Idem.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:13 schreef skysherrif het volgende:
juve of real morgen en wie hoop je ?
Ik denk Real, hoop Juve.
La Vecchia Signora uiteraard.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:13 schreef skysherrif het volgende:
juve of real morgen en wie hoop je ?
Ik denk Real, hoop Juve.
Juventus gaat verdedigen met af en toe een counter en Real kan daar niet doorheen spelen tot laat in de wedstrijd Ronaldo de 1-0 binnen schiet, dan gaat Juve meer ruimte weggeven en wordt het in de slotfase nog 2-0.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:14 schreef skysherrif het volgende:
En zoals gewoonlijk zal de finale ook wel de hype totaal niet waarmaken
waarom is het eigenlijk vecchia signora en ponte vecchio?quote:
We zullen zien, ik hoop,dat Juve gewoon eerst scoort.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Juventus gaat verdedigen met af en toe een counter en Real kan daar niet doorheen spelen tot laat in de wedstrijd Ronaldo de 1-0 binnen schiet, dan gaat Juve meer ruimte weggeven en wordt het in de slotfase nog 2-0.
U las het hier voor het eerst.
Dat laatste ja, vecchio congrueert met ponte.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:17 schreef skysherrif het volgende:
[..]
waarom is het eigenlijk vecchia signora en ponte vecchio?
Of heeft dat gewoon met geslacht te maken, brug is zeker mannelijk.
Dat laatste, bijna elk znw dat op een -a eindigt is vrouwelijk, de rest meestal mannelijk.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:17 schreef skysherrif het volgende:
[..]
waarom is het eigenlijk vecchia signora en ponte vecchio?
Of heeft dat gewoon met geslacht te maken, brug is zeker mannelijk.
Die goal van Van Bronckhorst.quote:Ik weet nog heel goed dat ik tijdens de halve finale Uruguay - Nederland aan het werk was, gingen we de hele tijd stiekem de stand bijhouden achter de bar. En ongeveer in de rust mochten we weg, hebben we eerst samen met mijn baas drie bier lopen adten om in de stemming te komen en zijn daarna het eerste de beste café in gedoken.
Heel leuk toernooi. Behalve de finale.
Heb je eigenlijk in het Italiaans nog restanten van de Latijnse naamvallen als de genitivus, accusativus en ablativus?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:20 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat laatste, bijna elk znw dat op een -a eindigt is vrouwelijk, de rest meestal mannelijk.
De FIFA is echt de meest foute organisatie die ik mij kan bedenken. Goldman Sachs zijn brave jongens vergeleken met hen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:11 schreef Tchock het volgende:
Overigens is ook het WK 2010 geen feestje hoor. Ja, voetballend wel, maar Zuid-Afrika is vooral opgezadeld met hele grote stadions die inmiddels al zeven jaar leegstaan. De kosten voor het WK waren groter dan de opbrengsten, en er is een grote wijk met goedkope woningen gesloopt om te kunnen bouwen.
Elk land waar de FIFA aandoet slaat het zijn giftige tentakels uit. Qatar is dan misschien een extreem geval maar lang niet het enige. En toernooien organiseren in meerdere landen of in landen waar de infrastructuur al aanwezig is blijkt geen optie.
Geen idee, ik ken geen Latijn.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Heb je eigenlijk in het Italiaans nog restanten van de Latijnse naamvallen als de genitivus, accusativus en ablativus?
Ja, maar ik ken de termen die je gebruikte niet.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:23 schreef Tchock het volgende:
[..]
Je kunt toch Italiaans? Dan weet je toch of er naamvallen zijn?
Ah, dan hoop ik op Juventus.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:13 schreef skysherrif het volgende:
juve of real morgen en wie hoop je ?
Ik denk Real, hoop Juve.
Genitivus is de naamval die bezit uitdrukt (kennen we in het Nederlands ook, 's mans paard is een genitief). Accusativus geeft lijdend voorwerp aan (bestaat niet meer in het Nederlands) en ablativus een bijwoordelijke bepaling.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:24 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja, maar ik ken de termen die je gebruikte niet.
Ben overigens wel de laatste jaren steeds minder voor barca en meer voor real.quote:
Je mentor vindt dit soort opmerkingen veel te leuk.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:26 schreef skysherrif het volgende:
Zou toch wel geinig zijn, bosz naar dortmund en de boer weer terug naar ajax.
Dan hang ik mezelf wel op.
Wat zou die me stiekem missenquote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:29 schreef Euribob het volgende:
[..]
Je mentor vindt dit soort opmerkingen veel te leuk.
Ik ben ook wel fan van Ronaldo. Op en top sportman. En ik vind het leuk dat hij zo emotioneel kan reageren.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:29 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ben overigens wel de laatste jaren steeds minder voor barca en meer voor real.
Stiekem vind ik Ronaldo eigenlijk nu ook wat fijner dan Messi.
Bovendien heeft Real met die Isco ook echt een geweldenaar en was nooit zo fan van Marcelo, maar die is niet te stoppen de laatste tijd.
Nee, dat heb je niet in het Italiaans.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:26 schreef Tchock het volgende:
[..]
Genitivus is de naamval die bezit uitdrukt (kennen we in het Nederlands ook, 's mans paard is een genitief). Accusativus geeft lijdend voorwerp aan (bestaat niet meer in het Nederlands) en ablativus een bijwoordelijke bepaling.
Volgens mij is Roemeens de enige Latijnse taal die nog naamvallen heeft.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Heb je eigenlijk in het Italiaans nog restanten van de Latijnse naamvallen als de genitivus, accusativus en ablativus?
Hier staat een schemaatje, wel interessant:quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:32 schreef Igen het volgende:
[..]
Volgens mij is Roemeens de enige Latijnse taal die nog naamvallen heeft.
Teveel tekst, en ook nog in het Engels.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:35 schreef skysherrif het volgende:
https://en.wikipedia.org/wiki/Memetic_engineering
Hmmm
Ha toevalig ging ik net wat over engels posten, wat vind jij hiervan kowloonquote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:39 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Teveel tekst, en ook nog in het Engels.
quote:Eerder dit jaar volgde ik voor mijn Nederlandstalige bachelor met een groep Nederlandse studenten een college van een Nederlandse docent. ‘Willen jullie het college in het Engels doen?’ vroeg hij tijdens de eerste bijeenkomst.
Een doodnormale vraag, anno 2017.
Het vak was immers voor het geval er zich internationale studenten zouden melden als Engelstalig gebrandmerkt in de studiegids. Het feit dat de docent ons de keuze gaf om in onze eigen taal met elkaar te praten getuigde eigenlijk al van een zeldzame flexibiliteit. Er werd democratisch besloten het vak in het Nederlands te geven. Tenzij, zo waarschuwde hij, er een week later toch een internationale student op zou duiken. Dan zou de voertaal van het college direct worden omgegooid.
Dat is de positie die de Nederlandse taal inneemt op universiteiten. Mocht er per ongeluk iemand binnenwandelen wiens moedertaal niet Nederlands is, dan wordt ze direct en met groot enthousiasme opzijgeschoven. Sterker nog, zelfs wanneer de mogelijkheid bestaat dat er een verdwaalde internationale student een kijkje komt nemen, dan vindt alle communicatie bij voorbaat al in het Engels plaats.
Zo kwam het dat ik de afgelopen weken meerdere keren bij lezingen aanwezig was waar de taal het enige niet-Nederlandse in de zaal was. Bij dit soort evenementen zijn er altijd wel vragen die na afloop stug in het Nederlands gesteld worden door dwarse oudere mannen. Nooit door studenten. Die zijn het gewend.
De snelle verengelsing van universiteiten gaat ten koste van de Nederlandse schrijfvaardigheid van studenten, die vaak toch al te wensen overlaat. Ik hoor studiegenoten regelmatig zeggen dat ze hun werkstukken liever in het Engels schrijven, want ‘dat kan ik gewoon veel beter’. Een kreet die alle alarmbellen af zou moeten laten gaan, maar die gesust wordt met het toverwoord dat universiteiten van al hun problemen af zal helpen: internationalisering, en alle perverse financiële prikkels die daarbij komen kijken.
Engels is de taal van de toekomst, menen dezelfde mensen die vierhonderd jaar geleden riepen dat het potjeslatijn het helemaal ging maken. Wat in het Nederlands gezegd wordt, hoort toch niemand. Dat de overgrote meerderheid van de studenten in Nederland komt te werken en de Engelse taal maar sporadisch op hoog niveau zal gebruiken doet er niet toe.
Belangrijker is dat het Engels dat op universiteiten gebezigd wordt ondermaats is. We kennen allemaal docenten wier Engels zo tenenkrommend is dat we er bijna niet naar durven te luisteren, maar dat is een probleem dat met wat training en het verschuiven van generaties kan worden opgelost.
Het gaat natuurlijk om het Engels van de studenten. Dat is niet goed genoeg, en dat is ook logisch. Nederlands spreken en horen we dagelijks vanaf onze geboorte. We kennen alle finesses en nuanceverschillen van de taal, we weten hoe we onze zinnen moeten bouwen om precies te zeggen wat we bedoelen, en juist daar gaat het om in de sociale- en geesteswetenschappen.
Voor de exacte wetenschappen geldt dit minder, maar op alle andere faculteiten is een uitstekende uitdrukkingsvaardigheid essentieel. En die kun je niet van een achttienjarige met een eindexamen Engels en een paar honderd Netflix-uurtjes verwachten. Je zou die achttienjarige de taal en het onderwerp van zijn studie tegelijk kunnen leren, maar het een gaat altijd ten koste van het ander.
Het Engels is natuurlijk de lingua franca van de wetenschap. Er valt dus wat voor te zeggen om jonge mensen die worden voorbereid op een academische carričre al vanaf het begin in het Engels op te leiden. Om wetenschap te kunnen bedrijven moet je echter eerst leren nadenken, en dat gaat niet in een taal die je niet helemaal beheerst – ook al denk je op je achttiende natuurlijk van wel. Daarom zijn Nederlandstalige bachelors zo belangrijk. Eerst leren waar je vakgebied over gaat en hoe je daar zelf iets aan kunt bijdragen. Kun je daarna zoveel Engels spreken als je wilt.
Overigens is die hele pagina 1 grote grap, maar staat het nog wel gewoon op wikipedia.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:39 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Teveel tekst, en ook nog in het Engels.
Even lezen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:40 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ha toevalig ging ik net wat over engels posten, wat vind jij hiervan kowloon
[..]
Zelf vind ik het makkelijker om verslagen gewoon in het Engels te schrijven aangezien alle literatuur ook in het Engels is, helpt ook wel mee dat alles binnen de informatica toch al in het Engels is. Daarnaast zijn de meetups en congressen in Nederland waar ik ben geweest ook gewoon in het Engels.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:40 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ha toevalig ging ik net wat over engels posten, wat vind jij hiervan kowloon
[..]
Gelezen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:40 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ha toevalig ging ik net wat over engels posten, wat vind jij hiervan kowloon
[..]
Ik vind het overigens altijd wel een sport om voor de Engelse term een bijpassende Nederlandse term te vinden.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 01:46 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Zelf vind ik het makkelijker om verslagen gewoon in het Engels te schrijven aangezien alle literatuur ook in het Engels is, helpt ook wel mee dat alles binnen de informatica toch al in het Engels is. Daarnaast zijn de meetups en congressen in Nederland waar ik ben geweest ook gewoon in het Engels.
Ik zou het bij veel dingen niet eens weten.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:01 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik vind het overigens altijd wel een sport om voor de Engelse term een bijpassende Nederlandse term te vinden.
Lastig ja. Taal lijkt mij voor juristen ook wel erg belangrijk. In de studies die ik gevolgd heb deden fijne nuances er nooit zo toe, maar ik kan mij voorstellen dat zelfs voor een casusbeschrijving nuances al heel erg belangrijk zijn in het recht.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:04 schreef Tchock het volgende:
Ik heb nu een studieboek in het Engels en hoewel mijn Engels zeer goed is heb ik er wel moeite mee dat ik allerlei Engelse termen moet leren die vervolgens in andere literatuur en jurisprudentie gewoon vertaald zijn. Vooral als er getoetst wordt aan allerlei criteria met vrij specifieke namen is het lastig omdat uit een tekst in een andere taal te halen en vice versa.
Absoluut. Zo erg zelfs dat veel verdragen in meerdere talen naast elkaar gebruikt worden en sommige termen verschillende betekenissen hebben in verschillende talen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:09 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Lastig ja. Taal lijkt mij voor juristen ook wel erg belangrijk. In de studies die ik gevolgd heb deden fijne nuances er nooit zo toe, maar ik kan mij voorstellen dat zelfs voor een casusbeschrijving nuances al heel erg belangrijk zijn in het recht.
Die glazige blikken vind ik wel leuk juist.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:06 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ik zou het bij veel dingen niet eens weten.Als ik over een eenling ontwerppatroon begin tegen studiegenoten of zo zal ik niks dan galzige blikken ontvangen.
De EU is volgens mij ook niks anders dan een werkverschaffingsproject voor vertalers.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:10 schreef Tchock het volgende:
[..]
Absoluut. Zo erg zelfs dat veel verdragen in meerdere talen naast elkaar gebruikt worden en sommige termen verschillende betekenissen hebben in verschillende talen.
Tot dit jaar studeerde ik alleen nationaal recht en afgezien van wat rechtsfilosofie is dan alle stof in het Nederlands.
Overigens vind ik het prima dat er vooral in het Engels wordt lesgegeven in gebieden waar die taal ook later waarschijnlijk de voertaal is.quote:
Op mijn werk is alles weer in het Nederland, dat vind ik ergens ook wel weer grappig. Als ik code schrijf hang ik er ook gewoon Nederlandstalige comments aan. Kneuterigheid.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:35 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Overigens vind ik het prima dat er vooral in het Engels wordt lesgegeven in gebieden waar die taal ook later waarschijnlijk de voertaal is.
Lees dat ook studies als bestuurskunde, sociologie, planologie etc worden ook steeds meer geglobaliseerd
En de namen van je functies definieer je ook in het Nederlands?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:42 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Op mijn werk is alles weer in het Nederland, dat vind ik ergens ook wel weer grappig. Als ik code schrijf hang ik er ook gewoon Nederlandstalige comments aan. Kneuterigheid.
Dat is uiteindelijk een strijd tussen wereldmachten, en dan ben ik voor de onze, de EU.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:46 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Behalve als het om bedrijven overnemen gaat?
Ja.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:48 schreef remlof het volgende:
[..]
En de namen van je functies definieer je ook in het Nederlands?
haalPlaatsnaamUitPostcode() ipv getTownFromZip()?
http://www.dumpert.nl/med(...)vs._markuszower.htmlquote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:51 schreef Pokkelmans het volgende:
Zo, tot 2u51 aan de studie geweest, 7 weken aan stof erdoor gejast. Nu voldaan slapen
quote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:58 schreef skysherrif het volgende:
[..]
http://www.dumpert.nl/med(...)vs._markuszower.html
dit al gezien?
trusten
Ik vroeg mijn PVV-oom een tijdje terug of hij niet beter voortaan op Baudet zou stemmen. Daar was hij het eigenlijk wel mee eens.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:09 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoeveel zeteltjes FvD van de PVV gaat afsnoepen over 4 jaar.
PVV stemmers bij mij op werk ook ja en de lokale leefbaar partijen in zeeland stappen ook veelal over naar Fvd jaquote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:14 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik vroeg mijn PVV-oom een tijdje terug of hij niet beter voortaan op Baudet zou stemmen. Daar was hij het eigenlijk wel mee eens.
Ik hoop heel weinig, het FvD is veel en veel gevaarlijker dan de PVV.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:09 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoeveel zeteltjes FvD van de PVV gaat afsnoepen over 4 jaar.
Niet dat ik het echt volg, maar FvD vind ik nog wel te pruimen. En ik vind Baudet wel een leuke vent, hij krijgt het toch allemaal maar mooi voor elkaar.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:18 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik hoop heel weinig, het FvD is veel en veel gevaarlijker dan de PVV.
Ik vind dat Baudet wel iets te lollig doet met zijn gandalf quotes en potjeslatijn in de kamer. Wel veel beter natuurlijk dan PVV en idd voor remlof is dat gevaarlijkerquote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:20 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Niet dat ik het echt volg, maar FvD vind ik nog wel te pruimen. En ik vind Baudet wel een leuke vent, hij krijgt het toch allemaal maar mooi voor elkaar.
Mochten zich er geen rariteiten voor doen, dan zal ik bij de komende verkiezingen eens wat serieuzer FvD overwegen. Desnoods wil ik wel Kamerlid bij ze worden om de vervoersparagraaf wat op te krikken.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:16 schreef skysherrif het volgende:
[..]
PVV stemmers bij mij op werk ook ja en de lokale leefbaar partijen in zeeland stappen ook veelal over naar Fvd ja
Dat jij als oerconservatief een klassiek fascistische partij als FvD wel 'te pruimen' vindt is toch ietwat zorgwekkend.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:20 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Niet dat ik het echt volg, maar FvD vind ik nog wel te pruimen. En ik vind Baudet wel een leuke vent, hij krijgt het toch allemaal maar mooi voor elkaar.
Vervang aub Yernaz op de lijst dan, gaan ze er kwalitatief een stuk op vooruitquote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:24 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Mochten zich er geen rariteiten voor doen, dan zal ik bij de komende verkiezingen eens wat serieuzer FvD overwegen. Desnoods wil ik wel Kamerlid bij ze worden om de vervoersparagraaf wat op te krikken.
Waarom is FvD fascistisch?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:24 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat jij als oerconservatief een klassiek fascistische partij als FvD wel 'te pruimen' vindt is toch ietwat zorgwekkend.
Dan moet je https://nl.wikipedia.org/wiki/Fascisme nog maar eens nalezen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:35 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Dat is wel wat kort door de bocht, vind ik.
En jij https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Forum_voor_Democratie .quote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Dan moet je https://nl.wikipedia.org/wiki/Fascisme nog maar eens nalezen.
*foutje*quote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:58 schreef skysherrif het volgende:
[ afbeelding ]
wist helemaal niet dat meeste van Russische export naar Nederland is
Probeerde het te vinden en in de zoektocht op deze geweldige site gekomenquote:
Aha, olie dus.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 04:06 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Probeerde het te vinden en in de zoektocht op deze geweldige site gekomen
http://atlas.media.mit.ed(...)t/rus/nld/show/2015/
Mij wel, tot op het bot fascistisch. Daar doet een door fanboys geschreven wikipediapagina niets aan af.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:45 schreef Kowloon het volgende:
[..]
En jij https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Forum_voor_Democratie .
Daar zie ik weinig fascistisch op staan. Toegegeven, de plannen zullen niet iedereen aan staan, maar fascistisch lijken ze mij niet.
Dat een advocaat iemand verdedigd hoeft natuurlijk niet te betekenen dat hij/zij het er persoonlijk mee eens is. Anders zouden moordenaars zelden tot nooit een advocaat kunnen vinden.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 04:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Mij wel, tot op,het bot fascistisch.
Mrt Hiddema die zelfs de NSB-weduwe Rost-Van Tonningen verdedigde.
Mijn master was ook Engelstalig maar probeer Engelse termen als het even kan toch te ontwijken. Ons eigen taaltje is veel mooierquote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:01 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik vind het overigens altijd wel een sport om voor de Engelse term een bijpassende Nederlandse term te vinden.
Je bent voor het nationaliseren van Essent en Nuon? En het beschermen van Nederlandse bedrijven tegen buitenlandse overnames?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 03:24 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Mochten zich er geen rariteiten voor doen, dan zal ik bij de komende verkiezingen eens wat serieuzer FvD overwegen. Desnoods wil ik wel Kamerlid bij ze worden om de vervoersparagraaf wat op te krikken.
twitter:ADnl twitterde op zaterdag 03-06-2017 om 04:08:18Ahmed Aboutaleb: Solidariteit betekent niet nog meer ongecontroleerde migratie https://t.co/tMpPVjaRzY https://t.co/a71dJaKuxU reageer retweet
Uit het boekje van koning Hassan, uiteraard.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 08:12 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
Aboutaleb is lekker bezig in het AD. Hij pleit voor het aanpassen van het vluchtelingenverdrag, minder vluchtelingen toelaten en PVV moet ook aan tafel mogen zitten bij de formatiegesprekken.twitter:ADnl twitterde op zaterdag 03-06-2017 om 04:08:18Ahmed Aboutaleb: Solidariteit betekent niet nog meer ongecontroleerde migratie https://t.co/tMpPVjaRzY https://t.co/a71dJaKuxU reageer retweet
Meneer is zelf inderdaad de aardige PVV-toer opgegaan. Gehaaid politicus, die vent.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 08:12 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
Aboutaleb is lekker bezig in het AD. Hij pleit voor het aanpassen van het vluchtelingenverdrag, het toelaten van minder vluchtelingen en PVV moet ook aan tafel mogen zitten bij de formatiegesprekken.twitter:ADnl twitterde op zaterdag 03-06-2017 om 04:08:18Ahmed Aboutaleb: Solidariteit betekent niet nog meer ongecontroleerde migratie https://t.co/tMpPVjaRzY https://t.co/a71dJaKuxU reageer retweet
Ik vind dat hij een aantal valide punten aansnijdt.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 08:12 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
Aboutaleb is lekker bezig in het AD. Hij pleit voor het aanpassen van het vluchtelingenverdrag, het toelaten van minder vluchtelingen en PVV zou ook aan tafel mogen zitten bij de formatiegesprekken.twitter:ADnl twitterde op zaterdag 03-06-2017 om 04:08:18Ahmed Aboutaleb: Solidariteit betekent niet nog meer ongecontroleerde migratie https://t.co/tMpPVjaRzY https://t.co/a71dJaKuxU reageer retweet
Het enige echte punt dat hij (wat mij betreft) heeft is dat de samenleving niet overvraagd moet worden. Omdat het anders alleen maar gaat leiden tot maatschappelijke onrust. De oplossingen die hij aandraagt, zijn redelijk zwak.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 08:48 schreef Igen het volgende:
[..]
Ik vind dat hij een aantal valide punten aansnijdt.
Volgens Wilders is Rutte voor ongecontroleerde immigratie.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 09:01 schreef 99.999 het volgende:
Ik zie altijd allerlei politici strijden tegen ongecontroleerde immigratie. Maar wie is daar dan eigenlijk voor? Van buiten EU is daar toch ook helemaal geen sprake van?
quote:Op zaterdag 3 juni 2017 09:02 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Het enige echte punt dat hij (wat mij betreft) heeft is dat de samenleving niet overvraagt moet worden.
quote:Op zaterdag 3 juni 2017 09:06 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik ben ongevraagd in de samenleving geboren.
Klopt. Dan schrijf je zaken als 'kleinste kwadratenanalyse', 'verschil-in-verschillenmethode', 'afruil' etc.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 02:01 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik vind het overigens altijd wel een sport om voor de Engelse term een bijpassende Nederlandse term te vinden.
Goed idee.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 09:19 schreef Kaas- het volgende:
We moeten de doodstraf weer invoeren. Man man man man man man man.
'Ik laat mij niet raus meppen'quote:
Hij heeft gelijk dat het vluchtelingenverdrag bedoeld is voor idividueel vervolgde mensen, niet voor mensen die voor oorlog vluchten.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 09:02 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Het enige echte punt dat hij (wat mij betreft) heeft is dat de samenleving niet overvraagd moet worden. Omdat het anders alleen maar gaat leiden tot maatschappelijke onrust. De oplossingen die hij aandraagt, zijn redelijk zwak.
Hij geeft geen oplossingen voor oorlogsvluchtelingen/politieke vluchtelingen, terwijl juist die tegengehouden zouden worden door het aanpassen van het verdrag. Geld richting Afrika gooien (wat volgens mij sowieso niet erg helpt) en de mensen een kans geven om op een ambassade te solliciteren, is vooral voor de economische migranten. En die vallen volgens mij sowieso niet onder het verdrag en de meeste politici willen hen al tegenhouden.
Op zich ben ik niet tegen het aanpassen van het vluchtelingenverdrag als het niet langer functioneert. Maar dan moet je met echte alternatieven komen die garanderen dat de vluchtelingen ergens veilig worden opgevangen en ook daar aan een toekomst kunnen werken.
Limburgersquote:
Op naar die welverdiende vakantie.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 10:24 schreef Friek_ het volgende:
Nog maar twee weken lesgeven, mensen. Wat gaat het hard.
Heb je dan ook echt 10 weken vrij?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 10:24 schreef Friek_ het volgende:
Nog maar twee weken lesgeven, mensen. Wat gaat het hard.
In de praktijk is het echter zo dat veel van de oorlogsvluchtelingen onder deze definitie van een vluchteling vallen. Wat ook niet hele verrassend is. Het was immers de tweede wereldoorlog waardoor de landen gingen nadenken over een fatsoenlijk vluchtelingenverdrag.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 10:02 schreef Igen het volgende:
[..]
Hij heeft gelijk dat het vluchtelingenverdrag bedoeld is voor idividueel vervolgde mensen, niet voor mensen die voor oorlog vluchten.
De meesten die vluchten voor een oorlog worden wel degelijk als vluchteling gezien. Dus als je grote groepen uit bijvoorbeeld Syrië wil tegenhouden, dan moet je gaan sleutelen aan het verdrag.quote:Hij heeft ongelijk dat daarvoor het vluchtelingenverdrag moet worden aangepast. Het is EU-regelgeving die mensen die voor oorlog vluchten maar geen vluchteling zijn, "subsidiaire bescherming" verleent.
Klopt helemaal, maar het hele probleem van oorlogen en dictators is dat je de situatie niet snel beter maakt.quote:Hij heeft gelijk dat de duurzaamste oplossing het verbeteren van de situatie in de herkomstlanden is.
Ja, maar dit ambassade-systeem kan alleen werken voor economische migranten en misschien een paar politieke vluchtelingen in een redelijk vredig land. Het levert enorme (morele) problemen op in het geval van een dictator of oorlog. Je krijgt dan opeens heel veel mensen die de ambassade inlopen en je kan moeilijk mensen terug de oorlog insturen omdat ze niet nuttig genoeg zijn.quote:Hij heeft ook wel degelijk een punt met de aanvragen op ambassades. Het huidige systeem is hypocriet: het nodigt de hele wereld uit, maar dan moeten die mensen wel eerst illegaal ons grondgebied betreden, want we willen ook weer niet te veel mensen, maar we willen ook weer geen "nee" verkopen. Maar dit mechanisme is ook een selectie. Het is een selectie waarmee je de meest roekeloze Neanderthalers aanwerft en aanzet tot levensgevaarlijke handelingen.
Tien weken is wat overdreven - eerder zes weken. Moet na het lesgeven volle bak nakijken en vergaderen. Al doe je die laatste week niet meer zoveel.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 10:26 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Heb je dan ook echt 10 weken vrij?
Nee, dat klopt niet. Nederland gooit het op één hoop, maar daarmee is Nederland een uitzondering. In de meeste Europese landen zijn "vluchteling" en "subsidiair beschermde" afzonderlijke statussen in het vreemdelingenrecht (met verschillende regels over verblijfsduur, gezinshereniging etc.) en de grote meerderheid van alle gevallen valt niet onder "vluchteling" maar onder "subsidiair beschermde". http://njb.nl/blog/kan-de(...)soberder.18487.lynkxquote:Op zaterdag 3 juni 2017 10:34 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
In de praktijk is het echter zo dat veel van de oorlogsvluchtelingen onder deze definitie van een vluchteling vallen. Wat ook niet hele verrassend is. Het was immers de tweede wereldoorlog waardoor de landen gingen nadenken over een fatsoenlijk vluchtelingenverdrag.
[..]
De meesten die vluchten voor een oorlog worden wel degelijk als vluchteling gezien. Dus als je grote groepen uit bijvoorbeeld Syrië wil tegenhouden, dan moet je gaan sleutelen aan het verdrag.
En de oplossing is om vrouwen en kinderen te laten afschieten en de agressiefste, brutaalste, waaghalsigste mannen verblijfsrecht te geven?!quote:[..]
Ja, maar dit ambassade-systeem kan alleen werken voor economische migranten en misschien een paar politieke vluchtelingen in een redelijk vredig land. Het levert enorme (morele) problemen op in het geval van een dictator of oorlog. Je krijgt dan opeens heel veel mensen die de ambassade inlopen en je kan moeilijk mensen terug de oorlog insturen omdat ze niet nuttig genoeg zijn.
Klinkt best wel ideaal.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 10:34 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Tien weken is wat overdreven - eerder zes weken. Moet na het lesgeven volle bak nakijken en vergaderen. Al doe je die laatste week niet meer zoveel.
Wat is er mis met het eerste?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 08:12 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
Aboutaleb is lekker bezig in het AD. Hij pleit voor het aanpassen van het vluchtelingenverdrag, het toelaten van minder vluchtelingen en PVV zou ook aan tafel mogen zitten bij de formatiegesprekken.twitter:ADnl twitterde op zaterdag 03-06-2017 om 04:08:18Ahmed Aboutaleb: Solidariteit betekent niet nog meer ongecontroleerde migratie https://t.co/tMpPVjaRzY https://t.co/a71dJaKuxU reageer retweet
Alsof ik bij de SGP overal mee eens.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 08:11 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je bent voor het nationaliseren van Essent en Nuon? En het beschermen van Nederlandse bedrijven tegen buitenlandse overnames?
Ik vind hun standpunten inzake doodstraf en homofilie wel interessant.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 11:25 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Alsof ik bij de SGP overal mee eens.Ik vind de standpunten inzake belastingverlaging wel interessant. Er zijn niet zoveel partijen in Nederland die zich daar voor uitspreken.
Wat ben je van plan?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 11:39 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik vind hun standpunten inzake doodstraf en homofilie wel interessant.
We kunnen altijd vertrouwen op de SGP.quote:DEN HAAG - De jongerenafdeling van de SGP, de SGPJ, gaat aangifte doen tegen het Haagse raadslid Abdoe Khoulani van de Partij van de Eenheid. Aanleiding zijn uitspraken van het raadslid op zijn Facebook-pagina.
Ik verwacht een anti-climax. Tenzij Carola uit de kleren gaat.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 11:49 schreef Ryon het volgende:
Spannend! Vandaag de JFVD kickoff. Zou het partijkartel dan eindelijk gebroken worden?
Dat klotepartijtje houdt je wel bezig, is het niet?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 11:49 schreef Ryon het volgende:
Spannend! Vandaag de JFVD kickoff. Zou het partijkartel dan eindelijk gebroken worden?
Niets, mits je een goed menselijk alternatief hebt. Geld gooien naar een land en dan vervolgens weigeren mensen die vluchten voor hun leven op te vangen is niet echt een fatsoenlijk alternatief.quote:
Je hebt gelijk. Al gok ik dat het in de praktijk nog wel eens minder duidelijk kan zijn wie precies wat is. Vlucht persoon A alleen maar vanwege bommen en doden op de straat, of ook omdat persoon A het niet eens is met Assad en Assad niet zo aardig is voor mensen die het niet met hem eens zijn?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 10:40 schreef Igen het volgende:
[..]
Nee, dat klopt niet. Nederland gooit het op één hoop, maar daarmee is Nederland een uitzondering. In de meeste Europese landen zijn "vluchteling" en "subsidiair beschermde" afzonderlijke statussen in het vreemdelingenrecht (met verschillende regels over verblijfsduur, gezinshereniging etc.) en de grote meerderheid van alle gevallen valt niet onder "vluchteling" maar onder "subsidiair beschermde". http://njb.nl/blog/kan-de(...)soberder.18487.lynkx
Dat het huidige systeem niet ideaal is, ben ik met je eens. Al is het niet zo extreem als jij nu voorstelt trouwens. Genoeg vrouwen en kinderen hebben Europa bereikt. Het systeem met de ambassades en dan mensen (die gevlucht zijn uit een oorlog) selecteren op maatschappelijk nut kan wat mij betreft niet. Of je vind dat mensen bescherming verdienen (nuttig of niet nuttig) of je sluit je volledig af. Maar de besten kiezen voor je eigen gewin is gewoon asociaal gebruik maken van een afschuwelijke oorlog. Daarbij zijn de zwakkeren dan niet bepaald beter af. Want 'nuttig' zijn de jonge mensen, de slimme mensen en de rijke mensen. Niet het arme analfabete boertje van 55 met zijn vrouw.quote:[..]
En de oplossing is om vrouwen en kinderen te laten afschieten en de agressiefste, brutaalste, waaghalsigste mannen verblijfsrecht te geven?!
Zullen ze ook nog vragen stellen aan hun eigen euro-parlementariër die weigert te vertellen wat hij met de centjes doet die hij krijgt van de Europese belastingbetaler?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 11:52 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
We kunnen altijd vertrouwen op de SGP.
Die jongeren zijn de grootste bedreiging voor het partijkartel in jaren dus ja.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 11:56 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat klotepartijtje houdt je wel bezig, is het niet?
Ik bespeur ook enige jaloezie. Dat is immers goed te begrijpen: Baudet heeft een promotie afgerond, een succesvolle politieke carričre, woont in het centrum en heeft tig vrouwen geneukt. Als we dat vergelijken met uw prestaties, tsja.. wat zullen we ervan zeggen?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:02 schreef Ryon het volgende:
[..]
Die jongeren zijn de grootste bedreiging voor het partijkartel in jaren dus ja.
Neen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 11:58 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Zullen ze ook nog vragen stellen aan hun eigen euro-parlementariër die weigert te vertellen wat hij met de centjes doet die hij krijgt van de Europese belastingbetaler?
Je vergeet te vermelden dat hij ook geen onverdienstelijk muzikant is. Met een portie gezonde jaloezie op Baudet is dan ook niets mis. De beste man is een voorbeeld en een inspiratiebron voor ons allen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:05 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik bespeur ook enige jaloezie. Dat is immers goed te begrijpen: Baudet heeft een promotie afgerond, een succesvolle politieke carričre, woont in het centrum en heeft tig vrouwen geneukt. Als we dat vergelijken met uw prestaties, tsja.. wat zullen we ervan zeggen?
Dat op zijn minst natuurlijk.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 11:52 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Ik verwacht een anti-climax. Tenzij Carola uit de kleren gaat.
En terecht, wat een teringdebiel is die Khoulani.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 11:52 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
We kunnen altijd vertrouwen op de SGP.
Ik ook. Wel goed stuk van Livestro. Op Facebook gaat men al helemaal los, althans de mensen die de eer hebben gehad om genoemd te worden.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:24 schreef Tijger_m het volgende:
Nou, ben benieuwd of Joshua Livestro net zo'n haattopic ten deel gaat vallen als Anne Fleur gegeven zijn stuk in de Volkskrant van vandaag
Lukassen wordt zelfs in één adem genoemd met Breivik. Daar is hij blij mee.quote:En een spraakcode die ervoor zorgt dat 'niets meer mag worden gezegd' - de welbekende politieke correctheid. Die is uiteraard ook een product van een elite-samenzwering, ditmaal die van het 'cultureel marxisme', een academische stroming die tot doel zou hebben de westerse cultuur te vernietigen door haar belangrijkste begrippen zo te herdefiniëren dat ze alle traditionele waarde verliezen. Dit is een door Anders Breivik berucht gemaakte theorie, in Nederland gepopulariseerd door Sid Lukkassen, historicus en VVD-raadslid in Duiven.
Lekkere sneer nog tegen het einde.quote:Met de extreem-rechtsvraag heeft de redactie haar critici een stok aangereikt om mee te slaan, maar het verwijt dat zij Baudet demoniseert - net zoals dat ook klonk bij Pim Fortuyn - gaat veel te ver. Journalisten die dubieuze uitingen van politici onder de loep nemen, doen niet aan een 'middeleeuwse heksenjacht', zoals Baudet het duidt, maar gewoon hun werk. Sterker, als politici niet meer onomwonden afstand nemen van extreem-rechtse bewegingen of denkbeelden, zoals bij de meesten tot voor kort gebruikelijk was, noopt dit alleen maar tot meer onderzoek. Hoort deze ambigue houding vooral bij deze tijdsgeest of typeert deze bepaalde politici en partijen?
Maar we geven helemaal niet iedereen bescherming! Dan zou je op de Nederlandse ambassade in Syrië iedereen die erom vraagt een Schengenvisum geven en op het vliegtuig naar Nederland laten stappen. Maar dat doen we niet, want dan komen er te veel en daar is geen politiek draagvlak voor! Maar we willen ook geen bewuste keuze maken wie wel en wie niet mag komen. En dus is de wrange de-facto oplossing dat we een levensgevaarlijke muur om Europa heen bouwen (zee, NATO-prikkeldraad etc.) en dan zeggen dat iedereen die er levend illegaal overheen komt mag blijven. Ik snap werkelijk niet hoe iemand dat als het hoogtepunt van beschaving kan verkopen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 11:57 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Dat het huidige systeem niet ideaal is, ben ik met je eens. Al is het niet zo extreem als jij nu voorstelt trouwens. Genoeg vrouwen en kinderen hebben Europa bereikt. Het systeem met de ambassades en dan mensen (die gevlucht zijn uit een oorlog) selecteren op maatschappelijk nut kan wat mij betreft niet. Of je vind dat mensen bescherming verdienen (nuttig of niet nuttig) of je sluit je volledig af. Maar de besten kiezen voor je eigen gewin is gewoon asociaal gebruik maken van een afschuwelijke oorlog. Daarbij zijn de zwakkeren dan niet bepaald beter af. Want 'nuttig' zijn de jonge mensen, de slimme mensen en de rijke mensen. Niet het arme analfabete boertje van 55 met zijn vrouw.
Nou ja, het is een feit dat hoe rechtser men is hoe meer men last lijkt te hebben van achtervolgingswanen en calimero complexen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:28 schreef Tchock het volgende:
Ook een goed stuk van de Ombudsvrouw van het VK over het "extreem-rechts"-artikel waar Baudet nogal kwaad om was. Conclusie:
[..]
Lekkere sneer nog tegen het einde.
Ook even gelezen. Goede samenvatting, die staat gebookmarked.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:25 schreef Ryon het volgende:
[..]
Ik ook. Wel goed stuk van Livestro. Op Facebook gaat men al helemaal los, althans de mensen die de eer hebben gehad om genoemd te worden.
quote:Ik denk dat de ouders hier bij betrokken zijn en haar tegen betaling hebben laten verkrachten
Ik lees verder in dat topic dat niet de ouders maar het ziekenhuis aangifte heeft gedaan.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:45 schreef Tchock het volgende:
NWS / Abortus voor verkracht 11-jarige meisje, man van 61 vast
Jezus christus
[..]
Vergeet het spoor van lijken op de zeebodem niet en de gegroeide weerzin jegens méér migranten door de eerdere ongecontroleerde toestroom van testosteronmannen, waardoor vele echte (zwakkere) vluchtelingen niet meer aan bod zijn gekomen. Het was een beleid van first come, first serve wat niets te maken heeft gehad met menselijkheid. Hoe het komt zo een beleid ooit geslikt werd als 'humaan en goed' kent maar één oorzaak; manipulatie.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:28 schreef Igen het volgende:
[..]
Maar we geven helemaal niet iedereen bescherming! Dan zou je op de Nederlandse ambassade in Syrië iedereen die erom vraagt een Schengenvisum geven en op het vliegtuig naar Nederland laten stappen. Maar dat doen we niet, want dan komen er te veel en daar is geen politiek draagvlak voor! Maar we willen ook geen bewuste keuze maken wie wel en wie niet mag komen. En dus is de wrange de-facto oplossing dat we een levensgevaarlijke muur om Europa heen bouwen (zee, NATO-prikkeldraad etc.) en dan zeggen dat iedereen die er levend illegaal overheen komt mag blijven. Ik snap werkelijk niet hoe iemand dat als het hoogtepunt van beschaving kan verkopen.
Ik lees ook dat de verdachte zonder enig proces gemarteld moet worden met een gesplinterde bezem en stroomstoten en daarna opgehangen moet worden.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:47 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ik lees verder in dat topic dat niet de ouders maar het ziekenhuis aangifte heeft gedaan.
Uiteraard vind ik dat allemaal debiel, daar lees ik meestal maar overheen, evenals die opmerking over het betalen. Maar het is wel een rare situatie.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:48 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik lees ook dat de verdachte zonder enig proces gemarteld moet worden met een gesplinterde bezem en stroomstoten en daarna opgehangen moet worden.
Tsja.
Misschien wisten die ouders het niet, misschien wilden ze die vriend beschermen, misschien hebben ze er wel iets mee te maken. Tragisch voor dat kind in elk geval.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:50 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Uiteraard vind ik dat allemaal debiel, daar lees ik meestal maar overheen, evenals die opmerking over het betalen. Maar het is wel een rare situatie.
Ja dat schreef ik in dat topic ook al, het is nog te vroeg er iets van te vinden, ik mag alleen maar hopen dat het goed gaat komen met het slachtoffer.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Misschien wisten die ouders het niet, misschien wilden ze die vriend beschermen, misschien hebben ze er wel iets mee te maken. Tragisch voor dat kind in elk geval.
Whehehehe, kijk je altijd series 's ochtends in bed?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 09:17 schreef Kaas- het volgende:
Gvd die teringremlof. Ik lag nu net klaar in bed met het laptopje om eindelijk aan die serie te beginnen, iets dat ik van de week nog niet durfde omdat ik nog twee sollicitatiegesprekken had en de voorbereiding niet wilde verpesten met bingewatchen. Wat een asociale lul.
Dat doen volgens mij ook vrij weinig mensen. Het nog onmogelijker maken en alleen mensen uitkiezen die 'nuttig' zijn, is echter nog een tikkeltje erger in mijn opinie. Je bent dan immers bezig om actief je eigen gewin voorop te zetten en misbruik te maken van een oorlogssituatie. Dan liever de methode van Canada. Zij nodigen kwetsbare mensen uit. (Doen wij ook trouwens, maar dan een klein groepje elk jaar.) Maar goed, Canada hoeft niet na te denken over het aanpassen van welk verdrag dan ook omdat er geen grote groepen mensen opeens in hun land staan. Een probleem dat Europa zou blijven houden waarschijnlijk. Mensen zullen nu niet opeens hun Europese droom laten varen omdat ze zijn uitgeloot/niet zijn geselecteerd. Sommigen zijn hier liever illegaal en je stuurt als welvarend land toch ook niet zo maar een groepje mensen terug de oorlog in.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:28 schreef Igen het volgende:
[..]
Maar we geven helemaal niet iedereen bescherming! Dan zou je op de Nederlandse ambassade in Syrië iedereen die erom vraagt een Schengenvisum geven en op het vliegtuig naar Nederland laten stappen. Maar dat doen we niet, want dan komen er te veel en daar is geen politiek draagvlak voor! Maar we willen ook geen bewuste keuze maken wie wel en wie niet mag komen. En dus is de wrange de-facto oplossing dat we een levensgevaarlijke muur om Europa heen bouwen (zee, NATO-prikkeldraad etc.) en dan zeggen dat iedereen die er levend illegaal overheen komt mag blijven. Ik snap werkelijk niet hoe iemand dat als het hoogtepunt van beschaving kan verkopen.
Moet je nagaan wat hem toegewensd zou zijn als het een moslim zou zijn.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 12:48 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik lees ook dat de verdachte zonder enig proces gemarteld moet worden met een gesplinterde bezem en stroomstoten en daarna opgehangen moet worden.
Tsja.
Waarschijnlijk hetzelfde met toevoeging van een varken hier of daar, weinig creatief is dat meestal.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:29 schreef remlof het volgende:
[..]
Moet je nagaan wat hem toegewenst zou zijn als het een moslim zou zijn.
Dat zouden we desnoods wel moeten doen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:27 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
Sommigen zijn hier liever illegaal en je stuurt als welvarend land toch ook niet zo maar een groepje mensen terug de oorlog in.
Hoe voorkom je enerzijds dat mensen Fort Europa bestormen zonder anderzijds iedereen toe te laten? Volgens mij is iedereen het er wel mee eens dat we niet alle vluchtelingen kunnen helpen maar zolang we dat niet doen blijven er mensen oversteken en verdrinken.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:31 schreef Igen het volgende:
[..]
Dat zouden we desnoods wel moeten doen.
Europa is een beschaafd continent en zou niet de mensen moeten belonen die het hardste proberen om regels te overtreden.
(Vandaar dat de Turkije-deal trouwens ook zo'n goede zet is.)
Fijn dat als de rechtse wappies niet over de islam beginnen bij elk onderwerp, de linkse wappies het wel doen. Totaal irrelevant natuurlijk.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:29 schreef remlof het volgende:
[..]
Moet je nagaan wat hem toegewensd zou zijn als het een moslim zou zijn.
Ik blijf gewoon verre van dergelijke topics.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:37 schreef Tchock het volgende:
[..]
Fijn dat als de rechtse wappies niet over de islam beginnen bij elk onderwerp, de linkse wappies het wel doen. Totaal irrelevant natuurlijk.
En als je moslim was?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:38 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik blijf gewoon verre van dergelijke topics.
Dat is moeilijk voor te stellen. Ik zou bijvoorbeeld wel een seculier persoon met een migratieachtergrond kunnen zijn.quote:
De Turkije-deal vind ik een goeie. Iedereen die illegaal en onder levensgevaar Fort Europa bestormt wordt zelf teruggestuurd maar zorgt er wel voor dat iemand anders legaal en veilig naar Europa mag. Dat zorgt ervoor dat illegaal en levensgevaarlijk gedrag niet loont.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:37 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hoe voorkom je enerzijds dat mensen Fort Europa bestormen zonder anderzijds iedereen toe te laten? Volgens mij is iedereen het er wel mee eens dat we niet alle vluchtelingen kunnen helpen maar zolang we dat niet doen blijven er mensen oversteken en verdrinken.
Ik snap haar bezwaren ook wel. En ik weet niet of mensen die illegaal Europa betreden terugsturen naar conflictgebieden nou wel zo'n "hoogtepunt van beschaving" is.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:44 schreef Igen het volgende:
[..]
De Turkije-deal vind ik een goeie. Iedereen die illegaal en onder levensgevaar Fort Europa bestormt wordt zelf teruggestuurd maar zorgt er wel voor dat iemand anders legaal en veilig naar Europa mag. Dat zorgt ervoor dat illegaal en levensgevaarlijk gedrag niet loont.
Het dwingt natuurlijk wel tot keuzes over hoe dat legale contingent wordt ingevuld. Maar bijv. Linus_van_Pelt lijkt een principieel probleem daarmee te hebben.
Als we mogen schieten lukt dat wel. Maar dat doe je niet op bootjes met onbewapende vluchtelingen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:46 schreef LelijKnap het volgende:
Waarvandaan is toch dat idee gekomen dat Europa (EU) niet in staat is om de landsgrenzen (aan zee) te beschermen?
Alhoewel een vrij groot deel niet echt relevant is, alhoewel na Trump is het inderdaad niet verwonderlijk als de eerste bootjes met ijsberen deze kant op komt.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Als we mogen schieten lukt dat wel. Maar dat doe je niet op bootjes met onbewapende vluchtelingen.
Overigens vermoed ik dat de hele EU een nog langere totale kustlijn heeft dan de recordhouder qua landen, Canada met 356.000km.
Als je de beelden uit bijv. Ceuta zo ziet, als weer een horde het hek heeft overwonnen, dan passen die volgens mij beter met een Kalasjnikov in de Congolese burgeroorlog dan in een rijtjeshuis in Nederland.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:47 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik snap haar bezwaren ook wel. En ik weet niet of mensen die illegaal Europa betreden terugsturen naar conflictgebieden nou wel zo'n "hoogtepunt van beschaving" is.
Bij lange na niet. Echt een totaal andere orde van grootte.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Overigens vermoed ik dat de hele EU een nog langere totale kustlijn heeft dan de recordhouder qua landen, Canada met 356.000km.
Ok, Canada is wel een buitencategorie, maar de EU heeft dus toch wel een kustlijn die 10% langer is dan de #2 qua landen, Indonesië.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:00 schreef Tchock het volgende:
[..]
Bij lange na niet. Echt een totaal andere orde van grootte.
edit: Ah, hier: 65,993 km, nog geen 20% van de kustlijn van Canada.
Zegt de beste man, veilig vanachter zijn beeldscherm.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:56 schreef Igen het volgende:
[..]
Als je de beelden uit bijv. Ceuta zo ziet, als weer een horde het hek heeft overwonnen, dan passen die volgens mij beter met een Kalasjnikov in de Congolese burgeroorlog dan in een rijtjeshuis in Nederland.
Enkel kunstlijn-lengte zegt natuurlijk niet zo veelquote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Ok, Canada is wel een buitencategorie, maar de EU heeft dus toch wel een kustlijn die 10% langer is dan de #2 qua landen, Indonesië.
Nee, maar het zegt er wel iets over hoe moeilijk die kustlijn te beschermen is. Bovendien heeft de EU maar weinig oceaankust waardoor vreemde kusten dichterbij zijn.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
Enkel kunstlijn-lengte zegt natuurlijk niet zo veelKroatie heeft een langere kunstlijn dan Brazilië maar dat laatste land is honderden keren groter.
Ah, al die eilanden tellen natuurlijk ook meequote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
Enkel kunstlijn-lengte zegt natuurlijk niet zo veelKroatie heeft een langere kunstlijn dan Brazilië maar dat laatste land is honderden keren groter.
7600km is Italië, weet ik uit m'n hoofd.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:10 schreef Tchock het volgende:
http://www.jetpunk.com/qu(...)-coastlines-quiz.php
Dit soort quizjes zijn goed voor je triviakennis.
Wat zou je liever beschermen, de kust van Denemarken (7300 km) of die van India (7000 km)quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, maar het zegt er wel iets over hoe moeilijk die kustlijn te beschermen is.
De kust van Denemarken kan je nog met een rubberboot uit Zweden bereiken. Bij die van India kan dat alleen vanuit Sri Lanka. Als het weer meezit.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:17 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat zou je liever beschermen, de kust van Denemarken (7300 km) of die van India (7000 km)
Meervoud? Heb alleen gelezen over één vermist meisje en één overleden meisje, zijn er nog meer?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:20 schreef Pokkelmans het volgende:
Joh, ik zit een beetje die berichten over de vermiste meisjes in Amersfoort te lezen, en lijkt er haast op dat we een Amersfoortse Dutroux hebben.
Geweld (of de projectie daarvan) is het enige middel om landsgrenzen te beschermen; om de soevereiniteit te waarborgen. Het recht van bootjes vol met vluchtelingen, economische migranten, barbaren of hoe je ze ook noemen wil, overstijgt die van de Europeanen niet.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Als we mogen schieten lukt dat wel. Maar dat doe je niet op bootjes met onbewapende vluchtelingen.
Overigens vermoed ik dat de hele EU een nog langere totale kustlijn heeft dan de recordhouder qua landen, Canada met 356.000km.
Ohja, dat overleden meisje stond inderdaad niet als vermist geregistreerd, excuses voor de verwarring.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Meervoud? Heb alleen gelezen over één vermist meisje en één overleden meisje, zijn er nog meer?
Ah oké, dan snapte ik je verkeerd. Maar jij denkt dus dat er een verband is?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:22 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ohja, dat overleden meisje stond inderdaad niet als vermist geregistreerd, excuses voor de verwarring.
Niet noodzakelijk. Maar het is wel opmerkelijk te noemen dat de politie kennelijk reden zag om alarm te slaan rond de vermissing van meisje #1, en dat niet veel later een vermoedelijk door een misdrijf om het leven gebracht meisje #2 wordt gevonden, in dezelfde regio.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:23 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ah oké, dan snapte ik je verkeerd. Maar jij denkt dus dat er een verband is?
Dat is waar. Het is te hopen dat er geen verband is want dan lijkt me de kans dat dat eerste meisje nog wordt teruggevonden vrij klein.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:29 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Niet noodzakelijk. Maar het is wel opmerkelijk te noemen dat de politie kennelijk reden zag om alarm te slaan rond de vermissing van meisje #1, en dat niet veel later een vermoedelijk door een misdrijf om het leven gebracht meisje #2 wordt gevonden, in dezelfde regio.
Precies, voorlopig maar blijven hopen dat het een weggelopen puber is.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:33 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat is waar. Het is te hopen dat er geen verband is want dan lijkt me de kans dat dat eerste meisje nog wordt teruggevonden vrij klein.
Of meisje #1 heeft meisje #2 om het leven gebracht en probeert vervolging te voorkomen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:33 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat is waar. Het is te hopen dat er geen verband is want dan lijkt me de kans dat dat eerste meisje nog wordt teruggevonden vrij klein.
Denk dat meisje #3 snel wordt gevonden, dader wordt steeds zelfverzekerder. Bovenintelligente witte man tussen 25 a 35 jaar.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:43 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Of meisje #1 heeft meisje #2 om het leven gebracht en probeert vervolging te voorkomen.
Om er even helemaal een tv-script van te maken.
Meisje #1 is al vermist sinds donderdag en meisje #2 was vrijdag nog op school dus dit werkt niet helemaal, chronologisch.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:43 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Of meisje #1 heeft meisje #2 om het leven gebracht en probeert vervolging te voorkomen.
Om er even helemaal een tv-script van te maken.
Ze is rond 17.00 uur gevonden en pas na 13.00 uur vermist geraakt, want niet uit school thuisgekomen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:29 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Niet noodzakelijk. Maar het is wel opmerkelijk te noemen dat de politie kennelijk reden zag om alarm te slaan rond de vermissing van meisje #1, en dat niet veel later een vermoedelijk door een misdrijf om het leven gebracht meisje #2 wordt gevonden, in dezelfde regio.
Vanuit Amersfoort liggen Hoevelaken en Bunschoten dan weer wat verder weg, het is vooral opvallend dat de fiets van de een in Hoogland gevonden is, en dat halverwege Amersfoort en Bunschoten is, en het meisje uit Hoevelaken ongeveer halverwege Amersfoort en Hoevelaken gevonden is maar niet echt langs de routes, maar als dat in de buurt van haar route was dan ben ik erg benieuwd waar ze naar school ging.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:20 schreef Pokkelmans het volgende:
Joh, ik zit een beetje die berichten over de vermiste meisjes in Amersfoort te lezen, en lijkt er haast op dat we een Amersfoortse Dutroux hebben.
hey, ootjekatootje, jij hier?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:43 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Of meisje #1 heeft meisje #2 om het leven gebracht en probeert vervolging te voorkomen.
Om er even helemaal een tv-script van te maken.
Meisje 1 (Bunschoten) was al een dag voor meisje 2 (Hoevelaken) vermist, dat sluit zo'n scenario redelijk uit lijkt me.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:43 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Of meisje #1 heeft meisje #2 om het leven gebracht en probeert vervolging te voorkomen.
Om er even helemaal een tv-script van te maken.
Langer dan Brazilië? Really?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
Enkel kunstlijn-lengte zegt natuurlijk niet zo veelKroatie heeft een langere kunstlijn dan Brazilië maar dat laatste land is honderden keren groter.
Brazilië is eigenlijk ietsje langer zie ik nu (7.491 km versus 7.368 km) maar het gaat om het principe. De kustlijn van het VK is wel anderhalf keer zo lang als die van Brazilië.quote:
Maakt de conclusie niet minder waar.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:07 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Zegt de beste man, veilig vanachter zijn beeldscherm.
Wachten tot IS de moord claimt.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Meisje 1 (Bunschoten) was al een dag voor meisje 2 (Hoevelaken) vermist, dat sluit zo'n scenario redelijk uit lijkt me.
Uiteraard! Daarom ook juist!quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:07 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Zegt de beste man, veilig vanachter zijn beeldscherm.
Tot nu toe was je best verstandige dingen aan het zeggen maar nu wordt het weer hetzelfde racistische gezeur.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 15:39 schreef Igen het volgende:
[..]
Uiteraard! Daarom ook juist!
Denk je dat ik als zolderkamerautist in staat ben om zulke hersenloze opgefokte Neanderthalers te helpen integreren!?
Terwijl dat wel nodig is, anders maken ze er hier net zo'n puinhoop van als in hun eigen land.
Racistisch gezeur?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 15:49 schreef Tchock het volgende:
[..]
Tot nu toe was je best verstandige dingen aan het zeggen maar nu wordt het weer hetzelfde racistische gezeur.
Vluchtelingen neanderthalers noemen is haast clichématig racisme. Wat maakt het daarvoor uit waar je hebt gewoond? Je zegt gewoon dat het geen mensen zijn. Eigenlijk is het speciďsme maar dat bestaat niet.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 16:58 schreef Igen het volgende:
[..]
Racistisch gezeur?
Luister, ik heb als student jarenlang tussen twee zwarte Somaliërs gewoond. Vrijwillig. No problem.
Je bent zelf een racist als je, als iemand wangedrag benoemt, gelijk naar de huidskleur kijkt.
Nee. Ik heb toch al honderdduizend keer gezegd dat het huidige vluchtelingenbeleid de "Neanderthalers" eruit filtert en hen de meeste kansen op asiel geeft. Het filmpje illustreert dat. Als jij daaruit haalt dat ik alle negers of alle oorlogsvluchtelingen Neanderthalers noem, dan ligt dat aan jouw verdorven geest.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 16:59 schreef Tchock het volgende:
[..]
Vluchtelingen neanderthalers noemen is haast clichématig racisme. Wat maakt het daarvoor uit waar je hebt gewoond?
Filmpjes van RT zijn veelal in scene gezet. Waarschijnlijk hebben ze deze negers ook weer de nodige euro's gegeven.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 17:01 schreef Igen het volgende:
[..]
Nee klapjosti. Ik heb toch al honderdduizend keer gezegd dat het huidige vluchtelingenbeleid de "Neanderthalers" eruit filtert en hen de meeste kansen op asiel geeft. Het filmpje illustreert dat. Als jij daaruit haalt dat ik alle negers of alle oorlogsvluchtelingen Neanderthalers noem, dan ligt dat aan jouw verdorven geest.
Je noemt niet alle vluchtelingen neanderthalers maar de mensen die hier aankomen. Nee oké, dan is het prima natuurlijk.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 17:01 schreef Igen het volgende:
[..]
Nee klapjosti. Ik heb toch al honderdduizend keer gezegd dat het huidige vluchtelingenbeleid de "Neanderthalers" eruit filtert en hen de meeste kansen op asiel geeft. Het filmpje illustreert dat. Als jij daaruit haalt dat ik alle negers of alle oorlogsvluchtelingen Neanderthalers noem, dan ligt dat aan jouw verdorven geest.
Wie weet. En de NOS huurt een huilende vrouw in, omdat het beeld dat daarmee wordt geschetst beter in hun politieke plaatje past. En daar baseer jij je mening op.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 17:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Filmpjes van RT zijn veelal in scene gezet. Waarschijnlijk hebben ze deze negers ook weer de nodige euro's gegeven.
Hier mist iets. Een argument ofzo, wat beide zinnen met elkaar verbindt. We leven hier niet in Noord-Korea waar overheidsinstanties altijd gelijk hebben.quote:En jij noemt hen die volgens de IND recht hebben op asiel "Neanderthalers". Lekker bezig, vieze xenofoob en landverrader.
Hoe zou jij het gedrag van de mensen in dat filmpje willen charakteriseren? Zien die eruit als deugdzame mensen die op weg zijn naar een Vinex-leventje, vroom de 10 geboden en de Kantiaanse ethiek volgend?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 17:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
Je noemt niet alle vluchtelingen neanderthalers maar de mensen die hier aankomen. Nee oké, dan is het prima natuurlijk.
Een beetje bavianig, eerlijkgezegd.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 17:12 schreef Igen het volgende:
[..]
Hoe zou jij het gedrag van de mensen in dat filmpje willen charakteriseren? Zien die eruit als deugdzame mensen die op weg zijn naar een Vinex-leventje, vroom de 10 geboden en de Kantiaanse ethiek volgend?
Bij jou mist fatsoen. Opzouten hier.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 17:09 schreef Igen het volgende:
[..]
Wie weet. En de NOS huurt een huilende vrouw in, omdat het beeld dat daarmee wordt geschetst beter in hun politieke plaatje past. En daar baseer jij je mening op.
[..]
Hier mist iets. Een argument ofzo, wat beide zinnen met elkaar verbindt. We leven hier niet in Noord-Korea waar overheidsinstanties altijd gelijk hebben.
En wat heb je als eerste gedraaid op je net aangesloten hifi-set?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 17:42 schreef Friek_ het volgende:
Wat een geluid mensen, wat een geluid.
Tevens voor het eerst in m'n leven een hifi-set aangesloten.
Ja, da's wat anders als je speakertje op de iPhonequote:Op zaterdag 3 juni 2017 17:42 schreef Friek_ het volgende:
Wat een geluid mensen, wat een geluid.
Tevens voor het eerst in m'n leven een hifi-set aangesloten.
quote:Op zaterdag 3 juni 2017 17:51 schreef remlof het volgende:
[..]
En wat heb je als eerste gedraaid op je net aangesloten hifi-set?
Dat is de eerste keer ook best lastig met Bluetoothquote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, da's wat anders als je speakertje op de iPhone
Heh, het is kinderspel, het wordt pas lastig als je 5.1 of 7.1 sets hebt met sub woofers, dan moet je er ineens 7 of 9 aansluiten en allemaal in de juiste plaats maar zelfs dat is niet echt voor gevorderden.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:04 schreef Friek_ het volgende:
Overigens is zo'n banaanstekker aansluiten behoorlijk eenvoudig. Gewoon klein stukje van de kabel af jassen, erin schroeven, aandraaien en klaar is kees.
Joh. Had je dat noh nooit gedaan?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:04 schreef Friek_ het volgende:
Overigens is zo'n banaanstekker aansluiten behoorlijk eenvoudig. Gewoon klein stukje van de kabel af jassen, erin schroeven, aandraaien en klaar is kees.
Ja bizar. Maar de ouders moeten toch al lang gemerkt hebben dat er een steekje los is aan hun kind?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:08 schreef Tchock het volgende:
Meisje (10) wurgt 5 boerijdieren
Psychopaat in de dop.
Zelfs als dat zo is, wat dan? Opsluiten tot ze volwassen is?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja bizar. Maar de ouders moeten toch al lang gemerkt hebben dat er een steekje los is aan hun kind?
Nee, maar wel laten behandelen. En zeker niet alleen naar een kinderboerderij laten gaan.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:10 schreef Tchock het volgende:
[..]
Zelfs als dat zo is, wat dan? Opsluiten tot ze volwassen is?
Ik stel voor dat we de basisschooljuf de schuld geven, omdat ze niet de juiste zorgvraagsignaleringsformulieren heeft ingevuld.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja bizar. Maar de ouders moeten toch al lang gemerkt hebben dat er een steekje los is aan hun kind?
Het was op een kinderdagverblijf dus lijkt me vrij logisch dat de ouders daar niet bij waren. Dat is het hele concept van een kinderdagverblijf.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, maar wel laten behandelen. En zeker niet alleen naar een kinderboerderij laten gaan.
Hihiquote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:12 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het was op een kinderdagverblijf dus lijkt me vrij logisch dat de ouders daar niet bij waren. Dat is het hele concept van een kinderdagverblijf.
Kinderen van 10 gaan niet meer naar een kinderdagverblijf. Het meisje was daar over het hek geklommen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:12 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het was op een kinderdagverblijf dus lijkt me vrij logisch dat de ouders daar niet bij waren. Dat is het hele concept van een kinderdagverblijf.
Hmmm. Dan is het wel bijzonder wat ze daar alleen deed.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:15 schreef remlof het volgende:
[..]
Kinderen van 10 gaan niet meer naar een kinderdagverblijf. Het meisje was daar over het hek geklommen.
Ik ken mijn deugdethiek. Humanisme, Kant, Rousseau etc.quote:
Dus ook nog eens overtreding van artikel 461 van het wetboek van strafrecht. Maar dat en ook het doden van dieren schijnt allemaal niet strafbaar te zijn totdat je 12 bent.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:16 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hmmm. Dan is het wel bijzonder wat ze daar alleen deed.
Het is de manier waarop. Opzouten.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:21 schreef Igen het volgende:
[..]
Ik ken mijn deugdethiek. Humanisme, Kant, Rousseau etc.
Ik verdedig een politiek die die waarden hoog houdt. Het is raar om dat onfatsoenlijk te noemen.
Het is niet dat het mag. Het idee is dat je kinderen niet (strafrechtelijk) verantwoordelijk kan -en wil- houden voor hun daden.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:23 schreef remlof het volgende:
[..]
Dus ook nog eens overtreding van artikel 461 van het wetboek van strafrecht. Maar dat en ook het doden van dieren schijnt allemaal niet strafbaar te zijn totdat je 12 bent.
Mooi hčquote:Op zaterdag 3 juni 2017 17:42 schreef Friek_ het volgende:
Wat een geluid mensen, wat een geluid.
Tevens voor het eerst in m'n leven een hifi-set aangesloten.
quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:23 schreef remlof het volgende:
[..]
Dus ook nog eens overtreding van artikel 461 van het wetboek van strafrecht. Maar dat en ook het doden van dieren schijnt allemaal niet strafbaar te zijn totdat je 12 bent.
Tot je 12e ben je immuun voor strafvervolging. Je kunt een hele stad uitmoorden zonder daarvoor gestraft te worden.quote:Niemand kan strafrechtelijk worden vervolgd wegens een feit, begaan voordat hij de leeftijd van twaalf jaren heeft bereikt.
*blockquote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:25 schreef Igen het volgende:
[..]
If you can't stand the heat, get out of the kitchen.
Block the kitchen?quote:
quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:25 schreef Tchock het volgende:
[..]
[..]
Tot je 12e ben je immuun voor strafvervolging. Je kunt een hele stad uitmoorden zonder daarvoor gestraft te worden.
Verkapte kijk-ons-eens-business-class-vliegen post.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:28 schreef Tijger_m het volgende:
Oh oh, de competentie van cabine personeel zelfs bij KLM (of juist) is toch wel twijfelachtig, mijn vrouw zit in business class en er is een scene aan de gang van epische proporties, stewardess heeft een persoon met een economy ticket een upgrade naar business gegeven alleen was die stoel al verkocht...en de persoon die de stoel had gekocht komt nu, weliswaar laat, opdagen en gaat uit zijn dak en trekt de bagage van de upgraded persoon uit de overheads....nou, met wat geluk komt er een taser aan te pas
Verkapte kijk-ons-eens-buiten-komen post.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:52 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Verkapte kijk-ons-eens-business-class-vliegen post.
Ons? Nope, alleen mijn vrouw en het is een zakenreis en als je een bepaald nivo bereikt in het bedrijfsleven dan is vliegen in business class nu eenmaal een onderdeel van je secundaire arbeidsvoorwaarden. Godzijdank, overigens.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:52 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Verkapte kijk-ons-eens-business-class-vliegen post.
Eh, ik ben tevreden om Singapore van video beelden te bekijken, 30C plus met 90-100% luchtvochtigheid is niet mijn idee van een leuke vakantie.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:55 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Verkapte kijk-ons-eens-buiten-komen post.
Een bepaald niveau - jaja, jullie voelen je zeker gewoon te goed voor Economy-class.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:57 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ons? Nope, alleen mijn vrouw en het is een zakenreis en als je een bepaald nivo bereikt in het bedrijfsleven dan is vliegen in business class nu eenmaal een onderdeel van je secundaire arbeidsvoorwaarden. Godzijdank, overigens.
Wel lullig voor die gast die de upgrade gekregen heeft, zo'n debiel die met je koffers smijt.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:33 schreef Tijger_m het volgende:
Aww, ze hebben het geschikt, wat jammer nou, had de video wel willen zien hoe de politie in Singapore zoiets oplost
Uiteraard maar helaas, men vraagt heel veel geld voor business class tickets. Wie wil er nu in dezelfde klasse zitten als de filosofie studenten? Niemand toch?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:00 schreef Friek_ het volgende:
Een bepaald niveau - jaja, jullie voelen je zeker gewoon te goed voor Economy-class.
De debiel was een Rus, dat zegt genoeg, neem ik aanquote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:00 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Wel lullig voor die gast die de upgrade gekregen heeft, zo'n debiel die met je koffers smijt.
De wetgeving rond dieren is sowieso vrij belachelijk volgens mij.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:23 schreef remlof het volgende:
[..]
Dus ook nog eens overtreding van artikel 461 van het wetboek van strafrecht. Maar dat en ook het doden van dieren schijnt allemaal niet strafbaar te zijn totdat je 12 bent.
Helaas wel ja.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:02 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
De debiel was een Rus, dat zegt genoeg, neem ik aan
Want?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:03 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
De wetgeving rond dieren is sowieso vrij belachelijk volgens mij.
Er zijn weinig Russen met veel geld die daar op een schone wijze aan gekomen zijn volgens mij.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:02 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
De debiel was een Rus, dat zegt genoeg, neem ik aan
O.a. hoe het gaat wanneer een andere hond jouw hond doodbijt.quote:
... Ja, ga door?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:06 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
O.a. hoe het gaat wanneer een andere hond jouw hond doodbijt.
Dat die bijtende hond niet afgemaakt wordt of iets.quote:
Dat kan wel en gebeurt ook. Niet altijd, inderdaad.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:07 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Dat die bijtende hond niet afgemaakt wordt of iets.
De Jongens van Zaandam Noord wijken voor niemand.quote:
Erg verkapt is dat allemaal niet. Spuit 11 na inlezen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:52 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Verkapte kijk-ons-eens-business-class-vliegen post.
Als je een "bepaald niveau" hebt bereikt wil je niet anders meer natuurlijk. Dat zijn opgebouwde rechten. Je bent dan pauper-af.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:00 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Een bepaald niveau - jaja, jullie voelen je zeker gewoon te goed voor Economy-class.
Zo iets vind ik vrij raar, dat een hond een of meerdere andere honden doodbijt en gewoon weer bij een eigenaar kan komen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:12 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat kan wel en gebeurt ook. Niet altijd, inderdaad.
Er wordt bij bijtincidenten een analyse gemaakt van de risico's die zo'n hond meebrengt. Niet elke hond die een ander bijt hoeft direct afgemaakt te worden, toch?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:23 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Zo iets vind ik vrij raar, dat een hond een of meerdere andere honden doodbijt en gewoon weer bij een eigenaar kan komen.
Verplichte training voor honden, in ieder geval vanaf een bepaald gewicht ben ik ook voor. Maar wanneer een hond een andere hond doodbijt vind ik dat wel aangetoond is dat het een gevaarlijk dier is, en die zie ik liever niet op straat.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:25 schreef Tchock het volgende:
[..]
Er wordt bij bijtincidenten een analyse gemaakt van de risico's die zo'n hond meebrengt. Niet elke hond die een ander bijt hoeft direct afgemaakt te worden, toch?
Ik denk trouwens dat verplichte training zoals hier wel eerder geopperd veel incidenten met honden kan voorkomen.
Tja, als kind vloog ik meestal mee in de cockpit of in de bedden van de cabin crew. Dan is businessclass ook wel een stap terug. En daarom blijf ik tegenwoordig liever gewoon in bed liggen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:22 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Als je een "bepaald niveau" hebt bereikt wil je niet anders meer natuurlijk. Dat zijn opgebouwde rechten. Je bent dan pauper-af.
Ik vind dat ongevraagde gepoch van de geslaagde businessman ook zeer storend overigens.
quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:33 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Tja, als kind vloog ik meestal mee in de cockpit of in de bedden van de cabin crew. Dan is businessclass ook wel een stap terug. En daarom blijf ik tegenwoordig liever gewoon in bed liggen.
Je kan niet in z'n algemeen zulke dingen stellen. De hond van een vriend van me beet de hond van zijn vriendin dood. Die doodgebeten hond was niet helemaal 100%, beet in schaduwen en had een misplaatst idee van superioriteit tegenover andere honden (hij was vrij klein van stuk).quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:27 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Verplichte training voor honden, in ieder geval vanaf een bepaald gewicht ben ik ook voor. Maar wanneer een hond een andere hond doodbijt vind ik dat wel aangetoond is dat het een gevaarlijk dier is, en die zie ik liever niet op straat.
Ik denk dat het 99/100 keer gewoon aan de eigenaar ligt. En in jouw verhaal ook, die twee beesten hadden natuurlijk nooit meer samen moeten mogen zijn.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:35 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ging vanaf dag 1 al niet lekker tussen die honden, omdat die mafklapper het idee had de baas te moeten zijn terwijl die andere hond veel groter en sterker was. Maar die gekke hond die gaf niet op, ondanks dat hij keer op keer compleet werd afgemaakt (toen nog spreekwoordelijk). Is al enkele keren naar de dierenarts gespoed om slagaderlijke bloedingen te stelpen en zo. Gingen vriend en vriendin samenwonen, met de honden uit elkaar. Ging op gegeven moment fout terwijl de man des huizes er niet was, heeft de ene hond de ander doodgebeten.
Hmmm ja, dat is waar, in dit geval zou het niet juist zijn. Alleen laatst las ik in een topic over een hond die al twee andere honden had doodgebeten en die gewoon bij de eigenaar bleef wonen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:35 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Je kan niet in z'n algemeen zulke dingen stellen. De hond van een vriend van me beet de hond van zijn vriendin dood. Die doodgebeten hond was niet helemaal 100%, beet in schaduwen en had een misplaatst idee van superioriteit tegenover andere honden (hij was vrij klein van stuk).
Ging vanaf dag 1 al niet lekker tussen die honden, omdat die mafklapper het idee had de baas te moeten zijn terwijl die andere hond veel groter en sterker was. Maar die gekke hond die gaf niet op, ondanks dat hij keer op keer compleet werd afgemaakt (toen nog spreekwoordelijk). Is al enkele keren naar de dierenarts gespoed om slagaderlijke bloedingen te stelpen en zo. Gingen vriend en vriendin samenwonen, met de honden uit elkaar. Ging op gegeven moment fout terwijl de man des huizes er niet was, heeft de ene hond de ander doodgebeten.
Maar die hond die een ander doodbeet is echt een grote knuffelbeer, kan prima met andere honden/katten/kippen/eenden samen en maakt nooit problemen. Zou zonde zijn als die door zo'n algemeen geformuleerde regel dood zou moeten worden gemaakt.
Klopt. Er zijn ook heel veel mensen geweest die hebben gezegd dat een van de twee weg moest, maar ze wilden allebei hun hond niet opgeven. Dus toen hebben de honden het zelf maar uitgevochten.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:37 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik denk dat het 99/100 keer gewoon aan de eigenaar ligt. En in jouw verhaal ook, die twee beesten hadden natuurlijk nooit meer samen moeten mogen zijn.
Tsja, de omstandigheden waaronder zijn dan natuurlijk ook wel van belang.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:38 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Hmmm ja, dat is waar, in dit geval zou het niet juist zijn. Alleen laatst las ik in een topic over een hond die al twee andere honden had doodgebeten en die gewoon bij de eigenaar bleef wonen.
Verdient een lintje. Kutchihuahua's.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:42 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Zo'n flinke Dog die een Chihuahua een pats verkoopt...
Daarom moeten juist mensen met die grote honden gewoon goed de controle hebben over die beesten. Verderop bij mij in de straat woont zo'n groot beest die mijn hond al eens is aangevlogen , en dat beest luistert gewoon niet naar die vrouw; dat is nu dus een stuk geworden waar ik niet meer met mijn hond loop door zo'n achterlijk wijf.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:42 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Tsja, de omstandigheden waaronder zijn dan natuurlijk ook wel van belang.
Bovendien is het bij sommige honden snel gebeurd, en kan speels gedrag al hele nare gevolgen hebben voor een van de partijen. Zo'n flinke Dog die een Chihuahua een pats verkoopt...
Gemuteerde ratjes zijn het.quote:
Het bewijst m.i. wel hoe je door wat iemand ook zegt en in welke context je iedereen voor een racist of fascist kunt uitmaken. Of een combinatie van beiden. Dat is echt niet goed wat hij doet. Igen is een verstandig mens voor zover ik hem ken.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:41 schreef LelijKnap het volgende:
Het is wel opvallend dat Igen hen Neanderthalers noemt terwijl het Neanderthaler-DNA vooral (volgens mij zelfs uitsluitend) terug te vinden is in Aziaten en Europeanen. Zo bezien, met de rest van de geschiedenis in acht nemend, is de term eerder inzetbaar als compliment dan als belediging.
Dat lijkt mij vrij bizar, als je hond spelenderwijs een ander beest doodbijt of trapt is het nog steeds een beest wat niet zo ongecontroleerd los moet lopen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:44 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Gemuteerde ratjes zijn het.
Maar goed, daarom kan een gedragsdeskundige ook uitsluitsel bieden over het gevaar van een hond. En dan kan het volgens mij statistisch gezien ook prima voorkomen dat een "veilige" hond twee keer een andere hond doodbijt.
Aan de andere kant, als je dan leest dat er in 2015 ongeveer 15.000 bijtincidenten met mensen waren en nog meer tussen honden onderling, dat aan de hand daarvan 61 honden in beslag zijn genomen en dat van hen 15% een euthanasie-beoordeling kreeg kun je je wel afvragen of het werkelijk zoden aan de dijk zet.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:44 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Gemuteerde ratjes zijn het.
Maar goed, daarom kan een gedragsdeskundige ook uitsluitsel bieden over het gevaar van een hond. En dan kan het volgens mij statistisch gezien ook prima voorkomen dat een "veilige" hond twee keer een andere hond doodbijt.
Dit vind ik ook een mooi bericht. De oude HiFi is wat op de achtergrond geraakt. Maar het schopt nog steeds ballen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:24 schreef Igen het volgende:
[..]
Mooi hč![]()
Zelfs Netflix op de laptop is een stuk beter als je het aansluit op een goeie hifi-set.
Das Kut.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:53 schreef De_Nater het volgende:
Oké, #groennationalisme, wat denken jullie hiervan?
quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:46 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Het bewijst m.i. wel hoe je door wat iemand ook zegt en in welke context je iedereen voor een racist of fascist kunt uitmaken. Of een combinatie van beiden. Dat is echt niet goed wat hij doet. Igen is een verstandig mens voor zover ik hem ken.
Eigen klimaat eerst?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:53 schreef De_Nater het volgende:
Oké, #groennationalisme, wat denken jullie hiervan?
Zo wordt het weer een beetje spannend, het houden van huisdieren.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:53 schreef Reya het volgende:
Hond plus eigenaar na elk incident laten inslapen. Probleem opgelost.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |