SPOILER: Oorspronkelijke OPOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:
LIVESTREAM
Bekijk deze YouTube-video
Tsja, je had ook gewoon een college kunnen bijwonen of iets anders nuttigs kunnen doen.quote:Volgens de organisatie zijn er inmiddels vijftien studenten gearresteerd en zijn er twintig gewond geraakt, van wie er vijf het bewustzijn zouden hebben verloren.
...en is er zojuist een ziekenhuis beschoten door een Israëlische raket met 500 doden tot gevolg?quote:en zijn er twintig gewond geraakt, van wie er vijf het bewustzijn zouden hebben verloren.
Rustig Bernhard.quote:Op dinsdag 6 mei 2025 17:48 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Er mag veel en veel harder geslagen worden.
dat jij je graag laat naaien moet jij matuurlijk weten, maar er mag best harder worden opgetreden.quote:
Wie wordt er genaaid precies?quote:Op dinsdag 6 mei 2025 21:20 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
dat jij je graag laat naaien moet jij matuurlijk weten, maar er mag best harder worden opgetreden.
fijn voor je. Verder dat tuig hard aanpakken. Die overlast de kop indrukken.quote:Op dinsdag 6 mei 2025 21:22 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Wie wordt er genaaid precies?
Ik zit hier aan een goede fles wijn en heb net mijn vakantie geboekt.
Was in Den Haag bij vestiging van universiteit Leiden.quote:Op dinsdag 6 mei 2025 21:15 schreef Harvest89 het volgende:
Die nieuwe demostratie is in Leiden toch? Niet in Amsterdam.
quote:Dat worden weer 75 vrijkaartjes voor de Efteling. Dure avond.
En anderzijds heb je mensen die wegkijken bij de misdadige acties van Israël, of erger nog: juist erbij staan te springen en juichen.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:01 schreef ludovico het volgende:
[ x ]
Echt ongelovelijk dat we zoveel anti westerse en mensenrechtende respecterende mensen in ons midden hebben, die vanuit moral high ground ofwel vanuit pure haat naar de Nederlandse samenleving kijken.
En dat die twee hand in hand gaan, krankzinnig.
Ga zelf even soldaatje spelen anders in Gaza om het islamisme te bestrijden.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:21 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
En anderzijds heb je mensen die wegkijken bij de misdadige acties van Israël, of erger nog: juist erbij staan te springen en juichen.
Hmm, je bedoelt het bestrijden van terrorisme gericht op hun eigen burgers dat al vele decennia aan de gang is? Dat is niet misdadig maar heldhaftig.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:21 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
En anderzijds heb je mensen die wegkijken bij de misdadige acties van Israël, of erger nog: juist erbij staan te springen en juichen.
Wegkijken. Goedpraten.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:28 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ga zelf even soldaatje spelen anders in Gaza om het islamisme te bestrijden.
Israël riskeert levens van de eigen soldaten om het land veilig te houden.
Gaan ze ver en wordt er veel vernietigd? Zeker.
Maar ze krijgen geen hulp en we kunnen makkelijk lullen vanaf de zijkant.
Men is hier totaal naïef voor het absurdische kwaad van giga proporties binnen gaza.
Al dat goede doelen geld gaat defacto naar tunnels en oorlogvoering.
Heb jij een oplossing?
Israël heeft groot gelijk als ze daar heel wat vrijheden gaan inperken en alle instromende goederen controleren.
Een soort open-lucht gevangenis, lijkt me verstandig.
Wat er in Afghanistan is gebeurt na 20 jaar is eeuwig zonde, een bepaald type mens lijkt dat eerder juist toe te juichen omdat men dan niet onderdrukt zou worden, haha... Leuk, wie precies niet?........
Nogmaals, als ze oorlogsmisdaden plegen mag je ze daarop pakken. Dat praat ik ook niet goed.quote:
Jij zult zo een bericht niet een duimpje omhoog geven, maar het is zo evident kwaadaardig, maar jij ziet het vast niet.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:01 schreef ludovico het volgende:
[ x ]
Echt ongelovelijk dat we zoveel anti westerse en mensenrechtende respecterende mensen in ons midden hebben, die vanuit moral high ground ofwel vanuit pure haat naar de Nederlandse samenleving kijken.
En dat die twee hand in hand gaan, krankzinnig.
Het laatste stukje is voor mij heel veelzeggend. "Ja nee verkrachting is niet gebeurd maar het is goed dat het gebeurd is maar het zijn de anderen die het doen." Dat vat het niveau van redeneren wel samen in die bubbel.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:01 schreef ludovico het volgende:
[ x ]
Echt ongelovelijk dat we zoveel anti westerse en mensenrechtende respecterende mensen in ons midden hebben, die vanuit moral high ground ofwel vanuit pure haat naar de Nederlandse samenleving kijken.
En dat die twee hand in hand gaan, krankzinnig.
Het is wel misdadig als men als een wilde op terroristen gaat schieten terwijl er onschuldige burgers in de weg staan.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm, je bedoelt het bestrijden van terrorisme gericht op hun eigen burgers dat al vele decennia aan de gang is? Dat is niet misdadig maar heldhaftig.
Groepen niet verantwoordelijk houden voor gedrag van individuen... Kan... Doch, als de groep als totaal negatief uitstraalt op de samenleving, wat let je dan om daar specifiek - behoudens de wet - op te targetten?quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:38 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Het laatste stukje is voor mij heel veelzeggend. "Ja nee verkrachting is niet gebeurd maar het is goed dat het gebeurd is maar het zijn de anderen die het doen." Dat vat het niveau van redeneren wel samen in die bubbel.
Onschuldig is daar ook altijd maar de vraag.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:41 schreef torentje het volgende:
[..]
Het is wel misdadig als men als een wilde op terroristen gaat schieten terwijl er onschuldige burgers in de weg staan.
Dan kan men beter een scherpschutter sturen die de terroristen kan uitschakelen zonder onschuldige burgers te raken.
Alsof deze mensen geïmmigreerd zijn. Een groot deel van de Intifadaschreeuwers is hier geboren en getogen. Een groot deel van de mensen die blindelings de kant kiezen tegen Israël is hier altijd geweest.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:44 schreef ludovico het volgende:
[..]
Groepen niet verantwoordelijk houden voor gedrag van individuen... Kan... Doch, als de groep als totaal negatief uitstraalt op de samenleving, wat let je dan om daar specifiek - behoudens de wet - op te targetten?
Ik zou bepaalde landen immigratie echt tegenwerken...
Wat ik eerder al zei, de helft is zeker niet Nederlands danwel van Nederlanse komaf. Zonder jarenlange immigratie waren zij er niet geweest.quote:Op woensdag 7 mei 2025 11:04 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Alsof deze mensen geïmmigreerd zijn. Een groot deel van de Intifadaschreeuwers is hier geboren en getogen. Een groot deel van de mensen die blindelings de kant kiezen tegen Israël is hier altijd geweest.
Als je denkt dat die 'kwaadaardigheid' waarover je de mond vol hebt slechts toe te schrijven is aan één partij dan ben je kinderlijk naïef. Dat Hamas een terroristische beweging is maakt de regering van Israel niet meer of minder een terroristische regering.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:34 schreef ludovico het volgende:
[..]
Nogmaals, als ze oorlogsmisdaden plegen mag je ze daarop pakken. Dat praat ik ook niet goed.
Kans dat Israël er (heel) hard in gaat is wel erg hoog.
Doch die hebben eigen vlees in de kuip en het westen kijkt vanaf ze zijlijn.
De oorlog is gelegitimeerd, vind je niet?
Ga mij niet betichten van wegkijken ik heb genoeg kwaadaardigheid op beeld gezien vanuit die streek, door terroristen defacto, daar heb ik geen medelijden mee en ik vind dat we die moeten bestrijden.
Jij vindt terroristen wel prima? Die raketten schieten op burgerdoelen? Of is het wel gelegitimeerd voor Israël om zichzelf te verdedigen en kwaadaardigheid te bestrijden?
Als jouw ethische frame-work kapot is zul je eerst bij jezelf moeten kijken voordat wij een zinnige discussie zouden kunnen voeren op inhoud.
En dat die ethiek van velen luidruchtigen in dit land volstrekt de plank misslaan is zo klaar als een klontje.
[..]
Jij zult zo een bericht niet een duimpje omhoog geven, maar het is zo evident kwaadaardig, maar jij ziet het vast niet.
Staat dat ergens? Kun je dat even citeren? Thx.quote:Op woensdag 7 mei 2025 11:15 schreef Isdatzo het volgende:
Als je denkt dat die 'kwaadaardigheid' waarover je de mond vol hebt slechts toe te schrijven is aan één partij dan ben je kinderlijk naïef. Dat Hamas een terroristische beweging is maakt de regering van Israel niet meer of minder een terroristische regering.
Als men die terroristische leiders uitschakelt zullen veel van die burgers zich gaan bezighouden met onschuldige nuttige dingen.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:44 schreef ludovico het volgende:
Onschuldig is daar ook altijd maar de vraag.
Ik leg de lat natuurlijk express erg laag voor je want die haal je al erg moeilijk.quote:Op woensdag 7 mei 2025 11:18 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Trap anders nog even wat open deuren open joh, als je denkt dat je daarmee een punt maakt
Er staat inderdaad in post 27 "Als je denkt"quote:Op woensdag 7 mei 2025 11:30 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Staat in post #27 in dit topic. Dat zie je toch.
Verder geen idee waarom je jouw stoornissen op mij meent te moeten projecteren, maar dat siert je in elk geval niet.
Wat een bizarre teksten van d66 weer.quote:
Tja, dit is natuurlijk ook een partij waar radicale vormen van kosmopolitisme en progressieve identiteitspolitiek de norm zijn. Dit resulteert vervolgens weer in Islamofilie en een sterk anti-Israël sentiment.quote:Op woensdag 7 mei 2025 11:36 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat een bizarre teksten van d66 weer.
Waanzin.
Tja, niet zo vreemd als vrijwel alle media in Nederland de propaganda van Hamas 1:1 overnemen.quote:Op woensdag 7 mei 2025 11:36 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat een bizarre teksten van d66 weer.
Waanzin.
Juichen zei je? Ah juist, hetgeen de Palestijnse bevolking deed op 7 oktober 2023.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:21 schreef Isdatzo het volgende:
En anderzijds heb je mensen die wegkijken bij de misdadige acties van Israël, of erger nog: juist erbij staan te springen en juichen.
Er zijn geen misdadige acties van Israel, ze verdedigen zich met hand en tand tegen islamitische haat. Er zijn ook geen onschuldige Palestijnen, die zijn van jongs af aan met haat opgevoed. Alles wat de Palestijnen nu overkomt verdienen ze ook gewoon.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:21 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
En anderzijds heb je mensen die wegkijken bij de misdadige acties van Israël, of erger nog: juist erbij staan te springen en juichen.
quote:Radicale opruiing op academisch niveau
Een van de meest uitgesproken aanjagers van het anti-Israëlleger aan de Nederlandse universiteiten is Harry Pettit. Wie is deze sociaal geograaf die geen gelegenheid onbenut laat om op te roepen tot de opheffing van de Joodse staat?
Als je heel simpel maar dan ook enorm simpel denkt dan klinkt dit vast ergens logisch voor je.quote:Op woensdag 7 mei 2025 22:33 schreef Hathor het volgende:
[..]
Er zijn geen misdadige acties van Israel, ze verdedigen zich met hand en tand tegen islamitische haat. Er zijn ook geen onschuldige Palestijnen, die zijn van jongs af aan met haat opgevoed. Alles wat de Palestijnen nu overkomt verdienen ze ook gewoon.
Er zijn natuurlijk wel enkele fouten gemaakt door Israël, dat moeten we ook kunnen erkennen. Het is punt is meer dat dit elke oorlog wel gebeurt. Daarom is het zo verdacht dat dit alleen onder een vergrootglas wordt gelegd bij Israël.quote:Op woensdag 7 mei 2025 22:33 schreef Hathor het volgende:
[..]
Er zijn geen misdadige acties van Israel, ze verdedigen zich met hand en tand tegen islamitische haat. Er zijn ook geen onschuldige Palestijnen, die zijn van jongs af aan met haat opgevoed. Alles wat de Palestijnen nu overkomt verdienen ze ook gewoon.
Dit is weer een voorbeeld van de sentimenten in de academische wereld. Zulke mensen zouden niet alleen op staande voet ontslagen moeten worden, maar ook aangeklaagd wegens het steunen van terrorisme en aanzetten tot haat.quote:
Dan ben je de werkelijkheid ook even voorbij. Niemand pikt dat excuus van voetbalhooligans ("Ja we voelden ons geprovoceerd door de politie dus toen vernielden wij die fontein...") maar in een andere context zou dit wel gelden?quote:De inzet van de Mobiele Eenheid (ME) bij demonstraties kan in sommige gevallen als een ‘rode lap’ werken op demonstranten en juist tot escalatie leiden. Dat stelt de Inspectie Justitie en Veiligheid in een rapport.
...
De politiebonden volgen dit standpunt totaal niet. Volgens Maarten Brink en Koen Simmers van de Nederlandse Politiebond (NPB) komt het rapport hard aan bij politiemensen op straat. „Het is een omkering van de werkelijkheid om de politie verantwoordelijk te houden voor het gedrag van mensen die zich niet aan de regels wensen te houden of doelbewust de orde (dreigen te) gaan verstoren”, zeggen zij. „Hoe krijg je het uit je pen?”
Zij benadrukken dat de ME pas wordt ingezet als daar aanleiding toe is, bijvoorbeeld bij dreiging van geweld of bij vernielingen, zoals ook het geval was bij het Maagdenhuis. „De aanwezigheid van de ME is dus een reactie op risicovol of grensoverschrijdend gedrag, niet de oorzaak ervan”, aldus de bondslieden. „Het is dan ook onterecht en zelfs onredelijk om te suggereren dat de politie de aanleiding zou zijn voor het wangedrag van enkelen.”
Dit is wel waar hoor, als er geen politieauto's zouden surveilleren hoefde ik ook niet steeds weer met 200 te vluchten als ik toevallig.net een glaasje of vier te veel op heb.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 16:38 schreef Qarrad het volgende:
En ook nog even dit, zucht...
https://www.ad.nl/binnenl(...)it-je-pen~ad37b565e/
[..]
Dan ben je de werkelijkheid ook even voorbij. Niemand pikt dat excuus van voetbalhooligans ("Ja we voelden ons geprovoceerd door de politie dus toen vernielden wij die fontein...") maar in een andere context zou dit wel gelden?
Echt, loopt heen...
Triest genoeg is dat wel een terugkerende smoes bij programma's als wegmisbruikersquote:Op vrijdag 16 mei 2025 16:40 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dit is wel waar hoor, als er geen politieauto's zouden surveilleren hoefde ik ook niet steeds weer met 200 te vluchten als ik toevallig.net een glaasje of vier te veel op heb.
Mooi verschilletje tussen Nederland en Spanje kijkend naar zo'n voorbeeld als voetbalrellen:quote:Op vrijdag 16 mei 2025 16:38 schreef Qarrad het volgende:
En ook nog even dit, zucht...
https://www.ad.nl/binnenl(...)it-je-pen~ad37b565e/
[..]
Dan ben je de werkelijkheid ook even voorbij. Niemand pikt dat excuus van voetbalhooligans ("Ja we voelden ons geprovoceerd door de politie dus toen vernielden wij die fontein...") maar in een andere context zou dit wel gelden?
Echt, loopt heen...
Kijkend naar waar de nadelen zich tot beperken zeg ik direct de Spaanse stijl invoeren.quote:🇳🇱 Huidige Nederlandse aanpak
De politie:
Werkt in fases: eerst waarschuwen, dan optreden.
Maakt gebruik van onderhandelings- en communicatieteams.
Laat de Mobiele Eenheid (ME) pas optreden als geweld oploopt.
Alle geweldsincidenten (bijv. wapenstokgebruik, charges, pepperspray) worden individueel vastgelegd en kunnen leiden tot intern of extern onderzoek.
Resultaat:
Langzamere respons, gericht op de-escalatie.
Minder verwondingen onder relschoppers, maar soms ook meer schade en langer durende rellen.
Kritiek op “slap optreden” van de politie, maar ook vertrouwen in proportioneel geweldgebruik.
🇪🇸 Spaanse benadering door Guardia Civil (theoretisch toegepast in Nederland)
Als de Guardia Civil deze rellen zou aanpakken, zou dit er anders uitzien:
Tactiek:
Snelle en harde preventieve aanwezigheid (grote eenheden, helmen, wapenstokken, traangas).
Bij eerste tekenen van onrust: onmiddellijke charge zonder uitgebreide waarschuwingen.
Gebruik van rubberkogels, traangas en snelle arrestaties.
Geen verplichte automatische onderzoeken bij elk geweldsincident, tenzij er dodelijke slachtoffers of zware verwondingen vallen.
Resultaat:
Snelle beëindiging van de rellen.
Meer gewonden onder relschoppers.
Minder schade aan eigendommen.
Mogelijk juridische procedures of mediacrisis over “overdreven politiegeweld”.
Verharding van spanningen tussen groepen (bijv. supporters en politie).
💬 Wat zou dit betekenen voor Nederland?
Voordelen:
Directere controle over escalaties.
Duidelijk signaal van autoriteit en afschrikking.
Minder schade aan eigendom en infrastructuur.
Nadelen:
Grote maatschappelijke en politieke discussie over proportionaliteit en mensenrechten.
Risico op verlies van vertrouwen in de politie, vooral in achterstandswijken of bij herhaald optreden.
Nederland zou internationaal onder vuur kunnen komen voor het gebruik van disproportioneel geweld.
⚖️ Samenvattend
Een Spaanse stijl van optreden zou zeker effectiever kunnen zijn in acute ordehandhaving, zoals bij voetbalrellen. Maar het past niet goed bij het Nederlandse rechtsstatelijke en maatschappelijke model, waarin politiegeweld onder strenge controle staat en de nadruk ligt op de-escalatie, proportionaliteit en maatschappelijke acceptatie.
Waar lees je dit?quote:Op vrijdag 16 mei 2025 20:09 schreef EttovanBelgie het volgende:
"Alleen voor broeders"...
Want demonstreren met een stijve lul omdat er een vrouwelijk wezen in je nabijheid is staat zo kut.
Wat een infantiele baardjes zijn het toch ook![]()
En de demonstranten zelf doen ook met de huidige zachte aanpak al alsof het hier een soort tweede Amerika is waarbij mensen voor de lol door hordes bloeddorstige politieagenten worden mishandeld, dus voor hun mening zal het verder ook weinig verschil maken.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 20:04 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Mooi verschilletje tussen Nederland en Spanje kijkend naar zo'n voorbeeld als voetbalrellen:
[..]
Kijkend naar waar de nadelen zich tot beperken zeg ik direct de Spaanse stijl invoeren.
-De maatschappelijke discussie is er nu ook al, maar dan over het feit dat er te soft wordt opgetreden.
-Vertrouwen in politie heeft dat pleuris tuig toch al niet, dus daar valt niks aan te verliezen. Je wint eerder vertrouwen bij de burger die klaar is met al dat rel tuig.
-Internationaal onder vuur komen te liggen zal reuze meevallen, dat ligt Spanje immers ook niet.[/b]
Toepassen op alle rellen wat mij betreft,
Ik ga meestal dramatisch in het gras liggen huilen.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 16:46 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Triest genoeg is dat wel een terugkerende smoes bij programma's als wegmisbruikers
"Ja ik zag jullie achter me en voelde me opgejaagd."
quote:Relschoppers met een doctorstitel
In het tweede deel van een drieluik over anti-Israëlactivisme onder academici neemt het NIW radicale docenten aan de twee Amsterdamse universiteiten onder de loep. ‘Ik wil niet aan tafel zitten, ik wil de tafel in de fik steken’
Er moet eens een flinke bezem door die Amsterdamse universiteiten.quote:
Ik hoef niet te gokken dat het rode verf was.quote:Twee mensen hebben tijdens het optreden van de Israëlische zangeres Yuval Raphael geprobeerd het podium van het Eurovisie Songfestival te betreden. Op beelden is te zien dat de beveiliging de twee tegenhoudt.
De beveiliging kon het duo van het podium houden, meldt de organiserende omroep SRG SSR. De twee zijn uit de zaal verwijderd en aan de politie overgedragen.
Het incident gebeurde aan het eind van het optreden. Een van de twee personen gooide met verf en raakte daarbij een crewlid. De medewerker raakte niet gewond en maakt het goed.
De zangeres van Israël zou voor haar eigen veiligheid enige tijd uit de green room, de wachtruimte voor artiesten, zijn weggehouden.
Tijdens het optreden van de zangeres was te horen dat er in de zaal gejoeld en gefloten werd. Bij een repetitie waren de afkeurende geluiden nog zo hard, dat Raphael niet altijd even goed te horen was.
Gestoord volk is het. Dat kind heeft al een trauma en gaan ze dat doen...quote:Op zondag 18 mei 2025 00:55 schreef Zoddie het volgende:
Twee mensen probeerden Songfestival-podium te bestormen bij optreden Israël
[..]
Ik hoef niet te gokken dat het rode verf was.
Fijn, voor dat meisje die het Nova Festival heeft overleefd om daarna uitgejoeld te worden en bijna besmeurd te worden door rode verf op een ander festival...
Neem even hierbij aan dat de daders liever hadden dat zij ook bij de slachtoffers behoorde.
Volgens de Telegraaf gaat het om twee Nederlanders.quote:Op zondag 18 mei 2025 00:55 schreef Zoddie het volgende:
Twee mensen probeerden Songfestival-podium te bestormen bij optreden Israël
[..]
Ik hoef niet te gokken dat het rode verf was.
Fijn, voor dat meisje die het Nova Festival heeft overleefd om daarna uitgejoeld te worden en bijna besmeurd te worden door rode verf op een ander festival...
Neem even hierbij aan dat de daders liever hadden dat zij ook bij de slachtoffers behoorde.
Lekker dan, de 2e keer achter elkaar dat Nederland zich moet schamen op het Songfestival.quote:Op zondag 18 mei 2025 02:19 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Volgens de Telegraaf gaat het om twee Nederlanders.
https://www.telegraaf.nl/(...)n-tijdens-act-israel
onvervalste jodenhaatquote:Op zondag 18 mei 2025 09:17 schreef Aether het volgende:
Locatie CIDI-symposium met oa Douglas Murray en Ayaan beklad, protest aangekondigd
https://www.geenstijl.nl/(...)protest-aangekondigd
[ afbeelding ]
Ah het is weer zo ver.quote:Op zondag 18 mei 2025 09:17 schreef Aether het volgende:
Locatie CIDI-symposium met oa Douglas Murray en Ayaan beklad, protest aangekondigd
https://www.geenstijl.nl/(...)protest-aangekondigd
[ afbeelding ]
Die bestaan niet.quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:21 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
En anderzijds heb je mensen die wegkijken bij de misdadige acties van Israël, of erger nog: juist erbij staan te springen en juichen.
quote:Op zondag 18 mei 2025 10:30 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
He kijk, in het Tropenmuseum werken ook lui die even het Engelstalig activistje willen uithangen in plaats grewoon hun werk te doen. Goh.
[ afbeelding ]
quote:Het Tropenmuseum, inmiddels onderdeel van het Wereldmuseum, heeft ondanks dat Geenstijl er jaren geleden al eens over berichtte nog altijd deze definitie van racisme...:
"Racisme is een machtsstructuur die gebaseerd is op het idee dat witte mensen bovenaan de rangorde staan en zwarte en gekleurde mensen daar onder. Racisme staat aan de basis van kolonialisme."
https://www.geenstijl.nl/(...)f0-b4b3-000000000000
quote:Op zondag 18 mei 2025 00:55 schreef Zoddie het volgende:
Twee mensen probeerden Songfestival-podium te bestormen bij optreden Israël
[..]
Ik hoef niet te gokken dat het rode verf was.
Fijn, voor dat meisje die het Nova Festival heeft overleefd om daarna uitgejoeld te worden en bijna besmeurd te worden door rode verf op een ander festival...
Neem even hierbij aan dat de daders liever hadden dat zij ook bij de slachtoffers behoorde.
Mira Awad zong samen met Noa op het Europees songfestival in 2009.quote:Op zondag 18 mei 2025 10:29 schreef spectrumanalyser het volgende:
misschien is het een idee om het songfestival voortaan op 7 oktober te houden, dan kunnen de Palestijnen ook meedoen.
Die zullen waarschijnlijk iets te veel OneWorld en Volkskrant hebben gelezen.quote:
Dit zijn helden. Ze zijn tegen een genocidaal gedrocht als Israël en daar is niks mis mee.quote:Op zondag 18 mei 2025 12:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Die zullen waarschijnlijk iets te veel OneWorld en Volkskrant hebben gelezen.
Het is zorgwekkend als je zo radicaliseert dat je een overlevende van de verschrikkelijk brute aanslag op het Nova festival met verf wilt gaan bekogelen. Het benadrukt maar eens te meer waar het grote probleem zit: bij de pro-Palestijnse activisten. Haat, intimidatie, vandalisme, geweld, men schuwt niets. Daadwerkelijk terreur is de volgende stap.
Moslim, het enige genocidale is de vlag die jij als UI hebt. En de geradicaliseerde pro-Palestijnse demonstranten zijn geen helden, maar vormen een groot gevaar voor de samenleving omdat het activisme steeds grover en gewelddadiger wordt.quote:Op zondag 18 mei 2025 12:51 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dit zijn helden. Ze zijn tegen een genocidaal gedrocht als Israël en daar is niks mis mee.
Volgens mij zijn de verhalen van overlevers van het Nova-festival die belaagd worden inmiddels zo veel dat ze er een boek over zouden kunnen uitgeven. Vorig jaar nog werden er twee op het vliegveld van Londen achterlijk behandeld door douanepersoneel.quote:Op zondag 18 mei 2025 01:15 schreef RipCity het volgende:
[..]
Gestoord volk is het. Dat kind heeft al een trauma en gaan ze dat doen...
quote:He said ‘we want to make sure you’re not going to do here what you are doing in Gaza’.”
Ze vormen een groot gevaar voor dat zionistische project. Daar heb je heel goed. Wen er maar aan want de geest is uit de fles en dat heeft veel te lang geduurd.quote:Op zondag 18 mei 2025 12:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Moslim, het enige genocidale is de vlag die jij als UI hebt. En de geradicaliseerde pro-Palestijnse demonstranten zijn geen helden, maar vormen een groot gevaar voor de samenleving omdat het activisme steeds grover en gewelddadiger wordt.
"Mooi" om te zien dat je nu gewoon aan het dreigen bent, meer van dit graag zodat we nog meer redenen hebben om "mensen" als jij uit te zetten naar Gazaquote:Op zondag 18 mei 2025 12:57 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ze vormen een groot gevaar voor dat zionistische project. Daar heb je heel goed. Wen er maar aan want de geest is uit de fles en dat heeft veel te lang geduurd.
Het kan inderdaad bedreigend ervaren worden als het einde van straffeloosheid in zicht komt.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
"Mooi" om te zien dat je nu gewoon aan het dreigen bent, meer van dit graag zodat we nog meer redenen hebben om "mensen" als jij uit te zetten naar Gaza.
Beetje antisemitisch dat je het hier over Joden ipv Israëliërs hebt.quote:Op zondag 18 mei 2025 12:57 schreef Bassie48 het volgende:
Halsema heeft zojuist haar jodenhaatpraatje kunnen zeggen in Buitenhof. Alleen maar geklets over zielige Palestijnen, niets over het lijden van de joden door de Palestijnen in Israël.
Ook opvallendquote:Op zondag 18 mei 2025 12:49 schreef HowardRoark het volgende:
Het is zorgwekkend als je zo radicaliseert dat je een overlevende van de verschrikkelijk brute aanslag op het Nova festival met verf wilt gaan bekogelen. Het benadrukt maar eens te meer waar het grote probleem zit: bij de pro-Palestijnse activisten. Haat, intimidatie, vandalisme, geweld, men schuwt niets. Daadwerkelijk terreur is de volgende stap.
quote:[…] op de NOS werd verklaard dat Yuval Raphael ‘naar eigen zeggen’ het bloedbad op het Novafestival had overleefd
https://niw.nl/israel-en-(...)ovisie-songfestival/
Hoe zou dat toch komen? Antwoorden niet op een briefje.quote:Op zondag 18 mei 2025 11:33 schreef theunderdog het volgende:
'Er waren eens twee zandbakvolkeren. Ze kwamen in conflict en hadden ongelooflijk veel invloed buiten hun gebieden. Zelfs en eigenlijk vooral in Europa!'
Het zou het begin kunnen zijn van een cynisch, oriëntalistisch en denigrerend verhaal. Maar het is de realiteit. Wat zijn wij toch allemaal lekker druk bezig met twee volkeren die duidelijk geen vrede willen.
Weet je wie helden zouden kunnen worden? De Palestijnse bevolking.quote:Op zondag 18 mei 2025 12:51 schreef Chadi het volgende:
Dit zijn helden. Ze zijn tegen een genocidaal gedrocht als Israël en daar is niks mis mee.
'Het zionistische project'quote:Op zondag 18 mei 2025 12:57 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ze vormen een groot gevaar voor dat zionistische project. Daar heb je heel goed. Wen er maar aan want de geest is uit de fles en dat heeft veel te lang geduurd.
De NOS begint ook steeds meer te radicaliseren. De kans is groot dat er daar inmiddels al mensen denken dat de aanslagen van 7 oktober in scene zijn gezet of zo.quote:
Er is vanuit de Palestijnse bevolking eigenlijk niet één teken van verzet geweest. Wat ook genoeg zegt natuurlijk. Er zijn grote bedragen beloofd aan Palestijnen die bijvoorbeeld tips hebben over de Israëlische gijzelaars, maar niets. Dit terwijl iedereen in de Gazastrook wel op Instagram en TikTok zit.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:32 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Weet je wie helden zouden kunnen worden? De Palestijnse bevolking.
Als we ze nou eens zouden vragen of ze zouden helpen met het uitroeien van hamas, wat zou het antwoord dan zijn? Ik weet het wel...jij ook hè?
Dit.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:35 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Er is vanuit de Palestijnse bevolking eigenlijk niet één teken van verzet geweest. Wat ook genoeg zegt natuurlijk. Er zijn grote bedragen beloofd aan Palestijnen die bijvoorbeeld tips hebben over de Israëlische gijzelaars, maar niets. Dit terwijl iedereen in de Gazastrook wel op Instagram en TikTok zit.
En tot zo ver de allang ontkrachtte "genocide"quote:
Lekker divers ook, lekker demonstreren maar geen kleurlingen erbij natuurlijk dat is alleen voor op twitter en op TV.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:43 schreef HowardRoark het volgende:
Ondertussen is de red–green alliance massaal naar Den Haag gekomen. Een bijzondere verzameling of hele naïeve of gewoon hele slechte mensen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bron
Weer een heleboel blanke useful idiots zo te zien.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:43 schreef HowardRoark het volgende:
Ondertussen is de red–green alliance massaal naar Den Haag gekomen. Een bijzondere verzameling of hele naïeve of gewoon hele slechte mensen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bron
Er zijn wel een aantal moslims zo te zien. Het is ook de red–green alliance (progressief links en Islamisten dus). Bijzonder hoe ook een disproportioneel aantal ouderen zijn gevallen voor alle propaganda. Dat zien we bij klimaatdemonstraties ook al.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Lekker divers ook, lekker demonstreren maar geen kleurlingen erbij natuurlijk dat is alleen voor op twitter en op TV.
Zo gek is dat niet, die kijken NOS en die doen echt zo hun best om pro pallie te zijn dat het pijn doet.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:50 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Er zijn wel een aantal moslims zo te zien. Het is ook de red–green alliance (progressief links en Islamisten dus). Bijzonder hoe ook een disproportioneel aantal ouderen zijn gevallen voor alle propaganda. Dat zien we bij klimaatdemonstraties ook al.
Dat zijn ze al. Heroïsch volk.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:32 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Weet je wie helden zouden kunnen worden? De Palestijnse bevolking.
Tja, daar heb je er altijd al veel van gehad natuurlijk.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Weer een heleboel useful idiots zo te zien.
Correct.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Zo gek is dat niet, die kijken NOS en die doen echt zo hun best om pro pallie te zijn dat het pijn doet.
Elke dag wel weer smerige propaganda, zo zou die Israëlische van het songfestival "naar eigen zeggen" 7 okt hebben overleefd volgens de NOS.
Als je eenmaal volgt hoe ze berichtgeven is het gewoon pure propaganda.
Tja, dat vindt jij ook van de Palestijnse 'strijders'. Dus wat zegt dat dan over deze mensen?quote:
Ja ja alles wat richting humaniteit gaat, begint te radicaliseren in de ogen van zionisten.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:33 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
'Het zionistische project'
Ach, moslim toch. Je bedoelt het land Israël. Op de plek waar Joden en niet Arabische moslims de inheemse bewoners zijn.
[..]
De NOS begint ook steeds meer te radicaliseren. De kans is groot dat er daar inmiddels al mensen denken dat de aanslagen van 7 oktober in scene zijn gezet of zo.
Haar zoon loopt ook gewoon lekker rond met wapensquote:Op zondag 18 mei 2025 12:57 schreef Bassie48 het volgende:
Halsema heeft zojuist haar jodenhaatpraatje kunnen zeggen in Buitenhof. Alleen maar geklets over zielige Palestijnen, niets over het lijden van de joden door de Palestijnen in Israël.
Halsema, vermoedelijk de slechts presterende, minst onpartijdige en meest dubieuze burgemeester ooit van Nederland. Dat mens moet onmiddellijk worden ontslagen.
Ah tuurlijk. Tweede deel sla je even over...ongemakkelijk natuurlijk om toe te geven dat de haat tegen Israël vanuit de Palestijnse bevolking groter is dan de wens op een leven zonder terreurorganisatie in je midden.quote:
Daar is per definitie al niets van te vinden in de Palestijnse samenleving.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:55 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ja ja alles wat richting humaniteit gaat, begint te radicaliseren in de ogen van zionisten.
Oh wee als je er wat van zegt want dan ben je een antisemiet.
Dat cynisme ook van dat tussen haakjes zetten.quote:
Het meisje rechtsonder met middenscheiding draagt iets van een badge op haar borst van een davidsster met een rode streep erdoor?quote:Op zondag 18 mei 2025 13:43 schreef HowardRoark het volgende:
Ondertussen is de red–green alliance massaal naar Den Haag gekomen. Een bijzondere verzameling of hele naïeve of gewoon hele slechte mensen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bron
Jep.quote:Op zondag 18 mei 2025 14:01 schreef Swango het volgende:
[..]
Het meisje rechtsonder met middenscheiding draagt iets van een badge op haar borst van een davidsster met een roden streep erdoor?
Inderdaad, volgens mij staat daar 'boycot Israël'. Tja, dat mag iemand vinden natuurlijk. Maar vast en zeker zitten hier ook wel mensen tussen die het echt niet alleen om Israël gaat.quote:Op zondag 18 mei 2025 14:01 schreef Swango het volgende:
[..]
Het meisje rechtsonder met middenscheiding draagt iets van een badge op haar borst van een davidsster met een roden streep erdoor?
Geen idee hoe dat komt.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:31 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Hoe zou dat toch komen? Antwoorden niet op een briefje.
Het houdt zichzelf bezig in de bubble.quote:Op zondag 18 mei 2025 14:05 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Heeft de pro Hamas fanclub weer een uitje vandaag? Dodelijk vermoeiend dat volk.
Dit benadrukt ook weer de "neutraliteit" van deze vermeende mensenrechtenorganisaties (lees: pro-Palestijnse actiegroepen).quote:De demonstratie is een initiatief van allerlei hulp- en mensenrechtenorganisaties en pro-Palestijnse groepen, waaronder Amnesty International, Artsen zonder Grenzen, Save the Children, Pax, Oxfam Novib, The Rights Forum en Plant een Olijfboom.
Bron
Wat denken die mensen toch telkens. Dat er echt iets gaat veranderen? Pure tijdsverspilling en bezigheidstheoriequote:Op zondag 18 mei 2025 13:43 schreef HowardRoark het volgende:
Ondertussen is de red–green alliance massaal naar Den Haag gekomen. Een bijzondere verzameling of hele naïeve of gewoon hele slechte mensen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bron
En geen een die Nederlands spreekt of hier uberhaupt woont.quote:Op zondag 18 mei 2025 14:08 schreef Red_85 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)stina-vrij-van-hamas
Foto van wat voor volk er op het cidi kantoor af kwam om een lezing te terroriseren. Allemaal haatsjaals en bepaald slag ongewassen volk.
Gatverdamme man.
Ze zetten zichzelf zo onwijs voor gek... precies wat die Alshareef zegt:quote:Op zondag 18 mei 2025 14:08 schreef Red_85 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)stina-vrij-van-hamas
Foto van wat voor volk er op het cidi kantoor af kwam om een lezing te terroriseren. Allemaal haatsjaals en bepaald slag ongewassen volk.
Gatverdamme man.
Dit is waarom de tweestatenoplossing een illusie is.quote:Op zondag 18 mei 2025 13:57 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Daar is per definitie al niets van te vinden in de Palestijnse samenleving.
[ afbeelding ]
Tja, veel van deze mensen waarschijnlijk écht zullen geloven dat Hamas slechts een paar iets te enthousiaste 'verzetsstrijders' zijn in een verder volledig vreedzame Palestijnse samenleving, er een genocide gaande is en Israël hier de enige schuldige is.quote:Op zondag 18 mei 2025 14:12 schreef RipCity het volgende:
[..]
Wat denken die mensen toch telkens. Dat er echt iets gaat veranderen? Pure tijdsverspilling en bezigheidstheorie
Correct.quote:Op zondag 18 mei 2025 14:13 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Dit is waarom de tweestatenoplossing een illusie is.
Moet er ook wel ontzettend om lachenquote:Op zondag 18 mei 2025 14:55 schreef HowardRoark het volgende:
Bijzondere mensen weer.
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Misschien willen deze lieve mensen wel een lieve Palestijn in huis nemen.quote:Op zondag 18 mei 2025 14:55 schreef HowardRoark het volgende:
Bijzondere mensen weer.
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Of een Joodquote:Op zondag 18 mei 2025 15:10 schreef Poefbank het volgende:
[..]
Misschien willen deze lieve mensen wel een lieve Palestijn in huis nemen.
Tja, de kans is dat velen daar om te springen zouden staan. Dit zal immers overwegend het type mens zijn dat wel enthousiast wordt van de Islamisten en bij andere demonstraties met borden als 'Refugees Welcome' staat te zwaaien.quote:Op zondag 18 mei 2025 15:10 schreef Poefbank het volgende:
[..]
Misschien willen deze lieve mensen wel een lieve Palestijn in huis nemen.
Nee, meer het type not in my backyard. Collectief huilen om de zieligen der aarde. Samen vechten tegen de grote boze wolf dmv schreeuwen, huilen en stampvoeten. Zij zijn beter dan ons.quote:Op zondag 18 mei 2025 15:28 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, de kans is dat velen daar om te springen zouden staan. Dit zal immers overwegend het type mens zijn dat wel enthousiast wordt van de Islamisten en bij andere demonstraties met borden als 'Refugees Welcome' staat te zwaaien.
Ik geef je een hint: Het zijn niet de joden in NL die deze oorlog (hier) oprakelen.quote:
Gelachen weer om deze stakkers.quote:Op zondag 18 mei 2025 14:55 schreef HowardRoark het volgende:
Bijzondere mensen weer.
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Ja, dat was wel duidelijk hoor.quote:Op zondag 18 mei 2025 14:12 schreef theunderdog het volgende:
Stel iemand komt ineens vanuit een andere planeet op aarde. Weet van niets. En dan moet je hem/haar vertellen dat de tegendemonstranten van een staat die circa 50.000 mensen heeft gedood, een gebied nu etnisch willen zuiveren het qua pr verliezen van die staat.
It is amazing.
Tja...quote:Op zondag 18 mei 2025 16:56 schreef HowardRoark het volgende:
Directeur van Oxfam Novib vooraan samen met enkele in Arabische kledij uitgedoste moslims. Tja, hoe wil je als organisatie nu ook nog beweren dat je neutraal en objectief bent?
[ afbeelding ]
Tja, bij al die zogenaamd objectieve 'mensenrechtenorganisaties' stikt het natuurlijk van de GroenLinks-PvdA'ers, D66'ers, PvdD'ers, Volt en BIJ1-stemmers. Dat mag natuurlijk, maar ga dan ook niet doen alsof je als organisatie neutraal bent.quote:Op zondag 18 mei 2025 17:01 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Tja...
Wikipedia:
Michiel Servaes (Oss, 21 februari 1972) is een Nederlands voormalig politicus. Servaes was tussen 20 september 2012 en 23 maart 2017 lid van de Tweede Kamer namens de Partij van de Arbeid. Op 1 oktober 2018 werd Servaes directeur bij Oxfam Novib .[1]
Servaes was de woordvoerder Buitenlandse Zaken, en in die hoedanigheid is hij voorstander van erkenning van de staat Palestina, evenals partijen D66, GroenLinks en de SP. PvdA-minister Bert Koenders liet echter op 20 november 2014 weten dat dit nog een te vroeg stadium is. Voor Servaes' Kamerlidmaatschap was hij diplomaat, onder meer op de Nederlandse ambassade te Londen, tot september 2012.
Tuurlijk zijn die organisaties niet neutraal en objectief. Menselijk lijden terzijde is heel bot gezegd Gaza ook gewoon een verdienmodel voor die organisaties, die zitten daar ook al meer dan 70 jaar.quote:Op zondag 18 mei 2025 16:56 schreef HowardRoark het volgende:
Directeur van Oxfam Novib vooraan samen met enkele in Arabische kledij uitgedoste moslims. Tja, hoe wil je als organisatie nu ook nog beweren dat je neutraal en objectief bent?
[ afbeelding ]
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ach RobRED ONS HENNIEGOD
Wat moet een vakbond daar nou weer?quote:Op zondag 18 mei 2025 14:08 schreef HowardRoark het volgende:
Het is trouwens wel leuk dat de NOS zowaar nog eerlijk is in hun berichtgeving:
[..]
Dit benadrukt ook weer de "neutraliteit" van deze vermeende mensenrechtenorganisaties (lees: pro-Palestijnse actiegroepen).
Niet.quote:Op zondag 18 mei 2025 16:56 schreef HowardRoark het volgende:
Directeur van Oxfam Novib vooraan samen met enkele in Arabische kledij uitgedoste moslims. Tja, hoe wil je als organisatie nu ook nog beweren dat je neutraal en objectief bent?
[ afbeelding ]
Hij is de eerste waarbij de keel wordt afgesneden, is de kans daar.quote:
Tsja, door Palestijnen of door roomblanke mensen met een erfelijke aandoening. Gelyncht wordt hij toch wel.quote:Op zondag 18 mei 2025 18:16 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hij is de eerste waarbij de keel wordt afgesneden, is de kans daar.
Snap ik nooit zo goed.
Het klinkt misschien heel gek, maar dat je niet past in een cultuur hoeft nog niet te betekenen dat je vindt dat het wel prima is wanneer er een hele bevolking van de kaart wordt geveegd.quote:Op zondag 18 mei 2025 18:16 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hij is de eerste waarbij de keel wordt afgesneden, is de kans daar.
Snap ik nooit zo goed.
dat laatste gebeurd dan ook niet.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:02 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Het klinkt misschien heel gek, maar dat je niet past in een cultuur hoeft nog niet te betekenen dat je vindt dat het wel prima is wanneer er een hele bevolking van de kaart wordt geveegd.
Iemand kan niet tegen het verhongeren of het deporteren van een heel volk zijn?quote:Op zondag 18 mei 2025 17:11 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze mensen willen ook geen tweestatenoplossing, maar simpelweg de vernietiging van Israël als land omdat men vindt dat dit eigenlijk geen bestaansrecht heeft. Het is immers een 'koloniaal land' en 'gestolen' van de inheemse bewoners wat dan zogenaamd Arabische moslims zijn. Zulke teksten zien we dan ook terug bij deze demonstratie vandaag:
[ afbeelding ]
Dat kan zeker.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:11 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Iemand kan niet tegen het verhongeren of het deporteren van een heel volk zijn?
Maar daar is dus helemaal geen sprake van. Dit is weer een van de leugens die men zichzelf voor probeert te houden.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:02 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Het klinkt misschien heel gek, maar dat je niet past in een cultuur hoeft nog niet te betekenen dat je vindt dat het wel prima is wanneer er een hele bevolking van de kaart wordt geveegd.
Ook dat is natuurlijk een uitgesproken linkse organisatie.quote:Op zondag 18 mei 2025 17:53 schreef AchJa het volgende:
[..]
Wat moet een vakbond daar nou weer?
[ afbeelding ]
Van het verhongeren van een volk is helemaal geen sprake.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:11 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Iemand kan niet tegen het verhongeren of het deporteren van een heel volk zijn?
Vooral dit dus.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat kan zeker.
Fuck Netanyahu en z'n misdadige cronies en fuck kolonisten.
Dat betekent niet dat ik zin heb om door religieuze fundamentalisten en woke deugneuzen verteld te worden wat erg is en wat niet.
Goeiedag, hoe duidelijk wil je het hebben dat deze 'demonstranten' helemaal geen interesse hebben in daadwerkelijke mensenrechten?
Bedankt EttoGPT.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:07 schreef EttovanBelgie het volgende:
Een iets adequatere titel voor dit debacle zou zijn:
"Djebella's, dhimmi's en deugneuzen vinden elkaar in orgie van antisemitisme, woke ideologie en religieus fundamentalisme".
Van uw redacteur ter plaatse , E. v. B.
- DEN HAAG: "Heden begaven duizenden hippies, D66'ers, paarsebroeken, salafi's, wahabi's, studenten postkoloniale genderstudies zich naar het Malieveld om deugpunten te scoren en wat te prosiliteren. Koddig bij elkaar geflanste spandoeken, Palestina-vaandels, haastig en met spelfouten vergeven kartonnen tekenen van 'askie' tegen koloniaal imperialisme gaven het geheel een feestelijk tintje, hetgeen nog versterkt werd door in steenkolen Engels gezongen slogans, een compleet gebrek aan historisch besef en de glans van duizenden i-Phones, tevoorschijn gehaald om deze heldhaftige strijd tegen onrecht vast te leggen.
Superster Rob 'Ik ben zó gay, look at meeeeeeeeee!' Jetten ontpopte zich als de John Brown van de 21e eeuw, en als een ware Rattenvanger van Hamelen wist hij zijn groupies (wahabisten, salafisten, Gloria Wekker-adepten, van huis uit gefinancierde heel bevlogen studenten en een roedel even zo onbelezen ahistorische deugkneuzen met witte erfpijn) zo te dirigeren dat er een mooie foto voor op LinkedIn vervaardigd kon worden.
Na deze manifestatie van Ultiem Deugen trokken alle partijen zich moegestreden naar huis. Sommigen naar religieuze haathutten, anderen naar hun dikbetaalde bullshitjobs en invloedrijke posities op universiteiten, scholen, media en politiek , de meesten naar hun studentenkamers waar akoestische gitaren lagen te wachten opdat deze kruisvaarders voor gerechtigheid hun belevenissen konden omvormen tot protestliedjes voor Youtube waar niemand op zit te wachten.
Zoals Ice Cube al zong: It was a good day"
ik doe niet aan GPT; ik sta in de lijn van Faulkner.quote:
dat mag men denken, maakt het niet opeens waar natuurlijkquote:Op zondag 18 mei 2025 19:32 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Sommige mensen denken daar - heel begrijpelijk - anders over.
Klopt; ik walg van selectieve verontwaardiging en politisering van menselijk leed.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:37 schreef Frozen-assassin het volgende:
Fijn dat mensen hier gewoon geen ene fuck geven om de hongersnood daar. Geen ene fuck om de massamoord die Israelische staat uitvoert. Lekker mensen belachelijk maken die nog wel willen opkomen voor mensenrechten.
Schaam je.
Ik zie veel mensen waarbij ik aan de buitenkant niet kan zien dat zij niks met mensenrechten hebben. Waar zie jij dat wel aan?quote:Op zondag 18 mei 2025 19:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat kan zeker.
Fuck Netanyahu en z'n misdadige cronies en fuck kolonisten.
Dat betekent niet dat ik zin heb om door religieuze fundamentalisten en woke deugneuzen verteld te worden wat erg is en wat niet.
Goeiedag, hoe duidelijk wil je het hebben dat deze 'demonstranten' helemaal geen interesse hebben in daadwerkelijke mensenrechten?
Hun selectiviteit.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:40 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik zie veel mensen waarbij ik aan de buitenkant niet kan zien dat zij niks met mensenrechten hebben. Waar zie jij dat wel aan?
Of voor de meisjes en vrouwen in Afghanistan.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:38 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Klopt; ik walg van selectieve verontwaardiging en politisering van menselijk leed.
Hopelijk heb je een fijn dagje uit gehad.
Morgen de straat op voor Darfur?
Er zijn niet genoeg dagen in de week om te demonstreren als je consequent bent, dus dan zoeken ze maar een conflict uit dat veel deugvakjes inkleurt.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:38 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Klopt; ik walg van selectieve verontwaardiging en politisering van menselijk leed.
Hopelijk heb je een fijn dagje uit gehad.
Morgen de straat op voor Darfur?
Mooi lijstje buzzwoorden wel. Holocaust ook echt, alle schaamte voorbij.quote:Op zondag 18 mei 2025 17:11 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, bij al die zogenaamd objectieve 'mensenrechtenorganisaties' stikt het natuurlijk van de GroenLinks-PvdA'ers, D66'ers, PvdD'ers, Volt en BIJ1-stemmers. Dat mag natuurlijk, maar ga dan ook niet doen alsof je als organisatie neutraal bent.
Dit zijn stuk voor stuk progressieve en linkse activisten, waar men pro-migratie, pro-Islam, pro-klimaat, pro-lhbt, pro-EU en anti-Westen en anti-Israël is.
Deze mensen willen ook geen tweestatenoplossing, maar simpelweg de vernietiging van Israël als land omdat men vindt dat dit eigenlijk geen bestaansrecht heeft. Het is immers een 'koloniaal land' en 'gestolen' van de inheemse bewoners wat dan zogenaamd Arabische moslims zijn. Zulke teksten zien we dan ook terug bij deze demonstratie vandaag:
[ afbeelding ]
van die nitwits die morgen tegen Fatima en Mo zeggen dat ze écht een hekel hebben aan racisme; ze waren op een zonnige zondag zomaar een uur of twee op 't Malieveld.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:42 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Er zijn niet genoeg dagen in de week om te demonstreren als je consequent bent, dus dan zoeken ze maar een conflict uit dat veel deugvakjes inkleurt.
En jij was er niet bij, dus ben je een vuige fascist.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
van die nitwits die morgen tegen Fatima en Mo zeggen dat ze écht een hekel hebben aan racisme; ze waren op een zonnige zondag zomaar een uur of twee op 't Malieveld.
De Mandela's.
Buzzwoorden.. zoals 'moslimhaat', 'racisme', 'islamofobie'?quote:Op zondag 18 mei 2025 19:44 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Mooi lijstje buzzwoorden wel. Holocaust ook echt, alle schaamte voorbij.
Het is jammer dat er geen anti hamas demonstraties zijn. Aan de ene kant wel raar dat er blijkbaar gedemonstreerd moet worden tegen het bestaan van een terreurorganisatie want anders ben je voor iets ofzoiets. Ik mag niet invullen wat je wederom impliceertquote:Op zondag 18 mei 2025 19:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Van het verhongeren van een volk is helemaal geen sprake.
En als je desondanks van mening bent de Palestijnen meer te eten moeten krijgen, wellicht is het dan handig te demonstreren tegen de Palestijnse beleidsbepalers (lees: Hamas). Die hebben nogal wat voedselhulp naar achter weten te slaan namelijk.
Maar dit zien we dus nooit, we zien nooit enige vorm van kritiek op Hamas tijdens de pro-Palestijnse demonstraties. Hoe komt dit denk je?
Net zoals dat het niet opeens onwaar is wanneer jij dat roept.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:34 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
dat mag men denken, maakt het niet opeens waar natuurlijk
Met selectiviteit bedoel je dat je die mensen niet ziet demonstreren tegen Congo, China, Myanmar of noem iets ter wereld op?quote:
Dat zijn net zo goed buzzwoorden. Ik snap de hyperbool naar de tweede wereldoorlog niet zo. Je kunt de twee los van elkaar zien zonder het ene of het andere te vergoeilijken. En een holocaust is het zeker niet, dat soort taalgebruik jaagt mensen alleen maar weg.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Buzzwoorden.. zoals 'moslimhaat', 'racisme', 'islamofobie'?
Al anderhalf jaar hebben we hier te maken met een sektarisch gezelschap dat dat conflict gebruikt voor eigen doeleinden.
Jeetje, hoe toevallig dan dat we anderhalf jaar getrakteerd worden op 'demonstraties' m.b.t. dit conflict, hoe zou dat nu komen?quote:Op zondag 18 mei 2025 19:51 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Met selectiviteit bedoel je dat je die mensen niet ziet demonstreren tegen Congo, China, Myanmar of noem iets ter wereld op?
Dat is niet zo'n best argument. Iedereen is selectief. Ook de mensen die nergrns iets om geven en nog nooit ergens een poot uitgestoken voor hebben
Of er wonen hier ontzettend veel Palestijnen of misschien heeft het iets met Israël te maken.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:53 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Jeetje, hoe toevallig dan dat we anderhalf jaar getrakteerd worden op 'demonstraties' m.b.t. dit conflict, hoe zou dat nu komen?
Probleem is dat er mensen staan (dus nee, niet iedereen die daar staat..) die uit zijn op de vernietiging van de staat Israël en niet omdat ze zozeer begaan zijn met Gazanen.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:51 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Met selectiviteit bedoel je dat je die mensen niet ziet demonstreren tegen Congo, China, Myanmar of noem iets ter wereld op?
Dat is niet zo'n best argument. Iedereen is selectief. Ook de mensen die nergrns iets om geven en nog nooit ergens een poot uitgestoken voor hebben
en graag een kalifaat installeren, dat ook.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:56 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Probleem is dat er mensen staan (dus nee, niet iedereen die daar staat..) die uit zijn op de vernietiging van de staat Israël en niet omdat ze zozeer begaan zijn met Gazanen.
Ach ja, als het niet om joden of Israel gaat, is er veel minder aandacht.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:55 schreef Perrin het volgende:
[..]
Of er wonen hier ontzettend veel Palestijnen of misschien heeft het iets met Israël te maken.
Die oorlog in Oekraïne, de grootste veroveringsoorlog in Europa sinds de Tweede Wereldoorlog, schijnt ook weinigen te interesseren. Geen demo te bekennen iig.
Oh bij een deel is er zeker sprake van racisme of anti Israël voorkeur. Zeker. Geen twijfel.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:53 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Jeetje, hoe toevallig dan dat we anderhalf jaar getrakteerd worden op 'demonstraties' m.b.t. dit conflict, hoe zou dat nu komen?
Helaas ja. No jews, no news.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:00 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Ach ja, als het niet om joden of Israel gaat, is er veel minder aandacht.
Niet echt,quote:Op zondag 18 mei 2025 20:00 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Oh bij een deel is er zeker sprake van racisme of anti Israël voorkeur. Zeker. Geen twijfel.
Als je daarmee iedereen over een kam wil scheren moet je dat zeker doen. Doe dat dan ook consequent en niet "selectief"
Kan je proberen uit te leggen waarom het alleen oké is als iemand nooit iets doet. Gewoon niks. Dat alles maar naar de kloten mag gaan, er geen vinger naar uitsteekt en alleen doet wat hij of zij voor zichzelf wil. Want als je ergens voor inzet of ergens voor staat dan ben je per definitie selectief.
In Katwijk waren een aantal racisten die alleen maar uit waren op fysiek geweld.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:56 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Probleem is dat er mensen staan (dus nee, niet iedereen die daar staat..) die uit zijn op de vernietiging van de staat Israël en niet omdat ze zozeer begaan zijn met Gazanen.
Ginny ging ook heel trots eea delen tot Arnout Jaspers in de TL kwam, toen was de boot aan...quote:Op zondag 18 mei 2025 18:58 schreef JopieKlaassen het volgende:
Dit zie ik dan op LinkedIn voorbijkomen:
[ afbeelding ]
Lekker je kinderen hersenspoelen
Daarom zijn kinderen niet onschuldig, dit kutkind is namelijk al helemaal geinfecteerd met de troep van haar moeder.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:05 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ginny ging ook heel trots eea delen tot Arnout Jaspers in de TL kwam, toen was de boot aan...![]()
[ x ]
[ x ]
Kotsziek van dit deugvolk. Flikker toch op met je oppervlakkig like-gezwam.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:05 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ginny ging ook heel trots eea delen tot Arnout Jaspers in de TL kwam, toen was de boot aan...![]()
[ x ]
[ x ]
Bewijs maar dat het wel zo is danquote:Op zondag 18 mei 2025 19:49 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Net zoals dat het niet opeens onwaar is wanneer jij dat roept.
Dit soort deugdebielen doen alleen maar mee voor de aandacht en de likes.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:05 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ginny ging ook heel trots eea delen tot Arnout Jaspers in de TL kwam, toen was de boot aan...![]()
[ x ]
[ x ]
Dat doe ik dan ook niet. Ik maak me geen illusies dat mensen dit onderwerp kapen om hun eigen agenda door te duwen.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:04 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
In Katwijk waren een aantal racisten die alleen maar uit waren op fysiek geweld.
Dan is het toch ook niet oké om hun ideeën en gedrag te projecteren op heel rechts?
Kom op. 80 dagen lang is er geen voedsel toegelaten puur en alleen om de burgers te pakken te nemen. Hamas die redt zich wel, die hebben geld, wapens en voedsel. De burger is de sjaak en vooral de zwaksten. Als het al niet eens meer mogelijk is om hier tegen te demonstreren dan zijn we wel heel ver weggezakt.
Nou ja, helpt natuurlijk niet dat de regering van de staat die je wilt bevrijden een terreurorganisatie is.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:47 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Het is jammer dat er geen anti hamas demonstraties zijn. Aan de ene kant wel raar dat er blijkbaar gedemonstreerd moet worden tegen het bestaan van een terreurorganisatie want anders ben je voor iets ofzoiets. Ik mag niet invullen wat je wederom impliceert
Jij al anti-Hoethi demonstraties gezien en hoe komt dat denk je? En is er in Israël wel tegen Hamas geprotesteerd?
Eén argument dat mij te binnenschiet is de wetenschappelijk aangetoonde voorkeur voor de underdog.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:10 schreef EttovanBelgie het volgende:
dit hele conflict wordt in Europa gebezigd om maar een reden: islamisering.
prove me wrong
Ja man een beter forum is er een met topics vol kansloos gebash op elkaar zonder enige vorm van inhoud.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:17 schreef Duveldrinker het volgende:
Fok op zijn best gewoon alles wegstuffen, wat een kut forum is dit toch ook.
Ja maar dit is gewoon niet meer te volgen, ban gewoon iemand die over de grens gaat, maar laat gewoon de reacties staan.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:20 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja man een beter forum is er een met topics vol kansloos gebash op elkaar zonder enige vorm van inhoud.
En om welk ras ging dit?quote:Op zondag 18 mei 2025 20:04 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
In Katwijk waren een aantal racisten die alleen maar uit waren op fysiek geweld.
aangezien Israël een oase van democratie, eerbiediging van de meest primaire mensenrechten, pro-LGBTQ en pro-vrouwen is, zou ik denken dat Israël de underdog is in een zee van primitieve theocratische republieken.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:19 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Eén argument dat mij te binnenschiet is de wetenschappelijk aangetoonde voorkeur voor de underdog.
Volgende keer zal de organisatie ervoor zorgen dat er een vragenlijstje komt die iedereen moet invullen bij poortje voordat degene mag meedoen aan een demonstratie.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:56 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Probleem is dat er mensen staan (dus nee, niet iedereen die daar staat..) die uit zijn op de vernietiging van de staat Israël en niet omdat ze zozeer begaan zijn met Gazanen.
Misschien moet je dan strakker modereren op genocidale drek. Zomaar een suggestie.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:20 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja man een beter forum is er een met topics vol kansloos gebash op elkaar zonder enige vorm van inhoud.
Niet echt, men is vooral bezig met vergaren van likes op LinkedIn en Facebook.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Volgende keer zal de organisatie ervoor zorgen dat er een vragenlijstje komt die iedereen moet invullen bij poortje voordat degene mag meedoen aan een demonstratie.
Je houdt niet tegen dat er mensen zijn die extremere gedachtegoed op nahoudt. Dat doet de legitimiteit van zulke demonstraties niet teniet. Zeker zulk massale opkomst is gewoon veelzeggend over hoe men er eigenlijk over denkt.
quote:Op zondag 18 mei 2025 20:06 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Hou je parmantige lasterbek eens over die mensen. .
Jij moet je eens diep gaan schamen voor de hoeveelheid extreemrechtse leugenachtige drek die je verspreid en wat je daar allemaal mee loopt te legitimeren. Het is echt te triest wat voor ranzigheid er tegenwoordig blijkbaar normaal is.
Apartheid ook nog even.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:44 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Mooi lijstje buzzwoorden wel. Holocaust ook echt, alle schaamte voorbij.
Geen valse informatie verspreiden. Ze bombarderen plekken waar Hamasstrijders zitten.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:06 schreef KaheemSaid het volgende:
..at random alle bebouwing plat bombardeert..
kritiek op je woke geneuzel is geen genocidale drek, hoe graag je dat ook wil om monden te snoeren.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Misschien moet je dan strakker modereren op genocidale drek. Zomaar een suggestie.
Correct.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:44 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Mooi lijstje buzzwoorden wel. Holocaust ook echt, alle schaamte voorbij.
Dit dus inderdaad.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:56 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Probleem is dat er mensen staan (dus nee, niet iedereen die daar staat..) die uit zijn op de vernietiging van de staat Israël en niet omdat ze zozeer begaan zijn met Gazanen.
Nee hoor, alles wat ik daar namelijk stel, klopt ook. Op de foto die ik deel wordt er ook zo verwezen naar Israël als 'koloniale staat' en 'gestolen land'. Het staat je vrij daar op een normale manier op te reageren en aan te geven waar je denkt dat ik het mis zou hebben, maar met dit gefoeter kan ik niets.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:06 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Hou je parmantige lasterbek eens over die mensen. .
Jij moet je eens diep gaan schamen voor de hoeveelheid extreemrechtse leugenachtige drek die je verspreid en wat je daar allemaal mee loopt te legitimeren. Het is echt te triest wat voor ranzigheid er tegenwoordig blijkbaar normaal is.
"In a historic ruling the International Court of Justice has found multiple and serious international law violations by Israel towards Palestinians in the Occupied Palestinian Territory, including, for the first time, finding Israel responsible for apartheid. "quote:Op zondag 18 mei 2025 20:25 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Apartheid ook nog even.
Deze figuren hebben echt weinig historisch besef.
Heb je hier ook voorbeelden van? Ik ben hier nog geen posts tegengekomen waarin users oproepen voor een genocide.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Misschien moet je dan strakker modereren op genocidale drek. Zomaar een suggestie.
Vrouwen in Iran worden hersendood geknuppeld.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:28 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
"In a historic ruling the International Court of Justice has found multiple and serious international law violations by Israel towards Palestinians in the Occupied Palestinian Territory, including, for the first time, finding Israel responsible for apartheid. "
https://www.icj-cij.org/node/204176
Je zult mij ook niet horen zeggen dat het de legitimering van die demonstratie onderuit haalt. Wel is het belangrijk er oog voor te hebben.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Volgende keer zal de organisatie ervoor zorgen dat er een vragenlijstje komt die iedereen moet invullen bij poortje voordat degene mag meedoen aan een demonstratie.
Je houdt niet tegen dat er mensen zijn die extremere gedachtegoed op nahoudt. Dat doet de legitimiteit van zulke demonstraties niet teniet. Zeker zulk massale opkomst is gewoon veelzeggend over hoe men er eigenlijk over denkt.
Als mensen zichzelf belachelijk willen maken moeten ze dat vooral doenquote:Op zondag 18 mei 2025 20:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Misschien moet je dan strakker modereren op genocidale drek. Zomaar een suggestie.
Het is gewoon een slap staaltje van whataboutisme. Dingen erbij halen om toch dat stukje legitimiteit onderuit te halen. Net als slappe takes over waarom men niet demonstreert voor de Oeigoeren of Darfur. Het is puur aandacht afleiden van de boodschap.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:29 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Je zult mij ook niet horen zeggen dat het de legitimering van die demonstratie onderuit haalt. Wel is het belangrijk er oog voor te hebben.
Deze vind ik persoonlijk het 'grappigste', want er is bijna niemand (in Den Haag vandaag) die een Palestijn en een Jood weet te onderscheiden van elkaar.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
En dat heeft ook te maken met het willen wegnemen van een schuldcomplex dat men zichzelf heeft aangepraat over hoe slecht het Westen wel niet zou zijn. Als je dan Israël ziet als een 'blanke' 'koloniale staat' van het Westen, dan wordt het een makkelijke optelsom. Die moet koste wat het koste worden ontmanteld.
[..]
Mwa, 100.000 die komen (waarvan minimaal een kwart voor de sensatie, het rellen en een Messias-complex) betekend alsnog 17.800.000 die het geen weinig kan schelen of gewoon (terecht) de kant van Israël kiest. 👍🏼quote:Op zondag 18 mei 2025 20:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Volgende keer zal de organisatie ervoor zorgen dat er een vragenlijstje komt die iedereen moet invullen bij poortje voordat degene mag meedoen aan een demonstratie.
Je houdt niet tegen dat er mensen zijn die extremere gedachtegoed op nahoudt. Dat doet de legitimiteit van zulke demonstraties niet teniet. Zeker zulk massale opkomst is gewoon veelzeggend over hoe men er eigenlijk over denkt.
Die boodschap is helder hoor.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:30 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Het is gewoon een slap staaltje van whataboutisme. Dingen erbij halen om toch dat stukje legitimiteit onderuit te halen. Net als slappe takes over waarom men niet demonstreert voor de Oeigoeren of Darfur. Het is puur aandacht afleiden van de boodschap.
Ze schijnt antropologe te zijn en gespecialiseerd in kindsoldaten. Zal ze wel eens denken aan de Hamas indoctrinatie op kinderen die plaats vindt in Gaza?quote:Op zondag 18 mei 2025 20:09 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Dit soort deugdebielen doen alleen maar mee voor de aandacht en de likes.
Veel staan daar toch gewoon voor een fotootje op Facebook of Instagram.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
Die demonstrerende deugneuzen hebben nog nooit van Treblinka gehoord man, laat staan dat ze het op een kaart kunnen aanwijzen.
Austin Metcalf is hier het slachtoffer van.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:32 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Die boodschap is helder hoor.
"Leed is alleen erg wanneer het broeders en zusters betreft"
- De religieuze brigade
"Leed is alleen erg wanneer het aan het narratief van westers-koloniaal-racistische onderdrukking gekoppeld kan worden"
- De woke brigade
Wat gruwelijk eigenlijk dat die twee zich in een onzalig verbond hebben gevonden, niet?
Als bekritiseren bij jullie kennelijk gelijk staat aan verheerlijking van Hamas dan is dit natuurlijk niet waarquote:Op zondag 18 mei 2025 20:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het staat iedereen natuurlijk vrij de situatie daar te bekritiseren of erg te vinden
quote:Op zondag 18 mei 2025 20:30 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Het is gewoon een slap staaltje van whataboutisme. Dingen erbij halen om toch dat stukje legitimiteit onderuit te halen. Net als slappe takes over waarom men niet demonstreert voor de Oeigoeren of Darfur. Het is puur aandacht afleiden van de boodschap.
Wie zeiden dat dan? Dat zal zo iemand vast een lange van opleveren.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct.
Maar we zitten inmiddels op een punt dat 25% van de jongeren in Nederland denkt dat de Holocaust niet is echt is gebeurd of schromelijk wordt overdreven.
Met zo'n sentiment in de samenleving wordt het salonfähig om het woord te misbruiken voor een oorlog. Als ik mij niet vergis zijn er hier op FOK! ook al posts geplaatst waarin werd beweerd dat er in de Gazastrook een Holocaust of erger gaande was.
Ja een oud klasgenootje van me liep er vorig jaar al rond met een "end white supremacy" bordje. Dit soort mensen zijn niet helemaal wijs.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:34 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Veel staan daar toch gewoon voor een fotootje op Facebook of Instagram.
Net zoals met die BLM-demo's die een paar jaar terug even hip waren in Nederland. Daar hoor je nu ook niks meer van.
Ik ga niet beweren dat heel Nederland nu opeens aan de kant van Palestina of Gaza staat net zoals je niet kan beweren dat het de andere 17,8 miljoen niets kan schelen of aan de kant van Israel staat. Heel bijzondere conclusie.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:31 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Mwa, 100.000 die komen (waarvan minimaal een kwart voor de sensatie, het rellen en een Messias-complex) betekend alsnog 17.800.000 die het geen weinig kan schelen of gewoon (terecht) de kant van Israël kiest. 👍🏼
Jetten is echt een totaaldebiel.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
In de VAE, Qatar en Saudi-Arabië lacht men zich de ballen uit hun broek bij Jetten's social media posts.
Useful idiot.
Ik walg van zijn hypocrisie, opportunisme en totale onwetendheidquote:Op zondag 18 mei 2025 20:38 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Jetten is echt een totaaldebiel.
Ja joh, het is krankzinnig. Als twintig wappies ergens staan te roeptoeteren is het de wil van het volk, als 100000 man ergens komt is het maar een hele kleine groep, nog niet eens 1% van NL.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik ga niet beweren dat heel Nederland nu opeens aan de kant van Palestina of Gaza staat net zoals je niet kan beweren dat het de andere 17,8 miljoen niets kan schelen of aan de kant van Israel staat. Heel bijzondere conclusie.
Net als Timmerfrans en Klaver.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:39 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik walg van zijn hypocrisie, opportunisme en totale onwetendheid
En wat steun je zelf dan?quote:Op zondag 18 mei 2025 20:39 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik walg van zijn hypocrisie, opportunisme en totale onwetendheid
Was jij er ook?quote:Op zondag 18 mei 2025 20:40 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Ja joh, het is krankzinnig. Als twintig wappies ergens staan te roeptoeteren is het de wil van het volk, als 100000 man ergens komt is het maar een hele kleine groep, nog niet eens 1% van NL.
Echt de waanzin van hoe mensen hun eigen kronkels goedpraten
Ik denk dat je banger moet zijn voor de mensen die Treblinka precies kunnen aanwijzenquote:Op zondag 18 mei 2025 20:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
Die demonstrerende deugneuzen hebben nog nooit van Treblinka gehoord man, laat staan dat ze het op een kaart kunnen aanwijzen.
Ik zou een heel 'donker' grapje willen maken, maar ik ga liever de mogelijke TR's vermijden. Laten we zeggen dat dit niet echt lijkt op een bepaald zomerfestival in Amsterdam.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:40 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Ja joh, het is krankzinnig. Als twintig wappies ergens staan te roeptoeteren is het de wil van het volk, als 100000 man ergens komt is het maar een hele kleine groep, nog niet eens 1% van NL.
Echt de waanzin van hoe mensen hun eigen kronkels goedpraten
Sociaal Democratie dus, box man!quote:Op zondag 18 mei 2025 20:41 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Humanisme.
Secularisme.
Verlichting.
Zoals degenen die het overleefd hebben?quote:Op zondag 18 mei 2025 20:42 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Ik denk dat je banger moet zijn voor de mensen die Treblinka precies kunnen aanwijzen
Nee ik was er niet, ik snap wel goed dat mensen hiervoor komen opdagen.quote:
Vooral steun aan het kalifaat.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:43 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Nee ik was er niet, ik snap wel goed dat mensen hiervoor komen opdagen.
Dat is geen steun aan Hamas
Doe even normaal man.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:42 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Ik denk dat je banger moet zijn voor de mensen die Treblinka precies kunnen aanwijzen
Als er een land is waar mensen van kleur van oudsher gewoon alle kansen krijgen is het toch wel Nederland.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:36 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja een oud klasgenootje van me liep er vorig jaar al rond met een "end white supremacy" bordje. Dit soort mensen zijn niet helemaal wijs.
Dat zijn er helaas tegenwoordig niet zo veel meer. Zoals je snapt doel ik op mensen met een ongezonde fascinatie voor fascismequote:Op zondag 18 mei 2025 20:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zoals degenen die het overleefd hebben?
Zeker, maar het gaat me meer om de tijd en de plek.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:44 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Als er een land is waar mensen van kleur van oudsher gewoon alle kansen krijgen is het toch wel Nederland.
Ik ken het, en ik kom in grote maten een eind. Maar de exacte ligging van Sobibor is geen algemene kennis. Het is dat ik net een Radio Oranje hierover geluisterd heb.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:44 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Doe even normaal man.
Sobibor, Belzec, Treblinka. Allemaal Aktion Reinhard kampen.
Jij ken dat niet?
woke studenten kennen dat inderdaad niet.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:44 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Doe even normaal man.
Sobibor, Belzec, Treblinka. Allemaal Aktion Reinhard kampen.
Jij ken dat niet?
Precies de 3 pilaren die je op de Univesiteit zou moeten leren, maar daar spugen ze op, ik heb nog nooit een prof gezien op de Uni die deze waarden omarmen en niet uitgekotst wordt. Want wanneer je niet woke en pro Islam ben dan ben je fout en dan hebben we het over de meest hoog opgeleiden. Hypocriet noem ik het.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:41 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Humanisme.
Secularisme.
Verlichting.
Je bent nog nooit op een universiteit geweest man, stop met zwammen.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:45 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Precies de 3 pilaren die je op de Univesiteit zou moeten leren, maar daar spugen ze op, ik heb nog nooit een prof gezien op de Uni die deze waarden omarmen en niet uitgekotst wordt. Want wanneer je niet woke en pro Islam ben dan ben je fout en dan hebben we het over de meest hoog opgeleiden. Hypocriet noem ik het.
we hebben al gescheiden gebedsruimten aan de VUquote:Op zondag 18 mei 2025 20:45 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Precies de 3 pilaren die je op de Univesiteit zou moeten leren, maar daar spugen ze op, ik heb nog nooit een prof gezien op de Uni die deze waarden omarmen en niet uitgekotst wordt. Want wanneer je niet woke en pro Islam ben dan ben je fout en dan hebben we het over de meest hoog opgeleiden. Hypocriet noem ik het.
Roepen dat al die mensen hamas steunen is net zo dom als ontkennen dat het voor een bepaald groepje mensen wel degelijk daar om gaat.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:43 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Nee ik was er niet, ik snap wel goed dat mensen hiervoor komen opdagen.
Dat is geen steun aan Hamas
Die weddenschap durf ik wel aan.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:46 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Je bent nog nooit op een universiteit geweest man, stop met zwammen.
Veel kleur in Den Haag vandaagquote:Op zondag 18 mei 2025 20:44 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Als er een land is waar mensen van kleur van oudsher gewoon alle kansen krijgen is het toch wel Nederland.
Ik wel hoor en hij heeft gelijk.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:46 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Je bent nog nooit op een universiteit geweest man, stop met zwammen.
Is dit niet een beetje extreem (no pun intended)?quote:Op zondag 18 mei 2025 20:43 schreef butz0rs het volgende:
Ik denk dat de massale opkomst ook door een soort schuldgevoel komt. Wij hebben na de tweede wereld oorlog al die Joden daarnaartoe gestuurd. En nu blijken het bloedlustige genocidale gekken te zijn die niet eens om hun eigen mensen geeft. Dan voel je toch een soort van verantwoordelijkheid. Ook al zijn het moslims, dit massaal vernietigen gaat zelfs de rechts-extremisten die ik ken een stapje te ver.
Nee helemaal mee eens, eerder deze week een flinke discussie over gehad. Maar echt verreweg het grootste deel van die 100k mensen staat daar vanuit medeleven met een groep die onrecht wordt aangedaan. In NWS krijg je dan alleen altijd dezelfde 5 users over je heen.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:47 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Roepen dat al die mensen hamas steunen is net zo dom als ontkennen dat het voor een bepaald groepje mensen wel degelijk daar om gaat.
Alleen past dat niet in de irritante zwart wit/voor-tegen wereld waar we nu in leven
Heel veel van deze mensen stonden natuurlijk wel euforisch in de straten toen de Palestijnse terroristen van Hamas die aanslagen aan het plegen waren. En ook zijn het volgens recent onderzoek deze zelfde mensen die nog altijd tegen het neerleggen van de wapens zijn als dit nodig is om de oorlog te beëindigen.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:06 schreef KaheemSaid het volgende:
Polarisatie is iets waar ik best wel moeite mee heb, zeker op dit onderwerp en zeker in dit topic. In dit topic lijkt het alsof het onmogelijk is om Hamas een walgelijke organisatie te vinden. Om geschokt te zijn over de gebeurtenissen van 7 oktober, over de gijzelaars die nog steeds gevangen zitten, over ziekenhuizen waarin Hamas hoofdkwartieren bouwen.
Maar ik vind het ook walgelijk dat een land 2 miljoen mensen gevangen houdt in een gebied zo groot als Vlieland, dat een regering deze mensen uithongert en at random alle bebouwing plat bombardeert. Let wel dit zijn mannen, vrouwen en kinderen, niet enkel Hamas strijders.
Ik kan werkelijk niet inzien hoe je zo’n onderwerp kan polariseren, hoe je een kant kunt kiezen in dit geheel. Voor mij voelt het als het kiezen tussen twee kwaden, hoe kun je dan in godsnaam één zijde kiezen? Maar niet kiezen betekent niet dat je het uithonger van een volledige bevolking niet tracht te stoppen, dat lijkt mij zo klaar als wat.
Nee hoor, daarom staan ze daar helemaal niet.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:48 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Nee helemaal mee eens, eerder deze week een flinke discussie over gehad. Maar echt verreweg het grootste deel van die 100k mensen staat daar vanuit medeleven met een groep die onrecht wordt aangedaan. In NWS krijg je dan alleen altijd dezelfde 5 users over je heen.
Dat is niet wat fascisme is, ouwe dropveter.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:47 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik wel hoor en hij heeft gelijk.
Over fascisme gesproken, als ergens de geur van narcistisch eigen gelijk heerst is het wel aan de 'Humanities' departementen van wat universiteiten zouden moeten zijn
@Straatcommando. Zie alhierquote:Op zondag 18 mei 2025 20:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee hoor, daarom staan ze daar helemaal niet.
Het gros staat daar vanwege religieus tribalisme, woke ideolgie en hipster like-syndroom.
De betekenis daarvan is de laatste tijd ook enorm opgerekt, niet?quote:Op zondag 18 mei 2025 20:49 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Dat is niet wat fascisme is, ouwe dropveter.
En ook niet met 'wij steunen de onschuldigen in Gaza' maar meteen anti Israël statements met letterlijke referenties aan de holocaust aan toe.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee hoor, daarom staan ze daar helemaal niet.
Het gros staat daar vanwege religieus tribalisme, woke ideolgie en hipster like-syndroom.
Dat is toch die Poolse volksdans. Gaat goed samen met de lokale vredespijp, ook wel Chelmno genoemd.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
Die demonstrerende deugneuzen hebben nog nooit van Treblinka gehoord man, laat staan dat ze het op een kaart kunnen aanwijzen.
Nee hoor, genoeg zeer duidelijke uiteenzettingen waar helaas tegenwoordig steeds meer vinkjes worden gezet in bepaalde landen. Met de USA als goed voorbeeld van op zn minst aanschurken tegen de kenmerken van fascisme.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:51 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
De betekenis daarvan is de laatste tijd ook enorm opgerekt, niet?
Dit zou de overlast voor normale, werkende en fatsoenlijke burgers wel een stuk verminderen en kns land weer wat beter/gezelliger maken.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:36 schreef Black_Baron het volgende:
Beter introduceren we eens per maand een demonstratie-dag.
En dat je dan van te voren in kunt vullen waarvoor je komt.
Tegen Israël. Of voor vrouwenrechten. Of iets over Dafür. Of XR.
En of je wel of niet je minderjarige kinderen mee neemt. En of je wel of niet van de speciaal daarvoor neerzette social media foto ops gebruik wil maken.
En dan na afloop een speldje alla avondvierdaagse met je deugpunten.
Heb je een voorbeeld? Iets makkelijker bepalen of iemand niet spoort.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:51 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
En ook niet met 'wij steunen de onschuldigen in Gaza' maar meteen anti Israël statements met letterlijke referenties aan de holocaust aan toe.
Dan spoor je toch gewoon niet?
Wat me opviel tijdens de demonstratie, was dat het publiek ontzettend divers was. Hoewel er in de media vaak wordt gesproken over ‘allochtone demonstranten’, zag ik juist heel veel witte Nederlanders meedoen. Er waren zo’n 100.000 mensen aanwezig, en dat zegt iets.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:43 schreef butz0rs het volgende:
Ik denk dat de massale opkomst ook door een soort schuldgevoel komt. Wij hebben na de tweede wereld oorlog al die Joden daarnaartoe gestuurd. En nu blijken het bloedlustige genocidale gekken te zijn die niet eens om hun eigen mensen geeft. Dan voel je toch een soort van verantwoordelijkheid. Ook al zijn het moslims, dit massaal vernietigen gaat zelfs de rechts-extremisten die ik ken een stapje te ver.
Toen er 70.000 lui de straat op gingen om te protesteren tegen de corona maatregelen werd dat ook allemaal maar marginaal genoemd en was iedereen het er wel over eens dat het een stel wappies waren. 37 Zetels voor de PVV wordt ook continu afgedaan als "een minderheid" en dat dat allemaal maar extreem rechtse sukkels zijn die er niks van begrijpen.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:40 schreef Fretwork het volgende:
Ja joh, het is krankzinnig. Als twintig wappies ergens staan te roeptoeteren is het de wil van het volk, als 100000 man ergens komt is het maar een hele kleine groep, nog niet eens 1% van NL.
Echt de waanzin van hoe mensen hun eigen kronkels goedpraten
Je kinderen exploiteren op social media bijvoorbeeld en dan een shitload aan reacties zien hoe goed je bezig bent?quote:Op zondag 18 mei 2025 20:53 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Heb je een voorbeeld? Iets makkelijker bepalen of iemand niet spoort.
Dat mag, net zo als sommige mensen anders over de RUS-OEK oorlog denken... Dat wil niet zeggen dat ze gelijk hebben he?quote:Op zondag 18 mei 2025 19:32 schreef Isdatzo het volgende:
Sommige mensen denken daar - heel begrijpelijk - anders over.
quote:Op zondag 18 mei 2025 20:53 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Wat me opviel tijdens de demonstratie, was dat het publiek ontzettend divers was.
Kan me ook voorstellen dat mensen klaar zijn met het frame: Israël aanspreken op haar acties staat gelijk aan anti-semitisme. Zoals gedaan door Wilders, Yesilgöz en van der Plas.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:53 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Wat me opviel tijdens de demonstratie, was dat het publiek ontzettend divers was. Hoewel er in de media vaak wordt gesproken over ‘allochtone demonstranten’, zag ik juist heel veel witte Nederlanders meedoen. Er waren zo’n 100.000 mensen aanwezig, en dat zegt iets.
Voor mijn gevoel ging de demonstratie veel verder dan alleen het conflict in Gaza. Het was ook een uiting van onvrede over het huidige kabinet. Veel mensen voelen zich niet gehoord, en deze demonstratie werd een moment waarop meerdere frustraties samenkwamen.
Een belangrijk punt dat meespeelde, was de uitgesproken houding van Geert Wilders. Zijn sterke steun aan Israël roept bij veel mensen juist weerstand op. Het lijkt erop dat hoe harder hij ‘pro-Israël’ roept, hoe meer mensen zich uit solidariteit juist achter de Palestijnse zaak scharen.
Ik denk dat veel Nederlanders inmiddels klaar zijn met de eenzijdigheid in het debat. Deze demonstratie liet zien dat er een groeiende groep is die opstaat voor gerechtigheid, ongeacht afkomst of achtergrond."
Post 134 in dit topicquote:Op zondag 18 mei 2025 20:53 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Heb je een voorbeeld? Iets makkelijker bepalen of iemand niet spoort.
Het is niet verplicht om een account hier te hebben he?quote:Op zondag 18 mei 2025 20:17 schreef Duveldrinker het volgende:
Fok op zijn best gewoon alles wegstuffen, wat een kut forum is dit toch ook.
Zie het bord links.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:53 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Heb je een voorbeeld? Iets makkelijker bepalen of iemand niet spoort.
Facebookend, Linked-Innend Nederland had een dagje uit.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:54 schreef AchJa het volgende:
[..]
Toen er 70.000 lui de straat op gingen om te protesteren tegen de corona maatregelen werd dat ook allemaal maar marginaal genoemd en was iedereen het er wel over eens dat het een stel wappies waren. 37 Zetels voor de PVV wordt ook continu afgedaan als "een minderheid" en dat dat allemaal maar extreem rechtse sukkels zijn die er niks van begrijpen.
Maar nu er 100.000 (geschat door de organisatie overigens en die overdrijft wel vaker met dit soort dingen) demonstranten (0.554% van de Nederlanders) staan is het plotseling wel de "wil van het volk", "de Nederlanders", "masaal" en weet ik veel wat voor prietpraat er voorbij komt.
Het gros dat daar staat is Ummah- en woke-volk.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:56 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Kan me ook voorstellen dat mensen klaar zijn met het frame: Israël aanspreken op haar acties staat gelijk aan anti-semitisme. Zoals gedaan door Wilders, Yesilgöz en van der Plas.
Bijna iedereen die daar staat is tegen anti-semitisme. Die anderen zijn uiteraard klapmongolen.
Ik denk dat het beide wel een tendens laat zien. De anti-coronamaatregelen demonstraties hebben effect gehad op politiek beleid. De altijd terroristische boeren hebben effect gehad op het beleid en ik denk dat deze demonstranten dat ook hopen.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:54 schreef AchJa het volgende:
[..]
Toen er 70.000 lui de straat op gingen om te protesteren tegen de corona maatregelen werd dat ook allemaal maar marginaal genoemd en was iedereen het er wel over eens dat het een stel wappies waren. 37 Zetels voor de PVV wordt ook continu afgedaan als "een minderheid" en dat dat allemaal maar extreem rechtse sukkels zijn die er niks van begrijpen.
Maar nu er 100.000 (geschat door de organisatie overigens en die overdrijft wel vaker met dit soort dingen) demonstranten (0.554% van de Nederlanders) staan is het plotseling wel de "wil van het volk", "de Nederlanders", "masaal" en weet ik veel wat voor prietpraat er voorbij komt.
In dat geval zeg ik dat bijna elke Fok! user tegen gEnOcIdE is. Omdat het kan.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:56 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Bijna iedereen die daar staat is tegen anti-semitisme. Die anderen zijn uiteraard klapmongolen.
Ja dat vind ik een achterlijk gekozen woord op dat bordquote:
Fijnquote:Op zondag 18 mei 2025 20:58 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
In dat geval zeg ik dat bijna elke Fok! user tegen gEnOcIdE is. Omdat het kan.
Ja maar dat "woke-volk" staat daar toch om oprecht op te komen voor rechten van anderen. Zoals ik zei?quote:Op zondag 18 mei 2025 20:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het gros dat daar staat is Ummah- en woke-volk.
En daar durf ik mijn vermogen op te zetten.
Hoe krijg je het uit je toetsenbord.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:48 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Nee helemaal mee eens, eerder deze week een flinke discussie over gehad. Maar echt verreweg het grootste deel van die 100k mensen staat daar vanuit medeleven met een groep die onrecht wordt aangedaan. In NWS krijg je dan alleen altijd dezelfde 5 users over je heen.
Hoe kan je zo dom zijn?quote:
21 viewsquote:Op zondag 18 mei 2025 21:01 schreef HowardRoark het volgende:
Hier ook weer een Holocaust referentie. Je zou hier ook je kind maar voor gebruiken zeg, bah.
[ x ]
Nee, die staan daar niet om op te komen voor wat dan ook, anders dan hun eigen ego.quote:Op zondag 18 mei 2025 21:01 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Ja maar dat "woke-volk" staat daar toch om oprecht op te komen voor rechten van anderen. Zoals ik zei?
Of wat is je punt? Mensen mogen niet opkomen voor anderen?
Neen. En terecht niet.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:58 schreef Fretwork het volgende:
Ik denk dat het beide wel een tendens laat zien. De anti-coronamaatregelen demonstraties hebben effect gehad op politiek beleid.
Gut...quote:De altijd terroristische boeren hebben effect gehad op het beleid en ik denk dat deze demonstranten dat ook hopen.
Het overgrote deel is bezig met zichzelf en hoe er brood op de plank komt en het interesseert ze werkelijk waar geen flikker idd.quote:Dat afdoen als "de andere 17.8miljoen kan het niks schelen" is gewoon een rammend domme stelling, waarop ik reageerde.
Het gaat dan ook niet om het aantal views, maar om wat er zoal wordt vertoond tijdens die demonstratie. En daar zijn allerlei verwerpelijke verwijzingen naar de Holocaust dus helaas een onderdeel van.quote:
Ofwel uitgezakte wijven zonder doel, ouwe kerels die nog geloven in '68 en een hoop naïeve studentes die - als je doorvraagt - geen flauw benul hebben van de materie in kwestie.quote:
Nou ja, het lijkt me evident he. De mensen staan daar om op te komen voor een burgerbevolking die wordt afgeknepen van voedsel, water en hulp, wiens steden platgebombardeerd zijn, die niet kunnen vluchten en waar Israëlische ministers van zeggen dat ze het gebied onleefbaar willen maken. Voor die mensen is dit toch vrij duidelijk uitlegbaar als onrecht. Misschien niet voor jou, maar zeer duidelijk wel voor deze demonstranten. Dus wederom, wat snap je er niet aan.quote:
Jetten moet z'n hypocriete smoel houden.quote:Op zondag 18 mei 2025 21:13 schreef AchJa het volgende:
Robbie maakt er weer een anti Wilders demo van...
[ x ]
Ik denk dat Rob maar eens lekker een tijdje tussen die vriendjes moet gaan wonen.quote:Op zondag 18 mei 2025 21:13 schreef AchJa het volgende:
Robbie maakt er weer een anti Wilders demo van...
[ x ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |