Wel verreweg het beste kabinet sinds WO2.quote:Op dinsdag 15 december 2015 21:50 schreef vipergts het volgende:
Dit kabinet moet ooit eens vallen, het zal toch wel in de top 3 van kabinetten staan met het grootste aantal schandaaltjes en smerige zaakjes
Oh de geschiedenisboekjes haalt Rutte wel, of het op de manier is die hij voor ogen heeft betwijfel ik...quote:Op woensdag 16 december 2015 07:15 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Wel verreweg het beste kabinet sinds WO2.
[ afbeelding ]
Hoe kan iets het beste kabinet zijn als zoveel informatie wordt achergehouden en o.a. het CBS het werk onmogelijk wordt gemaakt? Elke basis waarop dat beoordeeld zou kunnen worden verdwijnt nou net.quote:Op woensdag 16 december 2015 10:06 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Oh de geschiedenisboekjes haalt Rutte wel, of het op de manier is die hij voor ogen heeft betwijfel ik...
Wat hebben die er nou weer mee te maken?quote:Op woensdag 16 december 2015 10:11 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Hoe kan iets het beste kabinet zijn als zoveel informatie wordt achergehouden en o.a. het CBS het werk onmogelijk wordt gemaakt? Elke basis waarop dat beoordeeld zou kunnen worden verdwijnt nou net.
Hier een slecht stukje duiding door de NOS:
http://nos.nl/artikel/207(...)mmissie-oosting.html
Dat doen ze nou nooit met linkse politici
Ik zie ook niet wat er 'slecht' is aan die duiding...quote:Op woensdag 16 december 2015 10:14 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wat hebben die er nou weer mee te maken?
Dat komt doordat niemand nu verkiezingen wil omdat de PVV hoog staat in de peilingenquote:Op woensdag 16 december 2015 10:25 schreef Tomatenboer het volgende:
Vanmiddag om 14.00u dat debat.
Voor de vorm uiteraard, want iets veranderen zal er niet.
Een minister-President die de kamer verkeerd heeft geïnformeerd is een politieke doodzonde, maar hij gaat er eenvoudig mee weg komen.
Zolang de PvdA hem in het zadel houdt, zal er niks aan veranderen, neequote:Op woensdag 16 december 2015 12:07 schreef Mani89 het volgende:
Markie speelt al jaren alleen maar woordspelletjes waarmee hij zich in de beste positie manoeuvreert om de waarheid te omzeilen, het zal dit debat niet anders zijn. Het is een muur waar de oppositie zo hard mogelijk tegenaan probeert te trappen, maar niks uit zal komen.
Dit, maar ik ben inderdaad bang dat de VVD en de PvdA elkaar in een soort omarming des doods naar de eindstreep brengen.quote:Op woensdag 16 december 2015 12:11 schreef timmmmm het volgende:
Er zijn twee opties: onze Mark wist dondersgoed wat Teeven in de deal afgesproken had, maar deed samen met Opstelten of zijn neus bloedde en hield zich van de domme óf hij heeft geen idee wat er zich in zijn eigen partij en zijn eigen kabinet afspeelt en heeft zich jaren laten voorliegen.
In het eerste geval heeft hij bewust informatie aan de Kamer onthouden omdat het de VVD beter uitkwam en in het tweede geval is hij kinderlijk naief, grenzend aan het zwakzinnige.
Hoe dan ook snap ik neit dat zo'n man nog onze MP kan zijn en blijven.
Aan de ene kant snap ik de PvdA wel, als er nu verkiezingen gaan komen met de PVV zo hoog in de peilingen en zij zo laag is dat desastreus voor wat zij voor ogen hebben met het land.quote:Op woensdag 16 december 2015 12:15 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Dit, maar ik ben inderdaad bang dat de VVD en de PvdA elkaar in een soort omarming des doods naar de eindstreep brengen.
Eensch...quote:Op woensdag 16 december 2015 12:18 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Aan de ene kant snap ik de PvdA wel, als er nu verkiezingen gaan komen met de PVV zo hoog in de peilingen en zij zo laag is dat desastreus voor wat zij voor ogen hebben met het land.
Maar aan de ander kant; hoeveel van dit soort schandalen kan je je in mee laten slepen voor je zegt genoeg is genoeg? Op deze manier trekt de PvdA zichzelf de afgrond in. De VVD komt hier nog wel uit, want ze hebben de tijden mee, maar de PvdA maakt zichzelf op deze manier kapot denk ik zo.
Niet dat ik daar rouwig om ben, want ik vind het momenteel een vréselijke partij, maar dat terzijde
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |