abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 15:57:16 #1
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211101428
Samenvatting 7 oktober tot met 23 oktober (wiki)

In de ochtend van 7 oktober 2023 werden vanuit de Gazastrook duizenden raketten op Isralische plaatsen in de grensstreek afgevuurd. Ook de steden Tel Aviv en Jeruzalem waren doelwit. Een groot aantal Hamasleden stak vanuit de Gazastrook op meerdere plaatsen de grens met Isral over, over land en via de lucht. Meer dan 1.300 mensen werden gedood, waaronder tientallen niet-Israli's.

Premier Benjamin Netanyahu sprak in reactie op de aanvallen over een oorlogssituatie. Op 7 oktober begon Isral met een uitgebreide reeks luchtaanvallen op de Gazastrook, die volgens Isral waren gericht op locaties van Hamas.
Op 8 oktober sloot Isral de toevoer van elektriciteit en brandstof naar Gaza af. Als gevolg daarvan viel de enige elektriciteitscentrale op 11 oktober uit.Netanyahu zei op 9 oktober tegen VS-president Biden, dat Isral geen andere keus heeft dan een grondoperatie in Gaza te starten en dat het "een lange en moeilijke oorlog" zal worden

Als gevolg van het conflict liepen ook de spanningen op de Westelijke Jordaanoever, inclusief Oost-Jeruzalem op. Sinds 8 oktober werden gevechten aan de Isralisch-Libanese grens gemeld. Het ging om beschietingen door Hezbollah, die het Isralische leger met raketaanvallen antwoordde.

Isral riep op 13 oktober inwoners van Gaza-Stad op om voor hun veiligheid uit te wijken naar zuidelijker delen van de Gazastrook. De burgers hebben tot 16:00 uur lokale tijd op 14 oktober naar haar het zuiden te vertrekken via 2 routes. Tot op heden is er nog geen grond offensief in Gaza. Op 17 oktober werd het Al-Ahli Arabi Baptistenziekenhuis in Gaza getroffen door een bom, sommige bronnen spreken zelfs van 500 doden. Dit bombardement leidde tot veel onrust. Leiders in het Midden Oosten zeggen hun afsprak met Joe Biden af, bij ambassades wordt geprotesteerd. Beide partijen claimen dat de andere partij verantwoordelijk is voor het drama in het ziekenhuis. Op 19 oktober werd bekend dat Ofir Engel, een 18-jarige Nederlander een van de 200 gegijzelde is die Hamas heeft meegenomen naar Gaza. Op 21 oktober werden er enkele vrachtwagens met hulp Gaza binnengelaten vanuit Egypte. Op 22 oktober werd bekend dat een 33-jarige Nederlandse vrouw is overleden in Zuid-Gaza in een vluchtelingenkamp, dit was de moeder van de 16-jarige Mohammed die vlogs maakt voor de NOS. Mark Rutte bracht op 23 oktober een bezoek aan Isralische premier Netanyahu en Palestijnse president Abbas.

Recente frontpage berichten 23 oktober met dank aan @Jippie

Netanyahu waarschuwt Hezbollah voor verwoestende gevolgen inmenging oorlog
Amerikaanse regering bezorgd over mogelijke uitbreiding conflict Midden-Oosten
Isral in oorlog met Hamas, welke landen steunen elkaar?
Palestijnen mishandelen ezel om zelf opgeplakt Isral vlaggetje
Hamas laat 2 Amerikaanse gegijzelden vrij
"De werkwijze van Hamas'



SPOILER: Twitteraccounts van een aantal betrouwbare twitteraars
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Kaart van de Gazastrook en informatie over de Gazastrook
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Geschiedenis conflict
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Enkele belangrijke links
Liveblog Nu.nl
Liveblog NOS
Liveblog AD

SPOILER: Livestreams
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Steve Lookner live

got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
pi_211101433
"Bombardementen? Welke bombardementen?" _O-

Isralische propaganda is niet meer wat het ooit was ;(

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_211101445
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 14:27 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het is bekend dat men zich bij beide deze organisaties er een kunst van heeft gemaakt om zich uit te spreken tegen Isral. De afgelopen jaren heeft Isral tientallen veroordelingen vanuit de VN tegen zich gekregen. Dit is natuurlijk heel erg opmerkelijk gezien het feit dat landen zoals Iran, China, Noord-Korea, Libi of Rusland, waar op systematische manier de mensenrechten worden geschonden, slechts enkele hebben gekregen.

[ afbeelding ]

En dan hebben we nog de UNRWA, een vluchtelingenorganisatie van VN die jaarlijk flink gefinancierd wordt vanuit allerlei kanten. Zij mogen onder andere in Palestijnse gebieden het onderwijs verzorgen. Helaas gaat dit al jaren hand in hand met antisemitisme. Bijvoorbeeld:
[..]
Zie ook andere bronnen zoals:

US Increases Aid to UNRWA Despite Concerns About Antisemitism Taught in Its Schools
UNWRA chief acknowledges antisemitism and glorification of terrorism in Palestinian textbooks
Beantwoording Kamervragen over het stoppen van subsidies aan de Palestijnse Autoriteit en het United Nations Relief and Works Agency vanwege antisemitisme

En hier kun je ook zelf nog een uitgebreid rapport lezen met talloze voorbeelden.

En dan zullen we als laatste nog even kijken naar de werknemers van deze VN-organisatie. Na de brute slachtpartijen van twee terug in Zuid-Isral door Palestijnse terroristen, posten deze mensen allerlei vreugdevolle en terrorisme verheerlijkende teksten op hun sociale media (draadje):

[ twitter ]
Het is belangrijke context die je geeft en fijn al die bronnen. Zo zegt het inderdaad niet zoveel dat er in het afgelopen jaar Isral in de VN 15 resoluties (veroordelingen, aansporingen, aanmaningen) heeft ontvangen en de rest van alle landen ter de wereld maar 13 resoluties.

Isral kan in de wereld op relatief weinig sympathie rekenen en heeft maar een paar bondgenoten die Israel blind volgen. Of de VN ook direct anti-semitisch is lijkt me een zware kwalificatie. Het is bekend dat de VN het erg vervelend vindt dat Isral ondanks de afgesloten (vredes)akkoorden met de VN toch doorgegaan is met bij bouwen nederzettingen en het uitbreiden van de bezetting (dat worden weer resoluties). Ook worden andere landen ontzien worden omdat die zich toch niks van de VN aantrekken of dat een Rusland of China hun veto gebruikt.

Naar mijn mening zegt het wel iets dat er zoveel resoluties tegen Isral worden aangenomen
pi_211101454
quote:
15s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 15:09 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik heb een soort ingebouwd mechanisme ontwikkeld. Wanneer iemand antisemitisme roept activeer ik en ga ik JUIST luisteren naar de inhoud. Deze term wordt veels te vaak misbruikt.

Geldt overigens ook voor de termen racisme en discriminatie. Maar daar irriteer ik me minder aan.

Jason.

:{
Ok, bedankt maar weer voor dit intermezzo
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211101487
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:00 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Het is belangrijke context die je geeft en fijn al die bronnen. Zo zegt het inderdaad niet zoveel dat er in het afgelopen jaar Isral in de VN 15 resoluties (veroordelingen, aansporingen, aanmaningen) heeft ontvangen en de rest van alle landen ter de wereld maar 13 resoluties.

Isral kan in de wereld op relatief weinig sympathie rekenen en heeft maar een paar bondgenoten die Israel blind volgen. Of de VN ook direct anti-semitisch is lijkt me een zware kwalificatie. Het is bekend dat de VN het erg vervelend vindt dat Isral ondanks afspraken met de VN toch doorgegaan is met bij bouwen nederzettingen en het uitbreiden van de bezetting (dat worden weer resoluties). Ook worden andere landen ontzien worden omdat die zich toch niks van de VN aantrekken of dat een Rusland zijn veto gebruikt.

Naar mijn mening zegt het wel iets dat er zoveel resoluties tegen Isral worden aangenomen
Ik denk dat het voornaamste verschil tussen dit conflict en andere soortgelijke conflicten (Cyprus, West Sahara, Kasjmir etc.) is dat die nagenoeg compleet bevroren zijn en er vrij weinig incidenten de internationale politiek raken. Dit jaar alleen al zijn er waarschijnlijk meer doden in Israel/Palestina bij elkaar opgeteld dan bij de andere benoemde conflicten in de afgelopen 20 jaar samen
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:09:07 #6
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101488
quote:
15s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:02 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Ok, bedankt maar weer voor dit intermezzo
klopt wel

vaak als ik zie dat iemand de term antimetisme misbruikt kijk ik naar de usernaam en dan staat er Bansheeboy
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:09:31 #7
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101490
go figure

Hans

:')
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_211101518
twitter


Gelukkig heeft Hamas 500km aan tunnels gegraven van EU geld waar al die onschuldige burgers waar ze zo mee lopen te pronken kunnen schuilen. :)
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:21:00 #9
498210 KoningWouter
BE THE BEST&FUCK THE REST
pi_211101569
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:14 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]

Gelukkig heeft Hamas 500km aan tunnels gegraven van EU geld waar al die onschuldige burgers waar ze zo mee lopen te pronken kunnen schuilen. :)

Ik zie er maar weinig van.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:21:09 #10
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_211101570
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:09 schreef sp3c het volgende:
antimetisme
Mag die in dezelfde lijst als "apogalist"?
&lt;signature here&gt;.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:21:18 #11
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_211101572
twitter


Zojuist door livemap gepost; staat een hoop klaar nu bij de grens
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:21:31 #12
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101574
quote:
is onder de grond
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:21:53 #13
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101577
quote:
7s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:21 schreef ExTec het volgende:

[..]
Mag die in dezelfde lijst als "apogalist"?
damned!

ssst
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:23:33 #14
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_211101591
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:21 schreef sp3c het volgende:

[..]
damned!

ssst
Hey, why not.

Zeg nou zelf: "Antimetistisch Apogalist" maakt voor een mooie ondertitel.
&lt;signature here&gt;.
pi_211101604
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 15:46 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]
Even zonder dollen, met veel (pro-)Isralirs kun je prima een gesprek voeren mensenrechten. Maar met een aanzienlijk deel ook niet. Een paar pagina's terug was er nog een autoritaire clown die de npo wilde saneren voor een gast met een geplagieerd betoog van Hannah Arendt.
Ach ach, misschien moet je zelf eens het goede voorbeeld geven als je vind dat velen in hun bijdrages zo tekort schieten. Je kunt anderen als een 'autoritaire clown' wegzetten, na gedegen kritiek op de NPO, maar ga er dan eens op in?

Dat lijkt helaas te moeilijk. Dat wekt de indruk dat je helemaal geen gesprek wilt, maar voornamelijk gefrustreerd bent dat er hier te veel meningen zijn te lezen, waar je je niet in kunt vinden. En afgeven op die users is dan makkelijker dan inhoudelijk de discussie aan te gaan.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:25:55 #16
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101615
quote:
12s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:23 schreef ExTec het volgende:

[..]
Hey, why not.

Zeg nou zelf: "Antimetistisch Apogalist" maakt voor een mooie ondertitel.
ik weet mijn wachtwoord niet meer :')
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:26:19 #17
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211101618
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:25 schreef sp3c het volgende:

[..]
ik weet mijn wachtwoord niet meer :')
Berenpak2
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:26:58 #18
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101624
ja ik ben me er eentje

@mascara-klodder
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:27:10 #19
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101625
quote:
2s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:26 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
Berenpak2
ook niet
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:27:17 #20
6484 ExTec
<subtitle here>
pi_211101626
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:25 schreef sp3c het volgende:

[..]
ik weet mijn wachtwoord niet meer :')
Die kun je in de instellingen van je browser opvragen.
&lt;signature here&gt;.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:27:34 #21
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211101631
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:21 schreef sp3c het volgende:

[..]
damned!

ssst
Jij hebt nog meer excellijstjes dan chai geloof ik he?
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:28:30 #22
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211101641
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:27 schreef sp3c het volgende:

[..]
ook niet
Onjuist

Ik heb die want dan zeggen ze het voor als ik verkeerd doe
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:29:54 #23
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101655
we gaan niet weer offtopic he hier
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_211101665
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:00 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Het is belangrijke context die je geeft en fijn al die bronnen. Zo zegt het inderdaad niet zoveel dat er in het afgelopen jaar Isral in de VN 15 resoluties (veroordelingen, aansporingen, aanmaningen) heeft ontvangen en de rest van alle landen ter de wereld maar 13 resoluties.

Isral kan in de wereld op relatief weinig sympathie rekenen en heeft maar een paar bondgenoten die Israel blind volgen. Of de VN ook direct anti-semitisch is lijkt me een zware kwalificatie. Het is bekend dat de VN het erg vervelend vindt dat Isral ondanks de afgesloten (vredes)akkoorden met de VN toch doorgegaan is met bij bouwen nederzettingen en het uitbreiden van de bezetting (dat worden weer resoluties). Ook worden andere landen ontzien worden omdat die zich toch niks van de VN aantrekken of dat een Rusland of China hun veto gebruikt.

Naar mijn mening zegt het wel iets dat er zoveel resoluties tegen Isral worden aangenomen
Als je ziet wat er gaan is bij de UNRWA is dat gewoon lastig op een andere manier te verklaren dan antisemitisme. De leerboeken in hun scholen zijn al jaren doordrenkt met Jodenhaat en hier wordt weinig tot niets aan gedaan. Daarnaast kunnen dus verscheidene medewerkers op sociale media, zonder enig probleem terreur gericht op Isralische burgers verheerlijken. Dan is er natuurlijk binnen zo'n organisatie echt iets goed mis.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:31:06 #25
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211101669
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:29 schreef sp3c het volgende:
we gaan niet weer offtopic he hier
Ja jij begint he, maar goed, Frank Drebin haatte mij ook om deze reden... of nou ja, dat geloof ik maar ;(
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
pi_211101693
De grootste misplaatste frame van de NPO is dat de palestijnen niks met Hamas te maken hebben.

maar die hebben er alles mee te maken. Teveel Palestijnen hebben er erop gestemd, teveel palestijnen geven die organisatie steun. Je kan niet zomaar 500km aan tunnels bouwen als de gehele palestijnse bevolking er zogenaamd niks mee te maken zou hebben.

In feite, Palestina is collectief verantwoordelijk voor Hamas en die terreur van hen. Zo werkt dat. Dat was in 1940 ook zo, de Duitse bevolking is met stemmen en steun, en een totaal gebrek aan oppositie, op een gegeven moment collectief verantwoordelijk. En ja, dan volgt collectieve straf.

Gaza 2023 is Berlijn in 1945. De bevolking krijgt lik op stuk voor haar virulente anti-semitisme en steun voor grof geweld.
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:33:02 #27
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101697
ooeeeeeh drebin is ook wel een naam die me bekend voorkomt!

wie was jij vroeger
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:34:27 #28
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101716
gelukkig is @NatteKrant er niet, die zou helemaal klaarkomen van de Antimetistisch

dagenlang
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_211101722
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:33 schreef sp3c het volgende:
ooeeeeeh drebin is ook wel een naam die me bekend voorkomt!

wie was jij vroeger
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:38:29 #30
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211101755
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:33 schreef sp3c het volgende:
ooeeeeeh drebin is ook wel een naam die me bekend voorkomt!

wie was jij vroeger
Frank_Drebingod

KLB SC oude garde mist hem nog elke dag. Kon gewoon korte metten maken met elke discussie _O_
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:38:41 #31
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101757
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:34 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
[ afbeelding ]


edit: fuck it joh, dan niet
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_211101762
Zionist logic

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:39:35 #33
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101769
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:38 schreef Slayage het volgende:
Zionist logic

[ twitter ]
totaal niet geklikt
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_211101774
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:38 schreef Slayage het volgende:
Zionist logic

[ twitter ]
Gatver wat een misselijke kwal is die papzak.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_211101780
twitter
pi_211101783
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:38 schreef Slayage het volgende:
Zionist logic

[ twitter ]
Ooooooooooooooooooud
pi_211101786
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:38 schreef Slayage het volgende:
Zionist logic

[ twitter ]
Je kan je soms gewoon niet voorstellen hoe mensen zijn
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:42:26 #38
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101801
kan wel

die figuren zijn #mad
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_211101820
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:42 schreef sp3c het volgende:
kan wel

die figuren zijn #mad
nee dat je zo zonder schaamte zo denkt. Begrijp er echt niets van
pi_211101827
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:32 schreef Homey het volgende:
De grootste misplaatste frame van de NPO is dat de palestijnen niks met Hamas te maken hebben.

maar die hebben er alles mee te maken. Teveel Palestijnen hebben er erop gestemd, teveel palestijnen geven die organisatie steun. Je kan niet zomaar 500km aan tunnels bouwen als de gehele palestijnse bevolking er zogenaamd niks mee te maken zou hebben.

In feite, Palestina is collectief verantwoordelijk voor Hamas en die terreur van hen. Zo werkt dat. Dat was in 1940 ook zo, de Duitse bevolking is met stemmen en steun, en een totaal gebrek aan oppositie, op een gegeven moment collectief verantwoordelijk. En ja, dan volgt collectieve straf.

Gaza 2023 is Berlijn in 1945. De bevolking krijgt lik op stuk voor haar virulente anti-semitisme en steun voor grof geweld.
Daarom is het concept van de 'onschuldige Palestijn' ook voor een aanzienlijk deel een fabel. Het is een product van A) gaslighting afkomstig van de Islamtische wereld en B) woke activisten, die een hele eigen realiteit rondom 'de Palestijn' hebben gevormd.

Ik heb het al eerder gezegd in deze reeks: Palestijnen die oprecht tegen Hamas zijn, niet weg kunnen en slachtoffer zijn van bombardementen. Ja, dat is er erg, dat is tragisch en daar moeten we medelijden mee hebben. Maar de talloze burgers die terrorisme verheerlijken en dansend door de straten gaan als er een Isralisch dorp wordt afgeslacht en vervolgens zelf een raket op het dak krijgen, daar hoeven we totaal geen medelijden mee te hebben.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:46:17 #41
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101838
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:44 schreef bitterbal het volgende:

[..]
nee dat je zo zonder schaamte zo denkt. Begrijp er echt niets van
daar moet je blij mee zijn
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:46:53 #42
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101846
trots zelfs
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_211101854
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:38 schreef sp3c het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

edit: fuck it joh, dan niet
Hier gaat iets gruwelijk mis
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:49:21 #44
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211101869
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:33 schreef sp3c het volgende:
ooeeeeeh drebin is ook wel een naam die me bekend voorkomt!

wie was jij vroeger
als Drebin vroeger voor je is zal ik je vertellen dat ik Insomaniac echt mis, wat een lekker wijf was dat O+
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:50:44 #45
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211101892
Drebin O+


Wie of wat is Jason eigenlijk in de context van dit topic?
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:51:41 #46
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101907
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:50 schreef Molo het volgende:
Drebin O+

Wie of wat is Jason eigenlijk in de context van dit topic?
weet niemand

quote:
10s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:49 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
als Drebin vroeger voor je is zal ik je vertellen dat ik Insomaniac echt mis, wat een lekker wijf was dat O+
pics
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:55:12 #47
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211101955
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:51 schreef sp3c het volgende:

pics
ruilen, inclusief IJskonijn.zip
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:55:53 #48
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101960
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:55 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
ruilen, inclusief IJskonijn.zip
dat feestje heb ik gemist
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:56:46 #49
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101972
ik mis al dat soort feestjes

ik zit gewoon in mijn happy plave en fuck jullie allemaal, nou en, is wat het is
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:56:52 #50
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_211101974
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:38 schreef Slayage het volgende:
Zionist logic

[ twitter ]
Denk niet dat iemand jouw propagandadumps nog bekijkt dus ik zou mezelf de moeite besparen
Huilen dan.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:57:20 #51
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211101979
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:55 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
ruilen, inclusief IJskonijn.zip
IJsmeis.rar bedoel je?
pi_211101980
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:34 schreef sp3c het volgende:
gelukkig is @:nattekrant er niet, die zou helemaal klaarkomen van de Antimetistisch

dagenlang
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:32 schreef Homey het volgende:
De grootste misplaatste frame van de NPO is dat de palestijnen niks met Hamas te maken hebben.

maar die hebben er alles mee te maken. Teveel Palestijnen hebben er erop gestemd, teveel palestijnen geven die organisatie steun. Je kan niet zomaar 500km aan tunnels bouwen als de gehele palestijnse bevolking er zogenaamd niks mee te maken zou hebben.

In feite, Palestina is collectief verantwoordelijk voor Hamas en die terreur van hen. Zo werkt dat. Dat was in 1940 ook zo, de Duitse bevolking is met stemmen en steun, en een totaal gebrek aan oppositie, op een gegeven moment collectief verantwoordelijk. En ja, dan volgt collectieve straf.

Gaza 2023 is Berlijn in 1945. De bevolking krijgt lik op stuk voor haar virulente anti-semitisme en steun voor grof geweld.
Ach hou toch op man.
Dus elke Duitser is verantwoordelijk voor Hitler?
Elke Rus voor Poetin?
Doe even normaal man :') En er zijn nog mensen die je post liken ook :')

Goed praten van massale bombardementen BEWUST op burgers.
Het goed praten van het onthouden van water, voedsel en medicatie voor BURGERS.

Walgelijk :r Gewoon te walgelijk voor woorden :r

Dat heeft helemaal niets met antisemitisme te maken, maar met een mens zijn.
Isral is een walgelijke terroristen staat dat Palestina al tientallen jaren onderdrukt.
En ja ook Hamas is afschuwelijk, maar goed praten van massaal uitmoorden van burgers :r :r :r
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:57:44 #53
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211101982
.rar idd _O_
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:57:50 #54
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_211101985
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:55 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
ruilen, inclusief IJskonijn.zip
Was dat niet ijsmeis of was dat weer iets anders.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
pi_211101990
Echt het aantal pro-oorlogs misdaden figuren hier is echt te misselijk voor woorden :r

Hoe kun je al die misdaden tegen burgers goedpraten?
Het uitmoorden van burgers? Wat inmiddels wel heel dicht tegen genocide aan zit.
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:59:37 #56
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211102003
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:57 schreef bianconeri het volgende:

[..]
[..]
Ach hou toch op man.
Dus elke Duitser is verantwoordelijk voor Hitler?
Elke Rus voor Poetin?
Doe even normaal man :') En er zijn nog mensen die je post liken ook :')

Goed praten van massale bombardementen BEWUST op burgers.
Het goed praten van het onthouden van water, voedsel en medicatie voor BURGERS.

Walgelijk :r Gewoon te walgelijk voor woorden :r

Dat heeft helemaal niets met antisemitisme te maken, maar met een mens zijn.
Isral is een walgelijke terroristen staat dat Palestina al tientallen jaren onderdrukt.
En ja ook Hamas is afschuwelijk, maar goed praten van massaal uitmoorden van burgers :r :r :r
ik weet niet of het bewust op burgers is

ik snap dat ze er bewust van zijn dat er burgerslachtoffers gaan vallen maar dat ze doelgericht burgers probleren te killen zie ik geen bewijs van
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 16:59:38 #57
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102004
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:57 schreef Rabieluh het volgende:

[..]
Was dat niet ijsmeis of was dat weer iets anders.
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa die bedoel ik

wor ook een dagje ouder he

heel veel dagjes
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:00:09 #58
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102012
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:57 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
IJsmeis.rar bedoel je?
ja mijn brein

;(
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
pi_211102020
quote:
9s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:00 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
ja mijn brein

;(
Welk brein

:6
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:00:42 #60
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211102021
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:57 schreef Rabieluh het volgende:

[..]
Was dat niet ijsmeis of was dat weer iets anders.
volgen mij meis idd

maar dat heb ik dus gemist
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_211102022
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:58 schreef bianconeri het volgende:
Echt het aantal pro-oorlogs misdaden figuren hier is echt te misselijk voor woorden :r

Hoe kun je al die misdaden tegen burgers goedpraten?
Het uitmoorden van burgers? Wat inmiddels wel heel dicht tegen genocide aan zit.
Genocide lukt niet echt, gezien de bevolkingsgroei. Tevens is er nog een grote Palestijnse groep op de westbank.

Of wat is jouw definitie van genocide?
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:00:53 #62
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102026
kutzooi... ik ga patatjes maken flikker op allemaal
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:01:24 #63
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102030
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:00 schreef Oriente het volgende:

[..]
Welk brein

:6
\
HOU JE BEK
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:01:51 #64
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211102037
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:59 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa die bedoel ik

wor ook een dagje ouder he

heel veel dagjes
deze man heeft ook de invasie meegemaakt jongons

@Qarrad
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_211102039
quote:
8s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:00 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
kutzooi... ik ga patatjes maken flikker op allemaal
Roti hier.
Suriname staat achter Isral. Veel joden hier ook.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:02:17 #66
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102041
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:01 schreef sp3c het volgende:

[..]
deze man heeft ook de invasie meegemaakt jongons

@:qarrad
zo maak je Fouads he

ik wil maar zeggen

!!!
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:02:32 #67
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211102043
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:01 schreef sp3c het volgende:

[..]
deze man heeft ook de invasie meegemaakt jongons

@:qarrad
Ik zei nog zo tegen Napoleon: geen bommetje!!!
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:03:23 #68
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211102053
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:00 schreef Black_Baron het volgende:

[..]
Genocide lukt niet echt, gezien de bevolkingsgroei. Tevens is er nog een grote Palestijnse groep op de westbank.

Of wat is jouw definitie van genocide?
mwah

de palestijnen hebben genocide in hun manifest staan

hamas iig, lukt ook nog niet echt
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:04:00 #69
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211102064
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:02 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik zei nog zo tegen Napoleon: geen bommetje!!!
hij had moeten luisteren
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:04:13 #70
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102065
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:02 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik zei nog zo tegen Napoleon: geen bommetje!!!
Ik zei nog tegen methusalem, 'en dan halen we morgen de zijwieltjes van je fietsje'

zo'n leuk kind O+
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:05:33 #71
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_211102075
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:58 schreef bianconeri het volgende:
Echt het aantal pro-oorlogs misdaden figuren hier is echt te misselijk voor woorden :r

Hoe kun je al die misdaden tegen burgers goedpraten?
Het uitmoorden van burgers? Wat inmiddels wel heel dicht tegen genocide aan zit.
Boo fucking hoo... :')
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:05:54 #72
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_211102080
het is hier altijd wel gezelliger met klodders en zonder al deze bejaarden
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:09:17 #73
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_211102108
twitter
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:10:22 #74
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102117
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:09 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
thumbs up is niet gepast, dus zo maar
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
pi_211102122
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:09 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
nou
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:11:42 #76
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211102130
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:09 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Die hebben flink wat uit te leggen
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_211102131
Hopen toch dat dat niet gaat gebeuren.

Israel moet toch wel begrijpen dat je een ziekenhuis niet zo maar evacueert en zeker niet in deze omstandigheden
pi_211102138
quote:
2s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:01 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
\
HOU JE BEK
OUD
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:12:49 #79
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_211102143
quote:
13s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:10 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
thumbs up is niet gepast, dus zo maar
quote:
15s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:11 schreef bitterbal het volgende:

[..]
nou
Verhalen gaan dat Hamas in de ziekenhuizen zit onder andere, maar hiermee naai je natuurlijk ook vooral de burgers als je met bommen gaat gooien...
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:13:14 #80
236264 crew  capricia
pi_211102147
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:09 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
twitter


Ongelooflijk laf. En triest dit. :r
Om je daar te verstoppen.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_211102159
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:12 schreef Momo het volgende:

[..]
[..]
Verhalen gaan dat Hamas in de ziekenhuizen zit onder andere, maar hiermee naai je natuurlijk ook vooral de burgers als je met bommen gaat gooien...
ja dan alsnog gooi je geen operationeel ziekenhuis plat
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:14:13 #82
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211102160
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:12 schreef Momo het volgende:

[..]
[..]
Verhalen gaan dat Hamas in de ziekenhuizen zit onder andere, maar hiermee naai je natuurlijk ook vooral de burgers als je met bommen gaat gooien...
Laat Isral hun intelligencr op dit vlak maar inzien. Dit zijn heftige stappen en kan echt werkelijk waar niet als je niet een extreem goede reden voor hebt
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_211102163
Is alsnog een beslissing die israel dan zou maken.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:14:45 #84
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_211102166
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:09 schreef sp3c het volgende:

[..]

klopt wel

vaak als ik zie dat iemand de term antimetisme misbruikt kijk ik naar de usernaam en dan staat er Bansheeboy
En hoe vaak was het terecht? Juist ja.

:{
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_211102171
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:13 schreef capricia het volgende:

[..]
[ twitter ]

Ongelooflijk laf. En triest dit. :r
Om je daar te verstoppen.
Al jaren bekend een oorlogsmisdaad. Maar zoals we weten zal Isral wel weer de schuld krijgen van alles.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:15:31 #86
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211102172
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:13 schreef capricia het volgende:

[..]
[ twitter ]

Ongelooflijk laf. En triest dit. :r
Om je daar te verstoppen.
Zie graag de bewijzen ervan na dat bombardement

Zieke shit all over the place
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:16:07 #87
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_211102182
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:13 schreef capricia het volgende:

[..]
[ twitter ]

Ongelooflijk laf. En triest dit. :r
Om je daar te verstoppen.
Volgens mij hebben ze half geen idee hoeveel tunnels en ondergrondse ruimte er zijn. Al die bommen raken Hamas niet als die 10 meter onder de grond zitten. De burgers zullen wel niet in de tunnels mogen...
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:16:29 #88
236264 crew  capricia
pi_211102188
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:15 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Al jaren bekend een oorlogsmisdaad. Maar zoals we weten zal Isral wel weer de schuld krijgen van alles.
Wellicht zijn er ook andere methoden om ze uit te roken?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:16:35 #89
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211102191
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:14 schreef bitterbal het volgende:
Is alsnog een beslissing die israel dan zou maken.
Is ook nogal een onmogelijke situatie als het klopt
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_211102193
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:13 schreef capricia het volgende:

[..]
[ twitter ]

Wel knap gemaakt. Ik houd daar wel van, alles recht, lange gangen, donkere muren.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:17:06 #91
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_211102196
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:13 schreef capricia het volgende:

[..]
[ twitter ]

Ongelooflijk laf. En triest dit. :r
Om je daar te verstoppen.
Ongelofelijk makkelijk om wat de Isralische overheid je wil doen laten geloven klakkeloos aan te nemen.

Het zou best kunnen hoor, maar laten we niet doen alsof Isralische propagandafilmpjes een betrouwbare bron van informatie zijn.
Huilen dan.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:17:09 #92
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_211102197
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 15:39 schreef Slayage het volgende:
Dat jongeren de Isralische staatspropaganda niet geloven komt door TikTok y'all _O-
Nou ja, het is waarschijnlijk de grootste vorm van SM onder jongeren en ik neem aan dat je niet gelooft in jongeren die het nieuws op tv volgen.

Ik zou voor propaganda onder jongeren altijd TikTok gebruiken.

Doet me een beetje denken aan de tekenfilms van de jaren '80 waar de slechterik via de tv probeerde mensen te hypnotiseren. Toen was het gewoon grappig en absurd.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:17:41 #93
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211102203
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:16 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Wel knap gemaakt. Ik houd daar wel van, alles recht, lange gangen, donkere muren.
En ook wel benieuwd hoe dit aangelegd is. Qua materiaal en kennis ook niet meest eenvoudige bouwwerkje
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_211102206
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:16 schreef Molo het volgende:

[..]
Is ook nogal een onmogelijke situatie als het klopt
ja dat wel maar alsnog
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:18:26 #95
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211102207
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:58 schreef bianconeri het volgende:
Echt het aantal pro-oorlogs misdaden figuren hier is echt te misselijk voor woorden :r

Hoe kun je al die misdaden tegen burgers goedpraten?
Het uitmoorden van burgers? Wat inmiddels wel heel dicht tegen genocide aan zit.
Helemaal mee eens. Kut-Hamas!
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:18:40 #96
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211102209
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:17 schreef Sherlock_Holmes het volgende:

[..]
Nou ja, het is waarschijnlijk de grootste vorm van SM onder jongeren en ik neem aan dat je niet gelooft in jongeren die het nieuws op tv volgen.

Ik zou voor propaganda onder jongeren altijd TikTok gebruiken.

Doet me een beetje denken aan de tekenfilms van de jaren '80 waar de slechterik via de tv probeerde mensen te hypnotiseren. Toen was het gewoon grappig en absurd.
Ovide en zijn vriendjes O+
Pi de slang met zijn hypnose-ogen O+
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:18:58 #97
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102213
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:12 schreef Momo het volgende:

[..]
[..]
Verhalen gaan dat Hamas in de ziekenhuizen zit onder andere, maar hiermee naai je natuurlijk ook vooral de burgers als je met bommen gaat gooien...
ja wat ik al weken loop te janken is dat zowel Isral als de Palestijnen het slachtoffer zijn van Hamas.
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
pi_211102217
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:13 schreef capricia het volgende:

[..]
[ twitter ]

Ongelooflijk laf. En triest dit. :r
Om je daar te verstoppen.
Weet je meteen waarom dat ziekenhuis ontruimd moest worden.
Zonder wrijving geen glans
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:19:36 #99
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_211102218
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:17 schreef Molo het volgende:

[..]
En ook wel benieuwd hoe dit aangelegd is. Qua materiaal en kennis ook niet meest eenvoudige bouwwerkje
Is gewoon een 'artist impression' met een onbekend waarheidsgehalte.
Huilen dan.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:19:38 #100
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211102219
quote:
7s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:17 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Ongelofelijk makkelijk om wat de Isralische overheid je wil doen laten geloven klakkeloos aan te nemen.

Het zou best kunnen hoor, maar laten we niet doen alsof Isralische propagandafilmpjes een betrouwbare bron van informatie zijn.
Ach joh, dat hoofdkwartier onder Al-Shifa is het slechtst bewaarde geheim van het Midden-Oosten.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:19:39 #101
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_211102220
quote:
7s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:17 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Ongelofelijk makkelijk om wat de Isralische overheid je wil doen laten geloven klakkeloos aan te nemen.

Het zou best kunnen hoor, maar laten we niet doen alsof Isralische propagandafilmpjes een betrouwbare bron van informatie zijn.
Aan de andere kant zou ik ook niet perse geloven dat ze een ziekenhuis zo maar zouden bombarderen omdat het kan. Denk dat er wel iets van waarheid in zit dat Hamas daar ergens gaat zitten. Maar de proportionaliteit is wel weg. Lijkt erop dat ze zo 20 burgerslachtoffers voor lief nemen als er maar eventueel een potentieel Hamas doel is geraakt....
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:20:25 #102
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_211102226
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:19 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ach joh, dat hoofdkwartier onder Al-Shifa is het slechtst bewaarde geheim van het Midden-Oosten.
En wat zegt dat over de kans dat ze daar dan ook daadwerkelijk zitten? Zoals ik zei: het kan. Maar het kan ook dat ze ondertussen ergens anders een tunneltje uitgespit hebben.
Huilen dan.
pi_211102229
Een onmogelijke keuze die israel moet maken. Dat hoofdkwartier zit daar al een jaar of 25, dus dat slopen dat zal vast en zeker een heel zware klap voor Hamas zijn. Maarja er zit wel een ziekenhuis bovenop
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:20:49 #104
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_211102231
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:05 schreef sp3c het volgende:
het is hier altijd wel gezelliger met klodders en zonder al deze bejaarden
SC begint vroeg vandaag zeg :D
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:21:26 #105
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_211102234
twitter


Over ziekenhuis en Hamas al eerder
pi_211102236
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:19 schreef Momo het volgende:

[..]
Aan de andere kant zou ik ook niet perse geloven dat ze een ziekenhuis zo maar zouden bombarderen omdat het kan. Denk dat er wel iets van waarheid in zit dat Hamas daar ergens gaat zitten. Maar de proportionaliteit is wel weg. Lijkt erop dat ze zo 20 burgerslachtoffers voor lief nemen als er maar eventueel een potentieel Hamas doel is geraakt....
die is al een tijdje weg
pi_211102242
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:58 schreef bianconeri het volgende:
Echt het aantal pro-oorlogs misdaden figuren hier is echt te misselijk voor woorden :r

Hoe kun je al die misdaden tegen burgers goedpraten?
Het uitmoorden van burgers? Wat inmiddels wel heel dicht tegen genocide aan zit.
Genocide gepleegd op een bevolking die iedere twintig jaar in omvang verdubbelt....

[ Bericht 0% gewijzigd door bertrandtraore op 27-10-2023 17:33:43 ]
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:23:52 #108
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102247
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:20 schreef opgebaarde het volgende:
Een onmogelijke keuze die israel moet maken. Dat hoofdkwartier zit daar al een jaar of 25, dus dat slopen dat zal vast en zeker een heel zware klap voor Hamas zijn. Maarja er zit wel een ziekenhuis bovenop
Terreurorganisaties zijn gewoon meedogenloos, gebruiken het volk dat ze pretenderen te beschermen als schild. Totaal geen eer bij deze mannen, niets behalve puur onvervalst kwaad.
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:25:25 #109
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_211102258
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:57 schreef bianconeri het volgende:

[..]
[..]
Ach hou toch op man.
Dus elke Duitser is verantwoordelijk voor Hitler?
Elke Rus voor Poetin?
Doe even normaal man :') En er zijn nog mensen die je post liken ook :')

Goed praten van massale bombardementen BEWUST op burgers.
Het goed praten van het onthouden van water, voedsel en medicatie voor BURGERS.

Walgelijk :r Gewoon te walgelijk voor woorden :r

Dat heeft helemaal niets met antisemitisme te maken, maar met een mens zijn.
Isral is een walgelijke terroristen staat dat Palestina al tientallen jaren onderdrukt.
En ja ook Hamas is afschuwelijk, maar goed praten van massaal uitmoorden van burgers :r :r :r
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
pi_211102260
nou misschien is die tweet niet waar
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:26:36 #111
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102267
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:57 schreef bianconeri het volgende:

[..]
[..]
Ach hou toch op man.
Dus elke Duitser is verantwoordelijk voor Hitler?
\
Lees "een vrouw in Berlijn"

succes
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:27:38 #112
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_211102273
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:25 schreef bitterbal het volgende:
nou misschien is die tweet niet waar
Is wel iemand die spoke person is voor de Isralische overheid, niet een anoniem twitter account.
Waarom zou Isral dit graag naar buiten brengen?
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:28:05 #113
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211102276
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:20 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
En wat zegt dat over de kans dat ze daar dan ook daadwerkelijk zitten? Zoals ik zei: het kan. Maar het kan ook dat ze ondertussen ergens anders een tunneltje uitgespit hebben.
Ja dat kan, dat ze net even patat aan het halen zijn of de frituurpan elders hebben opgesteld inmiddels. Dat wil niet zeggen dat het er nooit geweest is, er niet meer is en dat het geen smerige tactiek is geweest om daar te gaan zitten. Het is ook niet dat dit de enige plek is waar kwartier is gemaakt, dit is een structureel gegeven bij Hamas. En ja, naar aanleiding van 7 oktober neemt Isral daarom genoegen met een hele ruime foutmarge qua collateral damage.

Misselijkmakend, alles.
pi_211102287
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:27 schreef Momo het volgende:

[..]
Is wel iemand die spoke person is voor de Isralische overheid, niet een anoniem twitter account.
Waarom zou Isral dit graag naar buiten brengen?
ja dat ze kunnen zeggen dat ze hebben gewaarschuwd?

geen idee. :{
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:29:26 #115
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102290
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:21 schreef bitterbal het volgende:

[..]
die is al een tijdje weg
De vraag is of "proportionaliteit" telt bij het uitwissen van een terreurorganisatie, ik herinner me namelijk een Mosul....

Punt is gewoon, zolang Hamas zich niet onvoorwaardelijk overgeeft en alle gijzelaars per direct vrijlaat is er geen enkele reden tot proportionaliteit. Want, onderhandelen met terreur is gewoon geen optie.
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
pi_211102302
quote:
2s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:29 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
De vraag is of "proportionaliteit" telt bij het uitwissen van een terreurorganisatie, ik herinner me namelijk een Mosul....

Punt is gewoon, zolang Hamas zich niet onvoorwaardelijk overgeeft en alle gijzelaars per direct vrijlaat is er geen enkele reden tot proportionaliteit. Want, onderhandelen met terreur is gewoon geen optie.
ja dat ze hamas kapot schieten boeit mij niet maar al die burgers die daarbij worden gedood wel. sa
pi_211102304
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:57 schreef bianconeri het volgende:

[..]
[..]
Ach hou toch op man.
Dus elke Duitser is verantwoordelijk voor Hitler?
Elke Rus voor Poetin?
Doe even normaal man :') En er zijn nog mensen die je post liken ook :')

Goed praten van massale bombardementen BEWUST op burgers.
Het goed praten van het onthouden van water, voedsel en medicatie voor BURGERS.

Walgelijk :r Gewoon te walgelijk voor woorden :r

Dat heeft helemaal niets met antisemitisme te maken, maar met een mens zijn.
Isral is een walgelijke terroristen staat dat Palestina al tientallen jaren onderdrukt.
En ja ook Hamas is afschuwelijk, maar goed praten van massaal uitmoorden van burgers :r :r :r
Hoe kun je dat nou zeggen als IDF bewust de burgers waarschuwt om te evacueren voordat ze bombarderen. Dat is toch precies het tegenovergestelde dat ze bewust burgers NIET proberen te raken, laat staan "massaal uitmoorden". Waar verzin je dat nou helemaal?
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:30:32 #118
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_211102306
quote:
7s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:17 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Ongelofelijk makkelijk om wat de Isralische overheid je wil doen laten geloven klakkeloos aan te nemen.

Het zou best kunnen hoor, maar laten we niet doen alsof Isralische propagandafilmpjes een betrouwbare bron van informatie zijn.
Ach ach, meerdere media hadden hier jaren terug al over bericht hoor. Je denkt toch niet serieus dat men zo'n hele video gewoon even uit de duim zuigt? De meeste dingen die vanuit het Isralische leger komen zijn relatief betrouwbaar, dat is immers een officieel leger van een legitiem en democratisch land. Geen groep fundamentalistische terroristen zoals Hamas.

Why Hamas stores its weapons inside hospitals, mosques and schools
Top Secret Hamas Command Bunker in Gaza Revealed
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:30:56 #119
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211102314
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:57 schreef bianconeri het volgende:

[..]
[..]
Ach hou toch op man.
Dus elke Duitser is verantwoordelijk voor Hitler?
Elke Rus voor Poetin?

Doe even normaal man :') En er zijn nog mensen die je post liken ook :')
Nee, maar zowel in Duitsland en Rusland was en is er een behoorlijk probleem qua massale steun voor een destructief regime. Of niet?
quote:
Goed praten van massale bombardementen BEWUST op burgers.
Nee, ondanks de aanwezigheid van burgers denk ik eerder.
quote:
Het goed praten van het onthouden van water, voedsel en medicatie voor BURGERS.

Walgelijk :r Gewoon te walgelijk voor woorden :r
Eens.
quote:
Dat heeft helemaal niets met antisemitisme te maken, maar met een mens zijn.
Isral is een walgelijke terroristen staat dat Palestina al tientallen jaren onderdrukt.
En ja ook Hamas is afschuwelijk, maar goed praten van massaal uitmoorden van burgers :r :r :r
Ik heb hier niemand het massaal uitmoorden van burgers goed zien praten.
pi_211102315
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:17 schreef Molo het volgende:

[..]
En ook wel benieuwd hoe dit aangelegd is. Qua materiaal en kennis ook niet meest eenvoudige bouwwerkje

Uit het artikel van @Momo:

quote:
The Israelis are so sure about the location of the Hamas bunker, however, not because they are trying to score propaganda points, or because it has been repeatedly mentioned in passing by Western reporters—but because they built it. Back in 1983, when Israel still ruled Gaza, they built a secure underground operating room and tunnel network beneath Shifa hospital—which is one among several reasons why Israeli security sources are so sure that there is a main Hamas command bunker in or around the large cement basement beneath the area of Building 2 of the Hospital, which reporters are obviously prohibited from entering.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:32:02 #121
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102324
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:30 schreef bitterbal het volgende:

[..]
ja dat ze hamas kapot schieten boeit mij niet maar al die burgers die daarbij worden gedood wel. sa
Het is diep treurig. Maar de eisen zijn niet onredelijk, en wanneer daaraan wordt voldaan kan er pas een nieuwe fase aanbreken. Hamas kan niet vergeven worden en die gijzelaars moeten gewoon allemaal vrij.
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:35:52 #122
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_211102347
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:30 schreef Alov het volgende:

[..]
Hoe kun je dat nou zeggen als IDF bewust de burgers waarschuwt om te evacueren voordat ze bombarderen. Dat is toch precies het tegenovergestelde dat ze bewust burgers NIET proberen te raken, laat staan "massaal uitmoorden". Waar verzin je dat nou helemaal?
Het is ook een bespottelijk idee dat het Isralische leger bewust burgers zou bombarderen. Als men alle bombardementen zo weinig slachtoffers maakt doen ze dan echt iets fout. En je kunt ook aan de bombardementen zelf wel zien hoe gericht men te werk gaat. Dat is precisiewerk om juist zoveel mogelijk slachtoffers te voorkomen:

twitter
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_211102385
quote:
2s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:32 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
Het is diep treurig. Maar de eisen zijn niet onredelijk, en wanneer daaraan wordt voldaan kan er pas een nieuwe fase aanbreken. Hamas kan niet vergeven worden en die gijzelaars moeten gewoon allemaal vrij.
nee maar je kan niet alle burgers straffen voor hamas.

Vind ik.
pi_211102389
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:05 schreef AchJa het volgende:

[..]
Boo fucking hoo... :')
Owh wanneer Rusland het doet dan doen we met zijn allen ''BOEEEEHHHH vuilakken! hoe Durven ze!!''.
Doet Israel hetzelfde dan juicht heel Nederland.

Beetje hypocriet of niet dan?
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:41:02 #125
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211102390
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:35 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het is ook een bespottelijk idee dat het Isralische leger bewust burgers zou bombarderen. Als men alle bombardementen zo weinig slachtoffers maakt doen ze dan echt iets fout. En je kunt ook aan de bombardementen zelf wel zien hoe gericht men te werk gaat. Dat is precisiewerk om juist zoveel mogelijk slachtoffers te voorkomen:

[ twitter ]
En er is ook de wetenschap dat er afzwaaiers, fouten en een foutmarge qua geschatte omstanders bestaat en vooral de wetenschap dat ze wat bepaalde kopstukken betreft zonder met de ogen te knipperen een heel gebouw zullen willen meenemen voor de zekerheid, ongeacht of daar een bruiloft, een peuterzaal n een bejaardenclub tegelijk in zit.
pi_211102392
ze verwachten dat er nog zeker 1000 lichamen onder het puin liggen in gaza. Dus met dat precisie bombaderen zal het wel ook wel meevallen
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:41:14 #127
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211102395
quote:
7s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:19 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Is gewoon een 'artist impression' met een onbekend waarheidsgehalte.
De tunnels waar ik van de week echte filmpjes van zag zagen er best stevig en goed aangelegd uit. Kilometers lang.
Daar zit serieuze ingenieurswerk achter
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:41:41 #128
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211102399
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:41 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Owh wanneer Rusland het doet dan doen we met zijn allen ''BOEEEEHHHH vuilakken! hoe Durven ze!!''.
Doet Israel hetzelfde dan juicht heel Nederland.

Beetje hypocriet of niet dan?
Waar zie jij juichende Nederlanders? Serieus?
pi_211102403
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:40 schreef bitterbal het volgende:

[..]
nee maar je kan niet alle burgers straffen voor hamas.

Vind ik.
Hamas verschuilt zich achter die burgers en Isral is het wel zat en maakt het niet meer zoveel uit.

Die burgers zitten tussen a rock and a hard place. :{
Intolerant voor intolerantie
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:42:01 #130
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_211102405
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:41 schreef bianconeri het volgende:
Owh wanneer Rusland het doet dan doen we met zijn allen ''BOEEEEHHHH vuilakken! hoe Durven ze!!''.
Doet Israel hetzelfde dan juicht heel Nederland.

Beetje hypocriet of niet dan?
Israel doet helemaal niet hetzelfde... Wat voor logica is dit nou weer? :')
pi_211102415
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:15 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Al jaren bekend een oorlogsmisdaad. Maar zoals we weten zal Isral wel weer de schuld krijgen van alles.
Uhm? Omdat Isral alle schuld ook verdient te krijgen?
Isral pleegt vele terroristen daden, pleegt walgelijke oorlogsdaden tegen de mensheid.

Waarom zouden ze dan niet de schuld krijgen?
pi_211102421
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:42 schreef AchJa het volgende:

[..]
Israel doet helemaal niet hetzelfde... Wat voor logica is dit nou weer? :')
Isral bombardeert burgers en hulpdiensten.
Doet Rusland ook.
En bezet andere gebieden, al tientallen jaren. Rusland ook.

Zit vrij weinig verschil in.
pi_211102426
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:41 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Waar zie jij juichende Nederlanders? Serieus?
In dit topic zie je genoeg mensen die alles goedpraten wat Isral aan het uitspoken is.
Die al die oorlogsmisdaden goedpraten.

Kijk alleen al naar degenen die ik quote.
pi_211102428
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:41 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Hamas verschuilt zich achter die burgers en Isral is het wel zat en maakt het niet meer zoveel uit.

Die burgers zitten tussen a rock and a hard place. :{
ja israel is boos maar niets voor niets zijn er steeds meer geluiden die israel oproepen het wat kalmer aan te doen

besides stel dat ze op deze manier hamas uitschakelen, wat met de generatie nu opgroeit vol haat en woede richting israel
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:45:22 #135
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_211102430
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:44 schreef bianconeri het volgende:

Isral bombardeert burgers en hulpdiensten.
Doet Rusland ook.
En bezet andere gebieden, al tientallen jaren. Rusland ook.

Zit vrij weinig verschil in.
Dat jij het verschil niet ziet zegt meer iets over jou.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:46:07 #136
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211102444
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:31 schreef Jazeg het volgende:

[..]
Uit het artikel van @:momo:
[..]

Damn :{
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:46:25 #137
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_211102447
quote:
2s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:32 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
Het is diep treurig. Maar de eisen zijn niet onredelijk, en wanneer daaraan wordt voldaan kan er pas een nieuwe fase aanbreken. Hamas kan niet vergeven worden en die gijzelaars moeten gewoon allemaal vrij.
En als dat niet gebeurd straffen we de regular Palestine door ze hun brood en beleg (denk daarbij aan allerlei soorten vleeswaren en pittige kaasjes) te ontzeggen.

Gaat nergens over.

:{
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_211102461
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:45 schreef bitterbal het volgende:

[..]
ja israel is boos maar niets voor niets zijn er steeds meer geluiden die israel oproepen het wat kalmer aan te doen

besides stel dat ze op deze manier hamas uitschakelen, wat met de generatie nu opgroeit vol haat en woede richting israel
In tegenstelling tot nu, waar ze met liefde en een natte broek kijken naar de Israli O+
Intolerant voor intolerantie
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:47:44 #139
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_211102467
https://www.nu.nl/303767/(...)scalatie-dreigt.html
VS slaat terug na aanvallen in Syri en Irak: 'Verdere escalatie dreigt'
De spanningen tussen de Verenigde Staten en Iran lopen op na aanvallen op Amerikaanse troepen in het Midden-Oosten. Biden heeft na waarschuwingen teruggeslagen en experts houden rekening met meer geweld.
pi_211102468
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:47 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
In tegenstelling tot nu, waar ze met liefde en een natte broek kijken naar de Israli O+
nou nee maar denk dat niemand van ons met liefde naar ze zou kijken als wij in gaza zouden wonen
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:49:14 #141
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_211102481
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:14 schreef bitterbal het volgende:
Is alsnog een beslissing die israel dan zou maken.
Nee hoor, als bepaalde plekken worden gebruikt voor oorlogsvoering zijn deze een legitiem doelwit. Anders zou je het partijen namelijk stimuleren om burgers als menselijk schild te gebruiken om immuniteit te creren. Strijdende partijen zijn aan hun zijde verantwoordelijk voor hun eigen burgers. Sommigen lijken in deze kwestie echter de denken dat Isral verantwoordelijk is voor zowel de burgers aan hun kant als die aan Palestijnse kant, dat klopt niet.

Zie ook het internationale oorlogsrecht en de uitleg van deze Britse militair deskundige voor Sky:
quote:
Rule 97. The use of human shields is prohibited

In the context of international armed conflicts, this rule is set forth in the Third Geneva Convention (with respect to prisoners of war), the Fourth Geneva Convention (with respect to protected civilians) and Additional Protocol I (with respect to civilians in general). Under the Statute of the International Criminal Court, “utilizing the presence of a civilian or other protected person to render certain points, areas or military forces immune from military operations” constitutes a war crime in international armed conflicts.

Bron
twitter
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_211102487
quote:
15s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:46 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
En als dat niet gebeurd straffen we de regular Palestine door ze hun brood en beleg (denk daarbij aan allerlei soorten vleeswaren en pittige kaasjes) te ontzeggen.

Gaat nergens over.

:{
Als ze geen brood hebben, heet het dan nog wel beleg? :?
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  Forum Admin vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:50:05 #143
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_211102490
quote:
15s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:46 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
En als dat niet gebeurd straffen we de regular Palestine door ze hun brood en beleg (denk daarbij aan allerlei soorten vleeswaren en pittige kaasjes) te ontzeggen.

Gaat nergens over.

:{
En dit argument gebruikt Israel ook. Een loop, ad infinitum etc.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_211102492
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:49 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Nee hoor, als bepaalde plekken worden gebruikt voor oorlogsvoering zijn deze een legitiem doelwit. Anders zou je het partijen namelijk stimuleren om burgers als menselijk schild te gebruiken om immuniteit te creren. Strijdende partijen zijn aan hun zijde verantwoordelijk voor hun eigen burgers. Sommigen lijken in deze kwestie echter de denken dat Isral verantwoordelijk is voor zowel de burgers aan hun kant als die aan Palestijnse kant, dat klopt niet.

Zie ook het internationale oorlogsrecht en de uitleg van deze Britse militair deskundige voor Sky:
[..]
[ twitter ]
Israell kan er voor kiezen om het ziekenhuis niet te bombarderen.
pi_211102504
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:50 schreef bitterbal het volgende:

[..]
Israell kan er voor kiezen om het ziekenhuis niet te bombarderen.
Hamas kan er voor kiezen om het ziekenhuis niet te bombarderen.

FTFY
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:51:51 #146
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_211102511
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:50 schreef bitterbal het volgende:

[..]
Israell kan er voor kiezen om het ziekenhuis niet te bombarderen.
Hamas moet kiezen hun hoofdkwartier niet onder een ziekenhuis te vestigen. Je wijst naar de verkeerde partij.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_211102523
ja maar van terroristen verwacht je niet beter toch. Israel als beschaafde staat kan anders kiezen

maar goed dat vind ik
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:53:27 #148
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_211102528
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:50 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
En dit argument gebruikt Israel ook. Een loop, ad infinitum etc.
Yep, maar zij zijn een land en zouden zich niet als terroristen moeten gedragen. Ze veroordelen Hamas maar ze gedragen zich wel als hen. Al is het wel langs meer sociaal geaccepteerde paden. Het netto effect is echter meer nog meer onschuldige slachtoffers. Dus het is terreur vs terreur. Ik kan er niks anders van maken Jason.

Jason.

:{
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:53:33 #149
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_211102530
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:40 schreef bitterbal het volgende:

[..]
nee maar je kan niet alle burgers straffen voor hamas.

Vind ik.
Gelukkig hadden de geallieerden daar in de tweede Wereldoorlog minder problemen mee.

Vind ik.
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
pi_211102534
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:51 schreef HowardRoark het volgende:
Hamas moet kiezen hun hoofdkwartier niet onder een ziekenhuis te vestigen. Je wijst naar de verkeerde partij.
Ze zullen in ieder geval niet schieten vanuit hun hoofdkwartier dus wat dat betreft geef ik de keuze een 7/10.
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:54:00 #151
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211102537
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:50 schreef bitterbal het volgende:

[..]
Israell kan er voor kiezen om het ziekenhuis niet te bombarderen.
Dat hebben ze zo te lezen dus al sinds start van dat hoofdkwartier van Hamas daar idd bewust niet gedaan

Waarom bleef dat ziekenhuis daar operationeel terwijl er Hamas overal in en rond zat? Betaald met ontwikkelingsgeld ook grotendeels
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_211102544
kunnen ze die tunnels niet met een grondoffensief vernietigen?
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:55:30 #153
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211102554
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:54 schreef bitterbal het volgende:
kunnen ze die tunnels niet met een grondoffensief vernietigen?
Dat is Vietnam scenario en dan ben je altijd zwaar kwetsbaar en vaak de Sjaak als invallende partij
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:56:02 #154
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_211102561
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:54 schreef bitterbal het volgende:
kunnen ze die tunnels niet met een grondoffensief vernietigen?
Dat is het idee ja. Maarja het is even groot als de helft van het metrostelsel van NY (wat bekend is althans) en gaat tot 70 meter diep. Dus dat zal alsnog wel wat werk zijn.
In feite ligt er onder gaza een tweede 'schaduw' stad.

Gok ook dat ze slim genoeg zijn om zware deuren tussen stukken te plaatsen die dicht kunnen in geval van explosies/water/gas.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:57:21 #155
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_211102574
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:35 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het is ook een bespottelijk idee dat het Isralische leger bewust burgers zou bombarderen. Als men alle bombardementen zo weinig slachtoffers maakt doen ze dan echt iets fout. En je kunt ook aan de bombardementen zelf wel zien hoe gericht men te werk gaat. Dat is precisiewerk om juist zoveel mogelijk slachtoffers te voorkomen:

[ twitter ]
https://pbs.twimg.com/media/F9V0A9_a4AEOvow?format=jpg&name=small
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:58:31 #156
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211102584
Die hulpgoederen, kunnen die trouwens niet per zee worden aangevoerd?
Enorme kustlijn daaro aanwezig
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_211102585
zijn trouwens ook chirurgen aangekomen in gaza vandaag. Weet niet hoeveel ziekenhuizen er nu nog operationeel zijn

Chirurgisch team van Rode Kruis aangekomen in Gaza
Een chirurgisch team en een explosievenexpert van het Internationale Comit van het Rode Kruis (ICRC) zijn aangekomen in Gaza. De tien deskundigen waren al een tijdje beschikbaar om hulp te verlenen in het gebied, maar konden eerder niet de grens bij Egypte over. Het is de eerste keer dat chirurgen van het Rode Kruis het gebied hebben kunnen bereiken.

De artsen zullen in ziekenhuizen in Gaza ondersteuning bieden en operaties uitvoeren. "Deze cruciale humanitaire hulp geeft een beetje verlichting, maar het is niet genoeg", zegt de regionale ICRC-directeur Fabrizio Carboni. "Veilige, duurzame toegang tot hulpverlening is dringend nodig."

https://nos.nl/collectie/(...)etaanval-op-tel-aviv
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 17:59:00 #158
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_211102588
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:58 schreef Molo het volgende:
Die hulpgoederen, kunnen die trouwens niet per zee worden aangevoerd?
Enorme kustlijn daaro aanwezig
Nee, want Israel heeft een blokkade op zee gemaakt. (al heel lang trouwens)
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_211102590
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:58 schreef Molo het volgende:
Die hulpgoederen, kunnen die trouwens niet per zee worden aangevoerd?
Enorme kustlijn daaro aanwezig
Frankrijk heeft een immens groot schip naar gaza gestuurd waar men ook medische hulp kan verlezen las ik 2 dagen terug dacht ik
pi_211102597
Eens zien welke wereldverbeteraars clubjes deze oorlogsdaad veroordelen, een militaire basis onder een ziekenhuis, de Hamas tactiek.

twitter
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_211102598
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:45 schreef bitterbal het volgende:

[..]
ja israel is boos maar niets voor niets zijn er steeds meer geluiden die israel oproepen het wat kalmer aan te doen

besides stel dat ze op deze manier hamas uitschakelen, wat met de generatie nu opgroeit vol haat en woede richting israel
Inzien dat ze fout zaten net als de Duitsers toen hun hele land in puin geschoten was.

Al zal het hier wat anders liggen, dat snap ik wel
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:00:55 #162
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_211102611
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:00 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Inzien dat ze fout zaten net als de Duitsers toen hun hele land in puin geschoten was.

Al zal het hier wat anders liggen, dat snap ik wel
mja kan je toch niet met elkaar vergelijken :{
pi_211102617
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:41 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Owh wanneer Rusland het doet dan doen we met zijn allen ''BOEEEEHHHH vuilakken! hoe Durven ze!!''.
Doet Israel hetzelfde dan juicht heel Nederland.

Beetje hypocriet of niet dan?
Valt mee.
Incelfrikandel
pi_211102625
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:55 schreef Molo het volgende:

[..]
Dat is Vietnam scenario en dan ben je altijd zwaar kwetsbaar en vaak de Sjaak als invallende partij
En dan wordt er een afweging gemaakt om je eigen soldaten te sparen ten koste van colateral damage. Tactisch gezien de logische keuze.

Volgens mij is Isral het punt voorbij dat het zich laat benvloeden door de mening van de rest van de wereld. Dit plan wordt doorgezet, eigen mensen eerst, geen concessies.
pi_211102643
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:58 schreef Molo het volgende:
Die hulpgoederen, kunnen die trouwens niet per zee worden aangevoerd?
Enorme kustlijn daaro aanwezig
Dat accepteert Israel toch niet? Anders had dat via Egypte wel gegaan
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211102644
Ze kunnen die tunnels zeker niet volspuiten met een dodelijk gas ofzo?
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:04:14 #168
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_211102653
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:59 schreef Tekaschi het volgende:
Eens zien welke wereldverbeteraars clubjes deze oorlogsdaad veroordelen, een militaire basis onder een ziekenhuis, de Hamas tactiek.

[ twitter ]
Binnen de Red–Green Alliance zullen dat er weinigen zijn. Die kijken immers alleen naar wat Isral doet.
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:03 schreef bitterbal het volgende:
Ze kunnen die tunnels zeker niet volspuiten met een dodelijk gas ofzo?
Dat mag niet. En Hamas zal daar ook (natuurlijk op verschillende plekken) de gijzelaars vasthouden.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_211102662
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:03 schreef bitterbal het volgende:
Ze kunnen die tunnels zeker niet volspuiten met een dodelijk gas ofzo?
500km tunnel, 2x2meter volgens berichten. Dat is 8.000.000m3 (bijna zoveel inhoud als de gotthard tunnel), is dat uberhaupt mogelijk?

En daarbij zitten de gijzelaars ook in de tunnel ;)
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211102663
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:03 schreef bitterbal het volgende:
Ze kunnen die tunnels zeker niet volspuiten met een dodelijk gas ofzo?
Ik zie jou al rondjes rennen in je blote kont.
pi_211102666
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:05 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
500km tunnen, 2x2meter volgens berichten. Dat is 8.000.000m3 (bijna zoveel inhoud als de gotthard tunnel), is dat uberhaupt mogelijk?
ik heb geen idee :D

zou wel iets te makkelijk gedacht zijn denk ik ja
pi_211102670
quote:
13s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:04 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Binnen de Red–Green Alliance zullen dat er weinigen zijn. Die kijken immers alleen naar wat Isral doet.
[..]
Dat mag niet. En Hamas zal daar ook (natuurlijk op verschillende plekken) de gijzelaars vasthouden.
Waarom mag dat niet?
pi_211102673
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:45 schreef AchJa het volgende:

[..]
Dat jij het verschil niet ziet zegt meer iets over jou.
Dat jij niet inhoudelijk kan reageren op inhoudelijk reacties zegt meer over jou.
Niet over het verschil dat er niet is.

En goed praten van bombardementen op burgers en uithongeren van burgers goed praten bij Israel en niet bij Rusland. Is gewoon hypocriet.
pi_211102679
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:05 schreef bitterbal het volgende:

[..]
ik heb geen idee :D

zou wel iets te makkelijk gedacht zijn denk ik ja
En de gijzelaars zitten ook in de tunnels (zie edit, je was te snel :P )
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211102680
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:03 schreef bitterbal het volgende:
Ze kunnen die tunnels zeker niet volspuiten met een dodelijk gas ofzo?
Ik zit te denken aan water. Hamas haat natte voetjes.
pi_211102686
nou ja zal mij niets verbazen als israel die gijzelaars als nevenschade ziet
pi_211102693
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:05 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
500km tunnel, 2x2meter volgens berichten. Dat is 8.000.000m3 (bijna zoveel inhoud als de gotthard tunnel), is dat uberhaupt mogelijk?

En daarbij zitten de gijzelaars ook in de tunnel ;)
Owh ja want alles helemaal kapot gooien met bommen waarbij alles en iedereen dood gaat zorgt er dan zeker niet voor dat diezelfde gegijzelden niet dood gaan :')

En ook nog een heleboel onschuldigen.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:07:23 #178
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_211102695
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:05 schreef bitterbal het volgende:

[..]
Waarom mag dat niet?
Het gebruik van chemische wapens betreft een oorlogsmisdaad.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_211102698
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:06 schreef bitterbal het volgende:
nou ja zal mij niets verbazen als israel die gijzelaars als nevenschade ziet
Ja goh.... Net als die duizenden onschuldige burgers.
En de tientallen VN medewerkers.
pi_211102699
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:07 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het gebruik van chemische wapens betreft een oorlogsmisdaad.
ah uiteraard
pi_211102714
WHO: duizend lichamen onder puin
De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) zegt dat het vanuit de Gazastrook schattingen heeft doorgekregen van het aantal mensen dat nog onder het puin van platgebombardeerde gebouwen ligt. Het zou gaan om meer dan duizend lichamen, zei WHO-vertegenwoordiger Peeperkorn vanuit Jeruzalem.

Hij zei ook dat de WHO niet twijfelt aan de dodentallen die het door Hamas aangestuurde gezondheidsministerie in Gaza meldt. De afgelopen jaren zijn die cijfers volgens hem betrouwbaar gebleken. Volgens het gezondheidsministerie zijn tot nu toe meer dan 7000 mensen gedood.

https://nos.nl/collectie/(...)etaanval-op-tel-aviv
pi_211102721
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:07 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Owh ja want alles helemaal kapot gooien met bommen waarbij alles en iedereen dood gaat zorgt er dan zeker niet voor dat diezelfde gegijzelden niet dood gaan :')

En ook nog een heleboel onschuldigen.
Als het zo makkelijk zou zijn... De bommen komen niet zo diep (70meter). Zelfs bunkerbusters niet
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211102723
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:10 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Als het zo makkelijk zou zijn... De bommen komen niet zo diep (70meter). Zelfs bunkerbusters niet
nou dan heeft dat ziekenhuis toch ook geen nut? Of zeg ik nou iets heel raars?
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:11:17 #184
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_211102730
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:06 schreef bitterbal het volgende:
nou ja zal mij niets verbazen als israel die gijzelaars als nevenschade ziet
Dat zal niet. Men heeft ooit ruim 1000 Palestijnse terroristen geruild voor n Isralische soldaat die gegijzeld was. Ik denk dat ze er eerder op rekenen dat een aanzienlijk deel van de gijzelaars in leven zal worden gehouden.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_211102733
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:10 schreef bitterbal het volgende:

[..]
nou dan heeft dat ziekenhuis toch ook geen nut? Of zeg ik nou iets heel raars?
Jawel, want het ziekenhuis wordt (nog) niet gebombardeerd. Waarom denk je dat ze daaronder hun HQ hebben :')
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211102741
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:41 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Owh wanneer Rusland het doet dan doen we met zijn allen ''BOEEEEHHHH vuilakken! hoe Durven ze!!''.
Doet Israel hetzelfde dan juicht heel Nederland.

Beetje hypocriet of niet dan?
Hypocriet zijn al die moslims die krijsen over Isral, toch een beetje gestoord als je erover denkt? 1400 jaar genocide, landjepik, apartheid en gruwelijke daden tegen de mensheid, kritiekloos op hun herkomstlanden waar ze vanuit gevlucht zijn en die zich nog massaal schuldig maken aan dit barbaars gedrag tot op de dag van vandaag en dan durven te klagen over het westen. Moslims zouden de laatste zijn die mogen klagen en vingerwijzen over de ellende wat nu speelt.

Alsof Hitler schande zou spreken over 7 oktober, zo komt het over.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_211102745
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:07 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Owh ja want alles helemaal kapot gooien met bommen waarbij alles en iedereen dood gaat zorgt er dan zeker niet voor dat diezelfde gegijzelden niet dood gaan :')

En ook nog een heleboel onschuldigen.
Hadden de geallieerden Hitler ook maar moeten laten zitten dan? Wat is het verschil?
pi_211102748
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:06 schreef bitterbal het volgende:
nou ja zal mij niets verbazen als israel die gijzelaars als nevenschade ziet
Tja, er bestaat zoiets als een 'Hannibal' decreet (of hoe het ook genoemd wordt), maar dat is volgens mij alleen voor soldaten, en het bestaan daarvan wordt ontkent
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211102770
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:11 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Jawel, want het ziekenhuis wordt (nog) niet gebombardeerd. Waarom denk je dat ze daaronder hun HQ hebben :')
daar hadden we het toch over? dat dat ziekenhuis gebombardeerd zal worden omdat hamas er onder zit ?
pi_211102808
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:14 schreef bitterbal het volgende:

[..]
daar hadden we het toch over? dat dat ziekenhuis gebombardeerd zal worden omdat hamas er onder zit ?
Ah, wacht ik heb dat stukje even gemist zie ik.

Tot nu toe hebben ze dat niet gedaan. Volgens die bobo van het Internationaal strafhof (vorige week bij OP1), zou dat inderdaad een legitiem doelwit kunnen zijn. Maar ik hoop dat ze dat niet op die manier gaan doen
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211102816
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:17 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Ah, wacht ik heb dat stukje even gemist zie ik.

Tot nu toe hebben ze dat niet gedaan. Volgens die bobo van het Internationaal strafhof (vorige week bij OP1), zou dat inderdaad een legitiem doelwit kunnen zijn. Maar ik hoop dat ze dat niet op die manier gaan doen
hier boven staat een tweet dat ze gewaarschuwd zijn dat het wel gaat gebeuren :{
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:19:51 #192
236264 crew  capricia
pi_211102824
Maar goed. Gezien het feit dat er al dagen geen stroom en water is, zullen er niet veel mensen meer in de Intensive Care liggen. Die niet vervoerd kunnen worden.

Hoeveel bedden heeft dat ziekenhuis?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_211102833
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:18 schreef bitterbal het volgende:

[..]
hier boven staat een tweet dat ze gewaarschuwd zijn dat het wel gaat gebeuren :{
Hopelijk alleen om de patienten en medewerkers daar weg te jagen. geen slimme zet als ze het echt gaan bombarderen. Ik ben daar ook op tegen
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211102834
twitter
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_211102839
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:19 schreef capricia het volgende:
Maar goed. Gezien het feit dat er al dagen geen stroom en water is, zullen er niet veel mensen meer in de Intensive Care liggen. Die niet vervoerd kunnen worden.

Hoeveel bedden heeft dat ziekenhuis?

Ook info over bedden en personeel.
De waarheid in iemands hoofd is vaak onbuigzamer dan het sterkste staal.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:21:28 #196
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102840
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:19 schreef capricia het volgende:
Maar goed. Gezien het feit dat er al dagen geen stroom en water is, zullen er niet veel mensen meer in de Intensive Care liggen.
De ijskoude onverschillige werkelijkheid is ontnuchterend... maar ja ik denk dat je wel gelijk hebt
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  Moderator vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:23:36 #197
236264 crew  capricia
pi_211102848
quote:
2s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:21 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
De ijskoude onverschillige werkelijkheid is soms... ontnuchterend... maar ja ik denk dat je wel gelijk hebt
Ja. Ik word er naar van.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:24:16 #198
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211102858
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:23 schreef capricia het volgende:

[..]
Ja. Ik word er naar van.
iedereen die zinnig is
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
pi_211102862
twitter
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_211102873
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:19 schreef capricia het volgende:
Maar goed. Gezien het feit dat er al dagen geen stroom en water is, zullen er niet veel mensen meer in de Intensive Care liggen. Die niet vervoerd kunnen worden.

Hoeveel bedden heeft dat ziekenhuis?
Tja, wat zegt dat eigenlijk? Ze zullen sowieso aan triage doen, de mensen die niet kritiek zijn krijgen geen bed, de rest kan op de grond of een veldbedje/matras. Als ze 100 bedden hebben wil niet zeggen dat ze geen 1000 patienten hebben

Zal iig erg naar zijn allemaal
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211102889
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:24 schreef Tekaschi het volgende:
[ twitter ]
Ik betwijfel wel of het er zo fancy uitziet daar onder de grond :') Maar Hamas had dat geld beter aan de bevolking en ontwikkeling kunnen besteden |:(
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211102896
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:20 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Hopelijk alleen om de patienten en medewerkers daar weg te jagen. geen slimme zet als ze het echt gaan bombarderen. Ik ben daar ook op tegen
Of wie weet gaan er binnenkort juist wel tactische teams naar binnen en proberen ze het zo leeg te krijgen. Wat hebben ze aan bombarderen? Ze krijgen alleen maar meer weerstand van buitenaf en die tunnels zullen het wel overleven.
pi_211102930
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:28 schreef Jazeg het volgende:

[..]
Of wie weet gaan er binnenkort juist wel tactische teams naar binnen en proberen ze het zo leeg te krijgen. Wat hebben ze aan bombarderen? Ze krijgen alleen maar meer weerstand van buitenaf en die tunnels zullen het wel overleven.
Ter vergelijking; Het tunnelnetwerk van de Vietcong was 250km volgens Google. Dit is volgens berichten 2x dat. En de Vietnamoorlog ging niet heel gesmeerd om het ligt uit te drukken... Vooral vanwege de tunnels

https://historianet.nl/oo(...)e-vietnamese-tunnels
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211102956
'Aanzienlijke voortgang' in onderhandelingen over vrijlating gijzelaars
Diplomatieke bronnen melden aan de Arabische nieuwszender Al Jazeera en de Amerikaanse nieuwszender CNN dat er "aanzienlijke voortgang" is bij de onderhandelingen over de vrijlating van Isralische gijzelaars die worden vastgehouden door Hamas.

Die gesprekken worden geleid door Qatar. Een bron spreekt tegen CNN van "een doorbraak", maar zegt dat er ook nog altijd pijnpunten zijn die moeten worden opgelost. Een Amerikaanse diplomaat tempert de verwachtingen iets. Er zou inderdaad progressie zijn geboekt, maar "het spant erom".

Het is niet duidelijk wat er tegenover vrijlating van de Isralische gijzelaars in Gaza zou staan. Er wordt mogelijk gesproken over een staakt-het-vuren.

https://nos.nl/collectie/(...)etaanval-op-tel-aviv
pi_211102965
Leger Isral: 'Hamas gebruikt groot ziekenhuis als hoofdkwartier'
Hamas gebruikt het grootste ziekenhuis van Gaza-Stad als commandocentrum, zo beweert het Isralische leger. Het Shifa-ziekenhuis zou toegang bieden aan door Hamas gegraven tunnels, waarin strijders van de groep zich zouden hebben verscholen na de aanslagen van eerder deze maand, in Isral.

Ook zou er onder het ziekenhuis nog voldoende brandstof opgeslagen liggen, alleen te gebruiken door Hamas zelf, en zouden er slaapzalen en badkamers zijn voor 'honderden' Hamas-strijders.

Tijdens een persconferentie liet een woordvoerder van het leger geluidsopnames horen van anonieme Gazanen, die bespreken hoe het ziekenhuis als hoofdkwartier dient voor Hamas-strijders. Ook werden satellietbeelden vertoond, die duidelijk moeten maken dat het ziekenhuis ook een Hamas-hoofdkwartier is. Isral claimt al jaren dat het ziekenhuis door Hamas gebruikt wordt, maar leverde daar tot nu toe nooit bewijs voor.

https://nos.nl/collectie/(...)etaanval-op-tel-aviv
pi_211102975
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:31 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Ter vergelijking; Het tunnelnetwerk van de Vietcong was 250km volgens Google. Dit is volgens berichten 2x dat. En de Vietnamoorlog ging niet heel gesmeerd om het ligt uit te drukken... Vooral vanwege de tunnels

https://historianet.nl/oo(...)e-vietnamese-tunnels
De technologie is wel wat veranderd sindsdien natuurlijk. Maar inderdaad, het klinkt niet als aannemelijk maar een ziekenhuis platgooien ook niet.
pi_211102991
quote:
7s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 16:56 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Denk niet dat iemand jouw propagandadumps nog bekijkt dus ik zou mezelf de moeite besparen
c_/
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_211102995
De claim van Isral zal hoe dan ook extra zorgen opleveren voor de Palestijnse burgers die hun toevlucht hebben genomen tot het complex: het ziekenhuis zit op dit moment niet alleen vol met duizenden patinten, maar ook met duizenden burgers uit de stad die hopen veilig te schuilen.

https://nos.nl/artikel/24(...)is-als-hoofdkwartier
pi_211103009
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211103046
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:37 schreef Slayage het volgende:

[..]
c_/
In t koffiehuis wss meer succes idd.
"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."
pi_211103051
twitter
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_211103054
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:19 schreef capricia het volgende:
Maar goed. Gezien het feit dat er al dagen geen stroom en water is, zullen er niet veel mensen meer in de Intensive Care liggen. Die niet vervoerd kunnen worden.

Hoeveel bedden heeft dat ziekenhuis?
Kan meteen ten einde zijn als Hamas zich overgeeft, zichzelf ontwapent, Isral erkent, stopt met Jodenhaat en in vrede samen gaan leven.

Gaat nooit gebeuren natuurlijk.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:45:06 #213
401485 Molo
Vllig losgelst
pi_211103056
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:03 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Dat accepteert Israel toch niet? Anders had dat via Egypte wel gegaan
Ja was idd beetje te voor de hand liggend geweest ja

Ken de geschiedenis en alles niet goed helaasch
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_211103078
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:07 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het gebruik van chemische wapens betreft een oorlogsmisdaad.
En Isral heeft ook maar 1 seconde tot nu toe gegeven om oorlogsmidaden?

Nee.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:47:52 #215
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_211103084
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:47 schreef bianconeri het volgende:

[..]
En Isral heeft ook maar 1 seconde tot nu toe gegeven om oorlogsmidaden?

Nee.
Hamas wel?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_211103094
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:10 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Als het zo makkelijk zou zijn... De bommen komen niet zo diep (70meter). Zelfs bunkerbusters niet
Het doel om het ziekenhuis te bombarderen zou zijn om het Hamas HQ in de tunnels te raken, maar dat lukt dus niet?
Maar het lijkt Isral alsnog een goed idee een ziekenhuis te bombarderen?

Niet dat ik die Isral terroristen hoog heb zitten hoor, maar dan nog.
pi_211103104
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:47 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Hamas wel?
Nee.

Maar we hebben het over burgers.
Niet over Hamas.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:50:02 #218
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_211103107
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:49 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Nee.

Maar we hebben het over burgers.
Niet over Hamas.
Burgers, daar is Hamas ook dol op.

Frappant die eenzijdigheid.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_211103112
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:50 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Burgers, daar is Hamas ook dol op.

Frappant die eenzijdigheid.
met spek?
pi_211103121
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:47 schreef bianconeri het volgende:

[..]
En Isral heeft ook maar 1 seconde tot nu toe gegeven om oorlogsmidaden?

Nee.
Als Isral niet gaf om oorlogsmisdaden dan leefde er morgen geen enkele Palestijn meer. Ja, ze gaan soms over een grens wat ik nooit goed zal praten, maar het is ook de enige partij wat onschuldige slachtoffers tenminste nog probeert te voorkomen door te waarschuwen i.t.t. die radicalen die bewust burgers aanvallen.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_211103127
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:49 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Nee.

Maar we hebben het over burgers.
Niet over Hamas.
Hamas is de enige schuldige hoor, die terroriseren al jarenlang de Gazanen.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_211103133
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:48 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Het doel om het ziekenhuis te bombarderen zou zijn om het Hamas HQ in de tunnels te raken, maar dat lukt dus niet?
Maar het lijkt Isral alsnog een goed idee een ziekenhuis te bombarderen?

Niet dat ik die Isral terroristen hoog heb zitten hoor, maar dan nog.
Nogmaals. Ik ben er geen voorstander van als ze een bom op het ziekenhuis gooien, of ze het nu wel of niet lukt de tunnels daaronder te raken
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:52:33 #223
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_211103139
Behoorlijk onrustig op de livestreams, en:
twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_211103164
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:52 schreef Perrin het volgende:
Behoorlijk onrustig op de livestreams, en:
[ twitter ]
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:55:50 #225
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_211103174
Kijk Hamas eens smullen van het lijden van de Palestijnen. Hun lijden is slechts het middel tot een doel.
twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_211103175
Damn! zo heftig heb ik het nog niet eerder gezien

“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:57:34 #227
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_211103193
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:56 schreef Stoorzendert het volgende:
Damn! zo heftig heb ik het nog niet eerder gezien

Yup.

twitter


twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 18:57:47 #228
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_211103197
Statement van IDF kan best zijn: het is begonnen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_211103203
nou zullen wel weer allemaal doden vallen :{
pi_211103225
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:58 schreef bitterbal het volgende:
nou zullen wel weer allemaal doden vallen :{
Dat heb je met oorlog ja. En vaak meer burgerslachtoffers dan soldaten helaas
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:09:00 #231
255257 Flow3r
Forever in my life O(+>
pi_211103290
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:09 schreef Flow3r het volgende:

[..]
re-stream een live :?
:? Deze is live
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:10:05 #233
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211103291
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:55 schreef Perrin het volgende:
Kijk Hamas eens smullen van het lijden van de Palestijnen. Hun lijden is slechts het middel tot een doel.
[ twitter ]
spijker & kop
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:10:56 #234
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_211103299
Ondersteunt de hypothese dat er boots on the ground zijn:
twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_211103313
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:10 schreef Perrin het volgende:
Ondersteunt de hypothese dat er boots on the ground zijn:
[ twitter ]
Zou kunnen. Ondersteund ook de hypothese dat ze halverwege (iets boven Kahn Yunis) naar binnen gaan om Gaza te splitsen
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:12:25 #236
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_211103314
twitter
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:12:25 #237
255257 Flow3r
Forever in my life O(+>
pi_211103315
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:10 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
:? Deze is live

vreemd , ik zie dit, maar is misschien een oud bericht dan

  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:12:35 #238
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211103317
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:57 schreef Perrin het volgende:

[..]
Yup.

[ twitter ]

[ twitter ]
"since the beginning of the escalation" is ook wel een eufemisme
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:13:21 #239
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211103320
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:44 schreef bianconeri het volgende:

[..]
In dit topic zie je genoeg mensen die alles goedpraten wat Isral aan het uitspoken is.
Die al die oorlogsmisdaden goedpraten.

Kijk alleen al naar degenen die ik quote.
Ja, maar jij beleefde het als juichende Nederlanders blijkbaar, en dat is toch totaal iets anders?
Serieus, haal adem en bedenk even of het echt zo is als jij denkt, want in mijn beleving is hier echt niemand aan het juichen.

Wel wordt er smalend gereageerd op de toon waarop jij binnen komt zetten, o.a. dus met dit soort termen. Genocide, juichende Nederlanders, massale bombardementen BEWUST op burgers.

Haal adem. Is het echt zo? Want dan heb je alle reden om heel boos te zijn op de juichende Nederlanders en het feit dat er expres op burgers gericht wordt. Anders moet je misschien je manier van denken aanpassen.

Zoals Joris Luijendijk zei: "Doe beter je best."
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:14:00 #240
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_211103326
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:12 schreef Flow3r het volgende:

[..]
vreemd , ik zie dit, maar is misschien een oud bericht dan

[ afbeelding ]
Ja die Willy is een journalist op de grond daar, DD Cyprus mag Willy's stream gebruiken voor zijn eigen livestream, een combo van meerdere live feeds.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_211103330
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:12 schreef Flow3r het volgende:

[..]
vreemd , ik zie dit, maar is misschien een oud bericht dan

[ afbeelding ]
Ja dit is niet de officiele stream van Willy OAM, maar DD Cyprus heeft toestemming om zijn stream te gebruiken. Willy is vandaag teruggekomen om verder te streamen. Alle beelden zijn live
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:15:57 #242
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_211103345
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:14 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
Ja dit is niet de officiele stream van Willy OAM, maar DD Cyprus heeft toestemming om zijn stream te gebruiken. Willy is vandaag teruggekomen om verder te streamen. Alle beelden zijn live
Willy heeft mazzel dat ie op tijd terug is :P
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_211103347
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 17:44 schreef bianconeri het volgende:

[..]
In dit topic zie je genoeg mensen die alles goedpraten wat Isral aan het uitspoken is.
Die al die oorlogsmisdaden goedpraten.

Kijk alleen al naar degenen die ik quote.
Welnee. Als je de hele dag op dat marocnl Instagramkanaal zit, lijkt dat wellicht zo. Maar dan is iedere kritiek op Hamas al een verdediging van 'genocide' of wat dan ook. Terwijl er echt geen volk is dat harder groeit dan de Palestijnen....
pi_211103357
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:10 schreef Perrin het volgende:
Ondersteunt de hypothese dat er boots on the ground zijn:
[ twitter ]
Er zijn al een aantal dagen invallen in noord gaza
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:18:23 #245
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_211103371
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:17 schreef oblo het volgende:

[..]
Er zijn al een aantal dagen invallen in noord gaza
Yup, alleen deze inval lijkt groter van opzet dan de vorige.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_211103381
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:17 schreef oblo het volgende:

[..]
Er zijn al een aantal dagen invallen in noord gaza
Kleinschaliger en later dan nu.
"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."
pi_211103393
Hier lijkt de IDF Briefing te komen.
Althans de tekst staat er inmidddels in kader 4
pi_211103395
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:15 schreef Perrin het volgende:

[..]
Willy heeft mazzel dat ie op tijd terug is :P
Ik begreep niet iets dat hij z'n vlucht had laten omboeken in Qatar, kostte 'm veel geld. Wel vreemd, want hij ging o.a. terug om nieuwe body-armor te regelen omdat 'ie die van hem had weggegeven aan een vriend daar

Dit is zijn eigen stream

“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:20:06 #249
402274 Cruzinats
abschiebehauptmeister
pi_211103397
quote:
2s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:16 schreef bertrandtraore het volgende:

[..]
Welnee. Als je de hele dag op dat marocnl Instagramkanaal zit, lijkt dat wellicht zo. Maar dan is iedere kritiek op Hamas al een verdediging van 'genocide' of wat dan ook. Terwijl er echt geen volk is dat harder groeit dan de Palestijnen....
De Palestijnen zijn idd tonnetje rond volgevreten mede door alle EU-subsidies de afgelopen decennia. Europa is alles behalve neutraal in dit conflict en leunt juist richting de pro-Palestina kant.
pi_211103406
twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_211103423
quote:
15s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:20 schreef Cruzinats het volgende:

Europa is alles behalve neutraal in dit conflict en leunt juist richting de pro-Palestina kant.
Jij leeft kennelijk in een parallelle realiteit. :D
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:22:05 #252
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_211103427
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:20 schreef Slayage het volgende:
[ twitter ]
Ze willen denk ik voornamelijk dat die Hamas-luitjes minder makkelijk met elkaar communiceren.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_211103430
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:20 schreef Slayage het volgende:
[ twitter ]
The slaughter of Hamasterrorists ja.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_211103432
Gaat flink los.
Incelfrikandel
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:22:28 #255
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_211103437
twitter


twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:23:51 #256
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_211103452
De tijd van onderhandelen is voorbij zo te zien.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_211103458
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:18 schreef Perrin het volgende:

[..]
Yup, alleen deze inval lijkt groter van opzet dan de vorige.
Klopt, de woordvoerder van het leger zegt nu ook: we breiden de grondoperaties uit
pi_211103459
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:22 schreef Perrin het volgende:
[ twitter ]

[ twitter ]
Die laatste wordt een beetje tegengesproken door een bericht van vanmorgen dat de VS ze tegenhoudt. De VS zou nog wat willen proberen om de gijzelaars vrij te krijgen
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_211103476
twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_211103486
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 18:57 schreef Perrin het volgende:
Statement van IDF kan best zijn: het is begonnen.
Ja, dat is het enge: het moet eigenlijk nog beginnen. Hoewel ik denk dat Isral het niet te bont gaat maken.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:30:36 #261
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211103521
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:23 schreef Perrin het volgende:
De tijd van onderhandelen is voorbij zo te zien.
Of het is een onderhandelingstactiek.
"Het gaat toch niet lukken dus we komen eraan."
Gewenste reactie: "Nee, wacht even!"
pi_211103541
twitter


Ik weet niet of dit een andere (slechtere) vertaling is van wat ie eerder gezegd zou hebben, nmlk dat grondoperaties uitgebreid worden (wat me iets minder lijkt te impliceren dan 'de grondoperatie begint').
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:33:40 #263
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211103546
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:32 schreef Akathisia het volgende:
[ twitter ]

Ik weet niet of dit een andere (slechtere) vertaling is van wat ie eerder gezegd zou hebben, nmlk dat grondoperaties uitgebreid worden (wat me iets minder lijkt te impliceren dan 'de grondoperatie begint').
Hij zei dat ze uitgebreid gingen worden vanaf vanavond en het wordt door iedereen begrepen dat de grondinvasie gaat beginnen en dat is denk ik ook de bedoeling.

Edit: ik bedoel dat de bedoeling is dat iedereen denkt dat de grondinvasie gaat beginnen
pi_211103557
nou :{

en de wereld kijkt toe
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:35:24 #265
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211103564
Automatisch geweervuur net even te horen...
pi_211103567
Dus de invasie is begonnen?
pi_211103574
Krijg je straks een oorlogje a la Vietnam, die bloedhonden zaten ook onder de grond.
Zonder wrijving geen glans
pi_211103584
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:32 schreef Akathisia het volgende:
[ twitter ]

Ik weet niet of dit een andere (slechtere) vertaling is van wat ie eerder gezegd zou hebben, nmlk dat grondoperaties uitgebreid worden (wat me iets minder lijkt te impliceren dan 'de grondoperatie begint').
Het is een slechte vertaling en die clip praat de woordvoerder over andere dingen, voornamelijk over de iron dome en het shifa ziekenhuis
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:37:30 #269
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_211103587
Laat de slachting beginnen!
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:37:49 #270
22565 asco
Los in deze tent
pi_211103592
Hoppa, laat dat krapuul maar eens voelen wie er uiteindelijk superieur is. ~O>
pi_211103595
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:37 schreef oblo het volgende:

[..]
Het is een slechte vertaling en die clip praat de woordvoerder over andere dingen, voornamelijk over de iron dome en het shifa ziekenhuis
Ah thanks! Spreek je de taal :o?
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:38:37 #272
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_211103598
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:37 schreef asco het volgende:
Hoppa, laat dat krapuul maar eens voelen wie er uiteindelijk superieur is. ~O>
Dit vind ik niet heel erg om over te juichen, eerlijk gezegd :{
pi_211103600
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:38 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Ah thanks! Spreek je de taal :o?
Ja
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:39:36 #274
22565 asco
Los in deze tent
pi_211103609
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:38 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Dit vind ik niet heel erg om over te juichen, eerlijk gezegd :{
Dat kan. Maar ik heb de hele week gewerkt en ben aan het bier dus ik denk er anders over. :)
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:39:47 #275
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_211103610
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:37 schreef BlaZ het volgende:
Laat de slachting beginnen!
De genien van Hamas hebben dit erg goed overdacht :')
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:40:12 #276
471559 Un_Chien_Andalou
Slicing up eyeballs
pi_211103614
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:39 schreef asco het volgende:

[..]
Dat kan. Maar ik heb de hele week gewerkt en ben aan het bier dus ik denk er anders over. :)
Ga je straks ook hossend gebak uitdelen?
got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:40:18 #277
498210 KoningWouter
BE THE BEST&FUCK THE REST
pi_211103615
Waarom is Steve offline? :(
pi_211103622
D66 slikt Qatar-kritiek in op aandringen van minister.

Was het op dit punt wel eens met D66, maar juiste keuze, gijzelaars eerst vrij, daarna mag Qatar eens goed aangepakt worden, zitten teveel terroristen en criminelen.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_211103624
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:40 schreef KoningWouter het volgende:
Waarom is Steve offline? :(
Ik denk omdat ie de hele nacht (NL tijd) de klopjacht naar die dader van die schietpartij in Maine aan het volgen was.
“Surrounded by losers, misfits and boozers”
pi_211103629
twitter
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:42:29 #281
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_211103639
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:39 schreef damsco het volgende:

[..]
De genien van Hamas hebben dit erg goed overdacht :')
De schiet-in-eigen-voet strategie.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:43:04 #282
498210 KoningWouter
BE THE BEST&FUCK THE REST
pi_211103649
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:41 schreef KinKiJan het volgende:

[..]
Ik denk omdat ie de hele nacht (NL tijd) de klopjacht naar die dader van die schietpartij in Maine aan het volgen was.
Hopelijk bellen ze hem uit zijn nest.
pi_211103656
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:41 schreef myShizzle het volgende:
[ twitter ]
Wederom een klusje voor de US Navy.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_211103657
quote:
De Isralische landmacht breidt zijn operaties op de grond in de Gazastrook vrijdagavond uit. Dat heeft een woordvoerder van de Isralische krijgsmacht gezegd. De krijgsmacht roept de inwoners op om Gaza-Stad te verlaten en naar het zuiden te trekken. ,,"We zullen alles in het werk stellen om de gijzelaars terug te krijgen."

Volgens woordvoerder Daniel Hagari is het aantal aanvallen 'op een zeer aanzienlijke wijze' opgevoerd. ,,We zullen doorgaan met aanvallen op Gaza-Stad en de omgeving", zei hij in een statement dat live te zien was op televisie. Of dit betekent dat het grootschalige grondoffensief waar al langere tijd over gespeculeerd wordt zal beginnen, is nog onduidelijk.

Journalisten meldden kort voor de bekendmaking van de Isralische krijgsmacht zware bombardementen op Gaza, waar op veel plaatsen het internet is uitgevallen.
Bron: AD
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_211103659
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:40 schreef KoningWouter het volgende:
Waarom is Steve offline? :(
Die gaat zo online.
De waarheid in iemands hoofd is vaak onbuigzamer dan het sterkste staal.
pi_211103661
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:40 schreef KoningWouter het volgende:
Waarom is Steve offline? :(
Om 19:50 weer.
Hij heeft het druk de laatste dagen, ook met die klopjacht op die schutter in Maine
pi_211103666
Isralische vrouwen zijn knapper dan Palestijnse mannen dus hup hup hup w/

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_211103675
twitter
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_211103701
twitter
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:47:51 #290
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_211103715
Hebben ze al een naam voor deze operatie? Anders stel ik voor het operatie Grote Schoonmaak te noemen.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:47:54 #291
498210 KoningWouter
BE THE BEST&FUCK THE REST
pi_211103717
Ik hoop dat ik mijn nieuwe boek nog kan uitlezen voordat de nukes vallen.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:48:38 #292
22565 asco
Los in deze tent
pi_211103726
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:47 schreef KoningWouter het volgende:
Ik hoop dat ik mijn nieuwe boek nog kan uitlezen voordat de nukes vallen.
Carriere maken
Voordat de bom valt
Werken aan mijn toekomst
Voordat de bom valt
Ik ren door mijn agenda
Voordat de bom valt
Veilig in het ziekenfonds
Voordat de bom valt
En als de bom valt
Dan lig ik in mijn nette pak
Diploma's en mijn cheques op zak
Mijn polis en mijn woordenschat
Onder de flatgebouwen van de stad
Naast jou
Laat maar vallen dan
Het komt er toch wel van
Het geeft niet of je rent
Ik heb jou nooit gekend
Wil weten wie jij bent
Wil weten wie jij bent
Ik ben verzekerd van succes
Tegen brand en voor mijn leven (Voordat de bom valt)
Ik heb van alles maar geen tijd
Ook niet voor heel even (Voordat de bom valt)
Ik moet aan mijn salaris denken
En aan mijn relaties (Voordat de bom valt)
Maar liever weet ik wie jij bent
Voordat het te laat is (Voordat de bom valt)
Want als de bom valt
Dan lig ik in mijn nette pak
Diploma's en mijn cheques op zak
Mijn polis en mijn woordenschat
Onder de flatgebouwen van de stad
Naast jou
Laat maar vallen dan
Het komt er toch wel van
Het geeft niet of je rent
Ik heb jou nooit gekend
Wil weten wie jij bent
Wil weten wie jij bent
Laat maar vallen dan
Het komt er toch wel van
Het geeft niet of je rent
Ik heb jou nooit gekend
Wil weten wie jij bent
Wil weten wie jij bent
Jij moet nog huiswerk maken
Voordat de bom valt
Een diploma halen
Voordat de bom valt
E=MC kwadraat
Voordat de bom valt
Mit-nach-nebst-nchst-sammt-bei-seit-von-
Zu-zuwieder-entgegen-auer-aus

_O_
pi_211103740
Steve heeft er 10 min. aangeplakt. Nu 20:00 uur
pi_211103748
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:47 schreef damsco het volgende:
Hebben ze al een naam voor deze operatie? Anders stel ik voor het operatie Grote Schoonmaak te noemen.
HaWas ?
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:51:10 #295
22565 asco
Los in deze tent
pi_211103772
twitter
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:52:31 #296
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_211103792
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:42 schreef BlaZ het volgende:

[..]
De schiet-in-eigen-voet strategie.
Groot dichter Def Rhymz vroeg dit zich ook al af.
pi_211103818
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:52 schreef damsco het volgende:

[..]
Groot dichter Def Rhymz vroeg dit zich ook al af.
Onze billen op een voetstuk geplaatst, en wij, in onze arrogantie, geloofden dat die billen het ook echt waard waren.
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:57:41 #298
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_211103883
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:48 schreef asco het volgende:

[..]
Carriere maken
Voordat de bom valt
Werken aan mijn toekomst
Voordat de bom valt
Ik ren door mijn agenda
Voordat de bom valt
Veilig in het ziekenfonds
Voordat de bom valt
En als de bom valt
Dan lig ik in mijn nette pak
Diploma's en mijn cheques op zak
Mijn polis en mijn woordenschat
Onder de flatgebouwen van de stad
Naast jou
Laat maar vallen dan
Het komt er toch wel van
Het geeft niet of je rent
Ik heb jou nooit gekend
Wil weten wie jij bent
Wil weten wie jij bent
Ik ben verzekerd van succes
Tegen brand en voor mijn leven (Voordat de bom valt)
Ik heb van alles maar geen tijd
Ook niet voor heel even (Voordat de bom valt)
Ik moet aan mijn salaris denken
En aan mijn relaties (Voordat de bom valt)
Maar liever weet ik wie jij bent
Voordat het te laat is (Voordat de bom valt)
Want als de bom valt
Dan lig ik in mijn nette pak
Diploma's en mijn cheques op zak
Mijn polis en mijn woordenschat
Onder de flatgebouwen van de stad
Naast jou
Laat maar vallen dan
Het komt er toch wel van
Het geeft niet of je rent
Ik heb jou nooit gekend
Wil weten wie jij bent
Wil weten wie jij bent
Laat maar vallen dan
Het komt er toch wel van
Het geeft niet of je rent
Ik heb jou nooit gekend
Wil weten wie jij bent
Wil weten wie jij bent
Jij moet nog huiswerk maken
Voordat de bom valt
Een diploma halen
Voordat de bom valt
E=MC kwadraat
Voordat de bom valt
Mit-nach-nebst-nchst-sammt-bei-seit-von-
Zu-zuwieder-entgegen-auer-aus

_O_
Die moet ik nog wel ergens als 45rpm single hebben liggen... _O-
pi_211103915
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:47 schreef damsco het volgende:
Hebben ze al een naam voor deze operatie? Anders stel ik voor het operatie Grote Schoonmaak te noemen.
Flatten the Curve
  vrijdag 27 oktober 2023 @ 19:59:54 #300
22565 asco
Los in deze tent
pi_211103927
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 oktober 2023 19:57 schreef AchJa het volgende:

[..]
Die moet ik nog wel ergens als 45rpm single hebben liggen... _O-
December 1982, prachtige tijd. O+

Ontopic: ja, toen was het daar ook al bal. :')
pi_211103929
twitter
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')