quote:Debat over historische misser: dit staat de hoofdrolspelers te wachten.
Ex-verkenners Ollongren en Jorritsma gaan woensdag in debat met de Tweede Kamer - en hebben dan een ongekende dubbelrol.
De abrupt onderbroken verkenning leidt tot een nooit eerder vertoonde politieke situatie. Naar verwachting volgt woensdag een uniek debat met de opgestapte verkenners, die zich moeten verantwoorden voor omstreden informatie die per ongeluk uitlekte via een foto.
Annemarie Jorritsma (VVD) en Kajsa Ollongren (D66) zullen in de grote vergaderzaal letterlijk tegenover de andere spelers in de verkenning staan.
Vlak voor het debat zijn namelijk ook demissionair premier en VVD-leider Mark Rutte, vijf ministers en drie staatssecretarissen zelf beëdigd als Tweede Kamerlid.
Net als Rutte zijn twee ministers ook partijleider: Sigrid Kaag (D66) en Wopke Hoekstra (CDA). Net als de veertien andere gekozen lijsttrekkers zaten ze afgelopen week allemaal bij de verkenners aan tafel voor een eerste gesprek.
Deze tijdelijke dubbelrol van demissionair ministers is gebruikelijk en duurt tot een nieuw kabinet is gevormd. Deze bewindspersonen stemmen mee als Tweede Kamerlid en tegelijk moeten zij tegenover diezelfde Kamer hun beleid verdedigen. Normaliter behandelen beide Kamers in deze demissionaire periode dan ook geen politiek gevoelige zaken.
Rel over het noemen van Pieter Omtzigt
Door de geklapte verkenning is dat ditmaal volstrekt anders. Oud-verkenners Jorritsma en Ollongren zitten in het kabinetsvak en zullen op verzoek van de Kamer opheldering geven over hun uitgelekte aantekeningen.
Vooral de opmerking achter de naam van CDA-Kamerlid Pieter Omtzigt - functie elders - leidde tot grote verontwaardiging. Niet duidelijk is wie dit punt heeft ingebracht en waarom. Zowel Rutte, Kaag als Hoekstra ontkent.
Het punt over Omtzigt is pijnlijk, omdat hij momenteel overspannen thuiszit en volgens geruchten spanningen zou hebben met de partijtop van het CDA.
Ook vanuit het kabinet zouden eerder al pogingen zijn gedaan om de kritische Omtzigt "te temperen", meldde NRC-columnist Tom Jan Meeus eerder dit jaar. CDA-ministers Hugo de Jonge en Wopke Hoekstra, die tevens partijleider is, zouden hebben meegedaan aan die gesprekken volgens NRC.
De oude verkenners en hun opvolgers hebben al aangegeven dat het sowieso onjuist was om individuele Kamerleden in een verkenning te betrekken.
De hoofdrolspelers in de mislukte formatieverkenning kruisen komende week hoogstpersoonlijk de degens in de Tweede Kamer. Onder anderen Mark Rutte (VVD), Sigrid Kaag (D66), Wopke Hoekstra (CDA), Lilianne Ploumen (PvdA) en Jesse Klaver (GroenLinks) voeren zelf het woord namens hun partij in het door Geert Wilders (PVV) aangevraagde debat.
Nieuwe verkenners willen eerst het vertrouwen herstellen
Door het echec loopt de vorming van een nieuwe coalitie zeker anderhalve week vertraging op.
De nieuwe verkenners Tamara van Ark (VVD) en Wouter Koolmees (D66) gaan pas ná het debat weer met alle lijsttrekkers om tafel. Ze willen een hele nieuwe start maken, onder meer om het vertrouwen te herstellen.
Oh heet ze zo. Ja vond haar meer een Carolaquote:
Sterke inbreng van Ouwehand al hele debatquote:Op donderdag 1 april 2021 16:32 schreef Mondkapje het volgende:
Oei, wat is PvdD vals, ik ga niet meer op haar stemmen.
Die Caroline Flodder van der Plas doet het toch best goed? Zeker voor een nieuw kamerlid.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:31 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Oh heet ze zo. Ja vond haar meer een Carola
Of eerder een Bertha
OMGquote:Op donderdag 1 april 2021 16:32 schreef Mondkapje het volgende:
Oei, wat is PvdD vals, ik ga niet meer op haar stemmen.
Haar intonatie is hinderlijk.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:32 schreef Mondkapje het volgende:
Oei, wat is PvdD vals, ik ga niet meer op haar stemmen.
Ze heeft gewoon gelijk hier, zijn Rutte zijn eigen woorden.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:32 schreef Mondkapje het volgende:
Oei, wat is PvdD vals, ik ga niet meer op haar stemmen.
Dat idd.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:32 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Sterke inbreng van Oudehand al hele debat
Nou, het is wel heel erg dorps hoor. Je hoort gewoon een andere houding aan te nemen als je kamerlid bent, andere manier van spreken. Het is gewoon onbehouwen. Eerdmans en Dassen kunnen het welquote:Op donderdag 1 april 2021 16:32 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Die Caroline Flodder van der Plas doet het toch best goed? Zeker voor een nieuw kamerlid.
Wat een bullshit zegquote:Op donderdag 1 april 2021 16:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nou, het is wel heel erg dorps hoor. Je hoort gewoon een andere houding aan te nemen als je kamerlid bent, andere manier van spreken. Het is gewoon onbehouwen. Eerdmans en Dassen kunnen het wel
Ach, dat herinnert ie zich morgen toch weer andersquote:Op donderdag 1 april 2021 16:34 schreef DW457 het volgende:
Wat zal die Rutte kapot zijn zeg, vanavond. Arib trouwens ook
Waarom? Je bent toch volksvertegenwoordiger. Beetje kortzichtig dit.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nou, het is wel heel erg dorps hoor. Je hoort gewoon een andere houding aan te nemen als je kamerlid bent, andere manier van spreken. Het is gewoon onbehouwen. Eerdmans en Dassen kunnen het wel
Ja, maar je staat ook niet in de groentewinkelquote:Op donderdag 1 april 2021 16:35 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Waarom? Je bent toch volksvertegenwoordiger. Beetje kortzichtig dit.
Dat gaat al jaren zo, met alle regeringsleden.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:35 schreef S95Sedan het volgende:
Rutte geeft echt nergens antwoord op en Arib laat het gewoon toe
Nee, ze weet het wel en stelt een goede vraag, maar Rutte geeft geen antwoord en doet net of hij alles weet en zij niets. Doorzichtig trucje, zie je dat niet?quote:Op donderdag 1 april 2021 16:35 schreef Saekerhett het volgende:
Sylvana Simons
Zij weet iets niet omdat ze nieuw is en geeft alles behalve zichzelf de schuld dat ze dat niet weet
O, je moet mee in de Haagse maniertjes?quote:Op donderdag 1 april 2021 16:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nou, het is wel heel erg dorps hoor. Je hoort gewoon een andere houding aan te nemen als je kamerlid bent, andere manier van spreken. Het is gewoon onbehouwen. Eerdmans en Dassen kunnen het wel
Als je fatsoenlijk spreken Haagse maniertjes noemt dan jaquote:Op donderdag 1 april 2021 16:37 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
O, je moet mee in de Haagse maniertjes?
quote:Op donderdag 1 april 2021 16:36 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat gaat al jaren zo, met alle regeringsleden.
In mijn opinie spreekt ze normaal.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:37 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Als je fatsoenlijk spreken Haagse maniertjes noemt dan ja
Ken je deze nog?quote:Op donderdag 1 april 2021 16:33 schreef Twinkle20 het volgende:
Sylvana![]()
Ik kan er niets aan doenmaar ik zoe gelijk zo'n TMF logo voor me met haar programma Sylvana's Soul met haar bijna kaalgeschoren hoofd
Ze spreekt helemaal niet normaalquote:Op donderdag 1 april 2021 16:38 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
In mijn opinie spreekt ze normaal.
En gaat over tot de orde van de dag.
Die hele kamer is al zo’n slappe eenheidsworst. Prima dat daar wat andere types tussen zitten.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:37 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Als je fatsoenlijk spreken Haagse maniertjes noemt dan ja
quote:Op donderdag 1 april 2021 16:39 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Deze domheid, alsof het hier om gaat. Rutte is ook lelijk en asexueel.
Je hebt gelijk. Ik werd net via via door iemand gebeld dat de koeien beledigt zijn en niet in dit verband genoemd willen worden. Excuus dus.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:39 schreef Draak31 het volgende:
[..]
Mijn hemel wat een kansloos niveau hier.
Dit is gewoon een kansloos wijfquote:Op donderdag 1 april 2021 16:39 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Die hele kamer is al zo’n slappe eenheidsworst. Prima dat daar wat andere types tussen zitten.
Zeker. Is ook helemaal niks mis mee. Kijk maar naar een Peter Kwint. Helemaal top. Maar haar houding straalt gewoon uit alsof ze in discussie is met een paar Twitteraars. Maargoed. Ik geef grief toe dat mijn mening totaal ongefundeerd isquote:Op donderdag 1 april 2021 16:39 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Die hele kamer is al zo’n slappe eenheidsworst. Prima dat daar wat andere types tussen zitten.
Als kansloze wijven gekozen worden, mag ze daar gewoon 4 jaar zitten. Ik vind Sylvana een kansloos wijf, maar die zit er ook gewoon.quote:
Sylvana ook . Maar Carola of hoe ze ook heet , is net zo'n kansloos mens.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:41 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Als kansloze wijven gekozen worden, mag ze daar gewoon 4 jaar zitten. Ik vind Sylvana een kansloos wijf, maar die zit er ook gewoon.
Kerolainquote:Op donderdag 1 april 2021 16:42 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Sylvana ook . Maar Carola of hoe ze ook heet , is net zo'n kansloos mens.
beledigd. Het is een voltooid deelwoord. Maar dat heb je misschien nog niet op school gehad.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:39 schreef DW457 het volgende:
[..]
[..]
Je hebt gelijk. Ik werd net via via door iemand gebeld dat de koeien beledigt zijn en niet in dit verband genoemd willen worden. Excuus dus.
Dank.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:45 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
beledigd. Het is een voltooid deelwoord. Maar dat heb je misschien nog niet op school gehad.
There are NO Americans in Bagdadquote:
Waarom zou dat gebeuren? Er is nog geen kabinet (dus nog geen vice-premier) en de VVD is de grootste partij. Kan dus enkel als er een kabinet komt zonder de VVD lijkt me.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:45 schreef Rodgrod het volgende:
Wat is de kans dat Kaag nu premier kan worden?
Beetje te als je het mij vraagt.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:46 schreef Pleun2011 het volgende:
Wilders is wel onbarmhartig wreed bezig: 'U staat helemaal alleen. U heeft geen vrienden meer over.' Hij zegt nog net niet: 'Zoek een mooie boom op'
Grote kans trouwens dat ik hoger opgeleid ben dan jij en een beter betaalde baan heb. Jij hebt wel erg veel tijd voor FOK! gezien je pohi. Uitkering?quote:Op donderdag 1 april 2021 16:45 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
beledigd. Het is een voltooid deelwoord. Maar dat heb je misschien nog niet op school gehad.
Denk niet dat Mondkapje nu nog op 'm gaat stemmen...quote:Op donderdag 1 april 2021 16:46 schreef Pleun2011 het volgende:
Wilders is wel onbarmhartig wreed bezig: 'U staat helemaal alleen. U heeft geen vrienden meer over.' Hij zegt nog net niet: 'Zoek een mooie boom op'
O jee, weer zo'n hardwerkende Nederlander die trots is op zijn eigen middelmatige geploeter.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:49 schreef DW457 het volgende:
[..]
Grote kans trouwens dat ik hoger opgeleid ben dan jij en een beter betaalde baan heb. Jij hebt wel erg veel tijd voor FOK! gezien je pohi. Uitkering?
Niet persee maar de kamer kan zich ontbinden. Daar hoopt hij op.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:51 schreef Fok-it het volgende:
Hoe komt Wilders overigens bij nieuwe verkiezingen? is toch totaal niet aan de orde als Rutte als demissionair minister-president aftreed?
Er staat toch verder niemand op de VVD-lijst die premier kan worden? Alles draaide om Rutte en zijn coronabonus.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:51 schreef Fok-it het volgende:
Hoe komt Wilders overigens bij nieuwe verkiezingen? is toch totaal niet aan de orde als Rutte als demissionair minister-president aftreed?
Vergeet niet in het geval dat rutte verliest heeft de VVD niemand, er staat geen kroonprinses klaar.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:47 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Waarom zou dat gebeuren? Er is nog geen kabinet (dus nog geen vice-premier) en de VVD is de grootste partij. Kan dus enkel als er een kabinet komt zonder de VVD lijkt me.
Dat maakt niet uit. Zonder dit debacle had Kaag ook de mogelijkheid om MP te worden met VVD als grootste partij.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:53 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Er staat toch verder niemand op de VVD-lijst die premier kan worden? Alles draaide om Rutte en zijn coronabonus.
Een premier hoeft niet op de lijst te staan maar zelfs dan is de spoeling bijzonder dun cq afwezig.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:53 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Er staat toch verder niemand op de VVD-lijst die premier kan worden? Alles draaide om Rutte en zijn coronabonus.
Hoe?? De VVD zou dat nooit toestaan. Die zijn niet gekquote:Op donderdag 1 april 2021 16:54 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit. Zonder dit debacle had Kaag ook de mogelijkheid om MP te worden met VVD als grootste partij.
Rutte got 99 problems, but another lie ain't one. Een bitch ook niet trouwens, tenzij je zijn spiegelbeeld meetelt.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:54 schreef Scrummie het volgende:
Laatste uur gemist, nog wat belangrijks gebeurt?
Nja, in de praktijk niet, maar in theorie was het mogelijk. Als dat de concessie van D66 was geweest bijvoorbeeld om Ja21 mee te laten regeren, ik zeg maar watquote:Op donderdag 1 april 2021 16:55 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Hoe?? De VVD zou dat nooit toestaan. Die zijn niet gek
Wilders heeft gelijk. Was Wilders niet zielig met die rechtzaak?quote:Op donderdag 1 april 2021 16:46 schreef Pleun2011 het volgende:
Wilders is wel onbarmhartig wreed bezig: 'U staat helemaal alleen. U heeft geen vrienden meer over.' Hij zegt nog net niet: 'Zoek een mooie boom op'
Dat is grotendeels eigen schuld.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:57 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Wilders heeft gelijk. Was Wilders niet zielig met die rechtzaak?
Weet je wat pas zielig is? Die man kan amper over straat zonder beveiligers!
Wilders laat zich teveel leiden door emoties.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:57 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Wilders heeft gelijk. Was Wilders niet zielig met die rechtzaak?
Weet je wat pas zielig is? Die man kan amper over straat zonder beveiligers!
En dit is niet Rutte zijn eigen schuld?quote:Op donderdag 1 april 2021 16:58 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Dat is grotendeels eigen schuld.
Hij hoeft zijn mening niet verzwijgen maar kijken naar de toon en woordkeuze zou al heel veel schelen.
Wie claimt dat het iemand anders schuld is dan?quote:Op donderdag 1 april 2021 17:00 schreef leolinedance het volgende:
[..]
En dit is niet Rutte zijn eigen schuld?
Hoeft ook niet, heb ik ook niet. Maar ook niet met Rutte nu.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:59 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wilders laat zich teveel leiden door emoties.
En ik denk dat hij niet de enige politici is met beveiliging.
Ik heb er geen medelijden mee.
Oei! Ik ga eens kijken of ik haar hoor praten.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:02 schreef maan_man het volgende:
Als iemand wordt gecremeerd en niemand van de familie wil spreken, dan kan je prima aan Kaag vragen om dat namens hen te doen. Monotoon, zakelijk, weinig op aan te merken, maar ook geen enkele passie.
Het leek wel een dertig jaar oude troonrede (als je niet op de tekst let).quote:Op donderdag 1 april 2021 17:02 schreef maan_man het volgende:
Als iemand wordt gecremeerd en niemand van de familie wil spreken, dan kan je prima aan Kaag vragen om dat namens hen te doen. Monotoon, zakelijk, weinig op aan te merken, maar ook geen enkele passie.
onbekendquote:Op donderdag 1 april 2021 17:05 schreef Scheepskok het volgende:
Hoe laat wordt er op de motie gestemd?
quote:Op donderdag 1 april 2021 17:02 schreef maan_man het volgende:
Als iemand wordt gecremeerd en niemand van de familie wil spreken, dan kan je prima aan Kaag vragen om dat namens hen te doen. Monotoon, zakelijk, weinig op aan te merken, maar ook geen enkele passie.
quote:Op donderdag 1 april 2021 16:49 schreef DW457 het volgende:
[..]
Grote kans trouwens dat ik hoger opgeleid ben dan jij en een beter betaalde baan heb. Jij hebt wel erg veel tijd voor FOK! gezien je pohi. Uitkering?
Lees de conversatie even terug. Ik zeg dat we geen medelijden hoeven hebben met Rutte omdat Wilders hem hard aanpakt.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:00 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Wie claimt dat het iemand anders schuld is dan?
Nouja laten we wel wezen, dit is meer de druppel natuurlijk.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:08 schreef MadJackthePirate het volgende:
Zou wel typerend zijn voor de Nederlandse politiek als Rutte hiervoor wordt weggestemd door de kamer. Na de burgerdoden door een bombardement en het financieel kapotmaken van 1000'en Nederlanders wordt 1 zinnetje over een collega kamerlid hem fataal
Gaat niet gebeuren natuurlijk dan kunnen ze wel fluiten naar hun goedbetaalde functie elders.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:08 schreef MadJackthePirate het volgende:
Zou wel typerend zijn voor de Nederlandse politiek als Rutte hiervoor wordt weggestemd door de kamer. Na de burgerdoden door een bombardement en het financieel kapotmaken van 1000'en Nederlanders wordt 1 zinnetje over een collega kamerlid hem fataal
Sowieso zijn de zelfverklaarde progressieven de predikanten van deze tijd, inclusief opgeheven vingertjes, zonden, schuld en boete en tegen alles wat naar hedonisme riekt.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:02 schreef maan_man het volgende:
Als iemand wordt gecremeerd en niemand van de familie wil spreken, dan kan je prima aan Kaag vragen om dat namens hen te doen. Monotoon, zakelijk, weinig op aan te merken, maar ook geen enkele passie.
Dat gaat niet gebeuren, is daar een meerderheid of 2/3 meerderheid voor nodig?quote:Op donderdag 1 april 2021 16:52 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Niet persee maar de kamer kan zich ontbinden. Daar hoopt hij op.
Je hoeft ook geen medelijden met Rutte te hebben, maar je kan je wel afvragen of je iemand inhoudelijk of persoonlijk naar de grond wilt halen.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:09 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Lees de conversatie even terug. Ik zeg dat we geen medelijden hoeven hebben met Rutte omdat Wilders hem hard aanpakt.
Men heeft ook geen medelijden met alles wat Wilders heeft moeten (en nogsteeds moet) doorstaan.
Iemand reageert dat dat echter door Wilders zelf komt. Waarop ik reageer dat dat van Rutte ook door hem zelf is veroorzaakt.
Hoop dat het zo duidelijk is
Dat zou echt wel heel merkwaardig zijn. Maar ik zie het nog best gebeuren eigenlijk.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:08 schreef MadJackthePirate het volgende:
Zou wel typerend zijn voor de Nederlandse politiek als Rutte hiervoor wordt weggestemd door de kamer. Na de burgerdoden door een bombardement en het financieel kapotmaken van 1000'en Nederlanders wordt 1 zinnetje over een collega kamerlid hem fataal
Daarvoor had hij wat mij betreft ook moeten vertrekken, maar dat ene zinnetje is wel ronduit ondemocratisch, als je het helemaal gaat afpellen althans.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:08 schreef MadJackthePirate het volgende:
Zou wel typerend zijn voor de Nederlandse politiek als Rutte hiervoor wordt weggestemd door de kamer. Na de burgerdoden door een bombardement en het financieel kapotmaken van 1000'en Nederlanders wordt 1 zinnetje over een collega kamerlid hem fataal
Ze denkt de macht te kunnen grijpenquote:Op donderdag 1 april 2021 17:19 schreef Bocaj het volgende:
D66 & de VVD moeten toch met elkaar door... Snap Kaag dan ook om niet alles af te kappen met de VVD...
Dat moet helemaal niet.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:19 schreef Bocaj het volgende:
D66 & de VVD moeten toch met elkaar door... Snap Kaag dan ook om niet alles af te kappen met de VVD...
Ik ben afgelopen week al eens geiler geworden van de vrieskist inderdaad.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:20 schreef S95Sedan het volgende:
Jeetje, die Kaag is echt slaapverwekkend. Je moet echt levensmoe zijn als je daarop stemt.
Punt is dat Rutte niet de notulen heeft gemaakt maar de verkenner. Daarom heeft hij een out.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:13 schreef Breekfast het volgende:
Echt jammer dat we zo'n onervaren kamer hebben met weinig goede debaters. Nu is het zaak om scherp te blijven en op de bal te blijven focussen. En niet, zoals nu gebeurt, gaan roepen "Je moet weg!"
1) Doordrukken op wie hem gebeld heeft om half 8, en als hij geen antwoord geeft dan haal je de nieuwe verkenners naar de kamer. De verkenners zijn in dienst van de kamer. Het is onbestaanbaar dat hij een betere informatiepositie heeft via de verkenners dan de andere fractievoorzitters. Als de verkenners ook geen openheid van zaken geven, dan stuur je die verkenners ook weg.
2) Doordrukken op het feit dat Rutte niet de intentie had om Omtzigt te belonen voor zijn populariteit met een ministerschap, maar dat men hem kwijt wilde uit de kamer. Want als het om een beloning met een ministerschap gaat, waarom kwam Jorritsma dan met het idee voor het kamervoorzitterschap? Dat is voor Omtzigt geen beloning. Het wekt de suggestie dat elke functie goed is zolang hij maar uit de kamer verdwijnt.
3) Doordrukken op "functie elders". Als het om een ministerschap zou gaan als beloning voor Omtzigt dan zet je zoiets als "Omtzigt ministerschap?" in je notitie, niet "functie elders".
Ik ben bang dat Rutte zelfs hiermee gaat wegkomenOmdat de kamer niet verder komt dan "Je moet opstappen!".
Dat zou links wel willen ja. Maar gaat niet gebeuren.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:21 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat moet helemaal niet.
Desnoods laten ze het aankomen op nieuwe verkiezingen.
Dan wordt het wel heel spannend wie daar als winnaar uitkomt....quote:Op donderdag 1 april 2021 17:21 schreef Tomatenboer het volgende:
Desnoods laten ze het aankomen op nieuwe verkiezingen.
Achter welke feiten moet Kaag aanlopen voor nieuw leiderschap.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:22 schreef Tomatenboer het volgende:
NIEUW LEIDERSCHAP!
Oh nee, toch niet.
quote:Op donderdag 1 april 2021 17:24 schreef Caland het volgende:
Wanneer zou Kaag voor het laatst eens goed doorgesmeerd zijn?
quote:'Als Omtzigt slim is gaat hij alleen verder'
3 min geleden in BINNENLAND
Telegraaf verslaggever Wierd Duk is verbijsterd over de laatste ontwikkelingen in 'verkennersgate', waarin door Rutte glashard lijkt te zijn gelogen ,,
Zo kan ons staatsbestel niet functioneren", aldus de Telegraaf-verslaggever in een nieuwe aflevering van de podcast 'Het land van Wierd Duk'.
Hij voorziet een nieuwe kans voor Pieter Omtzigt: "Als hij slim is gaat hij alleen verder. Drain the swamp."
Nóg een partij erbij...quote:Op donderdag 1 april 2021 17:26 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)at-hij-alleen-verder
eeen voor het volk liegende MIN PRES
Zo kunnen we niet verder
[..]
Zeer mee eens. Maar ik gaf alleen een inhoudlijk antwoord op de vraag.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:10 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dat gaat niet gebeuren, is daar een meerderheid of 2/3 meerderheid voor nodig?
VVD en D66 hebben daarmee niets te winnen
CDA uit angst voor een Omtzigt-vertrek ook niet
De nieuwe partijen willen hun kostbare zetels niet meteen weer kwijt.
De enige die er wellicht voor te porren zijn, zijn de PVV, Forum (al vraag ik me af of die durven) en GL/SP/PvdA
De vraag is of de verkenners het antwoord wel weten?? Ten eerste gaat het hier waarschijnlijk om een lek ten tweede is de gene die rutte geapt heeft niet de bron en zij hoeft ook geen verantwoording af te leggen, dat maakt de zoektocht bijzonder complex.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:13 schreef Breekfast het volgende:
Echt jammer dat we zo'n onervaren kamer hebben met weinig goede debaters. Nu is het zaak om scherp te blijven en op de bal te blijven focussen. En niet, zoals nu gebeurt, gaan roepen "Je moet weg!"
1) Doordrukken op wie hem gebeld heeft om half 8, en als hij geen antwoord geeft dan haal je de nieuwe verkenners naar de kamer. De verkenners zijn in dienst van de kamer. Het is onbestaanbaar dat hij een betere informatiepositie heeft via de verkenners dan de andere fractievoorzitters. Als de verkenners ook geen openheid van zaken geven, dan stuur je die verkenners ook weg.
2) Doordrukken op het feit dat Rutte niet de intentie had om Omtzigt te belonen voor zijn populariteit met een ministerschap, maar dat men hem kwijt wilde uit de kamer. Want als het om een beloning met een ministerschap gaat, waarom kwam Jorritsma dan met het idee voor het kamervoorzitterschap? Dat is voor Omtzigt geen beloning. Het wekt de suggestie dat elke functie goed is zolang hij maar uit de kamer verdwijnt.
3) Doordrukken op "functie elders". Als het om een ministerschap zou gaan als beloning voor Omtzigt dan zet je zoiets als "Omtzigt ministerschap?" in je notitie, niet "functie elders".
Ik ben bang dat Rutte zelfs hiermee gaat wegkomenOmdat de kamer niet verder komt dan "Je moet opstappen!".
Mooi zoquote:Op donderdag 1 april 2021 17:27 schreef Vimbavimba het volgende:
Rutte blijft gewoon , ik zei het al.
Alsof de VVD zomaar het premierschap aan een andere partij zou gunnen.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:54 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit. Zonder dit debacle had Kaag ook de mogelijkheid om MP te worden met VVD als grootste partij.
Ze wil heel erg graag MIN PRES wordenquote:Op donderdag 1 april 2021 17:31 schreef S95Sedan het volgende:
Kaag gaat dus geen antwoord geven of ze met Rutte verder wil of niet.
Ja, toch wel... het gaat om het vertrouwen in Rutte... Hij heeft toch wel selectieve geheugenverlies...quote:Op donderdag 1 april 2021 17:32 schreef Starhopper het volgende:
Ik schakel nu eindelijk in en dan zie ik Van der Plas![]()
Heb ik nog wat gemist?
Dat is gewoon stemvee.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:34 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Alsof de VVD zomaar het premierschap aan een andere partij zou gunnen.
Mogelijk gaan we alsnog de eerste vrouwelijke premier krijgen met vrouwen op nummer 2, 3 en 4 op de VVD lijst.
Allemaal ongeschikt volgens de partij.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:34 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Alsof de VVD zomaar het premierschap aan een andere partij zou gunnen.
Mogelijk gaan we alsnog de eerste vrouwelijke premier krijgen met vrouwen op nummer 2, 3 en 4 op de VVD lijst.
Denk dat zelf ook, nieuwe verkiezingen/quote:Op donderdag 1 april 2021 17:21 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat moet helemaal niet.
Desnoods laten ze het aankomen op nieuwe verkiezingen.
Mooi weer, lekkere opkomst.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:38 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Denk dat zelf ook, nieuwe verkiezingen/
VVD naar 0 zetels.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:39 schreef Starhopper het volgende:
Wat zou het voordeel zijn van nieuwe verkiezingen?
Ik hoop dan dat al dat klein grut weer uit de kamer gaat... 50PLUS, BBB, Bij1.... misschien ook VOLT!quote:Op donderdag 1 april 2021 17:39 schreef Starhopper het volgende:
Wat zou het voordeel zijn van nieuwe verkiezingen?
Dan kunnen ze het post stemmen misschien wel goed regelen.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:39 schreef Starhopper het volgende:
Wat zou het voordeel zijn van nieuwe verkiezingen?
Dat ze meteen een kiesdrempel invoeren.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:39 schreef Starhopper het volgende:
Wat zou het voordeel zijn van nieuwe verkiezingen?
Voor de burger dit doet er natuurlijk ook helemaal niet toe.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:08 schreef MadJackthePirate het volgende:
Zou wel typerend zijn voor de Nederlandse politiek als Rutte hiervoor wordt weggestemd door de kamer. Na de burgerdoden door een bombardement en het financieel kapotmaken van 1000'en Nederlanders wordt 1 zinnetje over een collega kamerlid hem fataal
Maar dan wel graag terugkeer van Splinter.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:40 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ik hoop dan dat al dat klein grut weer uit de kamer gaat... 50PLUS, BBB, Bij1.... misschien ook VOLT!
Wilders 60 zetelsquote:Op donderdag 1 april 2021 17:39 schreef Starhopper het volgende:
Wat zou het voordeel zijn van nieuwe verkiezingen?
Demissionair kabinet. Die mogen niet zoveel invoeren. Noodwetten en verder op de winkel passen is volgens mij het enige.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:41 schreef asco het volgende:
[..]
Dat ze meteen een kiesdrempel invoeren.
Denk het helaas niet, men trapt er waarschijnlijk weer in en stemt alsnog VVD en D66.quote:
@Mondkapje heeft spijt van haar stemquote:Op donderdag 1 april 2021 17:39 schreef Starhopper het volgende:
Wat zou het voordeel zijn van nieuwe verkiezingen?
Sowieso is een kiesdrempel een drastische ingreep in het democratische proces, daarvoor heb je twee derde meerderheid nodig verdeeld over twee termijnen.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:42 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Demissionair kabinet. Die mogen niet zoveel invoeren. Noodwetten en verder op de winkel passen is volgens mij het enige.
Het land gered van Rutte en Kaag.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:39 schreef Starhopper het volgende:
Wat zou het voordeel zijn van nieuwe verkiezingen?
Misschien Henk 'B&B' Krol ook weer terug!quote:Op donderdag 1 april 2021 17:41 schreef Coco het volgende:
[..]
Maar dan wel graag terugkeer van Splinter.
@:Zipportal
Waarom zou Volt 3 zetels verliezen als er weer verkiezingen plaatsvinden? Is wel erg veel terwijl er weinig gebeurt is bij hen en dus ook bij de aanhangquote:Op donderdag 1 april 2021 17:40 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ik hoop dan dat al dat klein grut weer uit de kamer gaat... 50PLUS, BBB, Bij1.... misschien ook VOLT!
Enorm trots!quote:Op donderdag 1 april 2021 16:51 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
O jee, weer zo'n hardwerkende Nederlander die trots is op zijn eigen middelmatige geploeter.
Ik denk dat kleine partijen juist zullen winnen, hun naamsbekendheid is toegenomen en mensen hoeven minder bang te zijn dat hun stem verloren gaat...quote:Op donderdag 1 april 2021 17:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Waarom zou Volt 3 zetels verliezen als er weer verkiezingen plaatsvinden? Is wel erg veel terwijl er weinig gebeurt is bij hen en dus ook bij de aanhang
Ik wist dat daar een opmerking op zou komen... en misschien ook wel van jou!quote:Op donderdag 1 april 2021 17:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Waarom zou Volt 3 zetels verliezen als er weer verkiezingen plaatsvinden? Is wel erg veel terwijl er weinig gebeurt is bij hen en dus ook bij de aanhang
Er is vast nog wel een baantje bij het CBR.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:43 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het land gered van Rutte en Kaag.
quote:Op donderdag 1 april 2021 17:48 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ik wist dat daar een opmerking op zou komen... en misschien ook wel van jou!
Denk ik ook ja en de enige partij die wat te verliezen heeft is volgens mij VVD bij nieuwe verkiezingen.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:48 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik denk dat kleine partijen juist zullen winnen, hun naamsbekendheid is toegenomen en mensen hoeven minder bang te zijn dat hun stem verloren gaat...
Ja dat gaat 4 zetels kostenquote:Op donderdag 1 april 2021 17:50 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Denk ik ook ja. De enige partij die wat te verliezen heeft is volgens mij VVD bij nieuwe verkiezingen.
Verbaasd me nietsquote:Op donderdag 1 april 2021 17:52 schreef Breekfast het volgende:
[ twitter ]
Het lek was dus Ollongren.
Maar die kan ook nog met Jorritsma hebben gesproken/geappt.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:52 schreef Breekfast het volgende:
[ twitter ]
Het lek was dus Ollongren.
Zou nog kunnen ja.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:54 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Maar die kan ook nog met Jorritsma hebben gesproken/geappt.
Verklaart wel het 'via-via'.
Als Rutte weg moet is dat 20 zetels. Die hele fractie is vederlicht.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:51 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja dat gaat 4 zetels kosten
Rutte komt nu bij iedereen de strot uit
Zo werkt het al eeuwenquote:Op donderdag 1 april 2021 18:00 schreef luxerobots het volgende:
Wow. Een relativerende noot op twitter.
[ twitter ]
Nou...niet echtquote:Op donderdag 1 april 2021 18:01 schreef Bocaj het volgende:
Nederland is een bananen etende apenland!
Een kamer die zijn controlerende taak doet is ook niet zo belangrijk voor mensen wiens leven draait om het politieke spelletje, hoe vuil ook.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:00 schreef luxerobots het volgende:
Wow. Een relativerende noot op twitter.
[ twitter ]
Beste Bocajquote:Op donderdag 1 april 2021 18:01 schreef Bocaj het volgende:
Nederland is een bananen etende apenland!
Dat was echter de vraag/stelling niet.quote:Op donderdag 1 april 2021 17:10 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Je hoeft ook geen medelijden met Rutte te hebben, maar je kan je wel afvragen of je iemand inhoudelijk of persoonlijk naar de grond wilt halen.
MaAr dan Is Hed een Diktatuur!!1!!11quote:Op donderdag 1 april 2021 18:03 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Beste Bocaj
In een bananenrepubliek had je geen 6 uur durend debat gehad
Alleen jammer dat het in stukken van de VVD staat wie er niks mee te maken hebben.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:00 schreef luxerobots het volgende:
Wow. Een relativerende noot op twitter.
[ twitter ]
Klopt helemaal wat hij zegt.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:00 schreef luxerobots het volgende:
Wow. Een relativerende noot op twitter.
[ twitter ]
Ik kreeg zelf meer de indruk dat ze Rutte de gelegenheid willen geven om zelf op te stappen. Een formatie onder Rutte is gedoemd te mislukken.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:08 schreef Tomatenboer het volgende:
Maar laten we wel wezen; je wordt wel ernstig cynisch over de politiek als deze situatie voor D66 en het CDA zonder gevolgen hoeven te blijven voor Rutte.
Er is een verschil tussen de rol van Omtzigt bespreken in het kader van de stabiliteit van het CDA, wat ik inderdaad wel kan begrijpen, of echt speculeren of je een kritisch kamerlid niet weg kan promoveren.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:05 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Klopt helemaal wat hij zegt.
Ik heb Omtzicht gestemd maar desondanks snap ik de logica om al in de verkenningsfase te zeggen: Alleen met het CDA als ze niet continu oppositie voeren als regeringspartij.
Want dan kun je net zo goed een minderheidskabinet vormen.
Even iets oprakelen van 1,5 jaar geleden. Weet jij nog wat je op 13 maart 2020 aan het doen was?quote:
De telegraaf is geen krantquote:Op donderdag 1 april 2021 18:11 schreef DW457 het volgende:
Aaaahhhh....Wilders en ik hebben dezelfde favoriete krant
Hij had t over t NRC. Ik maak mijn handen ook niet vies aan de Telegraaf *huiver*quote:
Als je niet meer weet welk standpunt je had anderhalf jaar geleden, ben je niet geschikt als tweede kamerlid (als je niet meer weet wat je 2 weken geleden hebt gezegd over Omtzigt trouwens ook niet)quote:Op donderdag 1 april 2021 18:12 schreef DW457 het volgende:
[..]
Even iets oprakelen van 1,5 jaar geleden. Weet jij nog wat je op 13 maart 2020 aan het doen was?
Ah scheit, dat is ook mijn favoriete krant, maar het is de NRCquote:Op donderdag 1 april 2021 18:13 schreef DW457 het volgende:
[..]
Hij had t over t NRC. Ik maak mijn handen ook niet vies aan de Telegraaf *huiver*
Onzin. Hij vroeg opeens naar iets van 1,5 jaar geleden. Het is niet realistisch om dat gelijk al paraat te hebben. Dat snapte Wilders ook. Jij daarentegen weet het zogenaamd weer beterquote:Op donderdag 1 april 2021 18:14 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Als je niet meer weet welk standpunt je had anderhalf jaar geleden, ben je niet geschikt als tweede kamerlid (als je niet meer weet wat je 2 weken geleden hebt gezegd over Omtzigt trouwens ook niet)
Blijkbaar was de gedachte dat het 2) was.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:09 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen de rol van Omtzigt bespreken in het kader van de stabiliteit van het CDA, wat ik inderdaad wel kan begrijpen, of echt speculeren of je een kritisch kamerlid niet weg kan promoveren.
Daar gaat alleen Omtzigt over.
Als je respect hebt voor de kamer dan heb je 2 keuzes 1)of je accepteert de kritische houding van Omtzigt als kamerlid en gaat de gok met het CDA in een coalitie aan, of 2) je concludeert dat je met het CDA niet stabiel kunt regeren.
Je hebt helemaal gelijk.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:15 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ah scheit, dat is ook mijn favoriete krant, maar het is de NRC
VVD kan niet plotseling met Stef Blok aanzetten als nieuwe MP, dan wil een meerderheid van de Tweede Kamer nieuwe verkiezingen.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:13 schreef Godshand het volgende:
De mensen die denken dat Kaag premier wordt
Als Rutte al weg moet, levert de grootste partij gewoon de premier. Komen ze met de nummer 2, of de nummer 3 etc, hele lijst af. Wil daar niemand van, regelen ze wel Wiegel of iemand uit Limburg ofzo.
Het hele probleem is dat ze constant veranderen van standpunt hoe het ze op dat moment uitkomt en nergens eigenlijk echt voor staan.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:15 schreef DW457 het volgende:
[..]
Onzin. Hij vroeg opeens naar iets van 1,5 jaar geleden. Het is niet realistisch om dat gelijk al paraat te hebben. Dat snapte Wilders ook. Jij daarentegen weet het zogenaamd weer beter
Hij hoeft ook niet precies meer te weten welke woorden hij gebruikt heeft, of wat hij precies er over gezegd heeft. Maar ik kan me mijn gevoel over belangrijke kwesties van 1,5 -2 jaar geleden nog gewoon herinneren hoor.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:15 schreef DW457 het volgende:
[..]
Onzin. Hij vroeg opeens naar iets van 1,5 jaar geleden. Het is niet realistisch om dat gelijk al paraat te hebben. Dat snapte Wilders ook. Jij daarentegen weet het zogenaamd weer beter
Wat een onzin.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:16 schreef Jojoke het volgende:
[..]
VVD kan niet plotseling met Stef Blok aanzetten als nieuwe MP, dan wil een meerderheid van de Tweede Kamer nieuwe verkiezingen.
Het is dè krant van de volksvertegenwoordigers, heb ik gehoord.quote:
1,5 jaar geleden zat ik op hetzelfde project als nu. Geen flauw idee welk onderwerp ik toen onder handen had, maar dat zou nog op het scrum board opgezocht kunnen worden. Maar ik heb werkelijk niet meer helder wat toen mijn inzichten waren bij een refinement van onderwerp x of y. Maar ik vind het goed dat Wilders het aanhaalde. En ik vind het goed dat Hoekstra toegaf dat alles nog niet koek en ei is binnen de CDA fractie en dat er nog werk te verzetten is.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:14 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Als je niet meer weet welk standpunt je had anderhalf jaar geleden, ben je niet geschikt als tweede kamerlid (als je niet meer weet wat je 2 weken geleden hebt gezegd over Omtzigt trouwens ook niet)
Je weet niet half hoe dynamisch het werkveld van hun is. Dus ik snap het wel dat hij het niet paraat heeft. En dit idd:quote:Op donderdag 1 april 2021 18:17 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Hij hoeft ook niet precies meer te weten welke woorden hij gebruikt heeft, of wat hij precies er over gezegd heeft. Maar ik kan me mijn gevoel over belangrijke kwesties van 1,5 -2 jaar geleden nog gewoon herinneren hoor.
Er wordt niet gevraagd wat hij anderhalf jaar geleden op 23 oktober gegeten heeft.
Mee eens. Ding is alleen dat er vaak steeds andere factoren om de hoek komen kijken en ja...het is en blijft een politiek spel.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:17 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Het hele probleem is dat ze constant veranderen van standpunt hoe het ze op dat moment uitkomt en nergens eigenlijk echt voor staan.
Als je constant bent dan kan je daar makkelijk antwoord op geven.
ik vind haar sterk overkomenquote:Op donderdag 1 april 2021 18:18 schreef Bocaj het volgende:
Marijnissen doet het helemaal uit het hoofd.
Ik heb niet op de SP gestemd maar ik vind haar wel sterk in dit debat.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:18 schreef Bocaj het volgende:
Marijnissen doet het helemaal uit het hoofd.
Komt omdat als men echt ergens voor staat en in gelooft je helemaal geen spiekbriefje nodig hebt.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:18 schreef Bocaj het volgende:
Marijnissen doet het helemaal uit het hoofd.
OMGquote:Op donderdag 1 april 2021 18:24 schreef Starhopper het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar de maidenspeech van Van der Plas
"Ik hou het kort: Boehoeeeeee!"quote:Op donderdag 1 april 2021 18:24 schreef Starhopper het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar de maidenspeech van Van der Plas
Dat gaat heel erg cringe wordenquote:
Boeren dit. Boeren dat. Koeien. Dat was hetquote:
Eerst 3x rochelenquote:Op donderdag 1 april 2021 18:24 schreef Starhopper het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar de maidenspeech van Van der Plas
"Kan ik eerst nog even schijten? Ik heb nog niet gescheten. Even 5 minuten schorsen?"quote:Op donderdag 1 april 2021 18:24 schreef Starhopper het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar de maidenspeech van Van der Plas
Valt mij mee dat ze geen tuinbroek of overal draagtquote:
Na de Pasenquote:Op donderdag 1 april 2021 18:26 schreef Twinkle20 het volgende:
Is er al zicht op wanmeer er op de motie van wantrouwen gestemd gaat worden?
Die heeft ze eronder aan.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:26 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Valt mij mee dat ze geen tuinbroek of overal draagt
quote:
Nou, inderdaad!quote:Op donderdag 1 april 2021 18:28 schreef danilel het volgende:
als je doet wat je deed dan krijg je wat je kreeg... kan op een tegeltje
Met dit tempo voorlopig echt nog niet.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:28 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ben je serieus of is dit gevalletje 1 april kikker in je bil?
Mevr. Kaag heeft voorgesteld om tijdens de Pasen te bezinnen en dat Rutte dan met nadere verklaring komt.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:28 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ben je serieus of is dit gevalletje 1 april kikker in je bil?
KLB / Omdat Fok! niet meer is wat het ooit was, ga ik het verlaten. Vaarwel!quote:Op donderdag 1 april 2021 18:28 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ben je serieus of is dit gevalletje 1 april kikker in je bil?
Ik zei vermoeiend.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:31 schreef DW457 het volgende:
[..]
Vind je? Ik vind dit niet heel slecht.
Vreemde zaak want de huidige verkenners hebben pas om 08:00 de oude verkenners ingelichtquote:Op donderdag 1 april 2021 18:33 schreef S95Sedan het volgende:
Dit is gewoon sterk van Klaver, ook dat hij antwoord wil op wie de bron is van Rutte om 07:30.
quote:Op donderdag 1 april 2021 18:33 schreef Starhopper het volgende:
Klaver heeft Starships op zijn stropdas
ollegren gisteravond alquote:Op donderdag 1 april 2021 18:34 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Vreemde zaak want de huidige verkenners hebben pas om 08:00 de oude verkenners ingelicht
Wablief? Ik luister gewoon mee, corona is hier niet ontkend.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:34 schreef Starhopper het volgende:
Gelijk ff corona ontkennen. Wat een lul
quote:
Er is niets aan de hand zei diequote:Op donderdag 1 april 2021 18:36 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
Wablief? Ik luister gewoon mee, corona is hier niet ontkend.
Kijk je net? Baudet is degene geweest die Rutte weer betrapte op een leugen althans de "via via" discussie heeft veroorzaakt. En dat was een goeie van Baudet.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:34 schreef DW457 het volgende:
Dit is niet jouw lijstje, Baudet, dit is al eerder genoemd door een ander in dit debat.
Dat is dus gewoon ontkennen dat corona gevaarlijk isquote:
Dat klopt wel en was een goede move. Maar dat lijstje van net kwam van Klaver, geloof ik. Maar niet van hem in ieder geval.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:37 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Kijk je net? Baudet is degene geweest die Rutte weer betrapte op een leugen althans de "via via" discussie heeft veroorzaakt. En dat was een goeie van Baudet.
dat maak jij er vanquote:Op donderdag 1 april 2021 18:38 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat is dus gewoon ontkennen dat corona gevaarlijk is
Gelukkig is Baudet nog scherp.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:37 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Kijk je net? Baudet is degene geweest die Rutte weer betrapte op een leugen althans de "via via" discussie heeft veroorzaakt. En dat was een goeie van Baudet.
Dat stellen ze nu toch ook allemaal? nogal een open deur.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:38 schreef S95Sedan het volgende:
Laten we wel wezen, Baudet heeft soms belachelijke standpunten maar hij heeft wel gelijk dat het systeem gewoon rot is.
Hij heeft zijn momentjes, en toegeven dat was misschien wel zijn beste inbreng ooit in een debat.quote:
Ja nu opeens omdat ze er niet meer omheen kunnen.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:39 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Dat stellen ze nu toch ook allemaal? nogal een open deur.
Denk dat onze TMF-madam hier wel een mening over heeft.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:40 schreef Caland het volgende:
Oeh, dierenvrouwtje zei zwarte
Mag dat wel
Van Haga was van de week ook zo lekker bezigquote:Op donderdag 1 april 2021 18:38 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat is dus gewoon ontkennen dat corona gevaarlijk is
Nee al veel langer.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:41 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja nu opeens omdat ze er niet meer omheen kunnen.
Kijk eens 4jaar geleden toen de FvD net in de kamer kwam en overal belachelijk gemaakt werd toen ze hiermee begonnen. Zelfs zo erg dat de zittende orde Baudet letterlijk aan het uitlachen waren.
quote:
Ze doen allemaal een plas en alles blijft zoals het was.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:39 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Dat stellen ze nu toch ook allemaal? nogal een open deur.
quote:Op donderdag 1 april 2021 18:40 schreef DW457 het volgende:
Eerste zwarte vrouw in het parlement....ai...donker, niet zwart. Niet handig geformuleerd.
Martin Simek zei 'zwartjes' in dwdd... nou dat hebben we geweten!quote:Op donderdag 1 april 2021 18:40 schreef AchJa het volgende:
Welkom mevr Simons als "eerste zwarte fractievoorzitter"...
Ik ben benieuwd wat voor shitstorm dit weer gaat worden...
Baudet roept niets nieuws.quote:Op donderdag 1 april 2021 18:41 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja nu opeens omdat ze er niet meer omheen kunnen.
Kijk eens 4jaar geleden toen de FvD net in de kamer kwam en overal belachelijk gemaakt werd toen ze hiermee begonnen. Zelfs zo erg dat de zittende orde Baudet letterlijk aan het uitlachen waren.
Engnekken zijn hetquote:Op donderdag 1 april 2021 18:41 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Van Haga was van de week ook zo lekker bezig![]()
Vrouw van kleur is toch de pc term?quote:Op donderdag 1 april 2021 18:40 schreef Caland het volgende:
Oeh, dierenvrouwtje zei zwarte
Mag dat wel
Hoeveel parlementaire enquêtes heb je al gevolgd. Kan me niet herinneren is de meest voorkomende zin en daar is nog nooit iemand op vervolgt. Laat staan bestraftquote:Op donderdag 1 april 2021 18:43 schreef Jemoederniet het volgende:
Gewoon iedereen onder ede verhoren, en wie dan liegt strafrechtelijk vervolgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |