Ja het is of zwaar ziek of politiek dat ben ik met je eens. Het is niet voor niets dat ze die Breivik ook zo goed gingen onderzoeken.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:44 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Totdat blijkt dat de politica werd opgewacht, dat de beste man politieke leuzen schreeuwde en vervolgens in de rechtbank die leuzen kracht bijzet. Dan verandert die minder waarschijnlijk in zeer waarschijnlijk.
Geeft niet joh, hij was gewoon een beetje in de war.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:46 schreef Kosmoproleet het volgende:
Echt die dude heeft bij de politie nog geroepen dat landverraders aangepakt moeten worden.
Of iemand zwaar ziek is speelt alleen een rol bij het bepalen van de strafmaat, niet bij het kwalificeren van het misdrijf.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:47 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ja het is of zwaar ziek of politiek dat ben ik met je eens. Het is niet voor niets dat ze die Breivik ook zo goed gingen onderzoeken.
Maar dat is het eigenlijk altijd toch, wanneer iemand TBS krijgt dan is sowieso alles van het hele verhaal niets meer logisch te verklaren.
Dus het is nog niet getoetst, maar jij weet al wel dat het onwettelijk was wat Rutte deed en dat hij daarvoor opgesloten moet worden. En hoe zat het met die andere dingen die je noemde? Waar is daar precies een wet mee overtreden?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:45 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat gaat de rechter straks beslissen, dat zou al beslist zijn als ze het niet magisch naar voren geschoven zouden hebben.
En de rechter gaat die prutsers van Geenpeil recht in hun bek uitlachen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:45 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat gaat de rechter straks beslissen, dat zou al beslist zijn als ze het niet magisch naar voren geschoven zouden hebben.
Snotverquote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:45 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Hij leest gewoon Geenstijl waarschijnlijk. De salonfahige blog dat beweert dat negers genetisch een lagere intelligentie hebben, constant roepen dat moslims de wereld gaan overnemen en gisteren ons ook hebben 'gewaarschuwd' dat we niet moeten vallen voor 'de linkse frame' wat deze moord betreft. TRAP ER NIET IN!
http://www.geenstijl.nl/m(...)iet_in.html#comments
Rutte is pro-EU. Genoeg reden om hem levenslang op te sluiten.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:49 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dus het is nog niet getoetst, maar jij weet al wel dat het onwettelijk was wat Rutte deed en dat hij daarvoor opgesloten moet worden. En hoe zat het met die andere dingen die je noemde? Waar is daar precies een wet mee overtreden?
Dat sluit elkaar natuurlijk helemaal niet uit. Geestesziekte kan ook best de vatbaarheid voor extreme ideeën verhogen. Of dat nou islamitisch extremisme of rechtsextremisme is.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:47 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ja het is of zwaar ziek of politiek dat ben ik met je eens. Het is niet voor niets dat ze die Breivik ook zo goed gingen onderzoeken.
Maar dat is het eigenlijk altijd toch, wanneer iemand TBS krijgt dan is sowieso alles van het hele verhaal niets meer logisch te verklaren.
Klopt, blijft wel een verschil of een gedachtegoed een gevaar vormt of het individu.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:48 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Of iemand zwaar ziek is speelt alleen een rol bij het bepalen van de strafmaat, niet bij het kwalificeren van het misdrijf.
Ik kots ook op Wilders. Maar dat betekent niet dat de beste man in de cel gesmeten dient te worden.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:50 schreef BarryOSeven het volgende:
Omdat ik Rutte nou niet het voorbeeld van integriteit vind. En walg van zijn mentaliteit.
De rechter gaat alleen zeggen dat hij de regering geen dwingende maatregelen kan opleggen, omdat dat zou indruisen tegen de rechtsstatelijke verhoudingen. Hij zal misschien daarom niet eens toekomen aan een inhoudelijke toetsing. Bij zo'n uitspraak moet je dan ook niet gaan roepen dat Rutte zich wél aan de wet heeft gehouden.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:49 schreef KoosVogels het volgende:
En de rechter gaat die prutsers van Geenpeil recht in hun bek uitlachen.
Waarom loop jij Rutte al op voorhand te veroordelen?
Maar buitensluiten van het debat was geen probleem.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik kots ook op Wilders. Maar dat betekent niet dat de beste man in de cel gesmeten dient te worden.
Nou, hij geeft juist een aantal specifieke politieke beslissingen welke volgens zijn zeggen onwettelijk zijn. Ik wil graag weten hoe hij daarbij komt. En het zou fijn zijn als hij verantwoording zou dragen voor het maken van zulke boude beweringen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Rutte is pro-EU. Genoeg reden om hem levenslang op te sluiten.
Hoe wordt Wilders precies buitengesloten?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:53 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Maar buitensluiten van het debat was geen probleem.
Klinkt toch net iets minder heftig dan de strop of levenslang opsluiten niet?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:53 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Maar buitensluiten van het debat was geen probleem.
Hij neemt zelf nooit deel aan het debat. Hij houdt voornamelijk monologen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoe wordt Wilders precies buitengesloten?
De moordenaar is een geloofsgenoot over de EU en Jan Roos ontkent dat hij moordde vanuit dit geloof. Thomas Mair laat de vuiligheid zien van radicale anti-EU-types, is niet zo leuk voor Jan Roos en kompanen ..quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:45 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Hij leest gewoon Geenstijl waarschijnlijk. Dat salonfahige blog dat beweert dat negers genetisch een lagere intelligentie hebben, constant roepen dat moslims de wereld gaan overnemen en gisteren ons ook hebben 'gewaarschuwd' dat we niet moeten vallen voor 'de linkse frame' wat deze moord betreft. TRAP ER NIET IN!
http://www.geenstijl.nl/m(...)iet_in.html#comments
Het zijn altijd individuen die daden plegen. Waarschijnlijk is je vraag of ideologieën daartoe kunnen aanzetten. Het soort gedachtegoed waar deze man, maar ook Breivik, zich mee inlaat is in mijn ogen een gedachtegoed dat prima kan aanzetten tot dergelijke daden. De denkbeelden omvatten het idee dat linkse politici niets minder doen dan het bewerkstelligen van de ondergang van het blanke Europa. Dergelijke doembeelden kunnen mensen er toe zetten om tot actie over te gaan om het vermeende onheil te bestrijden.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:51 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Klopt, blijft wel een verschil of een gedachtegoed een gevaar vormt of het individu.
Dat was iets wat ze met wilders moesten doen destijds, maar ik kan ook in de war zijn met 999.9quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoe wordt Wilders precies buitengesloten?
De socialisten zullen dit ongetwijfeld proberen uit te buiten maar ik denk dat het niet veel zal veranderen. Als je voor of tegen een brexit bent verandert je mening echt niet door een aanslag. Als mensen zo zouden reageren dan hadden de Engelse socialisten geen enkele stem meer overgehouden na de onthoofding van Lee Rigby en het opblazen van metro's en bussen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 08:22 schreef flibber het volgende:
zijn er btw al polls van voor en na de aanslag?
ben wel benieuwd hoe dit invloed heeft.
Goed verhaal.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 14:56 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dat was iets wat ze met wilders moesten doen destijds, maar ik kan ook in de war zijn met 999.9
Desalniettemin ben ik nu weg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |