Door: NU.nlquote:Het Britse parlementslid Jo Cox is gewond geraakt bij een schietpartij in Birstall, in de buurt van Leeds. Ze zou ook zijn neergestoken. Volgens Sky News verkeert de Labour-politica in kritieke toestand.
Cox zou in Birstall zijn voor gesprekken met inwoners in de lokale bibliotheek. Britse media melden op basis van ooggetuigen dat Cox na het incident bloedend op straat lag.
De politica is met een helikopter naar het ziekenhuis in Leeds gebracht. Volgens de BBC wordt het ziekenhuis bewaakt door gewapende agenten.
Cox is 41 jaar en moeder van twee kinderen.
Meer informatie volgt.
• Vermoord Brits parlementslid maakte eerder melding van bedreigingenquote:Het 41-jarige Britse parlementslid Jo Cox is donderdag overleden aan de gevolgen van een schiet- en steekpartij in Birstall, bij Leeds. Een 52-jarige man is eerder op de dag al aangehouden.
Live-blog van de BBC.quote:Het Britse parlementslid Jo Cox, die donderdag werd doodgeschoten, had bij de politie eerder melding gemaakt van bedreigingen. Naar aanleiding van dat onderzoek werd in maart al een man aangehouden.
Cox had melding gemaakt van "kwaardaardige berichten" die zij via de mail had ontvangen.
De politie liet vrijdag echter weten dat deze verdachte niet de 52-jarige man was die Cox donderdag aanviel terwijl ze op campagne was voor het Brexit-referendum.
Kosmoproleet was er in het vorige deel als de kippen bij om mij met allerlei verdachtmakingen te beschimpen om er maar een te noemen.quote:Bluesdude schreef
Piet .... het is geen 2002 meer.
Dat soort slachtofferhelpgeroep werkt niet meer.
ik heb je nooit als een nazi gezien... wie wel op fok ?
Laten we eerlijk zijn, dat gebeurd andersom ook.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 09:55 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Zag in het vorige topic dat onze linkse rakkers hier als de kippen bij waren om de vinger naar rechts te wijzen.
O ja, bij dom-rechts kan en complottheorie natuurlijk niet ontbreken.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 09:49 schreef juliusceasar het volgende:
Dit zaakje stinkt. Het tegen Brexit kamp is aan de verliezende hand en dan gebeurt er dit. Juncker sprak meteen zijn afschuw uit. Hij wist toen nog niet dat het zogenaamd om een "rechtsextremist" ging (wat eerst nog maar bewezen moet worden) zoals mensen die voor hun vaderland strijden worden genoemd!!!
Misschien omdat de dader een extreem rechtse malloot is? Zomaar een gokje hoor.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 09:55 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Zag in het vorige topic dat onze linkse rakkers hier als de kippen bij waren om de vinger naar rechts te wijzen.
Goh zou het kunnen dat de dader extreem rechtse sympathieën heeft?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 09:55 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Zag in het vorige topic dat onze linkse rakkers hier als de kippen bij waren om de vinger naar rechts te wijzen.
Absurd om dat dan meteen door te trekken naar heel extreemrechts.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 10:06 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Goh zou het kunnen dat de dader extreem rechtse sympathieën heeft?
Hoho, laten we de nuance niet vergeten. De extreem-rechtse sympathieën zijn nog niet onomstotelijk bewezen, en zelfs als het al zo zou zijn is het totaal niet normaal om dan maar een hele groep aan te kijken op dit gedrag. Elk individu is voor zijn eigen daden verantwoordelijk en moet ook zo bekeken worden. Het is onzin om nu te stellen dat een bepaalde ideologie en retoriek dit gedrag uit kan lokken, we hebben hier te maken met een individu, niet met een hele groep!quote:Op zaterdag 18 juni 2016 10:06 schreef Tem het volgende:
[..]
Misschien omdat de dader een extreem rechtse malloot is? Zomaar een gokje hoor.
Er is geen enkele reden om genuanceerd te gaan doen over extreem-rechts, net zoals er ook geen reden is om genuanceerd te doen over de radicale islam.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 10:15 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Hoho, laten we de nuance niet vergeten. De extreem-rechtse sympathieën zijn nog niet onomstotelijk bewezen, en zelfs als het al zo zou zijn is het totaal niet normaal om dan maar een hele groep aan te kijken op dit gedrag. Elk individu is voor zijn eigen daden verantwoordelijk en moet ook zo bekeken worden. Het is onzin om nu te stellen dat een bepaalde ideologie en retoriek dit gedrag uit kan lokken, we hebben hier te maken met een individu, niet met een hele groep!
Als je die agenda zo geweldig vind, ga jij als eerste.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 10:22 schreef Copycat het volgende:
Alle eurosceptici het land uit. Enge agressievelingen. Je weet gewoon niet wat je eraan hebt. In je gezicht doen ze misschien aardig, maar ondertussen bereiden ze hun geweldige agenda voor.
quote:Thomas Mair has been charged with the murder of Jo Cox MP, West Yorkshire police have said.
In a statement released shortly before 1am on Saturday, Det Supt Nick Wallen, who is leading the investigation, said: “We have now charged a man with murder, grievous bodily harm, possession of a firearm with intent to commit an indictable offence and possession of an offensive weapon.
“Thomas Mair, 52, of Birstall, will appear at Westminster magistrates court today (Saturday 18 June).”
Ja ook. En vooral.quote:
quote:Op zaterdag 18 juni 2016 10:33 schreef Loekie1 het volgende:
Officers are also investigating the state of his mental health as it emerged that he had sought help from a therapist the night before the killing but had been told to make an appointment for the next day.
http://www.telegraph.co.u(...)efore-jo-cox-murder/
Ik voorzie een vierde deel van de franchise 'Olympus has fallen'.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 10:22 schreef Copycat het volgende:
Alle eurosceptici het land uit. Enge agressievelingen. Je weet gewoon niet wat je eraan hebt. In je gezicht doen ze misschien aardig, maar ondertussen bereiden ze hun geweldige agenda voor.
Zijn daar serieus al drie delen van? Deel 1 was al niet om aan te gluren.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:00 schreef Ryan3 het volgende:
Ik voorzie een vierde deel van de franchise 'Olympus has fallen'.
'Brussels has fallen'.
Ja, had ik ook al gepost, hij was in de avond daarvoor bij een centrum voor alternatieve geneeskunde langs gegaan, omdat hij therapie wilde tegen een depressie.quote:
O, nee, 2 pas, Olympus en London, zie ik nu.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:01 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zijn daar serieus al drie delen van? Deel 1 was al niet om aan te gluren.
Ik heb niet de indruk dat logisch denken nou echt zijn fort is. Niet als hij er echt extreemrechtse sympathieën op nahoudt iig.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:04 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, had ik ook al gepost, hij was in de avond daarvoor bij een centrum voor alternatieve geneeskunde langs gegaan, omdat hij therapie wilde tegen een depressie.
Kan natuurlijk zo zijn dat-ie al van plan was om Cox te vermoorden en voor het geval dat-ie gepakt werd al vast een alibi probeerde te fabriceren voor een insanity plea.
Maar goed, als hij zo slim is, waarom dan een Labour MP vermoorden een week voor het referendum, wetende dat veel sympathie stemmen naar het remain kamp zullen gaan hierdoor. Althans dat kun je vermoeden dan.
Veel van die gasten bereiken uiteindelijk inderdaad een averrechts effect. Dankzij Volkert ging de LPG meeregeren. Breivik zorgde voor onderlinge verbondenheid in Noorwegen en wellicht dankzij Mair wint Brexin. Maar ze zitten zo vast in hun waanbeeld dat ze daar niet echt over nadenken. Op een gegeven moment hakken ze de knoop door en zetten ze een pad in zonder terugweg.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:14 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik heb niet de indruk dat logisch denken nou echt zijn fort is. Niet als hij er echt extreemrechtse sympathieën op nahoudt iig.
In dat extreemrechtse gedachtegoed zit ook logica natuurlijk. Alleen aanslagen plegen is niet alleen algemeen menselijk verwerpelijk, maar als je die extreemrechtse agenda wil bevorderen ook volkomen contra-productief en zeker vlak voor zo'n referendum. Extreemrechtsen zouden juist de uiterste kalmte moeten bewaren onder iedere omstandigheid, maar dat gaat wel tegen hun natuur in over het algemeen. Tenzij ze echt "gek" zijn? Wat misschien dus bij deze gast speelt gezien zijn vraag om geestelijke bijstand.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:14 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik heb niet de indruk dat logisch denken nou echt zijn fort is. Niet als hij er echt extreemrechtse sympathieën op nahoudt iig.
Zojuist reageerde hij als volgt in de rechtszaal toen hem gevraagd werd wat zijn naam is:quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:14 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik heb niet de indruk dat logisch denken nou echt zijn fort is. Niet als hij er echt extreemrechtse sympathieën op nahoudt iig.
http://metro.co.uk/2016/0(...)in-in-court-5952238/quote:Jo Cox murder suspect gives name as ‘Death to traitors, freedom for Britain’ in court
http://www.telegraph.co.u(...)ollowing-murder-cha/quote:Thomas Mair, 52, gave his name as "Death to traitors, freedom for Britain" as he appeared at Westminster Magistrates' Court charged with the murder of MP Jo Cox.
Lijkt mij wel ja.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:36 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
http://www.telegraph.co.u(...)ollowing-murder-cha/
Psychisch en politiek ontspoord ?
Ik las het ook, dacht dat iemand een grap maakte...quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:36 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
http://www.telegraph.co.u(...)ollowing-murder-cha/
Psychisch en politiek ontspoord ?
quote:Labour MP’s anger as Jo Cox murder used for political capital in EU referendum debate
A SENIOR Labour MP has hit out at Remain campaigners who have seized on the murder of her friend Jo Cox to try to tarnish millions of Brexit supporters.
But the appeals of Leeds West MP Rachel Reeves seemed to fall on deaf ears yesterday as senior figures in Europe, the Remain campaign and pro-EU sections of the British media tried to capitalise on the appalling events.
Niets aan de hand, mensen. De dader was slechts in de war.quote:
Bart van U. is gecertificeerd gek, maar ja de rest is ook gek natuurlijk.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:41 schreef Montagui het volgende:
Net zo'n mafkees als Breivik, Volkert van der G, Bart van U, Mohammed B en alle andere lone wolfs die menen 'het juiste te doen'.
Blijf het daarom apart vinden dat Volkert nu vrij rondloopt....
Diie orlando-gast met homo(zelf) haat.... toch ook psychisch ontspoord ?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Bart van U. is gecertificeerd gek, maar ja de rest is ook gek natuurlijk.
Nee das het gevolg van de islam! Alle moslims het land uit!!!11quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:50 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Diie orlando-gast met homo(zelf) haat.... toch ook psychisch ontspoord ?
Ja, uiteraard, vind je van niet dan?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:50 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Diie orlando-gast met homo(zelf) haat.... toch ook psychisch ontspoord ?
Bart U, orlandogast..... je kunt niet om een religieus achtergrond heen in de analysesquote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:50 schreef Falco het volgende:
[..]
Nee das het gevolg van de islam! Alle moslims het land uit!!!11
Erg sicko ..... hij was homo-in-the-closet maar kon het niet verwerken. Extreem vastgedraaid .quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:52 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, uiteraard, vind je van niet dan?
Kijk, ik vind het een beetje vreemd ook om te veronderstellen dat een moslimterrorist die een gruweldaad pleegt niet stapelgek is. Ik snap dus eerlijk gezegd die verbeten discussie daarover niet zo goed. (zie boven deze reactie: van Falco bijv.)
Zeker, geloofsgestoord.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:50 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Diie orlando-gast met homo(zelf) haat.... toch ook psychisch ontspoord ?
Wat ik bedoel is dat iedere moslimterrorist stapeltjegek is hè. Waanzin ligt niet ver weg als je moslim bent. Ze leven sws in een magische realiteit. Als dan allerlei persoonlijke defecten ook een rol meespelen in iemands psychologische make-up, zit je zo aan terrorisme.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:59 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Erg sicko ..... hij was homo-in-the-closet maar kon het niet verwerken. Extreem vastgedraaid .
Om nu het etiketje moslim-terrorist voorop te zetten ? Net als Bart U. christen-terrorist ?
Britannia, rule the waves!quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:36 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
http://www.telegraph.co.u(...)ollowing-murder-cha/
Psychisch en politiek ontspoord ?
Exact, wat mij betreft het labeltje geloofsgestoord, maar uitdrukkelijk met de nadruk op gestoord.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:02 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat ik bedoel is dat iedere moslimterrorist stapeltjegek is hè. Waanzin ligt niet ver weg als je moslim bent. Ze leven sws in een magische realiteit. Als dan allerlei persoonlijke defecten ook een rol meespelen in iemands psychologische make-up, zit je zo aan terrorisme.
Geldt ook voor extreemrechtsen.
Ergens is het heel vreemd dat die moslimterroristen niet dat "label" mee krijgen: stapelgek, als je er goed over nadenkt. Je moet sws gebrainwashed zijn om vanuit een overtuiging zomaar onschuldige mensen te doden op wat voor manier dan ook.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:06 schreef Montagui het volgende:
[..]
Exact, wat mij betreft het labeltje geloofsgestoord, maar uitdrukkelijk met de nadruk op gestoord.
En dom links blijft naief en dom!quote:Op zaterdag 18 juni 2016 10:02 schreef Igen het volgende:
[..]
O ja, bij dom-rechts kan en complottheorie natuurlijk niet ontbreken.
Kun je dat bewijzen of slik je alles voor zoete koek dat door de main stream media wordt voorgeschoteld!quote:Op zaterdag 18 juni 2016 10:06 schreef Tem het volgende:
[..]
Misschien omdat de dader een extreem rechtse malloot is? Zomaar een gokje hoor.
Bart van U. is door de rechtbank volledig ontoerekeningsvatbaar verklaard. Dan is het een beetje onzinnig om hier alsnog een ander label op te willen drukken, vind ik.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:59 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Erg sicko ..... hij was homo-in-the-closet maar kon het niet verwerken. Extreem vastgedraaid .
Om nu het etiketje moslim-terrorist voorop te zetten ? Net als Bart U. christen-terrorist ?
Waarom krijgen mensen deze stempel niet die iets doen uit de naam van de islam?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:13 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Bart van U. is door de rechtbank volledig ontoerekeningsvatbaar verklaard. Dan is het een beetje onzinnig om hier alsnog een ander label op te willen drukken, vind ik.
Omar Mateen heeft blijkbaar ook een geschiedenis van psychische problemen. Het leek in eerste instantie op een terreurdaad, omdat hij zelf die link legde in het telefoongesprek naar het alarmnummer, zijn ex-vrouw verklaarde dat hij een praktiserend moslim is en de claim vaan IS,
Echter lijkt het er sterk op dat zijn mentale problemen een rol hebben gespeeld bij zijn daad en dat hij zijn geloof gebruikte om zijn daad te rationaliseren.
Wat is het dan wel?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:15 schreef juliusceasar het volgende:
Dom links trapt meteen weer in dit leugenachtige bericht van de main stream media dat het om een extreemrechts figuur gaat die voor een Brexit is. Dit zaakje stinkt behoorlijk.
Als mensen zich opblazen en ze laten een verklaring achter dat ze dit doen uit naam van de islam is het, vind ik, het gek om het dan beter te weten en te claimen dat de zelfmoordterrorist het bij het verkeerde eind heeft (wat betreft zijn motivatie).quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:14 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Waarom krijgen mensen deze stempel niet die iets doen uit de naam van de islam?
Nja niet elke terrorist blaast zichzelf op. Bv een Abdeslam, geloof dat ik nog nergens heb gelezen dat hij misschien ontoerekeningsvatbaar zou kunnen zijn. Bij van U. werd dat vrij snel gezegd.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:17 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Als mensen zich opblazen en ze laten een verklaring achter dat ze dit doen uit naam van de islam is het, vind ik, het gek om het dan beter te weten en te claimen dat de zelfmoordterrorist het bij het verkeerde eind heeft (wat betreft zijn motivatie).
Dat lijkt me niet dat Bart van U. en heel snelle diagnose kreeg. Dit wordt normaliter door het Pieter Baan Centrum grondig onderzocht.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:19 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nja niet elke terrorist blaast zichzelf op. Bv een Abdeslam, geloof dat ik nog nergens heb gelezen dat hij misschien ontoerekeningsvatbaar zou kunnen zijn. Bij van U. werd dat vrij snel gezegd.
Vandaar dat van U. TBS met dwangverpleging heeft opgelegd gekregen en geen celstraf.quote:"De rechtbank heeft de verdachte leren kennen als iemand die 'leeft in een andere parallelle wereld'. Hij is psychisch ernstig ziek en extreem gevaarlijk voor de samenleving."
Nee werd ook niet officieel gezegd want eerst onderzoek uiteraard maar bedoel in de media. Als oorzaak van de daad en bij mensen die iets doen uit de naam van de islam wordt dit volgens mij nooit geopperd. Maar neem aan dat deze mensen ook zo'n onderzoek krijgen?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:21 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet dat Bart van U. en heel snelle diagnose kreeg. Dit wordt normaliter door het Pieter Baan Centrum grondig onderzocht.
Het PBC vond trouwens van U. verminderd toerekeningsvatbaar, maar de rechter volledig.
[..]
Mohammed B. is volledig toerekeningsvatbaar verklaard, maar die zei ook in de rechtbank dat hij van Gogh had vermoord:quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:19 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nja niet elke terrorist blaast zichzelf op. Bv een Abdeslam, geloof dat ik nog nergens heb gelezen dat hij misschien ontoerekeningsvatbaar zou kunnen zijn.
quote:"Ik heb me laten leiden door de wet die mij opdraagt om iedereen die Allah en de profeet beledigt zijn kop eraf te hakken."
Ja en hier begrijp ik dus niet waarom dit dan niet voortkomt uit een psychische stoornis?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:27 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Mohammed B. is volledig toerekeningsvatbaar verklaard, mar die zei ook dat hij van Gogh had vermoord omdat hij dit stellig verklaarde:
[..]
Ja, ook stapeltjegek, vast zittend in een magische realiteit. Gebrainwashed door allerlei hersenschimmen. Niet ongelijk veel mensen die in een complottheorie geloven, extreemrechts neigen en daarnaar gaan handelen, zoals deze Mair.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:27 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Mohammed B. is volledig toerekeningsvatbaar verklaard, mar die zei ook dat hij van Gogh had vermoord omdat hij dit stellig verklaarde:
[..]
Jij en ik denken dat die stapelgek is, de rechters dus niet.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, ook stapeltjegek, vast zittend in een magische realiteit. Gebrainwashed door allerlei hersenschimmen. Niet ongelijk veel mensen die in een complottheorie geloven, extreemrechts neigen en daarnaar gaan handelen, zoals deze Mair.
Ook Mohammed B, is door het PBC onderzocht. De uitkomst van deze onderzoeken is evident belangrijk voor de strafmaat.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:29 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja en hier begrijp ik dus niet waarom dit dan niet voortkomt uit een psychische stoornis?
Beide hadden dus vanuit religie een motivatie om dit te doen.
Nee, juridisch gezien is stapelgek aan een aantal voorwaarden verbonden natuurlijk. Dat is een andere kwestie. Maar voor in het publieke debat kun je dus best beargumenteren dat al dergelijke lieden stapelgek zijn.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:32 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Jij en ik denken dat die stapelgek is, de rechters dus niet.
Is 'ie dan ineens extreem links ofzoquote:Op zaterdag 18 juni 2016 10:15 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Hoho, laten we de nuance niet vergeten. De extreem-rechtse sympathieën zijn nog niet onomstotelijk bewezen, en zelfs als het al zo zou zijn is het totaal niet normaal om dan maar een hele groep aan te kijken op dit gedrag. Elk individu is voor zijn eigen daden verantwoordelijk en moet ook zo bekeken worden. Het is onzin om nu te stellen dat een bepaalde ideologie en retoriek dit gedrag uit kan lokken, we hebben hier te maken met een individu, niet met een hele groep!
Ja ben ik wel met je eens maar begrijp dus het verschil dus echt niet.Dat een volledig geestelijk gezond persoon hier toe in staat is omdat er een profeet is beledigt. En bij van U. er wordt geconcludeerd dat deze man ziek is dus geen aandeel heeft in zijn daad die ook is gemotiveerd door een religieuze opdracht.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:32 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ook Mohammed B, is door het PBC onderzocht. De uitkomst van deze onderzoeken is evident belangrijk voor de strafmaat.
B. is volledig toerekeningsvatbaar, legt verklaringen achter die niet aan de verbeelding overlaten en was praktiserend moslim. Om er vervolgens een ander label op te plakken is dan toch een beetje bijzonder, vind ik.
Niet alleen pleegt, maar de weg daarnaar toe hè, bepaalt wel dat iemand gek is.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:32 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ook Mohammed B, is door het PBC onderzocht. De uitkomst van deze onderzoeken is evident belangrijk voor de strafmaat.
B. is volledig toerekeningsvatbaar, legt verklaringen achter die niets aan de verbeelding overlaten en was praktiserend moslim. Om er vervolgens een ander label op te plakken is dan toch een beetje bijzonder, vind ik.
Laat onverlet dat ik ook vind dat je verre van normaal bent om tot zo'n gruwelijke daad te komen.
Lijk me voldoende bewijs gevonden dat hij nogal een aanhanger was van extreem rechts gedachtegoed. Voor complottheorieën kan je in BNW terecht.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:13 schreef juliusceasar het volgende:
[..]
Kun je dat bewijzen of slik je alles voor zoete koek dat door de main stream media wordt voorgeschoteld!
De daad van van U.is dus niet gemotiveerd door een religieuze inspiratie.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:35 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja ben ik wel met je eens maar begrijp dus het verschil dus echt niet.Dat een volledig geestelijk gezond persoon hier toe in staat is omdat er een profeet is beledigt. En bij van U. er wordt geconcludeerd dat deze man ziek is dus geen aandeel heeft in zijn daad die ook is gemotiveerd door een religieuze opdracht.
Nou ja, als iemand gelooft dat hij een boodschap van god gekregen heeft om iemand om te leggen, zou ik dat persoonlijk wel zo beschrijven.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:38 schreef damian5700 het volgende:
[..]
De daad van van U.is dus niet gemotiveerd door een religieuze inspiratie.
Death to traitors... is dat al verward? Dan staat NWS er niet best op vrees ik. Zulke kreten lees je hier dagelijks. Tijd dat de AIVD eens wat mensen hier onder de loep neemt.quote:
Hoezo niet? Hij heeft zelf aangegeven dat hij als kind die opdracht heeft gekregen van god.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:38 schreef damian5700 het volgende:
[..]
De daad van van U.is dus niet gemotiveerd door een religieuze inspiratie.
Precies, maar het is zo lekker makkelijk om er verongelijkt over te doen voor velen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 10:20 schreef Igen het volgende:
[..]
Er is geen enkele reden om genuanceerd te gaan doen over extreem-rechts, net zoals er ook geen reden is om genuanceerd te doen over de radicale islam.
Als je het maar niet doortrekt buiten de extremen. Je hebt bijv. ook vredelievende moslims en linkse eurosceptici.
Ik ben geen racist of extreemrechtse maaarrrr alle linkse polcor politici moeten wel <vul maar in> en alle immigranten mogen wel <vul maar in> plus allochtonen zijn inferieur.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:39 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Death to traitors... is dat al verward? Dan staat NWS er niet best op vrees ik. Zulke kreten lees je hier dagelijks. Tijd dat de AIVD eens wat mensen hier onder de loep neemt.
Zo verwonderlijk is het toch niet om te veronderstellen dat wanneer je in staat bent om op klaarlichte dag, in het openbaar een redelijk sadistische moord te plegen dat je dan in een andere mentale toestand verkeert dan elk willekeurige andere persoon?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:35 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Niet alleen pleegt, maar de weg daarnaar toe hè, bepaalt wel dat iemand gek is.
Maar volgens mij zul je nog meer moslims tegen je krijgen als je zegt dat die Mohammed B. gek is, juist.
Nou ja, het verschil is er natuurlijk wel. Van U zag dingen die er niet waren en een moslim plant vaak met zijn medemoslims dingen omdat hij vindt dat mensen dezelfde ideologie als hem aan zouden moeten hangen. Een moslim doet het wel op basis van zijn geloof, maar met rede. Waar van U. het als een dwang ervoer, een niet te verklaren visioen en een dwang dat uit te voeren maakt je geestesziek.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:41 schreef Yasmin23 het volgende:
Van U is een geestelijk ziek omdat hij die opdracht heeft gekregen. Een man die vanuit de islam een opdracht heeft gekregen is extreem religieus?
Ja maar waarom dan het verschil tussen toerekeningsvatbaar en niet?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:43 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Zo verwonderlijk is het toch niet om te veronderstellen dat wanneer je in staat bent om op klaarlichte dag, in het openbaar een redelijk sadistische moord te plegen dat je dan in een andere mentale toestand verkeert dan elk willekeurige andere persoon?
Dus als de moslim dit alleen had gepland was die ook ontoerekeningsvatbaar? Zoals die idioot in Orlando?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:44 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nou ja, het verschil is er natuurlijk wel. Van U zag dingen die er niet waren en een moslim plant vaak met zijn medemoslims dingen omdat hij vindt dat mensen dezelfde ideologie als hem aan zouden moeten hangen. Een moslim doet het wel op basis van zijn geloof, maar met rede. Waar van U. het als een dwang ervoer, een niet te verklaren visioen en een dwang dat uit te voeren maakt je geestesziek.
Dat vind ik idd ook niet. Gaat ook een tijd aan vooraf totdat je zo gebrainwashed bent dat je dit kunt opbrengen, denk ik. Het treedt op bij moslimterroristen, maar ook bij politieke extremisten.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:43 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Zo verwonderlijk is het toch niet om te veronderstellen dat wanneer je in staat bent om op klaarlichte dag, in het openbaar een redelijk sadistische moord te plegen dat je dan in een andere mentale toestand verkeert dan elk willekeurige andere persoon?
Nee hoor, een aivd die gericht te werk gaat naar aanleiding van risico analyse van recente gebeurtenissen. Dat zou het beste voor iedereen moeten zijn. Behalve voor diegenen die daadwerkelijk staatsgevaarlijk zijn.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:43 schreef BarryOSeven het volgende:
Ah oproepen tot stasi praktijken, het debat gaat de goede kant op zie ik.
Als iemand op basis van waanbeelden handelt wel. Maar als je denkt het beter te weten dan de daarvoor gekwalificeerde artsen, kan je je sollicitatie insturen naar het Pieter Baanquote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:45 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dus als de moslim dit alleen had gepland was die ook ontoerekeningsvatbaar? Zoals die idioot in Orlando?
Op zet was bij Borst wel bewezen,omdat van U. langer het plan had om haar iets aan te doen. Ik ben alleen niet overtuigd van het motief. Zijn zus had-ie ook vermoord in een waan. Erg betrouwbaar is zijn verklaring hierover niet, vind ik.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:39 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nou ja, als iemand gelooft dat hij een boodschap van god gekregen heeft om iemand om te leggen, zou ik dat persoonlijk wel zo beschrijven.
Dit ben ik op zich wel met je eens, maar goed. We zijn misschien een beetje offtopic gegaanquote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:50 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Op zet was bij Borst wel bewezen,omdat van U. langer het plan had om haar iets aan te doen. Ik ben alleen niet overtuigd van het motief. Zijn zus had-ie ook vermoord in een waan. Erg betrouwbaar is zijn verklaring hierover niet, vind ik.
Ik weet het niet beter, snap het verschil niet.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:49 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Als iemand op basis van waanbeelden handelt wel. Maar als je denkt het beter te weten dan de daarvoor gekwalificeerde artsen, kan je je sollicitatie insturen naar het Pieter Baan
Het euthanasiebeleid dat hij noemde in deze verklaring bestond helemaal niet ten tijde toen hij 7 was.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:40 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hoezo niet? Hij heeft zelf aangegeven dat hij als kind die opdracht heeft gekregen van god.
Ligt eraan wat je onder staatsgevaarlijk schaart. Vind het best om mensen op gegronde redenen te laten volgen, met de nadruk op gegronde redenen. Maar daar zijn prima protocollen voor dus beetje voorbarig om dat hier zo neer te zetten.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:47 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Nee hoor, een aivd die gericht te werk gaat naar aanleiding van risico analyse van recente gebeurtenissen. Dat zou het beste voor iedereen moeten zijn. Behalve voor diegenen die daadwerkelijk staatsgevaarlijk zijn.
Daar kun je toch lastig bezwaar tegen hebben toch Barry?
Die was ook behoorlijk van het padje af, is er iemand die dit ontkent dan?quote:
Ja er werd ook gedacht dat die dit achteraf heeft verzonnen/ of het echt dacht. Feit is dat die ziek is. Maar dat neemt niet weg dat die andere kant ook niet ziek kan zijn.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:53 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Het euthanasiebeleid dat hij noemde in deze verklaring bestond helemaal niet ten tijde toen hij 7 was.
Hij is volledig toerekeningsvatbaar verklaard.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:54 schreef ietjefietje het volgende:
[..]
Die was ook behoorlijk van het padje af, is er iemand die dit ontkent dan?
Van U. leed aan waanbeelden en was schizofreen. Aan zijn verklaring is veel te veel waarde gehecht.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:55 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja er werd ook gedacht dat die dit achteraf heeft verzonnen/ of het echt dacht. Feit is dat die ziek is. Maar dat neemt niet weg dat die andere kant ook niet ziek kan zijn.
En wederom met de man uit het nieuwsbericht in dit topic word gezegd dat het een verwarde man is.
Ik zeg net dat die ziek is. Net zoals ik denk dat er in geval van terreur uit naam van de islam bij de daders ook al er iets zo mis moet zijn met ze om ze vatbaar te maken voor dit soort gedachten en/of daden.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:57 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Van U. leed aan waanbeelden en was schizofreen. Aan zijn verklaring is veel te veel waarde gehecht.
Rechts is geen vies woord, beste Barry. Ik voel ook meer affiniteit met de rechterzijde van het politieke spectrum. Alleen niet met clubjes als de PVV en FN. Dat is domrechts.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:53 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je onder staatsgevaarlijk schaart. Vind het best om mensen op gegronde redenen te laten volgen, met de nadruk op gegronde redenen. Maar daar zijn prima protocollen voor dus beetje voorbarig om dat hier zo neer te zetten.
Even een sidenote: Bestaat er sinds eergisteren eigenlijk nog rechts of is alles inmiddels extreem?
Dan krijg je toch een probleem, waar leg je de grens als de AIVD psychiatrisch onderzoek moet plegen via teksten.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:47 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Nee hoor, een aivd die gericht te werk gaat naar aanleiding van risico analyse van recente gebeurtenissen. Dat zou het beste voor iedereen moeten zijn. Behalve voor diegenen die daadwerkelijk staatsgevaarlijk zijn.
Daar kun je toch lastig bezwaar tegen hebben toch Barry?
Bestaat er nog links, is eerder de vraag.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:53 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je onder staatsgevaarlijk schaart. Vind het best om mensen op gegronde redenen te laten volgen, met de nadruk op gegronde redenen. Maar daar zijn prima protocollen voor dus beetje voorbarig om dat hier zo neer te zetten.
Even een sidenote: Bestaat er sinds eergisteren eigenlijk nog rechts of is alles inmiddels extreem?
Duidelijk een verwarde man.quote:
http://www.liefdevoorholl(...)der-peter-r-v-vries/quote:Landverrader en moslimknuffelaar Peter R de Vries wilde ook zijn mening weer even kenbaar maken.
Deze extreemlinkse idioot is eigenlijk geen artikel waard maar het is belangrijk dat we in een oorlog weten wie de goede en de slechte zijn.
Dat ben ik deels met je eens.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Rechts is geen vies woord, beste Barry. Ik voel ook meer affiniteit met de rechterzijde van het politieke spectrum. Alleen niet met clubjes als de PVV en FN. Dat is domrechts.
Dat is gewoon dom.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:08 schreef Bluesdude het volgende:
Ik ben ook wel eens op FOK ! door een boze rechtse burger uitgemaakt voor landverrader.
Is dat normaal rechts, is dat extreemrechts?
Hoe eng is dat soort agressief denken en mensen verketteren ?
quote:
Ik ben nu aan het werk. Tweede deur extreem staat de koffiemachine.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:53 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je onder staatsgevaarlijk schaart. Vind het best om mensen op gegronde redenen te laten volgen, met de nadruk op gegronde redenen. Maar daar zijn prima protocollen voor dus beetje voorbarig om dat hier zo neer te zetten.
Even een sidenote: Bestaat er sinds eergisteren eigenlijk nog rechts of is alles inmiddels extreem?
Dat is ook niet te doen. Verder hoop ik van harte dat de AIVD zich richt op potentiële Jihadi's in plaats van sinds donderdag staatsgevaarlijke revolutionairen of hoe je het ook wil zien.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dan krijg je toch een probleem, waar leg je de grens als de AIVD psychiatrisch onderzoek moet plegen via teksten.
Ik ben op één of ander vaag forum indertijd ook voor van alles beschuldigd. Jij ook, althans je was een kloon van mij, geloof ik.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:08 schreef Bluesdude het volgende:
Ik ben ook wel eens op FOK ! door een boze rechtse burger uitgemaakt voor landverrader.
Is dat normaal rechts, is dat extreemrechts?
Hoe eng is dat soort agressief denken en mensen verketteren ?
Waarom niet ? Hij roept 'britain first.' en "Death to traitors, freedom for Britain."quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:11 schreef BarryOSeven het volgende:
Kan er nog steeds niet bij dat er een politiek motief zou zijn.
Je mag toch ook gewoon benoemen wat zo is. Tjonge jonge.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:14 schreef Yasmin23 het volgende:
Iemand landverrader noemen is toch niet extreem rechts?
Het is gewoon zwakzinnig.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:14 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Je mag toch ook gewoon benoemen wat zo is. Tjonge jonge.
Ja maar logisch is de daad niet. Alles valt in het nadeel van hem en zijn in dat geval politieke visie.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:14 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Waarom niet ? Hij roept 'britain first.' en "Death to traitors, freedom for Britain."
Dat is eg wel politiek
Niet persé.... maar tegenwoordig komt dat voornamelijk uit rigide rechtse kringen of opgefokte boze burgers.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:14 schreef Yasmin23 het volgende:
Iemand landverrader noemen is toch niet extreem rechts?
Tegenwoordig word je door die groep voor alles al voor landverrader uitgemaakt. Kan het echt niet meer serieus nemen. Het is hun nieuwe scheldwoord.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:15 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Niet persé.... maar tegenwoordig komt dat voornamelijk uit rigide rechtse kringen of opgefokte boze burgers.
Maar een burger die boos is, is ook niet per definitie extreem-rechts. Het is te gemakkelijk om dit als zodanig weg te zetten, vind ik.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:15 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Niet persé.... maar tegenwoordig komt dat voornamelijk uit rigide rechtse kringen of opgefokte boze burgers.
Misschien een keer kappen met mensen landverrader noemen als ze een andere mening hebben.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:14 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Je mag toch ook gewoon benoemen wat zo is. Tjonge jonge.
Je zit nog in de denialfase. Je weet heel goed dat de aanwijzingen zijn dat zijn motievenquote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:15 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ja maar logisch is de daad niet. Alles valt in het nadeel van hem en zijn in dat geval politieke visie.
Maar goed als je de docu "Making a Murderer" bekijkt zie je dat het allemaal niet zo hoeft te zijn zoals je wordt verteld.
Maar goed dat wil er hier niet in,
Zoek dan eerst maar eens op wat de term inhoudt.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:14 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Je mag toch ook gewoon benoemen wat zo is. Tjonge jonge.
quote:
En toch moet je kunnen benoemen wat zo is.quote:Landverraad is een verzamelnaam van misdrijven waarbij de externe veiligheid van een land in gevaar wordt gebracht. Hieronder vallen onder meer het doorspelen van staatsgeheimen aan een vreemde mogendheid en het medewerking verlenen aan een vijand in oorlogstijd (collaboratie)
Dit sowieso.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:18 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Misschien een keer kappen met mensen landverrader noemen als ze een andere mening hebben.
Vind je het leuk als ik jou continu een dom varken ga noemenquote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:14 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Je mag toch ook gewoon benoemen wat zo is. Tjonge jonge.
Mensen die voor een andere kleur pieten zijn worden hier voor uitgemaakt.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:19 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
[..]
En toch moet je kunnen benoemen wat zo is.
De man was een neonazi die met voorbedachte rade Cox heeft vermoord. Daar heeft her althans alle schijn van.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:15 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ja maar logisch is de daad niet. Alles valt in het nadeel van hem en zijn in dat geval politieke visie.
Maar goed als je de docu "Making a Murderer" bekijkt zie je dat het allemaal niet zo hoeft te zijn zoals je wordt verteld.
Maar goed dat wil er hier niet in,
Dan is hij dus ontoerekeningsvatbaar als hij vanuit gestoordheid handelde.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:19 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je zit nog in de denialfase. Je weet heel goed dat de aanwijzingen zijn dat zijn motieven
ook in jouw politieke straatje liggen. Daarom ontken je het .
Wat is logisch ? Voor de een is het een opoffering voor het vaderland, voor de ander is het een masochistische domheid.
Je kunt aanvoeren dat hij wellicht zodanig psychisch gestoord is , dat hij een rationele redenering verzon voor zijn tic
Dat beweer ik ook niet.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:17 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Maar een burger die boos is, is ook niet per definitie extreem-rechts.
Mensen die de EU niet haten ook of mensen die wel vluchtelingen willen opvangen in dit land.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:20 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Mensen die voor een andere kleur pieten zijn worden hier voor uitgemaakt.
Maakt het uit wat ik leuk vind?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:19 schreef Falco het volgende:
[..]
Vind je het leuk als ik jou continu een dom varken ga noemen
tinfoil level in dit topic is sky high je weetzquote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat loop jij in godsnaam te lullen?
Ja daar ben ik het dan ook niet mee eens.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:20 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Mensen die voor een andere kleur pieten zijn worden hier voor uitgemaakt.
Jaquote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:21 schreef Tem het volgende:
[..]
Mensen die de EU niet haten ook of mensen die wel vluchtelingen willen opvangen in dit land.
Als je voorstander bent van de EU word je door sommigen al uitgemaakt voor landverrader. De lol gaat daar best snel vanaf.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:20 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Mensen die voor een andere kleur pieten zijn worden hier voor uitgemaakt.
Dit is retoriek en uitsluitend bedoelt om te de-humaniseren. En dan kun je er verschillende definities tegenaan gooien, maar dit is een hyperbool optima forma en houdt geen pas in discussies. Dit is eigenlijk ook een Godwin.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:19 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
[..]
En toch moet je kunnen benoemen wat zo is.
Daarom zei ik ook dat het gewoon zwakzinnig is.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:22 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als je voorstander bent van de EU word je door sommigen al uitgemaakt voor landverrader. De lol gaat daar best snel vanaf.
Prima. Dan is het nu helemaal duidelijk.quote:
Dat ik mijn twijfels heb bij het motief.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De man was een neonazi die met voorbedachte rade Cox heeft vermoord. Daar heeft her althans alle schijn van.
Wat loop jij in godsnaam te lullen?
Ah ja, de beste man was verward. Zijn motieven doen er verder niet toe want hij was niet helemaal goed.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:21 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dan is hij dus ontoerekeningsvatbaar als hij vanuit gestoordheid handelde.
Verder ontken ik niets, ik kan er niet bij wat het motief dan zou moeten zijn.
Ik vind jouw soort denken schadelijk voor de burgers van ons geliefd vaderland.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:19 schreef BarryOSeven het volgende:
En toch moet je kunnen benoemen wat zo is.
Wie is erin geluisd? Wat loop je nou te bazelen man?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:24 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat ik mijn twijfels heb bij het motief.
Maar he beste vrienden, dat had ik ook gehad als ik het gevoel had gehad wanneer er een moslim terrorist in was geluisd voor politieke doeleinden.
Ja je kunt er met je kromme redeneringen gewoon niet omheen dat mensen dat gewoon mogen zeggen. En dan niet alles over een kam, er zijn situaties waarin het onzin is. Maar je moet niet ineens het woord landverrader niet meer mogen gebruiken omdat het toevallig niet in jouw straatje ligt.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:22 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Dit is retoriek en uitsluitend bedoelt om te de-humaniseren. En dan kun je er verschillende definities tegenaan gooien, maar dit is een hyperbool optima forma en houdt geen pas in discussies. Dit is eigenlijk ook een Godwin.
En dan zijn er nog veel linkse mensen ook "boos".quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:21 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Dat beweer ik ook niet.
Ik maak toch een duidelijk onderscheid tussen rigide rechtse kringen en opgefokte boze burgers.
btw ..... extreemrechts kun je zetten onder die eerste noemer, maar dan naast andere rigide rechtse kringen.
Nee het kan nog steeds een politieke moord zijn. Alleen gaat het hier al een aantal dagen over dat het absoluut zo is. Vervolgens worden ik en met mij vele anderen verantwoordelijk gehouden voor deze wandaad.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:24 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ah ja, de beste man was verward. Zijn motieven doen er verder niet toe want hij was niet helemaal goed.
Lekker makkelijk.
Vorige week ging de discussie heel anders.
Eng he, situaties beschrijven naar een definitie.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:24 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ik vind jouw soort denken schadelijk voor de burgers van ons geliefd vaderland.
Toch zal ik je geen landverrader noemen. Ik vind dat iets uit 40-45 en nu is het een scheldnaam , gebezigd door mensen met een foute nationalistische visie.
Dat het naast dat het alle schijn heeft dat het een politieke nazimoord was, net zo goed alle schijn heeft dat de beste man er gewoon is ingeluisd en dat dus pas op de plaats gewenst is.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wie is erin geluisd? Wat loop je nou te bazelen man?
Je hebt er normaal ook geen moeite mee willekeurige moslims verantwoordelijk te houden voor de misdaden van andere moslims, zelfs niet als het mensen zijn die ontvlucht zijn aan dat soort misdadigers.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:27 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Nee het kan nog steeds een politieke moord zijn. Alleen gaat het hier al een aantal dagen over dat het absoluut zo is. Vervolgens worden ik en met mij vele anderen verantwoordelijk gehouden voor deze wandaad.
Tja en dan vind je het vreemd dat je weerwoord krijgt?
Ja, uiteindelijk gun ik jou ook een leuk leven.quote:
Ik houd alleen de dader verantwoordelijk.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:27 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Nee het kan nog steeds een politieke moord zijn. Alleen gaat het hier al een aantal dagen over dat het absoluut zo is. Vervolgens worden ik en met mij vele anderen verantwoordelijk gehouden voor deze wandaad.
Tja en dan vind je het vreemd dat je weerwoord krijgt?
Je hebt het gebruikt en volgens mij ga je het gewoon weer gebruiken ongeacht wat ik hierover vind en heb gezegd.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:25 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ja je kunt er met je kromme redeneringen gewoon niet omheen dat mensen dat gewoon mogen zeggen. En dan niet alles over een kam, er zijn situaties waarin het onzin is. Maar je moet niet ineens het woord landverrader niet meer mogen gebruiken omdat het toevallig niet in jouw straatje ligt.
Nee, dat ik mijn twijfels heb of we miljoenen moslims kunnen huisvesten en wat daar de impact van is op onze maatschappij staat daar los van.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je hebt er normaal ook geen moeite mee willekeurige moslims verantwoordelijk te houden voor de misdaden van andere moslims, zelfs niet als het mensen zijn die ontvlucht zijn aan dat soort misdadigers.
Maar door wie is hij er dan ingeluisd?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:28 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat het naast dat het alle schijn heeft dat het een politieke nazimoord was, net zo goed alle schijn heeft dat de beste man er gewoon is ingeluisd en dat dus pas op de plaats gewenst is.
Bedoel je dat mijn toon mensen kwetst? Nou daar kan ik in komen, en heb aangegeven dat ik daar op zal gaan letten.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:29 schreef Falco het volgende:
[..]
Ja, uiteindelijk gun ik jou ook een leuk leven.
Er is ingeluisd.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:28 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat het naast dat het alle schijn heeft dat het een politieke nazimoord was, net zo goed alle schijn heeft dat de beste man er gewoon is ingeluisd en dat dus pas op de plaats gewenst is.
Het is me bewust dat het woord blijkbaar erg veel nekharen omhoog laat staan. Daar houd ik met het gebruik daarvan wel rekening mee. Het is dan vaak ook een heen en weer waarbij een discussie aan beide kanten escaleert en de retoriek aan beide kanten eigenlijk te ver gaat.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:29 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Je hebt het gebruikt en volgens mij ga je het gewoon weer gebruiken ongeacht wat ik hierover vind en heb gezegd.
Ik ga helemaal niet verkondigen wat jij wel of niet mag doen. Ik hoop dat je in staat bent zelf afwegingen te maken. Misschien wel de vraag stelt voordat je typt, is het wel nodig om mijn punt te maken, enzovoort...?
Dat ik er wat van vind, is wat anders. Dat heb ik zojuist verwoord.
Je hebt het over kromme redeneringen. Geef maar aan waar er onduidelijkheden zijn dan zal ik dan vervolgens proberen nader toe te lichten.
Wist ik dat maar. In Making a Murderer waren het corrupte ambtenaren.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:30 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Maar door wie is hij er dan ingeluisd?
Ah ja, je hebt een keer een docu gezien waarin een vermeende moordenaar erin was geluisd, en dus nu kun je dat op elke willekeurige zaak projecteren. Je hebt geen bewijs, maar je hebt een keer een ongerelateerde docu gezien, dus dan kan hier wel een luchtje aan zitten.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:33 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Wist ik dat maar. In Making a Murderer waren het corrupte ambtenaren.
quote:The venue chosen for Thomas Mair's first court appearance was the most important magistrate's court in London. Deputy Chief Magistrate Emma Arbuthnot was presiding.
Reporters from the broadcasters and Sunday Newspapers and from overseas packed the press seats at the back.
As is almost always the case, the hearing was brief, but it had a key moment of drama - the moment the man in the dock was asked his name.
He stood, as asked, for what is normally one of the most mundane parts of the proceedings. Not this time.
"My name is death to traitors, freedom for Britain," he said.
Asked to repeat it, he said the same thing. Then he fell silent until he was taken from the dock and driven off to prison.
He is due to appear at the Old Bailey on Monday.
Oke, ik houd je daar aan.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:30 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Bedoel je dat mijn toon mensen kwetst? Nou daar kan ik in komen, en heb aangegeven dat ik daar op zal gaan letten.
Het verhaal komt anders wel overeen. En zwakzinnige die onder druk bezwijkt, propaganda vanuit de overheid en verketteren vanuit de maatschappij. Terwijl het er toch echt alle schijn heeft dat hij er is ingeluisd, zit hij nog steeds vast.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ah ja, je hebt een keer een docu gezien waarin een vermeende moordenaar erin was geluisd, en dus nu kun je dat op elke willekeurige zaak projecteren. Je hebt geen bewijs, maar je hebt een keer een ongerelateerde docu gezien, dus dan kan hier wel een luchtje aan zitten.
Toppie man.
Ah ja, je kunt niet ontkennen dat het tot de mogelijkheden behoort. Dat is het bewijs van Barry. Toppie.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:38 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Het verhaal komt anders wel overeen. En zwakzinnige die onder druk bezwijkt, propaganda vanuit de overheid en verketteren vanuit de maatschappij. Terwijl het er toch echt alle schijn heeft dat hij er is ingeluisd, zit hij nog steeds vast.
Verder stel ik ook niet dat het zo zit, maar het blijft een mogelijkheid. En je kunt niet ontkennen dat het niet tot de mogelijkheden behoort. Inderdaad omdat ik hier met een voorval kom waarbij het eerder gebeurd is.
Nee ik stel nog dat het geen bewijs is. Maar ook een motief.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ah ja, je kunt niet ontkennen dat het tot de mogelijkheden behoort. Dat is het bewijs van Barry. Toppie.
Door wie is hij erin geluisd, Barry? En met welk doel?
Het Pro-EU kamp heeft hem geconditioneerd om een moord in de eigen gelederen te plegen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:40 schreef Kosmoproleet het volgende:
Hij is er ingeluisd door moslims of de linkse elite, vermoedelijk.
quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:42 schreef BarryOSeven het volgende:
Door wie weet ik niet, maar ik zou beginnen met zoeken bij de gevestigde orde.
Ja in tegenstelling tot velen sluit ik de optie dat het motief van aluminium was niet zonder meer uit.quote:
Met welk doel, beste Barry?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:42 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Nee ik stel nog dat het geen bewijs is. Maar ook een motief.
Door wie weet ik niet, maar ik zou beginnen met zoeken bij de gevestigde orde.
Jaja, dat roepen die verlichte geesten in BNW ook na elke aanslag.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:44 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ja in tegenstelling tot velen sluit ik de optie dat het motief van aluminium was niet zonder meer uit.
Anti EU in een slecht daglicht te stellen.quote:
Er zit een hoop troep in BNW materie, maar het is niet allemaal troep imho. Het is niet zo zwart-wit dat alleen de NOS de waarheid spreekt.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:47 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jaja, dat roepen die verlichte geesten in BNW ook na elke aanslag.
quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:50 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Anti EU in een slecht daglicht te stellen.
BNW is een paar deuren verder.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:28 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat het naast dat het alle schijn heeft dat het een politieke nazimoord was, net zo goed alle schijn heeft dat de beste man er gewoon is ingeluisd en dat dus pas op de plaats gewenst is.
Die zijn er ook allemaal ingeluisd.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:43 schreef Bluesdude het volgende:
Peter R de Vries zegt
"Dag Jan, ik ben die landverrader die jij graag een kogel door zijn kop zou willen schieten"
https://www.facebook.com/(...)os/1802413769987523/ op.8.45 minuten
De ontknoping is ook leuk.
Zulke uitspraken zouden een directe hyperlink naar BNW moeten worden.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:50 schreef BarryOSeven het volgende:
Anti EU in een slecht daglicht te stellen.
Ah ja, je bent een slachtoffer. En nu sla je terug door het alu hoedje uit te hangen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:50 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Anti EU in een slecht daglicht te stellen.
Sinds woensdag ben ik niet veel veranderd, de toon richting mij is wel enorm veranderd. Dat is wat ik er aan merk.
Dat zal de komende week, tot na het referendum, nog wel zo blijven maar ik ben bang dat op een wat langere termijn de overzijde er genoeg van krijgt een ook weer een duit in het escalatiezakje gaat doen.
Men wil extreemrechts in een kwaad daglicht stellen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:42 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Nee ik stel nog dat het geen bewijs is. Maar ook een motief.
Door wie weet ik niet, maar ik zou beginnen met zoeken bij de gevestigde orde.
Je wil dus eigenlijk zeggen dat binnen NWS alleen ANP achtige handel mag worden besproken.quote:
Hij vraagt toch om een motief. Dit zou het kunnen zijn in dat geval.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:54 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Zulke uitspraken zouden een directe hyperlink naar BNW moeten worden.
Wat jij wilt.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ah ja, je bent een slachtoffer. En nu sla je terug door het alu hoedje uit te hangen.
Top man.
Eerder het begrip extreemrechts oprekken naar links.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:54 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Men wil extreemrechts in een kwaad daglicht stellen.
Ik heb mijn tv sinds de aanslag nog niet afgestemd op de NOS.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:51 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Er zit een hoop troep in BNW materie, maar het is niet allemaal troep imho. Het is niet zo zwart-wit dat alleen de NOS de waarheid spreekt.
Nee Barry, dit is een desillusie die je oppert als een motief om maar niet te hoeven in te zien dat je gedrag de laatste weken ronduit fout is.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:55 schreef BarryOSeven het volgende:
Hij vraagt toch om een motief. Dit zou het kunnen zijn in dat geval.
Maar kom dan eens met bewijzen, in plaats van dat gelul in de ruimte.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:55 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Je wil dus eigenlijk zeggen dat binnen NWS alleen ANP achtige handel mag worden besproken.
Kortzichtigheid is ook een kunst.
Nee, wat ik wil zeggen is dat het onzinnig is om een complot te veronderstellen en je daarvoor beter op je plek bent in BNW.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:55 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Je wil dus eigenlijk zeggen dat binnen NWS alleen ANP achtige handel mag worden besproken.
Kortzichtigheid is ook een kunst.
Dat zou zo kunnen zijn, dat ontken ik ook niet.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:58 schreef Kosmoproleet het volgende:
Nou voor Barry dan. Je kan prima anti-EU zijn en gewoon een normaal redelijk persoon zijn zonder allerlei racistische fantasieën of fascistoïde neigingen. Wat mij betreft staat het er ook echt geheel los van.
Maar weet je wat niet kan?
Je kan niet de hele dag op internet praten over 'wraak op linkse polcor politici' , 'volks revolutie tegen de elite' en allerlei zeer racistische dingen roepen over de inferioriteit van "parasitaire verkrachtende immigranten" waar allerlei nare dingen mee moeten gebeuren zonder extreem-rechts, fascistisch, en idioot te zijn. Op een gegeven moment draait een van de echt honderdduizenden mensen die dit roepen (het wordt steeds normaler en ook aangewakkerd door bepaalde politici en media) een keer door. En dat is dan geen samenzwering om normale mensen die tegen de EU zijn in een kwaad daglicht te stellen.
http://www.ad.nl/buitenla(...)-verraders~aac39f55/quote:Verdachte van moord Cox: Dood aan de verraders
Concrete bewijzen heb ik niet alleen mag ik toch uitspreken dat ik het allemaal dubieus vind.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Maar kom dan eens met bewijzen, in plaats van dat gelul in de ruimte.
Het is al te gek voor woorden dat je het dubieus vind.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:01 schreef BarryOSeven het volgende:
Concrete bewijzen heb ik niet alleen mag ik toch uitspreken dat ik het allemaal dubieus vind.
Als jij dan vraagt wat daar het motief van zou kunnen zijn, dan geef ik je een motief.
Vervolgens mag ik naar BNW. Tja
Ik vind het ook dubieus. Ik denk persoonlijk dat van die Wilderstypes de man hebben betaald om Jo Cox om te leggen, zodat ze op Fok kunnen roepen dat het een 'linkse samenzwering' is.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:01 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Concrete bewijzen heb ik niet alleen mag ik toch uitspreken dat ik het allemaal dubieus vind.
Als jij dan vraagt wat daar het motief van zou kunnen zijn, dan geef ik je een motief.
Vervolgens mag ik naar BNW. Tja
Waarom? Dat is het toch ook.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:02 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Het is al te gek voor woorden dat je het dubieus vind.
Probleem is alleen dat jij nou precies zo'n figuur bent. Rutte en alle politici die pro-EU zijn verdienen de strop. Ik en wat andere users zouden nog wel aan de beurt komen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:59 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat zou zo kunnen zijn, dat ontken ik ook niet.
En dat heb ik teruggenomen. En Rutte mag van mij ook gewoon de cel in.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:04 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Probleem is alleen dat jij nou precies zo'n figuur bent. Rutte en alle politici die pro-EU zijn verdienen de strop. Ik en wat andere users zouden nog wel aan de beurt komen.
Dat is enge praat.
Dit is inderdaad voor het eerst dat iemand voelt dat er iets niet goed gaat, hulp vraagt en de hulp vervolgens te laat komt. Gebeurt nooit in de psychiatrie.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:03 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Waarom? Dat is het toch ook.
Vanuit psychiatrisch perspectief is het volkomen onlogisch om eerst hulp te gaan zoeken voor je mentale toestand om vervolgens de dag er na vanuit ideologische gronden iemand overhoop te schieten. Met als effect exact het tegenovergestelde van wat je graag had willen bereiken.
Klopt gewoon geen kont van.
Dan is het motief toch niet meer politiek te noemen en spreken we dus over ontoerekeningsvatbaarheid. Het is in dat geval dus niet een groep aan te rekenen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:05 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dit is inderdaad voor het eerst dat iemand voelt dat er iets niet goed gaat, hulp vraagt en de hulp vervolgens te laat komt. Gebeurt nooit in de psychiatrie.
Het was gewoon een inside job.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:03 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Waarom? Dat is het toch ook.
Vanuit psychiatrisch perspectief is het volkomen onlogisch om eerst hulp te gaan zoeken voor je mentale toestand om vervolgens de dag er na vanuit ideologische gronden iemand overhoop te schieten. Met als effect exact het tegenovergestelde van wat je graag had willen bereiken.
Klopt gewoon geen kont van.
Je hebt het teruggenomen nadat anderen erover vielen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:04 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
En dat heb ik teruggenomen. En Rutte mag van mij ook gewoon de cel in.
Daarmee ben ik bekend inderdaad. Naast dat het niet het enige dubieuze was van 9/11.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het was gewoon een inside job.
Jet fuel can't melt steel beams, je weet toch.
Vind er van wat je wilt, boeit me niet zo.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:07 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je hebt het teruggenomen nadat anderen erover vielen.
Je bent gewoon een eng kereltje.
Nee. Want voor hetzelfde geld was meneer behoorlijk depressief en suïcidaal.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:06 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dan is het motief toch niet meer politiek te noemen en spreken we dus over ontoerekeningsvatbaarheid.
Ontoerekeningsvatbaarheid geldt niet in alle gevallen van psychiatrische aandoeningen. En dan nog zou dat hem niet vrijspreken van een politiek geïnspireerde daad. Ontoerekeningsvatbaarheid bepaald alleen de strafmaat, niet hoe hij door het publiek beoordeeld wordt.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:06 schreef BarryOSeven het volgende:
Dan is het motief toch niet meer politiek te noemen en spreken we dus over ontoerekeningsvatbaarheid. Het is in dat geval dus niet een groep aan te rekenen.
Ook dat kan, het kan dus alle kanten nog op.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:11 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee. Want voor hetzelfde geld was meneer behoorlijk depressief en suïcidaal.
Mijn God, kan dit soort Manchurian Candidate gelul niet in BNW?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:55 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Hij vraagt toch om een motief. Dit zou het kunnen zijn in dat geval.
Precies, hij.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:14 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Ontoerekeningsvatbaarheid geldt niet in alle gevallen van psychiatrische aandoeningen. En dan nog zou dat hem niet vrijspreken van een politiek geïnspireerde daad. Ontoerekeningsvatbaarheid bepaald alleen de strafmaat, niet hoe hij door het publiek beoordeeld wordt.
Niet als iemand er zelf om vraagt natuurlijk.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:15 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Mijn God, kan dit soort Manchurian Candidate gelul niet in BNW?
Nee. Niets.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:16 schreef BarryOSeven het volgende:
Precies, hij.
Als hij handelde omdat hij ziek was. Omdat hij haar als duivel aan zag of weet ik veel wat. Dan is dan verandert dat niets aan de ernst van de daad, maar het zou wel de angst voor een hele groep mede burgers verkleinen.
En nu hopen dat het nooit meer gebeurt.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:19 schreef Kosmoproleet het volgende:
Nou ja eerlijk is eerlijk, in tegenstelling tot de andere users die wekelijks oproepen om Rutte een strop te geven toont hij zich wel hier in het topic. En hij neemt het terug, dus wat mij betreft zijn dat twee positieve dingen.
Verder natuurlijk allemaal BNW onzin.
Ik heb er een hard hoofd in, maar ben wel voorstander van het benoemen van goed gedrag.Wie weet.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:20 schreef hoink581 het volgende:
[..]
En nu hopen dat het nooit meer gebeurt.
Onzin. Het is vrijwel zeker dat dit een politieke moord was, gepleegd door een man met extreem rechtse fantasieen. Als de moord door een moslim was gepleegd stonden jij en velen met jou al tig topics vol de Islam en al haar aanhangers te veroordelen. Nu probeer je zwakke excuses te zoeken. Man up.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:17 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Niet als iemand er zelf om vraagt natuurlijk.
Angst voor wie? Ik denk niet dat mensen nu bang zijn voor het LEAVE-kamp. Het LEAVE-kamp heeft overduidelijk afstand genomen van deze gek, en heeft bovendien nooit haatdragende of opruiende uitspraken gedaan over het REMAIN-kamp. Dit is bovendien de eerste keer dat er zoiets gebeurt, het is niet alsof voorstanders van een Verenigd Koninkrijk in de EU vaker zijn aangevallen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:16 schreef BarryOSeven het volgende:
maar het zou wel de angst voor een hele groep mede burgers verkleinen.
Ik zal op mijn woorden letten in het vervolg als we dat allemaal doen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:20 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Spreken we vanaf nu af dat jij geen oorlogsretoriek meer gaat gebruiken?
quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:22 schreef BarryOSeven het volgende:
Ik zal op mijn woorden letten in het vervolg als we dat allemaal doen.
Een stok achter de deur.quote:
Denk je dat ik niet ook mijn twijfels heb bij bijvoorbeeld ISIS en de grondslag daarvan?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:21 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Onzin. Het is vrijwel zeker dat dit een politieke moord was, gepleegd door een man met extreem rechtse fantasieen. Als de moord door een moslim was gepleegd stonden jij en velen met jou al tig topics vol de Islam en al haar aanhangers te veroordelen. Nu probeer je zwakke excuses te zoeken. Man up.
Dat was een beetje de indruk die ik kreeg de afgelopen dagen. Niemand kon het meer goed doen hier. En ik kan alleen vanuit mijzelf spreken maar ik heb me niet anders gedragen de afgelopen dagen maar ben wel anders behandeld. Wat niet onbegrijpelijk is natuurlijk maar de vraag of het zo gerechtvaardigd was.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:22 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Angst voor wie? Ik denk niet dat mensen nu bang zijn voor het LEAVE-kamp. Het LEAVE-kamp heeft overduidelijk afstand genomen van deze gek, en heeft bovendien nooit haatdragende of opruiende uitspraken gedaan over het REMAIN-kamp. Dit is bovendien de eerste keer dat er zoiets gebeurt, het is niet alsof voorstanders van een Verenigd Koninkrijk in de EU vaker zijn aangevallen.
En nu de beschuldiging in het absurde trekken zodat je jezelf makkelijk vrij kan pleiten.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:25 schreef BarryOSeven het volgende:
Dat het nu zo ver is dat ik in andermans ogen met een m4 op de rug richtig den haag aan het gaan ben om daar Rutte op het plein de vierendelen en vervolgens alle moslims te gaan vergassen is ook beeld dat behoorlijk van de realiteit af ligt.
Ik heb zelf niet het gevoel dat ik anders ben behandeld, en eerlijk gezegd zou ik ook niet weten waarom voorstanders van een Brexit nu opeens anders zouden worden behandeld. De reden dat jij anders wordt behandeld, is omdat je doet alsof het nog onduidelijk is wat deze man dreef.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:26 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat was een beetje de indruk die ik kreeg de afgelopen dagen. Niemand kon het meer goed doen hier. En ik kan alleen vanuit mijzelf spreken maar ik heb me niet anders gedragen de afgelopen dagen maar ben wel anders behandeld. Wat niet onbegrijpelijk is natuurlijk maar de vraag of het zo gerechtvaardigd was.
Vrij van wat. Dat ik dat niet wil doen? Volgens mij zijn we wel zo'n beetje klaar nu of niet?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:28 schreef hoink581 het volgende:
[..]
En nu de beschuldiging in het absurde trekken zodat je jezelf makkelijk vrij kan pleiten.Kijk, draaikonten is zo moeilijk niet.
Kan, en in mijn ogen is het ook nog steeds niet duidelijk of dit politiek getint of een flippende moord was.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:28 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Ik heb zelf niet het gevoel dat ik anders ben behandeld, en eerlijk gezegd zou ik ook niet weten waarom voorstanders van een Brexit nu opeens anders zouden worden behandeld. De reden dat jij anders wordt behandeld, is omdat je doet alsof het nog onduidelijk is wat deze man dreef.
Dit meen je niet echt toch, hequote:Op zaterdag 18 juni 2016 13:33 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Wist ik dat maar. In Making a Murderer waren het corrupte ambtenaren.
Maar iemand opsluiten om zijn politieke ideeen (Rutte) vind je wel okquote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:25 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Denk je dat ik niet ook mijn twijfels heb bij bijvoorbeeld ISIS en de grondslag daarvan?
Denk je dat ik niet ook serieus mijn twijfels aan de doelen en loyaliteit van Wilders?
Kijk ik wordt hier altijd als een soort van extreemrechtse stormfront PVV'er weg gezet maar dat ben ik niet. Wat mij stoort is de huidige mentaliteit van bestuur. Integriteit is de essentie van goed bestuur. Dat is eigenlijk waar het bij mij om draait.
Dat het nu zo ver is dat ik in andermans ogen met een m4 op de rug richtig den haag aan het gaan ben om daar Rutte op het plein de vierendelen en vervolgens alle moslims te gaan vergassen is ook beeld dat behoorlijk van de realiteit af ligt.
Maar ook dat zal wel makkelijker gaan op het internet.
De vragen die je stelt zijn totaal irrelevant voor dit onderwerp en de beweringen die je hebt gemaakt in dit topic. Daarna met een belachelijke hyperbool komen om jezelf als een slachtoffer te laten zien ipv verantwoording nemen voor je uitspraken is bijzonder kinderachtig. Hou daar gewoon mee op.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:25 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Denk je dat ik niet ook mijn twijfels heb bij bijvoorbeeld ISIS en de grondslag daarvan?
Denk je dat ik niet ook serieus mijn twijfels aan de doelen en loyaliteit van Wilders?
Kijk ik wordt hier altijd als een soort van extreemrechtse stormfront PVV'er weg gezet maar dat ben ik niet. Wat mij stoort is de huidige mentaliteit van bestuur. Integriteit is de essentie van goed bestuur. Dat is eigenlijk waar het bij mij om draait.
Dat het nu zo ver is dat ik in andermans ogen met een m4 op de rug richtig den haag aan het gaan ben om daar Rutte op het plein de vierendelen en vervolgens alle moslims te gaan vergassen is ook beeld dat behoorlijk van de realiteit af ligt.
Maar ook dat zal wel makkelijker gaan op het internet.
Dat is wel een verschil ja.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:31 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dit meen je niet echt toch, he.
Even een klein verschil noemen: in Making a Murderer hield de hoofdpersoon altijd vol onschuldig te zijn.
Deze kerel roept 'Britain First' terwijl meerdere getuigen toekijken hoe hij iemand meerdere keren door het hoofd schiet en in de rechtbank roept hij vervolgens 'dood aan de verraders, vrijheid voor Groot-Brittannië'.
Een subtiel verschil, maar wellicht belangrijk om even mee te nemen in deze theorie.
Nee niet om zijn ideeen, wel om zijn acties die tegen de wet in gaan.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:31 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Maar iemand opsluiten om zijn politieke ideeen (Rutte) vind je wel ok
Wel voor het onderwerp wellicht maar niet voor de beeldvorming van wie je voor je hebt.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:31 schreef Barbusse het volgende:
[..]
De vragen die je stelt zijn totaal irrelevant voor dit onderwerp en de beweringen die je hebt gemaakt in dit topic. Daarna met een belachelijke hyperbool komen om jezelf als een slachtoffer te laten zien ipv verantwoording nemen voor je uitspraken is bijzonder kinderachtig. Hou daar gewoon mee op.
Wat doet je twijfelen? Er is vrijwel niets dat er op wijst dat het niet om een politieke moord gaat.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:30 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Kan, en in mijn ogen is het ook nog steeds niet duidelijk of dit politiek getint of een flippende moord was.
Welke acties?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:33 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Nee niet om zijn ideeen, wel om zijn acties die tegen de wet in gaan.
Zijn geestesziekte, die gaat potentieel alle logica te boven.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:34 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Wat doet je twijfelen? Er is vrijwel niets dat er op wijst dat het niet om een politieke moord gaat.
Referendum, land verkopen aan Brussel etc.quote:
Denk je nou echt dat Rutte zo dom is?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:33 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Nee niet om zijn ideeen, wel om zijn acties die tegen de wet in gaan.
Ik wist niet dat je naast IT'er ook een psychiater gespecialiseerd op het gebied van digitale diagnoses was.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:34 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Zijn geestesziekte, die gaat potentieel alle logica te boven.
Ook een geesteszieke kan een politieke moord plegen. Het is niet zo dat als je toegeeft dat dit een politieke moord was, dat je dan jezelf daarvoor verantwoordelijk stelt. Waarom heb je er zoveel moeite mee om gewoon te zeggen waar het op staat?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:34 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Zijn geestesziekte, die gaat potentieel alle logica te boven.
Welke acties van Rutte zijn in strijd met de wet?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:33 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Nee niet om zijn ideeen, wel om zijn acties die tegen de wet in gaan.
Je mag het daarmee oneens zijn, maar Rutte heeft geen enkele wet overtreden met deze maatregelen. Jij beweert dat hij dat wel heeft gedaan. Waarom doe je dat, dergelijke onzin verkondigen?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:35 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Referendum, land verkopen aan Brussel etc.
Nu dan weer de pensioenen zomaar aan de EU weggeven, tja die zijn we kwijt natuurlijk.
Vind deze manier van bestuur gewoon absoluut verachtelijk.
Maar goed ik zou nu wel graag willen afronden want het is ook nog weekend en zonnig.
Nee ik ben ook geen psychiater maar ik heb wel een klein beetje weet over psychiatrie en weet bijvoorbeeld dat een psychose niets meer met logica te maken heeft. Een diagnose stel ik verder niet, die was al gesteld. Hij was al mentally ill.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:37 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik wist niet dat je naast IT'er ook een psychiater gespecialiseerd op het gebied van digitale diagnoses was.
Inderdaad een specifieke diagnose die ze al gesteld hebben.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:38 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Nee ik ben ook geen psychiater maar ik heb wel een klein beetje weet over psychiatrie en weet bijvoorbeeld dat een psychose niets meer met logica te maken heeft. Een diagnose stel ik verder niet, die was al gesteld. Hij was al mentally ill.
Een geestezieke kan uiterraard een politieke moord plegen, maar een moord van een geestezieke op een politica hoeft is minder waarschijnlijk een politieke moord dan als iemand die niet ziek was dat gedaan zou hebben.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:37 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Ook een geesteszieke kan een politieke moord plegen. Het is niet zo dat als je toegeeft dat dit een politieke moord was, dat je dan jezelf daarvoor verantwoordelijk stelt. Waarom heb je er zoveel moeite mee om gewoon te zeggen waar het op staat?
Het niet willen beslissen over de referendum uitslag bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Welke acties van Rutte zijn in strijd met de wet?
Ja en het is niet zo dat die diagnose ophoudt te bestaan wanneer deze gesteld is. En dat iemand dus niet op rare gedachten kan komen als je weet dat iemand bijvoorbeeld schizofrenie heeft.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:39 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Inderdaad een specifieke diagnose die ze al gesteld hebben.
Baarlijke nonsens. Je zou je moeten schamen voor dit soort uitspraken.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:41 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Het niet willen beslissen over de referendum uitslag bijvoorbeeld.
Is dat bewezen in strijd met de wet? Of denk je dat dat zo is omdat Baudet iets roept?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:41 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Het niet willen beslissen over de referendum uitslag bijvoorbeeld.
Totdat blijkt dat de politica werd opgewacht, dat de beste man politieke leuzen schreeuwde en vervolgens in de rechtbank die leuzen kracht bijzet. Dan verandert die minder waarschijnlijk in zeer waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:41 schreef BarryOSeven het volgende:
Een geestezieke kan uiterraard een politieke moord plegen, maar een moord van een geestezieke op een politica hoeft is minder waarschijnlijk een politieke moord dan als iemand die niet ziek was dat gedaan zou hebben.
Hij leest gewoon Geenstijl waarschijnlijk. Dat salonfahige blog dat beweert dat negers genetisch een lagere intelligentie hebben, constant roepen dat moslims de wereld gaan overnemen en gisteren ons ook hebben 'gewaarschuwd' dat we niet moeten vallen voor 'de linkse frame' wat deze moord betreft. TRAP ER NIET IN!quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:43 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Baarlijke nonsens. Je zou je moeten schamen voor dit soort uitspraken.
Dat gaat de rechter straks beslissen, dat zou al beslist zijn als ze het niet magisch naar voren geschoven zouden hebben.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Is dat bewezen in strijd met de wet? Of denk je dat dat zo is omdat Baudet iets roept?
Ja het is of zwaar ziek of politiek dat ben ik met je eens. Het is niet voor niets dat ze die Breivik ook zo goed gingen onderzoeken.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:44 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Totdat blijkt dat de politica werd opgewacht, dat de beste man politieke leuzen schreeuwde en vervolgens in de rechtbank die leuzen kracht bijzet. Dan verandert die minder waarschijnlijk in zeer waarschijnlijk.
Geeft niet joh, hij was gewoon een beetje in de war.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:46 schreef Kosmoproleet het volgende:
Echt die dude heeft bij de politie nog geroepen dat landverraders aangepakt moeten worden.
Of iemand zwaar ziek is speelt alleen een rol bij het bepalen van de strafmaat, niet bij het kwalificeren van het misdrijf.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:47 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ja het is of zwaar ziek of politiek dat ben ik met je eens. Het is niet voor niets dat ze die Breivik ook zo goed gingen onderzoeken.
Maar dat is het eigenlijk altijd toch, wanneer iemand TBS krijgt dan is sowieso alles van het hele verhaal niets meer logisch te verklaren.
Dus het is nog niet getoetst, maar jij weet al wel dat het onwettelijk was wat Rutte deed en dat hij daarvoor opgesloten moet worden. En hoe zat het met die andere dingen die je noemde? Waar is daar precies een wet mee overtreden?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:45 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat gaat de rechter straks beslissen, dat zou al beslist zijn als ze het niet magisch naar voren geschoven zouden hebben.
En de rechter gaat die prutsers van Geenpeil recht in hun bek uitlachen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:45 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat gaat de rechter straks beslissen, dat zou al beslist zijn als ze het niet magisch naar voren geschoven zouden hebben.
Snotverquote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:45 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Hij leest gewoon Geenstijl waarschijnlijk. De salonfahige blog dat beweert dat negers genetisch een lagere intelligentie hebben, constant roepen dat moslims de wereld gaan overnemen en gisteren ons ook hebben 'gewaarschuwd' dat we niet moeten vallen voor 'de linkse frame' wat deze moord betreft. TRAP ER NIET IN!
http://www.geenstijl.nl/m(...)iet_in.html#comments
Rutte is pro-EU. Genoeg reden om hem levenslang op te sluiten.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:49 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dus het is nog niet getoetst, maar jij weet al wel dat het onwettelijk was wat Rutte deed en dat hij daarvoor opgesloten moet worden. En hoe zat het met die andere dingen die je noemde? Waar is daar precies een wet mee overtreden?
Dat sluit elkaar natuurlijk helemaal niet uit. Geestesziekte kan ook best de vatbaarheid voor extreme ideeën verhogen. Of dat nou islamitisch extremisme of rechtsextremisme is.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:47 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ja het is of zwaar ziek of politiek dat ben ik met je eens. Het is niet voor niets dat ze die Breivik ook zo goed gingen onderzoeken.
Maar dat is het eigenlijk altijd toch, wanneer iemand TBS krijgt dan is sowieso alles van het hele verhaal niets meer logisch te verklaren.
Klopt, blijft wel een verschil of een gedachtegoed een gevaar vormt of het individu.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:48 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Of iemand zwaar ziek is speelt alleen een rol bij het bepalen van de strafmaat, niet bij het kwalificeren van het misdrijf.
Ik kots ook op Wilders. Maar dat betekent niet dat de beste man in de cel gesmeten dient te worden.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:50 schreef BarryOSeven het volgende:
Omdat ik Rutte nou niet het voorbeeld van integriteit vind. En walg van zijn mentaliteit.
De rechter gaat alleen zeggen dat hij de regering geen dwingende maatregelen kan opleggen, omdat dat zou indruisen tegen de rechtsstatelijke verhoudingen. Hij zal misschien daarom niet eens toekomen aan een inhoudelijke toetsing. Bij zo'n uitspraak moet je dan ook niet gaan roepen dat Rutte zich wél aan de wet heeft gehouden.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:49 schreef KoosVogels het volgende:
En de rechter gaat die prutsers van Geenpeil recht in hun bek uitlachen.
Waarom loop jij Rutte al op voorhand te veroordelen?
Maar buitensluiten van het debat was geen probleem.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik kots ook op Wilders. Maar dat betekent niet dat de beste man in de cel gesmeten dient te worden.
Nou, hij geeft juist een aantal specifieke politieke beslissingen welke volgens zijn zeggen onwettelijk zijn. Ik wil graag weten hoe hij daarbij komt. En het zou fijn zijn als hij verantwoording zou dragen voor het maken van zulke boude beweringen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Rutte is pro-EU. Genoeg reden om hem levenslang op te sluiten.
Hoe wordt Wilders precies buitengesloten?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:53 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Maar buitensluiten van het debat was geen probleem.
Klinkt toch net iets minder heftig dan de strop of levenslang opsluiten niet?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:53 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Maar buitensluiten van het debat was geen probleem.
Hij neemt zelf nooit deel aan het debat. Hij houdt voornamelijk monologen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoe wordt Wilders precies buitengesloten?
De moordenaar is een geloofsgenoot over de EU en Jan Roos ontkent dat hij moordde vanuit dit geloof. Thomas Mair laat de vuiligheid zien van radicale anti-EU-types, is niet zo leuk voor Jan Roos en kompanen ..quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:45 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Hij leest gewoon Geenstijl waarschijnlijk. Dat salonfahige blog dat beweert dat negers genetisch een lagere intelligentie hebben, constant roepen dat moslims de wereld gaan overnemen en gisteren ons ook hebben 'gewaarschuwd' dat we niet moeten vallen voor 'de linkse frame' wat deze moord betreft. TRAP ER NIET IN!
http://www.geenstijl.nl/m(...)iet_in.html#comments
Het zijn altijd individuen die daden plegen. Waarschijnlijk is je vraag of ideologieën daartoe kunnen aanzetten. Het soort gedachtegoed waar deze man, maar ook Breivik, zich mee inlaat is in mijn ogen een gedachtegoed dat prima kan aanzetten tot dergelijke daden. De denkbeelden omvatten het idee dat linkse politici niets minder doen dan het bewerkstelligen van de ondergang van het blanke Europa. Dergelijke doembeelden kunnen mensen er toe zetten om tot actie over te gaan om het vermeende onheil te bestrijden.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:51 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Klopt, blijft wel een verschil of een gedachtegoed een gevaar vormt of het individu.
Dat was iets wat ze met wilders moesten doen destijds, maar ik kan ook in de war zijn met 999.9quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoe wordt Wilders precies buitengesloten?
De socialisten zullen dit ongetwijfeld proberen uit te buiten maar ik denk dat het niet veel zal veranderen. Als je voor of tegen een brexit bent verandert je mening echt niet door een aanslag. Als mensen zo zouden reageren dan hadden de Engelse socialisten geen enkele stem meer overgehouden na de onthoofding van Lee Rigby en het opblazen van metro's en bussen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 08:22 schreef flibber het volgende:
zijn er btw al polls van voor en na de aanslag?
ben wel benieuwd hoe dit invloed heeft.
Goed verhaal.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:56 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat was iets wat ze met wilders moesten doen destijds, maar ik kan ook in de war zijn met 999.9
Desalniettemin ben ik nu weg.
Heeft Wilders al iets gezegd over deze moord?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoe wordt Wilders precies buitengesloten?
Moet die er afstand van nemen?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:58 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Heeft Wilders al iets gezegd over deze moord?
Of iemand namens de PVV
Wat... Wilders zwijgt ?....last van schuldgevoel ofzo, vanwege zijn revolutiedroom?
https://twitter.com/geertwilderspvv
Wat moet Wilders zeggen dan?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:58 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Heeft Wilders al iets gezegd over deze moord?
Of iemand namens de PVV
Wat... Wilders zwijgt ?....last van schuldgevoel ofzo, vanwege zijn revolutiedroom?
https://twitter.com/geertwilderspvv
Dat hij hier afstand van neemt en zijn toon matigen omtrent het aankondigen van een apocalypse.quote:
Wat heeft Wilders hier mee te maken?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 15:04 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Dat hij hier afstand van neemt en zijn toon matigen omtrent het aankondigen van een apocalypse.
Niks. Grapje.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 15:07 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Wat heeft Wilders hier mee te maken?
Vreemde naam wel.quote:De man (52) die door de Britse politie is gearresteerd voor de moord op Jo Cox, is zaterdag voorgeleid aan de Londense rechtbank. Toen de rechter hem om zijn naam vroeg, zei hij:
“Mijn naam is dood aan de verraders, vrijheid voor Groot-Brittannië.”
Ik zou niet weten waarom Wilders hier afstand van moet nemen. Wat heeft hij hier mee te maken? En hebben de Britse Socialisten ook afstand moeten nemen na de moord op Pim Fortuyn? Volgens mij niet.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 15:04 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Dat hij hier afstand van neemt en zijn toon matigen omtrent het aankondigen van een apocalypse.
Oke.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 15:11 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom Wilders hier afstand van moet nemen. Wat heeft hij hier mee te maken? En hebben de Britse Socialisten ook afstand moeten nemen na de moord op Pim Fortuyn? Volgens mij niet.
Maar nu je er toch over begint ik heb de socialisten eigenlijk nog afstand zien nemen van bv de socialistische ETA die meer als 800 andersdenkenden heeft vermoord. (om maar eens iets te noemen)
Afschuw uitspreken. Mensen ( zijn soort aanhangers) oproepen tot kalmte . Nog eens duidelijk geweld afwijzen . Zijn hoop op een revolutie ( Telegraaf januari 2016) intrekken.quote:
http://www.telegraaf.nl/b(...)tische_lente___.htmlquote:Wilders: 'Patriottistische lente'
26 JAN 2016
DEN HAAG - In Europa en de VS is momenteel sprake van een "patriottistische lente". Dat zegt PVV-leider Geert Wilders in een opiniestuk op de conservatieve website Breitbart. Wilders roept in het stuk op tot een "democratische revolutie" waarbij "de elites die onze naties ten gronde hebben gericht, naar huis worden gestuurd".
Net zo min als Samsom afstand hoeft te nemen van de socialistische ETA hoeft Wilders geen afstand te nemen van de daad van een Britse eenlingquote:Op zaterdag 18 juni 2016 15:12 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Afschuw uit spreken. Mensen ( zijn soort aanhangers) oproepen tot kalmte . Nog eens duidelijk geweld afwijzen . Zijn hoop op een revolutie ( Telegraaf januari 2016) intrekken.
Dat is de verantwoordelijkheid van de belangrijkste anti-EU-leider in Nederland.
Dit was een Britquote:Op zaterdag 18 juni 2016 15:12 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Afschuw uitspreken. Mensen ( zijn soort aanhangers) oproepen tot kalmte . Nog eens duidelijk geweld afwijzen . Zijn hoop op een revolutie ( Telegraaf januari 2016) intrekken.
Dat is de verantwoordelijkheid van de belangrijkste anti-EU-leider in Nederland.
[quote]Wilders: 'Patriottistische lente'
26 JAN 2016
DEN HAAG - In Europa en de VS is momenteel sprake van een "patriottistische lente". Dat zegt PVV-leider Geert Wilders in een opiniestuk op de conservatieve website Breitbart. Wilders roept in het stuk op tot een "democratische revolutie" waarbij "de elites die onze naties ten gronde hebben gericht, naar huis worden gestuurd"./quote]
http://www.telegraaf.nl/b(...)tische_lente___.html
tuurlijk wel... ze zijn kameraden in die agressiequote:Op zaterdag 18 juni 2016 15:14 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Net zo min als Samsom afstand hoeft te nemen van de socialistische ETA hoeft Wilders geen afstand te nemen van de daad van een Britse eenling
Zijn er nog mensen die twijfelen aan een politiek motief?quote:De man (52) die door de Britse politie is gearresteerd voor de moord op Jo Cox, is zaterdag voorgeleid aan de Londense rechtbank. Toen de rechter hem om zijn naam vroeg, zei hij:
“Mijn naam is dood aan de verraders, vrijheid voor Groot-Brittannië.”
Duidelijk in de war, die man.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 15:15 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Zijn er nog mensen die twijfelen aan een politiek motief?
Je gaat een beetje ver vind ik.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 15:16 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
én geloofsgenoot .... en dat soort types zijn er ook in Nederland... onder de PVV-aanhangers
Hoezo...... Het is toch duidelijk dat er veel agressie broeit in Europa richting bepaalde vreemdelingen. Wilders is de leider van dat soort agressie in Nederland.quote:
Ik kan er wel een in dit topic aanwijzen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 15:15 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Zijn er nog mensen die twijfelen aan een politiek motief?
En je comments worden verwijderd als je daar sarcastisch gaat doen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:49 schreef Kosmoproleet het volgende:
Ik snap wel dat sommige users uit dit topic wegblijven roepen trouwens. Zij roepen de hele tijd ook wat er allemaal moet gebeuren met linkse politici en 'landverraders'.
Nu heeft iemand de daad bij het woord gevoegd en moeten ze er plots niets meer van weten. Dan maar asielzoekers uitzwaaien in andere topics.
quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:58 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Heeft Wilders al iets gezegd over deze moord?
Of iemand namens de PVV
Wat... Wilders zwijgt ?....last van schuldgevoel ofzo, vanwege zijn revolutiedroom?
https://twitter.com/geertwilderspvv
Daar heeft het alle schijn van idd.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 15:46 schreef Ludachrist het volgende:
[..]. Geert slaat dit nieuws gewoon even over ofzo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |