IJsmeis.rar bedoel je?quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:55 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
ruilen, inclusief IJskonijn.zip
quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:34 schreef sp3c het volgende:
gelukkig is @:nattekrant er niet, die zou helemaal klaarkomen van de Antimetistisch
dagenlang
Ach hou toch op man.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:32 schreef Homey het volgende:
De grootste misplaatste frame van de NPO is dat de palestijnen niks met Hamas te maken hebben.
maar die hebben er alles mee te maken. Teveel Palestijnen hebben er erop gestemd, teveel palestijnen geven die organisatie steun. Je kan niet zomaar 500km aan tunnels bouwen als de gehele palestijnse bevolking er zogenaamd niks mee te maken zou hebben.
In feite, Palestina is collectief verantwoordelijk voor Hamas en die terreur van hen. Zo werkt dat. Dat was in 1940 ook zo, de Duitse bevolking is met stemmen en steun, en een totaal gebrek aan oppositie, op een gegeven moment collectief verantwoordelijk. En ja, dan volgt collectieve straf.
Gaza 2023 is Berlijn in 1945. De bevolking krijgt lik op stuk voor haar virulente anti-semitisme en steun voor grof geweld.
Was dat niet ijsmeis of was dat weer iets anders.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:55 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
ruilen, inclusief IJskonijn.zip
ik weet niet of het bewust op burgers isquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:57 schreef bianconeri het volgende:
[..]
[..]
Ach hou toch op man.
Dus elke Duitser is verantwoordelijk voor Hitler?
Elke Rus voor Poetin?
Doe even normaal manEn er zijn nog mensen die je post liken ook
Goed praten van massale bombardementen BEWUST op burgers.
Het goed praten van het onthouden van water, voedsel en medicatie voor BURGERS.
WalgelijkGewoon te walgelijk voor woorden
Dat heeft helemaal niets met antisemitisme te maken, maar met een mens zijn.
Israël is een walgelijke terroristen staat dat Palestina al tientallen jaren onderdrukt.
En ja ook Hamas is afschuwelijk, maar goed praten van massaal uitmoorden van burgers![]()
![]()
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa die bedoel ikquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:57 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Was dat niet ijsmeis of was dat weer iets anders.
volgen mij meis iddquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:57 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Was dat niet ijsmeis of was dat weer iets anders.
Genocide lukt niet echt, gezien de bevolkingsgroei. Tevens is er nog een grote Palestijnse groep op de westbank.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:58 schreef bianconeri het volgende:
Echt het aantal pro-oorlogs misdaden figuren hier is echt te misselijk voor woorden
Hoe kun je al die misdaden tegen burgers goedpraten?
Het uitmoorden van burgers? Wat inmiddels wel heel dicht tegen genocide aan zit.
deze man heeft ook de invasie meegemaakt jongonsquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:59 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa die bedoel ik
wor ook een dagje ouder he
heel veel dagjes
Roti hier.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:00 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
kutzooi... ik ga patatjes maken flikker op allemaal
zo maak je Fouads hequote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:01 schreef sp3c het volgende:
[..]
deze man heeft ook de invasie meegemaakt jongons
@:qarrad
Ik zei nog zo tegen Napoleon: geen bommetje!!!quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:01 schreef sp3c het volgende:
[..]
deze man heeft ook de invasie meegemaakt jongons
@:qarrad
mwahquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:00 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Genocide lukt niet echt, gezien de bevolkingsgroei. Tevens is er nog een grote Palestijnse groep op de westbank.
Of wat is jouw definitie van genocide?
hij had moeten luisterenquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:02 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik zei nog zo tegen Napoleon: geen bommetje!!!
Ik zei nog tegen methusalem, 'en dan halen we morgen de zijwieltjes van je fietsje'quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:02 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik zei nog zo tegen Napoleon: geen bommetje!!!
Boo fucking hoo...quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:58 schreef bianconeri het volgende:
Echt het aantal pro-oorlogs misdaden figuren hier is echt te misselijk voor woorden
Hoe kun je al die misdaden tegen burgers goedpraten?
Het uitmoorden van burgers? Wat inmiddels wel heel dicht tegen genocide aan zit.
thumbs up is niet gepast, dus zo maarquote:
Die hebben flink wat uit te leggenquote:
quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:10 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
thumbs up is niet gepast, dus zo maar
Verhalen gaan dat Hamas in de ziekenhuizen zit onder andere, maar hiermee naai je natuurlijk ook vooral de burgers als je met bommen gaat gooien...quote:
quote:
ja dan alsnog gooi je geen operationeel ziekenhuis platquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:12 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Verhalen gaan dat Hamas in de ziekenhuizen zit onder andere, maar hiermee naai je natuurlijk ook vooral de burgers als je met bommen gaat gooien...
Laat Israël hun intelligencr op dit vlak maar inzien. Dit zijn heftige stappen en kan echt werkelijk waar niet als je niet een extreem goede reden voor hebtquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:12 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Verhalen gaan dat Hamas in de ziekenhuizen zit onder andere, maar hiermee naai je natuurlijk ook vooral de burgers als je met bommen gaat gooien...
En hoe vaak was het terecht? Juist ja.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:09 schreef sp3c het volgende:
[..]
klopt wel
vaak als ik zie dat iemand de term antimetisme misbruikt kijk ik naar de usernaam en dan staat er Bansheeboy
Al jaren bekend een oorlogsmisdaad. Maar zoals we weten zal Israël wel weer de schuld krijgen van alles.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:13 schreef capricia het volgende:
[..]
[ twitter ]
Ongelooflijk laf. En triest dit.![]()
Om je daar te verstoppen.
Zie graag de bewijzen ervan na dat bombardementquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:13 schreef capricia het volgende:
[..]
[ twitter ]
Ongelooflijk laf. En triest dit.![]()
Om je daar te verstoppen.
Volgens mij hebben ze half geen idee hoeveel tunnels en ondergrondse ruimte er zijn. Al die bommen raken Hamas niet als die 10 meter onder de grond zitten. De burgers zullen wel niet in de tunnels mogen...quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:13 schreef capricia het volgende:
[..]
[ twitter ]
Ongelooflijk laf. En triest dit.![]()
Om je daar te verstoppen.
Wellicht zijn er ook andere methoden om ze uit te roken?quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Al jaren bekend een oorlogsmisdaad. Maar zoals we weten zal Israël wel weer de schuld krijgen van alles.
Is ook nogal een onmogelijke situatie als het kloptquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:14 schreef bitterbal het volgende:
Is alsnog een beslissing die israel dan zou maken.
Ongelofelijk makkelijk om wat de Israëlische overheid je wil doen laten geloven klakkeloos aan te nemen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:13 schreef capricia het volgende:
[..]
[ twitter ]
Ongelooflijk laf. En triest dit.![]()
Om je daar te verstoppen.
Nou ja, het is waarschijnlijk de grootste vorm van SM onder jongeren en ik neem aan dat je niet gelooft in jongeren die het nieuws op tv volgen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 15:39 schreef Slayage het volgende:
Dat jongeren de Israëlische staatspropaganda niet geloven komt door TikTok y'all![]()
En ook wel benieuwd hoe dit aangelegd is. Qua materiaal en kennis ook niet meest eenvoudige bouwwerkjequote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:16 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Wel knap gemaakt. Ik houd daar wel van, alles recht, lange gangen, donkere muren.
ja dat wel maar alsnogquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:16 schreef Molo het volgende:
[..]
Is ook nogal een onmogelijke situatie als het klopt
Helemaal mee eens. Kut-Hamas!quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 16:58 schreef bianconeri het volgende:
Echt het aantal pro-oorlogs misdaden figuren hier is echt te misselijk voor woorden
Hoe kun je al die misdaden tegen burgers goedpraten?
Het uitmoorden van burgers? Wat inmiddels wel heel dicht tegen genocide aan zit.
Ovide en zijn vriendjesquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:17 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Nou ja, het is waarschijnlijk de grootste vorm van SM onder jongeren en ik neem aan dat je niet gelooft in jongeren die het nieuws op tv volgen.
Ik zou voor propaganda onder jongeren altijd TikTok gebruiken.
Doet me een beetje denken aan de tekenfilms van de jaren '80 waar de slechterik via de tv probeerde mensen te hypnotiseren. Toen was het gewoon grappig en absurd.
ja wat ik al weken loop te janken is dat zowel Israël als de Palestijnen het slachtoffer zijn van Hamas.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:12 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Verhalen gaan dat Hamas in de ziekenhuizen zit onder andere, maar hiermee naai je natuurlijk ook vooral de burgers als je met bommen gaat gooien...
Weet je meteen waarom dat ziekenhuis ontruimd moest worden.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:13 schreef capricia het volgende:
[..]
[ twitter ]
Ongelooflijk laf. En triest dit.![]()
Om je daar te verstoppen.
Is gewoon een 'artist impression' met een onbekend waarheidsgehalte.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:17 schreef Molo het volgende:
[..]
En ook wel benieuwd hoe dit aangelegd is. Qua materiaal en kennis ook niet meest eenvoudige bouwwerkje
Ach joh, dat hoofdkwartier onder Al-Shifa is het slechtst bewaarde geheim van het Midden-Oosten.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 17:17 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ongelofelijk makkelijk om wat de Israëlische overheid je wil doen laten geloven klakkeloos aan te nemen.
Het zou best kunnen hoor, maar laten we niet doen alsof Israëlische propagandafilmpjes een betrouwbare bron van informatie zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |