abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 7 december 2015 @ 15:33:35 #1
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_158081491
quote:
'Teeven sloot miljoenendeal met drugscrimineel'
Crimineel hield geen 1,25 miljoen gulden aan deal over maar bijna 5 miljoen ... Opstelten zegt bonnetjes kwijt te zijn, maar Nieuwsuur achterhaalde ze ... Kamer reageert verbijsterd

Vijftien jaar geleden sloot Justitie een deal met drugscrimineel Cees H. Hij zou de staat 750.000 gulden betalen en mocht in ruil daarvoor zijn drugsmiljoenen houden. Dit scheelt de staat lange procedures en zo haalde ze toch geld van een crimineel binnen. H. zou er hooguit 1,25 miljoen gulden aan overhouden, zei minister Opstelten. Maar de details zei hij niet te kunnen achterhalen. Nieuwsuur kon dat wel en volgens dit onderzoek hield H. bijna 5 miljoen gulden aan de door destijds officier van Justitie Fred Teeven gesloten deal over, in plaats van 1,25 miljoen.
De Belastingdienst werd buiten de deal gehouden, zo blijkt uit bronnen van Nieuwsuur. Maar dat is niet hoe dit juridisch instrument toegepast diende te worden.
Minister Opstelten zal zich nu moeten verantwoorden: waarom zei hij de bonnetjes niet te kunnen vinden, terwijl deze informatie bij Justitie gewoon bekend was? En wat zijn de gevolgen voor Fred Teeven, nu staatssecretaris van Veiligheid en Justitie? De deals uit die tijd vallen onder de politieke verantwoordelijkheid van minister Opstelten, maar Teeven zal wel moeten uitleggen of hij niet op de hoogte was van het hogere bedrag.
Nieuwsuur meldt op haar website:
In de Tweede Kamer is met verbijstering gereageerd op nieuwe details over de "Teevendeal". (...)
Opstelten heeft de Kamer altijd voorgehouden dat hij niet de exacte bedragen kon vertellen die met de deal gemoeid waren. Oppositiepartijen willen nu snel opheldering van de minister en een debat. Het hangt van regeringspartij PvdA af of dat debat nog voor de verkiezingen zal plaatsvinden.

Vorig jaar onthulde Nieuwsuur al een document waaruit bleek dat Teeven over de schikking "volstrekte geheimhouding", voor "nationale en/of internationale belastingdiensten en/of fiscale autoriteiten" belooft. Dat het bedrag dat H. aan vermogen overhield nu hoger blijkt te zijn, betekent dat de Belastingdienst nog meer geld is misgelopen.
http://www.joop.nl/politiek/detail/artikel/31071/

Hoe is het mogelijk dat ik op mijn eerlijk verdiende geld 50% belasting moet aftikken, terwijl crimineel drugsgeld met effectief (750/5750) 13% "belasting" hoeft te betalen?

Het is toch gewoon een crimineel en dat geld is toch drugsgeld? Waarom niet gewoon 100% confisceren en die vent de bak in? Van dat geld kun je hem nogal een tijdje opsluiten.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  maandag 7 december 2015 @ 15:37:11 #2
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_158081573
'Rol Dijkhoff en Van der Steur in Teeven-deal mogelijk groter dan bekend'
quote:
Een spannende week voor de VVD. Woensdag verschijnt het rapport van de commissie-Oosting, die onderzoek heeft gedaan naar de omstreden Teeven-deal.

"Het rapport is vooral pijnlijk voor de VVD omdat het vol met vingerafdrukken van VVD'ers zal staan", vertelt politiek verslaggever Joost Vullings. "Ook heb ik van meerdere bronnen vernomen dat de rol van staatssecretaris Dijkhoff en minister Van der Steur groter is dan nu bekend."

Vingers tussen de deur

"Bekend was dat Dijkhoff en Van der Steur aanwezig waren op het ministerie op de dag van het aftreden. Maar nu blijkt uit het feitenrelaas dat zij ook op avond van de Nieuwsuur-uitzending over het gevonden bonnetje op het ministerie zijn geweest."

"Vraag is wat zij daar hebben gehoord en gezien. En belangrijker: hebben ze meebeslist om te ontkennen dat het bedrag van Nieuwsuur weleens zou kunnen kloppen? Als dat zo is, zitten ook deze heren met hun vingers tussen de deur."

Volgens Vullings zijn er naast Teeven, Opstelten en premier Rutte meer VVD'ers betrokken. "Zo is er Kamervoorzitter Van Miltenburg, die een brief van een klokkenluider over deze kwestie door de versnipperaar haalde. En laten we Eerste Kamerlid Ben Swagerman niet vergeten. Hij sloot destijds samen met Teeven de deal."

De commissie heeft verder de cultuur op het ministerie van Veiligheid en Justitie onder de loep genomen. Premier Rutte wil daarnaast graag weten wie er heeft gelekt naar Nieuwsuur.

"De conclusies van het rapport kent nog niemand", zegt Vullings. "Maar het feitenrelaas dat nu circuleert in Den Haag is al pijnlijk genoeg voor de VVD."
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_158081675
Het lijkt me trouwens wel erg dom als vd Steur en Dijkhoff hebben meebeslist over het vergeten van het bonnetje. Maar gezien de arrogantie van Opstelten, Teeven en het hele ministerie van V&J lijkt het me ook niet onwaarschijnlijk.
pi_158084345
Deze beerput stinkt.
  maandag 7 december 2015 @ 20:32:06 #5
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_158089515
Oh oh oh.... de kamervoorzitter die een brief van een klokkenluider door de shredder doet :X
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_158090728
Heerlijk dit, maar vraag me wel af wie ze spaak gezeten hebben, dat dit aan de klok komt te hangen?
Zou het waar zijn?

Zelfs een bericht of artikel van de NOS?

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 07-12-2015 21:48:54 ]
pi_158099995
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2015 20:32 schreef Leandra het volgende:
Oh oh oh.... de kamervoorzitter die een brief van een klokkenluider door de shredder doet :X
Blijkbaar is dat procedure voor anonieme brieven. Bijzonder en ik ben ook benieuwd hoe selectief die procedure wordt nageleefd.
pi_158100472
Dat krijg je als de meest corrupte partij van Nederland zich een ministerie toeeigent om stoer mee te doen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_158125572
http://nos.nl/artikel/207(...)r-de-teevendeal.html

Vanmiddag om half 3 is de presentatie van commissie-Oosting. :Y)
  woensdag 9 december 2015 @ 11:47:27 #10
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158125816
spannend!
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  woensdag 9 december 2015 @ 11:57:43 #11
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_158126028


Het werd dus meer geld naar criminelen. _O-
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_158128471
Politiek24.nl/NPO1

Live presentatie is nu.
pi_158128527
Er is zelfs een extra journaal ingelast.
pi_158128630
Wat wist Opstelten en Rutte over het bedrag. Hebben zij die informatie achtergehouden.
Is dit de ouverture voor de val van Rutte II ?
  woensdag 9 december 2015 @ 14:41:48 #15
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_158128634
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2015 20:32 schreef Leandra het volgende:
Oh oh oh.... de kamervoorzitter die een brief van een klokkenluider door de shredder doet :X
Zo blij dat wij in degelijk Nederland wonen. Waar fatsoen, nuchterheid en transparantie voorop staan, waar democratie echt democratie is en niet van corruptie, achterkamers en wat al niet meer doordrongen is.
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
pi_158128663
Teeven had de deal nooit mogen sluiten.
  woensdag 9 december 2015 @ 14:48:56 #17
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_158128754
quote:
0s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:43 schreef Ajacied422 het volgende:
Teeven had de deal nooit mogen sluiten.
BOOM gaat hier ook niet vrij uit.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_158128835
Mooi. Weer een mogelijkheid om Rutte II te slopen. *O*
pi_158128868
quote:
14s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:48 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

BOOM gaat hier ook niet vrij uit.
Miltenburg heeft geshredderd
Rutte en Teeven zeiden beiden dat er niets mis met de deal was.

Maar ik denk/gok dat het vooral over het OM zelf gaat en niet de polletiek. Vind het zelf ook wel vrij wrang dat je het volk gaat vertellen dat er niets mis was met de deal (straatje schoonvegen) en nu gezellig onder de volksvertegenwoordigers in de kamer dansen.
  woensdag 9 december 2015 @ 14:55:20 #20
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_158128873
quote:
14s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:53 schreef Infection het volgende:
Mooi. Weer een mogelijkheid om Rutte II te slopen. *O*
Wishfull thinking. Weer een mogelijkheid om elkaar de hand boven het hoofd te houden zou je beter kunnen zeggen.

Alles om de coalitie te redden. zelfs de geloofwaardigheid
Where law ends, tyrrany begins.
pi_158128884
quote:
14s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:53 schreef Infection het volgende:
Mooi. Weer een mogelijkheid om Rutte II te slopen. *O*
Die blijven wel zitten hoor. Beiden partijen staan er nu zo slecht voor in de peilingen dat ze echt niet eerder verkiezingen gaan uitschrijven dan strikt noodzakelijk is.
pi_158128885
'Met de deal is helemaal niets mis. Dat is gebeurd voor volk en vaderland.' (Teeven, 9 maart)

pi_158128900
quote:
19s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:55 schreef Gunner het volgende:

[..]

Wishfull thinking. Weer een mogelijkheid om elkaar de hand boven het hoofd te houden zou je beter kunnen zeggen.

Alles om de coalitie te redden. zelfs de geloofwaardigheid
quote:
1s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:55 schreef Tocadisco het volgende:

[..]

Die blijven wel zitten hoor. Beiden partijen staan er nu zo slecht voor in de peilingen dat ze echt niet eerder verkiezingen gaan uitschrijven dan strikt noodzakelijk is.
Dromen mag toch?
  woensdag 9 december 2015 @ 14:56:48 #24
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_158128906
quote:
9s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:56 schreef Infection het volgende:

[..]

[..]

Dromen mag toch?
Ik droom met je mee
Where law ends, tyrrany begins.
pi_158128942
quote:
9s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:56 schreef Infection het volgende:

[..]

[..]

Dromen mag toch?
Vind het momenteel belangrijker dat het politieke proces doorgang vindt in plaats van dat Politiek Den Haag een paar weken plat ligt. Pittige tijden atm.
pi_158128989
quote:
0s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:58 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Vind het momenteel belangrijker dat het politieke proces doorgang vindt in plaats van dat Politiek Den Haag een paar weken plat ligt. Pittige tijden atm.
Die pittige tijden blijven nog wel even. Rond de verkiezingen zullen die er ook nog wel zijn. Dus naar mijn mening mag het kabinet nu ook gewoon vallen, het zal niet zoveel verschil maken.
  woensdag 9 december 2015 @ 15:04:28 #27
165633 eriksd
The grand facade...
pi_158129053
quote:
19s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:55 schreef Gunner het volgende:

[..]

Wishfull thinking. Weer een mogelijkheid om elkaar de hand boven het hoofd te houden zou je beter kunnen zeggen.

Alles om de coalitie te redden. zelfs de geloofwaardigheid
Hier moet inderdaad een kabinet over vallen.
Op donderdag 11 oktober 2012 19:49 schreef Tem het volgende:
Bis bis bis
Op maandag 17 december 2012 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
Wij krijgen niks voor kerst van de baas. Alleen een trap onder de reet en een stuk steenkool.
  woensdag 9 december 2015 @ 15:04:54 #28
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_158129062
quote:
0s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:54 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Miltenburg heeft geshredderd
Rutte en Teeven zeiden beiden dat er niets mis met de deal was.

Maar ik denk/gok dat het vooral over het OM zelf gaat en niet de polletiek. Vind het zelf ook wel vrij wrang dat je het volk gaat vertellen dat er niets mis was met de deal (straatje schoonvegen) en nu gezellig onder de volksvertegenwoordigers in de kamer dansen.
BOOM (het bureau dat het OM adviseert over ontnemingsschikkingen) stuurde destijds haar goedkeuringsbrief direct aan de ondertekenaars van de deal: Teeven en waarnemend hoofdofficier in Amsterdam Ben Swagerman, terwijl deze brief juist naar het College van Procureurs-Generaal moet.

quote:
14s.gif Op woensdag 9 december 2015 14:53 schreef Infection het volgende:
Mooi. Weer een mogelijkheid om Rutte II te slopen. *O*
Nederland is voorzitter EU volgend jaar, ze gaan nimmer nooit vallen zolang ze dat voorzitterschap hebben.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_158129066
Wordt er nou weggezapt bij de leuke vragen? :(
pi_158129082
quote:
0s.gif Op woensdag 9 december 2015 15:05 schreef Stranger het volgende:
Wordt er nou weggezapt bij de leuke vragen? :(
Weggezapt? Gewoon hier kijken:

http://www.npo.nl/live/npo-politiek
  woensdag 9 december 2015 @ 15:09:17 #31
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_158129135
quote:
10s.gif Op woensdag 9 december 2015 15:04 schreef eriksd het volgende:

[..]

Hier moet inderdaad een kabinet over vallen.
Het electoraat moet vertrouwen in zijn of haar volksvertegenwoordigers kunnen hebben. Nu geven ze een signaal af dat criminaliteit loont. Van Rijn zit immers ook nog steeds ferm op z'n plek ondanks z'n nog steeds voortdurende geblunder met de PGB's die ook nog eens de zwaksten in de samenleving treffen.

Op een gegeven moment is de maat vol.

Maar goed, Teeven is degene die weg zou moeten. helaas is hij diegene die het kabinet juist bij elkaar houdt. zonder hem is er geen meerderheid.
Where law ends, tyrrany begins.
  woensdag 9 december 2015 @ 15:14:28 #32
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_158129229
quote:
19s.gif Op woensdag 9 december 2015 15:09 schreef Gunner het volgende:

[..]

Het electoraat moet vertrouwen in zijn of haar volksvertegenwoordigers kunnen hebben. Nu geven ze een signaal af dat criminaliteit loont. Van Rijn zit immers ook nog steeds ferm op z'n plek ondanks z'n nog steeds voortdurende geblunder met de PGB's die ook nog eens de zwaksten in de samenleving treffen.

Op een gegeven moment is de maat vol.

Maar goed, Teeven is degene die weg zou moeten. helaas is hij diegene die het kabinet juist bij elkaar houdt. zonder hem is er geen meerderheid.
Laatste keer dat ik keek was Fredje Crimefighter Teeven al opgerot?
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  woensdag 9 december 2015 @ 15:15:19 #33
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_158129238
Is Miltenburgje nou al opgestapt?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  woensdag 9 december 2015 @ 15:15:24 #34
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_158129241
quote:
14s.gif Op woensdag 9 december 2015 15:14 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

Laatste keer dat ik keek was Fredje Crimefighter Teeven al opgerot?
Hij zit nog steeds in de kamer voor de VVD
Where law ends, tyrrany begins.
  woensdag 9 december 2015 @ 15:16:03 #35
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_158129249
quote:
19s.gif Op woensdag 9 december 2015 15:15 schreef Gunner het volgende:

[..]

Hij zit nog steeds in de kamer voor de VVD
Dat is een wezenlijk verschil met het zijn van een kabinetslid.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
  woensdag 9 december 2015 @ 15:24:12 #36
165633 eriksd
The grand facade...
pi_158129359
quote:
19s.gif Op woensdag 9 december 2015 15:09 schreef Gunner het volgende:

[..]

Het electoraat moet vertrouwen in zijn of haar volksvertegenwoordigers kunnen hebben. Nu geven ze een signaal af dat criminaliteit loont. Van Rijn zit immers ook nog steeds ferm op z'n plek ondanks z'n nog steeds voortdurende geblunder met de PGB's die ook nog eens de zwaksten in de samenleving treffen.

Op een gegeven moment is de maat vol.

Maar goed, Teeven is degene die weg zou moeten. helaas is hij diegene die het kabinet juist bij elkaar houdt. zonder hem is er geen meerderheid.
Ah, Van Rijn is crimineel.
Jij opereert ook op LOM-2 niveau, of niet?
Op donderdag 11 oktober 2012 19:49 schreef Tem het volgende:
Bis bis bis
Op maandag 17 december 2012 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
Wij krijgen niks voor kerst van de baas. Alleen een trap onder de reet en een stuk steenkool.
  woensdag 9 december 2015 @ 15:26:07 #37
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_158129397
quote:
10s.gif Op woensdag 9 december 2015 15:24 schreef eriksd het volgende:
Jij opereert ook op LOM-2 niveau, of niet?
Ja zodoende kom ik ook op Fok. is een beetje van datzelfde niveau.

(overigens heb ik nergens gezegd dat Van Rijn een crimineel is, dat maak je er zelf van)
Where law ends, tyrrany begins.
  woensdag 9 december 2015 @ 15:36:19 #38
165633 eriksd
The grand facade...
pi_158129558
quote:
16s.gif Op woensdag 9 december 2015 15:26 schreef Gunner het volgende:

[..]

Ja zodoende kom ik ook op Fok. is een beetje van datzelfde niveau.

(overigens heb ik nergens gezegd dat Van Rijn een crimineel is, dat maak je er zelf van)
Moet je maar niet na een opmerking dat criminaliteit loont met een zin komen waar immers (dus illustratief) in staat.
Op donderdag 11 oktober 2012 19:49 schreef Tem het volgende:
Bis bis bis
Op maandag 17 december 2012 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
Wij krijgen niks voor kerst van de baas. Alleen een trap onder de reet en een stuk steenkool.
pi_158130062
Dit is gewoon het gevaar van een heel ministerie jarenlang in handen geven van één partij, zodat die lekker stoere taal uit kan slaan. Dan helpt het natuurlijk ook niet dat de minister een demente bejaarde was en zijn staatssecretaris een simpel buffelaartje met oogkleppen, en het is ook nog eens extra gevaarlijk doordat die partij zo corrupt is als de neten en de leden een diepe verachting voor de rechtsstaat voelen en ook in de hoedanigheid van bewindspersoon de wettelijke regels voortdurend aan hun laars lappen. Maar CDA en PvdA hadden zelf ook gewoon nee moeten zeggen de mogelijkheid van partij-onderonsjes in de top van een departement, geen enkel departement, maar in het bijzonder justitie niet.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  woensdag 9 december 2015 @ 16:42:33 #40
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_158131021
quote:
14s.gif Op woensdag 9 december 2015 15:16 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

Dat is een wezenlijk verschil met het zijn van een kabinetslid.
Leg me het eens uit dan? De coalitie heeft een minimale meerderheid met 76 zetels verdeeld over PVDA en VVD. Als Teeven moet vertrekken blijven er 75 over en is er geen meerderheid meer in de Tweede Kamer.
Where law ends, tyrrany begins.
pi_158131058
  woensdag 9 december 2015 @ 17:12:12 #42
289840 napoleonfour
Meneer de praeses
pi_158131614
quote:
19s.gif Op woensdag 9 december 2015 16:42 schreef Gunner het volgende:

[..]

Leg me het eens uit dan? De coalitie heeft een minimale meerderheid met 76 zetels verdeeld over PVDA en VVD. Als Teeven moet vertrekken blijven er 75 over en is er geen meerderheid meer in de Tweede Kamer.
Het kabinet bestaat alleen uit de ministers en hun staatssecretarissen, de kamer heeft hier niks mee te maken (en ja, dit is wellicht mierenneuker op je begripsgebruik, maar ik ben werkzaam in dezelfde branche als eriksd en dat is daar gewoon nodig).

Afin, hij kan er voor kiezen zelf op te stappen en de zetel terug te geven aan de VVD, de volgende pop in de lijst krijgt dan die zetel. Hij kan ook uit de fractie gezet worden en gedoogsteun geven aan de coalitie en dus de zetel bewaren. Als hij gelijk geroyeerd wordt uit de VVD is het mogelijk dat de zetel leeg blijft of wordt gegeven aan de partij aan de hand van het parlementaire restzetels-systeem. Voor de rest weet ik heel weinig van de Kieswet, ben alles behalve staatsrechtelijk geschoold. Mocht iemand het beter weten, tell me.
Indien 't hier in 't vaderlandt zoo gelegen is dat men de waarheit niet magh spreeken, zoo is 't er ellendigh gestelt. Nochtans zal ik die spreeken zoo lang als myn oogen open staan. Zyn trouw en oprechtigheit.
pi_158132895
quote:
19s.gif Op woensdag 9 december 2015 16:42 schreef Gunner het volgende:

[..]

Leg me het eens uit dan? De coalitie heeft een minimale meerderheid met 76 zetels verdeeld over PVDA en VVD. Als Teeven moet vertrekken blijven er 75 over en is er geen meerderheid meer in de Tweede Kamer.
Teeven heeft zich op een lijst laten zetten, de VVD-lijst namelijk, zodat alle stemmen op die lijst doortellen naar de volgende op de lijst telkens als de kiesdeler gehaald is. Vertrekt een kamerlid dat op een lijst staat, om wat voor reden dan ook, dan vallen die stemmen toe aan de volgende op de lijst. In dit geval betekent dat dus dat de volgende omhooggevallen corrupte patjepeeer met veel stoere praatjes en weinig hersens die plek mag innemen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  woensdag 9 december 2015 @ 18:35:54 #44
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_158133092
Nu rest de vraag, wanneer zien een Fred in Amsterdam op de straat liggend?
pi_158133235
Fred Teeven is en blijft een baas.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_158134956
Ondertussen pleit de JOVD (Jongerorganisatie van de VVD) al voor het opsplitsen van het Ministerie van Veiligheid en Justitie:

quote:
Het megaministerie voor Veiligheid en Justitie is mislukt

In 2010 ijverde de VVD voor het fuseren van enkele ministeries. De overheid moest kleiner, het aantal ministeries dus ook. Gevolg was het samenvoegen van politie en justitie in één superministerie. Dit zou de coördinatie tussen diverse diensten, van de politie tot en met de rest van de justitiële keten en van vreemdelingenzaken tot en met terrorismebestrijding, moeten verbeteren. Nu, vijf jaar later, zijn de puinhopen groot: het ministerie van Veiligheid & Justitie is verworden tot een oncontroleerbaar monsterministerie.

V&J, zoals het ministerie in de Haagse wandelgangen wordt genoemd, wordt al vanaf zijn geboorte geteisterd door tegenslagen. Waar het niet of beperkt informeren van de bewindspersonen aanvankelijk als incidenteel werd afgedaan, blijkt de informatievoorziening binnen het ministerie structureel chaotisch te verlopen. Dit werd eerder al duidelijk ten tijde van onder meer de affaire rondom de afgesproken foto met Volkert van der G. Toenmalig minister Opstelten kende slechts 'de optie van een foto', maar werd niet geïnformeerd over de uiteindelijke beslissing en de publicatie. Voor de rest hielden ambtenaren van het Openbaar Ministerie deze politiek zeer gevoelige kwestie in eigen hand, waardoor het ministerie later in een kwaad daglicht kwam te staan.

Ook de Commissie-Oosting, die onderzoek deed naar de affaire omtrent het verdwenen bonnetje van de deal met drugshandelaar Cees H., oordeelde hard over de informatievoorziening binnen zowel het OM als het ministerie van Veiligheid & Justitie: 'het heeft de minister van Veiligheid en Justitie Opstelten grote moeite gekost om tijdig de juiste informatie beschikbaar te krijgen. Hierdoor is hij uiteindelijk onvoldoende in staat geweest om zijn politieke verantwoordelijkheid waar te maken.'

Het ontstane beeld? Een kafkaësk departement dat niet door de politiek, maar door ambtenaren geregeerd wordt.

Onoverzichtelijk
De bovenstaande gebeurtenissen staan niet op zichzelf. Naast de affaires over de Teevendeal en de foto van Volkert van der G., troffen ook diverse andere plagen het ministerie. Zo verschijnen er regelmatig berichten over die situatie bij de Nationale Politie. Bijna wekelijks schrijven kranten over de bezorgde agenten, de gespannen werksfeer en verontrustende signalen over de kwaliteit van deze dienst. Dieptepunt was de ontmaskering van politiemol Mark M. Zijn verhaal kent gelijkenissen met het plot van een misdaadthriller. In ieder geval heeft de politie fouten gemaakt door hem te snel de toegang tot vertrouwelijke informatie te verstrekken of die juist te laat te ontnemen.

Het lijkt er, kortom, op dat het binnen het megaministerie van Veiligheid en Justitie voor een bewindspersoon bijna onmogelijk is om het overzicht te bewaren en de touwtjes volledig in handen te houden. Dit heeft inmiddels tot het aftreden van twee bewindspersonen, Ivo Opstelten en Fred Teeven, en één secretaris-generaal, Pieter Cloo geleid. Ook deze personele wijzigingen mochten niet baten: het ministerie bleef oncontroleerbaar en schandaaltjes zijn nog altijd aan de orde van de dag.

Binnen zo'n enorm ministerie ligt onoverzichtelijkheid al gauw op de loer: bijna de helft van de rijksambtenaren is bij Veiligheid en Justitie betrokken. Daarbij komen de botsende belangen tussen de onderliggende overheidsdiensten. Waar in het verleden het ene ministerie oog had voor de politie en het andere voor de rechterlijke macht, zijn deze botsingen nu in één departement te voelen. Dat maakt een organisatie ontzettend moeilijk te besturen.

Veiligheid en rechtsstaat
Een ander nadeel van deze interne botsingen is het rechtsstatelijke gevolg. De situatie waarin de veiligheid en de rechtsstaat door verschillende departementen in het oog gehouden werden, levert een gezonde verhouding op. Het is een goed rechtsstatelijk principe om checks and balances in de staatsorganisatie aan te brengen. Veiligheid en rechtsstaat zijn beide immers geen bedrijfstaak waarbij efficiëntie de boventoon dient te voeren. De twee vormen een begrippenpaar waarin een zorgvuldige balans gevonden moet worden tussen veiligheid en rechtsbescherming.

Vijf jaar na het optuigen van het megaministerie voor Veiligheid en Justitie moet de politiek ook eerlijk durven zijn. Het ministerie is te groot, de politieke leiding heeft na al die jaren nog altijd amper grip op het departement en de noodzakelijke rechtstatelijke checks and balances ontbreken. Verandering is daarom noodzakelijk. Het is aan de VVD, geestelijk vader van het mislukte megaministerie, om orde op zaken te stellen en dit probleem niet door te schuiven, maar aan te pakken: geef de politie terug aan Binnenlandse Zaken en laat de top van het ministerie opnieuw op sollicitatie komen. De V&J-pilot is mislukt.

Matthijs van de Burgwal en Jim van Mourik zijn Landelijk Voorzitter en Vicevoorzitter van de JOVD, de jongerenorganisatie van de VVD.

http://www.volkskrant.nl/(...)is-mislukt~a4204696/
pi_158169511
kamervoorzitter van Miltenburg ontving een brief van een klokkenluider .
Zij zegt dat ze die brief nooit had gezien totdat Nieuwsuur haar die voorlegde.
Lees de brief hier:
https://twitter.com/Sywert/status/674594606164627456
pi_158256446
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 december 2015 12:21 schreef Bluesdude het volgende:
kamervoorzitter van Miltenburg ontving een brief van een klokkenluider .
Zij zegt dat ze die brief nooit had gezien totdat Nieuwsuur haar die voorlegde.
Lees de brief hier:
https://twitter.com/Sywert/status/674594606164627456
Waarom worden Fredje en Ivo niet aangeklaagd?
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_158256834
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 11:35 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Waarom worden Fredje en Ivo niet aangeklaagd?
Omdat hun partij het ministerie van klassenjustitie heeft gekaapt.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_158258540
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 11:35 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Waarom worden Fredje en Ivo niet aangeklaagd?
Waarom word er alleen maar van negatieve uitgegaan, het was een goede deal, het geld van Johan Verhoek kon op die manier gevorderd worden, enige detail was dat dat niet zo makkelijk ging. Zelf denk ik dat Helman misschien onderhands een deal heeft gemaakt met Verhoek. Helman beschuldigt Verhoek, samen splitten ze de poet, en Verhoek zorgt ervoor dat zijn geld niet te vinden is. Aan andere kant heeft Verhoek honderden miljoenen verdiend, en zat niet zo op dit soort gedoe te wachten.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_158259123
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 13:41 schreef raptorix het volgende:

[..]

Waarom word er alleen maar van negatieve uitgegaan, het was een goede deal, het geld van Johan Verhoek kon op die manier gevorderd worden, enige detail was dat dat niet zo makkelijk ging.
Dat zegt Johan V en zijn advocaat. Is dat zo?
Cees H en zijn advocaat zeggen dat dit niet waar is.
Opstelten zwijgt, Teeven zwijgt, Rutte weet van niks. Wat hebben ze te verbergen ?
pi_158259250
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 13:41 schreef raptorix het volgende:

[..]

Waarom word er alleen maar van negatieve uitgegaan, het was een goede deal, het geld van Johan Verhoek kon op die manier gevorderd worden, enige detail was dat dat niet zo makkelijk ging. Zelf denk ik dat Helman misschien onderhands een deal heeft gemaakt met Verhoek. Helman beschuldigt Verhoek, samen splitten ze de poet, en Verhoek zorgt ervoor dat zijn geld niet te vinden is. Aan andere kant heeft Verhoek honderden miljoenen verdiend, en zat niet zo op dit soort gedoe te wachten.
Naja de deal zelf liep ook niet via de procedures. Vervolgens gaat men de kamer voorliegen.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_158259455
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 14:13 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Dat zegt Johan V en zijn advocaat. Is dat zo?
Cees H en zijn advocaat zeggen dat dit niet waar is.
Opstelten zwijgt, Teeven zwijgt, Rutte weet van niks. Wat hebben ze te verbergen ?
Wat ze te verbergen hebben? Nou reken maar dat Cees Helman zijn advocaat zwijgplicht heeft bedongen, overigens zijn dit soort deals niet heel uitzonderlijk, eigenlijk hadden alle partijen er gewoon belang bij dat dit niet bekend werd.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_158259482
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 14:21 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Naja de deal zelf liep ook niet via de procedures. Vervolgens gaat men de kamer voorliegen.
Procedures zijn vaak beetje schimmig op dit gebied, ook al omdat er 4 partijen belang hebben, justitie, de rechtspraak, de fiscus, en de verdachten.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_158259517
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 14:35 schreef raptorix het volgende:

[..]

Procedures zijn vaak beetje schimmig op dit gebied, ook al omdat er 4 partijen belang hebben, justitie, de rechtspraak, de fiscus, en de verdachten.
Nee ze zijn schimmig gemaakt. Juist dit soort deals werken corruptie in de hand. Ook al zou het nu eerlijk verlopen zijn.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_158259650
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 14:37 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Nee ze zijn schimmig gemaakt. Juist dit soort deals werken corruptie in de hand. Ook al zou het nu eerlijk verlopen zijn.
Dat met corruptie valt wel mee, ik heb een familielid wat nogal diep in de handel heeft gezeten, en die vertelde dat dit soort deals vrij normaal zijn, vooral als het om wat grotere bedragen ging. Je moet niet vergeten dat dit soort organisaties gewoon kosten hebben, en veel van dit soort mensen betalen ook gewoon netjes belasting over hun inkomsten. Dit familielid betaalde in zijn toptijd gewoon netjes 2 miljoen per jaar belasting, doe je dat niet, dan gaan ze pas echt achter je aan.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_158259670
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 14:34 schreef raptorix het volgende:

[..]

Wat ze te verbergen hebben? Nou reken maar dat Cees Helman zijn advocaat zwijgplicht heeft bedongen, overigens zijn dit soort deals niet heel uitzonderlijk, eigenlijk hadden alle partijen er gewoon belang bij dat dit niet bekend werd.
Ah toch fijn dat je als rechtschapen burger je niet zulke deals mag maken, animal farm ten voeten uit. :'All animals are equal, but some animals are more equal than others'
pi_158260943
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 14:47 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Ah toch fijn dat je als rechtschapen burger je niet zulke deals mag maken, animal farm ten voeten uit. :'All animals are equal, but some animals are more equal than others'
En jij denkt dat bedrijven dit soort deals niet maken?
Of dat ze zaken als het Libor schandaal niet afkopen?
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_158261310
Volgens mij worden overal deals gemaakt, en wil men niet, stel de overheid wil op je grondstuk een straat of snelweg hebben liggen, bieden ze je een bedrag.
Dat zal je een paar keer kunnen afslaan lijkt me, totdat men het uiterste uit de kan wil, dan denk ik dat ze het je wel onteigenen?
pi_158261960
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 15:57 schreef raptorix het volgende:

[..]

En jij denkt dat bedrijven dit soort deals niet maken?
Of dat ze zaken als het Libor schandaal niet afkopen?
Ja ik weet wel zeker dat bedrijven dit soort deals ook maken, bijvoorbeeld de zogenaamde belasting rulings wat ook van de ratten besnuffeld is omdat hierdoor belastingvoordelen ontstaan voor grote bedrijven en de banenmotor genaamd het MKB het nakijken heeft. En dan nog blijven de rechtse populisten altijd roeptoeteren over een vrije markt, een markt is pas vrij als er overal dezelfde regels gelden en niet dat er wat lokaal en globaal gekonkeld wordt om maar sommige voor te kunnen trekken.
pi_158262690
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 14:13 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Dat zegt Johan V en zijn advocaat. Is dat zo?
Cees H en zijn advocaat zeggen dat dit niet waar is.
Opstelten zwijgt, Teeven zwijgt, Rutte weet van niks. Wat hebben ze te verbergen ?
Volgens complotmensen had Cees H. Rolodex-informatie en dan met name Demmink waarmee hij chanteerde.
pi_158262936
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 14:44 schreef raptorix het volgende:

[..]

Dat met corruptie valt wel mee, ik heb een familielid wat nogal diep in de handel heeft gezeten, en die vertelde dat dit soort deals vrij normaal zijn, vooral als het om wat grotere bedragen ging. Je moet niet vergeten dat dit soort organisaties gewoon kosten hebben, en veel van dit soort mensen betalen ook gewoon netjes belasting over hun inkomsten. Dit familielid betaalde in zijn toptijd gewoon netjes 2 miljoen per jaar belasting, doe je dat niet, dan gaan ze pas echt achter je aan.
En nu heeft Teeven dus gewoon de deal achtergehouden voor de belastingdienst en zo meegewerkt aan belastingfraude.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_158264844
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 17:39 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

En nu heeft Teeven dus gewoon de deal achtergehouden voor de belastingdienst en zo meegewerkt aan belastingfraude.
Maar dat is logisch :')
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_158265812
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 17:24 schreef Mylene het volgende:

[..]

Volgens complotmensen had Cees H. Rolodex-informatie en dan met name Demmink waarmee hij chanteerde.
tjaaa... dat soort mensen kun je niet serieus nemen,
Teeven zelf moet het maar eens uitleggen. Maar hij verdomd dat.
  Forum Admin dinsdag 15 december 2015 @ 19:58:22 #65
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_158266117
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 19:08 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Maar dat is logisch :')
Maar dat maakt niet uit, vriendje Teeven zit nu ook gewoon weer met z'n bolle corrupte galblaas weer in de tweede kamer.

Wilders.. ik vind gruwel van die man, maar hij had gelijk met nep-kabinet. Dit gedrocht hangt aan elkaar met spuug en henneptouw, maar opgeven zullen ze nooit doen. Beste kabinet sinds de tweede wereldoorlog..
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_158266394
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 17:39 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

En nu heeft Teeven dus gewoon de deal achtergehouden voor de belastingdienst en zo meegewerkt aan belastingfraude.
De belastingdienst staat geheel los van Justitie, als jij naar de belastingdienst gaat, en zegt dat je 100 miljoen aan drugsgeld hebt, en daar aangifte over wilt doen, dan gaat de belastingdienst niet naar justitie, dat is nu eenmaal hoe het werkt, en vice versa.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_158266410
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 19:46 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

tjaaa... dat soort mensen kun je niet serieus nemen,
Teeven zelf moet het maar eens uitleggen. Maar hij verdomd dat.
Die zelfde mensen die briefjes gingen bezorgen toen de dader van Marianne Vaatstra gepakt werd.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_158266425
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 20:06 schreef raptorix het volgende:

[..]

De belastingdienst staat geheel los van Justitie, als jij naar de belastingdienst gaat, en zegt dat je 100 miljoen aan drugsgeld hebt, en daar aangifte over wilt doen, dan gaat de belastingdienst niet naar justitie, dat is nu eenmaal hoe het werkt, en vice versa.
Behalve dat daar procedures voor waren die Teeven c.s. niet hebben nageleefd.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_158266676
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 19:46 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

tjaaa... dat soort mensen kun je niet serieus nemen,
Teeven zelf moet het maar eens uitleggen. Maar hij verdomd dat.
En dat vind ik dan ook zo enorm achterbaks he .. aftreden voordat je enige verantwoordelijkheid af moet leggen aan de kamer.
"Pools are perfect for holding water"
pi_158266946
Nederland heeft juist meer crimefighters
als Fred Teeven nodig.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_158267114
Nederland is safer because of piepul like Fred Teeven.
  dinsdag 15 december 2015 @ 21:08:13 #72
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_158268585
Zou Cees H. nog ergens gaan zweten over de deal dat hij ms toch z'n mond heeft opengetrokken of dat hij e.e.a. bewijsbaar in de rolodex bij de letter D daarover heeft laten zitten ?

Ik ben heel benieuwd wat de deal nu was, is en wil graag kunnen (be)oordelen of dat de moeite waard was....
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_158271544
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 20:06 schreef raptorix het volgende:

[..]

De belastingdienst staat geheel los van Justitie, als jij naar de belastingdienst gaat, en zegt dat je 100 miljoen aan drugsgeld hebt, en daar aangifte over wilt doen, dan gaat de belastingdienst niet naar justitie, dat is nu eenmaal hoe het werkt, en vice versa.
Als het goed is werken ze samen.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_158271571
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 22:25 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Als het goed is werken ze samen.
Nee dat is de FIOD.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_158271666
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 22:26 schreef raptorix het volgende:

[..]

Nee dat is de FIOD.
Nee ze horen sowieso samen te werken.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_158271680
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 22:28 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]

Nee ze horen sowieso samen te werken.
Horen klinkt als: hopen dat.
Maar zo werkt het nu eenmaal niet.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_158282618
quote:
Vrakking uitgedaagd met bewijs te komen

Oud-hoofdofficier Hans Vrakking liegt als hij zegt dat de 'Teeven-deal' justitie informatie heeft opgeleverd afkomstig van oud-drugsbaron Cees H. Dat stelt H.'s advocaat Jan-Hein Kuijpers in een reactie op een interview in De Telegraaf met Vrakking. Kuijpers en H. dagen justitie uit om met bewijs te komen.

"Er is 0,0 informatie gedeeld door H.", aldus Kuijpers. Hij wijst erop wijst dat deze door Vrakking veronderstelde informatie ook nooit ergens is opgedoken. "Maar stel, puur hypothetisch: dit zou dan betekenen dat volgens Vrakking zelf en onder zijn verantwoordelijkheid strafdossiers zouden zijn opgemaakt waar die informatie in zou moeten zitten. Zonder dat duidelijk werd dat er, aldus Vrakking nu, destijds sprake zou zijn geweest van een gekochte getuige", aldus Kuijpers.

De advocaat stelt dat rechters dan de herkomst en rechtmatigheid van de informatie niet hebben kunnen toetsen. "Rechtbanken en gerechtshoven zouden dan met opzet zijn beduveld", aldus Kuijpers. "Welke zaken zijn het dan? Welke arrestaties? Laat het maar zien", vraagt de advocaat justitie open kaart te spelen.

Vrakking uit in het interview met De Telegraaf kritiek op de commissie-Oosting, die de Teeven-deal heeft onderzocht. Volgens Vrakking heeft Cees H. (alias Puk) wel degelijk informatie verstrekt "over lopende strafzaken en mogelijke bedreigingen van mensen". De deal heeft voor justitie goed uitgepakt, houdt hij vol.

In de schikking in 2000 met oud-officier van justitie Fred Teeven, die dit jaar aftrad als staatssecretaris in de nasleep van de affaire, betaalde H. 750.000 euro. Een bedrag van 4,7 miljoen euro waarop beslag was gelegd kreeg H. terug.

Advocaat Kuijpers beaamt dat het ook voor justitie een goede deal was. Maar niet omdat justitie informatie kreeg van H. "Als deze deal niet was gesloten, dan had ik ze ruim 7 miljoen afhandig kunnen maken. Op geld en goederen met die waarde lag beslag en de redelijke termijn was verlopen", aldus Kuijpers.

"De enige reden dat wij hebben meegewerkt is dat wij een positief gratieadvies wilden van justitie. Dat advies heeft mijn cliënt dus juist heel veel geld gekost", aldus Kuijpers. Cees H. zat destijds in de cel.

Kuijpers: "De reden voor de medewerking van justitie was dat het OM niet opnieuw met chocoladeletters in de krant wilde komen. Eerst met de aanvankelijke claim van 500 miljoen gulden tegen Cees H., en daarna met het nieuws dat er juist een bedrag van 7 miljoen moest worden teruggeven aan een hasjbaron."

Volgens de advocaat is Vrakking in de loop der jaren steeds opgestaan "als dempend orakel", als er onregelmatigheden werden geconstateerd.
bron
pi_158282678
http://www.npo.nl/live/npo-politiek

Op het moment live te volgen via de link, debat.
pi_158282818
RGjournalist twitterde op woensdag 16-12-2015 om 14:21:16 ChristenUnie dreigt met parlementaire enquete als niet alle rook en mist rondom Teevendeal wordt weggehaald reageer retweet
POL / [Live] Debat Commissie Oosting - Teeven Deal 16-12-15 14.00 uur
pi_158306635
quote:
0s.gif Op woensdag 16 december 2015 14:15 schreef Mylene het volgende:

[..]

bron
Ai AI.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_159390487


quote:
De gegevens van het veelbesproken bonnetje van de Teevendeal lagen in 2014 voor het oprapen, maar er mocht van hogerhand niet meer naar gezocht worden. Dat blijkt uit informatie die tv-programma Nieuwsuur in handen heeft.

ICT-medewerkers van de overheid hadden in 2014 het rekeningafschrift van de Teevendeal bijna opgespoord. Ze waren bezig om het bestand, dat op een backup stond, te herstellen maar werden door de leiding gesommeerd om daarmee te stoppen, meldden de ICT’ers aan Nieuwsuur.

Het is niet bekend wie die opdracht gegeven heeft om het achterhalen van de bonnetjes-gegevens te staken.

Naar aanleiding van de informatie die Nieuwsuur heeft achterhaald, heropent de commissie-Oosting het onderzoek naar de Teevendeal. Dat gebeurt op verzoek van minister Van der Steur.

Bankafschrift

De Teevendeal draait om de schikking die oud-staatssecretaris Teeven als officier van justitie sloot met drugscrimineel Cees H. Het ministerie van Veiligheid en Justitie hield lang vol dat het afschrift daarvan was verdwenen en ook over de hoogte van het bedrag was lang onduidelijkheid.

Negen maanden nadat de ICT'ers hun zoekactie op last van hogerhand staakt en nadat Nieuwsuur in maart 2015 de details over het bonnetje onthulde, wist het ministerie het bankafschrift wel te vinden.

Schuld
Van der Steur gaf dezelfde ICT'ers tijdens het laatste debat over de Teevendeal min of meer de schuld dat het zo lang duurde. "Dat had een jaar eerder gekund, als ze de juiste mensen op de ICT hadden gehad. Daar zat natuurlijk de fout die is gemaakt."

Marten Oosting, die eerder al onderzoek deed naar de kwestie, is gevraagd om het onderzoek te leiden.
http://nos.nl/artikel/208(...)wust-stilgelegd.html
  maandag 25 januari 2016 @ 19:48:23 #82
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_159390540
Boevennest
pi_159390561
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 19:48 schreef BasEnAad het volgende:
Boevennest
Met de grootste boef bovenaan
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
pi_159390599
VVD :')
  Moderator / Redactie FP + Sport maandag 25 januari 2016 @ 19:52:28 #85
408813 crew  trein2000
pi_159390665
Het absolute bewijs dat de VVD justitie puur heeft om een en ander te verbergen.
zie email 27 oktober
  maandag 25 januari 2016 @ 19:52:35 #86
192592 SureD1
------------------------------
pi_159390668
Gaan we weer...
pi_159390884
Welke politieke koppen gaan er hiervoor rollen?
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  maandag 25 januari 2016 @ 20:00:22 #88
445752 broodjepindakaashagelslag
Ik blaf niet maar ik bijt
pi_159390931
quote:
11s.gif Op maandag 25 januari 2016 19:59 schreef superniger het volgende:
Welke politieke koppen gaan er hiervoor rollen?
nog belangrijker wiel krijgt er nu weer de schuld.
Its hard to win an argument against a smart person, but it's damn near impossible to win an argument against a stupid person
  maandag 25 januari 2016 @ 20:03:36 #89
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_159391051
Prutscommissie Oosting.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 25 januari 2016 @ 20:04:39 #90
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_159391090
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 19:46 schreef Ajacied422 het volgende:
Van der Steur gaf dezelfde ICT'ers tijdens het laatste debat over de Teevendeal min of meer de schuld dat het zo lang duurde. "Dat had een jaar eerder gekund, als ze de juiste mensen op de ICT hadden gehad. Daar zat natuurlijk de fout die is gemaakt."
Je zou zeggen dat vd Steur hier nu niet meer mee wegkomt, dit zeggen terwijl er bekend is dat het bewust stil is gelegd is natuurlijk kansloos liegen tegen de kamer...
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_159391310
  maandag 25 januari 2016 @ 20:13:00 #92
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_159391384
quote:
14s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:04 schreef YuckFou het volgende:

[..]

Je zou zeggen dat vd Steur hier nu niet meer mee wegkomt, dit zeggen terwijl er bekend is dat het bewust stil is gelegd is natuurlijk kansloos liegen tegen de kamer...
Waarom heeft de commissie Oosting niet doorgepakt en met de desbetreffende ICT-ers gepraat?
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 25 januari 2016 @ 20:13:57 #93
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_159391415
quote:
7s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:13 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Waarom heeft de commissie Oosting niet doorgepakt en met de desbetreffende ICT-ers gepraat?
Wist de commissie überhaupt wie de ICT'ers waren en hebben die in hun rapport daar melding van gemaakt?
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_159391441
Heerlijk dit, wat een verhaal weer _O-
  maandag 25 januari 2016 @ 20:17:26 #95
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_159391511
quote:
14s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:13 schreef YuckFou het volgende:

[..]

Wist de commissie überhaupt wie de ICT'ers waren en hebben die in hun rapport daar melding van gemaakt?
Als je wil weten waarom bepaalde informatie niet naar buiten komt moet je daar naar vragen. En zeker als vd Steur ICT-ers de schuld geeft moet een commissie daar achter aan gaan.

Tenzij parlementaire commissies er alleen voor zijn zodat politici hun straatje schoon kunnen vegen, natuurlijk.

Als een kerncentrale ontploft, ondervraag je dan de minister van Energie of de technici die in die centrale bezig waren?
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_159391557
Hoever moet de VVD gaan voordat ze eindelijk als criminele partij worden bestempeld en ontbonden?

Dit soort gedrag valt onder de noemer vijandelijkheden tegen de Staat.
pi_159391626
Mooi hoe de opgestapte mensen eerst hebben gelogen en hun vervanger daar vrolijk mee verder gaat en daarbij ook nog even zijn personeel voor de trein gooit. Ik sta oprecht niet te kijken als er de komende jaren letterlijke lijken in de kast van de VVD worden gevonden. Wat een idioten. En het tuig van de PvdA die dit allemaal vrolijk mogelijk maken zijn geen haar beter.
  maandag 25 januari 2016 @ 20:26:16 #98
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_159391728
quote:
11s.gif Op maandag 25 januari 2016 19:59 schreef superniger het volgende:
Welke politieke koppen gaan er hiervoor rollen?
geen enkele vrees ik. al die pluche-plakkers houden elkaar voor de zoveelste keer de hand boven het hoofd.
Where law ends, tyrrany begins.
pi_159391753
quote:
14s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:04 schreef YuckFou het volgende:

[..]

Je zou zeggen dat vd Steur hier nu niet meer mee wegkomt, dit zeggen terwijl er bekend is dat het bewust stil is gelegd is natuurlijk kansloos liegen tegen de kamer...
Volgens mij is het nu twee weken geleden dat hij daar voor het laatst mee is weggekomen. Dankzij de coalitie natuurlijk.
quote:
7s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:13 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Waarom heeft de commissie Oosting niet doorgepakt en met de desbetreffende ICT-ers gepraat?
De voorzitter van de ICT commissie wist niet wat een browser was. Denk je nou echt dat die mensen zitten te wachten op een paar van die nerds die moeilijke woorden gebruiken?
  maandag 25 januari 2016 @ 20:27:15 #100
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_159391759
quote:
19s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:26 schreef Gunner het volgende:

[..]

geen enkele vrees ik. al die pluche-plakkers houden elkaar voor de zoveelste keer de hand boven het hoofd.
Denk je echt dat dat nu nog mogelijk is?
UI Made bij VanilleKwark.
pi_159391762
quote:
14s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:04 schreef YuckFou het volgende:

[..]

Je zou zeggen dat vd Steur hier nu niet meer mee wegkomt, dit zeggen terwijl er bekend is dat het bewust stil is gelegd is natuurlijk kansloos liegen tegen de kamer...
Tja misschien is het niet zo slim om altijd maar de schuld af te schuiven gezien het feit dat zoiets altijd bovenkomt drijven zeker als je ontevreden werknemers hebt die nog een appeltje te schillen hebben. Art heeft het er maar druk mee met excuses maken. En de lijken blijven uit de kast vallen bij het beste kabinet sinds de tweede wereld oorlog
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_159391791
quote:
14s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:27 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Denk je echt dat dat nu nog mogelijk is?
Ja. Het zal niet de eerste keer zijn namelijk.
  maandag 25 januari 2016 @ 20:28:51 #103
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_159391820
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:28 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Ja. Het zal niet de eerste keer zijn namelijk.
Dat weet ik. Toch vind ik het een interessante gedachte. Ik kan mij niet voorstellen dat vd Steur kan volhouden dat hij dit niet wist, hij heeft vorige keer de schuld duidelijk bij de ICT gelegd.
UI Made bij VanilleKwark.
  maandag 25 januari 2016 @ 20:30:42 #104
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_159391892
De schuld bij ICT mensen leggen. :')
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
  maandag 25 januari 2016 @ 20:31:04 #105
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_159391904
Heb er alles bij elkaar opgeteld ongeveer 0% vertrouwen in dat hier de schuldige uit gaat komen. Deze overheid is gewoon een grote in en intrieste grap.
  maandag 25 januari 2016 @ 20:32:16 #106
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_159391956
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:31 schreef BarryOSeven het volgende:
Heb er alles bij elkaar opgeteld ongeveer 0% vertrouwen in dat hier de schuldige uit gaat komen. Deze overheid is gewoon een grote in en intrieste grap.
Ik denk niet echt dat ze een keus hebben. Hier moet een schuldige gevonden worden.
UI Made bij VanilleKwark.
pi_159392307
Je verwacht het WEL.
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 25 januari 2016 @ 20:43:48 #108
862 Arcee
Look closer
pi_159392356
quote:
'Zoektocht naar bonnetje werd van hoger hand stilgelegd'
Nieuw onderzoek naar Teevendeal


Het onderzoek naar de Teevendeal wordt heropend. Er zijn mails naar boven gekomen waaruit naar voren lijkt te komen dat er welbewust voor gekozen is om het 'bonnetje' niet te vinden.

Het programma Nieuwsuur heeft een interne mailwisseling van it-medewerkers van het ministerie van Veiligheid en Justitie boven tafel gekregen. Die mails geven een ontluisterend beeld, als ze het hele verhaal vertellen. De medewerkers constateren in juni 2014 in mails dat er een back-up moet zijn waarop het bonnetje staat. Verdere werkzaamheden aan de back-up worden daarna plots per decreet gestaakt. De directie Financieel-Economische Zaken van het ministerie gaat daarna over de vraag of die back-up weer wordt opgestart en onderzocht, een zogenoemde ‘restore’, valt in de mails te lezen.


Toenmalig minister Opstelten (Veiligheid en Justitie) schreef vlak daarna aan de Kamer dat het bonnetje onvindbaar was en dat er geen back-up was. De restore waarmee alsnog ‘het bonnetje’ gevonden wordt, komt pas in 2015 als Nieuwsuur het juiste bedrag al heeft gemeld.

Minister Van der Steur (Veiligheid en Justitie) heeft besloten de Commissie Oosting, die onderzoek deed naar de Teevendeal, opnieuw in het leven te roepen. Oosting zelf geeft aan dat hij de mailwisseling graag had gehad zodat hij had kunnen beoordelen “of hier daadwerkelijk en op goede gronden kan worden gesproken van een situatie van een doofpot”.

Het heropenen van een dergelijk groot onderzoek en de mogelijkheid van een doofpot van deze omvang zijn politiek zeer explosieve zaken. Van der Steur, die al meermaals in het parlement onder vuur is komen te liggen, kan zwaar gestraft worden als er onder het bewind van zijn voorganger echt sprake is geweest van een doofpot.

Bron: Telegraaf
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  maandag 25 januari 2016 @ 20:52:27 #109
123341 penny-wise
Cliniclown-aspirant
pi_159392657
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:31 schreef BarryOSeven het volgende:
Heb er alles bij elkaar opgeteld ongeveer 0% vertrouwen in dat hier de schuldige uit gaat komen. Deze overheid is gewoon een grote in en intrieste grap.
Geert had toch wel een beetje gelijk.....

Daarbij, mensen die straks nog VVD stemmen...
  maandag 25 januari 2016 @ 20:56:46 #110
168739 Red_85
'echt wel'
pi_159392809
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:14 schreef Breekfast het volgende:
Heerlijk dit, wat een verhaal weer _O-
Ministerie van justitie is echt verrot tot in het kleinste kopieerhok..
Maar als je dat 3 jaar terug typte was je een gekkie. Mèn wat een smerig volk daar.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 25 januari 2016 @ 20:58:27 #111
168739 Red_85
'echt wel'
pi_159392869
quote:
7s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:52 schreef penny-wise het volgende:

[..]

Geert had toch wel een beetje gelijk.....

Daarbij, mensen die straks nog VVD stemmen...
Sowieso op de traditionele partijen. Tijd voor nieuw élan. Deze prut is klaar.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_159393070
Dat Teevendealtje begint een beetje saai te worden net een plaat die blijft hangen
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
  maandag 25 januari 2016 @ 21:05:10 #113
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_159393089
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:04 schreef vipergts het volgende:
Dat Teevendealtje begint een beetje saai te worden net een plaat die blijft hangen
Integendeel.

Teeven-deal => Cees H => Rolodex-onderzoek => Demminck

Het Rolodex onderzoek zou kapot gemaakt zijn en de Wikipedia pagina hierover is verwijdert.

Het zaakje gaat steeds harder stinken.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_159393204
quote:
7s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:05 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Integendeel.

Teeven-deal => Cees H => Rolodex-onderzoek => Demminck

Het Rolodex onderzoek zou kapot gemaakt zijn en de Wikipedia pagina hierover is verwijdert.

Het zaakje gaat steeds harder stinken.
Ben benieuwd hoeveel stront dit kabinet nog weg kan scheppen voordat ze erin wegzakken
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_159393285
quote:
14s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:04 schreef YuckFou het volgende:

[..]

Je zou zeggen dat vd Steur hier nu niet meer mee wegkomt, dit zeggen terwijl er bekend is dat het bewust stil is gelegd is natuurlijk kansloos liegen tegen de kamer...
Die gast is nog erger dan ome Ivo.
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
pi_159393493
quote:
7s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:52 schreef penny-wise het volgende:

[..]


Daarbij, mensen die straks nog VVD stemmen...
Ik begrijp niet waarom deze partij nog altijd mag regeren. Ze voldoen niet meer aan de westerse maatstaven.
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
pi_159393587
Kan het kabinet hierom gaan vallen?
Do what you love, love what you do!
pi_159393709
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:19 schreef kree het volgende:
Kan het kabinet hierom gaan vallen?
Dat zou het wel moeten, maar erg waarschijnlijk is het niet.

edit: Dat hangt er ook deels vanaf hoe veel andere bewindsleden er nog bij betrokken zijn.
pi_159393767
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:19 schreef kree het volgende:
Kan het kabinet hierom gaan vallen?
Kunnen wel maar doen niet, ach het is beter als goede tijden slechte tijden. Alleen heeft art zich niet goed voorbereid op de rol van Ludo. Als Rutte nu nog even vreemd gaat met de vrouw van Wilders dat zou pas een cliffhanger zijn
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
  maandag 25 januari 2016 @ 21:27:41 #120
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_159393852
quote:
7s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:05 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Integendeel.
Teeven-deal => Cees H => Rolodex-onderzoek => Demminck
Het Rolodex onderzoek zou kapot gemaakt zijn en de Wikipedia pagina hierover is verwijdert.
Het zaakje gaat steeds harder stinken.
In principe niet zo vreemd hoor dat ze de Rolodex zaak op Wiki (blijven) begraven.

Wat je er ook van vindt, het wendt of keert, zolang er geen (kei)harde bronnen of bewijzen zijn, heeft een POV (point of view) artikel geen bestaansrecht op Wikipedia wat immers geen NWS is.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_159393862
Ik vind het afgezien van dit nieuwe feit nog altijd raar dat daags na het debat over Commissie Oosting dat Teeven doodleuk een interview aan de krant gaf en vertelde dat hij meer wist, maar dat hij dat mee zijn graf in zou nemen en dat daar vervolgens geen enkele kamervragen over gesteld zijn geworden.

In de kamer moesten we Rutte toch echt geloven dat de onderste steen nu boven was en omdat Oosting geen bewijs voor meer gevonden had was er ook niet meer. Dit was het.

En daags erna zegt een van de hoofdrolspelers doodleuk er is meer. En daar doet men niks mee!? 8)7
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  maandag 25 januari 2016 @ 21:30:50 #122
423997 Lunatiek
RadicaalFilosoof
pi_159393971
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:30 schreef jcdragon het volgende:
De schuld bij ICT mensen leggen. :')
"Bastard Operator From Hell Strikes Back". Van mij mag ICT een schadevergoeding wegens smaad eisen.
pi_159394045
Zou al dat geld wel naar Cees H. overgemaakt zijn :{
Snap zo 1,2,3 niet wat Teeven zijn belang is om hier (aanhoudend) over te liegen cq over te zwijgen.
  maandag 25 januari 2016 @ 21:34:23 #124
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_159394116
quote:
18s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:27 schreef Vallon het volgende:

[..]

In principe niet zo vreemd hoor dat ze de Rolodex zaak op Wiki (blijven) begraven.

Wat je er ook van vindt, het wendt of keert, zolang er geen (kei)harde bronnen of bewijzen zijn, heeft een POV (point of view) artikel geen bestaansrecht op Wikipedia wat immers geen NWS is.
Er zijn genoeg artikelen over te vinden in de MSN, genoeg redenen voor een wiki-pagina.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 25 januari 2016 @ 21:35:10 #125
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_159394139
quote:
1s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:25 schreef vipergts het volgende:

[..]

Kunnen wel maar doen niet, ach het is beter als goede tijden slechte tijden. Alleen heeft art zich niet goed voorbereid op de rol van Ludo. Als Rutte nu nog even vreemd gaat met de vrouw van Wilders dat zou pas een cliffhanger zijn
_O-
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
pi_159394314
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:35 schreef jcdragon het volgende:

[..]

_O-
Als Rutte met een met verf besmeurd gezicht in de kamer verschijnt heeft hij een blauwtje gelopen. :)
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_159394356
pieterkleinrtl twitterde op maandag 25-01-2016 om 21:31:24 ,,Er is geen poging geweest om iets toe te dekken.''Rutte, in 't debat over #teevendeal https://t.co/LHlt5wkznN https://t.co/wkkUP74cZx reageer retweet
  maandag 25 januari 2016 @ 21:43:05 #128
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_159394435
quote:
7s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:34 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Er zijn genoeg artikelen over te vinden in de MSN, genoeg redenen voor een wiki-pagina.
Ik begrijp en volg je dat de Rolodex stinkt dat het overweldigend ruikt.

Ga zelf maar op zoek, wat je ook aantreft of vindt over/van de zaak; het is allemaal (overgenomen) hearsay en wat iemand er van vindt.
Wikipedia is daarbij geen discussiesite waar de meeste stemmen gelden of zo, laat staan of het in welke krant dan ook staat. Wiki wordt puur gemodereerd op basis van verifieerbare argumenten.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_159394654
quote:
7s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:05 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Integendeel.

Teeven-deal => Cees H => Rolodex-onderzoek => Demminck

Het Rolodex onderzoek zou kapot gemaakt zijn en de Wikipedia pagina hierover is verwijdert.

Het zaakje gaat steeds harder stinken.
Pagina bestaat gewoon hoor:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Rolodex

:)
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  maandag 25 januari 2016 @ 21:51:37 #130
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_159394768
quote:
6s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:48 schreef Geralt het volgende:

[..]

Pagina bestaat gewoon hoor:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Rolodex

:)
We hebben het over de zaak: https://nl.wikipedia.org/wiki/Rolodex-zaak
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
  maandag 25 januari 2016 @ 22:00:12 #131
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_159395061
Straks/nu op Nieuwsuur (25jan16 22u00) de NOS visie omtrent het wegtoveren.
http://nos.nl/artikel/2082796-van-der-steur-commissie-oosting-begint-zo-snel-mogelijk.html

Timeline: http://nos.nl/nieuwsuur/artikel/2073842-de-teevendeal-hoe-zit-het.html

met als slagroompunt:
quote:
16dec15: Tijdens een urenlang debat gaat premier Rutte diep door het stof. Dat voorkomt niet dat een door de oppositie breed gesteunde motie van afkeuring wordt ingediend. Rutte noemt dit het zwaarste debat uit zijn loopbaan.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_159395136
Het kabinet moet steeds dieper graven om trucs te verzinnen om maar niet te vallen. Nadat men ternauwernood in het Maat debat Van der Steur hebben kunnen redden met een Motie van Afkeuring, moeten ze waarschijnlijk nu al deze motie gaan waarmaken. Misschien weet Teeven het debat nog enkele weken te rekken door schriftelijk proberen te gaan antwoorden, maar veel meer dan een maand kan er niet tussen die motie en een nieuw debat over het leugenachtig en zondebok zoekend gedrag van de laatste ministers van Justitie (en Teeven) zitten.

Ben benieuwd waarmee ze nu weer gaan komen, wie nu de zondebok gemaakt gaat worden, en welke semantische woordspelletjes er nu weer gespeeld gaan worden (wordfeud is er niks bij). Ik voel in elk geval weer een hoofdelijke stemming aankomen voor een motie van wantrouwen. Absoluut terecht.

Ik denk overigens dat het gegooid gaat worden op het aloude "met de kennis van nu" of de "de minister is eigenlijk al gestraft voor zijn gedrag met de motie van afkeuring" adagium. Hopelijk weet iemand even goed door die vlies van woordstront die om Van der Steur heen zit te prikken

[ Bericht 3% gewijzigd door Bensel op 25-01-2016 22:26:54 ]
For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15
  maandag 25 januari 2016 @ 22:05:23 #133
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_159395209
:O. Wat een dom gezeik dit zeg. Het lijkt wel een soap. Dit is de politiek tegenwoordig?
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_159395257
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:02 schreef Bensel het volgende:
Het kabinet moet steeds dieper graven om trucs te verzinnen om maar niet te vallen. Nadat men ternauwernood in het Maat debat Teeven hebben kunnen redden met een Motie van Afkeuring, moeten ze waarschijnlijk nu al deze motie gaan waarmaken. Misschien weet Teeven het debat nog enkele weken te rekken door schriftelijk proberen te gaan antwoorden, maar veel meer dan een maand kan er niet tussen die motie en een nieuw debat over het leugenachtig en zondebok zoekend gedrag van Teeven zitten.

Ben benieuwd waarmee ze nu weer gaan komen, wie nu de zondebok gemaakt gaat worden, en welke semantische woordspelletjes er nu weer gespeeld gaan worden (wordfeud is er niks bij). Ik voel in elk geval weer een hoofdelijke stemming aankomen voor een motie van wantrouwen. Absoluut terecht.

Ik denk overigens dat het gegooid gaat worden op het aloude "met de kennis van nu" of de "de minister is eigenlijk al gestraft voor zijn gedrag met de motie van afkeuring" adagium. Hopelijk weet iemand even goed door die vlies van woordstront die om Teeven heen zit te prikken
Je doet je ondertitel eer aan.
  maandag 25 januari 2016 @ 22:07:58 #135
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_159395297
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:41 schreef Ajacied422 het volgende:
pieterkleinrtl twitterde op maandag 25-01-2016 om 21:31:24 ,,Er is geen poging geweest om iets toe te dekken.''Rutte, in 't debat over #teevendeal https://t.co/LHlt5wkznN https://t.co/wkkUP74cZx reageer retweet
Nou dat is dus gewoon wederom liegen. Vuile hufter dat het is, opstappen met die verrader.
  maandag 25 januari 2016 @ 22:08:38 #136
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_159395317
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:02 schreef Bensel het volgende:
Het kabinet moet steeds dieper graven om trucs te verzinnen om maar niet te vallen. Nadat men ternauwernood in het Maat debat Teeven hebben kunnen redden met een Motie van Afkeuring, moeten ze waarschijnlijk nu al deze motie gaan waarmaken. Misschien weet Teeven het debat nog enkele weken te rekken door schriftelijk proberen te gaan antwoorden, maar veel meer dan een maand kan er niet tussen die motie en een nieuw debat over het leugenachtig en zondebok zoekend gedrag van Teeven zitten.

Ben benieuwd waarmee ze nu weer gaan komen, wie nu de zondebok gemaakt gaat worden, en welke semantische woordspelletjes er nu weer gespeeld gaan worden (wordfeud is er niks bij). Ik voel in elk geval weer een hoofdelijke stemming aankomen voor een motie van wantrouwen. Absoluut terecht.

Ik denk overigens dat het gegooid gaat worden op het aloude "met de kennis van nu" of de "de minister is eigenlijk al gestraft voor zijn gedrag met de motie van afkeuring" adagium. Hopelijk weet iemand even goed door die vlies van woordstront die om Teeven heen zit te prikken
Ik lees wat je schrijft maar hier zit toch weer een Ard van der Steurtje in die JUIST de ICT al te makkelijk de schuld had gegeven dat ZIJ het niet konden vinden. Er waren volgens hem externe consultants nodig om het te vinden......

Het zou mij verbazen en dat zal ik maar alvast dat hij hier nog mee kan wegkomen. Wederom gilt de goed in het pak genaaide Ard weer iets wat hij niet kan noch hoorde te zeggen.
Ik ken de ICT jongens en het wordt gehackt.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_159395336
quote:
15s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:05 schreef Fir3fly het volgende:
:O. Wat een dom gezeik dit zeg. Het lijkt wel een soap. Dit is de politiek tegenwoordig?
Het is een onderwerp van niks natuurlijk maar het zegt wel alles over dit doofpotten-kabinet.

Hopelijk worden de stoelpoten nu definitief afgezaagd.
pi_159395482
Was hierom geen motie van afkeuring al vorig jaar?

Maarja, even debatje doen en we zitten weer tot 2017 :D
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
pi_159395610
quote:
1s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:56 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Ministerie van justitie is echt verrot tot in het kleinste kopieerhok..
Maar als je dat 3 jaar terug typte was je een gekkie. Mèn wat een smerig volk daar.
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
  maandag 25 januari 2016 @ 22:22:13 #140
8369 speknek
Another day another slay
pi_159395765
Jezus heeft die Van der Steur ooit een keer de waarheid gesproken?
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_159395866
quote:
14s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:08 schreef Vallon het volgende:

[..]

Ik lees wat je schrijft maar hier zit toch weer een Ard van der Steurtje in die JUIST de ICT al te makkelijk de schuld had gegeven dat ZIJ het niet konden vinden. Er waren volgens hem externe consultants nodig om het te vinden......

Het zou mij verbazen en dat zal ik maar alvast dat hij hier nog mee kan wegkomen. Wederom gilt de goed in het pak genaaide Ard weer iets wat hij niet kan noch hoorde te zeggen.
Ik ken de ICT jongens en het wordt gehackt.
ahum. ik bedoel natuurlijk niet Teeven in mijn relaas, maar Van der Steur. zal het ff aanpassen. Staatssecretarissen en ministers wisselen ook zo snel de laatste tijd

[ Bericht 17% gewijzigd door Bensel op 25-01-2016 22:30:13 ]
For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15
pi_159395928
quote:
14s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:08 schreef Vallon het volgende:

[..]

Ik lees wat je schrijft maar hier zit toch weer een Ard van der Steurtje in die JUIST de ICT al te makkelijk de schuld had gegeven dat ZIJ het niet konden vinden. Er waren volgens hem externe consultants nodig om het te vinden......
Die mensen beledigd natuurlijk, en nu komt het ineens bij Nieuwsuur terecht...

'Politiek' niet heel handig gedaan dat schofferen van het lagere personeel. Maar ja, Van der Steur heeft er wel eerder in interviews blijk van gegeven niet zo veel voeling te hebben met gewone hardwerkende Nederlanders, bij zijn ministerie of daarbuiten.

Het ge-VVD op het ministerie van justitie en veiligheid lijkt me inmiddels wel een parlementaire enquete waard.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_159396042
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:27 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Die mensen beledigd natuurlijk, en nu komt het ineens bij Nieuwsuur terecht...

'Politiek' niet heel handig gedaan dat schofferen van het lagere personeel. Maar ja, Van der Steur heeft er wel eerder in interviews blijk van gegeven niet zo veel voeling te hebben met gewone hardwerkende Nederlanders, bij zijn ministerie of daarbuiten.

Het ge-VVD op het ministerie van justitie en veiligheid lijkt me inmiddels wel een parlementaire enquete waard.
Tijd om het ministerie per direct te ontmantelen.
pi_159396081
quote:
14s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:30 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Tijd om het ministerie per direct te ontmantelen.
Ik denk dat het contract van die medewerkers weer beeindigd, euhm, ik bedoel op non-actief gesteld gaan worden...
For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15
pi_159396160
Hier wreekt het zich dat het ministerie van Justitie zo'n VVD bolwerk is geworden.

Corruptie viert wel hoogtij binnen de VVD trouwens. :r

Maar wat wil je anders van een partij zonder moraal. Alleen eigen gewin telt daar.

Al die schandalen zal de gemiddelde VVD stemmer ook weinig deren, want die heeft net zo min iets op met moraal en geweten en des te meer met de eigen portemonnee.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  maandag 25 januari 2016 @ 22:36:01 #146
273703 MangoTree
I wish I had...
pi_159396230
quote:
5s.gif Op maandag 25 januari 2016 21:32 schreef empa1010 het volgende:
Zou al dat geld wel naar Cees H. overgemaakt zijn :{
Snap zo 1,2,3 niet wat Teeven zijn belang is om hier (aanhoudend) over te liegen cq over te zwijgen.
Goed punt. (8>

Net nieuwsuur gezien en verbaas me over de domheid in Den Haag. Toch fijn dat de publieke staatsomroep dit brengt. Zou me namelijk niet verbazen als Rutte ook alsnog (en terecht) in de problemen komt hierover.

Waarom het nu opnieuwe gestarte onderzoek maanden moet duren is helemaal zot. Hoe simpel is om dit binnen een paar weken tot op de bodem uit te zoeken? Met behulp van de betreffende ICT'ers natuurlijk onder andere. Waarom verklaar je als commissievoorzitter zelf dat het onderzoek maanden gaat duren..?
2019: The Great Awakening
pi_159396237
Ik denk dat het contract van die medewerkers weer beeindigd, euhm, ik bedoel op non-actief gesteld gaan worden...
For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15
  maandag 25 januari 2016 @ 22:43:14 #148
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_159396496
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:27 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Die mensen beledigd natuurlijk, en nu komt het ineens bij Nieuwsuur terecht...

'Politiek' niet heel handig gedaan dat schofferen van het lagere personeel. Maar ja, Van der Steur heeft er wel eerder in interviews blijk van gegeven niet zo veel voeling te hebben met gewone hardwerkende Nederlanders, bij zijn ministerie of daarbuiten.

Het ge-VVD op het ministerie van justitie en veiligheid lijkt me inmiddels wel een parlementaire enquete waard.
Homtiepomptiedom......wie kwam daar toch goed gekleed in het langelindelaantje om.....
Ik ga maar vast weer een popcorntime bestelling doen.

quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:31 schreef Bensel het volgende:
[..]
Ik denk dat het contract van die medewerkers weer beeindigd, euhm, ik bedoel op non-actief gesteld gaan worden...
Ik ben zelf ICT'er op tamelijk wat ingewikkelde plaatsen (geweest) waarbij het helemaal niet erg is om de schuld mee te krijgen (daar word je als inwisselbare consultant immers zwaar voor betaald) maar wat hier gebeurd(e) tart elk besef.
Ik kan Ard alleen maar aanraden om niks meer te zeggen wat niet klopt en zsm het boetekleed aantrekken. Elke goed georganiseerde ICT'er zorgt altijd O-) dat die z'n (backup)zaakjes op orde heeft, zeker wanneer het 't persoonlijk (mail)belang treft.

Trouwens Pechtold was in Nieuwsuur ook al wat dubbel bezig..... hij vroeg zich af waarom de betreffende ICT'ers zich zelf niet bij commissie Oosting hadden gemeld.
Vast een klein tipje waarom zij zich niet gingen/konden melden: dat mochten/konden ze ambtshalve niet.

Strikt hypothetisch hoor _O- , wanneer ik als ICT'er werd ingehuurd moest ik veelal documenten ondertekenen die volgens mijn advocaat samengevat zeiden: IOU.

[ Bericht 5% gewijzigd door Vallon op 25-01-2016 22:51:33 ]
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_159396816
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:36 schreef MangoTree het volgende:

[..]

Goed punt. (8>

Net nieuwsuur gezien en verbaas me over de domheid in Den Haag. Toch fijn dat de publieke staatsomroep dit brengt. Zou me namelijk niet verbazen als Rutte ook alsnog (en terecht) in de problemen komt hierover.

Waarom het nu opnieuwe gestarte onderzoek maanden moet duren is helemaal zot. Hoe simpel is om dit binnen een paar weken tot op de bodem uit te zoeken? Met behulp van de betreffende ICT'ers natuurlijk onder andere. Waarom verklaar je als commissievoorzitter zelf dat het onderzoek maanden gaat duren..?
Omdat het debat naar aanleiding van het onderzoek dan vlak voor de verkiezingen valt (die zijn uiterlijk begin maart 2017).
  maandag 25 januari 2016 @ 22:57:36 #150
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_159396917
Even een crosspost.... Teeven sloot miljoenendeal met drugscrimineel #2

quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:27 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Die mensen beledigd natuurlijk, en nu komt het ineens bij Nieuwsuur terecht...

'Politiek' niet heel handig gedaan dat schofferen van het lagere personeel. Maar ja, Van der Steur heeft er wel eerder in interviews blijk van gegeven niet zo veel voeling te hebben met gewone hardwerkende Nederlanders, bij zijn ministerie of daarbuiten.

Het ge-VVD op het ministerie van justitie en veiligheid lijkt me inmiddels wel een parlementaire enquete waard.
Homtiepomptiedom......wie kwam daar toch goed gekleed in het langelindelaantje om.....
Ik ga maar vast weer een popcorntime bestelling doen.

quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:31 schreef Bensel het volgende:
[..]
Ik denk dat het contract van die medewerkers weer beeindigd, euhm, ik bedoel op non-actief gesteld gaan worden...
Ik ben zelf ICT'er op tamelijk wat ingewikkelde plaatsen (geweest) waarbij het helemaal niet erg is om de schuld mee te krijgen (daar word je als inwisselbare consultant immers zwaar voor betaald) maar wat hier gebeurd(e) tart elk besef.
Ik kan Ard alleen maar aanraden om niks meer te zeggen wat niet klopt en zsm het boetekleed aantrekken. Elke goed georganiseerde ICT'er zorgt altijd O-) dat die z'n (backup)zaakjes op orde heeft, zeker wanneer het 't persoonlijk (mail)belang treft.

Trouwens Pechtold was in Nieuwsuur ook al wat dubbel bezig..... hij vroeg zich af waarom de betreffende ICT'ers zich zelf niet bij commissie Oosting hadden gemeld.
Vast een klein tipje waarom zij zich niet gingen/konden melden: dat mochten/konden ze ambtshalve niet.

Strikt hypothetisch hoor _O- , wanneer ik als ICT'er werd ingehuurd moest ik veelal documenten ondertekenen die volgens mijn advocaat samengevat zeiden: IOU.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_159397125
quote:
10s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:57 schreef Vallon het volgende:

Trouwens Pechtold was in Nieuwsuur ook al wat dubbel bezig..... hij vroeg zich af waarom de betreffende ICT'ers zich zelf niet bij commissie Oosting hadden gemeld.
Vast een klein tipje waarom zij zich niet gingen/konden melden: dat mochten/konden ze ambtshalve niet.
Pechtold en Van der Steur begrijpen elkaar wel, die kennen elkaar van de studentenvereniging.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_159397356
En dat telefonische gesprek tussen Teeven en die corrupte Limburgse wethouder die niet afgeluisterd zou zijn omdat toevallig de opname apparatuur een storing had op dat moment? Zou dat ook niet verder uitgezocht moeten worden?
pi_159397458
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 23:18 schreef polderturk het volgende:
En dat telefonische gesprek tussen Teeven en die corrupte Limburgse wethouder die niet afgeluisterd zou zijn omdat toevallig de opname apparatuur een storing had op dat moment? Zou dat ook niet verder uitgezocht moeten worden?
Zelfde soort situatie inderdaad.
  maandag 25 januari 2016 @ 23:37:16 #154
273703 MangoTree
I wish I had...
pi_159397761
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 22:53 schreef Tocadisco het volgende:

[..]

Omdat het debat naar aanleiding van het onderzoek dan vlak voor de verkiezingen valt (die zijn uiterlijk begin maart 2017).
Ik zie daar dan niet echt een voordeel in voor de beoogde opvolger van Rutte en de VVD, behalve dat men hoopt dat iedereen het weer een beetje vergeten en het allemaal wel weer meevalt.

Overigens hebben ze onlangs na een heftig debat plechtig beloofd dat vanaf nu alle gevraagde informatie eerder boven tafel komt? })
2019: The Great Awakening
pi_159397826
quote:
15s.gif Op maandag 25 januari 2016 23:22 schreef karton2 het volgende:

[..]

Zelfde soort situatie inderdaad.
Wel vreemd dat hier nooit een commissie voor is opgericht. Voor de Teevendeal zijn er twee commissies opgericht.
pi_159397835
Het geeft alleen bevestiging dat Teeven en Opstelten terecht zijn weggestuurd, verder kunnen we er vrij weinig mee ben ik bang.
pi_159398535
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 20:30 schreef jcdragon het volgende:
De schuld bij ICT mensen leggen. :')
:') Typisch weer ja. Ook zonder blikken of blozen zo'n bewering maken zonder ook maar te weten wat de omstandigheden of contractuele verplichtingen waren.

Het zou wat zijn als de IT-ers op eigen houtje zaken naar buiten gaan brengen, want ik kan me niet voorstellen dat dit het meest schokkende is wat ze in hun carrière zijn tegengekomen.
pi_159398611
Hopelijk einde Van der Steur. Die man is totaal niet te vertrouwen en blijkt dus alweer gelogen te hebben.
pi_159399065
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 00:25 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Hopelijk einde Van der Steur. Die man is totaal niet te vertrouwen en blijkt dus alweer gelogen te hebben.
Reken er maar niet op. VVD'ers zijn niet zo van het opstappen.
pi_159399899
quote:
Goh, dat zagen we nu niet aankomen. :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_159399912
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 19:46 schreef Ajacied422 het volgende:
Van der Steur gaf dezelfde ICT'ers tijdens het laatste debat over de Teevendeal min of meer de schuld dat het zo lang duurde. "Dat had een jaar eerder gekund, als ze de juiste mensen op de ICT hadden gehad. Daar zat natuurlijk de fout die is gemaakt."
Er waren al de nodige aanwijzingen dat van der Steur een rat zou kunnen zijn (zie het kasteel), bij deze weten we het zeker. Bah, wat een vuil kereltje is dat. Dan toch liever Opa Opstelten die niet weet wat een IP-adres is dan zo'n achterbaks ventje!
Hopelijk wordt er morgen een motie van wantrouwen tegen hem ingediend. Het is hoog tijd dat hij oprot uit onze politiek.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  Forum Admin dinsdag 26 januari 2016 @ 02:57:43 #162
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_159399919
Weet een VVD doofpot schandaal? Nee toch?! :o
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_159399929
quote:
10s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 02:57 schreef Straatcommando. het volgende:
Weet een VVD doofpot schandaal? Nee toch?! :o
Had je niet verwacht he :)
Wem die Scheisse bis zum Hals steht, sollte den Kopf nicht hängen lassen
pi_159399948
quote:
10s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 02:57 schreef Straatcommando. het volgende:
Weet een VVD doofpot schandaal? Nee toch?! :o
Ik vrees dat de PvdA zich nu relatief soft gaat opstellen omdat het de samenwerking onder druk zou zetten (lees: de coalitie zou vallen) als de tweede keer in 1 kabinet een minister van hetzelfde ministerie van dezelfde partij moet oprotten. Ze zullen even gaan mopperen maar niet zijn aftreden eisen of daarmee instemmen. :{
Het is maar een vermoeden maar dit voorspel ik. Ik hoop dat hij wel moet aftreden. van der Steur heeft gelogen tegen het parlement en hij heeft zijn eigen medewerkers afgevallen door te beweren dat ze inefficiënt handelden terwijl ze juist van hem een verbod kregen om het bonnetje te vinden.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  Forum Admin dinsdag 26 januari 2016 @ 03:10:20 #165
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_159399981
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 03:02 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Ik vrees dat de PvdA zich nu relatief soft gaat opstellen omdat het de samenwerking onder druk zou zetten (lees: de coalitie zou vallen) als de tweede keer in 1 kabinet een minister van hetzelfde ministerie van dezelfde partij moet oprotten. Ze zullen even gaan mopperen maar niet zijn aftreden eisen of daarmee instemmen. :{
Het is maar een vermoeden maar dit voorspel ik. Ik hoop dat hij wel moet aftreden. van der Steur heeft gelogen tegen het parlement en hij heeft zijn eigen medewerkers afgevallen door te beweren dat ze inefficiënt handelden terwijl ze juist van hem een verbod kregen om het bonnetje te vinden.
Dit kabinet heeft als doel de rit uit te zitten, hoe dan ook. Het is gewoon walgelijk :D

Je hebt gelijk natuurlijk, dit moet de kop kosten van van der Steur, maar dat gaat toch niet gebeuren. De politiek in Nederland is best treurig. Laatst ook het bericht dat er niet vervolgd gaat worden in het lek van de commissie stiekem. Toe dan. :r
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  dinsdag 26 januari 2016 @ 03:19:44 #166
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_159400017
Misschien is dit wel een van de zaken van de Commissie Stiekem.
pi_159400022
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 23:07 schreef Weltschmerz het volgende:

Pechtold en Van der Steur begrijpen elkaar wel, die kennen elkaar van de studentenvereniging.
M.a.w 1 pot nat?
  Forum Admin dinsdag 26 januari 2016 @ 03:23:20 #168
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_159400034
quote:
14s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 03:19 schreef TheThirdMark het volgende:
Misschien is dit wel een van de zaken van de Commissie Stiekem.
Duddududummmmm

Zou wat zijn :P
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_159400042
quote:
15s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 03:21 schreef Iwanius het volgende:

[..]

M.a.w 1 pot nat?
Wat denk je? Pechtold is een linke loetje die ze echt heel erg achter de ellebogen heeft
Wem die Scheisse bis zum Hals steht, sollte den Kopf nicht hängen lassen
pi_159400381
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 02:56 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Er waren al de nodige aanwijzingen dat van der Steur een rat zou kunnen zijn (zie het kasteel), bij deze weten we het zeker. Bah, wat een vuil kereltje is dat. Dan toch liever Opa Opstelten die niet weet wat een IP-adres is dan zo'n achterbaks ventje!
Hopelijk wordt er morgen een motie van wantrouwen tegen hem ingediend. Het is hoog tijd dat hij oprot uit onze politiek.
Wellicht laat de oppositie hem zitten zodat ze nog een jaar lang tegen een falende VVD'er op justitie aan kunnen schoppen. Althans, dat is al een tijdje een gangbare theorie.
pi_159400872
Typisch gevalletje "revenge of the nerds"

Hier zien we een foto van de ICT'ers die kijken naar de uitzending Nieuwsuur gisteren mbt van der Steur en het bonnetje.
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
pi_159401794
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 00:25 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Hopelijk einde Van der Steur. Die man is totaal niet te vertrouwen en blijkt dus alweer gelogen te hebben.
Hopelijk het einde van dit kabinet. Deze leugens kun je niet blijven verdedigen.
  dinsdag 26 januari 2016 @ 10:32:02 #173
165633 eriksd
The grand facade...
pi_159402323
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 03:02 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Ik vrees dat de PvdA zich nu relatief soft gaat opstellen omdat het de samenwerking onder druk zou zetten (lees: de coalitie zou vallen) als de tweede keer in 1 kabinet een minister van hetzelfde ministerie van dezelfde partij moet oprotten. Ze zullen even gaan mopperen maar niet zijn aftreden eisen of daarmee instemmen. :{
Het is maar een vermoeden maar dit voorspel ik. Ik hoop dat hij wel moet aftreden. van der Steur heeft gelogen tegen het parlement en hij heeft zijn eigen medewerkers afgevallen door te beweren dat ze inefficiënt handelden terwijl ze juist van hem een verbod kregen om het bonnetje te vinden.
Was hij al minister toen dit speelde? Volgens mij is die "instructie" toch uitgevaardigd toen Opstelten nog minister was? Dan kan hem dat niet verweten worden.
Op donderdag 11 oktober 2012 19:49 schreef Tem het volgende:
Bis bis bis
Op maandag 17 december 2012 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
Wij krijgen niks voor kerst van de baas. Alleen een trap onder de reet en een stuk steenkool.
  dinsdag 26 januari 2016 @ 10:34:53 #174
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_159402375
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 08:33 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Typisch gevalletje "revenge of the nerds"
[ afbeelding ]
Hier zien we een foto van de ICT'ers die kijken naar de uitzending Nieuwsuur gisteren mbt van der Steur en het bonnetje.
:D

Ik hoop dat dit nog maar het begin is, want de ICT'ers in overheidsdienst hebben al behoorlijk wat shit over zich heen gekregen de laatste jaren. De vele faalprojecten worden ook vaak (mede) in hun schoenen geschoven, terwijl het naar mijn indruk juist niet aan hen ligt. Het zijn vaak de enigen die van te voren al zeggen dat iets onhaalbaar is, omdat zij de situatie, bestaande systemen enz. kennen. Maar ja, zo'n (nieuwe) minister met grootse plannen en de nodige geldingsdrang wil dat niet horen natuurlijk. Die huurt gewoon een club als Ordina/Cap Gemini/Atos/etc. in, die nooit te beroerd zijn om vele miljoenen op te strijken met een faalprojectje. B-)

Blijkbaar was de schoffering van V.d. Steur voor iemand nu de druppel die de emmer deed overlopen. Good on him/her!
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_159402418
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 03:25 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Wat denk je? Pechtold is een linke loetje die ze echt heel erg achter de ellebogen heeft
Iemand zou een gifje moeten maken van Pechtold bij Nieuwsuur gisteren. Hoe die oogjes heen en weer gingen... Je zag hem gewoon denken en wikken en wegen wat hij eens zou gaan zeggen, zodat het hem het meeste voordeel op zou leveren. Wat een creep.
  dinsdag 26 januari 2016 @ 10:38:29 #176
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_159402446
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 10:32 schreef eriksd het volgende:

[..]

Was hij al minister toen dit speelde? Volgens mij is die "instructie" toch uitgevaardigd toen Opstelten nog minister was? Dan kan hem dat niet verweten worden.
Hij heeft wel gelogen tegen de kamer, door het op incompetentie van de ICT'ers te gooien. Ikzelf vermoed dat hij wel beter wist, maar zelfs al is dat niet zo, dan nog is het zijn verantwoordelijkheid om te zorgen dat hij de waarheid boven water krijgt en vertelt.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  dinsdag 26 januari 2016 @ 10:40:22 #177
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_159402481
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 10:37 schreef contactpersoon het volgende:

[..]

Iemand zou een gifje moeten maken van Pechtold bij Nieuwsuur gisteren. Hoe die oogjes heen en weer gingen... Je zag hem gewoon denken en wikken en wegen wat hij eens zou gaan zeggen, zodat het hem het meeste voordeel op zou leveren. Wat een creep.
Pechtold schoof de schuld indirect ook in de schoenen van de ICT'ers, door ze te verwijten niet uit eigen beweging naar Oosting te zijn gestapt. Wát een flapdrol! Die mensen moeten doen wat ze gevraagd wordt en hebben een ambtsgeheim.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:17:33 #178
165633 eriksd
The grand facade...
pi_159403294
quote:
2s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 10:38 schreef Jane het volgende:

[..]

Hij heeft wel gelogen tegen de kamer, door het op incompetentie van de ICT'ers te gooien. Ikzelf vermoed dat hij wel beter wist, maar zelfs al is dat niet zo, dan nog is het zijn verantwoordelijkheid om te zorgen dat hij de waarheid boven water krijgt en vertelt.
Ja, en daar is hij mee bezig. Als v/d Steur op het moment dat hij aangaf dat het probleem bij ICT lag niets wist van die instructie die is uitgevaardigd voordat hij Minister was, moeten we het allemaal niet te moeilijk maken.
Op donderdag 11 oktober 2012 19:49 schreef Tem het volgende:
Bis bis bis
Op maandag 17 december 2012 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
Wij krijgen niks voor kerst van de baas. Alleen een trap onder de reet en een stuk steenkool.
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:18:37 #179
168739 Red_85
'echt wel'
pi_159403319
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 10:03 schreef Elzies het volgende:

[..]

Hopelijk het einde van dit kabinet. Deze leugens kun je niet blijven verdedigen.
Hoeveel ministers en staatssecretarissen zijn er al geofferd om welke reden dan ook?
Hoe vaak hebben ze in de achterkamertjes gezeten voor 'overleg' omdat ze er niet uitkwamen?
Hoeveel leugens willen we nog zien van ze?

Met als klapper het MvJ waar eigenlijk gewoon een bezem door heen moet + alle geheimen op tafel mbt het bonnetje en de rolodex coverup.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:27:27 #180
262 Re
Kiss & Swallow
pi_159403531
het is een soap waar ze maar niet over willen uitglijden ...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:34:58 #181
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_159403655
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 11:17 schreef eriksd het volgende:

[..]

Ja, en daar is hij mee bezig. Als v/d Steur op het moment dat hij aangaf dat het probleem bij ICT lag niets wist van die instructie die is uitgevaardigd voordat hij Minister was, moeten we het allemaal niet te moeilijk maken.
Wat mij betreft is het totaal ongeloofwaardig dat hij van niks wist. Vraag je dan eens af hoe hij er dan bij kwam om de ICT'ers überhaupt de schuld te geven. 'Ineens' wordt het bonnetje toch gevonden (blijkbaar door een externe club die daar 50.000 euro voor heeft gevraagd). Zijn eerste vraag aan zijn eigen ICT-club (GDI) zou dan toch moeten zijn 'Hoe kan het dat jullie dat zelf niet konden?'. Denk je dat die hebben gezegd 'Dat komt omdat wij incompetent zijn'? Terwijl ze opdracht hebben gekregen om het zoeken te staken. Nee toch?
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_159403671
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 11:17 schreef eriksd het volgende:

[..]

Ja, en daar is hij mee bezig. Als v/d Steur op het moment dat hij aangaf dat het probleem bij ICT lag niets wist van die instructie die is uitgevaardigd voordat hij Minister was, moeten we het allemaal niet te moeilijk maken.
Dan nog heeft hij de Kamer verkeerd geïnformeerd. Als dat bewust was is dat erg, als het onbewust was betekent het dat ook deze minister niet op zijn ambtenaren kan vertrouwen.
pi_159403686
quote:
2s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 11:34 schreef Jane het volgende:

[..]

Wat mij betreft is het totaal ongeloofwaardig dat hij van niks wist. Vraag je dan eens af hoe hij er dan bij kwam om de ICT'ers überhaupt de schuld te geven. 'Ineens' wordt het bonnetje toch gevonden (blijkbaar door een externe club die daar 50.000 euro voor heeft gevraagd). Zijn eerste vraag aan zijn eigen ICT-club (GDI) zou dan toch moeten zijn 'Hoe kan het dat jullie dat zelf niet konden?'. Denk je dat die hebben gezegd 'Dat komt omdat wij incompetent zijn'? Terwijl ze opdracht hebben gekregen om het zoeken te staken. Nee toch?
Volgens Nieuwsuur was het dezelfde club ICT'ers die het bonnetje uiteindelijk wél mocht vinden.
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:37:41 #184
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_159403709
quote:
7s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 11:36 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Volgens Nieuwsuur was het dezelfde club ICT'ers die het bonnetje uiteindelijk wél mocht vinden.
Oh, oké. Dat is me dan niet helemaal duidelijk geworden.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:41:32 #185
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_159403796
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 00:25 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Hopelijk einde Van der Steur. Die man is totaal niet te vertrouwen en blijkt dus alweer gelogen te hebben.
Dat hele departement is een wespennest. Wat een farce.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:43:59 #186
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_159403834
quote:
13s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 03:10 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]

Dit kabinet heeft als doel de rit uit te zitten, hoe dan ook. Het is gewoon walgelijk :D

Je hebt gelijk natuurlijk, dit moet de kop kosten van van der Steur, maar dat gaat toch niet gebeuren. De politiek in Nederland is best treurig. Laatst ook het bericht dat er niet vervolgd gaat worden in het lek van de commissie stiekem. Toe dan. :r
Ze zingen het in ieder geval uit tot 1 juli 2016. Dan is Nederland voorzitter-af van de EU.

quote:
2s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 10:38 schreef Jane het volgende:

[..]

Hij heeft wel gelogen tegen de kamer, door het op incompetentie van de ICT'ers te gooien. Ikzelf vermoed dat hij wel beter wist, maar zelfs al is dat niet zo, dan nog is het zijn verantwoordelijkheid om te zorgen dat hij de waarheid boven water krijgt en vertelt.
Het zou niet voor het eerst zijn dat ze een Minister (al dan niet bewust) in het duister lieten tasten. Plausible deniability.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_159403892
quote:
15s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 03:21 schreef Iwanius het volgende:

[..]

M.a.w 1 pot nat?
https://nl.wikipedia.org/wiki/LSV_Minerva#Bekende_leden
Ik weet niet precies hoe het werkt, ik ben er zelf slechts een keer uitgezet, maar ik ken toevallig aardig wat oud-leden. Feit is dat het een broedplaats voor het centrum van de macht lijkt, ze duiken overal op waar macht zit, en dan nog niet eens zozeer in de politiek, maar bij de persoonlijke vrienden van de koninklijke familie, bij werkgeversclubjes, bij hele grote aandelenpakketten, op ministeries, naast Verhofstadt bij het ophitsen van Oekraniers met EU-dromen etc.

Het zou best kunnen dat daarin wat loyaliteiten zijn ontstaan die nog belangrijker zijn dan die tussen partijgenoten. Ik heb me wel laten vertellen dat het lidmaatschap van W.A. is gevolgd door een record aantal leden, kennelijk willen mensen heel graag bij dat netwerk horen. Dat is de generatie van Pechtold (een grijze muis daar schijnt) en Van der Steur. Dat zal Pechtold echt niet weerhouden van een motie van wantrouwen, dat hoort immers bij het politieke spel, maar als het serieuzer wordt?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:54:02 #188
192592 SureD1
------------------------------
pi_159404016
Ff crosspost:

De quote die de volkskrant van VdS heeft vanochtend is veelzeggend:


Op de vraag waarom Van der Steur vorig jaar de schuld leek neer te leggen bij ICT'ers die geen back-up zouden hebben gemaakt, antwoordde de minister: 'Er is nooit sprake geweest van schuld van wie dan ook. Dat was een, eh. Het gaat in dit soort debatten... Als je kijkt naar de hele tekst gaat het over verantwoordelijkheid. Verantwoordelijkheid die de toenmalige minister ook genomen heeft voor het niet kunnen vinden van het bonnetje en van schuld is nooit enige sprake geweest.'

http://www.volkskrant.nl/(...)ke-doofpot~a4232302/

Klaarblijkelijk is het een "eh".

Wat hij in feite zegt is, ach in zo'n debat roep je gewoon wat en dan hoop je dat je er mee weg komt... En nooit sprake geweest van schuld? Natuurlijk wel, het is de schuld van de hele kliek (waarschijnlijk inclusief de MP) die coute-que-coute iets onder de pet probeert te houden bij V&J...

Zo snel mogelijk weg deze 'minister'....
pi_159404083
quote:
2s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 10:40 schreef Jane het volgende:

[..]

Pechtold schoof de schuld indirect ook in de schoenen van de ICT'ers, door ze te verwijten niet uit eigen beweging naar Oosting te zijn gestapt. Wát een flapdrol! Die mensen moeten doen wat ze gevraagd wordt en hebben een ambtsgeheim.
Ik weet eigenlijk niet hoe dat precies zit. Ze werken niet voor de VVD, ze werken voor het Rijk, en daar is de Tweede Kamer ook onderdeel van. Volgens mij als de kamer iets vraagt moeten ze dat geven.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_159404184
Hoe kan iemand op zo'n belangrijke post terecht komen, zijn ze gek geworden bij de VVD of zo?
  dinsdag 26 januari 2016 @ 12:04:30 #191
192592 SureD1
------------------------------
pi_159404198
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 11:57 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Ik weet eigenlijk niet hoe dat precies zit. Ze werken niet voor de VVD, ze werken voor het Rijk, en daar is de Tweede Kamer ook onderdeel van. Volgens mij als de kamer iets vraagt moeten ze dat geven.
Volgens mij moet je als ambtenaar alleen luisteren naar je directe baas, is zwaar hiërarchisch. Ambtenaren moeten in feite klakkeloos bevelen opvolgen...
  dinsdag 26 januari 2016 @ 12:06:00 #192
192592 SureD1
------------------------------
pi_159404221
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 12:03 schreef contactpersoon het volgende:
Hoe kan iemand op zo'n belangrijke post terecht komen, zijn ze gek geworden bij de VVD of zo?
Je moet de rest eens bekijken... Stuk voor stuk gespeend van enige visie of empathie. VdS mist ook nog een stukje raffinement, die wordt langzaam maar gestaag gekielhaald door zijn eigen ambtenaren...
pi_159404284
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 12:04 schreef SureD1 het volgende:

[..]

Volgens mij moet je als ambtenaar alleen luisteren naar je directe baas, is zwaar hiërarchisch. Ambtenaren moeten in feite klakkeloos bevelen opvolgen...
Helemaal niet. Je hebt altijd je eigen verantwoordelijkheid. Maar dan moet het gaan om een onrechtmatige daad. In dit geval is "pas op de plaats houden bij het ontdekken van een bestand" geen onrechtmatige daad. De ICT'ers hoeven zich niet met de politieke beslissing richting minister te bemoeien mbt "het moment van naar buiten brengen".
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
  dinsdag 26 januari 2016 @ 12:18:32 #194
192592 SureD1
------------------------------
pi_159404447
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 12:09 schreef Twentsche_Ros het volgende:

[..]

Helemaal niet. Je hebt altijd je eigen verantwoordelijkheid. Maar dan moet het gaan om een onrechtmatige daad. In dit geval is "pas op de plaats houden bij het ontdekken van een bestand" geen onrechtmatige daad. De ICT'ers hoeven zich niet met de politieke beslissing richting minister te bemoeien mbt "het moment van naar buiten brengen".
Artikel 125a lid 3 Ambtenarenwet --> geheimhoudingsplicht. ICT-ers konden dus niet uit zichzelf naar Oosting.

Ambtenaren kunnen toch een dienstbevel krijgen van hun meerdere?
pi_159404736
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 12:18 schreef SureD1 het volgende:

[..]

Artikel 125a lid 3 Ambtenarenwet --> geheimhoudingsplicht. ICT-ers konden dus niet uit zichzelf naar Oosting.

Ambtenaren kunnen toch een dienstbevel krijgen van hun meerdere?
Precies, de ICT'ers hebben ook niets fout gedaan. Het is dan ook honds-onbeschoft wanneer vd Steur beweert dat de ICT'ers hun werk niet goed hebben gedaan.
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
  dinsdag 26 januari 2016 @ 12:35:28 #196
192592 SureD1
------------------------------
pi_159404821
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 12:31 schreef Twentsche_Ros het volgende:

[..]

Precies, de ICT'ers hebben ook niets fout gedaan. Het is dan ook honds-onbeschoft wanneer vd Steur beweert dat de ICT'ers hun werk niet goed hebben gedaan.
Eensch :Y
pi_159409757
quote:
0s.gif Op woensdag 9 december 2015 19:42 schreef Tocadisco het volgende:
Ondertussen pleit de JOVD (Jongerorganisatie van de VVD) al voor het opsplitsen van het Ministerie van Veiligheid en Justitie:

[..]

Dat moet zeker gebeuren maar helaas wordt daarmee slechts een van de twee problemen opgelost, het andere probleem, een door en door corrupte VVD, blijft dan nog ferm overeind staan.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_159409819
quote:
0s.gif Op woensdag 9 december 2015 16:00 schreef Weltschmerz het volgende:
Dit is gewoon het gevaar van een heel ministerie jarenlang in handen geven van één partij, zodat die lekker stoere taal uit kan slaan. Dan helpt het natuurlijk ook niet dat de minister een demente bejaarde was en zijn staatssecretaris een simpel buffelaartje met oogkleppen, en het is ook nog eens extra gevaarlijk doordat die partij zo corrupt is als de neten en de leden een diepe verachting voor de rechtsstaat voelen en ook in de hoedanigheid van bewindspersoon de wettelijke regels voortdurend aan hun laars lappen. Maar CDA en PvdA hadden zelf ook gewoon nee moeten zeggen de mogelijkheid van partij-onderonsjes in de top van een departement, geen enkel departement, maar in het bijzonder justitie niet.
Haal toch niet de leeftijd van Opstelten erbij, dat heeft er weinig mee te maken. Goed, in zijn geval wel maar dat ligt aan de persoon die zo flexibel en soepel is als graniet. Als die man een klein beetje mee zou zijn gegaan met de ontwikkelingen in die tijd dan had de leeftijd geen parten gespeeld. Ik ken zat mensen die ouder zijn en die wel weten wat een IP-adres is, om maar een voorbeeldje te noemen. Die man heeft heel erg lang als burgemeester geleefd en hij heeft zich blijkbaar in die tijd totaal niet bezig gehouden met ontwikkelingen in de maatschappij die niet direct betrokkenheid hadden op zijn baan en zijn directe omgeving. Dan krijg je dat. In alle eerlijkheid, dat een partijprominent van zo'n partij zo weinig algemene ontwikkeling heeft vind ik verrassend.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  dinsdag 26 januari 2016 @ 15:51:04 #199
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_159409834
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 15:48 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Dat moet zeker gebeuren maar helaas wordt daarmee slechts een van de twee problemen opgelost, het andere probleem, een door en door corrupte VVD, blijft dan nog ferm overeind staan.
Heb jij enig idee wie verantwoordelijk zijn voor hun zetels anders dan zijzelf?

Kon me de vorige verkiezing al niet voorstellen dat er iemand zou zijn die daar op zou stemmen, maar toch is het weer gebeurd. Wie zijn deze landverraders?
pi_159409904
quote:
14s.gif Op woensdag 9 december 2015 15:04 schreef napoleonfour het volgende:
Nederland is voorzitter EU volgend jaar, ze gaan nimmer nooit vallen zolang ze dat voorzitterschap hebben.
Jij begrijpt hoe de politiek werkt. ^O^

quote:
10s.gif Op woensdag 9 december 2015 15:04 schreef eriksd het volgende:

[..]

Hier moet inderdaad een kabinet over vallen.
Nee hoor, de minister, de staatssecretaris en de secretaris-generaal van het ministerie van veiligheid en justitie moeten wel vallen.
Ik nomineer Rutte ook indien hij hiervan wist. Alleen heeft de VVD een dermate groot ego dat als dit gebeurt dat die partij het op een kabinetscrisis zal laten uitlopen, de partij zal ermee dreigen het kabinet te laten vallen indien de PvdA een motie van wantrouwen steunt of iets dergelijks. De VVD heeft al veel gezichtsverlies geleden deze periode met een corrupte senator, een incompetente parlementsvoorzitster, allerlei regionale corruptieschandalen, een visieloze eerste minister en een minister en staatssecretaris die gedwongen werden om ontslag te nemen. Dit kan het ego er niet bij hebben. ;)
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_159410206
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 15:51 schreef BarryOSeven het volgende:

[..]

Kon me de vorige verkiezing al niet voorstellen dat er iemand zou zijn die daar op zou stemmen, maar toch is het weer gebeurd. Wie zijn deze landverraders?
Zoals ik al zei, de gemiddelde VVD stemmer kan dergelijke corruptie volgens mij weinig schelen.

Mijn beeld is dat de gemiddelde VVD-er weinig waarde hecht aan moraal en geweten maar puur met zijn eigen, en niets anders dan zijn eigen, portemonnee en kortzichtige eigen belang stemt.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
pi_159410238
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2015 15:37 schreef Mani89 het volgende:
Premier Rutte wil daarnaast graag weten wie er heeft gelekt naar Nieuwsuur.
Die Rutte laat trouwens ook weer zien onbetrouwbaar te zijn, helaas is het bij lange na niet de eerste keer, denk aan zijn bewezen leugens tijdens het RTL-debat. Er gaat van alles mis en wat wil meneer Rutte weten, wie er gelekt heeft naar de journalistiek. Ja hoor, dat is het grote probleem in deze kwestie. http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-rolleyes008.gif

Laten we maar blij zijn dat we nog politici hebben die in tegenstelling tot VVD-voorzitter Mark Rutte, wel begrijpen dat de pers een belangrijke rol heeft als waakhond van de democratie. Er zijn zaken die vertrouwelijk zijn, dit is niet zo'n zaak, dit is een zaak die openbaar hoort te zijn omdat het ons allen aangaat.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  dinsdag 26 januari 2016 @ 16:05:53 #203
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_159410242
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 16:04 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Zoals ik al zei, de gemiddelde VVD stemmer kan dergelijke corruptie volgens mij weinig schelen.

Mijn beeld is dat de gemiddelde VVD-er weinig waarde hecht aan moraal en geweten maar puur met zijn eigen, en niets anders dan zijn eigen, portemonnee en kortzichtige eigen belang stemt.
Het zal wel zo simpel liggen inderdaad. Domme mensen die met corruptie en leugenachtig gedrag geld hebben verdiend en alleen aan zichzelf denken.
pi_159410330
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 16:04 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Zoals ik al zei, de gemiddelde VVD stemmer kan dergelijke corruptie volgens mij weinig schelen.

Mijn beeld is dat de gemiddelde VVD-er weinig waarde hecht aan moraal en geweten maar puur met zijn eigen, en niets anders dan zijn eigen, portemonnee en kortzichtige eigen belang stemt.
Zo verbazend is het niet als je bedenkt dat de VVD de partij van en voor de rijke Nederlanders is.
Nu we het toch over corruptie en VVD'ers in het algemeen hebben, heb jij mee gekregen dat de VVD via corrupte praktijken veel meer verkiezingsgeld binnen viste dan wat is toegestaan? Stichtingen oprichten die de campagne financieren en die meer geld per persoon 'mogen' ontvangen dan dat de partij dat mag en Zo verbazend is het niet als je bedenkt dat de VVD de partij van en voor de rijke Nederlanders is.

Voor de duidelijkheid: er zijn ook succesvolle Nederlanders die wel kiezen voor een sociale partij, het probleem is dat zij die dat niet doen zich verenigen bij de VVD. ;)

[ Bericht 8% gewijzigd door Bram_van_Loon op 26-01-2016 16:14:16 ]
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_159410361
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 16:05 schreef BarryOSeven het volgende:

[..]

Het zal wel zo simpel liggen inderdaad. Domme mensen die met corruptie en leugenachtig gedrag geld hebben verdiend en alleen aan zichzelf denken.
Hoeven niet persé allemaal mensen te zijn die met corruptie of leugenachtig gedrag geld hebben verdiend.

Gewoon mensen die niet veel waarde hechten aan normen, waarden, sociale samenhang of een betrouwbare overheid en des te meer aan hypotheekrenteaftrek, belastingvoordeel voor henzelf en stoere praatjes over het hard aanpakken van criminelen.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  dinsdag 26 januari 2016 @ 16:11:32 #206
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_159410391
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 16:10 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Hoeven niet persé allemaal mensen te zijn die met corruptie of leugenachtig gedrag geld hebben verdiend.

Gewoon mensen die niet veel waarde hechten aan normen, waarden, sociale samenhang of een betrouwbare overheid en des te meer aan hypotheekrenteaftrek, belastingvoordeel voor henzelf en stoere praatjes over het hard aanpakken van criminelen.
Dat noem ik wel behoorlijk dom. Kortzichtigheid is tevens ook gewoon dommigheid. Dus het wordt nu: "Domme mensen en mensen die ..."

Prima ^O^
pi_159410545
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 16:10 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Hoeven niet persé allemaal mensen te zijn die met corruptie of leugenachtig gedrag geld hebben verdiend.

Gewoon mensen die niet veel waarde hechten aan normen, waarden, sociale samenhang of een betrouwbare overheid en des te meer aan hypotheekrenteaftrek, belastingvoordeel voor henzelf en stoere praatjes over het hard aanpakken van criminelen.
Dat vat het goed samen.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_159410685
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 15:51 schreef BarryOSeven het volgende:

[..]

Heb jij enig idee wie verantwoordelijk zijn voor hun zetels anders dan zijzelf?

Kon me de vorige verkiezing al niet voorstellen dat er iemand zou zijn die daar op zou stemmen, maar toch is het weer gebeurd. Wie zijn deze landverraders?
Heb ik enig idee welke mensen op de VVD stemmen? Ik zou zeggen dat er overwegend drie groepen zijn:
- de rijkere mensen die niet sociaal bewogen zijn
- de studenten, een schrikbarend groot deel van de studenten stemt op de VVD of op D66 omdat ze allemaal denken dat ze een ruim bovenmodaal inkomen zullen gaan krijgen. Jeugdige overmoed en zo
- een hoop mensen die zich in de luren laten leggen en niet zo goed begrijpen waar ze op stemmen: de stoere praatjes klinken goed maar ze begrijpen niet hoe het financiële plaatje van de VVD voor hen uitpakt.

Die tweede en derde groep daar valt wat aan te doen met goede voorlichting, die eerste groep niet.
Met enkel die eerste groep zou de VVD niet boven de 15 zetels moeten uitkomen, de overige zetels hebben ze blijkbaar aan die andere groepen stemmers te danken.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  dinsdag 26 januari 2016 @ 16:44:35 #209
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_159411305
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 16:23 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Heb ik enig idee welke mensen op de VVD stemmen? Ik zou zeggen dat er overwegend drie groepen zijn:
- de rijkere mensen die niet sociaal bewogen zijn
- de studenten, een schrikbarend groot deel van de studenten stemt op de VVD of op D66 omdat ze allemaal denken dat ze een ruim bovenmodaal inkomen zullen gaan krijgen. Jeugdige overmoed en zo
- een hoop mensen die zich in de luren laten leggen en niet zo goed begrijpen waar ze op stemmen: de stoere praatjes klinken goed maar ze begrijpen niet hoe het financiële plaatje van de VVD voor hen uitpakt.

Die tweede en derde groep daar valt wat aan te doen met goede voorlichting, die eerste groep niet.
Met enkel die eerste groep zou de VVD niet boven de 15 zetels moeten uitkomen, de overige zetels hebben ze blijkbaar aan die andere groepen stemmers te danken.
Het mooie is dat de groep rijke mensen steeds kleiner wordt door dit beleid. Dus de stem van de VVD ook.

Goede voorlichting zou de studenten en meelopers inderdaad op andere gedachten moeten kunnen brengen, als het nieuws van de afgelopen maanden/jaren niet al voldoende is geweest om deze mensen ogen te geven.

Deze keer zou het nog wel eens mooi afgelopen kunnen zijn met enige bemoeienis van betekenis. Maar die hoop had ik de vorige keer ook en dat viel dus vies tegen.

Zie ze er ook nog wel voor aan uitslagen te manipuleren, als ze in staat zijn te doen wat ze hebben laten zien is stemfraude ook nog maar een kleine stap.
pi_159411983
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 16:44 schreef BarryOSeven het volgende:

[..]

Het mooie is dat de groep rijke mensen steeds kleiner wordt door dit beleid. Dus de stem van de VVD ook.
Als ze het spel onhandig spelen wel, als het spel handig spelen niet. Ze zouden er ook voor kunnen kiezen om zich op de 25% te richten, dat levert veel stemmen op. Hierbij kan je de 1%'ers veel cadeautjes geven en de rest van de groep kleine cadeautjes geven. Het probleem is dan wel voor de VVD dat de kosten sterk verminderd moeten worden aangezien die anders moeten worden opgebracht door de mensen die een bovenmodaal inkomen hebben. Hiermee hebben we m.i. een van de verklaringen waarom de VVD er alles aan doet om die kosten zo sterk mogelijk te verminderen.

quote:
Goede voorlichting zou de studenten en meelopers inderdaad op andere gedachten moeten kunnen brengen, als het nieuws van de afgelopen maanden/jaren niet al voldoende is geweest om deze mensen ogen te geven.
Ja.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  dinsdag 26 januari 2016 @ 17:17:25 #211
192592 SureD1
------------------------------
pi_159412112
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 16:04 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Zoals ik al zei, de gemiddelde VVD stemmer kan dergelijke corruptie volgens mij weinig schelen.

Mijn beeld is dat de gemiddelde VVD-er weinig waarde hecht aan moraal en geweten maar puur met zijn eigen, en niets anders dan zijn eigen, portemonnee en kortzichtige eigen belang stemt.
Dit inderdaad, en zeker 2/3e van de zetels die ze nu hebben komt van mensen die niks bij die partij te zoeken hebben!
pi_159412628
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 23:37 schreef MangoTree het volgende:

[..]

Ik zie daar dan niet echt een voordeel in voor de beoogde opvolger van Rutte en de VVD, behalve dat men hoopt dat iedereen het weer een beetje vergeten en het allemaal wel weer meevalt.

Overigens hebben ze onlangs na een heftig debat plechtig beloofd dat vanaf nu alle gevraagde informatie eerder boven tafel komt? })
Het is ook niet echt de bedoeling om voordelig voor Rutte te zijn. De commissie Oosting wordt er ook niet bepaald vrolijk van dat ze zo'n onderzoek opnieuw moeten openen en gaat dus op zoek naar een drukmiddel om te zorgen dat iedereen zo snel mogelijk openheid van zaken geeft. En als er toch iets een goed drukmiddel is dan is het wel de dreiging van zo'n debat vlak voor de verkiezingen, hoe minder tijd er tussen die twee in zit des te groter is de politieke schade voor Rutte.
pi_159413682
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 17:17 schreef SureD1 het volgende:

[..]

Dit inderdaad, en zeker 2/3e van de zetels die ze nu hebben komt van mensen die niks bij die partij te zoeken hebben!
Dat is moeilijk te zeggen aangezien we niet weten welk percentage van de mensen in wiens financiële belang het is om op de VVD te stemmen dat ook daadwerkelijk doet (er zijn mensen die een hoog inkomen en vermogen hebben maar die desalniettemin op een linkse partij stemmen), ik zou stellen dat minstens de helft van de zetels van die mensen komt. De onderbouwing heb ik al gegeven: het beleid van de VVD (een slimme zet trouwens) is gericht op de 10% en dat is goed voor maximaal 15 zetels.

Hoe dan ook, de linkse partijen mogen het zichzelf verwijten dat ze er niet beter in slagen om die mensen uit te leggen dat het in hun belang is om niet op de VVD66 te stemmen. Ik stel niet dat dat gemakkelijk is maar het is wel mogelijk en ze hebben er te weinig oog voor.

[ Bericht 6% gewijzigd door Bram_van_Loon op 26-01-2016 18:22:17 ]
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_159413878
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 16:44 schreef BarryOSeven het volgende:
Zie ze er ook nog wel voor aan uitslagen te manipuleren, als ze in staat zijn te doen wat ze hebben laten zien is stemfraude ook nog maar een kleine stap.
Eens, je houdt hen beter goed in de gaten. Zij gaan voor de knikkers, hoe ze die binnen halen is voor hen van ondergeschikt belang.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  dinsdag 26 januari 2016 @ 18:29:08 #215
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_159413999
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 18:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Eens, je houdt hen beter goed in de gaten. Zij gaan voor de knikkers, hoe ze die binnen halen is voor hen van ondergeschikt belang.
Die beloofde OVSE waarnemers bij het referendum zijn toch ook alweer geannuleerd. Ze zeggen dat het vanuit de OVSE kwam, die wilden niet. Geloof ik dus eigenlijk geen reet van. Vooral niet omdat ze het eerst hadden geregeld, en trots zaten te brallen waarna vervolgens bleek dat ze OVSE waarnemers tijdens het stemmen wilden gaan inzetten.

Niet tijdens het tellen van de stemmen, toen daar op doorgevraagd werd wilde de OVSE ineens niet meer.

Dus het lijkt mij eigenlijk wel duidelijk.
pi_159415371
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 18:29 schreef BarryOSeven het volgende:

[..]

Die beloofde OVSE waarnemers bij het referendum zijn toch ook alweer geannuleerd. Ze zeggen dat het vanuit de OVSE kwam, die wilden niet. Geloof ik dus eigenlijk geen reet van. Vooral niet omdat ze het eerst hadden geregeld, en trots zaten te brallen waarna vervolgens bleek dat ze OVSE waarnemers tijdens het stemmen wilden gaan inzetten.
Niet tijdens het tellen van de stemmen, toen daar op doorgevraagd werd wilde de OVSE ineens niet meer.

Dus het lijkt mij eigenlijk wel duidelijk.
Spijtig, wat de motieven van de beide partijen dan ook ook zijn, de OVSE is welkom en nodig. In elk land voor elke verkiezing wat mij betreft maar in dit geval heeft het kabinet hier een bijzondere aanleiding voor gegeven.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  dinsdag 26 januari 2016 @ 20:41:27 #217
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_159418122
quote:


quote:
Zo mogen er niet meer dan 1000 mensen op de hoogte zijn, wil je een samenzwering langer dan tien jaar stilhouden, becijfert Grimes in vakblad Plos One. Wie een eeuw lang iets onder de pet wil houden, kan maar beter niet meer dan 125 mensen in vertrouwen nemen. Grimes sommen doen onwillekeurig denken aan de Teevendeal, al na vijftien jaar uitgekomen: 'Zelfs simpelweg iets geheim houden zal waarschijnlijk niet lukken als er meer dan 650 mensen medeplichtig zijn.'
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  dinsdag 26 januari 2016 @ 22:25:21 #218
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_159423039
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 17:36 schreef Tocadisco het volgende:

[..]

Het is ook niet echt de bedoeling om voordelig voor Rutte te zijn. De commissie Oosting wordt er ook niet bepaald vrolijk van dat ze zo'n onderzoek opnieuw moeten openen en gaat dus op zoek naar een drukmiddel om te zorgen dat iedereen zo snel mogelijk openheid van zaken geeft. En als er toch iets een goed drukmiddel is dan is het wel de dreiging van zo'n debat vlak voor de verkiezingen, hoe minder tijd er tussen die twee in zit des te groter is de politieke schade voor Rutte.
Hoe langer ik er over nadenk, hoe vreemder ik het vind dat de commissie Oosting dit niet heeft ontdekt tijdens hun eerdere onderzoek. Bij de GDI (ICT-club) moeten namelijk best veel mensen geweten hebben hoe dit gelopen is. Iig de directie, leidinggevenden en de uitvoerende ICT'ers. Is Oosting daar dan echt niet even langsgegaan om de simpele vraag te stellen hoe het kon dat het zo lang duurde voordat het bonnetje boven water was? Of heeft hij Opstelten en v.d. Steur gewoon op hun blauwe ogen geloofd op dit punt en heeft hij het niet verder onderzocht? Dat is toch raar?
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_159424065
quote:
7s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 20:41 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

[..]

Typische nerdhumor. Het is wel geruststellend als het principe zou kloppen: een complot heel erg lang geheim houden lukt enkel met een klein aantal betrokkenen. Ik ken 1 uitzondering: Area 51. Nee, niet die UFO-gekjescomplottheorie, de echte shit die ze daar deden, het testen van vliegtuigen en in het bijzonder het radarbeeld.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  dinsdag 26 januari 2016 @ 22:56:30 #220
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_159424488
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 22:45 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Typische nerdhumor. Het is wel geruststellend als het principe zou kloppen: een complot heel erg lang geheim houden lukt enkel met een klein aantal betrokkenen. Ik ken 1 uitzondering: Area 51. Nee, niet die UFO-gekjescomplottheorie, de echte shit die ze daar deden, het testen van vliegtuigen en in het bijzonder het radarbeeld.
Praten we dan over het uitkomen van alles in de dooftpot, of meer aan het licht komen van?

Die teeven doofpot is ook nog veel dieper dan dat we nu weten.

Net als de demmink affaire of de moord op Fortuyn.

Toch weten we iets van, maar niet alles. Doelt deze formule op totaal openbaring?
  dinsdag 26 januari 2016 @ 22:58:27 #221
273703 MangoTree
I wish I had...
pi_159424569
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 17:36 schreef Tocadisco het volgende:

[..]

Het is ook niet echt de bedoeling om voordelig voor Rutte te zijn. De commissie Oosting wordt er ook niet bepaald vrolijk van dat ze zo'n onderzoek opnieuw moeten openen en gaat dus op zoek naar een drukmiddel om te zorgen dat iedereen zo snel mogelijk openheid van zaken geeft. En als er toch iets een goed drukmiddel is dan is het wel de dreiging van zo'n debat vlak voor de verkiezingen, hoe minder tijd er tussen die twee in zit des te groter is de politieke schade voor Rutte.
Ah zo, goed uitgelegd, thanks. Rutte zei vandaag dat hij zo snel mogelijk duidelijkheid wil, dus dat past er dan ook wel weer in dat plaatje... maar die commissie heeft zich ook niet echt bewezen tot nu toe.

Het zou interessant zijn als Teeven weer gehoord gaat worden met de kennis van nu dat hij nog meer informatie heeft c_/
2019: The Great Awakening
pi_159424637
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 22:56 schreef BarryOSeven het volgende:

[..]

Praten we dan over het uitkomen van alles in de dooftpot, of meer aan het licht komen van?
Aan het licht komen van, denk ik. Van Area 51 is nu alles wat echt relevant is voor ons burgers bekend, die documenten zijn braaf openbaar gemaakt na het verstrijken van de termijn van geheimhouding (die kan worden verlengd maar dat gaat niet zomaar).

Ik vermoed dat we nog lang niet alles hebben gehoord over wat Teeven en Opstelten onder de pet hebben gehouden. Ik ruik een IRT 2.0 affaire. ;)
Ik hoop dat ik het nog meemaak dat het met zekerheid bekend wordt hoe de moord op Fortuyn tot stand komt. Misschien ben ik nu een complotdenker maar ik vind het niet zo ver gezocht dat de AIVD het zag als een gevaar voor de staat dat Fortuyn de baas van het land zou kunnen worden en dat de AIVD daarom zijn moord heeft georchestreerd of heeft laten gebeuren (ze hadden aanwijzingen dat...maar deden niets). Als dat het geval is, ben dan een kerel en ben er eerlijk over. Voor zo'n complot zou je bij lange na geen 150 mensen nodig hebben, je hebt er zelfs geen 15 mensen voor nodig.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_159429761
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 22:58 schreef MangoTree het volgende:

[..]

Ah zo, goed uitgelegd, thanks. Rutte zei vandaag dat hij zo snel mogelijk duidelijkheid wil, dus dat past er dan ook wel weer in dat plaatje... maar die commissie heeft zich ook niet echt bewezen tot nu toe.

Het zou interessant zijn als Teeven weer gehoord gaat worden met de kennis van nu dat hij nog meer informatie heeft c_/
Teeven weet weinig meer hij is gewoon een boos mannetje die zijn toekomst ineen zag zakken. ook al krijgt hij een nieuw baantje hij zal altijd die man zijn die loog over geld en elke zal dat er weer bijgehaald worden.
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_159430447
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 11:18 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Hoeveel ministers en staatssecretarissen zijn er al geofferd om welke reden dan ook?
Hoe vaak hebben ze in de achterkamertjes gezeten voor 'overleg' omdat ze er niet uitkwamen?
Hoeveel leugens willen we nog zien van ze?

Met als klapper het MvJ waar eigenlijk gewoon een bezem door heen moet + alle geheimen op tafel mbt het bonnetje en de rolodex coverup.
Het is en blijft een doofpot die teruggaat tot een afgetreden Kamervoorzitter en een beschadigende minister-president. Steur is volkomen ongeloofwaardig geworden, maar iedereen weet dat wanneer opnieuw een VVD minister moet aftreden dit het einde van het kabinet betekent.
  woensdag 27 januari 2016 @ 09:03:46 #225
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_159430528
quote:
0s.gif Op woensdag 27 januari 2016 08:56 schreef Elzies het volgende:

[..]

Het is en blijft een doofpot die teruggaat tot een afgetreden Kamervoorzitter en een beschadigende minister-president. Steur is volkomen ongeloofwaardig geworden, maar iedereen weet dat wanneer opnieuw een VVD minister moet aftreden dit het einde van het kabinet betekent.
En daarom moet daar, indien we onze rechtstaat willen bewaren, zo hard op worden ingezet door de oppositie.

Het is nu echt onmogelijk voor die pudding om te blijven zitten. Wat we nu gaan zien is een knap staaltje dictatuur om die man in het zadel te houden.

Dit alles om rechts niet in de kaart te spelen. Het is echt te zielig voor woorden.
  woensdag 27 januari 2016 @ 09:38:47 #226
433749 Konijntjuh
Wie wilt er een slokje van mij
pi_159430983
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 23:00 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]
Ik hoop dat ik het nog meemaak dat het met zekerheid bekend wordt hoe de moord op Fortuyn tot stand komt. Misschien ben ik nu een complotdenker maar ik vind het niet zo ver gezocht dat de AIVD het zag als een gevaar voor de staat dat Fortuyn de baas van het land zou kunnen worden en dat de AIVD daarom zijn moord heeft georchestreerd of heeft laten gebeuren (ze hadden aanwijzingen dat...maar deden niets). Als dat het geval is, ben dan een kerel en ben er eerlijk over. Voor zo'n complot zou je bij lange na geen 150 mensen nodig hebben, je hebt er zelfs geen 15 mensen voor nodig.
Overigens Barry O'Seven had een leuk topic geopend over de moord van Fortuin in de BNW

Met jou hypothese erbij zou Barry O'Seven zijn stelling wel eens wat meer weerstand gaan krijgen dat Cees H en Teeven wel mogelijk indirect betrokken kunnen zijn bij de moord op Fortuin.

Aangezien de "Heer" Teeven toch wel vrij intiem is met sommige personen van de AIVD of toen der tijd de BVD en de "Heer" Teeven het niet schuwt om de AIVD te gebruiken voor eigen privé dienst zie het akkefietje met Jos van Rey.

Maar goed vrij off topic.

Persoonlijk vind ik de VVD een gevaar voor haar Nederlandse en haar Europese Burgers dat geldt ook voor ik hou me hand aan je (VVD) piemeltje vast PvdA en de springkikkers van D'66.

Ze denken alleen aan hun eigen belangen of hun belangen van hun vriendjes en vriendinnetjes die voornamelijk in het bedrijfsleven werken en in minder mate hoe kunnen wij de burger voorzien in hun behoefte.

Terwijl je als politici behoort te denken aan de belangen van je kiezer of de burgers van Nederland.

Misschien moet ons politieke stelsel een keer op zijn schop en men gewoon mensen laten solliciteren en aannemen op de functies in de regering zonder enig aan politieke voorkeur of geloof.

Want vanaf het kabinet met de LPF is het een groot naai ik in mijn reet feest geworden of wie heeft de grootste lul of zal ik je handje vasthouden of boven je hoofd vast houden en het mooiste is wie wil er vriendjes worden of was jij ook bij de Bilderberg dan bij jij nu mijn hartsvriendje in onze regering.
Hoe stout is Konijntjuh!
  woensdag 27 januari 2016 @ 09:42:53 #227
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_159431038
quote:
0s.gif Op woensdag 27 januari 2016 09:38 schreef Konijntjuh het volgende:

[..]

Overigens Barry O'Seven had een leuk topic geopend over de moord van Fortuin in de BNW

Met jou hypothese erbij zou Barry O'Seven zijn stelling wel eens wat meer weerstand gaan krijgen dat Cees H en Teeven wel mogelijk indirect betrokken kunnen zijn bij de moord op Fortuin.

Aangezien de "Heer" Teeven toch wel vrij intiem is met sommige personen van de AIVD of toen der tijd de BVD en de "Heer" Teeven het niet schuwt om de AIVD te gebruiken voor eigen privé dienst zie het akkefietje met Jos van Rey.

Maar goed vrij off topic.

Persoonlijk vind ik de VVD een gevaar voor haar Nederlandse en haar Europese Burgers dat geldt ook voor ik hou me hand aan je (VVD) piemeltje vast PvdA en de springkikkers van D'66.

Ze denken alleen aan hun eigen belangen of hun belangen van hun vriendjes en vriendinnetjes die voornamelijk in het bedrijfsleven werken en in minder mate hoe kunnen wij de burger voorzien in hun behoefte.

Terwijl je als politici behoort te denken aan de belangen van je kiezer of de burgers van Nederland.

Misschien moet ons politieke stelsel een keer op zijn schop en men gewoon mensen laten solliciteren en aannemen op de functies in de regering zonder enig aan politieke voorkeur of geloof.

Want vanaf het kabinet met de LPF is het een groot naai ik in mijn reet feest geworden of wie heeft de grootste lul of zal ik je handje vasthouden of boven je hoofd vast houden en het mooiste is wie wil er vriendjes worden of was jij ook bij de Bilderberg dan bij jij nu mijn hartsvriendje in onze regering.
Als ik zo vrij mag zijn:

BNW / Teeven-deal opdracht moord Pim Fortuyn
pi_159433532
quote:
0s.gif Op woensdag 27 januari 2016 09:38 schreef Konijntjuh het volgende:

Persoonlijk vind ik de VVD een gevaar voor haar Nederlandse en haar Europese Burgers dat geldt ook voor ik hou me hand aan je (VVD) piemeltje vast PvdA en de springkikkers van D'66.
De PvdA heeft op zich wel goede intenties maar doet veel te veel compromissen om maar mee te regeren. Daar is intern ook veel kritiek op. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat er geen corrupte mensen in de top van de partij zijn die een baantje aan een vriendje geven (dat hoeft niet noodzakerlijk een geval van corruptie te zijn, het kan ook zijn omdat je die persoon beter kent en je inschat dat hij/zij geschikt is) of iets dergelijks, dat zal bij elke partij voorkomen.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_159433768
quote:
0s.gif Op woensdag 27 januari 2016 08:56 schreef Elzies het volgende:

[..]

Het is en blijft een doofpot die teruggaat tot een afgetreden Kamervoorzitter en een beschadigende minister-president. Steur is volkomen ongeloofwaardig geworden, maar iedereen weet dat wanneer opnieuw een VVD minister moet aftreden dit het einde van het kabinet betekent.
Let it be, please.

Alleen maar gezeik met dit kabinet. Geen enkele capaciteit om een land te besturen als je iedere maand wel wat hebt.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  woensdag 27 januari 2016 @ 12:16:35 #230
433749 Konijntjuh
Wie wilt er een slokje van mij
pi_159434113
quote:
0s.gif Op woensdag 27 januari 2016 11:50 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

De PvdA heeft op zich wel goede intenties maar doet veel te veel compromissen om maar mee te regeren. Daar is intern ook veel kritiek op. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat er geen corrupte mensen in de top van de partij zijn die een baantje aan een vriendje geven (dat hoeft niet noodzakerlijk een geval van corruptie te zijn, het kan ook zijn omdat je die persoon beter kent en je inschat dat hij/zij geschikt is) of iets dergelijks, dat zal bij elke partij voorkomen.
Met goede intenties kom je er niet alleen.

Dat zie je nu bij de PvdA deze partij verkoopt gewoon zijn intenties zijn kiezerszetels (stemmen) om voor een dubbeltje op de eerste rij te kunnen zitten.

Daarbij de nieuwe garde van de PvdA zijn gewoon verkapte D66 ers hebben niks met Arbeid te maken maar eerder met zakkenvullen (veelal opgeleide economen met geen echte of hechte band tot de arbeiders of het gewone volk misschien Aboutaleb als uitzondering vandaar dat hij het ook goed doet ). (Oke zakkenvullen is ook een soort van Arbeid)

Overigens ik ben geen PVV fan en neig meer naar de SP.

En ik ben iemand die voor het volk en zijn arbeiders is, hun zijn de kracht die de samenleving dragen en het verrotte werk hebben gedaan of doen en daar behoren ze naar gewaardeerd te worden ook door onze politici die maar neer kijkt op arbeid en doet of deze mensen alleen maar goed zijn voor of stemmen te trekken of als melkkoe te gebruiken en ze steeds minder aan zekerheid uiteindelijk te geven.

[ Bericht 4% gewijzigd door Konijntjuh op 27-01-2016 12:27:01 ]
Hoe stout is Konijntjuh!
pi_159434485
quote:
0s.gif Op woensdag 27 januari 2016 12:16 schreef Konijntjuh het volgende:
Dat zie je nu bij de PvdA deze partij verkoopt gewoon zijn intenties zijn kiezerszetels (stemmen) om voor een dubbeltje op de eerste rij te kunnen zitten.
In zekere zin wel en daar worden ze dan ook voor afgestraft dus dat lost zichzelf op. :)

quote:
Daarbij de nieuwe garde van de PvdA zijn gewoon verkapte D66 ers hebben niks met Arbeid te maken maar eerder met zakkenvullen (veelal opgeleide economen met geen echte of hechte band tot de arbeiders of het gewone volk misschien Aboutaleb als uitzondering vandaar dat hij het ook goed doet ). (Oke zakkenvullen is ook een soort van Arbeid)
Ik ben het met je eens dat er mensen bij die partij in het verleden gedeeltelijk is gekaapt door mensen die bij de D66 thuis horen maar het verschil tussen de D66 en de PvdA is sociaaleconomisch toch best wel groot. De meeste mensen onderschatten hoe rechts D66 is geworden, ook binnen de PvdA is de consensus dat die partij een rechste partij is op sociaaleconomisch vlak terwijl de PvdA van nu natuurlijk ook minder links is dan dat die in het verleden was.

quote:
Overigens ik ben geen PVV fan en neig meer naar de SP.
Ik heb veel sympathie voor de SP en de PvdD, nationaal stem ik op deze partijen, al is het maar om de PvdA op scherp te zetten.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_159434796
quote:
0s.gif Op woensdag 27 januari 2016 12:00 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Let it be, please.

Alleen maar gezeik met dit kabinet. Geen enkele capaciteit om een land te besturen als je iedere maand wel wat hebt.
En? Als het verrot is (VVD) dan moet het weg. En dan maar hopen dat de kiezer de wijsheid in pacht heeft om daar juist op te reageren. Het domste wat je kan doen is het negeren omdat je bang bent voor problemen op de korte termijn, daarmee kies je voor nog veel ergere problemen op de lange termijn.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  vrijdag 5 februari 2016 @ 17:12:32 #233
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_159682290
quote:
[quote]Stukken Teeven-deal alsnog openbaar na aandringen RTL Nieuws

In een procedure van RTL Nieuws geeft Van der Steur nu alle versies vrij van een omstreden gespreksverslag van een hoge ambtenaar van Justitie met oud-staatssecretaris Fred Teeven over de deal met Cees H.

Persoonlijke aantekening ambtenaar
Eerder was al duidelijk geworden dat uit dat gespreksverslag bleek dat de deal met Cees H. meer kostte dan eerder door minister Opstelten aan de Tweede Kamer was gemeld. RTL Nieuws voerde sinds maart vorig jaar een procedure op grond van de Wet openbaarheid van bestuur om dat stuk openbaar te krijgen. Het ministerie beweerde steeds dat het ging om een persoonlijke aantekening van de ambtenaar.

In het rapport van de commissie-Oosting bleek dat er vier versies van dat gespreksverslag bestaan, waaronder één met de handtekening en een akkoord van staatssecretaris Teeven. Daaruit bleek dat het niet om persoonlijke krabbels ging, maar om het officieel vastleggen van wat Teeven zich herinnerde over de deal, terwijl de Tweede Kamer daar toen niet goed over werd geïnformeerd.

In de procedure van RTL Nieuws werd niet gemeld dat er vier versies van het verslag bestonden. Dat werd ook niet opgebiecht aan de rechter tijdens een kort geding, eerder in deze procedure. In rechtszaken als deze hoort de overheid een rechter alle stukken vertrouwelijk te geven, zodat hij of zij de zaak goed kan beoordelen. Op 18 februari zou een nieuwe rechtszaak van RTL Nieuws dienen over deze zaak.

Bezwaarschrift alsnog gegrond
Op de valreep meldt minister Van der Steur nu in een nieuwe beslissing: "Ik heb geconstateerd dat in totaal niet één maar vier documenten betrokken dienen te worden bij uw verzoek, (…) documenten die bij mijn ministerie berusten. Aangezien ik meer documenten bij uw verzoek had moeten betrekken, verklaar ik uw bezwaarschrift alsnog gegrond." Van der Steur maakt nu alle versies van het stuk openbaar: de geschreven aantekeningen van de topambtenaar, een uitgetikte versie daarvan, de versie met verbeteringen en de handtekening van Fred Teeven, en de laatste versie, waarin de wijzigingen zijn verwerkt.

"Het is natuurlijk te gek voor woorden dat het bijna een jaar heeft moeten duren voordat het ministerie alle documenten openbaar maakt, maar beter laat dan nooit", aldus adjunct-hoofdredacteur Pieter Klein van RTL Nieuws. "Het is wel verontrustend dat het ministerie dat waakt over onze rechtsstaat zelfs de rechter kennelijk niet goed heeft geïnformeerd over de gespreksverslagen." Volgens hem hoopt Van der Steur met de openbaarmaking nu te voorkomen dat de rechtbank straks het ministerie een flinke tik op de vingers geeft.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_159688818
quote:
Wie zijn de grotere boeven, de medewerkers van het ministerie van justitie en de politieke leiders van dat ministerie of de boeven die justitie vervolgt?
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_159688874
Vangt men boeven niet met boeven?
Die weten immers hoe haasje huppelt of niet?

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 05-02-2016 22:05:43 ]
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 23 januari 2017 @ 20:04:52 #236
862 Arcee
Look closer
pi_168380791
quote:
Van der Steur dekte als Kamerlid Teevendeal toe, zei als minister iets heel anders

In onthulde e-mail aan Opstelten: 'zeer riskant', 'levert gedonder op', ' aanpassen'

De bonnetjes-affaire rond hasjhandelaar Cees H. brengt minister Van der Steur van Veiligheid en Justitie opnieuw in politieke problemen.

Toen hij nog Tweede Kamerlid was, suggereerde Van der Steur achter de schermen dat minister Opstelten ontwijkende antwoorden moest geven op Kamervragen over het precieze bedrag van de zogenoemde Teevendeal met de veroordeelde drugscrimineel. Toen hij later zelf minister was, zweeg Van der Steur daarover in een Kamerdebat.

In zijn maandag verschenen boek De rekening voor Rutte onthult Nieuwsuur-journalist Bas Haan de tekstsuggesties die Van der Steur in maart 2015 deed bij concept-antwoorden van Opstelten op Kamervragen. Opstelten wilde voor het eerst een hoger bedrag van de deal noemen dan altijd aan de Kamer was gemeld, maar Van der Steur wees op de risico's. Hij kwalificeerde Opsteltens voornemen in de kantlijn als 'zeer kwetsbaar'. Voorts voorzag hij de tekst van een reeks andere kwalificaties: 'weghalen, nodigt onnodig uit tot discussie', 'dit is zeer riskant', 'dit levert gedonder op, aanpassen', 'deze passage roept veel vragen op', 'niet vergeten weg te halen' en 'zo niet zeggen'.

Haan laat zien dat Opstelten vervolgens inderdaad heel andere antwoorden naar de Kamer stuurde dan het concept bevatte. Zo werd de Tweede Kamer informatie onthouden die de VVD-fractie wel had. Dat Van der Steur optrad als souffleur van Opstelten was al eerder bekend, onder meer door openbaar gemaakte kanttekeningen bij een persbericht en een Kamerbrief. Dat zijn bemoeienis zo verstrekkend was, is nieuw.

Minister Van der Steur hield heel ander verhaal
Een aantal van de suggesties die Van der Steur minister Opstelten deed over wat hij wel en niet aan de Kamer zou moeten vertellen. De opmerkingen zijn afkomstig uit het boek van Nieuwsuur-journalist Bas Haan.
Een aantal van de suggesties die Van der Steur minister Opstelten deed over wat hij wel en niet aan de Kamer zou moeten vertellen. De opmerkingen zijn afkomstig uit het boek van Nieuwsuur-journalist Bas Haan. © .
Nadat Opstelten en staatssecretaris Teeven over de affaire struikelden, werd Van der Steur zelf minister. In die positie coördineerde hij de nasleep van de affaire en vertelde hij een heel ander verhaal over zijn eigen rol. In december 2015 zei hij, als minister, dat hij 'als (Justitie-) woordvoerder en Kamerlid' geen kennis had willen nemen van de bedoelde informatie 'omdat die informatie niet bekend was bij de Kamer'. Hij voegde daar aan toe: 'Dat heb ik gedaan, omdat ik op dat moment mijn grens trok in de rol die ik daar had.'

Volgens Haan overschreed Van der Steur juist 'maximaal' die grens. 'Als Kamerlid onthield hij de Kamer cruciale informatie, als minister liegt hij daarover', schrijft Haan, die ook premier Rutte van liegen beticht. Volgens hem was Rutte door informatie van Teeven al een jaar op de hoogte van het hogere bedrag dat met de deal gemoeid was. Rutte blijft dat in het boek ontkennen.

'Vertrouwensvraag'
De Tweede Kamer, die Van der Steur al een paar keer op scherp heeft gezet, reageert onthutst. De oppositiepartijen willen nog deze week een debat, voorafgegaan door een brief. Ze krijgen steun van regeringspartij PvdA. 'Als de brief geen afdoende antwoorden geeft, ligt in het debat de vertrouwensvraag op tafel', zegt PvdA-Kamerlid Jeroen Recourt.

CDA-Kamerlid Madeleine van Toorenburg: 'Van der Steur heeft in de Kamer een stuitend toneelstukje opgevoerd. Hij deed alsof hij bij een cruciaal overleg is weggelopen omdat hij bepaalde kennis niet wilde horen, maar in werkelijkheid had hij die kennis al lang. Van der Steur heeft gewoon de waarheid proberen toe te dekken.'

Bron: De Volkskrant
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_168380829
Wat een blunder van Rutte en Zijlstra om die kerel aan te stellen...
PWBF
pi_168380992
Die man had natuurlijk al meteen een motie van wantrouwen aan z'n broek moeten krijgen van de gehele kamer.

Onbegrijpelijk dat bewindslieden daar steeds vaker mee wegkomen.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
pi_168381010
Wanneer is het debat hierover?
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_168382815
Valt het kabinet op de valreep alsnog.

Bescheiden clusterfuck voor de VVD zo vlak voor de verkiezingen.
pi_168383278
quote:
10s.gif Op maandag 23 januari 2017 21:05 schreef Sloggi het volgende:
Valt het kabinet op de valreep alsnog.

Wat is dit dan nou, en het is nog niet af.
  maandag 23 januari 2017 @ 21:32:39 #242
168739 Red_85
'echt wel'
pi_168383714
Dit schijtspoor blijft kleven aan alles en iedereen van het MvJ en de vvd.
Gooi gewoon alles op tafel en weg er mee. Schoon schip maken. Hoe lang moet dit nog door gaan?

Zolang is het heerlijk als ieder half jaar nieuwe feiten op tafel komen die iedere keer die corrupte generatie van het MvJ en de vvd door de gierput halen.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_168383805
quote:
1s.gif Op maandag 23 januari 2017 21:32 schreef Red_85 het volgende:
Dit schijtspoor blijft kleven aan alles en iedereen van het MvJ en de vvd.
Gooi gewoon alles op tafel en weg er mee. Schoon schip maken. Hoe lang moet dit nog door gaan?

Zolang is het heerlijk als ieder half jaar nieuwe feiten op tafel komen die iedere keer die corrupte generatie van het MvJ en de vvd door de gierput halen.
Alles op de tafel smijten, is er ergens wel een tafel zo groot te vinden?
  maandag 23 januari 2017 @ 21:38:50 #244
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_168383946
Rutte heeft ook schijt aan zijn handen, dit zou gewoon einde kabinet moeten zijn.
pi_168384028
Van der Steur :') Als minister toch wel een van de grootste prutsers van de afgelopen decennia.
pi_168384066
quote:
0s.gif Op maandag 23 januari 2017 21:38 schreef BasEnAad het volgende:
Rutte heeft ook schijt aan zijn handen, dit zou gewoon einde kabinet moeten zijn.
Dat had het al vorig jaar moeten zijn natuurlijk, en niet nu het hooguit nog een symbolische maatregel betreft omdat het kabinet toch nog maar enkele maanden (demissionair) zit.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  maandag 23 januari 2017 @ 21:41:53 #247
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_168384071
quote:
0s.gif Op maandag 23 januari 2017 21:38 schreef BasEnAad het volgende:
Rutte heeft ook schijt aan zijn handen, dit zou gewoon einde kabinet moeten zijn.
Rutte heeft idd net zo hard gelogen
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  maandag 23 januari 2017 @ 21:42:41 #248
67174 Dos37
Come on Twente
pi_168384096
van der Steur gaat dus gewoon weg, om over een half jaar gewoon terug te keren op een andere post. Net als Donner destijds
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_168384129
quote:
1s.gif Op maandag 23 januari 2017 21:41 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Rutte heeft idd net zo hard gelogen
Zo rollen ze bij de VVD.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  maandag 23 januari 2017 @ 21:44:58 #250
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_168384157
quote:
0s.gif Op maandag 23 januari 2017 21:42 schreef Dos37 het volgende:
van der Steur gaat dus gewoon weg, om over een half jaar gewoon terug te keren op een andere post. Net als Donner destijds
Moet nog zien dat hij weg gaat. Hij heeft al raardere kunstjes geflikt, en de verkiezingen zijn al binnen 2 mnd. Aan de andere kant zou de maat nu toch echt meer dan vol moeten zijn met deze liegende prutser..
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_168384170
quote:
0s.gif Op maandag 23 januari 2017 21:42 schreef Dos37 het volgende:
van der Steur gaat dus gewoon weg, om over een half jaar gewoon terug te keren op een andere post. Net als Donner destijds
Dat zal blijven gebeuren zolang 20 tot 25 procent van de kiesgerechtigden op de VVD blijven stemmen.

Onvoorstelbaar.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
pi_168384370
quote:
1s.gif Op maandag 23 januari 2017 21:44 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Moet nog zien dat hij weg gaat. Hij heeft al raardere kunstjes geflikt, en de verkiezingen zijn al binnen 2 mnd. Aan de andere kant zou de maat nu toch echt meer dan vol moeten zijn met deze liegende prutser..
Soort zoekt soort.
pi_168385085
quote:
0s.gif Op maandag 23 januari 2017 21:40 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Van der Steur :') Als minister toch wel een van de grootste prutsers van de afgelopen decennia.
Met prutser geef je hem nog te veel eer. Dat zou impliceren dat hij niet beter weet. Hij heeft willens en wetens de boel belazerd. M.i. Zou vervolging niet misstaan.
pi_168385328
Verdediging zal weer zijn dat hij net wat later de conclusie trok.
pi_168385351
Ben ook wel benieuwd wie er steeds lekt.
pi_168385354
quote:
0s.gif Op maandag 23 januari 2017 22:18 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Verdediging zal weer zijn dat hij net wat later de conclusie trok.
We hebben er lering van getrokken en zullen het proberen te voorkomen?
pi_168385393
quote:
0s.gif Op maandag 23 januari 2017 22:19 schreef john2406 het volgende:

[..]

We hebben er lering van getrokken en zullen het proberen te voorkomen?
Tja, kan ook wel zijn dat ze hem alsnog wieberen. Oppositie heeft steeds gewild dat hij bleef zitten, lekker laten spartelen en scoren.
pi_168385442
De lockheed affaire, kan volgens mij nog niet eens in de schaduw staan ervan?
pi_168385794
Nu Rutte hierover bij Humberto Tan.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_168385813
quote:
0s.gif Op maandag 23 januari 2017 21:42 schreef Dos37 het volgende:
van der Steur gaat dus gewoon weg, om over een half jaar gewoon terug te keren op een andere post. Net als Donner destijds
Donner was wel een iets ander verhaal, en bovendien een wat kundiger bestuurder.
pi_168386148
quote:
Ard van der Steur koos voor de leugen

De meedogenloze reconstructie van onderzoeksjournalist Bas Haan
http://www.volkskrant.nl/(...)-de-leugen~a4452367/

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 23-01-2017 22:43:24 ]
pi_168386273
quote:
A uit dit artikel haalde jij de spreuk 'Jij krijgt spijt van de dag dat je geboren bent.'.
  dinsdag 24 januari 2017 @ 09:49:59 #263
168739 Red_85
'echt wel'
pi_168390935
quote:
0s.gif Op maandag 23 januari 2017 22:19 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ben ook wel benieuwd wie er steeds lekt.
Het zal blijven lekken totdat eindelijk alles naar waarheid op tafel is komen te liggen en niemand meer iets in de doofpot heeft zitten.

Tot die tijd kun je ieder half jaar wat verwachten.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  dinsdag 24 januari 2017 @ 09:56:15 #264
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_168391030
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 09:49 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Het zal blijven lekken totdat eindelijk alles naar waarheid op tafel is komen te liggen en niemand meer iets in de doofpot heeft zitten.

Tot die tijd kun je ieder half jaar wat verwachten.
Het zal blijven lekken totdat het ook daadwerkelijk een partijkantoor is geworden, zoals Buma terecht zei.

De grote schoonmaak en coup is al jaren aan de gang.

https://www.nrc.nl/nieuws(...)aren-1155237-a303932
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ijke-dienst-a1427771
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_168394630
RemkoTheulings twitterde op dinsdag 24-01-2017 om 13:55:12 Minister vd Steur ziet vooralsnog geen enkele reden om op te stappen. #bonnetje @eenvandaag https://t.co/YE2EaEhf0M reageer retweet
  dinsdag 24 januari 2017 @ 14:08:56 #266
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_168394848
Dat had ik ook niet verwacht. Maar goed, zo minder dan drie maand voor de verkiezingen maakt het ook niet meer uit natuurlijk
Where law ends, tyrrany begins.
pi_168395067
quote:
19s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 14:08 schreef Gunner het volgende:
Dat had ik ook niet verwacht. Maar goed, zo minder dan drie maand voor de verkiezingen maakt het ook niet meer uit natuurlijk
Ik reken er niet op dat er snel na de verkiezingen al een nieuw kabinet geïnstalleerd zal worden. Dit zit er dus nog wel een tijdje.
  dinsdag 24 januari 2017 @ 14:23:23 #268
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_168395081
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 14:22 schreef alpeko het volgende:

[..]

Ik reken er niet op dat er snel na de verkiezingen al een nieuw kabinet geïnstalleerd zal worden. Dit zit er dus nog wel een tijdje.
akkoord, maar had je verwacht dat dit soort mensen verantwoordelijkheid neemt?
Where law ends, tyrrany begins.
pi_168395103
quote:
19s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 14:23 schreef Gunner het volgende:

[..]

akkoord, maar had je verwacht dat dit soort mensen verantwoordelijkheid neemt?
Nee natuurlijk niet. Ardje blijft zitten en niet gek opkijken dat ie ook nog terugkomt in een volgend kabinet.
  dinsdag 24 januari 2017 @ 14:36:10 #270
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_168395323
Die minachting voor de kamer en de hele bevolking is stuitend. Ze zouden het zo gewoon weer doen, ze zien het echt niet.
pi_168395349
quote:
0s.gif Op maandag 23 januari 2017 21:40 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Van der Steur :') Als minister toch wel een van de grootste prutsers van de afgelopen decennia.
Valt wel mee. Van der Steur mag van mij gewoon blijven. Er moet eens een streep onder deze zaak gezet worden. Van der Steur moet beoordeeld worden op zijn huidige beleid, en niet om een bonnetje van meer dan 10 jaar terug..
pi_168395368
Er moet gewoon een parlementaire enquete naar het ge-VVD op justitie komen, en dat gaat dan dus niet alleen over de bonnetjes. Een strafrechtelijk onderzoek lijkt me ook wel op zijn plaats.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_168395409
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 14:38 schreef Weltschmerz het volgende:
strafrechtelijk onderzoek
https://www.rijksoverheid(...)echtelijke-procedure

Een strafrechtelijke procedure is een rechtszaak tussen een verdachte en het Openbaar Ministerie (OM). De officier van justitie vertegenwoordigt het OM.
pi_168395832
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 14:37 schreef Idisrom het volgende:

[..]

Valt wel mee. Van der Steur mag van mij gewoon blijven. Er moet eens een streep onder deze zaak gezet worden. Van der Steur moet beoordeeld worden op zijn huidige beleid, en niet om een bonnetje van meer dan 10 jaar terug..
Het schrappen van bepaalde antwoorden in mails gaat niet om die bonnetjes van 10 jaar terug maar de antwoorden van een paar jaar geleden met ivo euuhhhh euuuhh en fred teeven. ;)
  dinsdag 24 januari 2017 @ 15:03:38 #275
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_168395844
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 14:37 schreef Idisrom het volgende:

[..]

Valt wel mee. Van der Steur mag van mij gewoon blijven. Er moet eens een streep onder deze zaak gezet worden. Van der Steur moet beoordeeld worden op zijn huidige beleid, en niet om een bonnetje van meer dan 10 jaar terug..
VVD had er allang zelf een streep onder kunnen zetten door alle betrokkenen weg te houden van justitie, maar zij kozen ervoor de baantjes onder elkaar te verdelen. Nu moet de gifbeker leeg.
pi_168395885
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 15:03 schreef BasEnAad het volgende:

[..]

VVD had er allang zelf een streep onder kunnen zetten door alle betrokkenen weg te houden van justitie, maar zij kozen ervoor de baantjes onder elkaar te verdelen. Nu moet de gifbeker leeg.
Hadden ze hun niet aan kunnen aanspreken op evt hufterig gedrag?
pi_168396372
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 14:36 schreef BasEnAad het volgende:
Die minachting voor de kamer en de hele bevolking is stuitend. Ze zouden het zo gewoon weer doen, ze zien het echt niet.
Het zijn ras-ambtenaren. Die zitten er voor zichzelf, niet voor het beleid. Die Van der Steur is daar het toonbeeld van met z'n oranje das op z'n dikke pens.
pi_168397595
Is het mogelijk om een minster als het ware een demissionaire status te geven? Een beetje in de zin van u mag aanblijven op voorwaarde dat u alleen lopende zaken afhandeld?
pi_168397676
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 16:29 schreef icloud het volgende:
Is het mogelijk om een minster als het ware een demissionaire status te geven? Een beetje in de zin van u mag aanblijven op voorwaarde dat u alleen lopende zaken afhandeld?
En lopende zaken kan men niet naar zijn hand zetten?

Gooi het op tafel wat er is, is de beste oplossing, en wie men mee naar de put intrekt die gaat maar mee dan!
pi_168399847
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 16:32 schreef john2406 het volgende:

[..]

En lopende zaken kan men niet naar zijn hand zetten?

Gooi het op tafel wat er is, is de beste oplossing, en wie men mee naar de put intrekt die gaat maar mee dan!
Dat is het ook einde carrière Rutte, lijkt me. Dit weet heus wel hoe het zit.

Bizar trouwens dat een - destijds - Kamerlid die de regering moet controleren, de regering (lees: Opstelten) juist influistert. Om dan vervolgens na de val van diezelfde Opstelten aangesteld te worden als zijn opvolger. VVD _O- No Surrender is een beschaafder clubje dan die natnekken van de VVD.

[ Bericht 0% gewijzigd door alpeko op 24-01-2017 19:11:52 ]
pi_168401772
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 16:32 schreef john2406 het volgende:

[..]

En lopende zaken kan men niet naar zijn hand zetten?

Gooi het op tafel wat er is, is de beste oplossing, en wie men mee naar de put intrekt die gaat maar mee dan!
Ik zie dat meer als tijdelijk op de winkel passen, geen grote beleidsdingen meer, geen veranderingen, geen wetten verdedigen strikt de tijd uitzitten.
  dinsdag 24 januari 2017 @ 21:54:23 #282
269384 OEM
I spit on your aircraft
pi_168405850
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 18:23 schreef alpeko het volgende:
Dat is het ook einde carrière Rutte.
Dit. Dit en niks anders. Steur is gewoon een clown die als bliksemafleider fungeert om Rutte uit de wind te houden.
pi_168408186
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 19:51 schreef icloud het volgende:

[..]

Ik zie dat meer als tijdelijk op de winkel passen, geen grote beleidsdingen meer, geen veranderingen, geen wetten verdedigen strikt de tijd uitzitten.
Dan lijm maar alles vast als men zoiets aan het oppassen heeft.

En voordat ze gaan houdt ze maar op maar op de kop.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 24-01-2017 23:01:08 ]
  woensdag 25 januari 2017 @ 00:20:24 #284
273703 MangoTree
I wish I had...
pi_168410435
quote:
0s.gif Op maandag 23 januari 2017 22:19 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ben ook wel benieuwd wie er steeds lekt.
Logischerwijs de Russen.

Gekheid maar ik zie de overeenkomsten, zo ook een mogelijke uitslag-scenario in maart a.s. die steeds aanneembaarder wordt :@

[ Bericht 6% gewijzigd door MangoTree op 25-01-2017 00:38:08 ]
2019: The Great Awakening
pi_168438631
Overigens is het niet geheel zonder toeval dat de PO corruptie en machtsmisbruik van de grootste orde bloot legt.

https://www.transparency.(...)ep-minder-corruptie/
http://stukroodvlees.nl/d(...)einformeerd-publiek/

Geen wonder dat al 15 jaar wordt geprobeerd om de PO te knechten, te muilkorven (sterk aangetaste onafhankelijkheid incl. partijpolitieke benoemingen) en weg te bezuinigen.
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
  donderdag 26 januari 2017 @ 21:00:25 #287
273703 MangoTree
I wish I had...
pi_168452182
Die emotie was heel heftig in zijn stem, klonk gemeend. Waar ging het fout...?
2019: The Great Awakening
pi_168452529
quote:
0s.gif Op donderdag 26 januari 2017 21:00 schreef MangoTree het volgende:
Die emotie was heel heftig in zijn stem, klonk gemeend. Waar ging het fout...?
Dat kun je niet zo snel vinden op internet?
pi_168452650
quote:
7s.gif Op donderdag 26 januari 2017 21:07 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Dat kun je niet zo snel vinden op internet?
luie bliksem.

http://nos.nl/liveblog/21(...)p-om-teevendeal.html
  donderdag 26 januari 2017 @ 21:20:46 #290
273703 MangoTree
I wish I had...
pi_168453103
quote:
7s.gif Op donderdag 26 januari 2017 21:07 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Dat kun je niet zo snel vinden op internet?
Sorry, vergat deze :')
2019: The Great Awakening
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 26 januari 2017 @ 22:29:51 #291
862 Arcee
Look closer
pi_168456355
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_168457310
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2017 15:29 schreef Freak188 het volgende:

[..]

Het zijn ras-ambtenaren. Die zitten er voor zichzelf, niet voor het beleid. Die Van der Steur is daar het toonbeeld van met z'n oranje das op z'n dikke pens.
Wie niet van de huidige generatie politici?
Volksvertegenwoordigers mag je het niet noemen.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')