als je naar een willekeurige camping in Spanje gaat tijdens de zomer zie je genoeg "zwakbegaafde".
Maar zonder gekheid het is natuurlijk een lastig onderwerp. Je ontneemt immers een stukje van iemand zijn/haar vrijheid.
Wanneer krijg je eigenlijk geen stemrecht is dat als je curatele staat van je ouders of voogd of is er een ondergrens op IQ gebied.
Dat riekt naar chantagequote:Op donderdag 19 mei 2005 12:57 schreef Harry_Sack het volgende:
Je ziet het voor je he? Elke avond die sigaret ruilen voor bepaalde diensten die niemand mag weten enzo![]()
dat is vermoedelijk te wijten aan gebrek aan solidareitquote:Op donderdag 19 mei 2005 13:06 schreef Ryan3 het volgende:
Aan kaalhei: welke ar-me kloot heeft nu 9 klonen nodig om bijgestaan te worden als hij/zij repliek krijgt/en van Ryan3??? Ik denk dat hieruit onomstotelijk bewezen kan worden dat onze vrolijke vriendjes geen grip hebben op hun opponenten. Niet zo gek ook, als alles wat zij beweren in laatste instantie rust op een complot. Zitten een beetje te vaak aan de weed die lui, vermoed ik. De nog altijd illegale mediwiet van zeer goede kwaliteit wrs.
Zeg SK kun je er niet voor zorgen dat die usertjes niet in fb meer posten met hun kinderachtige jij-bakjes, maar hier???quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:51 schreef Sidekick het volgende:
Ryan3, wat is er met die 192 mailtjes?
Ach het komt op hetzelfde neer is het niet?quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:01 schreef Ryan3 het volgende:
Antwoord fb: die andere users die me "vergezellen" zijn toevallig ook andere RL personen, lolbroek. Iets anders dan steun krijgen van je eigen 9 klonen.
Ik weet niet of hij gepenetreerd is hoor. Ik ben eerlijk gezegd niet zo op de hoogte met dat soort intieme aspecten van andere users. Verder moet je manipulatie der werkelijkheid zoeken op indymedia en andere linkse sites.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:15 schreef Monidique het volgende:
Overigens heb ik het nog niet helemaal gelezen, maar Ryan3's ouvre een beetje kennende, zal hij wel diep gepenetreerd zijn in het rechtse verbond der werkelijkheidsmanipulators om zodoende hun leugens en bedrog te openbaren. Bij voorbaat al hulde.
Een lichtelijk kinderachtige actie natuurlijk. Maar wat een onbeschrijfelijk dramaquote:Op donderdag 19 mei 2005 12:57 schreef Ryan3 het volgende:
Dit leidt tot schrijnende omstandigheden zoals het kapotbombarderen van de PvdA-site met 192 mailtjes en ongebreideld kloontjes aanmaken om te agiteren ipv het debat te zoeken.
Mja, mja, "naar verluid". Een beetje een Siebeltiaanse onderbouwing, moet ik zeggen. Hoe weet jij bijvoorbeeld dat het er precies 192 waren?quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:57 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Daar heeft-ie de PvdA-site te Rdam mee plat gegooid, naar verluid. Om zijn vrije meningsuiting te ventileren, zeg maar. Uiteraard werd dit door sjuuuneke ontkend, maar gezien hun tactiek op Fok! rijst thans een ander vermoeden. Dat verongelijkte boeboehuilhuil beroep op de vrijheid van meningsuiting is dan ook maar schijn. Het draait bij de heren goedschiks danwel kwaadschiks om maximalisering van de eigen mening en onderdrukking van andermans mening, onder uitroepen dat zij (jarenlang) onderdrukt zijn door de gemanipuleerde werkelijkheidsbeleving van de (s)linkse kerk, zoals ene Lemmeb in fb nu ook weer doet, hetgeen hoe dan ook niet kan worden aangetoond. Dit leidt tot schrijnende omstandigheden zoals het kapotbombarderen van de PvdA-site met 192 mailtjes en ongebreideld kloontjes aanmaken om te agiteren ipv het debat te zoeken.
quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:08 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zeg SK kun je er niet voor zorgen dat die usertjes niet in fb meer posten met hun kinderachtige jij-bakjes, maar hier???
Wat een prachtige fotoquote:Op donderdag 19 mei 2005 13:31 schreef Harry_Sack het volgende:
[afbeelding]
Onafhankelijk kamerlid Wilbers aan het folderen in Hengelo
Arrestaties na beledigen Wilders
Gezien jouw tactiek op Fok heb jij een paar duizend joden in WO2 aangegeven.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:57 schreef Ryan3 het volgende:
Daar heeft-ie de PvdA-site te Rdam mee plat gegooid, naar verluid. Om zijn vrije meningsuiting te ventileren, zeg maar. Uiteraard werd dit door sjuuuneke ontkend, maar gezien hun tactiek op Fok! rijst thans een ander vermoeden.
help, tis een meki-kloonquote:Op donderdag 19 mei 2005 13:32 schreef pberends het volgende:
Wie is die allochtoon? Een christelijke Marokkaan ofzo?
Op mijn toetsenbord zit de b niet naast de d .......................quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:31 schreef Barry_Slack het volgende:
[afbeelding]
Onafhankelijk kamerlid Wilbers aan het folderen in Hengelo
Arrestaties na beledigen Wilders
Eentje met respect blijkbaar. Hij heeft niet zo'n gangbaar Marokkaans jongenskapsel, maar het lijkt te golven, dus wie weet..quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:32 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat een prachtige foto![]()
![]()
.
Wie is die allochtoon? Een christelijke Marokkaan ofzo?
Hee gaaf, ik heb ook een QWERTY toetsenbordquote:Op donderdag 19 mei 2005 13:36 schreef speedfleak1 het volgende:
[..]
Op mijn toetsenbord zit de b niet naast de d .......................
Nee, zie je dat niet...het is Karl Noten.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:32 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat een prachtige foto![]()
![]()
.
Wie is die allochtoon? Een christelijke Marokkaan ofzo?
Ik zie geen stekeltjes zoals bij de echte:quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:40 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Nee, zie je dat niet...het is Karl Noten.
quote:Marburgvirus eist meer dan driehonderd levens
Uitgegeven: 19 mei 2005 11:33
GENEVE - Het zeldzame marburgvirus heeft in Angola inmiddels meer dan driehonderd levens geëist. Volgens de Wereldgezondheidsorganisatie WHO zijn de slachtoffers veelal thuis of tijdens begrafenissen met het virus besmet.
De Angolese gezondheidsdiensten hebben 337 besmettingen met het marburgvirus geregistreerd. 311 mensen zijn eraan overleden. De meeste besmettingen vonden plaats in de noordelijke provincie Uige. Het marburgvirus kan een gezond persoon binnen een week doden, na hevige aanvallen van diarree, overgeven en inwendige bloedingen. De herkomst is onbekend en er is ook geen medicijn tegen.
quote:Uitbraak ebola in Congo bevestigd
De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) heeft een uitbraak van het ebola-virus in Congo bevestigd. Deze maand zijn zeker elf mensen ziek geworden, waarvan er negen zijn overleden. Ebola is een virusinfectie waar geen medicijnen voor bestaan. Bij een uitbraak het aan ebola gerelateerde marburg-virus, dat zich voor het eerst manifesteerde in een laboratorium in het Duitse Marburg, vielen vorige maand nog zeker 277 doden in Angola.
Ebola is moeilijk te bestrijden omdat de symptomen in het begin van de ziekte erg op malaria lijken. Na een fase met koorts en spierpijn, kunnen onder andere ademhalingsproblemen, keelpijn, hoofdpijn, diarree en interne bloedingen optreden. Uiteindelijk gaat de patiënt uit alle lichaamsholten bloeden. Afhankelijk van de variant van het virus overlijdt 50 tot 90 procent van de besmette personen.
Een geneesmiddel is er niet, dus bestaat de belangrijkste bestrijding momenteel uit het inperken van epidemieën. De ziekte werd voor het eerst ontdekt langs de rivier Ebola in Congo, het land waarin het merendeel van de uitbraken plaatsvinden. In Congo heerste onder andere de laatste grote recente epidemie, die 150 slachtoffers maakte. Ook de met 250 slachtoffers ernstigste uitbraak ooit was in het noordwesten van Congo.
Waar het virus vandaan komt is nog onduidelijk. Mogelijk wordt het op de mens overgedragen door contact met kadavers van primaten die aan ebola zijn overleden. Aangezien de ziekte voor primaten echter ook gewoon dodelijk is, moet er nog een onbekende drager van het virus zijn die er niet aan overlijdt. Welk dier dat is, en wat de factoren zijn die voor een epidemie zorgen, blijft voorlopig nog totaal onduidelijk.
nou, dan sterft ie tenminste met een grijns van oor tot oorquote:Op donderdag 19 mei 2005 13:44 schreef Monidique het volgende:
Ja, voordat je 't weet, huppelt Karl Wilbers dood.
Heeft 'ie niet altijd in zo'n model hè, je kunt niet altijd hoge ogen gooien.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:41 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Ik zie geen stekeltjes zoals bij de echte: [afbeelding]
Een lieve opa denk ik.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:38 schreef Monidique het volgende:
Kaalhei, je hebt wel een NSB-obsessie, hoor. Onverwerkt trauma?
nou... volgens mij sport ie zich een slag in de rondtequote:Op donderdag 19 mei 2005 13:45 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Heeft 'ie niet altijd in zo'n model hè, je kunt niet altijd hoge ogen gooien.
quote:No renegotiation of EU constitution if France votes 'no' - Giscard d'Estaing
05.19.2005, 06:47 AM
LONDON (AFX) - The European Union constitution cannot be renegotiated if French voters reject the document at the end of the month, its architect Valery Giscard D'Estaing said.
Giscard d'Estaing, the former French president who chaired the convention that drafted the constitution, told BBC radio that renegotiation would be 'impossible' because it would cast doubt on the whole drafting process.
'There is absolutely no plan B,' he said.
Late Wednesday, Spain became the ninth country to ratify the constitution.
All 25 EU members need to approve the constitution, which is intended to streamline the workings of the enlarged EU, for it to take effect.
The British government sent out mixed signals Wednesday on whether it would proceed with a referendum on ratification if it is rejected in France.
Eerder een knap staaltje 'survival of the fittest'.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:43 schreef Drugshond het volgende:
De Biologische tijdbom
Of moeten we over een tijdje Afrika preventief nuken ?!..... zeg het maar.
Ja, genieten man.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:50 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Eerder een knap staaltje 'survival of the fittest'.
Ah, je bent zowaar een rascist...................quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:43 schreef Slurry_Black het volgende:
W. draait ook zo weg dat ie niet in zijn zakken kan graaien, want het blijft natuurlijk wel een mediterraans type he
Ik heb wat tegen blanke oproerkraaiers ja, maar dat heb ik ook met elvisimitators hoor, dus maak je geen zorgenquote:Op donderdag 19 mei 2005 13:57 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Ah, je bent zowaar een rascist...................
Totdat het virus in een grote stad komt, met bijvoorbeeld een vliegveld.....quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:55 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Soit, als het virus snel genoeg doodt kan het zich niet verspreiden.
Dat zijn jouw woordenquote:
Neh, mooi zal het niet zijn, maar Ebola is niet echt een mondiale bedreiging. Als het een lange incubatietijd had gehad, was het veel ernstiger .. zo'n virus kan natuurlijk nog komen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:58 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Totdat het virus in een grote stad komt, met bijvoorbeeld een vliegveld.....
Nu is het virus nog niet mobiel genoeg, maar wat niet is kan nog komen. 1 welzijnswerker die op het einde van zijn tour of duty besmet raakt is voldoende.
Ik kreeg een beetje de veronderstelling dat je woorden een andere uiting was van "Dat ruimt de less fit mooi op....Is dat niet zo?quote:
De menselijke variant op de gekkekoeienziekte?quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:02 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Als het een lange incubatietijd had gehad, was het veel ernstiger .. zo'n virus kan natuurlijk nog komen.
Laat dat mooi maar weg. Het was eerder een droge constatering. Zo werkt de natuur nu eenmaal.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:03 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Ik kreeg een beetje de veronderstelling dat je woorden een andere uiting was van "Dat ruimt de less fit mooi op....Is dat niet zo?
Dat kwam toch niet door een virus?quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:04 schreef Sidekick het volgende:
[..]
De menselijke variant op de gekkekoeienziekte?
Wilders?quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:04 schreef Sidekick het volgende:
[..]
De menselijke variant op de gekkekoeienziekte?
Neuh dat schiet niet op. Duurt jaren voor je daar aan kapot gaat. Nee eerder iets met een incubatietijd van een maand maar dat wel al na een dag besmettelijk is. Dat kan echt ellende opleverenquote:Op donderdag 19 mei 2005 14:04 schreef Sidekick het volgende:
[..]
De menselijke variant op de gekkekoeienziekte?
Volgens mij werd daareven nog (door ene Lemmeb) gezegd dat sjuuun en Lucy het slachtoffer zijn van de (s)linkse manipulatie/onderdrukking op deze site, o.m. van die van mij. Verder geven ze doorheen hun oeuvre aan dat ze zich het slachtoffer voelen van de gemanipuleerde werkelijkheidsbeleving door (s)links. En niet ik en mijn niet bestaande kloons zijn geslachtofferd, maar sjuuun, Lucy en hun ruime schare kloontjes, zonder de welke ze nauwelijks konden discussiëren, zijn geband... Kortom wat je hier ventileert slaat als een tang op een varken. Ik vrees alleen dat je door dit soort uitlatingen in de ogen van anderen steeds meer verandert in de schertsfiguur die je in feite bent.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:13 schreef speedfreak1 het volgende:
Toch wel apart om Ryan3 hier de door bepaalde users zo veelvuldig bezongen slachtofferrol te zien vervullen............. Slachtofferrol is een woord dat door de betreffende hoek zo vaak gebruikt wordt...........
Je suggereert dat het mediterrane typ wel eens een greep in de zakken van GW zou kunnen doen.............. Dat is onverholen rascisme. Sorry, je valt krachtig door de mand.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:58 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Ik heb wat tegen blanke oproerkraaiers ja, maar dat heb ik ook met elvisimitators hoor, dus maak je geen zorgen![]()
Zeg dan gewoon "klootzak".quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgens mij werd daareven nog (door ene Lemmeb) gezegd dat sjuuun en Lucy het slachtoffer zijn van de (s)linkse manipulatie/onderdrukking op deze site, o.m. van die van mij. Verder geven ze doorheen hun oeuvre aan dat ze zich het slachtoffer voelen van de gemanipuleerde werkelijkheidsbeleving door (s)links. En niet ik en mijn niet bestaande kloons zijn geslachtofferd, maar sjuuun, Lucy en hun ruime schare kloontjes, zonder de welke ze nauwelijks konden discussiëren, zijn geband... Kortom wat je hier ventileert slaat als een tang op een varken. Ik vrees alleen dat je door dit soort uitlatingen in de ogen van anderen steeds meer verandert in de schertsfiguur die je in feite bent.
Du moment dat lucida op het forum terugkeert begin je allerlei geblaat over dat het wel zo'n schurk was die jou zo onrechtvaardig behandelde en die het op jou gemunt had............... Ja, slachtofferrol is op jou in deze van toepassing.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgens mij werd daareven nog (door ene Lemmeb) gezegd dat sjuuun en Lucy het slachtoffer zijn van de (s)linkse manipulatie/onderdrukking op deze site, o.m. van die van mij. Verder geven ze doorheen hun oeuvre aan dat ze zich het slachtoffer voelen van de gemanipuleerde werkelijkheidsbeleving door (s)links. En niet ik en mijn niet bestaande kloons zijn geslachtofferd, maar sjuuun, Lucy en hun ruime schare kloontjes, zonder de welke ze nauwelijks konden discussiëren, zijn geband... Kortom wat je hier ventileert slaat als een tang op een varken. Ik vrees alleen dat je door dit soort uitlatingen in de ogen van anderen steeds meer verandert in de schertsfiguur die je in feite bent.
Joh, dat armoedige uitschelden voor NSB'er wat jij keer op keer doet, raakt me niet hoor. SK verzocht om dat soort gestumper niet op fb te laten plaatsvinden, wat terecht is.quote:
Dat mag niet, je mag zelfs niet de mening uitdragen met "ik vind jou een klootzak", daar word je voor geband. Tenminste, dat overkwam mij een keer. Andere selecte gebruikers hebben op dat gebied inderdaad meer vrijheden.quote:
Gezien de lichaamshouding op de foto is dat toch ook zo, of denk je dat de fotograaf zo het makkelijkst beiden op de foto kan krijgen?quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:14 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Je suggereert dat het mediterrane typ wel eens een greep in de zakken van GW zou kunnen doen.............. Dat is onverholen rascisme. Sorry, je valt krachtig door de mand.
1. Bemoei je niet met humor als je er geen verstand van hebt.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:14 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Je suggereert dat het mediterrane typ wel eens een greep in de zakken van GW zou kunnen doen.............. Dat is onverholen rascisme. Sorry, je valt krachtig door de mand.
Nee, hoor, ik wil wel eens zijn versie van zaken kennen, that's all. Inmiddels heb je kunnen lezen dat de bwering over het klonen door dit wonderbaarlijke duo niet bezijden de waarheid is. Is dus geen slachtofferrol van mij, daarvoor moet je bij Lucy zelf gaan. Met zijn 'inkerkering' van zijn mening. Whoehahahahaha.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:17 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Du moment dat lucida op het forum terugkeert begin je allerlei geblaat over dat het wel zo'n schurk was die jou zo onrechtvaardig behandelde en die het op jou gemunt had............... Ja, slachtofferrol is op jou in deze van toepassing.
Dank je wel Sidekick, ik wilde je net waarschuwen voor de verrechtsing van het draadjequote:Op donderdag 19 mei 2005 14:21 schreef Sidekick het volgende:
[..]
1. Bemoei je niet met humor als je er geen verstand van hebt.
2. Het is racisme.
3. Wie de mand klaarlegt, valt er zelf in.
Wat? Zijn sjuuun en Lucy Joden en is Fok! het nazi-regime??? Dan ben jij zeker een verzetsstrijder???quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:32 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Gezien jouw tactiek op Fok heb jij een paar duizend joden in WO2 aangegeven.
Je hebt gelijk speadfreak, de slachtofferrol zit inderdaad in een bepaalde hoek. Je weet hem weergaloos te gebruiken.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:19 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Dat mag niet, je mag zelfs niet de mening uitdragen met "ik vind jou een klootzak", daar word je voor geband. Tenminste, dat overkwam mij een keer. Andere selecte gebruikers hebben op dat gebied inderdaad meer vrijheden.
Daar werk je dan zelf wel van harte aan mee.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:22 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Dank je wel Sidekick, ik wilde je net waarschuwen voor de verrechtsing van het draadje![]()
Nee, dat staat in hun omissies van de PvdA topic, dat getal en nog een ander. Mijn logica is die van de analogie, die op zich zwak is, maar die ik toch maar aanneem, gecombineerd met wat ze op die site zelf aangaven over het bombardement van Lucy, als uitgangspunt, gezien wat nu gebleken is omtrent de agitatie door hun klonen op deze site. Ik denk echt dat jullie iets te naïef zijn wb lui die boeboehuilhuilen omtrent hun recht op vrije meningsuiting.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:24 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Mja, mja, "naar verluid". Een beetje een Siebeltiaanse onderbouwing, moet ik zeggen. Hoe weet jij bijvoorbeeld dat het er precies 192 waren?
quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:26 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Daar werk je dan zelf wel van harte aan mee.
quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:24 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Je hebt gelijk speadfreak, de slachtofferrol zit inderdaad in een bepaalde hoek. Je weet hem weergaloos te gebruiken.
Krijg de kanker ebolaquote:Op donderdag 19 mei 2005 14:15 schreef RichardQuest het volgende:
Zeg dan gewoon "klootzak".
Niet te vergeten: de fok-leiding zouden dan Nazi's zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat? Zijn sjuuun en Lucy Joden en is Fok! het nazi-regime??? Dan ben jij zeker een verzetsstrijder???
Oh, ik waarschuw de betreffende user slechts voor valkuilen in het beleid op dit forum hoor.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:24 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Je hebt gelijk speadfreak, de slachtofferrol zit inderdaad in een bepaalde hoek. Je weet hem weergaloos te gebruiken.
Kaalhei is zo'n verzetsstrijder van na de oorlog hè, ontwaart overal NSB'ers en SS'ers.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:38 schreef Monidique het volgende:
Kaalhei, je hebt wel een NSB-obsessie, hoor. Onverwerkt trauma?
Geef je advies maar aan Wilders, die vraagt er omquote:Op donderdag 19 mei 2005 14:28 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Oh, ik waarschuw de betreffende user slechts voor valkuilen in het beleid op dit forum hoor.
Dat zei ik toch???quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:28 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Niet te vergeten: de fok-leiding zouden dan Nazi's zijn.
Nou Lucy is unbanned sedert kort (en komt met een waardige recapitulatie topic geloof ik) Had 3 weken. 1 week aanvankelijke ban plus twee weken vanwege twee klonen. Er zijn 9 kloontjes van hen gevonden, dus sjuuun had er nog 6, hetgeen betekent dat hij 7 weken krijgt, er zijn 3 weken voorbij dus hem resten nog 4 weken.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:29 schreef Drugshond het volgende:
Lucidia en Sjun hebben een ban (god weet voor hoelang)..... waarom lijkt het net alsof ze nog aanwezig zijn in de discussie.
- Klinkt meer als een haat-liefde verhouding als je het mij vraagt -
Groen links heeft hier een goed punt.... zou Turkije de hete angel zijn van het referendum. En wordt de euro gebruikt als rookgordijn om tegen te stemmen.quote:GroenLinks
GroenLinks is een groot voorstander van de Europese grondwet omdat die Europa volgens de partij democratischer, groener en socialer maakt. Ze wil voorkomen dat de toetreding van Turkije de uitkomst van het referendum gaat bepalen. Om die reden bepleitte GroenLinks donderdag een EU-breed referendum over de toetreding van Turkije. In landen als Frankrijk, Oostenrijk en België is al een nationaal referendum over Turkije aangekondigd, aldus Halsema.
-- Right -- Waar het hart vol van is stroomt de mond van over (als ik de nabeschouwingen lees)..quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:34 schreef Ryan3 het volgende:
Haat-liefde??? Wie sjuuun en Lucy??? Ik denk dat dat echte liefde is hoor. Bij mij is het noch haat, noch liefde...
Ik zal even zoeken, maar het zou handiger zijn als je gelijk wat links geeft.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:27 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, dat staat in hun omissies van de PvdA topic, dat getal en nog een ander.
[...]
gecombineerd met wat ze op die site zelf aangaven over het bombardement van Lucy
Touchy. Maar goed, je zei dus wat anders.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:35 schreef Ryan3 het volgende:
Hou je duimpje maar bij je hoor.
Nee, ik ben de Gestapo.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:28 schreef Monidique het volgende:
Sidekick, je bent een klootzak.
Een verklaring van de webredactie die inderdaad aansluit bij de werkelijkheidsbeleving op dit forum, behalve het motief van platgooien dan, dat vergezocht is.quote:alle reacties van lucida worden verwijderd. Het gaat hier om iemand die onder een pseudonimen opereert en eerder al meerdere waarschuwingen heeft gekregen.Toelichting:De afgelopen dagen hebben zowel Petra als Lucida de site onder zitten kladden met hun eigen teksten. De laatste 4 dagen is in totaal 192 keer hetzelfde bericht van Petra verwijderd, en meer dan 40 keer eenzelfde bericht van lucida. Het lijkt erop alsof deze twee via bombardementen aan reacties de site willen platgooien. Voor ons des te meer reden om snel met een nieuw systeem te komen waardoor we mensen die elke keer onder nieuwe pseudoniemen op de site komen kunnen blokkeren.
Kijk ik wil wel de hypocrisie aan de kaak stellen natuurlijk. Of dat van haat-liefde getuigt.quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:39 schreef Drugshond het volgende:
[..]
-- Right -- Waar het hart vol van is stroomt de mond van over (als ik de nabeschouwingen lees)..
Opmerkelijk niet waar. Vraag me daarbij af wie die Petra is. Sjuuun misschien (veel vrouwelijke kloons heeft-ie iig).quote:Op donderdag 19 mei 2005 14:58 schreef Sidekick het volgende:
Hmm, inderdaad Ryan, klaarblijkelijk heeft lucida daar hetzelfde kunstje geflikt als hier:
[..]
Een verklaring van de webredactie die inderdaad aansluit bij de werkelijkheidsbeleving op dit forum, behalve het motief van platgooien dan, dat vergezocht is.
Daarbij vallen alle daden van onze Hitler natuurlijk geheel in het nietquote:Op donderdag 19 mei 2005 15:08 schreef Lemmeb het volgende:
Nou nou wat een consternatie. 192 berichten maarliefst, en een kloon of 9. De revolutionairen rukken op.
Jij snapt hemquote:Op donderdag 19 mei 2005 15:09 schreef Monidique het volgende:
[..]
Daarbij vallen alle daden van onze Hitler natuurlijk geheel in het niet.
Het lijkt inderdaad veel op een onvervalste Siebeltiaanse/Ryaneske complottheorie. Ach, als mensen werkelijk willen weten hoe de vork in de steel steekt - hetgeen ik overigens betwijfel - dan is het een kleine moeite om mijn weerwoord tegen deze aantijgingen eens door te lezen. Uiteindelijk bleek die hele 'hetze' nergens op te berusten en, was het de overijverigheid van een enkele PvdA crewmember die voor een heuse slinkse storm in een glas water zorgde. Ik begrijp niet waarom sommige users op Fok deze lasterpraatjes zomaar voor zoete koek slikken. Je zou wensen dat deze mensen eerst eens op onderzoek uitgaan, alvorens zo populistisch de hetzecampagne van anderen na te blaten!... Overigens zoals ik heb aangegeven, zal ik met een waardige recapitulatie van feiten en ficties komen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:24 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Mja, mja, "naar verluid". Een beetje een Siebeltiaanse onderbouwing, moet ik zeggen. Hoe weet jij bijvoorbeeld dat het er precies 192 waren?
Je bedoelt Bansheeboy en youssef? Ja, inderdaad jammer dat die hun homohaat hier weer neer mogen plempen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:15 schreef du_ke het volgende:
Toch jammer, het was een tijdlang heerlijk rustig zo zonder klonende homofoben.
Toch leek het erop dat juist gedurende mijn tijdelijke afwezigheid op Fok in Amsterdam meer homo's met geweld te maken kregen. Zou er een verband zijn du_ke? Welke klonende homofoben heb je trouwens op het oog?quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:15 schreef du_ke het volgende:
Toch jammer, het was een tijdlang heerlijk rustig zo zonder klonende homofoben.
Ik onderhand wel, na een verdere bestudering.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:10 schreef lucida het volgende:
Ik begrijp niet waarom sommige users op Fok deze lasterpraatjes zomaar voor zoete koek slikken.
Och BSB wordt zwaar onderschat die knakker heeft een stuk meer humor dan de meeste mensen hier doorhebbenquote:Op donderdag 19 mei 2005 15:17 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Je bedoelt Bansheeboy en youssef? Ja, inderdaad jammer dat die hun homohaat hier weer neer mogen plempen.
Zal ik jou dan eens even uit de doeken doen wat ik allemaal van jou weet want ik heb namelijk grondig onderzoek gedaan.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:10 schreef lucida het volgende:
[..]
Je zou wensen dat deze mensen eerst eens op onderzoek uitgaan, alvorens zo populistisch de hetzecampagne van anderen na te blaten!...
Houd het maar achter de hand tot het topic van Lucida.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:21 schreef Stali. het volgende:
[..]
Zal ik jou dan eens even uit de doeken doen wat ik allemaal van jou weet want ik heb namelijk grondig onderzoek gedaan.
Zeg het maar, Lucida..
Ik dien. Waar is mijn plaatje, nietsnut?quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:27 schreef Monidique het volgende:
Ik werk.
quote:DEN HAAG - De overheid moet strafrechtelijk vervolgbaar zijn. Op grond van het gelijkheidsbeginsel is het onverdedigbaar dat personen en bedrijven wel voor de strafrechter kunnen worden gebracht, maar gemeenten, provincies en andere overheidsorganen niet.
Is this a promise or a thread?... Maar goed ongeacht het een of het ander, ik zou zeggen Stali barst los. (Misschien iets voor 'Truth'?) Overigens wel opvallend waar Ryan3 post is Stali nooit ver weg; of heeft een van beiden zich in de inlogaccount vergist?quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:21 schreef Stali. het volgende:
[..]
Zal ik jou dan eens even uit de doeken doen wat ik allemaal van jou weet want ik heb namelijk grondig onderzoek gedaan.
Zeg het maar, Lucida..
Een soort van Hans-Janmaat voor het islamitische gedachtengoed. Iedereen leest het, alleen niemand neemt het serieus.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:19 schreef du_ke het volgende:
Och BSB wordt zwaar onderschat die knakker heeft een stuk meer humor dan de meeste mensen hier doorhebben.
Ja, geen idee, ik was neit lang thuis. Iemand anders kan het wel?quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:28 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ik dien. Waar is mijn plaatje, nietsnut?
Ze schijnen te hokken............. zitten 's avonds aan de dis te bespreken welke taktiek ze op fok! zulen volgen, waarschijnlijk.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:30 schreef lucida het volgende:
[..]
Is this a promise or a thread?... Maar goed ongeacht het een of het ander, ik zou zeggen Stali barst los. (Misschien iets voor 'Truth'?) Overigens wel opvallend waar Ryan3 post is Stali nooit ver weg; of heeft een van beiden zich in de inlogaccount vergist?![]()
Ik denk te begrijpen wat je bedoelt. Maar ligt het niet meer voor de hand er een en-en-optie van te maken? Dan hoeft Stali zich niet zo te verbijten wanneer ze toch met nieuws dat heet van de naald is wilt komenquote:Op donderdag 19 mei 2005 15:24 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Houd het maar achter de hand tot het topic van Lucida.
Ten eerste constateer ik hieruit dat je ook niet achter de krankzinnige complottheorieën van Siebelt staat. Daarmee sta je tenminste alweer een stukje dichterbij " het gezonde verstand".quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:10 schreef lucida het volgende:
[..]
Het lijkt inderdaad veel op een onvervalste Siebeltiaanse/Ryaneske complottheorie. Ach, als mensen werkelijk willen weten hoe de vork in de steel steekt - hetgeen ik overigens betwijfel - dan is het een kleine moeite om mijn weerwoord tegen deze aantijgingen eens door te lezen. Uiteindelijk bleek die hele 'hetze' nergens op te berusten en, was het de overijverigheid van een enkele PvdA crewmember die voor een heuse slinkse storm in een glas water zorgde. Ik begrijp niet waarom sommige users op Fok deze lasterpraatjes zomaar voor zoete koek slikken. Je zou wensen dat deze mensen eerst eens op onderzoek uitgaan, alvorens zo populistisch de hetzecampagne van anderen na te blaten!... Overigens zoals ik heb aangegeven, zal ik met een waardige recapitulatie van feiten en ficties komen.
Alvast geheel in het kader van de gemanipuleerde werkelijkheidsbetekening een gemedieerde link naar de geestelijke vader van deze beklijvende terminologie - met dank aan de mantra's van Ryan3 .
![]()
Wilt.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:36 schreef Sidekick het volgende:
Ik was eerder nog vol lof over de schrijfwijze van Lucida, maar ik zie nu pas hoe slecht het is. Bijna vergelijkbaar met mijn fouten. Bijna.
quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:32 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Ze schijnen te hokken............. zitten 's avonds aan de dis te bespreken welke taktiek ze op fok! zulen volgen, waarschijnlijk.
Goed, dit geeft dan echt de doorslag. Willen alle volwassenen met Messias-complex vertrekken? Want ik word zo langzamerhand gek van dit wedstrijdje wie het verst kan pissen, zeker aangezien sommige deelnemers schijnen te denken dat het met een dildo ook wel lukt.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:36 schreef Ryan3 het volgende:
Wat zei je ook weer een tijdje geleden: " als jullie echt zouden weten wie ik was, dan zou het schaamrood op jullie kaken staan"??? You bet...
Open jij je topic maar.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:30 schreef lucida het volgende:
[..]
Is this a promise or a thread?... Maar goed ongeacht het een of het ander, ik zou zeggen Stali barst los. (Misschien iets voor 'Truth'?) Overigens wel opvallend waar Ryan3 post is Stali nooit ver weg; of heeft een van beiden zich in de inlogaccount vergist?![]()
Neuh niet eens. Het is meer geweldig om te zien hoe iedereen gelijk verschrikkelijk hapt omdat hij het als moslim schrijft. Heerlijk gewoonquote:Op donderdag 19 mei 2005 15:30 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Een soort van Hans-Janmaat voor het islamitische gedachtengoed. Iedereen leest het, alleen niemand neemt het serieus.
En wie ben jij nu weer? En wat doe je hier?quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:44 schreef Stali. het volgende:
Lucida, open dat topic nou i.p.v. stompzinnige plaatjes te posten waarmee je toch geen lachers op je hand krijgt.
Dus nu ben je gewend aan het licht en dit is nu je waardige recapitulatie???quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:43 schreef lucida het volgende:
[quote]Op donderdag 19 mei 2005 15:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ten eerste constateer ik hieruit dat je ook niet achter de krankzinnige complottheorieën van Siebelt staat. Daarmee sta je tenminste alweer een stukje dichterbij " het gezonde verstand".
[afbeelding]
Vervelend hè dat niet iedereen meteen naar je luistert en doet wat je zegt.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:47 schreef Johan_de_With het volgende:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH! Houd nou eens op met dit stomvervelende polemische ''toetje''!
En jij knuffelt verschrikkelijk, omdat hij het ''als Moslim'' (wat is dat?) schrijft.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:45 schreef du_ke het volgende:
[..]
Neuh niet eens. Het is meer geweldig om te zien hoe iedereen gelijk verschrikkelijk hapt omdat hij het als moslim schrijft. Heerlijk gewoon.
Nee, ik kan me voorstellen dat alle anderen geboeid naar dit schimmenspel zitten te kijken.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:48 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Vervelend hè dat niet iedereen meteen naar je luistert en doet wat je zegt.
Als ik als atheïst ongeveer dezelfde bullshit schrijf, happen er veel meer. En moet ik uitkijken dat ik niet geband word.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:45 schreef du_ke het volgende:
[..]
Neuh niet eens. Het is meer geweldig om te zien hoe iedereen gelijk verschrikkelijk hapt omdat hij het als moslim schrijft. Heerlijk gewoon.
Ongelukkige woordkeuze. Maar ik heb een paar keer in topics/ reacties van hem redelijk subtiele humor gezien. Alleen jammer dat velen dat dan niet doorhebben en gelijk weer in de verdediging schieten.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:48 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
En jij knuffelt verschrikkelijk, omdat hij het ''als Moslim'' (wat is dat?) schrijft..
Ach je hoeft niet te Fok!ken hoor. En er zijn andere topics te over. Hou jezelf niet in, zou ik zeggen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:49 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Nee, ik kan me voorstellen dat alle anderen geboeid naar dit schimmenspel zitten te kijken.
Er zijn wel meer topics voltooid zonder dat het beslecht werd.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:49 schreef Sidekick het volgende:
Topic is bijna vol, rustig maar Johan.
Hear, hear.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:49 schreef ii het volgende:
Open dat verdomde topic en toon wat feiten! Nietszeggende one-liners hebben we al genoeg!
Ik ben daarin geen uitzondering.quote:
Maar ik wil geen voetbal, flora en fauna of alternatieve rudeonline-theorie, ik wil slap ouwehoeren zonder dat er ander slap geouwehoer dat echt niet te vatten is tussendoor komt.quote:En er zijn andere topics te over. Hou jezelf niet in, zou ik zeggen.
Na zijn subtiele humor over de Holocaust heb ik het wel gezien met die leegloper.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:50 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ongelukkige woordkeuze. Maar ik heb een paar keer in topics/ reacties van hem redelijk subtiele humor gezien. Alleen jammer dat velen dat dan niet doorhebben en gelijk weer in de verdediging schieten.
Oh je hebt vast gelijk. Ik heb het dan ook zeker niet over alle topics/ reacties van BSB maar hij heeft er echt juweeltjes tussen zitten.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:50 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Als ik als atheïst ongeveer dezelfde bullshit schrijf, happen er veel meer. En moet ik uitkijken dat ik niet geband word.
Geloof je me nietKijk m'n postgeschiedenis er maar eens op na.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |